Запорізька область - одномандатний виборчий округ №81

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бердянської РДА

32

Відділ ведення ДРВ апарату Василівської РДА

25

Відділ ведення ДРВ апарату Мелітопольської РДА

114

Відділ ведення ДРВ апарату Пологівської РДА

16

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Токмацької міської ради

42

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230090 смт Веселе – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева: 1–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Центральна: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–233; вул.Чарівна: 1–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69; вул.Центральна, 150А, смт Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72202 (Культурно-мистецький центр, танцювальна зала) Середня

230091 смт Веселе – вул.Лесі Українки, вул.Олімпійська, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Хліборобна, вул.Чкалова: 8–8А, 10–159; вул.Чумацька: 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76–76А, 78–201; пров.Олімпійський вул.Пушкіна, 18, смт Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72202 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Середня

230092 смт Веселе – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Лучиста, вул.Матросова, вул.Меліораторів, вул.Мисливська, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Продольна, вул.Таврійська, вул.Чарівна: 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–187; вул.40 років Перемоги, пров.Чарівний вул.Продольна, 59, смт Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72202 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика

230093 смт Веселе – вул.Веселівська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Макаренка, вул.Московська, вул.Мостова, вул.Першотравнева, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Хіміків, вул.Центральна: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Чкалова: 1–7, 9–9А; вул.Чумацька: 1–49А, 51А, 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–73А, 75, 77; пров.Базарний, роз’їзд 161 км вул.Макаренка, 4, смт Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72202 (різнопрофільна гімназія, фойє, 1-й поверх) Велика

230094 смт Веселе – вул.Гагаріна, вул.Георгія Кирпи, вул.Залізнична, вул.Коношко, вул.Кубинська, вул.Кутузова, вул.Лісова: 91–176; вул.Миру: 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–200; вул.Незалежності України, вул.Патріотична, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Суворова, жил фонд елеватора, Прорабський участок вул.Кубинська, 13, смт Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72201 (громадська будівля Веселівської селищної ради, зала селищної ветеранської організації) Середня

230095 смт Веселе – вул.Бобрових, вул.Будівельна, вул.Вишнева: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51–88; вул.Григорія Сковороди, вул.Заводська, вул.Лісова: 1–90; вул.Миру: 1–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138–138А, 140, 142, 144; вул.Шевченка вул.Шевченка, 12, смт Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72202 (будинок культури, глядацька зала) Середня

230096 с.Новоолександрівка(Веселівська селищна територіальна громада) пров.Шкільний, 2, с.Новоолександрівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72205 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

230097 с.Єлизаветівка(Веселівська селищна територіальна громада) вул.Культурна, 28, с.Єлизаветівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72206 (Єлизаветівський центр культури та дозвілля, фойє) мала

230098 с.Ясна Поляна вул.Польова, 24А, с.Ясна Поляна, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72216 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала

230099 с.Мала Михайлівка, с.Авангард вул.Центральна, 31, с.Мала Михайлівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72252 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) мала

230100 с.Озерне – вул.Зелена, вул.Інтернаціональна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Степова, вул.40 років Перемоги: 1–38, 40–65; вул.40 років Перемоги, 55А, с.Озерне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72254 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала

230101 с.Гоголівка, с.Мусіївка вул.Центральна, 35, с.Гоголівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72232 (сільська рада, зала засідань) мала

230102 с.Запоріжжя, с.Білівське, с.Братолюбівка вул.Гагаріна, 19, с.Запоріжжя, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72240 (сільська рада, зала засідань, 1-й поверх) Середня

230103 с.Зелений Гай, с.Красавич вул.Центральна, 27, с.Зелений Гай, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72231 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

230104 с.Калинівка(Чкаловська сільська територіальна громада), с.Добровольчеське, с.Новоукраїнка вул.Центральна, 22, с.Калинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72210 (сільська рада, актова зала) Середня

230105 с.Корніївка вул.Центральна, 130Б, с.Корніївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72213 (сільська рада, зала засідань) Середня

230106 с.Матвіївка, с.Восход вул.Першого Травня, 48, с.Матвіївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72222 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня

230107 с.Менчикури – вул.Вишнева: 84, 86, 88, 90–90А, 92, 96–96А, 98–149А; вул.Гагаріна, вул.імені Івана Франка: 75, 77, 79–148; вул.Лесі Українки: 1–12, 14–54; вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Піонерська, вул.Пушкіна, вул.Шевченка вул.Лесі Українки, 8, с.Менчикури, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72215 (сільська рада, актова зала) мала

230108 с.Менчикури – вул.Вишнева: 1–83, 85, 87, 89, 91, 93–95, 97; вул.імені Івана Франка: 1–74Б, 76, 78; вул.Лесі Українки: 13; вул.Першотравнева, вул.Садова вул.Садова, 33А, с.Менчикури, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72216 (дошкільний навчальний заклад "Зайчик", ігрова кімната) мала

230109 с.Піскошине вул.Центральна, 1, с.Піскошине, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72214 (школа, їдальня, 1-й поверх) мала

230110 с.Новоуспенівка вул.Шкільна, 19, с.Новоуспенівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72220 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

230111 с.Новоіванівка(Новоуспенівська сільська територіальна громада) вул.Мирна, 40А, с.Новоіванівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72221 (школа, спортивна зала 1-й поверх) мала

230112 с-ще Таврія вул.Центральна, 6, с-ще Таврія, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72242 (сільський будинок культури, сесійна зала 1, 2-й поверх) мала

230113 с.Веселе вул.Шкільна, 15, с.Веселе, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72241 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

230114 с.Чкалове(Чкаловська сільська територіальна громада) вул.Черняховського, 1, с.Чкалове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72212 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

230115 с.Широке, с.Далеке вул.Шкільна, 44А, с.Широке, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72250 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

230332 смт Михайлівка – вул.Артезіанська, вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Козацька: 99–101; вул.Космічна, вул.Патріотична: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Пушкіна: 96, 98, 100, 104–104А, 114–114А, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128–130, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 171, 173, 175, 185А, 191, 197, 199, 201, 203, 205, 207; вул.Садова: 1, 3, 5–7, 11, 13, 15, 17–17В, 19, 21, 23; вул.Центральна: 31–72, 75; вул.Шкільна: 91, 93, 95, 97–97А, 99–99А, 103–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121–123, 125, 127–129, 131, 133, 137–141, 158, 160, 162, 166–166А, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192; пров.Лікарняний, пров.Роздільний, пров.Тургенєва, пров.Фестивальний вул.Центральна, 38, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72002 (районний будинок культури, актова зала) Середня

230333 смт Михайлівка – вул.Вишнева: 1–2, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32–32А, 34, 36, 38–42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 58; вул.Гоголя: 1–27, 29–31; вул.Запорізька: 1–22, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Миру: 2–13, 15, 21, 23, 25–31; вул.Привітна: 1–34; вул.Святопокровська, вул.Таврійська: 1–6, 8–8Б; вул.Франка Івана: 1–44А, 46, 48, 50–52, 54, 56, 60–62, 64–64А; вул.Центральна: 3–29; вул.Шкільна: 141А, 147–151, 153А, 155, 157, 159, 161, 163–165, 167–171, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193–221А, 232–238, 240, 242–246, 248–250, 252, 254, 256, 258–260, 262, 266, 268–268А, 272, 274, 276, 278, 282, 284, 286–292, 294, 296, 298, 304, 308; пров.Будівельників, пров.Новоселів: 2А, 12–12А, 14, 16, 18, 21–28; пров.Парковий: 2–9А, 11; вул.Шкільна, 143А, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72002 (районна гімназія, фойє) Середня

230334 смт Михайлівка – вул.Дружби народів, вул.Захисників України: 4, 29–43; вул.Маяковського: 1–35, 37, 39, 41–41А, 43–61; вул.Незалежності: 1–44, 46–48; вул.Некрасова, вул.Патріотична: 1, 3–5, 7–7Б, 9, 11, 13, 15–15А, 17–132; вул.Пушкіна: 132–132А, 134, 136–136А, 138А, 140–140А, 142, 144, 146, 148, 150–152А, 154, 156, 158–160, 162, 164, 166–170, 172–172А, 174–174А, 176–184, 186–190, 192–196, 198–198А, 200, 202, 204, 206–206А, 208–385; вул.Садова: 2, 4–4Б, 8–10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–123; вул.Франка Івана: 45, 47, 49–49А, 53–53Б, 55–55А, 57–59А, 63, 65–174; вул.Шевченка, пров.Чарівний вул.Пушкіна, 206Б, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72002 (сільський клуб №2, зала) Середня

230335 смт Михайлівка – вул.Гоголя: 28, 32–150; вул.Запорізька: 22А–22/30, 24–24А, 26, 28, 30, 32–199; вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Маяковського: 36А, 38, 40, 42; вул.Незалежності: 45, 50–142; вул.Суворова: 1–6А, 9–11, 13, 15–39А; вул.Таврійська: 7А, 9–165; вул.Трансформаторна, вул.Шкільна: 225–231, 239, 241, 247, 251, 253, 255, 257, 261, 263, 267А, 269–271, 273, 275, 277, 279, 283, 285, 293, 295, 297, 299А–303, 305–307, 309–446; пров.Північний вул.Маяковського, 63, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72001 (Михайлівська школа №2, фойє) Середня

230336 смт Михайлівка – вул.Горького: 136, 138, 139А–239; вул.Миру: 14, 16А–20В, 22–22Б, 24А, 33–45; вул.Мічуріна: 1–118, 120–120А; вул.Сонячна: 1–127, 129, 131, 133; вул.Тіниста: 100–102, 104–110, 114, 116–120, 122, 126–126Б, 128, 130, 134, 136, 138–146, 148–150, 158, 162, 164–164А, 166, 168–178, 180, 182, 184–186, 188–216, 219, 221, 225, 227, 229–229А, 231, 233, 235, 237–241, 243, 247, 249, 251–253А, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267–269, 271, 273–275А, 279, 281, 283, 285, 287–289, 291, 293, 295; вул.Урожайна, вул.Чкалова: 99, 101, 103–103А, 105А–107, 109, 111, 113, 115, 119, 121–123, 125–125А, 127, 129–228; пров.Зарічний, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Новоселів: 1–1Б, 3–11, 13, 15, 17–17А, 19–19А; пров.Парковий: 10, 12–20; Сільськогосподарська зона № 3 вул.Мічуріна, 57, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72002 (ТОВ "Агрофірма ім. Мічуріна", зала засідань) Середня

230337 смт Михайлівка – вул.Вишнева: 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53–57, 59–152; вул.Кутузова, вул.Мічуріна: 119, 121–221; вул.Привітна: 39–97; вул.Сонячна: 128, 130, 132, 134–231; вул.Суворова: 8, 12, 14, 41–131; вул.Тіниста: 218, 220, 224, 226, 228, 230–230А, 232–232Б, 234, 236, 242, 244–246, 248, 250–250А, 254, 256–256А, 258А, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 276, 280, 282, 284, 286, 290, 292, 294, 296–379; с.Петрівка вул.Мічуріна, 196А, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72001 (Агрофірма ЮЛеНа, актова зала) Середня

230338 смт Михайлівка – вул.Вільна, вул.Захисників України: 1–3, 4А–27В; вул.Козацька: 3–98; вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Пушкіна: 2А–95, 97–97Г, 99, 103А, 105–113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139–139А, 141, 143, 145–145А, 147, 149; вул.Свободи, вул.Святонікольська: 1–2А, 4, 6–8, 12–22; вул.Степова, вул.Східна, вул.Українська, вул.Центральна: 73–74, 76–213; пров.Піонерський, пров.Робітничий вул.Пушкіна, 129, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72002 (Михайлівська дев’ятирічна школа, спортивна зала) Середня

230339 смт Михайлівка – вул.Горького: 1–135, 137, 139; вул.Святонікольська: 3, 5, 9, 24–32А; вул.Тіниста: 1–99, 103, 111–113, 115, 121, 123–125, 127, 129, 131–133, 135, 137, 147, 151–157, 159, 163, 165, 167, 179, 181, 183, 187; вул.Чкалова: 1–98, 100, 102, 104, 108, 110, 112–112А, 114А, 116–118, 120, 124, 126, 128; вул.Шкільна: 3–90, 92, 94, 96, 98, 100А–102, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 134, 142, 152, 154, 156; пров.Павлова, с.Тарсалак, с.Першотравневе(Михайлівська селищна територіальна громада) вул.Чкалова, 36, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72005 (сільський клуб №3, зала)
/
вул.Чкалова, 38, смт Михайлівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72005
Середня

230340 с.Вовківка, с.Нововолодимирівка пров.Молодіжний, школа, с.Нововолодимирівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72008 (школа, зала) мала

230341 смт Пришиб – вул.Визволителів, вул.Гагаріна: 1–22; вул.Гоголя, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Свободи, вул.Степова: 7–93; вул.Цвіткова, вул.Центральна: 26, 30, 77–199; вул.Шкільна, вул.Щастя, пл.Дільниця Бурчацьк-Пришиб 1169км+457м, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Фестивальний вул.Шкільна, 14, смт Пришиб, Василівський р-н, Запорізька обл., 72013 (Пришибська школа, вестибюль) Середня

230342 смт Пришиб – вул.Гагаріна: 23–68; вул.Елеваторна, вул.Зелена, вул.Комбінатівська, вул.Культурна, вул.Південна: 36–115; вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Степова: 3–6; вул.Центральна: 3–25, 29, 39–71; вул.Чернишевського, пров.Ветеранів, пров.Вишневий, пров.Історичний, с.Розівка вул.Елеваторна, 2/1, смт Пришиб, Василівський р-н, Запорізька обл., 72013 (будинок культури, зала) Середня

230343 смт Пришиб – вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Південна: 2–30; вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Радісний, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Східний, с.Слов’янка, с.Смиренівка вул.Центральна, 73, смт Пришиб, Василівський р-н, Запорізька обл., 72013 (Пришибська селищна рада, зала засідань) Середня

230344 с.Бурчак пров.Шкільний, 3А, с.Бурчак, Василівський р-н, Запорізька обл., 72010 (спеціалізована школа "Джерело", спортивна зала) Середня

230345 с.Високе, с.Тракторне вул.40 років Перемоги, 70, с.Високе, Василівський р-н, Запорізька обл., 72020 (Високівська школа, вестибюль) Середня

230346 с.Водне, с.Рівне, с.Солов’ївка, с.Суворе, с.Трудолюбимівка вул.Миру, 61А, с.Трудолюбимівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72022 (сільський будинок культури, зала) мала

230347 с.Любимівка, с.Барвінівка, с.Володимирівка, с.Дніпровка(Роздольська сільська територіальна громада), с.Лиманівка, с.Садове, с.Українка вул.Дружби, 67, с.Любимівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72011 (Любимівська школа, фойє) Середня

230348 с.Мар’янівка(Плодородненська сільська територіальна громада), с.Миколаївка(Плодородненська сільська територіальна громада), с.Новомиколаївка(Плодородненська сільська територіальна громада) вул.Миру, 108А, с.Мар’янівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72043 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

230349 с.Молодіжне, с.Олександрівка(Плодородненська сільська територіальна громада), с.Підгірне, с.Солодке 38А, с.Молодіжне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72045 (сільський будинок ультури, глядацька зала) мала

230350 с.Плодородне, с.Братське вул.Миру, 9, с.Плодородне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72040 (сільський будинок культури, мала зала) Середня

230351 с.Показне 55, с.Показне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72040 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

230352 с.Зразкове, с.Радісне 55, с.Зразкове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72042 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

230353 с.Роздол, с.Виноградівка вул.40 років Перемоги, 55, с.Роздол, Василівський р-н, Запорізька обл., 72012 (Роздольська школа, спортивна зала) Середня

230354 с.Завітне, с.Кавунівка, с.Нове Поле 33А, с.Кавунівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72012 (сільський клуб, актова зала) мала

230355 с.Абрикосівка, с.Вишнівка, с.Трудовик, с.Шевченка(Роздольська сільська територіальна громада) 29А, с.Шевченка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72012 (сільський клуб, актова зала) мала

230356 с.Старобогданівка вул.Миру, 142, с.Старобогданівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72044 (Сільська рада, бухгалтерія) Середня

230357 с.Тимошівка – вул.Василя Петрова, вул.Магістральна, вул.Маяковського: 1–9, 10, 14, 16–22; вул.Миру, вул.Олега Кошового, вул.Патріотична: 5, 7, 11–56; вул.Першотравнева, вул.Садова: 10–12, 14–63; вул.Східна, вул.Українська: 12, 14, 16, 18, 20–22А, 24–28, 30–167; вул.Фестивальна, вул.Чарівна, вул.Шкільна: 6, 10–33; пров.Лиманний, пров.Степовий вул.Чарівна, 39, с.Тимошівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72030 (дитячий садок, зала) Середня

230358 с.Тимошівка – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 9А, 11–13А, 15, 24–126; вул.Найдьонова, вул.Патріотична: 1–4, 6, 8–9; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–9, 13; вул.Українська: 2–10А, 13А–13Г, 15–15А, 17, 19, 23, 29; вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 3–5, 7–9; вул.Українська, 12А, с.Тимошівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 72030 (будинок культури, фойє) Середня

230451 смт Приазовське – вул.Горького, вул.Дружби: 1–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; вул.Миру, вул.Паралельна, вул.Покровська: 1–127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; вул.Річна, вул.Садова, вул.Східна, вул.Шевченко: 1–127, 129; пров.Горького, пров.Лікарняний, пров.Паралельний, пров.Парковий, пров.Стадіонний, пров.Український вул.Покровська, 22, смт Приазовське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72401 (районний будинок культури, фойє) Велика

230452 смт Приазовське – вул.Б.Хмельницького, вул.Зарічна, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.40 років Перемоги, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Горького, 76, смт Приазовське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72401 (школа №1 "Азимут", каб. № 1) Велика

230453 смт Приазовське – вул.Дружби: 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–206; вул.Покровська: 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–286А; вул.Шевченко: 128, 130–244А; с.Вишневе вул.Покровська, 149, смт Приазовське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72401 (школа №2, фойє) Середня

230454 смт Приазовське – вул.Азовська, вул.Вишнева, вул.Експериментальна, вул.Квіткова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Південна, вул.Свободи, вул.Степна вул.Квіткова, 26, смт Приазовське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72401 (Управління соціального захисту населення, фойє) Середня

230455 с.Білорічанське, с.Гамівка, с.Таврійське(Приазовська селищна територіальна громада) вул.Гагаріна, 43, с.Гамівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72406 (Гамівський будинок культури, фойє) мала

230456 с.Новоіванівка(Приазовська селищна територіальна громада) вул.Мелітопольська, 8, с.Новоіванівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72401 (школа, фойє) мала

230457 смт Нововасилівка вул.Кооперативна, 78, смт Нововасилівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72420 (адмінбудинок селищної ради, актова зала) Велика

230458 с-ще Домузли вул.Дружби, 17А, с-ще Домузли, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72420 (бібліотека-клуб, актова зала) мала

230459 с.Південне(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Мелітопольська, 14, с.Південне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72420 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна кімната) мала

230460 с.Новоолександрівка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Шевченко, 55, с.Новоолександрівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72422 (церковна столова, обідня зала) мала

230461 с.Бесідівка, с.Ганно-Опанлинка вул.Шкільна, 27, с.Ганно-Опанлинка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72411 (школа, фойє) мала

230462 с.Богданівка вул.Центральна, 100, с.Богданівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72430 (будинок культури, фойє) Середня

230463 с.Степанівка Друга вул.Дружби, 67, с.Степанівка Друга, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72455 (будинок культури, актова зала) мала

230464 с.Ботієве, с.Бабанівка вул.Незалежності, 64, с.Ботієве, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72431 (Ботіївський будинок культури, фойє) Середня

230465 с.Строганівка вул.Балановського, 42, с.Строганівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72432 (будинок культури, фойє) мала

230466 с.Володимирівка(Приазовська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 37, с.Володимирівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72424 (ТОВ "Агрофірма ім.Жукова", фойє) мала

230467 с.Воскресенка, с.Іванівка вул.Шкільна, 42, с.Воскресенка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72414 (будинок культури, фойє) мала

230468 с.Новомиколаївка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Костюшко, 20, с.Новомиколаївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72414 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна кімната) мала

230469 с.Ганнівка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 47, с.Ганнівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72415 (будинок культури, актова зала) мала

230470 с.Прудентове вул.Рева, 36, с.Прудентове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72417 (бібліотека, читальна зала) мала

230471 с.Миколаївка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Гагаріна, 32, с.Миколаївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72416 (будинок культури, фойє) мала

230472 с.Георгіївка вул.Центральна, 41, с.Георгіївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72444 (бібліотека, к.2) мала

230473 с.Гірсівка вул.Молодіжна, 53, с.Гірсівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72440 (будинок культури, фойє) Середня

230474 с.Дівнинське вул.Центральна, 30, с.Дівнинське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72442 (будинок культури, фойє) мала

230475 с.Дмитрівка вул.Центральна, 55, с.Дмитрівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72425 (будинок культури, актова зала) мала

230476 с.Добрівка, с.Новопокровка вул.Нова, 32А, с.Добрівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72443 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) мала

230477 с.Дунаївка, с.Вікторівка вул.Шкільна, 35, с.Дунаївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72446 (будинок культури, фойє) мала

230478 с.Маківка вул.Центральна, 57А, с.Маківка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72413 (бібліотека-клуб, актова зала) мала

230479 с.Надеждине, с.Волна вул.Шкільна, 4, с.Надеждине, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72441 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) мала

230480 с.Новокостянтинівка, с.Ігорівка вул.Азовська, 10, с.Новокостянтинівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72452 (будинок культури, актова зала) Середня

230481 с.Новоспаське вул.Шавкайська, 41, с.Новоспаське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72412 (будинок культури, фойє) мала

230482 с.Громівка, с.Мар’янівка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 20, с.Мар’янівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72412 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна кімната) мала

230483 с.Оріхівка вул.Запорізька, 33, с.Оріхівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72412 (колишня школа, актова зала) мала

230484 с.Олександрівка(Олександрівська сільська територіальна громада), с.Нечкине вул.Насонова, 4, с.Олександрівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72445 (будинок культури, фойє) Середня

230485 с.Приморський Посад вул.Центральна, 47, с.Приморський Посад, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72451 (будинок культури, фойє) мала

230486 с.Розівка(Нововасилівська селищна територіальна громада), с.Калинівка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Бікбулатова, 12, с.Розівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72410 (школа, спортивна зала) Середня

230487 с.Степанівка Перша вул.Мартинова, 1А, с.Степанівка Перша, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72454 (будинок культури, фойє) Середня

230488 с.Миронівка вул.Приморська, 76, с.Миронівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72454 (ТОВ "Перемога", фойє) мала

230489 с.Федорівка(Нововасилівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 50, с.Федорівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72423 (будинок культури, актова зала) мала

230490 с.Чкалове(Олександрівська сільська територіальна громада) вул.Вишнева, 74, с.Чкалове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72453 (будинок культури, танцевальна зала) Середня

230491 с.Шевченка(Приазовська селищна територіальна громада), с.Петрівка(Приазовська селищна територіальна громада) вул.Мира, 50, с.Шевченка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72450 (школа, спортивна зала) мала

230492 м.Приморськ – вул.Вавілова, вул.Вербова, вул.Вереснева, вул.Кокошка, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Новицького: 1–85; вул.Осипенко, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Поштова, вул.Пушкіна: 1–56; вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Соборна: 98–198; вул.Степова, вул.Шмідта, вул.30 років Перемоги, пров.Квітучий, пров.Кутузова вул.Соборна, 95, м.Приморськ, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72100 (бібліотека, фойє) Велика

230493 м.Приморськ – вул.Банкова: 114–218; вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.імені Івана Громака, вул.імені О.М.Грибанова, вул.Калинова: 105–214; вул.Комарова, вул.Ліпченка, вул.Лісова, вул.Мелітопольське шосе, вул.Новицького: 86–126; вул.Олімпійська, вул.Примакова, вул.Пушкіна: 62–97; вул.Свободи, вул.Слов’янська, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Яблунева вул.Банкова, 112, м.Приморськ, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72100 (районний будинок культури, фойє) Велика

230494 м.Приморськ – вул.Абрикосова, вул.Банкова: 1–103; вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова: 1–104; вул.Крилова, вул.Морська: 3–47, 49, 51; вул.Паркова, вул.Соборна: 1–79; вул.Тиха, вул.Центральна, пров.Миру, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Ногайський вул.Соборна, 93, м.Приморськ, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72100 (ліцей, спортивна зала) Середня

230495 м.Приморськ – вул.Жукова, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Молодогвардійців, вул.Морська: 48, 50, 52–80 ГУРТ; вул.Н.Кошкарьової, вул.Обіточна, вул.Піонерська, вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Т.Кошеля вул.Морська, 84, м.Приморськ, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72100 (Ногайський коледж, фойє) Велика

230496 м.Приморськ – вул.Гоголя, вул.Курортна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Приморська, вул.Річна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Аврори, пров.Азовський, пров.Вишневий, пров.Портовий, пров.Східний, пров.Троїцький вул.Шкільна, 110, м.Приморськ, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72100 (школа №3, їдальня) Велика

230497 с.Комишуватка вул.Шевченка, 28А, с.Комишуватка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72104 (будинок культури, фойє) мала

230498 с-ще Набережне, с-ще Подспор’є вул.Поштова, 22, с-ще Подспор’є, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72105 (сільський клуб, фойє) мала

230499 с.Банівка вул.Центральна, 54, с.Банівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72103 (будинок культури, фойє) Середня

230500 с.Борисівка, с.Азов, с.Лозанівка вул.Центральна, 83, с.Борисівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72151 (будинок культури, хол) Середня

230501 с.Вячеславка вул.Миру, 64, с.Вячеславка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72132 (будинок культури, фойє) мала

230502 с.Маринівка вул.Центральна, 35, с.Маринівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72133 (будинок культури, фойє) мала

230503 с.Гюнівка вул.Центральна, 48, с.Гюнівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72110 (будинок культури, фойє) мала

230504 с.Радолівка вул.Миру, 42, с.Радолівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72111 (сільський клуб, фойє) мала

230505 с.Єлизаветівка вул.Вишнева, 2, с.Єлизаветівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72130 (будинок культури, фойє) Середня

230506 с-ще Єлизаветівка, с.Підгірне вул.Привокзальна, 22, с-ще Єлизаветівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72130 (бібліотека, читальна зала) мала

230507 с.Єлисеївка вул.40 років Перемоги, 86, с.Єлисеївка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72112 (будинок культури, фойє) Середня

230508 с.Зеленівка вул.Миру, 28, с.Зеленівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72113 (будинок культури, фойє) Середня

230509 с.Нельгівка вул.Центральна, 14А, с.Нельгівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72114 (будинок культури, фойє) мала

230510 с-ще Нельгівка вул.Привокзальна, 2, с-ще Нельгівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72114 (адмінбудівля станції Нельгівка АТ "Українська залізниця", зала очікування) мала

230511 с.Інзівка вул.Першотравнева, 56, с.Інзівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72142 (будинок культури, фойє) Середня

230512 с.Болгарка вул.Центральна, 37, с.Болгарка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72131 (будинок культури, фойє) Середня

230513 с.Мануйлівка, с.Калинівка(Приморська міська територіальна громада) вул.Сонячна, 32А, с.Мануйлівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72121 (будинок культури, фойє) мала

230514 с.Петрівка вул.Центральна, 45А, с.Петрівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72123 (будинок культури, фойє) Середня

230515 с.Новоолексіївка пров.Зелений, 7, с.Новоолексіївка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72140 (будинок культури, фойє) мала

230516 с.Лозуватка вул.Тараса Шевченка, 40А, с.Лозуватка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72141 (сільський клуб, фойє) мала

230517 с.Орлівка вул.Шкільна, 45, с.Орлівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72143 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) мала

230518 с.Райнівка вул.Центральна, 31, с.Райнівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72144 (будинок культури, фойє) мала

230519 с.Новопавлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Визволителів, вул.Вишнева, вул.Захисників України, вул.Козацька, вул.Красна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Ногайська, вул.Петра Григоренка, вул.Петра Сагайдачного, вул.П’ятихатська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, просп.Перемоги просп.Перемоги, 5, с.Новопавлівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72150 (Партизанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, хол) Середня

230520 с.Новопавлівка – вул.Гагаріна, вул.Івана Франка, вул.Космонавтів, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Українська вул.Українська, 3А, с.Новопавлівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72150 (сільський клуб, фойє) мала

230521 с.Преслав вул.Варбанського, 63А, с.Преслав, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72145 (будинок культури, фойє) Середня

230522 с.Юр’ївка вул.Шкільна, 25А, с.Юр’ївка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72120 (будинок культури, фойє) мала

230536 м.Молочанськ – вул.Вокзальна: 117, 119, 121–133; вул.Горького, вул.Дальня, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Космічна, вул.Лінійна, вул.Миру: 28, 35–77; вул.Молодіжна, вул.Педенко: 37–89; вул.Степова, вул.Фруктова вул.Фруктова, 59, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 (Молочанський плодорозсадник, хол) Середня

230537 м.Молочанськ – вул.Благодатна, вул.Вокзальна: 62–62А, 64–114, 118, 120; вул.Мічуріна, вул.Серьогіна, вул.Таврійська, вул.Ціолковського, вул.Чарівна, вул.Шкільна: 67–175; вул.Щаслива: 31–61; вул.Ясна, пров.Козацький вул.Шкільна, 63, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 (школа №1, спортивна зала) Середня

230538 м.Молочанськ – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 45–60, 63; вул.Дружби, вул.МТС, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Трансформаторна, вул.Шевченка: 115–119, 121–226; вул.Шкільна: 39–66; вул.Щаслива: 1–30; пров.Вишневий вул.Шевченка, 110, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 (будинок культури, фойє) Середня

230539 м.Молочанськ – вул.Антонова, вул.Гвардійська, вул.Заводська, вул.Миру: 2–27, 29–33; вул.Озерна, вул.Педенко: 3–36; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спартаківська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–113, 120; вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.9 Травня вул.Педенко, 17, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 (виконавчий комітет Молочанської міської ради, актова зала) Середня

230540 м.Молочанськ – вул.Берегова, вул.Вокзальна: 3–41; вул.Вороніна, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Левадна, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Низова, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Шкільна: 3–36; пров.Зарічний, пров.Некрасова, пров.Поштовий вул.Шкільна, 34, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 (школа №2, коридор 1 поверху корпусу початкової школи) Середня

230541 м.Молочанськ – вул.Аграрна, вул.Нагорна, вул.Осипенко, вул.Південна, вул.Рогачова, вул.Центральна вул.Центральна, 1, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 (ліцей, актова зала) мала

230542 с.Балкове, с.Гришине, с.Козолугівка, с.Світле(Молочанська міська територіальна громада) вул.Миру, 75, с.Балкове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71772 (будинок культури, фойє) Середня

230543 с.Виноградне, с.Благодатне вул.Гришина, 63, с.Виноградне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71761 (будинок культури, актова зала) мала

230544 с.Долина, с.Левадне(Молочанська міська територіальна громада), с.Любимівка(Молочанська міська територіальна громада), с.Рибалівка вул.Центральна, 59, с.Долина, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71760 (сільський клуб, глядацька зала) мала

230545 с.Покровське, с.Шевченкове(Токмацька міська територіальна громада) вул.Антипенка, 69Б, с.Покровське, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71740 (будинок культури, фойє) Середня

230546 с.Садове вул.Шкільна, 3В, с.Садове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71741 (сільський клуб, глядацька зала) мала

230547 с.Червоногірка вул.Покровська, 99Б, с.Червоногірка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71741 (сільський клуб, фойє) мала

230548 с.Заможне, с.Кутузівка вул.Вишнева, 31А, с.Кутузівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71709 (сільський клуб, фойє) мала

230550 с.Лагідне, с-ще Зоряне вул.Центральна, 93, с.Лагідне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71774 (будинок культури, фойє) Середня

230551 с.Могутнє, с.Розкішне вул.Степова, 56, с.Розкішне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71774 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

230552 с.Грушівка, с.Ударник вул.Нова, 5/1, с.Ударник, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71775 (школа, фойє) мала

230553 с.Кохане, с.Новолюбимівка вул.Червона, 104Г, с.Кохане, Василівський р-н, Запорізька обл., 71733 (школа, каб.1) мала

230554 с.Вишневе вул.Зразкова, 64А, с.Вишневе, Василівський р-н, Запорізька обл., 71733 (сільський клуб, фойє) мала

230555 с.Нове(Токмацька міська територіальна громада), с.Пшеничне, с.Харкове вул.Шкільна, 8, пр.1, с.Нове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71724 (будинок культури, фойє) Середня

230556 с.Мирне(Токмацька міська територіальна громада), с.Рівне(Токмацька міська територіальна громада), с.Чистопілля вул.Шкільна, 1, с.Чистопілля, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71725 (школа, фойє) мала

230557 с.Новомиколаївка(Молочанська міська територіальна громада), с.Курошани, с.Мостове вул.Космічна, 48Б, с.Новомиколаївка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71771 (будинок культури, фойє) Середня

230558 с.Запоріжжя, с.Українка вул.Центральна, 23, с.Запоріжжя, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71770 (будинок культури, фойє) Середня

230559 с.Веселе(Молочанська міська територіальна громада) вул.Центральна, 1А, с.Веселе, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71770 (сільський клуб, фойє) мала

230560 с.Новопрокопівка, с.Ільченкове, с.Солодка Балка вул.Нова, 22А, с.Новопрокопівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71721 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

230561 с.Роботине вул.Шевченка, 23, с.Роботине, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71720 (школа, фойє) мала

230562 с.Остриківка вул.Остриківська, 78Б, с.Остриківка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71752 (будинок культури, хол) Середня

230563 с.Іванівка(Токмацька міська територіальна громада), с.Снігурівка вул.Спортивна, 68А, с.Снігурівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71753 (сільський клуб, глядацька зала) мала

230564 с.Лугівка, с.Фабричне вул.Лугова, 88В, с.Лугівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71702 (сільський клуб, глядацька зала) мала

230565 с.Трудове(Токмацька міська територіальна громада) вул.Горняцька, 1, с.Трудове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71754 (сільський клуб, глядацька зала) мала

230566 с.Урожайне вул.Молодіжна, 2А, с.Урожайне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71755 (сільський клуб, хол) мала

230567 с.Очеретувате(Токмацька міська територіальна громада) вул.Центральна, 73В, с.Очеретувате, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71750 (будинок культури, фойє) мала

230568 с.Скелювате вул.Центральна, 81А, с.Скелювате, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71751 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

230569 с.Таврія, с.Зелений Гай(Роздольська сільська територіальна громада), с.Переможне(Роздольська сільська територіальна громада), с.Чорноземне вул.Дружби, 17А, с.Таврія, Василівський р-н, Запорізька обл., 71730 (школа, спортивна зала)
/
вул.Дружби, 19, с.Таврія, Василівський р-н, Запорізька обл., 71730
Середня

230570 с.Степове(Роздольська сільська територіальна громада), с.Новогорівка вул.Молодіжна, 6, с.Новогорівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71731 (будинок культури, фойє) Середня

230596 смт Якимівка – вул.Перша лінійна, вул.Чкалова, вул.40 років Перемоги вул.Чкалова, 7, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 (аграрний професійний ліцей, актова зала) мала

230597 смт Якимівка – вул.Визволителів Якимівки: 1–114; вул.Вишнева, вул.Зелена: 1–102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118–118А; вул.Ігоря Щербини, вул.Історична, вул.Комунальна, вул.Кооператорів, вул.Космічна: 1–50, 52; вул.Лікарняна, вул.Молодих Патріотів, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 1–68, 70, 72, 74, 78, 80, 82; вул.Театральна, вул.Хліборобів, вул.Центральна: 1–49, 51, 53–55, 57, 59, 63–67, 75–77, 83, 85, 87–89; вул.Широка: 1–51, 53, 55; вул.Щирова вул.Театральна, 7, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 (будинок культури, фоє) Велика

230598 смт Якимівка – вул.Визволителів Якимівки: 115–286; вул.Зелена: 103, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119–236; вул.Меліораторів: 3–8; вул.Паркова: 69, 71, 73, 76–77, 79, 81, 83–132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148–150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166А; вул.Центральна: 50, 52, 56, 58, 60–62, 70–74, 91, 93, 95, 103, 109, 111, 113; вул.Чарівна: 1–50, 52; вул.Широка: 52, 54, 56–131, 134; пров.Спортивний вул.Центральна, 68, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 (будинок культури ПП "Аскон", концертна зала) Велика

230599 смт Якимівка – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Космічна: 51, 53–181А; вул.Меліораторів: 1–1А; вул.Паркова: 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147, 151, 153, 155, 157–157А, 159, 161, 163, 165, 167–244; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 80–82, 84, 86, 90, 92, 94, 96–102, 104–108, 110, 112, 114–210; вул.Чарівна: 51, 53–143; вул.Широка: 133, 135–236; вул.Ювілейна вул.Центральна, 78, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 (кінотеатр "Перемога", фоє) Велика

230600 смт Якимівка – вул.Героїв 23-го батальйону, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Миру вул.Героїв 23-го батальйону, 65, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 (школа-садок "Колосок", приміщення дошкільної групи зі спальнею) Середня

230601 смт Якимівка – вул.Благодатна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Кільцева, вул.Курортна, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Ульянівська, вул.Шевченка, вул.ШРП-25, пров.Поштовий, Залізничні будинки 1241 км., Залізничні будинки 1245 км. вул.Вокзальна, 15, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 (будівля залізничного вокзалу, зала засідань) Середня

230602 с.Атманай вул.Матросова, 3А, с.Атманай, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72552 (Атманайська школа, актова зала) Середня

230603 с.Солоне вул.Ювілейна, 15Б, с.Солоне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72553 (приміщення дошкільного навчального закладу, актова зала) мала

230604 с.Нове вул.Кільцева, 15, с.Нове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72553 (фельдшерський пункт, кабінет 2) мала

230605 с.Володимирівка(Якимівська селищна територіальна громада), с.Олександрівка(Якимівська селищна територіальна громада) вул.Миру, 77, с.Володимирівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72530 (Володимирівський сільський будинок культури філія №1, танцювальна зала) Середня

230606 с.Юр’ївка вул.Садова, 38А, с.Юр’ївка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72561 (фельдшерський пункт, приймальня) мала

230607 с-ще Максима Горького, с.Михайлівське, с.Степове вул.М.Горького, 9, с-ще Максима Горького, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72514 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня

230608 с.Весняне вул.Ветеранів, 1, с.Весняне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72515 (будинок поштового відділення, фоє) мала

230609 с.Вовчанське вул.Ювілейна, 42, с.Вовчанське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72551 (Вовчанська школа, спортивна зала) Середня

230610 с.Давидівка, с.Андріївка пров.Шкільний, 1, с.Давидівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72550 (Давидівська школа, фоє) Середня

230611 смт Кирилівка – вул.Волкова.А., вул.Заповідна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Коса Пересип, вул.Кравченко.О., вул.Курортна, вул.Лазурна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Носкова, вул.Південна, вул.Приморський бульвар, вул.Промоїна, вул.Рибацька, вул.Санаторна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тітова, вул.Федотова Коса, вул.Фольварочного, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.Чуба.А., вул.Чуйко.О., вул.Шевченка, вул.200 річчя Кирилівки, просп.Азовський: 152–188; вул.Центральна, 40А, смт Кирилівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72563 (будинок культури, фоє) Середня

230612 смт Кирилівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Лиманська, вул.Молодіжна, вул.Морська, вул.Першотравнева, вул.Пшенична, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Приморський, просп.Азовський: 1–114; просп.Азовський, 8, смт Кирилівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72563 (Кирилівський будинок культури №2, 1-й поверх, фоє) Велика

230613 с.Лиманське 4, с.Лиманське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72564 (сільський клуб, фоє) мала

230614 с.Новоданилівка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Червона вул.Зелена, 44А, с.Новоданилівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72520 (приміщення спортгуртка Новоданилівського будинку культури, спортивний зал) мала

230615 с.Новоданилівка – вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Крамська, вул.Лисконоженко, вул.Нова, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Стельмаха вул.Центральна, 15, с.Новоданилівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72520 (будинок культури, актова зала) Середня

230616 с.Велика Тернівка вул.Шкільна, 12, с.Велика Тернівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72522 (дитячий садок, актова зала) мала

230617 с.Ганнівка(Якимівська селищна територіальна громада), с.Єлизаветівка(Якимівська селищна територіальна громада) вул.В.Плентюка, 17, с.Ганнівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72521 (школа-садок, каб.1) мала

230618 с.Охрімівка – вул.Віри Білик, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Степова: 1–106, 108, 110, 112–114, 116, 120, 122, 124, 126, 130–130А, 132, 134, 138, 140; вул.Центральна: 1–105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121–121Б, 123, 125, 127; вул.Шкільна: 1–113, 117, 119, 121–123А, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139–139Б, 141; вул.Ювілейна, с.Косих вул.Центральна, 90, с.Охрімівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72562 (будинок культури, фоє) Середня

230619 с.Охрімівка – вул.Степова: 107, 109, 111, 115, 119, 121, 123, 125, 127–129, 131, 133, 137, 139, 141–271; вул.Центральна: 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120А, 122, 124–124А, 126, 128–273; вул.Шкільна: 114–116, 118, 120, 124, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142–247; вул.Шкільна, 108, с.Охрімівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72562 (Охримівська школа, актова зала) мала

230620 с-ще Переможне вул.Центральна, 14, с-ще Переможне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72513 (будинок культури, концертна зала) Середня

230621 с-ще Якимівське вул.Робоча, 68/2, с-ще Якимівське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72513 (адмінбудівля ТОВ "Барвинок-2008", зал) мала

230622 с-ще Трудове(Якимівська селищна територіальна громада) вул.Миру, 18, с-ще Трудове, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72513 (фельдшерський пункт, приймальня) мала

230623 с.Радивонівка, с.Перемога вул.Центральна, 135А, с.Радивонівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72532 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

230624 с.Мирне, с.Тимофіївка вул.Шкільна, 77, с.Мирне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72533 (Ленінська школа, фоє) мала

230625 с.Богатир вул.Набережна, 15, с.Богатир, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72534 (будівля Богатирського лісництва, зала засідань) мала

230626 с.Розівка(Якимівська селищна територіальна громада), с.Червоне вул.Черняховського, 38, с.Розівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72541 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

230627 с.Дружба вул.Кооперативна, 10, с.Дружба, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72541 (фельдшерський пункт, приймальня) мала

230628 с.Зірка вул.Космонавтів, 17, с.Зірка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72541 (дитячий садок, дошкільна група) мала

230629 с.Таврійське(Якимівська селищна територіальна громада), с.Гвардійське, с.Зернове вул.Центральна, 13А, с.Таврійське, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72540 (Таврійський сільський будинок культури філія №9, фоє) Середня

230630 с.Чорноземне вул.Шкільна, 11, с.Чорноземне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72511 (будинок культури, фоє) мала

230631 с.Шевченка(Якимівська селищна територіальна громада) вул.Сонячна, 1, с.Шевченка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72512 (будівля ТОВ "Агропродінвест", актова зала) мала

230632 с.В’язівка, с.Петрівка(Якимівська селищна територіальна громада) вул.Петрівська, 43, с.Петрівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72510 (Петрівська школа, фоє) мала

230633 с.Шелюги вул.Зої Космодем’янської, 9, с.Шелюги, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72560 (будинок культури, фоє) Середня

230634 с.Мала Тернівка вул.Трудова, 32, с.Мала Тернівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72561 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала

230782 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 1А–67А, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 87, 89А/41–89А/69; вул.Гвардійська, вул.Грушева, вул.Калинова: 2–50, 52–54, 56, 58–58А, 60; вул.Мічуріна, вул.Скеляста, вул.Східна, вул.Урожайна вул.Василя Вишиваного, 2, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (школа-садок №1, ізостудія) Середня

230783 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 68–70, 72, 74, 76–76А, 78–78А, 80, 82, 84–86, 88–88А, 90–161, 163, 165, 167–171, 173, 175, 177, 179, 185, 187, 189, 191, 193; вул.Дружби: 1–78, 82, 84–86, 88, 90, 92, 94; вул.Зелений Гай, вул.Івченка, вул.Калинова: 51, 55, 57, 59, 61–136; вул.Літня: 55, 59, 61, 63, 65–133; вул.Мєндєлєєва, вул.Степова: 1–3, 5, 9, 13–13А, 15, 17–63А; вул.Урочиста, вул.Ціолковського, пров.Веселий, пров.Вознесенський, пров.Плодородний, пров.Тихий вул.Василя Вишиваного, 180, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (школа №10, фойє) Середня

230784 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 162, 164, 166, 172, 174, 176, 178–178А, 182–184А, 186, 188, 190, 192, 194–207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 227–229, 231–233, 235, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253–259, 261, 263, 267, 269, 271, 273; вул.Горіхова, вул.Дружби: 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95–138, 140, 144, 146–146А, 150, 152, 156, 158–158Б, 160–160А, 162–164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186; вул.Зарічна, вул.Карла Лібкнехта: 2–84, 86, 88, 90, 92–100; вул.Комарова, вул.Літня: 2–54, 56–58, 60, 62, 64; вул.Марка Безручка, вул.Мостова, вул.Прибережна, вул.Привольна, вул.Прикордонна, вул.Сонячна, пров.Весняний, пров.Відрадний, пров.Розкішний вул.Василя Вишиваного, 180, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (школа №10, спортивна зала) Велика

230785 м.Токмак – вул.Абрикосова, вул.Гоголя: 64–66А, 70, 72–74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86–88, 90–98, 100, 104, 106–106А, 108–108А, 110–114, 116–118, 120, 122, 124, 126–128, 132; вул.Зої Космодем’янської, вул.Інтернаціональна: 34, 36, 38–114; вул.Карла Маркса, вул.Олега Кошового: 65–92; вул.Пригородня, вул.Степова: 4, 6–8А, 10–12, 14–14А, 16, 67–141; вул.Червона: 33–81; вул.Шевченка, 52, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71708 (школа №5, спортивна зала) Середня

230786 м.Токмак – вул.Гоголя: 54, 56, 58–62; вул.Шевченка: 45–56; вул.Шевченка, 52, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71708 (школа №5, фойє) Середня

230787 м.Токмак – вул.Центральна: 22–24, 30–38; вул.Шевченка: 35, 37, 39, 41, 43; вул.Дружби, 246, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (музична школа, фойє) Середня

230788 м.Токмак – вул.Олега Кошового: 3–64; вул.Шевченка: 30–34, 36, 38, 40, 42; вул.Шевченка, 33, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (школа №2, їдальня) Середня

230789 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 270, 272, 300, 320, 322–322А, 324, 326, 328, 330–332, 334, 353, 355, 357, 359, 361, 365, 367, 369, 371, 373, 375–377, 379, 381–381А; вул.Володимирська: 9–14; вул.Карла Лібкнехта: 101, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 172–172А, 174, 176, 178, 180, 188–190, 192, 198, 200; вул.Нансена, вул.Центральна: 14, 16–20, 49–51; вул.Центральна, 10, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (будинок культури, фойє) Середня

230790 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 230, 234, 236, 238–240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 260, 262, 264–266, 268, 270А, 272А, 277А–299, 301–319, 321, 323, 325, 327, 329, 333, 335; вул.Володимирська: 2; вул.Дружби: 139, 141–143, 145–145А, 149, 151–151А, 153–155, 157, 159, 161, 165, 167, 169–171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–185А, 187–253, 257, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279А, 281, 283, 285, 293, 295, 297; вул.Інтернаціональна: 2–33, 35, 37; вул.Карла Лібкнехта: 85, 87, 89, 91, 102–104, 108, 110–112, 114, 116, 118, 120, 124–126, 128, 130–132, 134–136, 138–140, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164; вул.Червона: 1–32; вул.Шевченка: 3–14; вул.Василя Вишиваного, 272, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (шаховий клуб, фойє) Середня

230791 м.Токмак – вул.Володимирська: 17; вул.Миру: 1–28; вул.Перемоги: 5А–8, 10, 13–15; вул.Центральна: 9–11, 15, 21, 25; вул.Центральна, 13, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (палац спорту, фойє) Середня

230792 м.Токмак – вул.Володимирська: 25, 33–33А, 35А–35В; вул.Перемоги: 9–9А, 11; вул.Перемоги, 1, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (школа №1, фойє) Велика

230793 м.Токмак – вул.Володимирська: 19–24, 27–32, 34–35, 36–42, 44, 46, 48; вул.Гоголя: 3–12; вул.Паркова, вул.Перемоги: 42–48; вул.Володимирська, 21, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (гуртожиток, фойє) Середня

230794 м.Токмак – вул.Армійська: 1–22; вул.Богдана Хмельницького: 1–28, 30, 32, 34; вул.Гагаріна, вул.Гоголя: 46, 67–69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 89, 99, 101–103/1, 105, 107, 109, 115, 119, 121, 123, 125, 129–131, 133–189; вул.Дружби: 254–256, 260, 264, 266, 268, 335, 337, 339, 341; вул.Нагорна: 40, 44, 46, 50, 57–83; вул.Центральна: 55К–65; вул.Гоголя, 71, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (механічний технікум, учбовий корпус №3, ауд.29) Середня

230795 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 338–352, 354, 356, 358, 360, 362–364, 366, 368, 370, 372, 374, 378–378А, 380, 382–435, 439, 441, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 467; вул.Ватутіна, вул.Гоголя: 13–45, 47–51, 55, 57; вул.Горького: 3/1–43; вул.Дружби: 270, 272, 274–278, 280, 282, 284, 288–292, 294, 296, 298–334, 336, 338, 340, 342–367, 369, 371, 373, 375–377, 379, 381, 383, 385–385А, 389–389А, 391, 393, 395–399, 401, 403, 405–407А, 409, 411–417, 419, 421–423; вул.Карла Лібкнехта: 127, 129, 133, 137, 141, 143, 145, 147–149, 153, 155, 157–157А, 159, 161, 163, 167–171, 173, 175, 177, 179, 181–187, 191, 193–197, 199, 201–290; вул.Нагорна: 2–39, 41–43, 45, 47–49, 51–55; вул.Пушкіна: 3–25; вул.Шелепаєва, пров.Слов’янський вул.Василя Вишиваного, 322, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 (центр дитячого мистецтва, спортивна зала) Середня

230796 м.Токмак – вул.Армійська: 24–102; вул.Богдана Хмельницького: 29–29А, 31, 33/1–33/2, 35–102; вул.Василя Вишиваного: 436–438, 440, 442–444, 446, 448, 450А, 452А, 454, 456, 458, 460, 462, 464, 466, 468–487, 491, 493, 495, 497, 499–501, 503, 505–507, 509, 511, 513, 515, 517, 519, 521, 525, 529, 531; вул.Веретеннікова, вул.Гастело, вул.Горького: 46–65; вул.Дружби: 368, 370, 372, 374, 378, 380–380А, 382, 384, 386–388, 390, 392, 394, 400, 402, 404, 408, 410, 418, 420, 425–517; вул.Маяковського, вул.Нєкрасова: 1–47, 51, 53А, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67; вул.Пушкіна: 30–44; пров.Першотравневий вул.Нагорна, 42, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71708 (ВАТ "АТП-12308", фойє) Середня

230797 м.Токмак – вул.Василя Вишиваного: 490, 492, 494, 496, 498, 502, 504, 508, 510, 512, 514, 516, 518, 520, 522–524, 526–528, 530, 532–901; вул.Достоєвського, вул.Лермонтова, вул.Нєкрасова: 48–50А, 52, 54, 56–56А, 58–58А, 62, 64–64Б, 66, 68–173; вул.Польова, вул.Шмідта, пров.Шмідта вул.Василя Вишиваного, 690, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71703 (школа №11, фойє) Середня

230798 м.Токмак – вул.Володимирська: 91, 93–354; вул.Лесі Українки, вул.Лівобережна, вул.Матюха, вул.Молодіжна, вул.Призаводська: 66–86, 88, 90–124; вул.Таврійська: 66, 68–70А, 74, 76–207; вул.Толстого вул.Володимирська, 265, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71709 (нежитлова будівля комунальної власності Токмацької міської ради, фойє) Середня

230799 м.Токмак – вул.Будівельників: 21–40; вул.Ковальська: 4–29, 42, 52, 56–58; вул.Матросова: 17, 19, 21–60; вул.Нова, вул.Призаводська: 18–60; вул.Таврійська: 1–65, 67, 71–73, 75; вул.8 Березня: 1А–29, 33, 35–37; вул.Ковальська, 15, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71709 (школа №6, фойє) Середня

230800 м.Токмак – вул.Ковальська: 31, 37, 39–41, 43–44; вул.Ломоносова: 32; вул.Призаводська: 87, 89; вул.Ковальська, 52/212, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71709 (амбулаторія, фойє) Середня

230801 м.Токмак – вул.Ковальська: 34–36, 38, 54, 60; вул.Ковальська, 15, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71709 (школа №6, фойє) Середня

230802 м.Токмак – вул.Ковальська: 32, 42А, 46–50, 62; вул.Ковальська, 40, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71709 (дитячий заклад "Журавленя", фойє) Середня

230803 м.Токмак – вул.Благодатна, вул.Будівельників: 1–20; вул.Вишнева, вул.Володимирська: 43А, 45, 47, 49А–90, 92; вул.Заводська, вул.Леваневського, вул.Ломоносова: 1–30; вул.Матросова: 3А–16, 18, 20; вул.Миру: 33–126; вул.Призаводська: 1–17А; вул.Франка, вул.Чкалова, вул.14 Вересня: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135–137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175–179, 183, 320–572; вул.8 Березня: 32, 34, 40–73; пров.Фінський вул.Чкалова, 17, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71706 (технічна школа ТСОУ, фойє) Середня

230804 м.Токмак – вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 5–11, 13, 15, 17, 25, 31–35, 37, 39, 41; вул.Героїв України: 79, 83, 85, 87, 91, 93–170; вул.Городня: 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99–101, 103, 105–107, 109, 111, 115, 117, 119–284; вул.Гришунова: 85, 87–87А, 89–164; вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Привокзальна: 25–27, 33А, 51–53, 55–57, 59, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75–146; вул.Щави вул.Привокзальна, 49, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71706 (нафтобаза, фойє) Середня

230805 м.Токмак – вул.Вокзальна: 4–4А, 12, 14, 16, 20–22; вул.Героїв України: 1–78, 80, 84, 86, 88–90, 92; вул.Городня: 1–88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 118; вул.Гришунова: 1–84А, 86, 88; вул.Привокзальна: 1–24, 28–32, 34А–50, 54, 58, 60–60А, 62, 66, 68, 70, 72, 74; вул.Чехова, вул.9 Травня вул.Привокзальна, 31, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71706 (школа №12, фойє) Середня

230806 м.Токмак – вул.Вокзальна: 30, 36, 38, 40, 42–225; вул.Садова, вул.Серьогіна, вул.Українська, вул.Широка, вул.14 Вересня: 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37–37А, 39, 43, 45, 47, 49, 51–68, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130, 132–134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154–162, 164, 166, 170, 172, 174, 180–182, 184–264; вул.14 Вересня, 19, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71702 (дитячий садок "Червона Шапочка", фойє) Середня

230807 м.Токмак – вул.Бурхлива, вул.Вербова, вул.Довженка, вул.Енгельса, вул.Заливна, вул.Короленка, вул.Південна, вул.14 Вересня: 2–18, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50; вул.9 Січня, пров.Зелений, пров.Світлий, пров.Ювілейний вул.Серьогіна, 2, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71702 (школа №4, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230523 Комунальне підприємство "Приморська центральна районна лікарня" Приморської районної ради Запорізької області вул.Морська, 74, м.Приморськ, Бердянський р-н, Запорізька обл., 72100 Мала
230571 Комунальна установа "Молочанська психіатрична лікарня" Запорізької обласної ради вул.Широка, 5, м.Молочанськ, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71716 Мала
230635 Комунальне некомерційне підприємство "Якимівська центральна районна лікарня" вул.Центральна, 30, смт Якимівка, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72503 Мала
230808 Комунальне підприємство "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Токмацької міської ради вул.Центральна, 55Ж, м.Токмак, Пологівський р-н, Запорізька обл., 71701 Мала
231126 Державна установа "Веселівський виправний центр (№8)" вул.40 років Перемоги, 39, с.Озерне, Мелітопольський р-н, Запорізька обл., 72254 Мала