Київська область - одномандатний виборчий округ №91

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320562 с.Бобриця вул.Шкільна, 6, с.Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08142 (будинок культури, фойє) Середня
320578 с.Бузова вул.Центральна, 19, с.Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08120 (Бузівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє, 1-й поверх) Середня
320579 с.Буча, с.Гурівщина, с.Любимівка вул.Київська, 78/1, с.Гурівщина, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08124 (Бузівська сільська рада, фойє, 1-й поверх) Середня
320580 с.Хмільна вул.Кучерова, 67/1, с.Хмільна, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08124 (клуб, фойє) мала
320581 с.Віта-Поштова вул.Боярська, 4, с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08170 (Віто-Поштова сільська рада, зал засідань, 2-й поверх) Велика
320582 с.Юрівка вул.Шевченка, 3, с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08170 (Юрівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє) Середня
320597 с.Гатне – бульв.Приозерний, вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Амбулаторна, вул.Андріївська, вул.Археологічна, вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ботанічна, вул.В. Марченка, вул.В. Швеця, вул.Виноградна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Землебудівна, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Інститутська, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпа Воловня, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Кібернетична, вул.Кленова, вул.Кожемяцька, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Курганна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Межигірська, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Оболонська, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.П. Янчука, вул.Південна, вул.Північна, вул.Плодова, вул.Польова, вул.Райдужна, вул.Салютна, вул.Свободи, вул.Святкова, вул.Святопетровського, вул.Симоненка, вул.Сонячна, вул.СТ «Джерело», вул.Теремська, вул.Тополева, вул.Травнева, вул.Трояндова, вул.Українського козацтва, вул.Центральна, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Абрикосовий, пров.Амбулаторний, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Кібернетичний, пров.Лісовий, пров.Райдужний, пров.Сонячний, пров.Шевченка, пров.Ягідний вул.Космонавтів, 1, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160 (Гатнянська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє) Велика
320598 с.Гатне – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Доброго дуба, вул.Доброго шляху, вул.Жовтнева, вул.Жулянська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Покровська, вул.Прикордонна, вул.Садова, вул.Східна, вул.Шкільна, вул.Ярова, пров.Озерний, пров.Шкільний вул.Київська, 138, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160 (клуб, фойє, 1-й поверх) Середня
320607 с.Забір’я вул.Грисюка, 4, с.Забір’я, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08145 (будинок культури, кабінет директора, технічне приміщення) Середня
320608 с.Княжичі вул.Воздвиженська, 2Б, с.Княжичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08143 (громадський центр, фойє) Середня
320609 с.Жорнівка вул.Лесі Українки, 2, с.Жорнівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08143 (сільський клуб, фойє) мала
320612 с.Лісники пров.Шкільний, 22, с.Лісники, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08172 (сільський клуб, фойє) Середня
320613 с.Личанка вул.Центральна, 62, с.Личанка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08127 (сільський клуб, фойє) Середня
320614 с.Малютянка, с.Іванків вул.Перемоги, 34, с.Малютянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08158 (Малютянська загальноосвітня школа I-III ступенів, спортивний зал) Середня
320617 с.Музичі вул.Музична, 2, с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08125 (Музичанська загальноосвітня школа I-III ступенів, їдальня) Середня
320618 с.Неграші вул.Шевченка, 23А, с.Неграші, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08125 (сільський клуб, фойє) мала
320624 с.Петрушки вул.Гагаріна, 29, с.Петрушки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08113 (будинок культури, зал) Середня
320628 с.Тарасівка – вул.Братів Ткаченків, вул.будинок операторів, вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Леоніда Медоєва, вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Нова, вул.Олександа Олеся, вул.Петра Могили, вул.Пушкіна, вул.Свято-Успенська, вул.Сіверська, вул.Хутірська, вул.Шевченка: 1–100; вул.Щаслива, вул.Юріївська, пров.Гоголя, пров.Жовтневий, пров.Лесі Українки, пров.Михайла Жизневського вул.Шевченка, 16, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161 (будинок культури, фойє) Велика
320629 с.Тарасівка – вул.Абрикосова, вул.Братів Щеглів, вул.Василя Стуса, вул.Високовольтна, вул.Відродження, вул.Вітянська, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Ніни Майбороди, вул.Олекси Тихого, вул.Олени Дубинчук, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сергія Нігояна, вул.Сільгосптехнікум, вул.Соснова, вул.Франка, вул.Хабарова, вул.Червона, вул.Юрія Литвина, пров.Братів Погребних, пров.Братів Чмілів, пров.Василя Погребного, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Котляревського, пров.Ломоносова, пров.Патріотів: 7; пров.Пролетарський вул.Шкільна, 2, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161 (Тарасівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє) Велика
320630 с.Нове вул.Чкалова, 3, с.Нове, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161 (торгівельний комплекс, фойє) Середня
320631 с.Ходосівка вул.Соборна, 2, с.Ходосівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08173 (центр культури та мистецтв, глядацька зала, 1-й поверх) Середня
320632 с.Кременище, с.Круглик вул.Вітянська, 11, с.Круглик, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171 (сільський клуб, фойє) Середня
320633 с.Хотів – вул.Богомольця, вул.Б.Хмельницького: 1В, 3–7, 9–127; вул.Ветеринарна, вул.Вигінська, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Голосіївська, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Заслонова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Князькіна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Круглицька, вул.Лісова, вул.Львова, вул.Максимова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Ново-Московська, вул.Перемоги, вул.Промислова, вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Т.Наливайко, вул.Травнева, вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пл.Ленінградська, пров.Ветеринарний, пров.Зоряний, пров.Князькіна, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Мальовничий, пров.Михайлівський, пров.Молодіжний, пров.О.Невського, пров.Південний, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шевченка пл.Паширова, 1, с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171 (Хотівський навчально-виробничий комбінат, фойє) Велика
320634 с.Хотів – вул.Б.Хмельницького: 1, 2, 7А; вул.Вишнева, вул.Вітянська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Житкова, вул.Липовий Яр, вул.Лісниківська, вул.Миколи Чирки, вул.Незалежності, вул.Олега Кошового, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Пирогівська, вул.Польова, вул.Феофанівська, вул.Франка, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пл.Паширова, пров.Лікарський, пров.Сіряківський пл.Паширова, 2, с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171 (Хотівська сільська рада, актовий зал) Велика
320635 смт Чабани – вул.Абрикосова, вул.Васильківська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Грушева, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Малинова, вул.Машинобудівників: 1В, 3Б–3В, 6А, 8–43Б; вул.Нова, вул.Новосілківська, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Сунична, вул.Хотівська, вул.Центральна, вул.Юності, вул.Яблунева, пров.Вишневий, пров.Квітковий вул.Покровська, 5А, смт Чабани, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08162 (ДГ "Чабани", їдальня) Велика
320636 смт Чабани – вул.Машинобудівників: 1Б, 2–3, 4–6, 6Б–6В; вул.Одеське шосе, вул.Терасна, вул.Тіниста, пров.Польовий вул.Машинобудівників, 2Б, смт Чабани, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08162 (ННЦ "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України", фойє) Велика
320637 с.Новосілки – вул.Академічна, вул.Боженка, вул.Бузкова, вул.Васильківська, вул.В.Єрмоленка, вул.Вишнева, вул.Деметра, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Либідська, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Приміська, вул.Смерекова, вул.Теремська, вул.Фіалкова, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Академічний вул.Озерна, 4, с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 03027 (районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
320638 с.Шпитьки вул.Покровська, 8, с.Шпитьки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122 (будинок культури, фойє) Велика
320639 с.Лісне, с.Мрія вул.Лісна, 12, с.Лісне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122 (сільський клуб, фойє) мала
320640 с.Горбовичі вул.Сонячна, 2А, с.Горбовичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122 (сільський клуб, фойє) мала
320642 с.Новосілки – вул.Богуславська, вул.Озерна, вул.Олександрівська, вул.Садова вул.Озерна, 4, с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 03027 (районний будинок культури, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
320645 смт Кодра – вул.Варшавська, вул.Дружби, вул.Ключева, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–5, 7–9, 12–39; пров.Ковпака, пров.Миру, пров.Шевченка вул.Ковпака, 44, смт Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., 08010 (школа, спортивна зала) Середня
320646 смт Кодра – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Шевченка: 6, 10; пров.Механізаторів, пров.Молодіжний, пров.Партизанський пров.Партизанський, 2, смт Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., 08010 (дитячий садок, актова зала) мала
320647 смт Макарів – вул.Макарівська, с.Калинівка вул.Спортивна, 6, с.Калинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08004 (дитячий навчальний заклад "Веселка", актова зала) Середня
320648 смт Макарів – вул.Абрикосова, вул.Благодатна, вул.Ватутіна, вул.Гончара Олеся, вул.Донецька, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Кочубея, вул.Кошового, вул.Лазурна, вул.Львівська, вул.Льотчика Потапенка, вул.Олекси Довбуша, вул.Ольгинська, вул.Правика, вул.Свердлова, вул.Сірка Івана, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Юності, вул.Ярослава Мудрого, пров.Заводський, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, пров.Яровий, с.Фасівочка вул.Ватутіна, 10, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000 (школа №2, актова зала) Велика
320649 смт Макарів – вул.Банківська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Димитрія Ростовського: 3–52Б, 54, 56, 61–64; вул.Довга, вул.Дорожна, вул.Житня, вул.Медична, вул.Механізаторів: 3–62; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піонерська, вул.Проектна: 7, 14; вул.Шевченка, вул.Шляхетська, пров.Жовтневий, пров.Короленка, пров.Мирний вул.Димитрія Ростовського, 27, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000 (будинок культури, обрядова зала) Велика
320650 смт Макарів – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Волощенка, вул.Дружби, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Механізаторів: 63–94; вул.Миру, вул.Московська, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Петриченка, вул.Прогрес, вул.Проектна: 8–12; вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.8 Березня, пров.Аптечний, пров.Гетьманський, пров.Дніпровський, пров.Київський, пров.Поштовий, пров.Правди, пров.Промисловий, с.Зурівка вул.Димитрія Ростовського, 37, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000 (центр творчості, актова зала) Велика
320651 смт Макарів – вул.Бондаренка, вул.Голуба Андрія, вул.Грушевського, вул.Данила Туптала, вул.Димитрія Ростовського: 53, 55, 57, 65–149; вул.Довженка Олександра, вул.І.Бондаренка, вул.Лесі Українки, вул.Лозівська, вул.Малика В., вул.Озерна, вул.Польова, вул.Проектна: 1–4; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стуса Василя, вул.Черешньових подружжя, вул.Яновського вул.Піонерська, 3, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000 (школа №1, вестибюль) Велика
320652 с.Андріївка, с.Червона Гірка вул.Шевченка, 1, с.Андріївка, Макарівський р-н, Київська обл., 08013 (школа, спортивна зала)
/
вул.Меля О.М., 114, с.Андріївка, Макарівський р-н, Київська обл., 08013
Середня
320653 с.Бишів, с.Горобіївка, с.Лубське, с.Ферма(Бишівська с/р) вул.Захисників України, 6, с.Бишів, Макарівський р-н, Київська обл., 08072 (школа, коридор) Велика
320654 с.Борівка, с.Лисиця, с.Садки-Строївка, с.Шнурів Ліс вул.Центральна, 29А, с.Борівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08023 (будинок культури, актова зала) мала
320655 с.Великий Карашин вул.Перемоги, 2, с.Великий Карашин, Макарівський р-н, Київська обл., 08050 (школа, спортивна зала) Середня
320656 с.Малий Карашин вул.Перемоги, 1А, с.Великий Карашин, Макарівський р-н, Київська обл., 08050 (сільська рада, актова зала) мала
320657 с.Вільне, с.Юрівка вул.Миру, 45, с.Вільне, Макарівський р-н, Київська обл., 08055 (сільська рада, актова зала) Середня
320658 с.Гавронщина вул.Київська, 22Б, с.Гавронщина, Макарівський р-н, Київська обл., 08003 (будинок культури, актова зала) Середня
320659 с.Грузьке вул.Шевченка, 13Б, с.Грузьке, Макарівський р-н, Київська обл., 08052 (будинок культури, актова зала) Середня
320660 с.Весела Слобідка вул.Київська, 14В, с.Весела Слобідка, Макарівський р-н, Київська обл., 08052 (будинок культури, актова зала) мала
320661 с.Забуяння, с.Волосінь, с.Макарівська Буда, с.Соболівка вул.Незалежності, 12, с.Забуяння, Макарівський р-н, Київська обл., 08011 (сільська рада, актова зала) Середня
320662 с.Козичанка вул.Вишнева, 1, с.Козичанка, Макарівський р-н, Київська обл., 08053 (сільська рада, актова зала) мала
320663 с.Колонщина, с.Мар’янівка(Колонщинська с/р) вул.Шевченка, 2, с.Колонщина, Макарівський р-н, Київська обл., 08032 (будинок культури, зала засідань) Середня
320664 с.Березівка, с.Миколаївка вул.Житомирська, 25, с.Березівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08032 (фельдшерсько-акушерський пункт, актова зала) мала
320665 с.Комарівка вул.Миру, 27, с.Комарівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08020 (будинок культури, актова зала) мала
320666 с.Копилів вул.Жовтнева, 84, с.Копилів, Макарівський р-н, Київська обл., 08033 (школа, актова зала)
/
вул.Жовтнева, 82, с.Копилів, Макарівський р-н, Київська обл., 08033
Середня
320667 с.Северинівка вул.Шевченка, 7, с.Северинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08033 (бібліотека, зала засідань) мала
320668 с.Королівка, с.Новомирівка вул.Клубна, 2, с.Королівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08012 (школа, актова зала) Середня
320669 с.Ферма(Королівська с/р) вул.Садова, 1, с.Ферма, Макарівський р-н, Київська обл., 08012 (сільський клуб, актова зала) мала
320670 с.Липівка, с.Лозовик вул.Шевченка, 44, с.Липівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08014 (школа, актова зала)
/
вул.Шевченка, 48, с.Липівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08014
Середня
320671 с.Лишня вул.Київська, 12А, с.Лишня, Макарівський р-н, Київська обл., 08063 (школа, актова зала)
/
вул.Київська, 1Д, с.Лишня, Макарівський р-н, Київська обл., 08063
мала
320672 с.Осикове вул.Горького, 6, с.Осикове, Макарівський р-н, Київська обл., 08063 (будинок культури, актова зала) мала
320673 с.Людвинівка пров.Калинівський, 30, с.Людвинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08045 (сільська рада, актова зала) мала
320674 с.Маковище, с.Вишеград вул.Центральна, 46, с.Маковище, Макарівський р-н, Київська обл., 08034 (школа, спортивна зала) Середня
320675 с.Мар’янівка(Мар’янівська с/р) вул.Миру, 1, с.Мар’янівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08051 (сільська рада, актова зала) Середня
320676 с.Мостище вул.Шевченка, 3, с.Мостище, Макарівський р-н, Київська обл., 08071 (сільська рада, актова зала) мала
320677 с.Мотижин вул.Горького, 1А, с.Мотижин, Макарівський р-н, Київська обл., 08060 (будинок культури, актова зала) Середня
320678 с.Наливайківка, с.Почепин вул.Центральна, 117Б, с.Наливайківка, Макарівський р-н, Київська обл., 08022 (школа, вестибюль) Середня
320679 с.Небелиця вул.Миру, 11, с.Небелиця, Макарівський р-н, Київська обл., 08024 (будинок культури, актова зала) мала
320680 с.Ніжиловичі вул.Підсухи, 44, с.Ніжиловичі, Макарівський р-н, Київська обл., 08021 (будинок культури, актова зала) Середня
320681 с.Новосілки вул.Кучеренка, 43, с.Новосілки, Макарівський р-н, Київська обл., 08070 (сільська рада, актова зала) Середня
320682 с.Нові Опачичі вул.Кібенка, 4, с.Нові Опачичі, Макарівський р-н, Київська обл., 08035 (сільська рада, актова зала) мала
320683 с.Пашківка, с.Вітрівка вул.Центральна, 1, с.Пашківка, Макарівський р-н, Київська обл., 08062 (школа, актова зала) Середня
320684 с.Плахтянка вул.Кавказька, 34, с.Плахтянка, Макарівський р-н, Київська обл., 08030 (школа, актова зала) мала
320685 с.Рожів вул.Соборна, 2, с.Рожів, Макарівський р-н, Київська обл., 08043 (будинок культури, актова зала) мала
320686 с.Ситняки вул.Миру, 125А, с.Ситняки, Макарівський р-н, Київська обл., 08040 (сільська рада, актова зала) мала
320687 с.Соснівка, с.Конопельки вул.Соборна, 40, с.Соснівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08054 (сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Зоря", актова зала) мала
320688 с.Фасова вул.Франка, 1, с.Фасова, Макарівський р-н, Київська обл., 08044 (будинок культури, актова зала) Середня
320689 с.Чорногородка вул.Ірпінська, 87, с.Чорногородка, Макарівський р-н, Київська обл., 08074 (сільський клуб, актова зала) мала
320690 с.Червона Слобода вул.Лесі Українки, 91, с.Червона Слобода, Макарівський р-н, Київська обл., 08042 (будинок культури, актова зала) мала
320691 с.Юрів, с.Копіївка вул.Вишнева, 29, с.Юрів, Макарівський р-н, Київська обл., 08041 (будинок культури, актова зала) мала
320692 с.Завалівка пров.Солов’їний, 5, с.Завалівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08041 (будинок культури, актова зала) мала
320693 с.Яблунівка, с.Леонівка вул.Миру, 1, с.Яблунівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08073 (сільський клуб, зала засідань) Середня
320694 с.Ясногородка вул.Київська, 33, с.Ясногородка, Макарівський р-н, Київська обл., 08061 (будинок культури, зала засідань) мала
320872 с.Буки вул.Першотравнева, 4, с.Буки, Сквирський р-н, Київська обл., 09022 (школа, спортзал) мала
320873 с.Великі Єрчики вул.Молодіжна, 1А, с.Великі Єрчики, Сквирський р-н, Київська обл., 09024 (школа, історичний клас) мала
320874 с.Великополовецьке, с.Андріївка, с.Мала Михайлівка вул.Центральна, 65А, с.Великополовецьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09030 (школа, вестибюль)
/
вул.Центральна, 34, с.Великополовецьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09030
Велика
320878 с.Дулицьке вул.Миру, 233А, с.Дулицьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09025 (будинок культури, фойє)
/
вул.Миру, 230А, с.Дулицьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09025
Середня
320879 с.Безпечна вул.Шевченка, 50А, с.Безпечна, Сквирський р-н, Київська обл., 09025 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
320883 с.Красноліси вул.Шевченка, 4А, с.Красноліси, Сквирський р-н, Київська обл., 09021 (школа, вестибюль) мала
320884 с.Кривошиїнці вул.Сквирська, 87Б, с.Кривошиїнці, Сквирський р-н, Київська обл., 09013 (будинок культури, фойє) Середня
320885 с.Цапіївка вул.Березнева, 76А, с.Цапіївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09013 (сільський клуб, фойє) мала
320887 с.Малі Єрчики вул.Центральна, 6, с.Малі Єрчики, Сквирський р-н, Київська обл., 09010 (будинок культури, вестибюль) мала
320888 с.Малі Лисівці вул.Центральна, 7А, с.Малі Лисівці, Сквирський р-н, Київська обл., 09011 (школа, фойє) мала
320889 с.Миньківці вул.Перемоги, 21А, с.Миньківці, Сквирський р-н, Київська обл., 09012 (сільський клуб, фойє) мала
320893 с.Пищики вул.Миру, 122, с.Пищики, Сквирський р-н, Київська обл., 09031 (школа, спортзал) Середня
320894 с.Безугляки вул.Шевченка, 120Б, с.Безугляки, Сквирський р-н, Київська обл., 09031 (сільський клуб, фойє) мала
320896 с.Рогізна, с.Дунайка, с.Краснянка вул.Центральна, 17, с.Рогізна, Сквирський р-н, Київська обл., 09020 (школа, їдальня) мала
320897 с.Руда – вул.Будівельна, вул.Заводська, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги, пров.Заводський, с.Владиславка вул.Заводська, 27, с.Руда, Сквирський р-н, Київська обл., 09035 (Товариство з додатковою відповідальністю "Шамраївський цукровий завод", актова зала) Середня
320898 с.Руда – вул.Високовольтна, вул.Відділок Руда, вул.Грудневого прориву, вул.Залізнична, вул.Івана Лучинського, вул.Івана Франка, вул.Імріха Лисака, вул.Урожайна, вул.Чешська вул.Івана Франка, 68, с.Руда, Сквирський р-н, Київська обл., 09035 (школа, фойє) Середня
320899 с.Самгородок, с.Новий Шлях, с.Саврань вул.Центральна, 8, с.Самгородок, Сквирський р-н, Київська обл., 09040 (школа, фойє) Середня
320900 с.Селезенівка вул.Соборна, 32, с.Селезенівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09014 (будинок культури, фойє) мала
320902 с.Чубинці вул.Стаханова, 1А, с.Чубинці, Сквирський р-н, Київська обл., 09023 (будинок культури, фойє) мала
320903 с.Таборів вул.Балишова, 1А, с.Таборів, Сквирський р-н, Київська обл., 09023 (сільський клуб, зал) мала
321008 с.Бортники вул.Незалежності, 65А, с.Бортники, Фастівський р-н, Київська обл., 08544 (клуб-бібліотека, фойє) мала
321009 с.Великі Гуляки, с.Василівка, с.Федорівка вул.Слобідська, 2, с.Великі Гуляки, Фастівський р-н, Київська обл., 08511 (будинок культури, фойє)
/
вул.Слобідська, 1, с.Великі Гуляки, Фастівський р-н, Київська обл., 08511
мала
321011 с.Велика Снітинка вул.Центральна, 83, с.Велика Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08540 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 62, с.Велика Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08540
Велика
321012 с.Веприк, с.Млинок вул.Стеценка, 3, с.Веприк, Фастівський р-н, Київська обл., 08531 (школа, спортивна зала) Середня
321013 с.Волиця вул.Гагаріна, 22, с.Волиця, Фастівський р-н, Київська обл., 08534 (будинок культури, фойє) мала
321014 с.Дідівщина, с.Вільшанська Нива, с.Деминівка вул.Незалежності, 1Б, с.Дідівщина, Фастівський р-н, Київська обл., 08514 (будинок культури, фойє)
/
вул.Незалежності, 1А, с.Дідівщина, Фастівський р-н, Київська обл., 08514
Середня
321015 с.Дмитрівка, с.Півні вул.Кільцева, 20, с.Дмитрівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08533 (школа, спортивна зала) Середня
321016 с.Дорогинка вул.Центральна, 5, с.Дорогинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512 (будинок культури, зала)
/
вул.Центральна, 4, с.Дорогинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512
Середня
321017 с.Кощіївка вул.Савченка, 52Б, с.Кощіївка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512 (сільський клуб, зала) мала
321018 с.Кищинці вул.Островського, 12Б, с.Кищинці, Фастівський р-н, Київська обл., 08554 (сільський клуб, зала) мала
321019 с.Малополовецьке, с.Тарасівка вул.Паркова, 8, с.Малополовецьке, Фастівський р-н, Київська обл., 08555 (будинок культури, актова зала) Середня
321020 с.Мала Снітинка, с.Мала Офірна вул.Гагаріна, 117, с.Мала Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08523 (школа, фойє) Середня
321021 с.Велика Офірна вул.Чумацький шлях, 1Б, с.Велика Офірна, Фастівський р-н, Київська обл., 08523 (агрофірма "Світанок", адмінбудинок, зала) Середня
321022 с.Мотовилівська Слобідка вул.Центральна, 33, с.Мотовилівська Слобідка, Фастівський р-н, Київська обл., 08524 (школа, спортивна зала) мала
321023 с.Оленівка вул.Варвари Ханенко, 1, с.Оленівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08525 (школа, актова зала) мала
321024 с.Паляничинці вул.Лесі Українки, 9Б, с.Паляничинці, Фастівський р-н, Київська обл., 08542 (будинок культури, фойє) мала
321025 с.Пилипівка, с.Єлизаветівка, с.Королівка вул.Святомихайлівська, 63, с.Пилипівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08553 (школа, їдальня) Середня
321027 с.Пришивальня, с.Вишня, с.Кончаки вул.Садова, 2Б, с.Пришивальня, Фастівський р-н, Київська обл., 08513 (будинок культури, фойє) мала
321028 с.Скригалівка, с.Ставки вул.Шкільна, 9, с.Ставки, Фастівський р-н, Київська обл., 08530 (сільська рада, зала засідань) Середня
321029 с.Томашівка, с.Ярошівка вул.30-річчя Перемоги, 5, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08510 (будинок культури, фойє) Середня
321030 с.Триліси – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гірська, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Котляревського: 1–31; вул.Ланова, вул.Механізаторів, вул.Миру: 5–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Набережна, вул.Олександренка, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Шляхова, пров.Горького, пров.Зарічний, пров.Олександренка, пров.Шляховий вул.Горького, 22, с.Триліси, Фастівський р-н, Київська обл., 08552 (будинок культури, фойє) Середня
321031 с.Триліси – вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Гончара, вул.Дачна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Кожанське шосе, вул.Корчіївка, вул.Котляревського: 33–55; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Миру: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–88; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Околонська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Заводський, пров.Степовий, Відгодівельний пункт, Житлове містечко, Лісова сторожа вул.Незалежна, 4, с.Триліси, Фастівський р-н, Київська обл., 08552 (школа, фойє) Середня
321032 с.Фастівець, с.Гвардійське вул.Дружби, 90А, с.Фастівець, Фастівський р-н, Київська обл., 08541 (будинок культури, актова зала) Середня
321033 с.Клехівка вул.Мічуріна, 15, с.Клехівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08541 (сільський клуб, зала) мала
321034 с.Червоне вул.Шевченка, 1, с.Червоне, Фастівський р-н, Київська обл., 08543 (школа, кабінет зарубіжної літератури) мала
321035 с.Мотовилівка – вул.Автозаправочна, вул.Бишівська, вул.Богуна, вул.Борівська, вул.Вишнева, вул.Вишняківська, вул.В.Івасюка, вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Дубинська, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Львівська, вул.Матросова, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Перехресна, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.Рокотянська, вул.Садова, вул.Серпнева, вул.Собківська, вул.Соборна, вул.Сорочинська, вул.Стельмащука, вул.Степова, вул.Страшуківська, вул.Українська, вул.Фастівська, вул.Франка: 1–29; вул.Чехова, вул.Шевченка: 2–76; вул.Шкільна, вул.Ялинкова, вул.Ярова, пров.Вишневий, пров.О.Вишні, пров.Освіти, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Собківський, пров.Транспортний, пров.Яровий, СТ ’Будівельник’, СТ ’Вишеньки’, СТ ’Вишняки’, СТ ’Гай’, СТ ’Гудок’, СТ ’Дружба-2’, СТ ’Каштан’, СТ ’Колос’, СТ ’Легенда’, СТ ’Луч’, СТ ’Нива’, СТ ’Отклик’, СТ ’Ромашка’, СТ ’Сонячний’, СТ ’Стугна’, СТ ’Урожай’, СТ ’Юність’, СТ ’Явір’ вул.Шевченка, 1, с.Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522 (школа, фойє) Велика
321036 с.Мотовилівка – вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вінницька, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Зіркова, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миронівська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Нова Лісна, вул.Поповича, вул.Привокзальна, вул.Прорізна, вул.Світла, вул.Ставкова, вул.Франка: 30–177А; вул.Шевченка: 77–214; вул.Яблунева, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Зірковий, пров.Лісовий, Лісовий кордон, ПСГ ’Зірка’, СТ ’Експрес’, СТ ’Каштан-1’, СТ ’Лісова пісня’, СТ ’Плазмотрон’, СТ ’Світанок’, СТ ’Унава’, СТ ’Унава-1’, 907 км МШС вул.Шевченка, 1, с.Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522 (початкова школа, фойє) Середня
321037 с.Велика Мотовилівка вул.Шкільна, 3, с.Велика Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522 (школа, фойє) Середня
321038 с.Вишняки, с.Тарасенки вул.Тітова, 1, с.Вишняки, Фастівський р-н, Київська обл., 08522 (Вишняківський фельдшерський пункт, фойє) мала
321039 с.Яхни вул.Гагаріна, 1, с.Яхни, Фастівський р-н, Київська обл., 08556 (школа, спортивна зала) мала
321040 смт Борова – вул.Буйка, вул.Вишнева, вул.В.Сосюри, вул.Г.Сковороди, вул.Залізнична, вул.Калабаліна, вул.Леоніда Барановського, вул.М.Крюківської, вул.Остапа Вишні, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Червоних Троянд, вул.Щаслива, вул.Яблунева, вул.1 Грудня, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, вул.8 Березня, пров.Г.Сковороди, пров.Небесної Сотні, пров.Ольги Косовської, пров.1 Грудня, СТ ’Білки’ вул.Пушкіна, 68, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520 (школа, фойє) Середня
321041 смт Борова – вул.Васильківська: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–146; вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Глібова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Нововокзальна, вул.Оксани Петрусенко, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Тітова, вул.Франка, вул.Шевченка, пров.Кузнечний, пров.Миру, будинок МШС 46 км, будинок операторів, гуртожиток ДОКу, Лісовий кордон 245 квартал, Лісовий кордон 250 квартал, станція Мотовилівка 46 км вул.Миру, 36, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520 (школа, фойє) Середня
321042 смт Борова – вул.Ватутіна, вул.В.Бойка, вул.Зоряна, вул.Квіткова, вул.Кожедуба, вул.Набережна, вул.Ново-Фастівська, вул.Озерна, вул.Південна, вул.Поповича, вул.Соборності, вул.Сонячна, вул.Тополева, вул.Фастівська, вул.Федіра Черника, вул.Чехова, вул.Шовковична, пров.Михайлівський, пров.Ново-Фастівський, пров.Сонячний, пров.Федіра Черника, пров.Щасливий, тупик Михайлівський, СТ ’Стугна-4’ вул.Франка, 3, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520 (будинок культури, актова зала) Середня
321043 смт Борова – вул.Б.Хмельницького, вул.Васильківська: 1–14, 16, 18, 20, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Іванкова, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Крайового, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олександра Свірського, вул.Січових Стрільців, вул.Соколова, вул.Суворова, пров.Абрикосний, пров.Сергія Гуріча, пров.Соколова, пров.Ставковий, пров.Суворова, пров.Табірний, СТ ’Стугна’ вул.Олександра Свірського, 2, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520 (Київська дослідна станція, їдальня) Велика
321044 смт Кожанка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Миколаєнка, вул.Польова, вул.Садова, вул.Триліська, вул.Шевченка: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–331; вул.Яблунева, пров.Кільцевий, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Садовий, пров.Шевченка вул.Шевченка, 173, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550 (школа, фойє) Середня
321045 смт Кожанка – вул.Андрія Галущенка, вул.Андрія Сабадаша, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Завокзальна, вул.Залізнична, вул.Інтернаціональна, вул.Миру, вул.Півня, вул.Півнянська, вул.Поштова, вул.Сергія Гуріча, вул.Скрипака, вул.Шевченка: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110, 112; пров.Гагаріна, пров.Заводський, буд. МШС, буд.МШС 939 КМ вул.Заводська, 5, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550 (будинок культури, фойє) Середня
321046 смт Кожанка – вул.Зубарська, вул.Комарова, вул.Комісарова, вул.Новоселицька, вул.Піонерська, вул.Софіївська, вул.Шкільна, пров.Зарічний, пров.Комісарова, пров.Польовий, с.Софіївка вул.Шкільна, 26, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550 (школа, фойє) мала
321047 с-ще Степове вул.Новоселицька, 3, с-ще Степове, Фастівський р-н, Київська обл., 08550 (контора радгоспу, кімната № 2) мала
321373 м.Фастів – вул.Годованцева, вул.Дорогинська, вул.Дорошенка, вул.Європейська, вул.Журавлина, вул.Козацька, вул.Лебедина, вул.Лугова, вул.Папаніна, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Героїв Танкістів, пров.Дорогинський, пров.Європейський, пров.Луговий, пров.Папаніна пров.Європейський, 2, м.Фастів, Київська обл., 08500 (дільниця зрідженого газу, приміщення загального користування) Велика
321374 м.Фастів – вул.Бишівська, вул.Бояринцева, вул.Гвардійців Мінометників, вул.Генерала Пількевича, вул.Григоренка Дмитра, вул.Грушевського, вул.Драгоманова, вул.Житомирська, вул.Корженевського, вул.Савченка, вул.Семена Білого, вул.Силенка, вул.Стовби, пров.Житомирський, пров.Корженевського, пров.Савченка вул.Бишівська, 2, м.Фастів, Київська обл., 08500 (Товариство з обмеженою відповідальністю "Фастів-АВТОТРАНС", адмінбудівля) Велика
321375 м.Фастів – вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги: 2–31, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Моріна, вул.Покровська, вул.С.Васильченка, вул.Свято-Покровська: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А; вул.Скригалівська, вул.Стеценка, пров.Квітневий, пров.Княгині Ольги, пров.Скригалівський, пров.Стеценка вул.С.Васильченка, 21, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №3, фойє) Велика
321376 м.Фастів – вул.Берегова, вул.Боженка Олександра Гавриловича, вул.Заборовського, вул.Княгині Ольги: 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–106; вул.Космонавтів, вул.Курчатова, вул.Пушкіна, вул.Свято-Покровська: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–80; вул.Фомічова, вул.Фофанова, вул.Чайковського, вул.Щастя, пров.Береговий, пров.Заборовського, пров.Пушкіна вул.С.Васильченка, 21, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №3, спортивний зал) Велика
321377 м.Фастів – вул.Білоцерківська, вул.Гайдамаків: 1–78, 80–82; вул.Героїв України: 2, 4–4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Гетьманська: 1А–59, 61; вул.Данила Галицького, вул.Добролюбова, вул.Івана Мазепи: 13, 15, 17, 19–49; вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Льва Толстого: 10, 12, 14–14А, 16–46; вул.Миколи Глухенького, вул.Слабенюка, вул.Чапського, вул.8-го Березня, пров.Кільцевий, пров.Миколи Глухенького, пров.Мирний вул.Комарова, 6, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №4, вестибюль, 1-й поверх) Велика
321378 м.Фастів – вул.Андрія Кузьменка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гайдамаків: 79, 83–204; вул.Гетьманська: 60–60А, 62–159; вул.Джерельна, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Незалежності: 32–71; вул.Підгірна, вул.Правобережна, вул.Січових Стрільців, пров.Гайдамаків, пров.Джерельний, пров.Зоряний, пров.Незалежності, пров.Правобережний вул.Гетьманська, 79А, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика
321379 м.Фастів – вул.Бенардоса, вул.Будівельна, вул.Великопокровська, вул.Героїв України: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31–154; вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Потіївська, вул.Проліскова, вул.Стадіонна, вул.Челюскінців, вул.Чернишевського, пров.Богдана Хмельницького, пров.Будівельний, пров.Великопокровський, пров.Героїв України, пров.Мічуріна, пров.Набережний, пров.Пролісковий, пров.Стадіонний, пров.Челюскінців, пров.1-й Казнівський, пров.2-й Казнівський вул.Гетьманська, 79А, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №7, коридор, 1-й поверх) Велика
321380 м.Фастів – вул.Андрія Шептицького, вул.Виконробське містечко, вул.Живзахист, вул.Кожанське шосе, вул.Козятинська, вул.Кривоноса, вул.Кулібіна, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова, вул.Миронівська, вул.Миронівський парк, вул.О.Зінченка, вул.Робітнича, вул.Трудова, вул.Червонянська, вул.Ю.Новіцького, пров.Кривоноса, пров.Робітничий, пров.Трудовий, пров.Ю.Новіцького, МК-29 вул.О.Зінченка, 5, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №12, каб.2) Велика
321381 м.Фастів – вул.Буйка, вул.Возз’єднання, вул.Галафеєва: 51–108; вул.Завокзальна, вул.Ковпака, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Родини Симиренків, вул.Яблунева, вул.Якубовського, пров.Пожежний, пров.Поштовий, пров.Прорізний, пров.Якубовського вул.Якубовського, 14, м.Фастів, Київська обл., 08500 (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10-Гімназія", вестибюль, 2-й поверх) Велика
321382 м.Фастів – вул.Дружби: 1–7А, 9–19; вул.Залізнична, вул.Новокиївська, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Правди, вул.Рибалка, пров.Південний, МП,4 км вул.Якубовського, 14, м.Фастів, Київська обл., 08500 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-Гімназія", коридор, 1-й поверх) Середня
321383 м.Фастів – вул.Великоснітинська, вул.Галафеєва: 1–49; вул.Гусєва, вул.Дружби: 8; вул.Затишна, вул.Кривця, вул.Лянгасова, вул.Путьова, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Ягідна, пров.Гусєва, пров.Кривця, пров.Південно-Західний, пров.Транспортний, ЕМП-707 вул.Великоснітинська, 63, м.Фастів, Київська обл., 08500 (ліцей-інтернат, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
321384 м.Фастів – вул.Бондарівська, вул.Броварська, вул.В.Винниченка, вул.Гоголя, вул.І.Виговського, вул.Козацької Слави, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Маяковського, вул.МПС, вул.Нагорна, вул.Новікова, вул.Пилипа Орлика, вул.Снігурівська, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Чехова, пров.Броварський, пров.Козацької Слави, пров.Лермонтова, пров.Пилипа Орлика, пров.Терешкової, пров.Тітова, 917 МПС вул.Тітова, 95, м.Фастів, Київська обл., 08500 (початкова школа №11, спортивний зал) Велика
321385 м.Фастів – вул.Героїв Прикордонників, вул.Київська: 4, 6, 10, 12–69; вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Олександра Цьопича, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Шевченка: 51–74; пров.В.Шестопала, пров.Київський, пров.Комунальний, пров.Кутузова, пров.Озерний, пров.Олександра Цьопича, пров.Суворова, пров.Франка вул.Героїв Прикордонників, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500 (виконробська дільниця №3, актовий зал) Велика
321386 м.Фастів – вул.Івана Ступака: 14, 16, 18–36; вул.Київська: 5–5А, 7–9, 11; вул.Шевченка, 51, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №9, малий спортивний зал, 2-й поверх) Велика
321387 м.Фастів – вул.Брандта, вул.Володимира Великого: 1; вул.Нова, вул.Соборна: 1–16А; вул.Шевченка: 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–46; пров.Брандта вул.Брандта, 65, м.Фастів, Київська обл., 08500 (відділ з питань фізичної культури та спорту, спортивний зал) Велика
321388 м.Фастів – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Льва Толстого: 1–8; вул.Соборна: 18–31, 33, 37–41; вул.Шевченка: 1–15, 17, 21, 23, 25, 27–27Б; пров.Заводський пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500 (міський Палац культури, фойє, 1-й поверх) Велика
321389 м.Фастів – вул.Андрія Саєнка, вул.Овражна, вул.Соборна: 32, 34–36, 44–54, 57, 59, 63–65, 67–69; пров.Андрія Саєнка, пров.Овражний пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500 (міський Палац культури, вестибюль, 1-й поверх) Велика
321390 м.Фастів – вул.Буцикова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Ступака: 1–13, 15, 17; вул.Капітана Строкова, вул.Некрасова, вул.Павла Полуботка, вул.Польова, пров.Буцикова, пров.Зої Космодем’янської, пров.Коцюбинського, пров.Леонтовича, пров.Польовий, пров.Радянський, пров.Шевченка вул.Івана Ступака, 10, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №5, вестибюль, 2-й поверх) Велика
321391 м.Фастів – вул.Ватутіна, вул.Зигмунда Козара, вул.Івана Мазепи: 1–12, в/ч А 1020, в/ч А 1867; вул.Костельна, вул.Матросова, вул.Небесної Сотні: 1–10А, 12; вул.Незалежності: 2–31; вул.Панфілова, вул.Садова: 1А–2А, 4, 6–10; вул.С.Петлюри: 3, 10–71; вул.Унавська, пров.Матросова вул.Льва Толстого, 9, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №1, вестибюль, 2-й поверх) Велика
321392 м.Фастів – вул.Володимира Великого: 2–47; вул.Івана Мазепи: 14, 16, 18; вул.Льва Толстого: 11, 13, 15; вул.Садова: 1, 3, 5, 12–26; вул.Семена Палія, пров.Дачний, пров.Садовий вул.Льва Толстого, 9, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) Велика
321393 м.Фастів – вул.Васильківська, вул.Володимира Косовського, вул.Друкарська, вул.Миру, вул.Небесної Сотні: 11, 13–31; вул.Осипенка, вул.Родини Онищенків, вул.С.Петлюри: 2, 5–9; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого: 1–33, 43–47; пров.Небесної Сотні, пров.Родини Онищенків, пров.Соборний вул.Ярослава Мудрого, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №2, приміщення початкових класів, вестибюль) Велика
321394 м.Фастів – вул.Ярослава Мудрого: 36–42; пров.Ярослава Мудрого вул.Ярослава Мудрого, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №2, музичний клас) Велика
321395 м.Фастів – вул.Героїв Танкістів, вул.Річна, вул.Соборна: 56, 58, 60, 66, 70–135; пров.Річний вул.Ярослава Мудрого, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500 (школа №2, вестибюль, 2-й поверх) Велика
321418 с.Тарасівка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Чмілів, вул.Ватутіна, вул.Вентова Івана Францовича, вул.Вікентія Хвойки, вул.Володимирська, вул.Гончара, вул.Довженка, вул.Кленова, вул.Комарова, вул.Леоніда Бикова, вул.Марії Залевської, вул.Н. Олійніченко, вул.Парникова, вул.Платона Воронька, вул.Черешнева, вул.Шевченка: 101–187; вул.Шкільна, вул.Ярова, пров.Братів Щеглів, пров.Патріотів: 1–6, 8; пров.Північний вул.Шкільна, 2, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161 (Тарасівська загальноосвітня школа I-III ступенів, фойє, 2-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
320695 Макарівська центральна районна лікарня вул.Б.Хмельницького, 56, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000 Мала
321396 Фастівська центральна районна лікарня вул.Льва Толстого, 17, м.Фастів, Київська обл., 08500 Мала
321397 Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" вул.Київська, 57, м.Фастів, Київська обл., 08500 Мала