Київська область - одномандатний виборчий округ №95

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Фастівської РДА

18

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Ірпінської міської ради

24

Відділ ведення ДРВ Бучанської міської ради

5

Відділ ведення ДРВ Бучанської РДА

64

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320559 с.Білогородка – вул.Абрикосова, вул.Академіка Михайлевського, вул.Аличова, вул.Ангельська, вул.Богатирська, вул.Боярська, вул.Бурштинова, вул.Володимирська: 18, 19/1–20, 22–22А, 24, 26, 28, 29/2–30, 73, 75–355; вул.Грушева, вул.Єдина, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Ковгарівська, вул.Красногірська, вул.Кутова, вул.Лисенка, вул.Меліоративна, вул.Молодецька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Новоселиця, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Полунична, вул.Поштова, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Світлячкова, вул.Сорочинська, вул.Спаська, вул.Тарасівська, вул.Травнева, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, пров.Малий, пров.Набережний вул.Володимирська, 96, с.Білогородка, Бучанський р-н, Київська обл., 08140 (Білогородська загальноосвітня №2, фойє) Велика

320560 с.Білогородка – вул.Вишнева, вул.Вільхова, вул.Володимирська: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 49–72, 74; вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Гречка, вул.Дружби, вул.Житомирська, вул.Жовтнева: 1–72; вул.Завальна, вул.Ірпінський Спуск, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Лілейна, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Олександра Саєнка, вул.Осіння, вул.Підвальна, вул.Річна, вул.Сосніних, вул.Стародубівська, вул.Чайковського, пров.Жовтневий, пров.Осінній вул.Володимирська, 60, с.Білогородка, Бучанський р-н, Київська обл., 08140 (будинок культури, зал) Велика

320561 с.Білогородка – вул.Барвінкова, вул.Весняна, вул.Володимирська: 32–36, 38, 40, 42, 44, 46–48; вул.Волошкова, вул.Генріха Вишневського, вул.Георгіївська, вул.Героя Печеного, вул.Жовтнева: 73–183; вул.Зелений Бульвар, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Круча, вул.Левадна, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Пасічна, вул.Плодинська, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Поляна, вул.Приозерна, вул.Святославська, вул.Слов’янська, вул.Соколова, вул.Ставкова, вул.Столична, вул.Стрітенська, вул.Теплична, вул.Чорнобильська, вул.Ягідна, с.Шевченкове вул.Київська, 23, с.Шевченкове, Бучанський р-н, Київська обл., 08140 (сільський клуб, актовий зал) Велика

320563 м.Боярка – вул.Боярське лісництво, вул.Сільгосптехнікум, вул.СТ "Сосновий маєток", вул.Територія технікум вул.Сільгосптехнікум, 2, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярський коледж екології і природних ресурсів НАУ, їдальня) мала

320564 м.Боярка – вул.Агрономічна, вул.Декабристів: 19–53; вул.Зелена, вул.Зелений тупік, вул.Лисенка: 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29А, 31, 35, 37/10, 70/8–148; вул.Марка Шляхового, вул.Матросова, вул.Некрасова, вул.Фестивальна, вул.Франка: 64–64/1, 66, 68–70А, 72–192/2; вул.Шевченка: 84–92, 98, 100–193/5; пров.Байкальський, пров.Волинський, пров.Зелений, пров.Марка Гирявця, пров.Матросова, пров.Озерний, тупик Зелений, тупик Іванівський вул.Шевченка, 82, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (будинок культури, зал) Велика

320565 м.Боярка – вул.Амбулаторна, вул.Артилерійська, вул.Васильківська, вул.Горького, вул.Декабристів: 3–17/6; вул.І Піщана, вул.ІІ Піщана, вул.Київська: 1–27; вул.Крилова, вул.Лікарняна, вул.Миколи Пимоненка, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Самійленка, вул.Франка: 2/2–63, 65–65А, 67–67А, 71; пров.Васильківський, пров.Лікарняний, пров.П’ятигірський, пров.Старий, тупик Вітвистий, тупик Набережний вул.Михайла Грушевського, 39, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська міська рада, фойє) Середня

320566 м.Боярка – вул.Азовська, вул.Вокзальна, вул.Київська: 29–90; вул.Кібенка: 3–45; вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Михайла Грушевського: 1–33/4, 35–35/4, 37; вул.Січових Стрільців, вул.Східна, пров.Базарний, пров.Вокзальний, пров.Київський, пров.Криворізький, пров.Притвірський вул.Вокзальна, 2, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Києво-Святошинська районна санітарно-епідеміологічна служба, актова зала) Середня

320567 м.Боярка – вул.Білогородська: 1, 3, 5, 7–7А, 15/2, 19, 19/3–19/16; вул.Богданівська, вул.Бориса Іваницького, вул.Лісна, вул.Лісодослідна, вул.Михайла Грушевського: 34, 36, 38–78/2, 109; вул.Новобогданівська, вул.Олександра Богомазова, вул.Паркова, вул.Садова: 4–43/1; вул.СТ "Соснове", вул.Хрещатик: 1/1–52/1, 54/1–82, 83/2, 85, 87, 93/2–93/2А, 95–103; пров.Білогородський, пров.Житомирський, пров.Кримський, пров.Лісний, пров.Малий, пров.Олеся Ткаченка, пров.Парковий, пров.Полтавський, пров.Сосновий, пров.Сумський, тупик Білогородський вул.Михайла Грушевського, 49, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська загальноосвітня школа №2, фойє) Середня

320568 м.Боярка – вул.Будаївська, вул.Вишнева, вул.Деснянська, вул.Загородня, вул.Зоряна, вул.Кібенка: 47/35–158; вул.Лисенка: 3–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34А, 36–36/21, 38–68/9; вул.Нова, вул.Польова, вул.Проектуєма, вул.Прорізна, вул.Сергія Шамрая, вул.Сонячна, вул.Тарасівська, вул.Шевченка: 1–83А, 93–97/1, 99; вул.Ягідна, вул.Ясна, пров.Донбаський, пров.Замковий, пров.Харківський вул.Лисенка, 11/23, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська загальноосвітня школа №1, їдальня) Середня

320569 м.Боярка – вул.Волгоградська, вул.Герцена, вул.Гоголя: 64/24–76/5, 79–89; вул.Дачна, вул.Зеленогірська, вул.Іркутська, вул.Коротка, вул.Лінія 1, вул.Лінія 2, вул.Молодіжна: 71, 73, 75, 76А–122; вул.Петра Сагайдачного: 92–92/6, 99–109/1; вул.Печерська, вул.Південна, вул.Полярна, вул.Родини Матушевських, вул.Сахалінська, вул.Сєдова: 40, 44–75/2; вул.Соборності: 53–53А, 78–118; вул.Уральська, вул.Хрещатик: 54, 82/1–82/2, 84, 86Б, 88–92, 94–94/3, 104–196; вул.Молодіжна, 77, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська бібліотека, фойє) Велика

320570 м.Боярка – вул.Білогородська: 21, 23–25, 27; вул.Гоголя: 58; вул.Білогородська, 23, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (районний центр творчості молоді "Оберіг", актова зала) Велика

320571 м.Боярка – вул.Білогородська: 17–17/2, 19А, 126–132; вул.Бульварна: 1–62/29; вул.Вербна: 49/14–61/4; вул.Гоголя: 37, 39/1–39/2, 41–56, 78; вул.Дежньова: 2–42, 44–46, 50; вул.Заводська: 4–21/18, 24–31/35; вул.Коваленка, вул.Космонавтів, вул.Лінійна: 3–24/1, 29, 31–36; вул.Петра Сагайдачного: 64–91/19, 93–97/17; вул.Соборності: 54/2–74/2; вул.8 Березня вул.Петра Сагайдачного, 62, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярський академічний ліцей "Лідер", Їдальня, 1-й поверх) Велика

320572 м.Боярка – вул.Білогородська: 41, 43–43/3, 45–45А, 47, 49, 51–51 к.6, 57/3, 63, 144–148; вул.Дмитра Годзенка, вул.Лінія 10, вул.Лінія 11, вул.Лінія 12, вул.Лінія 13, вул.Лінія 14, вул.Лінія 15, вул.Лінія 16, вул.Лінія 17, вул.Лінія 18, вул.Лінія 19, вул.Лінія 21, вул.Лінія 3, вул.Лінія 4, вул.Лінія 6, вул.Лінія 7, вул.Лінія 8 вул.Молодіжна, 76, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал) Велика

320573 м.Боярка – вул.Білогородська: 134А–142, 150; вул.Будівельна, вул.Бульварна: 64–93; вул.Газова, вул.Дежньова: 43, 47–49, 50/60–81/32; вул.Заводська: 34–51; вул.Індустріальна, вул.Капітальна, вул.Лінійна: 39–84/15; вул.Лінія 22, вул.Лінія 23, вул.Лінія 5, вул.Молодіжна: 67, 70, 72–72А, 74, 76; вул.Світлогорська, вул.Сєдова: 3–12/1, 14–38/2, 42; вул.Сєдова, 7, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярський академічний ліцей "Гармонія", фойє, 1-й поверх) Велика

320574 м.Боярка – вул.Академіка Вернадського, вул.Білогородська: 2, 4, 6, 8–14, 16, 18, 20–20А, 22, 26, 29–40, 42, 44, 46–46А, 48, 50, 52–56, 58/1–60, 150Б; вул.Б.Хмельницького: 1–72/27; вул.Василя Стуса, вул.Вербна: 1–47/10А; вул.Віталія Королюка, вул.Героїв Крут, вул.Громова, вул.Дніпровська, вул.Заводська: 22; вул.Кавказька, вул.Лінія 25, вул.Лінія 26, вул.Лінія 27, вул.Лінія 28, вул.Лінія 29, вул.Лінія 30, вул.Лінія 31, вул.Лінія 32, вул.Лінія 33, вул.Лінія 34, вул.Лінія 35, вул.Лінія 36, вул.Лінія 38, вул.Лінія 40, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського: 89; вул.Отамана Орлика, вул.Петра Сагайдачного: 1/49–29, 46; вул.Покровська, вул.Родини Кістяківських, вул.Романа Шухевича, вул.Садова: 45–169; вул.Свободи, вул.Соборності: 3–45; пров.Артеківський, пров.Кавказький вул.Петра Сагайдачного, 30, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярське міське виробниче управління житлово-комунального господарства, актова зала) Велика

320575 м.Боярка – вул.Білогородська: 62–62/48, 64А–124/53; вул.Героїв Небесної Сотні: 3–66; вул.Гоголя: 3–36, 38–38/14, 40/7; вул.Калинова, вул.Квіткова: 1–14; вул.Короленка: 3–55, 57–57/2; вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 5–5/1, 7, 11–12, 13–52, 56, 58, 60–62/2, 64, 66, 68; вул.Надії, вул.Партизанська, вул.Пастернака: 1–31, 33, 35–37, 95Б; вул.Петра Сагайдачного: 33–45, 47–59; вул.Пушкіна: 5/35–56; вул.Рєпіна: 1–52, 56, 60; вул.Саксаганського, вул.Тургенєва, пров.Патріотичний вул.Б.Хмельницького, 57А, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська загальноосвітня школа №5, їдальня) Велика

320576 м.Боярка – вул.Б.Хмельницького: 83–107; вул.Василя Симоненка, вул.Віктора Починка, вул.Євгена Коновальця: 23; вул.Жуковського: 1–14/2; вул.Залізнична, вул.Лінія 24, вул.Магістральна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна: 1А–4, 6, 8–10, 12/2; вул.Незалежності: 1–8; пров.Банний вул.Молодіжна, 12/2, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (гуртожиток міського виробничого управління житлово-комунального господарства, актова зала) Велика

320577 м.Боярка – вул.Академіка Єфремова, вул.Б.Хмельницького: 110–131; вул.Всеволода Петріва, вул.Героїв Небесної Сотні: 72; вул.Євгена Коновальця: 1–22, 23/12–36/108Б; вул.Жуковського: 24–39; вул.Злагоди, вул.Івана Андруха, вул.Івана Богуна, вул.Івана Мазепи, вул.Квіткова: 17–32; вул.Короленка: 56–56/1, 58–73; вул.Коцюбинського: 50, 54–71/17; вул.Модеста Левицького, вул.Пастернака: 32, 34, 39–95А, 95Г–143/12; вул.Рєпіна: 55, 57–59, 60/2–78; вул.Таращанська, вул.Толстого, вул.Черешнева, вул.Чернишевського: 22–22/22, 24, 26–26/3, 28, 30, 32, 34/2, 36, 49–61/13; вул.Шкільна, вул.Яблунева: 17–36; пров.Затишний вул.Шкільна, 28, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська загальноосвітня школа №4, фойє, 2-й поверх) Велика

320583 м.Вишневе – вул.Київська: 1–1А; вул.Святошинська: 40, 41–48; вул.Святошинська, 44, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №3, фойє) Велика

320584 м.Вишневе – вул.Європейська: 1–11; вул.Київська: 2А–55; вул.Святошинська: 27–27 к.1, 27Б, 31–33, 37, 39; вул.Святошинська, 29, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Український науково-дослідницький інститут промисловості, актова зала) Велика

320585 м.Вишневе – вул.Європейська: 13, 17, 21, 23, 41; вул.Святошинська: 35А, 40А–40А/1; вул.Святошинська, 44, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальоосвітня школа №3, спортивний зал) Велика

320586 м.Вишневе – вул.Вітянська: 6–6 к.44; вул.Європейська: 24Б, 26, 28, 33, 47–49, 91; вул.Машинобудівників: 15–15А; вул.Машинобудівників, 3, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал) Велика

320587 м.Вишневе – вул.Європейська: 35Б–39; вул.Зелена: 1–5А; вул.Машинобудівників: 1Б–1В, 5, 11–13, 17А–57; вул.Машинобудівників, 3, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №4, фойє, права сторона) Велика

320588 м.Вишневе – вул.Вітянська: 1А, 2А–2Б к.6, 4А; вул.Машинобудівників: 1–1А, 4, 6–9, 13А, 17, 133; вул.Машинобудівників, 3, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №4, фойє, ліва сторона) Велика

320589 м.Вишневе – вул.Європейська: 14–16, 24А, 25, 27–27Б, 31–31А, 35, 40, 43; вул.Лесі Українки: 37; вул.Машинобудівників: 15Б; вул.Миру вул.Європейська, 27А, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Відділ РАЦС Вишневої міської ради, фойє) Велика

320590 м.Вишневе – вул.Вишнева, вул.Вітянська: 8–8Г; вул.Гоголя, вул.Європейська: 18, 22; вул.Зелена: 8–24; вул.Лесі Українки: 35; вул.Остапа Вишні, 2, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №2, фойє, ліва сторона) Велика

320591 м.Вишневе – вул.Вітянська: 7, 9–48Б; вул.Залізнична: 2, 4, 6, 8–8Б, 10, 12–26; вул.Квітнева, вул.Лесі Українки: 1–33, 34, 36, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 66; вул.Святошинська: 26, 27А–27А к.10, 27Г–27Б/70; пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Тихий вул.Зелена, 8, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, актова зала) Велика

320592 м.Вишневе – вул.Братів Гавришів, вул.Залізнична: 1–1А, 3, 5–5/2, 7, 9, 11, 28–96; вул.Івана Франка, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки: 33А–33Б, 41, 43, 45–45А, 47В–47/2, 49–49/2, 51, 53–55, 57, 59–65, 67–86; вул.Ломоносова, вул.Остапа Вишні, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Святошинська: 1–25; пров.Дальній, пров.Поштовий, пров.Широкий вул.Остапа Вишні, 2, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №2, фойє, права сторона) Велика

320593 м.Вишневе – вул.Балукова, вул.Григорія Сковороди, вул.Затишна, вул.Освіти: 3–5; вул.Святоюріївська: 14–20; вул.Григорія Сковороди, 10, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнева міська поліклініка, хол, 1-й поверх) Велика

320594 м.Вишневе – вул.Василя Стуса, вул.І.Мазепи, вул.Кутузова, вул.Молодіжна, вул.Освіти: 2, 7–19; вул.Першотравнева: 6А–7, 14/19; вул.Святоюріївська: 1–11А; вул.Чорновола: 2–6; вул.Освіти, 9, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №1, їдальня, 1-й поверх) Велика

320595 м.Вишневе – вул.Миколи Хвильового, вул.Південна, вул.Садова, вул.Святоюріївська: 22/17, 26–42; вул.Шевченка вул.Освіти, 9, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №1, фойє, 2-й поверх) Велика

320596 м.Вишневе – вул.Ватутіна: 1–19, 20А–128; вул.Першотравнева: 1, 13, 16, 18–20, 21/25–22/27, 23Б–27; вул.Чорновола: 8–42А, 42В–50А; вул.Освіти, 9, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнівська загальноосвітня школа №1, спортивний зал, 2-й поверх) Велика

320599 с.Гореничі вул.Соборна, 203, с.Гореничі, Бучанський р-н, Київська обл., 08114 (будинок культури, актова зала, 2-й поверх) Велика

320600 с.Гнатівка, с.Лука вул.Шевченка, 24Б, с.Лука, Бучанський р-н, Київська обл., 08114 (сільський клуб, фойє) Середня

320601 с.Стоянка вул.21 км Житомирського шоссе, Ірпінське МУВГ, с.Стоянка, Бучанський р-н, Київська обл., 08114 (Ірпінське міжрайонне управління водного господарства, актова зала) мала

320602 с.Горенка – вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Київська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Шевченка, пров.Київський вул.Київська, 66, с.Горенка, Бучанський р-н, Київська обл., 08105 (Горенська загальосвітня школа, фойє, 1-й поверх) Велика

320603 с.Горенка – вул.Кільцева, вул.Кочубинського, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Папулова, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.Раменська, вул.Садова, пров.Лісний, пров.Мічуріна, пров.Папулова, пров.Раменський вул.Івана Франка, 125А, с.Горенка, Бучанський р-н, Київська обл., 08105 (Горенська сільська рада, актова зала, 2-й поверх) Велика

320604 с.Мощун вул.Вишнева, 2, с.Мощун, Бучанський р-н, Київська обл., 08106 (сільський клуб, кінозал) Середня

320605 с.Дмитрівка вул.Садова, 2А, с.Дмитрівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08112 (будинок культури, фойє) Велика

320606 с.Капітанівка, с.Мила вул.Комарова, 38, с.Мила, Бучанський р-н, Київська обл., 08112 (бібліотека, фойє) Середня

320610 с.Крюківщина – вул.Абрикосова, вул.Бакинська, вул.Балукова: 1–9; вул.Бориса Грінченка, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Віденська, вул.Відродження, вул.Вірменська, вул.Г. Мальцева, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Єреванська, вул.Залізнична, вул.Заміська, вул.Затишна, вул.Захисна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Котирло, вул.Кримська, вул.Ленінградська, вул.Лобановського, вул.Лютнева, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.П. Полуботка, вул.Павла Чубинського, вул.Панорамна, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Повітрофлотська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Прорізна, вул.Ранкова, вул.Сагайдачного, вул.Світанкова, вул.Солов’їна, вул.Стрітенська, вул.Тіниста, вул.Я. Мудрого, пров.Балукова, пров.Воздвиженський, пров.Кірова, пров.Княжий вул.Балукова, 10, с.Крюківщина, Бучанський р-н, Київська обл., 08136 (Крюківщинська сільська рада, фойє, 2-й поверх) Велика

320611 с.Крюківщина – вул.Андріївська, вул.Археологічна, вул.Балукова: 12–96; вул.Благовісна, вул.Ботанічна, вул.Боярська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вітряна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Жовтнева, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Мазепи І., вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новосільська, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Поповича, вул.Поштова, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Сахравська, вул.Ситниченка, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Софіївська, вул.Тарасівська, вул.Тургенєва, вул.Ужгородська, вул.Червоноармійська, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Західний, пров.Лісний, пров.Новий, пров.Південний, пров.Ситниченка, пров.Шкільний вул.Мічуріна, 12А, с.Крюківщина, Бучанський р-н, Київська обл., 08136 (Крюківщинська загальноосвітня школа, спортивна зала) Велика

320615 с.Мироцьке вул.Соборна, 127, с.Мироцьке, Бучанський р-н, Київська обл., 08104 (Мироцька загальоосвітня школа, спортивна зала) Середня

320616 с.Михайлівка-Рубежівка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Ворзельська, вул.Гагаріна, вул.Гірська, вул.Європейська, вул.Зарічна, вул.Зелена Долина, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Лінія 3, вул.Мічуріна, вул.Наталії Ужвій, вул.Перша Лінія, вул.Приозерна 2, вул.Рідна, вул.Роговенка, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Травнева, вул.Успішна, вул.Хрещата, вул.Церковна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Яблунева, вул.Янтарна, вул.Ясна, кв-л "Онтаріо", СТ «Михайлівський сад», вул.Крушельницької, СТ «Михайлівський Хутір», вул.Івана Богуна вул.Церковна, 25Б, с.Михайлівка-Рубежівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08110 (Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа, фойє) Велика

320619 с.Святопетрівське – вул.Білгородська, вул.Виноградна, вул.Володимирська, вул.Господарська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Окружна, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Теплична, вул.Трояндова, вул.Ужгородська, вул.Центральна: 133–316; вул.Янтарна, вул.Яружна, вул.40 Років Перемоги, пров.Лісний вул.Центральна, 138А, с.Святопетрівське, Бучанський р-н, Київська обл., 08141 (Святопетрівська загальноосвітня школа, спортивна зала) Велика

320620 с.Петропавлівська Борщагівка – вул.Берегова, вул.Велика Кільцева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Живописна, вул.Жовтнева, вул.Кооперативна, вул.Озерна, вул.Оксамитова, вул.Олександра Матросова, вул.Островського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щаслива вул.Кооперативна, 1, с.Петропавлівська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (центр розвитку "Апельсин", танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

320621 с.Петропавлівська Борщагівка – вул.Соборна, вул.Шкільна вул.Соборна, 32, с.Петропавлівська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа, спортивна зала) Велика

320622 с.Петропавлівська Борщагівка – вул.Вінниченка, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Закарпатська, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івано-Франківська, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Райдужна, вул.Сонячна, вул.Тернопільська, вул.Чернівецька вул.Ярослава Мудрого, 1А, с.Петропавлівська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада, фойє) Велика

320623 с.Чайки – вул.Валерія Лобановського, вул.д/г ’Чайка’, вул.Західна, вул.Лінія 1, вул.Машинобудівників, вул.Садова 3 вул.Валерія Лобановського, 21, корп.3, с.Чайки, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа, спортивна зала) Велика

320625 с.Софіївська Борщагівка – вул.Верховинна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Курінна, вул.Кучанська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Машинобудівників, вул.Оксамитова, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Пшенична, вул.Фермерська, вул.Центральна, вул.Шевеля, вул.Шевченка, вул.Ягідна, вул.Янтарна, вул.Ярова, пров.Каштановий, пров.Оксамитовий, пров.Фермерський, пров.Шевеля, пров.Шкільний, пров.Яровий пров.Шкільний, 1В, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (Софіївсько-Борщагівська загальноосвітня школа, фойє, 1-й поверх) Велика

320626 с.Софіївська Борщагівка – вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Леменівська, вул.Лісова, вул.Малинова, вул.Набережна, вул.Парникова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Святошинська, вул.СТ "Дружба", вул.СТ "Садівник", вул.СТ "Сахарник", пров.Промисловий, пров.Шупика пров.Шкільний, 5, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (Софіївсько-Борщагівська сільська рада, обрядова зала, 2-й поверх) Велика

320627 с.Софіївська Борщагівка – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Жулянська, вул.Соборна: 1–102А; вул.Ярошівська вул.Соборна, 53Б, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (медична амбулаторія, фойє) Велика

320641 с.Михайлівка-Рубежівка – вул.Житомирська, вул.Зелена, вул.Крушельницької, вул.Приозерна, вул.СТ "Мрія", вул.СТ «Нивка», вул.СТ«Явір-2», вул.Лісова Третя, вул.Хутірська, вул.Центральна, вул.Чубинського, вул.Я.Мудрого, с.Забуччя вул.Церковна, 25Б, с.Михайлівка-Рубежівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08110 (Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа, фойє групи початкової школи) Середня

321289 м.Ірпінь – вул.Гостомельське шосе, вул.Северинівська: 120–120Г, 122–122Б, 124–124А, 126, 128–128А, 130–180; вул.Северинівська, 129А, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08203 (школа №3, фойє) Велика

321290 м.Ірпінь – вул.Варшавська: 42–76; вул.Героїв: 1–49А; вул.Ломоносова: 1–41, 43, 45–45/3, 47–51; вул.Н.Рибака: 24–24А, 26–60А; вул.Полтавська: 26А, 28А, 30–60, 62–62В/3, 64–64В, 66; вул.Сагайдачного, вул.Северинівська: 49, 51, 55, 57, 59–119, 121, 123, 125–125/1, 127, 129–129Б/1; вул.6 лінія: 5–5Д, 7–7А, 9–9А, 11–38; пров.Ломоносова, пров.Польовий вул.Северинівська, 129А, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08203 (школа №3, їдальня, 1-й поверх) Велика

321291 м.Ірпінь – вул.Авіаконструктора Антонова: 24–46А; вул.Котляревського, вул.Н.Рибака: 1–23, 25–25В/2; вул.Полтавська: 61–61Г/1, 63, 65, 67–83; пров.Героїв вул.Северинівська, 129А, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08203 (школа №3, спортзал 2, 1-й поверх) Велика

321292 м.Ірпінь – вул.Авіаконструктора Антонова: 2–22А; вул.Богдана Хмельницького, вул.Ветеранів Афганістану: 2; вул.Гончара, вул.Капітана Зайцева: 2; вул.Кулиняка: 1–31, 33; вул.Лесі Українки, вул.Полтавська: 1–26, 27–27Е, 29–29А/1; вул.Северинівська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 19–19/1, 21, 23–23А, 25–25А, 27–27/2, 29, 31–31Г, 33–48, 50, 52–54, 56, 58; вул.6 лінія: 1–4, 6–6/2, 8–8К/1, 10; вул.74 стрілецької дивізії, пл.Привокзальна, пров.Яблуневий вул.74 стрілецької дивізії, 1, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08200 (будинок культури, актова зала) Велика

321293 м.Ірпінь – вул.Варшавська: 1–41; вул.Ветеранів Афганістану: 1–1Б, 3–29; вул.Дачна, вул.Капітана Зайцева: 1, 3–37; вул.Квіткова, вул.Кулиняка: 32, 34–51; вул.Михайла Стельмаха, вул.Підгірна, вул.Пісочна, вул.Северинівська: 2, 4, 6, 8, 10–10Г, 12–18, 20, 22А–22Б, 24, 26, 28, 30, 32; вул.Сім’ї Сосніних, вул.Спартака вул.Михайла Стельмаха, 20, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08205 (будинок творчості письменників, їдальня) Велика

321294 м.Ірпінь – вул.В.Павленка: 1–24/1, 26, 28, 30, 32–32А, 34; вул.Мечнікова: 1–19, 21; вул.Мінеральна: 13, 15–15В, 17–55; вул.Ніжинська, вул.Північна: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43–43В, 45, 47; вул.Садова: 27–27А, 33–35, 37–40, 44, 46, 48, 50–50А, 52–58, 60, 60/3; вул.Соборна: 105, 107, 109, 115, 120–195; вул.Тургенівська: 15, 19, 21, 27–48/2; вул.Щаслива: 1–6, 10, 12–12А, 16–40В; пров.І Український: 1–2, 4–8, 10; пров.Миколи Будника, пров.Тургенєва вул.Тургенівська, 28, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08202 (школа №2, хол, 1-й поверх) Велика

321295 м.Ірпінь – вул.Курортна, вул.Миру, вул.Мінеральна: 4–11А, 14, 16; вул.Тургенівська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12Б, 14, 16–18, 20, 22–26; вул.Центральна: 107–119; вул.8 Березня: 25–48; вул.Тургенівська, 17, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08202 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

321296 м.Ірпінь – вул.академіка З.Алієвої, вул.Грибоєдова, вул.Дем’яна Попова, вул.Кірічека, вул.Нігояна, вул.Садова: 1–26, 28–32, 36А; вул.Тургенівська: 1, 3–3А, 5–5А, 7, 9, 11, 13–13А; вул.Центральна: 61–105; вул.Ярославська: 1–22Б; вул.8 Березня: 1–24А; пров.Нахімова вул.академіка З.Алієвої, 64, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08205 (школа №12, спортзал, 1-й поверх) Велика

321297 м.Ірпінь – вул.Ватутіна, вул.В.Ф.Сидорука, вул.Гагаріна: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–14, 16–64; вул.Д.Паламарчука, вул.Слов’янська, вул.Соборна: 74, 76–76В, 78, 80, 82–82/1, 84–104, 106, 108, 110–114/1, 116–118/19; вул.Східна, вул.Тараса Шевченка, вул.Троїцька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–39; вул.Центральна: 1–55; вул.Тараса Шевченка, 3А, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08205 (бібліотека, фойє) Велика

321298 м.Ірпінь – вул.Гагаріна: 1–1/2, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11, 15; вул.Г.Кочура, вул.Громадянська, вул.Гуцала, вул.Достоєвського, вул.Єрощенка, вул.Єсеніна, вул.Личака: 1–25, 27, 29–29/1, 31, 33, 35–35А, 37–37А; вул.Озерна, вул.Петрусенко, вул.Троїцька: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12–12А, 14, 16–18, 20–22, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 42–44; пров.Озерний вул.Гагаріна, 9, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08200 (Ірпінський економічний коледж, фойє, 1-й поверх) Велика

321299 м.Ірпінь – вул.Довженка, вул.Личака: 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38–55; вул.Матросова, вул.Михайлівська, вул.М.Рильського, вул.Південна, вул.Сім’ї Шкарівських, вул.Соборна: 1–73А, 75, 77, 79, 81–81А/1, 83–83А; вул.Троїцька: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 19; вул.1 Травня, пров.Гнатюка, пров.Громадянський, пров.Достоєвського, пров.Малишка, пров.Михайлівський, пров.М.Рильського вул.Троїцька, 22-24, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08205 (Українське лісовпорядне виробниче об’єднання, їдальня, 1-й поверх) Велика

321300 м.Ірпінь – вул.Виговського: 15–15/1, 17–17А, 19–41; вул.Висока, вул.В.Павленка: 25–25/6А, 27–27/4, 29, 30А–31/3, 33, 35–64; вул.Лермонтова: 1–6/1, 8–8А/1, 10, 12, 14, 18–18А, 20–20Г, 24–66/19; вул.Мечнікова: 20–20А, 22–82; вул.Садова: 41–43/2, 45–45Б, 47–47В, 49, 51, 59, 76–88; вул.Толстого: 1–23/1; вул.Тургенівська: 75–77; вул.Університетська: 19, 21–32, 34–34Г, 36–36Б, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64; пров.Лермонтова: 2–14; вул.Університетська, 31, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08201 (Національний університет державної податкової служби України, спортзал) Велика

321301 м.Ірпінь – вул.Джерельна, вул.Молодіжна, вул.Північна: 22, 24, 26–26А, 28–28А, 30–30А, 32, 34, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 50–91А; вул.Українська: 43А, 45, 47–114; вул.Університетська: 33–33А, 35–35А, 37, 39–39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 59–59А, 61–61Б, 63–63В, 65–65Б; вул.Щаслива: 9, 11, 13–15А, 42–64; пров.Північний, тупик І Північний, тупик ІІ Північний вул.Північна, 48А, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08202 (Національний університет державної податкової служби України, медцентр, актова зала, 3-й поверх) Велика

321302 м.Ірпінь – вул.Давидчука, вул.Лермонтова: 7–7В, 9А, 11, 13, 15–17, 19–19Б, 21–23; вул.Садова: 60А, 61–68, 70–74, 90; вул.Толстого: 24А–36А; вул.Тургенівська: 49–74, 78–91, 93, 95, 99, 101–101А, 103; пров.І Український: 3, 9, 11–27Б; пров.Лермонтова: 1–1Д; пров.Садовий вул.Університетська, 31, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08201 (Національний університет державної податкової служби України, центр ІТ, конгрес-хол, 1-й поверх) Велика

321303 м.Ірпінь – вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Мечнікова: 83–118А; вул.Некрасова, вул.Орлика, вул.Садова: 69, 93–100А; вул.Степанівська, вул.Толстого: 40–70А; вул.Тургенівська: 92, 94, 96–98А, 100, 102–102А, 104–127; пров.Гайдамацький, пров.Сосновий вул.Садова, 94, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08201 (Приватне акціонерне товариство "Ірпіньмаш", адміністративний корпус, актова зала) Велика

321304 м.Ірпінь – вул.А.П.Тищенка, вул.Виговського: 1–14, 16–16Е, 18–18А; вул.Київська, вул.Лисенка, вул.Ярославська: 24–38; пров.Глінки, пров.Київський, пров.Надсонова вул.А.П.Тищенка, 10, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08200 (школа №17, фойє, 1 поверх) Велика

321305 м.Ірпінь – вул.Бузкова, вул.Бучанська, вул.Висоцького, вул.Вишнева, вул.Ворзельська, вул.Горіхова, вул.Донецька, вул.Енергетиків, вул.Житомирська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Колобова, вул.Кошового, вул.Макаренка, вул.Миколи Носова, вул.Незалежності, вул.Ново-Ірпінська, вул.Остапа Вишні, вул.Поповича, вул.Рубежівська, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Степана Руданського, вул.Стоянська, вул.Федора Кричевського, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Ягідна, вул.Якова Калацюка, пров.Бучанський, пров.Ворзельський, пров.Франка, СТ "Аграрник", СТ "Аграрник", вул.Вишнева, СТ «Ветеран», вул.Абрикосова, СТ "Ветеран-2", вул. Лінія 8, СТ «Енергетик», СТ "Енергетик", вул.Незалежності, СТ "Індустріалець", вул. Індустріальна, СТ "Перемога", вул. Абрикосова, СТ "Перемога", вул. Набережна, СТ «Перемога», вул.Вишнева, СТ "Світанок", СТ "Яблунька", вул.Озерна, СТ "Явір-2", вул. Свердлова 2 вул.Поповича, 1, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08205 (клуб с.Романівка, фойє) Середня

321306 смт Ворзель – вул.Білостоцьких: 7; вул.Будівельна, вул.Бучанська, вул.Ватутіна, вул.Ворзельська, вул.В.Чорновола, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Декабристів, вул.Європейська: 2–17А; вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Ковельська, вул.Композиторів: 1; вул.Курортна: 2–2А, 4, 6–8, 10, 12, 14, 16, 18–20Б, 22–24А, 26, 28–28А, 34, 36, 38, 42–42/12, 44, 48, 50–54Д, 56–56/3, 62, 68–112А; вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.М.Амосова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нестора Потєхи, вул.Окружна, вул.Паркова, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Семеніївська, вул.Софіївська, вул.Юрія Збанацького, пров.Ватутіна, пров.Ворзельський, пров.Городецького, пров.Горького, пров.Лісовий, пров.Молодіжний вул.Європейська, 4, смт Ворзель, Бучанський р-н, Київська обл., 08296 (Ворзельська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, актова зала, 1-й поверх) Велика

321307 смт Ворзель – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Європейська: 20–50/10; вул.Затишна, вул.Захисників України, вул.Композиторів: 4А–45; вул.Курортна: 3, 5–5/4, 9–9А, 11–11Б/1, 13, 15, 17, 21, 25–25А, 27А, 29–33, 35, 37, 38КМ–41А/1, 43–43/2, 45, 49–49А, 55, 57; вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Пшеничного, вул.Соснова, вул.Стражеска, вул.Тюльпанова, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Яблунська, вул.1 Травня, пров.Чайковського вул.Курортна, 37, смт Ворзель, Бучанський р-н, Київська обл., 08296 (школа №5, фойє, 1-й поверх) Велика

321308 смт Ворзель – вул.Березова, вул.Білостоцьких: 2–6Г, 8А–27; вул.Борщагівська, вул.Героїв Ворзеля, вул.Залізнична, вул.Кичеївська, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Курортна: 61, 63; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Паризької Комуни, вул.Пушкінська, вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Березовий, пров.Героїв Ворзеля, пров.Пушкінський, пров.Чернишевського, просп.Свободи, просп.1 Травня вул.Стражеска, 26, смт Ворзель, Бучанський р-н, Київська обл., 08296 (ДП"Санаторій Україна" ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", корпус №3, хол їдальні) Середня

321309 смт Гостомель – вул.Білоруська, вул.Бучанське шосе, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Ново-Заводська, вул.Патріотів, вул.Пушкіна, вул.Рекунова, пров.Б.Ступки вул.Рекунова, 11А, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08290 (школа №13, їдальня, 1-й поверх) Велика

321310 смт Гостомель – вул.Вишнева, вул.Зоряна, вул.Кільцева, вул.Кімерська, вул.Кошового, вул.Леонтовича, вул.Лермонтова, вул.Миколи Бажана, вул.Набережна, вул.Олеся Гончара, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Свято-Покровська: 83, 85–91, 93, 95–97, 101, 103, 105–105А, 107, 111, 113–113А, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 137–141/10, 143–143Б, 145, 147–147А, 149, 151–153А, 155, 157, 159–161А, 163–165, 167–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179–179А, 181, 183–183А, 185–185А, 187–344; вул.Чернинська, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, вул.Ярова: 1–193; вул.1 Травня, пров.Леонтовича, пров.Чернинський вул.Свято-Покровська, 218, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08290 (центр творчості дітей та юнацтва, актова зала, 2-й поверх) Велика

321311 смт Гостомель – вул.Ватутіна, вул.Вербицького, вул.Гостомельське шосе, вул.Зарічна, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Мисливська, вул.Озерна, вул.Приозерна, вул.Свято-Покровська: 1А, 3–5А, 7, 9–9А, 11, 13, 15–15А, 16А–17А, 19, 21, 23–82, 84–84/1, 92, 94, 98–100, 102, 104, 106, 110, 112А, 114, 116–118В, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 142–142Б, 144, 146–146А, 148–148А, 150А, 154, 156, 158, 162–162А, 166, 168, 170, 172, 174–174Б, 176, 178, 180, 182, 184, 186–186/1; вул.Франка, вул.Ювілейна, пров.Мальовничий, пров.Соборний, пров.Сонячний, пров.Ювілейний вул.Свято-Покровська, 81Б, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08290 (будинок культури, фойє) Велика

321312 смт Гостомель – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Дніпровська, вул.Київська, вул.Мирна: 1–2, 4–20; вул.Молодіжна, вул.Надажинська, вул.Некрасова, вул.Остромирська: 1–66, 69; вул.П.Балабуєва, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Ярмаркова, вул.Ярова: 194–295А; вул.Ярослава Мудрого, пров.Авіаційний, пров.Володимира Радченка, пров.Л.Бикова, пров.Південний вул.Остромирська, 37, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08289 (будинок культури, хол) Велика

321313 смт Гостомель – вул.Дачна, вул.Ірпінська, вул.Кулішова, вул.Лесі Українки (СТ Ясна Поляна), вул.Л.Толстого (СТ Ясна Поляна), вул.Незалежності, вул.Окружна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Свято-Покровська: 2, 6–6А, 8–8Б, 10–10Б, 12, 14–14Б, 16, 18, 20–20А, 22–22А; вул.Соснова, вул.Українська, вул.Хуторська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Чумацький шлях, вул.Шкільна, вул.Яснополянська, пров.Дванадцятий, пров.Дев’ятий, пров.Десятий, пров.Другий, пров.Одинадцятий, пров.Перший, пров.П’ятий, пров.Річний, пров.Третій, пров.Тринадцятий, пров.Четвертий, пров.Чотирнадцятий, пров.Шостий вул.Кулішова, 14, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08290 (початкова школа №16, кімната 2) Середня

321314 смт Гостомель – вул.Автодорожня, вул.Остромирська: 67; вул.Проскурівська, військова частина А 0565, військова частина А 2319, військове містечко вул.Проскурівська, 15, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08290 (школа №14, спортзал, 1-й поверх) Велика

321315 смт Коцюбинське – вул.Бакала, вул.Вокзальна, вул.Затишна: 1–3, 7–47; вул.Квітнева, вул.Київська Русь, вул.Коцюбинського, вул.Паризька, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.8 Березня, пров.Паризький, пров.Шевченко 1, пров.Шевченко 2, пров.Щасливий, пров.14 Жовтня вул.Бакала, 1, смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., 08298 (гуманітарний ліцей, актова зала, 2-й поверх) Велика

321316 смт Коцюбинське – вул.Затишна: 5; вул.Лісова, вул.Меблева, вул.28 км вул.Лісова, 21, смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., 08298 (лікарня, їдальня, 1-й поверх) Велика

321317 смт Коцюбинське – вул.Доківська: 3–25, 27–39; вул.Залізнична, вул.Паркова, пров.Парковий, військове містечко 136 вул.Доківська, 5, смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., 08298 (будинок культури, дискозал, 1-й поверх) Велика

321318 смт Коцюбинське – вул.Доківська: 26; вул.Пономарьова: 1–17А; вул.Пономарьова, 6/4, смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., 08298 (школа №18, фойє) Велика

321319 смт Коцюбинське – вул.Пономарьова: 18–34; вул.Пономарьова, 17, смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., 08298 (ДП "Київський ДОЗ", виставкова зала, 1-й поверх) Велика

321402 с.Софіївська Борщагівка – вул.Академіка Амосова, вул.Болгарська, вул.Васнецова, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Мала Кільцева, вул.Микільська, вул.Микільсько-Борщагівська, вул.Озерна, вул.Печерська, вул.Південна, вул.Скіфська, вул.Софіївська, вул.Толстого, вул.Травнева, пров.Академіка Амосова, пров.Київський, пров.Софіївський, пров.Травневий вул.Київська, 26, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (Києво-Святошинський районний центр зайнятості, фойє, 1-й поверх) Велика

321403 м.Боярка – вул.Б.Хмельницького: 74–82; вул.Коцюбинського: 1–49, 51; вул.Незалежності: 10–79; вул.Пушкіна: 1–2/73; вул.Чернишевського: 1/67–21, 23, 25, 27, 29, 31–31/1, 33, 35, 37–43; вул.Яблунева: 1–13; вул.Б.Хмельницького, 57А, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярська загальноосвітня школа №5, фойє, 1-й поверх) Середня

321404 м.Боярка – вул.Білогородська: 134; вул.Лінійна: 28, 30; вул.Молодіжна: 55, 57, 59, 63, 65, 69; вул.Сєдова: 13; вул.Сєдова, 7, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 (Боярський академічний ліцей "Гармонія", фойє, 1-й поверх) Велика

321405 с.Софіївська Борщагівка – вул.Боголюбова: 1–20, 22, 24, 26–187; вул.Лесі Українки, 11, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (житловий будинок, нежиле приміщення №7, фойє, 1-й поверх) Велика

321406 с.Святопетрівське – бульв.Лесі Українки, бульв.Тараса Шевченка, вул.Б.Хмельницького вул.Центральна, 123, с.Святопетрівське, Бучанський р-н, Київська обл., 08141 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

321407 м.Ірпінь – вул.Вериківського, вул.Лісова, вул.Українська: 1–42, 44, 46; вул.Чехова, пров.ІІ Український вул.А.П.Тищенка, 10, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08200 (школа №17, актова зала) Велика

321411 м.Ірпінь – вул.Багірова, вул.Варшавська: 77–114Ю/6; вул.Героїв: 50–93; вул.Козацька, вул.Комфортна, вул.Ломоносова: 42–42А, 44, 46, 55–79; вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Найкраща, вул.Покровська, вул.10 лінія, вул.11 лінія, вул.12 Лінія, вул.9 лінія, пров.Річковий, СТ "Ірпінь", вул. Бузкова вул.Северинівська, 129А, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08203 (школа №3, фойє, ІІ корпус, 2-й поверх) Велика

321412 с.Петропавлівська Борщагівка – вул.Авіаторів, вул.Богдана Хмельницького, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Медова, вул.Мельниченка, вул.Молодіжна, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Солом’янська, вул.Софіївська, вул.Щорса вул.Соборна, 32, с.Петропавлівська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (Петропавлівсько-Борщагівська загальноосвітня школа, актова зала, 2-й поверх) Велика

321413 м.Вишневе – вул.Вітянська: 1, 2, 3–4; вул.Європейська: 24, 34Б, 51; вул.Зелена: 6–6/31; вул.Святошинська: 38; вул.Європейська, 43, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (Вишнева міська поліклініка для дорослих, хол) Велика

321414 м.Вишневе – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна: 20; вул.Козацька, вул.Першотравнева: 6, 8–10, 14–14А, 15, 17, 21А–21В, 23–23А; вул.Петра Дорошенка, вул.П.Сагайдачного, вул.Святоюріївська: 22, 24; вул.Сонячна, вул.Чорновола: 7, 42Б; вул.Першотравнева, 8, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 (приміщення комунальної власності, хол) Велика

321415 с.Крюківщина – вул.Дмитрівська, вул.Європейська, вул.Єдності, вул.Жулянська, вул.Одеська, вул.Подільська, вул.Щастя вул.Мічуріна, 10А, с.Крюківщина, Бучанський р-н, Київська обл., 08136 (КП "Благоустрій Крюківщини", фойє) Велика

321416 с.Чайки – вул.Андрія Малишка, вул.Антонова, вул.Артура Яроша, вул.Вінниченка, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Катерини Білокур, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Леонтовича, вул.Лесі Українки, вул.Марії Заньковецької, вул.Марка Вовчка, вул.Михайла Старицького, вул.Михайла Стельмаха, вул.Нечуя-Левицького, вул.Олександра Білаша, вул.Олени Теліги, вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Печерська, вул.Сливова вул.Коцюбинського, 7, с.Чайки, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (житловий будинок, офісне приміщення, хол, 1-й поверх) Велика

321421 с.Софіївська Борщагівка – вул.Академіка Шалімова, вул.Павла Чубинського, вул.Соборна: 126/1–132; просп.Героїв Небесної Сотні: 22/1–26/20; пров.Шкільний, 1В, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (Софіївсько-Борщагівська загальноосвітня школа, актова зала, 2-й поверх) Велика

321422 с.Святопетрівське – вул.Абрикосова, вул.Амосова, вул.А-2860, вул.Вишнева, вул.Героїв Дніпра, вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Індустріальна, вул.І.Франка, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Назарія Яремчука, вул.Об’їзна, вул.Одеська, вул.Північна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Прорізна, вул.Святомихайлівська, вул.Святоюріївська, вул.Урожайна, вул.Центральна: 2–132Б; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Приміський, пров.Райдужний, пров.Соборний, пров.Травневий, пров.Яблуневий вул.Центральна, 138А, с.Святопетрівське, Бучанський р-н, Київська обл., 08141 (Святопетрівська загальноосвітня школа, вестибюль, 2-й поверх) Велика

321423 с.Софіївська Борщагівка – вул.Братська, вул.Волошкова, вул.Житня, вул.Миру, вул.Сонячна, вул.Щаслива, вул.Яблунева вул.Сонячна, 10, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (навчально-виховний комплекс "Софія", фойє, 1-й поверх) Велика

321424 м.Ірпінь – вул.Білокур, вул.Гайдамацька, вул.Ново-Оскольська вул.Садова, 94, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08201 (Приватне акціонерне товариство "Ірпіньмаш", адміністративний корпус, хол - 2-й поверх) Велика

321427 с.Софіївська Борщагівка – вул.Військове містечко №13, вул.Дорошенко, вул.Кошова, вул.Поліська, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Січова, просп.Героїв Небесної Сотні: 6/22–20/3, 28–103/15; просп.Героїв Небесної Сотні, 16, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (Софіївсько-Борщагівський ДНЗ "Совенятко", фойє) Велика

321428 с.Білогородка – вул.Альпійська, вул.Будівельна, вул.Веселкова, вул.Володимирська: 1–17; вул.Європейська, вул.Калинова, вул.Князя Володимира, вул.Кринична, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Михайла Величка, вул.Михайлівська, вул.Мнишенка, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Проліскова, вул.Різдвяна, вул.Світанкова, вул.Святкова, вул.Сергіївська, вул.Тернівська, вул.Фізкультурна, вул.Франка, вул.Щаслива, вул.Яблунева, вул.Ярова, вул.Ярославська, пров.Франка, пров.Яровий вул.Володимирська, 17, с.Білогородка, Бучанський р-н, Київська обл., 08140 (Білогородська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, фойє, 1-й поверх) Велика

321429 с.Софіївська Борщагівка – вул.Боголюбова: 21, 23, 25; вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, просп.Мартинова вул.Сонячна, 10, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (навчально-виховний комплекс "Софія", фойє, 1-й поверх) Велика

321432 с.Петропавлівська Борщагівка – бульв.Дружби, вул.Борщагівська, вул.Весняна, вул.Вишгородська, вул.Вишнева, вул.Вінницька, вул.Дніпропетровська, вул.Донецька, вул.Житомирська, вул.Запорізька, вул.Зелений Гай, вул.Квітнева, вул.Кіровоградська, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Луганська, вул.Макарівська, вул.Малинська, вул.Мальовнича, вул.Миколаївська, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Полтавська, вул.Прорізна, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Святошинська, вул.Сумська, вул.Травнева, вул.Трояндова, вул.Фізкультурна, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Хмельницька, вул.Центральна, вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пров.Софіївський, пров.Фізкультурний вул.Паркова, 34Б, с.Петропавлівська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08130 (Петропавлівсько-Борщагівський ліцей №1, вестибюль) Велика

321433 с.Софіївська Борщагівка – вул.Абрикосова, вул.Бишівська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Петрівська, вул.Соборна: 103–110; вул.Тарасівська вул.Зелена, 12, с.Софіївська Борщагівка, Бучанський р-н, Київська обл., 08131 (житловий будинок, фойє, 1-й поверх) Велика

321434 м.Ірпінь – вул.Пушкінська, вул.Університетська: 1–18, 20–20/1; вул.А.П.Тищенка, 10, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08200 (школа №17, новий корпус, фойє, 1-й поверх) Велика

321437 м.Ірпінь – вул.Григорія Сковороди, вул.Західна вул.Університетська, 31, м.Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., 08201 (Національний університет ДПСУ, факультет ПППКП податкової міліції, хол) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
320643 Комунальне некомерцйне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради" вул.Соборності, 51, м.Боярка, Фастівський р-н, Київська обл., 08150 Мала
320644 Комунальне некомерційне підприємство "Вишнівська міська лікарня" вул.Машинобудівників, 7, м.Вишневе, Бучанський р-н, Київська обл., 08132 Мала
321320 Комунальний заклад Київської обласної ради "Київська обласна психоневрологічна лікарня № 2" вул.Паркова, 4, смт Ворзель, Бучанський р-н, Київська обл., 08296 Мала
321321 Державна установа "Бучанська виправна колонія (85)" вул.Мирна, 3, смт Гостомель, Бучанський р-н, Київська обл., 08289 Мала