Житомирська область - одномандатний виборчий округ №66

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Житомирської РДА

215

Відділ ведення ДРВ апарату Коростенської РДА

37

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Малинської міської ради

42

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
180155 смт Брусилів – вул.Будівельників, вул.В.Винниченка, вул.Гагаріна, вул.Львівська, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.М.Коцюбинського, вул.Народицька, вул.Одеська, вул.Тихі Верби, вул.Хмельницька, вул.Чорновола вул.Полякова, 1А, смт Брусилів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12601 (гімназія, спортивна зала) Середня

180156 смт Брусилів – вул.Базарна, вул.Братерська, вул.Брусилівська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Воїнів Афганців, вул.В.Стуса, вул.Готовчиця, вул.Житомирська, вул.Здвижанська, вул.Злагоди, вул.Зоряна, вул.І.Багалія, вул.Івано-Франківська, вул.І.Виговського, вул.І.Котляревського, вул.І.Мазепи, вул.Квітнева, вул.Кільцева, вул.Коростишівська, вул.Лісова, вул.Місячна, вул.Морозівська, вул.Польова, вул.Полякова, вул.Праці, вул.П.Чубинського, вул.Райдужна, вул.Роздольна, вул.Садова, вул.Салютна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Хомутецька, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пл.Базарна вул.Базарна, 14, смт Брусилів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12601 (адміністративний будинок, зала засідань) Середня

180157 смт Брусилів – вул.Грушева, вул.Енергетиків, вул.Євгена Червонюка, вул.Єдності, вул.З.Булави, вул.І.Франка, вул.Калинова, вул.Костьольна, вул.Круча, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Малинова, вул.Митрополита Іларіона, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні, вул.Опанасюка, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Митрополита Іларіона вул.Митрополита Іларіона, 17, смт Брусилів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12601 (будинок культури, фойє) Середня

180158 смт Брусилів – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Карабачинська, вул.Каховська, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Лівобережна, вул.Молодіжна, вул.Огієнка, вул.Озерянська, вул.Партизанська, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Херсонська, вул.Цегельна, вул.8-го Березня, пров.Лівобережний, пров.Пушкіна вул.Лермонтова, 41, смт Брусилів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12601 (КНП "ЦПМСД" Брусилівської селищної ради, фойє) Середня

180159 с.Водотиї вул.Центральна, 22, с.Водотиї, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12624 (школа, актова зала) мала

180160 с.Болячів вул.Центральна, 62, с.Болячів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12624 (фельдшерський пункт, зала) мала

180161 с.Дивин вул.Центральна, 3, с.Дивин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12641 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) мала

180162 с.Карабачин вул.Шевченка, 1, с.Карабачин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12622 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) мала

180163 с.Лазарівка, с.Старицьке, с.Хом’янка вул.Набережна, 5, с.Лазарівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12615 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) мала

180164 с.Містечко, с.Ковганівка вул.Шляхова, 3, с.Містечко, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12613 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) мала

180165 с.Морозівка, с.Малинівка(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.Миру, 3, с.Морозівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12634 (школа, фойє) Середня

180166 с.Нові Озеряни вул.Центральна, 48А, с.Нові Озеряни, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12620 (школа, актова зала) мала

180167 с.Озера, с.Мар’янівка(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 18А, с.Озера, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12642 (будинок культури, зала) мала

180168 с.Биків, с.Западня вул.Житомирська, 155Б, с.Биків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12642 (будинок культури, зала) мала

180169 с.Осівці вул.Т.Шевченка, 2А, с.Осівці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12606 (сільський клуб, зала) мала

180170 с.Покришів вул.Центральна, 19А, с.Покришів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12625 (фермерське господарство, актова зала) мала

180171 с.Привороття вул.Шевченка, 3, с.Привороття, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12621 (школа, спортивна зала) Середня

180172 с.Романівка(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 43, с.Романівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12623 (будинок культури, зала) мала

180173 с.Пилипонка вул.Центральна, 25, с.Пилипонка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12623 (школа-сад, хол) мала

180174 с.Скочище, с-ще Скочище вул.Дяківка, 1Б, с.Скочище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12643 (школа, зала) мала

180175 с.Соболівка(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 29Б, с.Соболівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12640 (дитячий садок, зала) мала

180176 с.Долинівка вул.Центральна, 26Г, с.Долинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12640 (будинок культури, фойє) мала

180177 с.Соловіївка вул.Центральна, 19А, с.Соловіївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12633 (школа, спортивна зала) Середня

180178 с.Ставище(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.Садова, 1, с.Ставище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12610 (сільська рада, актова зала) мала

180179 с.Йосипівка(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.М.Стахівської, 33, с.Йосипівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12610 (сільський клуб, актова зала) мала

180180 с.Високе(Брусилівська селищна територіальна громада) вул.Перемоги, 109, с.Високе, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12610 (сільський клуб, зала) мала

180181 с.Костівці вул.Центральна, 1, с.Костівці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12615 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

180182 с.Хомутець, с.Краківщина вул.Центральна, 16, с.Хомутець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12630 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) Середня

180183 с.Вільшка вул.Лесі Українки, 2А, с.Вільшка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12630 (фермерське господарство, хол) мала

180184 с.Яструбенька, с.Дубрівка, с.Яструбна вул.Вишнева, 88, с.Яструбенька, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12614 (будинок культури, актова зала) мала

180186 смт Хорошів – вул.Волошкова, вул.Гвардійців-Кантемирівців, вул.Героїв України: 12–59; вул.Древлянська, вул.Житня, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Незалежності: 7–31; вул.Патріотів, вул.Покровська, вул.Прикордонна, вул.Промениста, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Хлібна, вул.Шевченка: 1–25; пров.I Шевченка, пров.II Шевченка, пров.Заводський вул.Соборна, 7, смт Хорошів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12101 (Хорошівський Будинок культури, фоє) Середня

180187 смт Хорошів – вул.Батюка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Дачна, вул.Західна, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Меліораторів, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Незалежності: 34А–89А; вул.Озерна, вул.Олега Кошового: 1–24, 26, 28–32; вул.Поліська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Ринкова, вул.Салманіна, вул.Спортивна: 1А–27, 31–53; вул.Філіпова, вул.Хутірська, вул.Шевченка: 31–101; вул.Шкільна: 1–72, 74, 76, 78–80; вул.Ювілейна, вул.40-річчя Перемоги, вул.450-річчя Горошок, пров.I Мельничний, пров.II Мельничний, пров.Виноградний, пров.Гагаріна, пров.Незалежності, пров.Озерний, пров.Шкільний, пров.Ювілейний, Хутір Лісовий масив № 1 вул.Незалежності, 34, смт Хорошів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12101 (Хорошівський ліцей №2, спортивна зала) Велика

180188 смт Хорошів – вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Геологічна, вул.Героїв України: 61–155; вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Олега Кошового: 25, 27, 34–38; вул.Панаса Мирного, вул.Підлісна, вул.Садова, вул.Самоцвітна, вул.Спортивна: 28–30, 55–61; вул.Чкалова, вул.Шкільна: 73, 75, 77, 80А–86; пров.I Матросова, пров.I Садовий, пров.II Матросова, пров.II Садовий, пров.Героїв України, с.Рудня-Шляхова вул.Героїв України, 65/1, смт Хорошів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12101 (клуб, актова зала) Середня

180189 смт Хорошів – вул.Ватутіна, вул.Володимирська, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гранітна, вул.Житомирська, вул.Зарічна, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Нахімова, вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Руднівська, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тургенєва, вул.8 Березня, пров.Нахімова, пров.Некрасова, пров.Руднівський, пров.Суворова, пров.Східний, с.Зелений Гай вул.Гвардійців-Кантемирівців, 4, смт Хорошів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12101 (Хорошівський ліцей №1, фоє) Середня

180190 смт Іршанськ – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гулія: 1А–13; вул.Джерельна, вул.Європейська, вул.Житомирська, вул.Західна, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Олексія Богуша, вул.Сергія Фролова вул.Гулія, 7, смт Іршанськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 12110 (селищна рада, хол) Середня

180191 смт Іршанськ – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Енергетиків, вул.Івана Франка, вул.Корольова: 5; вул.Лісна, вул.Новоборівська, вул.Першопрохідців, вул.Професора Бельського, вул.Садова, вул.Шевченка: 14–27, 29; вул.Шкільна, пров.Амосова, пров.Геолога Осколкова, пров.Геологів, пров.Гірників, пров.Ільменітовий, пров.Козацький, пров.Коробейнікова, пров.Космонавтів, пров.Лаптєва, пров.Молодіжний, пров.Поліський, пров.Саннікова вул.Шевченка, 15, смт Іршанськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 12110 (Іршанська школа мистецтв, хол кінотеатру) Велика

180192 смт Іршанськ – вул.Гулія: 15–27; вул.Корольова: 1–3Б, 20–24; вул.Шевченка: 1А–1Б, 28, 30; вул.Шевченка, 20, смт Іршанськ, Коростенський р-н, Житомирська обл., 12110 (навчально-виховний комплекс "ДНЗ-гімназія", фойє) Велика

180193 смт Нова Борова – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Героїв України, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Освіти, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Привокзальна: 1–68; вул.Пушкіна: 1–78; вул.Саратовська, вул.Сонячна: 2–34; вул.Хлібна, вул.Чкалова, вул.Ювілейна, вул.Ярославського, вул.1 Травня, пров.I Пушкіна, пров.II Пушкіна, пров.Жовтневий, пров.Кутузова, пров.Набережний, пров.Рєпіна, пров.Садовий, пров.Східний, пров.Хлібний вул.Незалежності, 11, смт Нова Борова, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12114 (Будинок культури, танцювальна зала) Велика

180194 смт Нова Борова – вул.Будівельників, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Івана Франка, вул.Іршанська, вул.Казкова, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Маяковського, вул.Паркова, вул.Пархоменка, вул.Привокзальна: 74–96; вул.Пушкіна: 82–159; вул.Соборна, вул.Сонячна: 35–114; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Коцюбинського, пров.Шкільний, Хутір Синій Камінь вул.Казкова, 2А, смт Нова Борова, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12114 (музична школа, концертна зала) Велика

180195 с.Березівка(Хорошівська селищна територіальна громада), с.Полівська Гута, с.Торчин(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Комарова, 19, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12139 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180196 с.Грушки, с.Грабняк вул.Миру, 30, с.Грушки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12142 (Будинок культури, танцювальна зала) мала

180197 с.Давидівка(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Садова, 1А, с.Давидівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12143 (Представництво Хорошівської селищної ради, зала засідань) мала

180198 с.Дашинка, с.Курганці, с.Писарівка, с.Теренці вул.Чкалова, 14, с.Дашинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12124 (Представництво Хорошівської селищної ради, кімната депутата) мала

180199 с.Дворище вул.Лесі Українки, 22, с.Дворище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12140 (Будинок культури, обрядова зала) мала

180200 с.Заздрівка, с.Солодирі вул.Вишнева, 2Б, с.Солодирі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12141 (сільський клуб, фоє) мала

180201 с.Добринь, с.Губенкове, с.Гута-Добринь, с.Ємилівка вул.Шевченка, 40А, с.Добринь, Коростенський р-н, Житомирська обл., 12112 (Будинок культури, концертна зала) Середня

180202 с.Зубринка, с.Вишняківка, с.Ліски, с.Човнова вул.Пушкіна, 24, с.Зубринка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12125 (Представництво Хорошівської селищної ради, зала засідань) Середня

180203 с.Михайлівка(Хорошівська селищна територіальна громада), с.Ставки(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Папаніна, 38, с.Ставки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12126 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180204 с.Краївщина, с.Іванівка(Хорошівська селищна територіальна громада), с.Омелівка, с.Шадура, с.Яблунівка(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Надії Мельниченко, 7, с.Краївщина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12120 (Представництво Хорошівської селищної ради, актова зала) мала

180205 с.Кропивня(Новоборівська селищна територіальна громада), с.Луковець вул.Рад, 35А, с.Кропивня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12111 (Будинок культури, танцювальна зала) мала

180206 с.Гацьківка, с.Рудня-Гацьківка вул.Корольова, 56, с.Гацьківка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12109 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180207 с.Небіж, с.Краснорічка, с.Хичів вул.Поліська, 2, с.Небіж, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12130 (Будинок культури, танцювальна зала) мала

180208 с.Поромівка, с.Калинівка(Хорошівська селищна територіальна громада), с.Красногірка(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Житомирська, 33, с.Поромівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12132 (Будинок культури, танцювальна зала) Середня

180209 с.Радичі, с.Будо-Рижани, с.Стебниця вул.Лесі Українки, 2А, с.Радичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12115 (сільська рада, обрядова зала) мала

180210 с.Закомірня, с.Гайки, с.Катеринівка(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Хлібна, 6, с.Катеринівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12106 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180211 с.Рижани, с.Грабівка(Хорошівська селищна територіальна громада), с.Данилівка вул.Кутузова, 58, с.Рижани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12122 (сільський клуб, актова зала) Середня

180212 с.Волянщина, с.Невирівка вул.Лесі Українки, 1А, с.Волянщина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12128 (сільський клуб, актова зала) мала

180213 с.Жовтнівка, с.Знам’янка, с.Кропивенка вул.Центральна, 21А, с.Знам’янка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12136 (сільський клуб, актова зала) мала

180214 с.Сколобів(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Миру, 4, с.Сколобів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12144 (Представництво Хорошівської селищної ради, зала засідань) мала

180215 с.Суховоля, с.Крук, с.Мар’янівка(Хорошівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 5, с.Суховоля, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12121 (Представництво Хорошівської селищної ради, актова зала) мала

180216 с.Топорище, с.Олішівка вул.Житомирська, 83А, с.Топорище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12134 (Будинок культури, танцювальна зала) мала

180217 с.Галинівка, с.Копанівка вул.Центральна, 10А, с.Галинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12178 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180218 с.Комарівка, с.Коритище вул.Сонячна, 9А, с.Комарівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12148 (фельдшерський пункт, оглядовий кабінет) мала

180219 с.Копелянка, с.Лизник, с-ще Червоногранітне вул.Молодіжна, 8, с-ще Червоногранітне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12135 (клуб, танцювальна зала) мала

180220 с.Фасова, с.Ісаківка, с.Рудня-Фасова вул.Богдана Хмельницького, 39Г, с.Фасова, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12131 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180221 с.Кам’яний Брід(Новоборівська селищна територіальна громада), с.Томашівка вул.Воздвиженська, 68А, с.Кам’яний Брід, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12147 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180222 с.Ягодинка(Новоборівська селищна територіальна громада), с.Валки, с.Ягодинка Друга вул.Молодіжна, 16А, с.Ягодинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12113 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180223 с.Старий Бобрик вул.Миру, 40, с.Старий Бобрик, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12167 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180224 с.Турчинка вул.Преображенська, 54А, с.Турчинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12172 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

180440 м.Коростишів – вул.Давида Гофштейна, вул.Дарбіняна, вул.Івана Мазепи, вул.Пилипа Орлика, вул.Реміснича, вул.Різдвяна: 1–14; вул.Святотроїцька, вул.Семінарська: 1–20; вул.Соборна Площа, вул.Шевченка: 3–14, 15–31; пров.Ремісничий, пров.Садовий, пров.Святотроїцький, пров.Семінарський вул.Соборна Площа, 20, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 (будинок культури, вестибюль) Велика

180441 м.Коростишів – вул.Володимира Короленка, вул.Гелевея: 1–60; вул.Корольова, вул.Мартина Небаби: 30А–51; вул.Молодіжна, вул.Музики, вул.Назаренка, вул.Паперова, вул.Прудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Мартина Небаби, пров.Назаренка, пров.Прудовий, пров.Тургенєва, пров.8-го Березня вул.Назаренка, 16, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 (Коростишівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, спортивний зал) Велика

180443 м.Коростишів – вул.Балакіна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волинська, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Ковпака, вул.Крилова, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Червоних Партизан, вул.3-й кілометр, пров.Дачний, пров.Зарічний вул.Зарічна, 29, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12502 (ДП "Коростишівський лісгосп", актова зала) Середня

180444 м.Коростишів – вул.Героїв Небесної Сотні: 60–104; вул.Івана Кочерги, вул.Київська: 1–49, 51–89; вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Ніни Сосніної, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Поліська, вул.Посяди, вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Шевченка: 34–114Б; вул.1-го Травня, вул.30 років Перемоги, пров.Пушкіна, пров.Репіна, пров.Суворова, пров.Тетерівський, пров.Толстого, пров.Шевченка вул.Шевченка, 37, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 (школа №1, вестибюль) Велика

180446 м.Коростишів – вул.Гагаріна, вул.Героїв Небесної Сотні: 1–58; вул.Івана Богуна: 2А–28, 29–40, 41–66; вул.Київська: 50–50А, 103, 109–109А, 111–111А, 113, 115–119/3; вул.Комарова, вул.Шевченка: 14А; пров.Гагаріна, пров.Горького, пров.Лариси Мучник вул.Героїв Небесної Сотні, 55, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 (стоматполіклініка, актова зала) Велика

180447 м.Коростишів – вул.Геологів, вул.Героїв Крут, вул.Гранітна, вул.Громової, вул.Зоряна, вул.Івана Котляревського, вул.Індустріальна, вул.Київська: 121–150Г; вул.Леоніда Каденюка, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Вербицького, вул.Мічуріна, вул.Олега Ольжича, вул.Павлова, вул.Промислова, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.Шевцової, пров.Чехова вул.Леоніда Каденюка, 14, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12504 (НВК, фойє) Велика

180448 м.Коростишів – вул.Бульварна, вул.Васильченка, вул.Виноградна, вул.Грибоєдова, вул.Грибоєдова, гурт., вул.Грушевського, вул.Добролюбова, вул.Залізнична, вул.Залізнична станція, вул.Західна, вул.Київська: 90–102, 104–108А, 110–110А, 112, 114; вул.Ломоносова, вул.Максима Рильського, вул.Олександра Довженка, вул.П.Сагайдачного, вул.Різдвяна: 52, 54, 56–58, 62, 64–99; вул.Урочище Баскач, вул.Чернишевського, вул.19-та буддільниця, пров.Виноградний, пров.Олександра Довженка, пров.Різдвяний вул.Бульварна, 12, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12504 (бібліотека для юнацтва, читальна зала) Велика

180449 м.Коростишів – вул.Володимира Антоновича, вул.Володимира Вернадського, вул.Володимира Винниченка, вул.Володимирська, вул.Івана Богуна: 28А, 40А–40Б; вул.Івана Огієнка, вул.Київська: 162; вул.Максима Добрянського, вул.Некрасова, вул.Павла Чубинського, вул.Різдвяна: 15–50, 53, 55, 59–61А, 63; вул.Франка, вул.Черняховського, вул.Шахтарська, пров.Некрасова, пров.Павла Чубинського вул.Максима Добрянського, 33, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12504 (гімназія №5, вестибюль) Велика

180450 м.Коростишів – вул.Бондарівська, вул.Волошкова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гастелло, вул.Гвардійська, вул.Григорія Сковороди, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Мартина Небаби: 3–30; вул.Петрикіна, вул.Робітнича, вул.Ромащенка, вул.Саватія Березняка, вул.Семінарська: 21–112; вул.Сергія Панасюка, вул.Тімерязєва, вул.Чкалова, вул.50 років Перемоги, пров.Гвардійський, пров.Жовтневий, пров.Заводський, пров.1-й Гастелло, пров.2-й Гастелло вул.Семінарська, 29, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 (педколедж ім.І.Я.Франка, клуб) Велика

180451 м.Коростишів – вул.Броницького, вул.Бурштинова, вул.Варшавська, вул.Ватутіна, вул.Гелевея: 61–188; вул.Героїв танкістів, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Жиляєва, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Північна, вул.Польова, вул.Потєхіна, вул.Семінарська: 118–118А; вул.Сидоренка, вул.Східна, пров.Героїв Чорнобиля вул.Семінарська, 118, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 (професійно-аграрний ліцей, фойє) Велика

180452 с.Бобрик, с.Теснівка вул.Церковна, 13А, с.Теснівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12562 (будинок культури, актова зала) мала

180453 с.Більківці вул.Шкільна, 2, с.Більківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12521 (школа, спортивна зала) Середня

180454 с.Козак вул.Миру, 27, с.Козак, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12575 (клуб, актова зала) мала

180455 с.Віленька, с.Онишпіль вул.Миру, 23, с.Віленька, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12518 (клуб, актова зала)
/
вул.Садиба, 1, с.Віленька, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12518
мала

180456 с.Вільнянка, с.Борок(Коростишівська міська територіальна громада), с.Радівка вул.Садова, 81, с.Вільнянка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12539 (клубний заклад, актова зала) мала

180457 с.Вільня вул.Центральна, 5Д, с.Вільня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12536 (клуб, актова зала) мала

180458 с.Городське, с.Високий Камінь, с.Новогородецьке вул.Матюшенко, 1А, с.Городське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12523 (клуб, актова зала) мала

180459 с.Гуменники, с.Червоний Ровець вул.Центральна, 2А, с.Гуменники, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12520 (школа, їдальня) мала

180460 с.Здвижка, с.Семенівка(Коростишівська міська територіальна громада) вул.Міненка, 11, с.Здвижка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12545 (клуб, актова зала)
/
вул.Міненка, 1Б, с.Здвижка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12545
мала

180461 с.Кам’яний Брід(Старосілецька сільська територіальна громада) вул.Зарічна, 6, с.Кам’яний Брід, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12511 (будинок культури, фойє) Середня

180462 с.Квітневе(Коростишівська міська територіальна громада), с.Браженець вул.Партизанська, 42, с.Квітневе, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12530 (клуб, фойє) мала

180463 с.Царівка вул.Київська, 37А, с.Царівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12565 (клуб, фойє) мала

180464 с.Антонівка, с.Красилівка вул.Східна, 20А, с.Красилівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12546 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

180465 с.Кмитів вул.Покровська, 44К, с.Кмитів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12526 (сільський клуб, фойє) мала

180466 с.Великі Кошарища, с.Малі Кошарища вул.Шкільна, 3А, с.Великі Кошарища, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12527 (гімназія, фойє) мала

180467 с.Козіївка вул.50 річчя Жовтня, 67, с.Козіївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12522 (будинок культури, актова зала) мала

180468 с.Кропивня(Коростишівська міська територіальна громада), с.Видумка(Коростишівська міська територіальна громада), с.Єлизаветівка вул.Євгена Волосевича, 1, с.Кропивня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12533 (навчально-виховний комплекс, їдальня)
/
вул.Шевченка, 1/8, с.Кропивня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12533
мала

180469 с.Голубівка вул.Кошового, 17А, с.Голубівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12540 (клуб, актова зала) мала

180470 с.Минійки вул.Шевченка, 21, с.Минійки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12514 (клуб, актова зала) мала

180471 с.Садове вул.Митькіна, 25Б, с.Садове, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12513 (клуб, фойє) мала

180472 с.Травневе вул.Миру, 2А, с.Травневе, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12563 (клуб, актова зала) мала

180473 с.Слобідка(Старосілецька сільська територіальна громада), с.Червоний Гай вул.Центральна, 1, с.Слобідка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12512 (будинок культури, фойє) мала

180474 с.Старосільці вул.Шевченка, 19Б, с.Старосільці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12515 (будинок культури, танцювальний зал)
/
вул.Шевченка, 20А, с.Старосільці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12515
Середня

180475 с.Кашперівка, с.Смиківка вул.Мічуріна, 1, с.Кашперівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12576 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

180476 с.Стрижівка(Коростишівська міська територіальна громада), с.Колодязьки вул.Мікаберідзе, 23Д, с.Стрижівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12525 (будинок культури, фойє) Середня

180477 с.Студениця, с.Городенка, с.Руденька(Глибочицька сільська територіальна громада) вул.Центральна, 1А, с.Студениця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12524 (ліцей, фойє)
/
вул.Центральна, 15А, с.Студениця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12524
Середня

180478 с.Торчин(Старосілецька сільська територіальна громада) вул.Якубовського, 1, с.Торчин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12510 (будинок культури, фойє) мала

180479 с.Щигліївка, с.Продубіївка вул.Т.Г.Шевченка, 11А, с.Щигліївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12516 (адміністративне приміщення старостинського округу, обрядова зала) мала

180480 с.Вишневе(Коростишівська міська територіальна громада), с.Грубське, с.Струцівка вул.Лесі Українки, 10А, с.Грубське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12534 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

180481 с.Шахворостівка, с.Кулішівка, с.Трикопці вул.Героїв Небесної Сотні, 23Б, с.Шахворостівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12535 (клуб, актова зала) мала

180482 с.Осиковий Копець вул.Н.Сосніної, 6, с.Осиковий Копець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12553 (клуб, актова зала) мала

180483 с.Горіхове, с.Машина, с.Осикове вул.Михайла Грушевського, 23А, с.Горіхове, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12541 (клуб, актова зала) мала

180484 с.Харитонівка, с.Глибочок(Харитонівська сільська територіальна громада), с.Мамрин вул.Перемоги, 14А, с.Харитонівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12571 (будинок культури, актова зала) Середня

180485 с.Розкидайлівка, с.Рудня(Харитонівська сільська територіальна громада), с.Смолівка вул.Миру, 9, с.Смолівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12532 (бібліотека, вестибюль) мала

180563 смт Гранітне вул.Злагоди, 10, смт Гранітне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11634 (селищна рада, зала) Середня

180564 смт Чоповичі вул.Кантемирівська, 13, смт Чоповичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11620 (будинок культури, зала) Середня

180565 с.Пристанційне, с.Стримівщина вул.Залізнична, 22, с.Пристанційне, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11622 (школа, спортзала) мала

180566 с.Барвінки, с.Загребля вул.Л.Українки, 88А, с.Барвінки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11620 (будинок лісників, зала) Середня

180567 с.Новобратське вул.Тараскіна, 4, с.Новобратське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11620 (сільрада, зала) мала

180568 с.Будо-Вороб’ї, с.Клітня, с.Привітне вул.Миру, 57, с.Будо-Вороб’ї, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11631 (сільрада, зала) мала

180569 с.Вишів, с.Мар’ятин, с.Трудолюбівка, с.Косня вул.Дружби, 6, с.Вишів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11611 (сільрада, зала) мала

180570 с.Владівка, с.Писарівка, с.Репище вул.Шевченка, 44, с.Владівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11616 (клуб, зала) мала

180571 с.Ворсівка, с.Візня, с.Зибин, с.Королівка, с.Рудня-Городищенська вул.Н.Сосніної, 4, с.Ворсівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11655 (сільрада, зала) мала

180572 с.Головки, с.Маклаївка, с.Квітневе, с.Лідівка, с.Лісове(Чоповицька селищна територіальна громада), с.Омелянівка, с.Червоний Лан вул.А.Є.Фещенко, 50, с.Головки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11640 (сільрада, зала) мала

180573 с.Горинь, с.Березине, с.В’юнище, с.Єлівка, с.Ободівка, с.Соснівка(Малинська міська територіальна громада) вул.Центральна, 34, с.Горинь, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11608 (клуб, зала) мала

180574 с.Гута-Логанівська вул.Молодіжна, 8, с.Гута-Логанівська, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (будинок культури, фойє) мала

180575 с.Діброва(Малинська міська територіальна громада), с.Нова Діброва, с.Ярочище вул.Ватутіна, 3, с.Діброва, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11615 (сільрада, зала) мала

180576 с.Гуска, с.Лісна Колона вул.Пушкіна, 9А, с.Лісна Колона, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11606 (клуб, зала) мала

180577 с.Іванівка(Малинська міська територіальна громада), с.Жабоч, с.Рубанка вул.Міщенка, 4, с.Іванівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11656 (будинок культури, зала) мала

180578 с.Нянівка вул.Поліська, 1, с.Нянівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11608 (клуб, зала) мала

180579 с.Йосипівка вул.Єгорова, 17В, с.Йосипівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (школа, фойє)
/
вул.Єгорова, 17Б, с.Йосипівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600
мала

180580 с.Липляни вул.Центральна, 17Б, с.Липляни, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (бібліотека, фойє) мала

180581 с.Будницьке, с.Гутянське вул.Центральна, 14А, с.Гутянське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (клуб, фойє) мала

180582 с.Ксаверів пров.Перемоги, 8, с.Ксаверів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11612 (сільрада, зала) мала

180583 с.Рудня-Калинівка, с.Савлуки вул.Козацька, 22А, с.Савлуки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11612 (клуб, зала) мала

180584 с.Луки, с.Буки, с.Бучки, с.Забране, с.Сичівка вул.Шкільна, 28, с.Луки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11654 (клуб, зала) мала

180585 с.Любовичі вул.Героїв України, 98, с.Любовичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11632 (будинок культури, зала) мала

180586 с.Білий Берег, с.Новоселиця, с.Стасева, с.Ялцівка вул.Центральна, 25, с.Ялцівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11607 (клуб, зала) мала

180587 с.Малинівка, с.Юрівка вул.Молодіжна, 3, с.Малинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (школа, фойє)
/
вул.Молодіжна, 4, с.Малинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600
Середня

180588 с.Лумля вул.Шкільна, 65, с.Лумля, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (клуб, зала) мала

180589 с.Різня вул.Молоді, 13, с.Різня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (клуб, зала) мала

180590 с.Морозівка, с.Нова Гута, с.Стара Гута вул.Мічуріна, 12, с.Морозівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11614 (сільрада, зала) мала

180591 с.Вороб’ївщина, с.Нова Рутвянка, с.П’ятидуб, с.Рутвянка, с.Свиридівка вул.Центральна, 2А, с.Рутвянка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11600 (клуб, зала) мала

180592 с.Недашки, с.Вишнянка, с.Зелений Гай вул.Центральна, 2, с.Недашки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11610 (сільрада, зала) мала

180593 с.Нові Вороб’ї, с.Дружне, с.Нове Життя, с.Рудня-Вороб’ївська, с.Яблунівка вул.Вишнева, 26, с.Нові Вороб’ї, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11630 (сільрада, зала) мала

180594 с.Пиріжки вул.Соборна, 42А, с.Пиріжки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11641 (школа, фойє) мала

180595 с.Баранівка вул.Ніни Сосніної, 38, с.Баранівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11606 (клуб, зала) мала

180596 с.Скурати, с.Заліски, с.Кам’янка(Чоповицька селищна територіальна громада) вул.Дружби, 4, с.Скурати, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11613 (школа, фойє) мала

180597 с.Слобідка вул.Центральна, 60А, с.Слобідка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11643 (школа, спортивна зала) мала

180598 с.Щербатівка вул.Дружби, 80А, с.Щербатівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11644 (клуб, фойє) мала

180599 с.Гамарня вул.Миклухи Маклая, 6, с.Гамарня, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11645 (клуб "Юність", зала) мала

180600 с.Старі Вороб’ї, с.Студень, с.Першотравневе(Малинська міська територіальна громада) вул.Павленка, 1, с.Старі Вороб’ї, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11606 (клуб, зала) мала

180601 с.Українка вул.Садова, 5, с.Українка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11633 (сільрада, зала) Середня

180602 с.Устинівка(Малинська міська територіальна громада), с.Тарасівка, с.Тростяниця, с.Фортунатівка вул.Всеволода Лазуки, 20, с.Устинівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11652 (клуб, зала) мала

180603 с.Федорівка вул.Центральна, 76, с.Федорівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11607 (клуб, зала) мала

180604 с.Шевченкове, с.Крушники, с.Кутище, с.Тишів вул.Центральна, 23, с.Тишів, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11623 (сільрада, зала) мала

180606 смт Народичі, с.Калинівка(Народицька селищна територіальна громада), с.Любарка, с.Розсохівське, с.Ганнівка, с.Гута-Ксаверівська, с.Лозниця, с.Рудня-Кам’янка вул.1-го Травня, 18/161, смт Народичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11401 (будинок культури, приміщення №5) Велика

180607 с.Базар, с.Великі Міньки, с.Колосівка(Народицька селищна територіальна громада), с.Рудня-Базарська вул.Шевченка, 98, с.Базар, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11452 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, каб. 3) мала

180608 с.Болотниця, с.Червоне вул.Центральна, 36, с.Болотниця, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11430 (школа, хол) мала

180609 с.В’язівка, с.Липлянщина, с.Слобода-В’язівка вул.Шосейна, 18, с.В’язівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11432 (Сільський будинок культури, хол)
/
вул.Шосейна, 17, с.В’язівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11432
мала

180610 с.Гуто-Мар’ятин, с.Рубежівка, с.Сингаї(Народицька селищна територіальна громада), с.Славковиці, с.Старий Кужіль вул.Першотравнева, 13, с.Гуто-Мар’ятин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11453 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, зала засідань) мала

180611 с.Давидки(Народицька селищна територіальна громада) вул.Корбута, 46, с.Давидки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11408 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

180612 с.Жерев вул.Перемоги, 24, с.Жерев, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11466 (Сільський клуб, хол) мала

180613 с.Закусили, с.Бабиничі вул.Шкільна, 7, с.Закусили, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11431 (Школа, хол) мала

180614 с.Залісся вул.Гагаріна, 2, с.Залісся, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11414 (Сільський будинок культури, хол)
/
вул.Гагаріна, 1, с.Залісся, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11414
мала

180615 с.Клочки вул.Миру, 99, с.Клочки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11425 (Сільський клуб, хол) мала

180616 с.Ласки вул.Шкільна, 33, с.Ласки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11424 (Школа, хол) мала

180617 с.Латаші вул.Північна, 3, с.Латаші, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11423 (Школа, хол) мала

180618 с.Голубієвичі, с.Буда-Голубієвичі, с.Вила, с.Недашківка, с.Межиліска, с.Карпилівка вул.Злагоди, 5, с.Межиліска, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11451 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, зала засідань) мала

180619 с.Мотійки, с.Христинівка вул.Садова, 81, с.Мотійки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11415 (Сільський будинок культури, хол)
/
вул.Садова, 77, с.Мотійки, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11415
мала

180620 с.Новий Дорогинь, с.Одруби вул.Мисюка, 50А, с.Новий Дорогинь, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11421 (Школа, хол) мала

180621 с.Норинці, с.Оржів вул.Миру, 4, с.Норинці, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11420 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, зала засідань) мала

180622 с.Радча, с.Вільхова, с.Грезля, с.Нова Радча, с.Ровба, с.Стара Радча, с.Тичків вул.40 - річчя Перемоги, 2, с.Радча, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11411 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, каб. 2) мала

180623 с.Селець вул.Преображенська, 170, с.Селець, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11406 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, каб. 2) мала

180624 с.Старий Дорогинь, с.Снитище вул.Овруцька, 6, с.Старий Дорогинь, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11422 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, хол) мала

180625 с.Сухарівка, с.Бродник вул.Визволителів, 46, с.Сухарівка, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11465 (Адмінбудинок Народицької селищної ради, зала засідань) мала

180626 с.Славенщина, с.Яжберень вул.Гагаріна, 12А, с.Яжберень, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11446 (дитячий садок, хол) мала

180913 м.Радомишль – вул.Довженка, вул.Карбишева, вул.Карпенка: 9, 11, 13, 15–56; вул.Кевлицька, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.Отамана Орлика, вул.Сергія Хаустовича, вул.Філіповича, пров.Бочварів, пров.Братів Незабитовських, пров.Коцюбинського, пров.Кузьми Скрябіна, пров.Лісний, в/ч А3258 вул.Київська, 6, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (адмін.будинок Держлісгоспу, актова зала) Середня

180914 м.Радомишль – вул.Володимирська, вул.Заводська, вул.Карпенка: 1–8, 10, 12, 14; вул.Лугова, вул.Перебійна, вул.Руднянська, вул.Самоплавського, вул.Толстого, вул.Чехова, вул.Шкідченка, пров.Мотрушенка, пров.Перебійний, пров.Першотравневий, пров.Плацинського Павла, пров.Руднєва, пров.Тетерівський, пров.Чехова вул.Карпенка, 5, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (школа №4, актова зала) Середня

180915 м.Радомишль – вул.Антоновича, вул.Горького: 1–45А, 47/22, 49, 51; вул.Купальна, вул.Лутовецька: 1А–74, 76, 78; вул.Покровська, вул.Русанівська: 1–75А, 77, 79; вул.Сингаївського, вул.Троїцька, вул.Чорнобильська, вул.9-го Січня, пров.Базарний, пров.Лутовецький, пров.Медовий, пров.Русанівський, пров.Шкільний Соборний майдан, 6, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (школа №5, актова зала) Середня

180916 м.Радомишль – вул.Бондаренка, вул.Велика Житомирська: 1–132, 134, 136, 138, 140–140Б, 142, 144, 146, 148, 150, 152; вул.Вокзальна, вул.Мала Житомирська: 1–120; вул.Міськради: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Присутственна, вул.Стадіонна, вул.Старокиївська, Соборний майдан вул.Присутственна, 6, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (будинок дитячої творчості, зала) Середня

180917 м.Радомишль – вул.Буднікової, вул.Горького: 46, 48, 50, 52–109; вул.Добролюбова, вул.Івана Франка, вул.Івана Шовкопляса, вул.Корольова, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лутовецька: 75, 77, 80–177; вул.Микульського, вул.Миру, вул.Міськради: 27, 29, 31, 33, 35, 37–65; вул.Петра Чуйка, вул.Ролана Бикова, вул.Русанівська: 76, 78, 80–127/27; вул.Черняхівського, вул.40 років Перемоги, пров.Архиповича, пров.Архітектора Добровольського, пров.Миру, пров.Міськради, пров.Незалежності, пров.Північний, пров.Черняхівського вул.Міськради, 43А, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (дорожньо-ремонтний пункт ДП "Житомирський облавтодор", актова зала) Середня

180918 м.Радомишль – вул.Борщагівська, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Короленка, вул.Незалежності, вул.Петра Жудри, вул.Петрівська, вул.Толбухіна, вул.Шевченка, пров.Борщагівський, пров.Ватутіна, пров.Шевченка вул.Петрівська, 32, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (гімназія, спортивна зала) Велика

180919 м.Радомишль – вул.Березюка Михайла, вул.В.Гусовського, вул.Гайдамацька, вул.Героїв АТО, вул.Героїв Майдану, вул.Герцена, вул.Дружби, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Миколи Мацапури, вул.Микська, вул.Науменка, вул.Никодимівська, вул.Панфілова, вул.Похилевича, вул.Промислова, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Палія, вул.Феодосіївська, вул.Цегельна, вул.Чайковського, пров.В.Гусовського, пров.Гайдамацький, пров.Микський, пров.Промисловий, пров.П.Сагайдачного, пров.Яблуневий вул.Мала Житомирська, 119, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (міське комунальне підприємство, зала) Середня

180920 м.Радомишль – вул.Адміністративна, вул.Бистріївська, вул.Блакитна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бурби, вул.Василя Томашевського, вул.Велика Житомирська: 133, 135, 137–137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149–149А, 151, 153–248; вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мала Житомирська: 121–163; вул.Матросова, вул.Миколи Назарчука, вул.Некрасова, вул.Папірянська, вул.Плетенецька: 6, 8, 10, 12, 14–14Б, 16–16Б, 18, 20–20А, 22, 24–63; вул.Пушкінська, вул.Рокосовського, вул.Тімірязєва, вул.Ціолковського, вул.Шептицьких, вул.Яблунева, пров.Бистріївський, пров.Єлизавети Матвієнко, пров.Ломоносова, пров.Луговий, пров.Миколи Сичевського, пров.Папірянський, пров.Польовий, пров.Поперечний, пров.Центральний, Масив Садовий вул.Пушкінська, 12, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (професійний ліцей, фойє) Велика

180921 м.Радомишль – вул.Василя Скуратівського, вул.Микгород, вул.Набережна, вул.Огієнка, вул.Плетенецька: 1–5, 7–7А, 9–9А, 11–11А, 13, 15А–15В, 17, 19, 21, 23; вул.Тетерівська, вул.Туркенича, пров.Огієнка вул.Микгород, 12, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (товариство мисливців і рибалок, фойє) мала

180922 с.Глухів Перший вул.Центральна, 20, с.Глухів Перший, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (клуб, зала) мала

180923 смт Біла Криниця, с.Осів вул.Центральна, 61, смт Біла Криниця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12213 (будинок культури, зала) Середня

180924 с.Борщів вул.Центральна, 18А, с.Борщів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12251 (клуб, зала)
/
вул.Центральна, 18, с.Борщів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12251
Середня

180925 с.Велика Рача вул.Поліська, 69, с.Велика Рача, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12242 (будинок культури, зала) Середня

180926 с.Мала Рача вул.Шевченко, 109, с.Мала Рача, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12244 (клуб, зала) Середня

180927 с.Чудин вул.Центральна, 47, с.Чудин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12243 (клуб, зала) мала

180928 с.Веприн вул.Лугова, 2, с.Веприн, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12212 (Дошкільний навчальний заклад, спортивна зала) мала

180929 с.Верлок, с.Бистріївка вул.Шкільна, 2, с.Верлок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12252 (клуб, зала) мала

180930 с.Вишевичі вул.Миру, 10, с.Вишевичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12214 (будинок культури, зала) Середня

180931 с.Гута-Потіївка, с.Заміри вул.Центральна, 44, с.Гута-Потіївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12220 (клуб, зала) мала

180932 с.Вихля, с.Нова Мар’янівка вул.Центральна, 25, с.Вихля, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12221 (клуб, зала) мала

180933 с.Клен, с.Мирне(Потіївська сільська територіальна громада), с.Стара Буда вул.Поліська, 26, с.Стара Буда, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12217 (фельдшерський пункт, кімната прийому) мала

180934 с.Забілоччя, с.Гута-Забілоцька вул.Центральна, 1Ж, с.Забілоччя, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12262 (будинок культури, вестибюль) мала

180936 с.Заболоть вул.Центральна, 1, с.Заболоть, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12234 (школа, вестибюль) мала

180937 с.Заньки, с.Гришківка, с.Дорогунь, с.Дубовик, с.Прибуток, с.Теклянівка вул.Лісова, 13, с.Заньки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12240 (будинок культури, зала) мала

180938 с.Ірша, с.Вирва вул.Гагаріна, 21, с.Ірша, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12211 (клуб, зала) мала

180939 с.Кичкирі вул.Центральна, 136, с.Кичкирі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12254 (будинок культури, зала)
/
вул.Центральна, 165, с.Кичкирі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12254
мала

180940 с.Нова Юрівка вул.Центральна, 39, с.Нова Юрівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12254 (клуб, зала) мала

180941 с.Брід, с.Глиниця вул.Центральна, 52, с.Глиниця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12254 (фельдшерський пункт, фойє) мала

180942 с.Котівка, с.Філонівка вул.Центральна, 44А, с.Котівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12233 (будинок культури, зала)
/
вул.Центральна, 44, с.Котівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12233
мала

180943 с.Кочерів, с.Поташня вул.Шкільна, 1, с.Кочерів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12264 (школа, фойє) мала

180944 с.Став-Слобода вул.Центральна, 73, с.Став-Слобода, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12264 (клуб, зала) мала

180945 с.Краснобірка, с.Красносілка(Радомишльська міська територіальна громада) вул.Поліська, 29, с.Краснобірка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12235 (клуб, зала) Середня

180946 с.Кримок вул.Центральна, 2, с.Кримок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12216 (клуб, зала) мала

180947 с.Білка(Радомишльська міська територіальна громада), с.Спірне, с.Таборище, с.Хомівка вул.Центральна, 2, с.Білка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12200 (клуб, зала) мала

180948 с.Ставки(Радомишльська міська територіальна громада), с.Мар’янівка(Радомишльська міська територіальна громада), с.Рудня-Городецька вул.Центральна, 21Б, с.Ставки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12255 (будинок культури, зала) Середня

180949 с.Лутівка, с.Глухів Другий вул.В.Лутовецька, 171А, с.Лутівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 (будинок культури, зала) Середня

180950 с.Березці вул.Лісова, 79А, с.Березці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12200 (клуб, зала) мала

180951 с.Макалевичі, с.Садки(Вишевицька сільська територіальна громада) вул.Олександра Босого, 239, с.Макалевичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12210 (клуб, зала) мала

180952 с.Мірча вул.Меделівська, 1А, с.Мірча, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12231 (навчально-виховний комплекс, їдальня) мала

180953 с.Меделівка вул.Круглікова, 45А, с.Меделівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12232 (клуб, зала) мала

180954 с.Межирічка(Вишевицька сільська територіальна громада) вул.Центральна, 51, с.Межирічка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12215 (клуб, зала) мала

180955 с.Меньківка вул.Центральна, 48, с.Меньківка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12230 (сільська рада, зала) мала

180956 с.Городчин, с.Ходори вул.Центральна, 25, с.Ходори, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12230 (клуб, зала) мала

180957 с.Нова Буда, с.Новосілка(Потіївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 23, с.Нова Буда, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12222 (сільська рада, зала) мала

180958 с.Буглаки, с.Будилівка вул.Миру, 16, с.Будилівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12222 (клуб, зала) мала

180959 с.Облітки, с.Вівче, с.Стара Гребля вул.Центральна, 1, с.Облітки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12223 (сільська рада, актова зала) мала

180960 с.Дітинець, с.Морогівка вул.Центральна, 11Б, с.Дітинець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12224 (клуб, зала) мала

180961 с.Осички вул.Несененка, 50, с.Осички, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12241 (сільська рада, зала) мала

180962 с.Русанівка вул.Незалежності, 4, с.Русанівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12241 (клуб, зала) мала

180963 с.Пилиповичі, с.Журавлинка, с.Кайтанівка, с.Переміжжя вул.Чайківська, 3, с.Пилиповичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12253 (будинок культури, зала) мала

180964 с.Потіївка вул.Центральна, 30, с.Потіївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12225 (будинок культури, зала) Середня

180965 с.Моделів вул.Центральна, 68, с.Моделів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12225 (клуб, зала) мала

180966 с.Раковичі, с.Негребівка, с.Раївка, с.Товсте вул.Центральна, 36Б, с.Раковичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12260 (клуб, зала)
/
вул.Центральна, 36А, с.Раковичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12260
мала

180967 с.Чайківка вул.Садова, 1, с.Чайківка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12250 (будинок культури, зала) мала

181119 смт Черняхів – вул.Володимирська, вул.Житомирська, вул.Індустріальна, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Шевченка, пров.Житомирський, пров.Жовтневий, пров.Індустріальний вул.Майдан Рад, 3, смт Черняхів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12301 (будинок культури, фойє) Велика

181120 смт Черняхів – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гречка, вул.Декабристів, вул.Зарічна, вул.Івана Виговського, вул.Івана Огієнка, вул.Івана Франка: 1–42Б; вул.Кутузова, вул.Ладигіна, вул.Миколи Дашкевича: 1–93; вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Олега Ольжича, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Пролетарська, вул.Соколовських, вул.Східна, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Некрасова вул.Івана Франка, 14, смт Черняхів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12301 (школа, вестибюль) Велика

181121 смт Черняхів – вул.Івана Франка: 43–172; вул.Корольова, вул.Коростенська, вул.Миколи Кондратюка, вул.Петра Сагайдачного, вул.Романа Шухевича, вул.Саєнка, вул.Сонячна, вул.Стиртенська, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Ювілейна, вул.Юліана Мовчана, вул.Юрія Немирича, пров.Північний, пров.Романа Шухевича вул.Юліана Мовчана, 9, смт Черняхів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12301 (ветлікарня, зала засідань) Велика

181122 смт Черняхів – вул.Волі, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Майдан Рад, вул.Мельнична, вул.Миколи Дашкевича: 96–202А; вул.Миру, вул.Озерна, вул.Окружна, вул.Очеретянська, вул.Перемоги, вул.Підварська, вул.Слобідська, вул.Соборності, вул.Театральна, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Джерельний, пров.Лесі Українки, пров.Липневий, пров.Мельничний, пров.Миколи Дашкевича, пров.Слобідський, пров.Шкільний, пров.1 Травня вул.Слобідська, 12, смт Черняхів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12301 (будинок дитячої творчості, актова зала) Велика

181123 с.Новосілка(Черняхівська селищна територіальна громада) вул.Мирона Верещака, 3А, с.Новосілка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12305 (будинок культури, актова зала) мала

181124 смт Головине – вул.Адміністративна, вул.Віталія Рудого, вул.Жовтнева, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Отаманів Соколовських, вул.Паркова, вул.Петра Захарчука, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Польова, вул.Східна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Героїв-десантників вул.Адміністративна, 5, смт Головине, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12325 (гімназія, спортивна зала) Середня

181125 смт Головине – вул.Андрія Корнійчука, вул.Гагаріна, вул.Героїв-десантників, вул.Зарічна, вул.Окружна, вул.Садова, пров.Отаманів Соколовських вул.Героїв-десантників, 35А, смт Головине, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12325 (будинок культури, актова зала) мала

181126 с.Андріївка(Черняхівська селищна територіальна громада) вул.Вишнева, 20, с.Андріївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12321 (сільська рада, зала засідань) мала

181127 с.Бежів вул.Шевченка, 43, с.Бежів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12326 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Шевченка, 45, с.Бежів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12326
мала

181128 с.Вільськ, с.Перемога вул.Житомирська, 37, с.Вільськ, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12334 (сільська рада, депутатська кімната) Середня

181129 с.Щербини, с.Ялинівка(Оліївська сільська територіальна громада) вул.Зої Космодем’янської, 17Б, с.Щербини, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12356 (сільський клуб, актова зала) мала

181130 с.Видибор, с.Коростелівка вул.Центральна, 17А, с.Видибор, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12314 (сільська рада, зала засідань) мала

181131 с.Ганнопіль вул.Тварковського, 24А, с.Ганнопіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12317 (сільський клуб, актова зала) мала

181132 с.Свидя вул.Перемоги, 1А, с.Свидя, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12315 (магазин, к.2) мала

181133 с.Високе(Високівська сільська територіальна громада) вул.Чеська, 46, с.Високе, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12341 (сільська рада, зала засідань) Середня

181134 с.Осники вул.Високівська, 27, с.Осники, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12342 (сільський клуб, актова зала) мала

181135 с.Велика Горбаша вул.Житомирська, 19, с.Велика Горбаша, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12343 (будинок культури, зала засідань) мала

181136 с.Мала Горбаша вул.Гагаріна, 59А, с.Мала Горбаша, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12339 (сільський клуб, зала засідань) мала

181137 с.Горбулів, с.Науменка вул.Травнева, 1, с.Горбулів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12316 (будинок культури, танцювальна зала) мала

181138 с.Городище(Високівська сільська територіальна громада) вул.Миру, 8, с.Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12347 (будинок культури, танцювальна зала) мала

181139 с.Дівочки вул.Т.Шевченка, 3, с.Дівочки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12340 (будинок культури, актова зала) Середня

181140 с.Жадьки, с.Нові Жадьки, с.Нераж вул.Першотравнева, 13, с.Жадьки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12311 (будинок культури, танцювальна зала) мала

181141 с.Забріддя вул.Центральна, 1Б, с.Забріддя, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12344 (будинок культури, зала засідань) мала

181142 с.Щеніїв вул.Поліщука, 12А, с.Щеніїв, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12355 (сільський клуб, зала засідань) мала

181143 с.Зороків вул.Перемоги, 55, с.Зороків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12335 (будинок культури, актова зала) мала

181144 с.Вишпіль вул.Житомирська, 44А, с.Вишпіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12336 (будинок культури, актова зала) мала

181145 с.Іванків(Оліївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 83, с.Іванків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12337 (фельдшерський пункт, кімната прийому хворих) мала

181146 с.Клітище, с.Плехів вул.Миру, 55, с.Клітище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12332 (сільська рада, зала засідань) мала

181147 с.Ксаверівка вул.Миру, 8, с.Ксаверівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12327 (сільська рада, зала засідань) мала

181148 с.Крученець вул.Рад, 1, с.Крученець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12328 (будинок культури, фойє) мала

181149 с.Новопіль вул.Пулинська, 1, с.Новопіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12333 (сільська рада, зала засідань) мала

181150 с.Івановичі(Оліївська сільська територіальна громада), с.Окілок вул.Черняхівська, 46А, с.Окілок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12349 (будинок культури, актова зала) мала

181151 с.Очеретянка(Черняхівська селищна територіальна громада), с.Рудня(Черняхівська селищна територіальна громада) вул.Перемоги, 2, с.Очеретянка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12320 (сільська рада, обрядова зала) мала

181152 с.Пекарщина, с.Мокренщина вул.Миру, 1, с.Пекарщина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12330 (будинок культури, фойє) мала

181153 с.Сали вул.Московська, 3, с.Сали, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12310 (приміщення дошкільного закладу, к.2) мала

181154 с.Нові Сали, с.Осівка, с.Росівка вул.Радянська, 21, с.Росівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12352 (школа, к.2) мала

181155 с.Селянщина, с.Вишневе(Черняхівська селищна територіальна громада) вул.Творогова, 42, с.Селянщина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12331 (ліцей, приміщення їдальні)
/
вул.Творогова, 41, с.Селянщина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12331
мала

181156 с.Славів вул.Черняхівська, 12, с.Славів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12354 (адмінбудинок сільськогосподарського підприємства, актова зала) мала

181157 с.Сліпчиці вул.Миру, 91, с.Сліпчиці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12324 (сільська рада, зала засідань) мала

181158 с.Корчівка(Черняхівська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 27А, с.Корчівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12319 (сільський клуб, зала урочистих подій) мала

181159 с.Селець вул.Миру, 3, с.Селець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12312 (будинок культури, фойє) мала

181160 с.Браженка вул.Житомирська, 6, с.Браженка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12313 (школа, к.1) мала

181161 с.Стирти вул.Соборна, 7, с.Стирти, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12322 (сільська рада, кімната урочистих подій) мала

181162 с.Малинівка(Черняхівська селищна територіальна громада), с.Федорівка вул.Віталія Рудого, 22, с.Федорівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12323 (сільський клуб, зала засідань) мала

181163 с.Троковичі вул.Житомирська, 1А, с.Троковичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12345 (сільська рада, зала засідань) Середня

181164 с.Некраші вул.Високівська, 2Б, с.Некраші, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12346 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

181300 м.Малин – вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Драгана, вул.Затишна, вул.Казарма 101 км, вул.Кривенчука, вул.Малинівська, вул.Мельника Валерія, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Січових Стрільців, вул.Тараскіна, вул.Фабрична, вул.Хлібна, пров.Малинівський, пров.Островського, пров.Січових Стрільців вул.Тараскіна, 1, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11601 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика

181301 м.Малин – вул.Автомобілістів, вул.Антоновича, вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Гастелло, вул.Добролюбова, вул.Єгорова, вул.Кармелюка, вул.Каштанова, вул.Ковпака, вул.Кримського, вул.Кузнєцова, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Мельниченка, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Панфілова, вул.Седова, вул.Сім’ї Сосніних, вул.Стаханова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Щербакова, вул.Щербівська, пров.Добролюбова, пров.Кармелюка, пров.Кримського, пров.Матросова, пров.Маяковського, пров.Тургенєва, пров.Щербакова, пров.1 Каштановий, пров.2 Каштановий, пров.3 Каштановий вул.Кримського, 118, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11601 (клуб автопідприємства 11845, актова зала) Велика

181302 м.Малин – вул.Героїв Малинського підпілля, вул.Городищанська, вул.Житомирська, вул.Заводська: 40, 42–44, 49–90; вул.Квітнева, вул.Мелещенка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Садова, вул.Танкістів Кантемирівців, вул.Черняхівського, вул.Яремчука, пров.Молодіжний, пров.Танкістів Кантемирівців, пров.1 Квітневий, пров.1 Незалежності, пров.2 Квітневий, пров.2 Незалежності, пров.3 Квітневий вул.Героїв Малинського підпілля, 4, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11603 (клуб каменедробильного заводу, актова зала) Велика

181303 м.Малин – вул.Артема, вул.Базарна, вул.Бориса Жужмана, вул.Гайдара, вул.Гіжицьких, вул.Жуковського, вул.Заводська: 3–39, 41–41А, 45–47; вул.Івана Виговського, вул.Комарова, вул.Космонавта Каденюка, вул.Крилова, вул.Огієнка: 1–56А; вул.Осипенка, вул.Покровська, вул.Православна, вул.Привокзальна, вул.Філатова, вул.Франка, вул.Цегельна, вул.Ярова, пров.Артема, пров.Заводський, пров.Покровський, пров.Привокзальний, пров.Філатова, пров.Франка, пров.1 Базарний, пров.1 Гайдара, пров.1 Івана Виговського, пров.1 Комарова, пров.1 Осипенка, пров.2 Базарний, пров.2 Гайдара, пров.2 Івана Виговського, пров.2 Комарова, пров.2 Осипенка пров.Покровський, 4, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11603 (школа №5, спортивна зала) Середня

181304 м.Малин – вул.Бульби Боровця, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Древлянська, вул.Зоряна, вул.Князя Мала, вул.Косарєва, вул.Кучевського, вул.Машинобудівників, вул.Міщенка, вул.Огієнка: 58–73; вул.Польова, вул.Світанкова, вул.Чернишевича, вул.30 років Перемоги, пров.Огієнка, просп.Машинобудівників вул.Огієнка, 73Б, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11604 (дитячий садок "Золотий ключик", актова зала) Велика

181305 м.Малин – вул.Бакланова, вул.Василя Стуса, вул.Винниченка, вул.Віктора Мирутенка, вул.Гоголя, вул.Дорошок, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Куйбишева, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ломоносова, вул.Меблева, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Романенка, вул.Скуратівського Василя, вул.Українських Повстанців, пров.Гоголя, пров.Грушевського, пров.Київський, пров.Куйбишева, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Ломоносова, пров.Пушкіна, пров.Українських Повстанців, пров.1 Віктора Мирутенка, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Романенка, пров.2 Віктора Мирутенка, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Романенка вул.Українських Повстанців, 27, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11601 (виробниче комунальне ремонтно-експлуатаційне підприємство, адмінкімната) Велика

181306 м.Малин – вул.Бондарик, вул.Вайсера, вул.Горького, вул.Грищенка, вул.Дібрівська, вул.Енергетиків, вул.Зубарева, вул.Іршанська, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка: 21, 25–103; вул.Народицька, вул.Некрасова, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Пиріжківська, вул.Поліська, вул.Слобідська, вул.Суворова, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.1-ша Лісна, вул.2-га Лісна, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Некрасова, пров.Панаса Мирного, пров.Партизанський, пров.Скуратівського Василя, пров.Чернишевського, пров.Чкалова, пров.1 Грищенка, пров.1 Козацький, пров.2 Грищенка, пров.2 Козацький вул.Некрасова, 18, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11601 (адмінбудинок електромереж, актова зала) Велика

181307 м.Малин – вул.Барвінкова, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Холодного Яру, вул.Глінки, вул.Захарченка, вул.Космонавтів, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Лисенка: 1–20, 22–24; вул.Миклухи-Маклая, вул.Ніни Сосніної, вул.Пляжна, вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пл.Соборна, пров.Винниченка, пров.Героїв Крут, пров.Космонавтів, пров.Кузьми Скрябіна, пров.1 Шевченка, пров.2 Шевченка вул.Суворова, 1/52, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11601 (школа №3, спортивна зала) Велика

181308 м.Малин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна: 4–28; вул.Герцена, вул.Гончарова, вул.Неманіхіна, вул.Олександра Гулькевича, вул.Павлова, вул.Петровського, вул.Приходька, вул.Чернова-Мирутенка, вул.Чехова, пров.Чехова, пров.1 Богдана Хмельницького, пров.1 Герцена, пров.2 Богдана Хмельницького, пров.2 Герцена вул.Гагаріна, 23, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11602 (дитячий садок "Ялинка", актова зала) Велика

181309 м.Малин – вул.Барміна, вул.Гагаріна: 29–57; вул.Грибоєдова, вул.Залізнична, вул.Курчатова, вул.Лісовий кордон 58, вул.Набережна, вул.Пилипа Орлика, вул.Чорновола, вул.Шкільна, пров.Чорновола, пров.Шкільний пров.Шкільний, 1А, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11602 (школа №4, фойє) Велика

181463 смт Городок вул.Першотравнева, 6, смт Городок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12265 (Гарнізонний будинок офіцерів, фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
180185 Комунальне некомерційне підприємство "Брусилівська лікарня" вул.Лермонтова, 41, смт Брусилів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12601 Мала
180225 Комунальне некомерційне підприємство "Хорошівська центральна районна лікарня" Хорошівської районної ради вул.Ринкова, 3Б, смт Хорошів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12101 Мала
180486 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна" Коростишівської районної ради вул.Героїв Небесної Сотні, 58, м.Коростишів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12501 Мала
180627 Комунальне некомерційне підприємство "Народицька лікарня" Народицької селищної ради вул.Замкова, 115, смт Народичі, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11401 Мала
180968 Комунальне некомерційне підприємство "Радомишльська лікарня" Радомишльської міської ради вул.Присутственна, 9, м.Радомишль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12201 Мала
181165 Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об’єднання" Черняхівської районної ради Житомирської області вул.Івана Франка, 42, смт Черняхів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12301 Мала
181310 Комунальне некомерційне підприємство "Малинська міська лікарня" Малинської міської ради вул.Бондарик, 17, м.Малин, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11601 Мала