Запорізька область - одномандатний виборчий округ №81

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць
Відділ ведення ДРВ апарату Веселівської РДА 27
Відділ ведення ДРВ апарату Михайлівської РДА 27
Відділ ведення ДРВ апарату Приазовської РДА 41
Відділ ведення ДРВ апарату Приморської РДА 32
Відділ ведення ДРВ апарату Токмацької РДА 36
Відділ ведення ДРВ апарату Якимівської РДА 40
Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Токмацької міської ради 27

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230090 смт Веселе – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева: 1–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Центральна: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–233; вул.Чарівна: 1–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69; вул.Центральна, 150, смт Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72202 (районний будинок культури, танцювальна зала, 2-й поверх) Велика
230091 смт Веселе – вул.Лесі Українки, вул.Олімпійська, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Хліборобна, вул.Чкалова: 8–8А, 10–159; вул.Чумацька: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76–76А, 78–201; пров.Олімпійський вул.Пушкіна, 18, смт Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72202 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Середня
230092 смт Веселе – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Лучиста, вул.Матросова, вул.Меліораторів, вул.Мисливська, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Продольна, вул.Таврійська, вул.Чарівна: 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–187; вул.40 років Перемоги, пров.Чарівний вул.Продольна, 59, смт Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72202 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
230093 смт Веселе – вул.Веселівська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Макаренка, вул.Московська, вул.Мостова, вул.Першотравнева, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Хіміків, вул.Центральна: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Чкалова: 1–7, 9–9А; вул.Чумацька: 1–49А, 51А, 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–73А, 75, 77; пров.Базарний, роз’їзд 161 км вул.Макаренка, 4, смт Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72202 (різнопрофільна гімназія, фойє, 1-й поверх) Велика
230094 смт Веселе – вул.Гагаріна, вул.Георгія Кирпи, вул.Залізнична, вул.Коношко, вул.Кубинська, вул.Кутузова, вул.Лісова: 91–176; вул.Миру: 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–200; вул.Незалежності України, вул.Патріотична, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Суворова, жил фонд елеватора, Прорабський участок вул.Кубинська, 13, смт Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72201 (громадська будівля Веселівської селищної ради, зала селищної ветеранської організації) Середня
230095 смт Веселе – вул.Бобрових, вул.Будівельна, вул.Вишнева: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51–88; вул.Григорія Сковороди, вул.Заводська, вул.Лісова: 1–90; вул.Миру: 1–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138–138А, 140, 142, 144; вул.Шевченка вул.Шевченка, 12, смт Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72202 (будинок культури, глядацька зала) Середня
230096 с.Новоолександрівка пров.Шкільний, 2, с.Новоолександрівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72205 (школа, фойє, 1-й поверх) мала
230097 с.Єлизаветівка вул.Культурна, 28, с.Єлизаветівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72206 (школа, фойє) мала
230098 с.Ясна Поляна вул.Польова, 20, с.Ясна Поляна, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72216 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала
230099 с.Мала Михайлівка, с.Авангард вул.Центральна, 31, с.Мала Михайлівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72252 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) мала
230100 с.Озерне – вул.Зелена, вул.Інтернаціональна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Степова, вул.40 років Перемоги: 1–38, 40–65; вул.40 років Перемоги, 55А, с.Озерне, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72254 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала
230101 с.Гоголівка, с.Мусіївка вул.Центральна, 35, с.Гоголівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72232 (сільська рада, зала засідань) мала
230102 с.Запоріжжя, с.Білівське, с.Братолюбівка вул.Гагаріна, 19, с.Запоріжжя, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72240 (сільська рада, зала засідань, 1-й поверх) Середня
230103 с.Зелений Гай, с.Красавич вул.Центральна, 27, с.Зелений Гай, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72231 (школа, фойє, 1-й поверх) мала
230104 с.Калинівка, с.Добровольчеське, с.Новоукраїнка вул.Центральна, 22, с.Калинівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72210 (сільська рада, актова зала) Середня
230105 с.Корніївка вул.Центральна, 130Б, с.Корніївка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72213 (сільська рада, зала засідань) Середня
230106 с.Матвіївка, с.Восход вул.Першого Травня, 48, с.Матвіївка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72222 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня
230107 с.Менчикури – вул.Вишнева: 84, 86, 88, 90–90А, 92, 96–96А, 98–149А; вул.Гагаріна, вул.імені Івана Франка: 75, 77, 79–148; вул.Лесі Українки: 1–12, 14–54; вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Піонерська, вул.Пушкіна, вул.Шевченка вул.Лесі Українки, 8, с.Менчикури, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72215 (сільська рада, фойє) Середня
230108 с.Менчикури – вул.Вишнева: 1–83, 85, 87, 89, 91, 93–95, 97; вул.імені Івана Франка: 1–74Б, 76, 78; вул.Лесі Українки: 13; вул.Першотравнева, вул.Садова вул.Садова, 33А, с.Менчикури, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72216 (дошкільний навчальний заклад "Зайчик", фойє) мала
230109 с.Піскошине вул.Центральна, 1, с.Піскошине, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72214 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) мала
230110 с.Новоуспенівка вул.Шкільна, 19, с.Новоуспенівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72220 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
230111 с.Новоіванівка вул.Мирна, 40А, с.Новоіванівка, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72221 (школа, спортивна зала 1-й поверх) мала
230112 с-ще Таврія вул.Центральна, 6, с-ще Таврія, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72242 (сільський будинок культури, сесійна зала 1, 2-й поверх) мала
230113 с.Веселе вул.Шкільна, 15, с.Веселе, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72241 (школа, фойє, 1-й поверх) мала
230114 с.Чкалове вул.Черняховського, 1, с.Чкалове, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72212 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
230115 с.Широке, с.Далеке вул.Шкільна, 44А, с.Широке, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72250 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
230332 смт Михайлівка – вул.Артезіанська, вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Козацька: 99–101; вул.Космічна, вул.Патріотична: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Пушкіна: 96, 98, 100, 104–104А, 114–114А, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128–130, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 185А, 191, 197, 199, 201, 203, 205, 207; вул.Садова: 1, 3, 5–7, 11, 13, 15, 17–17В, 19, 21, 23; вул.Центральна: 31–72, 75; вул.Шкільна: 91, 93, 95, 97–97А, 99–99А, 103–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121–123, 125, 127–129, 131, 133, 137–141, 158, 160, 162, 166–166А, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192; пров.Лікарняний, пров.Роздільний, пров.Тургенєва, пров.Фестивальний вул.Центральна, 38, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (районний будинок культури, актова зала) Середня
230333 смт Михайлівка – вул.Вишнева: 1–2, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32–32А, 34, 36, 38–42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 58; вул.Гоголя: 1–27, 29–31; вул.Запорізька: 1–22, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Миру: 2–13, 15, 21, 23, 25–31; вул.Привітна: 1–34; вул.Святопокровська, вул.Таврійська: 1–6, 8–8Б; вул.Франка Івана: 1–44А, 46, 48, 50–52, 54, 56, 60–62, 64–64А; вул.Центральна: 3–29; вул.Шкільна: 141А, 147–151, 153А, 155, 157, 159, 161, 163–165, 167–171, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193–221А, 232–238, 240, 242–246, 248–250, 252, 254, 256, 258–260, 262, 266, 268–268А, 272, 274, 276, 278, 282, 284, 286–292, 294, 296, 298, 304, 308; пров.Будівельників, пров.Новоселів: 2А, 12–12А, 14, 16, 18, 21–28; пров.Парковий: 2–9А, 11; вул.Шкільна, 143А, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (районна гімназія, фойє) Середня
230334 смт Михайлівка – вул.Дружби народів, вул.Захисників України: 4, 29–43; вул.Маяковського: 1–35, 37, 39, 41–41А, 43–61; вул.Незалежності: 1–44, 46–48; вул.Некрасова, вул.Патріотична: 1, 3–5, 7–7Б, 9, 11, 13, 15–15А, 17–132; вул.Пушкіна: 132–132А, 134, 136–136А, 138А, 140–140А, 142, 144, 146, 148, 150–152А, 154, 156, 158–160, 162, 164, 166–170, 172–172А, 174–174А, 176–184, 186–190, 192–196, 198–198А, 200, 202, 204, 206–206А, 208–385; вул.Садова: 2, 4–4Б, 8–10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–123; вул.Франка Івана: 45, 47, 49–49А, 53–53Б, 55–55А, 57–59А, 63, 65–174; вул.Шевченка, пров.Чарівний вул.Пушкіна, 206Б, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (сільський клуб №2, зала) Середня
230335 смт Михайлівка – вул.Гоголя: 28, 32–150; вул.Запорізька: 22А–22/26, 24–24А, 26, 28, 30, 32–199; вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Маяковського: 36А, 38, 40, 42; вул.Незалежності: 45, 50–142; вул.Суворова: 1–6А, 9–11, 13, 15–39А; вул.Таврійська: 7А, 9–165; вул.Трансформаторна, вул.Шкільна: 225–231, 239, 241, 247, 251, 253, 255, 257, 261, 263, 267А, 269–271, 273, 275, 277, 279, 283, 285, 293, 295, 297, 299А–303, 305–307, 309–446; пров.Північний вул.Маяковського, 63, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72001 (Михайлівська школа №2, фойє) Середня
230336 смт Михайлівка – вул.Горького: 136, 138, 139А–239; вул.Миру: 14, 16А–20В, 22–22Б, 24А, 33–45; вул.Мічуріна: 1–118, 120–120А; вул.Сонячна: 1–127, 129, 131, 133; вул.Тіниста: 100–102, 104–110, 114, 116–120, 122, 126–126Б, 128, 130, 134, 136, 138–146, 148–150, 158, 162, 164–164А, 166, 168–178, 180, 182, 184–186, 188–216, 219, 221, 225, 227, 229–229А, 231, 233, 235, 237–241, 243, 247, 249, 251–253А, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267–269, 271, 273–275А, 279, 281, 283, 285, 287–289, 291, 293, 295; вул.Урожайна, вул.Чкалова: 99, 101, 103–103А, 105А–107, 109, 111, 113, 115, 119, 121–123, 125–125А, 127, 129–228; пров.Зарічний, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Новоселів: 1–1Б, 3–11, 13, 15, 17–17А, 19–19А; пров.Парковий: 10, 12–20; Сільськогосподарська зона № 3 вул.Мічуріна, 57, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (ТОВ "Агрофірма ім. Мічуріна", гараж, зала засідань) Середня
230337 смт Михайлівка – вул.Вишнева: 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53–57, 59–152; вул.Кутузова, вул.Мічуріна: 119, 121–221; вул.Привітна: 39–97; вул.Сонячна: 128, 130, 132, 134–231; вул.Суворова: 8, 12, 14, 41–131; вул.Тіниста: 218, 220, 224, 226, 228, 230–230А, 232–232Б, 234, 236, 242, 244–246, 248, 250–250А, 254, 256–256А, 258А, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276, 280, 282, 284, 286, 290, 292, 294, 296–379; с.Петрівка вул.Мічуріна, 196А, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72001 (Агрофірма ЮЛеНа, актова зала) Середня
230338 смт Михайлівка – вул.Вільна, вул.Захисників України: 1–3, 4А–27В; вул.Козацька: 3–98; вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Пушкіна: 2А–95, 97–97Г, 99, 103А, 105–113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139–139А, 141, 143, 145–145А, 147, 149; вул.Свободи, вул.Святонікольська: 1–2А, 4, 6–8, 12–22; вул.Степова, вул.Східна, вул.Українська, вул.Центральна: 73–74, 76–213; пров.Піонерський, пров.Робітничий вул.Пушкіна, 129, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72002 (Михайлівська дев’ятирічна школа, спортивна зала) Середня
230339 смт Михайлівка – вул.Горького: 1–135, 137, 139; вул.Святонікольська: 3, 5, 9, 24–32А; вул.Тіниста: 1–99, 103, 111–113, 115, 121, 123–125, 127, 129, 131–133, 135, 137, 147, 151–157, 159, 163, 165, 167, 179, 181, 183, 187; вул.Чкалова: 1–98, 100, 102, 104, 108, 110, 112–112А, 114А, 116–118, 120, 124, 126, 128; вул.Шкільна: 3–90, 92, 94, 96, 98, 100А–102, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 142, 152, 154, 156; пров.Павлова, с.Тарсалак, с.Першотравневе вул.Чкалова, 36, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72005 (сільський клуб №3, зала)
/
вул.Чкалова, 38, смт Михайлівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72005
Середня
230340 с.Вовківка, с.Нововолодимирівка пров.Молодіжний, школа, с.Нововолодимирівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72008 (школа, зала) мала
230341 смт Пришиб – вул.Визволителів, вул.Гагаріна: 1–22; вул.Гоголя, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Свободи, вул.Степова: 7–93; вул.Цвіткова, вул.Центральна: 26, 30, 77–199; вул.Шкільна, вул.Щастя, пл.1170 км, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Фестивальний вул.Шкільна, 14, смт Пришиб, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72013 (Пришибська школа, вестибюль) Середня
230342 смт Пришиб – вул.Гагаріна: 23–68; вул.Елеваторна, вул.Зелена, вул.Комбінатівська, вул.Культурна, вул.Південна: 36–115; вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Степова: 3–6; вул.Центральна: 3–25, 29, 39–71; вул.Чернишевського, пров.Ветеранів, пров.Вишневий, пров.Історичний, с.Розівка вул.Елеваторна, 2/1, смт Пришиб, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72013 (будинок культури, зала) Середня
230343 смт Пришиб – вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Південна: 2–30; вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Радісний, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Східний, с.Слов’янка, с.Смиренівка вул.Центральна, 73, смт Пришиб, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72013 (Пришибська селищна рада, зала засідань) Середня
230344 с.Бурчак пров.Шкільний, 3А, с.Бурчак, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72010 (спеціалізована школа "Джерело", спортивна зала) Середня
230345 с.Високе, с.Тракторне вул.40 років Перемоги, 70, с.Високе, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72020 (Високівська школа, вестибюль) Середня
230346 с.Водне, с.Рівне, с.Солов’ївка, с.Суворе, с.Трудолюбимівка вул.Миру, 61А, с.Трудолюбимівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72022 (сільський будинок культури, зала) мала
230347 с.Любимівка, с.Барвінівка, с.Володимирівка, с.Дніпровка, с.Лиманівка, с.Садове, с.Українка вул.Дружби, 67, с.Любимівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72011 (Любимівська школа, фойє) Середня
230348 с.Мар’янівка, с.Миколаївка, с.Новомиколаївка вул.Миру, 108А, с.Мар’янівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72043 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала
230349 с.Молодіжне, с.Олександрівка, с.Підгірне, с.Солодке 38А, с.Молодіжне, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72045 (сільський клуб, фойє) мала
230350 с.Плодородне, с.Братське вул.Миру, 9, с.Плодородне, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72040 (сільський будинок культури, мала зала) Середня
230351 с.Показне 55, с.Показне, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72040 (сільський клуб, зала) мала
230352 с.Зразкове, с.Радісне 55, с.Зразкове, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72042 (сільський клуб, зала) мала
230353 с.Роздол, с.Виноградівка вул.40 років Перемоги, 55, с.Роздол, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72012 (Роздольська школа, спортивна зала) Середня
230354 с.Завітне, с.Кавунівка, с.Нове Поле 33А, с.Кавунівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72012 (сільський клуб, актова зала) мала
230355 с.Абрикосівка, с.Вишнівка, с.Трудовик, с.Шевченка 29А, с.Шевченка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72012 (сільський клуб, актова зала) мала
230356 с.Старобогданівка вул.Миру, 142, с.Старобогданівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72044 (ТОВ "Старобогданівське", адмінбудинок, бухгалтерія) Середня
230357 с.Тимошівка – вул.Василя Петрова, вул.Магістральна, вул.Маяковського: 1–9, 10, 14, 16–22; вул.Миру, вул.Олега Кошового, вул.Патріотична: 5, 7, 11–56; вул.Першотравнева, вул.Садова: 10–12, 14–63; вул.Східна, вул.Українська: 12, 14, 16, 18, 20–22А, 24–28, 30–167; вул.Фестивальна, вул.Чарівна, вул.Шкільна: 6, 10–33; пров.Лиманний, пров.Степовий вул.Чарівна, 39, с.Тимошівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72030 (дитячий садок, зала) Середня
230358 с.Тимошівка – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 9А, 11–13А, 15, 24–126; вул.Найдьонова, вул.Патріотична: 1–4, 6, 8–9; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–9, 13; вул.Українська: 2–10А, 13А–13Г, 15–15А, 17, 19, 23, 29; вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 3–5, 7–9; вул.Українська, 12А, с.Тимошівка, Михайлівський р-н, Запорізька обл., 72030 (будинок культури, фойє) Середня
230451 смт Приазовське – вул.Горького, вул.Дружби: 1–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; вул.Миру, вул.Паралельна, вул.Покровська: 1–127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; вул.Річна, вул.Садова, вул.Східна, вул.Шевченко: 1–127, 129; пров.Горького, пров.Лікарняний, пров.Паралельний, пров.Парковий, пров.Стадіонний, пров.Український вул.Покровська, 22, смт Приазовське, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72401 (районний будинок культури, фойє) Велика
230452 смт Приазовське – вул.Б.Хмельницького, вул.Зарічна, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.40 років Перемоги, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Горького, 76, смт Приазовське, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72401 (Відділ освіти молоді та спорту Приазовської районної державної адміністрації, каб. № 1) Велика
230453 смт Приазовське – вул.Дружби: 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–206; вул.Покровська: 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–286А; вул.Шевченко: 128, 130–244А; с.Вишневе вул.Покровська, 149, смт Приазовське, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72401 (школа №2, фойє) Середня
230454 смт Приазовське – вул.Азовська, вул.Вишнева, вул.Експериментальна, вул.Квіткова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Південна, вул.Свободи, вул.Степна вул.Квіткова, 26, смт Приазовське, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72401 (Управління соціального захисту населення) Середня
230455 с.Білорічанське, с.Гамівка, с.Таврійське вул.Гагаріна, 43, с.Гамівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72406 (Гамівський будинок культури, фойє) Середня
230456 с.Новоіванівка вул.Мелітопольська, 8, с.Новоіванівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72401 (школа, фойє) мала
230457 смт Нововасилівка вул.Кооперативна, 78, смт Нововасилівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72420 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) Велика
230458 с-ще Домузли вул.Дружби, 17А, с-ще Домузли, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72420 (бібліотека-клуб, актова зала) мала
230459 с.Південне вул.Мелітопольська, 14, с.Південне, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72420 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна кімната) мала
230460 с.Новоолександрівка вул.Шевченко, 55, с.Новоолександрівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72422 (церковна столова, обідня зала) мала
230461 с.Бесідівка, с.Ганно-Опанлинка вул.Шкільна, 27, с.Ганно-Опанлинка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72411 (школа, фойє) мала
230462 с.Богданівка вул.Центральна, 100, с.Богданівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72430 (будинок культури, фойє) Середня
230463 с.Степанівка Друга вул.Дружби, 67, с.Степанівка Друга, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72455 (будинок культури, актова зала) мала
230464 с.Ботієве, с.Бабанівка вул.Незалежності, 64, с.Ботієве, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72431 (Ботіївський будинок культури, фойє) Середня
230465 с.Строганівка вул.Балановського, 42, с.Строганівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72432 (будинок культури, фойє) мала
230466 с.Володимирівка вул.Центральна, 37, с.Володимирівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72424 (ТОВ "Агрофірма ім.Жукова", фойє) мала
230467 с.Воскресенка, с.Іванівка вул.Шкільна, 42, с.Воскресенка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72414 (будинок культури, фойє) мала
230468 с.Новомиколаївка вул.Костюшко, 20, с.Новомиколаївка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72414 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна кімната) мала
230469 с.Ганнівка вул.Центральна, 47, с.Ганнівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72415 (будинок культури, актова зала) мала
230470 с.Прудентове вул.Рева, 36, с.Прудентове, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72417 (бібліотека, читальна зала) мала
230471 с.Миколаївка вул.Гагаріна, 32, с.Миколаївка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72416 (будинок культури, фойє) мала
230472 с.Георгіївка вул.Центральна, 41, с.Георгіївка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72444 (бібліотека, к.2) мала
230473 с.Гірсівка вул.Молодіжна, 53, с.Гірсівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72440 (будинок культури, фойє) Середня
230474 с.Дівнинське вул.Центральна, 30, с.Дівнинське, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72442 (будинок культури, фойє) мала
230475 с.Дмитрівка вул.Центральна, 55, с.Дмитрівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72425 (будинок культури, актова зала) мала
230476 с.Добрівка, с.Новопокровка вул.Нова, 32А, с.Добрівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72443 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) мала
230477 с.Дунаївка, с.Вікторівка вул.Шкільна, 40, с.Дунаївка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72446 (школа, спортивна зала) мала
230478 с.Маківка вул.Центральна, 57А, с.Маківка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72413 (бібліотека-клуб, актова зала) мала
230479 с.Надеждине, с.Волна вул.Шкільна, 4, с.Надеждине, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72441 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) мала
230480 с.Новокостянтинівка, с.Ігорівка вул.Азовська, 10, с.Новокостянтинівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72452 (будинок культури, актова зала) Середня
230481 с.Новоспаське пров.Шкільний, 1, с.Новоспаське, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72412 (школа, актова зала) мала
230482 с.Громівка, с.Мар’янівка вул.Центральна, 20, с.Мар’янівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72412 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна кімната) мала
230483 с.Оріхівка вул.Запорізька, 33, с.Оріхівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72412 (школа, актова зала) мала
230484 с.Олександрівка, с.Нечкине вул.Насонова, 4, с.Олександрівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72445 (будинок культури, фойє) Середня
230485 с.Приморський Посад вул.Центральна, 47, с.Приморський Посад, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72451 (будинок культури, фойє) мала
230486 с.Розівка, с.Калинівка вул.Бікбулатова, 12, с.Розівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72410 (школа, спортивна зала) Середня
230487 с.Степанівка Перша вул.Мартинова, 1А, с.Степанівка Перша, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72454 (будинок культури, фойє) Середня
230488 с.Миронівка вул.Приморська, 76, с.Миронівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72454 (ТОВ "Перемога", фойє) мала
230489 с.Федорівка вул.Центральна, 50, с.Федорівка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72423 (будинок культури, актова зала) мала
230490 с.Чкалове вул.Вишнева, 74, с.Чкалове, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72453 (будинок культури, танцевальна зала) Середня
230491 с.Шевченка, с.Петрівка вул.Мира, 50, с.Шевченка, Приазовський р-н, Запорізька обл., 72450 (школа, спортивна зала) мала
230492 м.Приморськ – вул.Вавілова, вул.Вербова, вул.Вереснева, вул.Кокошка, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Новицького: 1–85; вул.Осипенко, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Поштова, вул.Пушкіна: 1–56; вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Соборна: 98–198; вул.Степова, вул.Шмідта, вул.30 років Перемоги, пров.Квітучий, пров.Кутузова вул.Соборна, 95, м.Приморськ, Приморський р-н, Запорізька обл., 72100 (бібліотека, фойє) Велика
230493 м.Приморськ – вул.Банкова: 114–218; вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.імені Івана Громака, вул.імені О.М.Грибанова, вул.Калинова: 105–214; вул.Комарова, вул.Ліпченка, вул.Лісова, вул.Мелітопольське шосе, вул.Новицького: 86–126; вул.Олімпійська, вул.Примакова, вул.Пушкіна: 62–97; вул.Свободи, вул.Слов’янська, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Яблунева вул.Банкова, 112, м.Приморськ, Приморський р-н, Запорізька обл., 72100 (районний будинок культури, фойє) Велика
230494 м.Приморськ – вул.Абрикосова, вул.Банкова: 1–103; вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова: 1–104; вул.Крилова, вул.Морська: 3–47, 49, 51; вул.Паркова, вул.Соборна: 1–79; вул.Тиха, вул.Центральна, пров.Миру, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Ногайський вул.Соборна, 93, м.Приморськ, Приморський р-н, Запорізька обл., 72100 (ліцей, спортивна зала) Середня
230495 м.Приморськ – вул.Жукова, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Молодогвардійців, вул.Морська: 48, 50, 52–80 ГУРТ; вул.Н.Кошкарьової, вул.Обіточна, вул.Піонерська, вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Т.Кошеля вул.Морська, 84, м.Приморськ, Приморський р-н, Запорізька обл., 72100 (Ногайський коледж, фойє) Велика
230496 м.Приморськ – вул.Гоголя, вул.Курортна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Приморська, вул.Річна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Аврори, пров.Азовський, пров.Вишневий, пров.Портовий, пров.Східний, пров.Троїцький вул.Шкільна, 110, м.Приморськ, Приморський р-н, Запорізька обл., 72100 (школа №3, їдальня) Велика
230497 с.Комишуватка вул.Шевченка, 28А, с.Комишуватка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72104 (будинок культури, фойє) мала
230498 с-ще Набережне, с-ще Подспор’є вул.Поштова, 22, с-ще Подспор’є, Приморський р-н, Запорізька обл., 72105 (сільський клуб, фойє) мала
230499 с.Банівка вул.Центральна, 54, с.Банівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72103 (будинок культури, кабінет директора) Середня
230500 с.Борисівка, с.Азов, с.Лозанівка вул.Центральна, 83, с.Борисівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72151 (будинок культури, хол) Середня
230501 с.Вячеславка вул.Миру, 64, с.Вячеславка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72132 (будинок культури, фойє) Середня
230502 с.Маринівка вул.Центральна, 35, с.Маринівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72133 (будинок культури, фойє) Середня
230503 с.Гюнівка вул.Центральна, 48, с.Гюнівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72110 (будинок культури, фойє) мала
230504 с.Радолівка вул.Миру, 42, с.Радолівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72111 (сільський клуб, фойє) мала
230505 с.Єлизаветівка вул.Вишнева, 2, с.Єлизаветівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72130 (будинок культури, фойє) Середня
230506 с-ще Єлизаветівка, с.Підгірне вул.Привокзальна, 22, с-ще Єлизаветівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72130 (бібліотека, читальна зала) мала
230507 с.Єлисеївка вул.40 років Перемоги, 86, с.Єлисеївка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72112 (будинок культури, фойє) Середня
230508 с.Зеленівка вул.Миру, 28, с.Зеленівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72113 (будинок культури, фойє) Середня
230509 с.Нельгівка вул.Центральна, 14А, с.Нельгівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72114 (будинок культури, фойє) мала
230510 с-ще Нельгівка вул.Привокзальна, 2, с-ще Нельгівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72114 (адмінбудівля станції Нельгівка АТ "Українська залізниця", зала очікування) мала
230511 с.Інзівка вул.Першотравнева, 56, с.Інзівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72142 (будинок культури, фойє) Середня
230512 с.Болгарка вул.Центральна, 37, с.Болгарка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72131 (будинок культури, фойє) Середня
230513 с.Мануйлівка, с.Калинівка вул.Сонячна, 32А, с.Мануйлівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72121 (будинок культури, фойє) мала
230514 с.Петрівка вул.Центральна, 45А, с.Петрівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72123 (будинок культури, фойє) Середня
230515 с.Новоолексіївка пров.Зелений, 7, с.Новоолексіївка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72140 (будинок культури, фойє) мала
230516 с.Лозуватка вул.Тараса Шевченка, 40А, с.Лозуватка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72141 (сільський клуб, фойє) мала
230517 с.Орлівка вул.Шкільна, 45, с.Орлівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72143 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) Середня
230518 с.Райнівка вул.Центральна, 31, с.Райнівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72144 (будинок культури, фойє) мала
230519 с.Новопавлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Визволителів, вул.Вишнева, вул.Захисників України, вул.Козацька, вул.Красна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Ногайська, вул.Петра Григоренка, вул.Петра Сагайдачного, вул.П’ятихатська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, просп.Перемоги вул.Петра Григоренка, 68А, с.Новопавлівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72150 (будинок культури, фойє) Середня
230520 с.Новопавлівка – вул.Гагаріна, вул.Івана Франка, вул.Космонавтів, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Українська вул.Українська, 3А, с.Новопавлівка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72150 (сільський клуб, фойє) мала
230521 с.Преслав вул.Варбанського, 63А, с.Преслав, Приморський р-н, Запорізька обл., 72145 (будинок культури, фойє) Велика
230522 с.Юр’ївка вул.Шкільна, 25А, с.Юр’ївка, Приморський р-н, Запорізька обл., 72120 (будинок культури, фойє) Середня
230536 м.Молочанськ – вул.Вокзальна: 117, 119, 121–133; вул.Горького, вул.Дальня, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Космічна, вул.Лінійна, вул.Миру: 28, 35–77; вул.Молодіжна, вул.Педенко: 37–89; вул.Степова, вул.Фруктова вул.Фруктова, 59, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 (Молочанський плодорозсадник, хол) Середня
230537 м.Молочанськ – вул.Благодатна, вул.Вокзальна: 62–62А, 64–114, 118, 120; вул.Мічуріна, вул.Серьогіна, вул.Таврійська, вул.Ціолковського, вул.Чарівна, вул.Шкільна: 67–175; вул.Щаслива: 31–61; вул.Ясна, пров.Козацький вул.Шкільна, 63, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 (школа №1, спортивна зала) Середня
230538 м.Молочанськ – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 45–60, 63; вул.Дружби, вул.МТС, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Трансформаторна, вул.Шевченка: 115–119, 121–226; вул.Шкільна: 39–66; вул.Щаслива: 1–30; пров.Вишневий вул.Шевченка, 110, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 (будинок культури, кабінет директора) Середня
230539 м.Молочанськ – вул.Антонова, вул.Гвардійська, вул.Заводська, вул.Миру: 2–27, 29–33; вул.Озерна, вул.Педенко: 3–36; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спартаківська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–113, 120; вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.9 Травня вул.Педенко, 17, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 (виконавчий комітет Молочанської міської ради, актова зала) Середня
230540 м.Молочанськ – вул.Берегова, вул.Вокзальна: 3–41; вул.Вороніна, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Левадна, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Низова, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Шкільна: 3–36; пров.Зарічний, пров.Некрасова, пров.Поштовий вул.Шкільна, 34, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 (школа №2, хол) Середня
230541 м.Молочанськ – вул.Аграрна, вул.Нагорна, вул.Осипенко, вул.Південна, вул.Рогачова, вул.Центральна вул.Центральна, 1, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 (ліцей, велика актова зала) мала
230542 с.Балкове, с.Гришине, с.Козолугівка, с.Світле вул.Миру, 75, с.Балкове, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71772 (будинок культури, фойє) Середня
230543 с.Виноградне, с.Благодатне вул.Гришина, 63, с.Виноградне, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71761 (будинок культури, актова зала) мала
230544 с.Долина, с.Левадне, с.Любимівка, с.Рибалівка вул.Центральна, 59, с.Долина, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71760 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230545 с.Покровське, с.Шевченкове вул.Антипенка, 69Б, с.Покровське, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71740 (будинок культури, фойє) Середня
230546 с.Садове вул.Шкільна, 3В, с.Садове, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71741 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230547 с.Червоногірка вул.Покровська, 99Б, с.Червоногірка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71741 (сільський клуб, фойє) мала
230548 с.Кутузівка вул.Вишнева, 31А, с.Кутузівка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71709 (сільський клуб, фойє) мала
230549 с.Заможне вул.Миру, 34А, с.Заможне, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71703 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала
230550 с.Лагідне, с-ще Зоряне вул.Центральна, 93, с.Лагідне, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71774 (будинок культури, фойє) Середня
230551 с.Могутнє, с.Розкішне вул.Степова, 56, с.Розкішне, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71774 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала
230552 с.Грушівка, с.Ударник вул.Нова, 5/1, с.Ударник, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71775 (школа, фойє) мала
230553 с.Кохане, с.Новолюбимівка вул.Червона, 104Г, с.Кохане, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71733 (школа, каб.1) мала
230554 с.Вишневе вул.Зразкова, 64А, с.Вишневе, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71733 (сільський клуб, фойє) мала
230555 с.Нове, с.Пшеничне, с.Харкове вул.Шкільна, 8, пр.1, с.Нове, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71724 (будинок культури, фойє) Середня
230556 с.Мирне, с.Рівне, с.Чистопілля вул.Шкільна, 1, с.Чистопілля, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71725 (школа, фойє) мала
230557 с.Новомиколаївка, с.Курошани, с.Мостове вул.Космічна, 48Б, с.Новомиколаївка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71771 (будинок культури, фойє) Середня
230558 с.Запоріжжя, с.Українка вул.Центральна, 23, с.Запоріжжя, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71770 (будинок культури, фойє) Середня
230559 с.Веселе вул.Центральна, 1А, с.Веселе, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71770 (сільський клуб, фойє) мала
230560 с.Новопрокопівка, с.Ільченкове, с.Солодка Балка вул.Нова, 22А, с.Новопрокопівка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71721 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230561 с.Роботине вул.Шевченка, 23, с.Роботине, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71720 (школа, фойє) мала
230562 с.Остриківка вул.Остриківська, 78Б, с.Остриківка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71752 (будинок культури, хол) Середня
230563 с.Іванівка, с.Снігурівка вул.Спортивна, 68А, с.Снігурівка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71753 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230564 с.Лугівка, с.Фабричне вул.Лугова, 88В, с.Лугівка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71702 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230565 с.Трудове вул.Горняцька, 1, с.Трудове, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71754 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230566 с.Урожайне вул.Молодіжна, 2А, с.Урожайне, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71755 (сільський клуб, хол) мала
230567 с.Очеретувате вул.Центральна, 73В, с.Очеретувате, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71750 (будинок культури, фойє) мала
230568 с.Скелювате вул.Центральна, 81А, с.Скелювате, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71751 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала
230569 с.Таврія, с.Зелений Гай, с.Переможне, с.Чорноземне вул.Дружби, 17А, с.Таврія, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71730 (школа, спортивна зала) Середня
230570 с.Степове, с.Новогорівка вул.Молодіжна, 6, с.Новогорівка, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71731 (будинок культури, фойє) Середня
230596 смт Якимівка – вул.Перша лінійна, вул.Чкалова, вул.40 років Перемоги вул.Чкалова, 7, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (аграрний професійний ліцей, актова зала) мала
230597 смт Якимівка – вул.Визволителів Якимівки: 1–114; вул.Вишнева, вул.Зелена: 1–102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118–118А; вул.Ігоря Щербини, вул.Історична, вул.Комунальна, вул.Кооператорів, вул.Космічна: 1–50, 52; вул.Лікарняна, вул.Молодих Патріотів, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 1–68, 70, 72, 74, 78, 80, 82; вул.Театральна, вул.Хліборобів, вул.Центральна: 1–49, 51, 53–55, 57, 59, 63–67, 75–77, 83, 85, 87–89; вул.Широка: 1–51, 53, 55; вул.Щирова вул.Театральна, 7, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (будинок культури, фойє) Велика
230598 смт Якимівка – вул.Визволителів Якимівки: 115–286; вул.Зелена: 103, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119–236; вул.Меліораторів: 3–8; вул.Паркова: 69, 71, 73, 76–77, 79, 81, 83–132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148–150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166А; вул.Центральна: 50, 52, 56, 58, 60–62, 70–74, 91, 93, 95, 103, 109, 111, 113; вул.Чарівна: 1–50, 52; вул.Широка: 52, 54, 56–131, 134; пров.Спортивний вул.Центральна, 68, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (будинок культури ПП "Аскон", концертна зала) Велика
230599 смт Якимівка – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Космічна: 51, 53–181А; вул.Меліораторів: 1–1А; вул.Паркова: 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147, 151, 153, 155, 157–157А, 159, 161, 163, 165, 167–244; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 80–82, 84, 86, 90, 92, 94, 96–102, 104–108, 110, 112, 114–210; вул.Чарівна: 51, 53–143; вул.Широка: 133, 135–236; вул.Ювілейна вул.Центральна, 78, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (кінотеатр "Перемога", фойє) Велика
230600 смт Якимівка – вул.Героїв 23-го батальйону, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Миру вул.Героїв 23-го батальйону, 65, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (школа-садок "Колосок", приміщення дошкільної групи зі спальнею) Середня
230601 смт Якимівка – вул.Благодатна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Кільцева, вул.Курортна, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Ульянівська, вул.Шевченка, вул.ШРП-25, пров.Поштовий, Залізничні будинки 1241 км., Залізничні будинки 1245 км. вул.Вокзальна, 15, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 (будівля залізничного вокзалу, зала засідань) Середня
230602 с.Атманай вул.Матросова, 3А, с.Атманай, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72552 (Атманайська школа, актова зала) Середня
230603 с.Солоне вул.Ювілейна, 15Б, с.Солоне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72553 (приміщення дошкільного навчального закладу, актова зала) мала
230604 с.Нове вул.Кільцева, 15, с.Нове, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72553 (фельдшерський пункт, кабінет 2) мала
230605 с.Володимирівка, с.Олександрівка вул.Миру, 70, с.Володимирівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72530 (Володимирівська школа, фойє) Середня
230606 с.Юр’ївка вул.Садова, 38А, с.Юр’ївка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72561 (фельдшерський пункт, приймальня) мала
230607 с-ще Максима Горького, с.Михайлівське, с.Степове вул.М.Горького, 9, с-ще Максима Горького, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72514 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня
230608 с.Весняне вул.Ветеранів, 1, с.Весняне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72515 (будинок поштового відділення, фойє) мала
230609 с.Вовчанське вул.Ювілейна, 42, с.Вовчанське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72551 (Вовчанська школа, спортивна зала) Середня
230610 с.Давидівка, с.Андріївка пров.Шкільний, 1, с.Давидівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72550 (Давидівська школа, фойє) Середня
230611 смт Кирилівка – вул.Волкова.А., вул.Заповідна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Коса Пересип, вул.Кравченко.О., вул.Курортна, вул.Лазурна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Носкова, вул.Південна, вул.Приморський бульвар, вул.Промоїна, вул.Рибацька, вул.Санаторна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тітова, вул.Федотова Коса, вул.Фольварочного, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.Чуйко.О., вул.Шевченка, вул.200 річчя Кирилівки, просп.Азовський: 152–188; вул.Центральна, 40А, смт Кирилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72563 (будинок культури, фойє) Середня
230612 смт Кирилівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Лиманська, вул.Молодіжна, вул.Морська, вул.Першотравнева, вул.Пшенична, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Приморський, просп.Азовський: 1–94; просп.Азовський, 8, смт Кирилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72563 (Кирилівський будинок культури, №2, 1-й поверх, фойє) Велика
230613 с.Лиманське 4, с.Лиманське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72564 (сільський клуб, фойє) мала
230614 с.Новоданилівка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Червона вул.Зелена, 44А, с.Новоданилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72520 (приміщення спортгуртка Новоданилівського будинку культури, спортивний зал) мала
230615 с.Новоданилівка – вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Крамська, вул.Лисконоженко, вул.Нова, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Стельмаха, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Центральна, 15, с.Новоданилівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72520 (будинок культури, актова зала) Середня
230616 с.Велика Тернівка вул.Шкільна, 12, с.Велика Тернівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72522 (дитячий садок, актова зала) мала
230617 с.Ганнівка, с.Єлизаветівка вул.В.Плентюка, 17, с.Ганнівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72521 (школа-садок, каб.1) мала
230618 с.Охрімівка – вул.Віри Білик, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Степова: 1–106, 108, 110, 112–114, 116, 120, 122, 124, 126, 130–130А, 132, 134, 138, 140; вул.Центральна: 1–105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121–121Б, 123, 125, 127; вул.Шкільна: 1–113, 117, 119, 121, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139–139Б, 141; вул.Ювілейна, с.Косих вул.Центральна, 90, с.Охрімівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72562 (будинок культури, фойє) Середня
230619 с.Охрімівка – вул.Степова: 107, 109, 111, 115, 119, 121, 123, 125, 127–129, 131, 133, 137, 139, 141–271; вул.Центральна: 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120А, 122, 124–124А, 126, 128–273; вул.Шкільна: 116, 118, 120, 124, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142–247; вул.Шкільна, 108, с.Охрімівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72562 (Охримівська школа, актова зала) мала
230620 с-ще Переможне вул.Центральна, 14, с-ще Переможне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72513 (будинок культури, концертна зала) Середня
230621 с-ще Якимівське вул.Робоча, 68/2, с-ще Якимівське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72513 (приміщення Якимівської с/р Переможненського старостинського округу, зал) мала
230622 с-ще Трудове вул.Миру, 18, с-ще Трудове, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72513 (фельдшерський пункт, приймальня) мала
230623 с.Радивонівка, с.Перемога вул.Центральна, 135А, с.Радивонівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72532 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230624 с.Мирне, с.Тимофіївка вул.Шкільна, 77, с.Мирне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72533 (Ленінська школа, фойє) мала
230625 с.Богатир вул.Набережна, 15, с.Богатир, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72534 (будівля Богатирського лісництва, зала засідань) мала
230626 с.Розівка, с.Червоне вул.Черняховського, 38, с.Розівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72541 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230627 с.Дружба вул.Кооперативна, 10, с.Дружба, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72541 (фельдшерський пункт, приймальня) мала
230628 с.Зірка вул.Космонавтів, 17, с.Зірка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72541 (дитячий садок, дошкільна група) мала
230629 с.Таврійське, с.Гвардійське, с.Зернове вул.Шкільна, 27, с.Таврійське, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72540 (Таврійська школа, їдальня) Середня
230630 с.Чорноземне вул.Шкільна, 11, с.Чорноземне, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72511 (будинок культури, актова зала, 2-й поверх) мала
230631 с.Шевченка вул.Сонячна, 1, с.Шевченка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72512 (будівля ТОВ "Агропродінвест", актова зала) мала
230632 с.В’язівка, с.Петрівка вул.Петрівська, 43, с.Петрівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72510 (Петрівська школа, фойє) мала
230633 с.Шелюги вул.Зої Космодем’янської, 9, с.Шелюги, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72560 (будинок культури, фойє) Середня
230634 с.Мала Тернівка вул.Трудова, 32, с.Мала Тернівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72561 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала
230782 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 1А–67А, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 87, 89А/44–89А/69; вул.Гвардійська, вул.Грушева, вул.Калинова: 2–50, 52–54, 56, 58–58А, 60; вул.Мічуріна, вул.Скеляста, вул.Східна, вул.Урожайна вул.Василя Вишиваного, 2, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (школа-садок №1, фойє) Середня
230783 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 68–70, 72, 74, 76–76А, 78–78А, 80, 82, 84–86, 88–88А, 90–161, 163, 165, 167–171, 173, 175, 177, 179, 185, 187, 189, 191, 193; вул.Дружби: 1–78, 82, 84–86, 90, 92, 94; вул.Зелений Гай, вул.Івченка, вул.Калинова: 51, 55, 57, 59, 61–136; вул.Літня: 55, 59, 61, 63, 65–133; вул.Мєндєлєєва, вул.Степова: 1–3, 5, 9, 13–13А, 15, 17–63А; вул.Урочиста, вул.Ціолковського, пров.Веселий, пров.Вознесенський, пров.Плодородний, пров.Тихий вул.Василя Вишиваного, 180, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (школа №10, фойє) Середня
230784 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 162, 164, 166, 172, 174, 176, 178–178А, 182–184А, 186, 188, 190, 192, 194–207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 227–229, 231–233, 235, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253–259, 261, 263, 267, 269, 271, 273; вул.Горіхова, вул.Дружби: 81, 83, 87–89, 91, 93, 95–138, 140, 144, 146–146А, 150, 152, 156, 158–158Б, 160–160А, 162–164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186; вул.Зарічна, вул.Карла Лібкнехта: 2–84, 86, 88, 90, 92–100; вул.Комарова, вул.Літня: 2–54, 56–58, 60, 62, 64; вул.Марка Безручка, вул.Мостова, вул.Прибережна, вул.Привольна, вул.Прикордонна, вул.Сонячна, пров.Весняний, пров.Відрадний, пров.Розкішний вул.Василя Вишиваного, 180, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (школа №10, спортивна зала) Велика
230785 м.Токмак – вул.Абрикосова, вул.Гоголя: 64–66А, 70, 72–74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86–88, 90–98, 100, 104, 106–106А, 108–108А, 110–114, 116–118, 120, 122, 124, 126–128, 132; вул.Зої Космодем’янської, вул.Інтернаціональна: 34, 36, 38–114; вул.Карла Маркса, вул.Олега Кошового: 65–92; вул.Пригородня, вул.Степова: 4, 6–8А, 10–12, 14–14А, 16, 67–141; вул.Червона: 33–81; вул.Шевченка, 52, м.Токмак, Запорізька обл., 71708 (школа №5, спортивна зала) Середня
230786 м.Токмак – вул.Гоголя: 54, 56, 58–62; вул.Шевченка: 45–56; вул.Шевченка, 52, м.Токмак, Запорізька обл., 71708 (школа №5, фойє) Середня
230787 м.Токмак – вул.Центральна: 22–24, 30–38; вул.Шевченка: 35, 37, 39, 41, 43; вул.Дружби, 246, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (музична школа, фойє) Середня
230788 м.Токмак – вул.Олега Кошового: 3–64; вул.Шевченка: 30–34, 36, 38, 40, 42; вул.Шевченка, 33, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (школа №2, фойє) Середня
230789 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 270, 272, 300, 320, 322–322А, 324, 326, 328, 330–332, 334, 353, 355, 357, 359, 361, 365, 367, 369, 371, 373, 375–377, 379, 381–381А; вул.Володимирська: 9–14; вул.Карла Лібкнехта: 101, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 172–172А, 174, 178, 180, 188–190, 192, 198, 200; вул.Нансена, вул.Центральна: 14, 16–20, 49–51; вул.Центральна, 10, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (будинок культури, фойє) Середня
230790 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 230, 234, 236, 238–240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 260, 262, 264–266, 268, 270А, 272А, 277А–299, 301–319, 321, 323, 325, 327, 329, 333, 335; вул.Володимирська: 2; вул.Дружби: 139, 141–143, 145–145А, 149, 151–151А, 153–155, 157, 159, 161, 165, 167, 169–171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–185А, 187–253, 257, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279А, 281, 283, 285, 293, 295, 297; вул.Інтернаціональна: 2–33, 35, 37; вул.Карла Лібкнехта: 85, 87, 89, 91, 102–108, 110–112, 114, 116, 118, 120, 124–126, 128, 130–132, 134–136, 138–140, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164; вул.Червона: 1–32; вул.Шевченка: 3–14; вул.Василя Вишиваного, 272, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (шаховий клуб, фойє) Середня
230791 м.Токмак – вул.Володимирська: 17; вул.Миру: 1–28; вул.Перемоги: 5А–8, 10, 13–15; вул.Центральна: 9–11, 15, 21, 25; вул.Центральна, 13, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (палац спорту, фойє) Середня
230792 м.Токмак – вул.Володимирська: 25, 33–33А, 35А–35В; вул.Перемоги: 9–9А, 11; вул.Перемоги, 7, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (школа №1, фойє) Велика
230793 м.Токмак – вул.Володимирська: 19–24, 27–32, 34–35, 36–42, 44, 46, 48; вул.Гоголя: 3–12; вул.Паркова, вул.Перемоги: 42–48; вул.Володимирська, 21, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (гуртожиток, фойє) Середня
230794 м.Токмак – вул.Армійська: 1–22; вул.Богдана Хмельницького: 1–28, 30, 32, 34; вул.Гагаріна, вул.Гоголя: 46, 67–69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 89, 99, 101–103, 105, 107, 109, 115, 119, 121, 123, 125, 129–131, 133–189; вул.Дружби: 254–256, 260, 264, 266, 268, 335, 337, 339, 341; вул.Нагорна: 40, 44, 46, 50, 57–83; вул.Центральна: 59–65; вул.Гоголя, 71, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (механічний технікум, учбовий корпус №3, ауд.29) Середня
230795 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 338–352, 354, 356, 358, 360, 362–364, 366, 368, 370, 372, 374, 378–378А, 380, 382–435, 439, 441, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 467; вул.Ватутіна, вул.Гоголя: 13–45, 47–51, 55, 57; вул.Горького: 3/1–43; вул.Дружби: 270, 272, 274–278, 280, 282, 284, 288–292, 294, 296, 298–334, 336, 338, 340, 342–367, 369, 371, 373, 375–377, 379, 381, 383, 385–385А, 389–389А, 391, 393, 395–399, 401, 403, 405–407А, 409, 411–417, 419, 421–423; вул.Карла Лібкнехта: 127, 129, 133, 137, 141, 143, 145, 147–149, 153, 155, 157–157А, 159, 161, 163, 167–171, 173, 175–177, 179, 181–187, 191, 193–197, 199, 201–290; вул.Нагорна: 2–39, 41–43, 45, 47–49, 51–55; вул.Пушкіна: 3–25; вул.Шелепаєва, пров.Слов’янський вул.Василя Вишиваного, 322, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 (центр дитячого мистецтва, спортивна зала) Середня
230796 м.Токмак – вул.Армійська: 24–102; вул.Богдана Хмельницького: 29–29А, 31, 33, 35–102; вул.Василя Вишиваного: 436–438, 440, 442–444, 446, 448, 450А, 452А, 454, 456, 458, 460, 462, 464, 466, 468–487, 491, 493, 495, 497, 499–501, 503, 505–507, 509, 511, 513, 515, 517, 519, 521, 525, 529, 531; вул.Веретеннікова, вул.Гастело, вул.Горького: 46–65; вул.Дружби: 368, 370, 372, 374, 378, 380–380А, 382, 384, 386–388, 390, 392, 394, 400, 402, 404, 408, 410, 418, 420, 425–517; вул.Маяковського, вул.Нєкрасова: 1–47, 51, 53А, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67; вул.Пушкіна: 30–44; пров.Першотравневий вул.Нагорна, 42, м.Токмак, Запорізька обл., 71708 (ВАТ "АТП-12308", фойє) Середня
230797 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 490, 492, 494, 496, 498, 502, 504, 508, 510, 512, 514, 516, 518, 520, 522–524, 526–528, 530, 532–901; вул.Достоєвського, вул.Лермонтова, вул.Нєкрасова: 48–50А, 52, 54, 56–56А, 58–58А, 62, 64–64Б, 66, 68–173; вул.Польова, вул.Шмідта, пров.Шмідта вул.Василя Вишиваного, 690, м.Токмак, Запорізька обл., 71703 (школа №11, фойє) Середня
230798 м.Токмак – вул.Володимирська: 91, 93–354; вул.Лесі Українки, вул.Лівобережна, вул.Матюха, вул.Молодіжна, вул.Призаводська: 66–86, 88, 90–124; вул.Таврійська: 66, 68–70А, 74, 76–207; вул.Толстого вул.Володимирська, 265, м.Токмак, Запорізька обл., 71709 (МРЕВ ДАІ, фойє) Середня
230799 м.Токмак – вул.Будівельників: 21–40; вул.Ковальська: 4–29, 42, 52, 56–58; вул.Матросова: 17, 19, 21–60; вул.Нова, вул.Призаводська: 18–60; вул.Таврійська: 1–65, 67, 71–73, 75; вул.8 Березня: 1А–29, 33, 35–37; вул.Ковальська, 15, м.Токмак, Запорізька обл., 71709 (школа №6, фойє) Середня
230800 м.Токмак – вул.Ковальська: 31, 37, 39–41, 43–44; вул.Ломоносова: 32; вул.Призаводська: 87, 89; вул.Ковальська, 52/212, м.Токмак, Запорізька обл., 71709 (амбулаторія, фойє) Середня
230801 м.Токмак – вул.Ковальська: 34–36, 38, 54, 60; вул.Ковальська, 15, м.Токмак, Запорізька обл., 71709 (школа №6, фойє) Середня
230802 м.Токмак – вул.Ковальська: 32, 42А, 46–50, 62; вул.Ковальська, 40, м.Токмак, Запорізька обл., 71709 (дитячий заклад "Журавленя", фойє) Середня
230803 м.Токмак – вул.Благодатна, вул.Будівельників: 1–20; вул.Вишнева, вул.Володимирська: 43А, 45, 47, 49А–90, 92; вул.Заводська, вул.Леваневського, вул.Ломоносова: 1–30; вул.Матросова: 3А–16, 18, 20; вул.Миру: 33–126; вул.Призаводська: 1–17А; вул.Франка, вул.Чкалова, вул.14 Вересня: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135–137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175–179, 183, 320–572; вул.8 Березня: 32, 34, 40–73; пров.Фінський вул.Чкалова, 17, м.Токмак, Запорізька обл., 71706 (технічна школа ТСОУ, фойє) Середня
230804 м.Токмак – вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 5–11, 13, 15, 17, 25, 31–35, 37, 39, 41; вул.Героїв України: 79, 83, 85, 87, 91, 93–170; вул.Городня: 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99–101, 103, 105–107, 109, 111, 115, 117, 119–284; вул.Гришунова: 85, 87–87А, 89–164; вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Привокзальна: 25–27, 33А, 51–53, 55–57, 59, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75–146; вул.Щави вул.Привокзальна, 49, м.Токмак, Запорізька обл., 71706 (нафтобаза, фойє) Середня
230805 м.Токмак – вул.Вокзальна: 4–4А, 12, 14, 16, 20–22; вул.Героїв України: 1–78, 80, 84, 86, 88–90, 92; вул.Городня: 1–88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 118; вул.Гришунова: 1–84А, 86, 88; вул.Привокзальна: 1–24, 28–32, 34А–50, 54, 58, 60–60А, 62, 66, 68, 70, 72, 74; вул.Чехова, вул.9 Травня вул.Привокзальна, 31, м.Токмак, Запорізька обл., 71706 (школа №12, фойє) Середня
230806 м.Токмак – вул.Вокзальна: 30, 36, 38, 40, 42–225; вул.Садова, вул.Серьогіна, вул.Українська, вул.Широка, вул.14 Вересня: 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37–37А, 39, 43, 45, 47, 49, 51–68, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130, 132–134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154–162, 164, 166, 170, 172, 174, 180–182, 184–264; вул.14 Вересня, 19, м.Токмак, Запорізька обл., 71702 (дитячий садок "Червона Шапочка", фойє) Середня
230807 м.Токмак – вул.Бурхлива, вул.Вербова, вул.Довженка, вул.Енгельса, вул.Заливна, вул.Короленка, вул.Південна, вул.14 Вересня: 2–18, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50; вул.9 Січня, пров.Зелений, пров.Світлий, пров.Ювілейний вул.Серьогіна, 2, м.Токмак, Запорізька обл., 71702 (школа №4, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230523 Комунальне підприємство "Приморська центральна районна лікарня" Приморської районної ради Запорізької області вул.Морська, 74, м.Приморськ, Приморський р-н, Запорізька обл., 72100 Мала
230571 Комунальна установа "Молочанська психіатрична лікарня" Запорізької обласної ради вул.Широка, 5, м.Молочанськ, Токмацький р-н, Запорізька обл., 71716 Мала
230635 Якимівська центральна районна лікарня вул.Центральна, 30, смт Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503 Мала
230808 Комунальне підприємство "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Токмацької міської ради вул.Центральна, 55Ж, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 Мала
231126 Державна установа "Веселівський виправний центр (№8)" вул.40 років Перемоги, 39, с.Озерне, Веселівський р-н, Запорізька обл., 72254 Мала