Київська область - одномандатний виборчий округ №96

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць
Відділ ведення ДРВ апарату Бородянської РДА 45
Відділ ведення ДРВ апарату Вишгородської РДА 60
Відділ ведення ДРВ апарату Іванківської РДА 56
Відділ ведення ДРВ апарату Поліської РДА 15
Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Славутицької міської ради 9
Відділ ведення ДРВ Бучанської міської ради 14

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320182 смт Бабинці – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Дзюбина, вул.Заводська: 1–39, 41, 43, 45–46, 49–51, 55–59, 61А; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Підсобне господарство, вул.Садова, вул.СТ«Ручейок -1», вул.Ромашкова, вул.Східна, вул.Травнева: 1–62, 67–67Б, 70–70А; вул.40 років Перемоги, пров.Козацький вул.Травнева, 64А, смт Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07832 (селищна рада, обрядова зала) Середня
320183 смт Бабинці – вул.В.Камінської, вул.Заводська: 40, 42, 44, 48, 52–52А, 60–60А, 61Б–97; вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Павла Чубинського, вул.Паркова, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Стадіонна, вул.Титова, вул.Травнева: 65, 69, 71–107; вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.В.Камінської, пров.Молодіжний, пров.Павла Чубинського вул.Травнева, 68, смт Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07832 (школа, їдальня) Середня
320184 с.Буда-Бабинецька вул.Незалежності, 2, с.Буда-Бабинецька, Бородянський р-н, Київська обл., 07832 (сільський клуб, глядацька зала) мала
320185 смт Бородянка – вул.Велика, вул.Джерельна, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Нова: 2Б–42; вул.Паркова: 4–9; вул.Центральна: 304, 306–308, 365А–365Б, 371; вул.Паркова, 5, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801 (школа №2, вестибюль) Велика
320186 смт Бородянка – вул.Авіаторів, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ветеранів, вул.Житня, вул.Ігнатова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Травнева, вул.Центральна: 1–303, 305–305Б, 309, 317, 319, 351А, 363–365; вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Чорновола, вул.Шевченка, пров.Електриків, пров.Здвижовий, пров.Млиновий, пров.Пляжний, пров.Польовий, пров.Рибальський, пров.Травневий вул.Центральна, 222, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801 (школа №1, рекреація, коридор) Велика
320187 смт Бородянка – вул.Паркова: 1–3; вул.Семашка, вул.Центральна: 353–359, 367А–369А; вул.Паркова, 1А, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801 (Палац культури ім.Т.Г.Шевченка, фойє) Велика
320188 смт Бородянка – вул.Ботанічна, вул.Будівельників, вул.Весела, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Європейська, вул.Київська, вул.Ковельська, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Нова: 2; вул.Пушкінська, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Центральна: 310–316, 318, 320–342, 397А–429А; пл.Київська, пров.Будівельників, пров.Грушевського, пров.Коцюбинського пл.Київська, 3, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801 (професійний аграрний ліцей, фойє) Велика
320189 смт Бородянка – вул.Абрикосова, вул.Автомобілістів, вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Ентузіастів, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Індустріальна, вул.Кібенка, вул.Ломоносова, вул.Машинобудівників, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Побутовиків, вул.Полупанова, вул.Правика, вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Радужна, вул.Свободи, вул.Селекційна, вул.Сільськогосподарська, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Тернопільська, вул.Франка, вул.Хутірська, вул.Чорнобильська, пров.Вокзальний, пров.Дружнянський, пров.Франка, пров.Шкільний вул.Привокзальна, 2, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801 (школа І-ІІ ст., рекреація, коридор) Велика
320190 смт Клавдієво-Тарасове – вул.Варшавська, вул.Вербна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Миколи Матвієнка, вул.Петлюри, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Старософіївська, вул.Тарасівська, вул.Текстильщиків, вул.Травнева, вул.Чайковського, вул.Чкалова, пров.Вербний, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Європейський, пров.Луговий, пров.Миколи Матвієнка, пров.Молодіжний, пров.Орлика, пров.Петлюри, пров.Севастопольський вул.Вербна, 4, смт Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл., 07850 (Державне підприємство "Клавдіївське лісове господарство", актова зала) Велика
320191 смт Клавдієво-Тарасове – вул.Амосова, вул.Генерала Небогатова, вул.Генерала Шовколовича, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Квіткова, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лісничий кордон, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Польова, вул.Почаївська, вул.Привокзальна, вул.Соборності, вул.Успенська, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Генерала Шовколовича, пров.Джерельний, пров.Довженка, пров.Коцюбинського, пров.Привокзальний, пров.Соборності, пров.Успенський, пров.Центральний, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Пороскотень вул.Франка, 9, смт Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл., 07850 (шкільний клуб, актова зала) Велика
320192 смт Немішаєве – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Гулака-Артемовського, вул.Заводська: 1–43; вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Кільцева, вул.Лесі Українки, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Попова, вул.Радісна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Шевченка вул.Богдана Хмельницького, 1, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., 07853 (будинок культури, обрядова зала) Велика
320193 смт Немішаєве – вул.Біохімічна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Заводська: 44–48; вул.Паркова, вул.Технікумівська вул.Технікумівська, 1, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., 07853 (будинок побуту, кімната засідань майстерні художньої творчості) Велика
320194 смт Пісківка – вул.Весняна, вул.Ковпака, вул.Лісова Поляна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Н.Сосніної, вул.Філіпова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Набережний вул.Н.Сосніної, 12А, смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл., 07820 (гімназія, фойє) Велика
320195 смт Пісківка – вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Квітнева, вул.Лісна, вул.Нове Селище, вул.Новоселиця, вул.Руднянська, вул.Тетерівська вул.Шкільна, 33, смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл., 07820 (школа, спортивна зала) Велика
320196 смт Пісківка – вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ніколаєнка, вул.Нова, вул.Південна, вул.Північна, вул.Поповича, вул.Привітна, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Юр’єва, вул.1-го Травня вул.Шевченка, 2А, смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл., 07820 (Пісківське НВО I-III ступенів, хол, 1-поверх) Велика
320197 с.Раска вул.Раска, 43, с.Раска, Бородянський р-н, Київська обл., 07820 (сільський клуб, глядацька зала) мала
320198 с.Блиставиця вул.Ярослава Мудрого, 1, с.Блиставиця, Бородянський р-н, Київська обл., 07835 (будинок культури, фойє) Середня
320199 с.Дружня вул.Центральна, 1, с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., 07807 (будинок культури, актова зала) Середня
320200 с.Дмитрівка вул.Вишнева, 80, с.Дмитрівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07841 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Вишнева, 78, с.Дмитрівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07841
мала
320201 с.Озерщина вул.Гагаріна, 41, с.Озерщина, Бородянський р-н, Київська обл., 07841 (сільський клуб, актова зала) мала
320202 с.Загальці, с.Гай вул.Незалежності, 136Б, с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., 07823 (сільська рада, актова зала) Велика
320203 с.Нова Буда вул.Миру, 2В, с.Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл., 07823 (бібліотека, к.1, 2) Середня
320204 с.Бондарня, с.Поташня вул.Поташня, 114Б, с.Поташня, Бородянський р-н, Київська обл., 07823 (сільський будинок культури, актова зала) мала
320205 с.Здвижівка вул.Центральна, 104, с.Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07830 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 102, с.Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07830
Середня
320206 с.Качали вул.Кооперативна, 113, с.Качали, Бородянський р-н, Київська обл., 07813 (сільський клуб, фойє) мала
320207 с.Волиця, с.Галинка, с.Торф’яне вул.Центральна, 71А, с.Галинка, Бородянський р-н, Київська обл., 07813 (Фельдшерсько- акушерський пункт, приймальна кімната) мала
320208 с.Стара Буда вул.Короленко, 42А, с.Стара Буда, Бородянський р-н, Київська обл., 07813 (Фельдшерсько- акушерський пункт, приймальна кімната) мала
320209 с.Козинці вул.Шкільна, 46В, с.Козинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07855 (будинок культури, фойє) Середня
320210 с.Діброва вул.Шевченка, 16/1, с.Діброва, Бородянський р-н, Київська обл., 07855 (сільський клуб, актова зала) мала
320211 с.Луб’янка вул.Шевченка, 17, с.Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл., 07831 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шевченка, 100, с.Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл., 07831
Середня
320212 с.Майданівка, с.Вишняки, с.Язвинка вул.Миру, 25, с.Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07824 (сільський клуб, актова зала) Середня
320213 с.Мигалки вул.Покровська, 2В, с.Мигалки, Бородянський р-н, Київська обл., 07822 (будинок культури, актова зала) Середня
320214 с.Микуличі вул.Центральна, 1, с.Микуличі, Бородянський р-н, Київська обл., 07852 (сільська рада, бібліотека) Велика
320215 с.Мирча вул.Коцюбинського, 1, с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл., 07810 (школа, к.1) мала
320216 с.Великий Ліс, с.Коблиця, с.Коблицький Ліс, с.Тальське вул.Гагаріна, 71А, с.Тальське, Бородянський р-н, Київська обл., 07810 (Фельдшерсько- акушерський пункт, к.1) мала
320217 с.Небрат вул.Михайлівська, 2А, с.Небрат, Бородянський р-н, Київська обл., 07814 (сільський клуб, актова зала) мала
320218 с.Берестянка вул.Іванківське шосе, 1, с.Берестянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07814 (сільський клуб, фойє) мала
320219 с.Нова Гребля, с.Вабля вул.Центральна, 63А, с.Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл., 07842 (сільська рада, актова зала) Середня
320220 с.Нове Залісся вул.Кримська, 2, с.Нове Залісся, Бородянський р-н, Київська обл., 07811 (Товариство з обмеженою відповідальністю "Агроконтраст", зала урочистостей) Середня
320221 с.Новий Корогод вул.Харківська, 23А, с.Новий Корогод, Бородянський р-н, Київська обл., 07843 (сільська рада, актова зала) мала
320222 с.Озера вул.Михайлівська, 37А, с.Озера, Бородянський р-н, Київська обл., 07834 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Шевченка, 2Б, с.Озера, Бородянський р-н, Київська обл., 07834
Середня
320223 с.Пилиповичі вул.Привокзальна, 6, с.Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., 07840 (будинок культури, актова зала) Середня
320224 с.Шибене, с.Красний Ріг вул.Кооперативна, 25Б, с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., 07812 (сільська рада, зала засідань) Середня
320342 м.Вишгород – вул.Володимира Мономаха, вул.Глібова, вул.Київська: 2–12, 20; вул.КЛИДС №102, вул.Космонавтів, вул.Кургузова: 1А к.1; вул.Максимовича, вул.Набережна: 22; вул.Олександра Довженка, вул.Піщана, вул.Святославська, Квартал 87 вул.Київська, 10, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (Дніпровське басейнове управління водних ресурсів, хол) Велика
320343 м.Вишгород – вул.Космонавта Поповича, вул.Коцюбинського, вул.Набережна: 8–12; пров.Коцюбинського, пров.Прожекторний, просп.Шевченка: 2Д, 6А, 7–11; просп.Шевченка, 8, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді "Дивосвіт", фойє) Велика
320344 м.Вишгород – вул.Ватутіна: 79; вул.Михайла Грушевського: 5–10; вул.Шолуденка: 13Б–328; пров.Квітковий, просп.Івана Мазепи: 1–4А, 6; мікрорайон ’Берізки’ вул.Михайла Грушевського, 7Б, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (дитяча юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика
320345 м.Вишгород – вул.Дніпровська: 2–6; вул.Набережна: 4–6Г к.4; просп.Івана Мазепи: 11; просп.Івана Мазепи, 9, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (будинок культури "Енергетик", спортивна зала) Велика
320346 м.Вишгород – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дніпровська: 7–11; вул.Михайла Грушевського: 1–3; просп.Івана Мазепи: 5, 7–10; просп.Івана Мазепи, 7А, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (школа №1, учительська) Велика
320347 м.Вишгород – вул.Кургузова: 1А к.2–1А к.4, 3А–3Б, 11–11А; вул.Кургузова, 15, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (спеціалізована школа "Сузір’я", хол) Велика
320348 м.Вишгород – вул.Ватутіна: 1–78Б, 80–212; вул.Дніпровська: 1; вул.Межигірського Спасу, вул.Набережна: 2; вул.Парусна, вул.Петра Калнишевського, вул.Садова 21, вул.Семена Палія, вул.Старосільська, вул.Шолуденка: 3–6А, 8; садове товариство «Дніпро-8», садове товариство «Межиріччя», садове товариство «Надія» вул.Межигірського Спасу, 6, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (ДП "Український державний науково-технічний центр антикризових технологій в промисловості", фойє) Велика
320349 м.Вишгород – вул.Василя Симоненка: 1А–2, 4–4В, 6; вул.Гриненка, вул.Лугова, вул.Шевченка, пл.Шевченка, пров.Дніпровський вул.Шкільна, 14, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (гімназія "Інтелект", фойє) Велика
320350 м.Вишгород – вул.Василя Симоненка: 1, 3, 5, 7–10; вул.Київська: 18; вул.Кургузова: 2, 4–10; вул.Василя Симоненка, 3А, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді "Джерело", зала) Велика
320351 м.Вишгород – вул.Михайла Грушевського: 4; вул.Шолуденка: 6Б–7; просп.Івана Мазепи: 12–13/9; просп.Івана Мазепи, 13, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (музична школа, фойє) Велика
320352 смт Димер – вул.В.Сухомлинського, вул.Генерала Григоренка, вул.Злагоди, вул.Івана Франка, вул.Кіщука Володимира, вул.Молодіжна, вул.Небесної сотні, вул.Покровська, вул.Пономарьова, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Родинна, вул.Соборна: 4–75, 85–108; вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого вул.Соборна, 20, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330 (будинок культури, актова зала) Велика
320353 смт Димер – вул.Акатова, вул.Благовісна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бударіна, вул.Ватутіна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глибочицька, вул.Гоголя, вул.Зоряна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Народна, вул.Олександра Довженка, вул.Революції, вул.Садова, вул.Толстого, с.Каменка вул.Бударіна, 9, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330 (школа, хол) Велика
320354 смт Димер – вул.Вербна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Дніпровська, вул.Ентузіастів, вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Пашкова, вул.Польова, вул.Соборна: 79; вул.Спортивна вул.Соборна, 17, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330 (музична школа, фойє) Середня
320355 с.Рикунь вул.Петра Сагайдачного, 1А, с.Рикунь, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала
320356 с.Абрамівка, с.Дудки вул.Центральна, 2, с.Абрамівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07314 (сільська рада, фойє) мала
320357 с.Савенки вул.Лісова, 2А, с.Савенки, Вишгородський р-н, Київська обл., 07314 (сільський клуб, актова зала) мала
320358 с.Богдани, с.Овдієва Нива, с.Пилява, с.Ритні, с.Рихта вул.Київська, 30, с.Богдани, Вишгородський р-н, Київська обл., 07310 (сільська рада, кабінет землевпорядника) мала
320359 с.Вахівка, с.Любидва вул.Лісова, 50, с.Вахівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07311 (будинок культури, актова зала) мала
320360 с.Вища Дубечня вул.Соборна, 18, с.Вища Дубечня, Вишгородський р-н, Київська обл., 07344 (будинок культури, фойє) Середня
320361 с.Воропаїв вул.Київська, 54, с.Воропаїв, Вишгородський р-н, Київська обл., 07343 (будинок культури, актова зала) Середня
320362 с.Гаврилівка – вул.Лісова, вул.Михайленка, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Промислова, вул.Садова: 10–56; вул.Свято-Троїцька, вул.Шевченка: 15–29; вул.40-річчя Перемоги вул.Свято-Троїцька, 66, с.Гаврилівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350 (будинок культури "Поліський", фойє) Середня
320363 с.Тарасівщина вул.Шевченка, 2А, с.Тарасівщина, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала
320364 с.Глібівка вул.Соборна, 18, с.Глібівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07333 (будинок культури, актова зала) Середня
320365 с.Демидів – вул.Варвари Довженко, вул.Вербова, вул.Гуреєва, вул.Липова алея, вул.Польова, вул.Річна, вул.Свято-Михайлівська, вул.Сонячна, вул.Стовпова, вул.Фастова, вул.40-річчя Перемоги, пров.Даценка, пров.Лесі Українки, пров.Шкільний, масив Молодіжний вул.Фастова, 5, с.Демидів, Вишгородський р-н, Київська обл., 07335 (школа, фойє) Велика
320366 с.Демидів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Васильєва, вул.Вишнева, вул.Ірпінська, вул.Київська, вул.Кільцева, вул.Маяковського, вул.Нагірна, вул.Нижній Вал, вул.Нова, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.1-го Травня вул.Фастова, 3, с.Демидів, Вишгородський р-н, Київська обл., 07335 (будинок культури, фойє) Середня
320367 с.Жукин, с.Ровжі вул.Чубінідзе, 4, с.Жукин, Вишгородський р-н, Київська обл., 07341 (школа, хол) Середня
320368 с.Катюжанка – вул.Біла, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишгородська: 1–65; вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Заводська: 1–2, 5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23–57, 86; вул.Київська, вул.Кичигіна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Святомихайлівська, вул.Сім’ї Дяківських, вул.Слобідська, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Біла, 60, с.Катюжанка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313 (школа, фойє) Велика
320369 с.Катюжанка – вул.Вербова, вул.Вишгородська: 66–153; вул.Вишнева, вул.Заводська: 3–4, 6, 10–10А, 12, 14, 16, 18, 22, 57А–85; вул.Затишна, вул.Зінченка, вул.Кругова, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Олега Орлова, вул.Переселення, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Ранкова вул.Заводська, 10А, с.Катюжанка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313 (гуртожиток, зала) Середня
320370 с.Гута-Катюжанська вул.Київська, 19, с.Гута-Катюжанська, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313 (будинок культури, актова зала) мала
320371 с.Козаровичі вул.Соборна, 47, с.Козаровичі, Вишгородський р-н, Київська обл., 07332 (школа, хол) Середня
320372 с.Лебедівка вул.Соборна, 10, с.Лебедівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07360 (сільський клуб, актова зала) Середня
320373 с.Литвинівка вул.Тараса Шевченка, 1А, с.Литвинівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07334 (пошта, зала) Середня
320374 с.Лісовичі, с.Миколаївка вул.40 років Перемоги, 30А, с.Лісовичі, Вишгородський р-н, Київська обл., 07334 (бібліотека, читальна зала) мала
320375 с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка вул.Пролетарська, 63, с.Любимівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07321 (будинок культури, актова зала) мала
320376 с.Лютіж вул.Визволителів, 51, с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл., 07352 (школа, спортивна зала) Велика
320377 с.Гута-Межигірська вул.Силкіна, 32А, с.Гута-Межигірська, Вишгородський р-н, Київська обл., 07352 (будинок культури, актова зала) мала
320378 с.Нижча Дубечня вул.Шкільна, 13А, с.Нижча Дубечня, Вишгородський р-н, Київська обл., 07361 (школа, спортивна зала) Середня
320379 с.Нові Петрівці – вул.Білого Спасу, вул.Богдана, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників друга, вул.Будівельників перша, вул.Будівельників третя, вул.Будівельників четверта, вул.Валківська, вул.Вишгородська, вул.Володимирська, вул.Героїв Майдану, вул.Григорія Чубинського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Івана Кудрі, вул.Івана Франка, вул.Ігорівська, вул.Ірпінська, вул.Каневська, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Монастирецька, вул.Мощунська, вул.Набережна, вул.Ново-Київська, вул.Новопрорізна, вул.Оболонська, вул.Озерна, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Свято-Покровська: 1–123; вул.Святославська, вул.Семена Палія, вул.Спаська, вул.Філімонівська, вул.Ярова, пров.Богдана, пров.Дачний, пров.Каневський, пров.Київський, пров.Корольова, м-в Вишгородський, м-в Лазарів Сад вул.Свято-Покровська, 52, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354 (школа №3, їдальня) Велика
320380 с.Нові Петрівці – вул.Аптечна, вул.Бузкова, вул.Василя Сухомлинського, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вінницька, вул.Волинська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського Михайла, вул.Довженка Олександра, вул.Драгоманова Михайла, вул.Затишна, вул.Кримська, вул.Лілейна, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Полунична, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Старосільська, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, вул.1-го Травня, пров.В.Чорновола, пров.Пушкіна, пров.Соборний, пров.1-го Травня, Комплекс будівель і споруд вул.Ярослава Мудрого, 14, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354 (школа №1, вестибюль) Велика
320381 с.Нові Петрівці – вул.Європейська, вул.Лесі Українки, вул.Марко Вовчок, вул.Межигірська, вул.Островського, вул.Петрівська, вул.Свято-Покровська: 124–244; вул.Шевченка, пров.Горького: 10; вул.Свято-Покровська, 220, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354 (будинок культури, актова зала) Велика
320382 с.Нові Петрівці – вул.Богдана Хмельницького, вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Гречка, вул.Колоскова, вул.Комарова, вул.Кузнечна, вул.Лермонтова, вул.Лермонтова-Новопрорізна, вул.Набережно-Дніпровська, вул.Одеська, вул.Покровська, вул.Преображенська, вул.Свято-Покровська: 246–399; вул.Святослава Князя, вул.Сонячна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Горького: 1–7; вул.Свято-Покровська, 272, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354 (школа №2, їдальня) Середня
320383 с.Новосілки вул.Центральна, 9Б, с.Новосілки, Вишгородський р-н, Київська обл., 07362 (сільський клуб, зала) Середня
320384 с.Пірнове вул.Шкільна, 1, с.Пірнове, Вишгородський р-н, Київська обл., 07342 (школа, спортивна зала) мала
320385 с.Рови, с.Круги, с.Розтісне, с.Федорівка вул.Миру, 32, с.Федорівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07371 (сільський клуб, зала) мала
320386 с.Рудня-Димерська, с.Володимирівка вул.Центральна, 49, с.Рудня-Димерська, Вишгородський р-н, Київська обл., 07312 (сільський клуб, актова зала) мала
320387 с.Синяк, с.Червоне вул.Київська, 49А, с.Синяк, Вишгородський р-н, Київська обл., 07351 (школа, фойє) Середня
320388 с.Вороньківка, с.Раківка вул.Гагаріна, 10А, с.Раківка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07351 (сільський клуб, актова зала) мала
320389 с.Старі Петрівці – вул.Автомобілістів, вул.Білоруська, вул.Благодатна, вул.Борисова, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дніпровська, вул.Дубрівська, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Казанська, вул.Калнишевського Гетьмана, вул.Князя Святослава: 3–165; вул.Короткевича, вул.Косінова, вул.Кремінського, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Межигірська, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Оболонська, вул.Петрівська, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Стуса Василя, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.Юрківська, пров.Горіховий, пров.Дніпровський, пров.Кремінського, пров.Юрківський, Військове містечко №3, ур.Букаєвиця вул.Князя Святослава, 165, с.Старі Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07353 (будинок культури, зала) Велика
320390 с.Сувид вул.Українська, 44, с.Сувид, Вишгородський р-н, Київська обл., 07340 (будинок культури, зала) мала
320391 с.Боденьки пров.Луговий, 1А, с.Боденьки, Вишгородський р-н, Київська обл., 07341 (бібліотека, читальна зала) мала
320392 с.Сухолуччя вул.Миру, 3, с.Сухолуччя, Вишгородський р-н, Київська обл., 07320 (сільська рада, каб.2) мала
320393 с.Толокунь, с.Дмитрівка вул.Набережна, 1, с.Толокунь, Вишгородський р-н, Київська обл., 07323 (сільська рада, актова зала) мала
320394 с.Хотянівка, с.Осещина вул.Деснянська, 9, с.Хотянівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07363 (будинок культури, хол) Середня
320395 с.Ясногородка вул.Колективна, 20А, с.Ясногородка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07324 (школа, фойє)
/
вул.Колективна, 20Б, с.Ясногородка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07324
мала
320461 смт Іванків – вул.Березовка, вул.Галіоса, вул.Григоренка, вул.Дружби, вул.Запрудська, вул.Київська: 31–133; вул.Комунальна, вул.К.Фещенко, вул.Марії Примаченко, вул.Миролюбна, вул.Миру, вул.Розважівська: 1, 3, 5–7, 15, 23, 25, 27, 31, 33–35, 37, 39, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 99, 101, 103, 105, 107, 109; вул.Садова, вул.Сосніних, вул.Тетерівська, вул.Чорнобильська, вул.Шевченка вул.Івана Проскури, 2, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201 (будинок культури, актова зала) Велика
320462 смт Іванків – вул.Біляєва, вул.Ватутіна: 32–136; вул.Гагаріна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кибенка, вул.Київська: 1–27; вул.Молодіжна, вул.Мотрича, вул.Рильського, вул.Розважівська: 2, 4, 8–14, 18–22, 24, 26, 28–30, 32, 36, 38, 40–44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58–60, 64, 66, 68, 70–70 к.А, 72, 74–74 к.А, 76–78, 80, 82, 84, 86–86 к.А, 88–90, 92–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–156; вул.сім’ї Печковських, вул.Сонячна, вул.Толочина: 66, 68, 70, 72, 74, 78–209; вул.Черненка, вул.Ярова вул.Ярова, 6, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201 (школа №1, фойє) Велика
320463 смт Іванків – вул.Базарна, вул.Гоголя, вул.Заводська: 2–24, 26, 28, 30; вул.Зоряна, вул.Івана Проскури: 55–110; вул.Лугова, вул.Михайлівська, вул.Підлісна, вул.Поліська, вул.Поліський шлях, вул.Саксаганського, вул.Сергієнка, вул.Струмкова, вул.Тесленка, вул.Франка, вул.8 Березня, пров.Зоряний, пров.Київський вул.Поліська, 65А, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201 (центр "Довір’я", каб.1) Велика
320464 смт Іванків – вул.Автомобілістів, вул.Ватутіна: 1–31; вул.В.Хоменка, вул.Енергетиків, вул.Жовтнева, вул.Заводська: 25, 27, 29, 31–72; вул.Івана Проскури: 5–54; вул.К.Терентюк, вул.Л.Бикова, вул.Лесі Українки, вул.Староцерковна, вул.Тетерівський узвіз, вул.Толочина: 1–65, 67, 69, 71, 73, 75–77; вул.1 Травня, пров.Автомобілістів вул.Івана Проскури, 49, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201 (школа №2, фойє) Велика
320465 с.Обуховичі вул.Шляхова, 1, с.Обуховичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07254 (будинок культури, актова зала) Середня
320466 с.Сукачі – вул.Лугова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рибацька, вул.Рибокомбінат, вул.Соборна, вул.Франка: 1–15; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шевченка вул.Соборна, 69, с.Сукачі, Іванківський р-н, Київська обл., 07205 (школа, фойє) Середня
320467 с.Сукачі – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Кибенка, вул.Кіровоградська, вул.Олександрійська, вул.П. Осідач, вул.Порожня, вул.Садова, вул.Світловодська, вул.Франка: 16–36; вул.Ходимчука, вул.Чорнобильська вул.Дружби, 6, с.Сукачі, Іванківський р-н, Київська обл., 07205 (сільський клуб, актова зала) мала
320468 с.Горностайпіль, с.Губин, с.Лапутьки вул.Чорнобильська, 9, с.Горностайпіль, Іванківський р-н, Київська обл., 07222 (школа, спортивна зала) Середня
320469 с.Шпилі вул.Шкільна, 11А, с.Шпилі, Іванківський р-н, Київська обл., 07260 (будинок культури, актова зала) Середня
320470 с.Запрудка вул.Шевченка, 77, с.Запрудка, Іванківський р-н, Київська обл., 07208 (школа, фойє) Середня
320471 с.Розважів, с.Шевченкове(Розважівська с/р) вул.Шкільна, 27, с.Розважів, Іванківський р-н, Київська обл., 07241 (школа, фойє) Середня
320472 с.Кухарі, с.Яхнівка вул.Лесі Українки, 1, с.Кухарі, Іванківський р-н, Київська обл., 07243 (школа, фойє) мала
320473 с.Прибірськ вул.Соборна, 193, с.Прибірськ, Іванківський р-н, Київська обл., 07253 (будинок культури, фойє) мала
320474 с.Оране вул.Червоний Шлях, 82, с.Оране, Іванківський р-н, Київська обл., 07250 (сільський клуб, актова зала) мала
320475 с.Блідча вул.Шкільна, 3В, с.Блідча, Іванківський р-н, Київська обл., 07261 (школа, каб.2) мала
320476 с.Феневичі вул.Соборна, 9, с.Феневичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07263 (будинок культури, фойє права сторона) Середня
320477 с.Термахівка, с.Чкаловка вул.Поліська, 11, с.Термахівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07240 (будинок культури, актова зала) мала
320478 с.Коленці, с.Коленцівське вул.Миру, 94, с.Коленці, Іванківський р-н, Київська обл., 07262 (сільський клуб, каб.2) мала
320479 с.Страхолісся, с.Медвин вул.Л. Бикова, 18А, с.Страхолісся, Іванківський р-н, Київська обл., 07225 (будинок культури, каб.2) мала
320480 с.Варівськ, с.Людвинівка, с.Рахвалівка вул.Т.Г.Шевченка, 1, с.Варівськ, Іванківський р-н, Київська обл., 07233 (сільська рада, каб.2) мала
320481 с.Дитятки пров.Мічурінський, 1А, с.Дитятки, Іванківський р-н, Київська обл., 07220 (будинок культури, каб.2) мала
320482 с.Жміївка, с.Верхолісся вул.Центральна, 10, с.Жміївка, Іванківський р-н, Київська обл., 07230 (школа, фойє) мала
320483 с.Мусійки вул.Центральна, 145, с.Мусійки, Іванківський р-н, Київська обл., 07211 (сільськогосподарський виробничий кооператив "Мусійки", каб.1) мала
320484 с.Макарівка вул.Центральна, 20, с.Макарівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07251 (школа, фойє) мала
320485 с.Олізарівка пров.Шевченка, 12, с.Олізарівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07231 (школа, спортивна зала) мала
320486 с.Болотня, с.Федорівка вул.Б.Хмельницького, 74В, с.Болотня, Іванківський р-н, Київська обл., 07281 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
320487 с.Станішівка вул.Миру, 70, с.Станішівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07266 (сільський клуб, фойє) мала
320488 с.Кропивня, с.Мокра Корма, с.Рудня-Сидорівська вул.Поліська, 69, с.Кропивня, Іванківський р-н, Київська обл., 07234 (Сільський клуб, фойє) мала
320489 с.Олива, с.Захарівка вул.Дружби, 1, с.Олива, Іванківський р-н, Київська обл., 07242 (дитячий садок, фойє) мала
320490 с.Зорин, с.Фрузинівка вул.Шляхова, 1А, с.Зорин, Іванківський р-н, Київська обл., 07221 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
320491 с.Жеревпілля вул.Шкільна, 20, с.Розважів, Іванківський р-н, Київська обл., 07241 (Молодіжний центр, зал засідань) мала
320492 с.Ставрівка вул.Ставрівська, 40, с.Ставрівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07265 (сільський клуб, фойє) мала
320493 с.Заруддя вул.Шкільна, 1, с.Заруддя, Іванківський р-н, Київська обл., 07244 (сільський клуб, каб.2) мала
320494 с.Сидоровичі, с.Буда-Полідарівська, с.Полідарівка вул.Гагаріна, 4, с.Сидоровичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07232 (будинок культури, фойє) мала
320495 с.Підгайне вул.Сергієнка, 33Д, с.Підгайне, Іванківський р-н, Київська обл., 07238 (сільський клуб, актова зала) мала
320496 с.Рудня-Тальська, с.Рудня-Шпилівська вул.Шкільна, 50А, с.Рудня-Тальська, Іванківський р-н, Київська обл., 07257 (школа, фойє) мала
320497 с.Тетерівське вул.Соборна, 2, с.Тетерівське, Іванківський р-н, Київська обл., 07245 (сільський клуб, актова зала) мала
320498 с.Русаки вул.Миру, 9, с.Русаки, Іванківський р-н, Київська обл., 07252 (дитячий садок, каб.1) мала
320499 с.Мала Макарівка вул.8 Березня, 10, с.Мала Макарівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07298 (сільський клуб, актова зала) мала
320500 с.Калинове, с.Осовець, с.Слобода-Кухарська вул.Лугова, 1А, с.Слобода-Кухарська, Іванківський р-н, Київська обл., 07259 (фельдшерський пункт, каб.2) мала
320501 с.Димарка, с.Старий Міст, с.Рудня-Левківська, с.Шевченкове(Димарська с/р) вул.Дружби, 46, с.Рудня-Левківська, Іванківський р-н, Київська обл., 07296 (будинок культури, каб.2) мала
320502 с.Воропаївка вул.Миру, 4, с.Воропаївка, Іванківський р-н, Київська обл., 07206 (сільський клуб, актова зала) мала
320503 с.Пироговичі вул.Лугова, 60Б, с.Пироговичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07237 (сільський клуб, каб.2) мала
320504 с.Доманівка, с.Ковалівка вул.Садова, 20Б, с.Доманівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07207 (сільський клуб, каб.2) мала
320505 с.Піски, с.Карпилівка вул.Садова, 50А, с.Піски, Іванківський р-н, Київська обл., 07213 (будинок культури, каб.1) мала
320506 с.Поталіївка вул.Жовтнева, 29, с.Поталіївка, Іванківський р-н, Київська обл., 07247 (сільський клуб, актова зала) мала
320507 с.Степанівка, с.Хочева вул.Миру, 53, с.Хочева, Іванківський р-н, Київська обл., 07284 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
320508 с.Леонівка вул.Київська, 27, с.Леонівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07294 (сільський клуб, каб.2) мала
320509 с.Соснівка вул.Центральна, 33А, с.Соснівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07264 (сільський клуб, каб.2) мала
320510 с.Старі Соколи, с.Красилівка, с.Нові Соколи, с.Потоки вул.Центральна, 106, с.Старі Соколи, Іванківський р-н, Київська обл., 07214 (сільський клуб, каб.2) мала
320511 с.Зимовище вул.Миру, 46Б, с.Зимовище, Іванківський р-н, Київська обл., 07292 (фельдшерський пункт, каб.2) мала
320512 с.Нові Макалевичі вул.Правди, 6А, с.Нові Макалевичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07227 (сільський клуб, актова зала) мала
320513 с.Старовичі вул.8 Березня, 5А, с.Старовичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07268 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
320514 с.Білий Берег, с.Рокитна Слобода вул.Зої Космодем’янської, 49, с.Білий Берег, Іванківський р-н, Київська обл., 07204 (медичний пункт тимчасового базування, каб.1) мала
320517 с.Жерева вул.Жеревська, 12А, с.Жерева, Іванківський р-н, Київська обл., 07290 (Жеревське лісництво, каб.1) мала
320817 с.Дубова(Красятицька с/р), смт Красятичі, с.Міхлівщина, с.Лісове вул.Воздвиженська, 84, смт Красятичі, Поліський р-н, Київська обл., 07053 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Воздвиженська, 74В, смт Красятичі, Поліський р-н, Київська обл., 07053
Середня
320818 с.Вовчків, с.Буда Вовчківська, с.Стовпне вул.Яблунева, 37, с.Вовчків, Поліський р-н, Київська обл., 07044 (сільський клуб, фойє) мала
320819 с.Левковичі, с.Городещина, с.Дубова(Володарська с/р) вул.Першотравнева, 61, с.Левковичі, Поліський р-н, Київська обл., 07052 (сільський клуб, актова зала) мала
320820 с.Залишани, с.Вересня вул.Покровська, 1, с.Залишани, Поліський р-н, Київська обл., 07054 (cільська рада, зал засідань) мала
320821 с.Зелена Поляна вул.Шевченка, 2, с.Зелена Поляна, Поліський р-н, Київська обл., 07035 (Зеленополянський сільський клуб, фойє) мала
320822 с.Луговики, с.Зірка вул.1-го Травня, 2, с.Луговики, Поліський р-н, Київська обл., 07031 (школа, спортивний зал, 1-й поверх)
/
вул.1-го Травня, 24, с.Луговики, Поліський р-н, Київська обл., 07031
мала
320823 с.Максимовичі вул.Миру, 123, с.Максимовичі, Поліський р-н, Київська обл., 07040 (Максимовицький будинок культури, актова зала) мала
320824 с.Мар’янівка вул.Шляхова, 3, с.Мар’янівка, Поліський р-н, Київська обл., 07034 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) мала
320825 с.Млачівка вул.Лугова, 2, с.Млачівка, Поліський р-н, Київська обл., 07041 (Млачівський сільський клуб, актова зала) мала
320826 с.Нівецьке, с.Черемошна, с.Романівка вул.Миру, 11, с.Романівка, Поліський р-н, Київська обл., 07051 (Романівський сільський клуб, актова зала) мала
320827 с.Рагівка вул.Яблунева, 39, с.Рагівка, Поліський р-н, Київська обл., 07033 (Рагівський сільський клуб, фойє) мала
320828 с.Радинка, с.Буда-Радинська, с.Омелянівка, с.Федорівка вул.Тараса Шевченка, 25, с.Радинка, Поліський р-н, Київська обл., 07024 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня
320829 с.Стещина, с.Калинівка вул.Кості Іванова, 2, с.Стещина, Поліський р-н, Київська обл., 07050 (Стещинський сільський клуб, актова зала) мала
320830 с.Шкнева, с.Стара Марківка вул.Молодіжна, 1, с.Шкнева, Поліський р-н, Київська обл., 07043 (Шкневський сільський клуб, актова зала) мала
321259 м.Буча – вул.Жовтнева, вул.Івана Руденка, вул.Левка Ревуцького, вул.Лермонтова, вул.Миколи Мурашка, вул.Михайла Гориня, вул.Островського: 1–32, 35; вул.Сім’ї Забарило, вул.Трудова, вул.Тюменцева-Хвилі, пров.Жовтневий, пров.Михайла Гориня, пров.Трудовий, 31 км вул.Михайла Гориня, 2, м.Буча, Київська обл., 08292 (дитячий центр творчості, хол) Середня
321260 м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 1–5, 9А; вул.Енергетиків: 12, 14, 16, 19–21; вул.Нове Шосе: 13, 15, 17; вул.Островського: 34, 36–38А; вул.Енергетиків, 4, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №4, хол) Велика
321261 м.Буча – вул.Героїв Майдану, вул.Енергетиків: 1–11, 13, 15, 17; вул.Польова: 3–26, 29, 98; пров.Героїв Майдану, пров.Санаторний вул.Енергетиків, 4, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №4, спортивна зала) Велика
321262 м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 27; вул.Антонія Михайловського: 83–97; вул.Булгакова Михайла, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Лесі Українки, вул.Нове Шосе: 3, 5, 7, 11–11А, 24, 28–34, 42–42В; вул.Польова: 28, 30; вул.Пушкінська: 59А–59Б, 61–63, 72В–74/34; вул.Шевченка: 75–92; пров.Урожайний вул.Пушкінська, 61Б, м.Буча, Київська обл., 08292 (Центральний будинок культури, танцювальна зала) Середня
321263 м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 11–19; вул.А. Солов’яненка, вул.Березнева, вул.Богдана Ступки: 43А–66; вул.В. Кондратюка, вул.Васильківська, вул.Вербова, вул.Винахідників, вул.Виноградна, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Волошкова, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Є. Коновальця, вул.Євгена Гребінки, вул.Євгена Патона, вул.Зелена, вул.І. Світличного, вул.Калинова, вул.Катерини Білокур: 1А; вул.Києво-Мироцька: 87–87А, 89–89А, 91–101, 103–182; вул.Київська, вул.Кринична, вул.Леха Качинського: 1А, 7; вул.М. Дунаєвського, вул.Малинова, вул.Меліоративна, вул.Мічуріна, вул.Новаторів, вул.Озерна, вул.Перебудівна, вул.Першотравнева, вул.Прогресивна, вул.Пшенична, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Фруктова, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Ястремська, вул.1 лінія, вул.10 лінія, вул.11 лінія, вул.12 лінія, вул.2 лінія, вул.3 лінія, вул.4 лінія, вул.5 лінія, вул.6 лінія, вул.7 лінія, пров.Євгена Гребінки вул.Пушкінська, 61Б, м.Буча, Київська обл., 08292 (Центральний будинок культури, актова зала) Велика
321264 м.Буча – вул.Авіаторів, вул.Антонія Михайловського: 56, 58–60, 61/25–82; вул.Богдана Ступки: 1–40; вул.Вокзальна: 105–145; вул.Зої Гайдай, вул.Інститутська: 45–63А; вул.Катерини Білокур: 1, 2–21; вул.Леха Качинського: 4–6А; вул.Лісова, вул.Мельниківська, вул.Миколи Носова, вул.Нове Шосе: 1, 4, 6; вул.Пушкінська: 40–40/5, 42, 44–52, 59В; вул.Ярослава Мудрого, пров.Богдана Ступки, пров.Шевченка, в/ч А 2860 У вул.Антонія Михайловського, 74, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №1, спортивна зала) Велика
321265 м.Буча – вул.Антонія Михайловського: 1Б–55, 57, 61; вул.Валерія Марченка, вул.Василя Стефаника, вул.Ватутіна, вул.Грибоєдова, вул.Івана Багряного, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Інститутська: 1Н–44Л; вул.Кочубея, вул.Льва Симиренка, вул.Марко Вовчок, вул.Михайла Вербицького, вул.Некрасова, вул.Олександра Олеся, вул.Патріотів, вул.Полтавська, вул.Революції: 10–20Е; вул.Сілезька, вул.Тургенєва: 8–65; вул.Шевченка: 1–31, 34, 38–38Б, 40, 42; вул.Яснополянська, пров.Революції, пров.Тургенєва, пров.Яснополянський вул.Шевченка, 14, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №2, хол) Середня
321266 м.Буча – вул.Гоголя, вул.Гулака - Артемовського, вул.Дніпровська, вул.Івана Франка, вул.Камінського, вул.Києво-Мироцька: 2–51, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68–72, 74, 76–86, 88–88Ж; вул.Комарова, вул.Максима Ридзанича, вул.Миколи Гамалія, вул.Набережна, вул.Ново-Яблунська, вул.Пушкінська: 1Б–39А, 41–41Б, 43–43А; вул.Революції: 1–8А; вул.Сім’ї Красовських, вул.Старо-Яблунська, вул.Толстого, вул.Тургенєва: 1А–7; вул.Шота Руставелі, пров.Гоголя, пров.Максима Ридзанича, пров.Толстого вул.Шевченка, 14, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №2, спортивна зала) Велика
321267 м.Буча – вул.Будівельна, вул.Остапа Вишні, вул.Склозаводська, вул.Стадіонна, вул.Яблунська: 1–24Б, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38–42, 44, 46–46А, 48, 50–52А, 54–54А, 56–60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 90; пров.Будівельний тупік, пров.Остапа Вишні, пров.Яблунський вул.Яблунська, 15, м.Буча, Київська обл., 08292 (будинок культури, актова зала) Велика
321268 м.Буча – вул.Волгоградська, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Ж/д Водокачка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Південна, вул.Рубежівська, вул.Садова: 20–86А; вул.Січових Стрільців, вул.Суворова, вул.Яблунська: 25–25А, 27–27Б, 29, 31, 33, 35, 37, 43–43/1, 45, 47, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81–89, 91–220, 221А–222, 224, 226, 228–342; пров.Волгоградський, пров.Вчительський, пров.Гагаріна, пров.Садовий, пров.Січових Стрільців, 33 км вул.Яблунська, 144, м.Буча, Київська обл., 08292 (Комунальне підприємство " Фірма "Агробудпостач", актова зала) Велика
321269 м.Буча – вул.Водопровідна, вул.Вокзальна: 1–72А, 74–76; вул.Григорія Сковороди, вул.Назарія Яремчука, вул.Перемоги, вул.Романа Шухевича, вул.Садова: 3–17; вул.Тихого Олекси, вул.Центральна, вул.Яблунська: 221, 223–223А, 225, 227, 342А–396; пров.Вокзальний, пров.Перемоги, пров.Тихого Олекси вул.Вокзальна, 46А, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №3, спортивна зала) Велика
321270 м.Буча – вул.Дмитра Вишневецького, вул.Івана Кожедуба, вул.Тарасівська, пров.Дмитра Вишневецького, пров.Тарасівський вул.Тарасівська, 32, м.Буча, Київська обл., 08292 (Відкрите акціонерне товариство Науково дослідний інститут "Склопластиків і волокна", хол, 2-й поверх) Велика
321364 м.Славутич – Бєлгородський квартал: 7, 9–10; Вільнюський квартал, Ризький квартал просп.Дружби народів, 19, м.Славутич, Київська обл., 07100 (школа №1, вестибюль) Велика
321365 м.Славутич – вул.Військових будівельників, вул.Військових будівельників, в/ч 3041, вул.77-ї Гвардійської дивізії, проїзд Каштановий, Київський квартал: 1–5, 7–118; вул.Курчатова, 17, м.Славутич, Київська обл., 07100 (школа №2, вестибюль) Велика
321366 м.Славутич – Бакинський квартал, Єреванський квартал, Тбіліський квартал просп.Дружби народів, 1, м.Славутич, Київська обл., 07100 (школа №3, вестибюль) Велика
321367 м.Славутич – просп.Дружби народів, Бєлгородський квартал: 2–6; Московський квартал: 1–2; Невський квартал: 1–4; вул.77-ї Гвардійської дивізії, 1, м.Славутич, Київська обл., 07100 (Палац дітей та молоді, вестибюль) Велика
321368 м.Славутич – Бєлгородський квартал: 8; Київський квартал: 6; Московський квартал: 7–11; Таллінський квартал Центральна площа, 9, м.Славутич, Київська обл., 07100 (КП "Кіноконцертний комплекс", фойє) Велика
321369 м.Славутич – Бєлгородський квартал: 11–44; Добринінський квартал: 9–15, 21–40; Добринінський квартал, вул.Майбутнього, Добринінський квартал, вул.Студентська, Добринінський квартал, провулок Студентський, Добринінський квартал, проїзд Молодіжний, Невський квартал: 5–26; Печерський квартал вул.Героїв Дніпра, 8, м.Славутич, Київська обл., 07100 (школа №4, вестибюль) Велика
321370 м.Славутич – Добринінський квартал: 3, 16–18; Чернігівський квартал Чернігівський квартал, 14, м.Славутич, Київська обл., 07100 (КП "УФКСТ" спорткомплекс "Олімпієць", спортивна зала) Велика
321371 м.Славутич – Добринінський квартал: 1, 4–7; Московський квартал: 4–5, 13–59; Тбіліський квартал, 2, м.Славутич, Київська обл., 07100 (Фізкультурно-оздоровчий комплекс "Грація", спортзал) Велика
321399 м.Вишгород – вул.Шкільна, просп.Шевченка: 2Г, 3–6, 6Б; вул.Шкільна, 14, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (гімназія "Інтелект", спортивна зала) Велика
321400 с.Гаврилівка – вул.Дружби, вул.Миру, вул.Садова: 1–8; вул.Шевченка: 2–10; вул.Садова, 21, с.Гаврилівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350 (школа, фойє) Середня
321408 смт Немішаєве – вул.Інститутська, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Весняна, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Зарічна, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Квітнева, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Лісова, вул.ОК СГТ "Ясна поляна",вул.Лугова, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Центральна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Ясна вул.Богдана Хмельницького, 1, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., 07853 (будинок культури, глядацька зала) Середня
321409 м.Буча – бульв.Леоніда Бірюкова, вул.Бориса Гмирі, вул.Ворзельська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Горького, вул.Депутатська, вул.Заводська, вул.Івана Виговського, вул.Нагорна, вул.Нове Шосе: 19, 25, 37–39, 49–63; вул.Ново-Лермонтова, вул.Переїздна, вул.Устима Кармелюка, пров.Заводський вул.Бориса Гмирі, 12, м.Буча, Київська обл., 08292 (ДНЗ №7 "Перлинка", актова зала) Велика
321410 м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 6, 10; вул.Вокзальна: 73, 77–104; вул.Димитрова, вул.Києво-Мироцька: 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67, 73–73Б, 75, 90Б, 102; вул.Нова, вул.Нове Шосе: 8–8Б, 14, 16; вул.Пушкінська: 53–59, 60, 66–72А; вул.Шевченка: 33, 35–37, 39, 41–41В, 43–72А; вул.Вокзальна, 104, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа №5, хол) Велика
321420 м.Вишгород – вул.Абрикосова, вул.Айвова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кургузова: 11Б–11Г; вул.Малинова, вул.Михайла Грушевського: 12; вул.Ожинова, вул.Покровська, вул.Полунична, вул.Ромашкова, вул.Спаська, вул.Стадіонна 3, вул.Фіалкова, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Андрія Первозванного, пров.Преображенський, В/Ч А2860 ’С’, В/Ч 3027, В/Ч 3077, масив Дідовиця, мікрорайон ГАЕС, садове товариство «Лісова поляна-1», садове товариство «Лісова поляна-2» вул.Кургузова, 15, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 (спеціалізована школа "Сузір’я", рекреація) Велика
321430 с.Старі Петрівці – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Власова, вул.Героїв, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Заярська, вул.Князя Святослава: 168–261А; вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лозова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Чигрина, вул.1-го Травня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Виноградний, пров.Жовтневий, пров.Лісовий, пров.Молодіжний, пров.Садовий, пров.Сосюри, пров.Тичини, масив Пальметний сад, Садове товариство «Дніпро» Танкова, Садове товариство «Міраж» вул.Князя Святослава, 171, с.Старі Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07353 (школа, вестибюль) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
320225 Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня" вул.Семашка, 3, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07800 Мала
320396 Вишгородська центральна районна лікарня вул.Кургузова, 1, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300 Мала
320397 Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів №26 урочище "Туровча лісова", 2, с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл., 07352 Мала
320518 Комунальне некомерційне підприємство Іванківської районної ради "Іванківська центральна районна лікарня" вул.Поліська, 65, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201 Мала
320831 Комунальне некомерційне підприємство Поліської районної ради "Поліська центральна районна лікарня" вул.Воздвиженська, 7, смт Красятичі, Поліський р-н, Київська обл., 07053 Мала
321372 Комунальне некомерційне підприємство "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради вул.77-ї Гвардійської дивізії, 7, м.Славутич, Київська обл., 07100 Мала