Закарпатська область - одномандатний виборчий округ №69

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Берегівської РДА

14

Відділ ведення ДРВ апарату Іршавської РДА

25

Відділ ведення ДРВ апарату Мукачівської РДА

58

Відділ ведення ДРВ Мукачівської міської ради

36

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
210003 с.Батрадь вул.Каштей, 7, с.Батрадь, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90213 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Середня

210004 смт Батьово вул.Вошут, 52, смт Батьово, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90212 (школа, актова зала, 1-й поверх) Велика

210005 с.Горонглаб вул.Шкільна, 1, с.Горонглаб, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90214 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

210012 с.Велика Бийгань вул.Шкільна, 1, с.Велика Бийгань, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90232 (школа, спортивна зала, 1-й поверх)
/
вул.Головна, 61, с.Велика Бийгань, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90232
Середня

210013 с.Мала Бийгань вул.Визволення, 65А, с.Мала Бийгань, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90232 (школа, їдальня) Середня

210015 с.Гать, с.Чикош-Горонда вул.Головна, 56А, с.Гать, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90231 (будинок культури, актова зала) Велика

210017 с.Гут вул.Мункачі М., 11, с.Гут, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90230 (будинок культури, актова зала) Середня

210019 с.Запсонь вул.Головна, 63, с.Запсонь, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90224 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Фізкультурна, 4, с.Запсонь, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90224
Середня

210021 с.Косонь вул.Бочкая, 3, с.Косонь, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90223 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Бочкая, 5, с.Косонь, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90223
Велика

210029 с.Попово, с.Мале Попово вул.Косоньська, 10, с.Попово, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90221 (будинок культури, фойє) Середня

210030 с.Гетен вул.Миру, 198, с.Гетен, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90222 (будинок культури, актова зала) Середня

210031 с.Рафайново вул.Ш.Петефі, 2, с.Рафайново, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90225 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Берегівська, 1, с.Рафайново, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90225
Середня

210032 с.Свобода, с.Бадів, с.Бакош, с.Данилівка вул.Миру, 51, с.Свобода, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90210 (будинок культури, актова зала) Велика

210035 с.Шом, с.Каштаново вул.Садова, 2, с.Шом, Берегівський р-н, Закарпатська обл., 90220 (школа, їдальня) Середня

210172 с.Собатин 70, с.Собатин, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90157 (школа, фойє) Середня

210173 с.Лисичово 189, с.Лисичово, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90150 (будинок культури, мала зала) Велика

210174 с.Кушниця – вул.І. Франка, вул.Кам’яний, вул.Кривий, вул.Лісова, вул.Лужок, вул.Монастирська, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Фізкультурна, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Центральна, 22, с.Кушниця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90151 (сільська рада, сесійна зала) Середня

210175 с.Кушниця – вул.Вовчий, вул.Гірська, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Раковий, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шкільна вул.Шкільна, 29, с.Кушниця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90151 (школа, спортивна зала) Велика

210176 с.Бронька 152, с.Бронька, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90152 (сільська рада, зал-фойє) Середня

210177 с.Суха 171, с.Суха, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90153 (школа, фойє) Середня

210178 с.Довге – вул.Василя Німчука, вул.Волоська, вул.Городища, вул.Довговича, вул.Дощадець, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Н. Нижня, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Підгрущин, вул.Потічкова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Словацька, вул.Соборна вул.Перемоги, 72, с.Довге, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90154 (Вищий економічний коледж "Бакалавр", лекційна зала) Велика

210179 с.Довге – вул.А. Корольова, вул.Боднарівська, вул.Велика, вул.Виноградна, вул.Возз’єднання, вул.Волошина, вул.Духновича, вул.Куклівська, вул.Лемацька, вул.Лесі Українки, вул.Машкіна, вул.Н. Верхня, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка пл.П’яц, будинок культури, с.Довге, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90154 (будинок культури, зала) Велика

210180 с.Довге – вул.Арташ, вул.Богдана Хмельницького, вул.В. Якуба, вул.Гамора, вул.Гірки, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Добровольців, вул.Івана Франка, вул.Кальварія, вул.Куруців, вул.Лісова, вул.М. Підгірянки, вул.Малинова, вул.Маркусів, вул.Мочарна, вул.Станційна, вул.Теодора Ромжі, вул.8-го Березня вул.Куклівська, 54, с.Довге, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90154 (школа, вестибюль) Велика

210203 с.Загаття – вул.А. Ерделі, вул.Возз’єднання, вул.Кротона, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Шелелівська вул.А. Ерделі, 2, с.Загаття, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90112 (сільська рада, зала засідань) Середня

210204 с.Загаття – вул.Колоднянська вул.Колоднянська, 151А, с.Загаття, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90112 (школа, актова зала) Середня

210205 с.Климовиця, с.Кобалевиця 20А, с.Климовиця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90112 (сільський клуб, зала) мала

210206 с.Івашковиця 113, с.Івашковиця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90112 (сільський клуб, зала) мала

210207 с.Дуби 56, с.Дуби, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90112 (сільський клуб, зала) мала

210208 с.Чорний Потік 137, с.Чорний Потік, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90110 (школа, спортивна зала) Середня

210209 с.Крайня Мартинка 29, с.Крайня Мартинка, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90110 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

210210 с.Підгірне вул.Перемоги, 1, с.Підгірне, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90111 (школа, фойє) Середня

210211 с.Смологовиця 48, с.Смологовиця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90110 (школа, їдальня) мала

210212 с.Локіть 45, с.Локіть, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90110 (школа, кл.1) мала

210223 с.Мідяниця 166А, с.Мідяниця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90122 (сільський клуб, зала) Середня

210224 с.Дунковиця 91, с.Дунковиця, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90121 (школа, фойє) Середня

210225 с.Арданово 440, с.Арданово, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90120 (школа, спортивна зала) Середня

210226 с.Горбок вул.Шевченка, 94А, с.Горбок, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90119 (школа, фойє) Середня

210227 с.Доробратово вул.Миру, 12, с.Доробратово, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90113 (сільська рада, актова зала) Середня

210228 с.Негрово Майдан Миру, 4, с.Негрово, Іршавський р-н, Закарпатська обл., 90114 (сільський клуб, зала) Середня

210303 с.Великі Лучки – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.І.Габовди, вул.Млинська, вул.Мукачівська, вул.Н.Конституції, вул.Петра Янути, вул.Садова, вул.Юрія Керекеша вул.Мукачівська, 96, с.Великі Лучки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89625 (школа мистецтв, актова зала) Велика

210304 с.Великі Лучки – вул.Вишнева, вул.Добровольців, вул.Лісна, вул.Молокарська, вул.Різна, вул.Швейна, вул.Шевченка вул.Гагаріна, 37, с.Великі Лучки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89625 (сільська рада, зала засідань) Велика

210305 с.Великі Лучки – вул.Гагаріна, вул.Галаська, вул.Духновича, вул.Л.Українки, вул.Лучкая, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Туряниці вул.Гагаріна, 49, с.Великі Лучки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89625 (школа, спортивна зала) Середня

210306 с.Великі Лучки – вул.Августина Волошина, вул.Борканюка, вул.Вербницька, вул.Головна, вул.Грушевського, вул.І.Франка, вул.Латорична, вул.Підлісна вул.Головна, 70А, с.Великі Лучки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89625 (школа, актова зала) Середня

210307 с.Горонда – вул.А.Волошина, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Елеваторна, вул.Закарпатська, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.П.Лінтура, вул.Пушкіна, вул.Станинця, вул.Шевченка, БОС вул.Духновича, 64, с.Горонда, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89656 (сільська рада, зала засідань) Велика

210308 с.Горонда – вул.Борканюка, вул.Духновича, вул.Лісна, вул.Молодіжна вул.Духновича, 68, с.Горонда, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89656 (школа, актова зала) Середня

210309 с.Дерцен вул.Ракоці, 91А, с.Дерцен, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89671 (будинок культури, балетна зала) Велика

210310 с.Жнятино вул.Миру, 131А, с.Жнятино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89657 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

210311 с.Жуково вул.Миру, 26, с.Жуково, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89634 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210312 с.Завидово вул.Миру, 101, с.Завидово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89667 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210313 с.Залужжя, с.Ромочевиця вул.Духновича, 48А, с.Залужжя, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89675 (сільська рада, зала засідань) Середня

210314 с.Зняцьово вул.Гойди, 2, с.Зняцьово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89650 (школа, спортивна зала) Середня

210315 с.Драгиня 33Б, с.Драгиня, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89650 (школа, фойє) мала

210316 с.Вінкове, с.Кінлодь 16В, с.Кінлодь, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89650 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210317 с.Червеньово 112Г, с.Червеньово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89651 (школа, їдальня) Середня

210318 с.Зубівка, с.Софія вул.Миру, 51, с.Зубівка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89674 (школа, актова зала) Середня

210319 с.Іванівці вул.Миру, 15, с.Іванівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89622 (сільська рада, зала засідань) Середня

210320 с.Старе Давидково вул.Миру, 60А, с.Старе Давидково, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89622 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210321 с.Клячаново вул.Миру, 2, с.Клячаново, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89623 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

210322 с.Кальник вул.Шевченка, 2, с.Кальник, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89633 (сільська рада, зала засідань) Середня

210323 с.Медведівці вул.Центральна, 70, с.Медведівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89633 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210324 с.Кузьмино, с.Руська Кучава 63, с.Кузьмино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89633 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210325 с.Шкуратівці 10А, с.Шкуратівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89633 (сільський клуб, зала засідань) мала

210326 с.Ключарки вул.Я.Мудрого, сільський клуб, с.Ключарки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89626 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

210327 с.Копинівці вул.Миру, 94, с.Копинівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89631 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210328 с.Микулівці 48А, с.Микулівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89631 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210329 с.Ростов’ятиця 8А, с.Ростов’ятиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89631 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210330 с.Щасливе 50А, с.Щасливе, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89631 (школа, навчальний клас) мала

210332 с.Лалово вул.Шкільна, 81А, с.Лалово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89664 (школа, актова зала) Середня

210333 с.Березинка вул.Пушкіна, 102, с.Березинка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89665 (школа, кл.2) Середня

210334 с.Лохово, с.Череївці вул.Центральна, 56, с.Лохово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89634 (сільська рада, зала засідань) Середня

210335 с.Макарьово вул.Духновича, 30, с.Макарьово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89676 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210336 с.Барбово вул.Зелена, 3, с.Барбово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89677 (школа, спортивна зала) Середня

210337 с.Нове Давидково – вул.академіка Гранчака, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Духновича, вул.ім.Августина Волошина, вул.Кирила-Мефодія, вул.Конституції, вул.Латорична, вул.Миру, вул.Набережна, вул.професора Сливки, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Шевченка вул.Набережна, 99, с.Нове Давидково, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89624 (школа, спортивна зала) Велика

210338 с.Нове Давидково – вул.Борканюка, вул.Вайди, вул.Володимира Івасюка, вул.Закарпатська, вул.ім.Івана Франка, вул.Локоти, вул.Мукачівська, вул.Перемоги, вул.Сільвая вул.ім.Івана Франка, 43, с.Нове Давидково, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89624 (школа, їдальня) Середня

210339 с.Нижній Коропець вул.Сергія Вербицького, 2, с.Нижній Коропець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89670 (сільська рада, зала засідань) Середня

210343 с.Павшино вул.Лесі Українки, 89, с.Павшино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89627 (школа, кл.2) Середня

210344 с.Пістрялово 152, с.Пістрялово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89673 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210345 с.Пузняківці 72В, с.Пузняківці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89630 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210347 с.Тростяниця 40А, с.Тростяниця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89630 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210348 с.Крите 50А, с.Крите, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89630 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210349 с.Герцівці 34, с.Герцівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89630 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210350 с.Ракошино – вул.Вайди, вул.Грібувська, вул.Дружби, вул.Дулішковича, вул.Д.Шандора, вул.Європейська: 27–57, 59, 61–63, 65, 67–77, 79–166, 170, 172–182, 184, 192–196, 198–204, 206, 208–216, 220–222, 224, 226–228, 230–254, 260; вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Кольки, вул.Короля Арпада, вул.Кошута, вул.Кругова, вул.Кукушкіна, вул.Латорична, вул.Млинська, вул.Ніртелецька, вул.Новосільська, вул.Перемоги, вул.Петефі, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Травнева, вул.Шкільна, с.Кайданово – вул.Європейська: 174–182, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 200, 202–206, 208, 210, 212, 214, 216, 222, 224, 226–226А, 228; вул.Кольки, 2, с.Ракошино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89620 (школа, спортивна зала) Велика

210351 с.Ракошино – вул.Багньова, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Європейська: 169, 171, 183, 185–191А, 197, 205, 207, 219, 223, 225, 229, 256, 268–326; вул.Кайданівська, вул.Космонавтів, вул.Кутова, вул.Набережна, с.Домбоки, с.Кайданово – вул.Багньова, вул.Гвардійська, вул.Європейська: 169–173, 183, 185, 187–191, 193, 195, 197, 199, 201, 207, 209, 211, 213, 215, 217–221, 223, 225, 227, 229–322; вул.Кайданівська, вул.Космонавтів, вул.Кутова, вул.Набережна, вул.Пражська, вул.Шарішська вул.Набережна, 61, с.Кайданово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89620 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210352 с.Ракошино – вул.Бенедиківська, вул.Возз’єднання, вул.Миру, вул.Підгірна, с.Бенедиківці вул.Бенедиківська, 20, с.Бенедиківці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89620 (дитячий садок, актова зала) Середня

210353 с.Ракошино – вул.Європейська: 1–24, 58–58А, 60, 64, 66, 78; с.Руське вул.Борканюка, 32А, с.Руське, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89621 (школа, спортивна зала) Середня

210354 с.Чопівці вул.Виноградна, 2, с.Чопівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89620 (дитячий садок, актова зала) мала

210355 с.Серне вул.Ракоці Ференнца, 111, с.Серне, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89653 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

210356 с.Баркасово вул.Сечені Іштвана, 58, с.Баркасово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89654 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

210357 с.Станово 278, с.Станово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89668 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210358 с.Гандеровиця 42, с.Гандеровиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89668 (школа, фойє) мала

210359 с.Страбичово – вул.Борканюка, вул.Грушевського, вул.Л.Українки, вул.Центральна вул.Центральна, 199А, с.Страбичово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89655 (школа, фойє) Середня

210360 с.Страбичово – вул.Августина Волошина, вул.Бокшая, вул.Вайди, вул.Вакарова, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Добровольців, вул.Закарпатська, вул.Залізнична, вул.І.Керчі, вул.І.Франка, вул.Локоти, вул.Матросова, вул.Миру, вул.М.Лучкая, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Томчанія, вул.Шевченка вул.Центральна, 199А, с.Страбичово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89655 (школа, їдальня) Середня

210361 с.Форнош вул.Беке, 149, с.Форнош, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89672 (школа, спортзал) Середня

210362 с.Чомонин вул.Миру, 95, с.Чомонин, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89652 (будинок культури, глядацька зала) Велика

210363 с.Шенборн вул.Головна, 6, с.Шенборн, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89670 (сільська рада, зала засідань) мала

210364 с.Яблунів вул.Мира, 50, с.Яблунів, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89666 (дитячий садок, к.2) мала

210365 с.Новоселиця вул.Шевченка, 16, с.Новоселиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89666 (школа, кл.2) мала

210677 м.Мукачево – бульв.Гойди Юрія, вул.Балудянського Михайла, вул.Верхня, вул.Задора Дезидерія, вул.Коцки Андрія, вул.Кралицького Анатолія, вул.Лавківська, вул.Ліста Ференца, вул.Північна-бічна, вул.Підлавочна, вул.Проніна Василія, вул.Солігана Івана, вул.Сонячна, вул.Терелі Йосипа вул.Росвигівська, 13, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №13, фойє) Велика

210678 м.Мукачево – вул.Осипенка Олександра: 20, 29–29В, 31А, 35–35В, 39–39В, 41, 43; вул.Раковського Івана, вул.Росвигівська: 18, 20, 24–26, 34–38; вул.Туряниці, вул.Щепкіна Михайла, пров.Калабішки Олексія вул.Осипенка Олександра, 58, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №11, фойє) Велика

210679 м.Мукачево – вул.Богомольця Олександра, вул.Галана, вул.Гастелло Миколи, вул.Глюка Гаврила, вул.Грабаря Ігоря, вул.Грабовського Павла, вул.Дарвіна Чарльза, вул.Декабристів, вул.Дем’яна Луки, вул.Качалова Василя, вул.Комана Михайла, вул.Коменського Яна Амоса: 2–58, 60–170; вул.Мондока Івана, вул.Немировича-Данченка Володимира, вул.Оросвигівського Андрели, вул.Попова Олександра, вул.Росвигівська: 1–3; вул.Світанкова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Університетська: 3–5, 8–137; пров.Грабаря Ігоря вул.Коменського Яна Амоса, 64, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (ДНЗ "Мукачівський центр професійно-технічної освіти", фойє) Велика

210680 м.Мукачево – вул.Береша Андрія, вул.Довговича Василя, вул.Дулішковича Івана, вул.Еґана Едмунда, вул.Лінтура Петра, вул.Митрополита Володимира: 2–9-11, 15, 17–24, 27, 31; вул.Потушняка Федора, вул.Росвигівська: 28; вул.Тиха, вул.Червоногірна, вул.Яворницького Дмитра, пров.Потушняка Федора, пров.Яворницького Дмитра вул.Митрополита Володимира, 10, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дошкільний навчальний заклад №34, музична зала) Велика

210681 м.Мукачево – вул.Митрополита Володимира: 10–14, 16, 26, 28–30, 32–44; вул.Пагирі Василя вул.Митрополита Володимира, 18, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дошкільний навчальний заклад №8, музична зала) Велика

210682 м.Мукачево – вул.Базиловича Іоанікія, вул.Гавелки Йосипа, вул.Данила Галицького, вул.Жупана Василя, вул.Карабелеша Андрія, вул.Коменського Яна Амоса: 59; вул.Кукольника Василя, вул.Лодія Петра, вул.Росвигівська: 7–17А, 19–19А, 21; вул.Червона Гора, вул.Чернеча Гора, пров.Базиловича Іоанікія вул.Коменського Яна Амоса, 59, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (гуманітарно-педагогічний коледж МДУ, спортивна зала) Велика

210683 м.Мукачево – вул.Бартока Бейли, вул.Басараба Василя, вул.Борецького Адальберта, вул.Боршоша-Кум’ятського Юлія, вул.Бурча Василя, вул.Виноградна, вул.Водна, вул.Гашека Ярослава, вул.Глібова Леоніда, вул.Зелена, вул.Йокаі Мора, вул.Карпенка-Карого Івана, вул.Контратовича Ернеста, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кропивницького Марка, вул.Лебедєва Сергія, вул.Легоцького Тиводара, вул.Логойди Миколи, вул.Медвецького Миколи, вул.Мечникова Іллі, вул.Набережна, вул.Набережна-бічна, вул.Осипенка Олександра: 1–19, 20Д–28А, 30, 32–34, 36–38, 40, 42, 44–56/1; вул.Панаса Мирного, вул.Теліги Олени, вул.Ужгородська, вул.Шерегіїв братів, вул.Шолтеса Золтана, вул.28 Панфіловців, пров.Водний, пров.Набережний вул.Ужгородська, 27, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (навчально-виховний комплекс "Гармонія", спортивна зала) Велика

210684 м.Мукачево – вул.Латорична, вул.Малешка Івана, вул.Перемоги, вул.Підопригори, вул.Світла, вул.Сєченова Івана, вул.Університетська: 5А–7Г; вул.Філатова Володимира вул.Підопригори, 3, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дошкільний навчальний заклад №33, музична зала) Велика

210685 м.Мукачево – вул.Беляєва Павла космонавта, вул.Валленберга Рауля, вул.Вітенбергера Миколи, вул.Грушевського Михайла, вул.Єпархіальна, вул.Жупана Йосипа, вул.Парканія Івана, вул.Федорова Івана, вул.Ярослава Мудрого: 1–33; вул.Федорова Івана, 5, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (Мукачівська міська картинна галерея, виставкова зала) Середня

210686 м.Мукачево – вул.Миру, вул.Пирогова Миколи, пл.Кирила і Мефодія, пров.Миру вул.Миру, 17, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №3, зала засідань) Середня

210687 м.Мукачево – вул.Габермана Самуїла, вул.Достоєвського Федора, вул.Духновича Олександра: 2–74; вул.Купальна, вул.Лермонтова Михайла, вул.Млинська, вул.Музикальна, вул.Мункачі Мігая, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Чайковського Петра вул.Духновича Олександра, 17, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, актова зала) Середня

210688 м.Мукачево – вул.Айвазовського Івана, вул.Глінки Миколи, вул.Духновича Олександра: 75–198; вул.Кошута Лайоша, вул.Крива, вул.Малильо Софії, вул.Мичка Золтана, вул.Мондич Олени, вул.Мусоргського Модеста, вул.Оробця Юрія, вул.Петкі Шандора, вул.Римського-Корсакова Миколи, вул.Роглєва Миколи, вул.Сковороди Григорія, вул.Стеця Павла, вул.Стуса Василя, вул.Чендея Івана, пров.І Римського-Корсакова Миколи, пров.ІІ Римського-Корсакова Миколи вул.Духновича Олександра, 93, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика

210689 м.Мукачево – вул.Верді Джузеппе, вул.Морозова Миколи академіка, вул.Свято-Михайлівська: 6–12А; пров.Духновича Олександра вул.Духновича Олександра, 105, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (ВАТ "МЗЗВіК", їдальня) Середня

210690 м.Мукачево – вул.Гончарова Івана, вул.Іоана Павла II, вул.Корятовича Федора, вул.Коструба Георгія, вул.Лаборця, вул.Некрасова Миколи, вул.Пивоварна, вул.Підгорянська, вул.Слов’янська, вул.Сороча: 1–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Спартака, вул.Стара, вул.Українська, вул.Чубинського Павла, вул.Шепи Антона, пров.Пивоварний вул.Підгорянська, 76, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №6, актова зала) Велика

210691 м.Мукачево – вул.Закарпатська, вул.Пуччіні Джакомо, вул.Свалявська, вул.Свято-Михайлівська: 31–35, 37, 39; вул.Шишкіна Івана вул.Свято-Михайлівська, 19, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дошкільний навчальний заклад №18, зала фізичного виховання) Велика

210692 м.Мукачево – вул.Гулака-Артемовського Семена, вул.Карпінського Платона, вул.Миклухо-Маклая Миколи, вул.Пржевальського Миколи, вул.Руська, вул.Свято-Михайлівська: 3–5, 35А, 37А, 45–53; вул.Сороча: 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–206; вул.Свято-Михайлівська, 35А, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (гуртожиток ВАТ "МТФ "Мрія", актова зала) Велика

210693 м.Мукачево – вул.Білоруська, вул.Брюллова Карла, вул.Гаджеги Василя, вул.Довбуша Олекси, вул.Калабішки Олексія, вул.Кисельова Дениса, вул.Манайла Федора, вул.Марка Вовчка, вул.Масарика Томаша, вул.Ракоці Ференца II, вул.Русина Василя, вул.Сурікова Василя, вул.Тичини Павла, вул.Токаря Михайла, вул.Хмельницького Богдана, вул.Цібере Василя: 2А–57, 59, 61, 63–63Б, 65; пров.Манайла Федора вул.Токаря Михайла, 71, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (ДНЗ "Мукачівський центр професійно-технічної освіти", каб. 1) Велика

210694 м.Мукачево – вул.Великогірна, вул.Кооперативна, вул.Коперника Миколи, вул.Коцака Арсенія, вул.Об’їздна, вул.Цібере Василя: 58, 60, 62, 64, 66–107; пров.Великогірний вул.Кооперативна, 2, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (вище професійне училище №3, бібліотека) Велика

210695 м.Мукачево – вул.Стойки Олександра, вул.Франка Івана: 69–69В, 71–73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–89Б, 91–91А, 93–125, 127, 131, 133–189; вул.Франка Івана-бічна, пров.Франка Івана вул.Франка Івана-бічна, 18, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (ДНЗ "Мукачівський центр професійно-технічної освіти", фойє) Середня

210696 м.Мукачево – вул.Канальна, вул.Лісна, вул.Поперечна, вул.Поштова, вул.Проектна, вул.Резервна, вул.Стасова Володимира, вул.Трудова, вул.Тупікова, вул.Франка Івана: 45–47, 49–49А, 51–68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86В, 88, 90Б, 92, 126–126Б, 128–130В, 132А–132Д; вул.Франка Івана-друге циганське поселення, вул.Шкільна, пров.Піщаний, пров.Степовий вул.Франка Івана, 65, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дошкільний навчальний заклад №9, кімната середньої групи) Велика

210697 м.Мукачево – вул.Амосова Миколи академіка, вул.Ватутіна Миколи, вул.Єсеніна Сергія, вул.Київська, вул.Невського Олександра, вул.Павлова Івана академіка, вул.Тургенєва Івана, вул.Франка Івана: 1А–44, 48, 50; вул.Павлова Івана академіка, 14, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №2, спортивна зала) Середня

210698 м.Мукачево – вул.Вакарова Дмитра, вул.Верховинська, вул.Волошина Августина, вул.Гоголя Миколи, вул.Єлизавети королеви, вул.Маргітича Івана: 28, 30–50; вул.Менделєєва Дмитра, вул.Недецеї Яноша: 37–70; вул.Рєпіна Іллі, вул.Стеценка Кирила, вул.Сухомлинського Василя, вул.128-ї окремої гірсько-піхотної бригади: 2, 5–33; вул.Єлизавети королеви, 22, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (гімназія, актова зала) Велика

210699 м.Мукачево – вул.Берегівська: 1–41А-9, 44–121; вул.Пушкіна Олександра, пл.Духновича Олександра вул.Маргітича Івана, 11, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (будинок школярів, актова зала) Середня

210700 м.Мукачево – вул.Богуна Івана, вул.Вокзальна, вул.Герца Юрія, вул.Карловського Берталона, вул.Ломоносова Михайла, вул.Лучкая Михайла, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Сільвая Івана, вул.Ярослава Мудрого: 39–113; вул.26 Жовтня вул.Ярослава Мудрого, 40, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (кооперативний торгово-економічний коледж, спортивна зала) Середня

210701 м.Мукачево – вул.Берегівська-об’їздна, вул.Володимира Великого, вул.Гагаріна Юрія, вул.Грибоєдова Олександра, вул.Єреванська, вул.Залізнична, вул.Керченська, вул.Кошового Олега, вул.Крилова Івана, вул.Крилова Івана за каналом, вул.Кульчицького Сергія, вул.Леонова Олексія, вул.Львівська, вул.Магарити Василя, вул.Мінська, вул.Міцкевича Адама, вул.Нахімова Павла, вул.Орлая Івана, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Пряшівська, вул.Сагайдачного Петра, вул.Солов’їна, вул.Станіславського Костянтина, вул.Стефаника Василя, вул.Фабрична вул.Крилова Івана, 1, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (локомотивне депо станції Мукачеве, зала засідань) Велика

210702 м.Мукачево – вул.Гребінки Євгена, вул.Дорошенка Петра, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Левітана Ісаака, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка Миколи, вул.Митрака Олександра, вул.Одеська, вул.Трояна Михайла вул.Трояна Михайла, 6, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дошкільний навчальний заклад №28, музична зала) Велика

210703 м.Мукачево – вул.Апостола Данила, вул.Молодіжна, вул.Ромжі Теодора, вул.Шевченка Тараса вул.Шевченка Тараса, 68, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №16, спортивна зала) Велика

210704 м.Мукачево – вул.Зріні Ілони: 2–147; вул.Мала Насипна, вул.Небесної Сотні, вул.Толстого Льва, вул.Чехова Антона вул.Зріні Ілони, 34, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (спеціалізована школа №4, спортивна зала) Велика

210705 м.Мукачево – вул.Драгоманова Михайла: 1–53, 55–80Б; вул.Зріні Ілони: 149–152, 154–250; вул.Окружна: 2–24; вул.Петефі Шандора: 2–8, 10, 12А; вул.Драгоманова Михайла, 66, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №10, фойє) Велика

210706 м.Мукачево – вул.Болгарська, вул.Драгули Миколи, вул.Окружна: 25–45; вул.Першотравнева Набережна: 2–3, 5; вул.Петефі Шандора: 9, 11–12, 13–56; вул.Хащинської Римми, вул.Чайкіної Лізи, вул.16 Липня вул.Болгарська, 4, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (спеціальна школа-інтернат, актова зала) Велика

210707 м.Мукачево – вул.Драгоманова Михайла: 54; вул.Мічуріна Івана, вул.Першотравнева Набережна: 4, 6А–13; пров.Мічуріна Івана вул.Першотравнева Набережна, 9А, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №10, каб. 1) Середня

210708 м.Мукачево – вул.Бабича Олександра, вул.Береста Олексія, вул.Гуртова Олексія, вул.Ключарська, вул.Комарова Володимира, вул.Мешка Миколи, вул.Павлюка Олександра, вул.Підгородська, вул.Поневача Юлія, вул.Тімірязєва Климента, пров.Тімірязєва Климента вул.Комарова Володимира, 35, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (школа №7, фойє) Велика

210709 м.Мукачево – вул.Бачинського Андрія, вул.Воробйова Геннадія, вул.Графа фон Шенборна, вул.Гуци-Венеліна Юрія, вул.Диканя Михайла, вул.Добрянського Адольфа, вул.Ерделі Адальберта, вул.Жатковича Георгія, вул.Затишна, вул.Кіса Роберта, вул.Козінці Ференца, вул.Кротона-Фірцака Івана, вул.Куруців: 3–21, 21А–24; вул.Лобачевського Миколи, вул.Німецька, вул.Ольбрахта Івана, вул.Орлика Пилипа, вул.Павловича Олександра, вул.Підзамкова, вул.Плюща Івана, вул.Поселкова, вул.Ґренджі-Донського Василя, вул.Свиди Василя, вул.Ставровського-Попрадова Юлія, вул.Фединця Олександра, вул.Шафарі Ласло, вул.Шевцової Люби, вул.Шишкова В’ячеслава, вул.Штолцеля Вільгельма, пл.Паланок, пров.Керча Івана, пров.Козінці Ференца, пров.Ґренджі-Донського Василя вул.Графа фон Шенборна, 4, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (центр культури і відпочинку "Паланок", концертна зала) Велика

210710 м.Мукачево – вул.Берегівська: 43; вул.Зайця Володимира, вул.Зріні Ілони: 153; вул.Куруців: 21 в/ч; вул.Маргітича Івана: 4–27, 29; вул.Недецеї Яноша: 3–34; вул.Штефана Августина, вул.128-ї окремої гірсько-піхотної бригади: 4; вул.Штефана Августина, 2, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (дитяча школа мистецтв №1, хореографічна зала) Середня

210711 м.Мукачево – вул.Космонавтів, вул.Нагірна вул.Космонавтів, 31, м.Мукачево, Закарпатська обл., 89600 (навчально-виховний комплекс "Первоцвіт", фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
210712 Мукачівська центральна районна лікарня вул.Пирогова, 8-13, м.Мукачеве, Закарпатська обл., 89600 Середня