Житомирська область - одномандатний виборчий округ №63

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бердичівської РДА

132

Відділ ведення ДРВ апарату Житомирської РДА

51

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Бердичівської міської ради

42

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
180001 м.Андрушівка – вул.Веселкова, вул.Вобяна, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Зазулінського: 1–8, 10, 14; вул.Київська: 1–78, 82, 84, 90, 92; вул.Львівська, вул.Мічуріна, вул.Садова: 1–3; вул.Софіївська: 1–26; вул.Станційна, вул.Учительська, вул.Щаслива, пл.Т.Г.Шевченка, пров.Вобяна, пров.Гусаковського (Станційний), пров.Львівський, пров.Мічуріна вул.Садова, 1, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (Андрушівська ЗОШ №1, І-ІІІ ст., актова зала) Середня

180002 м.Андрушівка – вул.Ботанічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Герцена, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Ювілейна вул.Тітова, 34, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13402 (Центральна районна поліклініка, зала засідань) Середня

180003 м.Андрушівка – вул.Берегова, вул.Благовіщенська, вул.І.Франко: 1–62, 66, 68–80; вул.Київська: 81, 83, 85–89, 91, 93–95; вул.Озерна, вул.Соборності, вул.Соснова, вул.Софіївська: 27–56; вул.Толстого, пров.II-й Благовіщенський, пров.I-й Благовіщенський, пров.І.Франко вул.Благовіщенська, 10, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (ветлікарня, зала засідань) Середня

180004 м.Андрушівка – вул.Заводська, вул.Зазулінського: 9, 11, 16–50; вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Лисенко: 2–10А; вул.Матросова, вул.Механізаторів, вул.Нова, вул.Радіщева, вул.Садова: 7–9А; вул.тер.Сільгосптехніки, вул.Тургенєва, вул.Шкільна, пров.Островського вул.Шкільна, 5, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (Андрушівська гімназія, каб.4) Середня

180005 м.Андрушівка – вул.Академіка Павлова, вул.Володимирська, вул.Горького, вул.Джури (Північна), вул.Енергетична, вул.Європейська, вул.Житомирська: 50–61; вул.Квітнева: 34–57; вул.Клубна, вул.Котляревського, вул.Людмили Волошки, вул.Мечнікова, вул.Миру, вул.Незалежна, вул.Сонячна, пров.Горького, пров.Квітневий, пров.Котляревського, пров.Сонячний, пров.Шевченка вул.Сонячна, 2, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (клуб спиртзаводу, фойє) Середня

180006 м.Андрушівка – вул.Будівельників, вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Лисенко: 16–46; вул.Незалежності, вул.Хлібна, вул.Цегельна, вул.Шевченка, пров.Залізничний, пров.Західний, пров.Лисенко, пров.Урожайний, пров.2-й Лисенко вул.Лисенко, 29А, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (міжрайонне управління водного господарства, актова зала) Середня

180007 м.Андрушівка – вул.Белінського, вул.Дмитрівська, вул.Ломоносова, вул.Мирна, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, пров.Белінського, пров.Ломоносова, пров.Польовий вул.Белінського, 3, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (Андрушівська ЗОШ І-ІІ ст., актова зала) Середня

180008 м.Андрушівка – вул.Верескова, вул.Грушевського, вул.Житомирська: 1–48; вул.І.Франко: 65, 67; вул.Квітнева: 1–31; вул.Некрасова, вул.Першотравнева, вул.Ярослава Мудрого, вул.8-го Березня, пров.Грушевського, пров.Першотравневий, пров.8-го Березня вул.Ярослава Мудрого, 67, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13401 (КП "Комсервіс", зала засідань) Середня

180009 смт Червоне – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ів.Франко, вул.Квітнева, вул.Клубна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Східна, вул.Терещенка, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.8-Березня, пров.Крилова вул.Терещенка, 5Б, смт Червоне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13434 (Червоненський центр дозвілля, гімнастична зала) Середня

180010 смт Червоне – вул.Бердичівська, вул.Вишнева, вул.Кооперативна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Польовий Тік, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Базарний, пров.Бердичівський, пров.Кооперативний вул.Кооперативна, 3, смт Червоне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13434 (Червоненська ЗОШ І-ІІ ст., спортивна зала) Середня

180011 с.Антопіль вул.Центральна, 18, с.Антопіль, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13414 (будинок культури, актова зала) мала

180012 с.Бровки Перші вул.Івана Франка, 2, с.Бровки Перші, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13444 (клуб, фойє) Середня

180013 с.Ярешки вул.Соборна, 36, с.Ярешки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13445 (ветдільниця, кімната прийому громадян) мала

180014 с.Великі Мошківці вул.Молодіжна, 2Б, с.Великі Мошківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13416 (Адміністративне приміщення, зала засідань) мала

180015 с.Волиця(Волицька сільська територіальна громада) вул.Житомирська, 105/3, с.Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13424 (будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Житомирська, 105/10, с.Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13424
Середня

180016 с.Волосів, с.Града вул.Кооперативна, 1, с.Волосів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13411 (сільрада, зала урочистих подій) мала

180017 с.Гальчин(Андрушівська міська територіальна громада) вул.Ватутіна, 1, с.Гальчин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13432 (сільрада, зала засідань) Велика

180018 с.Глинівці пл.Миру, 4, с.Глинівці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13415 (клуб, фойє) мала

180019 с.Городківка вул.Миру, 1А, с.Городківка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13450 (сільрада, обрядова зала) Середня

180020 с.Забара вул.Бердичівська, 1, с.Забара, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13430 (Центр дозвілля, актова зала) мала

180021 с.Котівка вул.Набережна, 1А, с.Котівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13428 (Центр дозвілля, актова зала) мала

180022 с.Зарубинці вул.Першотравнева, 55, с.Зарубинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13425 (сільрада, обрядова зала) Середня

180023 с.Лісівка, с.Тарасівка вул.1-го Травня, 93, с.Лісівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13403 (клуб, фойє) Середня

180024 с.Іванків(Станишівська сільська територіальна громада) вул.Мельника, 105, с.Іванків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13410 (будинок культури, глядацька зала) мала

180025 с.Івниця, с.Борок(Волицька сільська територіальна громада) вул.Миру, 1, с.Івниця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13420 (сільрада, зала урочистих подій) Середня

180026 с.Камені, с.Бровки Другі, с.Жерделі вул.Центральна, 9, с.Камені, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13451 (сільрада, зала засідань) мала

180027 с.Крилівка(Червоненська селищна територіальна громада) вул.Гагаріна, 2А, с.Крилівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13435 (Адміністративне приміщення, обрядова зала) Середня

180028 с.Лебединці вул.Центральна, 1А, с.Лебединці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13446 (сільрада, обрядова зала) мала

180029 с.Любимівка вул.Центральна, 61А, с.Любимівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13426 (сільрада, обрядова зала) мала

180030 с.Мала П’ятигірка вул.Центральна, 31, с.Мала П’ятигірка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13453 (сільрада, обрядова зала) мала

180031 с.Малі Мошківці вул.Клубна, 3, с.Малі Мошківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13431 (Адміністративне приміщення, обрядова зала) мала

180032 с.Мостове вул.Окунєва, 25В, с.Мостове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13441 (центр дозвілля, фойє) мала

180033 с.Міньківці вул.Левицького, 55А, с.Міньківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13440 (сільрада, обрядова зала) мала

180034 с.Городище вул.Шкільна, 1А, с.Городище, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13429 (клуб, фойє) мала

180035 с.Нехворощ вул.Центральна, 26А, с.Нехворощ, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13433 (клуб, зала засідань) Середня

180036 с-ще Новоівницьке вул.Лісова, 24, с-ще Новоівницьке, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13419 (будинок культури, фойє) Середня

180037 с.Нова Котельня вул.Шевченка, 14, с.Нова Котельня, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13412 (центр дозвілля, актова зала) мала

180038 с.Павелки вул.Центральна, 1, с.Павелки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13442 (сільська рада, обрядова зала) мала

180039 с.Гарапівка вул.Центральна, 2, с.Гарапівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13443 (центр дозвілля, фойє) мала

180040 с.Стара Котельня пл.Миру, 2, с.Стара Котельня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13413 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180041 с.Старосілля вул.Житомирська, 58, с.Старосілля, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13417 (клуб, глядацька зала) мала

180042 с.Степок вул.Шкільна, 1Б, с.Степок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13421 (будинок культури, фойє) мала

180043 с.Корчмище вул.Центральна, 22, с.Корчмище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13427 (ФП, приймальна) мала

180044 с.Яроповичі вул.Київська, 36А, с.Яроповичі, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13423 (сільрада, обрядова зала) Середня

180102 смт Гришківці – вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Житомирська: 1/2–87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миру: 3–39, 41–41А, 43, 45, 47, 49; вул.Найдіна, вул.Осипенка, вул.Піщана, вул.Приозерна, вул.Сєрова, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Спартаківська, вул.Старий шлях, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Червоний промінь, вул.Шевченка: 3–13; вул.Яблунева, вул.9-го Січня, пров.Ватутіна, пров.Весняний, пров.Горького, пров.Житомирський, пров.Корольова, пров.Луговий, пров.Макаренка, пров.Миру, пров.Соборний, пров.Червоний промінь, пров.1 Каштановий, пров.1 Старий шлях, пров.2 Каштановий, пров.2 Старий шлях, пров.2 Червоний промінь, пров.3 Каштановий, пров.4 Каштановий, пров.5 Каштановий вул.Червоний промінь, 3, смт Гришківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13337 (Гришковецька гімназія, їдальня) Велика

180103 смт Гришківці – вул.Грушевського, вул.Житомирська: 88, 90–92, 94, 96, 98, 100–100А, 102, 104–193; вул.Затишна, вул.Злагоди, вул.Лісова, вул.Миру: 40, 42, 44, 46, 48, 50–103; вул.Піорунського, вул.Садова, вул.Сергія Сідлецького, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 14–43/58; вул.40-річчя Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Затишний, пров.Сергія Сідлецького, пров.Чкалова, пров.Шкільний, пров.1 Злагоди, пров.2 Злагоди вул.Шевченка, 34, смт Гришківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13337 (Дмитрівська школа, спортивна зала) Середня

180104 с.Андріяшівка вул.Павла Ящука, 10, с.Андріяшівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13364 (клуб, зала) мала

180105 с.Бистрик(Райгородоцька сільська територіальна громада), с.Житинці вул.Молодіжна, 42, с.Бистрик, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13370 (будинок культури, зала) Середня

180106 с.Буряки вул.Шевченка, 7, с.Буряки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13365 (школа, фойє) мала

180107 с.Великі Низгірці, с.Нова Олександрівка вул.Центральна, 11, с.Великі Низгірці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13352 (будинок культури, зала)
/
вул.Центральна, 17, с.Великі Низгірці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13352
Середня

180108 с.Велика П’ятигірка, с.Лісове(Райгородоцька сільська територіальна громада) вул.Миру, 25Е, с.Велика П’ятигірка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13361 (будинок культури, зала) Середня

180109 с.Любомирка, с.Мирне вул.Козацька, 151, с.Мирне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13361 (управління водного господарства, актова зала) мала

180110 с.Гальчин(Гришковецька селищна територіальна громада), с.Сьомаки вул.Центральна, 53А, с.Гальчин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13322 (фельдшерський пункт, фойє) мала

180111 с.Гардишівка вул.Гагаріна, 8А, с.Гардишівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13345 (сільська рада, зала засідань) мала

180112 с.Кустин вул.Лісова, 40А, с.Кустин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13341 (клуб, зала) мала

180113 с.Закутинці вул.Центральна, 30, с.Закутинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13353 (школа, актова зала) мала

180114 с.Сингаївка вул.Ватутіна, 1Б, с.Сингаївка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13353 (клуб, мала зала) мала

180115 с.Малі Гадомці вул.Центральна, 14, с.Малі Гадомці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13353 (громадська приймальня, фойє) мала

180116 с.Іванківці вул.Шкільна, 44, с.Іванківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13371 (школа, актова зала)
/
вул.Шевченка, 42В, с.Іванківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13371
Середня

180117 с.Семенівка вул.Героїв Майдану, 8, с.Семенівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13372 (клуб, зала) Середня

180118 с.Красівка вул.Миру, 17, с.Красівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13350 (сільська рада, обрядова зала) мала

180119 с.Дубівка вул.Сікорського, 36, с.Дубівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13351 (клуб, мала зала) мала

180120 с.Малосілка, с-ще Берізки вул.Центральна, 3, с.Малосілка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13340 (будинок культури, зала)
/
вул.Центральна, 1, с.Малосілка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13340
мала

180121 с.Маркуші вул.Незалежності, 51, с.Маркуші, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13373 (школа, спортивна зала) мала

180122 с.Обухівка вул.Віталія Лонського, 53, с.Обухівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13373 (клуб, зала) мала

180123 с.Мирославка вул.Шевченка, 54А, с.Мирославка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13341 (будинок культури, зала) Середня

180124 с.Демчин вул.Шкільна, 37А, с.Демчин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13342 (клуб, зала) мала

180125 с.Никонівка пров.Верещака, 2, с.Никонівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13324 (будинок культури, зала) мала

180126 с.Кукільня вул.Соборна, 2А, с.Кукільня, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13325 (клуб, зала) мала

180127 с.Озадівка вул.Дружби, 2А, с.Озадівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13360 (школа, спортивна зала) Середня

180128 с.Богданівка, с.Костянтинівка, с.Лісова Слобідка вул.Братів Міцкевичів, 9А, с.Лісова Слобідка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13360 (фельдшерський пункт, фойє) мала

180129 с.Осикове, с.Дубова вул.Михайлова, 10, с.Осикове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13334 (сільська рада, к.5) Середня

180130 с.Агатівка вул.Ватутіна, 52А, с.Агатівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13335 (клуб, зала) мала

180131 с.Половецьке вул.Центральна, 41, с.Половецьке, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13336 (школа, фойє) Середня

180132 с-ще Хмельове вул.Центральна, 6А, с-ще Хмельове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13336 (клуб, зала) мала

180133 с.Романівка, с.Бенедівка вул.Воронцова, 6, с.Романівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13319 (школа, фойє) Середня

180134 с.Райгородок, с.Лемеші вул.Соборна, 18, с.Райгородок, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13362 (школа, фойє) Середня

180135 с.Мартинівка вул.Гагаріна, 2, с.Мартинівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13362 (клуб, кінозала) мала

180136 с.Райки – вул.Кут, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Погриби, вул.Польова, вул.Поперечна, вул.Трипільська, вул.Центральна: 2–653; вул.Широка вул.Центральна, 23, с.Райки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13333 (клуб, зала) Середня

180137 с.Рея вул.Миру, 16, с.Рея, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13321 (школа, фойє) Середня

180138 с.Гвіздава вул.А.Міцкевича, 1А, с.Гвіздава, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13321 (фельдшерський пункт, к.1) мала

180139 с.Садки вул.Центральна, 7А, с.Садки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13354 (клуб, зала) мала

180140 с.Великі Гадомці вул.Лесі Українки, 14А, с.Великі Гадомці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13354 (будинок культури, зала) мала

180141 с.Скаківка вул.Остальського, 24, с.Скаківка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13326 (сільська рада, зала) мала

180142 с.Журбинці вул.Перемоги, 57, с.Журбинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13326 (клуб, зала) мала

180143 с.Хмелище вул.Квітнева, 18, с.Хмелище, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13327 (клуб, зала) мала

180144 с.Скраглівка вул.Миру, 22Г, с.Скраглівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13343 (школа, спортивна зала)
/
вул.Миру, 22, с.Скраглівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13343
Середня

180145 с.Підгородне вул.Миру, 34А, с.Підгородне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13344 (фельдшерський пункт, фойє) мала

180146 с.Слободище вул.Карпенка, 4Б, с.Слободище, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13330 (будинок культури, зала)
/
вул.Карпенка, 10, с.Слободище, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13330
Середня

180147 с.Старий Солотвин пров.Шкільний, 12, с.Старий Солотвин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13320 (школа, спортивна зала)
/
вул.Олександра Сокорчука, 34, с.Старий Солотвин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13320
Середня

180148 с.Новий Солотвин вул.40-річчя Перемоги, 7, с.Новий Солотвин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13320 (клуб, фойє) мала

180149 с.Терехове вул.Шевченка, 5, с.Терехове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13375 (школа, спортивна зала)
/
вул.Джозефа Конрада, 3, с.Терехове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13375
мала

180150 с.Кикишівка вул.Стадіонна, 11А, с.Кикишівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13376 (фельдшерський пункт, к.2) мала

180151 с.Хажин вул.Двірська, 42, с.Хажин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13374 (школа, спортивна зала)
/
вул.Двірська, 1, с.Хажин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13374
Середня

180152 с.Швайківка вул.Вища Загребля, 1А, с.Швайківка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13331 (будинок культури, зала)
/
вул.Осівка, 1А, с.Швайківка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13331
Середня

180153 с.Катеринівка вул.Усадьби, 1Б, с.Катеринівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13332 (клуб, зала) мала

180869 смт Корнин – вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Ганни Ткаченко, вул.Грушевського, вул.Дружби народів, вул.Зуєва, вул.Ірпінська, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Королівська, вул.Лисівська, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Морозівка, вул.Народицька, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Семена Палія, вул.Соборна: 1–39; вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Урожайна, вул.Херсонська, вул.1-го Травня, пров.Ганни Ткаченко, пров.1-го Травня вул.Соборна, 19, смт Корнин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13514 (селищна рада, зала засідань) Середня

180870 смт Корнин – вул.Воскресенська, вул.Генерала Пилипенка, вул.Гранітна, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Карла Маркса, вул.Личі, вул.Лісна, вул.Мельнична, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Польова, вул.Раківка, вул.Соборна: 40–98; вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Карла Маркса, пров.Личі, пров.Мельничний, пров.Мокрий, пров.Нижній, пров.Студентський, пров.Фруктовий, пров.Шкільний пров.Студентський, 5, смт Корнин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13514 (школа №1, фойє)
/
вул.Соборна, 19, смт Корнин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13514
Середня

180871 с-ще Корнинське вул.Богдана Хмельницького, 22, с-ще Корнинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13515 (будинок культури, фойє) Середня

180872 с.Королівка вул.Перемоги, 10, с.Королівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13514 (фельдшерський пункт, фойє) мала

180873 смт Попільня – вул.Аеродромна, вул.Б.Хмельницького: 10–63; вул.Віталія Шайдюка, вул.Героїв Майдану, вул.Горького, вул.К.Маркса, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Романа Щербатюка, вул.Фомічова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Б.Хмельницького, пров.Віталія Шайдюка, пров.К.Маркса, пров.Фомічова, пров.Шевченка вул.Б.Хмельницького, 12, смт Попільня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13501 (будинок культури, фойє) Велика

180874 смт Попільня – вул.Ватутіна, вул.Велика Польова, вул.Вишнева, вул.Вітрука, вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Житня, вул.Залізнична, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Молодогвардійців, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Сонячна, пров.Ватутіна, пров.Вишневий, пров.Житній, пров.Залізничників, пров.Каштановий, пров.Молодогвардійців вул.Горького, 42, смт Попільня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13501 (гімназія, спортивна зала) Велика

180875 смт Попільня – вул.Б.Хмельницького: 64–87; вул.Житомирська, вул.Київська, вул.Молодіжна, вул.Садова, пров.Житомирський, пров.Ігоря Юрченка, пров.Київський, пров.Комунальний, пров.Мічуріна, пров.Садовий вул.Київська, 40, смт Попільня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13501 (районна поліклініка, фойє) Середня

180876 с.Андрушки, с-ще Новопаволоцьке вул.Заводська, 51, с.Андрушки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13543 (будинок культури, фойє) Середня

180877 с.Білки(Корнинська селищна територіальна громада) вул.Птіцина, 3, с.Білки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13517 (сільська рада, актова зала) мала

180878 с.Мохначка вул.Травнева, 114, с.Мохначка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13518 (клуб, актова зала) мала

180879 с.Василівка(Андрушківська сільська територіальна громада) вул.Паценка, 30А, с.Василівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13541 (школа, актова зала) мала

180880 с.Великі Лісівці вул.Центральна, 1, с.Великі Лісівці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13525 (будинок культури, танцювальна зала) мала

180881 с.Голуб’ятин вул.Миру, 8, с.Голуб’ятин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13547 (сільська рада, актова зала) мала

180882 с.Єрчики, с.Яблунівка(Квітнева сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 18, с.Єрчики, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13530 (будинок культури, фойє) мала

180883 с.Велика Чернявка вул.Миру, 24, с.Велика Чернявка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13530 (кафе ПАФ "Єрчики", фойє) мала

180884 с.Квітневе(Квітнева сільська територіальна громада) вул.Першотравнева, 3, с.Квітневе, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13532 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180885 с.Кам’янка(Попільнянська селищна територіальна громада) вул.Джерельна, 2, с.Кам’янка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13504 (клуб, фойє) Середня

180886 с.Котлярка вул.Гагаріна, 12, с.Котлярка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13523 (будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Гагаріна, 10, с.Котлярка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13523
мала

180887 с.Красногірка(Андрушківська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 2А, с.Красногірка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13542 (школа, фойє)
/
вул.Шкільна, 18, с.Красногірка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13542
мала

180888 с.Криве, с.Рудка вул.Центральна, 99, с.Криве, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13522 (будинок культури, фойє) мала

180889 с.Липки, с.Бухалівщина вул.Липківська, 58, с.Липки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13521 (будинок культури, фойє) мала

180890 с.Лисівка, с.Мишерине вул.Толкачова, 7, с.Лисівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13511 (школа, спортивна зала)
/
вул.Харківська, 3, с.Лисівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13511
мала

180891 с.Лучин вул.Рад, 14, с.Лучин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13512 (сільська рада, зала засідань) мала

180892 с.Макарівка вул.Перемоги, 1Б, с.Макарівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13544 (школа, фойє)
/
вул.Перемоги, 1А, с.Макарівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13544
Середня

180893 с.Миролюбівка(Попільнянська селищна територіальна громада) – вул.З.Космодем’янської, вул.Канюки, вул.Лозовицька, вул.Першотравнева, вул.Садиби, вул.Садова: 1–38; вул.Шевченка вул.Лозовицька, 31А, с.Миролюбівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13524 (клуб, глядацька зала) мала

180894 с.Миролюбівка(Попільнянська селищна територіальна громада) – вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Польова, вул.Рильського, вул.Садова: 40–57; вул.Шкільна вул.Миру, 1А, с.Миролюбівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13524 (будинок культури, фойє) мала

180895 с.Новоселиця(Попільнянська селищна територіальна громада) вул.Незалежності, 49, с.Новоселиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13537 (будинок культури, фойє)
/
вул.Молодіжна, 1, с.Новоселиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13537
мала

180896 с.Паволоч вул.Містечко, 14, с.Паволоч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13545 (сільська рада, актова зала) Середня

180897 с.Соколів Брід вул.Жовтнева, 8, с.Соколів Брід, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13545 (клуб, фойє) мала

180898 с.Парипси вул.Шевченка, 1В, с.Парипси, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13536 (школа, фойє)
/
вул.Миру, 190А, с.Парипси, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13536
Середня

180899 с.Попільня вул.Центральна, 4, с.Попільня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13501 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180900 с.Почуйки вул.Миру, 2Б, с.Почуйки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13534 (будинок культури, глядацька зала) Середня

180901 с.Романівка(Квітнева сільська територіальна громада) вул.Рильського, 1, с.Романівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13531 (школа, фойє) мала

180902 с.Дехтярка, с.Кошляки вул.Шевченка, 31, с.Кошляки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13531 (клуб, фойє) мала

180903 с.Саверці, с.Піски(Попільнянська селищна територіальна громада) вул.Б.Семенова, 3, с.Саверці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13535 (будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Б.Семенова, 2, с.Саверці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13535
Середня

180904 с.Сокільча, с.Маркова Волиця вул.Шкільна, 1, с.Сокільча, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13525 (сільська рада, актова зала) Середня

180905 с.Ставище(Квітнева сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 1А, с.Ставище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13533 (будинок культури, хол)
/
вул.Миру, 5А, с.Ставище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13533
мала

180906 с.Строків вул.Центральна, 1, с.Строків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13546 (школа, фойє)
/
вул.Миру, 2, с.Строків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13546
мала

180907 с.Сущанка вул.Ірпінська, 38А, с.Сущанка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13513 (сільська рада, зала засідань) мала

180908 с.Турбівка вул.Центральна, 35, с.Турбівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13510 (сільська рада, актова зала) мала

180909 с.Харліївка вул.Велика Житомирська, 1, с.Харліївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13540 (будинок культури, мала зала засідань)
/
вул.Велика Житомирська, 1А, с.Харліївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13540
мала

180910 с.Ходорків, с-ще Відродження, с.Пустельники вул.Містечкова, 47А, с.Ходорків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13520 (будинок культури, фойє)
/
вул.Містечкова, 37, с.Ходорків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13520
Середня

181022 с.Березянка, с.Причепівка, с.Чехова вул.Шкільна, 1А, с.Березянка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13651 (будинок культури, фойє) мала

181023 с.Бистрик(Ружинська селищна територіальна громада) вул.В.Матвійчука, 2, с.Бистрик, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13635 (будинок культури, фойє) Середня

181024 с.Бистріївка вул.Шкільна, 28, с.Бистріївка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13612 (школа, фойє) мала

181025 с.Білилівка, с.Котелянка вул.Миру, 1, с.Білилівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13642 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

181026 с.Йосипівка вул.Переселенська, 1, с.Йосипівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13642 (клуб, актова зала) мала

181027 с.Вербівка вул.Демчука, 1, с.Вербівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13615 (будинок культури, фойє) мала

181028 с.Трубіївка вул.Низький Куток, 40, с.Трубіївка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13616 (клуб, зала засідань) мала

181029 с.Верхівня вул.Миру, 4/1, с.Верхівня, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13613 (будинок культури, фойє) Середня

181030 с.Мусіївка вул.Дружби, 1/1, с.Мусіївка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13614 (клуб, актова зала) мала

181031 с.Вишневе вул.Заріччя, 4, с.Вишневе, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13633 (клуб, танцювальна зала)
/
вул.Заріччя, 2, с.Вишневе, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13633
мала

181032 с.Вільнопілля вул.Шевченка, 22, с.Вільнопілля, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13634 (сільська рада, зала засідань) мала

181033 с.Вчорайше, с.Лісове(Вчорайшенська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 54, с.Вчорайше, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13610 (школа, фойє) Середня

181034 с.Голубівка вул.Клубна, 24, с.Голубівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13645 (будинок культури, танцювальна зала) мала

181035 с.Черемуха вул.Польова, 6, с.Черемуха, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13645 (клуб, фойє) мала

181036 с.Городок вул.Колгоспна, 17, с.Городок, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13648 (сільська рада, зала засідань) мала

181037 с.Дерганівка вул.Центральна, 2, с.Дерганівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13640 (сільська рада, актова зала) мала

181038 с.Кордонівка, с.Мар’янівка вул.Центральна, 6, с.Мар’янівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13641 (клуб, актова зала) мала

181039 с.Нова Чорнорудка вул.Шкільна, 5, с.Нова Чорнорудка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13621 (сільська рада, фойє) мала

181040 с-ще Звиняче вул.Механізаторів, 1А, с-ще Звиняче, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13621 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

181041 с.Зарудинці, с-ще Городоцьке вул.Кооперативна, 72, с.Зарудинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13646 (будинок культури, актова зала) Середня

181042 с.Зоряне вул.Ружинська, 24, с.Зоряне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13606 (клуб, танцювальна зала) мала

181043 с.Карабчиїв вул.Кооперативна, 55, с.Карабчиїв, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13630 (сільська рада, зала засідань) мала

181044 с.Княжики вул.Антонюка, 31, с.Княжики, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13644 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Вишнева, 5, с.Княжики, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13644
мала

181045 с.Сахни вул.Багірова, 21, с.Сахни, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13644 (клуб, фойє) мала

181046 с.Крилівка(Вчорайшенська сільська територіальна громада) вул.Перемоги, 21, с.Крилівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13623 (школа, актова зала) мала

181047 с.Ярославка вул.Село, 20, с.Ярославка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13624 (клуб, зала засідань) мала

181048 с.Малі Низгірці вул.Центральна, 6, с.Малі Низгірці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13626 (будинок культури, фойє) мала

181049 с.Мала Чернявка вул.Хрустицького, 73А, с.Мала Чернявка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13622 (клуб, зала відпочинку)
/
вул.Хрустицького, 40, с.Мала Чернявка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13622
мала

181050 с-ще Першотравневе вул.Центральна, 7, с-ще Першотравневе, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13622 (ТОВ "Архат", зала засідань) мала

181051 с.Мовчанівка, с-ще Мовчанівське вул.Центральна, 13А, с.Мовчанівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13650 (будинок культури, фойє) Середня

181052 с.Немиринці, с.Зелене вул.Центральна, 40, с.Немиринці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13643 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 42, с.Немиринці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13643
Середня

181053 с.Огіївка вул.Центральна, 45, с.Огіївка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13647 (клуб, актова зала) мала

181054 с.Плоска вул.Центральна, 36, с.Плоска, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13632 (клуб, актова зала) мала

181055 с.Прибережне вул.Набережна, 13, с.Прибережне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13636 (клуб, глядацька зала) мала

181056 с.Рогачі вул.Кооперативна, 28, с.Рогачі, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13653 (сільська рада, актова зала) мала

181057 с.Роставиця вул.40-річчя Перемоги, 48, с.Роставиця, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13625 (будинок культури, актова зала) Середня

181058 смт Ружин – вул.Антоновича, вул.Бірюкова: 13 к.А–17 к.Б; вул.Горького, вул.Грушевського: 1–56; вул.Київська: 35–84; вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні, вул.Нова, вул.О.Бурди, вул.Першотравнева, вул.Спєшнєва: 1–23; вул.Шкільна, пров.Бистричок, пров.Житомирський, пров.Новий вул.О.Бурди, 43, смт Ружин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13601 (будинок культури, фойє) Велика

181059 смт Ружин – вул.Бірюкова: 22–86; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гибала, вул.Грушевського: 57–93; вул.Жилко, вул.Індустріальна, вул.Квітнева, вул.Київська: 2 к.А–33; вул.Колгоспна, вул.Лесі Українки, вул.Паволоцька, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перших Комунарів, вул.Польова, вул.Садова, вул.Семенчука, вул.Спєшнєва: 24–67; вул.Стадіонна, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Геннадія Шкляра, пров.Індустріальний, пров.Колгоспний, пров.Миру, пров.Садовий, пров.Спєшнєва, пров.Стаховського вул.Київська, 36, смт Ружин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13601 (спортшкола, спортивна зала) Велика

181060 с.Заріччя вул.Деркача, 2, с.Заріччя, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13605 (школа, спортивна зала) Середня

181061 с.Топори вул.Ружинська, 73, с.Топори, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13652 (будинок культури, фойє) Середня

181062 с.Чорнорудка вул.Свободи, 40, с.Чорнорудка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13620 (будинок культури, фойє) Середня

181063 с.Шпичинці вул.Центральна, 57, с.Шпичинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13611 (сільська рада, зала засідань) мала

181064 с.Ягнятин вул.Центральна, 68, с.Ягнятин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13631 (будинок культури, фойє) Середня

181225 м.Бердичів – вул.Аширбекова: 24–100; вул.Бистрицька: 119–189; вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Виговського, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Лисенка, вул.Ніни Сосніної, вул.Радісна, вул.Рильського, вул.Сімака, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, пров.Гоголя, пров.Довженка, пров.І Герцена, пров.ІІ Герцена, пров.Лесі Українки, пров.Рильського, пров.Сімака, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий вул.Бистрицька, 32/21, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308 (школа №11, їдальня)
/
вул.Бистрицька, 89А, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308
Велика

181226 м.Бердичів – вул.Аширбекова: 2А–22; вул.Березнева: 24А, 26/38–28, 30/56, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 47–89; вул.Бистрицька: 1–117/2; вул.Ботанічна, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціоналістів, вул.Львівська: 13/2–50, 52; вул.Януша Тишкевича, вул.Ярослава Мудрого, пров.Аширбекова, пров.Березневий, пров.Бистрицький, пров.Ботанічний, пров.Дружби, пров.Жуковського вул.Бистрицька, 32/21, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308 (школа №11, фойє) Велика

181227 м.Бердичів – вул.Березнева: 1–24, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Бразульського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Львівська: 51, 53–74А; вул.Огибна, вул.Південна, вул.Романівська, вул.Стара, пров.Бразульського, пров.Зелений, пров.І Південний, пров.ІІ Південний, пров.ІІІ Південний, пров.Козацький, пров.Космічний, пров.Львівський, пров.Романівський, пров.Свічний вул.Львівська, 56А, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308 (дитячий садок №5, музична зала ) Велика

181228 м.Бердичів – вул.Генерала Горбатова, вул.Генерала Панфілова: 1–15, 17, 19, 21–23, 25–29; вул.Зарічна, вул.Івана Федорова, вул.Матеріальна: 2/28–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Олега Реготуна, вул.Свічна: 1А–67, 69, 71–71А; вул.Хазяйственна, вул.Чуднівська: 2–78/12; вул.30-річчя Перемоги: 15, 17, 32–36/34; пров.Братів Міцкевичів, пров.Зарічний, пров.І Матеріальний, пров.Івана Федорова, пров.ІІ Матеріальний, пров.Лабораторний, пров.Пасхальний, пров.Хазяйственний вул.Олега Реготуна, 7, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308 (школа №8, зала) Середня

181229 м.Бердичів – вул.Генерала Панфілова: 16–16А, 18, 20, 24, 31–41; вул.Кутузова, вул.Матеріальна: 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–62; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Свічна: 68, 70, 72–100; вул.Суворова, вул.Фруктова, вул.Черняховського, вул.Чуднівська: 79–174; пров.Веселий, пров.І Суворова, пров.І Чуднівський, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Чуднівський, пров.Мічуріна, пров.Перемоги: 1–3, 5–31; пров.Фруктовий вул.Чуднівська, 156, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308 (МКП "Бердичівкомунсервіс", актова зала) Середня

181230 м.Бердичів – вул.Житомирська: 15, 23–23А, 29; вул.Маложитомирська: 1–13, 15; вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Руська: 25–25А, 27, 29, 31/18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Сакко і Ванцетті: 3–13, 15, 19; вул.Староміська, вул.Толстого: 2–17/19; вул.Урожайна: 1/44–12, 14, 16–16А; вул.Чернишевського, вул.Шолом-Алейхема: 25/23–70; вул.30-річчя Перемоги: 3А–12, 16, 18–30; пров.Житомирський, пров.Тихий, пров.Урожайний вул.Молодогвардійська, 2А, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (коледж економіки, промисловості та права, вестибюль) Велика

181231 м.Бердичів – вул.Житомирська: 35–45, 47–49, 51–53; вул.Маложитомирська: 14, 16–41; вул.Руська: 1–16, 21, 23; вул.Сакко і Ванцетті: 14, 16–18, 20/1–25/19; вул.Толстого: 20–25; вул.Шолом-Алейхема: 3–24; пров.Маложитомирський, пров.Сакко і Ванцетті вул.Житомирська, 43, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (міський відділ РАЦСу, обрядова зала) Велика

181232 м.Бердичів – вул.Варварівська, вул.Всеволода Нестайка, вул.Житомирська: 55–63, 65–65А, 67/1, 69/2, 71, 75/2; вул.Олімпійська: 2/48–51, 53; вул.Прорізна, вул.Річна, вул.Руська: 18–18Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/20, 36/11, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–78; вул.Соснова, вул.Урожайна: 13, 15, 17–44; пров.Варварівський, пров.Олімпійський, пров.Річний, пров.Сосновий вул.Руська, 26, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (дитячий садок №28, музична зала) Велика

181233 м.Бердичів – вул.Академіка Павлова, вул.Житомирська: 18–22, 24–28, 32, 46/1, 50–50Б, 64, 66, 68, 70/2; вул.Здоров’я: 2/40–10/37, 14, 16, 18, 20, 22, 24–28; вул.Короленка: 3–13/56, 15/72, 17, 19–19А, 21, 23, 25; вул.Лілі Карастоянової: 33–35, 41, 43, 45/28, 49–55; вул.Михайла Грушевського: 3–19В, 21/31; вул.Пушкіна: 1–18/37; вул.Транспортна, вул.Шевченка: 23–23А, 25А–80/18; пров.Поштовий вул.Михайла Грушевського, 5А, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (ліцей №15, вестибюль) Велика

181234 м.Бердичів – вул.Волонтерська, вул.Волховбуду, вул.Житомирська: 72, 79/2, 89–91, 93, 95, 97–105/1; вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Міліцейська, вул.Олімпійська: 52, 54–85; вул.Робітнича, вул.Санаторна, вул.Цадика, вул.Чехова, вул.Шкіряників, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Цадика вул.Житомирська, 87, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (МКП "Бердичівводоканал", актова зала) Середня

181235 м.Бердичів – вул.Олімпійська: 86–110; вул.Раскової, вул.Святої Покрови, пров.Раскової, пров.Святої Покрови вул.Святої Покрови, 11, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13303 (дитячий садок №4, музична зала) Велика

181236 м.Бердичів – вул.Житомирська: 86, 92/1, 94, 96, 109–127; вул.Котляревського, вул.Паризької Комуни: 1–9/15; пров.Котляревського вул.Раскової, 1А, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13303 (приміщення початкової школи ЗОШ №6, к.7) Середня

181237 м.Бердичів – вул.Валерія Вітківського, вул.Варшавська, вул.Василя Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська: 116–128; вул.Паризької Комуни: 10–88; вул.Піщана, вул.Поліни Гельман, вул.Сєрова, вул.Спартаківська, вул.Тургенєва, вул.16 Липня, пров.І Варшавський, пров.ІІ Варшавський, пров.Коцюбинського, пров.Сєрова, пров.Спартаківський вул.Паризької Комуни, 49, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13303 (школа №17, актова зала) Велика

181238 м.Бердичів – вул.Будівельників, вул.Вільхова, вул.Генерала Ватутіна, вул.Житниченка, вул.Житомирська: 129–149/1; вул.Івана Огієнка: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48–109; вул.Квітнева: 53, 55, 57–90; вул.Крилова, вул.Максима Кривоноса, вул.Мурованка, вул.Нова: 41, 45, 47, 49–112; вул.Озетівська, вул.Олександра Пителя, вул.Піонтковського: 44–98/82; вул.Пригородна, вул.Радислава Атішева, вул.Українська, пров.Вільховий, пров.Генерала Ватутіна, пров.І Піонтковського, пров.ІІ Піонтковського, пров.Крилова, пров.Макаренка, пров.Озетівський, пров.Олександра Пителя, пров.Український вул.Житомирська, 104/2, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13303 (школа №6, к.2) Велика

181239 м.Бердичів – вул.Владислава Буковинського, вул.Генерала Леселідзе, вул.Гулака-Артемовського, вул.Завадського, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Огієнка: 1/50–31, 33, 35, 37, 39, 41/63, 43/56, 45–45А, 47/53; вул.Квітнева: 1/58–52, 54, 56; вул.Мебельників, вул.Мучна, вул.Нова: 1/56–40, 44, 46, 48/63; вул.Олександра Ковальчука, вул.Піонтковського: 2–42/74; вул.Юрія Панасюка, пров.Заводський, пров.Олександра Ковальчука, пров.Червонотравневий вул.Червона, 57, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13304 (школа №7, їдальня) Велика

181240 м.Бердичів – вул.Академіка Корольова, вул.Вишнева, вул.Леона Ліпецького, вул.Озерна, вул.Профспілкова, вул.Рафінадна, вул.Романа Абрамова, вул.Червона, пров.Академіка Корольова, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Леона Ліпецького, пров.Профспілковий вул.Червона, 16, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13304 (ДНЗ №2 "Калинонька", музична зала) Велика

181241 м.Бердичів – вул.Білопільська: 3–3А, 5, 7–7А, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 31, 35; вул.Жовта, вул.Ломоносова, вул.Низгірецька: 1Г, 5–123; пров.І Низгірецький, пров.ІІ Низгірецький вул.Низгірецька, 117, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13304 (дитячий садок №25, музична зала) Велика

181242 м.Бердичів – вул.Білопільська: 4–4Б, 6–6Б, 8–8А, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32–34, 36–100; вул.Газопровідна, вул.Механізаторська, пров.Газопровідний, пров.Михайла Степанюка вул.Білопільська, 44, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13307 (колегіум №14, спортивна зала) Середня

181243 м.Бердичів – вул.Богданівська: 36/1, 38–38А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–148; вул.Металістів: 78–95; вул.Новоіванівська: 69/9–112; вул.Олександра Венгера: 3, 5/1, 7/1, 13, 19–21; вул.Семенівська: 16/1, 18, 20/2–22/1, 24–103; вул.Чкалова, пров.Станційний, пров.Чкалова, пров.4 Семенівський, пров.5 Семенівський, пров.6 Семенівський вул.Семенівська, 37, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13306 (профтехучилище №4, фойє) Велика

181244 м.Бердичів – вул.Богданівська: 21/39, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; вул.Гранична, вул.Новоіванівська: 23, 25, 31/7, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/5, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/8; вул.Олександра Венгера: 2, 4, 6, 12, 14–18; вул.Семенівська: 3–15, 17, 19–19А, 23–23А; пров.Ветеринарний, пров.І Семенівський, пров.ІІ Семенівський, пров.Новоіванівський вул.Семенівська, 4, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13306 (школа №10, хол) Середня

181245 м.Бердичів – вул.Богунська, вул.Європейська: 67/2, 69–69А, 71, 73, 84–128; вул.Стадіонна пл.Мистецька, 1, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13306 (міський Палац культури, фойє, 2-й поверх) Велика

181246 м.Бердичів – вул.Богданівська: 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/14, 69/17, 71–71А, 73, 75/16; вул.Гостинна, вул.Левадна, вул.Металістів: 3–76/17; вул.Новоіванівська: 3, 5/29, 7, 9, 11, 19–22, 24, 26–30, 32–32А, 34А–34Б, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58/2, 60/1, 62, 64–64А, 66, 68; вул.Польова, вул.Трудова: 5–27, 30; пров.Богданівський, пров.Левадний, пров.Металістів вул.Богунська, 31Б, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13306 (дитячий садок №22, музична зала) Велика

181247 м.Бердичів – вул.Гірська, вул.Євгена Старікова: 4, 6, 8; вул.Зоряна, вул.Одеська: 34/2, 36/1; вул.Осипенко, вул.Солдатська, вул.Трудова: 28–29, 31–39; пров.Євгена Старікова, пров.Солдатський, пров.Трудовий вул.Одеська, 41, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (будівельний ліцей, фойє) Велика

181248 м.Бердичів – вул.Елінг, вул.Одеська: 38/2, 40/1–41, 49–51А, 53–57А, 59, 61, 63, 67–98; вул.Хажинська, вул.Шевиріна, вул.Шкільна, в/ч А0804 вул.Одеська, 45, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (школа №12, фойє) Велика

181249 м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 2–2Б, 4, 6–8, 10; вул.Євгена Старікова: 1–3, 5, 7, 9–15; вул.Одеська: 40А, 42–46, 52, 64Б; вул.Братів Міхеєвих, 6, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (спортивна школа, зала боксу) Велика

181250 м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 1, 3, 5–5А, 9, 11; вул.Євгена Старікова: 21–29; вул.Одеська: 58, 60–60А, 62–62Б, 64, 66–66А; в/ч А0241, в/ч А2128, в/ч А2149, в/ч А2837, в/ч А2840, в/ч А2927, в/ч А2953, в/ч А3091, в/ч 20658, в/ч 32500 вул.Євгена Старікова, 17, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (будинок офіцерів, лекційна зала) Велика

181251 м.Бердичів – вул.Богданівська: 3–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34/2; вул.Вербна, вул.Вінницька: 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67–69, 71; вул.Данилівська: 19, 21–25/1А; вул.Новоіванівська: 4–4А, 6, 8, 10, 12–18/31; вул.Одеська: 4–33/2, 35, 37; вул.Січових Стрільців, пров.Данилівський вул.Вінницька, 53, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (школа №4, вестибюль) Велика

181252 м.Бердичів – вул.Вінницька: 25–48, 50, 52–56А, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 70, 72–92/2; пров.Вінницький вул.Вінницька, 42, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (гуртожиток педагогічного коледжу, актова зала) Середня

181253 м.Бердичів – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Європейська: 1–9; вул.Житомирська: 2/6–14; вул.Косогірська, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Торгова, пл.Соборна, пров.Косогірський вул.Вінницька, 10, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13301 (центральна бібліотека, читальна зала) Середня

181254 м.Бердичів – вул.Віталія Дульчика, вул.Героїв України: 3–24, 35, 37, 39, 43–45; вул.Джозефа Конрада, вул.Європейська: 11/1, 13А–13/2, 15, 23А–25А; вул.Лілі Карастоянової: 11/14–23, 25, 27; вул.Садова: 4–16, 19, 21, 23, 25–25А; вул.Шевченка: 3, 11–20/1, 24; пров.Віталія Дульчика вул.Джозефа Конрада, 3, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13301 (гімназія №2, правий вестибюль) Велика

181255 м.Бердичів – вул.Вінницька: 1/2–24; вул.Генерала Луппова, вул.Європейська: 10, 12, 14, 20, 28–32/1Б; вул.Максима Залізняка, вул.Рибна, вул.Свободи, вул.Сергія Ковтуна, вул.Театральна, вул.Шевченка: 4–8; пров.Пляжний, пров.Свободи, пров.Театральний вул.Європейська, 18/8, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13301 (школа №5, спортивна зала) Велика

181256 м.Бердичів – вул.Володимирська, вул.Героїв України: 26/17–34, 36, 38, 40–42, 46–79; вул.Данилівська: 5–18, 20; вул.Європейська: 36–66, 68–68А, 70, 72, 74–80; вул.Маріїнська: 3–10/52; вул.Медична, пл.Центральна, пров.Володимирський вул.Європейська, 51, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13302 (школа №1, вестибюль) Велика

181257 м.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 4–5, 6–55; вул.Здоров’я: 11/47–13/36, 15, 17, 19, 21, 23, 30–36/49В; вул.Короленка: 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–53/61; вул.Лілі Карастоянової: 30, 38–40А, 42, 44, 46/12; вул.Маріїнська: 12/51–23/74; вул.Михайла Грушевського: 23/28, 25–25А, 29–31/26, 33, 35, 37, 39–41, 45–90/64; вул.Пушкіна: 19–101; вул.Садова: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–51/30Б; вул.Сергія Гадіулліна, вул.Сергія Сідлецького, пров.Короленка, пров.Пушкіна вул.Михайла Грушевського, 27, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (школа №18, зала) Середня

181258 м.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1А, 3А, 5А; вул.Лілі Карастоянової: 24, 26, 29; вул.Михайла Грушевського: 20, 22, 24, 28–28А, 32/29, 34/26, 36, 38, 44; вул.Садова: 27, 29–29А, 31/34; вул.Богдана Хмельницького, 2, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 (дитячий садок №7, музична зала) Велика

181259 м.Бердичів – пров.Перемоги: 4; пров.Перемоги, 4, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13308 (геріатричний пансіонат, хол, 2-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
180045 Комунальне некомерційне підриємство "Андрушівська центральна районна лікарня" Андрушівської районної ради вул.Тітова, 34, м.Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13402 Мала
180154 Державна установа "Райківська виправна колонія (№73)" вул.Центральна, 1, с.Райки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13333 Середня
180912 Комунальне некомерційне підприємство "Попільнянська лікарня" Попільнянської районної ради вул.Київська, 40, смт Попільня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13501 Мала
181065 Комунальне некомерційне підприємство "Районна центральна лікарня" Ружинської районної ради вул.Київська, 30, смт Ружин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13601 Мала
181260 Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради вул.Європейська, 52, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13301 Мала
181261 Комунальне некомерційне підприємство "Бердичівська міська лікарня" Бердичівської міської ради вул.Здоров’я, 1, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 Мала
181262 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Бердичівського району" Бердичівської районної ради вул.Санаторна, 22, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13312 Мала
181263 Державна установа "Бердичівський виправний центр (№108)" вул.Низгірецька, 2, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13306 Мала
181264 Державна установа "Бердичівська виправна колонія (№70)" вул.Низгірецька, 1, м.Бердичів, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13306 Мала