Закарпатська область - одномандатний виборчий округ №70

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Мукачівської РДА

87

Відділ ведення ДРВ Ужгородської РДА

72

Відділ ведення ДРВ апарату Хустської РДА

52

Відділ ведення ДРВ Мукачівської міської ради

1

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
210037 с.Смереково вул.Віталія Мореки, 100, с.Смереково, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89044 (сільський клуб, актова зала) мала

210038 с.Буківцьово 47, с.Буківцьово, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89043 (сільський клуб, актова зала) мала

210039 с.Чорноголова 296, с.Чорноголова, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89042 (будинок культури, актова зала) Середня

210040 с.Мирча вул.Шевченка, 46, с.Мирча, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89040 (сільський клуб, актова зала) мала

210041 с.Завосина 15, с.Завосина, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89040 (сільський клуб, актова зала) мала

210042 с.Малий Березний вул.Центральна, 60, с.Малий Березний, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89040 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210043 смт Великий Березний – вул.Балудянського, вул.Березнянська, вул.Боролича, вул.Василя Наливайка, вул.Верховинська, вул.Вишнева, вул.Волошина, вул.Духновича, вул.Закарпатська, вул.Івана Рогача, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Корятовича, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Пушкіна, вул.Рибарська, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Ужгородська, вул.Штефаника, вул.30-річчя Перемоги, пров.Балудянського вул.Короленка, 10, смт Великий Березний, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89000 (ПТУ-33, їдальня, 1-й поверх) Велика

210044 смт Великий Березний – вул.Борканюка, вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Загородня, вул.Зелена, вул.Партизанська, вул.Підгірна, вул.Руслана Сабова, вул.Шевченка: 1 к.А–39, 41, 43, 47, 49–53, 55, 57; вул.Шевченка, 12, смт Великий Березний, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89000 (селищна рада, зала урочистих подій, 3-й поверх) Велика

210045 смт Великий Березний – вул.Вакарова, вул.Гагаріна, вул.Гожика, вул.Затишна, вул.Коцюбинського, вул.Незалежності, вул.Петрова, вул.Фізкультурна, вул.Шевченка: 40, 42, 44–46, 48, 54, 56, 59–95 к.Б; пров.Гожика вул.Фізкультурна, 11, смт Великий Березний, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89000 ("Райавтодор", актова зала, 2-й поверх) Середня

210046 с.Руський Мочар 31, с.Руський Мочар, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89041 (сільський клуб, актова зала) мала

210047 с.Бегендяцька Пастіль 54, с.Бегендяцька Пастіль, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89041 (сільський клуб, актова зала) мала

210048 с.Костева Пастіль 52, с.Костева Пастіль, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89041 (сільський клуб, актова зала) мала

210049 с.Розтоцька Пастіль 48, с.Розтоцька Пастіль, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89041 (сільський клуб, актова зала) мала

210050 с.Забрідь – вул.Возз’єднання, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Затварницького, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Садова, вул.Ужанська, вул.Уличанка, вул.Чехова, вул.Шевченка вул.Возз’єднання, 20, с.Забрідь, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89003 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210051 с.Забрідь – вул.Забрідська, вул.Закарпатська, вул.Миру вул.Миру, 42А, с.Забрідь, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89003 (сільський клуб, актова зала) мала

210052 с.Сіль 69, с.Сіль, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89021 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

210053 с.Домашин 84, с.Домашин, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89021 (сільський клуб, актова зала) мала

210054 с.Стричава 48, с.Стричава, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89020 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

210055 с.Княгиня 51, с.Княгиня, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89021 (сільський клуб, актова зала) мала

210056 с.Кострина 47, с.Кострина, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89022 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210057 с.Костринська Розтока 34, с.Костринська Розтока, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89022 (сільський клуб, актова зала) мала

210058 с.Вишка 232, с.Вишка, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89023 (сільський клуб, актова зала) Середня

210059 с.Люта – вул.б/н: 1А–372; 2, с.Люта, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89033 (дитячий садок, ігрова зала) Середня

210060 с.Люта – вул.б/н: 374–671; 585, с.Люта, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89033 (сільська рада, актова зала) Середня

210061 с.Люта – вул.б/н: 673–1051; 660, с.Люта, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89033 (школа, актова зала) Середня

210062 с.Загорб – вул.б/н: 1–66; с.Жорнава 32, с.Жорнава, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89012 (сільський клуб, актова зала) Середня

210063 с.Загорб – вул.б/н: 67–189; 100, с.Загорб, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89012 (сільська рада, актова зала) мала

210064 с.Стужиця – вул.б/н: 1–171; 144, с.Стужиця, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89010 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

210065 с.Стужиця – вул.б/н: 172–310; 223, с.Стужиця, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89010 (школа, кл. 2) мала

210066 с.Ставне 253, с.Ставне, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89014 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210067 с.Лубня 32, с.Лубня, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89014 (сільський клуб, актова зала) мала

210068 с.Луг 59, с.Луг, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89030 (сільський клуб, актова зала) мала

210069 с.Волосянка – вул.: 1–200; 55, с.Волосянка, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89030 (школа, кл. 2) мала

210070 с.Волосянка – вул.: 201–565; 301А, с.Волосянка, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89030 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210071 с.Верховина-Бистра 88, с.Верховина-Бистра, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89015 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

210072 с.Сухий 43, с.Сухий, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89032 (сільський клуб, актова зала) мала

210073 с.Тихий Володимира Гафіча, 105, с.Тихий, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89032 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

210074 с.Гусний 33, с.Гусний, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89037 (сільський клуб, актова зала) мала

210075 с.Ужок 155, с.Ужок, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89031 (сільська рада, зала уросистих подій) мала

210141 смт Воловець – вул.Борканюка, вул.Вячеслава Чорновола, вул.Зарічна, вул.Л.Дем’яна, вул.Лісорубів, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.О.Довбуша, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Уренгойська, вул.Фабрична вул.Фабрична, 2, смт Воловець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89100 (будинок культури, фойє) Середня

210142 смт Воловець – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.М.Грушевського, вул.М.Козимиренка, вул.Незалежності, вул.Підгірна, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, вул.Яблуново, вул.8 Березня, станція Занька, станція Оса вул.Пушкіна, 7, смт Воловець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89100 (селищна рада, зала засідань) Середня

210143 смт Воловець – вул.Дружби, вул.І.Григи, вул.Карпатська, вул.Коротка вул.Карпатська, 27, смт Воловець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89100 (школа, актова зала) Середня

210144 с.Канора вул.Канора, 118, с.Канора, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89100 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210145 с.Гукливий 200, с.Гукливий, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89140 (сільська рада, зала засідань) Велика

210146 с.Скотарське 155, с.Скотарське, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89133 (сільська рада, зала засідань) Середня

210147 с.Верхні Ворота вул.Верховинська, 1, с.Верхні Ворота, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89132 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Верховинська, 3, с.Верхні Ворота, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89132
Велика

210148 с.Лази вул.Центральна, 97, с.Лази, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89131 (сільська рада, актова зала) Середня

210149 с.Нижні Ворота вул.Центральна, 114, с.Нижні Ворота, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89130 (сільська рада, зала засідань) Велика

210150 с.Задільське вул.Миру, 47А, с.Задільське, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89130 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210151 с.Завадка вул.Центральна, 81, с.Завадка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89113 (сільський клуб, фойє) Середня

210152 с.Верб’яж – вул.Головна, вул.Зарічна, вул.Петрусовиця, вул.б/н вул.Головна, 45, с.Верб’яж, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89113 (сільська рада, актова зала) мала

210153 с.Верб’яж – вул.Нова Розтока вул.Нова Розтока, 15, с.Верб’яж, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89113 (школа, кл.1) мала

210154 с.Тишів, с.Котельниця 69, с.Тишів, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89112 (адмінбудинок № 2, актова зала) Середня

210155 с.Біласовиця 23, с.Біласовиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89111 (сільська рада, зала засідань) мала

210156 с.Латірка 105, с.Латірка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89111 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210157 с.Абранка 104, с.Абранка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89122 (сільська рада, актова зала) мала

210158 с.Підполоззя 59, с.Підполоззя, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89121 (сільська рада, зала засідань) Середня

210159 с.Верхня Грабівниця 63, с.Верхня Грабівниця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89121 (школа, кл.1) мала

210160 с.Ялове 49, с.Ялове, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89121 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210161 смт Жденієво, с.Збини вул.Шевченка, 137, смт Жденієво, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89120 (будинок культури, глядацька зала) Середня

210162 с.Щербовець 37, с.Щербовець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89110 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210163 с.Пашківці 10, с.Пашківці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89110 (школа, кл.1) мала

210164 с.Буковець 89, с.Буковець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89114 (школа, актова зала)
/
90, с.Буковець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89114
мала

210165 с.Перехресний 71, с.Перехресний, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89141 (школа-сад, фойє) мала

210166 с.Кічерний 33, с.Кічерний, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89141 (школа, фойє) мала

210167 с.Розтока 1, с.Розтока, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89141 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

210229 смт Міжгір’я – вул.Толстого, вул.Хустська, вул.Янчика вул.Хустська, 13, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (школа, навчальний клас) мала

210230 смт Міжгір’я – вул.Іллі Шанти, вул.Комарова, вул.Корятовича, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Романа Шухевича, вул.Шугая вул.Незалежності, 64, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (ДП "Міжгірське лісове господарство", актова зала) Середня

210231 смт Міжгір’я – вул.Вишні, вул.Героїв УПА, вул.Дешево, вул.Духновича, вул.Котика, вул.Перемоги, вул.Прохідна, вул.П.Скунця, вул.Синевирська, вул.Томаша Масарика, вул.Хачатурова вул.Прохідна, 19, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (школа, кімната вчителів) Середня

210232 смт Міжгір’я – вул.Бокшая, вул.Добрянського, вул.Дулишковича, вул.Заводська, вул.Кобилянської, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Туряниці, вул.Хмельницького, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–44; вул.Шевченка, 13, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (ліцей, кабінет охорони праці) Середня

210233 смт Міжгір’я – вул.Андрія Шептицького, вул.Возз’єднання, вул.Володіна, вул.Г.Донського, вул.Гнатюка, вул.Головацького, вул.Ольбрахта, вул.Франка, вул.Шевченка: 45–120; пров.Шевченка вул.Шевченка, 73, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (школа, фойє) Середня

210234 смт Міжгір’я – вул.Борканюка, вул.Будителів, вул.Вакарова, вул.Венеліна, вул.Верховинська, вул.Гагаріна: 2–50А; вул.Георгія Добри, вул.Гоголя, вул.Комунальна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Леонова, вул.Лесі Українки, вул.Лучкая, вул.Писарєва, вул.Промислова, вул.Рози Лаптєвої, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 121–180; вул.Гагаріна, 30, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (школа, спортивна зала) Середня

210235 смт Міжгір’я – вул.Гурдзана, вул.Есеніна, вул.Кутузова, вул.Митрака, вул.Некрасова, вул.Суворова вул.Кутузова, 75, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (дитячий садок №5, музична зала) Середня

210236 смт Міжгір’я – вул.Віктора Маркуся, вул.Волошина, вул.Гагаріна: 52–129; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Лермонтова, вул.Олександра Ігнатишина, вул.Цендри вул.Олександра Ігнатишина, 19, смт Міжгір’я, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (дитячий садок №3, фойє) Середня

210237 с.Запереділля 84, с.Запереділля, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90005 (школа, спортивна зала) Середня

210238 с.Стригальня 8, с.Стригальня, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90000 (сільський клуб, актова зала) мала

210239 с.Буковець, с.Потік 202, с.Буковець, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90021 (сільський клуб, актова зала) мала

210240 с.Верхній Бистрий вул.Гагаріна, 118, с.Верхній Бистрий, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90025 (школа, фоє) Середня

210241 с.Вучкове – вул.б/н: 2–209, 223–224; 75, с.Вучкове, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90046 (сільська рада, зала засідань) мала

210242 с.Вучкове – вул.б/н: 210–219, 225–236; 221, с.Вучкове, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90046 (Вучківське лісництво, фойє) мала

210243 с.Підчумаль 250, с.Підчумаль, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90046 (ФАП, фойє) мала

210244 с.Голятин 194, с.Голятин, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90023 (сільська рада, зала засідань) Середня

210245 с.Ізки 169, с.Ізки, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90020 (сільський клуб, актова зала) Середня

210246 с.Келечин 152, с.Келечин, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90022 (сільський клуб, зала урочистих подій) Середня

210247 с.Колочава – вул.Борканюка, вул.Возз’єднання, вул.Волошина, вул.В.Ю.Штаєра, вул.Дружби: 1–117А; вул.Духновича, вул.Івана Франка, вул.Олега Скиби, вул.Ольбрахта, вул.Перемоги, вул.Потоківська, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шевченка, 76, с.Колочава, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90045 (школа №1, фойє) Велика

210248 с.Колочава – вул.Гірська, вул.Дружби: 118–259; вул.Заверхня, вул.І.Лугоша, вул.Кожедуба, вул.Красна, вул.Лесі Українки, вул.Локоти, вул.Полянська, вул.Присліпська вул.Дружби, 221, с.Колочава, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90045 (школа №2, клас фізики) Середня

210249 с.Колочава – вул.Тичини, с.Горб вул.Шевченка, 2, с.Колочава, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90045 (школа, спортивна зала) Середня

210250 с.Мерешор вул.Мерешор, 2, с.Мерешор, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90043 (сільський клуб, актова зала) мала

210251 с.Лісковець 12, с.Лісковець, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90012 (сільська рада, зала засідань) мала

210252 с.Рекіти 45, с.Рекіти, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90012 (школа, фоє) мала

210253 с.Лозянський – вул.б/н: 1–226; 142, с.Лозянський, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90034 (сільська рада, зала засідань) Середня

210254 с.Лозянський – вул.б/н: 227–533; 348, с.Лозянський, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90034 (школа №2, актова зала) Середня

210255 с.Сопки 535, с.Сопки, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90034 (сільський клуб, актова зала) мала

210256 с.Майдан вул.Верховинська, 48, с.Майдан, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90024 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

210257 с.Негровець, с.Косів Верх с.Негровець, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90042 (школа, актова зала) Велика

210258 с.Нижній Студений 360, с.Нижній Студений, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90010 (сільська рада, зала засідань) Середня

210259 с.Верхній Студений 552, с.Верхній Студений, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90010 (школа, клас історії та іноземної мови) мала

210260 с.Новоселиця 147, с.Новоселиця, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90013 (сільський клуб, музична зала) Середня

210261 с.Пилипець 75, с.Пилипець, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90011 (сільська рада, зала засідань) Середня

210262 с.Подобовець 41, с.Подобовець, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90011 (бібліотека, читальна зала) мала

210263 с.Розтока 69, с.Розтока, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90011 (сільський клуб, актова зала) мала

210264 с.Присліп 59, с.Присліп, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90014 (сільський клуб, актова зала) Середня

210265 с.Завийка 327, с.Завийка, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90014 (школа, актова зала) мала

210266 с.Тітківці 446, с.Тітківці, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90014 (школа, актова зала) мала

210267 с.Репинне 136А, с.Репинне, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90032 (сільський клуб, актова зала) Середня

210268 с.Сухий 23, с.Сухий, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90032 (сільський клуб, актова зала) мала

210269 с.Діл 188, с.Діл, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90032 (бібліотека, читальна зала) мала

210270 с.Річка 196, с.Річка, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90030 (сільський клуб, актова зала) Середня

210271 с.Синевир – вул.Сергія Цімботи, вул.б/н: 1–658А, 710–1207; 1063, с.Синевир, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90041 (сільський клуб, актова зала) Велика

210272 с.Синевир – вул.б/н: 659–709, 1208–1652; с.Заверхня Кичера 1373, с.Синевир, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90041 (приміщення ПП Теслевич В.В."Амбар", велика зала) Середня

210273 с.Синевирська Поляна, с.Береги, с.Загорб, с.Свобода 147, с.Синевирська Поляна, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90040 (сільська рада, зала засідань) Середня

210274 с.Сойми 103, с.Сойми, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90033 (школа, клас української мови та літератури) Середня

210275 с.Торунь 503, с.Торунь, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90015 (сільський клуб, актова зала) Середня

210276 с.Лопушне 140, с.Лопушне, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90015 (сільський клуб, актова зала) мала

210277 с.Тюшка 111, с.Тюшка, Хустський р-н, Закарпатська обл., 90031 (школа, актова зала) Середня

210278 смт Кольчино – вул.Б.Хмельницького, вул.Вакарова, вул.Волошина, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Корятовича, вул.Коцюбинського, вул.Латорична, вул.Лермонтова, вул.Митрака, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Спортивна, вул.Терека, вул.Шелестівська: 1–4; вул.Корятовича, 13, смт Кольчино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89636 (селищна рада, зала засідань) Середня

210279 смт Кольчино – вул.Бокшая, вул.Борканюка, вул.Водна, вул.Духновича, вул.Закарпатська, вул.Л.Дем’яна, вул.Лісна, вул.Локоти, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Сільвія, вул.Т.Ромжі, вул.Фрідєшівська, вул.Шевченка, вул.Шелестівська: 5–247; вул.Шоселя вул.Шелестівська, 94, смт Кольчино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89636 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

210280 с.Коноплівці вул.Садова, 105А, с.Коноплівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89636 (ВАТ "Агропромтранс", актова зала) Середня

210281 с.Кленовець вул.Корятовича, 52, с.Кленовець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89637 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210282 с.Жборівці вул.Шевченка, 15, с.Жборівці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89636 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210283 смт Чинадійово – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошина, вул.Горького: 1–7, 9; вул.Довга нива, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Шкільна вул.Волошина, 26, смт Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89640 (школа мистецтв, кл.2) Велика

210284 смт Чинадійово – вул.Водна, вул.Володимира Івасюка, вул.Гайдара, вул.Галана, вул.Глинянська, вул.Горького: 8, 10–114; вул.Крилова, вул.Михайла Баника, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Світла вул.Садова, 2, смт Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89640 (школа, кл.1) Середня

210285 смт Чинадійово – вул.Борканюка, вул.Воз’єднання, вул.В.Турянчика, вул.Гойди, вул.Духновича, вул.Єсеніна, вул.Локоти, вул.Підгірна, вул.Попова, вул.Робоча, вул.Санаторна: 3–13; вул.Т.Ромжі, вул.Шевченка вул.Волошина, 59, смт Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89640 (будинок культури, фойє) Середня

210286 смт Чинадійово – вул.Івана Франка, вул.І.Зріні, вул.Лесі Українки, вул.Орлятко, вул.О.Тербана, вул.Санаторна: 14–340; вул.Санаторна, 93, смт Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89640 (школа, кл.1) Середня

210287 с.Карпати 4Г, с.Карпати, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89641 (школа, глядацька зала) мала

210288 с.Синяк 47, с.Синяк, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89642 (школа, кл.2) мала

210289 с.Бабичі вул.Покутянська, сільська рада, с.Бабичі, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89663 (сільська рада, зала засідань) Середня

210290 с.Ділок вул.Гагаріна, 78, с.Ділок, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89663 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210291 с.Бистриця вул.Шевченка, 32А, с.Бистриця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89645 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210292 с.Вільховиця вул.Миру, 13, с.Вільховиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89645 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210293 с.Бобовище, с.Грибівці вул.Миру, 42, с.Бобовище, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89632 (будинок культури, глядацька зала) Велика

210294 с.Ільківці 31, с.Ільківці, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89632 (ФАП, кабінет процедурної) мала

210295 с.Брестів, с.Плоскановиця вул.Садова, 27, с.Брестів, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89646 (школа, кл.1) мала

210296 с.Лецовиця вул.Шкільна, 3, с.Лецовиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89646 (будинок культури, фойє) Середня

210297 с.Верхня Визниця вул.Миру, 25Б, с.Верхня Визниця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89644 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210298 с.Лісарня 31Б, с.Лісарня, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89644 (школа, кл. 1) мала

210299 с.Клочки вул.Садова, 11Б, с.Клочки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89644 (школа, кл.3) мала

210300 с.Верхній Коропець вул.Івана Франка, 8Б, с.Верхній Коропець, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89660 (школа, спортивна зала) Середня

210301 с.Буковинка, с.Кучава 77А, с.Кучава, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89661 (школа, актова зала) Середня

210302 с.Куштановиця вул.Миру, 35, с.Куштановиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89662 (школа, актова зала) Середня

210331 с.Лавки вул.Миру, 13, с.Лавки, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89635 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210340 с.Обава вул.Шевченка, 2, с.Обава, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89643 (сільська рада, зала засідань) Середня

210341 с.Косино вул.Шкільна, 2, с.Косино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89643 (школа, кл.1) Середня

210342 с.Дубино, с.Чабин вул.Макаренка, 47А, с.Дубино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89643 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

210346 с.Грабово 60А, с.Грабово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89630 (школа, кл.1) мала

210366 м.Перечин – вул.Підгірна, вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Підгірний, пров.Суворова вул.Суворова, 8, м.Перечин, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89200 (магазин "Ялинка", фойє, 2-й поверх) мала

210367 м.Перечин – вул.Гагаріна, вул.Духновича, вул.І.Франка, вул.Мала, вул.Маяковського, вул.Промислова, вул.Ужгородська, пл.Народна вул.Ужгородська, 20, м.Перечин, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89200 (районний будинок культури, актова зала, 2-й поверх) Середня

210368 м.Перечин – вул.Ак.Корольова, вул.Братів Кедюличів, вул.Вулшава, вул.Гуменська, вул.Івана Бабича, вул.П.Мирного, вул.П.Яцка, вул.Толстого, вул.Цегельна, вул.Шевченка, пров.Шевченка вул.Ужанська, 9, м.Перечин, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89200 (Перечинський ліцей Перечинської міської ради Закарпатської області, актова зала) Середня

210369 м.Перечин – вул.Борканюка, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Возз’єднання, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Лермонтова, вул.Марії Химинець, вул.Михайла Кулі, вул.М.Підгірянки, вул.Перемоги, вул.Ужанська, вул.1- го Травня, пров.Лісний, пров.Ужанський вул.Ужанська, 9, м.Перечин, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89200 (Перечинський ліцей Перечинської міської ради Закарпатської області, спортивна зала) Середня

210370 м.Перечин – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Ломоносова, вул.Партизанська, вул.Садова, вул.Чкалова, вул.8-го Березня, пл.Незалежності, пров.Садовий вул.Ужгородська, 76, м.Перечин, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89200 (КП "Комунальник", зала засідань, 2-й поверх) Середня

210371 с.Дубриничі – вул.Августина Волошина, вул.Антона Кашшая, вул.Верхній Горб, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Млин, вул.Нижній Горб, вул.Островського, вул.Підгорбна, вул.П.Тичини, вул.Станційна, вул.Тиха, вул.Ужанська, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шахово, вул.Шевченка вул.Центральна, 73, с.Дубриничі, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89210 (школа, актова зала) Середня

210372 с.Дубриничі – вул.Берег вул.Берег, 62, с.Дубриничі, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89210 (школа, актова зала) мала

210373 с.Пастілки вул.Шевченка, 2, с.Пастілки, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89210 (сільський клуб, музична зала) мала

210374 с.Порошково – вул.Борканюка, вул.Грушевського, вул.Духновича, вул.Зарічна, вул.Зерновська: 1–70; вул.Л.Українки: 1–25; вул.Марії Підгірянки, вул.Нахімова: 1–73; вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Центральна, 73, с.Порошково, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89230 (сільський клуб, музична зала) Велика

210375 с.Порошково – вул.Зерновська: 71–206; вул.І.Франка, вул.Пушкіна вул.Зерновська, 141, с.Порошково, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89230 (ДНЗ "Зерновське", актова зала) мала

210376 с.Порошково – вул.Л.Українки: 26–149; вул.Нахімова: 74–101; вул.Л.Українки, 80А, с.Порошково, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89230 (громадська організація "Романі Ворба", зала засідань) Середня

210377 с.Ворочово вул.Центральна, 91, с.Ворочово, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89200 (будинок села, зала засідань) Середня

210378 с.Новоселиця 27, с.Новоселиця, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89211 (сільська рада, зала засідань) мала

210379 с.Зарічово вул.Дружби, 1, с.Зарічово, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89212 (будинок села, зала засідань) Велика

210380 с.Сімер вул.Карпатська, 74, с.Сімер, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89203 (сільський клуб, музична зала) Середня

210381 с.Сімерки вул.Центральна, 125, с.Сімерки, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89213 (будинок села, сільський клуб) Середня

210382 с.Тур’ї Ремети – вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Мала, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Радванка, вул.Ружа, вул.Толстого, вул.Ф.Фекети, вул.8 Березня вул.Радванка, 85, с.Тур’ї Ремети, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89221 (сільський клуб, музична зала) Середня

210383 с.Туриця вул.Центральна, 65, с.Туриця, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89222 (сільський клуб, музична зала) Середня

210384 с.Турички вул.Центральна, 30, с.Турички, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89215 (сільська рада, бібліотека, читальна зала) мала

210385 с.Лікіцари вул.Т.Г.Шевченка, 22, с.Лікіцари, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89215 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210386 с.Липовець вул.Г.Сковороди, 24, с.Липовець, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89215 (сільський клуб, глядацька зала) мала

210387 с.Лумшори вул.Лугова, 29, с.Лумшори, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89215 (БВ "Лумшори" ВАТ "Турбогаз", зала засідань) мала

210388 с.Вільшинки 93, с.Вільшинки, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89214 (сільська рада, зала засідань) мала

210389 с.Тур’я Пасіка вул.Турянська, 35, с.Тур’я Пасіка, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89223 (школа, спортивна зала)
/
вул.Турянська, 33, с.Тур’я Пасіка, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89223
Середня

210390 с.Раково вул.Центральна, 21, с.Раково, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89224 (сільський клуб, музична зала) Середня

210391 с.Завбуч 14, с.Завбуч, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89223 (приміщення гр.Мамутова В.Ю., вітальня кімната) мала

210392 с.Мокра 65, с.Мокра, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89230 (школа, актова зала) мала

210393 с.Маюрки 21, с.Маюрки, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89230 (сільський клуб, музична зала) мала

210394 с.Тур’я Поляна вул.Зелена, 94, с.Тур’я Поляна, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89232 (сільська рада, зала засідань) Середня

210395 с.Полянська Гута вул.Центральна, 81, с.Полянська Гута, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89232 (сільський клуб, музична зала) мала

210396 с.Тур’я-Бистра вул.Духновича, 68, с.Тур’я-Бистра, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89231 (сільський клуб, музична зала) Середня

210397 с.Свалявка 42, с.Свалявка, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89231 (ФАП, кабінет процедурної) мала

210440 м.Свалява – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Головна: 1–31; вул.Гуци, вул.Дулішковича, вул.Єсеніна, вул.Жатковича, вул.Зої Космодем’янської, вул.І.Франка, вул.Карабелеша, вул.Корятовича, вул.Л.Українки, вул.Мукачівська, вул.Невського, вул.Петефі, вул.Серьогіна, вул.Сільваї, вул.Тиха, вул.Толстого вул.Головна, 19, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (школа №3, спортивна зала) Велика

210441 м.Свалява – вул.Борканюка, вул.Головна: 35–80; вул.Духновича, вул.Київська, вул.Нова, вул.Покришкіна, вул.Пушкіна, вул.Торгова вул.Пушкіна, 3, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (школа №2, фойє школи) Велика

210442 м.Свалява – вул.Бистрянська, вул.Вайди, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Достоєвського, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Князя Лаборця, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Кошового, вул.Лісова, вул.Паркова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Яблунева, пров.Достоєвського вул.Грушевського, 15, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (школа №4, спортивний клас) Велика

210443 м.Свалява – вул.Берегівська, вул.Верховинська, вул.Гірська, вул.Донського, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Угорська, вул.Чехова, вул.Ярослава Мудрого вул.Верховинська, 89, корп.1, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (гімназія, їдальня) Велика

210444 м.Свалява – вул.Асталоша, вул.Бокшая, вул.Визволення: 2–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58 к.А, 60, 62, 64, 66; вул.Возз’єднання, вул.Волошина: 1–29А; вул.Гойди, вул.Добровольців, вул.Матросова, вул.Митрака, вул.Павлова, вул.Першотравнева, вул.Пирогова, вул.Сковороди: 1–10; вул.Старолюбовнянська: 2–4А, 7, 9, 11, 13; вул.Туряниці, вул.Чайковського, вул.Чорновола, вул.Шевченка: 1 к.11–33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47; вул.Шевченка, 15А, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (будівельний ліцей, фойє) Велика

210445 м.Свалява – вул.Алексія, вул.Б.Хмельницького, вул.Визволення: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67–98, 100, 102, 104–106, 108, 110, 112–114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–136; вул.Волошина: 30–88А; вул.Кирила й Мефодія, вул.Котляревського, вул.Лісорубів, вул.Свиди, вул.Сковороди: 11–58; вул.Слов’янська, вул.Старолюбовнянська: 6, 8, 10, 12, 14–90; вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–56; вул.Шерегія, пров.Лісорубів вул.Шерегія, 5, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (школа-садок №10, музична зала) Середня

210446 м.Свалява – вул.Визволення: 99, 101, 103, 107–107А, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 140–172; вул.Волошина: 89–130; вул.Грибоєдова, вул.Затишна, вул.Ломоносова, вул.Машкіна, вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Тацея, пров.Визволення вул.Ломоносова, 14А, м.Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89300 (школа-садок №12, музична зала) Середня

210447 с.Драчино вул.Драчинська, 26, с.Драчино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89307 (клуб, глядацька зала) Середня

210448 с.Березники 651, с.Березники, Хустський р-н, Закарпатська обл., 89335 (будинок культури, глядацька зала) Велика

210449 с.Ганьковиця 34, с.Ганьковиця, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89312 (клуб, глядацька зала) мала

210450 с.Голубине 365, с.Голубине, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89320 (сільська рада, зала засідань) Велика

210451 с.Солочин 213А, с.Солочин, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89321 (клуб, глядацька зала) Середня

210452 с.Дусино вул.Миру, 66, с.Дусино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89332 (клуб, глядацька зала) Середня

210453 с.Росош вул.Перемоги, 155, с.Росош, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89333 (будинок культури, глядацька зала) Велика

210454 с.Плав’я вул.Визволення, 45, с.Плав’я, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89332 (клуб, глядацька зала) Середня

210455 с.Лопушанка вул.Квіткова, 26, с.Лопушанка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89332 (школа, навчальний клас) мала

210456 с.Керецьки – вул.Белеївська, вул.Головна, вул.Ласки, вул.Молодіжна, вул.Новоселицька, вул.Садова, вул.Старомлинська, вул.Федоринська вул.Головна, 54, с.Керецьки, Хустський р-н, Закарпатська обл., 89334 (школа, їдальня) Велика

210457 с.Керецьки – вул.Завертянська, вул.Замостянська, вул.Партизанська, вул.Підгірна, вул.Сіточний, вул.Теплицька вул.Головна, 9, с.Керецьки, Хустський р-н, Закарпатська обл., 89334 (дитячий садок, музична зала) Велика

210458 с.Неліпино – вул.Білки, вул.Бразильська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Гуци, вул.Головна: 1–248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290–296, 298, 300–302, 304–358, 362; вул.Грушевського, вул.Добоша, вул.Дружби, вул.Духновича, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Митрака, вул.Мічуріна, вул.Пристанційна, вул.Смерекова, вул.Торгова, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.3-км. вул.Головна, 169, с.Неліпино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89308 (будинок культури, глядацька зала) Велика

210459 с.Неліпино – вул.Головна: 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277–277А, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 297, 299, 303, 360, 364–404; с.Вовчий, с.Сасівка вул.Миколи Павлишинця, 1, с.Сасівка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89308 (школа, їдальня) Середня

210460 с.Плоске, с.Плоский Потік 264, с.Плоске, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89311 (клуб, глядацька зала) Середня

210461 с.Павлово 200, с.Павлово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89311 (клуб, глядацька зала) Середня

210462 с.Оленьово 118, с.Оленьово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89311 (клуб, глядацька зала) мала

210463 с.Яківське 78, с.Яківське, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89311 (школа, навчальний клас) мала

210464 с.Поляна вул.Духновича, 63, с.Поляна, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89313 (сільська рада, зала засідань) Велика

210465 с.Уклин 84, с.Уклин, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89313 (будинок культури, глядацька зала) мала

210466 с.Родниківка 45А, с.Родниківка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89310 (будинок культури, глядацька зала) Середня

210467 с.Родникова Гута 70А, с.Родникова Гута, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89310 (клуб, глядацька зала) мала

210468 с.Стройне 140, с.Стройне, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89331 (школа, спортивна зала) Велика

210469 с.Черник 40А, с.Черник, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89331 (клуб, глядацька зала) мала

210470 с.Сусково 108, с.Сусково, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89322 (будинок культури, глядацька зала) Середня

210471 с.Пасіка 30А, с.Пасіка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89323 (школа, вестибюль) Середня

210472 с.Тибава 90А, с.Тибава, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89330 (клуб, глядацька зала) Середня

210473 с.Мала Мартинка 184А, с.Мала Мартинка, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89330 (клуб, глядацька зала) Середня

210807 с.Тур’ї Ремети – вул.Визволення, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Садова, вул.Сільвая, вул.Тканка, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шумна вул.Центральна, 24А, с.Тур’ї Ремети, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., 89221 (школа, фойє) Середня