Івано-Франківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Снятинської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
260668 м.Снятин – вул.Вишенського, вул.Горука, вул.Грушевського, вул.Лотоцького, вул.Лукавецького, вул.Патріарха Володимира, вул.Польова, вул.Стефаника: 1–15, 17, 25, 27, 50; вул.Черемшини, вул.Шевченка: 1–99, 105, 109–119, 125, 129, 472; вул.Шухевича вул.Шевченка, 34, м.Снятин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78300 (школа №1, актовий зал) Велика
260669 м.Снятин – вул.Бажанського, вул.Валова, вул.Вапняна, вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Водопровідна, вул.Героїв Євромайдану, вул.Гірна, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Київська, вул.Лісна, вул.Млинська, вул.Ольги Плешкан, вул.Сімовича, вул.Хроновича, вул.Широка: 1–33, 35–35Б, 57; вул.Яремчука, вул.Ярова, пров.Бажанського, пров.Гоголя вул.Бандери, 3, м.Снятин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78300 (будинок культури, зал) Велика
260670 м.Снятин – вул.Андрусяка, вул.Бандери, вул.Воєводи Коснятина, вул.Зелена, вул.Кардинала Йосипа Сліпого, вул.Касіяна: 2–29; вул.Кобринських, вул.Набережна, вул.Надпрутна, вул.Пекарська, вул.Симоненка, вул.Спортова, вул.Стуса, вул.Франка, вул.Шевченка: 100, 108, 122, 126, 138–208, 225; вул.Шкільна, пл.Січових Стрільців вул.Симоненка, 4, м.Снятин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78302 (будинок дитячої творчості, зал) Середня
260671 м.Снятин – вул.Берегова, вул.Богуна, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Данила Галицького, вул.Довбуша, вул.Касіяна: 30–85; вул.Микулинська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Стефаника: 16, 18–24, 26, 28–49; вул.Трудова, вул.Хмельницького, вул.Чорновола, вул.1 Грудня вул.Микулинська, 32, м.Снятин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78302 (будинок культури, зал) Середня
260672 м.Снятин – вул.Берестова, вул.Букова, вул.Горіхова, вул.Завалівська, вул.Заводська, вул.Кулачинська, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Шевченка: 212–224, 226–471; вул.Широка: 34, 36–56, 58–151; вул.Шевченка, 331, м.Снятин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78300 (школа №2, актовий зал) Велика
260673 смт Заболотів – вул.Базарна, вул.Богданова, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Запрутна, вул.Коновальця, вул.Крива, вул.Набережна, вул.Надпрутна, вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Підкова, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Черемшини, пл.Бандери вул.Грушевського, 55, смт Заболотів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78315 (будинок культури, зал) Середня
260674 смт Заболотів – вул.Богуна, вул.Відродження, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарінкова, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Міцкевича, вул.Млинська, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Шевченка, вул.24 Серпня вул.Лесі Українки, 12, смт Заболотів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78315 (будинок культури, зал) Середня
260675 с.Балинці вул.Франка, 50, с.Балинці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78312 (сільський клуб, зал) Середня
260676 с.Бучачки вул.Шевченка, 101А, с.Бучачки, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78313 (сільський клуб, зал) Середня
260677 с.Трофанівка вул.Хмельницького, 7Б, с.Трофанівка, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78314 (сільський клуб, зал) Середня
260678 с.Белелуя вул.Кобринської, 11А, с.Белелуя, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78332 (школа, актовий зал) Середня
260679 с.Борщів вул.Шевченка, 112, с.Борщів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78317 (школа, актовий зал) Середня
260680 с.Борщівська Турка вул.Хмельницького, 35, с.Борщівська Турка, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78317 (школа, актовий зал) мала
260681 с.Хлібичин вул.Шевченка, 22, с.Хлібичин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78318 (школа, актовий зал) мала
260682 с.Будилів вул.Грушевського, 15, с.Будилів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78346 (дитячий садок, актовий зал) Середня
260683 с.Видинів вул.Шкільна, 4, с.Видинів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78349 (сільський клуб, зал) Середня
260684 с.Вовчківці вул.Грушевського, 1В, с.Вовчківці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78341 (школа, актовий зал) Велика
260685 с.Ганьківці вул.Миру, 16А, с.Ганьківці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78320 (сільський клуб, зал) Середня
260686 с.Вишнівка вул.Анатолія Василика, 22А, с.Вишнівка, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78320 (сільський клуб, зал) мала
260687 с.Горішнє Залуччя вул.Шкільна, 2, с.Горішнє Залуччя, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78362 (школа, актовий зал) Середня
260688 с.Долішнє Залуччя вул.Шевченка, 1, с.Долішнє Залуччя, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78363 (сільський клуб, зал) Середня
260689 с.Джурів вул.Франка, 58, с.Джурів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78354 (школа, актовий зал) Середня
260690 с.Завалля вул.Перемоги, 71, с.Завалля, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78364 (сільський клуб, зал) Середня
260691 с.Запруття вул.Запрутська, 29А, с.Запруття, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78364 (сільський клуб, зал) мала
260692 с.Задубрівці вул.Грушевського, 96, с.Задубрівці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78331 (сільський клуб, зал) Середня
260693 с.Іллінці – вул.Горішня, вул.Пріски, вул.Хмельницького, вул.Черемшини вул.Пріски, 1А, с.Іллінці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78351 (сільська рада, зал) Середня
260694 с.Іллінці – вул.Іванчука, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Стефаника, вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Горішня, 1, с.Іллінці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78351 (сільський клуб, зал) Середня
260695 с.Княже вул.Грушевського, 113, с.Княже, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78360 (сільський клуб, зал) Середня
260696 с.Драгасимів вул.Шевченка, 16, с.Драгасимів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78361 (школа, актовий зал) мала
260697 с.Красноставці вул.Шевченка, 73, с.Красноставці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78330 (школа, актовий зал)
/
вул.Шевченка, 79, с.Красноставці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78330
Середня
260698 с.Кулачківці вул.Січових Стрільців, 60, с.Кулачківці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78310 (сільська рада, зал) Середня
260699 с.Хом’яківка вул.Франка, 77, с.Хом’яківка, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78311 (сільський клуб, зал) Середня
260700 с.Новоселиця вул.Центральна, 47, с.Новоселиця, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78355 (сільський клуб, зал) Середня
260701 с.Олешків вул.Головна, 12, с.Олешків, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78342 (сільський клуб, зал) мала
260702 с.Любківці вул.Лесі Українки, 3, с.Любківці, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78343 (школа, актовий зал) мала
260703 с.Підвисоке вул.Січових Стрільців, 95, с.Підвисоке, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78321 (сільський клуб, зал) Велика
260704 с.Попельники вул.Шевченка, 42, с.Попельники, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78356 (школа, актовий зал)
/
вул.Шевченка, 87, с.Попельники, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78356
Середня
260705 с.Потічок вул.Незалежності, 67, с.Потічок, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78334 (сільський клуб, зал) Середня
260706 с.Прутівка вул.Шевченка, 46, с.Прутівка, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78348 (сільський клуб, зал) Середня
260707 с.Рудники вул.Шевченка, 5, с.Рудники, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78352 (сільський клуб, зал) Середня
260708 с.Русів вул.Шевченка, 1, с.Русів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78335 (школа, актовий зал)
/
вул.Грушевського, 9, с.Русів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78335
Середня
260709 с.Стецева – вул.Верховинська, вул.Грушевського: 2–4, 8, 10, 14–16, 18, 22–30, 32–34, 38, 40, 42–46, 48–50, 52, 54, 58–60, 62, 66–66А, 68, 70–72, 74, 76, 80, 82, 86–88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 146; вул.Заокіп, вул.Кобилянської, вул.Кобринської, вул.Купали, вул.Лепкого, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Печенівська, вул.Русівська, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Чоканка вул.Миру, 4, с.Стецева, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78333 (школа, актовий зал) Середня
260710 с.Стецева – вул.Бандери, вул.Братів Бучиків, вул.Братів Стефураків, вул.Вигінь, вул.Глинище, вул.Грушевського: 1, 5–7, 9, 13, 17, 19, 31–31А, 35, 39, 41, 47, 51, 53, 55–57, 61, 63–65, 67, 69, 73, 75, 77–79, 81, 83–85, 89–91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 125–145А; вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Незалежності, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Татарський Вивіз, вул.Цопинка, вул.Черемшини, вул.Шевченка, с.Стецівка вул.Грушевського, 1, с.Стецева, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78333 (сільський клуб, зал) Середня
260711 с.Троїця – вул.Бавки, вул.Головна: 117–135, 138–244А, 246–251; вул.Грушевського, вул.Довбуша: 15А; вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Підгірна, вул.Чорновола, вул.Шептицького, вул.Яремчука вул.Головна, 136А, с.Троїця, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78350 (школа, їдальня) Середня
260712 с.Троїця – вул.Головна: 1–115, 137, 245А; вул.Довбуша: 1–15, 16–23; вул.Каденюка, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Стефаника, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Шевченка вул.Головна, 46А, с.Троїця, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78350 (сільський клуб, зал) Середня
260713 с.Тростянець вул.Франка, 40, с.Тростянець, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78353 (сільський клуб, зал) Середня
260714 с.Тулуків вул.Стуса, 61, с.Тулуків, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78340 (сільська рада, зал) Середня
260715 с.Келихів вул.Шевченка, 29, с.Келихів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78339 (сільський клуб, зал) мала
260716 с.Тучапи вул.Церковна, 1, с.Тучапи, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78357 (сільський клуб, зал) мала
260717 с.Устя вул.Шевченка, 1Б, с.Устя, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78344 (сільський клуб, зал) Середня
260718 с.Орелець вул.Незалежності, 19, с.Орелець, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78345 (сільський клуб, зал) Середня
260719 с.Тулова пл.Толока, 2А, с.Тулова, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78347 (сільський клуб, зал) Середня
260720 с.Хутір-Будилів вул.Привокзальна, 2, с.Хутір-Будилів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78302 (сільський клуб, зал)
/
вул.Лисенка, 49, с.Хутір-Будилів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78302
Середня
260721 с.Шевченкове вул.Лесі Українки, 3, с.Шевченкове, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78324 (сільський клуб, зал) мала
260722 с.Зібранівка вул.Грушевського, 7А, с.Зібранівка, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78324 (сільський клуб, зал) Середня
260723 с.Рожневі Поля вул.Незалежності, 5А, с.Рожневі Поля, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78324 (сільський клуб, зал) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
260724 Снятинська центральна районна лікарня вул.Стефаника, 2, м.Снятин, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78300 Мала
260725 Заболотівська районна лікарня вул.Хмельницького, 10, смт Заболотів, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., 78315 Мала