Житомирська область - одномандатний виборчий округ №67

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бердичівської РДА

14

Відділ ведення ДРВ апарату Житомирської РДА

209

Відділ ведення ДРВ Богунського району Житомирської міської ради

19

Відділ ведення ДРВ Корольовського району Житомирської міської ради

1

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
180292 с.Березівка(Березівська сільська територіальна громада) – вул.Березова (СТ "Зелений гай+"), вул.Богуславська, вул.Бушуєва, вул.Вишнева (СТ "Березівський"), вул.Вільська, вул.Гранітна, вул.Грибна (СТ "Зелений гай+"), вул.Європейська, вул.Кузнечна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Соснова, вул.Трудова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Кузнечний, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Хліборобський, пров.Шевченко, квартал 28, квартал 57, СТ "Березівський", СТ "Пульс", с.Богданівка вул.Богуславська, 31, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411 (клуб, зала) Середня

180293 с.Березівка(Березівська сільська територіальна громада) – вул.Виробнича (№115), вул.Командирська (№115), вул.Лісова (№115), вул.Озерська (№115), вул.Центральна (№115), вул.Центральна (№174), пров.Пісчаний (№115), Березівка-1, в/ч А 4192 вул.Центральна (№115), 5, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411 (клуб, фойє) мала

180294 с.Дубовець вул.Залізнична, 43, с.Дубовець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12411 (клуб, фойє) мала

180295 с.Черемошне вул.Славгородського, 4, с.Черемошне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12499 (будинок культури, фойє) мала

180296 с.Буки вул.Л.Українки, 1А, с.Буки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12423 (будинок культури, зала)
/
вул.Гагаріна, 2, с.Буки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12423
мала

180297 с.Нова Рудня, с.Руденька(Тетерівська сільська територіальна громада), с.Тригір’я вул.Чуднівська, 34А, с.Нова Рудня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12424 (фельдшерський пункт, дитяча кімната) мала

180298 с.Болярка, с.Мусіївка вул.Нова, 1, с.Болярка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12414 (клуб, зала) мала

180299 с.Василівка(Березівська сільська територіальна громада), с.Рудківка, с.Нова Василівка вул.Центральна, 6, с.Василівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12413 (будинок культури, зала) Середня

180300 с.Вереси вул.Покровська, 16А, с.Вереси, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12401 (будинок народної творчості, фойє) Велика

180301 с.Вертокиївка вул.Дружби, 54А, с.Вертокиївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12450 (школа, фойє) Середня

180302 с.Городище(Новогуйвинська селищна територіальна громада) вул.Кооперативна, 1А, с.Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12450 (клуб, зала) мала

180303 с.Іванківці(Новогуйвинська селищна територіальна громада) вул.Рад, 23А, с.Іванківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12451 (будинок культури, зала) мала

180304 с.Висока Піч – вул.Вишнева, вул.Дом Кордон, вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Кантемирівська, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Полупанова, вул.Соснова, вул.Тетерева, вул.Чуднівська вул.Полупанова, 1, с.Висока Піч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12426 (школа №1, фойє) мала

180305 с.Висока Піч – вул.Воронкіна вул.Воронкіна, 35, с.Висока Піч, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12427 (будинок культури, фойє) Середня

180306 с.Рудня-Пошта, с.Старошийка вул.Шевченка, 1, с.Старошийка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12424 (клуб, фойє) мала

180307 с.Покостівка вул.Московська, 45, с.Покостівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12425 (клуб, фойє) мала

180308 с.Головенка, с.Залізня вул.Шкільна, 1, с.Головенка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12464 (школа, цокольне приміщення майстерні) Середня

180309 с.Глибочок(Новогуйвинська селищна територіальна громада), с.Крути вул.Миру, 1, с.Глибочок, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498 (будинок культури, зала) мала

180310 с.Глибочиця вул.40 років Перемоги, 3, с.Глибочиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12403 (школа, фойє молодших класів) Велика

180311 с.Гадзинка вул.Вишнева, 2А, с.Гадзинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12404 (школа, їдальня) мала

180312 с.Березина, с.Нова Вигода вул.Ярослава Мудрого, 2, с.Березина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12404 (клуб, актова зала) мала

180313 с.Дениші вул.Садова, 10, с.Дениші, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12422 (школа, спортивна зала) Середня

180314 с.Улянівка(Тетерівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 17Б, с.Улянівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498 (будинок культури, зала) мала

180315 с.Зарічани пров.Шкільний, 6В, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440 (будинок культури, зала) Велика

180316 с.Заможне вул.Шевченка, 2А, с.Заможне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12498 (клуб, зала) мала

180317 с.Іванівка(Березівська сільська територіальна громада) – вул.Академіка Скальковського, вул.Верхня, вул.Весела, вул.Видумка, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гаражна, вул.Житомирська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Інтернатна: 2–11; вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Максютова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Професора Антоновича, вул.Пушкіна, вул.Радгоспна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Соколова Гора, вул.Соколовська, вул.Соснова, вул.Труда, вул.Фруктова, вул.Шевченка, пров.Дачний, пров.Житомирський, пров.І Лісовий, пров.Лісовий, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Радгоспний, пров.Скіфський, пров.Сосновий, пров.Троковицький, пров.Фабричний, пров.Швейний, пров.Шкільний, пров.Яроцького, пров.2 Житомирський, пров.3 Житомирський, пров.4 Житомирський, пров.7 Максютова, проїзд Археологічний, проїзд Луцький, Богунське лісництво, квартал 52, ГО "Садівницьке товариство "Соколовське", СТ "Вітерець", масив "Лісовий", масив "Олімпійський", Соколовський масив "Сонячне", СТ "Автотранспортник", СТ "Акація", СТ "Астра", СТ "Будівельник", СТ "Весна", СТ "Вікторія", СТ "Гвоздіка", СТ "Глобус", СТ "Гранат", СТ "Граніт", СТ "Дизеліст", СТ "Дружба", СТ "Енергія", СТ "Ентузіаст", СТ "Зарічне", СТ "Зірка", СТ "Зорька", СТ "ім.Мічуріна", СТ "Кактус", СТ "Кам’янка", СТ "Колос", СТ "Лаванда", СТ "Ландиш", СТ "Лісова річка", СТ "Лотос", СТ "Магнолія", СТ "Медик", СТ "Мелодія", СТ "Металіст", СТ "Мрія", СТ "Надія", СТ "Нива", СТ "Полісся", СТ "Політехнік", СТ "Проектувальник", СТ "Промінь", СТ "Радуга-2", СТ "Садовод", СТ "Сальвія", СТ "Світлана", СТ "Сигнал", СТ "Сокіл", СТ "Сонечко", СТ "Співробітник", СТ "Старт", СТ "Тетерів", СТ "Троянда", СТ "Труд", СТ "Тюльпан", СТ "Урожайний", СТ "Фіалка", СТ "Фінансист", СТ "Чайка", СТ "Черемушки", СТ "Яблуня", Урочище Соколова Гора, 1 провулок Житомирський, 1 провулок Молодіжний, 1 провулок Шевченка, 1-й провулок Миру, 2 провулок Лісовий, 2 провулок Молодіжний, 2 провулок Шевченка, 2-й провулок Миру, 3 провулок Шевченка, 3-й провулок Миру, 5 провулок Житомирський вул.Островського, 58Г, с.Іванівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415 (клуб, зала) Велика

180318 с.Іванівка(Березівська сільська територіальна громада) – вул.Інтернатна: 1; вул.Інтернатна, 1, с.Іванівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415 (геріатричний пансіонат, 2-й поверх, хол) мала

180319 с.Барашівка вул.Анатолія Журавського, 39, с.Барашівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12416 (школа, спортивна зала) Середня

180320 с.Бондарці, с.Давидівка(Березівська сільська територіальна громада) вул.Поліська, 32А, с.Давидівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12415 (клуб, зала) мала

180321 с.Кам’янка(Оліївська сільська територіальна громада), с.Новоселиця(Оліївська сільська територіальна громада) вул.Тинюкова, 10, с.Кам’янка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12410 (будинок культури, зала) Середня

180322 с.Довжик вул.Сінна, 14А, с.Довжик, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10004 (клуб, зала) Середня

180323 с.Сонячне вул.Ігоря Сікорського, 42Б, с.Сонячне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (клуб, зала) Середня

180324 с.Кодня вул.В.Грабовського, 20, с.Кодня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12452 (будинок культури, фойє) Середня

180325 с.Корчак, с.Катеринівка(Тетерівська сільська територіальна громада) вул.Чуднівська, 27, с.Корчак, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12421 (бібліотека, читальна зала) мала

180326 с.Перлявка вул.Житомирська, 28А, с.Перлявка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12421 (клуб, зала) мала

180327 с.Левків вул.Героїв України, 35, с.Левків, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405 (сільська рада, вестибюль) Велика

180328 с.Клітчин вул.Житомирська, 37А, с.Клітчин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405 (клуб, вестибюль) Середня

180329 с.Калинівка(Глибочицька сільська територіальна громада) вул.Гриценка, 31А, с.Калинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12405 (клуб, зала) мала

180330 с.Ліщин, с.Тарасівка вул.Л.Українки, 3, с.Ліщин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12436 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180331 с.Лука, с.Вершина вул.Шкільна, 21, с.Лука, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12433 (школа, навчальний кабінет) Середня

180332 с.Млинище вул.Набережна, 8, с.Млинище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12434 (клуб, зала) мала

180333 с.Миролюбівка(Станишівська сільська територіальна громада), с.Леонівка, с.Червоний Степок вул.Вишнева, 20, с.Миролюбівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12453 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180334 смт Гуйва вул.Армійська, 25, смт Гуйва, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12442 (школа, актова зала) Середня

180335 смт Новогуйвинське – вул.Ветеранів, вул.Дружби народів, вул.Лісова, вул.Миру: 4–5, 7, 9Б; вул.Перемоги, пров.Моторний вул.Дружби народів, 3, смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12441 (клуб, фойє) Велика

180336 смт Новогуйвинське – вул.Абрикосова (СТ "Дачне"), вул.Виноградна (СТ "Дачне"), вул.Вишнева (СТ "Дачне"), вул.Горіхова (СТ "Дачне"), вул.Лісова (СТ "Дачне"), вул.Миру: 6–6А, 8–9А, 11–13А; вул.Моторна, вул.Обліпихова (СТ "Дачне"), вул.Приозерна, вул.Садова (СТ "Дачне"), вул.Соснова (СТ "Дачне"), вул.Тіниста (СТ "Дачне"), вул.Центральна (СТ "Дачне"), СТ "Дачне", СТ "Заводське", СТ "Лісовод" вул.Миру, 10, смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12441 (гімназія, фойє) Велика

180337 смт Озерне – вул.Авіаційна: 1–2, 4–7, 39–41, 45, 50–52, 54–54А, 60–60А; в/ч А 3358, в/ч А1724 вул.Авіаційна, 84/8, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443 (будинок офіцерів, фойє) Велика

180338 смт Озерне – вул.Авіаційна: 48–49, 53, 57–59, 61, 70–72; в/ч А 0607, в/ч А1564, в/ч 54756 вул.Авіаційна, 84/8, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443 (будинок офіцерів, танцювальна зала) Середня

180339 смт Озерне – вул.Авіаційна: 3, 8–38, 42–44, 46–47, 55–56, 62; в/ч А 1435-Д, в/ч А 1912, в/ч А 2038, в/ч А 2053, в/ч А1435, в/ч А2298 вул.Авіаційна, 22, смт Озерне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12443 (гімназія, спортивна зала) Велика

180340 с.Озерянка, с.Павленківка, с.Ружки вул.Пушкіна, 1А, с.Озерянка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12463 (будинок культури, вестибюль) Середня

180341 с.Оліївка, с.Піщанка вул.Леоніда Ступницького, 53, с.Оліївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12402 (будинок культури, зала) Велика

180342 с.Світин вул.Січових Стрільців, 50, с.Світин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (клуб, зала) мала

180343 с.Піски(Станишівська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Піски, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431 (будинок культури, зала) Середня

180344 с.Скоморохи вул.Першотравнева, 8А, с.Скоморохи, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431 (клуб, зала) Середня

180345 с.Рудня-Городище вул.Уласа Самчука, 19, с.Рудня-Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462 (сільська рада, зала) мала

180346 с.Роздольне, с.Соснівка вул.Михайла Грушевського, 28А, с.Соснівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462 (клуб, фойє) мала

180347 с.Гай вул.Михайла Грушевського, 4А, с.Гай, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12462 (клуб, зала) мала

180348 с.Садки(Березівська сільська територіальна громада), с.Вигода вул.Тімірязєва, 40В, с.Садки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12499 (клуб, глядацька зала) Середня

180349 с.Сінгури вул.Шкільна, 2, с.Сінгури, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12444 (будинок культури, фойє) Середня

180350 с.Пряжів вул.Партизанська, 8А, с.Пряжів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12445 (клуб, фойє) Середня

180351 с.Вишневе(Новогуйвинська селищна територіальна громада), с.Двірець вул.Петровського, 114, с.Двірець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12447 (клуб, фойє) мала

180352 с.Волиця(Новогуйвинська селищна територіальна громада) вул.Миру, 17Б, с.Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12446 (фельдшерський пункт, к.1) мала

180353 с.Станишівка вул.Шевченка, 16Б, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430 (будинок культури, зала) Велика

180354 с.Слобода-Селець вул.Свідерської, 27, с.Слобода-Селець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10019 (школа, спортивна зала) Середня

180355 с.Тетерівка вул.Шевченка, 25Б, с.Тетерівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12420 (будинок культури, фойє) Велика

180356 с.Троянів, с.Ставецьке вул.Шурупова, 2, с.Троянів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12460 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180357 с.Туровець, с.Грабівка(Станишівська сільська територіальна громада), с.Буймир, с.Лісівщина, с.Мошківка вул.Канарських, 32, с.Туровець, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12435 (сільська рада, зала засідань) мала

180519 смт Любар вул.Незалежності, 38, смт Любар, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13101 (будинок культури, фойє) Велика

180520 с.Березівка(Любарська селищна територіальна громада), с.Северинівка вул.Центральна, 8, с.Березівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13152 (клуб, фойє) Середня

180521 с.Авратин вул.Садова, 19, с.Авратин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13141 (клуб, каб.1) мала

180522 с.Кириївка вул.Шевченка, 36, с.Кириївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13127 (будинок культури, зала) мала

180523 с.Бичева вул.Центральна, 8, с.Бичева, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13153 (адмінприміщення старостинського округу, каб. 1) мала

180524 с.Рогізна вул.Незалежності, 5, с.Рогізна, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13154 (приміщення контори ФГ "Оксана", каб.1) мала

180525 с.Велика Волиця вул.Центральна, 1, с.Велика Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13151 (адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната) Середня

180526 с.Великий Браталів, с.Великобраталівське вул.Центральна, 2, с.Великий Браталів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13113 (будинок культури, зала) мала

180527 с.Великі Деревичі вул.Центральна, 2, с.Великі Деревичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13126 (школа, зала)
/
вул.Центральна, 6, с.Великі Деревичі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13126
мала

180528 с.Вигнанка вул.Перемоги, 1, с.Вигнанка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13145 (сільська рада, каб.3) мала

180529 с.Веселка вул.Центральна, 5, с.Веселка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13115 (школа, зала) мала

180530 с.Михайлівка(Любарська селищна територіальна громада) вул.Миру, 57, с.Михайлівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13128 (клуб, зала) мала

180531 с.Филинці вул.Ватутіна, 37, с.Филинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13116 (клуб, зала) мала

180532 с.Глезне вул.Клубна, 4, с.Глезне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13124 (будинок культури, зала) мала

180533 с.Мала Деревичка вул.Любарська, 6А, с.Мала Деревичка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13125 (клуб, зала) мала

180534 с.Перетік вул.Центральна, 36А, с.Перетік, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13118 (клуб, зала) мала

180535 с.Гізівщина вул.Лесі Українки, 1, с.Гізівщина, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13130 (адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната) мала

180536 с.Житинці вул.Молодіжна, 11, с.Житинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13136 (клуб, зала) мала

180537 с.Демківці, с.Квітневе(Любарська селищна територіальна громада), с.Озерне вул.Центральна, 33, с.Демківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13135 (клуб, зала) мала

180538 с.Горопаї вул.Першотравнева, 4, с.Горопаї, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13111 (школа, каб.1) мала

180539 с.Громада вул.Незалежності, 51, смт Любар, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13101 (гімназія №1, вестибюль)
/
вул.Гагаріна, 40, с.Громада, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13132
Середня

180540 с.Липне вул.Марцун Ганни Платонівни, 20, с.Липне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13114 (адмінприміщення старостинського округу, обрядова кімната) Середня

180541 с.Кутище вул.Лисичкіна, 1, с.Кутище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13117 (клуб, зала) мала

180542 с.Малий Браталів вул.Шкільна, 11, с.Малий Браталів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13142 (адмінприміщення старостинського округу, каб.2) Середня

180543 с.Гринівці вул.Центральна, 25, с.Гринівці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13143 (школа-сад, зала)
/
вул.Центральна, 27, с.Гринівці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13143
мала

180544 с.Мотовилівка вул.40-річчя Перемоги, 7, с.Мотовилівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13150 (будинок культури, зала) Середня

180545 с.Семенівка(Любарська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 20, с.Семенівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13146 (клуб, зала) мала

180546 с.Меленці вул.Молодіжна, 1, с.Меленці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13112 (адмінприміщення старостинського округу, каб.1) мала

180547 с.Виноградівка вул.Молодіжна, 3, с.Виноградівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13108 (клуб, зала) мала

180548 с.Нова Чортория вул.Незалежності, 32, с.Нова Чортория, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13120 (сільська рада, каб.4) Середня

180549 с.Стара Чортория, с.Дослідне вул.Соборна, 75А, с.Стара Чортория, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13122 (будинок культури, каб.5) Середня

180550 с.Борушківці вул.Михайлівська, 82А, с.Борушківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13123 (школа, зала) мала

180551 с.Стрижівка(Любарська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 36, с.Стрижівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13131 (школа, каб.4) Середня

180552 с.Іванківці(Любарська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 38, с.Стрижівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13131 (будинок культури, зала) мала

180553 с.Старий Любар вул.Пушкіна, 6, смт Любар, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13101 (школа мистецтв, зала) Середня

180554 с.Пединка вул.Перемоги, 4, с.Пединка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13144 (сільська рада, каб.3) мала

180555 с.Провалівка вул.Садова, 1, с.Провалівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13138 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

180556 с.Привітів вул.Шкільна, 17А, с.Привітів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13110 (школа, спортивна зала) Середня

180557 с.Панасівка вул.Шкільна, 1, с.Панасівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13140 (адмінприміщення старостинського округу, каб.3) мала

180558 с.Коваленки вул.Шкільна, 2, с.Коваленки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13137 (школа, зала) мала

180559 с.Коростки вул.Центральна, 1, с.Коростки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13121 (адмінприміщення старостинського округу, зала) мала

180560 с.Юрівка вул.Гвардійців Кантимирівців, 123, с.Юрівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13106 (будинок культури, зала) Середня

180561 с.Новий Любар вул.Гагаріна, 27, с.Новий Любар, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13105 (школа №2, зала) Середня

180970 смт Биківка, с.Сарнівка вул.Миру, 6, смт Биківка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13012 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

180971 с.Товща вул.Шкільна, 1, с.Товща, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13056 (школа, спортивна зала) мала

180972 смт Романів – вул.Базарна, вул.Банкова, вул.Гагаріна, вул.Івана Чепіля, вул.Калинова: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28/18; вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Мендєлєєва, вул.Небесної сотні, вул.Папаніна, вул.Польова, вул.С.Лялевича: 3; вул.Суворова, вул.Шевченка: 2/3–61, 63, 65/10; пров.Гагаріна, пров.Калиновий, пров.Матросова, пров.Небесної сотні, пров.Суворова вул.Графа Ілінського, 1, смт Романів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13001 (будинок культури, фойє) Велика

180973 смт Романів – вул.А.Кренца, вул.Б.Хмельницького, вул.Графа Ілінського, вул.Житомирська, вул.Калинова: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29–56; вул.Колуково, вул.Лісова, вул.Мар’янівська, вул.Міжгірна, вул.Осипенка, вул.Першотравнева, вул.Пригородна, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 62, 64, 67/3–220; пров.А.Кренца, пров.Б.Хмельницького, пров.Графа Ілінського, пров.Замковий, пров.Мар’янівський, пров.Пригородний, пров.Шевченка вул.Графа Ілінського, 13, смт Романів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13001 (ліцей, вестибюль) Велика

180974 смт Романів – вул.Веніаміна Юхимовича, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Г.Сковороди, вул.Івана Котляревського, вул.Кришталева, вул.Лисенка, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Павла Полуботка, вул.Пилипа Орлика, вул.Поліська, вул.Прогресівська, вул.Путіліна, вул.С.Лялевича: 5А–137; вул.Спортивна, вул.Філатова, вул.Чкалова, пров.Медичний, пров.Путіліна, пров.Філатова вул.С.Лялевича, 5, смт Романів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13001 (гімназія, спортивна зала) Велика

180975 смт Романів – вул.Б.Тена, вул.Віля Надводнюка, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Голуба, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Незалежності, вул.Петра Радзихівського, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Смарагдова, пров.Жовтневий, пров.Промисловий, пров.Трудовий, пров.Шкільний вул.Жовтнева, 112А, смт Романів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13001 (ТОВ "Вівад-09", контора, к.2) Середня

180976 смт Миропіль – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вільшанська, вул.Героїв Мирополя, вул.Зелена, вул.Зелений Хутір, вул.Злагоди, вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Коростенська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Прибережна, вул.Привітна, вул.Садова, пров.Лермонтова вул.Центральна, 46, смт Миропіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13033 (гімназія, актова зала) Середня

180977 смт Миропіль – вул.А.Кирилюка: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68–68/2, 70, 72–74, 76–78, 80; вул.Гагаріна, вул.Паркова, вул.Поштова: 1–95, 97, 101, 103, 105, 107, 109/1, 111, 113, 115; вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Чаплінського, пров.Набережний вул.Центральна, 38, смт Миропіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13033 (селищна рада, зала засідань) Середня

180978 смт Миропіль – вул.А.Кирилюка: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81–186; вул.Гоголя, вул.І.Франка, вул.Корольова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Поштова: 96, 98–100/1, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–251; вул.Шевченка, пров.Добросусідський, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Руський Вал вул.А.Кирилюка, 87, смт Миропіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13033 (школа №3, актова зала) Середня

180979 смт Миропіль – вул.Залізничників, вул.З.Космодем’янської, вул.Кам’янецька, вул.Лесі Українки, вул.Нахімова, вул.О.Атаманчука, вул.О.Кошового, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Привокзальна, вул.Фабрична, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Лесі Українки, пров.С.Гамченка вул.Перемоги, 21, смт Миропіль, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13033 (школа №2, спортивна зала) Середня

180980 с.Дертка вул.Центральна, 5, с.Дертка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13037 (фойє) мала

180981 с.Булдичів, с.Шевченка(Романівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 69, с.Булдичів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13041 (сільська рада, вестибюль) мала

180982 с.Велика Козара, с.Омильне вул.Колгоспна, 3, с.Велика Козара, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13032 (центр культури і дозвілля, актова зала) мала

180983 с.Вільха, с.Мала Токарівка вул.Центральна, 1Д, с.Вільха, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13030 (будинок культури, танцювальна зала) мала

180984 с.Врублівка вул.Любарська, 31, с.Врублівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13042 (сільська рада, кімната депутата) Середня

180985 с.Корчівка(Романівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 12, с.Корчівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13006 (клуб, фойє) мала

180986 с.Годиха, с.Микільськ вул.Миру, 6, с.Годиха, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13016 (сільська рада, зала засідань) мала

180987 с.Межирічка(Романівська селищна територіальна громада) вул.Нова, 1, с.Межирічка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13008 (клуб, глядацька зала) мала

180988 с.Гордіївка вул.Сільська, 22В, с.Гордіївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13047 (будинок культури, глядацька зала) мала

180989 с.Камінь вул.Небесної сотні, 40Б, с.Камінь, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13040 (школа, актова зала) Середня

180990 с.Химрич вул.Панаса Мирного, 1, с.Химрич, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13059 (клуб, глядацька зала) мала

180991 с.Карвинівка вул.Виноградова, 5, с.Карвинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13021 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шевченка, 18, с.Карвинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13021
Середня

180992 с.Бартуха вул.Лісова, 27, с.Бартуха, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13019 (фельдшерський пункт, приймальна) мала

180993 с.Грем’яче вул.Шкільна, 5А, с.Грем’яче, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13017 (бібліотека, читальна зала) мала

180994 с.Станіславівка вул.Шевченка, 10А, с.Станіславівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13022 (клуб, глядацька зала) мала

180995 с.Колодяжне вул.Перемоги, 2, с.Колодяжне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13038 (адмінбудівля ОТГ, зала засідань) мала

180996 с.Мала Козара, с.Олександрівка вул.Центральна, 18, с.Мала Козара, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13031 (клуб, глядацька зала) мала

180997 с.Пилипо-Кошара вул.Романівська, 1, с.Пилипо-Кошара, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13049 (клуб, фойє) мала

180998 с.Нивна, с.Яблунівка(Романівська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 20, с.Нивна, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13013 (сільська рада, кабінет бухгалтера) мала

180999 с.Голубин вул.Центральна, 15, с.Голубин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13066 (клуб, глядацька зала) мала

181000 с.Ольшанка, с.Бубни, с.Улянівка(Романівська селищна територіальна громада), с.Цеберка вул.Клубна, 2, с.Ольшанка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13036 (клуб, глядацька зала) мала

181001 с.Печанівка вул.Підкоритова, 1А, с.Печанівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13045 (адмінбудівля ОТГ, зала засідань) Середня

181002 с.Паволочка вул.Лесі Українки, 2Б, с.Паволочка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13046 (школа, вестибюль) мала

181003 с.Прутівка, с.Білки(Романівська селищна територіальна громада), с.Новопрутівка, с.Новохатки вул.Центральна, 23, с.Прутівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13010 (клуб, фойє) мала

181004 с.Жовтий Брід, с.Костянтинівка вул.Молодіжна, 23, с.Костянтинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13007 (клуб, фойє) мала

181005 с.Романівка(Романівська селищна територіальна громада) – вул.Б.Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Городня, вул.Зелена, вул.Івана Шеремета, вул.Молодіжна, вул.Освітянська, вул.Транзитна, вул.Шкільна вул.Транзитна, 1А, с.Романівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13043 (сільська рада, зала засідань) мала

181006 с.Романівка(Романівська селищна територіальна громада) – вул.Жовтнева, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Середня, вул.40-річчя Перемоги вул.40-річчя Перемоги, 20А, с.Романівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13043 (клуб, глядацька зала) мала

181007 с.Романівка(Романівська селищна територіальна громада) – вул.Лісова, вул.Рильського, вул.Садова вул.Садова, 39Б, с.Романівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13043 (клуб, глядацька зала) мала

181008 с.Разіне вул.Весняна, 6Б, с.Разіне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13044 (дитсадок (ігрова кімната)) мала

181009 с.Садки(Романівська селищна територіальна громада), с.Тевеліївка вул.Центральна, 26, с.Садки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13025 (сільська рада, зала засідань) мала

181010 с.Гвіздярня вул.Центральна, 42А, с.Гвіздярня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13018 (клуб, глядацька зала) мала

181011 с.Соболівка(Романівська селищна територіальна громада) вул.Путіліна, 59, с.Соболівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13053 (сільська рада, коридор) мала

181012 с.Вила вул.Центральна, 77, с.Вила, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13065 (клуб, глядацька зала) мала

181013 с.Старочуднівська Гута, с.Сульжинівка вул.Перемоги, 1, с.Старочуднівська Гута, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13015 (сільська рада, зала засідань) мала

181014 с.Хижинці, с.Мані вул.Миру, 23, с.Хижинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13058 (будинок культури, фойє)
/
вул.Миру, 25, с.Хижинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13058
мала

181015 с.Червоні Хатки вул.Весняна, 32, с.Червоні Хатки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13014 (школа, спортивна зала)
/
вул.Весняна, 28, с.Червоні Хатки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13014
мала

181016 с.Залужне вул.Лугова, 2, с.Залужне, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13067 (клуб, глядацька зала) мала

181017 с.Ягодинка(Романівська селищна територіальна громада), с.Борятин, с.Іванівщина вул.Центральна, 1, с.Ягодинка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13023 (сільська рада, актова зала) мала

181019 с.Лісна Рудня вул.Лісова, 61, с.Лісна Рудня, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13024 (клуб, танцювальна зала) мала

181020 с.Ясногород, с.Монастирок, с.Синява вул.Шевченка, 36, с.Ясногород, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13020 (сільська рада, зала засідань) мала

181166 м.Чуднів – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–63, 65, 67–69, 75–77; вул.Гранична, вул.Затишна, вул.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, вул.Коцюбинського, вул.Левадна, вул.Любарська, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Рильського, вул.Солом’яна гора, вул.Тургенєва, вул.Хлібна, пров.Бузковий, пров.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, пров.Любарський вул.Івана Рудніцького-воїна-героя АТО, 4, м.Чуднів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13201 (школа №2,хол) Середня

181167 м.Чуднів – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Майдану: 64, 66, 70–74, 83–147, 153–155, 157, 159, 161; вул.Героїв Пожежних, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.Мала Житомирська, вул.Петропавлівська, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Середня, вул.Скала, вул.Тестова, вул.Тетерівський узвіз, вул.Фортечна, пров.Калиновий, пров.Пушкіна, пров.Річний, пров.Шкільний вул.Героїв Майдану, 95, м.Чуднів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13201 (міський будинок культури, танцювальна зала) Середня

181168 м.Чуднів – вул.Героїв Майдану: 148–152, 156, 158, 160, 162–219; вул.Житомирська, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, пров.Л.Українки вул.Житомирська, 15А, м.Чуднів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13201 (адмінприміщення УПСЗН Чуднівської РДА, зала засідань) Середня

181169 м.Чуднів – вул.Бортовського, вул.Весняна, вул.Героїв АТО, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Михайла Рубашова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, пров.Бортовського, пров.Кленовий, пров.Робітничий, пров.Садовий, пров.1-й Заводський, В/Ч А 1979 вул.Соборна, 1, м.Чуднів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13201 (ліцей, фойє) Середня

181170 смт Вакуленчук Військове містечко №10, 31, смт Вакуленчук, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13246 (школа, їдальня)
/
Військове містечко №10, 30, смт Вакуленчук, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13246
Середня

181171 смт Великі Коровинці – вул.Аграрна, вул.В.Законова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заріччя, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Слобідська, вул.Театральна, вул.Терещенка, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Веселий, пров.Каштановий, пров.Квітневий, пров.Привітний, пров.Слобідський вул.Терещенка, 6, смт Великі Коровинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13240 (клуб, фойє) Середня

181172 смт Великі Коровинці – вул.Бердичівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вакуленчука, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Мальовнича, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Придорожна, вул.П’ятецька, вул.Садова, вул.Травнева, вул.8-го Березня, пров.Вітряний, пров.Лермонтова, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Челюскіна, пров.Шкільний, просп.Вакуленчука пров.Шкільний, 5, смт Великі Коровинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13240 (школа, спортивна зала) Середня

181173 с.Михайленки вул.Центральна, 63, с.Михайленки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13243 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала

181174 смт Іванопіль – вул.Бердичівська, вул.Берегова, вул.Дружби, вул.Молодіжна, вул.1 Травня, пров.Береговий, с.Медведиха вул.Незалежності, 19, смт Іванопіль, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13253 (селищна рада, фойє) Середня

181175 смт Іванопіль – вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Кругла, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Садиба, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Лісовий, пров.Незалежності 1, пров.Незалежності 2, пров.Садиби, пров.Шевченка вул.Незалежності, 134, смт Іванопіль, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13253 (ліцей, фойє) Середня

181176 смт Іванопіль – вул.Заводська, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Садова, вул.1-Набережна, вул.2-Набережна, вул.3-Набережна, пров.Заводський, пров.Заводський 1, пров.Лесі Українки, пров.Садовий, с.Радісне вул.Незалежності, 134, смт Іванопіль, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13253 (ліцей, спортивний зал) Середня

181178 с.Бабушки вул.Центральна, 50, с.Бабушки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13225 (будинок культури, актова зала) мала

181179 с.Дацьки, с.М’ясківка вул.Центральна, 31, с.Дацьки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13226 (фельдшерський пункт, процедурний кабінет) мала

181180 с.Безпечна вул.Шевченка, 3, с.Безпечна, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13265 (школа, фойє) мала

181181 с.Бейзимівка вул.Семенюка, 1Б, с.Бейзимівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13244 (Будинок культури, актова зала) мала

181182 с.Будичани вул.Миколи Бричника, 2Б, с.Будичани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13213 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

181183 с.Бурківці вул.Центральна, 9, с.Бурківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13261 (клуб, фойє) мала

181184 с.Лихосілка вул.Лісова, 11, с.Лихосілка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13259 (клуб, актова зала) мала

181185 с.Вільшанка вул.Короченська, 2, с.Вільшанка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13224 (Будинок культури, фойє) Середня

181186 с.Галіївка вул.ім.В.Ф.Мазуркевича, 38А, с.Галіївка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13251 (школа, спортивна зала) мала

181187 с.Дриглів вул.Небесної Сотні, 6А, с.Дриглів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13210 (клуб, фойє) мала

181188 с.Кихті вул.Центральна, 32А, с.Кихті, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13216 (ЗДО, спортивна зала) мала

181189 с.Рижів вул.Партизанська, 6А, с.Рижів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13217 (адмінприміщення, актова зала) мала

181190 с.Дубище вул.Миру, 62/3, с.Дубище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13211 (будинок культури, фойє) Середня

181191 с.Дідківці вул.Івана Франка, 21Б, с.Дідківці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13212 (клуб, фойє) мала

181192 с.Жеребки, с.Певна, с-ще Поштове вул.Щаслива, 4А, с.Жеребки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13256 (клуб, актова зала) мала

181193 с.Польова Слобідка, с.Степок вул.Миру, 33, с.Степок, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13257 (клуб, глядацька зала,) мала

181194 с.Карпівці вул.Миру, 17А, с.Карпівці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13235 (Будинок культури, актова зала) Середня

181195 с.Шевченка(Вільшанська сільська територіальна громада) вул.50-річчя Перемоги, 11, с.Шевченка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13237 (клуб, фойє) мала

181196 с.Кілки вул.Шкільна, 31А, с.Кілки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13232 (клуб, фойє) мала

181197 с.Волосівка вул.Набережна, 1А, с.Волосівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13233 (клуб, бібліотека) мала

181198 с.Подолянці вул.Зелена, 21А, с.Подолянці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13242 (орендована будівля, зала)
/
вул.Центральна, 16, с.Подолянці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13242
мала

181199 с.Красноволиця, с.Йосипівка(Чуднівська міська територіальна громада) вул.Перемоги, 55, с.Красноволиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13231 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала

181200 с.Красногірка(Чуднівська міська територіальна громада), с.Довбиші вул.Шкільна, 2, с.Красногірка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13230 (будинок культури, хол) мала

181201 с.Краснопіль вул.Центральна, 19, с.Краснопіль, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13264 (школа, актова зала) Середня

181202 с.Красносілка(Чуднівська міська територіальна громада), с.Ясногірка(Чуднівська міська територіальна громада) вул.Центральна, 29, с.Красносілка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13234 (школа, спортивна зала) Середня

181203 с.Мала Волиця вул.Бердичівська, 10, с.Мала Волиця, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13250 (школа, зала) мала

181204 с.Дібрівка вул.Садова, 62, с.Дібрівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13252 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала

181205 с.Молочки вул.Миру, 1А, с.Молочки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13262 (клуб, глядацька зала) мала

181206 с.Мотрунки вул.Молочківська, 1, с.Мотрунки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13247 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурний кабінет) мала

181207 с.Носівки вул.Центральна, 4А, с.Носівки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13266 (клуб, глядацька зала) мала

181208 с.Суслівка вул.Центральна, 16, с.Суслівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13267 (орендована будівля, зала) мала

181209 с.П’ятка вул.Жданівського, 11, с.П’ятка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13222 (школа, фойє) Середня

181210 с.Пилипівка вул.Центральна, 54, с.Пилипівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13228 (клуб, глядацька зала) мала

181212 с.Рачки вул.Шевченка, 10Б, с.Рачки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13245 (клуб, глядацька зала) мала

181213 с.Стетківці вул.Миру, 45А, с.Стетківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13263 (клуб, глядацька зала) мала

181214 с.Стовпів, с.Дреники вул.Шевченка, 25Б, с.Стовпів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13214 (будинок культури, глядацька зала) Середня

181216 с.Троща, с.Ясопіль вул.Чуднівська, 64, с.Троща, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13260 (будинок культури, глядацька зала) Середня

181217 с.Турчинівка вул.Молодіжна, 4, с.Турчинівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13223 (школа, актова зала) мала

181218 с.Княжин вул.Демчука, 10, с.Княжин, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13227 (клуб, актова зала) мала

181219 с.Тютюнники вул.Миру, 1, с.Тютюнники, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13220 (будинок культури, фойє) Середня

181220 с.Городище(Чуднівська міська територіальна громада) вул.Сонячна, 16, с.Городище, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13219 (адмінприміщення, актова зала) мала

181221 с.Короченки вул.Чуднівська, 1, с.Короченки, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13201 (будинок культури, глядацька зала) мала

181222 с.Малі Коровинці вул.Вакуленчука, 3, с.Малі Коровинці, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13221 (клуб, глядацька зала) мала

181223 с.Судачівка вул.Чуднівська, 1, с.Судачівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13209 (адмінприміщення, актова зала) мала

181373 м.Житомир – вул.Героїв Пожежних: 4, 6–8А, 10, 12, 14/13, 16/20, 18–20, 22, 24–28, 30/57; вул.Закам’янська, вул.Радивілівська: 1–38, 40, 42, 44; вул.Скульптора Олішкевича: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21/9, 23, 25, 27–27А, 29/2, 31, 33, 35, 37, 39/46, 41/37, 43, 45, 47, 49, 51/1, 53/2, 55, 57/30; вул.Чуднівська: 22–98, 101; набережна Мальованська: 24–106; набережна Під Скелями, пров.Андріївський узвіз, пров.Баранівський, пров.Водопровідний, пров.Володимира Сосюри: 1–14, 16, 18, 22/11; пров.Закам’янський, пров.Максима Залізняка, пров.Монолітний, пров.Нагірний, пров.Олени Левчанівської, пров.Рилєєва, пров.Скельний, пров.Якубця, пров.1-й Кривий, пров.1-й Павликівський, пров.2-й Гранітний: 4, 6–23; пров.2-й Кривий, проїзд Гамченка вул.Чуднівська, 101, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10005 (Житомирський торговельно-економічний коледж, вестибюль) Велика

181374 м.Житомир – бульв.Тетерівський, вул.Старочуднівська: 3–6, 7; вул.Чуднівська: 100А, 102, 103Б к.1–108; вул.Чумацький Шлях: 2, 4; вул.Шпаковська, пров.Корбутівський, пров.Політехнічний, пров.Річковий, проїзд Шпаковський вул.Чуднівська, 103, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10005 (Державний університет "Житомирська політехніка", вестибюль) Велика

181375 м.Житомир – вул.Радонова, вул.Цюрупи, вул.Чуднівська: 102А, 108Б–112, 116–194; вул.Чумацький Шлях: 1/110, 3, 5–106; пров.Гуйвинський, пров.Льва Нікуліна, пров.Оздоровчий, пров.1-й Староруднянський, пров.2-й Староруднянський, проїзд Івана Богуна, проїзд Корчацький вул.Чуднівська, 102А, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10005 (ДНЗ "Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м.Житомира", вестибюль) Велика

181376 м.Житомир – вул.Героїв Пожежних: 3–3А, 5–5А, 9/15, 11/22, 13, 15, 17, 21, 23, 29, 31/16, 35–35А, 37, 39, 47, 49–49А, 51, 53, 55; вул.Західна: 2/56–46, 48, 50/7, 52, 54/15; вул.Зв’язківців, вул.Родини Гамченків: 2А–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/25; вул.Святого Йоана Павла II: 5/14, 7/19, 17/43, 21/2, 23/44, 25–25А, 27, 29, 31; вул.Симона Петлюри: 23/35–46/31; вул.Скульптора Олішкевича: 38/32, 40/27, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/2, 58–75; вул.Старочуднівська: 6А, 8–12/77; вул.Чуднівська: 100, 108А; пров.Володимира Сосюри: 15/9, 17, 19–21, 23–26Б; пров.Галовий, пров.Петра Болбочана, пров.1-й Західний, пров.2-й Гранітний: 1/70–3, 5/1; пров.2-й Західний вул.Старочуднівська, 4, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10005 (дошкільний навчальний заклад №6, спортивна зала) Велика

181377 м.Житомир – вул.Барашівська: 2–4, 6–6А, 8–8Б; вул.Героїв Пожежних: 32/38, 36, 38, 40–46, 48–48А, 50, 52, 54/17, 56/18–89/65; вул.Денишівська: 3–18; вул.Західна: 47, 49–49А, 51–51В, 53, 56–66/24, 68–70/17, 72/16, 74, 76, 78/81; вул.Кармелюка: 53–55, 57–59, 61–61Б, 63/88, 67, 69, 71, 73, 75–79, 81/78, 82Б, 83/65, 85–85А, 87–89, 93–95/5, 103/22, 105/15, 113–145; вул.Миропільська, вул.Олени Теліги: 3–26/97; вул.Радивілівська: 39/26, 41, 43, 45–81/51; вул.Родини Гамченків: 46/52, 48, 50–50А, 52–52/46, 54–54Г, 56/9, 58/8, 60–67/10, 69/9–83/91; вул.Святого Йоана Павла II: 2А–4, 6–7А, 9–16/67, 18–20, 22, 24–24А, 26, 28, 30/70, 36–69; вул.Симона Петлюри: 3–15; вул.Скульптора Олішкевича: 6–6Б, 8, 10–10В, 12–12Б, 14, 16, 18/2, 20, 22, 24–24А/48, 26/39, 28, 30, 32–32А, 34, 36; вул.Терещенківська, вул.Троянівська: 17/2, 19–21А, 23–23Б, 25–39; вул.Чуднівська: 114; набережна Мальованська: 2–22; пров.Барашівський: 9–15, 47; пров.Весняний, пров.Джерельний, пров.Евеліни Ганської, пров.Корецький, пров.Мальованський, пров.Остапа Вишні, пров.Острозький, пров.Рівненський, пров.Садибний, пров.Семена Палія, пров.Семенівський, пров.Троянівський, пров.Уласа Самчука, пров.Шумський, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Кармелюка: 32, 36–45; пров.2-й Вишневий, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Західний, пров.4-й Вишневий, пров.5-й Вишневий, пров.6-й Вишневий, проїзд Миропільський, узвіз Стрімкий вул.Троянівська, 26, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10006 (школа №1, вестибюль) Велика

181378 м.Житомир – вул.Багратіонівська, вул.Березівська: 22/1, 24–54; вул.Героїв Пожежних: 90А–125/28; вул.Денишівська: 25–98/25; вул.Дібровна: 29/15–55; вул.Західна: 67/78, 71, 73А–73/1, 75–75В, 77, 79/15–177; вул.Кармелюка: 44А–44/83, 46–46А, 48–52, 56/90, 60/2, 62, 64–66А, 68–68А, 70–70А, 72–72Б, 74, 80–80Б, 82, 82/64, 84, 86, 90–92/28, 98/25–102/2, 104/1, 106–108/2; вул.Каховська: 11/105, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 28А–76/36; вул.Олени Теліги: 27/98–84; вул.Радивілівська: 83, 85–85А, 87–87А, 89–89А, 91–91/2, 95/2, 97, 99, 101/1, 103–103/2, 105/11; вул.Родини Гамченків: 68; пров.Березівський, пров.Василя Кука, пров.Василя Стуса, пров.Взуттєвий, пров.Івана Багряного, пров.Лікаря Бланка, пров.Михайла Клименка, пров.Скульптора Вітрика, пров.Юліана Мовчана, пров.1-й Березівський: 3, 5, 7/23, 9/20, 11, 13–14; пров.1-й Каховський, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Каховський, пров.3-й Каховський, пров.4-й Березівський, пров.4-й Західний, пров.4-й Каховський, пров.5-й Березівський: 22–28; пров.5-й Західний, пров.6-й Західний, пров.7-й Західний, проїзд Каховський вул.Західна, 110, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10006 (навчально-виховний комплекс №11, актова зала) Велика

181379 м.Житомир – вул.Барашівська: 1, 5, 7, 9–98; вул.Березівська: 7–21, 23; вул.Героїв Пожежних: 127–129/1; вул.Дібровна: 1/95–27; вул.Кармелюка: 1–43, 45, 47–47А; вул.Каховська: 1–10А, 12/132, 14/107, 16, 18–18А, 20, 22, 24–24А, 26/116; вул.Радивілівська: 82, 84, 86, 88А–88/35, 90/28, 92/2, 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106–148; вул.Святого Йоана Павла II: 1/15; вул.Соснова: 1–16/1, 18, 20–22А, 24–24А, 26–26Б, 28; вул.Троянівська: 24; пров.Барашівський: 17А–19; пров.Давидівський, пров.Живичний, пров.Жоржиновий, пров.Кам’яний Узвіз, пров.Мальовничий, пров.Миколи Чечеля, пров.Павла Кольченка, пров.Покровський, пров.Федора Терещенка, пров.Христофора Барановського, пров.Ясеневий, пров.1-й Барашівський, пров.1-й Березівський: 2/20, 4, 6, 8, 10/21, 12/18; пров.1-й Кармелюка: 1–31А, 33–35В; пров.1-й Сосновий, пров.2-й Барашівський, пров.2-й Сосновий, пров.3-й Березівський, пров.3-й Сосновий, пров.5-й Березівський: 1/6–19; пров.7-й Березівський, проїзд Августа Ільїнського, проїзд Кам’янський вул.Святого Йоана Павла II, 3, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10006 (Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вестибюль) Велика

181380 м.Житомир – вул.Василя Максютова: 1–3А, 5, 7, 11, 13, 15, 17–17А; вул.Вільський Шлях: 14 к.1–16З, 18–18В, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36/1–63А, 65, 67, 69–69А, 71–71В, 73, 75–75А, 77–77А, 79, 81–81А, 83, 85–85А, 87–87А, 89, 91, 93–93/2, 95, 97, 99, 101–101А, 103А, 105–105Б, 107–107Г, 109–109В, 111–111Б, 115–115В, 117, 121А, 123, 125; вул.Індустріальна, вул.Свободи: 1–26, 28, 32–32А, 34, 36–36А, 38–38А, 40–88; вул.Тараса Бульби-Боровця: 35/29–45/20, 47А–47/7, 49–49А, 51, 53, 55, 57/21, 59–65; пров.Лугинський, пров.Свободи, пров.1-й Індустріальний, пров.1-й Соколовський, пров.2-й Індустріальний, пров.2-й Старопоштовий, пров.3-й Індустріальний, проїзд Індустріальний, проїзд Свободи вул.Вільський Шлях, 11А, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10020 (дошкільний навчальний заклад №52, кабінет фізіотерапевтичний) Велика

181381 м.Житомир – бульв.Шкільний, вул.Археологічна, вул.Бялика, вул.Василя Максютова: 4, 6, 8–10, 12–12Б, 14, 16, 18–22; вул.Видумка, вул.Вільський Шлях: 64, 66–66Ж, 68–68В, 70–70А, 72, 74, 76, 78–78А, 80–80А, 82, 84–84А, 86, 88–88А, 90–90Б, 92Б–92В, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104, 106–106А, 108–108А, 110–110А, 112–114А, 116–116А, 118–120А, 122, 124–124А, 126–184, 186–186Г, 188, 190–190Б, 192, 194/2, 196А–196/1; вул.Гаражна, вул.Луцька, вул.Миклухо-Маклая, вул.Павловська Гора, вул.Привітна, вул.Професора Антоновича, вул.Свободи: 27–27А, 29–31, 33–33Б, 35–35А, 37–37А, 39, 92А–118; вул.Соколова Гора, вул.Тараса Бульби-Боровця: 46, 48–48А, 50–50В, 52–52Б, 54, 56, 58–58А; вул.Труда, пров.Вузький, пров.Скіфський, пров.Склянського, пров.Спортивний, пров.Троковицький, пров.1-й Курганний, пров.1-й Труда, пров.2-й Курганний, пров.2-й Соколовський, пров.2-й Труда, пров.3-й Курганний, пров.3-й Соколовський, пров.3-й Труда, проїзд Археологічний, проїзд Бєльського, проїзд Луцький, проїзд Осокоровий вул.Бялика, 6, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10020 (ТОВ "Атем-Франк", актова зала) Велика

181387 м.Житомир – вул.Вільський Шлях: 185, 187, 189, 191/1, 193/2, 195/1, 198–308; вул.В’ячеслава Липинського, вул.Кам’янська, вул.Клима Поліщука, вул.Лейтенанта Огурцова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Радіщева, вул.Стадіонна, вул.Тополина, вул.Фізкультурна, пров.Володимира Менчиця, пров.Сергія Остапенка, пров.Стадіонний, пров.Швейний, пров.1-й Миру, пров.1-й Радіщева, пров.3-й Миру, пров.4-й Соколовський, пров.5-й Максютова, пров.5-й Соколовський, пров.6-й Соколовський, пров.7-й Соколовський, проїзд Грибний вул.Вільський Шлях, 203, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10028 (школа №15, коридор) Велика

181390 м.Житомир – вул.Крошенська: 31А–31/9, 33–35, 37–37А; вул.Покровська: 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 145; вул.Тараса Бульби-Боровця: 3–3А, 5, 7–7А; вул.Покровська, 129А, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (навчально-виховний комплекс №65, музична зала) Середня

181391 м.Житомир – вул.Крошенська: 30–30А, 32, 36, 38, 44–52; вул.Тараса Бульби-Боровця: 23–29А; вул.Тараса Бульби-Боровця, 17, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (школа №28, вестибюль) Велика

181392 м.Житомир – вул.Крошенська: 2, 4–8А; вул.Парникова, вул.Садова, вул.Тараса Бульби-Боровця: 16–22, 32; пров.Парниковий вул.Тараса Бульби-Боровця, 32, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (Центр професійно-технічної освіти м.Житомира, гуртожиток) Велика

181393 м.Житомир – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вацлава Длоуги, вул.В’ячеслава Малі, вул.Гранітна, вул.Івана Білика, вул.Озерна, вул.Олександра Олеся, вул.Паркова, вул.Перехідна, вул.Петра Калнишевського, вул.Під’їзна, вул.Покровська: 102, 104–106Б, 108–118, 120, 122, 124/2, 126, 128, 130, 132–132А, 134–134А, 136–138, 140, 142–144, 146–148В, 150–150А, 152, 154, 156–158/2, 160–175А, 177, 179–179А, 181, 183–183А, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205; вул.Северина Наливайка, вул.Тарновського, вул.Чеська Крошня, набережна Крошенська, пров.Барвистий, пров.Богуна, пров.Крашевського, пров.Луговий, пров.Медовий, пров.Паволоцький, пров.Перехідний, пров.Прудний, пров.Садовий, пров.Яна Охоцького, пров.1-й Заводський, пров.2-й Тургєнєва, проїзд Очеретяний вул.Покровська, 100, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, каб.5) Велика

181394 м.Житомир – вул.Андріївська, вул.Білоруська, вул.Будівельна, вул.Дружби, вул.Звягельська, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Покровська: 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186, 188–190, 192, 194–194А, 196–196А, 198–198А, 200–200А, 202, 204, 206–271; вул.Танкістів, вул.Чеська, пров.Альбрехта, пров.Гомельський, пров.Піщаний, пров.1-й Андріївський, пров.1-й Дружби, пров.2-й Дружби, пров.2-й Танкістів, пров.3-й Танкістів, проїзд Андріївський, проїзд Вчених вул.Покровська, 203, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (ТДВ "Шляхове будівельне управління №35", вестибюль) Велика

181395 м.Житомир – вул.Крошенська: 17–28; вул.Тараса Бульби-Боровця: 2, 4–4Г, 6–6А, 9/31–15; вул.Тараса Бульби-Боровця, 15, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (школа №16, вестибюль) Велика

181396 м.Житомир – алея Садова, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Крошенська: 39–43; вул.Народицька: 21; вул.Овруцька, вул.Покровська: 94, 96А–96Б, 98–101, 103, 107, 119А, 121А; пров.Учбовий, проїзд Академіка Липського, проїзд Академіка Омелянського вул.Покровська, 96, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (Житомирський агротехнічний коледж, хол актової зали) Велика

181397 м.Житомир – вул.Крошенська: 3–3А, 11А; вул.Покровська: 121, 123, 125, 149, 151–151А, 153А–153Б, 155, 159; вул.Цегляна, пров.1-й Танкістів вул.Покровська, 143, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (центр розвитку дитини №5, музична зала) Велика

181398 м.Житомир – вул.Євгена Рихліка, вул.Народицька: 15–17, 33–37; вул.Отаманів Соколовських, вул.Покровська: 84, 86–86А, 88, 90, 95, 97/2; пров.Священика Жилюка, проїзд Бруховського, просп.Незалежності: 29А, 31, 37, 39, 45; вул.Покровська, 98В, м.Житомир, Житомирський р-н, Житомирська обл., 10031 (Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, мала актова зала) Велика

181461 с.Бистрі вул.П.Соломка, 67, с.Бистрі, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12431 (клуб, актова зала) мала

181462 с.Михайлівка(Тетерівська сільська територіальна громада) вул.Михайлівська, 10, с.Михайлівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12422 (приміщення клубу, зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
180358 Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради Бердичівське шосе, 5, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440 Мала
180359 Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний центр психічного здоров’я" Житомирської обласної ради Бердичівське шосе, 3, с.Зарічани, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12440 Мала
180360 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради шосе Сквирське, 3, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430 Мала
180361 Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради шосе Сквирське, 6, с.Станишівка, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12430 Мала
180362 Комунальне некомерційне підприємство "Обласний протитуберкульозний диспансер" Житомирської обласної ради вул.Бердичівська, 64, смт Гуйва, Житомирський р-н, Житомирська обл., 12442 Мала
180562 Комунальне некомерційне підприємство "Любарська центральна районна лікарня" вул.Медична, 5, с.Старий Любар, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13133 Мала
181021 Комунальне некомерційне підприємство "Романівська лікарня" Романівської районної ради вул.Медична, 2, смт Романів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13001 Мала
181224 Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівська центральна районна лікарня" вул.Житомирська, 15, м.Чуднів, Житомирський р-н, Житомирська обл., 13201 Мала