Київська область - одномандатний виборчий округ №94

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць
Відділ ведення ДРВ апарату Васильківської РДА 64
Відділ ведення ДРВ апарату Обухівської РДА 38
Відділ ведення ДРВ апарату виконавчого комітету Васильківської міської ради 19
Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Обухівської міської ради 15

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320278 с.Барахти вул.Михайлівська, 38, с.Барахти, Васильківський р-н, Київська обл., 08646 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) Середня
320279 с.Варовичі вул.Сонячна, 1А, с.Варовичі, Васильківський р-н, Київська обл., 08615 (приватне підприємство "Агрофірма Данилівська", актовий зал) мала
320280 с.Велика Бугаївка вул.Шевченка, 37, с.Велика Бугаївка, Васильківський р-н, Київська обл., 08636 (будинок культури, фойє) мала
320281 с.Велика Вільшанка вул.Польова, 1, с.Велика Вільшанка, Васильківський р-н, Київська обл., 08671 (сільська рада, зал засідань) Середня
320282 с.Велика Солтанівка, с.Хлепча вул.Свободи, 36, с.Велика Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08641 (школа, вестибюль)
/
вул.Свободи, 34, с.Велика Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08641
Середня
320283 с.Вінницькі Стави вул.Центральна, 7В, с.Вінницькі Стави, Васильківський р-н, Київська обл., 08651 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) мала
320284 с.Вільшанська Новоселиця, с.Петрівка, с.Степанівка вул.Центральна, 10, с.Вільшанська Новоселиця, Васильківський р-н, Київська обл., 08675 (школа, вестибюль) мала
320285 с.Гвоздів вул.ім.С.Д.Ковніра, 1, с.Гвоздів, Васильківський р-н, Київська обл., 08634 (Гвоздівська ЗОШ I-II ст., спортивна зала)
/
вул.ім.С.Д.Ковніра, 3, с.Гвоздів, Васильківський р-н, Київська обл., 08634
мала
320286 смт Глеваха – вул.Весняна, вул.Вокзальна: 18, 22–23, 25–53; вул.Вокзальна, 20, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631 (школа, вестибюль) Велика
320287 смт Глеваха – вул.Академіка Вавилова, вул.Академіка Моргуна, вул.Академіка Патона, вул.Академічна, вул.Амосова, вул.Артемовського, вул.Ботанічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 1–17, 18А–21, 24; вул.Галицька, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Дачна 10 (с/т «Глеваха 1»), вул.Дачна 9(«с/т Глеваха»), вул.Деснянська, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Дослідна, вул.Зарічна, вул.Зодчих, вул.Зоряна, вул.Ігоревська, вул.Ірпінська, вул.Кармелюка, вул.Квіткова, вул.Кирилівська, вул.Ковпака, вул.Котляревського, вул.Курбаса, вул.Лесі Українки, вул.Лінія, вул.Лінія 13, вул.Лінія 18, вул.Лінія 6, вул.Лінія 9 (с/т «Глеваха 1»), вул.Лобановського, вул.Любавинська, вул.Малютянська, вул.Медова, вул.Миру, вул.Мифодіївська, вул.Мономахівська, вул.Наукова, вул.Нижня, вул.Новосельська, вул.Озерна, вул.Оксамитна, вул.Олегівська, вул.Олени Теліги, вул.Олімпійська, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Полуботка, вул.Посольська, вул.Прорізна, вул.Пушкінська, вул.Рогнединська, вул.Руднева, вул.Сагайдачного, вул.Садовського, вул.Саксаганського, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.с/т «Лісова поляна», вул.Степова, вул.Стефаника, вул.Тупікова, вул.Харківська, вул.Хвойна, вул.Чернишевського, вул.Ярославська, вул.2 Лінія, вул.4 Лінія, пров.Б.Хмельницького, пров.Миру, пров.Парковий, пров.Успенський вул.Вокзальна, 11, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631 (Науковий національний центр "Інститут механізації та електрофікації сільського господарстрва", фойє) Велика
320288 смт Глеваха – вул.Авіаційна, вул.Антонова, вул.Бориспільська, вул.Васильківська, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Герца, вул.Грушевського, вул.Додохова, вул.Дорожна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Карпенків, вул.Київська, вул.Кожарова, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Механізаторів, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Новий Шлях, вул.Окружна, вул.Освіти, вул.Перемоги, вул.Річна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Ступки, вул.Уманська, вул.Фастівська, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Яблунева, вул.1 Травня, вул.2Лісна лінія, пров.Васильківський, пров.Вишневий, пров.Карпенків, пров.Київський, пров.Лермонтова, пров.Михайлівський, пров.Річний, пров.Соборний, пров.Фастівський, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Київська, 78, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631 (будинок культури, зал) Велика
320289 смт Глеваха – вул.Боярська, вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Кирпоноса, вул.Ковальова, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Марка Шляхового, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Морозова, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Пимоненка, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Сінельників, вул.Учительська, вул.Франка, вул.Хвої, вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Чорнобильська, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Морозова, пров.Пимоненка, пров.Піщаний, пров.Учительський вул.Київська, 96, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631 (кафе-бар "Карат", зал)
/
вул.Київська, 75, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631
Велика
320290 смт Гребінки – вул.Білоцерківська, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Мальовнича, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Островського, вул.Південна, вул.Православна, вул.Садова, вул.Цукрова, вул.Чехова, пров.Цукровий, пров.Чехова, просп.Науки: 65–67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Південна, 3, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662 (клуб ПАТ "Саливонківський цукровий завод", фойє) Середня
320291 смт Гребінки – вул.Архітектурна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Жовтнева: 40, 42, 44, 46–78; вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Святопокровська: 30–32, 34, 36–36А, 39–195; вул.Сонячна, вул.Спартаківська, вул.Урожайна, вул.Устимівська, вул.Франка: 74–88; вул.Чернишанська, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Жовтневий, пров.Святопокровський вул.Святопокровська, 94, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662 (Міжшкільний навчально-виробничий комбінат, актовий зал) Середня
320292 смт Гребінки – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Європейська, вул.Жовтнева: 1–39, 41, 43, 45; вул.Калинова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Проектна, вул.Пушкіна, вул.Святопокровська: 3А–28, 33, 35, 37; вул.Соборна, вул.Франка: 1–73; вул.Чайковського, пров.Мічуріна, пров.Франка просп.Науки, 5, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662 (гімназія, зал, 2-й поверх) Середня
320293 смт Гребінки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Партизанська, вул.Річкова, вул.Робітнича, вул.Світанкова, вул.Челюскінців, вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пл.1 Травня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Ярослава Мудрого, пров.1 Травня, пров.1-й Партизанський, пров.2-й Партизанський, пров.8 Березня, просп.Науки: 6–64, 68, 70, 72, 74, 76, 78–112; просп.Науки, 23, смт Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл., 08662 (школа, актовий зал, 2-й поверх) Середня
320294 с.Данилівка – Військова частина А2860, Військова частина А2860А, Військова частина А2860Ш, Військове містечко №21 Військове містечко №21, 6, с.Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08618 (будинок культури, актовий зал) Середня
320295 с.Данилівка – вул.Благовіщенська, вул.Данила Галицького, вул.Дубова, вул.Зелена, вул.Зелений Бір, вул.Київська, вул.Козловського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Освіти, вул.Перемоги, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шляхова, вул.Я.Мудрого, пров.Вишневий, пров.Кожухівський, пров.Новий, Військова частина А2682 вул.Шляхова, 88, с.Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08618 (школа, спортивний зал) Середня
320296 с.Дзвінкове вул.Грушевського, 34, с.Дзвінкове, Васильківський р-н, Київська обл., 08620 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) мала
320297 с.Діброва, с.Багрин вул.Центральна, 19, с.Діброва, Васильківський р-н, Київська обл., 08623 (будинок культури, актовий зал) Середня
320298 смт Дослідницьке вул.Вчених, 1, смт Дослідницьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08654 (школа, спортивний зал)
/
вул.Інженерна, 6, смт Дослідницьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08654
Велика
320299 с.Борисів, с.Дерев’янки, с.Залізне, с.Мала Бугаївка вул.Мічуріна, 6, с.Залізне, Васильківський р-н, Київська обл., 08606 (бібліотека, зал)
/
вул.Мічуріна, 6А, с.Залізне, Васильківський р-н, Київська обл., 08606
Середня
320300 с.Здорівка вул.Пушкінська, 28, с.Здорівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08626 (школа, вестибюль) Середня
320301 с-ще Зелений Бір вул.Освіти, 11, с-ще Зелений Бір, Васильківський р-н, Київська обл., 08635 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня
320302 с.Іванковичі вул.Соборна, 86, с.Іванковичі, Васильківський р-н, Київська обл., 08632 (будинок культури, зал) Середня
320303 смт Калинівка – вул.Васильківська, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Героїв України, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Садова: 31–68; вул.Центральна: 57Г, 70–80; пров.Весняний, пров.Зоряний, пров.Промисловий вул.Центральна, 57/3, смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08623 (адміністративна будівля, зал засідань) Велика
320304 смт Калинівка – вул.Виноградна, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Центральна: 57А–57В, 57Д–65, 82–84; пров.Механізаторів, пров.Новий, пров.Парковий, пров.Сонячний, пров.Центральний вул.Центральна, 59, смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08623 (школа №1, актовий зал, 1-й поверх) Велика
320305 смт Калинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Калинівська, вул.Кільцева, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Набережна, вул.О.Романенка, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–28; вул.Степова, вул.Суверена, вул.Українська, вул.Франка, вул.Центральна: 1–57, 66–68; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Володимирський, пров.Залізничний, пров.Калинівський, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 24, смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08623 (школа №2, актовий зал, 1-й поверх) Середня
320306 с.Ковалівка вул.Фастівська, 23, с.Ковалівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08652 (навчально-виховний комплекс "Ковалівська гімназія", фойє) Середня
320307 с.Кодаки пл.Свободи, 4, с.Кодаки, Васильківський р-н, Київська обл., 08645 (школа, вестибюль) Середня
320308 с.Кожухівка вул.Шкільна, 1/1, с.Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08618 (школа, спортивний зал) Середня
320309 с.Крушинка вул.Київська, 5, с.Крушинка, Васильківський р-н, Київська обл., 08635 (сільська рада, актовий зал, 2-й поверх) мала
320310 с.Ксаверівка вул.Центральний майдан, 3, с.Ксаверівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08660 (будинок культури, актовий зал) Середня
320311 с.Ксаверівка Друга вул.Центральна, 1, с.Ксаверівка Друга, Васильківський р-н, Київська обл., 08660 (сільський клуб, фойє) мала
320312 с.Липовий Скиток вул.Кооперативна, 16, с.Липовий Скиток, Васильківський р-н, Київська обл., 08618 (сільський клуб, зал) мала
320313 с.Лосятин – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Замкова, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Узинська, вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Комарова, пров.Пугачова, пров.Сонячний, пров.Травневий, пров.Франка, пров.Шкільний вул.Центральна, 23, с.Лосятин, Васильківський р-н, Київська обл., 08667 (школа, спортивна зала) Середня
320314 с.Лосятин – вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Тваринників вул.Польова, 8А, с.Лосятин, Васильківський р-н, Київська обл., 08667 (Державне підприємство дослідного господарства "Саливонківське", їдальня) мала
320315 с.Луб’янка вул.Центральна, 73, с.Луб’янка, Васильківський р-н, Київська обл., 08637 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
320316 с.Мала Солтанівка, с.Скрипки вул.Першотравнева, 11, с.Мала Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08640 (будинок культури, зал) Середня
320317 с.Мар’янівка вул.Декабристів, 11А, с.Мар’янівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08650 (будинок культури, фойє)
/
вул.Декабристів, 11, с.Мар’янівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08650
Середня
320318 с.Зайців, с.Мархалівка вул.Шкільна, 13, с.Мархалівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08633 (сільська рада, актовий зал) Середня
320319 с.Митниця вул.1 Травня, 2А, с.Митниця, Васильківський р-н, Київська обл., 08643 (школа, вестибюль) Середня
320320 с.Перевіз вул.Центральна, 51, с.Перевіз, Васильківський р-н, Київська обл., 08620 (будинок культури, актовий зал) мала
320321 с.Пінчуки вул.Шевченка, 8А, с.Пінчуки, Васильківський р-н, Київська обл., 08661 (будинок культури, зал) мала
320322 с.Плесецьке – вул.Варовицька, вул.Васильківська: 20, 22–24, 26, 28–165; вул.Дімітрова, вул.Єсеніна, вул.Жовтнева: 1–25, 31–33; вул.І.Франка, вул.Калинова, вул.Кожухівська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новосільська, вул.Одеська, вул.Польова: 1–14; вул.Радужна, вул.Садова: 1–14А, 16, 18–18А, 22–24, 26, 28, 30–32А; вул.Хоменка, вул.Центральна: 1–14, 16, 18, 20, 22–24; вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.1 Травня: 36–38А, 41–149; пров.Морський, пров.1 Травня вул.Центральна, 34, с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08622 (школа, актовий зал) Середня
320323 с.Плесецьке – вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Лісна: 2, 8, 22–34А, 36, 38, 42–42А, 44–46А, 48–50, 52, 58–58А, 60, 62, 68–72, 74, 78, 82–84, 88, 100А; вул.Павлова, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова: 25; вул.Пушкіна, вул.Соборна: 27–29, 31–31А, 33, 35, 37–39, 41, 43–45, 53–118; вул.Соснова: 1–12, 22, 24–26, 28; вул.Центральна: 71, 73–81, 83–85, 89, 91, 93–152, 154, 158–162, 164, 166, 168, 170, 174–178; вул.Шолохова, пров.Павлова, пров.Пушкіна, пров.Соборний вул.Центральна, 57, с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08622 (сільська рада, зал засідань) Середня
320324 с.Плесецьке – вул.Васильківська: 1–19, 21–21А, 25–25А, 27; вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева: 28–30, 35–73; вул.Замкова, вул.Кошового, вул.Лисенка, вул.Лісна: 1, 3–7, 9–13, 35, 37–37А, 39, 43, 47, 51, 53–55, 59, 61, 65, 73, 75–77, 79–81, 85–87, 89–99, 101А–500; вул.Мотовилівська, вул.Озерна, вул.Островського, вул.Садова: 15, 17, 19–21, 25, 27, 29, 33–61; вул.Соборна: 1–26, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46–50; вул.Соснова: 15–19, 23, 27, 31–166; вул.Центральна: 15, 17, 19, 21, 25–70, 72, 82, 86, 90, 92, 153, 155–157, 163, 165, 167, 169, 171, 182–500Г; вул.1 Травня: 1–35, 39; пров.Береговий, пров.Гоголя, пров.Лисенка, пров.Локомотивний, пров.Озерний, пров.Сосновий, пров.Чехова вул.Центральна, 57, с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл., 08622 (поштове відділення зв’язку, операційний зал) Середня
320325 с.Погреби, с.Заріччя вул.Центральна, 14, с.Погреби, Васильківський р-н, Київська обл., 08637 (навчально-виховний комплекс, спортивний зал) мала
320326 с.Пологи вул.Білоцерківська, 17, с.Пологи, Васильківський р-н, Київська обл., 08656 (будинок культури, фойє)
/
вул.Білоцерківська, 19, с.Пологи, Васильківський р-н, Київська обл., 08656
Середня
320327 с.Порадівка, с.Руликів вул.Шевченка, 2, с.Порадівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08642 (школа, спортивна зала) мала
320328 с.Путрівка, с.Березенщина, с.Кобці, с.Крячки вул.Путрівська, 156, с.Путрівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08602 (ОНЗ-Путрівський НВК "Гімназія-ЗОШ I-III ст.-ДНЗ", вестибюль) Велика
320329 с.Пшеничне вул.Лесі Українки, 1, с.Пшеничне, Васильківський р-н, Київська обл., 08644 (Національний університет біоресурсів і природокористування, їдальня) мала
320330 с.Рославичі вул.Спасо-Преображенська, 10А, с.Рославичі, Васильківський р-н, Київська обл., 08681 (сільський клуб, актовий зал) мала
320331 с.Саливонки – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Д.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Колгоспна, вул.Кургани, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Січнева, вул.Слави, вул.Терешкової, вул.Травнева, вул.Узинська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Кільцевий, пров.Незалежності, пров.Озерний, пров.Рибацький, пров.Річковий, пров.Садовий, пров.Узинський вул.Незалежності, 6, с.Саливонки, Васильківський р-н, Київська обл., 08665 (будинок культури, актовий зал) Середня
320332 с.Саливонки – вул.Білоцерківська, вул.Волі, вул.Козацький Хутір, вул.Майданівська, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Подільська, вул.Сироти, вул.Я.Мудрого вул.Білоцерківська, 41А, с.Саливонки, Васильківський р-н, Київська обл., 08665 (Державне господарство "Саливонківське", зал) Середня
320333 с.Соколівка вул.Молодіжна, 1, с.Соколівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08666 (сільська рада, обрядова кімната) мала
320334 с.Тростинка вул.Миру, 22, с.Тростинка, Васильківський р-н, Київська обл., 08670 (навчально-виховний комплекс, їдальня) мала
320335 с.Тростинська Новоселиця вул.Шевченка, 38А, с.Тростинська Новоселиця, Васильківський р-н, Київська обл., 08675 (сільська рада, зал засідань) мала
320336 с.Устимівка вул.Тромси, 12, с.Устимівка, Васильківський р-н, Київська обл., 08653 (школа, актовий зал) Середня
320337 с.Застугна, с.Безп’ятне, с.Зозулі, с.Кулібаба, с.Червоне(Застугнянська с/р) вул.Васильківська, 68, с.Безп’ятне, Васильківський р-н, Київська обл., 08628 (сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх) Середня
320338 с.Шевченківка, с.Червоне(Шевченківська с/р), с.Червоне Поле вул.Шевченка, 3, с.Шевченківка, Васильківський р-н, Київська обл., 08672 (сільська рада, зал засідань) мала
320339 с.Яцьки вул.Володимирська, 8, с.Яцьки, Васильківський р-н, Київська обл., 08673 (школа, вестибюль) Середня
320737 с.Великі Дмитровичі, с.Малі Дмитровичі вул.Київська, 16, с.Великі Дмитровичі, Обухівський р-н, Київська обл., 08713 (будинок культури, фойє) Середня
320738 с.Верем’я вул.Каштанова, 11, с.Верем’я, Обухівський р-н, Київська обл., 08744 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Каштанова, 18, с.Верем’я, Обухівський р-н, Київська обл., 08744
мала
320739 с.Витачів вул.Воздвиженська, 53, с.Витачів, Обухівський р-н, Київська обл., 08740 (сільська рада, актова зала) Середня
320740 с.Германівка вул.Богдана Хмельницького, 11, с.Германівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08753 (будинок культури, зал) Середня
320741 с.Григорівка вул.Героїв Майдану, 2, с.Григорівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08750 (сільська рада, обрядова зала) Середня
320742 с.Гусачівка вул.Миру, 2, с.Гусачівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08750 (сільський клуб, обрядова зала) Середня
320743 с.Матяшівка вул.Героїв Небесної Сотні, 85, с.Матяшівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08750 (сільський клуб, фойє) мала
320744 с.Дерев’яна вул.Шкільна, 17, с.Дерев’яна, Обухівський р-н, Київська обл., 08724 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шкільна, 1, с.Дерев’яна, Обухівський р-н, Київська обл., 08724
мала
320745 с.Деремезна вул.Приозерна, 1, с.Деремезна, Обухівський р-н, Київська обл., 08731 (будинок культури, фойє) мала
320746 с.Долина вул.Миру, 6А, с.Долина, Обухівський р-н, Київська обл., 08743 (школа, спортивна зала) мала
320747 с.Макарівка вул.Шевченка, 28, с.Макарівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08743 (сільський клуб, зала) мала
320748 с.Жуківці вул.Гагаріна, 6, с.Жуківці, Обухівський р-н, Київська обл., 08742 (будинок культури, фойє)
/
вул.Гагаріна, 4, с.Жуківці, Обухівський р-н, Київська обл., 08742
Середня
320749 смт Козин – бульв.Французський, вул.Абрикосова, вул.Андріївська, вул.Андрія Малишка, вул.Берегова, вул.Благовісна, вул.Борисівська, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Дніпровська, вул.Домаха, вул.Жеваги, вул.Заповідна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Золотоворітська, вул.Зоряна, вул.Іржавська, вул.Київська: 33–41; вул.Кожедуба, вул.Козацька, вул.Липова, вул.Липська, вул.Лісна: 1–35А, 37, 41, 43–43А; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Лугова ІІ, вул.Л.Українки, вул.Мальовнича, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Монашинська, вул.Набережна, вул.Набережно-Лугова, вул.Нова, вул.Олександрівська, вул.Олексіївська, вул.Осіння, вул.Пайова, вул.Партизанська, вул.Пейзажна, вул.Південна, вул.Піддворецька, вул.Подільська, вул.Приозерна, вул.Садова: 1–29, 33А, 41–49; вул.Сергіївська, вул.Смоленська, вул.Солов’яненка: 1–129, 131–133, 141–143, 145, 147, 151–157, 163, 165, 169–197; вул.Старокиївська, вул.ТІЗ ’Обрій-К’, вул.Урочище Дубки, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чистоводська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пл.Республіки, пров.Вербовий, пров.Ветеранський, пров.Зоряний, пров.Іржавський, пров.Кожедуба, пров.Козацький, пров.Колінченка, пров.Краєвидний, пров.Луговий, пров.Мальовничий, пров.Миру, пров.Мистецтва, пров.Огородній, пров.Олексіївський, пров.Очеретний, пров.Піддворецький, пров.Приозерний, пров.Рибальський, пров.Садовий, пров.Софіївський, пров.Спортивний, пров.Старокиївський, пров.Театральний, пров.Ханський, пров.Шевченка, тупик Верховної Ради вул.Партизанська, 3, смт Козин, Обухівський р-н, Київська обл., 08711 (школа, спортивна зала) Велика
320750 смт Козин – вул.Вереснева, вул.Дачна, вул.Київська: 1–32, 43–169; вул.Лісна: 36, 38–40, 42, 44–46; вул.Лобановського, вул.Мистецька, вул.Молодіжна, вул.Обухівське шосе, вул.Озерна, вул.Плютовська, вул.Покровська, вул.Престижна, вул.Придорожна, вул.П’ятихатська, вул.Різдвяна, вул.Рудиківська, вул.Садова: 33, 35; вул.Солов’їна, вул.Солов’яненка: 130, 136–140, 144, 146, 148–150, 160–160А, 164, 166–168, 199–454; вул.Сонячна, вул.Т.Чиженко, вул.Урожайна, вул.Шервурдська, вул.Юності, пров.Боровий, пров.Вересневий, пров.Гостинний, пров.Дачний, пров.Дніпровий, пров.Електричний, пров.Затишний, пров.Каштановий, пров.Кедровий, пров.Київський, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Мистецький, пров.Молодіжний, пров.Набережно-Луговий, пров.Новий, пров.Озерний, пров.Південний, пров.Престижний, пров.Привітний, пров.П’ятихатський, пров.Романтичний, пров.Рудиківський, пров.Сосновий, пров.Столичний, пров.Тихий, пров.Фермерський, пров.Шосейний, пров.Ясний вул.Партизанська, 1А, смт Козин, Обухівський р-н, Київська обл., 08711 (будинок культури, фойє) Середня
320751 с.Копачів, с.Застугна, с.Шевченкове вул.Центральна, 23Б, с.Копачів, Обухівський р-н, Київська обл., 08715 (сільський клуб, фойє) мала
320752 с.Красне Перше, с.Козіївка вул.Юність, 30, с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл., 08725 (школа, спортивна зала)
/
вул.Юність, 30А, с.Красне Перше, Обухівський р-н, Київська обл., 08725
мала
320753 с.Красна Слобідка, с.Безіменне вул.Шевченка, 2А, с.Красна Слобідка, Обухівський р-н, Київська обл., 08751 (будинок культури, зала) Середня
320754 с.Мала Вільшанка вул.Шевченка, 1Г, с.Мала Вільшанка, Обухівський р-н, Київська обл., 08730 (будинок культури, фойє) мала
320755 с.Степок вул.Яблунева, 1Г, с.Степок, Обухівський р-н, Київська обл., 08730 (приміщення центру дозвілля, фойє) мала
320756 с.Нещерів вул.Преображенська, 4А, с.Нещерів, Обухівський р-н, Київська обл., 08708 (сільський клуб, зала) Середня
320757 с.Перегонівка вул.Воїнів, 29, с.Перегонівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08732 (будинок культури, фойє) мала
320758 с.Перше Травня вул.П.Гудима, 23, с.Перше Травня, Обухівський р-н, Київська обл., 08707 (сільський клуб, фоє) мала
320759 с.Підгірці, с.Креничі, с.Романків вул.Васильківська, 39/1, с.Підгірці, Обухівський р-н, Київська обл., 08710 (школа, спортивна зала) Середня
320760 с.Семенівка пл.Слави, 6, с.Семенівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08752 (будинок культури, зала) мала
320761 с.Кулі вул.Комарова, 1, с.Кулі, Обухівський р-н, Київська обл., 08752 (сільський клуб, зала) мала
320762 с.Старі Безрадичі – вул.Вишнева, вул.Київська, вул.Лисичкіна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Свободи, вул.Тиханська, с.Березове, с.Капустяна, с.Конюша, с.Паращина, с.Тарасівка вул.Київська, 1, с.Старі Безрадичі, Обухівський р-н, Київська обл., 08714 (будинок культури, мала зала) Середня
320763 с.Старі Безрадичі – вул.Першотравнева, с.Нові Безрадичі вул.Сонячна, 25, с.Нові Безрадичі, Обухівський р-н, Київська обл., 08714 (сільська громада, фойє) мала
320764 с.Трипілля вул.Шевченка, 102, с.Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл., 08722 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 85, с.Трипілля, Обухівський р-н, Київська обл., 08722
Велика
320765 с.Халеп’я вул.Вознесенська, 65, с.Халеп’я, Обухівський р-н, Київська обл., 08741 (будинок культури, фойє) Середня
320766 с.Щербанівка вул.Шевченка, 46, с.Щербанівка, Обухівський р-н, Київська обл., 08723 (сільський клуб, зала) мала
320767 м.Українка – вул.Соснова: 4–4А, 6, 8; вул.Соснова, 2А, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (школа мистецтв, фойє) Велика
320768 м.Українка – вул.Будівельників: 4, 8; вул.Соснова: 1, 5, 7, 9–10; вул.Київська, 1, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (лікарня, актова зала) Велика
320769 м.Українка – вул.Енергетиків: 5, 7; вул.Зв’язку: 5; просп.Дніпровський: 4–10, 16–18; просп.Дніпровський, 15, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (палац культури "Енергетик", фойє) Середня
320770 м.Українка – вул.Будівельників: 1–3, 5–7, 11–14; пл.Т.Шевченка, 1, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (міська рада, велика зала) Велика
320771 м.Українка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Енергетиків: 1–4, 6; вул.Загребельна, вул.Ігнатівська, вул.Київська, вул.Південна, вул.Придніпровська, вул.Приозерна, вул.Соснова: 2; вул.Юності: 1; просп.Дніпровський: 1–3; с.Плюти вул.Юності, 7, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (школа №1, їдальня) Велика
320772 м.Українка – вул.Юності: 25–26А; просп.Дніпровський: 21А–25; вул.Юності, 21, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (школа №2, рекреація початкової школи) Велика
320773 м.Українка – вул.Енергетиків: 8–14; вул.Зв’язку: 2–3; вул.Юності: 11–17; просп.Дніпровський: 12, 19–21; вул.Юності, 19, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 (професійно-технічне училище №2, фойє) Велика
321271 м.Васильків – військове містечко № 11: 1–14, 17–18, 38–189; військове містечко № 11, школа, м.Васильків, Київська обл., 08606 (Васильківський НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8", спортивна зала) Велика
321272 м.Васильків – вул.Декабристів: в/ч А0294, в/ч А0952, в/ч А1789, в/ч А1880, в/ч А1975; вул.Комарова, військове містечко № 11: 15–16, 19–20, 243, в/м 11; в/м 16 військове містечко № 11, школа, м.Васильків, Київська обл., 08606 (Васильківський НВК "Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8", кімната №26(корпус №2)) Велика
321273 м.Васильків – вул.Березова, вул.Володимирська: 49, 51, 53, 55, 59–63, 65, 67–69, 71, 73, 75–79, 83–215; вул.Донбасівська, вул.Кармелюка, вул.Молодіжна, вул.О.Кошового, вул.Поповича, вул.Сількорівська, вул.Тракторна: 1–14, 16–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42; вул.Фестивальна, пров.Дачний, пров.Кармелюка, пров.Молодіжний, пров.Поповича, пров.Толстого, пров.Цегельний, Садове товариство «Колосок», Садове товариство «Колос-1», Садове товариство "Металіст-1" вул.І Травня, 25, м.Васильків, Київська обл., 08601 (школа № 7, їдальня) Велика
321274 м.Васильків – вул.Антонія і Феодосія, вул.Гоголя, вул.Кітченка, вул.Ломоносова, вул.Миру: 1–34; вул.Митрополита Андрея Шептицького, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Нова, вул.Романтична, вул.Соборна: 50, 52, 54, 91, 95, 97, 105; вул.Софіївська, вул.Франка, вул.Хохрякова, пров.Гоголя, пров.Замковецький, пров.Княгині Ольги, пров.Князя Святослава, пров.Комунальний, пров.Соборний, пров.Софіївський, пров.Хохрякова вул.Шевченка, 6, м.Васильків, Київська обл., 08601 (Кінотеатр "Дружба", хол) Велика
321275 м.Васильків – вул.Авіаторів, вул.Василя Стуса, вул.Згоди, вул.Київська, вул.Ковніра, вул.Кривова, вул.Механізаторів, вул.Миколи Семенця, вул.Миколи Тітенка, вул.Молочна, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Соснова, вул.Терешкової, вул.Тургенєва, вул.Хлібна, вул.Чорновола В., пров.І Польовий, пров.ІІ Польовий, пров.Миколи Тітенка, пров.Незалежності, пров.Сковороди, пров.Сонячний, пров.Терешкової, пров.Тургенєва вул.Декабристів, 135, м.Васильків, Київська обл., 08606 (Академічний ліцей "Престиж" Васильківської міської ради Київ. обл., вестибюль) Середня
321276 м.Васильків – вул.Декабристів: 40 (в/ч А0704)–40/1; вул.Івана Мазепи, вул.Преображенська, вул.Скрипника, пров.Івана Мазепи, пров.Мисливський, пров.Преображенський вул.Декабристів, 39, м.Васильків, Київська обл., 08601 (КНЗ КОР "Васильківський професійний ліцей", спортивна зала) Велика
321277 м.Васильків – вул.Декабристів: 31, 33, 35, 37–37Б, 39, 41–67, 69, 71, 73, 75–75А, 77–77Б, 79–79А, 81А, 83, 85–87; вул.Околична, вул.Тімірязєва: 24–63; вул.Декабристів, 43, м.Васильків, Київська обл., 08601 (СТК ТСОУ, клас підготовки водіїв категорії "С") Велика
321278 м.Васильків – вул.Гончарна, вул.Керамічна, вул.Миру: 35–85; вул.Сергія Шамрая, вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Керамічний, пров.Княжий, пров.Космодем’янської З., пров.Культосвітній, пров.Луговий, пров.Першотравневий, пров.Сергія Шамрая, пров.Сільбудівський, пров.Суворова вул.Керамічна, 38, м.Васильків, Київська обл., 08602 (ПрАТ Торгівельно-виставковий центр "Матриця", кабінети №1-2) Велика
321279 м.Васильків – вул.Ватутіна: 2–18А; вул.Княжа, вул.Леваневського, вул.Михайла Грушевського: 2–8, 21–25, 31, 35, 37–49, 53; вул.Республіканська, вул.Соборна: 1–49, 51, 53, 55–75, 77, 79–81, 83–83Б, 85; вул.Шевченка: 1–13, 22, 24, 26, 28, 30–32, 34, 36; пров.Леваневського вул.Володимирська, 2, м.Васильків, Київська обл., 08601 (Міський будинок культури, хол) Велика
321280 м.Васильків – вул.Володимирська: 1–48, 50, 52, 54, 56–58, 64, 66–66А, 70, 72, 74, 80–82; вул.Головачова, вул.Горської Алли, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Небесної Сотні, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Січових стрільців, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Горської Алли, пров.Олега Дьяченка, пров.Чехова, пров.Чкалова вул.Володимирська, 1А, м.Васильків, Київська обл., 08601 (Васильківська дитяча школа мистецтв, хол І поверху) Велика
321281 м.Васильків – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Заводська, вул.І Травня, вул.Івана Кудрі, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кільцева, вул.Мічуріна, вул.Покровська, вул.Тітова, вул.Челюскінців, пров.Володимирський, пров.І Мічуріна, пров.ІІ Мічуріна, пров.Квітки-Основ’яненка, пров.Курчатова, пров.Мічуріна, пров.Шевченка, Садове товариство «Будівельник - 1», Садове товариство «Кристал», Садове товариство «Мічурінець» вул.Небесної Сотні, 65Б, м.Васильків, Київська обл., 08601 (Комун. орг-ція "Васильківський міський спортивний комплекс", спортивна зала) Велика
321282 м.Васильків – вул.Барвінкова, вул.Весільна, вул.Гастелло, вул.Декабристів: 2, 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Князя Ігоря, вул.Козацька, вул.Матросова, вул.Олександра Лістрового, вул.Патріотична, вул.Південна, вул.Північна, вул.Річна, вул.Черняховського, пров.Вугільний, пров.Гастелло, пров.Князя Ігоря, пров.Козацький, пров.Козацький 2, пров.Матросова, пров.Овражний, пров.Південний, пров.Північний, пров.Хасанівський вул.Преображенська, 1, м.Васильків, Київська обл., 08601 (спецшкола-інтернат, їдальня) Велика
321283 м.Васильків – вул.Вільна, вул.В.Лугова, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Козловського, вул.Лермонтова, вул.Н.Лугова, вул.Робкорівська, вул.Соборна: 76, 78, 82, 84, 90–90Б, 92–94В, 96, 98–104, 106–165; вул.Солов’їна, пров.Вільний, пров.Джерельний, пров.Донбасівський, пров.Зарічний, пров.ІІ Зарічний, пров.Лермонтова, пров.Пушкіна, пров.Солов’їний, пров.Юнкорівський вул.Соборна, 72, м.Васильків, Київська обл., 08601 (ТОВ "ОСТ 2 ЛАЙФ", зала) Середня
321284 м.Васильків – вул.Анатолія Дармостука, вул.Валерія Середи, вул.В.Винниченка, вул.Дніпрельстан, вул.Лісова, вул.Миколи Костомарова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Полководця Боженка, вул.Тракторна: 15, 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37–39А, 41А–41Б, 42А–180; вул.Юрія Литвина, вул.Юрія Скляра, пров.Агрономічний, пров.Береговий, пров.Дніпрельстан, пров.І Дніпрельстан, пров.ІІ Дніпрельстан, пров.ІУ Тракторний, пров.Кошмана, пров.Лісний, пров.Підгірний, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Робочий, пров.Саносвітній, пров.Середи Валерія, пров.Спортивний, пров.Тракторний, пров.УІІ Тракторний, пров.Юрія Скляра, пров.Ярослава Мудрого вул.Тракторна, 53, м.Васильків, Київська обл., 08605 (школа №4, вестибюль) Середня
321285 м.Васильків – вул.Березанська, вул.Васильківська, вул.Гетьмана Сагайдачного: 44–44Б, 46–46А, 48, 50, 52, 58, 59; вул.Івана Виговського, вул.Л.Українки, вул.Метельова, вул.Михайлівська, вул.Путрівська, вул.Ситника Михайла, пров.Березанський, пров.Васильківський, пров.Гончарний, пров.Л.Українки, пров.Метельова вул.Гетьмана Сагайдачного, 46, м.Васильків, Київська обл., 08602 (кафе "Наталі", банкетна зала) Велика
321286 м.Васильків – вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–43, 45, 46Б–47, 49, 51, 53–57, 58А, 60–81А; вул.Гетьмана Сагайдачного, 52, м.Васильків, Київська обл., 08602 (Кафе "Ажур", банкетна зала) Середня
321287 м.Васильків – вул.Ватутіна: 20; вул.Гагаріна, вул.Декабристів: 1–1Б, 3–3Г, 5–11, 13, 15, 17, 19, 21–21А, 23, 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 10–20, 28–30, 32–34, 36, 49А; вул.Тімірязєва: 1–23; вул.Шевченка: 17–21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37–60; пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Гетьманський вул.Шевченка, 46, м.Васильків, Київська обл., 08601 (Васильківський академічний ліцей "Успіх" Васильківської міської ради, спортивна зала) Велика
321323 м.Обухів – вул.Миру: 2–2А/2, 7–8, 10–11, 17А; пров.Прибережний, база ’Обухівпромбуд’ вул.Миру, 12, м.Обухів, Київська обл., 08700 (школа №3, 1-й корпус, фойє) Велика
321324 м.Обухів – вул.Київська: 115; вул.Миру: 14–17; вул.Миру, 12, м.Обухів, Київська обл., 08700 (школа №3, 2-й корпус, фойє) Велика
321325 м.Обухів – вул.Київська: 121, 123; вул.Миру: 1, 5, 9, 13; вул.Київська, 117, м.Обухів, Київська обл., 08700 (центр культури і дозвілля, фойє) Велика
321326 м.Обухів – вул.Жуковського, вул.Загребля, вул.Київська: 158, 166, 174–180/1; вул.Лермонтова, 24, м.Обухів, Київська обл., 08700 (школа №5, 1-й корпус, фойє) Велика
321327 м.Обухів – вул.Київська: 162А–164, 168–172; вул.Лермонтова: 1–1/1, 2А–28; вул.Піщана вул.Лермонтова, 24, м.Обухів, Київська обл., 08700 (школа №5, 2-й корпус, фойє) Велика
321328 м.Обухів – вул.Каштанова: 2–4 к.2; вул.Київська: 146–156; вул.Лермонтова: 2; вул.Каштанова, 4, м.Обухів, Київська обл., 08700 (міський центр "Романтик", зал) Велика
321329 м.Обухів – вул.Каштанова: 14, 16; вул.Київська: 111, 113; м-н Обухівський ключ, м-н Сосновий вул.Каштанова, 13, м.Обухів, Київська обл., 08700 (управління соціального захисту, фойє) Велика
321330 м.Обухів – вул.Б.Хмельницького, вул.Каштанова: 7А–13, 15; вул.Київська: 109; вул.Каштанова, 13, м.Обухів, Київська обл., 08700 (управління освіти, кабінет методиста) Велика
321331 м.Обухів – вул.Каштанова: 22–42; ж/м Лукавиця, ж/м Стожари, котеджне містечко «Преображенський», м-н Квартал Парковий вул.Каштанова, 52, м.Обухів, Київська обл., 08700 (поліклініка, фойє) Велика
321332 м.Обухів – вул.Виноградна, вул.Гайдамацька, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зелений Гай, вул.Зоряна, вул.Київська: 9–23, 29, 31, 33, 35–35Б, 37, 39, 41–105А, 110, 112, 114, 116–120, 122, 124–140/1; вул.Ковалевської, вул.Кринична, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, пров.Драна Гора, пров.Заводський, пров.Петра Невгада, пров.Петрусенко, пров.Польовий, пров.Привітний, ж/м Ковалевської вул.Київська, 76, м.Обухів, Київська обл., 08700 (дитяча школа мистецтв, зал) Велика
321333 м.Обухів – вул.Буканова, вул.Васильківська, вул.Володимира Чаплінського, вул.І.Франка, вул.Квітнева, вул.Київська: 1–8, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Кузьми Краськова, вул.Лесі Українки, вул.Малишка, вул.Молодіжна, вул.Польок, вул.Робоча: 1–49, 51, 53; вул.Соборна, вул.8-го Березня, вул.8-го Листопада, пров.Листопадовий, пров.Малишківський, пров.Партизанський, ж/м Вікторія, ж/м Дзюбівка, м-н Сонячний вул.Київська, 16, м.Обухів, Київська обл., 08700 (школа №1, фойє) Велика
321334 м.Обухів – вул.Волошкова, вул.Гоголя, вул.Жеваги, вул.Зінченка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Козацький Шлях: 1/1–65, 69; вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Панаса Мирного, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Робоча: 50–50/1, 52, 55–123; вул.Стрілецька, вул.Трипільська, вул.Чумацький Шлях, вул.9 Травня, пров.Вільний, пров.Затишний, пров.Мічуріна, пров.Парковий, пров.Травневий, ж/м Шпаківка, м-н Будівельник вул.Козацький Шлях, 1, м.Обухів, Київська обл., 08700 (школа №2, їдальня) Велика
321335 м.Обухів – вул.Вербова, вул.Джамбула, вул.Козацький Шлях: 66–68, 70–129; вул.Осипенко, вул.Пасічна, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Шкільна, вул.Яровівська, вул.40 річчя Перемоги, пров.Київський, пров.Пасічний, пров.Полянський, ж/м Підгірний, ж/м Полянський, ж/м Полянський-2, м-н Яблуневий м-н Яблуневий, 22, м.Обухів, Київська обл., 08700 (будинок культури, фойє) Велика
321336 с.Ленди вул.Сонячна, 12, с.Ленди, м.Обухів, Київська обл., 08700 (клуб, зал) мала
321337 с.Таценки вул.Лісна, 80, с.Таценки, м.Обухів, Київська обл., 08700 (клуб, зал) мала
321417 м.Васильків – вул.Волошкова, вул.Декабристів: 68–68А, 70–70А, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88–404; вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.М.Бурки, пров.Волошковий, пров.Комарова, пров.Маяковського, пров.М.Бурки вул.Декабристів, 135, м.Васильків, Київська обл., 08606 (Академічний ліцей "Престиж" Васильківської міської ради Київ. обл., класна кімната 108) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
320340 Комунальний заклад Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об’єднання" вул.Вокзальна, 8, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631 Середня
320341 Київська міська психоневрологічна лікарня №3 вул.Павлова, 7, смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., 08631 Мала
320774 Комунальне некомерційне підприємство Обухівської районної ради "Обухівська центральна районна лікарня". вул.Київська, 1, м.Українка, Обухівський р-н, Київська обл., 08720 Мала
321288 Васильківська центральна районна лікарня вул.Декабристів, 87, м.Васильків, Київська обл., 08600 Мала