Запорізька область - Відділ ведення ДРВ апарату Василівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230028 м.Василівка – вул.Абрикосова, вул.Василькова, вул.Віктора Давидкова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Івана Сірка, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Кравця, вул.Ліхачова, вул.Незалежності, вул.Підгірна, вул.Сергія Морозова, вул.Сімферопольська, вул.Славянська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.Щаслива, пров.Гоголя, пров.Лісний, пров.Механічний, пров.Мирний, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Пушкіна, м-н 40 років Перемоги м-н 40 років Перемоги, 10, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601 (Василівський коледж ТДАУ, вестибюль) Велика
230029 м.Василівка – вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Державна, вул.Дмитра Яворницького, вул.Каштанова, вул.Лікарняна, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Приморська, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 1–30, 32, 34; вул.Театральна: 1–6, 8, 10; вул.Шевченка: 1–23, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37–39, 41; пров.Аптечний, пров.Веселий, пров.Виконкомівський, пров.Дружби, пров.Космічний, пров.Черняховського, пров.Чумацький, Будинки заготпункту бульв.Центральний, 1, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601 (міська рада, зала одружень) Середня
230030 м.Василівка – бульв.Центральний: 7–33; вул.Ватутіна, вул.Невського: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Промислова, вул.Театральна: 7, 9, 11–19А; вул.Тополина, вул.Шевченка: 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87–99; вул.8 Березня, пров.Лінійний, пров.Південний, пров.Театральний, пров.Шкільний бульв.Центральний, 5, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601 (центр культури та дозвілля, танцювальна зала) Велика
230031 м.Василівка – бульв.Центральний: 35–39; вул.Дніпровська, вул.Затишна, вул.Московська, вул.Невського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–93; вул.Першотравнева, вул.Шевченка: 42, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 101–145; пров.Богдана Хмельницького, пров.Елеваторний, пров.Єсеніна, пров.Зелений, пров.Осінній, пров.Толстого, пров.Чехова вул.Шевченка, 82, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71603 (гімназія "Сузір’я", фойє) Велика
230032 м.Василівка – вул.Весняна, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 11, 13, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–75; вул.Каховська: 1–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Лисогорська, вул.Софіївська: 1–131, 133, 135, 137, 139; пров.Бригадний, пров.Вараєва, пров.Гетьманський, пров.Глінки, пров.Щербакова, пров.Яблуневий вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602 (школа №3, зала 1) Середня
230033 м.Василівка – вул.Довженка: 1–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–81; вул.Миру: 1–167, 169, 171, 173, 175, 177; вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Патріотична, вул.Переможна, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Чкалова, пров.Армійський, пров.Західний, пров.Леваневського, пров.Медовий, пров.Покровський, пров.Тихий вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602 (школа №3, зала 2) Середня
230034 м.Василівка – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Довженка: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 83–103; вул.Залізнична: 2–10, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 75А–125; вул.Зоряна, вул.Каховська: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–345; вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру: 168, 170, 172, 174, 176, 178–196; вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Соборна: 31–31А, 33, 35–152; вул.Софіївська: 132, 134, 136, 138, 140–171; вул.Чарівна, пров.Журавлиний, пров.Заводський, пров.Калиновий, пров.Кам’янський, пров.Полтавський, пров.Стрілецький, пров.Таврійський, пров.Урожайний, Платформа Чекрак вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602 (школа №3, зала 3) Велика
230035 м.Дніпрорудне – вул.Героїв праці: 5–13; вул.Нижня, вул.Центральна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21–27; вул.Шахтарська: 4–6; проїзд Гаражний, проїзд Центральний вул.Героїв праці, 7, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (гімназія "Софія", фойє) Середня
230036 м.Дніпрорудне – вул.Шахтарська: 8–22; просп.Ентузіастів: 4–12, 18, 20, 22; просп.Ентузіастів, 16, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (кінотеатр "Сучасник", глядацька зала) Велика
230037 м.Дніпрорудне – вул.Козацька, вул.Набережна: 2–6; вул.Паркова, вул.Східна, вул.Шахтарська: 28–46; пров.Незалежності, пров.Травневий, просп.Ентузіастів: 1–3; вул.Шахтарська, 38, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (спеціальна школа "Світоч", фойє) Велика
230038 м.Дніпрорудне – вул.Центральна: 33–39; просп.Ентузіастів: 15–17, 19, 21; просп.Ентузіастів, 17, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (гуртожиток ЗАТ ЗЗРК "Гірник", актова зала) Середня
230039 м.Дніпрорудне – вул.Набережна: 8; вул.Центральна: 6, 8, 43–57; просп.Ентузіастів, 23, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (індустріальний коледж, фойє) Середня
230040 м.Дніпрорудне – вул.Центральна: 4, 12А–12Г; просп.Ентузіастів: 27 к.1–27 к.3; просп.Ентузіастів, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (професійний ліцей №26, спортивна зала) Середня
230041 м.Дніпрорудне – вул.Набережна: 12–14; вул.Центральна: 10, 12, 14, 16, 18–20; вул.Набережна, 13, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (палац культури "Гірник", художня школа) Велика
230042 м.Дніпрорудне – вул.Азовська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Героїв праці: 15–17, 21–49; вул.Каховська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.50 років Перемоги вул.Героїв праці, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (спеціальна школа "Талант", фойє, праворуч) Велика
230043 м.Дніпрорудне – вул.Героїв праці: 19; вул.Зелена, вул.Молодіжна вул.Героїв праці, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (спеціальна школа "Талант", фойє, ліворуч) Велика
230044 м.Дніпрорудне – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Літня, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Павловська, вул.Приморська, вул.Тітова, вул.Шкільна, пров.Гірницький, пров.Гресовський, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Тополиний, пров.1 Травня вул.Шкільна, 2Б, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71632 (школа, фойє) Середня
230045 смт Степногірськ – вул.Аграрна, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Балковий, пров.Гаражний, пров.Західний, пров.Молодіжний, пров.Північний, пров.Садовий, пров.Сільський, пров.Тракторний, пров.Фермерський, пров.Широкий, с.Лук’янівське, с.Степове вул.Шкільна, 24, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611 (селищна рада, каб.115, 1-й поверх) Середня
230046 смт Степногірськ – вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Чарівна, вул.Шахтобудівельників, пров.Вишневий, пров.Вільний, пров.Горіховий, пров.Зелений, пров.Центральний вул.Шкільна, 24, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611 (селищна рада, фойє, 2-й поверх) Велика
230047 смт Степногірськ – вул.Дачна, вул.Лесі Українки, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сухоіванівська, вул.Українська, пров.Залізничний, пров.Козачий, пров.Промисловий вул.Лесі Українки, 2, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611 (школа, фойє) Середня
230048 с.Балки – вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.В.Чабаненка: 1–13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Дружбинська, вул.Енергетиків, вул.Миру: 1–52, 54, 56, 58; вул.Молодіжна, вул.Нова: 1–36, 38, 40, 42, 44; вул.Південна, вул.Пісчана, вул.Портова, вул.Пушкіна, вул.Річна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–73; вул.Садова: 1–56, 58, 60, 62, 64; вул.Східна, вул.Тітова, вул.1 Травня: 1–69; пров.Горького, пров.Затишний, пров.Кільцевий, пров.Оріховий, пров.Таврійський, пров.Шкільний вул.Нижня, 6, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71632 (адміністративний будинок ПРЗС, актова зала) Середня
230049 с.Балки – вул.В.Чабаненка: 14, 16, 18, 20, 22, 24–93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Зимова, вул.І.Франка, вул.Каховська, вул.Космічна, вул.Миру: 53, 55, 57, 59–149, 151, 153; вул.Нова: 37, 39, 41, 43, 45–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Пляжна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–61; вул.Річна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Садова: 57, 59, 61, 63, 65–172; вул.Трудова, вул.Широка, вул.1 Травня: 70–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; пров.Поштовий, пров.Соборний вул.Каховська, 28, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635 (школа, спортивна зала) Середня
230050 с.Балки – вул.Берегова, вул.В.Чабаненка: 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Гагаріна: 1–17, 19; вул.Калинова, вул.Короленко, вул.Миру: 150, 152, 154–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; вул.Нова: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; вул.Опанасенко, вул.Пляжна: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52; вул.Ґрунтова, вул.Садова: 174–196; вул.Стадіонна, вул.Шахтарська, вул.1 Травня: 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208–268; вул.268 Стрілкового полку: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–63; пров.Вузловий, пров.Зелений, пров.Осінній вул.Миру, 206, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635 (ТОВ АПК "Істок", актова зала) Середня
230051 с.Балки – вул.В.Чабаненка: 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–206; вул.Гагаріна: 18, 20–56; вул.Гоголя, вул.Західна, вул.Клубна, вул.Матросова, вул.Миру: 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242–309; вул.Некрасова, вул.Нова: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–156; вул.Степова, вул.Шевченко, вул.Шолохова, вул.1 Травня: 270–328; вул.268 Стрілкового полку: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Миру, 256, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635 (школа, спортивна зала) Середня
230052 с.Верхня Криниця вул.Калинова, 160, с.Верхня Криниця, Василівський р-н, Запорізька обл., 71622 (школа, фойє)
/
вул.Калинова, 174, с.Верхня Криниця, Василівський р-н, Запорізька обл., 71622
Середня
230053 с.Кам’янське вул.Центральна, 20, с.Кам’янське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71612 (школа, спортивна зала) Велика
230055 с.Плавні вул.Набережна, 95, с.Плавні, Василівський р-н, Запорізька обл., 71613 (сільський клуб, фойє) мала
230056 с.Лугове, с.Лісне вул.Гагаріна, 108, с.Лугове, Василівський р-н, Запорізька обл., 71620 (сільська рада, фойє) мала
230057 с.Мала Білозерка – вул.Героїв, вул.Зарічна: 1–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171–215; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Харченко, вул.Шахтарська вул.Шахтарська, 95, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71672 (гімназія "Дивосвіт", спортивна зала) Середня
230058 с.Мала Білозерка – вул.Аграрна, вул.Верхня, вул.Гвардійська: 20–20А, 22, 24, 41–47; вул.Дружби, вул.Київська, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 42, 44, 46, 48, 51–69; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Солодка, вул.Танкістів, вул.4 Гвардійської дивізії вул.Солодка, 1, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71671 (школа №2, спортивна зала) Середня
230059 с.Мала Білозерка – вул.Вишневського, вул.Гвардійська: 1–19, 21, 23, 25–39; вул.Зарічна: 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–160А, 162, 164, 166, 168, 170, 217–237; вул.Межова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 1–41, 43, 45, 47, 49; вул.Поштова, вул.Промислова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чкалова, пров.Чехова, пров.Шутова вул.Гвардійська, 23, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71670 (школа №1, фойє) Середня
230060 с.Мала Білозерка – вул.Берегова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Зелінського, вул.Межова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–47; вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, с.Новобілозерка вул.Таврійська, 62, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71673 (школа, фойє) Середня
230062 с.Орлянське – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Кириченка, вул.Миру, вул.Пагіна: 1–62, 64; вул.Садова, вул.Степова: 1–33; вул.Центральна: 1–138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шкільна: 1–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; с.Ясна Поляна вул.Шкільна, 3, с.Орлянське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71660 (школа, спортивна зала) Середня
230063 с.Орлянське – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Пагіна: 63, 65–164; вул.Степова: 35–153; вул.Центральна: 139, 141, 143, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179–378; вул.Шкільна: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–264; вул.Центральна, 172, с.Орлянське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71660 (адміністративний будинок СВК "Орлянський", актова зала) Середня
230064 с.Відножине вул.Шкільна, 50В, с.Відножине, Василівський р-н, Запорізька обл., 71663 (школа, фойє) мала
230065 с.Тополине, с.Улянівка вул.Гагаріна, 47, с.Тополине, Василівський р-н, Запорізька обл., 71664 (школа, фойє) мала
230066 с.Приморське – вул.Вербна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 1–57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Покровська: 1–184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218–220А, 222, 224, 226, 228–228/2, 230–230А, 232, 234; вул.Покровська, 85, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71615 (школа №2, фойє) Середня
230067 с.Приморське – вул.Горького, вул.Залізнична: 58, 60, 62, 64, 66, 68–68В, 70–70Б, 72–72А, 74, 76, 78, 80–80А, 82–123А; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Покровська: 185, 187, 189, 191–191А, 193, 195, 197, 199–199/1, 201, 203, 205–205А, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223–223А, 225, 227, 229, 231, 233, 235–428А; вул.Стадіонна, вул.Східна, вул.Чарівна, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Гагаріна, пров.Комарова, пров.Партизанський, пров.Строколіса, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Широкий, пров.Шкільний вул.Східна, 76, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71615 (школа, фойє) Середня
230068 с.Приморське – вул.Абрикосова, вул.Весела, вул.Героя Гнідого, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Каховська, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Набережна: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–188; вул.Писаренка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Весела, 66, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71610 (школа №1, спортивна зала) Середня
230069 с.Підгірне, с.Гладке вул.Чкалова, 82, с.Підгірне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71652 (школа, фойє) Середня
230070 с.Зелений Гай вул.Миру, 69, с.Зелений Гай, Василівський р-н, Запорізька обл., 71654 (фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційна) мала
230071 с.П’ятихатки, с.Жереб’янки, с.Лобкове вул.Молодіжна, 36, с.П’ятихатки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71621 (сільський клуб, фойє) мала
230072 с.Малі Щербаки, с.Павлівка пров.Культурний, 2, с.Малі Щербаки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71614 (сільський клуб, фойє) мала
230073 с.Скельки – вул.Бондаренко, вул.Бригадна, вул.Дніпровська, вул.Каховська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Приморська, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, пров.Затишний вул.Стадіонна, 2, с.Скельки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71640 (школа, фойє) Середня
230074 с.Скельки – вул.Михайліченко, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Стадіонна, вул.Центральна вул.Стадіонна, 2, с.Скельки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71640 (школа, спортивна зала) Середня
230075 с.Златопіль, с.Маячка вул.Центральна, 1, с.Златопіль, Василівський р-н, Запорізька обл., 71641 (сільський клуб, фойє) мала
230076 с.Першотравневе, с.Шевченка вул.Щаслива, 39, с.Шевченка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71643 (школа, спортивна зала) Середня
230077 с.Широке, с.Переможне, с.Тернувате вул.Миру, 48Б, с.Широке, Василівський р-н, Запорізька обл., 71650 (школа, спортивна зала) Середня
230078 с.Грозове, с.Коновалова, с.Долинка вул.Перемоги, 35, с.Долинка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71651 (школа, фойє) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230079 Комунальна установа "Василівська центральна районна лікарня" Василівської районної ради Запорізької області вул.Лікарняна, 5, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71600 Мала
230080 Комунальна установа "Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області" вул.Зелена, 2, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 Мала