Запорізька область - Відділ ведення ДРВ апарату Запорізької РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230190 с.Августинівка, с.Івангород, с.Лемешинське, с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок вул.Молодіжна, 63, с.Августинівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70403 (школа, хол) Середня
230191 с-ще Відрадне вул.Перемоги, 2, с-ще Відрадне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70406 (школа, актова зала) Середня
230192 смт Балабине – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Депутатська, вул.Дружби: 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–100; вул.Запорізька, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Межева: 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43–51; вул.Миру: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–236; вул.Мічуріна, вул.Престижна, вул.Садова: 17, 19, 23, 29, 31–109; вул.Степова: 49–100; вул.Щаслива, вул.Ярова, вул.30 років Перемоги: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–111; пров.Глухий, пров.Залізничний, пров.Мирний, пров.Плавневий, пров.Тихий вул.Престижна, 2А, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435 (гімназія "Престиж", фойє) Велика
230193 смт Балабине – вул.Вапняна, вул.Дружби: 1–34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А; вул.Заводська, вул.Матросова, вул.Межева: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Миру: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Низова, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Садова: 1–16, 18, 20–22, 23/1–28, 30; вул.Станційна, вул.Степова: 1–48; вул.Тракторна, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги: 1–37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61; пров.Вербовий, пров.Восточний, пров.Заїзжий, пров.Зелений, пров.Кооперативний, пров.Кривий, пров.Молодіжний, пров.Олімпійський, пров.Рибальський, пров.Тупий, пров.Широкий, Казарма 1114 км вул.Червона, 4, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435 (будинок культури, мала зала) Велика
230194 с.Біленьке – вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Українська, вул.30 Грудня вул.30 Грудня, 24, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 (будинок культури, хол) Середня
230195 с.Біленьке – вул.Вишнева, вул.Волі, вул.Грушева, вул.Дніпровка, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Стадіонна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Вчительський, с.Червонодніпровка вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 (школа, актова зала) Середня
230196 с.Біленьке – вул.Виноградна, вул.Гвардійська, вул.Запорізька: 1–31А, 32Б–90; вул.Козача, вул.Миколаївка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ремесляна, вул.Садова, вул.Щаслива вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 (школа, 1-й поверх) Середня
230197 с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка, с.Зоряне вул.Центральна, 42, с.Веселе, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70404 (будинок культури, фойє) Середня
230198 с.Надія, с.Петропавлівка, с.Петропіль, с.Червоний Яр вул.Молодіжна, 1, с.Петропіль, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70405 (школа, фойє) Середня
230199 с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Ентузіастів, вул.Жемчужна, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Корнєєва, вул.Космічна, вул.Кринична, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.ОСК «Ветеран-3», Весела, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сільська, вул.СТ «Криниця-2», вул.СТ «Криниця-2», Кринична, вул.СТ «Супутник-ВІТ», Вітовського, вул.Стадіонна, вул.СТ"Ветеран-4",Олімпійська, вул.Степна, вул.Стуса, вул.Турбінна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шикунова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільний, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Квітневий, пров.Квітучий, пров.Могучий, пров.О.Кошового, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.8 Березня, садівниче товариство ’Прокат-1’ вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411 (гімназія "Успіх", спортивна зала) Велика
230200 с.Григорівка, с-ще Річне вул.Радісна, 55, с.Григорівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70452 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
230201 с.Веселянка, с.Запорожець вул.Центральна, 81А, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453 (Веселянський НВК, четвертий корпус, спортивний зал) Середня
230202 с.Долинське вул.Центральна, 41А, с.Долинське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70420 (будинок культури, хол) мала
230203 с.Нове Запоріжжя, с.Хортиця вул.Щаслива, 47А, с.Нове Запоріжжя, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70422 (будинок культури, зала) Середня
230204 с-ще Високогірне, с-ще Канцерівка вул.Мічуріна, 6, с-ще Високогірне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70421 (будинок культури, актова зала) мала
230205 с.Новослобідка вул.Миру, 23, с.Новослобідка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70447 (сільський клуб, зала) мала
230206 с.Бабурка вул.Дружна, 2, с.Бабурка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70423 (сільський клуб, зала) мала
230207 смт Кушугум – вул.Барвінкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вапняна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Каховська, вул.Коцюбинського, вул.Леваневського: 3–22, 25–27, 31; вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Олімпійська, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Сміжна, вул.Степна, вул.Феросплавна, вул.Червона, пров.Річний, пров.Тихий, 1115 км вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450 (навчально-виховний комплекс "Інтелект", к.2) Велика
230208 смт Кушугум – вул.Василькова, вул.Железнодорожна, вул.Калинова, вул.Леваневського: 24, 28–30А, 32–157А, 159, 161, 163, 167–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185–187, 189, 193; вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Стадіонна, вул.Центральна: 1–148, 150, 152, 154, 160, 162, 166, 168, 170–170А, 172А, 174, 176–194А; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–139, 141–143, 145, 147–149; пров.Зелений, пров.Кар’єрний, пров.Крутий, пров.Парковий, пров.Перекопський, пров.Плановий, пров.Початковий, пров.Прорізний, пров.Світовий, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450 (навчально-виховний комплекс "Інтелект", актова зала) Велика
230209 смт Кушугум – вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Дубова, вул.Жеріхова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Історична, вул.Київська, вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Колективна, вул.Комбайна, вул.Концева, вул.Коротка, вул.Кринична, вул.Леваневського: 158, 160, 162, 164–166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 192, 197–235А; вул.Межева, вул.Мостова, вул.Нагорна, вул.Південна, вул.Піщана, вул.Плавнева, вул.Поштова, вул.Привітна, вул.Прияружна, вул.Пушкіна, вул.Рибальська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тяпкова, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 198–252; вул.Чарівна, вул.Шевченка: 140, 144, 146, 150–179; вул.Щаслива, пров.Восточний, пров.Дружний, пров.Зразковий, пров.Лісний, пров.Новий вул.Соборна, 23, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450 (селищна рада, зала засідань) Велика
230210 с.Лисогірка вул.Центральна, 17А, с.Лисогірка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443 (сільський клуб, фойє) Середня
230211 с.Канівське вул.Слави, 1А, с.Канівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443 (сільський клуб, фойє) мала
230212 с.Біленьке Перше вул.Гагаріна, 3/9, с.Біленьке Перше, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70407 (комунальна власність територіальної громади, нежитлове приміщення житлового будинку, к.1, 2) Середня
230213 с.Лукашеве вул.Центральна, 18, с.Лукашеве, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70410 (будинок культури, фойє) Середня
230214 с.Гурського, с.Придніпровське, с.Привільне вул.Привільна, 5А, с.Привільне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70457 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230215 смт Малокатеринівка – вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Каховська: 1–8, 10, 14, 16, 22–24, 26; вул.Миру: 1–22А, 26; вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Пушкіна/Миру, вул.Центральна, пров.Водопійний, пров.Калиновий, пров.Косий, пров.Криничний, пров.Ломаний, пров.Рибацький, пров.Урожайний, пров.Широкий вул.Клубна, 1, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454 (будинок культури, зала) Середня
230216 смт Малокатеринівка – вул.Автозаводська, вул.Вишнева, вул.Каховська: 9–9А, 11–13, 15, 21, 25–25 к.3, 27–118А; вул.Клубна, вул.Козача, вул.Культурна, вул.Миру: 25, 27–198; вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.ОСК «Мукомол», Придорожня, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Тініста, вул.Українська, вул.Хортицька, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Високий, пров.Кінцевий, пров.Новий, пров.Поперечний, пров.Тихий, пров.Тупіковий вул.Юності, 33, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454 (гімназія "Мрія", каб.1) Середня
230217 с.Мар’ївка вул.Центральна, 38, с.Мар’ївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70440 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230218 с.Новосергіївка, с.Смоляне, с.Уділенське вул.Центральна, 1А, с.Новосергіївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70446 (товариство з обмеженою відповідальністю "Січ-Агро-2005", зала засідань) мала
230219 с.Миколай-Поле, с.Морозівка, с.Яворницьке вул.Центральна, 97, с.Миколай-Поле, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70401 (будинок культури, хол) Середня
230220 с.Дніпрові Хвилі, с.Долинівка, с.Крилівське, с.Новопетрівка, с.Федорівка вул.Центральна, 67, с.Новопетрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70402 (сільський клуб-бібліотека, зала) Середня
230221 с.Наталівка, с-ще Івано-Ганнівка, с.Черепівське вул.Ювілейна, 10, с.Наталівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70430 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
230222 с.Лежине, с.Новостепнянське вул.Центральна, 19, с.Лежине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70431 (навчально-виховний комплекс, фойє) Велика
230223 с.Новоолександрівка, с.Новооленівка вул.Шкільна, 14, с.Новоолександрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70433 (школа, фойє) Середня
230224 с.Юльївка вул.Дружби, 7, с.Юльївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70434 (сільський клуб, хол) мала
230225 с.Розумівка вул.Миру, 24, с.Розумівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70424 (будинок культури, хол) Велика
230226 с.Нижня Хортиця вул.Центральна, 19А, с.Нижня Хортиця, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70425 (сільський клуб, зала) Середня
230227 с.Зеленопілля, с.Ручаївка вул.Берегова, 16, с.Ручаївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413 (сільський клуб, зала) Середня
230228 с-ще Сонячне, с.Малишівка вул.Інститутська, 1, с-ще Сонячне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70417 (Інститут олійних культур, хол) Середня
230229 с.Степне, с-ще Ростуще вул.Нагорна, 12, с.Степне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70432 (будинок культури, хол) Середня
230230 с.Шевченківське вул.Миру, 73, с.Шевченківське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70470 (сільський клуб, зала) мала
230231 с.Широке, с.Водяне вул.Центральна, 2, с.Широке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413 (будинок культури, мала зала) Середня
231125 с.Володимирівське – вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Аскольда і Діра, вул.Сонячна, Будівельників, вул.Сонячна, Виноградна, вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська, вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Заозерна, вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Каштанова, вул.Сонячна, Котляревського, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Медична, вул.Сонячна, Мстиславського, вул.Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна, Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька, вул.Сонячна, Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи, вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна, вул.Сонячна, Ярослава Мудрого, вул.Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня, вул.Сонячна,Ольговичів, вул.Сонячна,Паркова, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна, Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячний, Княжий, с.Дніпрельстан вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411 (гімназія "Успіх", хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230232 Комунальна установа "Обласна туберкульозна лікарня" Запорізької обласної ради вул.Миру, 5, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453 Мала
230233 Державна установа "Біленьківська виправна колонія (№99)" вул.Запорізька, 32, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 Мала