Донецька область - одномандатний виборчий округ №59

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140087 смт Велика Новосілка – вул.Верхня, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Сєвєрна, вул.Тараса Шевченка: 45А; пров.Береговий, пров.Сільгосптехніки, с.Новий Комар вул.Зарічна, 29, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500 (Великоновосілківський професійний ліцей, фойє) Середня
140088 смт Велика Новосілка – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Грецька, вул.Матросова, вул.Стадіонна, вул.Тараса Шевченка: 1–45, 46–52; вул.Фонтанна, вул.Шкільна: 1–105, 107; вул.Янісольська: 1–55, 57; пров.Аграрний: 17, 19–19А, 21–21А, 23–23Б, 25, 27, 29–29Б, 36–68А; пров.Ветеринарний, пров.Крайній, пров.Кузнечний, пров.Партизанський: 38–49; просп.Гагаріна: 16, 24–24А, 26–61; вул.Весела, 40А, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500 (Великоновосілківська гімназія, фойє) Середня
140089 смт Велика Новосілка – вул.Андрія Шептицького: 38, 40, 42–133; вул.Пушкіна: 42–147; вул.Українська: 35–37, 39, 41–43А, 45, 47, 49, 51, 55–160; вул.Центральна: 43–134; вул.Шкільна: 106, 108–162; вул.Янісольська: 56, 59–151; пров.Бригадний, пров.Весняний, пров.Лиманний, пров.Огородній, пров.Партизанський: 1–37; пров.Привольний, пров.Узький, пров.Урожайний, пров.Ясельний, просп.Гагаріна: 2–14, 17–23, 25; вул.Центральна, 33, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500 (районний культурно-оздоровчий комплекс, гостьова, 2-й поверх) Велика
140090 смт Велика Новосілка – вул.Азовська, вул.Андрія Шептицького: 1–37, 39, 41; вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Отрадна, вул.Пушкіна: 1–35; вул.Садова, вул.Степна, вул.Українська: 2–34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52–54; вул.Центральна: 1–30; вул.Чайковського, пров.Аграрний: 1–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–35А; пров.Затишний, пров.Середній, пров.Сонячний, пров.Южний вул.Азовська, 1, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500 (школа №2, їдальня) Середня
140091 с.Времівка вул.Героя, 86, с.Времівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85581 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140093 с.Нескучне вул.Немировича-Данченка, 45, с.Нескучне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85582 (школа, фойє) Середня
140094 с-ще Благодатне вул.Мічуріна, 4, с-ще Благодатне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85506 (сільський будинок культури, фойє) мала
140095 с.Андріївка вул.Миру, 41, с.Андріївка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85540 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня
140096 с.Петропавлівка, с.Слов’янка, с.Шевченко вул.Макарова, 45, с.Шевченко, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85541 (контора СТОВ "Побєда", зала засідань) мала
140097 с.Багатир просп.Миру, 23, с.Багатир, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85530 (сільська рада, зала засідань) Середня
140098 с.Зелений Кут, с.Новоукраїнка, с.Олексіївка вул.Миру, 2, с.Олексіївка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85531 (школа, хол) Середня
140099 с.Євгенівка вул.Центральна, 39, с.Євгенівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85563 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала
140100 с.Зелене Поле, с.Новопіль, с.Новосілка вул.Центральна, 20А, с.Зелене Поле, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85525 (приміщення колишньої контори КСП "Дружба", актова зала) Середня
140102 с.Іскра вул.Центральна, 35А, с.Іскра, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85510 (сільський будинок культури, фойє) мала
140103 с-ще Зелений Гай вул.Ювілейна, 64, с-ще Зелений Гай, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85511 (сільський будинок культури, хол) Середня
140104 с.Комар, с.Запоріжжя, с.Зірка, с.Ялта вул.Єгорова, 6, с.Комар, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85520 (сільський будинок культури, мала зала) Середня
140105 с.Веселе, с.Дніпроенергія, с.Новоочеретувате, с.Скудне, с.Федорівка вул.Гагаріна, 39, с.Веселе, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85521 (школа, спортивна зала) Середня
140107 с.Костянтинопіль вул.Мічуріна, 26, с.Костянтинопіль, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85542 (сільський клуб, зала) Середня
140108 с.Улакли вул.Молодіжна, 57, с.Улакли, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85543 (школа, спортивна зала) Середня
140109 с-ще Розлив вул.Центральна, 27, с-ще Розлив, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85544 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140110 с.Красна Поляна – вул.Больнична, вул.Братів Героїв, вул.Грецька, вул.Григорія Балжи, вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Підгорна, вул.Тополина, пров.Аптечний, пров.Веселий, пров.Кооперативний, пров.Поштовий, пров.Сільрадовський, пров.20 років Перемоги вул.Григорія Балжи, 56, с.Красна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85571 (культурно-дозвіллєвий комплекс, актова зала) Середня
140111 с.Красна Поляна – вул.Виноградна, вул.Войциха, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Мала Садова, вул.Олександра Матросова, вул.Оськіна, вул.Східна Застава, пров.Мічуріна, пров.Шкільний вул.Григорія Балжи, 52, с.Красна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85571 (Краснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє) Середня
140112 с.Красна Поляна – вул.Лейтенанта Садового, вул.Ювілейна вул.Лейтенанта Садового, 103, с.Красна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85571 (школа, класна кімната) мала
140113 с.Новопетриківка – вул.Борисівська: 1–46; вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Поштова, вул.Садова, с.Георгіївка вул.Центральна, 1, с.Новопетриківка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570 (будівля механізаторів СТОВ "Прогрес", зала засідань) мала
140114 с.Новопетриківка – вул.Борисівська: 47–140; вул.Дачна, вул.Кар’єрна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–72, 81, 185; вул.Степна: 1–16; вул.Центральна: 1–97; вул.Яр вул.Центральна, 44, с.Новопетриківка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570 (контора ТОВ "Южноє", зала засідань) Середня
140115 с.Новопетриківка – вул.Набережна: 73–80, 82–184, 186–248; вул.Степна: 17–58; вул.Центральна: 98–248; вул.Центральна, 185, с.Новопетриківка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570 (школа, спортивна зала) мала
140116 с.Малий Керменчик, с.Ялинське вул.Блакитна, 1, с.Ялинське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85570 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
140117 с-ще Керменчик вул.Паркова, 3, с-ще Керменчик, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85561 (школа, спортивна зала) Середня
140118 с-ще Новодонецьке вул.Полєтаєва, 16, с-ще Новодонецьке, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85561 (сільський будинок культури, зала) мала
140119 с.Новомайорське вул.Центральна, 46, с.Новомайорське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85562 (сільський будинок культури, фойє) мала
140120 с.Піддубне, с.Грушівське, с.Новохатське, с.Толстой просп.Київський, 12, с.Піддубне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85512 (школа, хол) Середня
140121 с.Мирне, с-ще Перебудова вул.Центральна, 36А, с.Мирне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85513 (сільський будинок культури, фойє) мала
140122 с-ще Роздольне вул.Центральна, 23, с-ще Роздольне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85532 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня
140123 с-ще Одрадне вул.Широка, 5, с-ще Одрадне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85514 (дитячий садок, спортивна зала) мала
140124 с.Старомайорське, с.Рівнопіль вул.Кооперативна, 21, с.Старомайорське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85550 (сільський будинок культури, фойє) мала
140125 с.Макарівка, с.Сторожеве вул.Миру, 2, с.Макарівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85550 (сільський будинок дозвілля, зала) мала
140126 с-ще Урожайне вул.Центральна, 26, с-ще Урожайне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85551 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140127 с.Старомлинівка – вул.Б.Набережна: 88, 90–164; вул.Демуренка, вул.Зарічна, вул.Зелена: 51, 53, 55–130; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Фонтанна, вул.Франка, вул.Центральна: 80, 82, 85–151; вул.Чкалова: 41–120; вул.Шевченка: 18А–71; вул.Ялинська, пров.Гоголя, пров.Маломостовий, пров.Парковий, пров.Північний, пров.Поштовий, пров.Фонтанний, пров.Шкільний вул.Б.Набережна, 112А, с.Старомлинівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85552 (центр культури та дозвілля, фойє) Середня
140128 с.Старомлинівка – вул.Б.Набережна: 1А–87, 89; вул.Зелена: 1–50, 52, 54; вул.Каніщева, вул.Кошевого, вул.Кримська, вул.Темира, вул.Центральна: 1–79, 81, 83; вул.Челюскінців, вул.Чкалова: 1–39; вул.Шевченка: 1–18; пров.Будівельний, пров.Кримський, пров.Мічуріна, пров.Південний, пров.Садовий, пров.Тімірязєва, пров.Труда, с-ще Ключове, с.Орлинське вул.Центральна, 99, с.Старомлинівка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85552 (школа №1, фойє) Середня
140130 с.Володине, с.Завітне Бажання вул.Першотравнева, 31, с.Завітне Бажання, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85553 (сільський клуб, фойє) мала
140131 с-ще Золота Нива вул.Маяковського, 32, с-ще Золота Нива, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85560 (магазин "Центральний", друга зала) мала
140132 с.Шахтарське вул.Центральна, 20, с.Шахтарське, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85560 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140133 с-ще Ясна Поляна вул.Гагаріна, 32, с-ще Ясна Поляна, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85560 (сільський будинок культури, актова зала) мала
140134 с.Вільне Поле, с.Привільне вул.Нова, 1, с.Вільне Поле, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85524 (сільський будинок культури, фойє) мала
140135 с.Воскресенка, с.Олександроград вул.Гагаріна, 37, с.Воскресенка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85523 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала
140136 с-ще Шевченко, с-ще Бурлацьке, с-ще Комишуваха вул.Шевченка, 1, с-ще Шевченко, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85522 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140306 м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 3–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104–104А, 106–106А, 108–108А; вул.Заводська, просп.Дружби: 40–53; с.Побєда вул.Заводська, 21, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №1, вестибюль) Велика
140307 м.Мар’їнка – вул.Героїв Чорнобиля: 1–117А, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Жовтнева: 10–172, 174–174А, 176, 178; вул.Матросова, вул.Нова, вул.Петра Карпова: 1–108; вул.Сергія Прокоф’єва: 10–164А, 166, 168–168А, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шевченка: 2–138А, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186; просп.Дружби: 5–15; просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (будинок культури, дискозала) Велика
140308 м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 73, 75, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109–122; вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–154А, 156–297; вул.Жовтнева: 173, 175, 177, 179–224; вул.Молодіжна, вул.Петра Карпова: 109–158; вул.Садова, вул.Сергія Прокоф’єва: 165, 167, 169–169А, 171, 173, 175, 177, 179–300А; вул.Степна, вул.Шевченка: 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171–171А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–185Б, 187–310; вул.Ювілейна, пров.Шахтний просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (будинок культури, глядацька зала) Середня
140309 м.Мар’їнка – вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Поліграфічна, вул.Урожайна, вул.Шахтарська, просп.Дружби: 20; просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №2, вестибюль) Середня
140310 м.Мар’їнка – вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Москалевського, вул.Осипенка, вул.Парижська, вул.Слов’янська просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №2, хол, 2-й поверх) Середня
140311 м.Красногорівка – вул.Ватутіна, вул.Географічна, вул.Геологічна, вул.Желєзнодоріжна, вул.Історична, вул.Конституції, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лутугіна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Марта вул.Лермонтова, 36А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №3, вестибюль) Середня
140312 м.Красногорівка – вул.Гоголя, вул.Некрасова, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна, вул.Слов’янська, вул.Фермерська вул.Адміністративна, 3А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка, зал реєстрації актів цивільного стану) Середня
140313 м.Красногорівка – вул.Адміністративна, вул.Металургів, вул.Охтирська, вул.Суворова: 2, 4; вул.Ярослава Мудрого вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (міський клуб "Веселка", зала) Середня
140314 м.Красногорівка – вул.Академіка Корольова, вул.Суворова: 1, 3, 5–159; вул.Сумська: 23–34; вул.Чехова, вул.Чкалова вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (молодіжний центр, зала) Середня
140315 м.Красногорівка – вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Сумська: 1–22; вул.Сумська, 17, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №5, вестибюль) Середня
140316 м.Красногорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Григорія Сковороди, вул.Ломоносова, вул.Медична, вул.Толстого, вул.Центральна: 2–14; вул.Центральна, ІV квартал вул.Охтирська, 2, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (Державний навчальний заклад "Красногорівське вище професійне училище", вестибюль) Середня
140317 м.Красногорівка – вул.Восточна, вул.Центральна: 1; вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (Мар’їнська центральна районна лікарня, перший зал вестибюля) Велика
140318 м.Красногорівка – м-н Сонячний вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (Мар’їнська центральна районна лікарня, другий зал вестибюля) Середня
140319 м.Красногорівка – вул.Абрикосова, вул.Белінського, вул.Грушевського, вул.Западна, вул.Звьоздна, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Малинова, вул.Нахімова, вул.Орєхова, вул.Островського, вул.Сєвєро-восточна, вул.С.Прокоф’єва, вул.Студентів, вул.Чайковського, вул.1 Мая, пров.Виноградний, пров.Центральний вул.Нахімова, 2А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (технікум, вестибюль) Середня
140320 м.Красногорівка – вул.Дачна, вул.Зелена, вул.Кобзаря, вул.Лисенка, вул.Лозова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олеся Гончара, вул.Панаса Мирного, вул.Сєвєрна, вул.Сєдова, вул.Челюскінців, вул.Шмідта, вул.Яблунева вул.Кобзаря, 101А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №4, спортивна зала) Середня
140321 м.Курахове – вул.Грушева, вул.Енергетиків, просп.Запорізький: 2А–12А; Підстанція, с-ще Старі Терни просп.Запорізький, 2, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (будинок культури, фойє) Велика
140322 м.Курахове – вул.Мечникова: 15–31; вул.Пушкіна: 13, 15, 18, 20, 22, 24–32; просп.Миру: 4А–21; просп.Прокоф’єва: 3–6; просп.Соборний: 11–12; вул.Пушкіна, 11А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
140323 м.Курахове – вул.ІІ-Нагорна: 3–15; вул.І-Нагорна: 1–67; вул.Пушкіна: 19, 21, 23; просп.Прокоф’єва: 12, 14–16А, 18–24; вул.Пушкіна, 17, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №1, спортивна зала) Велика
140324 м.Курахове – вул.Лермонтова: 1–6, 8, 10; вул.Мечникова: 1–13А; вул.Пушкіна: 1–12, 14, 16; просп.Запорізький: 16, 22–22А, 24, 26–28, 30, 32–34А, 36; просп.Соборний: 3–10, 15, 17–21А; вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (професійно-технічний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика
140325 м.Курахове – вул.Лермонтова: 17–30; вул.Побєди: 16–18, 20, 22; просп.Прокоф’єва: 11, 13, 17; вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (професійно-технічний ліцей, фойє, 2-й поверх) Середня
140326 м.Курахове – вул.Лермонтова: 7, 9, 11А–16; вул.Побєди: 4А, 14; просп.Запорізький: 40–46; просп.Соборний: 14А, 16, 25, 27–31, 33; просп.Миру, 15А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (гімназія "Престиж",спортивна зала, 1-й поверх) Велика
140327 м.Курахове – м-н Южний просп.Миру, 52, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №5, перехід-хол, 1-й поверх) Велика
140328 м.Курахове – вул.Березова, вул.В.Салія, вул.Державна, вул.ІІ-Нагорна: 21–79; вул.І-Нагорна: 69–140; вул.Історична, вул.Марії Лобової, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Побєди: 1–3, 5–13, 15, 19, 21, 22А–85; вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Чумацька, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Межевий, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Отрадний, просп.Запорізький: 48–64; просп.Миру: 27–88; просп.Прокоф’єва: 25–86; просп.Соборний: 26, 32, 34–61; просп.Миру, 52, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №5, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
140329 м.Курахове – вул.Вишнева, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Покровська, вул.Степна, вул.Урожайна, вул.Ушакова, вул.Франка, пров.Затишний, просп.Запорізький: 74, 80; просп.Запорізький, 114, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №3, кабінет початкових класів) Середня
140330 м.Курахове – вул.Белінського, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Железнодоріжна, вул.Жуковського, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Металургійна, вул.Польова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фермерська, вул.Шахтарська, вул.8 Марта, пров.Благодатний, пров.Весняний, пров.Роївський, просп.Запорізький: 19–21, 23, 25, 29, 31, 35, 39, 65–73, 77, 81–236; просп.Запорізький, 23А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (вокзал станції Роя, зала очікування) Середня
140331 м.Курахове – вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Нова Іллінка, смт Іллінка, с.Степанівка вул.Центральна, 37, смт Іллінка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85615 (будинок дозвілля, каб.4) мала
140332 м.Курахове – вул.Восточна, вул.Набережна, с-ще Острівське вул.Миру, 32, с-ще Острівське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (Острівський клуб, кінозала) мала
140333 смт Олександрівка – вул.Горького: 1–180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–198А; вул.Кірова: 1–98, 99; вул.Леніна: 1–181, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 193; вул.Челюскінців, вул.Шевченка: 1–184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–204А; вул.Шкільна: 1–172; вул.Леніна, 174, смт Олександрівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85660 (міський клуб, фойє)
/
вул.Шкільна, 162, смт Олександрівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85660
Велика
140334 смт Олександрівка – вул.Горького: 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–414; вул.Землянична, вул.Кірова: 98А, 100–217А; вул.Леніна: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194–440; вул.Шевченка: 184А–185А, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201–201А, 203, 206–351; вул.Шкільна: 173–409; вул.Шкільна, 171, смт Олександрівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85660 (школа, вестибюль) Середня
140335 смт Старомихайлівка – вул.Артема, вул.Бакинських комісарів, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дальнєвосточна, вул.Дніпропетровська, вул.Жуковського, вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Краснофлотська, вул.Леніна, вул.Набережна, вул.Октябрська, вул.Первомайська, вул.Піонерська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, просп.Красноармійський вул.Октябрська, 9, смт Старомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85635 (міський клуб, зала для глядачів) Велика
140336 смт Старомихайлівка – вул.Абакумова, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Марченка, вул.Калініна, вул.Котовського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська: 1–176; вул.Сєвєрна, вул.Совєтська, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.Щорса вул.Чапаєва, 78, смт Старомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85635 (школа, їдальня) Велика
140337 смт Старомихайлівка – вул.Партизанська: 178; вул.Партизанська, 178, смт Старомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85635 (Старомихайлівський психоневрологічний інтернат, хол) мала
140338 с.Богоявленка вул.Первомайська, 70, с.Богоявленка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85643 (будинок народної творчості, танцювальна зала) Середня
140339 с.Галицинівка, с.Долинівка, с.Карлівка, с.Лісівка вул.Івана Середи, 1А, с.Галицинівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85620 (школа, вестибюль) Середня
140340 с.Дачне вул.Шкільна, 1А, с.Дачне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85611 (школа, спортивна зала) Середня
140341 с.Костянтинопольське, с.Янтарне вул.Острівська, 31А, с.Костянтинопольське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85650 (школа, гардеробна) мала
140342 с.Зеленівка, с.Сухі Яли вул.Центральна, 2, с.Сухі Яли, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85611 (магазин КТП "Комета", зала) мала
140343 с.Дальнє вул.Світла, 1А, с.Дальнє, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (адміністративна будівля ТОВ "Бугстройторг", кабінет бухгалтерії) мала
140344 с.Єлизаветівка, с.Іллінка, с.Романівка вул.Центральна, 39Б, с.Єлизаветівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85651 (школа, актова зала) Середня
140345 с.Зоряне, с.Желанне Перше, с.Желанне Друге, с.Олександропіль вул.Миру, 3, с.Зоряне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85621 (будинок соціально-культурних послуг, фойє) Середня
140346 с.Катеринівка, с.Антонівка вул.Центральна, 40, с.Катеринівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85652 (школа, вестибюль) Середня
140347 с.Костянтинівка вул.Шахтарська, 47Б, с.Костянтинівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85653 (будинок культури, фойє) Середня
140348 с.Луганське, с.Сигнальне вул.Совхозна, 18, с.Луганське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85662 (культурно-спортивний центр, дискозала) Середня
140349 с.Кремінець вул.Островського, 1А, с.Кремінець, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85662 (кафе ПП Мурашова І.Б., зала) мала
140350 с.Максимільянівка вул.Центральна, 100Б, с.Максимільянівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85622 (будинок культури, обрядова зала) Велика
140351 с.Георгіївка вул.Гагаріна, 1, с.Георгіївка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85623 (школа, спортивна зала) Середня
140352 с.Славне, с.Новомихайлівка, с.Парасковіївка вул.Центральна, 56Г, с.Новомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85654 (будинок культури, фойє) Середня
140353 с.Новоселидівка, с.Вовченка, с.Вознесенка, с.Ізмайлівка, с.Кремінна Балка вул.Сонячна, будинок дозвілля, с.Новоселидівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85610 (будинок сімейного дозвілля, фойє) Середня
140354 с.Новоукраїнка вул.Шкільна, 17, с.Новоукраїнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85640 (школа, спортивна зала) Середня
140355 с.Пречистівка вул.Центральна, 59, с.Пречистівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85642 (школа, актова зала) мала
140356 с.Максимівка вул.Новоселів, 56, с.Максимівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85641 (школа, спортивна зала) мала
140357 с.Павлівка вул.Центральна, 73, с.Павлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85672 (школа, фойє) Велика
140358 с.Степне, с.Тарамчук вул.Зайцева, 1, с.Степне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (школа, вестібюль) Середня
140359 с.Солодке вул.Ветеранів, 21, с.Солодке, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
140360 с.Водяне вул.Юбілєйна, 43А, с.Водяне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (фельдшерсько-акушерський пункт с.Водяне, приймальня) мала
140361 с.Березове вул.Набережна, 1А, с.Березове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (будинок дозвілля, танцювальна зала) мала
140362 с.Успенівка, с.Веселий Гай, с.Ганнівка, с.Трудове вул.Дронова, 42А, с.Успенівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85650 (школа, вестибюль) Середня
140662 м.Вугледар – вул.Трифонова: 2, 4, 16, 28–46; вул.13 Десантників: 1–27; вул.13 Десантників, 20, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа, фойє, ліве крило, 1-й поверх) Велика
140663 м.Вугледар – вул.Трифонова: 7, 15; вул.13 Десантників: 29–47; вул.13 Десантників, 20, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа, фойє, праве крило, 1-й поверх) Велика
140664 м.Вугледар – вул.Трифонова: 3, 5, 9, 24–26; вул.30-річчя Перемоги: 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.30-річчя Перемоги, 2, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Вугледарський міський культурно-дозвіллєвий центр, фойє, 1-й поверх) Велика
140665 м.Вугледар – вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Кольорова, вул.Літня, вул.Магістральна, вул.Садова, вул.Трифонова: 6, 8, 12–14, 18; вул.Шахтарська: 24–36; вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги: 1–3, 5, 7; вул.Шахтарська, 26, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Вугледарська загальноосвітня школа № 2, 1-й поверх, фойє, ліве крило) Велика
140666 м.Вугледар – вул.Шахтарська: 2–14, 22, 38–44; вул.30-річчя Перемоги: 9; вул.Шахтарська, 26, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Вугледарська загальноосвітня школа № 2, 1-й поверх, їдальня) Велика
140667 м.Вугледар – вул.Миру: 5–6; вул.Молодіжна вул.Миру, 2, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Вугледарський навчально-виховний комплекс "Мрія", 1-й поверх, їдальня) Велика
140668 м.Вугледар – вул.Миру: 7–9; вул.Шахтарська: 16; вул.13 Десантників: 49–51; вул.30-річчя Перемоги: 11, 13, 18–24; вул.Миру, 2А, м.Вугледар, Донецька обл., 85670 (Дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала, 1-й поверх, ліве крило) Велика
141145 м.Новогродівка – вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Дачна, вул.Дубініна, вул.Карбишева, вул.Кольцова, вул.Космонавтів, вул.Нєкрасова, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Р.Люксембург, вул.Степова, вул.С.Тюленіна, вул.Суворова, вул.Толбухіна, вул.Франко, вул.Шахтна, вул.Юності, вул.8 сєнтября вул.С.Тюленіна, 20, м.Новогродівка, Донецька обл., 85484 (школа №8, спортивна зала) Середня
141146 м.Новогродівка – вул.А.Матросова, вул.Весела, вул.Восточна, вул.Гродівська, вул.Желєзнодорожна, вул.Западна, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Лєрмонтова, вул.О.Кошового: 6–22, 24, 26; вул.Островського, вул.Паркова: 5–7, 15, 19, 21–24; вул.Патріотична, вул.Райдужна, вул.Сєченова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шкільна, пров.Затишний вул.Шкільна, 15, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (школа №9, вестибюль) Середня
141147 м.Новогродівка – вул.Вишнева, вул.Вуглезбірна, вул.Кобзаря, вул.Корольова, вул.Надії: 2–31; вул.О.Кошового: 23, 25, 28–44; вул.Паркова: 14, 16–18, 20, 26; вул.Правди, вул.Риночна: 63, 67–73, 75, 77–79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 100–139; вул.Садова, вул.Центральна: 1–3, 5, 7, 9, 11–13, 15, 17; вул.Чехова, вул.Шевченка: 4–25, 30, 36–40; пров.Сонячний вул.О.Кошового, 38, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (школа №10, перехідна галерея) Середня
141148 м.Новогродівка – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Донецька: 3, 5, 7–9, 11, 13; вул.Дружби, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна: 36, 38, 40–55; вул.Молодіжна: 34–36, 38–62; вул.Паркова: 29–49, 51–67; вул.Риночна: 140; вул.Театральна: 28–30; вул.Фестивальна вул.Театральна, 18А, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (музична школа, оркестрова зала) Велика
141149 м.Новогродівка – вул.Донецька: 4, 6, 15; вул.Мічуріна: 2, 4, 6–8, 14, 16, 18, 35, 37, 39; вул.Молодіжна: 15, 17–32, 37; вул.Паркова: 50; вул.Риночна: 141–147; вул.Театральна: 20–24; вул.Тургенєва: 21–23, 25, 27, 29–31; вул.Центральна: 21, 25; вул.Шевченка: 29, 31–35; вул.Центральна, 19, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (Палац Культури, хол, 1-й поверх) Велика
141150 м.Новогродівка – вул.Гагаріна, вул.Донецька: 10, 12, 14; вул.Мічуріна: 22–32; вул.Тургенєва: 24, 26, 28; вул.Центральна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Центральна, 19, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (Палац Культури, спортзал, 2-й поверх) Велика
141151 м.Новогродівка – вул.Аварійна, вул.Больнична: 3, 5, 7–33; вул.Б.Хмельницького, вул.Водоп’янова: 4–23, 25, 27; вул.Воронова, вул.Гастелло, вул.З.Космодем’янської, вул.Кутузова, вул.Лісна: 3–17, 19, 23–43; вул.Маяковського, вул.Мира, вул.Надії: 34–81; вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна: 1–62, 64–66, 74, 76, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92, 94–96; вул.Труда, вул.Ушакова, вул.Центральна: 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18–20, 22, 26, 28, 30; вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.10-річчя Незалежності України: 9; пров.Шахтарський вул.Молодіжна, 5, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (Громадська організація "Молодіжна платформа НОВОСХІД", хол) Середня
141152 м.Новогродівка – вул.Больнична: 4, 6; вул.Водоп’янова: 24, 26, 28–47; вул.Лісна: 18, 20; вул.Мічуріна: 3, 5, 11–13, 15, 17; вул.Молодіжна: 1–14, 16; вул.Тургенєва: 2–18; вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40–46; вул.10-річчя Незалежності України: 2–8, 10–12; вул.О.Кошового, 38, м.Новогродівка, Донецька обл., 85483 (школа №10, вестибюль) Середня
141153 м.Селидове – вул.Берегова: 1–116, 118, 122–136, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Верхня: 1А–110; вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заречна, вул.Зелена, вул.К.Ткаченко: 1–37, 39; вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Московська: 1, 3, 5–7, 9–46; вул.О.Кошового, вул.Павлова, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Степна, вул.Урожайна: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23; вул.Центральна: 1–101, 103–103А, 105, 136–155; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–91, 93–107, 118, 120, 124, 126, 128–130, 132–134; вул.Ясна: 3, 5, 7, 11, 13–15, 17, 19, 21, 25–31, 33, 35, 37, 41, 43–57; вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №1, хол, 1-й поверх) Середня
141154 м.Селидове – вул.Берегова: 144–148Б, 152–152П, 154–154А, 156, 158, 160, 162–164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–287; вул.Верхня: 113–184; вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.К.Ткаченко: 38–38А, 40–72; вул.Лазурна, вул.Лозоватська, вул.Л.Шевцової, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійська, вул.Некрасова, вул.Смирнова, вул.Толбухіна, вул.Урожайна: 2–2Б, 4, 6, 8, 10–12В, 14, 16, 18, 20, 22, 24–69; вул.Цвєточна, вул.Центральна: 160–266Б; вул.Чехова, вул.Шевченка: 109–117А, 119, 121–123, 125, 127, 131, 135–247; вул.Шкільна, вул.Ясна: 2, 4, 6, 10, 12, 16–16А, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 38–40Б, 42; вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №1, спортивний зал) Середня
141155 м.Селидове – вул.Берегова: 117, 119–121; вул.Московська: 2, 4, 8; вул.Центральна: 102, 104, 106–114; вул.Шевченка: 92; вул.Шевченка, 73, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №1, коридор) Велика
141156 м.Селидове – вул.Джерельна, вул.Дубініна, вул.Желанна, вул.Заводська, вул.Карбишева, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Кучуринська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Новосельська, вул.Перемоги: 5, 7–39, 41, 43; вул.Щербакова вул.Гоголя, 24, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (центральна бібліотека, відділ по обслуговуванню читачів) Середня
141157 м.Селидове – вул.К.Маркса: 1–5, 7, 9–11, 13–31; вул.Перемоги: 4, 6, 40, 42; вул.Черняховського: 71; вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (гірничий технікум, хол, 1-й поверх, ліворуч) Велика
141158 м.Селидове – вул.Михайлівська: 77; вул.Нагорна: 5–9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Сонячна: 4, 6, 8, 10, 12; вул.К.Маркса, 35, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (гірничий технікум, хол, 1-й поверх) Велика
141159 м.Селидове – вул.Гоголя: 2, 4, 8, 10, 12, 20, 22, 24; вул.Солона: 112–116; вул.Сонячна: 3, 5, 7, 9, 11, 13–19; вул.Гоголя, 24, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (центральна бібліотека, читальний зал) Велика
141160 м.Селидове – вул.Гоголя: 68–72; вул.Кринична, вул.Кузнецова, вул.Лисичанська, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Михайлівська: 1–76, 78–84; вул.Нагорна: 3, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–50А; вул.Островського, вул.Солона: 1–110; вул.Сонячна: 2; вул.Східна, вул.Тініста, вул.У.Громової, вул.Челюскіна, вул.Черняховського: 1–49, 51, 53; вул.8-го Сентября вул.К.Маркса, 41, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (адмінбудівля ДП"Селидіввугілля", хол, 2-й поверх) Середня
141161 м.Селидове – бульв.Шахтарської Слави: 1, 3, 5; вул.Гоголя: 3, 5, 9, 11, 15–17, 26, 28–34; вул.Горького: 1–5; вул.К.Маркса: 6, 8А, 12; вул.Михайлівська: 90–94; вул.Нагорна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А; вул.Шахтна вул.Маяковського, 6А, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (будинок культури імені Леніна, хол, 1-й поверх) Велика
141162 м.Селидове – бульв.Шахтарської Слави: 2, 4, 6–12; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Глінки: 4, 6, 8–22; вул.Гоголя: 19, 21, 23, 25, 27, 37–39; вул.Горького: 8–20; вул.З.Космодем’янської, вул.К.Маркса: 32–61; вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 1–13; вул.Паркова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 2–30, 32, 34, 36–62; вул.Черняховського: 50, 52, 54–68, 75–103; вул.Маяковського, 6А, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (будинок культури імені Леніна, хол, 2-й поверх) Велика
141163 м.Селидове – вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Маяковського: 14–35, 37; вул.Надії, вул.Перемоги: 53–89; вул.Садова, вул.Свободи вул.Маяковського, 39, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (школа №2, актовий зал, 1-й поверх) Велика
141164 м.Селидове – вул.Глінки: 3, 5, 7; вул.Довженка, вул.Маяковського: 36, 38–48; вул.Нахімова, вул.Чайковського: 31, 33, 35; вул.Чернишевського вул.Чернишевського, 9, м.Селидове, Донецька обл., 85400 (професійний ліцей, хол, 1-й поверх) Велика
141165 смт Вишневе вул.Вокзальна, 21А, смт Вишневе, м.Селидове, Донецька обл., 85481 (залізнична станція, зал очікування) мала
141166 смт Комишівка вул.Шкільна, школа № 27, смт Комишівка, м.Селидове, Донецька обл., 85482 (школа №27, хол, 1-й поверх) мала
141167 м.Гірник – вул.Вишнева, вул.Вузька, вул.Горна, вул.Гурова, вул.Електровозна, вул.Енгельса, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Ізмайлівська, вул.Лазурна, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна, вул.Репіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Тімірязєва, вул.Франка, вул.Цвєточна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.1-го Мая, пров.Аварійний, пров.Потьомкіна, пров.Тургенєва, пров.Центральний, пров.Шахтарський вул.Центральна, 28А, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (школа №19, хол, 2-й поверх) Велика
141168 м.Гірник – вул.Василькова, вул.Володимирська, вул.Донецька: 67, 69–102, 104, 108, 110, 112; вул.Островського, вул.Шахтарської Слави: 2–8; вул.Шевченка: 64–66, 68, 70–72, 74, 76–78, 84, 88–98; пров.Калиновий, пров.Клубний, пров.Мостовий, пров.Прокоф’єва: 3–22; пров.Стадіонний: 6–28, 34, 36–40; просп.Визволителів Донбасу: 2–25; вул.Донецька, 65, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (будинок культури, хол, 2 поверх) Велика
141169 м.Гірник – вул.Ватутіна: 14, 16, 18; вул.Горького, вул.Донецька: 1–66, 68; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Свободи: 6, 8, 10, 14–16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 42–56; вул.Чкалова, вул.Шахтарської Слави: 14–19; вул.Шевченка: 1–55; пров.Жуковського: 1–23; пров.З.Космодем’янської, пров.Московський, пров.Покровський, пров.Світлий, пров.Челюскіна вул.Свободи, 34, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (Гірницьке професійно-технічне училище, хол, 1-й поверх) Середня
141170 м.Гірник – вул.Ватутіна: 15, 17, 19–28; вул.Пушкіна: 4–21; вул.Свободи: 1–5, 7, 9, 11, 17, 19; вул.Шахтарської Слави: 20–29; вул.Шевченка: 57–61; пров.Дружби: 3–10; пров.Жуковського: 24–30; пров.Прокоф’єва: 27–37; просп.Визволителів Донбасу: 35; вул.Пушкіна, 3, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (школа №17, спортивний зал, 1-й поверх) Середня
141171 м.Гірник – вул.Гоголя, вул.Донецька: 103, 105–107, 109, 111, 113–122; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Свободи: 58–70; вул.Чехова, вул.Шевченка: 73, 75, 81–83, 85, 102–120; пров.Абрикосовий, пров.Глінки, пров.Козацький: 3–44; пров.Комарова, пров.Стадіонний: 46; пров.Степний пров.Козацький, 48, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (школа №18, їдальня, 1-й поверх) Середня
141172 м.Гірник – вул.Пушкіна: 28–34; вул.Свободи: 21, 23, 27, 29, 31–35; вул.Шевченка: 67, 69; пров.Дружби: 14; пров.Козацький: 49–51; пров.Стадіонний: 29–33, 35, 54; просп.Визволителів Донбасу: 30–33, 36–40; пров.Прокоф’єва, 28, м.Гірник, м.Селидове, Донецька обл., 85487 (палац дитячої та юнацької творчості, концертний зал, 2-й поверх) Середня
141173 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 2–15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Ватутіна: 6–11, 15; вул.Гоголя, вул.Енгельса: 3–12, 14, 16–18, 22–26, 28–30; вул.К.Маркса: 6; вул.Ломоносова, вул.Первомайська: 2–29, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43–47, 49; вул.Петра Бігми: 3–21, 23, 25, 27; вул.Пирогова, вул.Репіна, пров.Базарний, пров.Попова, пров.Степний, пров.Шахтний вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №12, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
141174 м.Українськ – вул.Ватутіна: 12–14, 16–27; вул.Енгельса: 13, 15, 21, 27, 34–38; вул.К.Маркса: 8–28; вул.Петра Бігми: 22, 24, 26, 28–30; вул.Тараса Шевченка: 40; вул.Тімірязєва: 3, 5, 7, 9–22; вул.Чкалова: 45–47; пров.Пушкіна вул.Ватутіна, 7, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №12, хол, 2-й поверх) Середня
141175 м.Українськ – вул.Айвазовського, вул.Богдана Хмельницького: 37–55; вул.Енгельса: 42–58; вул.Матросова, вул.Первомайська: 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Тараса Шевченка: 16–34; вул.Тімірязєва: 4, 6, 8; пров.Ливневий вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №13, спортивний зал) Середня
141176 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 30, 32, 36, 57–63; вул.Віталія Купрієнка: 23А–45; вул.Горького: 23, 25, 27–48; вул.З.Космодем’янської: 15, 17; вул.Л.Чайкіної: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Молодіжна: 22–38; вул.О.Кошового, вул.Первомайська: 48, 50–66; вул.Чекаліна, вул.Чкалова: 12, 14, 16–43; пров.Лісний вул.Первомайська, 62, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (школа №13, хол) Велика
141177 м.Українськ – вул.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Віталія Купрієнка: 1–21А; вул.Горького: 3–22, 24, 26; вул.Желєзнодорожна, вул.З.Космодем’янської: 3–14, 16, 18–22; вул.Л.Чайкіної: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–32; вул.Миру, вул.Молодіжна: 3–18; вул.Праці, вул.Тараса Шевченка: 7–13; вул.Чкалова: 5–11, 13, 15; вул.Шкільна вул.Віталія Купрієнка, 20, м.Українськ, м.Селидове, Донецька обл., 85485 (міська лікарня, хол, 1-й поверх) Середня
141178 смт Курахівка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кутузова, вул.Лазаревих, вул.Л.Чайкіної, вул.Мерцалова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 1–15; вул.Надії, вул.Некрасова, вул.О.Кошового, вул.Папаніна: 1–22А; вул.Перемоги, вул.Прокоф’єва, вул.Свободи, вул.Спасательна, вул.Степна, вул.Східна, вул.Териконна, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Центральна: 1–35, 37, 39; вул.Чкалова: 1–23, 25, 29, 31–33; вул.Шкільна, пров.Привокзальний, пров.Шахтарський вул.Молодіжна, 24, смт Курахівка, м.Селидове, Донецька обл., 85490 (будинок культури, хол) Велика
141179 смт Курахівка – вул.Базарна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Квіткова, вул.К.Маркса, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 25–45; вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Островського, вул.Папаніна: 25–71; вул.Первомайська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Центральна: 36, 38, 40–57; вул.Чкалова: 24, 26–28, 30, 35–79; вул.Шевченка, вул.8-го Марта вул.Миру, 17, смт Курахівка, м.Селидове, Донецька обл., 85490 (школа №22, хол, 1-й поверх) Середня
141180 смт Гостре – вул.Енгельса, вул.Желєзнодорожна, вул.Інтернаціональна, вул.Маресьєва, вул.Молодіжна, вул.Панфілова, вул.Погранична: 4–5; вул.Правди, вул.Прокоф’єва, вул.Севастопольська, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Тімірязєва, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська, вул.Шевченка вул.Маресьєва, 7, смт Гостре, м.Селидове, Донецька обл., 85493 (клуб, хол, 1-й поверх) Середня
141181 смт Цукурине – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Вулиця Роз, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Зіркова, вул.Квіткова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нова, вул.Садова, вул.Середня, вул.Степна, вул.Центральна, вул.Шахтарська, вул.Шахтна, вул.Шкільна, вул.Янтарна, пров.Тупий вул.Вулиця Роз, 1А, смт Цукурине, м.Селидове, Донецька обл., 85486 (школа №26, хол, 1-й поверх) Середня
141182 смт Цукурине – вул.Ветеранів праці, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Докучаєва, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.Челюскіна, вул.Ювілейна вул.Лісова, 2, смт Цукурине, м.Селидове, Донецька обл., 85486 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140364 Комунальна лікувально-профілактична установа "Мар’їнська центральна районна лікарня" вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 Мала
140365 Курахівська міська лікарня вул.Мечнікова, 14, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 Мала
141183 Державна установа"Селидівська виправна колонія (№82)" вул.Погранична, 1, смт Гостре, м.Селидове, Донецька обл., 85493 Середня