Івано-Франківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Коломийської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
260329 смт Отинія – вул.Василя Стефаника, вул.Володимира Івасюка, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Грабицька Горішня, вул.Грабицька Долішня, вул.Завалом, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Марка Черемшини, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Олекси Довбуша, вул.Свободи, вул.Семена Височана, вул.Січових Стрільців, вул.Спортивна, вул.Стражниця, вул.Тараса Шевченка: 3–6, 11; вул.Свободи, 8А, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223 (будинок культури, фойє) Велика
260330 смт Отинія – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Галицька, вул.Гетьмана Петра Дорошенка, вул.Загребля, вул.Замлинівка, вул.Колійова, вул.Лази, вул.Лази Гайові, вул.Лази Лісові, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Іванціва, вул.Молодіжна, вул.Прикарпатська, вул.Розметенці, вул.Тараса Шевченка: 8–10, 12–74; вул.Українська вул.Січових Стрільців, 10, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223 (ліцей енергетичних технологій, фойє) Велика
260331 с.Грабич вул.Юрія Гагаріна, 10, с.Грабич, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78225 (клуб, вестибюль) мала
260332 с.Глибока вул.Коломийська, 31А, с.Глибока, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78243 (клуб, актовий зал) мала
260333 с.Виноград вул.Українська, 13, с.Виноград, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78220 (будинок культури, фойє) Середня
260334 с.Нижня Велесниця вул.Тараса Шевченка, 37, с.Нижня Велесниця, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78221 (клуб, актова зала) мала
260335 с.Ворона вул.Підгірянки, 10А, с.Ворона, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78222 (клуб, актова зала) Середня
260336 с.Угорники вул.Тараса Шевченка, 34Б, с.Угорники, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78230 (клуб, фойє)
/
вул.Тараса Шевченка, 36, с.Угорники, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78230
Велика
260337 с.Струпків, с.Боднарів вул.Українська, 48А, с.Струпків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78227 (народний дім, актова зала) Середня
260338 с.Баб’янка вул.Набережна, 58А, с.Баб’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78228 (будинок культури, актова зала) мала
260339 с.Голосків вул.Олекси Довбуша, 1, с.Голосків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78231 (клуб, актова зала) Середня
260340 с.Сідлище, с.Станіславівка, с.Хоросна, с.Молодилів вул.Шкільна, 19, с.Сідлище, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78233 (клуб, актова зала) Середня
260341 с.Лісний Хлібичин вул.Жовтнева, 28, с.Лісний Хлібичин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78234 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
260342 с.Скопівка вул.Тараса Шевченка, 19А, с.Скопівка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78235 (клуб, актова зала) мала
260343 с.Товмачик – вул.Берегова, вул.Білика, вул.Лугова, вул.Майданська, вул.Мамутова, вул.Молодіжна, вул.Привокзальна: 1–29, 30А–84; вул.Рунишівська, вул.Солодка, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Шумлянська вул.Шкільна, 34, с.Товмачик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78250 (будинок культури, фойє)
/
вул.Шкільна, 34А, с.Товмачик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78250
Середня
260344 с.Іванівці вул.Центральна, 8А, с.Іванівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78251 (клуб, актова зала) Середня
260345 с.Коршів вул.Незалежності, 2А, с.Коршів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78240 (школа, їдальня) Велика
260346 с.Ліски вул.П.Сагайдачного, 2, с.Ліски, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78242 (клуб, актова зала) Середня
260347 с.Казанів вул.Січових Стрільців, 11А, с.Казанів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78241 (клуб, актова зала) Середня
260348 с.Жукотин, с.Михалків вул.Л.Українки, 1А, с.Жукотин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78237 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня
260349 с.Богородичин вул.Шевченка, 20, с.Богородичин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78238 (клуб, актова зала) мала
260350 с.Черемхів вул.Українська, 41А, с.Черемхів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78236 (клуб, актова зала) Середня
260351 с.Торговиця пл.Героїв, 2, с.Торговиця, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78226 (адмінбудинок сільської ради, зал засідань) Середня
260352 с.Закрівці вул.Т.Шевченка, 51, с.Закрівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78258 (клуб, актова зала) Середня
260353 с.П’ядики – вул.Василя Стефаника, вул.Михайла Грушевського, вул.Наукова, вул.Олександра Довженка, вул.Олександра Мічуріна, вул.Петра Шеремети, вул.Садова вул.Олександра Мічуріна, 18, с.П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78254 (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Віночок", актова зала, 1-й поверх) Середня
260354 с.П’ядики – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гостинець, вул.Дранчівка, вул.Зарінок, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Ткачука, вул.Івана Франка, вул.Козачівка, вул.Кринички, вул.Левада, вул.Лесі Українки, вул.Леся Мартовича, вул.Мирослава Ірчана, вул.Молодіжна, вул.Надії Водоставської, вул.Олекси Довбуша, вул.Петра Сагайдачного, вул.Романа Шухевича, вул.Ропша, вул.Семенівка, вул.Симона Петлюри, вул.Степана Бандери, вул.Степана Гнатюка, вул.Степана Мельничука, вул.Тараса Шевченка вул.Мирослава Ірчана, 2, с.П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78254 (будинок культури, фойє) Велика
260355 с.Годи-Добровідка вул.Михайла Грушевського, 2Д, с.Годи-Добровідка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78246 (клуб, актова зала) Середня
260356 с.Мала Кам’янка вул.Незалежності, 23А, с.Мала Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78247 (клуб, актова зала)
/
вул.Лесі Українки, 1, с.Мала Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78247
мала
260357 с.Лісна Слобідка вул.Центральна, 45А, с.Лісна Слобідка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78257 (клуб, актова зала) Середня
260358 с.Раківчик вул.Семена Височана, 1А, с.Раківчик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78248 (будинок культури, фойє) Середня
260359 с.Шепарівці вул.Тараса Шевченка, 70, с.Шепарівці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78249 (школа, спортивний зал) Середня
260360 с.Велика Кам’янка вул.Січових Стрільців, 37А, с.Велика Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78244 (ліцей, актова зала) Велика
260361 с.Фатовець вул.Грушевського, 2А, с.Фатовець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78245 (клуб, актова зала) мала
260362 с.Турка, с-ще Студлів, с.Ясінки вул.Галицька, 2, с.Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78253 (школа, спортзал) Велика
260363 с.Джурків, с.Пищаче вул.Українська, 75А, с.Джурків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78252 (гімназія, спортзал)
/
вул.Українська, 73А, с.Джурків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78252
Середня
260364 смт Гвіздець вул.Українська, 3, смт Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78260 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня
260365 с.Берем’яни вул.Польова, 3А, с.Берем’яни, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78229 (ТОВ "Агрокомпанія Прикарпаття", їдальня) мала
260366 с.Остапківці вул.Івана Франка, 60, с.Остапківці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78262 (клуб, актова зала) Середня
260367 с.Чехова вул.Тараса Шевченка, 15, с.Чехова, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78296 (магазин "Мирослава", к.1) мала
260368 смт Печеніжин – вул.Агафії Степаняк, вул.Богдана Лепкого, вул.Дмитра Павлюка, вул.Дубовецького, вул.Дубовиця, вул.Зелена, вул.Івана Семенюка, вул.Калнишевського, вул.Козьменка, вул.Коцюбинського, вул.Леся Мартовича, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Набережна: 58–102; вул.Незалежності, вул.Прикарпатська, вул.Сірка, вул.Січинського, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Франка, вул.Чупрея, вул.Яршиця, пров.Набережної, пров.Франка вул.Незалежності, 19, смт Печеніжин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78274 (будинок культури, фойє) Велика
260369 смт Печеніжин – вул.Богуна, вул.Братів Пнівчуків, вул.Височана, вул.Вітовського, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 2–56; вул.Ольги Кобилянської, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, вул.Шухевича, пров.Довбуша, пров.Лесі Українки, пров.Шевченка вул.Шевченка, 1, смт Печеніжин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78274 (ліцей, фойє) Велика
260370 с.Молодятин вул.Січових Стрільців, 68, с.Молодятин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78271 (адміністративний будинок старостинського округу, зал засідань) Середня
260371 с.Княждвір вул.Тараса Шевченка, 64, с.Княждвір, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78294 (ліцей, фойє)
/
вул.Тараса Шевченка, 60А, с.Княждвір, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78294
Середня
260372 с.Кийданці вул.Тараса Шевченка, 15А, с.Кийданці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78270 (гімназія, спортзал) Середня
260373 с.Королівка вул.Шкільна, 27, с.Королівка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78214 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня
260374 с.Воскресинці вул.Тараса Шевченка, 40Б, с.Воскресинці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78213 (народний дім, фойє) Велика
260375 с.Корнич вул.Перемоги, 24, с.Корнич, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78215 (будинок культури, актова зала) Велика
260376 с.Грушів вул.Тараса Шевченка, 63, с.Грушів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78285 (клуб, актова зала) мала
260377 с.Матеївці вул.Відродження, 5А, с.Матеївці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78267 (будинок культури, актова зала) Середня
260378 с.Перерив вул.Євгена Коновальця, 4А, с.Перерив, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78268 (народний дім, актова зала) Середня
260379 с.Семаківці пров.Клубний, 1А, с.Семаківці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78291 (клуб, актова зала) Середня
260380 с.Замулинці вул.Шевченка, 4Б, с.Замулинці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78292 (будинок культури, фойє) Середня
260381 с.Дебеславці, с-ще Липники вул.Н.Яремчука, 11, с.Дебеславці, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78290 (адмінбудинок старостинського округу, зал засідань) Середня
260382 с.Залуччя вул.Клубна, 2, с.Залуччя, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78284 (народний дім, актова зала) мала
260383 с.Ганнів вул.Шевченка, 1, с.Ганнів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78283 (клуб, актова зала) мала
260384 с.Пилипи вул.Українська, 54, с.Пилипи, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78281 (народний дім, актова зала)
/
вул.Українська, 56, с.Пилипи, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78281
мала
260385 с.Кропивище вул.Січових Стрільців, 46, с.Кропивище, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78282 (клуб, актова зала) мала
260386 с.Тростянка вул.Миру, 2, с.Тростянка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78286 (клуб, актова зала) мала
260387 с.Спас – вул.Берегова, вул.Березово, вул.Городиська, вул.Карганівка, вул.Квіткова: 2–15; вул.Кирничкова, вул.Кропивиська, вул.Л Українки, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Пігулівська: 1, 10–11; вул.Райська, вул.Старий Косів, вул.Тиха, вул.Хащі: 4–23А; вул.Шашкевича: 1–195А, 249А; вул.Шипунянка: 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42–44, 46, 48, 52А, 56, 60, 62–145; вул.Шашкевича, 96А, с.Спас, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78219 (народний дім (Спас-Горішнє), актова зала) Середня
260388 с.Спас – вул.Вінтонівка, вул.Зелена, вул.Квіткова: 16–31; вул.Ласки, вул.Лугова, вул.Мокра, вул.Пігулівська: 3–9, 13–37; вул.Теребіжна, вул.Хащі: 2; вул.Церковна, вул.Шашкевича: 197–249, 250–370; вул.Шипунянка: 1–20А, 23–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37–39В, 45, 47, 49–51, 53, 57–59, 61; вул.Шургалюка, пров.Шашкевича вул.Шашкевича, 261А, с.Спас, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78219 (народний дім, актова зала) Середня
260389 с.Ковалівка вул.Шахтарська, 17, с.Ковалівка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78293 (будинок культури, фойє) Середня
260390 с.Мишин – вул.Багняна, вул.Гірська, вул.Грушевського, вул.Долішна, вул.Івасюка: 2–2А, 4–69; вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Мочернюка, вул.Мочірна, вул.Петрука, вул.Садівнича: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13–48; вул.Січових Стрільців: 1–34, 36, 38, 44, 46–48, 50–52, 54, 56–58, 60–62; вул.Стефаника, вул.Т Шевченка, вул.Франка: 41, 45, 47–49, 51–82; вул.Січових Стрільців, 40, с.Мишин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78280 (народний дім, актова зала) Середня
260391 с.Мишин – вул.Андрусяка, вул.Баточенка, вул.Бурова, вул.Довбуша, вул.Електрична, вул.Зелена, вул.Івасюка: 1, 3, 77; вул.Кобилянської, вул.Кобринського, вул.Колгоспна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Луцяткова, вул.Миронюка, вул.Морічкова, вул.Набережна, вул.Попадюка, вул.Садівнича: 4, 6, 8, 10, 12; вул.Січових Стрільців: 35, 37, 39–43, 45, 49, 53, 55, 59, 65–178; вул.Франка: 1–40, 42, 46, 50; вул.Хмельницького, вул.Черемшини, вул.Шахтарська вул.Січових Стрільців, 96, с.Мишин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78280 (гімназія, актова зала) Середня
260392 с.Великий Ключів – вул.Відродження, вул.Володимира Івасюка, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Євгена Коновальця, вул.Зелений Клин, вул.Івана Франка: 16, 18, 20–75; вул.Кленова: 15, 20–33; вул.Набережна, вул.Олекси Довбуша, вул.Ольги Кобилянської: 18–55; вул.Перемоги: 1–11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 27–29, 93–120, 128–138А; вул.Прикарпатська: 1–4, 6, 8, 10, 14–14А, 18; вул.Романа Косаря, вул.Симона Петлюри, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери, вул.Тараса Шевченка: 20, 23–26, 27–57; вул.Ясенова вул.Відродження, 3, с.Великий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78276 (ліцей, спортзал) Середня
260393 с.Великий Ключів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дружня, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка: 1–15А, 17, 19; вул.Київська, вул.Кленова: 3–13, 17–19; вул.Коцорина, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ольги Кобилянської: 1–17; вул.Перемоги: 12–12А, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24–26, 31–92, 122; вул.Прикарпатська: 5, 7, 9, 11–13, 15–17, 20–78; вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Тараса Шевченка: 1–19, 21–22, 26А; вул.Юрія Гагаріна, вул.Якима Гушула вул.Відродження, 3, с.Великий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78276 (ліцей, актова зала) Середня
260394 с.Верхній Вербіж вул.Тараса Шевченка, 24Б, с.Верхній Вербіж, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78216 (клуб, актова зала) Середня
260395 с.Нижній Вербіж вул.Українська, 113А, с.Нижній Вербіж, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78218 (ліцей, фойє) Велика
260396 с.Сопів вул.Василя Стефаника, 40, с.Сопів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78217 (будинок культури, актова зала) Велика
260397 с.Малий Ключів вул.Січових Стрільців, 2, с.Малий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78277 (адміністративний будинок старостинського округу, актова зала)
/
вул.Січових Стрільців, 3, с.Малий Ключів, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78277
Середня
260398 с.Марківка вул.Січових Стрільців, 88, с.Марківка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78273 (адміністративний будинок старостинського округу, зал засідань) Середня
260399 с.Рунгури вул.Т.Шевченка, 65, с.Рунгури, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78272 (ліцей, фойє) Велика
260400 с.Слобода вул.Івана Франка, 39, с.Слобода, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78278 (народний дім, актова зала) Середня
260401 с.Ценява вул.Українська, 66, с.Ценява, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78255 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Зелена, 1А, с.Ценява, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78255
Середня
260402 с.Підгайчики вул.Тараса Шевченка, 15, с.Підгайчики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78256 (ліцей, актова зала)
/
вул.Соборна, 12А, с.Підгайчики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78256
Велика
260403 с.Загайпіль вул.Українська, 13А, с.Загайпіль, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78264 (гімназія, актова зала) Середня
260404 с.Назірна вул.Шевченка, 1А, с.Назірна, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78265 (початкова школа, актова зала) мала
260405 с.Кобилець вул.Л.Українки, 14А, с.Кобилець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78266 (клуб, актова зала) мала
260406 с.Старий Гвіздець вул.Січових Стрільців, 12Б, с.Старий Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78261 (будинок культури, актова зала) Середня
260407 с.Малий Гвіздець вул.Тараса Шевченка, 43А, с.Малий Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78263 (народний дім, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
260408 Комунальне некомерційне підприємство "Отинійська районна лікарня" Коломийської районної ради вул.Січових Стрільців, 5, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223 Мала
260409 Терапевтичне відділення №1 структурного підрозділу Стаціонар комунального некомерційного підприємства "Коломийська центральна районна лікарня" Коломийської районної ради вул.Пстрака, 7, смт Гвіздець, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78260 Мала
260410 Стаціонарне відділення №1 Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру с. Ценява вул.Зелена, 1, с.Ценява, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78255 Мала
260411 Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41) вул.Привокзальна, 30, с.Товмачик, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78250 Мала