Київська область - одномандатний виборчий округ №93

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Білоцерківської РДА

42

Відділ ведення ДРВ апарату Обухівської РДА

97

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Переяславської міської ради

17

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Ржищівської міської ради

20

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320094 м.Богуслав – вул.Богуславка, вул.Гризун Маринки, вул.Запорожця Петра, вул.Зозулі Андрія, вул.Левченка Бориса, вул.Малишка Андрія, вул.Мисайлівська, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Святотроїцький узвіз, вул.Фабрична, вул.Чумацький шлях, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.50-років Перемоги, пров.Богуславка, пров.Гризун Маринки, пров.Запорожця Петра, пров.Молодіжний, пров.Українки Лесі, пров.Чумацький шлях, пров.1 Травня, пров.50-років Перемоги вул.Зозулі Андрія, 11, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (школа №2, фойє) Велика

320095 м.Богуслав – вул.Бородіна, вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Зразкова, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Корсунська: 1–33/3, 35; вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Мальовнича, вул.Мудрого Ярослава, вул.Орлика Пилипа, вул.Пушкіна, вул.Святогірська: 1–19А, 22, 24; вул.сквер Шевченка, вул.Стадіонна, вул.Трудова, вул.Українки Лесі, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шолом-Алейхема, пров.Ковалів, пров.Корольова, пров.Корсунський, пров.Лермонтова, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Святогірський: 2–6, 11–19; пров.Стадіонний, пров.Шевченка пров.Корсунський, 11, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (будинок школяра, актовий зал) Велика

320096 м.Богуслав – вул.Берегова, вул.Богуна Івана, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Глухий Яр, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Корсунська: 34–34/2, 36–193; вул.Крутий Узвіз, вул.Лісна, вул.Любові, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Окружна, вул.Росьова, вул.Ручейна, вул.Святогірська: 21, 23, 25–103; вул.Тиха, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Лісний-1, пров.Лісний-2, пров.Нагірний, пров.Річний, пров.Святогірський: 9/2; пров.Яблуневий вул.Святогірська, 54, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (школа №3, фойє) Велика

320097 м.Богуслав – вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Заросянська, вул.Миколаївська: 3–80, 82, 84, 86, 92, 139–139А, 141А; вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Острів вул.Острів, 1, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (будинок культури, зал для урочистих подій) Середня

320098 м.Богуслав – вул.Горького, вул.Дачна, вул.Жуковський Узвіз, вул.Інтернаціональна, вул.Калініна Костянтина, вул.Миру, вул.Нечуя-Левицького, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тургенєва, вул.Хмельницького Богдана, пров.Інтернаціональний, пров.Калініна Костянтина, пров.Садовий, пров.Ювілейний вул.Миколаївська, 72, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (школа №1, фойє) Велика

320099 м.Богуслав – вул.Антюшина Івана, вул.Васильченка Степана, вул.Ватутіна, вул.Вербова, вул.Вереснева, вул.Відродження, вул.Вовчка Марка, вул.Гоголя, вул.Гранітна, вул.Діамантова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Кришталева, вул.Лугова, вул.Островського, вул.Пшенична, вул.Райдужна, вул.Рильського Максима, вул.Самуся Самійла, вул.Світанкова, вул.Сонячна, вул.Толстого Льва, вул.Франка Івана, вул.Фруктова, вул.Чехова, вул.Ярова, вул.40-років Перемоги, пров.Ватутіна, пров.Затишний, пров.Островського, пров.Толстого Льва, пров.Франка Івана вул.40-років Перемоги, 10, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (спортивна школа, фойє) Велика

320100 м.Богуслав – вул.Бондарівни Ганни, вул.Будівельна, вул.Галика Алімпія, вул.Кошиця Олександра, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миколаївська: 81, 83, 85, 87–91, 93–138А, 140, 142–144; вул.Озерна, вул.Польова, вул.Середи Івана, пров.Липневий, пров.Польовий, пров.Середи Івана вул.Миколаївська, 122, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 (Вище професійне училище сфери послуг, фойє) Велика

320101 с.Мисайлівка вул.Центральна, 2, с.Мисайлівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09712 (будинок культури, к.1) Середня

320102 с.Чайки вул.Центральна, 6, с.Чайки, Обухівський р-н, Київська обл., 09713 (будинок культури, фойє) мала

320103 с.Саварка, с.Лютарі вул.Гагаріна, 74, с.Саварка, Обухівський р-н, Київська обл., 09710 (школа, актовий зал) Середня

320104 с.Синиця пров.Вишневий, 4, с.Синиця, Обухівський р-н, Київська обл., 09711 (будинок культури, фойє) мала

320105 с.Дибинці вул.Олексія Вовченка, 12А, с.Дибинці, Обухівський р-н, Київська обл., 09714 (будинок культури, актовий зал) Середня

320106 с.Бородані вул.Корольова, 59А, с.Бородані, Обухівський р-н, Київська обл., 09706 (будинок культури, актовий зал) мала

320107 с.Розкопанці вул.Кільцева, 27, с.Розкопанці, Обухівський р-н, Київська обл., 09715 (школа, фойє) Середня

320108 с.Ісайки вул.Центральна, 3, с.Ісайки, Обухівський р-н, Київська обл., 09730 (школа, фойє) Середня

320109 с.Яцюки вул.Шкільна, 2, с.Яцюки, Обухівський р-н, Київська обл., 09738 (будинок культури, актовий зал) мала

320110 с.Бране Поле вул.Центральна, 11, с.Бране Поле, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09731 (сільська рада, актовий зал) мала

320111 с.Митаївка вул.Центральна, 50А, с.Митаївка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09733 (будинок культури, фойє) мала

320112 с.Побережка, с.Красногородка вул.Ярослава Мудрого, 57, с.Побережка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09732 (будинок культури, фойє) мала

320113 с.Закутинці, с.Софійка вул.Травнева, 72, с.Закутинці, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09735 (будинок культури, фойє) мала

320114 с.Дібрівка(Медвинська с/р) вул.Центральна, 22, с.Дібрівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09705 (будинок культури, фойє) мала

320115 с.Медвин – вул.Капицівка, вул.Київська, вул.Соборна вул.Соборна, 166, с.Медвин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09751 (Товариство з обмеженою відповідальністю "Агро-Богуславщина", актовий зал) Середня

320116 с.Медвин – вул.Богуславська, вул.Зарічок, вул.Зосимівка, вул.Косяківка, вул.Лісова, вул.Хрещатик вул.Зарічок, 68, с.Медвин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09751 (музична школа, каб.2) мала

320117 с.Медвин – вул.Волосна, вул.Воробйова, вул.Гірчаків, вул.Дученці, вул.Набережна, вул.Олександра Василенка, вул.Першотравнева: 3–21, 22–29; вул.Проценкова, вул.Червінська, вул.Шевченка, пров.Гірчаків, пров.Заводський, пров.Набережний, пров.1-й Олександра Василенка, пров.2-й Олександра Василенка вул.Олександра Василенка, 3, с.Медвин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09751 (будинок культури, фойє) Середня

320118 с.Медвин – вул.Денисія, вул.Зруби, вул.Миколія, вул.Першотравнева: 21А, 30–182; вул.Прокопенкова, вул.Шостакова, пров.1-й Першотравневий, пров.1-й Шостаковий, пров.2-й Першотравневий, пров.2-й Шостаковий вул.Першотравнева, 26, с.Медвин, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09751 (дитячий садок, фойє) мала

320119 с.Щербашинці вул.Пушкіна, 1, с.Щербашинці, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09753 (будинок культури, зал) мала

320120 с.Дмитренки, с.Коряківка вул.Красилівка, 2, с.Дмитренки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09750 (школа, фойє) мала

320121 с.Гута вул.М.Диченка, 1, с.Гута, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09752 (будинок культури, фойє) мала

320122 с.Киданівка вул.Ковалівка, 23, с.Киданівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09743 (школа, спортивний зал)
/
вул.Горобцівка, 1, с.Киданівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09743
мала

320123 с.Біївці вул.Шкільна, 6, с.Біївці, Обухівський р-н, Київська обл., 09741 (школа, фойє) мала

320124 с.Хохітва вул.Шевченка, 4, с.Хохітва, Обухівський р-н, Київська обл., 09740 (сільська рада, актовий зал) Середня

320125 с.Івки вул.Вигін, 31, с.Івки, Обухівський р-н, Київська обл., 09707 (бібліотека, к.2) мала

320126 с.Тептіївка вул.Запорожця, 2, с.Тептіївка, Обухівський р-н, Київська обл., 09722 (будинок культури, актовий зал) мала

320127 с.Дешки вул.Шевченка, 2Б, с.Дешки, Обухівський р-н, Київська обл., 09722 (будинок культури, актовий зал) мала

320128 с.Вільховець, с.Калинівка, с.Половецьке вул.Шкільна, 1А, с.Вільховець, Обухівський р-н, Київська обл., 09723 (школа, фойє) мала

320129 с.Семигори вул.Нечуя Левицького, 17, с.Семигори, Обухівський р-н, Київська обл., 09727 (будинок культури, актовий зал) мала

320130 с.Москаленки вул.Шевченка, 165, с.Москаленки, Обухівський р-н, Київська обл., 09742 (будинок культури, фойє) мала

320131 с.Іванівка вул.Центральна, 192Б, с.Іванівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09724 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 192Г, с.Іванівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09724
Середня

320132 с.Михайлівка, с.Олексіївка вул.Шевченка, 65А, с.Михайлівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09721 (будинок культури, фойє) мала

320133 с.Туники вул.Перемоги, 15А, с.Туники, Обухівський р-н, Київська обл., 09720 (будинок культури, актовий зал) мала

320134 с.Шупики вул.Кирилівська, 2, с.Шупики, Обухівський р-н, Київська обл., 09720 (школа, фойє) мала

320135 с.Карандинці вул.Озерна, 10, с.Карандинці, Обухівський р-н, Київська обл., 09720 (будинок культури, актовий зал) мала

320519 м.Кагарлик – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького: 80–82, 84, 86–86А, 88, 90, 92–92 к.А, 94, 96–98, 100, 102, 104, 106, 108–179; вул.Дашенка, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кільцева, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Миронівська, вул.Надзаводська, вул.Олега Кошового, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Попова, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Чапаєва: 2–70, 72; вул.Черкаська, вул.Чехова, вул.Шевченка: 42, 44–172; вул.8 Березня, пров.Надзаводський, пров.Південний, пров.Тургенєва, пров.Шевченка вул.Паркова, 26, м.Кагарлик, Обухівський р-н, Київська обл., 09200 (школа №2, їдальня) Велика

320520 м.Кагарлик – вул.Ватутіна, вул.Європейська, вул.Кутузова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Олеся Бердника, вул.Паркова: 13–15, 19–56; вул.Полтавська, вул.Поповича, вул.Саксаганського, вул.Ставкова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Франка, вул.Щорса, пров.Ватутіна, пров.Маяковського, пров.Полтавський, пров.Франка вул.Паркова, 8, м.Кагарлик, Обухівський р-н, Київська обл., 09200 (школа №1, їдальня) Велика

320521 м.Кагарлик – вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Володимира Великого, вул.Гайова, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Горького: 1–79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101–101 к.А, 103, 105, 107; вул.Зоряна, вул.Історична, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Паркова: 3–11, 16–18Б; вул.Пушкіна, вул.Росавська, вул.Сагайдачного, вул.Світанкова, вул.Свято-Троїцька, вул.Став’янка, вул.Стадіонна, вул.Трояндова, вул.Чапаєва: 71, 73–114; вул.Шевченка: 1–38/42, 43; вул.Ярослава Мудрого, пров.Став’янський, пров.Чапаєва вул.Паркова, 1, м.Кагарлик, Обухівський р-н, Київська обл., 09200 (ліцей, спортивний зал) Велика

320522 м.Кагарлик – вул.Архітекторів, вул.Барвіновка, вул.Бащенка, вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Городецька, вул.Довженка, вул.Довжик, вул.Єдності, вул.Залізничників, вул.Зеленського, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Нектарна, вул.Одеська, вул.Папаніна, вул.Сестер Куянів, вул.Симиренка, вул.Столична, вул.Тітова, вул.Трохименка Карпа, вул.Тюленіна, вул.Яблунева, пров.Гагаріна, пров.Довженка, пров.Лісовий, пров.Медовий, пров.Тітова вул.Незалежності, 12, м.Кагарлик, Обухівський р-н, Київська обл., 09200 (будинок культури, колонний зал) Велика

320523 м.Кагарлик – вул.Аркадія Демиденка, вул.Білоцерківська, вул.Бригадна, вул.Будівельників, вул.Валентина Пікуля, вул.Вознесенська, вул.Гайдара, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Ентузіастів, вул.Журавлина, вул.Загородня, вул.Каштанова, вул.М.Гаркуші, вул.Миру, вул.Перспективна, вул.Першого Травня, вул.Польова, вул.Сергієнка, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Разіна, вул.Степова, вул.Челюскіна, вул.97 Стрілецької дивізії, пров.Архітекторів, пров.Героїв Крут, пров.Каштановий, пров.Першого Травня, пров.Сергієнка, пров.Столичний вул.97 Стрілецької дивізії, 6, м.Кагарлик, Обухівський р-н, Київська обл., 09200 (школа №3, їдальня) Велика

320524 с.Балико-Щучинка вул.Придніпровська, 25, с.Балико-Щучинка, Обухівський р-н, Київська обл., 09234 (сільський клуб, фойє) мала

320525 с.Уляники вул.Джерельна, 35, с.Уляники, Обухівський р-н, Київська обл., 09226 (сільський клуб, фойє) мала

320526 с.Бендюгівка вул.Бащенка, 28А, с.Бендюгівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09243 (сільський клуб, актовий зал) мала

320527 с.Бурти вул.Центральна, 2, с.Бурти, Обухівський р-н, Київська обл., 09254 (будинок культури, фоє) Середня

320528 с.Очеретяне вул.Садова, 1А, с.Очеретяне, Обухівський р-н, Київська обл., 09254 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

320529 с.Великі Пріцьки, с.Виселка вул.Центральна, 39, с.Великі Пріцьки, Обухівський р-н, Київська обл., 09236 (школа, фоє) Середня

320530 с.Горохове, с.Горохівське вул.Загоруйка, 4, с.Горохове, Обухівський р-н, Київська обл., 09222 (школа, фоє) мала

320531 с.Горохуватка, с.Іванівка, с.Тарасівка вул.Київська, 23, с.Горохуватка, Обухівський р-н, Київська обл., 09242 (сільський клуб, фойє) мала

320532 с.Гребені, с.Юшки вул.Київська, 22Б, с.Гребені, Обухівський р-н, Київська обл., 09211 (будинок культури, актовий зал) мала

320533 с.Демівщина, с.Оріхове вул.Центральна, 10А, с.Демівщина, Обухівський р-н, Київська обл., 09215 (будинок культури, актовий зал) мала

320534 с.Зелений Яр вул.Центральна, 3, с.Зелений Яр, Обухівський р-н, Київська обл., 09262 (школа, фоє) мала

320535 с.Зікрачі – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Івана Франка, вул.Незалежності: 2–20; вул.Садова, пров.Богдана Хмельницького, пров.Івана Франка, пров.Лісовий, пров.Незалежності, пров.Перемоги, пров.Садовий, пров.Ставковий вул.Незалежності, 1А, с.Зікрачі, Обухівський р-н, Київська обл., 09214 (сільська рада, кабі.1) мала

320536 с.Кадомка, с.Зорівка, с.Калинівка вул.Олексієнка, 1А, с.Кадомка, Обухівський р-н, Київська обл., 09253 (будинок культури, зал засідань) мала

320537 с.Кузьминці, с.Панікарча вул.Василя Путаненка, 10, корп.Б, с.Кузьминці, Обухівський р-н, Київська обл., 09232 (сільський клуб, зал)
/
вул.Юрія Гладченка, 1, с.Панікарча, Обухівський р-н, Київська обл., 09233
Середня

320538 с.Леонівка вул.Миру, 130Б, с.Леонівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09221 (сільський клуб, актовий зал)
/
вул.Центральна, 1, с.Леонівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09221
мала

320539 с.Антонівка вул.Київська, 228А, с.Антонівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09221 (сільський клуб, актовий зал) мала

320540 с.Липовець вул.Миру, 8, с.Липовець, Обухівський р-н, Київська обл., 09263 (будинок культури, глядацька зала) мала

320541 с.Ліщинка, с.Расавка(Ліщинська с/р), с.Тернівка вул.Миру, 9, с.Ліщинка, Обухівський р-н, Київська обл., 09260 (сільська рада, актовий зал) мала

320542 с.Мирівка вул.Гагаріна, 29, с.Мирівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09241 (будинок культури, фо') Середня

320543 с.Новосілки пров.Шевченка, 1, с.Новосілки, Обухівський р-н, Київська обл., 09223 (сільська бібліотека, актовий зал) мала

320544 с.Переселення вул.Площа Миру, 11, с.Переселення, Обухівський р-н, Київська обл., 09246 (будинок культури, фойє) Середня

320545 с.Півці, с.Онацьки вул.Центральна, 9, с.Півці, Обухівський р-н, Київська обл., 09251 (сільська рада, зал засідань) мала

320546 с.Расавка(Расавська с/р) вул.Олеся Гончара, 1, с.Расавка, Обухівський р-н, Київська обл., 09261 (приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, фойє) мала

320547 с.Слобода пл.Слави, 77, с.Слобода, Обухівський р-н, Київська обл., 09250 (будинок культури, фоє) Середня

320548 с.Стави вул.Центральна, 106А, с.Стави, Обухівський р-н, Київська обл., 09245 (будинок культури, фойє) Середня

320549 с.Стайки вул.Київська, 42А, с.Стайки, Обухівський р-н, Київська обл., 09210 (будинок культури, фойє) Середня

320550 с.Стрітівка вул.Шевченка, 21Б, с.Стрітівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09212 (сільський клуб, фоє) мала

320551 с.Сущани вул.Трохименка, 1А, с.Сущани, Обухівський р-н, Київська обл., 09240 (сільська рада, зал засідань) мала

320552 с.Халча, с.Воронівка, с.Виселкове вул.ім.Романа Наумовича Куща, 5, с.Халча, Обухівський р-н, Київська обл., 09213 (школа, спортзал)
/
вул.ім.Романа Наумовича Куща, 6, с.Халча, Обухівський р-н, Київська обл., 09213
мала

320553 с.Черняхів вул.Валерія Чухрая, 1, с.Черняхів, Обухівський р-н, Київська обл., 09220 (школа, фойє) Середня

320554 с.Шпендівка вул.Центральна, 7А, с.Шпендівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09244 (сільська рада, зал засідань) мала

320555 с.Шубівка вул.Фалкова, 70А, с.Шубівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09264 (будинок культури, фойє) мала

320556 с.Землянка вул.Шевченка, 2А, с.Землянка, Обухівський р-н, Київська обл., 09264 (сільський клуб, фойє) мала

320557 с.Яблунівка вул.Миру, 10А, с.Яблунівка, Обухівський р-н, Київська обл., 09252 (приміщення сільської ради, фойє) мала

320696 м.Миронівка – вул.Київська, вул.Незалежності, вул.Соборності: 132–158; вул.Польова, 5, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (філія Миронівського районного дорожнього управління, актова зала) Середня

320697 м.Миронівка – вул.Благовіщенська: 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55–67, 69–241, 243–327; вул.Вершути, вул.Володимира Великого, вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Енергетиків, вул.Зарічна, вул.Захарченка, вул.Кібенка, вул.Кільцева, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Пироженка, вул.Соборності: 90–128; вул.Старченка, вул.Стрілецька, вул.Суботіна, вул.Трансформаторна, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, пров.Бібліотечний, пров.Вершути, пров.Дачний, пров.Зарічний, пров.Захарченка, пров.Кооперативний, пров.Ломоносова, пров.Рибальський, пров.Садовий, пров.Суботіна, пров.Тичини, пров.Трансформаторний вул.Соборності, 117, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (будинок творчості, актова зала) Велика

320698 м.Миронівка – вул.Бузницького: 1–15; вул.Гагаріна: 45–78; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Михайлівська, вул.Першотравнева, вул.Соборності: 56, 63–88; вул.Стрільця, вул.Черненка, пров.Першотравневий, пров.Приймака, пров.Стрільця, пров.Франка, пров.Шкільний вул.Соборності, 60, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (базовий районний будинок культури, фойє) Велика

320699 м.Миронівка – вул.Академіка Ремесла, вул.Ватутіна, вул.Івана Мазепи, вул.Пушкіна, вул.Соборності: 1–6, 8, 12, 14, 16–55, 59–61А; вул.Франка, пров.Черняхівського вул.Соборності, 48, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (міська рада, зала для засідань) Середня

320700 м.Миронівка – вул.Богуславська, вул.Будівельників, вул.Гагаріна: 1–44; вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Елеваторна, вул.Залізнична, вул.Заслонова, вул.Корсунська, вул.Литвиненка, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Полуботка, вул.Соборності: 7, 9, 13–13А, 15; вул.Сонячна, вул.Сухомлинського, вул.Толстого, пров.Аверіна, пров.Гоголя, пров.Корсунський, пров.Матросова вул.Перемоги, 33, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (академічний ліцей №3, фойє) Середня

320701 м.Миронівка – вул.Вишнева, вул.Козацька, вул.Конституції, вул.Коцюбинського, вул.Мирона Зеленого, вул.Паризької Комуни, вул.Попова, вул.Слободяника, вул.Чехова, пров.Мирона Зеленого, пров.Привокзальний, пров.Слободяника, пров.Тракторний вул.Паризької Комуни, 7, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (Миронівське районне споживче товариство, актова зала) Середня

320702 м.Миронівка – вул.Батури, вул.Благовіщенська: 1–32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 68, 242; вул.Бузницького: 15А–123; вул.Деркача, вул.Канівська, вул.Кондратовича, вул.Красилівська, вул.Леваневського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Степова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Деркача, пров.Канівський, пров.Майданника, пров.Марії Лисенко, пров.Чкалова вул.Чкалова, 54, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 (академічний ліцей №1, фойє) Велика

320703 с.Нова Олександрівка вул.Макарова, 1, с.Нова Олександрівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08818 (магазин, торгова зала) мала

320704 с.Вікторівка, с.Матвіївка, с.Фролівка вул.Шевченка, 37, с.Вікторівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08830 (навчально-виховне об’єднання школа-сад, хол, 1-й поверх) мала

320705 с.Владиславка, с.Вахутинці, с.Гулі вул.Центральна, 199, с.Владиславка, Обухівський р-н, Київська обл., 08842 (школа, спортзал) Середня

320706 с.Грушів, с.Дударі вул.Незалежності, 25, с.Грушів, Обухівський р-н, Київська обл., 08812 (будинок культури, актова зала) мала

320707 с.Ведмедівка вул.Молодіжна, 9, с.Ведмедівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08806 (будинок культури, зала) мала

320708 с.Ходорів вул.Героїв Дніпра, 39, с.Ходорів, Обухівський р-н, Київська обл., 08813 (фельдшерський пункт, оглядова кімната) мала

320709 с.Ємчиха вул.Миру, 4А, с.Ємчиха, Обухівський р-н, Київська обл., 08852 (будинок культури, танцювальна зала) мала

320710 с.Зеленьки – вул.Берегова, вул.Братів Морозових, вул.Гайова, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Майдан Кобзаря, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Новосілка, вул.Старокиївська, вул.Центральна: 2–195, 199, 201, 203–205, 207, 209, 211, 213, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229–231, 233–235, 239–239А, 241, 247–249; вул.Шевченка, пров.Ветеранів, пров.Криничний, пров.Перемоги, пров.Шкільний вул.Миру, 1, с.Зеленьки, Обухівський р-н, Київська обл., 08832 (школа, вестибюль) Середня

320711 с.Зеленьки – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Івана Шпака, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Росавська, вул.Садова, вул.Хотя Чередника, вул.Центральна: 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 236–238, 240, 242–246, 250–309; пров.Козацький, пров.1-го Травня вул.Хотя Чередника, 2, с.Зеленьки, Обухівський р-н, Київська обл., 08832 (будинок культури, вестибюль) мала

320712 с.Карапиші вул.Незалежності, 36, с.Карапиші, Обухівський р-н, Київська обл., 08841 (будинок культури, обрядова зала)
/
вул.Незалежності, 23, с.Карапиші, Обухівський р-н, Київська обл., 08841
Велика

320713 с.Кип’ячка, с.Горобіївка, с.Тарасівка вул.Незалежності, 26, с.Кип’ячка, Обухівський р-н, Київська обл., 08821 (будинок культури, хол) Середня

320714 с.Козин, с.Кутелів вул.Шевченка, 2, с.Козин, Обухівський р-н, Київська обл., 08851 (будинок культури, глядацька зала) Середня

320715 с.Салів вул.Шкільна, 13, с.Салів, Обухівський р-н, Київська обл., 08849 (сільський клуб, хол) мала

320716 с.Коритище вул.Гагаріна, сільський клуб, с.Коритище, Обухівський р-н, Київська обл., 08807 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Стрільця, 55А, с.Коритище, Обухівський р-н, Київська обл., 08807
мала

320717 с.Македони, с.Кулешів, с.Малі Прицьки вул.Центральна, 2А, с.Македони, Обухівський р-н, Київська обл., 08820 (сільська рада, зала для засідань) Середня

320718 с.Малий Букрин, с.Ромашки вул.Петра Сагайдачного, 39, с.Малий Букрин, Обухівський р-н, Київська обл., 08810 (приміщення сільської ради, кабінет сільського голови) мала

320719 с.Великий Букрин вул.Шевченка, 13, с.Великий Букрин, Обухівський р-н, Київська обл., 08828 (фельдшерський пункт, каб.2) мала

320720 с.Маслівка – вул.Незалежності: 1–124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158–162; вул.Петра Борисенка: 1–55; вул.Польова, вул.Садова, вул.Учгосп, пров.Молодіжний вул.Незалежності, 66, с.Маслівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08850 (державний аграрний коледж Білоцерківського НАУ імені П.Х.Гаркавого, хол) Середня

320721 с.Маслівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Захарченка, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Лобаса, вул.Незалежності: 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 164–212; вул.Петра Борисенка: 57–161; вул.Тітова, вул.Т.Шевченка, вул.Шкільна вул.Незалежності, 121, с.Маслівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08850 (будинок культури, хол) Середня

320722 с.Олександрівка вул.Центральна, 7, с.Олександрівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08834 (будинок культури, танцювальна зала) мала

320723 с.Пії вул.Центральна, 58Б, с.Пії, Обухівський р-н, Київська обл., 08811 (будинок культури, вестибюль) Середня

320724 с.Липовий Ріг вул.Набережна, 14, с.Липовий Ріг, Обухівський р-н, Київська обл., 08815 (сільський клуб, актова зала) мала

320725 с.Польове, с.Світле вул.Миру, 14, с.Польове, Обухівський р-н, Київська обл., 08833 (сільський клуб, актова зала) мала

320726 с.Потік вул.Преображенська, 7, с.Потік, Обухівський р-н, Київська обл., 08824 (будинок культури, мала зала) Середня

320727 с.Пустовіти вул.Івана Франка, 26, с.Пустовіти, Обухівський р-н, Київська обл., 08840 (будинок культури, зала для урочистостей) Середня

320728 с.Росава – вул.Бібліотечна, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зелений хутір, вул.Київська, вул.Кондратовича, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Новосілка, вул.Центральна: 1–48, 50, 54, 56, 58–60, 62, 64, 230–268; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Аптечний, пров.Вишневий, пров.Квітневий, пров.Садовий, пров.Трасовий, пров.Шкільний вул.Центральна, 2, с.Росава, Обухівський р-н, Київська обл., 08835 (сільська рада, актова зала) Середня

320729 с.Росава – вул.Набережна, вул.Польова, вул.Тракторна, вул.Центральна: 49, 51–53, 55В, 57–57/4, 61, 63, 66–228; вул.Юрія Яценка, пров.Молодіжний, пров.Острівний, пров.Підгірний, пров.Травневий вул.Центральна, 55А, с.Росава, Обухівський р-н, Київська обл., 08835 (школа, спортзал) Середня

320730 с.Тулинці вул.12-Липня, 23, с.Тулинці, Обухівський р-н, Київська обл., 08822 (сільський клуб, фойє) мала

320731 с.Центральне, с.Андріївка, с.Нова Миронівка, с.П’ятихатка вул.Центральна, 25, с.Центральне, Обухівський р-н, Київська обл., 08853 (школа, хол)
/
вул.Центральна, 58, с.Центральне, Обухівський р-н, Київська обл., 08853
Середня

320732 с.Шандра вул.Т.Шевченка, 100, с.Шандра, Обухівський р-н, Київська обл., 08823 (сільська рада, актова зала) Середня

320733 с.Юхни вул.Першотравнева, 11Б, с.Юхни, Обухівський р-н, Київська обл., 08843 (будинок культури, танцювальна зала) мала

320734 с.Яхни вул.Кооперативна, 2, с.Яхни, Обухівський р-н, Київська обл., 08854 (товариство з обмеженою відповідальністю "Комплекс Агромарс", зала для засідань, 2-й поверх) Середня

320735 с.Микитяни вул.Жовтнева, 32, с.Микитяни, Обухівський р-н, Київська обл., 08817 (фельдшерський пунк, маніпуляційний кабінет) мала

320832 смт Рокитне – вул.Вербова, вул.Визволення, вул.Виноградна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Князя Володимира, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Медоварна, вул.Набережна, вул.Ніколаєва, вул.Садова, вул.Смоляна, вул.Цегельна, вул.9 Січня, пров.Кам’яний, пров.Космонавтів, пров.Круговий, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Маслозаводський, пров.Надрічний, пров.Поштовий, пров.Росьовий, пров.Т.Шевченка вул.Першотравнева, 10, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09600 (районний будинок культури, фойє) Велика

320833 смт Рокитне – вул.Армійська, вул.Б.Хмельницького, вул.Волі, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Козловського, вул.Колгоспна, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Вишні, вул.Першотравнева, вул.П.Мирного, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-Шкільна, пров.Базарний, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Охотній, пров.Соборний, пров.Танкістів, пров.Шкільний, пров.Ювілейний вул.Незалежності, 13, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09600 (школа №3, галерея) Велика

320834 смт Рокитне – вул.Б. Липовенків, вул.Вокзальна, вул.Енергетиків, вул.Європейська, вул.Залізнодорожна, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Лагерна, вул.Медиків, вул.Новоселів, вул.Огородня, вул.П.Запорожця, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Селянська, вул.Телешівська, вул.Тополева, вул.Урожайна, вул.Червона Січ, пров.Береговий, пров.Будівельний, пров.Вільшаний, пров.Криничний, пров.Липневий, пров.Мирний, пров.Огородній вул.Вокзальна, 46, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09600 (школа №1, галерея) Велика

320835 смт Рокитне – вул.Висока, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Ігоря Зінича, вул.Мовчанівська, вул.Патріотична, вул.Перемоги, вул.Піщана, вул.Поповича, вул.Слави, вул.Степова, вул.Сухоліська, вул.Челюскінців, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Вишневий вул.Піщана, 6, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09600 (школа №5, галерея) Велика

320836 смт Рокитне – вул.Білоцерківська, вул.Володимира Піти, вул.Г.Хоменка, вул.Зарічна, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Малика, вул.Радгоспна, вул.Юннатів, пров.Агрономічний, пров.ім. О.Мітлицького вул.Юннатів, 4, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09602 (школа №4, спортивний зал) Середня

320837 смт Рокитне – вул.Дружби, вул.Ентузіастів, вул.Індустріальна, вул.Короленка, вул.Нечуя-Левицького, вул.Освіти, вул.Цукровиків вул.Ентузіастів, 5, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09603 (селищний будинок культури, фойє) Середня

320838 с.Бирюки вул.Шкільна, 17, с.Бирюки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09630 (Бирюківський будинок культури, фойє) мала

320839 с.Пугачівка вул.Соборна, 13А, с.Пугачівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09630 (продуктовий магазин, зала)
/
вул.Соборна, 19А, с.Пугачівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09630
мала

320840 с.Бушеве вул.Лісова, 4А, с.Бушеве, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09643 (Бушевський сільський клуб, концертна зала) Середня

320841 с.Житні Гори вул.Центральна, 16, с.Житні Гори, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09611 (школа, їдальня) Велика

320842 с.Запруддя вул.Шевченка, 8, с.Запруддя, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09620 (Запрудянське навчально-виробниче об’єднання, фойє) Середня

320843 с.Луб’янка, с.Любка вул.Перемоги, 1, с.Луб’янка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09641 (Луб’янська сільська рада, зал засідань) мала

320844 с.Першотравневе вул.Садова, 26, с.Першотравневе, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09639 (клуб с.Першотравневе, фойє) мала

320845 с.Маківка вул.Шкільна, 1, с.Маківка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09621 (Маківський навчально-виховний комплекс, фойє)
/
вул.Білоцерківська, 2, с.Маківка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09621
мала

320846 с.Нова Маківка вул.Берегова, 1А, с.Нова Маківка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09621 (сільський клуб, фойє) мала

320847 с.Насташка, с.Колесникове вул.Центральна, 32А, с.Насташка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09633 (школа, актовий зал) Середня

320848 с.Ольшаниця – вул.Гайова, вул.Жовтнева, вул.Лісова, вул.Нова Лісова, вул.Піщана, вул.Рогозянська: 108–134; вул.Рокитнянська: 2–14; вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Гороховатський, пров.Луговий, пров.Піонерський, пров.Прибережний, пров.Шкільний вул.Центральна, 112, с.Ольшаниця, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09635 (школа, коридор) Середня

320849 с.Ольшаниця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бучацького, вул.Горянська, вул.Грушевського, вул.зупинка Бушеве "176 км", вул.Кривенка, вул.Миронівська, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Рогозянська: 1–107А; вул.Рокитнянська: 15–180; вул.Садова, вул.Червоноармійська, вул.Чоповського, будинок-інтернат, в/ч А0543 вул.Рокитнянська, 66Б, с.Ольшаниця, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09635 (Ольшаницький будинок культури, фойє) Середня

320850 с.Острів – вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Росьова, вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, вул.8 Березня вул.Шевченка, 18/2, с.Острів, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09631 (Острівський будинок культури, урочистий зал) Середня

320851 с.Острів – вул.Білоцерківська, вул.Вербова, вул.Зелена, вул.Л. Українки, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Тополева, вул.1 Травня вул.Вербова, 63А, с.Острів, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09631 (школа, галерея) Середня

320852 с.Троїцьке вул.Лісова, 2/1, с.Троїцьке, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09632 (Троїцький сільський клуб, урочистий зал) мала

320853 с.Ромашки вул.Покровська, 23А, с.Ромашки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09623 (Ромашківський будинок культури, фойє) Середня

320854 с.Бакумівка вул.Перемоги, 54А, с.Бакумівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09638 (Бакумівський будинок культури, фойє) мала

320855 с.Савинці вул.Українська, 3, с.Савинці, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09610 (будинок культури, фойє, каб.1) Середня

320856 с.Синява – вул.Вишнева, вул.Заросянська, вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шевченка, 1В, с.Синява, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09634 (Навчально-виробничий центр творчості, клас 1) Середня

320857 с.Синява – вул.Боярська, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.імені 97-ої Стрілецької дивізії, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Піти, вул.Пташина, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Таращанська, вул.Щорса, пров.Заводський вул.Шевченка, 2, с.Синява, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09634 (Синявський будинок культури, фойє) Середня

320858 с.Телешівка вул.Молодіжна, 61, с.Телешівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09622 (ПАФ "Україна", актовий зал) Середня

320859 с.Калинівка вул.Молодіжна, клуб, с.Калинівка, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09639 (клуб, вестибюль) мала

320860 с.Шарки вул.Перемоги, 3А, с.Шарки, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09638 (будинок культури, зал) мала

321338 м.Переяслав – вул.Авраменка Віктора, вул.Ватутіна, вул.Гайдамацька, вул.Гаяринська, вул.Городищенська, вул.Гостинна, вул.Графська, вул.Делегатська, вул.Зустрічна, вул.Індустріальна, вул.Козацька, вул.Краєвидна, вул.Крайня, вул.Лазенка Сергія, вул.Магістральна, вул.Міщанська, вул.Новокиївське шосе: 1А–30А; вул.Петропавлівська, вул.Поліська, вул.Промислова, вул.Самутіної Ганни: 11–32; вул.Суворова, вул.Східна, вул.Чирське шосе, вул.Якубовського, вул.Ясенева, пров.Гаяринський, пров.Краєвидний, пров.Лазенка Сергія, пров.Суворова, пров.2 Петропавлівський вул.Новокиївське шосе, 2, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08401 (школа №4, хол 1-го поверху) Велика

321339 м.Переяслав – вул.А.Міцкевича, вул.Бажана, вул.Березюка Володимира, вул.Біленка Юрія, вул.Богданова Олександра, вул.Вознесінська, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Золотоніське шосе, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Корнійчука, вул.Короленка, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лесика, вул.Малишка, вул.Мічуріна, вул.Музейна, вул.Ніколенка Анатолія, вул.Новокиївське шосе: 32–68; вул.Олександра Невського, вул.Панаса Мирного, вул.Пасічна, вул.Потапенка Ярослава, вул.Разіна Степана, вул.Ромашкова, вул.Самутіної Ганни: 1–10; вул.Сухомлинського, вул.Тетері Павла, вул.Тичини Павла, вул.Толстого, вул.Чайковського, вул.Черняхівського, вул.Яворницького, вул.Яготинська, вул.Ярослава Мудрого, пров.Лермонтова, пров.Підварський, пров.Толстого, пров.Черняхівського, пров.1 Петропавлівський вул.Сухомлинського, 30, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08401 (корпус №2, кімната 105) Велика

321341 м.Переяслав – вул.Гімназійна, вул.Магдебурзького права, вул.Мазепи Івана: 2–17/19; вул.Хмельницького Богдана: 2–31, 33, 37, 47; пров.Єрмольєва, пров.Хмельницького Богдана вул.Гімназійна, 4, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (школа №1, хол 1-го поверху) Середня

321342 м.Переяслав – вул.Академіка Заболотного, вул.Богданівська, вул.Верхній вал, вул.Замкова, вул.Київська, вул.Косогірна, вул.Кріпосна, вул.Мазепи Івана: 20–43; вул.Нова, вул.Покровська, вул.Річна, вул.Сікорського Михайла, вул.Сковороди: 58, 74А–95; вул.Успенська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана: 32, 59–61, 69, 71; вул.Ярова, пл.Богдана Хмельницького, пл.Переяславської Ради, пров.Косогірний, пров.Кривий, пров.Новий, пров.Яровий вул.Сікорського Михайла, 4, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (школа №2, хол 1-го поверху) Середня

321343 м.Переяслав – вул.Анучіна, вул.Велика Підвальна: 33–37, 39, 41–45, 47–47А, 50–68Г, 70–94; вул.Грушевського Михайла: 1А–16, 19, 21, 25–25А; вул.Ковальська, вул.Мала Підвальна: 19–19А, 21, 26–50; вул.Хмельницького Богдана: 34–36, 38–42, 48–50, 73, 77, 79–83; вул.Шевченка: 36–68; вул.8 Березня, пров.Археологічний, пров.Малопідвальний, пров.Семінарський вул.Хмельницького Богдана, 30, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (школа №2, хол 1-го поверху) Середня

321344 м.Переяслав – вул.Велика Підвальна: 1–32, 38, 40, 46, 48, 68К; вул.Києвобрамська, вул.Ломана, вул.Макаренка, вул.Мала Підвальна: 4–18, 20, 22–24; вул.Пушкіна, вул.Сковороди: 1–57, 59–71; вул.Челюскіна, вул.Шевченка: 1–35А; пров.Валовий перекат, пров.Києвобрамський, пров.Ломаний, пров.Музейний, пров.Новохатька Григорія, пров.Трубіжний, пров.1 Трубіжний, пров.2 Трубіжний, пров.3 Трубіжний вул.Шевченка, 20, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (гімназія, вестибюль) Середня

321345 м.Переяслав – вул.Айвазовського, вул.Балаяна, вул.Борисівське Поле, вул.Будівельників, вул.Верхня Поляна, вул.Вишнева, вул.Володимира Глібовича, вул.Володимира Мономаха, вул.Володимирська, вул.Вчительська, вул.В’юнищанська, вул.Гайдука Юрія, вул.Гамаліївська, вул.Генерала Іваневського, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Заповітна, вул.Іващенка Олега, вул.Інтернаціональна, вул.Кожум’яки, вул.Котляревського, вул.Либідська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Межирічна, вул.Миргородська, вул.Нестерова, вул.Нова Поляна, вул.Пєсклова, вул.Піскова, вул.Польова, вул.Рокосовського, вул.Свободи: 2–20, 32–34, 40–42, 46, 50; вул.Сисолятіна, вул.Соборна: 1–93; вул.Чкалова, вул.Ярмаркова: 1–36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 52, 54, 56, 58А–58В, 60–60А; пров.Верхня Поляна, пров.Генерала Іваневського, пров.Інтернаціональний, пров.Котляревського, пров.Луговий, пров.Нестерова, пров.Нова Поляна, пров.Польовий, пров.Тургенєва, пров.Ярмарковий, пров.1 Ярмарковий вул.Ярмаркова, 31, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (школа №3, хол 1-го поверху) Велика

321346 м.Переяслав – вул.Бєлінського, вул.Дорошенка Петра, вул.Дощова, вул.Зоряна, вул.Коцюбинського, вул.Курченко Надії, вул.Новорічна, вул.Різдвяна, вул.Росяна, вул.Січових Стрільців, вул.Солонці, вул.Теплична, вул.Федора Лободи, вул.Чехова, вул.Щаслива, вул.Ярмаркова: 37–37А, 39А, 41, 45, 47–47Б, 49–51В, 53, 55–55А, 57–57А, 59, 61–142; вул.40 річчя визволення Переяславщини, пров.Дорошенка Петра, пров.Коцюбинського, пров.Солонці, пров.Тепличний, пров.Чехова, пров.Щасливий вул.Ярмаркова, 50, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (клуб юних моряків, зал) Середня

321347 м.Переяслав – вул.Андрющенка, вул.Грушевського Михайла: 18, 20, 22–24, 26–156; вул.Зорге, вул.Карбишева, вул.Контр-адмірала Лялька, вул.Лесі Українки, вул.Мірошниченка, вул.Молодіжна, вул.Приймака, вул.Спортивна, вул.Тумакшина, вул.Франка Івана, вул.Чернишевського, вул.Шкільна, вул.Шолом Алейхема, пров.Лесі Українки, пров.Чернишевського вул.Грушевського Михайла, 49, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (ліцей-інтернат, вестибюль) Велика

321349 м.Переяслав – вул.Адмірала Нахімова, вул.Богомольця, вул.Борисоглібська, вул.Вечірня, вул.Гончара, вул.Гриценка Романа, вул.Громова, вул.Довженка, вул.Івана Багряного, вул.Костомарова Миколи, вул.Криворізька, вул.Куреди Гаврила, вул.Леонтовича Михайла, вул.Металургів, вул.Моругого Андрія, вул.Наливайка, вул.Остапа Вишні, вул.Привітна, вул.Ранкова, вул.Свободи: 24–31, 39, 43–45, 47–49, 51–118; вул.Святилівська, вул.Соборна: 94–177; вул.Тітовського, вул.Чорновола В’ячеслава, пров.Вечірній, пров.Громова, пров.Привітний, пров.1-й Гриценка Романа, пров.2-й Гриценка Романа, пров.3-й Гриценка Романа вул.Святилівська, 14, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (будинок культури, зал відпочинку) Середня

321350 м.Переяслав – вул.Глібова, вул.Корольової Гулі, вул.Набережна: 4, 6–26, 30, 34, 62–70, 78, 82–84; вул.Пугачова вул.Пугачова, 2, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (школа №7, хол 1-го поверху) Велика

321352 м.Переяслав – вул.Альтицька, вул.Андрієвича Якова, вул.Літописна, вул.Мала Київська, вул.Матросова, вул.Миру: 1–5, 7, 20; вул.Можайська: 1–30, 34, 36; вул.Приальтицька, вул.Саустенка Миколи, вул.Святого Єфрема, вул.Хмельницького Богдана: 54–58, 68, 70, 97, 99–99В; вул.Центральна, пров.Альтицький, пров.Літописний вул.Можайська, 5, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (хол 2-го поверху, корпус №3,кабінет №2) Велика

321353 м.Переяслав – вул.Гастелло, вул.Героїв Вітчизняної війни, вул.Героїв Крут, вул.Дніпровська, вул.Каплунова, вул.Козинська, вул.Кооперативна, вул.Лагерна, вул.Литвиненка Михайла, вул.Лісова, вул.Лозова, вул.Миру: 6А–6Б, 13–19, 21–70; вул.Можайська: 33, 35–35А, 37–108; вул.Небесної Сотні: 31, 33, 35А, 44–84; вул.Оболонна, вул.Орлова, вул.Соснова, вул.Ціолковського, пров.Береговий, пров.Дніпровський, пров.Лагерний, пров.Небесної Сотні, пров.Орлова, пров.1 Лагерний, пров.1 Можайський, пров.2 Можайський, пров.2-й Лагерний вул.Оболонна, 2В, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (дитячо-юнацька спортивна школа, каб.1) Середня

321354 м.Переяслав – вул.Барвиста, вул.Героїв Дніпра: 1–36/7; вул.Костюка Петра, вул.Маяковського, вул.Небесної Сотні: 2–30, 32, 34–34В, 36–42; вул.Панфілова, вул.Переяславська, вул.Пирогова, вул.Прорізна, вул.Стрілецька, вул.Тарасівська, вул.Травнева, вул.Трубайлівська, вул.Філатова, вул.Хмельницького Богдана: 74–76/71, 78, 84–96А, 98–98А, 100–139, 141–143, 145, 147, 149–149А, 151–153А, 155, 157, 159; вул.Чайкіної Лізи, пров.Вузький, пров.Гористий, пров.Костюка Петра, пров.Трубайлівський вул.Хмельницького Богдана, 137, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (кабінет №10) Середня

321356 м.Переяслав – вул.Алєксєєва, вул.Андрушівська, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Волинська, вул.Гетьмана Івана Сулими, вул.Дружби, вул.Житня, вул.Зарубинська, вул.Західна, вул.Зимова, вул.Канівська, вул.Каштанна, вул.Комарівська, вул.Комарова, вул.Комунарська, вул.Космонавтів, вул.Лаврова, вул.Літня, вул.Монастирська, вул.Морська, вул.Набережна: 1–3, 5, 27, 33, 37–61, 77, 81; вул.Озерна, вул.Осіння, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Пєтухова, вул.Пшенична, вул.Рибальська, вул.Сонячна, вул.Федоровича Тараса, вул.Хмельницького Богдана: 140–140А, 144, 146, 148, 150, 154–154А, 156–156А, 158–158А, 160–290; вул.Цвіточна, вул.Ювілейна, пров.Комунарський, пров.Федоровича Тараса вул.Космонавтів, 22, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (школа №5, актовий зал) Велика

321358 м.Переяслав – вул.Богуна, вул.Героїв Дніпра: 40–178; вул.Губаря, вул.Дібровна, вул.Каранська, вул.Коваленка Івана, вул.Кравченка, вул.Кузнєцова, вул.Низинна, вул.Новоселицька, вул.Правика, вул.Прибережна, вул.Притрубіжна, вул.Святкова, вул.Степова, вул.Хуторянська, вул.Чубинського Павла, вул.Яблунева, пров.Губаря вул.Героїв Дніпра, 52, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 (будинок культури, зал відпочинку) Середня

321360 м.Ржищів – вул.Адмірала Петренка, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Героїв Дніпра, вул.Євгена Гловінського, вул.Зенона Головінського, вул.Івана Франка, вул.Івана-Валентина Задорожного, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Льва Толстого, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Довженка, вул.Олімпійська, вул.Патріотів, вул.Пилипа Орлика, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Райдужна, вул.Ріпницька, вул.Силкіних, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Тараса Шевченка, вул.Троїцька, вул.Юрія Гладченка, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пров.Білоцерківський, пров.Кагарлицький вул.Тараса Шевченка, 9, м.Ржищів, Обухівський р-н, Київська обл., 09230 (Ржищівський гуманітарний коледж, актовий зал) Велика

321361 м.Ржищів – вул.Берегова, вул.Василя Тищенка, вул.Героїв Крут, вул.Джерельна, вул.Запорізька, вул.Київська, вул.Київський Шлях, вул.Крутий вивіз, вул.Лесі Українки, вул.Либідська, вул.Липова, вул.Панорамна, вул.Паризької Комуни, вул.Паркова, вул.Рибальська, вул.Січових Стрільців, вул.Соборна: 1–54; вул.Соснова, вул.Юрія Гагаріна, вул.Ярмаркова, пров.Гагаріна, пров.Молодіжний вул.Ярмаркова, 24А, м.Ржищів, Обухівський р-н, Київська обл., 09230 (будинок культури, фойє 1-й поверх) Велика

321362 м.Ржищів – вул.Барвиста, вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Василя Литвина, вул.Володимира Маяковського, вул.Гайова, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Кобзарська, вул.Кримська, вул.Лугова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Михайла Лермонтова, вул.Оболонська, вул.Олександра Пушкіна, вул.Першого Травня, вул.Підгірна, вул.Прибережна, вул.Радіаторна, вул.Садова, вул.Сергія Корольова, вул.Соборна: 56–123; вул.Шкільна, вул.Шовковична, вул.Ярова, пров.Зарічний вул.Першого Травня, 10, м.Ржищів, Обухівський р-н, Київська обл., 09230 (школа №1, вестибюль) Велика

321363 м.Ржищів – вул.Зодчих, вул.Мальовнича, вул.Монастирська, вул.Наддніпрянська, вул.Освіти, вул.Спасо-Преображенська, вул.Стадіонна, вул.Фестивальна вул.Освіти, 1, м.Ржищів, Обухівський р-н, Київська обл., 09230 (Ржищівський будівельний технікум, фойє) мала

321401 с.Поташня вул.Лісова, 48, с.Поташня, Обухівський р-н, Київська обл., 09740 (Поташнянське лісництво, актовий зал) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
320136 Богуславська центральна районна лікарня вул.Франка Івана, 27, м.Богуслав, Обухівський р-н, Київська обл., 09701 Мала
320558 Державна установа "Кагарлицька виправна колонія (№115)" вул.Незалежності, 11, с.Зікрачі, Обухівський р-н, Київська обл., 09214 Мала
320736 Комунальне некомерційне підприємство Миронівської районної ради "Миронівська центральна районна лікарня" вул.Благовіщенська, 96, м.Миронівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08801 Мала
320861 Комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" вул.Вокзальна, 86, смт Рокитне, Білоцерківський р-н, Київська обл., 09600 Мала
321359 Комунальне некомерційне підприємство "Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради вул.Хмельницького Богдана, 137, м.Переяслав, Бориспільський р-н, Київська обл., 08400 Мала