Запорізька область - Відділ ведення ДРВ апарату Михайлівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230332 смт Михайлівка – вул.Артезіанська, вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Козацька: 99–101; вул.Космічна, вул.Патріотична: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Пушкіна: 96, 98, 100, 104–104А, 114–114А, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128–130, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 185А, 191, 197, 199, 201, 203, 205, 207; вул.Садова: 1, 3, 5–7, 11, 13, 15, 17–17В, 19, 21, 23; вул.Центральна: 31–72, 75; вул.Шкільна: 91, 93, 95, 97–97А, 99–99А, 103–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121–123, 125, 127–129, 131, 133, 137–141, 158, 160, 162, 166–166А, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192; пров.Лікарняний, пров.Роздільний, пров.Тургенєва, пров.Фестивальний вул.Центральна, 38, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (районний будинок культури, актова зала) Середня
230333 смт Михайлівка – вул.Вишнева: 1–2, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32–32А, 34, 36, 38–42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 58; вул.Гоголя: 1–27, 29–31; вул.Запорізька: 1–22, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Миру: 2–13, 15, 21, 23, 25–31; вул.Привітна: 1–34; вул.Святопокровська, вул.Таврійська: 1–6, 8–8Б; вул.Франка Івана: 1–44А, 46, 48, 50–52, 54, 56, 60–62, 64–64А; вул.Центральна: 3–29; вул.Шкільна: 141А, 147–151, 153А, 155, 157, 159, 161, 163–165, 167–171, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193–221А, 232–238, 240, 242–246, 248–250, 252, 254, 256, 258–260, 262, 266, 268–268А, 272, 274, 276, 278, 282, 284, 286–292, 294, 296, 298, 304, 308; пров.Будівельників, пров.Новоселів: 2А, 12–12А, 14, 16, 18, 21–28; пров.Парковий: 2–9А, 11; вул.Шкільна, 143А, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (районна гімназія, фойє) Середня
230334 смт Михайлівка – вул.Дружби народів, вул.Захисників України: 4, 29–43; вул.Маяковського: 1–35, 37, 39, 41–41А, 43–61; вул.Незалежності: 1–44, 46–48; вул.Некрасова, вул.Патріотична: 1, 3–5, 7–7Б, 9, 11, 13, 15–15А, 17–132; вул.Пушкіна: 132–132А, 134, 136–136А, 138А, 140–140А, 142, 144, 146, 148, 150–152А, 154, 156, 158–160, 162, 164, 166–170, 172–172А, 174–174А, 176–184, 186–190, 192–196, 198–198А, 200, 202, 204, 206–206А, 208–385; вул.Садова: 2, 4–4Б, 8–10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–123; вул.Франка Івана: 45, 47, 49–49А, 53–53Б, 55–55А, 57–59А, 63, 65–174; вул.Шевченка, пров.Чарівний вул.Пушкіна, 206Б, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (сільський клуб №2, зала) Середня
230335 смт Михайлівка – вул.Гоголя: 28, 32–150; вул.Запорізька: 22А–22/26, 24–24А, 26, 28, 30, 32–199; вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Маяковського: 36А, 38, 40, 42; вул.Незалежності: 45, 50–142; вул.Суворова: 1–6А, 9–11, 13, 15–39А; вул.Таврійська: 7А, 9–165; вул.Трансформаторна, вул.Шкільна: 225–231, 239, 241, 247, 251, 253, 255, 257, 261, 263, 267А, 269–271, 273, 275, 277, 279, 283, 285, 293, 295, 297, 299А–303, 305–307, 309–446; пров.Північний вул.Маяковського, 63, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72001 (Михайлівська школа №2, фойє) Середня
230336 смт Михайлівка – вул.Горького: 136, 138, 139А–239; вул.Миру: 14, 16А–20В, 22–22Б, 24А, 33–45; вул.Мічуріна: 1–118, 120–120А; вул.Сонячна: 1–127, 129, 131, 133; вул.Тіниста: 100–102, 104–110, 114, 116–120, 122, 126–126Б, 128, 130, 134, 136, 138–146, 148–150, 158, 162, 164–164А, 166, 168–178, 180, 182, 184–186, 188–216, 219, 221, 225, 227, 229–229А, 231, 233, 235, 237–241, 243, 247, 249, 251–253А, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267–269, 271, 273–275А, 279, 281, 283, 285, 287–289, 291, 293, 295; вул.Урожайна, вул.Чкалова: 99, 101, 103–103А, 105А–107, 109, 111, 113, 115, 119, 121–123, 125–125А, 127, 129–228; пров.Зарічний, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Новоселів: 1–1Б, 3–11, 13, 15, 17–17А, 19–19А; пров.Парковий: 10, 12–20; Сільськогосподарська зона № 3 вул.Мічуріна, 57, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (ТОВ "Агрофірма ім. Мічуріна", гараж, зала засідань) Середня
230337 смт Михайлівка – вул.Вишнева: 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53–57, 59–152; вул.Кутузова, вул.Мічуріна: 119, 121–221; вул.Привітна: 39–95; вул.Сонячна: 128, 130, 132, 134–231; вул.Суворова: 8, 12, 14, 41–131; вул.Тіниста: 218, 220, 224, 226, 228, 230–230А, 232–232Б, 234, 236, 242, 244–246, 248, 250–250А, 254, 256–256А, 258А, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276, 280, 282, 284, 286, 290, 292, 294, 296–379; с.Петрівка вул.Мічуріна, 196А, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72001 (Агрофірма ЮЛеНа, актова зала) Середня
230338 смт Михайлівка – вул.Вільна, вул.Захисників України: 1–3, 4А–27В; вул.Козацька: 3–98; вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Пушкіна: 2А–95, 97–97Г, 99, 103А, 105–113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139–139А, 141, 143, 145–145А, 147, 149; вул.Свободи, вул.Святонікольська: 1–2А, 4, 6–8, 12–22; вул.Степова, вул.Східна, вул.Українська, вул.Центральна: 73–74, 76–213; пров.Піонерський, пров.Робітничий вул.Пушкіна, 129, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (Михайлівська дев’ятирічна школа, спортивна зала) Велика
230339 смт Михайлівка – вул.Горького: 1–135, 137, 139; вул.Святонікольська: 3, 5, 9, 24–32А; вул.Тіниста: 1–99, 103, 111–113, 115, 121, 123–125, 127, 129, 131–133, 135, 137, 147, 151–157, 159, 163, 165, 167, 179, 181, 183, 187; вул.Чкалова: 1–98, 100, 102, 104, 108, 110, 112–112А, 114А, 116–118, 120, 124, 126, 128; вул.Шкільна: 3–90, 92, 94, 96, 98, 100А–102, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 142, 152, 154, 156; пров.Павлова, с.Тарсалак, с.Першотравневе вул.Чкалова, 36, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72005 (сільський клуб №3, зала)
/
вул.Чкалова, 38, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72005
Середня
230340 с.Вовківка, с.Нововолодимирівка пров.Молодіжний, школа, с.Нововолодимирівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72008 (школа, зала) мала
230341 смт Пришиб – вул.Визволителів, вул.Гагаріна: 1–22; вул.Гоголя, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Свободи, вул.Степова: 7–93; вул.Цвіткова, вул.Центральна: 26, 30, 77–199; вул.Шкільна, вул.Щастя, пл.1170 км, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Фестивальний вул.Шкільна, 14, смт Пришиб, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72013 (Пришибська школа, вестибюль) Середня
230342 смт Пришиб – вул.Гагаріна: 23–68; вул.Елеваторна, вул.Зелена, вул.Комбінатівська, вул.Культурна, вул.Південна: 36–115; вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Степова: 3–6; вул.Центральна: 3–25, 29, 39–71; вул.Чернишевського, пров.Ветеранів, пров.Вишневий, пров.Історичний, с.Розівка вул.Елеваторна, 2/1, смт Пришиб, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72013 (будинок культури, зала) Середня
230343 смт Пришиб – вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Південна: 2–30; вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Радісний, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Східний, с.Слов’янка, с.Смиренівка вул.Центральна, 73, смт Пришиб, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72013 (Пришибська селищна рада, зала засідань) Середня
230344 с.Бурчак пров.Шкільний, 3А, с.Бурчак, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72010 (спеціалізована школа "Джерело", спортивна зала) Середня
230345 с.Високе, с.Тракторне вул.40 років Перемоги, 70, с.Високе, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72020 (Високівська школа, вестибюль) Середня
230346 с.Водне, с.Рівне, с.Солов’ївка, с.Суворе, с.Трудолюбимівка вул.Миру, 61А, с.Трудолюбимівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72022 (сільський будинок культури, зала) мала
230347 с.Любимівка, с.Барвінівка, с.Володимирівка, с.Дніпровка, с.Лиманівка, с.Садове, с.Українка вул.Дружби, 67, с.Любимівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72011 (Любимівська школа, фойє) Середня
230348 с.Мар’янівка, с.Миколаївка, с.Новомиколаївка вул.Миру, 108А, с.Мар’янівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72043 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала
230349 с.Молодіжне, с.Олександрівка, с.Підгірне, с.Солодке 38А, с.Молодіжне, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72045 (сільський клуб, фойє) мала
230350 с.Плодородне, с.Братське вул.Миру, 9, с.Плодородне, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72040 (сільський будинок культури, мала зала) Середня
230351 с.Показне 55, с.Показне, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72040 (сільський клуб, зала) мала
230352 с.Зразкове, с.Радісне 55, с.Зразкове, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72042 (сільський клуб, зала) мала
230353 с.Роздол, с.Виноградівка вул.40 років Перемоги, 55, с.Роздол, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72012 (Роздольська школа, спортивна зала) Середня
230354 с.Завітне, с.Кавунівка, с.Нове Поле 33А, с.Кавунівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72012 (сільський клуб, актова зала) мала
230355 с.Абрикосівка, с.Вишнівка, с.Трудовик, с.Шевченка 29А, с.Шевченка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72012 (сільський клуб, актова зала) мала
230356 с.Старобогданівка вул.Миру, 142, с.Старобогданівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72044 (ТОВ "Старобогданівське", адмінбудинок, бухгалтерія) Середня
230357 с.Тимошівка – вул.Василя Петрова, вул.Магістральна, вул.Маяковського: 1–9, 10, 14, 16–22; вул.Миру, вул.Олега Кошового, вул.Патріотична: 5, 7, 11–56; вул.Першотравнева, вул.Садова: 10–12, 14–63; вул.Східна, вул.Українська: 12, 14, 16, 18, 20–22А, 24–28, 30–167; вул.Фестивальна, вул.Чарівна, вул.Шкільна: 6, 10–33; пров.Лиманний, пров.Степовий вул.Чарівна, 39, с.Тимошівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72030 (дитячий садок, зала) Середня
230358 с.Тимошівка – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 9А, 11–13А, 15, 24–126; вул.Найдьонова, вул.Патріотична: 1–4, 6, 8–9; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–9, 13; вул.Українська: 2–10А, 13А–13Г, 15–15А, 17, 19, 23, 29; вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 3–5, 7–9; вул.Українська, 12А, с.Тимошівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72030 (будинок культури, фойє) Середня