Житомирська область - одномандатний виборчий округ №64

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Коростенської РДА

228

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Коростенської міської ради

68

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
180363 с.Берестовець вул.8-го Березня, 1, с.Берестовець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11532 ((вул.8-го Березня, 1, с.Берестовець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11532) мала

180364 с.Бехи вул.Козаренка Романа, 22Е, с.Бехи, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11521 (сільрада, актова зала) мала

180365 с.Вороневе вул.Суворова, 1А, с.Вороневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11521 (клуб, актова зала) мала

180366 с-ще Сокорики вул.Вокзальна, 5, с-ще Сокорики, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11578 (адмінприміщення Бехівського кар’єру, актова зала) мала

180367 с.Білка(Ушомирська сільська територіальна громада), с.Рудня-Білківська пл.Майдан ім. В.П. Матвієнка, 1, с.Білка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11564 (будинок культури, актова зала) мала

180368 с.Бондарівка(Ушомирська сільська територіальна громада) вул.Миру, 35Б, с.Бондарівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11562 (будинок культури, к.2) мала

180369 с-ще Броди, с.Гулянка – вул.Будівельна, вул.Гранітна, вул.Гришка, вул.Польова, вул.Шевченка, с.Першотравневе(Ушомирська сільська територіальна громада), с-ще Нова Ушиця вул.Гришка, 27, с.Гулянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11563 (школа, фойє) мала

180370 с.Гулянка – вул.Молодіжна вул.Молодіжна, 20, с.Гулянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11563 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

180371 с.Іванопіль, с.Охотівка вул.Маяковського, 38А, с.Охотівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11528 (клуб, актова зала) мала

180372 с.Ушиця вул.Гагаріна, 63, с.Ушиця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11568 (клуб, актова зала) мала

180373 с.Васьковичі вул.Першотравнева, 36, с.Васьковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11522 (будинок культури, актова зала) Середня

180374 с.Веселівка(Ушомирська сільська територіальна громада) вул.Лесі Українки, 12В, с.Веселівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11572 (будинок культури, к.1) мала

180375 с.Розівка вул.Шухевича Романа, 20А, с.Розівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11536 (сільський клуб, актова зала) мала

180376 с.Іванівка(Ушомирська сільська територіальна громада), с.Ковалівщина вул.Миру, 48А, с.Іванівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11573 (школа, к.2) мала

180377 с.Вигів, с.Краснопіль вул.Першотравнева, 16, с.Вигів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11554 (сільрада, актова зала) мала

180378 с.Боровиця вул.Центральна, 36, с.Боровиця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11556 (клуб, актова зала) мала

180379 с.Горщик – вул.Вербова, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Жупанівка, с.Піски вул.Центральна, 31, с.Горщик, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11560 (сільрада, актова зала) Середня

180380 с.Горщик – вул.Базарна, вул.Березнева, вул.Будівельна, вул.Героїчна, вул.Гранітна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Злагоди, вул.Комерційна, вул.Космонавтів, вул.Липнева, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Хлібна, пров.Березневий, пров.Злагоди вул.Молодіжна, 13, с.Горщик, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11560 (будинок культури, актова зала) Середня

180381 с.Березівка вул.Коростенська, 53А, с.Березівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11561 (фельдшерський пункт, каб.1) мала

180382 с.Давидки(Горщиківська сільська територіальна громада), с.Видень, с.Дружбівка вул.Центральна, 32А, с.Давидки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11553 (сільрада, актова зала) мала

180383 с.Дідковичі, с.Булахівка вул.Парнівська, 98, с.Дідковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11520 (клуб, бібліотека) мала

180384 с.Каленське, с.Корма вул.Потапова, 60, с.Каленське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11534 (сільрада, актова зала) мала

180385 с.Калинівка(Ушомирська сільська територіальна громада), с.Красногірка вул.Центральна, 8, с.Калинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11530 (сільрада, актова зала) мала

180386 с.Мошківка, с.Вишневе вул.Травнева, 2, с.Вишневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11589 (клуб, актова зала) мала

180387 с.Ковалі, с.Красносілка(Іршанська селищна територіальна громада) вул.Мельника, 3А, с.Ковалі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11583 (клуб, фойє) мала

180388 с.Кожухівка вул.Центральна, 31, с.Кожухівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11550 (сільрада, актова зала) мала

180389 с.Клочеве вул.Центральна, 47, с.Клочеве, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11516 (бібліотека, каб.1) мала

180390 с.Купище, с.Велень вул.Поварова, 49, с.Купище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11552 (школа, фойє) мала

180391 с.Жабче вул.Юрасова, 60, с.Жабче, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11513 (клуб, актова зала) мала

180392 с.Лісівщина, с.Лісобуда, с.Мойсіївка вул.Житомирська, 48, с.Лісівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11580 (сільрада, актова зала) Середня

180393 с.Мала Зубівщина вул.Центральна, 10, с.Мала Зубівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11535 (сільрада, каб.1) мала

180394 с.Зубівщина вул.Новаківська, 1, с.Зубівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11538 (фельдшерський пункт, каб.1) мала

180395 с.Мединівка, с.Великий Ліс(Коростенська міська територіальна громада) вул.Медова, 88А, с.Мединівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11533 (сільрада, актова зала) мала

180396 с.Межирічка, с.Барди вул.Трипольського, 4, с.Межирічка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11524 (сільрада, актова зала) мала

180397 с.Мелені, с.Винарівка вул.40-річчя Перемоги, 10, с.Мелені, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11576 (будинок культури, актова зала) Середня

180398 с.Граби вул.Терехова, 13, с.Граби, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11579 (клуб, актова зала) мала

180399 с.Полянка вул.Дружби, 8, с.Полянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11514 (фельдшерський пункт, каб.2) мала

180400 с.Михайлівка(Коростенська міська територіальна громада), с.Плещівка вул.Вишняки, 40В, с.Михайлівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11523 (сільрада, зал засідань) Середня

180401 с.Новаки вул.Слави, 1А, с.Новаки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11543 (сільрада, актова зала) мала

180402 с.Обиходи, с.Обиходівка вул.Центральна, 7, с.Обиходи, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11531 (сільрада, актова зала) мала

180403 с.Поліське(Ушомирська сільська територіальна громада), с.Рудня(Ушомирська сільська територіальна громада) вул.Жмаченка, 48, с.Поліське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11555 (будинок культури, актова зала) Середня

180404 с.Ришавка вул.Черкашина, 1, с.Ришавка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11566 (сільрада, актова зала) мала

180405 с.Новина, с.Олександрівка, с.Рудня(Ушомирська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 24, с.Новина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11518 (сільрада, актова зала) мала

180406 с.Ставище, с.Зарубинка, с.Кропивня вул.Центральна, 17, с.Ставище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11582 (клуб, актова зала) мала

180407 с.Сушки, с.Кам’яна Гора вул.Центральна, 45, с.Сушки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11565 (сільрада, актова зала) мала

180409 с.Сарновичі вул.Горова, 1, с.Сарновичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11525 (сільрада, актова зала) мала

180410 с.Сингаї(Коростенська міська територіальна громада) вул.Героїв АТО, 5, с.Сингаї, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11541 (сільрада, актова зала) мала

180411 с.Грозине вул.Центральна, 3, с.Грозине, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11542 (будинок культури, каб.1, 2) Середня

180412 с.Немирівка вул.Центральна, 1, с.Немирівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11598 (сільський клуб, к.1, 2) мала

180413 с.Шатрище вул.Перемоги, 5, с.Шатрище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11526 (сільський клуб, к.1, 2) мала

180414 с.Купеч вул.Центральна, 124А, с.Купеч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11549 (фельдшерський пункт, каб.1) мала

180415 с.Стремигород вул.Центральна, 25, с.Стремигород, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11545 (сільрада, актова зала) мала

180416 с.Болярка(Коростенська міська територіальна громада), с.Діброва(Коростенська міська територіальна громада) вул.Центральна, 32А, с.Діброва, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11546 (сільський клуб, фоє) мала

180417 с.Майданівка вул.Польова, 2, с.Майданівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11595 (клуб, каб.2) мала

180418 с.Ушомир, с.Рудня-Ушомирська вул.Київська, 91, с.Ушомир, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11571 (будинок культури, актова зала) Середня

180419 с.Березневе вул.Центральна, 1, с.Березневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11577 (будинок-інтернат, актова зала) мала

180420 с.Заріччя(Ушомирська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 60А, с.Заріччя, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11585 (клуб, актова зала) мала

180421 с.Ковбащина вул.Чкалова, 10А, с.Ковбащина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11591 (клуб, актова зала) мала

180422 с.Пугачівка, с.Садибне, с.Струмок вул.Центральна, 20А, с.Пугачівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11537 (клуб, актова зала) мала

180423 с.Сантарка вул.Центральна, 42А, с.Сантарка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11557 (клуб, актова зала) мала

180424 с.Холосне вул.Центральна, 19, с.Холосне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11574 (школа, спортивна зала) мала

180425 с.Злобичі вул.Шкільна, 6А, с.Злобичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11575 (школа, спортивна зала) мала

180426 с.Нивки(Коростенська міська територіальна громада) вул.Шляхівська, 11А, с.Нивки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11575 (клуб, актова зала) мала

180427 с.Ходаки, с.Горбачі вул.Центральна, 50А, с.Ходаки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11540 (клуб, актова зала) мала

180428 с.Субине вул.Центральна, 20А, с.Субине, Коростенський р-н, Житомирська обл., 10421 (клуб, актова зала) мала

180429 с.Хотинівка вул.Центральна, 8, с.Хотинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11544 (клуб, актова зала) мала

180430 с.Домолоч вул.Злобицька, 1, с.Домолоч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11509 (фельдшерський пункт, каб.2) мала

180431 с.Іскорость вул.Козака, 7, с.Іскорость, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11509 (школа, фоє) мала

180432 с.Соболівка вул.Центральна, 47А, с.Соболівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11544 (фельдшерський пункт, каб.2) мала

180433 с.Розтяжин вул.Клубна, 26А, с.Розтяжин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11544 (клуб, актова зала) мала

180434 с.Шершні вул.Гагаріна, 63А, с.Шершні, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11581 (сільрада, актова зала) мала

180435 с.Десятини вул.Центральна, 2А, с.Десятини, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11581 (фельдшерський пункт, каб.1) мала

180436 с.Старики вул.Центральна, 1А, с.Старики, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11581 (клуб, актова зала) мала

180437 с.Білошиці, с.Ходачки вул.Площа Миру, 2, с.Білошиці, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11570 (сільрада, актова зала) Середня

180487 смт Лугини – вул.Базарна, вул.Бовсуновського, вул.Гагаріна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Добровольського, вул.Донського, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.ім.партизанської сімї Шапарчуків, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Кошевого, вул.Кузнецова, вул.Липницька, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Любов Шевцової, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Польова, вул.Річна, вул.Толстого, вул.Уляни Громової, вул.Червона Гірка, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Донського, пров.І Зелений, пров.ІІ Зелений, пров.Липницький, пров.Набережний, пров.Новий, пров.Островського, пров.Центральний, пров.Червона Гірка вул.Горького, 12, смт Лугини, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11301 (Лугинський будинок культури, фойє) Велика

180488 смт Лугини – вул.Валерія Юрченка, вул.Димитрова, вул.Жовтнева, вул.Княгині Ольги, вул.Комсомольська, вул.Коростенська, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Об’їздна, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Сергія Гуца, вул.Фількова, вул.Церковна, вул.Шкільна, пров.Комсомольський, пров.Парковий, пров.Поліській, с.Глухова вул.Михайла Грушевського, 3, смт Лугини, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11301 (будинок дитячої творчості, актова зала) Середня

180489 смт Лугини – вул.Армійська вул.Армійська, 9, смт Лугини, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11301 (районна санітарно-епідеміологічна служба, каб.1) мала

180490 с.Крупчатка, с.Лугинки вул.Богословська, 38А, с.Лугинки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11300 (клуб, фойє) мала

180491 с.Станційне вул.Залізнична, 19, с.Станційне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11300 (школа, каб.1) мала

180492 с.Липники вул.Миколи Жука, 30А, с.Липники, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11320 (будинок культури, фойє) Середня

180493 с.Березовий Груд вул.Центральна, 63, с.Березовий Груд, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11342 (фельдшерський пункт, приймальня) мала

180494 с.Будо-Літки вул.Центральна, 31, с.Будо-Літки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11342 (сільський клуб, каб.1) мала

180495 с.Радогоща вул.Центральна, 11, с.Радогоща, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11343 (будинок культури, фойє) мала

180496 с.Старосілля, с.Нова Рудня(Лугинська селищна територіальна громада), с.Нові Новаки, с.Новосілка вул.Молодіжна, 11, с.Старосілля, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11330 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) мала

180497 с.Путиловичі вул.Шевченка, 59, с.Путиловичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11333 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) Середня

180498 с.Остапи, с.Кам’яна Гірка вул.Центральна, 2, с.Остапи, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11341 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) мала

180499 с.Великий Дивлин, с.Іванівка(Лугинська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Великий Дивлин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11331 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) Середня

180500 с.Малий Дивлин вул.Шевченко, 9, с.Малий Дивлин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11332 (школа, каб.1) мала

180501 с.Вербівка пров.Лісовий, 3, с.Вербівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11331 (магазин, каб.1) мала

180502 с.Топільня вул.Центральна, 61, с.Топільня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11310 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) мала

180503 с.Миколаївка вул.Центральна, 17, с.Миколаївка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11312 (фельдшерський пункт, хол) мала

180504 с.Красностав, с.Теснівка вул.Центральна, 31, с.Красностав, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11335 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) мала

180505 с.Бовсуни вул.Центральна, 78, с.Бовсуни, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11323 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180506 с.Діброва(Лугинська селищна територіальна громада), с.Солов’ї вул.Колгоспна, 6, с.Солов’ї, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11323 (фельдшерський пункт, приймальня) мала

180507 с.Степанівка, с.Старі Новаки вул.Центральна, 57, с.Степанівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11322 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) мала

180508 с.Повч, с.Буда, с.Рудня-Повчанська вул.Центральна, 80, с.Повч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11321 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

180509 с.Літки, с.Великий Ліс(Лугинська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 8, с.Літки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11325 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180510 с.Кремне, с.Леонівка вул.Шкільна, 5, с.Кремне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11334 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) Середня

180511 смт Миролюбів вул.Заводська, 6, смт Миролюбів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11310 (будинок культури, фойє) мала

180512 с.Калинівка(Лугинська селищна територіальна громада), с.Підостапи вул.Шкільна, 17, с.Калинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11340 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, зала урочистих подій) мала

180513 с.Червона Волока, с.Бобричі, с.Волошине, с.Красносілка(Лугинська селищна територіальна громада) вул.Т.Шевченка, 56Б, с.Червона Волока, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11313 (будинок культури, фойє) Середня

180514 с.Жеревці вул.Шкільна, 27, с.Жеревці, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11312 (адміністративна будівля Лугинської селищної ради, сесійна зала) мала

180515 с.Зарічка, с.Рудня-Жеревці вул.Молодіжна, 15, с.Зарічка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11312 (клуб, каб.1) мала

180516 с.Запілля вул.Центральна, 39, с.Запілля, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11312 (клуб, каб.1) мала

180707 м.Овруч – вул.А.Малишка, вул.А.Шмуйла, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.ім.Академіка Тутковського, вул.Кизилівська, вул.Макарія Овруцького, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Преображенська, вул.П.Рослика, вул.Пушкіна, вул.Ручейна, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Тараса Шевченка: 1–54, 58, 60/11, 62, 64, 76, 78, 80, 84/2; вул.Толстого, вул.Українська, вул.Успенська, вул.Ц.Расковинського, вул.8 Березня, пров.Василівський, пров.Набережний, пров.Садовий вул.Тараса Шевченка, 46, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (Овруцький будинок культури, фойє) Велика

180708 м.Овруч – вул.Василя Стуса, вул.Генерала Кульчицького, вул.Героїв Майдану: 1–1/27, 3, 5; вул.Григорія Сковороди, вул.Енергетиків, вул.Житомирська, вул.Захисників України, вул.Західна: 2, 4, 6, 8–32; вул.Зелена, вул.ім.Професора М.Никончука, вул.ім.4-ї Гвардійської ОПДД, вул.Київська: 2–19, 21, 25–61, 63, 65, 67, 69, 71–71А, 73–75Б, 77, 79, 81–125А; вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мозирська, вул.Новогачищанська, вул.Овруцька, вул.Олега Ольжича, вул.Олексія Береста, вул.Остапа Дашкевича, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Саперна, вул.Сергія Корольова, вул.Тараса Шевченка: 55–55/41, 59, 61–61А, 63, 65–69, 81–83, 85–97, 99А–101, 103–109; вул.Тургенєва: 1, 3–3А, 5, 7–26; вул.Юрка Тютюнника, пров.Гачищанський, пров.Житомирський, пров.Київський, пров.Лесі Українки вул.Франка, 7, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка", спортивна зала) Велика

180709 м.Овруч – вул.Братська, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 41–41А, 47, 49, 51–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 86, 88; вул.Василя Симоненка, вул.Відродження: 1–26, 30, 32, 34–71; вул.Героїв-пожежників, вул.Гетьмана Виговського, вул.І.Богуна: 2–32, 34, 36, 38, 40, 42–64, 66, 68, 70, 72, 74–82; вул.Івана Мазепи, вул.Миротворців, вул.Михайла Жизневського, вул.Олександра Довженка, вул.Павла Ковжуна, вул.Поліська, вул.Святої Покрови, вул.Танкістів, вул.Тараса Бульби-Боровця, вул.Франка, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Коцюбинського, пров.Механізації, пров.Шкільний вул.Франка, 33, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти № 1", фойє) Велика

180710 м.Овруч – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 1–40, 46, 48, 50; вул.Василівська, вул.Василя Карпенка, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Івана Багряного, вул.Івана Котляревського, вул.Князя Володимира, вул.Князя Олега, вул.Металістів, вул.Нагорянська, вул.Озерна, вул.Олеся Гончара, вул.Романа Шухевича, вул.Степана Бандери, вул.Чехова, вул.Шолом Алейхема, вул.Юрія Немирича вул.Князя Олега, 11, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти № 4", спортивна зала) Велика

180711 м.Овруч – вул.Авіаторів, вул.Білоруська, вул.Б.Хмельницького: 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 79, 81, 83–85, 87, 89–152; вул.Волонтерська, вул.Героїв АТО, вул.Героїв Майдану: 13, 15, 19–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 64; вул.Добахової, вул.Древлянська, вул.Залізнична, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Локомотивна, вул.Миколи Амосова, вул.Народицька, вул.Новоселів, вул.Олександра Закусила, вул.Олексія Дуба, вул.Підрудянська, вул.Покальчука, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Сергія Пешка, вул.Січових Стрільців, вул.Східна, пров.Вокзальний, пров.Польовий вул.Б.Хмельницького, 92, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11104 (ТОВ "Овруцький молочно-консервний комбінат", актова зала) Середня

180712 м.Овруч – вул.Воїнів УПА, вул.Володимира Богораза, вул.Героїв Майдану: 2, 4, 6–10, 12, 14, 16, 18–18/28; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Єльська, вул.Київська: 20, 22, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 76, 78–78А, 80; вул.Костянтина Острозького, вул.Пилипа Орлика, вул.Тургенєва: 2–2/1А, 4, 6–6Б; вул.17 листопада, пров.Піхотний, пров.Стадіонний вул.Франка, 5, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (КП "Комунальник" Овруцької міської ради, актова зала) Середня

180713 м.Овруч – вул.Відродження: 27–29, 31, 33; вул.Героїв Майдану: 11, 17, 21, 23, 25–25А, 27, 29–29/2, 31, 33, 35, 37, 39, 41–42, 44, 46, 48–48А, 50–50А, 52–52Б, 54, 56–62; вул.Західна: 1, 3, 5, 7; вул.І.Богуна: 33, 35, 37, 39, 41, 65–65Б, 67, 69, 71, 73; вул.М.Ващука, вул.Прикордонна, вул.Тараса Шевченка: 71, 77, 79, 98/11, 102, 110–139; вул.Т.Новикова вул.Тараса Шевченка, 100, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11104 (Комунальна установа "Центр дитячої та юнацької творчості" Овруцької міської ради, актова зала) Велика

180714 с.Кирдани – вул.Данилівська, вул.Кирданівська, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Добахової, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Ручейна, вул.Садова, вул.Східна, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Шадури, вул.Шкільна, пров.Партизанський вул.Л.Українки, 1, с.Кирдани, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11102 (будинок культури, актова зала) Середня

180715 с.Корчівка вул.Титова, 5, с.Корчівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11102 (клуб, актова зала) мала

180716 с.Кирдани – вул.Б.Хмельницкого, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Островського, вул.Прилісна, вул.Рулівська, вул.Сергія Пешка, пров.Новий, с.Дубовий Гай вул.Т.Г.Шевченка, 4, с.Дубовий Гай, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11102 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180717 с.Потаповичі вул.Центральна, 20, с.Потаповичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11156 (клуб, актова зала) мала

180718 с.Гошів, с.Базарівка, с.Смоляне вул.Центральна, 23, с.Гошів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11156 (будинок культури, актова зала) мала

180719 с.Ігнатпіль, с.Рудня(Овруцька міська територіальна громада) вул.Олександра Василенка, 8, с.Ігнатпіль, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11163 (будинок культури, актова зала) Середня

180720 с.Млини, с.Павлюківка, с.Семени вул.Житомирська, 70, с.Павлюківка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11163 (клуб, актова зала) мала

180721 с.Білокамінка вул.Будівельників, 40, с.Білокамінка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11156 (клуб, актова зала) мала

180722 с.Піщаниця, с.Мочульня вул.Сергія Базильчука, 3, с.Піщаниця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11133 (приміщення адміністрації старостинського округу, обрядова зала) Середня

180723 с.Поліське(Овруцька міська територіальна громада) вул.Поліська, 2А, с.Поліське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11133 (клуб, актова зала) мала

180724 с.Клинець вул.Центральна, 60, с.Клинець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11133 (клуб, актова зала) мала

180725 с.Мишковичі, с.Павловичі вул.Центральна, 6А, с.Павловичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11133 (клуб, актова зала) мала

180726 с.Шоломки, с.Слобода-Шоломківська – вул.Жуківська, вул.Набережна вул.Центральна, 36А, с.Шоломки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11151 (будинок культури, фойє) Середня

180727 с.Збраньки вул.Центральна, 91А, с.Збраньки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11151 (клуб, фойє) мала

180728 с.Слобода-Шоломківська – вул.Заводська, вул.Молодіжна, вул.Сонячна, вул.Хуторська, вул.Центральна, вул.1 Травня вул.Заводська, 11, с.Слобода-Шоломківська, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11151 (клуб, фойє) мала

180729 с.Довгиничі вул.Центральна, 31, с.Довгиничі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11151 (будинок для голосування, к.2) мала

180730 с.Невгоди, с.Веселівка(Овруцька міська територіальна громада) вул.Перемоги, 21, с.Невгоди, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11162 (будинок культури, актова зала) мала

180731 с.Можари, с.Червоносілка вул.Молодіжна, 1, с.Можари, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11130 (приміщення адміністрації старостинського округу, зала засідань) Середня

180732 с.Верпа вул.Рудницького, 3, с.Верпа, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11130 (Клуб дозвілля молоді) мала

180733 с.Бігунь вул.Бігунська, 30, с.Бігунь, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11124 (будинок культури, актова зала) Середня

180734 с.Селезівка вул.П.А.Рослика, 24А, с.Селезівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11109 (клуб, актова зала) мала

180735 с.Лучанки вул.Гора, 1/2, с.Лучанки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11120 (клуб, актова зала) мала

180736 с.Возничі, с.Козулі, с.Мацьки вул.Центральна, 28, с.Возничі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11108 (клуб, актова зала) мала

180737 с.Городець вул.Центральна, 27, с.Городець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11125 (будинок культури, актова зала) мала

180738 с.Побичі, с.Сирниця вул.Центральна, 3, с.Сирниця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11109 (школа, спортивна зала) мала

180739 с.Виступовичі, с.Рудня(Овруцька міська територіальна громада), с.Бірківське, с.Думинське вул.Шкільна, 24, с.Рудня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11110 (сільська рада, зала засідань) мала

180740 с.Бережесть вул.Заводська, 33, с.Бережесть, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11110 (клуб, актова зала) мала

180741 с.Прилуки вул.Лісова, 16А, с.Прилуки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11110 (клуб, актова зала) мала

180742 с.Антоновичі, с.Задорожок вул.Миру, 28А, с.Антоновичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11122 (клуб, актова зала) мала

180743 с.Словечне вул.Київська, 35, с.Словечне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11122 (Будинок культури, обрядова зала) Середня

180744 с.Дуби, с.Тхорин вул.Поліська, 35, с.Тхорин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11122 (клуб, фойє) Середня

180745 с.Покалів вул.Нова, 5, с.Покалів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11132 (будинок культури, фоє) мала

180746 с.Полохачів вул.Сонячна, 70, с.Полохачів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11132 (клуб, актова зала) мала

180747 с.Барвінкове, с.Коптівщина вул.Зелений Гай, 3, с.Коптівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11132 (клуб, актова зала) мала

180748 с.Дівошин вул.Центральна, 69, с.Дівошин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11108 (клуб, фоє) мала

180749 с.Гаєвичі вул.Центральна, 11, с.Гаєвичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11132 (клуб, актова зала) мала

180750 с.Скребеличі вул.Центральна, 3, с.Скребеличі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11132 (клуб, актова зала) мала

180751 с.Листвин, с.Кошечки вул.Перемоги, 3, с.Листвин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11140 (будинок культури, актова зала) Середня

180752 с.Рокитне вул.Лісова, 11А, с.Рокитне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11126 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180753 с.Заріччя(Овруцька міська територіальна громада) вул.Центральна, 120, с.Заріччя, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (будинок культури, актова зала) Середня

180754 с.Острів вул.Залізнична, 20, с.Острів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (клуб, актова зала) мала

180755 с.Черепин вул.Центральна, 113А, с.Черепин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11136 (клуб, актова зала) мала

180756 с.Черепинки вул.Центральна, 39А, с.Черепинки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11136 (клуб, актова зала) мала

180757 с.Коренівка вул.Центральна, 25А, с.Коренівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11136 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180758 с.Лукішки вул.Молодіжна, 43А, с.Лукішки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11101 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180759 с.Заськи вул.Центральна, 2А, с.Заськи, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11102 (клуб, актова зала) мала

180760 с.Левковичі вул.Центральна, 3, с.Левковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11134 (будинок культури, актова зала) Середня

180761 с.Левковицький Млинок, с.Острови вул.Центральна, 8, с.Острови, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11108 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180762 с.Норинськ, с.Мощаниця, с.Підвелідники вул.Центральна, 2Б, с.Норинськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11154 (будинок культури, актова зала) Середня

180763 с.Усове вул.Центральна, 1, с.Усове, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11126 (сільська рада, зала засідань) мала

180764 с.Нова Рудня(Словечанська сільська територіальна громада), с.Переброди вул.Хутірська, 11А, с.Переброди, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11126 (будинок для голосування, к.2) мала

180765 с.Кованка, с.Червонка вул.Молодіжна, 17, с.Кованка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11126 (клуб, актова зала) мала

180766 с.Підруддя вул.Миру, 54, с.Підруддя, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11116 (клуб, актова зала) Середня

180767 с.Яцковичі вул.Колгоспна, 2, с.Яцковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11116 (сільський клуб, актова зала) мала

180768 с.Колосівка(Овруцька міська територіальна громада) вул.Польова, 12, с.Колосівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11116 (клуб, актова зала) мала

180769 с.Нові Велідники вул.Центральна, 13Б, с.Нові Велідники, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11144 (будинок культури, актова зала) Середня

180770 с.Красилівка вул.М.Я.Подкура, 136А, с.Красилівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11146 (будинок культури, актова зала) Середня

180771 с.Прибитки вул.Садова, 7Б, с.Прибитки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11126 (школа, спортивна зала) мала

180772 с.Старі Велідники вул.Молодіжна, 13А, с.Старі Велідники, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11144 (клуб, актова зала) мала

180773 с.Сорокопень вул.Молодіжна, 35А, с.Сорокопень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11144 (клуб, актова зала) мала

180774 с.Іллімка вул.Шляхова, 9А, с.Іллімка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11144 (клуб, актова зала) мала

180775 с.Чабан вул.8 Березня, 13А, с.Чабан, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11146 (клуб, актова зала) мала

180776 с.Великі Мошки, с.Малі Мошки вул.Шкільна, 24, с.Великі Мошки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11160 (клуб, актова зала) мала

180777 с.Гуничі, с.Новосілки, с.Слобода-Новоселицька вул.Молодіжна, 16, с.Гуничі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11160 (клуб, актова зала) мала

180778 с.Раківщина вул.1-го Травня, 40/2, с.Раківщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11160 (будинок культури, актова зала) мала

180779 с.Гладковичі – вул.Гагаріна Юрія, вул.Залужанська, вул.Зелена, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Латаш Є., вул.Лісна, вул.Лутеньська, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Репкіна Н., вул.Садова, вул.Сосніної Н., вул.Франка Івана, вул.Хмельницького Богдана, вул.Хутірська, вул.Центральна: 1–76; вул.1 Травня, вул.8 Березня, с.Гладковицька Кам’янка, с.Товкачі вул.Репкіна Н., 6Б, с.Гладковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11115 (клуб, актова зала) Середня

180780 с.Гладковичі – вул.Братів Дідківських, вул.Вишнева, вул.Київська, вул.Ковальчука, вул.Космонавтів, вул.Латаша Адама, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Слобідська, вул.Центральна: 77–117; вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Гусарівка вул.Київська, 80, с.Гладковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11115 (школа, їдальня) мала

180781 с.Радчиці, с.Сташки вул.Правди, 20, с.Радчиці, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11106 (бібліотека, к.1) Середня

180783 с.Велика Хайча вул.М.Ващука, 47Г, с.Велика Хайча, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11150 (будинок культури, актова зала) Середня

180784 с.Великий Кобилин, с.Малий Кобилин вул.Церковна, 22, с.Великий Кобилин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11150 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180785 с.Мала Хайча вул.Центральна, 47А, с.Мала Хайча, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11150 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180786 с.Слобода, с.Заболоть вул.Паркова, 2, с.Слобода, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11121 (будинок культури, актова зала) мала

180787 с.Кораки, с.Ясенець вул.Ясеньова, 24А, с.Ясенець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11108 (клуб, актова зала) мала

180788 с.Верхня Рудня, с.Нижня Рудня, с.Середня Рудня вул.Зелена, 15А, с.Нижня Рудня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11121 (клуб, актова зала) мала

180789 с.Велика Фосня, с.Мала Фосня вул.Центральна, 5, с.Велика Фосня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11161 (будинок культури, актова зала) Середня

180790 с.Збраньківці, с.Личмани, с-ще Магдин вул.Лісова, 35, с.Личмани, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11110 (сільська рада, депутатська кімната) мала

180791 с.Хлупляни, с.Нагоряни, с.Теклівка вул.Шкільна, 3, с.Хлупляни, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11131 (школа, фойє) мала

180792 с.Оленичі, с.Сирківщина вул.Лесі Українки, 50, с.Оленичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11131 (фельдшерський пункт, передпокій) мала

180793 с.Стугівщина вул.І.Франка, 31, с.Стугівщина, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11131 (бібліотека, к.2) мала

180794 с.Черевки вул.Центральна, 28, с.Черевки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11141 (будинок культури, актова зала) мала

180795 с.Білка(Словечанська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 34, с.Білка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11141 (клуб, актова зала) мала

180796 с.Велика Чернігівка, с.Камінь, с.Мала Чернігівка вул.Житомирська, 5, с.Велика Чернігівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11117 (школа, коридор молодших класів) мала

180797 с.Богданівка, с.Мамеч, с.Нивки(Овруцька міська територіальна громада), с.Привар вул.Центральна, 26А, с.Богданівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11117 (клуб, актова зала) мала

180799 смт Першотравневе, с.Кам’янівка вул.Сагалевича, 8/10, смт Першотравневе, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11114 (музична школа, актова зала) Велика

180800 с.Бондарі, с.Папірня вул.Шкільна, 10, с.Бондарі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11152 (школа, фойє) Середня

180801 с.Красносілка(Овруцька міська територіальна громада) вул.Приозерна, 5А, с.Красносілка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11152 (клуб, актова зала) мала

180802 с.Бондарівка(Овруцька міська територіальна громада) вул.Центральна, 57, с.Бондарівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11152 (клуб, актова зала) мала

180806 смт Бучмани вул.Центральна, 2, смт Бучмани, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11056 (адмінприміщення сільської ради, зала засідань) Середня

180807 смт Дружба, смт Діброва вул.Незалежна, 4, смт Дружба, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11024 (школа, фойє) мала

180809 смт Новоозерянка вул.Заводська, 5, смт Новоозерянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11021 (школа, фойє) мала

180810 с.Озеряни вул.Центральна, 7, с.Озеряни, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11021 (клуб, кінозала) мала

180811 с.Рудня-Озерянська вул.Миру, 1, с.Рудня-Озерянська, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11021 (клуб, кінозала) мала

180812 смт Нові Білокоровичі – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Інтернаціональна, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олімпік, вул.Переїздна, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Заводський, пров.Інтернаціональний, пров.Кооперативний, пров.Переїздний, пров.Поліський, пров.Польовий І, пров.Промисловий, пров.Шкільний вул.Привокзальна, 39, смт Нові Білокоровичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11051 (адмінприміщення сільської ради, зала засідань) Середня

180813 смт Нові Білокоровичі – вул.Довженка вул.Довженка, 8, смт Нові Білокоровичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11052 (будинок культури, актова зала) Середня

180814 с.Стовпинка, с.Держанівка вул.Шевченка, 32, с.Стовпинка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11041 (клуб, кінозала) мала

180816 с.Зубковичі вул.Житомирська, 42, с.Зубковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11043 (будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Житомирська, 47А, с.Зубковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11043
Середня

180817 с.Замисловичі вул.Княгині Ольги, 12, с.Замисловичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11020 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180818 с.Рудня-Замисловицька вул.Центральна, 19, с.Рудня-Замисловицька, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11020 (Замисловицьке лісництво, зала засідань) мала

180819 с.Устинівка(Олевська міська територіальна громада) вул.Партизанська, 36, с.Устинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11020 (клуб, танцювальна зала) мала

180820 с.Шебедиха вул.Центральна, 2, с.Шебедиха, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11020 (адмінбудівля лісгоспу, зала засідань) мала

180821 с.Кам’янка(Олевська міська територіальна громада), с.Лісове(Олевська міська територіальна громада) вул.Центральна, 92, с.Кам’янка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11033 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180823 с.Хочине вул.Малікова, 51А, с.Хочине, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11011 (Будинок культури, зала) мала

180824 с.Рудня-Хочинська вул.Незалежна, 71, с.Рудня-Хочинська, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11011 (лікарська амбулаторія, актова зала) мала

180825 с.Перга, с.Рудня-Перганська вул.Центральна, 1А, с.Перга, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11012 (клуб, фойє) мала

180827 с.Сущани вул.С.Шепетька, 15, с.Сущани, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11016 (клуб, танцювальна зала) Середня

180828 с.Андріївка вул.Лесі Українки, 17, с.Андріївка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11016 (клуб, танцювальна зала) мала

180829 с.Кишин, с-ще Лугове вул.Житомирська, 55, с.Кишин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11040 (будинок культури, фойє)
/
вул.Житомирська, 55А, с.Кишин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11040
Середня

180830 с.Забороче вул.Миру, 52, с.Забороче, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11040 (клуб, фойє) мала

180831 с.Болярка(Олевська міська територіальна громада) вул.Матросова, 1, с.Болярка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11040 (школа, спортивна зала) мала

180832 с.Рудня-Бистра вул.Житомирська, 1, с.Рудня-Бистра, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11031 (клуб, танцювальна зала) мала

180833 с.Корощине, с-ще Сновидовичі вул.К.Зеленка, 16, с.Корощине, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11031 (будинок культури, танцювальна зала) мала

180834 с.Варварівка вул.Л.Українки, 45А, с.Варварівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11031 (клуб, танцювальна зала) Середня

180835 с.Копище вул.Партизанська, 50, с.Копище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11010 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180836 с.Майдан-Копищенський вул.Шведа, 1, с.Майдан-Копищенський, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11010 (школа, кабінет української мови) мала

180837 с.Покровське вул.8-Березня, 27А, с.Покровське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11015 (клуб, танцювальна зала) мала

180838 с.Будки вул.Миру, 12А, с.Будки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11002 (школа, каб.1) мала

180839 с.Михайлівка(Олевська міська територіальна громада) вул.Рад, 12А, с.Михайлівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11015 (клуб, танцювальна зала) мала

180840 с.Млинок вул.Партизанська, 31А, с.Млинок, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11015 (клуб, танцювальна зала) мала

180841 с.Тепениця вул.А.Левчука, 39А, с.Тепениця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11030 (будинок культури, фойє) Середня

180842 с.Соснівка(Олевська міська територіальна громада) вул.Центральна, 36А, с.Соснівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11001 (фельдшерський пункт, кабінет завідувача) мала

180843 с.Обище вул.Центральна, 33А, с.Обище, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11030 (клуб, танцювальна зала) мала

180844 с.Хмелівка вул.Лісова, 106А, с.Хмелівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11002 (клуб, танцювальна зала) мала

180845 с.Артинськ вул.Гагаріна, 15, с.Артинськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11030 (клуб, танцювальна зала) мала

180846 с.Майдан вул.Національного визволення, 59А, с.Майдан, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11036 (клуб, танцювальна зала) мала

180847 с.Сарнівка вул.Леоніда Ступницького, 16Б, с.Сарнівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11036 (клуб, танцювальна зала) мала

180848 с.Джерело вул.Миколи Курильчука, 16В, с.Джерело, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11036 (клуб, танцювальна зала) мала

180849 с.Зольня пл.Перемоги, 3, с.Зольня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11035 (школа, каб.№1) мала

180850 с.Ковалівка вул.Перемоги, 22, с.Ковалівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11035 (клуб, актова зала) мала

180851 с.Сердюки вул.Першотравнева, 5, с.Сердюки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11035 (школа, фойє) мала

180852 с.Радовель, с.Рудня-Радовельська вул.Київська, 1, с.Радовель, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11025 (сільська рада, зала засідань) Середня

180853 с.Пояски вул.Залізнична, 8А, с.Пояски, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11025 (лісництво, актова зала) мала

180854 с.Жубровичі вул.Шевченка, 12, с.Жубровичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11042 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

180855 с.Журжевичі пл.Центральна, 4, с.Журжевичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11013 (сільська рада, зала засідань) мала

180856 с.Рудня(Олевська міська територіальна громада) вул.Миру, 16, с.Рудня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11013 (лісництво, зала засідань) мала

180857 с.Лопатичі вул.Гагаріна, 61В, с.Лопатичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11034 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180858 с.Калинівка(Олевська міська територіальна громада) вул.Лесі Українки, 5, с.Калинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11037 (будинок культури, фойє) мала

180859 с.Бацеве вул.Миру, 18, с.Бацеве, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11037 (будинок для голосування, к.2) мала

180860 с.Ліски вул.Інтернаціональна, 1, с.Ліски, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11037 (будинок для голосування, к.2) мала

180861 с.Юрове вул.Центральна, 32, с.Юрове, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11014 (клуб, фойє) мала

180862 с.Білокоровичі вул.Тараса Шевченка, 71, с.Білокоровичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11055 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

180863 м.Олевськ – вул.Богдана Хмельницького: 37–74; вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Житня, вул.Зоряна, вул.Інтернаціональна: 39–55; вул.Каштанова, вул.Кишинська, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Олевська, вул.Олега Штуль-Ждановича, вул.Павленка, вул.Покальчука, вул.Польова, вул.Садова, вул.Свято-Миколаївська: 93–188; вул.Сонячна, вул.Соснівська, вул.Співдружності, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Східна, вул.Хлібна, вул.Ціолковського, вул.Шкільна, вул.40-років Перемоги, пров.Богдана Хмельницького, пров.Горького, пров.Житній, пров.Зимовий, пров.ІІ-й Гетьманський, пров.І-й Шкільний, пров.Ковпака, пров.Незалежності, пров.Павленка, пров.Покальчука, пров.Садовий, пров.Шкільний вул.Шкільна, 1, м.Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11001 (школа №2, спортивна зала) Велика

180864 м.Олевськ – бульв.Воїнів Афганців, вул.Богдана Хмельницького: 3–36; вул.Весела, вул.Древлянська, вул.Івана Франка, вул.Інтернаціональна: 1А–38А; вул.Княгині Ольги, вул.Комарова, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Свято-Миколаївська: 1–92; вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Юрія Спіженка, пров.ІІ-й Щасливий, пров.Інтернаціональний, пров.Комарова, пров.Промисловий, пров.Робітничий, пров.Свято-Миколаївський вул.Свято-Миколаївська, 34, м.Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11001 (будинок культури, вестибюль) Середня

180865 м.Олевськ – вул.Володимирська, вул.Ганни Бабій, вул.Герцена, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Григорія Сковороди, вул.ім.Гетьмана Виговського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Коростенська, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Олександра Олеся, вул.Олексія Береста, вул.Першотравнева, вул.Фарзаводська, вул.Яблунева, пров.Володимирський, пров.Ганни Бабій, пров.Герцена, пров.Калиновий, пров.Лісовий, пров.Набережний, пров.Першотравневий вул.ім.Гетьмана Виговського, 30, м.Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11001 (центр дитячої творчості, вестибюль) Велика

180866 м.Олевськ – вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.ім.Олега Ольжича, вул.ім.Олексія Опанасюка, вул.ім.Юрія Тютюнника, вул.Котляревського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Олени Пчілки, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Рад, вул.Рівненська, вул.Свято-Воздвиженська, вул.Сосюри, вул.Ступіна, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.20 річчя незалежності України, пров.Західний, пров.ІІ-й Шевченка, пров.І-й Шевченка, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Петровського, пров.Свято-Воздвиженський, пров.Ступіна вул.Пушкіна, 24Б, м.Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11002 (школа №3, спортивна зала) Велика

180867 м.Олевськ – вул.Ареф’єва, вул.Будівельників, вул.Валерія Лобановського, вул.Гоголя, вул.Житомирська, вул.Заводська, вул.ім.Олени Теліги, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Льонозаводська, вул.Московська, вул.Олевської республіки, вул.Олега Кошового, вул.Партизанська, вул.Поліська, вул.Січових Стрільців, вул.Устима Кармалюка, вул.Хмелівська, вул.Чернишевського, пров.Ареф’єва, пров.Будівельників, пров.Євгена Концевича, пров.Житомирський, пров.ІІ-й Січових Стрільців, пров.І-й Московський, пров.І-й Січових Стрільців, пров.Олевської республіки, пров.Олега Кошового, пров.Партизанський вул.Заводська, 13, м.Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11002 (їдальня ПП "Діброва", танцювальна зала) Велика

181266 м.Коростень – вул.Грушевського: 122, 124, 128, 132, 134, 136–136А, 138–138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 155–285А; вул.Житомирська, вул.Зв’язківців, вул.Кільцьова, вул.Чехова, вул.9 Травня, пров.Будівельний, пров.Центральний, пров.1 Житомирський, пров.1 Зв’язківців, пров.2 Житомирський вул.Житомирська, 2, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11503 (адмінбудівля заводу "Янтар", навчальний кабінет) Середня

181267 м.Коростень – вул.Грушевського: 47; вул.Мельника, вул.Черемушки: 65–65Б, 67–67А; вул.Шолом-Алейхема: 70А, 72А; пров.Миколи Куліша вул.Мельника, 9, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11508 (міський колегіум, гімнастична зала) Велика

181268 м.Коростень – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гайдамацька: 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–60; вул.Гастелло: 4–20; вул.Гоголя: 23–30; вул.Грушевського: 75–121, 123–123Ж, 125–127, 129–131Б, 133, 135, 137–137П, 139А–139Н, 141–141А, 143, 145–145Б, 147–147А, 149, 151; вул.Жмаченко: 34, 39–69; вул.Коцюбинського: 35–112; вул.О.Кобилянської, вул.Черемушки: 44, 46–54, 56–60, 64, 66, 68–146; вул.Шолом-Алейхема: 69, 71–71А, 73–75Б, 77–79, 81, 83, 85–115; вул.Мельника, 9, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11508 (міський колегіум, фоє) Велика

181269 м.Коростень – вул.Гастелло: 22–28А; вул.Григорія Сковороди, вул.Коцюбинського: 1–34; пров.Коцюбинського, пров.Марії Примаченко вул.Григорія Сковороди, 81, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11508 (геріатричний пансіонат, фізкультурна зала) Середня

181270 м.Коростень – вул.Василя Стуса: 3–9, 11, 13, 15, 17, 19–21А, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Гайдамацька: 2А–4, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Гоголя: 3–22; вул.Грушевського: 53, 55, 57, 59–74Б; вул.Черемушки: 1–41, 45, 55, 63; вул.Шолом-Алейхема: 57–59, 61, 65–68, 70, 72, 76, 80, 82, 84; вул.Грушевського, 66, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (школа №11, фоє) Велика

181271 м.Коростень – вул.Василя Стуса: 10, 12–12Б, 14, 16, 18; вул.Грушевського: 36, 38–38А, 40, 42–44, 46, 48–52, 54, 56, 58; вул.Івана Котляревського: 2, 4–4А, 6, 8–10, 12, 14, 18–18Б; вул.Паризької комуни, вул.Шолом-Алейхема: 10–10А, 14, 16–56, 60, 64; пров.Ігоря Сікорського, пров.Музейний вул.Шолом-Алейхема, 36, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (будинок культури УТОС, актова зала) Велика

181272 м.Коростень – вул.Базарна, вул.Василя Стуса: 22, 24, 26–26А, 28–28Б, 30, 32–126; вул.Ж.Кудакова, вул.Жмаченко: 1–33, 35–38; вул.Івана Котляревського: 3–3/37, 5/42, 7, 11, 13–13А, 17–17А, 19–164; вул.Кирила і Мефодія, вул.Ковельська, вул.Лозова, вул.Н.Курченко, пров.Базарний, пров.Лозовий, пров.Миколи Лисенка, пров.Новий Ковельський, пров.Остапа Вишні вул.Григорія Сковороди, 24, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11508 (школа №1, фоє) Велика

181273 м.Коростень – вул.Базарна площа, вул.Волонтерська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського: 35, 37, 39–39А, 41–41А, 45; вул.Коротуна, вул.Шолом-Алейхема: 3–8, 11, 15; вул.Грушевського, 24/1, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (профтехучилище №16, бібліотека) Середня

181274 м.Коростень – вул.Бровар, вул.Василя Петренка, вул.В.Котика, вул.Гетьмана Пилипа Орлика, вул.Добровольчих батальйонів, вул.Древлянська, вул.Захарченка, вул.Іскоростенська, вул.Князя Мала, вул.Кооперативна, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Ольгинська, вул.Річна, вул.Сергія Романчука, вул.Сосюри, вул.Суворова, вул.Трипольського, вул.Усенова, вул.8 Березня, вул.9 Січня, пров.Бровар, пров.В.Котика, пров.Михайла Старицького, пров.Олега Антонова, пров.Олеся Гончара, пров.1 Зарічний, пров.1-й 1 Травня, пров.2-й 1 Травня, пров.8 Березня вул.Древлянська, 20, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (школа №3, фоє) Велика

181275 м.Коростень – вул.Грушевського: 2–33; вул.Шевченка: 3; вул.Музейна, 1, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (міська гімназія №7, актова зала) Середня

181276 м.Коростень – вул.В.Сосновського: 2–39, 41, 51, 54–84А; вул.1 Травня, пров.Сосновського вул.1 Травня, 2, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія ім.В.Сингаївського" №2, фоє 1 поверху) Велика

181277 м.Коростень – вул.В.Сосновського: 40, 44–50А, 52–52Л; вул.І.Оснадчука вул.1 Травня, 2, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія ім.В.Сингаївського" №2, фоє 2 поверху) Велика

181279 м.Коростень – вул.Добролюбова, вул.З.Космодем’янської, вул.Київська: 19А–21Б; вул.Л.Шевцової, вул.У.Громової, вул.Шатрищанська, пров.1 Добролюбова, пров.1 Шатрищанський, пров.2 Добролюбова, пров.2 Шатрищанський, пров.3 Добролюбова, пров.3 Шатрищанський вул.Київська, 4, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11509 (навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12, праве крило, фоє) Велика

181280 м.Коростень – вул.Заводська, вул.Київська: 1–19; вул.Південна, пров.Заводський, пров.Південний, пров.Польовий, пров.1 Гранітний, пров.2 Гранітний вул.Київська, 4, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11509 (навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12, ліве крило, фоє) Велика

181281 м.Коростень – вул.Героїв Небесної Сотні: 3–21; вул.Історична, вул.І.Франка, вул.Музейна, вул.Шевченка: 4–26/11; пров.Шевченка вул.І.Франка, 4, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (районний будинок культури, актова зала) Велика

181282 м.Коростень – вул.Героїв Небесної Сотні: 23–31; вул.Козацька, вул.Маяковського: 2–9; вул.Торгова, вул.Шевченка: 31–63, 65, 67–67А, 69–71, 73–73А, 75–75В, 77–77Б, 79, 81; пров.Гербовий, пров.Леся Курбаса вул.Шевченка, 38/2, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11512 (будинок науки і техніки, актова зала) Велика

181283 м.Коростень – вул.Шевченка: 64, 66, 68, 72, 74, 76–76В, 78–78А, 80, 82–89, 91–91Б, 93, 95, 97, 99; вул.Героїв Небесної Сотні, 24, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11512 (виробничий підрозділ Коростенська дистанція колії, технічний клас) Середня

181284 м.Коростень – вул.Єсеніна, вул.Карпенка-Карого, вул.Маяковського: 10–109; вул.Шевченка: 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–126; пров.Ковельський, пров.Парковий вул.Шевченка, 62, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11512 (школа №9, кабінет допризовної підготовки юнаків) Велика

181285 м.Коростень – вул.Генерала Кульчицького, вул.Горького: 29–31А, 33, 80–156; вул.Доватора, вул.Карбишева, вул.Козаченка, вул.Космонавтів, вул.Пушкінська, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, вул.Яневича вул.Горького, 33, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11507 (виробничий підрозділ ремонтне вагонне депо Коростень, виховна кімната) Велика

181287 м.Коростень – вул.Вокзальна, вул.Героїв Крут, вул.Герцена, вул.Деповська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Курчатова, вул.Л.Чайкіної, вул.Малишка, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Михайла Стельмаха, вул.Михайлівська, вул.Південний пост, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Тичини, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Герцена, пров.Залізничний, пров.Курчатова, пров.Максима Рильського, пров.Прорізний, пров.1 Корольова, пров.2 Корольова, пров.3 Корольова вул.Залізнична, 23, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11506 (школа №8, спортивна зала) Велика

181288 м.Коростень – вул.Благовіщення, вул.Богдана Хмельницького: 6, 8, 13–83А; вул.Князя Ярослава Мудрого, пров.Б.Хмельницького, пров.Міхи Козимиренка вул.Соломії Крушельницької, 12, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11507 (міський ліцей, спортивна зала) Середня

181289 м.Коростень – вул.Горького: 32, 34–74А; вул.Князя Володимира, вул.Лесі Українки, вул.Північна, вул.Пролетарська, вул.Соломії Крушельницької, пров.Марії Заньковецької, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Пролетарський, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Пролетарський вул.Соломії Крушельницької, 12, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11507 (міський ліцей, фоє) Середня

181290 м.Коростень – вул.Амосова Миколи, вул.Богдана Хмельницького: 1–3, 7, 9А; вул.Горького: 1–28; вул.Промислова, вул.Сергія Кемського: 3–12Д, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24–24А, 26Б, 28, 30, 32–32А, 36, 38–38А, 40–40А, 42–42В, 44–46В, 48–48Д, 50–50Д, 56, 58–58В/1, 66, 70А, 74, 78–78/2; пров.Горького, пров.Олекси Тихого вул.Горького, 10В, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 (Коростенська дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика

181291 м.Коростень – вул.Галана, вул.Дружби, вул.Козака, вул.Комарова, вул.Мендєлєєва, вул.Миру, вул.Нєкрасова, вул.О.Кошового, вул.Полякова, вул.Сергія Кемського: 13, 15, 17–17А, 19–19А, 21, 23–23Б, 25–25А, 27–27В, 29, 31, 33–35Б, 37А, 39, 41А, 43/24, 47, 49А–49/25, 51–55, 57, 59–65, 67–69А, 71–73, 75–77, 79, 81–81А, 83, 85, 87–89, 91А, 95–95Г, 97, 101, 103–103А, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 137–137А, 139, 141, 143; вул.Тюлєніна, вул.Циолковського, пров.Галана, пров.Козака, пров.Полякова, пров.1 Дружби, пров.1 Жовтневий, пров.1 Мендєлєєва, пров.1 Нєкрасова, пров.1 О.Кошового, пров.2 Дружби, пров.2 Жовтневий, пров.2 Мендєлєєва, пров.2 Нєкрасова, пров.2 О.Кошового вул.Пашинська, 2, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11504 (школа №5, праве крило, фоє) Середня

181292 м.Коростень – вул.Бєляєва, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Данила Галицького, вул.Добровольського, вул.Євгена Патона, вул.Івана Огієнка, вул.Князя Володимира Мономаха, вул.Набережна, вул.Н.Сосніної, вул.Олени Теліги, вул.Пацаєва, вул.Пашинська, вул.Сергія Кемського: 80, 82, 84–84В, 86, 90, 92–94, 96–96А, 97А–100А, 102, 104–104А, 108, 110–110А, 112–112А, 114, 116, 118, 120–122, 124–126, 128/2, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 148–192; вул.Толстого, пров.Білокур Катерини, пров.Білошицького, пров.Павла Чубинського, пров.1 Набережний, пров.1 Толстого, пров.2 Толстого, пров.3 Толстого, пров.4 Толстого вул.Пашинська, 2, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11504 (школа №5, ліве крило, фоє) Середня

181293 м.Коростень – вул.Каштанова, вул.Селезньова: 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162–164, 166, 168–235; вул.Сонячна, військова частина А1796 вул.Каштанова, 1, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11502 (філія міського будинку культури, актова зала) Середня

181294 м.Коростень – вул.Білокоровицьке шосе: 6–37; вул.комісара Наровського, вул.Селезньова: 1–145А, 147–147А, 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167; вул.Т.Кралі, вул.Чолівська, пров.Т.Кралі вул.Селезньова, 101, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11502 (школа №13, спортивна зала) Велика

181295 м.Коростень – вул.гетьмана П.Сагайдачного, вул.Івана Котляревського: 168–208; вул.І.Тарнавського, вул.Лісова, вул.Підпільників Дідківських, вул.ст.Коростень-Житомирський, пров.Лісовий вул.ст.Коростень-Житомирський, 2Б, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11505 (станція Коростень-Житомирський, виховна кімната) мала

181296 м.Коростень – вул.Вишнева, вул.гетьмана І.Виговського, вул.Д.Саченка, вул.І.Кузьмінського, вул.П.Зеленого, вул.Проліскова, вул.Сингаївського, вул.Чигирівська, пров.Вишневий, пров.В.Сингаївського, пров.Д.Саченка, пров.1 І.Кузьмінського, пров.2 І.Кузьмінського вул.Проліскова, 18, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11506 (філія міського будинку культури, актова зала) Середня

181464 с.Малахівка, с.Осни вул.Грушевського, 32, с.Осни, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11320 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
180438 Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради, терапевтичне відділення №2 вул.Наумова, 12, с.Ушомир, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11571 Мала
180439 Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради, неврологічне відділення №2 вул.Першотравнева, 7, с.Васьковичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11522 Мала
180517 Комунальне некомерційне підприємство "Лугинська центральна районна лікарня" вул.Червона Гірка, 35, смт Лугини, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11301 Мала
180803 Комунальне некомерційне підприємство "Овруцька міська лікарня" Овруцької міської ради Житомирської області вул.Тараса Шевченка, 106, м.Овруч, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11104 Мала
180804 Комунальне некомерційне підприємство "Словечанська районна лікарня" Словечанської сільської ради Житомирської області вул.Госпітальна, 47, с.Словечне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11122 Мала
180805 Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна психіатрична лікарня" Житомирської обласної ради вул.Молодіжна, 1А, с.Прилуки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11110 Мала
180868 Комунальне некомерційне підприємство "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради вул.Свято-Миколаївська, 46, м.Олевськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11001 Мала
181297 Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради" вул.Амосова Миколи, 8, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 Мала
181298 Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради вул.Жмаченко, 46, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11501 Мала
181299 Державна установа "Коростенська виправна колонія (№71)" вул.Білокоровицьке шосе, 4, м.Коростень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11510 Середня