Запорізька область - Відділ ведення ДРВ апарату Вільнянської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230116 м.Вільнянськ – вул.Горького: 2–14А, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48–50А, 52–52А, 54, 56, 60; вул.Елеваторна, вул.Каштанова: 2–23; вул.Кошового, вул.Металістів: 2–7; вул.Преображенська: 21А; вул.Пушкіна: 1–21; вул.Соборна: 1–2; вул.Сонячна: 1–49; вул.Софіївська: 1–5Б, 6А–6В; вул.Юрія Дмитрієва: 1–50, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 59, 61–61Б, 63, 65–65А, 67, 71; пров.Гнаровської, пров.Новий пров.Новий, 7, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (школа №2, вестибюль) Велика
230117 м.Вільнянськ – вул.Горького: 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47, 51–51А, 53, 55, 57–59, 61–146; вул.Калинова, вул.Миколи Сироти, вул.Пушкіна: 22–66; вул.Сонячна: 50–112; вул.Софіївська: 6, 8–56; вул.Чкалова, вул.Юрія Дмитрієва: 50А, 52–52А, 54–54А, 56, 58–58А, 60–60А, 62–62А, 64–64А, 66, 68–70А, 72–167; пров.Донецький, пров.Заводський, пров.Матросова, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Толстого, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 4Б, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (професійний ліцей, актова зала) Велика
230118 м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 26–30; вул.Будівельників, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Гагаріна, вул.Зачиняєва: 25–31; вул.Зелена, вул.Канарєєва, вул.Кобзаря, вул.Космічна, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Разіна, вул.Русіянова, вул.Слов’янська, вул.Східна, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, вул.12 Квітня, пров.Зелений, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Цвіточний, пров.8 Березня вул.Бочарова, 14, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (гімназія, вестибюль) Велика
230119 м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 3–24А; вул.Зачиняєва: 18; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Соборна: 3–24, 26, 36–47, 61–185; пров.Жуковського, пров.Поліграфічний вул.Бочарова, 13, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (школа №3, актова зала) Велика
230120 м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 34А; вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська: 1–22, 24, 26, 52; вул.Запорізька: 1–28, 30–30А, 32, 34; вул.Зачиняєва: 1–17, 19–21; вул.Козацька, вул.Маяковського: 1–30, 33, 85, 130; вул.Незалежності України: 3–68, 70; вул.Першотравнева: 1–23, 25–30, 32–33, 83, 142; вул.Покровська: 1А–36, 38, 40, 44–44А; вул.Преображенська: 1–21, 22–34А; вул.Соборна: 51; вул.Ціолковського, вул.Шевченка: 4–28, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72–78; пров.Осипенко вул.Козацька, 6, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
230121 м.Вільнянськ – вул.Волошкова, вул.Дніпровська: 23, 25, 27–51, 53–74; вул.Дружби, вул.Запорізька: 29, 31, 33–33А, 35–94; вул.Космодем’янської, вул.Маяковського: 32, 34–84, 86–129, 131–158; вул.Незалежності України: 69, 71–210; вул.Першотравнева: 24, 31, 34–82, 84–141, 143–165; вул.Покровська: 37, 39, 41–43, 45–90А; вул.Преображенська: 35–65; вул.Приміська, вул.Проектна, вул.Соборна: 25, 27–31; вул.Спортивна, вул.Шевченка: 29, 33, 35–35А, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–57А, 59А, 61, 63–65, 67, 69, 70А–71, 80–214; пров.Алкорівський, пров.Західний, пров.Парковий, пров.Солідарності, пров.Тракторний, пров.Чехова, «Лоно природи» садівниче товариство, с.Смородине вул.Космодем’янської, 3, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (ліцей, вестибюль) Велика
230122 смт Кам’яне – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена: 1–28, 36–46; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Новий вул.Центральна, 7А, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 (школа, вестибюль) Середня
230123 с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Зелений Гай, с.Колос, с.Новомиргородка, с.Геленджик вул.Центральна, 27, с.Антонівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70040 (школа, вестибюль) Середня
230124 с.Гнаровське, с.Вербове вул.Центральна, 9, с.Гнаровське, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70017 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Ювілейна, 1Б, с.Гнаровське, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70017
Середня
230125 с.Дніпровка, с.Орлівське, с.Перун, с.Петро-Свистунове, с.Тарасівка, с.Ясинувате вул.Паторжинського, 42Б, с.Дніпровка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70014 (будинок культури, кімната поштового відділення) Середня
230126 с.Дружелюбівка – вул.Гвардійська, вул.Олімпійська: 1, 3–75; вул.Тараса Шевченка, вул.Українська, пров.Новий, пров.Степний, с-ще Гасанівка, с.Новоіванівське, с.Новософіївка, с.Українка вул.Олімпійська, 6, с.Дружелюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70053 (школа, спортивна зала)
/
вул.Олімпійська, 4, с.Дружелюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70053
Середня
230127 с.Семененкове, с.Берестове, с.Василівка, с.Вівчарне, с.Любомирівка – вул.Степова: 1–27; с.Новоукраїнка, с.Першозванівка, с.Шевченкове вул.Шкільна, 5А, с.Семененкове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026 (школа, вестибюль) Середня
230128 с.Купріянівка, с.Бекарівка, с.Мала Купріянівка, с.Троянди, с.Яковлеве вул.Молодіжна, 1А, с.Купріянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70054 (будинок культури, обрядова зала) Середня
230129 с.Любимівка, с.Веселотернувате, с.Вишняки, с.Вільнянка, с.Гарасівка, с.Грізне, с.Дерезівка, с.Новотроїцьке, с.Петрівське, с.Скелювате вул.Центральна, 95А, с.Любимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70033 (школа, спортивна зала) Середня
230130 с.Люцерна вул.Шкільна, 1Е, с.Люцерна, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70037 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) Середня
230131 с.Богатирівка, с.Вільногрушівське, с.Вільноуланівське вул.Гагаріна, 26А, с.Богатирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70036 (школа, к.2) Середня
230132 с.Максимівка, с.Козаче, с.Крутий Яр, с.Новофедорівка вул.Центральна, 18, с.Максимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70024 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) мала
230133 с.Трудолюбівка, с.Широке вул.Гагаріна, 45, с.Широке, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70025 (будинок культури, актова зала) мала
230134 с.Матвіївка – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Побєди, вул.Українська: 142–146, 152–156; вул.Центральна: 1–158, 160–160А, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190А, 192, 194, 196, 198, 202–204, 210, 212, 214, 216, 218, 220; вул.Шевченко, вул.Щаслива, вул.13 км, пров.В.Правіка, пров.О.Стовби вул.Центральна, 77В, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
230135 с.Матвіївка – вул.Діагональна, вул.Дніпровська, вул.Донецька, вул.Запорізька, вул.Машинобудівників, вул.Молодіжна, вул.Роз’їзд 11 км, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Українська: 1–140, 150, 158; вул.Центральна: 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193, 195, 197, 199–201, 205–209, 211, 213, 215, 217, 219, 221–456; ст Кристал вул.Центральна, 408Д1, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035 (будинок народної творчості, актова зала) Середня
230136 с.Михайлівка, с.Василівське, с.Георгіївське, с.Криничне вул.Слободчикова, 13, с.Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70030 (будинок культури, фойє) Велика
230137 с.Андріївка, с.Вільнокур’янівське, с.Запорізьке, с.Нагірне, с.Сергіївка, с.Соколівка вул.Першотравнева, 49, с.Соколівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70031 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня
230138 с.Вільноандріївка вул.Дніпровська, 84Б, с.Вільноандріївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70032 (школа, коридор) Середня
230139 с.Михайло-Лукашеве, с.Нововасилівське, с.Новомихайлівське вул.Космічна, 43, с.Михайло-Лукашеве, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70042 (школа, вестибюль) Середня
230140 с.Миролюбівка вул.Миру, 3, с.Миролюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70043 (сільський клуб, актова зала) мала
230141 с.Московка, с.Благовіщенське, с.Веселівське, с.Микільське, с.Райське, с.Укромне вул.Миру, 22, с.Московка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70044 (школа, спортивна зала) Середня
230142 с.Новогупалівка, с.Аграфенівка, с.Козаківське, с.Якимівське вул.Шкільна, 23, с.Новогупалівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70020 (школа, спортивна зала) Середня
230143 с.Павлівське, с.Вишневе, с.Задорожнє, с.Нововасилівка, с.Поди, с.Спасівка вул.Польова, 34, с.Нововасилівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70005 (школа, вестибюль) Середня
230144 с.Біляївка, с.Зелене, с.Значкове, с.Новоселівка, с.Резедівка, с.Роздолля вул.Травнева, 53, с.Біляївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян) Середня
230145 с.Петро-Михайлівка вул.Миру, 70, с.Петро-Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) Середня
230146 с.Грушівка, с.Круглик, с.Улянівка вул.Центральна, 4, с.Улянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян) мала
230147 с.Привільне, с.Богданівка, с.Васильківське, с.Терсянка вул.Шкільна, 22, с.Привільне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70022 (школа, вестибюль) Середня
230148 с.Солоне вул.Лесі Українки, 1В, с.Солоне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70021 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
230149 с.Тернівка, с.Придолинівка, с.Якимівка вул.Центральна, 4, с.Тернівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) мала
230150 с.Великодубове, с.Губенське, с.Шевченка вул.Свободи, 15А, с.Великодубове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
230151 с.Любомирівка – вул.Степова: 27А; вул.Степова, 27А, с.Любомирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026 (психоневрологічний інтернат, медичний пункт, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230152 Державна установа "Вільнянська виправна колонія (№20)" вул.Каштанова, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 Мала
230153 Державна установа "Софіївська виправна колонія (№55)" вул.Металістів, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 Середня
230154 Державна установа "Кам’янська виправна колонія (№101)" вул.Зелена, 32, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 Мала
230155 Державна установа "Дружелюбівський виправний центр (№1)" вул.Зелена, 1, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 Мала
231129 Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань (№11)" вул.Зелена, 34, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 Мала