Запорізька область - одномандатний виборчий округ №82

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
230116 м.Вільнянськ – вул.Горького: 2–14А, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48–50А, 52–52А, 54, 56, 60; вул.Елеваторна, вул.Каштанова: 2–23; вул.Кошового, вул.Металістів: 2–7; вул.Преображенська: 21А; вул.Пушкіна: 1–21; вул.Соборна: 1–2; вул.Сонячна: 1–49; вул.Софіївська: 1–5Б, 6А–6В; вул.Юрія Дмитрієва: 1–50, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 59, 61–61Б, 63, 65–65А, 67, 71; пров.Гнаровської, пров.Новий пров.Новий, 7, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (школа №2, вестибюль) Велика
230117 м.Вільнянськ – вул.Горького: 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47, 51–51А, 53, 55, 57–59, 61–144; вул.Калинова, вул.Миколи Сироти, вул.Пушкіна: 22–66; вул.Сонячна: 50–112; вул.Софіївська: 6, 8–56; вул.Чкалова, вул.Юрія Дмитрієва: 50А, 52–52А, 54–54А, 56, 58–58А, 60–60А, 62–62А, 64–64А, 66, 68–70А, 72–167; пров.Донецький, пров.Заводський, пров.Матросова, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Толстого, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 4Б, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (професійний ліцей, актова зала) Велика
230118 м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 26–30; вул.Будівельників, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Гагаріна, вул.Зачиняєва: 25–31; вул.Зелена, вул.Канарєєва, вул.Кобзаря, вул.Космічна, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Разіна, вул.Русіянова, вул.Слов’янська, вул.Східна, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, вул.12 Квітня, пров.Зелений, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Цвіточний, пров.8 Березня вул.Бочарова, 14, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (гімназія, вестибюль) Велика
230119 м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 3–24А; вул.Зачиняєва: 18; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Соборна: 3–24, 26, 36–47, 61–185; пров.Жуковського, пров.Поліграфічний вул.Бочарова, 13, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (школа №3, актова зала) Велика
230120 м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 34А; вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська: 1–22, 24, 26, 52; вул.Запорізька: 1–28, 30–30А, 32, 34; вул.Зачиняєва: 1–17, 19–21; вул.Козацька, вул.Маяковського: 1–30, 33, 85, 130; вул.Незалежності України: 3–68, 70; вул.Першотравнева: 1–23, 25–30, 32–33, 83, 142; вул.Покровська: 1А–36, 38, 40, 44–44А; вул.Преображенська: 1–21, 22–34А; вул.Соборна: 51; вул.Ціолковського, вул.Шевченка: 4–28, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72–78; пров.Осипенко вул.Козацька, 6, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
230121 м.Вільнянськ – вул.Волошкова, вул.Дніпровська: 23, 25, 27–51, 53–74; вул.Дружби, вул.Запорізька: 29, 31, 33–33А, 35–94; вул.Космодем’янської, вул.Маяковського: 32, 34–84, 86–129, 131–158; вул.Незалежності України: 69, 71–210; вул.Першотравнева: 24, 31, 34–82, 84–141, 143–165; вул.Покровська: 37, 39, 41–43, 45–90А; вул.Преображенська: 35–65; вул.Приміська, вул.Проектна, вул.Соборна: 25, 27–31; вул.Спортивна, вул.Шевченка: 29, 33, 35–35А, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–57А, 59А, 61, 63–65, 67, 69, 70А–71, 80–214; пров.Алкорівський, пров.Західний, пров.Парковий, пров.Солідарності, пров.Тракторний, пров.Чехова, «Лоно природи» садівниче товариство, с.Смородине вул.Космодем’янської, 3, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (ліцей, вестибюль) Велика
230122 смт Кам’яне – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена: 1–28, 36–46; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Новий вул.Центральна, 7А, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 (школа, вестибюль) Середня
230123 с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Зелений Гай, с.Колос, с.Новомиргородка, с.Геленджик вул.Центральна, 27, с.Антонівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70040 (школа, вестибюль) Середня
230124 с.Гнаровське, с.Вербове вул.Центральна, 5, с.Гнаровське, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70017 (школа, спортивна зала)
/
вул.Ювілейна, 1Б, с.Гнаровське, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70017
Середня
230125 с.Дніпровка, с.Орлівське, с.Перун, с.Петро-Свистунове, с.Тарасівка, с.Ясинувате вул.Паторжинського, 42Б, с.Дніпровка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70014 (будинок культури, кімната поштового відділення) Середня
230126 с.Дружелюбівка – вул.Гвардійська, вул.Олімпійська: 1, 3–75; вул.Тараса Шевченка, вул.Українська, пров.Новий, пров.Степний, с-ще Гасанівка, с.Новоіванівське, с.Новософіївка, с.Українка вул.Олімпійська, 6, с.Дружелюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70053 (школа, спортивна зала)
/
вул.Олімпійська, 4, с.Дружелюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70053
Середня
230127 с.Семененкове, с.Берестове, с.Василівка, с.Вівчарне, с.Любомирівка – вул.Степова: 1–27; с.Новоукраїнка, с.Першозванівка, с.Шевченкове вул.Шкільна, 5А, с.Семененкове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026 (школа, вестибюль) Середня
230128 с.Купріянівка, с.Бекарівка, с.Мала Купріянівка, с.Троянди, с.Яковлеве вул.Молодіжна, 1А, с.Купріянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70054 (будинок культури, обрядова зала) Середня
230129 с.Любимівка, с.Веселотернувате, с.Вишняки, с.Вільнянка, с.Гарасівка, с.Грізне, с.Дерезівка, с.Новотроїцьке, с.Петрівське, с.Скелювате вул.Центральна, 95А, с.Любимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70033 (школа, спортивна зала) Середня
230130 с.Люцерна вул.Шкільна, 1Е, с.Люцерна, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70037 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) Середня
230131 с.Богатирівка, с.Вільногрушівське, с.Вільноуланівське вул.Гагаріна, 26А, с.Богатирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70036 (школа, к.2) Середня
230132 с.Максимівка, с.Козаче, с.Крутий Яр, с.Новофедорівка вул.Центральна, 18, с.Максимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70024 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) Середня
230133 с.Трудолюбівка, с.Широке вул.Гагаріна, 45, с.Широке, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70025 (будинок культури, актова зала) мала
230134 с.Матвіївка – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Побєди, вул.Українська: 142–146, 152–156; вул.Центральна: 1–158, 160–160А, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190А, 192, 194, 196, 198, 202–204, 210, 212, 214, 216, 218, 220; вул.Шевченко, вул.Щаслива, вул.13 км, пров.В.Правіка, пров.О.Стовби вул.Центральна, 77В, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
230135 с.Матвіївка – вул.Діагональна, вул.Дніпровська, вул.Донецька, вул.Запорізька, вул.Машинобудівників, вул.Молодіжна, вул.Роз’їзд 11 км, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Українська: 1–140, 150, 158; вул.Центральна: 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193, 195, 197, 199–201, 205–209, 211, 213, 215, 217, 219, 221–456; ст Кристал вул.Центральна, 408Д1, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035 (будинок народної творчості, актова зала) Середня
230136 с.Михайлівка, с.Василівське, с.Георгіївське, с.Криничне вул.Слободчикова, 13, с.Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70030 (будинок культури, фойє) Велика
230137 с.Андріївка, с.Вільнокур’янівське, с.Запорізьке, с.Нагірне, с.Сергіївка, с.Соколівка вул.Першотравнева, 49, с.Соколівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70031 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня
230138 с.Вільноандріївка вул.Дніпровська, 84Б, с.Вільноандріївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70032 (школа, коридор) Середня
230139 с.Михайло-Лукашеве, с.Нововасилівське, с.Новомихайлівське вул.Космічна, 43, с.Михайло-Лукашеве, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70042 (школа, вестибюль) Середня
230140 с.Миролюбівка вул.Миру, 3, с.Миролюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70043 (сільський клуб, актова зала) мала
230141 с.Московка, с.Благовіщенське, с.Веселівське, с.Микільське, с.Райське, с.Укромне вул.Миру, 22, с.Московка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70044 (школа, спортивна зала) Середня
230142 с.Новогупалівка, с.Аграфенівка, с.Козаківське, с.Якимівське вул.Шкільна, 23, с.Новогупалівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70020 (школа, спортивна зала) Середня
230143 с.Павлівське, с.Вишневе, с.Задорожнє, с.Нововасилівка, с.Поди, с.Спасівка вул.Польова, 34, с.Нововасилівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70005 (школа, вестибюль) Середня
230144 с.Біляївка, с.Зелене, с.Значкове, с.Новоселівка, с.Резедівка, с.Роздолля вул.Травнева, 53, с.Біляївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян) Середня
230145 с.Петро-Михайлівка вул.Миру, 70, с.Петро-Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) Середня
230146 с.Грушівка, с.Круглик, с.Улянівка вул.Центральна, 4, с.Улянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян) мала
230147 с.Привільне, с.Богданівка, с.Васильківське, с.Терсянка вул.Шкільна, 22, с.Привільне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70022 (школа, вестибюль) Середня
230148 с.Солоне вул.Центральна, 10, с.Солоне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70021 (будинок культури, актова зала) Середня
230149 с.Тернівка, с.Придолинівка, с.Якимівка вул.Центральна, 4, с.Тернівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010 (адміністративний будинок сільської ради, актова зала) мала
230150 с.Великодубове, с.Губенське, с.Шевченка вул.Свободи, 15А, с.Великодубове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
230151 с.Любомирівка – вул.Степова: 27А; вул.Степова, 27А, с.Любомирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026 (психоневрологічний інтернат, медичний пункт, актова зала) мала
230156 с.Марфопіль вул.Челюскіна, 6А, с.Марфопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70206 (Марфопільський фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала
230157 с.Веселе, с.Затишшя, с.Зелений Гай вул.Таврійська, тракторна бригада, с.Зелений Гай, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70243 (адміністративний будинок тракторної бригади ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", к.2) мала
230158 м.Гуляйполе – вул.Велика: 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–462; вул.М.Коцюбинського, вул.Піщана: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–173; вул.Українська: 76–199; вул.Урожайна, пров.Бригадний, пров.Гурянський, пров.Леваневського вул.Велика, 337, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70201 (Піщанський фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Середня
230159 м.Гуляйполе – вул.Велика: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292; вул.Верхня, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.Захисників України, вул.Миру, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Південна, вул.Піщана: 2–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Потайна, вул.Привітна, вул.Соборна: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222–297; вул.Сонячна, вул.Українська: 1–75; вул.Велика, 125, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70201 (адміністративний будинок ПАТ "Аграрний дім", актова зала) Велика
230161 м.Гуляйполе – вул.Базарна, вул.Велика: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Г.Коровки, вул.Л.Верьовки, вул.Лугова: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Н.Махна, вул.Рєпіна: 1–32, 34; вул.Соборна: 2–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221; вул.Франка: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56, 58, 60; вул.Шевченка: 11–14, 21; вул.1 Травня: 2–54, 56; пров.Герцена, пров.Мостовий, пров.Садовий вул.Соборна, 48, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 (школа №1, актова зала) Велика
230162 м.Гуляйполе – вул.Гвардійська, вул.Заводська, вул.Нова, вул.Спартаківська, вул.Трудова: 1–70; вул.Шевченка: 20, 22–106, 108; пл.Героїв України: 3–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–83; пров.Селянський, пров.Хіміків пл.Героїв України, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 (культурно-спортивний комплекс "Сучасник", к.104) Велика
230163 м.Гуляйполе – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Медова, вул.М.Костенка, вул.Пологівський шлях, вул.Степна, вул.Трудова: 71–162; вул.Цвітна, пл.Героїв України: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Цвітна, 5, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 (колегіум "Лідер", спортивна зала) Велика
230164 м.Гуляйполе – вул.Злагоди, вул.Козацька, вул.Лугова: 41, 43, 45, 47, 49, 51–138; вул.Мартиненка, вул.Молодіжна, вул.Овчіннікова, вул.Подолянська, вул.П’ятихатки, вул.Рєпіна: 33, 35–88; вул.Робоча, вул.Спортивна, вул.Франка: 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61–148; вул.Шевченка: 107, 109–244; вул.1 Травня: 55, 57–119; вул.Спортивна, 6, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70203 (клуб ТОВ "Новий заповіт", вестибюль) Велика
230165 м.Гуляйполе – вул.Алли Оношко, вул.Вербова, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.М.Корфа, вул.1 Травня: 120–318; вул.Вербова, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70203 (школа №2, спортивна зала) Середня
230166 м.Гуляйполе – вул.Берегова, вул.Горна, вул.Дачна, вул.Набережна: 2–136, 138, 140, 142, 144, 146; вул.Східна, вул.Тардова, вул.Ювілейна: 33, 35–98; пров.Зелений, пров.Кирпичний, пров.Сігорянський вул.Дачна, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 (адміністративний будинок ТОВ "Гуляйпільська АТП 12338", актова зала) Середня
230167 м.Гуляйполе – вул.Бочанська, вул.Вільна, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Зарічанська, вул.Набережна: 137, 139, 141, 143, 145, 147–388; вул.Червона, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна: 1–32, 34; вул.Шкільна, 42, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 (адміністративний будинок ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", вестибюль) Середня
230168 смт Залізничне вул.Ватутіна, 20, смт Залізничне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70231 (адміністративний будинок селищної ради, зала засідань) Середня
230169 с.Воздвижівка, с.Оленокостянтинівка, с.Прилуки вул.Центральна, 34А, с.Воздвижівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70220 (сільський будинок культури, вестибюль) Середня
230170 с.Верхня Терса, с.Гірке, с.Криничне, с.Цвіткове вул.Центральна, 68, с.Верхня Терса, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70224 (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ступеня, класна кімната) Середня
230171 с.Добропілля, с.Варварівка, с.Нове Запоріжжя вул.Перемоги, 57А, с.Добропілля, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70221 (школа, їдальня) мала
230172 с.Долинка, с.Копані, с.Рівне вул.Центральна, 63, с.Долинка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70223 (сільський будинок культури, вестибюль) мала
230173 с.Дорожнянка вул.Гагаріна, 38, с.Дорожнянка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70234 (сільський будинок культури, к.3) мала
230174 с.Гуляйпільське вул.Центральна, 32, с.Гуляйпільське, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70232 (сільський будинок культури, к.1) Середня
230175 с.Любимівка вул.Шкільна, 21, с.Любимівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70245 (сільський будинок культури, зала) Середня
230176 с.Малинівка вул.Космічна, 25, с.Малинівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70242 (школа, спортивна зала) мала
230177 с.Мирне, с.Загірне, с.Чарівне вул.Центральна, 12Б, с.Мирне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70233 (адміністративний будинок сільської ради, зала засідань) мала
230178 с.Новозлатопіль, с.Вишневе, с.Новоукраїнське, с.Степове вул.Українська, 57, с.Новозлатопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70244 (адміністративний будинок сільської ради, зала засідань) Середня
230179 с.Новомиколаївка, с.Нововасилівське, с.Новогригорівка, с.Новоіванівка вул.Гагаріна, 2А, с.Новомиколаївка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70211 (сільський будинок культури, вестибюль) Середня
230180 с.Святопетрівка, с.Зелене, с.Староукраїнка вул.Петрівська, 3А, с.Святопетрівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70230 (сільський будинок культури, зала) мала
230181 с.Полтавка, с.Ольгівське, с.Охотниче вул.Санжарівська, 44, с.Полтавка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70240 (школа, вестибюль) Середня
230182 с.Приютне, с.Новодарівка, с.Ремівка вул.Шевченка, 48, с.Приютне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70241 (сільський будинок культури, зала) мала
230183 с.Рівнопілля, с.Яблукове вул.Шкільна, 25, с.Рівнопілля, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70216 (сільський будинок культури, вестибюль) мала
230184 с.Темирівка, с.Обратне вул.Миру, 48В, с.Темирівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70210 (сільський будинок культури, к.3) мала
230185 с.Успенівка, с.Красногірське, с.Нове, с.Новоуспенівське, с.Павлівка, с.Привільне, с.Рибне, с.Солодке вул.Шевченка, 70, с.Успенівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70212 (сільський будинок культури, к.1) Середня
230186 с.Червоне, с.Степанівка вул.Космічна, 1, с.Червоне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70243 (сільський будинок культури, к.1) мала
230190 с.Августинівка, с.Івангород, с.Лемешинське, с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок вул.Молодіжна, 63, с.Августинівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70403 (школа, хол) Середня
230191 с-ще Відрадне вул.Перемоги, 2, с-ще Відрадне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70406 (школа, актова зала) Середня
230192 смт Балабине – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Депутатська, вул.Дружби: 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–100; вул.Запорізька, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Межева: 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43–51; вул.Миру: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–236; вул.Мічуріна, вул.Престижна, вул.Садова: 17, 19, 23, 29, 31–109; вул.Степова: 49–100; вул.Щаслива, вул.Ярова, вул.30 років Перемоги: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–111; пров.Глухий, пров.Залізничний, пров.Мирний, пров.Плавневий, пров.Тихий вул.Престижна, 2А, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435 (гімназія "Престиж", фойє) Велика
230193 смт Балабине – вул.Вапняна, вул.Дружби: 1–34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А; вул.Заводська, вул.Матросова, вул.Межева: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Миру: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Низова, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Садова: 1–16, 18, 20–22, 23/1–28, 30; вул.Станційна, вул.Степова: 1–48; вул.Тракторна, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги: 1–37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61; пров.Вербовий, пров.Восточний, пров.Заїзжий, пров.Зелений, пров.Кооперативний, пров.Кривий, пров.Молодіжний, пров.Олімпійський, пров.Рибальський, пров.Тупий, пров.Широкий, Казарма 1114 км вул.Червона, 4, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435 (будинок культури, мала зала) Велика
230194 с.Біленьке – вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Українська, вул.30 Грудня вул.30 Грудня, 24, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 (будинок культури, хол) Середня
230195 с.Біленьке – вул.Вишнева, вул.Волі, вул.Грушева, вул.Дніпровка, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Стадіонна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Вчительський, с.Червонодніпровка вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 (школа, актова зала) Середня
230196 с.Біленьке – вул.Виноградна, вул.Гвардійська, вул.Запорізька: 1–31А, 32Б–90; вул.Козача, вул.Миколаївка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ремесляна, вул.Садова, вул.Щаслива вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 (школа, 1-й поверх) Середня
230197 с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка, с.Зоряне вул.Центральна, 42, с.Веселе, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70404 (будинок культури, фойє) Середня
230198 с.Надія, с.Петропавлівка, с.Петропіль, с.Червоний Яр вул.Молодіжна, 1, с.Петропіль, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70405 (школа, фойє) Середня
230199 с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Ентузіастів, вул.Жемчужна, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Корнєєва, вул.Космічна, вул.Кринична, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.ОСК «Ветеран-3», Весела, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сільська, вул.СТ «Криниця-2», вул.СТ «Криниця-2», Кринична, вул.СТ «Супутник-ВІТ», Вітовського, вул.Стадіонна, вул.СТ"Ветеран-4",Олімпійська, вул.Степна, вул.Стуса, вул.Турбінна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шикунова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільний, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Квітневий, пров.Квітучий, пров.Могучий, пров.О.Кошового, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.8 Березня, садівниче товариство ’Прокат-1’ вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411 (гімназія "Успіх", спортивна зала) Велика
230200 с.Григорівка, с-ще Річне вул.Радісна, 55, с.Григорівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70452 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
230201 с.Веселянка, с.Запорожець вул.Центральна, 81А, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453 (Веселянський НВК, четвертий корпус, спортивний зал) Середня
230202 с.Долинське вул.Центральна, 41А, с.Долинське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70420 (будинок культури, хол) мала
230203 с.Нове Запоріжжя, с.Хортиця вул.Щаслива, 47А, с.Нове Запоріжжя, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70422 (будинок культури, зала) Середня
230204 с-ще Високогірне, с-ще Канцерівка вул.Мічуріна, 6, с-ще Високогірне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70421 (будинок культури, актова зала) мала
230205 с.Новослобідка вул.Миру, 23, с.Новослобідка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70447 (сільський клуб, зала) мала
230206 с.Бабурка вул.Дружна, 2, с.Бабурка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70423 (сільський клуб, зала) мала
230207 смт Кушугум – вул.Барвінкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вапняна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Каховська, вул.Коцюбинського, вул.Леваневського: 3–22, 25–27, 31; вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Олімпійська, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Сміжна, вул.Степна, вул.Феросплавна, вул.Червона, пров.Річний, пров.Тихий, 1115 км вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450 (навчально-виховний комплекс "Інтелект", к.2) Велика
230208 смт Кушугум – вул.Василькова, вул.Железнодорожна, вул.Калинова, вул.Леваневського: 24, 28–30А, 32–157А, 159, 161, 163, 167–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185–187, 189, 193; вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Стадіонна, вул.Центральна: 1–148, 150, 152, 154, 160, 162, 166, 168, 170–170А, 172А, 174, 176–194А; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–139, 141–143, 145, 147–149; пров.Зелений, пров.Кар’єрний, пров.Крутий, пров.Парковий, пров.Перекопський, пров.Плановий, пров.Початковий, пров.Прорізний, пров.Світовий, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450 (навчально-виховний комплекс "Інтелект", актова зала) Велика
230209 смт Кушугум – вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Дубова, вул.Жеріхова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Історична, вул.Київська, вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Колективна, вул.Комбайна, вул.Концева, вул.Коротка, вул.Кринична, вул.Леваневського: 158, 160, 162, 164–166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 192, 197–235А; вул.Межева, вул.Мостова, вул.Нагорна, вул.Південна, вул.Піщана, вул.Плавнева, вул.Поштова, вул.Привітна, вул.Прияружна, вул.Пушкіна, вул.Рибальська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тяпкова, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 198–252; вул.Чарівна, вул.Шевченка: 140, 144, 146, 150–179; вул.Щаслива, пров.Восточний, пров.Дружний, пров.Зразковий, пров.Лісний, пров.Новий вул.Соборна, 23, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450 (селищна рада, зала засідань) Велика
230210 с.Лисогірка вул.Центральна, 17А, с.Лисогірка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443 (сільський клуб, фойє) Середня
230211 с.Канівське вул.Слави, 1А, с.Канівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443 (сільський клуб, фойє) мала
230212 с.Біленьке Перше вул.Гагаріна, 3/9, с.Біленьке Перше, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70407 (комунальна власність територіальної громади, нежитлове приміщення житлового будинку, к.1, 2) Середня
230213 с.Лукашеве вул.Центральна, 18, с.Лукашеве, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70410 (будинок культури, фойє) Середня
230214 с.Гурського, с.Придніпровське, с.Привільне вул.Привільна, 5А, с.Привільне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70457 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230215 смт Малокатеринівка – вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Каховська: 1–8, 10, 14, 16, 22–24, 26; вул.Миру: 1–22А, 26; вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Пушкіна/Миру, вул.Центральна, пров.Водопійний, пров.Калиновий, пров.Косий, пров.Криничний, пров.Ломаний, пров.Рибацький, пров.Урожайний, пров.Широкий вул.Клубна, 1, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454 (будинок культури, зала) Середня
230216 смт Малокатеринівка – вул.Автозаводська, вул.Вишнева, вул.Каховська: 9–9А, 11–13, 15, 21, 25–25 к.3, 27–118А; вул.Клубна, вул.Козача, вул.Культурна, вул.Миру: 25, 27–198; вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.ОСК «Мукомол», Придорожня, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Тініста, вул.Українська, вул.Хортицька, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Високий, пров.Кінцевий, пров.Новий, пров.Поперечний, пров.Тихий, пров.Тупіковий вул.Юності, 33, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454 (гімназія "Мрія", каб.1) Середня
230217 с.Мар’ївка вул.Центральна, 38, с.Мар’ївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70440 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
230218 с.Новосергіївка, с.Смоляне, с.Уділенське вул.Центральна, 1А, с.Новосергіївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70446 (товариство з обмеженою відповідальністю "Січ-Агро-2005", зала засідань) мала
230219 с.Миколай-Поле, с.Морозівка, с.Яворницьке вул.Центральна, 97, с.Миколай-Поле, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70401 (будинок культури, хол) Середня
230220 с.Дніпрові Хвилі, с.Долинівка, с.Крилівське, с.Новопетрівка, с.Федорівка вул.Центральна, 67, с.Новопетрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70402 (сільський клуб-бібліотека, зала) Середня
230221 с.Наталівка, с-ще Івано-Ганнівка, с.Черепівське вул.Ювілейна, 10, с.Наталівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70430 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
230222 с.Лежине, с.Новостепнянське вул.Центральна, 19, с.Лежине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70431 (навчально-виховний комплекс, фойє) Велика
230223 с.Новоолександрівка, с.Новооленівка вул.Шкільна, 14, с.Новоолександрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70433 (школа, фойє) Середня
230224 с.Юльївка вул.Дружби, 7, с.Юльївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70434 (сільський клуб, хол) мала
230225 с.Розумівка вул.Миру, 24, с.Розумівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70424 (будинок культури, хол) Велика
230226 с.Нижня Хортиця вул.Центральна, 19А, с.Нижня Хортиця, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70425 (сільський клуб, зала) Середня
230227 с.Зеленопілля, с.Ручаївка вул.Берегова, 16, с.Ручаївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413 (сільський клуб, зала) Середня
230228 с-ще Сонячне, с.Малишівка вул.Інститутська, 1, с-ще Сонячне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70417 (Інститут олійних культур, хол) Середня
230229 с.Степне, с-ще Ростуще вул.Нагорна, 12, с.Степне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70432 (будинок культури, хол) Середня
230230 с.Шевченківське вул.Миру, 73, с.Шевченківське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70470 (сільський клуб, зала) мала
230231 с.Широке, с.Водяне вул.Центральна, 2, с.Широке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413 (будинок культури, мала зала) Середня
230359 смт Новомиколаївка – вул.Грушевського, вул.Запорізька: 1–144, 146, 148, 150; вул.Івана Клевчука: 1–131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Соборності: 1–122, 124, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152; вул.Степна, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Українська: 1–29; вул.Щастя, с.Михайлівське, с.Островське вул.Українська, 25, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100 (районний будинок культури, фойє) Велика
230360 смт Новомиколаївка – вул.Безіменна, вул.Вишнева, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Кринична, вул.Магістральна, вул.Миру, вул.Павла Маленко, вул.Сонячна, вул.Українська: 36–89; вул.Чехова, вул.Шкільна: 1–135; вул.Щаслива вул.Українська, 35, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100 (районний центр дитячої творчості, актова зала) Велика
230361 смт Новомиколаївка – вул.Вільна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Запорізька: 145, 147, 149, 151–204; вул.Івана Клевчука: 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–233; вул.Молодіжна, вул.Переможна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Рози, вул.Соборності: 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–151, 153–195; вул.Шевченко, вул.Шкільна: 136–177; вул.Соборності, 192, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100 (школа, хол) Середня
230362 смт Тернувате, с.Зарічне, с.Косівцеве, с.Придорожнє вул.Центральна, 20, смт Тернувате, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70150 (школа, хол)
/
вул.Центральна, 9, смт Тернувате, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70150
Середня
230363 с.Барвінівка, с.Василькове, с.Зірниця вул.Центральна, 1В, с.Барвінівка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70151 (сільський будинок культури, актова зала) мала
230364 с.Веселий Гай, с.Нововолодимирівка вул.Первомайська, 21, с.Веселий Гай, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70120 (школа, фойє) мала
230365 с.Зелене, с.Благодатне, с.Нове Поле, с.Новокасянівка, с.Рибальське, с.Шевченківське вул.Миру, 19, с.Зелене, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70140 (сільський будинок культури, обрядова зала)
/
вул.Миру, 4, с.Зелене, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70140
мала
230366 с.Любицьке, с.Данилівка, с.Лісне, с.Мирівка вул.Шкільна, 1, с.Любицьке, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70153 (адмінбудинок сільської ради, зала засідань) Середня
230367 с.Новоіванківка, с.Богунівка, с.Вільне, с.Граничне, с.Дудникове, с.Каштанівка, с.Олексіївка, с.Петропавлівське вул.Гриценка, 5, с.Новоіванківка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70110 (адмінбудинок сільської ради, хол) мала
230368 с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Листівка, с.Миколаївка Друга, с.Новосолоне, с.Петропавлівка, с.Родинське, с.Сергіївка вул.Миру, 1А, с.Підгірне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70121 (сільський будинок культури, актова зала)
/
вул.Миру, 1, с.Підгірне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70121
Середня
230369 с.Різдвянка вул.Центральна, 32, с.Різдвянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70152 (сільський будинок культури, фойє) мала
230370 с.Самійлівка, с.Бойкове, с.Зорівка, с.Світла Долина вул.Центральна, 46, с.Самійлівка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70142 (сільський будинок культури, актова зала) мала
230371 с.Софіївка, с.Горлицьке, с.Кам’янка, с.Кам’янувате, с.Миколай-Поле, с.Новогригорівка, с.Садове вул.Вишнева, 3, с.Софіївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70113 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Українська, 1, с.Софіївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70113
Середня
230372 с.Сторчове, с.Берестове, с.Богданівка, с.Іванівське вул.Центральна, 12, с.Сторчове, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70112 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
230373 с.Терсянка, с.Вікторівка, с.Кринівка, с.Мар’янівка, с.Нововікторівка, с.Тернівка вул.Центральна, 84, с.Терсянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 47, с.Терсянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132
Середня
230374 с-ще Трудове, с.Голубкове, с.Київське, с.Новоукраїнка, с.Сорочине вул.Центральна, 1, с-ще Трудове, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70130 (школа, спортивна зала) Середня
230387 с.Вільнянка, с.Василівське, с.Обще вул.Космічна, 11А, с.Вільнянка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70520 (Вільнянська філія КЗ НВК "Основа", спортивна зала) мала
230393 с.Микільське, с.Новосолошине, с.Тимошівка вул.40 років Перемоги, 53, с.Микільське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70521 (КЗ "Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля", актова зала) мала
230400 с.Новоселівка, с.Єгорівка вул.Шкільна, 11, с.Новоселівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70523 (комплекс будівель та споруд Преображенської територіальної громади, фоє) мала
230407 с.Омельник, с.Свобода, с.Червоний Яр, с.Широке вул.Перемоги, 4, с.Омельник, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70522 (адміністративна будівля сільської ради, зала засідань) мала
230415 м.Пологи – вул.В.Моруги, вул.Героїчна, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Казарма 270км, залізнична будка 293км, вул.Пушкіна: 1–188, 190, 192, 194, 196, 198, 200–202, 204, 206–206Б, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 328А; вул.Ставкова, вул.Чарівна, вул.Чехова, пров.Дорожній, пров.Ковальський, пров.Мальовничий, пров.Пирогова, пров.Репіна, пров.Тімірязєва вул.Зарічна, 55А, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70602 (ПП "Полетехніка-Сервіс", їдальня) Середня
230416 м.Пологи – вул.Державна: 1–19, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–46, 48–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78–102; вул.Єдності: 1–7; вул.Зелена, вул.І.Чеберка: 2–8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30; вул.Лермонтова, вул.Магістральна: 1–82, 84, 86; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Пугачова, вул.Пушкіна: 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203–203А, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225–225А, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263–263А, 265, 267, 269, 271, 273, 276–328, 330–390; вул.Чернишевського, пров.Гастелло, пров.Дніпровський, пров.Короленка, пров.Кримський, пров.Милий, пров.Сєдова, пров.Станційний, пров.Тихий вул.Державна, 18, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600 (колегіум №1, велика спортзала) Велика
230417 м.Пологи – вул.Державна: 21–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 106–192А; вул.Єдності: 11–47; вул.І.Чеберка: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25Б, 27, 29, 31–86; вул.Магістральна: 83–83А, 85, 87–189; вул.Привокзальна, вул.Шевченка, пров.В.Жуковського, пров.Водопровідний, пров.Залізничний, пров.Некрасова вул.імені Героя України Сацького В.А., 3, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600 (школа №4, актова зала) Велика
230418 м.Пологи – вул.Армійська, вул.Базарна, вул.імені Героя України Сацького В.А., вул.Магістральна: 190–284, 286, 288, 290, 292–296, 300, 302, 304, 306, 308–308А, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322; вул.Миру, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Червона: 1–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; пров.Вернадського, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Мирний, пров.Пуговського, пров.Радісний, пров.Радіщева, пров.Рідний, пров.Річний, пров.Терновий, пров.Ясний вул.імені Героя України Сацького В.А., 7, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600 (районний будинок культури, мала зала) Середня
230419 м.Пологи – вул.В.Лісняка, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Зоря, вул.Зразкова, вул.Лесі Українки: 1–59А, 61–61А, 63, 65, 67; вул.Магістральна: 285, 287, 289, 291, 297–299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315–315А, 317–317А, 319, 321, 323–390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406; вул.Менделєєва, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Франка, вул.Червона: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–230; вул.Чкалова, пров.Аврорський, пров.Гуржія, пров.Смірнова, пров.Ювілейний вул.Волошкова, 7, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70607 (школа №6, спортзала) Велика
230420 м.Пологи – вул.Барвінкова, вул.Вербна, вул.Калинова, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Лесі Українки: 60, 62–62А, 64, 66–66А, 68–247; вул.Лугова, вул.Магістральна: 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407–460, 462, 464, 466–466А, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 490, 492, 494, 504, 506, 508, 510, 512, 514–524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542–580; вул.Медова, вул.Південна, вул.Станіславського, вул.Трудова, пров.Піщаний вул.Магістральна, 500, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70605 (комунальний будинок культури "Гірник", хол) Велика
230421 м.Пологи – вул.Магістральна: 461, 463, 465, 467, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487–489, 491, 493, 495–499, 505, 507, 509, 511, 513, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541; вул.Нова, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Батьківський, пров.Вільний, пров.Патона вул.Шкільна, 29, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70605 (школа №2, спортзала) Середня
230422 м.Пологи – вул.А.Корнєва: 1–45, 47; вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гоголя: 1–41, 43, 45, 47, 49; вул.Дружби: 1–50; вул.Затишна, вул.Котляревського, вул.Ломоносова: 7–39; вул.МТС: 1–27, 29, 31, 33; вул.Одеська: 62, 64, 66–89; вул.Плеханова, вул.Привітна, вул.Севастопольська: 47–69; вул.Стадіонна: 56–58, 60, 62, 64, 66, 68–98; вул.Щаслива: 44, 46–46А, 52, 54, 56, 67–83; пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Добролюбова, пров.О.Островського, пров.Цегляний вул.МТС, 2, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604 (гімназія "Основа", спортзала) Середня
230423 м.Пологи – вул.Володимирська, вул.Деповська, вул.Лісова: 1Б–1В; вул.Локомотивна, вул.Східна, вул.Цілинна, вул.Челюскіна, пров.Герцена, пров.Комунальний, пров.Нахімова, пров.Тургенєва, пров.Ушакова, пров.Чайковського вул.Східна, 11, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70606 (адмінбудівля ДП "Пологівське лісомисливське господарство", актова зала) Велика
230424 м.Пологи – вул.А.Корнєва: 46, 48–121; вул.Гоголя: 42–42А, 44, 46, 48–48Б, 50–67; вул.Грибоєдова, вул.Дружби: 51–109; вул.Запорізька: 61, 63, 65, 67, 69–147; вул.І.Крилова: 35, 37, 39, 41, 43–107; вул.Історична: 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–125; вул.Кобзаря: 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–120; вул.Лісова: 1, 2–70; вул.Ломоносова: 41–83; вул.Московська, вул.МТС: 28, 30, 32, 34–43; вул.Першотравнева, вул.Толстого, вул.Ягідна, пров.Весняний, пров.Заводський вул.Дружби, 70, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604 (професійний ліцей, хол) Велика
230425 м.Пологи – вул.Є.Дроб’язко, вул.Запорізька: 1–60, 62, 64, 66, 68; вул.І.Крилова: 3–34, 36, 38, 40, 42; вул.Історична: 1–41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Кобзаря: 1–20, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Одеська: 1–61, 63, 65; вул.Осипенко, вул.Робоча, вул.Сагайдачного, вул.Севастопольська: 1–46; вул.Стадіонна: 1–55, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Щаслива: 1–43, 45, 47–51, 53, 55, 57–65; вул.Щаслива, 1, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604 (адмінбудівля локомотивного депо, зала) Середня
230426 с.Басань – вул.Степова, вул.Центральна: 1–252; вул.Чарівна, вул.Чкалова, с.Ожерельне – вул.Південна, вул.Східна вул.Центральна, 173А, с.Басань, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70643 (будинок культури, глядацька зала) мала
230427 с.Басань – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Центральна: 255–437; вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ожерельне – вул.Затишна вул.Шкільна, 1, с.Басань, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70643 (школа, хол) Середня
230428 с.Вербове вул.Миру, 179, с.Вербове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70633 (будинок культури, глядацька зала) Середня
230429 с.Григорівка вул.Миру, 44А, с.Григорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70661 (школа, зала) Середня
230430 с.Інженерне – вул.Шевченка, с.Багате, с.Новокарлівка вул.Шевченка, 43Б, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70635 (сільська рада, актова зала) Середня
230431 с.Інженерне – вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Трудова, вул.Ушакова, вул.Центральна, с.Українське вул.Центральна, 93Б, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70631 (школа, спортзала)
/
вул.Центральна, 216А, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70631
Середня
230432 с.Новофедорівка, с.Павлівське вул.Молодіжна, 100, с.Новофедорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70632 (школа, спортзала) мала
230433 с.Кінські Роздори – вул.Бердянська, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Єрмака, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кошового, вул.Медова, вул.Мережка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Шевченка, пров.Камінний, пров.Перемоги, пров.Першотравневий, пров.Пісочний, пров.Робочий вул.Бердянська, 60, с.Кінські Роздори, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70651 (навчально-виховний комплекс, хол) Середня
230434 с.Кінські Роздори – вул.Білоглинська, вул.Виноградна, вул.В.Пархоменка, вул.Горького, вул.Зеленоярська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Райська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Історичний, пров.Матросова, пров.Поперечний, пров.Шовковий вул.Квітнева, 28, с.Кінські Роздори, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70650 (ТОВ ФГ "Наталі", кабінет бухгалтерії) Середня
230435 с.Лозове, с-ще Магедове вул.Центральна, 1, с-ще Магедове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70652 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала
230436 с.Костянтинівка, с.Решетилівське, с.Чумацьке вул.Миру, 31, с.Костянтинівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70618 (сільський клуб, глядацька зала) мала
230437 с.Новоселівка, с.Межиріч, с.Шевченка вул.Гагаріна, 82, с.Новоселівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70620 (будинок культури, зала) Середня
230438 с.Пологи – вул.Вишнева, вул.Вільна: 1–25, 27, 29, 31, 33; вул.Дружби, вул.Кар’єрна, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Робоча, вул.Сигнальна, вул.Сніжна, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Центральна: 1–155, 157, 159, 161–163, 167, 169, 171, 173, 175–177, 179, 181, 183, 185–187, 189–191, 193, 195, 197, 199, 201, 203; вул.Шевченко: 3–24; пров.Квітковий, пров.Потьомкіна, пров.Річний вул.Центральна, 162, с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615 (адмінбудівля ТОВ "Пологівський шляхбуд", актова зала) Середня
230439 с.Пологи – вул.Вільна: 26, 28, 30, 32, 34–114; вул.Гагаріна, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Набережна, вул.Центральна: 156, 158, 160, 164–166, 168, 170, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–469; вул.Шевченко: 25–158; вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Імені Івана Мосейка, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Пушкіна, пров.Стадіонний, пров.Степний, пров.Травневий, пров.Ювілейний вул.Центральна, 186, с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
230440 с.Івана Франка вул.Миру, 45А, с.Івана Франка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала
230441 с.Семенівка, с.Дмитрівське, с.Нова Дача вул.Кирилівська, 6, с.Семенівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70660 (сільська рада, зала засідань) Середня
230442 с.Тарасівка, с.Андріївське, с.Романівське вул.Миру, 76, с.Тарасівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70640 (фойє) Середня
230443 с.Шевченкове вул.Петропавлівська, 34А, с.Шевченкове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70642 (школа, хол) мала
230444 с.Воскресенка – вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Центральна: 1–242, 244; пров.Одеський, пров.Севастопольський, пров.Чарівний, пров.Щасливий вул.Центральна, 153, с.Воскресенка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70625 (будинок культури, зала) Середня
230445 с.Воскресенка – вул.Абрикосова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Кар’єрна, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Навроцького, вул.Нова, вул.Олі Бойко, вул.Пушкіна, вул.Пшенична, вул.Росяна, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Франка, вул.Центральна: 243, 245–493; вул.Чижова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ярмаркова, пров.Попова, пров.Садовий вул.Матросова, 2, с.Воскресенка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70624 (середня школа, спортзала) Велика
230446 с.Федорівка – вул.Молодіжна, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Першотравневий, с.Тернове, с.Хліборобне вул.Шкільна, 38, с.Федорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70627 (будинок культури, глядацька зала) Середня
230447 с.Федорівка – вул.Василя Моруги, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Миколи Корфа, вул.Нова, вул.Українська, с.Бурлацьке, с.Красноселівка, с.Чкалова вул.Миколи Корфа, 1, с.Федорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70627 (професійний ліцей, хол) мала
230449 с.Балочки, с.Золота Поляна вул.Миру, 4, с.Балочки, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70623 (школа, хол) мала
231125 с.Володимирівське – вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Аскольда і Діра, вул.Сонячна, Будівельників, вул.Сонячна, Виноградна, вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська, вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Заозерна, вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Каштанова, вул.Сонячна, Котляревського, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Медична, вул.Сонячна, Мстиславського, вул.Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна, Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька, вул.Сонячна, Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи, вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна, вул.Сонячна, Ярослава Мудрого, вул.Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня, вул.Сонячна,Ольговичів, вул.Сонячна,Паркова, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна, Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячний, Княжий, с.Дніпрельстан вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411 (гімназія "Успіх", хол) Середня
231127 с.Воскресенка, с.Заливне, с.Зелена Діброва, с.Ніженка, с.Розівка вул.імені Тараса Григоровича Шевченка, 46А, с.Заливне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132 (сільський клуб, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
230152 Державна установа "Вільнянська виправна колонія (№20)" вул.Каштанова, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 Мала
230153 Державна установа "Софіївська виправна колонія (№55)" вул.Металістів, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002 Середня
230154 Державна установа "Кам’янська виправна колонія (№101)" вул.Зелена, 32, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 Мала
230155 Державна установа "Дружелюбівський виправний центр (№1)" вул.Зелена, 1, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 Мала
230187 Комунальна установа "Гуляйпільська центральна районна лікарня" Гуляйпільської районної ради Запорізької області вул.Соборна, 103, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 Мала
230188 Комунальна установа "Гуляйпільська психіатрична лікарня" Запорізької обласної ради вул.Дачна, 89, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202 Мала
230189 Комунальна установа "Новозлатопільська психіатрична лікарня" Запорізької обласної ради вул.Чорного, 3А, с.Новозлатопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70244 Мала
230232 Комунальна установа "Обласна туберкульозна лікарня" Запорізької обласної ради вул.Миру, 5, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453 Мала
230233 Державна установа "Біленьківська виправна колонія (№99)" вул.Запорізька, 32, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441 Мала
230375 Новомиколаївська центральна районна лікарня вул.Стадіонна, 2, с.Михайлівське, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100 Мала
230450 Комунальна установа Пологівська центральна районна лікарня Пологівської районної ради Запорізької області вул.імені Героя України Сацького В.А., 6/90, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600 Мала
231129 Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань (№11)" вул.Зелена, 34, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050 Мала