Івано-Франківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Тлумацької РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
260787 м.Тлумач – вул.Винниченка, вул.Вільна, вул.Грушевського, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського, вул.М. Підгірянки, вул.О. Терпеливця, вул.Паркова, вул.Поповича, вул.9-те Травня вул.Грушевського, 2, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001 (народний дім, фойє) Середня
260788 м.Тлумач – вул.Башта, вул.Братів Лепких, вул.Будівельників, вул.Загребля, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Коновальця, вул.Лєрмонтова, вул.Макуха, вул.О. Кобилянської, вул.Плебанія, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців, вул.Сотника Орлика, вул.Шухевича, вул.1-ше Травня, пл.Данила Галицького, пров.1-ше Травня вул.Макуха, 11, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001 (школа, актовий зал) Велика
260789 м.Тлумач – вул.Берегового, вул.Бічна, вул.Богуна, вул.Бринського, вул.Вавілова, вул.Василика, вул.Вишнева, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Заболотного, вул.Івасюка, вул.Колійова, вул.Л. Українки, вул.Ломоносова, вул.М. Мелінишина, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Назаренка, вул.Незалежна, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.С. Бандери, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Симоненка, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Українська, вул.Урочище Березина, вул.Чорновола, вул.Шашкевича, вул.Я. Мудрого, вул.Я. Стецько, вул.Яворницького, вул.24 Серпня, пров.Миру, пров.Промисловий, пров.Я. Мудрого, пров.Я. Стецько вул.Берегового, 2, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001 (дитячий садок "Дюймовочка", актовий зал) Велика
260790 м.Тлумач – вул.Б. Хмельницького, вул.Верховної Ради, вул.Вітовського, вул.Гориста, вул.І. Сірка, вул.І. Франка, вул.Котляревського, вул.Лисенка, вул.Н. Яремчука, вул.П. Могили, вул.Плав’юка, вул.С. Височана, вул.Шевченка, пров.І. Франка, пров.Котляревського, пров.Шевченка вул.Шевченка, 18, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001 (дитячий садок "Сонечко", спортзал) Велика
260791 смт Обертин – вул.Владики М. Кучм’яка, вул.Гагаріна, вул.Гарасимівська, вул.Грушевського, вул.Жуківська, вул.І. Сірка, вул.ім.Михайла Погорєлового, вул.Мазепи, вул.Маковея, вул.Мартовича, вул.Механізаторів, вул.Отця Дмитра Винника, вул.Перемоги, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Українська, пл.Незалежності, пров.Гарасимівський, пров.І. Сірка, пров.Мазепи, пров.Маковея, пров.Механізаторів, пров.Перемоги, пров.Січових Стрільців, пров.Снятинський, завулок І. Сірка вул.ім.Михайла Погорєлового, 2А, смт Обертин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78060 (школа, їдальня) Середня
260792 смт Обертин – вул.Б. Хмельницького, вул.Базарна, вул.Вакарівка, вул.Галагана, вул.Довбуша, вул.Зачорнова, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Канал, вул.Коцюбинського, вул.Л. Українки, вул.Незалежності, вул.Черемшини, вул.Шевченка, пл.Коцюбинського, пров.Б. Хмельницького, пров.Базарна, пров.Галагана, пров.І. Франка, пров.Коцюбинського, пров.Незалежності, пров.Черемшини, пров.Шевченка вул.Незалежності, 11, смт Обертин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78060 (народний дім, зал) Середня
260793 с.Гончарів вул.Січових Стрільців, 92, с.Гончарів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78063 (школа, спортзал) мала
260794 с.Бортники вул.Перемоги, 13, с.Бортники, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78033 (народний дім, фойє) Середня
260795 с.Братишів, с.Загір’я вул.Гора, 28, с.Братишів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78014 (школа, актовий зал)
/
вул.Гора, 46, с.Братишів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78014
Середня
260796 с.Будзин, с.Мостище, с.Суходіл вул.Шевченка, 15А, с.Будзин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78022 (клуб, зал) Середня
260797 с.Одаїв вул.І. Франка, 39, с.Одаїв, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78039 (клуб, зал) мала
260798 с.Вікняни вул.М. Підгірянки, 79Д, с.Вікняни, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78021 (клуб, зал) Середня
260799 с.Гавриляк вул.Л. Українки, 67, с.Гавриляк, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78052 (клуб, зал) мала
260800 с.Гарасимів вул.Шевченка, 1Б, с.Гарасимів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78051 (народний дім, фойє)
/
вул.Шевченка, 1А, с.Гарасимів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78051
Середня
260801 с.Гостів вул.Василенчука, 5А, с.Гостів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78032 (клуб, зал) Середня
260802 с.Гринівці вул.Грушевського, 53, с.Гринівці, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78006 (школа, актовий зал) Середня
260803 с.Грушка, с.Мельники вул.Бартки, 1А, с.Грушка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78043 (народний дім, зал)
/
вул.Городенка, 39А, с.Грушка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78043
Середня
260804 с.Делева, с.Луг вул.Вигін, 31, с.Делева, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78023 (клуб, зал)
/
вул.Вигін, 12, с.Делева, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78023
Середня
260805 с.Долина вул.Січових Стрільців, 1Б, с.Долина, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78024 (клуб, зал) мала
260806 с.Живачів вул.Незалежності, 27А, с.Живачів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78044 (школа, фойє) Середня
260807 с.Жуків вул.Незалежності, 66, с.Жуків, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78053 (клуб, зал) Середня
260808 с.Олещин вул.Шевченка, 23, с.Олещин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78066 (клуб, зал) мала
260809 с.Ісаків вул.І. Франка, 26, с.Ісаків, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78042 (клуб, зал) Середня
260810 с.Колінці вул.Січових Стрільців, 4, с.Колінці, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78005 (школа, фойє) Середня
260811 с.Королівка вул.Люлька, 1, с.Королівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78030 (школа, фойє) Середня
260812 с.Кутище, с.Грабичанка, с.Лиса Гора вул.Центральна, 87В, с.Кутище, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78020 (народний дім, зал) Середня
260813 с.Надорожна вул.Гостинець, 37, с.Надорожна, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78016 (школа, актовий зал) Середня
260814 с.Нижнів, с.Бушкалик, с.Купелів, с.Смерклів вул.Дністерська, 14А, с.Нижнів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78013 (народний дім, фойє) Велика
260815 с.Озеряни вул.Центральна, 9, с.Озеряни, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78045 (школа, їдальня) мала
260816 с.Олеша – вул.Анішевська, вул.Б. Хмельницького, вул.Вербова, вул.Грушевського: 80–84, 88, 90, 92, 94, 96–169; вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул.Мазлі, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Пшенична Гора, вул.Федакова, вул.Чабарівка, вул.Швабівка вул.Грушевського, 123, с.Олеша, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78040 (народний дім, актовий зал) Середня
260817 с.Олеша – вул.Воїнів УПА, вул.Грушевського: 1–79, 85–87, 89–89А, 91–91А, 93, 95; вул.Зелена, вул.Нівра, вул.Перелісок, вул.Р. Шухевича, вул.Радівка, вул.С. Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.27-ме Вересня, с.Соколівка вул.Грушевського, 121, с.Олеша, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78040 (сільська рада, зал засідань) Середня
260818 с.Олешів вул.Центральна, 25А, с.Олешів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78011 (школа, фойє) мала
260819 с.Буківна вул.Шевченка, 45А, с.Буківна, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78008 (школа, каб.2) мала
260820 с.Антонівка вул.М. Підгірянки, 42А, с.Антонівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78009 (школа, спортивна кімната) мала
260821 с.Остриня вул.Л. Українки, 1А, с.Остриня, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78012 (клуб, зал) Середня
260822 с.Палагичі вул.Шевченка, 4А, с.Палагичі, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78015 (народний дім, зал) Середня
260823 с.Локітка вул.Центральна, 35А, с.Локітка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78055 (клуб, зал) мала
260824 с.Попелів вул.Церковна, 5А, с.Попелів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78056 (клуб, зал) мала
260825 с.Гончарівка вул.Центральна, 51А, с.Гончарівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78054 (клуб, зал) мала
260826 с.Петрилів вул.Незалежності, 31, с.Петрилів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78010 (школа, фойє) Середня
260827 с.Новосілка вул.Л. Українки, 24, с.Новосілка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78007 (клуб, зал) мала
260828 с.Вільне, с.Діброва, с.Золота Липа вул.Тернопільська, 2, с.Діброва, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78026 (клуб, зал) мала
260829 с.Петрів вул.Незалежності, 1, с.Петрів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78041 (сільська рада, кімната засідань) Середня
260830 с.Сокирчин вул.Незалежності, 4, с.Сокирчин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78047 (клуб, зал) мала
260831 с.Підвербці вул.Шевченка, 76А, с.Підвербці, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78046 (школа, актовий зал) Середня
260832 с.Прибилів вул.І. Франка, 7, с.Прибилів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78031 (школа, фойє) Середня
260833 с.Пужники вул.Миру, 1, с.Пужники, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78034 (клуб, зал) Середня
260834 с.Тарасівка вул.Шевченка, 4, с.Тарасівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78057 (сільська рада, кімната засідань) мала
260835 с.Хотимир вул.Осередок, 15, с.Хотимир, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78050 (клуб, зал) мала
260836 с.Жабокруки вул.Хотимирська, 68, с.Жабокруки, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78058 (клуб, зал) мала
260837 с.Яківка вул.Центральна, 1В, с.Яківка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78064 (клуб, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
260838 Тлумацька центральна районна лікарня вул.Винниченка, 84, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78000 Мала