Івано-Франківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Рожнятівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
260616 смт Рожнятів – вул.Б.Хмельницького, вул.Зелена, вул.І.Богуна, вул.Івасюка, вул.Котляревського, вул.М.Кривоноса, вул.Мочарна, вул.Набережна, вул.Нафтовиків, вул.Н.Яремчука, вул.Пушкіна, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Струтинська, вул.Цапліна, вул.Чорновола, вул.Шевченка, пл.Єдності пл.Єдності, 11, смт Рожнятів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77601 (Народний дім "Просвіта", приміщення для засідань, 1-й поверх) Велика
260617 смт Рожнятів – вул.Будівельників, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Г.Мазепи, вул.Гоголя, вул.Д.Вітовського, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Заньковецької, вул.Миру, вул.О.Вишні, вул.П.Мирного, вул.Польового, вул.Проектна, вул.Проценка, вул.Рильського, вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Сірка, вул.Шкільна, вул.Я.Галана, вул.16 Липня, вул.8-е Березня пл.Єдності, 15, смт Рожнятів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77601 (будинок дитячої та юнацької творчості, актовий зал, 1-й поверх) Велика
260618 смт Брошнів-Осада – вул.Андрія Шептицького, вул.Володимира Винниченка, вул.В.Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Гонти, вул.Котляревського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Марії Заньковецької, вул.Маркіяна Шашкевича, вул.Незалежності, вул.Олени Кульчицької, вул.Петра Сагайдачного, вул.Прикарпатська, вул.Романа Шухевича, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Тараса Шевченка, вул.Українська, вул.1 Листопада, вул.22 Січня: 1–54 к.А; пров.В.Стуса вул.22 Січня, 53, смт Брошнів-Осада, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77611 (Народний дім, приміщення для засідань, 1-й поверх) Велика
260619 смт Брошнів-Осада – вул.Богдана Хмельницького, вул.Відродження, вул.Вояків УПА, вул.Залізнична, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Йосипа Люкляна, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Морозенка, вул.Олекси Довбуша, вул.Осмолодська, вул.Симона Петлюри, вул.Софії Галечко, вул.Степана Бандери, вул.22 Січня: 59–188; пров.О.Довбуша вул.22 Січня, 55, смт Брошнів-Осада, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77611 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
260620 смт Перегінське – вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Гончара, вул.Замлинівка, вул.Злуки, вул.Крива, вул.Куленія, вул.Л.Українки, вул.Млинівська, вул.Мошури, вул.Наливайка, вул.Промислова, вул.Римика, вул.Руданського, вул.Січових Стрільців: 7–97, 99, 101, 103–103А, 105, 107, 126 к.А; вул.Сотенного Довбуша, вул.Степана Бандери, вул.Тичини вул.Січових Стрільців, 1, смт Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77662 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика
260621 смт Перегінське – вул.Винниченка, вул.Головацького, вул.Гонти, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Заньковецької, вул.Івана Франка, вул.Карпатська, вул.Крушельницької, вул.Лісова, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.Мочарки, вул.Орлика, вул.Патрієва, вул.Перемоги, вул.Полуботка, вул.Польова, вул.Радова Ліва, вул.Радова Права, вул.Серпнева, вул.Стуса, вул.Чорновола вул.Радова Права, 28А, смт Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77662 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика
260622 смт Перегінське – вул.Б.Хмельницького, вул.Вагилевича, вул.Велика, вул.Великий Беріг, вул.Веселкова, вул.Виговського, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Дубина, вул.Івасюка, вул.Калинова, вул.Князя Данила, вул.Кобзарева, вул.Коцюбинського, вул.Лісорубів, вул.Незалежності, вул.Прикарпатська, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Хоткевича, вул.Черемшини, вул.Я.Мудрого вул.Сагайдачного, 3, смт Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77662 (Народний дім "Просвіта", приміщення для засідань, 1-й проверх) Велика
260623 смт Перегінське – вул.Базарна, вул.Богуна, вул.Іваника, вул.Кам’яниста, вул.Кармелюка, вул.Лепкого, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Небилівська, вул.Патрійчука, вул.Річна, вул.Січових Стрільців: 98, 100, 102–102А, 104, 106, 108–126, 127–237; вул.Спортивна, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Шкільна вул.Сотенного Довбуша, 4, смт Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77662 (Перегінський МНВК, корпус 1, фойє, 1-й поверх) Середня
260624 смт Перегінське – вул.Бойківчанки, вул.Весела, вул.Вітовського, вул.Глібова, вул.Довбуша, вул.Дурбака, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.К.Федірка, вул.Лисенка, вул.Нова, вул.Підгір’я, вул.Руднєва, вул.Соломчака, вул.Стефаника, вул.Українська, вул.Шашкевича, вул.Ювілейна, вул.Яремчука, вул.Яцука, вул.700-річчя Перегінська вул.Сотенного Довбуша, 4, смт Перегінське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77662 (Перегінський МНВК, корпус 2, фойє, 1-й поверх) Середня
260625 с.Закерничне вул.Шевченка, 34А, с.Закерничне, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77665 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
260626 с.Берлоги вул.Левицького, 6, с.Берлоги, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77630 (школа, спортзал, 1-й поверх)
/
вул.Грушевського, 49, с.Берлоги, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77630
Середня
260627 с.Брошнів вул.Івана Франка, 21А, с.Брошнів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77614 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260628 с.Вербівка вул.Грушевського, 14, с.Вербівка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77634 (Народний дім "Просвіта", приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260629 с.Топільське вул.С.Бандери, 2Б, с.Топільське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77636 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260630 с.Верхній Струтинь вул.Січових Стрільців, 55, с.Верхній Струтинь, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77621 (Народний дім, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260631 с.Вільхівка вул.Грушевського, 39, с.Вільхівка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77666 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260632 с.Рошняте вул.Лесі Українки, 2, с.Рошняте, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77648 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260633 с.Грабів, с.Крива вул.І.Франка, 178, с.Грабів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77623 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
260634 с.Дуба вул.Л.Українки, 48, с.Дуба, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77644 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260635 с.Дубшари вул.Шевченка, 26А, с.Дубшари, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77645 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260636 с.Лецівка вул.Т.Шевченка, 89А, с.Лецівка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77646 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260637 с.Ілемня вул.Шевченка, 187, с.Ілемня, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77650 (школа, спортзал, 1-й поверх)
/
вул.Дружби, 3, с.Ілемня, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77650
Середня
260638 с.Камінь вул.О.Довбуша, 139, с.Камінь, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77633 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
260639 с.Князівське вул.Незалежності, 69, с.Князівське, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77642 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260640 с.Красне вул.Незалежності, 57, с.Красне, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77660 (адміністративне приміщення, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260641 с.Креховичі вул.Шевченка, 95А, с.Креховичі, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77610 (адміністративне приміщення, приміщення для засідань, 1-й поверх) Велика
260642 с.Липовиця вул.Шевченка, 232, с.Липовиця, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77653 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260643 с.Лоп’янка вул.Шевченка, 103Б, с.Лоп’янка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77622 (Народний дім "Просвіта", фойє, 1-й поверх) Середня
260644 с.Луги вул.Шевченка, 1, с.Луги, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77651 (адміністративне приміщення, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260645 с.Небилів – вул.Гагаріна, вул.Д.Галицького, вул.Зелена, вул.Липинна, вул.Л.Мартовича, вул.Л.Українки, вул.Незалежності: 8–8 к.А, 10, 12; вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Франка, вул.Шевченка: 21–206; вул.Шевченка, 35А, с.Небилів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77670 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
260646 с.Небилів – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Івасюка, вул.Лімниченка, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–7, 9, 11, 13–31; вул.Нова, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.С.Крушельницької, вул.Турова, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–19; с.Ловаги вул.Незалежності, 18А, с.Небилів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77670 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260647 с.Слобода-Небилівська вул.Шевченка, 19А, с.Слобода-Небилівська, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77681 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260648 с.Нижній Струтинь вул.Грушевського, 116, с.Нижній Струтинь, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77620 (школа, спортзал, 1-й поверх) Велика
260649 с.Гриньків вул.І.Франка, 47, с.Гриньків, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77675 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260650 с.Осмолода, с-ще Кузьминець вул.І.Франка, 8, с.Осмолода, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77672 (адміністративне приміщення ДП "Осмолодське лісове господарство", фойє, 1-й поверх) мала
260651 с.Петранка – вул.Грушевського: 1–14, 16–70, 71–131 к.А, 134–142 к.А, 143А–144, 146, 147 к.А, 150–156, 158, 160, 162, 164–190, 192, 197, 199, 235–380; вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Незалежності вул.Грушевського, 12, с.Петранка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77635 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
260652 с.Петранка – вул.Грушевського: 15, 70 к.А, 133, 143, 144 к.А–145 к.Б, 146 к.А–147, 148–149 к.А, 157, 159, 161, 163–163 к.А, 191, 194–196 к.А, 198, 200–234А; вул.І.Франка, вул.Сьомака-Гонти, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Грушевського, 145Б, с.Петранка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77635 (Народний дім, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260653 с.Рівня вул.Шевченка, 66, с.Рівня, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77631 (народний дім "Просвіта", приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260654 с.Слобода-Рівнянська вул.Січових Стрільців, 28А, с.Слобода-Рівнянська, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77632 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260655 с.Ріпне вул.Франка, 37, с.Ріпне, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77661 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260656 с.Сваричів – вул.Божкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Весела, вул.Довга: 1–135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Коркова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Мочарна, вул.Панаса Мирного, вул.Прикарпатська, вул.С.Бандери, вул.Титова, вул.Цапліна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю.Тимошенко, вул.8 Березня вул.Довга, 126А, с.Сваричів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77605 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика
260657 с.Сваричів – вул.Буковинська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Довга: 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–315; вул.Зелена, вул.Іванкова, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Новоселниця, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців, вул.Терешкової, вул.1 Травня вул.Довга, 130, с.Сваричів, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77605 (Народний дім, приміщення для засідань, 1-й поверх) Велика
260658 с.Сливки вул.Шевченка, 134, с.Сливки, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77671 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260659 с.Спас вул.Січових Стрільців, 79Б, с.Спас, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77624 (Народний дім, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260660 с.Погорілець вул.Миру, 44А, с.Погорілець, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77626 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала
260661 с.Підсухи вул.Дружби, 1А, с.Підсухи, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77625 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала
260662 с.Суходіл вул.Лесі Українки, 78, с.Суходіл, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77652 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
260663 с.Цінева вул.Миру, 34, с.Цінева, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77640 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260664 с.Ясеновець вул.Незалежності, 81, с.Ясеновець, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77641 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Середня
260665 с.Іванівка вул.Незалежності, 19, с.Іванівка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77643 (школа, кл.6А, 1-й поверх) мала
260666 с.Ясень – вул.Вагилевича: 1–372; вул.Головацького, вул.Єдності, вул.Макаревича, вул.Мудрого, вул.Сагайдачного, вул.Стефаника, вул.Шкільна, с-ще Бабське, с.Лази вул.Вагилевича, 370, с.Ясень, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77673 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
260667 с.Ясень – вул.Б.Хмельницького, вул.Вагилевича: 376–646; вул.І.Франка, вул.Космонавтів, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.О.Довбуша, вул.С.Стрільців, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шептицького, с-ще Погар, с-ще Турівка, с-ще Черепина вул.Вагилевича, 374, с.Ясень, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77673 (сільський клуб, приміщення для засідань, 1-й поверх) Велика
261039 с.Підлісся вул.Т.Шевченка, 21А, с.Підлісся, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл., 77647 (адмінбудинок Дубівської сільської ради, приміщення для засідань, 1-й поверх) мала