Запорізька область - Відділ ведення ДРВ апарату Мелітопольської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230289 смт Мирне – вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Лісовий Гай, вул.Мира: 11–14; вул.Паркова: 13–19А; вул.Садова, вул.Шкільна: 20; ОК "Біла Акація-1Є" вулиця Центральна вул.Шкільна, 1, смт Мирне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72350 (школа, актова зала) Середня
230290 с.Астраханка, с.Борисівка вул.Заводська, 41, с.Астраханка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72344 (будинок культури, актова зала) Середня
230291 с.Арабка, с.Свободне вул.Сорок років Перемоги, 1, с.Свободне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72388 (сільський клуб, актова зала) мала
230292 с.Вознесенка – вул.Дружби: 1–39, 41; вул.ім.Г.М.Зубенка: 1–150, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167–167А, 169–173А, 175; вул.Кримська: 1–210, 212, 214; вул.Миру: 1–202, 203, 207, 209, 211, 217, 219, 221, 223, 226–227, 229, 231, 233–235, 237, 239, 241–243А, 247; вул.Молодіжна: 1–95; вул.Польова: 1–119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–145А; вул.Степова: 1–38; вул.ім.Г.М.Зубенка, 121В, с.Вознесенка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72360 (будинок культури, актова зала) Велика
230293 с.Вознесенка – вул.Городня, вул.Дружби: 40, 42–76; вул.ім.Г.М.Зубенка: 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 176–234; вул.Кримська: 211, 213, 215–292; вул.Миру: 202А, 204–206, 208, 210, 212–216, 218–218А, 220, 222, 224, 228–228А, 230, 232, 236, 238, 240, 244–246, 248–318; вул.Молодіжна: 96–152; вул.Польова: 120–120А, 122–122А, 124, 126, 128–128А, 130–132, 134, 136, 138, 140–140А, 142, 144, 145Б–253; вул.Садова, вул.Степова: 43–55; вул.Шкільна вул.Шкільна, 23Б, с.Вознесенка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72360 (школа, спортивна зала) Велика
230294 с.Костянтинівка – вул.Дорожня, вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Пригородня, вул.Садова, вул.Ювілейна, пров.Заводський вул.Маяковського, 22, с.Костянтинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72364 (спеціалізована школа "Прометей", фойє) Велика
230295 с.Костянтинівка – вул.Вишнева, вул.Головна: 1–94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110; вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Франко, вул.Київська, вул.Мала, вул.Робоча, вул.Шевченко, пров.Тихий вул.Головна, 20/9, с.Костянтинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72364 (музична школа, актова зала) Велика
230296 с.Костянтинівка – вул.Весняна: 1–109; вул.Калініна Авіаконструктора, вул.Маяковського: 1–105, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Миру: 1–57, 59, 61, 63; вул.Одинця: 1–97; вул.Степова: 3–22, 42, 44; вул.Центральна: 2–105А, 107А–107Б, 111, 113–113А, 115–115А, 117; вул.Шкільна: 2–120; пров.Калініна Авіаконструктора, пров.Макаренко вул.Маяковського, 22, с.Костянтинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72364 (школа "Прометей", актова зала) Велика
230297 с.Костянтинівка – вул.Весняна: 110–124, 131; вул.Головна: 95, 97, 99, 101, 103, 105–107, 109, 111–148; вул.Маяковського: 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116–223; вул.Миру: 58, 60, 62, 64–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137–137А, 139–139А, 141, 143, 145–145А, 147; вул.Одинця: 98–186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; вул.Соборна, вул.Степова: 29–39, 43, 92, 98, 110–110А; вул.Центральна: 106, 108–110, 112 к.1, 114, 116, 118–233, 235–235А; вул.Шкільна: 121–240, 242, 244, 246, 248–250, 252А, 256; пров.Гагаріна, пров.Соборний вул.Шкільна, 147, с.Костянтинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72364 (гімназія "Таврія", каб.5) Велика
230298 с.Костянтинівка – вул.Весняна: 126–128, 135–265; вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру: 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–126А, 128–128А, 130, 132–136, 138А, 140, 142, 144, 146, 148–327; вул.Одинця: 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207–285; вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Сагайдачного, вул.Степова: 40, 49–91, 93–97, 99–105, 111–156; вул.Трудова, вул.Центральна: 234, 236–387; вул.Шкільна: 241, 243, 245, 247, 251, 253–255А, 257–436; пров.Красуцького, пров.Науменко, пров.Парковий, пров.Шкільний пров.Парковий, 2/1, с.Костянтинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72365 (ліцей "Ерудит", актова зала) Велика
230299 с.Мордвинівка вул.Гаглазіна, 1/1, с.Мордвинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72362 (будинок культури, актова зала) Середня
230300 с.Новгородківка, с.Маяк, с-ще Степне вул.Центральна, 6, с.Новгородківка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72370 (будинок культури, каб.2) Середня
230301 с.Високе, с-ще Малий Утлюг, с.Новоякимівка вул.Миру, 17, с.Високе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72371 (школа, актова зала) Середня
230302 с-ще Нове, с-ще Зелене, с.Піщанське вул.Дружби, 2, с-ще Нове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72380 (сільський клуб, зал) Середня
230303 с.Данило-Іванівка вул.Шкільна, 21А, с.Данило-Іванівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72384 (школа, актова зала) Середня
230304 с-ще Садове, с.Тащенак пров.Західний, 38, с-ще Садове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72382 (будинок культури, актова зала) мала
230305 с.Новобогданівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Водоп’янова, вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Дорожня, вул.Друга Московська, вул.Дружби, вул.Красіна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перша Московська, вул.Пушкіна, вул.Самоварова, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, військова частина А-2985, с.Першостепанівка, с.Привільне(Новобогданівська с/р) вул.Центральна, 40, с.Новобогданівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72330 (будинок культури, актова зала) Середня
230306 с.Новобогданівка – вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Магістральна, вул.Нова, вул.Першого Травня, вул.Поштова, вул.Сорок років Перемоги, вул.Червона, вул.Шевченка вул.Шевченка, 13, с.Новобогданівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72330 (школа, хол) Середня
230307 с-ще Відродження вул.Горького, 11, с-ще Відродження, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72331 (сільський клуб, актова зала) мала
230308 с.Троїцьке вул.Миру, 1, с.Троїцьке, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72332 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230309 с.Новомиколаївка, с.Зеленчук, с.Першотравневе вул.Миру, 4, с.Новомиколаївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72353 (сільський клуб, хол) Середня
230310 с.Південне, с.Східне, с-ще Трудове вул.Шкільна, 1А, с-ще Трудове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72354 (будинок культури, фойє) Середня
230311 с.Новопилипівка, с.Оленівка, с-ще Соснівка вул.Центральна, 29, с.Новопилипівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72351 (будинок культури, актова зала) Середня
230312 с.Тихонівка вул.Пушкіна, 40, с.Тихонівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72352 (сільський клуб, актова зала) мала
230313 с.Полянівка, с.Золота Долина, с.Мар’ївка вул.Центральна, 11Б, с.Полянівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72372 (будинок культури, актова зала) Середня
230314 с.Верховина, с.Лазурне вул.Молодіжна, 8, с.Лазурне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72373 (початкова школа, фойє) мала
230315 с.Промінь, с.Берегове, с.Привільне(Промінівська с/р), с.Широкий Лан вул.Миру, 72, с.Промінь, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72343 (школа, актова зала) Середня
230316 с.Відрадне, с.Волошкове, с.Українське, с.Ясне вул.Кобецької, 51/3, с.Ясне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72342 (школа, актова зала) мала
230317 с.Світлодолинське, с.Кам’янське, с.Прилуківка, с.Травневе вул.Шкільна, 14, с.Світлодолинське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72340 (школа, актова зала) Середня
230318 с.Орлове вул.Шкільна, 8, с.Орлове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72341 (школа, актова зала) Середня
230319 с.Семенівка – вул.Криворотько, вул.Лугова, вул.Межова, вул.Мелітопольська, вул.Михайлівська, вул.Молошна, вул.Підгірна, вул.Шевчука, пров.Дачний другий, пров.Дачний перший, пров.Мелітопольський, пров.Михайлівський, пров.Південний, пров.Поштовий вул.Першотравнева, 1А, с.Семенівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72355 (будинок культури, малий зал) Середня
230320 с.Рівне, с.Тамбовка вул.Річна, 105, с.Тамбовка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72394 (сільський клуб, актова зала) Середня
230321 с.Обільне вул.Аграрна, 1/1, с.Обільне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72356 (сільський клуб, кінозал) мала
230322 с.Терпіння – вул.Восьмого Березня, вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Партизанська, вул.Подгорна, вул.Річкова, вул.Таврійська, вул.Трудова: 52–201, 204; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Яблунева вул.Таврійська, 74, с.Терпіння, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72333 (бібліотека, читальна зала) Велика
230323 с.Терпіння – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Кочубея, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сізова, вул.Степна, вул.Трудова: 1–51, 203; вул.Українська, вул.Успішна, ОК «Садівники Аматори» вул.Сізова, 43, с.Терпіння, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72333 (будинок культури, актова зала) Велика
230324 с-ще Зарічне вул.Першотравнева, 48А, с-ще Зарічне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72336 (школа, хол) мала
230325 с.Спаське вул.Вишнева, 67А, с.Спаське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72334 (школа, фойє) Середня
230326 с.Федорівка вул.Шкільна, 20А, с.Федорівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72335 (школа, актова зала) мала
230327 с.Північне вул.Мічуріна, 2А, с.Північне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72369 (сільський клуб, актова зала) мала
230328 с-ще Фруктове, с.Кирпичне вул.Молодіжна, 19, с-ще Фруктове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72383 (будинок культури, актова зала) Середня
230329 с.Долинське, с.Ромашки, с.Удачне вул.Триста сорок шостої Дебальцевської дивізії, 48, с.Долинське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72381 (сільський клуб, зал) Середня
230330 смт Мирне – вул.Абрикосова, вул.Автомобільна, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Зелена друга, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Ливарна, вул.Лісова друга, вул.Мира: 5–10, 15–23; вул.Образцова, вул.Олега Олексенка, вул.Паркова: 1–11; вул.Південна, вул.Північна, вул.Садова друга, вул.Соняшна, вул.Соснова, вул.Тіниста друга, вул.Трудова, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Центральна друга, вул.Шкільна: 3–19; вул.23 Жовтня імені, ОК «Дубрава», ОК "Станкостроітель" вулиця Дружби, ОК «Станкостроітель» вулиця Центральна, СТ ОК «Ливарник» вул.Шкільна, 1, смт Мирне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72350 (школа, рекреація) Велика
231130 с.Семенівка – вул.Аеродромна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.М’якотіна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Таврична, пров.Дружби, пров.Шкільний, КО "Холодмаш-1", КО "Холодмаш-4", ОК "Врожай-2000", ОК «Імпульс», ОК «Компрессор-К», ОК "Меліоратор", ОК «Мечта 1989», ОК "Перлина", ОК "Раздол", ОК "Ранок", ОК "Ранок-357", ОК «Редут», ОК "Світанок-2", ОК "Таврія-СТ", ОК "Черешенька", Промислова зона № 7, Промислова зона 2/4, Промислова зона 5, СТ "Ягідка МДПМК-162" вул.Першотравнева, 57, с.Семенівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72355 (будинок сільської ради, актовий зал) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230331 Комунальна установа "Мелітопольська центральна районна лікарня" Мелітопольської районної ради Запорізької області вул.Кізіярська, 55, м.Мелітополь, Запорізька обл., 72318 Мала