Запорізька область - одномандатний виборчий округ №79

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230028 м.Василівка – вул.Абрикосова, вул.Василькова, вул.Віктора Давидкова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Івана Сірка, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Кравця, вул.Ліхачова, вул.Незалежності, вул.Підгірна, вул.Сергія Морозова, вул.Сімферопольська, вул.Славянська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.Щаслива, пров.Гоголя, пров.Лісний, пров.Механічний, пров.Мирний, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Пушкіна, м-н 40 років Перемоги м-н 40 років Перемоги, 10, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601 (Василівський коледж ТДАУ, вестибюль) Велика
230029 м.Василівка – вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Державна, вул.Дмитра Яворницького, вул.Каштанова, вул.Лікарняна, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Приморська, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 1–30, 32, 34; вул.Театральна: 1–6, 8, 10; вул.Шевченка: 1–23, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37–39, 41; пров.Аптечний, пров.Веселий, пров.Виконкомівський, пров.Дружби, пров.Космічний, пров.Черняховського, пров.Чумацький, Будинки заготпункту бульв.Центральний, 1, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601 (міська рада, зала одружень) Середня
230030 м.Василівка – бульв.Центральний: 7–33; вул.Ватутіна, вул.Невського: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Промислова, вул.Театральна: 7, 9, 11–19А; вул.Тополина, вул.Шевченка: 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87–99; вул.8 Березня, пров.Лінійний, пров.Південний, пров.Театральний, пров.Шкільний бульв.Центральний, 5, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601 (центр культури та дозвілля, танцювальна зала) Велика
230031 м.Василівка – бульв.Центральний: 35–39; вул.Дніпровська, вул.Затишна, вул.Московська, вул.Невського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–93; вул.Першотравнева, вул.Шевченка: 42, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 101–145; пров.Богдана Хмельницького, пров.Елеваторний, пров.Єсеніна, пров.Зелений, пров.Осінній, пров.Толстого, пров.Чехова вул.Шевченка, 82, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71603 (гімназія "Сузір’я", фойє) Велика
230032 м.Василівка – вул.Весняна, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 11, 13, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–75; вул.Каховська: 1–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Лисогорська, вул.Софіївська: 1–131, 133, 135, 137, 139; пров.Бригадний, пров.Вараєва, пров.Гетьманський, пров.Глінки, пров.Щербакова, пров.Яблуневий вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602 (школа №3, зала 1) Середня
230033 м.Василівка – вул.Довженка: 1–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–81; вул.Миру: 1–167, 169, 171, 173, 175, 177; вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Патріотична, вул.Переможна, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Чкалова, пров.Армійський, пров.Західний, пров.Леваневського, пров.Медовий, пров.Покровський, пров.Тихий вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602 (школа №3, зала 2) Середня
230034 м.Василівка – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Довженка: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 83–103; вул.Залізнична: 2–10, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 75А–125; вул.Зоряна, вул.Каховська: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–345; вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру: 168, 170, 172, 174, 176, 178–196; вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Соборна: 31–31А, 33, 35–152; вул.Софіївська: 132, 134, 136, 138, 140–171; вул.Чарівна, пров.Журавлиний, пров.Заводський, пров.Калиновий, пров.Кам’янський, пров.Полтавський, пров.Стрілецький, пров.Таврійський, пров.Урожайний, Платформа Чекрак вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602 (школа №3, зала 3) Велика
230035 м.Дніпрорудне – вул.Героїв праці: 5–13; вул.Нижня, вул.Центральна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21–27; вул.Шахтарська: 4–6; проїзд Гаражний, проїзд Центральний вул.Героїв праці, 7, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (гімназія "Софія", фойє) Середня
230036 м.Дніпрорудне – вул.Шахтарська: 8–22; просп.Ентузіастів: 4–12, 18, 20, 22; просп.Ентузіастів, 16, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (кінотеатр "Сучасник", глядацька зала) Велика
230037 м.Дніпрорудне – вул.Козацька, вул.Набережна: 2–6; вул.Паркова, вул.Східна, вул.Шахтарська: 28–46; пров.Незалежності, пров.Травневий, просп.Ентузіастів: 1–3; вул.Шахтарська, 38, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (спеціальна школа "Світоч", фойє) Велика
230038 м.Дніпрорудне – вул.Центральна: 33–39; просп.Ентузіастів: 15–17, 19, 21; просп.Ентузіастів, 17, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (гуртожиток ЗАТ ЗЗРК "Гірник", актова зала) Середня
230039 м.Дніпрорудне – вул.Набережна: 8; вул.Центральна: 6, 8, 43–57; просп.Ентузіастів, 23, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (індустріальний коледж, фойє) Середня
230040 м.Дніпрорудне – вул.Центральна: 4, 12А–12Г; просп.Ентузіастів: 27 к.1–27 к.3; просп.Ентузіастів, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (професійний ліцей №26, спортивна зала) Середня
230041 м.Дніпрорудне – вул.Набережна: 12–14; вул.Центральна: 10, 12, 14, 16, 18–20; вул.Набережна, 13, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (палац культури "Гірник", художня школа) Велика
230042 м.Дніпрорудне – вул.Азовська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Героїв праці: 15–17, 21–49; вул.Каховська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.50 років Перемоги вул.Героїв праці, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (спеціальна школа "Талант", фойє, праворуч) Велика
230043 м.Дніпрорудне – вул.Героїв праці: 19; вул.Зелена, вул.Молодіжна вул.Героїв праці, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 (спеціальна школа "Талант", фойє, ліворуч) Велика
230044 м.Дніпрорудне – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Літня, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Павловська, вул.Приморська, вул.Тітова, вул.Шкільна, пров.Гірницький, пров.Гресовський, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Тополиний, пров.1 Травня вул.Шкільна, 2Б, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71632 (школа, фойє) Середня
230045 смт Степногірськ – вул.Аграрна, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Балковий, пров.Гаражний, пров.Західний, пров.Молодіжний, пров.Північний, пров.Садовий, пров.Сільський, пров.Тракторний, пров.Фермерський, пров.Широкий, с.Лук’янівське, с.Степове вул.Шкільна, 24, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611 (селищна рада, каб.115, 1-й поверх) Середня
230046 смт Степногірськ – вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Чарівна, вул.Шахтобудівельників, пров.Вишневий, пров.Вільний, пров.Горіховий, пров.Зелений, пров.Центральний вул.Шкільна, 24, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611 (селищна рада, фойє, 2-й поверх) Велика
230047 смт Степногірськ – вул.Дачна, вул.Лесі Українки, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сухоіванівська, вул.Українська, пров.Залізничний, пров.Козачий, пров.Промисловий вул.Лесі Українки, 2, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611 (школа, фойє) Середня
230048 с.Балки – вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.В.Чабаненка: 1–13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Дружбинська, вул.Енергетиків, вул.Миру: 1–52, 54, 56, 58; вул.Молодіжна, вул.Нова: 1–36, 38, 40, 42, 44; вул.Південна, вул.Пісчана, вул.Портова, вул.Пушкіна, вул.Річна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–73; вул.Садова: 1–56, 58, 60, 62, 64; вул.Східна, вул.Тітова, вул.1 Травня: 1–69; пров.Горького, пров.Затишний, пров.Кільцевий, пров.Оріховий, пров.Таврійський, пров.Шкільний вул.Нижня, 6, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71632 (адміністративний будинок ПРЗС, актова зала) Середня
230049 с.Балки – вул.В.Чабаненка: 14, 16, 18, 20, 22, 24–93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Зимова, вул.І.Франка, вул.Каховська, вул.Космічна, вул.Миру: 53, 55, 57, 59–149, 151, 153; вул.Нова: 37, 39, 41, 43, 45–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Пляжна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–61; вул.Річна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Садова: 57, 59, 61, 63, 65–172; вул.Трудова, вул.Широка, вул.1 Травня: 70–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; пров.Поштовий, пров.Соборний вул.Каховська, 28, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635 (школа, спортивна зала) Середня
230050 с.Балки – вул.Берегова, вул.В.Чабаненка: 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Гагаріна: 1–17, 19; вул.Калинова, вул.Короленко, вул.Миру: 150, 152, 154–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; вул.Нова: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; вул.Опанасенко, вул.Пляжна: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52; вул.Ґрунтова, вул.Садова: 174–196; вул.Стадіонна, вул.Шахтарська, вул.1 Травня: 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208–268; вул.268 Стрілкового полку: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–63; пров.Вузловий, пров.Зелений, пров.Осінній вул.Миру, 206, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635 (ТОВ АПК "Істок", актова зала) Середня
230051 с.Балки – вул.В.Чабаненка: 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–206; вул.Гагаріна: 18, 20–56; вул.Гоголя, вул.Західна, вул.Клубна, вул.Матросова, вул.Миру: 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242–309; вул.Некрасова, вул.Нова: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–156; вул.Степова, вул.Шевченко, вул.Шолохова, вул.1 Травня: 270–328; вул.268 Стрілкового полку: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Миру, 256, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635 (школа, спортивна зала) Середня
230052 с.Верхня Криниця вул.Калинова, 160, с.Верхня Криниця, Василівський р-н, Запорізька обл., 71622 (школа, фойє)
/
вул.Калинова, 174, с.Верхня Криниця, Василівський р-н, Запорізька обл., 71622
Середня
230053 с.Кам’янське вул.Центральна, 20, с.Кам’янське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71612 (школа, спортивна зала) Велика
230055 с.Плавні вул.Набережна, 95, с.Плавні, Василівський р-н, Запорізька обл., 71613 (сільський клуб, фойє) мала
230056 с.Лугове, с.Лісне вул.Гагаріна, 108, с.Лугове, Василівський р-н, Запорізька обл., 71620 (сільська рада, фойє) мала
230057 с.Мала Білозерка – вул.Героїв, вул.Зарічна: 1–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171–215; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Харченко, вул.Шахтарська вул.Шахтарська, 95, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71672 (гімназія "Дивосвіт", спортивна зала) Середня
230058 с.Мала Білозерка – вул.Аграрна, вул.Верхня, вул.Гвардійська: 20–20А, 22, 24, 41–47; вул.Дружби, вул.Київська, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 42, 44, 46, 48, 51–69; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Солодка, вул.Танкістів, вул.4 Гвардійської дивізії вул.Солодка, 1, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71671 (школа №2, спортивна зала) Середня
230059 с.Мала Білозерка – вул.Вишневського, вул.Гвардійська: 1–19, 21, 23, 25–39; вул.Зарічна: 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–160А, 162, 164, 166, 168, 170, 217–237; вул.Межова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 1–41, 43, 45, 47, 49; вул.Поштова, вул.Промислова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чкалова, пров.Чехова, пров.Шутова вул.Гвардійська, 23, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71670 (школа №1, фойє) Середня
230060 с.Мала Білозерка – вул.Берегова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Зелінського, вул.Межова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–47; вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, с.Новобілозерка вул.Таврійська, 62, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71673 (школа, фойє) Середня
230062 с.Орлянське – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Кириченка, вул.Миру, вул.Пагіна: 1–62, 64; вул.Садова, вул.Степова: 1–33; вул.Центральна: 1–138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шкільна: 1–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; с.Ясна Поляна вул.Шкільна, 3, с.Орлянське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71660 (школа, спортивна зала) Середня
230063 с.Орлянське – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Пагіна: 63, 65–164; вул.Степова: 35–153; вул.Центральна: 139, 141, 143, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179–378; вул.Шкільна: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–264; вул.Центральна, 172, с.Орлянське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71660 (адміністративний будинок СВК "Орлянський", актова зала) Середня
230064 с.Відножине вул.Шкільна, 50В, с.Відножине, Василівський р-н, Запорізька обл., 71663 (школа, фойє) мала
230065 с.Тополине, с.Улянівка вул.Гагаріна, 47, с.Тополине, Василівський р-н, Запорізька обл., 71664 (школа, фойє) мала
230066 с.Приморське – вул.Вербна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 1–57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Покровська: 1–184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218–220А, 222, 224, 226, 228–228/2, 230–230А, 232, 234; вул.Покровська, 85, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71615 (школа №2, фойє) Середня
230067 с.Приморське – вул.Горького, вул.Залізнична: 58, 60, 62, 64, 66, 68–68В, 70–70Б, 72–72А, 74, 76, 78, 80–80А, 82–123А; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Покровська: 185, 187, 189, 191–191А, 193, 195, 197, 199–199/1, 201, 203, 205–205А, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223–223А, 225, 227, 229, 231, 233, 235–428А; вул.Стадіонна, вул.Східна, вул.Чарівна, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Гагаріна, пров.Комарова, пров.Партизанський, пров.Строколіса, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Широкий, пров.Шкільний вул.Східна, 76, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71615 (школа, фойє) Середня
230068 с.Приморське – вул.Абрикосова, вул.Весела, вул.Героя Гнідого, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Каховська, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Набережна: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–188; вул.Писаренка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Весела, 66, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71610 (школа №1, спортивна зала) Середня
230069 с.Підгірне, с.Гладке вул.Чкалова, 82, с.Підгірне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71652 (школа, фойє) Середня
230070 с.Зелений Гай вул.Миру, 69, с.Зелений Гай, Василівський р-н, Запорізька обл., 71654 (фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційна) мала
230071 с.П’ятихатки, с.Жереб’янки, с.Лобкове вул.Молодіжна, 36, с.П’ятихатки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71621 (сільський клуб, фойє) мала
230072 с.Малі Щербаки, с.Павлівка пров.Культурний, 2, с.Малі Щербаки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71614 (сільський клуб, фойє) мала
230073 с.Скельки – вул.Бондаренко, вул.Бригадна, вул.Дніпровська, вул.Каховська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Приморська, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, пров.Затишний вул.Стадіонна, 2, с.Скельки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71640 (школа, фойє) Середня
230074 с.Скельки – вул.Михайліченко, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Стадіонна, вул.Центральна вул.Стадіонна, 2, с.Скельки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71640 (школа, спортивна зала) Середня
230075 с.Златопіль, с.Маячка вул.Центральна, 1, с.Златопіль, Василівський р-н, Запорізька обл., 71641 (сільський клуб, фойє) мала
230076 с.Першотравневе, с.Шевченка вул.Щаслива, 39, с.Шевченка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71643 (школа, спортивна зала) Середня
230077 с.Широке, с.Переможне, с.Тернувате вул.Миру, 48Б, с.Широке, Василівський р-н, Запорізька обл., 71650 (школа, спортивна зала) Середня
230078 с.Грозове, с.Коновалова, с.Долинка вул.Перемоги, 35, с.Долинка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71651 (школа, фойє) мала
230081 с.Велика Білозерка – вул.Гірська, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Кокка, вул.Піщана, вул.Степова, вул.Суворова: 2–100; вул.Тиха вул.Степова, 24, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71400 (ТОВ "Преображенське", їдальня, зала) Середня
230082 с.Велика Білозерка – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Центральна: 1–193, 195, 201, 203–205, 209; вул.Чарівна, вул.Чонгарська: 1–55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 75–77, 81, 85, 87, 89; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня вул.Шкільна, 3, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71400 (районний будинок культури, фойє) Середня
230083 с.Велика Білозерка – вул.Берегова, вул.Мічуріна, вул.Південна, вул.Студентська, вул.Травнева, вул.Яблунева вул.Яблунева, 15, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71400 (Великобілозерський сільський клуб, фойє) Середня
230084 с.Гюнівка, с.Зелена Балка вул.Поштова, 1, с.Гюнівка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71410 (школа, спортивна зала) мала
230085 с.Велика Білозерка – вул.Армійська, вул.Бригадна, вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Дніпровська: 27–207; вул.Московська, вул.Пархоменка: 117–228; вул.Перемоги: 73, 75, 77, 83–85, 152–190; вул.Покровська, вул.Польова, вул.Полярна, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Студентська, вул.Челябінська, вул.Червонофлотська, вул.Чкалова, вул.Юності вул.Червонофлотська, 12, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71401 (школа №2, спортивна зала) Середня
230086 с.Велика Білозерка – вул.Виноградна, вул.Дніпровська: 2–25; вул.Колгоспна, вул.Мостова, вул.Орденоносна, вул.Пархоменка: 1–116; вул.Перемоги: 1–72, 74, 76, 78–82, 86–150; вул.П’ятихатки, вул.Садова, вул.Сонячна вул.Пархоменка, 65, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71404 (школа "Первоцвіт", спортивна зала) Середня
230087 с.Велика Білозерка – вул.Аграрна, вул.Мелітопольська, вул.Незалежності України, вул.Центральна: 194, 198, 202, 206–208, 210–383; вул.Чонгарська: 58, 60А, 62, 64, 66, 68, 70–74, 78–80, 84, 86, 88, 91–161; вул.Центральна, 290, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71402 (школа №4, фойє) мала
230088 с.Качкарівка, с.Новопетрівка вул.Центральна, 66А, с.Новопетрівка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71411 (сільський клуб, фойє) мала
230089 с.Велика Білозерка – вул.Гоголя, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Суворова: 104–228; вул.Таврійська, вул.Трудова вул.Таврійська, 9, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71402 (будинок культури Трудової сільради, фойє) Середня
230234 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Богдана Хмельницького, вул.Генерала Лелюшенка, вул.Зелена: 3–70, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Лиманна: 1–68, 70, 72, 74, 76; вул.Молодіжна, вул.Олександрівська, вул.Таврійська, вул.Ярослава Мудрого, пров.Гвардійський вул.Ярослава Мудрого, 101, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (гімназія "Скіфія", спортивна зала) Велика
230235 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Білозірська, вул.Гоголя: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А–19Б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; вул.Зелена: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103–150А, 152, 154, 156–156А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–176А, 178, 180; вул.Лиманна: 69, 71, 73, 75, 77–291; вул.Слов’янська, вул.Шевченка: 1–174, 176; пров.Матросова, пров.Мічуріна, пров.Челюскіна вул.Гоголя, 40, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (навчально-виховний комплекс, хол) Середня
230236 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Гоголя: 5–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Горького, вул.Грязнова, вул.Зоряна, вул.Маяковського, вул.Осипенко, вул.Південна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Смирнова, вул.Сонячна, вул.Центральна: 1–237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–259, 261, 265–273, 275–277, 279, 281, 283, 285; вул.Чкалова вул.Гоголя, 3, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (будинок культури, хол) Велика
230237 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Вишнева: 3–101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Каховська: 93, 95, 97, 103–196, 198, 200, 202, 204, 206–208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–220А, 222, 224, 226; вул.Миру: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Міклея, вул.Набережна: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–126, 128, 130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; вул.Чернишевського: 2–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Щаслива: 95–228, 230, 232, 234–234А, 236, 238, 240; пров.Дружби, пров.Космічний, пров.Попова, пров.Світлий, пров.Толстого: 25–57; просп.9 Травня: 14, 16–49; просп.9 Травня, 29, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (Запорізький облавтодор, червоний куток) Середня
230238 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Каховська: 12–92, 94, 96, 100–102; вул.Набережна: 3–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Першотравнева, вул.Скіфська, вул.Щаслива: 2–94; пров.Виноградний, пров.Запорізький, пров.Толстого: 1–22; пров.Червоний, пров.Шульгіна, просп.9 Травня: 1–13, 15; вул.Набережна, 81, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (районна споживча спілка, червоний куток) Середня
230239 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Гоголя: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–256; вул.Зелена: 151–151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–254; вул.Калинова, вул.Хуторська, вул.Шевченка: 175, 176Б–236; пров.Зелений, пров.Зої Космодем’янської, пров.Олега Кошового пров.Олега Кошового, 16, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (технічна школа, к.3) Середня
230240 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Амурська, вул.Вишнева: 102, 104, 106, 108, 110, 112–245; вул.Каховська: 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227–334А; вул.Межова, вул.Миру: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–82; вул.Набережна: 127–127А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–438; вул.Центральна: 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313; вул.Чернишевського: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 116–204; вул.Щаслива: 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241–477; вул.1-Степова, вул.2-Степова, пров.Гастелло, пров.Достоєвського, пров.Приморський вул.Каховська, 207, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (школа №3, спортивна зала) Велика
230241 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Каховська: 3А–5; вул.Промислова вул.Промислова, 4, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (місцеве комунальне підприємство "Карат", бібліотека) Середня
230242 м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Нагорна, вул.Поповий сад, вул.Центральна: 240, 242, 244, 246–246А, 248–248А, 250, 252, 254, 256, 260, 261А–262, 274, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314–322; пров.Долинський, пров.Кам’янський, пров.Новий вул.Поповий сад, 1, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 (районна споживча спілка, хол) мала
230243 с.Благовіщенка – вул.Володимирська: 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154–279; вул.Гагаріна, вул.Зоряна: 154, 156, 158, 160–255; вул.Кузнєцова: 40–140; вул.Миру: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 к.1, 34, 36, 38 к.6, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54–125; вул.Набережна, вул.Пушкіна: 36, 38, 40–160; вул.Шаталова, вул.Шевченко, вул.Ювілейна, пров.Гвардійський, пров.Дніпровський, пров.Степовий, пров.Центральний, пров.Широкий пров.Центральний, 23, с.Благовіщенка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71330 (будинок культури, хол) Середня
230244 с.Благовіщенка – вул.Вишнева, вул.Володимирська: 1–143, 145, 147, 149, 151, 153; вул.Горіхова, вул.Зоряна: 1–153, 155, 157, 159; вул.Кузнєцова: 1–39; вул.Миру: 1–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна: 2–35, 37, 39; вул.Троянд, пров.Больничний, пров.Весняна, пров.Садовий, пров.Урожайний, пров.Шкільний, с.Шляхове вул.Зоряна, 94, с.Благовіщенка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71330 (лікарська амбулаторія, столова) Середня
230245 с.Велика Знам’янка – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заря, вул.Миру, вул.Патріотів, вул.Пушкіна, вул.Скіфська, вул.Центральна: 1А–214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228; вул.Шевченко вул.Центральна, 156, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (школа №2, хол) Середня
230246 с.Велика Знам’янка – вул.Жуковського, вул.Калинова, вул.Солов’їна: 3–43; вул.Українська: 1–125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147, 149; вул.Центральна: 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229–343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363; пров.Аптечний, пров.Басейний, пров.Больничний, пров.Квітучий, пров.Короткий, пров.Пивоварський: 1–3, 5, 7, 11, 13; пров.Поштовий, пров.Тавричеський вул.Калинова, 109А, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (сільський будинок культури, хол) Середня
230247 с.Велика Знам’янка – вул.Верхня, вул.Зелена, вул.Польова, вул.Рози, вул.Соборна, вул.Солов’їна: 44–154; вул.Софіївська, вул.Степова: 350, 352, 356, 360–362, 364, 366–368А, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 388, 390, 392, 398, 400, 402, 404, 406, 408–547; вул.Чкалова, вул.Шкільна: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102–233, 235, 237, 239, 241, 245, 249–251, 253, 255, 257, 259–261, 263, 265–267, 269, 271, 273; пров.Пивоварський: 15, 17, 19, 21–23, 25; вул.Соборна, 7, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (школа №1, актова зала) Середня
230248 с.Велика Знам’янка – вул.Виноградна: 1–44, 46–48, 50, 52–52А, 54, 58–58А, 60, 64–66, 68, 70–74; вул.Коваля, вул.Олімпійська, вул.Українська: 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150–266; вул.Центральна: 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364–513, 515, 517, 521–521А, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541, 543, 545, 547, 549, 551; вул.Шкільна: 234, 236, 238, 240, 244, 246–248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 268, 270, 272, 274–331; пров.Гвардійський, пров.Нахімова, пров.Пивоварський: 4, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18, 20, 24–24А; вул.Центральна, 553, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (держпідприємство Запорізьке, хол) Середня
230249 с.Велика Знам’янка – вул.Бувіна, вул.Гоголя: 54, 58, 60, 64, 66, 77–103; вул.Загородня: 16–18, 20, 23–59; вул.Запорізька: 14, 16, 18–50; вул.Лиманна: 1–11, 15, 19, 21, 23, 25, 29–31; вул.Степова: 234, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260–260А, 262, 264, 266, 269–347, 351, 353–355, 357–359А, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385–387, 389, 391, 393–397, 399, 401, 403, 405, 407; вул.Шкільна: 2–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101; пров.Свободний вул.Шкільна, 105, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (школа №3, спортивна зала) Середня
230250 с.Велика Знам’янка – вул.Виноградна: 45, 49, 51, 53, 55–57, 59, 61–63, 67, 69, 76–110; вул.Водяна, вул.Дачна, вул.Каховська, вул.Криворізька, вул.Набережна, вул.Причальна, вул.Центральна: 514, 516, 518–520, 522, 524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 546, 548, 550, 552–687; вул.Яблунева, пров.Лісний, Хутір Коби, с.Новоолексіївка вул.Центральна, 596, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (школа №4, хол) Середня
230251 с.Велика Знам’янка – вул.Восточна, вул.Гоголя: 1–53, 57, 59, 63, 65, 67–75; вул.Загородня: 2–11, 19А, 21А; вул.Запорізька: 2–13, 15, 17; вул.Звірогосподарство, вул.Лелюшенко, вул.Лиманна: 12–14, 18, 20, 22, 24, 26–28, 32–291; вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Нагорна, вул.Степова: 1–233, 235–237, 239–241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267; пров.Кривий, пров.Поперечний вул.Гоголя, 48, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311 (Приміщення магазину "ФОП Афонін В.В.", торговий зал) Середня
230252 с.Водяне – вул.Гвардійська: 1–139; вул.Горького: 1–46, 48; вул.Дружби: 1–62, 65, 67, 69, 71; вул.Калинова: 1–52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Миру: 1–147, 149; вул.Нова, вул.Окатенка: 1–43; вул.Перемоги: 4–82; вул.Польова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; вул.Скіфська: 1–107, 109, 111, 113–115, 117, 119; вул.Центральна: 1–119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–139, 141; вул.Шевченка: 28–54, 57; пров.Межевий, пров.Партизанський, пров.Північний, пров.Причальний, пров.Робочий, пров.Степовий вул.Миру, 149А, с.Водяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71310 (школа №1, столова) Велика
230253 с.Водяне – вул.Гвардійська: 140–213; вул.Горького: 47, 49–125; вул.Дружби: 64, 66, 68, 70, 73–166; вул.Калинова: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116; вул.Каховська, вул.Кучугурська: 2–52, 56, 60, 62, 64, 66, 68–70; вул.Миру: 148, 150–206, 212, 214, 218, 220; вул.Окатенка: 45–89; вул.Перемоги: 85–133; вул.Польова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21–43; вул.Скіфська: 108, 110, 112, 116, 118, 120–185; вул.Центральна: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142–185, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 215, 217; вул.Шевченка: 56, 58–119; пров.Вербовий, пров.Зелений, пров.Мирний, пров.Рибальський, пров.Урожайний: 6, 8–47; вул.Миру, 143Б, с.Водяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71310 (будинок народної творчості, зала) Середня
230254 с.Водяне – вул.Гвардійська: 214–411; вул.Калинова: 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113, 115, 118–216; вул.Кучугурська: 55, 57–59, 61, 63, 65, 67, 71–122; вул.Миру: 207–211, 213, 215–217, 219, 221–410; вул.Окатенка: 91–137; вул.Перемоги: 135–175; вул.Таврійська, вул.Центральна: 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212–214, 216, 218–369; пров.Козацький, пров.Морський, пров.Тихий, пров.Урожайний: 1–5, 7; МТФ-1, МТФ-2 пров.Морський, 10, с.Водяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71310 (школа №2, спортивна зала) Середня
230255 с.Дніпровка – вул.Гагаріна, вул.Мира: 4–171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237–257; вул.Пишньова, вул.Центральна: 1–363, 365, Підстанція; вул.9 Травня: 2–129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; пров.Шкільний вул.9 Травня, 21А, с.Дніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71321 (медична амбулаторія, хол) Середня
230256 с.Дніпровка – вул.Мира: 172–172А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 259–329; вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тараканчикова, вул.Центральна: 364, 366–539; вул.9 Травня: 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–293; пров.Білозерський, пров.Польовий, с.Мічуріна вул.9 Травня, 128, с.Дніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71321 (дитячий садок, хол) Середня
230257 с.Дніпровка – вул.Бузікова, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Українка, вул.Хуторянка вул.Тараканчикова, 1, с.Дніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71321 (адміністративний будинок сільської ради, хол) Середня
230258 с-ще Заповітне, с.Степове вул.Центральна, 4, с-ще Заповітне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71333 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) Середня
230259 с.Іванівка вул.Широка, 71, с.Іванівка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71320 (будинок культури, актова зала) Велика
230260 с.Нововодяне вул.Стрельникова, 2, с.Нововодяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71322 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) Середня
230261 с.Новоукраїнка, с.Примірне вул.Центральна, 48Б, с.Новоукраїнка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71323 (сільський клуб, зала) мала
230262 с.Новодніпровка вул.Центральна, 9, с.Новодніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71331 (школа, хол) Середня
230263 с.Подове вул.Фролова, 18, с.Подове, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71331 (крамниця "Візит", хол) мала
230264 с.Гуртове, с.Цвіткове вул.Миру, 15, с.Гуртове, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71331 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230376 м.Оріхів – вул.Лесі Українки: 1–39, 41, 43–45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 87, 97, 99, 101–131; вул.Овчаренка: 3–60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90А, 92, 94, 96, 98; вул.Паркова: 40–76; пров.Дружний, пров.Заводський вул.Овчаренка, 12, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (дитяча юнацька спортивна школа, зала боротьби) Велика
230377 м.Оріхів – вул.Ветеринарна, вул.Водопровідна, вул.Героїв АТО, вул.Героїв Крут: 3А, 43–113; вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Богуна, вул.Кільцева, вул.Космічна, вул.Лесі Українки: 40, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58–86, 88–96, 98, 100, 151–237; вул.Металістів, вул.Михайла Грушевського, вул.Овчаренка: 61–61А, 63, 65, 67–67А, 69, 71–71А, 73, 75, 77, 81–81А, 83, 85, 87, 88А–89, 91–91Б, 93–93А, 95, 97, 99–178; вул.Павла Сергієнка, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Героїв АТО, пров.Дмитра Донцова, пров.Енергетиків, пров.Космічний, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Металістів, пров.Олімпійський, пров.Партизан, пров.Шкільний вул.Овчаренка, 156, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (професійний ліцей, спортивна зала) Велика
230378 м.Оріхів – вул.Академіка Вернадського: 48, 50, 52, 54, 56, 58–63, 65–67, 69–69А, 71, 73; вул.Гоголя: 4–22, 25, 27, 29, 31, 33, 35–37; вул.Запорізька: 50, 57–57Б, 72; вул.Йогана Янцена: 14–14А, 16, 18–22, 26, 28, 30–43; вул.Марії Сокіл: 2–39, 41, 43; вул.Миру: 1–35, 37, 39–41, 43, 45; вул.Покровська: 42–123А; пров.Мирний, пров.Тихий вул.Покровська, 39, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (будинок культури, фойє) Велика
230379 м.Оріхів – вул.Академіка Вернадського: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Запорізька: 1–49А, 51; вул.Йогана Янцена: 1–13, 15, 17, 23–25, 27, 29А; вул.лікаря Лукашевича: 1–31; вул.Покровська: 1А–37; вул.Травнева: 4–57, 60, 62, 64, 66, 68–70, 72А; вул.Шевченка: 6–48, 52, 54, 56, 58, 60, 64–66; пров.Академіка Вернадського, пров.Травневий, пров.Шевченка вул.Запорізька, 9, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (КП “Оріхівський комунальник”, актова зала) Середня
230380 м.Оріхів – вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–227; вул.Кар’єрна, вул.Каштанова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Пісочна, вул.Плодопитомник: 5; вул.Травнева: 59, 61–61А, 63–63А, 65, 67, 71, 73–148; пров.Василя Стуса, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Зої Космодем’янської, пров.Квітковий, пров.Комарова, пров.Луговий, пров.Матросова, пров.Оріхівський, пров.Чарівний вул.Гетьмана Сагайдачного, 109, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (школа №5, спортивна зала) Середня
230381 м.Оріхів – вул.Гоголя: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38–125; вул.Івана Мазепи, вул.Київська, вул.лікаря Лукашевича: 35–121А; вул.Марії Сокіл: 40, 42, 44–95; вул.Миру: 36, 38, 42, 44, 46–172; вул.Спортивна, вул.Шевченка: 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 68–124; пров.Гоголя, пров.Дачний, пров.Зелений, пров.Лізи Чайкіної, пров.Марії Сокіл, пров.Новий, пров.Олега Кошового, пров.Перемоги, пров.Райдужний, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Український, пров.Чайковського, пров.Юрія Смірнова вул.Шевченка, 71, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (дитяча юнацька спортивна школа, ігрова зала) Велика
230382 м.Оріхів – вул.Академіка Вернадського: 64, 68, 70, 72, 74–137; вул.Героїв Крут: 1–3, 4–42А; вул.Гетьмана Сагайдачного: 229–294; вул.Громадянська, вул.Елеваторна, вул.Запорізька: 61–71, 73–134; вул.Йогана Янцена: 48–86 к.1; вул.Озерна, вул.Паркова: 1–38; вул.Покровська: 125–125А; вул.Приходька, вул.Стадіонна, вул.Суворова, вул.Таврійська, вул.Щаслива, пров.Водопровідний, пров.Гагаріна, пров.Гвардійський, пров.Громадянський, пров.Елеваторний, пров.Йогана Янцена, пров.Покровський, пров.Привокзальний, пров.Пушкіна, пров.Сонячний, пров.Стадіонний, пров.Суворова, пров.Таврійський, пров.Ювілейний вул.Йогана Янцена, 78, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (гуртожиток сільськогосподарського технікуму, актова зала) Велика
230383 м.Оріхів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Козача, вул.Лісництво, вул.Лісомеліоративна, вул.Машинотракторна, вул.Новорічна, вул.Пелешка Миколи, вул.Південна, вул.Плодопитомник: 1–4; вул.Привокзальна, вул.Різдвяна, вул.Соборна, вул.Степна, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Франка, вул.Шовкова, вул.Ювілейна, вул.95-ої Гвардійської стрілецької дивізії, пров.Машинотракторний, пров.Соборний, пров.Тупиковий, пров.Фестивальний, пров.Шовковий вул.Привокзальна, 32А, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 (ЗАТ “Агроводресурс”, зала засідань) Середня
230384 смт Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 2–34; вул.Гагаріна, вул.Героїчна, вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Осипенко Поліни, вул.Першотравнева, вул.Річна, вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–33, 42, 57; вул.8 Березня, с.Григорівське вул.Шкільна, 2, смт Комишуваха, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70530 (школа, фойє) Велика
230385 смт Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 49–155; вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Залізнича, вул.Красна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Ростуща, вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Смирнова, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Широка, вул.Шкільна: 34–41, 44–56, 58–69; пров.Весняний, пров.Московський, пров.Севастопольський, с.Одарівка вул.Шкільна, 46, смт Комишуваха, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70530 (школа, фойє) Велика
230386 с.Білогір’я, с.Лугівське, с.Новопокровка вул.Верхня, 1, с.Білогір’я, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70551 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230388 с-ще Зарічне, с.Жовтеньке вул.Мельникова, 1, с-ще Зарічне, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70534 (школа, спортивна зала) Середня
230389 с.Таврійське – вул.Запорізька: 134, 136, 138, 140, 142–142А, 144–146, 150, 152, 154–156, 160, 164, 168, 172–244; вул.Керамічна, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Садова, пров.Дорожний, пров.Запасний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Общанський, пров.Промисловий, пров.П’ятихатки, пров.Станційний, пров.Тупік, пров.Франка, пров.Червоний, с.Любимівка вул.Запорізька, 201, с.Таврійське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70542 (школа, спортивна зала) Середня
230390 с.Таврійське – вул.Берегова, вул.Ветеринарна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Загорянська, вул.Запорізька: 2–133, 135, 137, 139, 141, 143, 149, 151, 153, 159, 161–163, 165–167, 169–171; вул.Квіткова, вул.Лермонтова, вул.Липнева, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Патріотична, вул.Поштова, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Калиновий, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Піски, пров.Пушкіна, пров.Річний, пров.Тихий, пров.Уральський, пров.Шевченка вул.Шкільна, 22, с.Таврійське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70540 (будинок культури, фойє) Велика
230391 с.Копані вул.Садова, 9А, с.Копані, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70562 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230392 с.Мала Токмачка – вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Денисенка, вул.Зарічна, вул.Кольцева, вул.Конобаєва, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Могилянська, вул.Могучанська, вул.Молодіжна, вул.Патріотична, вул.Перемоги, вул.Пісочна, вул.Покровська, вул.Привокзальна: 1–6 к.2; вул.Проскурова, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Судинська, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Чарівна, вул.Шевченка, пров.Глухий, пров.Новий, пров.Тихий, пров.Шкільний, залізнича станція вул.Миру, 294, с.Мала Токмачка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70550 (будинок культури, фойє) Велика
230394 с.Мирне вул.Яссана, 6, с.Мирне, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70560 (будинок культури, фойє) Середня
230395 с.Нестерянка вул.Центральна, 4, с.Нестерянка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70561 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 5, с.Нестерянка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70561
Середня
230396 с.Новоандріївка, с.Щербаки вул.Вишнева, 39, с.Новоандріївка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70543 (будинок культури, глядацька зала) мала
230397 с.Новоданилівка вул.Хрусталькова, 100, с.Новоданилівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70505 (адміністративна будівля сільської ради, зала засідань) Середня
230398 с.Новоіванівка, с.Дружне, с.Дудникове, с.Кущове вул.Шарова, 39, с.Новоіванівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70513 (адміністративна будівля сільської ради, зала засідань) Середня
230399 с.Новопавлівка пров.Галустяна, 1, с.Новопавлівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70544 (школа, їдальня) мала
230401 с-ще Новотавричеське, с.Вільне, с-ще Кирпотине, с.Тарасівка вул.Шкільна, 97, с-ще Новотавричеське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70510 (школа, спортивна зала) Середня
230402 с.Оленівка вул.Колгоспна, 101А, с.Оленівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70511 (школа-дитсадок, фойє) мала
230403 с.Новотроїцьке, с.Новорозівка вул.Захисників України, 49А, с.Новотроїцьке, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70515 (селищна рада, хол) мала
230404 с.Блакитне, с.Веселе, с.Жовта Круча, с.Славне вул.40 років Перемоги, 46А, с.Жовта Круча, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70515 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230405 с.Новояковлівка, с.Запасне вул.Центральна, 7, с.Новояковлівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70536 (будинок культури, фойє) мала
230406 с.Магдалинівка, с.Новобойківське вул.Шевченка, 64, с.Магдалинівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70537 (школа, фойє) мала
230408 с.Преображенка – вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Гагаріна: 2–4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30; вул.Кооперативна, вул.Соснова, вул.Тітова, вул.Ударна, вул.8 Березня, пров.Богуна, пров.Виноградний, пров.Грязнова, пров.Лісний, пров.Тітова, пров.Ударний, пров.Чкалова, пров.Шкільний, пров.8 Березня, с.Васинівка пров.Виноградний, 13, с.Преображенка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70545 (будинок культури, глядацька зала) Середня
230409 с.Преображенка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 5–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 34–348; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Городня, вул.Жуковського, вул.Колгоспна, вул.Комарова, вул.Макаренко, вул.Незалежності України, вул.Підгірна, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Преображенська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Труда, вул.Філатова, вул.Чехова, вул.Ювілейна, пров.Гагаріна, пров.Жуковського, пров.Зелений, пров.Короленко, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Сергія Бублика, пров.Труда, пров.Чехова, пров.Ювілейний, с.Червона Криниця вул.Польова, 1, с.Преображенка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70545 (школа-дитсадок, фойє) Велика
230410 с.Щасливе, с-ще Калинівка, с.Новомихайлівка, с.Трудолюбівка вул.Блакитна, 51, с.Щасливе, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70514 (школа, фойє) Середня
230411 с.Юрківка вул.Центральна, 143, с.Юрківка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70535 (школа, їдальня) Середня
230412 с.Ясна Поляна, с.Трудооленівка вул.Ювілейна, 10, с.Ясна Поляна, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70512 (школа, фойє) мала
230692 м.Енергодар – бульв.Юності: 1; вул.Молодіжна: 3–5, 9; вул.Промислова: 101; просп.Будівельників: 2–10; вул.Молодіжна, 3А, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (Інститут державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха, хол, 1-й поверх) Велика
230693 м.Енергодар – бульв.Юності: 3, 5–7; вул.Придніпровська, просп.Будівельників: 12–22; просп.Будівельників, 25, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (готель "Енергодар", хол, 1-й поверх) Велика
230694 м.Енергодар – вул.Молодіжна: 27 к.1–27 к.2, 29; просп.Будівельників: 24, 28; просп.Енергетиків: 2–4, 8, 12, 14; просп.Будівельників, 27Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (палац культури "Сучасник", фойє, 1-й поверх) Велика
230695 м.Енергодар – вул.Лісова: 3, 5; вул.Центральна: 2 к.1–4; просп.Будівельників: 25Б, 29, 31; просп.Будівельників, 27Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (палац культури "Сучасник", фойє, 1-й поверх) Велика
230696 м.Енергодар – бульв.Юності: 2, 4; вул.Молодіжна: 11–17, 19, 23, 25; просп.Енергетиків: 1, 5, 9, 11, 13; просп.Енергетиків, 7, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (навчально-виховний комплекс №1, велика спортивна зала, 1-й поверх) Велика
230697 м.Енергодар – вул.Молодіжна: 31–41; вул.Українська: 4–12, 14, 16, 18; просп.Будівельників: 30; просп.Енергетиків: 10; просп.Енергетиків, 6, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (школа №2, хол, 1-й поверх) Велика
230698 м.Енергодар – вул.Лісова: 1 к.1–1 к.3, 7; вул.Набережна: 2; вул.Центральна: 8–16; вул.Центральна, 6, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (культурно-діловий центр, фойє, 1-й поверх) Велика
230699 м.Енергодар – вул.Лісова: 9–13; вул.Набережна: 4–14; вул.Набережна, 5, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503 (філія дитячої художньої школи, зал 2) Велика
230700 м.Енергодар – вул.Курчатова: 2; вул.Лісова: 23–27; вул.Набережна: 16–26; вул.Лісова, 21, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502 (школа №4, фойє, 1-й поверх) Велика
230701 м.Енергодар – вул.Лісова: 4, 6, 15–19; просп.Будівельників: 41, 43; вул.Лісова, 21Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, корпус 2, хол, 1-й поверх) Велика
230702 м.Енергодар – вул.Українська: 2, 13, 15, 17, 21; просп.Будівельників: 32–40; просп.Будівельників, 33, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502 (водогрязелікарня, хол, 1-й поверх) Велика
230703 м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 8–14; вул.Курчатова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Молодіжна: 75–77; вул.Українська, 25А, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (багатопрофільна гімназія "Гармонія", молодший корпус, коридор, 1-й поверх) Велика
230704 м.Енергодар – вул.Курчатова: 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Молодіжна: 53; просп.Будівельників: 42; вул.Українська, 25Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (художня школа, к.1, 1-й поверх) Велика
230705 м.Енергодар – вул.Молодіжна: 43–51; вул.Українська: 19, 27–41; вул.Українська, 25А, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (багатопрофільна гімназія "Гармонія", старший корпус, коридор, 1-й поверх) Велика
230706 м.Енергодар – вул.Курчатова: 29–38; вул.Молодіжна: 8, 18, 20, 30, 55–71; вул.Промислова: 65; вул.Молодіжна, 10, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (плавальний басейн, фойє, 1-й поверх) Велика
230707 м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 4–6, 18; вул.Курчатова: 4–14; просп.Будівельників: 44–46; вул.Курчатова, 13, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (вузол зв’язку, вестибюль, 1-й поверх) Велика
230708 м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 42; вул.Козацька: 20, 22, 24, 26–38; вул.Молодіжна: 22, 24, 26–26Б, 28, 73, 79–97; вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 32, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (навчально-виховний комплекс №5, вестибюль центрального входу, 1-й поверх) Велика
230709 м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 20–40, 44–46; вул.Козацька: 17; вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 32, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (навчально-виховний комплекс №5, вестибюль біля кабінета директора, 1-й поверх) Велика
230710 м.Енергодар – бульв.Каштановий: 5–18; вул.Козацька: 25; вул.Молодіжна: 101–105; вул.Скіфська: 26–30; бульв.Каштановий, 1, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (школа №7, блок 2, коридор, 1-й поверх) Велика
230711 м.Енергодар – бульв.Каштановий: 2А–4; вул.Козацька: 3, 7–9; вул.Скіфська: 2–22; бульв.Каштановий, 1, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (школа №7, блок 3, коридор, 1-й поверх) Велика
230712 м.Енергодар – бульв.Каштановий: 2; вул.Козацька: 5, 11–16, 17А к.1–17А к.4, 21, 23; вул.Козацька, 17, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504 (центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зал, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230079 Комунальна установа "Василівська центральна районна лікарня" Василівської районної ради Запорізької області вул.Лікарняна, 5, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71600 Мала
230080 Комунальна установа "Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області" вул.Зелена, 2, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630 Мала
230265 Комунальна установа "Кам’янсько-Дніпровська центральна районна лікарня" вул.Набережна, 130, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304 Мала
230413 Комунальний заклад "Оріхівська центральна районна лікарня" Оріхівської районної ради Запорізької області вул.Паркова, 2, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500 Мала
230414 Державна установа "Оріхівська виправна колонія (№88)" вул.Привокзальна, 7, с.Мала Токмачка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70550 Мала
230713 Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина №1" просп.Будівельників, 33, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502 Мала