Донецька область - одномандатний виборчий округ №60

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140137 м.Волноваха – вул.Вишнева, вул.Донецька: 142, 144, 146, 148, 150, 152–322; вул.Лісна, вул.Полтавська: 145, 147, 149, 151, 153–153А, 155–155А, 157–157А, 159, 161, 163, 165, 167, 169–352; вул.Степна, пров.Колгоспний, пров.Трудовий, с.Новогригорівка(Волноваська міська рада), с.Новопавлівка, с.Трудове вул.Полтавська, 274, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (школа №4, спортзал) Середня
140138 м.Волноваха – вул.Громової, вул.Донецька: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 138, 140–140А; вул.Козацька: 3, 5, 7–122; вул.Ломоносова, вул.Нахімова, вул.Обуховського, вул.Одеська, вул.Севастопольська, вул.Селіванова, вул.Суворова, вул.Терешкової, вул.Ушакова, вул.Харченка, пров.Гоголя: 46, 48, 50, 55–59; пров.Мирний: 20–26; пров.Осінній, пров.Патріотичний: 41–48; пров.Транспортний: 21, 23; пров.Фруктовий: 37–49; вул.Ломоносова, 13, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (школа №6, їдальня) Середня
140139 м.Волноваха – вул.Надії: 9–134; вул.Народна: 66–145; вул.Челюскіна: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48А, 50, 52–54, 56–125; вул.Шевченка: 66–127; вул.40 років Перемоги: 19–153; пров.Гоголя: 2–45, 47, 49, 51–53; пров.Мирний: 1–19; пров.Патріотичний: 1–40; пров.Стовповий, пров.Транспортний: 1–20, 22–22А, 26; пров.Фруктовий: 3–36; пров.Футбольний вул.Шевченка, 76, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (творчий центр молоді, рекреація) Середня
140140 м.Волноваха – вул.Віктора Граффа, вул.Грушевського, вул.Донецька: 3–5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; вул.Козацька: 1–2, 4, 6; вул.Кошового, вул.Надії: 1–8А; вул.Народна: 2–63; вул.Островського, вул.Полтавська: 1–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; вул.Сєдова, вул.Тімірязєва, вул.Челюскіна: 3–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55; вул.40 років Перемоги: 1–18; пров.Арсенальний: 17, 24–52; пров.Куїнджі: 15–19, 21–49; пров.Незалежний: 20А, 22–35; пров.Спортивний: 13, 17, 20–43; пров.Шкільний пров.Спортивний, 8, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (школа №3, рекреація) Середня
140141 м.Волноваха – вул.Азовська, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Панфілова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Тітова, вул.Чехова, вул.Шевченка: 5–65; пров.Арсенальний: 1–16, 18; пров.Відродження, пров.Залізничний, пров.Карлівський, пров.Куїнджі: 2–14, 20–20А; пров.Локомотивний, пров.Мічуріна, пров.Незалежний: 6А–19, 21; пров.Спортивний: 2–12, 14, 18; вул.Шевченка, 2, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (вагонне депо, їдальня) Середня
140142 м.Волноваха – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гастелло, вул.Геологів, вул.Григорія Сковороди, вул.Кузнєцова, вул.Наріманова, вул.Обручева, вул.Патона, вул.Пересічення, вул.Фіалковського, вул.Харківська, вул.Центральна: 1–29; вул.Чайкіної, вул.Шевцової, вул.100 років Червоного Хреста пров.Путійський, 18, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (школа №2, рекреація) Велика
140143 м.Волноваха – вул.академіка Чайки, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська: 2–25; вул.Героїв 51 ОМБр: 6–38, 45, 47, 49, 51, 53, 55–59; вул.Докучаєва, вул.Каневського: 1–24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48; вул.Карла Маркса, вул.Короленка: 4–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Кості Бабіна, вул.Луцька, вул.Миру, вул.Мистецька, вул.Набережна: 1, 3, 5–5А, 7–9, 47; вул.Паркова, вул.Українська, вул.Центральна: 30–63, 70, 72–72А, 76, 82; вул.Чижевського, вул.Ювілейна, пров.Алмазний, пров.Безіменний, пров.Березовий, пров.Ближній, пров.Весняний, пров.Геологічний, пров.Дачний, пров.Дружби, пров.Ентузіастів, пров.Жемчужний, пров.Заводський, пров.Загородний, пров.Ініціативний, пров.Квітковий, пров.Космічний, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Московський, пров.Павлова, пров.Перемоги, пров.Поштовий, пров.Радужний, пров.Ринковий, пров.Робочий, пров.Сінний, пров.Сонячний, пров.Стадіонний, пров.Торговий, пров.Травневий, пров.Ясний вул.Центральна, 94, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (районний центр культури й дозвілля, фойє) Велика
140144 м.Волноваха – вул.Артеменка, вул.Гвардійська: 26–63; вул.Губенка: 1–77, 79, 81, 83; вул.Кузьми Скрябіна, вул.Магістральна, вул.Олександра Олійника, вул.Центральна: 65–69, 71, 73–75, 77–79, 83–120, 122, 124, 126, 128–134, 136, 138, 140–146, 148, 150, 152, 154, 156–158, 160, 164, 166, 168, 170–170А, 172; вул.9 Січня, пров.Бабушкіна, пров.Матросова, пров.Партизанський, пров.Піонерський, пров.Путійський пров.Путійський, 44, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (будівельно-монтажне управління, актова зала) Середня
140145 м.Волноваха – вул.Героїв 51 ОМБр: 40–44, 46, 48, 50, 52, 54, 61–123; вул.Губенка: 78–78А, 80, 82, 84–183; вул.Каневського: 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49–134; вул.Короленка: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–148; вул.Орлова: 123–123А, 125–158; вул.2 Гвардійської Армії: 118–146; пров.Економічний, пров.Краснофлотський, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Платонівський: 3–62, 64–64А, 66; пров.Річний, пров.Сагайдачного, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.Чкалова: 2–64, 70, 72; пров.Шмідта вул.Героїв 51 ОМБр, 97, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (Волноваське ВУ ВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу", актова зала) Середня
140146 м.Волноваха – вул.Бєлінського, вул.Весела, вул.Гвардійська: 66–89; вул.Герцена, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Донбаська, вул.Енгельса, вул.Курганна, вул.Мостова, вул.Набережна: 2–2Б, 4, 6, 10–24; вул.Орлова: 1–122, 124–124А; вул.Польова, вул.Філіпських, вул.Центральна: 121, 123, 125, 127, 135, 137, 139, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 174–212; вул.Ярослава Мудрого, вул.2 Гвардійської Армії: 3–116Б; пров.Громадянський, пров.Деповський, пров.Енергетичний, пров.Єсенінський, пров.Західний, пров.Зелений, пров.Курганний, пров.Літвінова, пров.Молодіжний, пров.Мостовий, пров.Платонівський: 63, 65, 67–74; пров.Тяговий, пров.Чкалова: 69, 71, 74–96; пров.8 Березня вул.Менделєєва, 2, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (Волноваське професійно-технічне училище, хол) Велика
140147 м.Волноваха – вул.Менделєєва, вул.Центральна: 163, 165, 167, 169, 171, 173; вул.Менделєєва, 7, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 (школа №7, фойє) Велика
140148 смт Благодатне, смт Графське вул.Ювілейна, 45, смт Благодатне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85725 (міський будинок культури, фойє) Середня
140149 смт Володимирівка – вул.Гагаріна, вул.Запоріжця, вул.Проценка: 1–9, 23–24, 26; вул.Симоненка вул.Гагаріна, 2, смт Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85721 (школа №1, коридор) Велика
140150 смт Володимирівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Донбаська, вул.Дорожня, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Каштанова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.О.Матросова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Проценка: 21, 25, 27–29; вул.Пушкіна, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Академіка Корольова, пров.Перлинний, пров.Трудовий, пров.Шахтарський вул.Центральна, 1, смт Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85721 (будинок культури імені Чайковського, фойє) Велика
140151 смт Володимирівка – вул.Грушева, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Ф.Солов’я, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Арсенальний, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Донецький, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Київський, пров.Кошового, пров.Лермонтова, пров.Михайлівський, пров.Некрасова, пров.Озерний, пров.Терешкової, пров.Шкільний, пров.Щасливий вул.Грушева, 83, смт Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85721 (Володимирівський міський будинок культури, фойє) Середня
140152 смт Донське – вул.Бойка, вул.Заводська: 22, 24, 26, 28–41; вул.Менделєєва, вул.Набережна, вул.Першотравнева: 6, 9–13, 15–19; вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Українська, вул.8 Березня вул.Спортивна, 8А, смт Донське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85772 (еколого-натуралістичний центр, коридор) Велика
140153 смт Донське – вул.Гагаріна, вул.Геологічна, вул.Дачна 1, вул.Заводська: 1–21, 23, 25, 27; вул.Кошового, вул.Металургів, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева: 1–5, 7А, 14А; вул.Південна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Східна, вул.Торгова, вул.Франка, вул.Цирконівська, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Донський, пров.Шкільний вул.Кошового, 5, смт Донське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85772 (школа, фойє) Велика
140154 смт Новотроїцьке – вул.Вербна: 1–31; вул.Громової: 24, 28–67; вул.Івана Кононенка: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Київська: 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Кошового: 36–36А, 38–55; вул.Лермонтова, вул.Покровська: 30, 32, 36, 38–119, 121–121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–149; вул.Пушкіна, вул.Фабрична, вул.Шевцової: 59–78; пров.Верхній, пров.Молодіжний, пров.Надії, пров.Нижній, пров.Театральний, пров.Центральний вул.Кошового, 36, смт Новотроїцьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85732 (будинок культури "Гірник", фойє) Велика
140155 смт Новотроїцьке – вул.Вербна: 32–200; вул.Верхня, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Івана Кононенка: 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62А, 64, 66–205; вул.Київська: 78–78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–249; вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Побєди, вул.Покровська: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 150–407; вул.Поповича, вул.Садова, вул.Юності, вул.40 років України, пров.Асфальтний, пров.Калиновий, пров.Купальський, пров.Минки, пров.Патріотичний, пров.Перекопський, пров.Поштовий, пров.Свободний, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Покровська, 148, смт Новотроїцьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85732 (будинок культури імені Л.Українки, фойє) Велика
140156 смт Новотроїцьке – вул.Гастелло, вул.Громової: 1–23, 25–27; вул.Земнухова, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Кононенка: 2–36; вул.Київська: 1–39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Кошового: 1–35, 37–37В; вул.Народна, вул.Покровська: 1–29, 31, 33–35, 37; вул.Тюленіна, вул.Цвєточна, вул.Чехова, вул.Шевцової: 1–58А; пров.Восточний, пров.Дружби, пров.Новий, пров.Степний, пров.Чкалова, пров.Южний, м-н Южний вул.Кошового, 32, смт Новотроїцьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85732 (спортпавільйон, вестибюль) Велика
140157 смт Оленівка – вул.Деповська, вул.Донецька, вул.Калініна, вул.Київська, вул.Кірова, вул.Куйбишева, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Московська, вул.Переїздна, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Північна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Свердлова, вул.Східна, вул.1 Травня, пров.Больничний, пров.Корольова, м-н Новий вул.Леніна, 6, смт Оленівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85710 (міський будинок культури, актова зала) Велика
140158 смт Оленівка – вул.Жовтнева, вул.Крупської, вул.Лісна, вул.Лісна-дубки, вул.Садова, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, с-ще Малинове, с-ще Молодіжне – вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Польова, вул.Степна: 2–73; с-ще Новомиколаївка, с-ще Нова Оленівка вул.Чапаєва, 144, смт Оленівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85710 (школа №1, хол) Велика
140159 смт Ольгинка – вул.Автомобільна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Больнична, вул.Вербова, вул.Докучаєва, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Каріди, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Первомайська, вул.Північна, вул.Степна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Пільне вул.Маяковського, 32А, смт Ольгинка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85730 (міський будинок культури, фойє) Велика
140160 смт Ольгинка – вул.Водоп’янова, вул.Ентузіастів, вул.Заводська, вул.Молодіжна, вул.Побєди, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Строїтелів, вул.Українська, вул.Хлібосольна, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, блокпост 1172 км, блокпост 1175 км, блокпост 1177 км, блокпост 1184 км, блокпост 1188 км, станція Південнодонбаська, с.Лісне вул.Шкільна, 38, смт Ольгинка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85730 (школа, фойє) Середня
140161 с.Анадоль, с.Полкове вул.Грецька, 19Б, с.Анадоль, Волноваський р-н, Донецька обл., 85790 (школа, фойє) Середня
140162 с.Андріївка вул.Леніна, 27, с.Андріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85711 (будинок культури, обрядова зала) мала
140163 с.Доля вул.Побєди, 34Б, с.Доля, Волноваський р-н, Донецька обл., 85711 (ТОВ "Золотий шлях", хол) мала
140164 с.Бугас вул.Центральна, 35, с.Бугас, Волноваський р-н, Донецька обл., 85764 (сільська рада, зала засідань) Середня
140165 с.Валер’янівка, с.Благовіщенка, с.Зелений Гай вул.Центральна, 34А, с.Валер’янівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85754 (школа, хол) Середня
140166 с.Вільне вул.Центральна, 90, с.Вільне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85762 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140167 с.Дмитрівка вул.Шкільна, 40, с.Дмитрівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85771 (школа, їдальня) Середня
140168 с.Єгорівка, с.Шевченко(Єгорівська с/р) вул.Ювілейна, 31, с.Єгорівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85724 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140169 с.Зачатівка вул.Центральна, 14, с.Зачатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85767 (школа №1, фойє)
/
вул.Центральна, 11, с.Зачатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85767
мала
140170 с-ще Зачатівка вул.Широка, 37Б, с-ще Зачатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85761 (школа №2, фойє) мала
140171 с.Златоустівка, с.Веселе, с.Голубицьке, с.Затишне, с.Малинівка, с.Новомиколаївка вул.Чернігівська, 52, с.Златоустівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85765 (школа, фойє) Велика
140172 с.Іванівка, с.Новотатарівка вул.40 років Перемоги, 54, с.Іванівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85763 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140173 с.Калинове вул.Центральна, 16, с.Калинове, Волноваський р-н, Донецька обл., 85781 (сільський будинок культури, фойє) мала
140174 с.Діанівка вул.Соборна, 5, с.Діанівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85783 (школа, спортзал) Середня
140175 с.Сонячне, с.Знаменівка вул.Шкільна, 29, с.Сонячне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85782 (школа, коридор)
/
вул.Миру, 26, с.Сонячне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85782
Середня
140176 с.Любівка, с.Червоне вул.Гагаріна, 68, с.Любівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85712 (школа, вестибюль) мала
140177 с.Микільське вул.Центральна, 81А, с.Микільське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85720 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140178 с.Миколаївка вул.Центральна, 59А, с.Миколаївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85734 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140179 с.Богданівка, с.Вікторівка, с.Новогнатівка пров.Шкільний, 2, с.Новогнатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85734 (школа, спортзал) Середня
140180 с.Новоолексіївка, с.Лідине вул.Молодіжна, 26А, с.Новоолексіївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85791 (сільський будинок культури, фойє) мала
140181 с.Новоандріївка вул.Центральна, 33, с.Новоандріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85752 (шкільна їдальня, зала)
/
вул.Центральна, 40А, с.Новоандріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85752
Середня
140182 с.Кирилівка вул.Шкільна, 5, с.Кирилівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85753 (навчально-виховний комплекс, спортзал) мала
140183 с.Стрітенка, с.Лазарівка, с.Петрівка, с.Шевченко(Стрітенська с/р) вул.Центральна, 25, с.Стрітенка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85780 (будинок культури, вестибюль) Середня
140184 с.Петрівське вул.Центральна, 39А, с.Петрівське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85750 (школа, спортзал)
/
вул.Центральна, 45А, с.Петрівське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85750
Середня
140185 с.Привільне вул.Центральна, 1, с.Привільне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85784 (сільський будинок культури, обрядова зала) Середня
140186 с.Прохорівка, с.Малогнатівка, с.Тарасівка, с.Новоапостолівка вул.Центральна, 50, с.Прохорівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85773 (школа, фойє) Середня
140187 с.Рівнопіль, с.Передове вул.Донецька, 67, с.Рівнопіль, Волноваський р-н, Донецька обл., 85760 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140188 с.Рибинське вул.Молодіжна, 18А, с.Рибинське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85735 (школа, фойє) Середня
140189 с.Василівка, с.Трудівське вул.Центральна, 21, с.Трудівське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85735 (сільський клуб, глядацька зала) мала
140190 с.Ближнє вул.Федора Волонця, 20А, с.Ближнє, Волноваський р-н, Донецька обл., 85736 (школа, спортивна зала) Середня
140191 с.Свободне вул.Центральна, 104, с.Свободне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85770 (будинок культури, фойє) Середня
140192 с.Степне, с.Кропивницьке вул.Центральна, 22, с.Степне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85751 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140193 с.Хлібодарівка вул.Центральна, 17, с.Хлібодарівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85766 (сільська рада, актова зала) Середня
140196 смт Нікольське – вул.Благодатна: 130, 132, 136, 138–199; вул.Горького: 32, 37А–41; вул.Джерельна, вул.Кооперативна: 41, 43, 45–78; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.О.Кошевого, вул.Паркова: 51, 53, 55, 57, 59–94; вул.Польова, вул.Садова, вул.Свободи: 103, 105, 107, 109–228; вул.Суворова, вул.Цвіточна, вул.Чехова, вул.Ювілейна: 39, 45–94; вул.Ярослава Мудрого: 105, 107, 117–262; вул.1 Травня: 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35–59; пров.Северний, пров.Ярослава Мудрого вул.Свободи, 126, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000 (районний будинок культури, мала зала) Велика
140197 смт Нікольське – вул.Богдана Хмельницького: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–230; вул.Восточна, вул.Горького: 1–30А, 33–37; вул.З.Космодем’янської, вул.Йосипа Гладкого: 1–87А, 90, 92, 94; вул.Калинова: 58–58А, 60–262А; вул.Кооперативна: 1–40, 42, 44; вул.Молодіжна, вул.Паркова: 1–50, 52, 54, 56, 58; вул.Підгірна, вул.Пушкіна: 4–82, 84, 86; вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ювілейна: 1–38, 40–42; вул.1 Травня: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33; пров.Береговий, пров.Богдана Хмельницького, пров.Калиновий, пров.Пушкіна вул.Паркова, 23, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000 (школа №2, фойє) Велика
140198 смт Нікольське – вул.Аеродромна, вул.Благодатна: 72, 74–74А, 76, 80–129, 131, 133–135, 137; вул.Богдана Хмельницького: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Йосипа Гладкого: 89, 91, 93, 95–156; вул.Калинова: 1–57, 59; вул.Миру, вул.Нікольська, вул.Овальна, вул.Покровська, вул.Пушкіна: 83, 85, 87–134; вул.Річна, вул.Свободи: 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53–102, 104, 106, 108; вул.Степна, вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–104, 106, 108–116; пров.Ближній: 25–52; пров.Врожайний, пров.Свободи, пров.Степний вул.Свободи, 124, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000 (школа №1, фойє) Велика
140199 смт Нікольське – вул.Благодатна: 2–71, 73, 75, 79; вул.Крайня, вул.Л.Українки, вул.Незалежності, вул.Освобождєнія, вул.Підлісна, вул.Свободи: 3–34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52; вул.Сонячна, вул.Ярослава Мудрого: 1–46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58; пров.Ближній: 1–23; пров.Дальній, с-ще Лісне вул.Свободи, 1, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000 (районна центральна лікарня, приміщення поліклініки, 1-й поверх) Велика
140200 с.Новоянисоль вул.Комарова, 25, с.Новоянисоль, Нікольський р-н, Донецька обл., 87005 (школа, спортивна зала) мала
140201 с.Бойове, с.Суженка вул.Сенатосенка, 81Д, с.Бойове, Нікольський р-н, Донецька обл., 87060 (школа, фойє) Середня
140202 с.Малинівка вул.Шкільна, 1, с.Малинівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87062 (школа, фойє) Середня
140203 с.Новогригорівка, с.Паннівка вул.Центральна, 1В, с.Новогригорівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87061 (школа, фойє) мала
140204 с.Зелений Яр, с.Веселе, с.Лугове, с.Садове вул.Центральна, 31Б, с.Зелений Яр, Нікольський р-н, Донецька обл., 87023 (школа, спортивна зала) Середня
140205 с.Федорівка вул.Центральна, 24, с.Федорівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87024 (сільський клуб, фойє) мала
140206 с.Зоря, с.Водяне, с.Гранітне, с.Приовражне вул.Садова, 22А, с.Зоря, Нікольський р-н, Донецька обл., 87042 (школа, хол, 2-й поверх) Велика
140207 с.Кальчик вул.Центральна, 47, с.Кальчик, Нікольський р-н, Донецька обл., 87040 (будинок дозвілля, глядацька зала) Середня
140208 с.Кирилівка, с.Келерівка вул.Мира, 52, с.Кирилівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87041 (сільський клуб, глядацька зала) мала
140209 с.Касянівка, с.Ключове вул.Гагаріна, 15Б, с.Касянівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87030 (школа, спортивна зала) Середня
140210 с.Кременівка вул.Центральна, 29Б, с.Кременівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87031 (будинок культури, фойє) Середня
140211 с-ще Асланове, с.Македонівка, с.Херсонес вул.Гагаріна, 79А, с.Македонівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87032 (школа, спортивна зала) Середня
140212 с.Малоянисоль вул.Центральна, 48, с.Малоянисоль, Нікольський р-н, Донецька обл., 87010 (будинок культури, фойє) Середня
140213 с.Катеринівка, с.Труженка вул.Центральна, 19, с.Труженка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87011 (школа, фойє) мала
140214 с.Новокраснівка, с.Кальчинівка, с.Назарівка, с.Українка вул.Миру, 44, с.Новокраснівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87022 (сільський центр дозвілля, фойє) Середня
140215 с.Республіка, с.Ксенівка, с.Новороманівка, с.Сергіївка вул.Центральна, 1, с.Республіка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87021 (адміністративна будівля сільської ради, зала для голосування) Середня
140216 с.Темрюк вул.Центральна, 74, с.Темрюк, Нікольський р-н, Донецька обл., 87020 (школа, фойє) Середня
140218 с.Тополине, с.Криничне, с.Первомайське, с.Перемога, с.Шевченко вул.Шкільна, 12, с.Тополине, Нікольський р-н, Донецька обл., 87050 (школа, фойє) Середня
140366 м.Новоазовськ – бульв.Приморський, вул.Азовська: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60А, 62А, 64, 66–66А, 68, 70, 72–72А, 74, 76, 78А, 80, 82, 84, 86А, 88А, 90–90А, 92–92А, 94, 96; вул.Артема: 89, 91–118; вул.Гриценка: 165–165А, 167, 169–169А, 171, 173–196В; вул.Енгельса: 142–142Б, 144, 146, 148, 150–167А; вул.Зоряна, вул.Кірова: 161–195; вул.Комунарів: 106–106А, 108, 110, 112, 114, 116А–116Б, 118, 120–120Б, 122, 124–124А, 126, 128, 130, 132, 134–163; вул.Лісова, вул.Людникова: 76–94А; вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станична, вул.Степова, вул.Франка, вул.Шевченка: 99–99А, 101–140; вул.Шмідта: 140–155; вул.Щербакова: 103–103А, 105, 107–107А, 109–134; вул.50 років СРСР, пров.Східний вул.50 років СРСР, 12, м.Новоазовськ, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87600 (професійний ліцей, фойє) Велика
140367 м.Новоазовськ – вул.Азовська: 1–1А, 3–3А, 5–5А, 7, 9А, 11, 13–13Б, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39А, 41, 43А; вул.Артема: 1–8, 10, 12; вул.Близнюкова: 1–52, 54, 56; вул.Брюхнова: 1–44; вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Гриценка: 94–164, 166, 168, 170–170А, 172–172А; вул.Донецька, вул.Дружби, вул.Енгельса: 79, 81–141, 143–143А, 145, 147–147Б, 149; вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кірова: 93–160Б; вул.Комарова, вул.Комунарів: 40–64, 66, 68–70, 72–72А, 74, 76–76Б, 78, 80, 82, 84, 86А, 88–88А, 90–90А, 92–92А, 94–94А, 96, 98, 100, 102–102А, 104–104А; вул.Леніна: 2, 4, 8, 12, 14, 16, 33, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–125; вул.Людникова: 1–3А; вул.Пам’яті Героїв, вул.Перемоги, вул.Радянська: 1–51; вул.Рози Люксембург: 2–38А, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Шевченка: 1–20, 22, 24; вул.Шмідта: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12А, 14, 16, 18, 79–139; вул.Щербакова: 5–5А, 7, 9, 11–26; вул.40 років Перемоги: 1А–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.60 років СРСР: 42–44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60А–60Б, 62, 64, 66–66А, 68, 70–70А, 72А, 74А, 76, 78, 80, 83–130; вул.Леніна, 25, м.Новоазовськ, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87600 (культурно-дозвіллевий центр, мала зала) Велика
140368 м.Новоазовськ – вул.Азовська: 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57А, 59А, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 87–87А, 89, 91–91А, 93, 95; вул.Артема: 9, 11, 13–88, 90–90А; вул.Близнюкова: 53, 55, 57–126; вул.Брюхнова: 45–130Б; вул.Гагаріна, вул.Київська, вул.Кольцова, вул.Комунарів: 65, 67, 71, 73, 75, 77–77А, 79–79А, 81, 83, 85, 87–87А, 89, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103–103Б, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121–121А, 123–123А, 125, 127, 129, 131А, 133–133А; вул.Кондрашкіна, вул.Леніна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82–82А, 84–84А, 86, 88, 90; вул.Людникова: 6–74А; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Покришкіна, вул.Радянська: 52–112; вул.Рози Люксембург: 39, 41, 43, 45, 47, 49–126; вул.Шевченка: 21, 23, 25–98, 100; вул.Щербакова: 27–102А, 104–104А, 106–106А, 108; вул.40 років Перемоги: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–120; вул.Людникова, 15, м.Новоазовськ, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87600 (дільниця "Компанія "Вода Донбасу", актова зала) Велика
140369 м.Новоазовськ – вул.Аліфанова, вул.Бородіна, вул.Гриценка: 1–89; вул.Енгельса: 1–78, 80; вул.Кірова: 1А–80; вул.Комсомольська, вул.Комунарів: 1–39; вул.Леніна: 1, 3, 5–6, 11, 13, 15, 17; вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Червоноармійська, вул.Шмідта: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15, 17А, 19–73; вул.Щербакова: 1–4, 6, 8, 10; вул.60 років СРСР: 2А–39, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Енгельса, 80Б, м.Новоазовськ, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87600 (школа №1-ліцей "Успіх", актова зала) Велика
140370 м.Новоазовськ – вул.Аврорська, вул.Апатова, вул.Дорожна, вул.Зеленського, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Морська, вул.Нагірна, вул.Нахімова, вул.Пролетарська, вул.Райдужна, вул.Рибацька, вул.Річна, вул.Сєдова, вул.Сонячна, вул.Ушакова, вул.Флотська, вул.Червонопартизанська, пров.Морський, пров.Південний, пров.Прибій, с.Самсонове вул.Аврорська, 23, м.Новоазовськ, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87600 (Єланчанський міський клуб, актова зала) Велика
140371 с.Гусельщикове, с.Козлівка вул.Шкільна, 3, с.Гусельщикове, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87606 (школа, спортивна зала) мала
140372 смт Сєдове вул.Калініна, 54, смт Сєдове, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87632 (центр культури та дозвілля, мала зала) Велика
140373 с-ще Обрив вул.50-річчя Радянської влади, 3, с-ще Обрив, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87634 (фельдшерський пункт, кабінет) мала
140374 с.Безіменне вул.Миру, 19А, с.Безіменне, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87660 (школа, актова зала) Велика
140375 с.Веденське, с.Качкарське, с.Митьково-Качкарі, с.Роза вул.Шкільна, 5, с.Митьково-Качкарі, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87661 (школа, спортивна зала) Середня
140376 м.Маріуполь – вул.Гагаріна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Центральна: 1–202А; вул.Шевченко, пров.Жемчужний, пров.Морський, пров.Шкільний, Садівниче товариство «Ентузіаст», садове товариство ,,Приазов’є,, вул.Центральна, 38, м.Маріуполь, Донецька обл., 87642 (школа, фойє) Середня
140377 м.Маріуполь – вул.Азовська, вул.Берегова, вул.Воскресенська, вул.Набережна, вул.Сєдова, вул.Центральна: 203–310; вул.Шкільна, пров.Дачний, пров.Лазурний, пров.Сонячний, пров.Тенистий, пров.Тихий, пров.Янтарний вул.Шкільна, 37А, м.Маріуполь, Донецька обл., 87642 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
140378 с.Козацьке, с.Порохня, с.Шевченко вул.Леніна, 37Б, с.Козацьке, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87613 (будинок культури, актова зала) Середня
140379 с.Пікузи, с.Водяне, с.Заїченко вул.Центральна, 24А, с.Лебединське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640 (Лебединський центр культури та дозвілля, актова зала) Середня
140380 с.Красноармійське пров.Совєтський, 1, с.Красноармійське, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87612 (будинок культури, фойє) Середня
140381 с.Куликове, с.Октябр вул.Комунарів, 55, с.Октябр, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87612 (сільський клуб, фойє) мала
140382 с.Лебединське, с.Сопине вул.Центральна, 24А, с.Лебединське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640 (Лебединський центр культури та дозвілля, фойє) Середня
140383 с-ще Калинівка вул.Підгорна, 175А, с-ще Калинівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640 (Калинівський клуб, актова зала) Середня
140384 с.Павлопіль, с.Пищевик, с.Черненко вул.Сивухіна, 77, с.Павлопіль, Волноваський р-н, Донецька обл., 87610 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
140385 с.Приморське(Приморська с/р), с.Набережне, с.Первомайське, с.Соснівське, с.Українське вул.Октябрьська, будинок культури, с.Приморське, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87643 (будинок культури, фойє) Середня
140386 с.Рози Люксембург вул.Комсомольська, 22, с.Рози Люксембург, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87622 (будинок культури, мала зала) Середня
140387 с.Веселе, с.Патріотичне вул.Комсомольська, 26А, с.Патріотичне, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87622 (сільський клуб, фойє) мала
140388 с.Кузнеці, с.Маркине, с.Холодне вул.Леніна, 32А, с.Маркине, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87631 (сільський клуб, фойє) мала
140389 с.Самійлове, с.Ванюшкине, с.Клинкине, с.Ковське, с.Щербак вул.Маяковського, 1А, с.Самійлове, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87630 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
140390 с.Саханка, с.Дзержинське, с.Ленінське вул.Вартазарової, 4, с.Саханка, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87651 (школа, спортивна зала) Середня
140391 с.Хомутове, с.Бессарабка, с.Вітава, с.Сєдово-Василівка вул.Леніна, 58, с.Хомутове, Новоазовський р-н, Донецька обл., 87620 (будинок культури, фойє) Середня
140392 с.Широкине, с.Бердянське вул.Центральна, 24А, с.Лебединське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640 (Лебединський центр культури та дозвілля, спортивна зала) Середня
140412 смт Мангуш – вул.Гагаріна: 9А, 11–11А, 13, 15, 17–19, 26А, 28–44; вул.Горького: 25/28–39, 41–41А, 59; вул.Дружби: 3, 7–9, 15А–34/26, 36–36А; вул.Котанова: 50/113, 52/108, 54, 58–58А, 60, 62, 64/9, 66/10, 68–87, 89, 91; вул.Маріупольська: 88, 90, 96, 98, 102, 104–106А, 110/69–112, 114–114/24; вул.Морських десантників: 59–67, 69, 71, 73–88А, 90, 94, 98, 100, 102/51, 104А, 106–106А, 108–108А, 110–110А, 114–114А, 116–116А, 118–118А, 122–122А, 130/37; вул.Мурзи: 16, 17, 23, 25–31Б, 32–38/30, 40–40А, 42–42В, 44–46; вул.Поштова: 54/72, 65А, 76–113А, 115/39, 121–121Б, 123, 125–127/18; вул.Прохолодна: 22–49А; вул.Пушкіна: 47–53; вул.Тітова: 55/102, 57, 59–59А, 61–84, 86; вул.Чкалова: 27–32/26, 35/28–43; вул.Шкільна: 22–29А; пров.Котанова, пров.Матросова, просп.Миру: 34, 38, 40, 42–44, 58–58/95, 72/54, 85; просп.Миру, 71, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 (районний будинок культури, глядацька зала) Середня
140413 смт Мангуш – вул.Академіка Возіанова: 2–58; вул.Білосарайська: 36–39; вул.Грецька: 55А/106, 106–108, 110–132А; вул.Джерельна, вул.Маріупольська: 116, 118, 120, 122–122А, 124–167; вул.Нахімова, вул.Паризька: 1/8–26, 28–30; вул.Річна, вул.Степна: 3–52, 55/38–58; вул.Суворова, вул.Фонтанна: 4, 5А, 6А–11, 12–16, 18; вул.Челюскіна, вул.Шкільна: 55–55А, 57–59/30, 61–61/59, 63–65, 67; вул.Щаслива, пров.Академіка Возіанова, пров.Грецький, пров.Маріупольський, пров.Паризький: 3–4А, 22; пров.Річний, пров.Степний, пров.Фонтанний, пров.Щасливий, просп.Миру: 84–84Б, 86–135; просп.Миру, 64, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 (відділ освіти, фойє, 2-й поверх) Середня
140414 смт Мангуш – вул.Азовська, вул.Білосарайська: 1/13–35; вул.Гагаріна: 1–7, 10–10А, 12, 13/104–14, 16–16А, 20–20А, 22–22А; вул.Грецька: 78–104, 109; вул.Зарічна, вул.Котанова: 1А–50, 51, 53–53/105, 55/100–57, 59–59А, 61, 63, 65, 67; вул.Маріупольська: 89–89А, 93–95, 97–97А, 99–99А, 103А, 107, 113А, 117–117А, 119, 121А–121/22, 123; вул.Морських десантників: 1–58/82, 68–68А, 70, 72; вул.Поштова: 1–4Б, 6–8, 10–25, 27–31, 33/3–53, 55, 65, 67–73А; вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Тітова: 1А–54А, 56, 58, 60, 93/46; вул.Фонтанна: 3, 5, 6, 11/36, 16/25, 20–41А; пров.Азовський, пров.Зарічний, пров.Поштовий, пров.Свободи вул.Поштова, 14, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 (КП "Водхоз", зала засідань) Середня
140415 смт Мангуш – вул.Академіка Возіанова: 59–114; вул.Гагаріна: 19А, 21–21А, 25, 27–27А, 49А–87; вул.Горького: 1/12–23, 39А, 48–57А, 62–65; вул.Дружби: 35А, 38–54; вул.Котанова: 88–88/8, 90–90/1, 92–133; вул.Крилова, вул.Лісна, вул.Морських десантників: 89, 91–93, 95–97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111–113/45, 115–115/46, 117, 119–121, 127; вул.Мурзи: 39, 41–41А, 43–43А, 47–58; вул.Набережна, вул.Паризька: 27А–27/56, 31–92; вул.Поштова: 114, 116–118, 122, 124, 128–155/39; вул.Прохолодна: 1–21/8; вул.Степна: 54, 60–112; вул.Тітова: 85, 87–93, 94–166; вул.Шкільна: 1–20А, 30–54А, 56А, 60, 62/46, 66, 68/50; пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Дружби, пров.Зенітний, пров.Лісний, пров.Магістральний, пров.Паризький: 6–8, 40А–70; пров.Польовий, пров.Прохолодний, пров.Тітова, пров.Шкільний, просп.Миру: 2–4, 6–6А, 8–8А, 10, 12, 14, 16–18, 20–22, 24–24/36, 26–28, 80–82; вул.Горького, 62, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 (школа №1, спортивна зала) Середня
140416 смт Мангуш – вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Грецька: 1–54/10, 56А–71; вул.Дружби: 4–4А, 12; вул.Корабельна, вул.Маріупольська: 1–81А; вул.Мурзи: 1/44–14, 16/31, 18А–20, 24А–24/16, 31/16, 42/18; вул.Поштова: 5, 9, 26, 32, 58–64; вул.Пушкіна: 1А–46; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Чехова, вул.Чкалова: 3–22, 34; пров.Гоголя, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Суворова, пров.Чехова, просп.Миру: 5–5А, 7, 9–9А, 11, 13–13А, 15, 19, 23, 25, 29–33, 37, 39, 41–41А, 47–51/22, 61–65/14; вул.Мурзи, 8, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400 (школа №2, спортивна зала) Середня
140417 смт Ялта – вул.Азовська: 3Б, 14–126; вул.Грецька: 58–67, 68–77/3; вул.Куінджи, вул.Лазурна, вул.Лісова, вул.Мира, вул.Мічурінська, вул.Молодіжна: 37/7, 39–90/4; вул.Партизанська: 15–16, 17–20, 21–122; вул.Рилєєва, вул.Сеченова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тітова, вул.Ткаченко-Петренко, вул.Центральна: 48–151; вул.Щорса, вул.Янтарна, вул.40 років Перемоги: 35–70; пров.Грецький, пров.Лазурний, пров.Рилєєва, пров.Сонячний, пров.Тітова, пров.Центральний, СТОВ Ентузіаст вул.Артезіанська, 19, смт Ялта, Мангушський р-н, Донецька обл., 87450 (селищний будинок культури, фойє) Середня
140418 смт Ялта – вул.Азовська: 1–3А, 4–13; вул.Артезіанська, вул.Бахчіванджі, вул.Благодатна: 1А–30А; вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Грецька: 1–57, 67/41; вул.Еллінська, вул.Квіткова, вул.Лавицького, вул.Лугова, вул.Магістральна, вул.Маяковського: 1–23, 24–32А, 34–34/1, 36; вул.Миколаївська, вул.Митрополитська: 1–74; вул.Молодіжна: 3–37, 38; вул.Партизанська: 1–14Б, 16А, 20А; вул.Первомайська, вул.Покришкіна, вул.Польова, вул.Просторна, вул.Пушкіна: 1–32А; вул.Радужна, вул.Садова, вул.Центральна: 1–47Б; вул.Шевченко, вул.40 років Перемоги: 1/10–34; пров.Азовський, пров.Весняний, пров.Еллінський, пров.Партизанський, пров.Первомайський, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Радужний, пров.Садовий, пров.Суворова, пров.Український, пров.Шевченко, пров.Шкільний вул.Гагаріна, 64, смт Ялта, Мангушський р-н, Донецька обл., 87450 (школа №2, спортивна зала) Велика
140419 смт Ялта – вул.Благодатна: 31–52; вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Донбаська, вул.Жуковського, вул.Коперніка, вул.Коцюбинського, вул.Курортна, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Маяковського: 23/37, 33, 35, 37–57/10; вул.Менделєєва, вул.Митрополитська: 75–97; вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Попова, вул.Приморська, вул.Пушкіна: 33–55; вул.Тополина, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Гурова, пров.Донбаський, пров.Коперніка, пров.Курортний, пров.Лермонтова, пров.Менделєєва, пров.Набережний, пров.Пісчаний, пров.Приморський, пров.Санаторний вул.Центральна, 30, смт Ялта, Мангушський р-н, Донецька обл., 87450 (школа №1, спортивна зала) Середня
140420 с.Юр’ївка вул.Набережна, 30В, с.Юр’ївка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87454 (сільський клуб, глядацька зала) мала
140421 с.Азовське вул.Мира, 35, с.Азовське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87453 (сільський клуб, фойє) мала
140422 с.Бердянське, с.Агробаза, с.Приміське, с.Шевченко вул.Шкільна, 50, с.Бердянське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87430 (школа, спортивна зала) Середня
140423 с.Приазовське вул.Центральна, 15, с.Приазовське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87431 (сільський клуб, фойє) Середня
140424 с.Покровське, с-ще Рибацьке, с.Червоне, с.Широка Балка вул.Транспортна, 9А, с.Покровське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87440 (сільська рада, зала засідань) Середня
140425 с.Комишувате, с.Українка вул.Центральна, 24, с.Комишувате, Мангушський р-н, Донецька обл., 87420 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня
140426 с.Дем’янівка вул.Шкільна, 11, с.Дем’янівка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87421 (школа, спортивна зала) Середня
140427 с.Мелекіне, с.Бурякова Балка вул.Гагаріна, 78, с.Мелекіне, Мангушський р-н, Донецька обл., 87441 (школа, спортивна зала) Середня
140428 с.Глибоке, с.Огороднє, с.Портівське вул.Мира, 3А, с.Портівське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87442 (школа, спортивна зала) Середня
140429 с.Білосарайська Коса вул.Безуха, 139А, с.Білосарайська Коса, Мангушський р-н, Донецька обл., 87443 (сільський клуб, фойє) Середня
140430 с.Стародубівка вул.Миру, 52, с.Стародубівка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87410 (школа, спортивна зала) Середня
140431 с.Захарівка вул.Гагаріна, 12А, с.Захарівка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87411 (школа, спортивна зала) мала
140432 с.Урзуф, с.Бабах-Тарама вул.Центральна, 62, с.Урзуф, Мангушський р-н, Донецька обл., 87455 (сільський будинок культури, фойє) Велика
140504 смт Тельманове – вул.Гагаріна, вул.Леніна: 1–134, 199; вул.Октябрська: 1–110; вул.Первомайська: 1–95, 96–102, 104, 106, 110, 114, 116, 118–120, 122, 124, 126, 130; вул.Чкалова: 2, 3–139; вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, с.Зернове вул.Леніна, 114, смт Тельманове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87100 (будинок культури, фойє) Середня
140505 смт Тельманове – вул.Первомайська: 95 к.А, 103, 105, 107–109, 111–113, 115, 132–132А, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; вул.Чкалова: 2А–2Б; пров.Миру, просп.Тельмана вул.Первомайська, 140, смт Тельманове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87100 (школа, спортивний зал) Середня
140506 смт Тельманове – вул.Леніна: 135–198, 200–295; вул.Лісна, вул.Набережна, вул.Октябрська: 111–287; вул.Пархоменка, вул.Первомайська: 117–117А, 121, 123, 125, 127–129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151–180; вул.Р.Люксембург, вул.Щорса, пров.Садовий вул.Первомайська, 117, смт Тельманове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87100 (будинок творчості, музичний зал) Середня
140507 с.Свободне вул.Леніна, 20А, с.Свободне, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87160 (будинок культури, фойє) Середня
140508 с.Дерсове, с.Чумак вул.Октябрська, будинок культури, с.Дерсове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87161 (будинок культури, фойє) мала
140509 с.Лукове, с.Каплани, с.Миколаївка, с.Тавричеське вул.Первомайська, 50, с.Лукове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87150 (будинок культури, фойє) Середня
140510 с.Запорожець вул.Миру, 2, с.Запорожець, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87150 (будинок культури, фойє) мала
140512 с.Григорівка, с.Петрівське, с.Шевченко вул.Миру, 21, с.Шевченко, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87152 (школа, каб.2) мала
140513 с.Конькове, с.Іванівка вул.Леніна, 6, с.Конькове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87172 (будинок культури, фойє) Середня
140514 с.Калініне, с.Октябрське(Коньковська с/р), с.Самсонове вул.Братів Зеленських, 39, с.Самсонове, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87172 (школа, спортивний зал) мала
140515 с.Михайлівка, с.Зелений Гай, с.Зорі, с.Новоолександрівка вул.Центральна, 30, с.Михайлівка, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87170 (будинок культури, фойє) Середня
140516 с.Греково-Олександрівка, с.Радянське, с.Садки, с.Тернівка вул.Центральна, 22, с.Греково-Олександрівка, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87171 (будинок культури, фойє) Середня
140518 с.Первомайське(Первомайська с/р), с.Воля, с.Черевківське вул.Леніна, 2, с.Первомайське, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87133 (будинок культури, фойє) мала
140519 с.Кузнецово-Михайлівка, с.Котляревське вул.Леніна, 27, с.Кузнецово-Михайлівка, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87132 (школа, спортивний зал) Середня
140520 с.Гранітне – вул.Азовська, вул.Бейди: 47, 49, 51, 53, 63, 65–122; вул.Богдана Хмельницького: 2, 4, 6, 8, 10–12, 18–20, 26–28, 30, 32, 34, 36, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–78, 80, 82, 86, 88, 90; вул.Воропаєва: 59–109; вул.Демінського, вул.Донецька, вул.Ісмаілова: 34–51; вул.Каранська, вул.Колхозна, вул.Кришталя: 37, 39, 44–89; вул.Куїнджі: 22–75; вул.Набережна, вул.Пісочна, вул.Поштова, вул.Самохіна: 29–66; вул.Степна, вул.Фомічова, вул.Хайтулова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Южна, пров.Больничний: 1–9; пров.Вербний, пров.Гагаріна, пров.Дорожний, пров.Зорі, пров.Квітковий, пров.Кришталя, пров.Овражний, пров.Річний, пров.Сумський, пров.Тітова, пров.Толстого, пров.Торговий, пров.Тургенєва, пров.Фодлаша вул.Самохіна, 19, с.Гранітне, Волноваський р-н, Донецька обл., 87123 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140521 с.Гранітне – вул.Бейди: 3–46, 48, 50, 52, 56–62, 64; вул.Богдана Хмельницького: 3, 5, 7, 9, 13–17, 23–25А, 29, 31А, 33, 35, 37–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79, 81, 83–85, 87, 89, 91–95; вул.Воропаєва: 1–53; вул.Горького, вул.Грецька, вул.Ісмаілова: 2–33; вул.Кришталя: 1–36, 38, 42–42А; вул.Куїнджі: 1–17; вул.Молодіжна, вул.Рибалка, вул.Самохіна: 3–14; вул.Чукаріна, вул.Шевченка, пров.Больничний: 12–25; пров.Корюка, пров.Макаренка, пров.Северний, пров.Степний, пров.Строітельний, пров.Тихий, с.Старомар’ївка вул.Богдана Хмельницького, 33, с.Гранітне, Волноваський р-н, Донецька обл., 87123 (школа, спортивний зал) Середня
140522 с.Мічуріне, с.Красний Октябр, с.Нова Мар’ївка, с.Первомайське(Мічурінська с/р) вул.Шевченка, 64, с.Мічуріне, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87130 (будинок культури, фойє) Середня
140523 с.Богданівка вул.Леніна, 16, с.Богданівка, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87131 (школа, каб.2) мала
140524 с.Вершинівка, с.Октябрське(Мічурінська с/р), с.Розівка вул.Центральна, 35, с.Розівка, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87131 (дитячий садок, к.2) мала
140525 с.Староласпа вул.Леніна, 41, с.Староласпа, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87111 (будинок культури, фойє) Середня
140526 с.Біла Кам’янка, с.Новоласпа вул.Клубна, 19, с.Новоласпа, Тельманівський р-н, Донецька обл., 87112 (будинок культури, фойє) мала
140527 с.Старогнатівка, с.Новогригорівка(Старогнатівська с/р) вул.Шкільна, 37, с.Старогнатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87110 (школа, фойє) Середня
140528 с.Новоселівка вул.Шкільна, 1, с.Новоселівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87140 (школа, спортивний зал) Середня
140529 с.Новоселівка Друга вул.Паркова, 10, с.Новоселівка Друга, Волноваський р-н, Донецька обл., 87140 (будинок культури, фойє) мала
140530 с.Запорізьке, с-ще Маловодне, с.Степанівка вул.Яблунева, 14, с.Степанівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87140 (будинок культури, фойє) мала
140531 с.Кам’янка вул.Центральна, 14А, с.Кам’янка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87141 (будинок культури, к.3) Середня
140532 смт Мирне вул.Центральна, 6А, смт Мирне, Волноваський р-н, Донецька обл., 87124 (будинок культури, фойє) Середня
140533 с.Чермалик, с.Федорівка вул.Миру, 38, с.Чермалик, Волноваський р-н, Донецька обл., 87142 (будинок культури, фойє) Середня
140534 с.Орловське вул.Центральна, 31, с.Орловське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87142 (дитячий садок, к.2) мала
140535 смт Андріївка, с-ще Дружне пров.Шкільний, 1, смт Андріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87120 (школа, спортивний зал) Велика
140537 с-ще Бахчовик, с-ще Обільне вул.Центральна, 5, с-ще Бахчовик, Волноваський р-н, Донецька обл., 87122 (школа, каб.2) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140194 Комунальний заклад охорони здоров’я "Волноваська центральна районна лікарня" пров.Матросова, 5, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700 Мала
140195 Волноваська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№120) вул.Степна, 1, с-ще Молодіжне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85710 Мала