Запорізька область - Відділ ведення ДРВ апарату Якимівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230596 смт Якимівка – вул.Перша лінійна, вул.Чкалова, вул.40 років Перемоги вул.Чкалова, 7, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (аграрний професійний ліцей, актова зала) мала
230597 смт Якимівка – вул.Визволителів Якимівки: 1–114; вул.Вишнева, вул.Зелена: 1–102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118–118А; вул.Ігоря Щербини, вул.Історична, вул.Комунальна, вул.Кооператорів, вул.Космічна: 1–50, 52; вул.Лікарняна, вул.Молодих Патріотів, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 1–68, 70, 72, 74, 78, 80, 82; вул.Театральна, вул.Хліборобів, вул.Центральна: 1–49, 51, 53–55, 57, 59, 63–67, 75–77, 83, 85, 87–89; вул.Широка: 1–51, 53, 55; вул.Щирова вул.Театральна, 7, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (будинок культури, фойє) Велика
230598 смт Якимівка – вул.Визволителів Якимівки: 115–286; вул.Зелена: 103, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119–236; вул.Меліораторів: 3–8; вул.Паркова: 69, 71, 73, 76–77, 79, 81, 83–132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148–150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166А; вул.Центральна: 50, 52, 56, 58, 60–62, 70–74, 91, 93, 95, 103, 109, 111, 113; вул.Чарівна: 1–50, 52; вул.Широка: 52, 54, 56–131, 134; пров.Спортивний вул.Центральна, 68, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (будинок культури ПП "Аскон", концертна зала) Велика
230599 смт Якимівка – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Космічна: 51, 53–181А; вул.Меліораторів: 1–1А; вул.Паркова: 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147, 151, 153, 155, 157–157А, 159, 161, 163, 165, 167–244; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 80–82, 84, 86, 90, 92, 94, 96–102, 104–108, 110, 112, 114–210; вул.Чарівна: 51, 53–143; вул.Широка: 133, 135–236; вул.Ювілейна вул.Центральна, 78, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (кінотеатр "Перемога", фойє) Велика
230600 смт Якимівка – вул.Героїв 23-го батальйону, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Миру вул.Героїв 23-го батальйону, 65, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (школа-садок "Колосок", приміщення дошкільної групи зі спальнею) Середня
230601 смт Якимівка – вул.Благодатна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Кільцева, вул.Курортна, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Ульянівська, вул.Шевченка, вул.ШРП-25, пров.Поштовий, Залізничні будинки 1241 км., Залізничні будинки 1245 км. вул.Вокзальна, 15, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (будівля залізничного вокзалу, зала засідань) Середня
230602 с.Атманай вул.Матросова, 3А, с.Атманай, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72552 (Атманайська школа, актова зала) Середня
230603 с.Солоне вул.Ювілейна, 15Б, с.Солоне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72553 (приміщення дошкільного навчального закладу, актова зала) мала
230604 с.Нове вул.Кільцева, 15, с.Нове, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72553 (фельдшерський пункт, кабінет 2) мала
230605 с.Володимирівка, с.Олександрівка вул.Миру, 70, с.Володимирівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72530 (Володимирівська школа, фойє) Середня
230606 с.Юр’ївка вул.Садова, 38А, с.Юр’ївка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72561 (фельдшерський пункт, приймальня) мала
230607 с-ще Максима Горького, с.Михайлівське, с.Степове вул.М.Горького, 9, с-ще Максима Горького, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72514 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня
230608 с.Весняне вул.Ветеранів, 1, с.Весняне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72515 (будинок поштового відділення, фойє) мала
230609 с.Вовчанське вул.Ювілейна, 42, с.Вовчанське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72551 (Вовчанська школа, спортивна зала) Середня
230610 с.Давидівка, с.Андріївка пров.Шкільний, 1, с.Давидівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72550 (Давидівська школа, фойє) Середня
230611 смт Кирилівка – вул.Волкова.А., вул.Заповідна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Коса Пересип, вул.Кравченко.О., вул.Курортна, вул.Лазурна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Носкова, вул.Південна, вул.Приморський бульвар, вул.Промоїна, вул.Рибацька, вул.Санаторна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тітова, вул.Федотова Коса, вул.Фольварочного, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.Чуйко.О., вул.Шевченка, вул.200 річчя Кирилівки, просп.Азовський: 152–188; вул.Центральна, 40А, смт Кирилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72563 (будинок культури, фойє) Середня
230612 смт Кирилівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Лиманська, вул.Молодіжна, вул.Морська, вул.Першотравнева, вул.Пшенична, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Приморський, просп.Азовський: 1–94; просп.Азовський, 8, смт Кирилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72563 (Азовська школа, їдальня) Велика
230613 с.Лиманське 4, с.Лиманське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72564 (сільський клуб, фойє) мала
230614 с.Новоданилівка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Червона вул.Поповича, 12, с.Новоданилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72520 (будівля СФГ "Алека", актова зала) мала
230615 с.Новоданилівка – вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Крамська, вул.Лисконоженко, вул.Нова, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Стельмаха, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Центральна, 15, с.Новоданилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72520 (будинок культури, актова зала) Середня
230616 с.Велика Тернівка вул.Шкільна, 12, с.Велика Тернівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72522 (дитячий садок, актова зала) мала
230617 с.Ганнівка, с.Єлизаветівка вул.В.Плентюка, 17, с.Ганнівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72521 (школа-садок, каб.1) мала
230618 с.Охрімівка – вул.Віри Білик, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Степова: 1–106, 108, 110, 112–114, 116, 120, 122, 124, 126, 130–130А, 132, 134, 138, 140; вул.Центральна: 1–105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121–121Б, 123, 125, 127; вул.Шкільна: 1–113, 117, 119, 121, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139–139Б, 141; вул.Ювілейна, с.Косих вул.Центральна, 90, с.Охрімівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72562 (будинок культури, фойє) Середня
230619 с.Охрімівка – вул.Степова: 107, 109, 111, 115, 119, 121, 123, 125, 127–129, 131, 133, 137, 139, 141–271; вул.Центральна: 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120А, 122, 124–124А, 126, 128–273; вул.Шкільна: 116, 118, 120, 124, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142–247; вул.Шкільна, 108, с.Охрімівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72562 (Охримівська школа, актова зала) мала
230620 с-ще Переможне вул.Центральна, 14, с-ще Переможне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72513 (будинок культури, концертна зала) Середня
230621 с-ще Якимівське вул.Робоча, 68/2, с-ще Якимівське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72513 (приміщення Якимівської с/р Переможненського старостинського округу, зал) мала
230622 с-ще Трудове вул.Миру, 18, с-ще Трудове, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72513 (фельдшерський пункт, приймальня) мала
230623 с.Радивонівка, с.Перемога вул.Центральна, 135А, с.Радивонівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72532 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230624 с.Мирне, с.Тимофіївка вул.Шкільна, 77, с.Мирне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72533 (Ленінська школа, фойє) мала
230625 с.Богатир вул.Набережна, 15, с.Богатир, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72534 (будівля Богатирського лісництва, зала засідань) мала
230626 с.Розівка, с.Червоне вул.Черняховського, 38, с.Розівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72541 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230627 с.Дружба вул.Кооперативна, 10, с.Дружба, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72541 (фельдшерський пункт, приймальня) мала
230628 с.Зірка вул.Космонавтів, 17, с.Зірка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72541 (дитячий садок, дошкільна група) мала
230629 с.Таврійське, с.Гвардійське, с.Зернове вул.Шкільна, 27, с.Таврійське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72540 (Таврійська школа, їдальня) Середня
230630 с.Чорноземне вул.Шкільна, 11, с.Чорноземне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72511 (будинок культури, актова зала, 2-й поверх) мала
230631 с.Шевченка вул.Сонячна, 1, с.Шевченка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72512 (будівля ТОВ "Агропродінвест", актова зала) мала
230632 с.В’язівка, с.Петрівка вул.Петрівська, 43, с.Петрівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72510 (Петрівська школа, фойє) мала
230633 с.Шелюги вул.Зої Космодем’янської, 9, с.Шелюги, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72560 (будинок культури, фойє) Середня
230634 с.Мала Тернівка вул.Трудова, 32, с.Мала Тернівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72561 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230635 Якимівська центральна районна лікарня вул.Центральна, 30, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 Мала