Житомирська область - одномандатний виборчий округ №67

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
180292 с.Березівка – вул.Березова (СТ "Зелений гай+"), вул.Богуславська, вул.Бушуєва, вул.Вишнева (СТ «Березівський»), вул.Вільська, вул.Гранітна, вул.Грибна (СТ "Зелений гай+"), вул.Європейська, вул.Кузнечна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Соснова, вул.Трудова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Кузнечний, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Хліборобський, пров.Шевченко, квартал 28, квартал 57, СТ "Березівський", СТ «Пульс», с.Богданівка вул.Богуславська, 31, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411 (клуб, зала) Середня
180293 с.Березівка – вул.Виробнича (№115), вул.Командирська (№115), вул.Лісова (№115), вул.Озерська (№115), вул.Центральна (№115), вул.Центральна (№174), пров.Пісчаний (№115), Березівка-1, в/ч А 4192 вул.Центральна (№115), 5, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411 (клуб, фойє) Середня
180294 с.Дубовець вул.Залізнична, 43, с.Дубовець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411 (клуб, фойє) мала
180295 с.Черемошне вул.Славгородського, 4, с.Черемошне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12499 (будинок культури, читальна зала) мала
180296 с.Буки вул.Л.Українки, 1А, с.Буки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12423 (будинок культури, зала)
/
вул.Гагаріна, 2, с.Буки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12423
мала
180297 с.Нова Рудня, с.Руденька, с.Тригір’я вул.Чуднівська, 34А, с.Нова Рудня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12424 (фельдшерський пункт, дитяча кімната) мала
180298 с.Болярка, с.Мусіївка вул.Нова, 1, с.Болярка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12414 (клуб, зала) мала
180299 с.Василівка, с.Рудківка, с.Нова Василівка вул.Центральна, 6, с.Василівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12413 (будинок культури, зала) Середня
180300 с.Вереси вул.Покровська, 16А, с.Вереси, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12401 (будинок народної творчості, фойє) Велика
180301 с.Вертокиївка вул.Дружби, 54А, с.Вертокиївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12450 (школа, фойє) Середня
180302 с.Городище вул.Кооперативна, 1А, с.Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12450 (клуб, зала) мала
180303 с.Іванківці вул.Рад, 23А, с.Іванківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12451 (будинок культури, зала) мала
180304 с.Висока Піч – вул.Вишнева, вул.Дом Кордон, вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Кантемирівська, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Полупанова, вул.Соснова, вул.Тетерева, вул.Чуднівська вул.Полупанова, 1, с.Висока Піч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12426 (школа №1, фойє) мала
180305 с.Висока Піч – вул.Воронкіна вул.Воронкіна, 35, с.Висока Піч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12427 (будинок культури, фойє) Середня
180306 с.Рудня-Пошта, с.Старошийка вул.Шевченка, 1, с.Старошийка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12424 (клуб, фойє) мала
180307 с.Покостівка вул.Московська, 45, с.Покостівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12425 (клуб, фойє) мала
180308 с.Головенка, с.Залізня вул.Шкільна, 1, с.Головенка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12464 (школа, цокольне приміщення майстерні) Середня
180309 с.Глибочок, с.Крути вул.Миру, 1, с.Глибочок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498 (будинок культури, зала) мала
180310 с.Глибочиця вул.40 років Перемоги, 3, с.Глибочиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12403 (школа, фойє молодших класів) Велика
180311 с.Гадзинка вул.Вишнева, 2А, с.Гадзинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12404 (школа, їдальня) мала
180312 с.Березина, с.Нова Вигода вул.Ярослава Мудрого, 2, с.Березина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12404 (клуб, актова зала) мала
180313 с.Дениші вул.Садова, 10, с.Дениші, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12422 (школа, спортивна зала) Середня
180314 с.Улянівка вул.Центральна, 17Б, с.Улянівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498 (будинок культури, зала) мала
180315 с.Зарічани пров.Шкільний, 6В, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440 (будинок культури, зала) Велика
180316 с.Заможне вул.Шевченка, 2А, с.Заможне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498 (клуб, зала) мала
180317 с.Іванівка – вул.Академіка Скальковського, вул.Верхня, вул.Весела, вул.Видумка, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гаражна, вул.Житомирська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Інтернатна: 2–11; вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Максютова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Професора Антоновича, вул.Пушкіна, вул.Радгоспна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Соколова Гора, вул.Соколовська, вул.Соснова, вул.Труда, вул.Фруктова, вул.Шевченка, пров.Дачний, пров.Житомирський, пров.І Лісовий, пров.Лісовий, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Радгоспний, пров.Скіфський, пров.Сосновий, пров.Троковицький, пров.Фабричний, пров.Швейний, пров.Шкільний, пров.Яроцького, пров.2 Житомирський, пров.3 Житомирський, пров.7 Максютова, проїзд Археологічний, проїзд Луцький, Богунське лісництво, квартал 52, масив «Лісовий», Соколовський масив ’Сонячне’, СТ «Автотранспортник», СТ "Акація", СТ «Астра», СТ «Будівельник», СТ «Весна», СТ "Вікторія", СТ «Гвоздіка», СТ «Глобус», СТ "Гранат", СТ "Граніт", СТ «Дизеліст», СТ «Дружба», СТ "Енергія", СТ «Ентузіаст», СТ "Зірка", СТ «Зорька», СТ "ім.Мічуріна", СТ «Кам’янка», СТ «Колос», СТ "Лаванда", СТ «Ландиш», СТ «Магнолія», СТ «Медик», СТ "Металіст", СТ «Нива», СТ «Полісся», СТ "Політехнік", СТ «Проектувальник», СТ «Промінь», СТ «Сальвія», СТ «Сигнал», СТ «Сокіл», СТ «Сонечко», СТ "Співробітник", СТ "Старт", СТ «Тетерів», СТ "Троянда", СТ «Тюльпан», СТ "Урожайний", СТ «Фіалка», СТ «Фінансист», СТ "Чайка", СТ «Черемушки», СТ "Яблуня", Урочище Соколова Гора, 1 провулок Житомирський, 1 провулок Молодіжний, 1 провулок Шевченка, 1-й провулок Миру, 2 провулок Лісовий, 2 провулок Молодіжний, 2 провулок Шевченка, 2-й провулок Миру, 3 провулок Шевченка, 3-й провулок Миру, 5 провулок Житомирський вул.Островського, 58Г, с.Іванівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415 (клуб, зала) Велика
180318 с.Іванівка – вул.Інтернатна: 1; вул.Інтернатна, 1, с.Іванівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415 (геріатричний пансіонат, 2-й поверх, хол) мала
180319 с.Барашівка вул.Анатолія Журавського, 39, с.Барашівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12416 (школа, спортивна зала) Середня
180320 с.Бондарці, с.Давидівка вул.Поліська, 32А, с.Давидівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415 (клуб, зала) мала
180321 с.Кам’янка, с.Новоселиця вул.Тинюкова, 10, с.Кам’янка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12410 (будинок культури, зала) Середня
180322 с.Довжик вул.Сінна, 14А, с.Довжик, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10004 (клуб, зала) Середня
180323 с.Сонячне вул.Ігоря Сікорського, 42Б, с.Сонячне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (клуб, зала) Середня
180324 с.Кодня вул.В.Грабовського, 20, с.Кодня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12452 (будинок культури, фойє) Велика
180325 с.Корчак, с.Катеринівка вул.Чуднівська, 27, с.Корчак, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12421 (бібліотека, читальна зала) мала
180326 с.Перлявка вул.Житомирська, 28А, с.Перлявка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12421 (клуб, зала) мала
180327 с.Левків вул.Героїв України, 35, с.Левків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405 (сільська рада, вестибюль) Велика
180328 с.Клітчин вул.Житомирська, 37А, с.Клітчин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405 (клуб, вестибюль) Середня
180329 с.Калинівка вул.Гриценка, 31А, с.Калинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405 (клуб, зала) Середня
180330 с.Ліщин, с.Тарасівка вул.Л.Українки, 3, с.Ліщин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12436 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
180331 с.Лука, с.Вершина вул.Генерала Вахнюка, 44, с.Лука, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12433 (будинок культури, зала) Середня
180332 с.Млинище вул.Набережна, 8, с.Млинище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12434 (клуб, зала) мала
180333 с.Миролюбівка, с.Леонівка, с.Червоний Степок вул.Вишнева, 20, с.Миролюбівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12453 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
180334 смт Гуйва вул.Армійська, 25, смт Гуйва, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12442 (школа, актова зала) Середня
180335 смт Новогуйвинське – вул.Ветеранів, вул.Дружби народів, вул.Лісова, вул.Миру: 4–5, 7, 9Б; вул.Перемоги, пров.Моторний вул.Дружби народів, 3, смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12441 (клуб, фойє) Велика
180336 смт Новогуйвинське – вул.Абрикосова (СТ «Дачне»), вул.Горіхова (СТ «Дачне»), вул.Лісова (СТ «Дачне»), вул.Миру: 6–6А, 8–9А, 11–13А; вул.Моторна, вул.Обліпихова (СТ "Дачне"), вул.Приозерна, вул.Садова (СТ "Дачне"), вул.Соснова (СТ «Дачне»), вул.Тіниста (СТ "Дачне"), вул.Центральна (СТ "Дачне"), СТ "Дачне", СТ "Заводське", СТ «Лісовод» вул.Миру, 10, смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12441 (гімназія, фойє) Велика
180337 смт Озерне – вул.Авіаційна: 1–2, 4–7, 39–41, 45, 50–52, 54–54А, 60–60А; в/ч А 3358, в/ч А1724 вул.Авіаційна, 84/8, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443 (будинок офіцерів, фойє) Велика
180338 смт Озерне – вул.Авіаційна: 48–49, 53, 57–59, 61, 70–72; в/ч А 0607, в/ч А1564, в/ч 54756 вул.Авіаційна, 84/8, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443 (будинок офіцерів, танцювальна зала) Середня
180339 смт Озерне – вул.Авіаційна: 3, 8–38, 42–44, 46–47, 55–56, 62; в/ч А 1435-Д, в/ч А 1912, в/ч А 2038, в/ч А 2053, в/ч А1435, в/ч А2298 вул.Авіаційна, 22, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443 (гімназія, спортивна зала) Велика
180340 с.Озерянка, с.Павленківка, с.Ружки вул.Пушкіна, 3, с.Озерянка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12463 (сільська рада, зала) Середня
180341 с.Оліївка, с.Піщанка вул.Леоніда Ступницького, 53, с.Оліївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12402 (будинок культури, зала) Велика
180342 с.Світин вул.Січових Стрільців, 50, с.Світин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (клуб, зала) мала
180343 с.Піски вул.Шкільна, 1, с.Піски, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431 (будинок культури, зала) Середня
180344 с.Скоморохи вул.Першотравнева, 8А, с.Скоморохи, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431 (клуб, зала) Середня
180345 с.Рудня-Городище вул.Уласа Самчука, 19, с.Рудня-Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462 (сільська рада, зала) мала
180346 с.Роздольне, с.Соснівка вул.Михайла Грушевського, 28А, с.Соснівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462 (клуб, фойє) мала
180347 с.Гай вул.Михайла Грушевського, 4А, с.Гай, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462 (клуб, зала) мала
180348 с.Садки, с.Вигода вул.Тімірязєва, 40В, с.Садки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12499 (клуб, глядацька зала) Середня
180349 с.Сінгури вул.Шкільна, 2, с.Сінгури, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12444 (будинок культури, фойє) Середня
180350 с.Пряжів вул.Партизанська, 8А, с.Пряжів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12445 (будинок культури, фойє) Середня
180351 с.Вишневе, с.Двірець вул.Петровського, 114, с.Двірець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12447 (клуб, фойє) мала
180352 с.Волиця вул.Миру, 17Б, с.Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12446 (фельдшерський пункт, к.1) мала
180353 с.Станишівка вул.Шевченка, 16Б, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430 (будинок культури, зала) Велика
180354 с.Слобода-Селець вул.Свідерської, 27, с.Слобода-Селець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10019 (школа, спортивна зала) Середня
180355 с.Тетерівка вул.Шевченка, 25Б, с.Тетерівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12420 (будинок культури, фойє) Велика
180356 с.Троянів, с.Ставецьке вул.Шурупова, 2, с.Троянів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12460 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
180357 с.Туровець, с.Грабівка, с.Кринички, с.Лісівщина, с.Мошківка вул.Канарських, 32, с.Туровець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12435 (сільська рада, зала засідань) мала
180519 смт Любар вул.Незалежності, 38, смт Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13101 (будинок культури, фойє) Велика
180520 с.Березівка, с.Северинівка вул.Центральна, 8, с.Березівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13152 (клуб, фойє) Середня
180521 с.Авратин вул.Садова, 19, с.Авратин, Любарський р-н, Житомирська обл., 13141 (клуб, каб.1) мала
180522 с.Кириївка вул.Шевченка, 36, с.Кириївка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13127 (будинок культури, зала) мала
180523 с.Бичева вул.Центральна, 8, с.Бичева, Любарський р-н, Житомирська обл., 13153 (адмінприміщення старостинського округу, каб. 1) мала
180524 с.Рогізна вул.Незалежності, 5, с.Рогізна, Любарський р-н, Житомирська обл., 13154 (приміщення контори ФГ "Оксана", каб.1) мала
180525 с.Велика Волиця вул.Центральна, 1, с.Велика Волиця, Любарський р-н, Житомирська обл., 13151 (адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната) Середня
180526 с.Великий Браталів, с.Великобраталівське вул.Центральна, 2, с.Великий Браталів, Любарський р-н, Житомирська обл., 13113 (будинок культури, зала) мала
180527 с.Великі Деревичі вул.Центральна, 2, с.Великі Деревичі, Любарський р-н, Житомирська обл., 13126 (школа, зала)
/
вул.Центральна, 6, с.Великі Деревичі, Любарський р-н, Житомирська обл., 13126
Середня
180528 с.Вигнанка вул.Перемоги, 1, с.Вигнанка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13145 (сільська рада, каб.3) мала
180529 с.Веселка вул.Центральна, 5, с.Веселка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13115 (школа, зала) мала
180530 с.Михайлівка вул.Миру, 57, с.Михайлівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13128 (клуб, зала) мала
180531 с.Филинці вул.Ватутіна, 37, с.Филинці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13116 (клуб, зала) мала
180532 с.Глезне вул.Клубна, 4, с.Глезне, Любарський р-н, Житомирська обл., 13124 (будинок культури, зала) мала
180533 с.Мала Деревичка вул.Любарська, 6А, с.Мала Деревичка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13125 (клуб, зала) мала
180534 с.Перетік вул.Центральна, 36А, с.Перетік, Любарський р-н, Житомирська обл., 13118 (клуб, зала) мала
180535 с.Гізівщина вул.Лесі Українки, 1, с.Гізівщина, Любарський р-н, Житомирська обл., 13130 (адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната) мала
180536 с.Житинці вул.Молодіжна, 11, с.Житинці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13136 (клуб, зала) мала
180537 с.Демківці, с.Квітневе, с.Озерне вул.Центральна, 33, с.Демківці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13135 (клуб, зала) мала
180538 с.Горопаї вул.Першотравнева, 4, с.Горопаї, Любарський р-н, Житомирська обл., 13111 (школа, каб.1) мала
180539 с.Громада вул.Незалежності, 51, смт Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13101 (гімназія №1, вестибюль)
/
вул.Гагаріна, 40, с.Громада, Любарський р-н, Житомирська обл., 13132
Середня
180540 с.Липне вул.Марцун Ганни Платонівни, 20, с.Липне, Любарський р-н, Житомирська обл., 13114 (адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната) Середня
180541 с.Кутище вул.Лисичкіна, 1, с.Кутище, Любарський р-н, Житомирська обл., 13117 (клуб, зала) мала
180542 с.Малий Браталів вул.Шкільна, 11, с.Малий Браталів, Любарський р-н, Житомирська обл., 13142 (адмінприміщення старостинського округу, каб.2) Середня
180543 с.Гринівці вул.Центральна, 25, с.Гринівці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13143 (школа-сад, зала)
/
вул.Центральна, 27, с.Гринівці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13143
мала
180544 с.Мотовилівка вул.40-річчя Перемоги, 7, с.Мотовилівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13150 (будинок культури, зала) Середня
180545 с.Семенівка вул.Шкільна, 20, с.Семенівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13146 (клуб, зала) мала
180546 с.Меленці вул.Молодіжна, 1, с.Меленці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13112 (адмінприміщення старостинського округу, каб.1) мала
180547 с.Виноградівка вул.Молодіжна, 3, с.Виноградівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13108 (клуб, зала) мала
180548 с.Нова Чортория вул.Незалежності, 32, с.Нова Чортория, Любарський р-н, Житомирська обл., 13120 (сільська рада, каб.4) Середня
180549 с.Стара Чортория, с.Дослідне вул.Соборна, 75А, с.Стара Чортория, Любарський р-н, Житомирська обл., 13122 (будинок культури, каб.5) Середня
180550 с.Борушківці вул.Михайлівська, 82А, с.Борушківці, Любарський р-н, Житомирська обл., 13123 (школа, зала) мала
180551 с.Стрижівка вул.Центральна, 36, с.Стрижівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13131 (школа, каб.4) Середня
180552 с.Іванківці вул.Центральна, 38, с.Стрижівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13131 (будинок культури, зала) мала
180553 с.Старий Любар вул.Пушкіна, 6, смт Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13101 (школа мистецтв, зала) Середня
180554 с.Пединка вул.Перемоги, 4, с.Пединка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13144 (сільська рада, каб.3) мала
180555 с.Провалівка вул.Садова, 1, с.Провалівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13138 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала
180556 с.Привітів вул.Шкільна, 17А, с.Привітів, Любарський р-н, Житомирська обл., 13110 (школа, спортивна зала) Середня
180557 с.Панасівка вул.Шкільна, 1, с.Панасівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13140 (адмінприміщення старостинського округу, каб.3) мала
180558 с.Коваленки вул.Шкільна, 2, с.Коваленки, Любарський р-н, Житомирська обл., 13137 (школа, зала) мала
180559 с.Коростки вул.Центральна, 1, с.Коростки, Любарський р-н, Житомирська обл., 13121 (адмінприміщення старостинського округу, зала) мала
180560 с.Юрівка вул.Гвардійців Кантимирівців, 123, с.Юрівка, Любарський р-н, Житомирська обл., 13106 (будинок культури, зала) Середня
180561 с.Новий Любар вул.Гагаріна, 27, с.Новий Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13105 (школа №2, зала) Середня
180970 смт Биківка, с.Сарнівка вул.Миру, 6, смт Биківка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13012 (будинок культури, глядацька зала) Середня
180971 с.Товща вул.Шкільна, 1, с.Товща, Романівський р-н, Житомирська обл., 13056 (школа, спортивна зала) мала
180972 смт Романів – вул.Базарна, вул.Банкова, вул.Гагаріна, вул.Івана Чепіля, вул.Калинова: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28/18; вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Мендєлєєва, вул.Небесної сотні, вул.Папаніна, вул.Польова, вул.С.Лялевича: 3; вул.Суворова, вул.Шевченка: 2/3–61, 63, 65/10; пров.Гагаріна, пров.Калиновий, пров.Матросова, пров.Небесної сотні, пров.Суворова вул.Графа Ілінського, 1, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001 (будинок культури, фойє) Велика
180973 смт Романів – вул.А.Кренца, вул.Б.Хмельницького, вул.Графа Ілінського, вул.Житомирська, вул.Калинова: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29–56; вул.Колуково, вул.Лісова, вул.Мар’янівська, вул.Міжгірна, вул.Осипенка, вул.Першотравнева, вул.Пригородна, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 62, 64, 67/3–220; пров.А.Кренца, пров.Б.Хмельницького, пров.Графа Ілінського, пров.Замковий, пров.Мар’янівський, пров.Пригородний, пров.Шевченка вул.Графа Ілінського, 13, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001 (ліцей, вестибюль) Велика
180974 смт Романів – вул.Веніаміна Юхимовича, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Г.Сковороди, вул.Івана Котляревського, вул.Кришталева, вул.Лисенка, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Павла Полуботка, вул.Пилипа Орлика, вул.Поліська, вул.Прогресівська, вул.Путіліна, вул.С.Лялевича: 5А–137; вул.Спортивна, вул.Філатова, вул.Чкалова, пров.Медичний, пров.Путіліна, пров.Філатова вул.С.Лялевича, 5, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001 (гімназія, спортивна зала) Велика
180975 смт Романів – вул.Б.Тена, вул.Віля Надводнюка, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Голуба, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Незалежності, вул.Петра Радзихівського, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Смарагдова, пров.Жовтневий, пров.Промисловий, пров.Трудовий, пров.Шкільний вул.Жовтнева, 112А, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001 (ТОВ "Вівад-09", контора, к.2) Середня
180976 смт Миропіль – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вільшанська, вул.Героїв Мирополя, вул.Зелена, вул.Зелений Хутір, вул.Злагоди, вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Коростенська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Прибережна, вул.Привітна, вул.Садова, пров.Лермонтова вул.Центральна, 46, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033 (гімназія, актова зала) Середня
180977 смт Миропіль – вул.А.Кирилюка: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68–68/2, 70, 72–74, 76–78, 80; вул.Гагаріна, вул.Паркова, вул.Поштова: 1–95, 97, 101, 103, 105, 107, 109/1, 111, 113, 115; вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Чаплінського, пров.Набережний вул.Центральна, 38, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033 (селищна рада, зала засідань) Середня
180978 смт Миропіль – вул.А.Кирилюка: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81–186; вул.Гоголя, вул.І.Франка, вул.Корольова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Поштова: 96, 98–100/1, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–251; вул.Шевченка, пров.Добросусідський, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Руський Вал вул.А.Кирилюка, 87, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033 (школа №3, актова зала) Середня
180979 смт Миропіль – вул.Залізничників, вул.З.Космодем’янської, вул.Кам’янецька, вул.Лесі Українки, вул.Нахімова, вул.О.Атаманчука, вул.О.Кошового, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Привокзальна, вул.Фабрична, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Лесі Українки, пров.С.Гамченка вул.Перемоги, 21, смт Миропіль, Романівський р-н, Житомирська обл., 13033 (школа №2, спортивна зала) Середня
180980 с.Дертка вул.Центральна, 5, с.Дертка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13037 (клуб, глядацька зала) мала
180981 с.Булдичів, с.Шевченка вул.Центральна, 69, с.Булдичів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13041 (сільська рада, вестибюль) мала
180982 с.Велика Козара, с.Омильне вул.Колгоспна, 3, с.Велика Козара, Романівський р-н, Житомирська обл., 13032 (центр культури і дозвілля, актова зала) мала
180983 с.Вільха, с.Мала Токарівка вул.Центральна, 1Д, с.Вільха, Романівський р-н, Житомирська обл., 13030 (будинок культури, танцювальна зала) мала
180984 с.Врублівка вул.Любарська, 31, с.Врублівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13042 (сільська рада, кімната депутата) Середня
180985 с.Корчівка вул.Центральна, 12, с.Корчівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13006 (клуб, фойє) мала
180986 с.Годиха, с.Микільськ вул.Миру, 6, с.Годиха, Романівський р-н, Житомирська обл., 13016 (сільська рада, зала засідань) мала
180987 с.Межирічка вул.Нова, 1, с.Межирічка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13008 (клуб, глядацька зала) мала
180988 с.Гордіївка вул.Сільська, 22В, с.Гордіївка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13047 (будинок культури, глядацька зала) мала
180989 с.Камінь вул.Небесної сотні, 40Б, с.Камінь, Романівський р-н, Житомирська обл., 13040 (школа, актова зала) Середня
180990 с.Химрич вул.Панаса Мирного, 1, с.Химрич, Романівський р-н, Житомирська обл., 13059 (клуб, фойє) мала
180991 с.Карвинівка вул.Виноградова, 5, с.Карвинівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13021 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шевченка, 18, с.Карвинівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13021
Середня
180992 с.Бартуха вул.Лісова, 27, с.Бартуха, Романівський р-н, Житомирська обл., 13019 (фельдшерський пункт, приймальна) мала
180993 с.Грем’яче вул.Шкільна, 5А, с.Грем’яче, Романівський р-н, Житомирська обл., 13017 (бібліотека, читальна зала) мала
180994 с.Станіславівка вул.Шевченка, 10А, с.Станіславівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13022 (клуб, глядацька зала) мала
180995 с.Колодяжне вул.Перемоги, 2, с.Колодяжне, Романівський р-н, Житомирська обл., 13038 (сільська рада, зала засідань) мала
180996 с.Мала Козара, с.Олександрівка вул.Центральна, 18, с.Мала Козара, Романівський р-н, Житомирська обл., 13031 (клуб, глядацька зала) мала
180997 с.Пилипо-Кошара вул.Романівська, 1, с.Пилипо-Кошара, Романівський р-н, Житомирська обл., 13049 (клуб, фойє) мала
180998 с.Нивна, с.Яблунівка вул.Шкільна, 20, с.Нивна, Романівський р-н, Житомирська обл., 13013 (сільська рада, кабінет бухгалтера) мала
180999 с.Голубин вул.Центральна, 15, с.Голубин, Романівський р-н, Житомирська обл., 13066 (клуб, глядацька зала) мала
181000 с.Ольшанка, с.Бубни, с.Улянівка, с.Цеберка вул.Клубна, 2, с.Ольшанка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13036 (клуб, глядацька зала) мала
181001 с.Печанівка вул.Підкоритова, 1А, с.Печанівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13045 (сільська рада, зала засідань) Середня
181002 с.Паволочка вул.Лесі Українки, 2Б, с.Паволочка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13046 (школа, вестибюль) мала
181003 с.Прутівка, с.Білки, с.Новопрутівка, с.Новохатки вул.Центральна, 23, с.Прутівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13010 (клуб, фойє) мала
181004 с.Жовтий Брід, с.Костянтинівка вул.Молодіжна, 23, с.Костянтинівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13007 (клуб, фойє) мала
181005 с.Романівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Городня, вул.Зелена, вул.Івана Шеремета, вул.Молодіжна, вул.Освітянська, вул.Транзитна, вул.Шкільна вул.Транзитна, 1А, с.Романівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13043 (сільська рада, зала засідань) мала
181006 с.Романівка – вул.Жовтнева, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Середня, вул.40-річчя Перемоги вул.40-річчя Перемоги, 20А, с.Романівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13043 (клуб, глядацька зала) мала
181007 с.Романівка – вул.Лісова, вул.Рильського, вул.Садова вул.Садова, 39Б, с.Романівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13043 (клуб, глядацька зала) мала
181008 с.Разіне вул.Привокзальна, 57А, с.Разіне, Романівський р-н, Житомирська обл., 13044 (ТОВ "УКР-МЕТАЛ", контора, к.1) мала
181009 с.Садки, с.Тевеліївка вул.Центральна, 26, с.Садки, Романівський р-н, Житомирська обл., 13025 (сільська рада, зала засідань) мала
181010 с.Гвіздярня вул.Центральна, 42А, с.Гвіздярня, Романівський р-н, Житомирська обл., 13018 (клуб, глядацька зала) мала
181011 с.Соболівка вул.Путіліна, 59, с.Соболівка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13053 (сільська рада, коридор) мала
181012 с.Вила вул.Центральна, 77, с.Вила, Романівський р-н, Житомирська обл., 13065 (клуб, глядацька зала) мала
181013 с.Старочуднівська Гута, с.Сульжинівка вул.Перемоги, 1, с.Старочуднівська Гута, Романівський р-н, Житомирська обл., 13015 (сільська рада, зала засідань) мала
181014 с.Хижинці, с.Мані вул.Миру, 23, с.Хижинці, Романівський р-н, Житомирська обл., 13058 (будинок культури, фойє)
/
вул.Миру, 25, с.Хижинці, Романівський р-н, Житомирська обл., 13058
мала
181015 с.Червоні Хатки вул.Весняна, 32, с.Червоні Хатки, Романівський р-н, Житомирська обл., 13014 (школа, спортивна зала)
/
вул.Весняна, 28, с.Червоні Хатки, Романівський р-н, Житомирська обл., 13014
мала
181016 с.Залужне вул.Лугова, 2, с.Залужне, Романівський р-н, Житомирська обл., 13067 (клуб, глядацька зала) мала
181017 с.Ягодинка вул.Центральна, 1, с.Ягодинка, Романівський р-н, Житомирська обл., 13023 (сільська рада, актова зала) мала
181018 с.Борятин, с.Іванівщина вул.Першотравнева, 70, с.Борятин, Романівський р-н, Житомирська обл., 13026 (клуб, глядацька зала) мала
181019 с.Лісна Рудня вул.Лісова, 61, с.Лісна Рудня, Романівський р-н, Житомирська обл., 13024 (клуб, танцювальна зала) мала
181020 с.Ясногород, с.Монастирок, с.Синява вул.Шевченка, 36, с.Ясногород, Романівський р-н, Житомирська обл., 13020 (сільська рада, зала засідань) мала
181166 м.Чуднів – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–63, 65, 67–69, 75–77; вул.Гранична, вул.Затишна, вул.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, вул.Коцюбинського, вул.Левадна, вул.Любарська, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Рильського, вул.Солом’яна гора, вул.Тургенєва, вул.Хлібна, пров.Бузковий, пров.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, пров.Любарський вул.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, 4, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201 (школа №2, спортивна зала) Середня
181167 м.Чуднів – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Майдану: 64, 66, 70–74, 83–147, 153–155, 157, 159, 161; вул.Героїв Пожежних, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.Мала Житомирська, вул.Петропавлівська, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Середня, вул.Скала, вул.Тестова, вул.Тетерівський узвіз, вул.Фортечна, пров.Калиновий, пров.Пушкіна, пров.Річний, пров.Шкільний вул.Героїв Майдану, 95, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201 (клуб, танцювальна зала) Середня
181168 м.Чуднів – вул.Героїв Майдану: 148–152, 156, 158, 160, 162–219; вул.Житомирська, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, пров.Л.Українки вул.Житомирська, 15А, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201 (адмінприміщення УПСЗН Чуднівської РДА, зала засідань) Середня
181169 м.Чуднів – вул.Бортовського, вул.Весняна, вул.Героїв АТО, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Михайла Рубашова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, пров.Бортовського, пров.Кленовий, пров.Робітничий, пров.Садовий, пров.1-й Заводський, В/Ч А 1979 вул.Соборна, 1, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201 (гімназія, фойє) Середня
181170 смт Вакуленчук Військове містечко №10, 31, смт Вакуленчук, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13246 (школа, їдальня)
/
Військове містечко №10, 30, смт Вакуленчук, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13246
Середня
181171 смт Великі Коровинці – вул.Аграрна, вул.В.Законова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заріччя, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Слобідська, вул.Театральна, вул.Терещенка, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Веселий, пров.Каштановий, пров.Квітневий, пров.Привітний, пров.Слобідський вул.Терещенка, 6, смт Великі Коровинці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13240 (клуб, фойє) Середня
181172 смт Великі Коровинці – вул.Бердичівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вакуленчука, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Мальовнича, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Придорожна, вул.П’ятецька, вул.Садова, вул.Травнева, вул.8-го Березня, пров.Вітряний, пров.Лермонтова, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Челюскіна, пров.Шкільний, просп.Вакуленчука пров.Шкільний, 5, смт Великі Коровинці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13240 (школа, спортивна зала) Середня
181173 с.Михайленки вул.Центральна, 63, с.Михайленки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13243 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала
181174 смт Іванопіль – вул.Бердичівська, вул.Берегова, вул.Дружби, вул.Молодіжна, вул.1 Травня, пров.Береговий, с.Медведиха вул.Незалежності, 19, смт Іванопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13253 (селищна рада, зала урочистостей) Середня
181175 смт Іванопіль – вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Кругла, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Садиба, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Лісовий, пров.Незалежності 1, пров.Незалежності 2, пров.Садиби, пров.Шевченка вул.Незалежності, 134, смт Іванопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13253 (гімназія, фойє) Середня
181176 смт Іванопіль – вул.Заводська, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Садова, вул.1-Набережна, вул.2-Набережна, вул.3-Набережна, пров.Заводський, пров.Заводський 1, пров.Лесі Українки, пров.Садовий вул.Незалежності, 134, смт Іванопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13253 (гімназія, актова зала) Середня
181177 с.Радісне вул.Центральна, 3, с.Радісне, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13248 (клуб, актова зала) мала
181178 с.Бабушки вул.Центральна, 50, с.Бабушки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13225 (клуб, актова зала) мала
181179 с.Дацьки, с.М’ясківка вул.Центральна, 31, с.Дацьки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13226 (фельдшерський пункт, процедурний кабінет) мала
181180 с.Безпечна вул.Шевченка, 3, с.Безпечна, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13265 (школа, фойє) мала
181181 с.Бейзимівка вул.Семенюка, 1Б, с.Бейзимівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13244 (клуб, актова зала) мала
181182 с.Будичани вул.Миколи Бричника, 2Б, с.Будичани, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13213 (клуб, танцювальна зала) Середня
181183 с.Бурківці вул.Центральна, 9, с.Бурківці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13261 (клуб, фойє) мала
181184 с.Лихосілка вул.Лісова, 11, с.Лихосілка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13259 (клуб, актова зала) мала
181185 с.Вільшанка вул.Короченська, 2, с.Вільшанка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13224 (клуб, фойє) Середня
181186 с.Галіївка вул.ім.В.Ф.Мазуркевича, 38А, с.Галіївка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13251 (школа, спортивна зала) мала
181187 с.Дриглів вул.Небесної Сотні, 6А, с.Дриглів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13210 (клуб, фойє) мала
181188 с.Кихті вул.Центральна, 32А, с.Кихті, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13216 (школа, спортивна зала) мала
181189 с.Рижів вул.Партизанська, 6А, с.Рижів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13217 (клуб, актова зала) мала
181190 с.Дубище вул.Миру, 62/3, с.Дубище, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13211 (клуб, фойє) Середня
181191 с.Дідківці вул.Івана Франка, 21Б, с.Дідківці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13212 (клуб, фойє) мала
181192 с.Жеребки, с.Певна, с-ще Поштове вул.Щаслива, 4А, с.Жеребки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13256 (клуб, актова зала) мала
181193 с.Польова Слобідка, с.Степок вул.Миру, 33, с.Степок, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13257 (клуб, глядацька зала) мала
181194 с.Карпівці вул.Миру, 15, с.Карпівці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13235 (сільська рада, актова зала) Середня
181195 с.Шевченка вул.50-річчя Перемоги, 11, с.Шевченка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13237 (клуб, фойє) мала
181196 с.Кілки вул.Шкільна, 31А, с.Кілки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13232 (клуб, фойє) мала
181197 с.Волосівка вул.Набережна, 1А, с.Волосівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13233 (клуб, бібліотека) мала
181198 с.Подолянці вул.Зелена, 21А, с.Подолянці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13242 (орендована будівля, зала)
/
вул.Центральна, 16, с.Подолянці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13242
мала
181199 с.Красноволиця, с.Йосипівка вул.Перемоги, 55, с.Красноволиця, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13231 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала
181200 с.Красногірка, с.Довбиші вул.Шкільна, 2, с.Красногірка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13230 (клуб, глядацька зала) мала
181201 с.Краснопіль вул.Центральна, 19, с.Краснопіль, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13264 (школа, актова зала) Середня
181202 с.Красносілка, с.Ясногірка вул.Центральна, 29, с.Красносілка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13234 (школа, спортивна зала) Середня
181203 с.Мала Волиця вул.Бердичівська, 5, с.Мала Волиця, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13250 (клуб, глядацька зала) мала
181204 с.Дібрівка вул.Садова, 62, с.Дібрівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13252 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала
181205 с.Молочки вул.Миру, 1А, с.Молочки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13262 (клуб, глядацька зала) мала
181206 с.Мотрунки вул.Молочківська, 1, с.Мотрунки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13247 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала
181207 с.Носівки вул.Центральна, 4А, с.Носівки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13266 (клуб, глядацька зала) мала
181208 с.Суслівка вул.Центральна, 16, с.Суслівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13267 (орендована будівля, зала) мала
181209 с.П’ятка вул.Жданівського, 11, с.П’ятка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13222 (школа, фойє) Середня
181210 с.Пилипівка – вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Ніни Сосніної, вул.Перша Корольова, вул.Перша Садова, вул.Польова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Центральна, 54, с.Пилипівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13228 (клуб, глядацька зала) мала
181211 с.Пилипівка – вул.Гагаріна, вул.Житомирська, вул.Зарічна, вул.Корольова, вул.Садова вул.Житомирська, 21А, с.Пилипівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13228 (орендована будівля, зала) мала
181212 с.Рачки вул.Шевченка, 10Б, с.Рачки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13245 (клуб, глядацька зала) мала
181213 с.Стетківці вул.Миру, 45А, с.Стетківці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13263 (клуб, глядацька зала) мала
181214 с.Стовпів вул.Шевченка, 25Б, с.Стовпів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13214 (клуб, глядацька зала) Середня
181215 с.Дреники вул.Сонячна, 16, с.Дреники, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13215 (адмінприміщення, зала) мала
181216 с.Троща, с.Ясопіль вул.Чуднівська, 64, с.Троща, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13260 (будинок культури, глядацька зала) Середня
181217 с.Турчинівка вул.Молодіжна, 4, с.Турчинівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13223 (школа, актова зала) мала
181218 с.Княжин вул.Демчука, 10, с.Княжин, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13227 (клуб, актова зала) мала
181219 с.Тютюнники вул.Миру, 1, с.Тютюнники, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13220 (клуб, фойє) Середня
181220 с.Городище вул.Сонячна, 16, с.Городище, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13219 (адмінприміщення, актова зала) мала
181221 с.Короченки вул.Чуднівська, 1, с.Короченки, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13201 (клуб, глядацька зала) мала
181222 с.Малі Коровинці вул.Вакуленчука, 3, с.Малі Коровинці, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13221 (клуб, глядацька зала) мала
181223 с.Судачівка вул.Чуднівська, 1, с.Судачівка, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13209 (адмінприміщення, актова зала) мала
181373 м.Житомир – вул.Героїв Пожежних: 4, 6–8А, 10, 12, 14/13, 16/20, 18–20, 22, 24–28, 30/57; вул.Закам’янська, вул.Радивілівська: 1–38, 40, 42, 44; вул.Скульптора Олішкевича: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21/9, 23, 25, 27–27А, 29/2, 31, 33, 35, 37, 39/46, 41/37, 43, 45, 47, 49, 51/1, 53/2, 55, 57/30; вул.Чуднівська: 22–98, 101; набережна Мальованська: 24–106; набережна Під Скелями, пров.Андріївський узвіз, пров.Баранівський, пров.Водопровідний, пров.Володимира Сосюри: 1–14, 16, 18, 22/11; пров.Закам’янський, пров.Максима Залізняка, пров.Монолітний, пров.Нагірний, пров.Олени Левчанівської, пров.Рилєєва, пров.Скельний, пров.Якубця, пров.1-й Кривий, пров.1-й Павликівський, пров.2-й Гранітний: 4, 6–23; пров.2-й Кривий, проїзд Гамченка вул.Чуднівська, 101, м.Житомир, Житомирська обл., 10005 (Житомирський торговельно-економічний коледж, вестибюль) Велика
181374 м.Житомир – бульв.Тетерівський, вул.Старочуднівська: 3–6, 7; вул.Чуднівська: 100А, 102, 103Б к.1–108; вул.Чумацький Шлях: 2, 4; вул.Шпаковська, пров.Корбутівський, пров.Політехнічний, пров.Річковий, проїзд Шпаковський вул.Чуднівська, 103, м.Житомир, Житомирська обл., 10005 (Житомирський державний технологічний університет, вестибюль) Велика
181375 м.Житомир – вул.Радонова, вул.Цюрупи, вул.Чуднівська: 102А, 108Б–112, 116–194; вул.Чумацький Шлях: 1/110, 3, 5–106; пров.Гуйвинський, пров.Льва Нікуліна, пров.Оздоровчий, пров.1-й Староруднянський, пров.2-й Староруднянський, проїзд Івана Богуна вул.Чуднівська, 102А, м.Житомир, Житомирська обл., 10005 (ДНЗ "Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м.Житомира", вестибюль) Велика
181376 м.Житомир – вул.Героїв Пожежних: 3–3А, 5–5А, 9/15, 11/22, 13, 15, 17, 21, 23, 29, 31/16, 35–35А, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Західна: 2/56–46, 48, 50/7, 52, 54/15; вул.Зв’язківців, вул.Родини Гамченків: 2А–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/25; вул.Святого Йоана Павла II: 5/14, 7/19, 17/43, 21/2, 23/44, 25–25А, 27, 29, 31; вул.Симона Петлюри: 23/35–46/31; вул.Скульптора Олішкевича: 38/32, 40/27, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/2, 58–75; вул.Старочуднівська: 6А, 8–12/77; вул.Чуднівська: 100, 108А; пров.Вишневий, пров.Володимира Сосюри: 15/9, 17, 19–21, 23–26Б; пров.Галовий, пров.Петра Болбочана, пров.1-й Західний, пров.2-й Гранітний: 1/70–3, 5/1; пров.2-й Західний вул.Старочуднівська, 4, м.Житомир, Житомирська обл., 10005 (дошкільний навчальний заклад №6, музична зала) Велика
181377 м.Житомир – вул.Барашівська: 2–4, 6–6А, 8–8Б; вул.Героїв Пожежних: 32/38, 36, 38, 40–46, 48, 50, 52, 54/17, 56/18–89/65; вул.Денишівська: 6–18; вул.Західна: 47, 49–49А, 51–51В, 53, 56–66/24, 68–70/17, 72/16, 74, 76, 78/81; вул.Кармелюка: 53–55, 57–59, 61–61Б, 63/88, 67, 69, 71, 73, 75–79, 81/78, 82Б, 83/65, 85–85А, 87–89, 93–95/5, 103/22; вул.Миропільська, вул.Олени Теліги: 3–26/97; вул.Радивілівська: 39/26, 41, 43, 45–81/51; вул.Родини Гамченків: 46/52, 48, 50–50А, 52–52/46, 54–54Г, 56/9, 58/8, 60–67/10, 69/9–83/91; вул.Святого Йоана Павла II: 2А–4, 6–7А, 9–16/67, 18–20, 22, 24–24А, 26, 28, 30/70, 36–69; вул.Симона Петлюри: 3–15; вул.Скульптора Олішкевича: 6–6А, 8, 10–10А, 12–12Б, 14, 16, 18/2, 20, 22, 24–24А/48, 26/39, 28, 30, 32–32А, 34, 36; вул.Троянівська: 17/2, 19–21А, 23, 25–39; вул.Чуднівська: 114; набережна Мальованська: 2–22; набережна Право річки Кам’янки, пров.Барашівський: 9–15, 47; пров.Весняний, пров.Джерельний, пров.Евеліни Ганської, пров.Корецький, пров.Мальованський, пров.Остапа Вишні, пров.Острозький, пров.Рівненський, пров.Садибний, пров.Семена Палія, пров.Семенівський, пров.Троянівський, пров.Уласа Самчука, пров.Шумський, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Кармелюка: 32, 36–45; пров.2-й Вишневий, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Західний, пров.4-й Вишневий, пров.5-й Вишневий, пров.6-й Вишневий, проїзд Миропільський, узвіз Стрімкий вул.Троянівська, 26, м.Житомир, Житомирська обл., 10006 (школа №1, вестибюль) Велика
181378 м.Житомир – вул.Багратіонівська, вул.Березівська: 22/1, 24–54; вул.Героїв Пожежних: 90А–125/28; вул.Денишівська: 25–98/25; вул.Дібровна: 29/15–55; вул.Західна: 67/78, 71, 73А–73/1, 75–75В, 77, 79/15–177; вул.Кармелюка: 44А–44/83, 46–46А, 48–52, 56/90, 60/2, 62, 64–66А, 68–68А, 70–70А, 72–72Б, 74, 80–80Б, 82, 82/64, 84, 86, 90–92/28, 98/25–102/2, 104/1–108/2; вул.Каховська: 11/105, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 28А–76/36; вул.Олени Теліги: 27/98–84; вул.Радивілівська: 83, 85–85А, 87–87А, 89, 91–91/2, 95/2, 97, 99, 101/1, 103–103/2, 105/11; вул.Родини Гамченків: 68; пров.Березівський, пров.Василя Кука, пров.Василя Стуса, пров.Взуттєвий, пров.Івана Багряного, пров.Каховський, пров.Лікаря Бланка, пров.Михайла Клименка, пров.Скульптора Вітрика, пров.Юліана Мовчана, пров.1-й Березівський: 3, 5, 7/23, 9/20, 11, 13–14; пров.1-й Каховський, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Каховський, пров.3-й Каховський, пров.4-й Березівський, пров.4-й Західний, пров.4-й Каховський, пров.5-й Березівський: 22–28; пров.5-й Західний, пров.6-й Західний, пров.7-й Західний, проїзд Каховський вул.Західна, 110, м.Житомир, Житомирська обл., 10006 (навчально-виховний комплекс №11, актова зала) Велика
181379 м.Житомир – вул.Барашівська: 1, 5, 7, 9–98; вул.Березівська: 7–21, 23; вул.Героїв Пожежних: 127–129/1; вул.Дібровна: 1/95–27; вул.Кармелюка: 1–43, 45, 47–47А; вул.Каховська: 1–10А, 12/132, 14/107, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26/116; вул.Радивілівська: 82, 84, 86, 88/35, 90/28, 92/2, 96, 98, 100, 102/49, 104–104А, 106–148; вул.Святого Йоана Павла II: 1/15; вул.Соснова: 1–16/1, 18, 20–22А, 24–24А, 26–26Б, 28; вул.Троянівська: 24; пров.Барашівський: 17А–19; пров.Давидівський, пров.Живичний, пров.Жоржиновий, пров.Кам’яний Узвіз, пров.Мальовничий, пров.Миколи Чечеля, пров.Павла Кольченка, пров.Покровський, пров.Сосновий, пров.Федора Терещенка, пров.Христофора Барановського, пров.Ясеневий, пров.1-й Барашівський, пров.1-й Березівський: 2/20, 4, 6, 8, 10/21, 12/18; пров.1-й Кармелюка: 1–31А, 33–35В; пров.1-й Сосновий, пров.2-й Барашівський, пров.2-й Сосновий, пров.3-й Березівський, пров.3-й Дачний, пров.3-й Сосновий, пров.5-й Березівський: 1/6–19; пров.7-й Березівський, проїзд Августа Ільїнського вул.Святого Йоана Павла II, 3, м.Житомир, Житомирська обл., 10006 (Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вестибюль) Велика
181380 м.Житомир – вул.Василя Максютова: 1–3А, 5, 7, 11, 13, 15, 17–17А; вул.Вільський Шлях: 14 к.1–16В, 18–18В, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36/1–63А, 65, 67, 69–69А, 71–71В, 73, 75–75А, 77–77А, 79, 81–81А, 83, 85–85А, 87–87А, 89, 91, 93–93/2, 95, 97, 99, 101–101А, 103А, 105–105Б, 107–107Г, 109А–109В, 111–111Б, 115–115В, 117, 123, 125; вул.Індустріальна, вул.Свободи: 1–26, 28, 32–32А, 34, 36–36А, 38–38А, 40–88; вул.Тараса Бульби-Боровця: 35/29–45/20, 47А–47/7, 49–49А, 51, 53, 55, 57/21, 59–65; пров.Лугинський, пров.Свободи, пров.1-й Індустріальний, пров.1-й Соколовський, пров.2-й Індустріальний, пров.2-й Старопоштовий, пров.3-й Індустріальний, проїзд Індустріальний, проїзд Свободи вул.Вільський Шлях, 11А, м.Житомир, Житомирська обл., 10020 (дошкільний навчальний заклад №52, кабінет фізіотерапевтичний) Велика
181381 м.Житомир – бульв.Шкільний, вул.Археологічна, вул.Бялика, вул.Василя Максютова: 4, 6, 8–10, 12–12А, 14, 16, 18–22; вул.Видумка, вул.Вільський Шлях: 16З, 64, 66–66Є, 68–68В, 70–70А, 72, 74, 76, 78–78А, 80–80А, 82, 84–84А, 86, 88–88А, 90–90Б, 92Б–92В, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104, 106–106А, 108–108А, 110–110А, 112–114А, 116–116А, 118–122, 124–124А, 126–184, 186–186В, 188, 190–190Б, 192, 194/2, 196А–196/1; вул.Гаражна, вул.Луцька, вул.Миклухо-Маклая, вул.Павловська Гора, вул.Привітна, вул.Професора Антоновича, вул.Свободи: 27–27А, 29–31, 33–33Б, 35–35А, 37–37А, 39, 92А–118; вул.Соколова Гора, вул.Тараса Бульби-Боровця: 46, 48–48А, 50–50В, 52–52А, 54, 56, 58–58А; вул.Труда, пров.Вузький, пров.Скіфський, пров.Склянського, пров.Спортивний, пров.Троковицький, пров.1-й Курганний, пров.1-й Труда, пров.2-й Курганний, пров.2-й Соколовський, пров.2-й Труда, пров.3-й Курганний, пров.3-й Соколовський, пров.3-й Труда, проїзд Археологічний, проїзд Бєльського, проїзд Луцький, проїзд Осокоровий вул.Бялика, 6, м.Житомир, Житомирська обл., 10020 (ТОВ "Атем-Франк", актова зала) Велика
181387 м.Житомир – вул.Вільський Шлях: 185, 187, 189, 191/1, 193/2, 195/1, 198–308; вул.В’ячеслава Липинського, вул.Кам’янська, вул.Клима Поліщука, вул.Лейтенанта Огурцова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Радіщева, вул.Стадіонна, вул.Тополина, вул.Фізкультурна, пров.Володимира Менчиця, пров.Сергія Остапенка, пров.Стадіонний, пров.Швейний, пров.1-й Миру, пров.1-й Радіщева, пров.3-й Миру, пров.4-й Соколовський, пров.5-й Максютова, пров.5-й Соколовський, пров.6-й Соколовський, пров.7-й Соколовський, проїзд Грибний вул.Вільський Шлях, 203, м.Житомир, Житомирська обл., 10028 (школа №15, спортивна зала) Велика
181390 м.Житомир – вул.Крошенська: 31А–31/9, 33–35, 37–37А; вул.Покровська: 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 145; вул.Тараса Бульби-Боровця: 3–3А, 5, 7–7А; вул.Покровська, 129А, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (навчально-виховний комплекс №65, танцювальна зала) Середня
181391 м.Житомир – вул.Крошенська: 30–30А, 32, 36, 38, 44–52; вул.Тараса Бульби-Боровця: 23–29; вул.Тараса Бульби-Боровця, 17, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (школа №28, вестибюль) Велика
181392 м.Житомир – вул.Крошенська: 2, 4–8А; вул.Парникова, вул.Садова, вул.Тараса Бульби-Боровця: 16–22, 32; пров.Парниковий вул.Тараса Бульби-Боровця, 32, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (Центр професійно-технічної освіти м.Житомира, гуртожиток) Велика
181393 м.Житомир – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вацлава Длоуги, вул.В’ячеслава Малі, вул.Гайдамацька, вул.Гранітна, вул.Івана Білика, вул.Озерна, вул.Олександра Олеся, вул.Паркова, вул.Перехідна, вул.Петра Калнишевського, вул.Під’їзна, вул.Покровська: 102, 104–106Б, 108–118, 120, 122, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134–134А, 136–138, 140, 142–144, 146–148В, 150–150А, 152, 154, 156–158/2, 160–175А, 177, 179–179А, 181, 183–183А, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205; вул.Северина Наливайка, вул.Тарновського, вул.Чеська Крошня, набережна Крошенська, пров.Барвистий, пров.Богуна, пров.Крашевського, пров.Луговий, пров.Медовий, пров.Паволоцький, пров.Перехідний, пров.Прудний, пров.Садовий, пров.Яна Охоцького, пров.1-й Заводський, пров.2-й Тургєнєва вул.Покровська, 100, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, каб.5) Велика
181394 м.Житомир – вул.Андріївська, вул.Білоруська, вул.Будівельна, вул.Дружби, вул.Звягельська, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Покровська: 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186, 188–190, 192, 194–194А, 196–196А, 198–198А, 200–200А, 202, 204, 206–271; вул.Танкістів, вул.Чеська, пров.Альбрехта, пров.Гомельський, пров.Піщаний, пров.1-й Андріївський, пров.1-й Дружби, пров.2-й Дружби, пров.2-й Танкістів, пров.3-й Танкістів, проїзд Андріївський, проїзд Вчених вул.Покровська, 203, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (ТДВ "Шляхове будівельне управління №35", вестибюль) Велика
181395 м.Житомир – вул.Крошенська: 17–28; вул.Тараса Бульби-Боровця: 2, 4–4Г, 6–6А, 9/31–15; вул.Тараса Бульби-Боровця, 15, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (школа №16, вестибюль) Велика
181396 м.Житомир – алея Садова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Крошенська: 39–43; вул.Народицька: 21; вул.Овруцька, вул.Покровська: 94, 96А–96Б, 98–101, 103, 107, 119А, 121А; пров.Учбовий, проїзд Академіка Липського, проїзд Академіка Омелянського вул.Покровська, 96, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (Житомирський агротехнічний коледж, вестибюль) Велика
181397 м.Житомир – вул.Крошенська: 3–3А, 11А; вул.Покровська: 121, 123, 125, 149, 151–151А, 153А–153Б, 155, 159; вул.Цегляна, пров.1-й Танкістів вул.Покровська, 143, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (центр розвитку дитини №5, музична зала) Велика
181398 м.Житомир – вул.Євгена Рихліка, вул.Народицька: 15–17, 33–37; вул.Отаманів Соколовських, вул.Покровська: 84, 86–86А, 88, 90, 95, 97/2; пров.Священика Жилюка, проїзд Бруховського, просп.Незалежності: 29А, 31, 37, 39, 45; вул.Покровська, 98В, м.Житомир, Житомирська обл., 10031 (Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, мала актова зала) Велика
181461 с.Бистрі вул.П.Соломка, 67, с.Бистрі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431 (клуб, актова зала) мала
181462 с.Михайлівка вул.Михайлівська, 10, с.Михайлівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12422 (приміщення клубу, зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
180358 Комунальна установа "Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання" Житомирської обласної ради Обласний наркологічний диспансер, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440 Мала
180359 Житомирська обласна психіатрична лікарня №1 Житомирської обласної ради Бердичівське шосе, 3, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440 Мала
180360 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради Сквирське шосе, 3, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430 Мала
180361 Комунальна установа "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради Сквирське шосе, 6, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430 Мала
180362 Обласний протитуберкульозний диспансер Житомирської обласної ради Обласний протитуберкульозний диспансер, смт Гуйва, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12442 Мала
180562 Любарська центральна районна лікарня вул.Медична, 5, с.Старий Любар, Любарський р-н, Житомирська обл., 13133 Мала
181021 Романівська центральна районна лікарня вул.Медична, 2, смт Романів, Романівський р-н, Житомирська обл., 13001 Мала
181224 Чуднівська центральна районна лікарня вул.Житомирська, 15, м.Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13200 Мала