Київська область - одномандатний виборчий округ №97

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Баришівської РДА

36

Відділ ведення ДРВ апарату Броварської РДА

47

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Березанської міської ради

10

Відділ ведення ДРВ Броварської міської ради

42

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320001 смт Баришівка – вул.Богдана Хмельницького: 66–153; вул.Богуна, вул.Болотна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Князя Володимира, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського: 93, 95, 97–146; вул.Липняцька, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Привокзальна, вул.Софіївська: 1–22, 25А–26, 27А–28Г, 33А; вул.Суворова, вул.Торф’яна, вул.Центральна: 54, 58, 70–147; вул.Чайковського, вул.Червона, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Автопарковий, пров.Залізничний, пров.Липняцький, пров.Лісний, пров.Мічуріна, пров.Новий, пров.Парковий, пров.Радужний, пров.Сагайдачного, пров.Торф’яний, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.Яблуневий вул.Центральна, 66, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07502 (навчально-виробничий комбінат, фойє) Велика

320002 смт Баришівка – вул.Бажана, вул.Богдана Хмельницького: 17, 22–65; вул.Воздвиженська, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Зерова, вул.Коцюбинського: 1–58, 60; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Стадіонна, вул.Цвілія, вул.Центральна: 18, 20–50, 55, 59–69; вул.Штанька, пров.Бажана, пров.Банний, пров.Воздвиженський, пров.Клубний, пров.Коцюбинського, пров.Стадіонний вул.Богдана Хмельницького, 21, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07501 (ЦПР "Мрія", фойє) Велика

320003 смт Баришівка – вул.Березанська, вул.Богдана Хмельницького: 1–16, 18–20А; вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Добра, вул.Київський шлях: 1–60, 62–68, 70–72, 76; вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Красилівська, вул.Масив Новоселів, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Садова, вул.Троїцька, вул.Філатова, вул.Центральна: 4А–17А, 19; пров.Військовий, пров.Добра, пров.Заводський, пров.Котляревського, пров.Кошового, пров.Красилівський, пров.Миру, пров.Мисливський, пров.Поштовий, пров.Франка, пров.Центральний вул.Київський шлях, 33, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07501 (Культурно-Мистецький центр Баришівської селищної ради, фойє) Велика

320004 смт Баришівка – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Донецька, вул.Ентузіастів, вул.Київська, вул.Київський шлях: 61Б, 69, 73–75, 77–125; вул.Комарова, вул.Коцюбинського: 59, 61–91, 94, 96; вул.Лебединська, вул.Ломоносова, вул.Нагорянська, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Селищанська, вул.Соборна, вул.Сосюри, вул.Толстого, вул.Фестивальна, вул.Черняховського, вул.Шахтарська, пров.Київський, пров.Мирний, пров.Нагорянський, пров.Пасічанський, пров.Соборний, пров.Софіївський вул.Київський шлях, 61А, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07501 (районний центр зайнятості, актова зала) Середня

320005 смт Баришівка – вул.Білозірська, вул.Бориспільська, вул.Братерська, вул.Колесника, вул.Морозівська, вул.Селянська, вул.Софіївська: 25, 27, 29–33; вул.Софіївська 34, вул.Старокиївська, просп.Незалежності вул.Софіївська, 34, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07502 (клуб СТОВ "Баришівське", актова зала) Велика

320006 с.Пасічна, с.Швачиха вул.Чкалова, 36, с.Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл., 07506 (сільський клуб, актова зала) Середня

320007 с.Бзів вул.Свято-Миколаївська, 18, с.Бзів, Баришівський р-н, Київська обл., 07527 (будинок культури, актова зала) Середня

320008 с.Веселинівка вул.Б.Хмельницького, 62, с.Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07560 (будинок культури, актова зала) Середня

320009 с.Волошинівка, с.Устинкова Гребля, с.Шовкове вул.Шкільна, 15, с.Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07545 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

320010 с.Борщів вул.Шевченка, 1А, с.Борщів, Баришівський р-н, Київська обл., 07504 (дошкільний навчальний заклад, хол) мала

320011 с.Гостролуччя вул.Центральна, 82, с.Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл., 07520 (будинок культури, актова зала) Середня

320012 с.Дернівка, с.Хлопків пров.Шевченка, 1А, с.Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07523 (сільський клуб, фойє) мала

320013 с.Коржі пл.Миколи Семеняки, 1, с.Коржі, Баришівський р-н, Київська обл., 07544 (будинок культури, актова зала) Середня

320014 с.Корніївка вул.Шевченка, 40А, с.Корніївка, Баришівський р-н, Київська обл., 07571 (сільський клуб, актова зала) Середня

320015 с.Лехнівка бульв.Центральний, 14А, с.Лехнівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07532 (сільська рада, актова зала) Середня

320016 с.Лукаші вул.Єдності, 2, с.Лукаші, Баришівський р-н, Київська обл., 07513 (сільська рада, актова зала) Середня

320017 с.Лук’янівка вул.Кирпоноса, 4, с.Лук’янівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07511 (сільський клуб, актова зала) мала

320018 с.Масківці вул.Центральна, 4, с.Масківці, Баришівський р-н, Київська обл., 07562 (сільський клуб, актова зала) мала

320019 с.Морозівка вул.Садова, 15, с.Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07526 (навчально-виховний комплекс, їдальня) Велика

320020 с.Недра пл.Михайла Пасинка, 4, с.Недра, Баришівський р-н, Київська обл., 07533 (сільський клуб, актова зала) Середня

320021 с.Паришків, с.Бакумівка вул.Голосіївська, 1, с.Паришків, Баришівський р-н, Київська обл., 07522 (сільська рада, актова зала) мала

320022 с.Пилипче вул.Шевченка, 2А, с.Пилипче, Баришівський р-н, Київська обл., 07531 (навчально-виховний комплекс, хол)
/
вул.Шевченка, 6, с.Пилипче, Баришівський р-н, Київська обл., 07531
мала

320023 с.Перемога вул.Старокиївська, 8, с.Перемога, Баришівський р-н, Київська обл., 07510 (навчально-виховний комплекс, хол) Середня

320024 с.Поділля, с.Мала Тарасівка вул.Покровська, 83Г, с.Поділля, Баришівський р-н, Київська обл., 07561 (будинок культури, актова зала) Середня

320025 с.Рудницьке вул.Шевченка, 4В, с.Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл., 07512 (навчально-виховний комплекс, актова зала)
/
вул.Гагаріна, 1, с.Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл., 07512
Середня

320026 с.Садове вул.Фабрична, 2, с.Садове, Баришівський р-н, Київська обл., 07534 (будинок культури, актова зала) Середня

320027 с.Сезенків вул.Центральна, 31, с.Сезенків, Баришівський р-н, Київська обл., 07524 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

320028 с.Власівка вул.Вереснева, 21А, с.Власівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07505 (сільський клуб, актова зала) мала

320029 с.Селичівка вул.Гоголя, 1А, с.Селичівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07525 (сільський клуб, актова зала) Середня

320030 с.Селище вул.Паризької Комуни, 11, с.Селище, Баришівський р-н, Київська обл., 07521 (сільський клуб, фойє) Середня

320031 с.Семенівка вул.Братів Греськів, 2А, с.Семенівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07552 (будинок культури, актова зала) Середня

320032 с.Леляки вул.Польова, 1, с.Леляки, Баришівський р-н, Київська обл., 07553 (сільський клуб, актова зала) мала

320033 с.Яблуневе, с.Григорівка вул.Шевченка, 3/4, с.Яблуневе, Баришівський р-н, Київська обл., 07569 (сільський клуб, актова зала) Середня

320034 с.Дубове вул.Арсеньєва, 12/1, с.Дубове, Баришівський р-н, Київська обл., 07551 (сільський клуб, актова зала) мала

320035 с.Хмельовик вул.Центральна, 20/1, с.Хмельовик, Баришівський р-н, Київська обл., 07550 (сільський клуб, актова зала) мала

320036 с.Ярешки вул.Дружби, 21, с.Ярешки, Баришівський р-н, Київська обл., 07530 (сільська рада, актова зала) Середня

320226 с.Бобрик вул.Ентузіастів, 2, с.Бобрик, Броварський р-н, Київська обл., 07431 (школа, фойє) Велика

320227 с.Гайове вул.Центральна, 34, с.Гайове, Броварський р-н, Київська обл., 07431 (продовольчий магазин, торгова зала)
/
вул.Ентузіастів, 2, с.Бобрик, Броварський р-н, Київська обл., 07431
мала

320228 с.Богданівка вул.Богдана Хмельницького, 148, с.Богданівка, Броварський р-н, Київська обл., 07433 (школа, актова зала)
/
вул.Богдана Хмельницького, 219, с.Богданівка, Броварський р-н, Київська обл., 07433
Велика

320229 с.Залісся вул.Київська, 43, с.Залісся, Броварський р-н, Київська обл., 07433 (Дорожньо-ремонтний пункт 1 Броварського дорожньо-ремонтного управління, актова зала) мала

320230 смт Велика Димерка – вул.Броварська: 1–53, 57, 61; вул.Ворошилова, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Освіти, вул.Паркова, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Промислова, вул.Прорізна, вул.Різдвяна, вул.Соборна, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Ворошилова, пров.Медичний, пров.Щорса, «Дружба» садово-городнє товариство, вул.Лінія 4, «Тепличник» садівниче товариство, вул.Лінія 1, «Тепличник» садівниче товариство, вул.Лінія 10, "Тепличник" садове товариство, вул.Лінія 2, "Тепличник" садове товариство, вул.Лінія 3, "Тепличник" садове товариство, вул.Лінія 4, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 6, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 7, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 8, «Тепличник» садове товариство, вул.Лінія 9 вул.Соборна, 13, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442 (лікарня, фойє) Велика

320231 смт Велика Димерка – вул.А.Зеленого, вул.Березнева, вул.Бобрицька: 2–24; вул.Богданівська: 1–11; вул.Вишнева, вул.Відродження: 2А, 55; вул.Гагаріна, вул.Гоголівська, вул.Горького, вул.Докучаєва, вул.Євтушенка, вул.Заліська, вул.Квітнева, вул.Лісова, вул.Літківська, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Морозова, вул.Некрасова, вул.Ніколаєва, вул.Покровська: 1–11А; вул.Поштова, вул.П.Поповича: 1–27, 31–37, 41–43, 45, 47–47А, 53, 55, 57–71; вул.Пугачова, вул.Пушкіна: 1–59А, 61; вул.Січнева, пров.Богданівський, пров.Квітневий, пров.Макаренка вул.Заліська, 3, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442 (навчально-виховний комплекс, головний корпус, фойє) Велика

320232 смт Велика Димерка – вул.Берегова, вул.Бобрицька: 25–140; вул.Богданівська: 12–157; вул.Вереснева, вул.Відродження: 35; вул.Вокзальна, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Городня, вул.Грушевського, вул.Євдокії Безсмертної, вул.Калинова, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Котовського, вул.Курчатова, вул.М.Миронець, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Окружна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Покровська: 12–159; вул.Пушкіна: 60, 62–189; вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Ст.Разіна, вул.Тарасівська, вул.Тополина, вул.Чернігівська, пров.Бобрицький, пров.Південний, пров.Пушкіна вул.Комунальна, 6, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442 (КП Броварське районне виробниче управління ЖКГ, фойє) Велика

320233 смт Велика Димерка – вул.Броварська: 54–56, 58–60Б, 62–152; вул.Б.Хмельницького, вул.Введенська, вул.Вербна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Красилівська, вул.Лермонтова, вул.Малинова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Ніжинська, вул.Олімпійська, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.П.Поповича: 28, 38–40, 44, 46, 48–52, 54, 56, 73–105; вул.Ситюкова, вул.Сім’ї Сидоренків, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Франка, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.Яблунева, пров.Польовий вул.Броварська, 77А, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442 (навчально-виховний комплекс, виробничий корпус, їдальня) Велика

320234 с.Гоголів – вул.Богуна, вул.Бориспільська, вул.Боришпольця, вул.Ватутіна: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–42Б, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Вербицького: 28–55; вул.Вернадського, вул.Винарського, вул.Вишневського, вул.Вокзальна, вул.Володимирська, вул.Гетьманська, вул.Друця, вул.Європейська, вул.Жукова, вул.Каштанова, вул.Київська: 162, 164, 166–257; вул.Кожедуба, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Магдебургзька, вул.Малинова, вул.Мічуріна, вул.О.Гончара, вул.О.Кошевого, вул.Олімпійська, вул.Панфілова: 16, 20, 22; вул.П.Мирного, вул.Покровська, вул.Преображенська, вул.Привітна, вул.П.Тичини, вул.Русанівська, вул.Русановича, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Сотницька, вул.Стасюка, вул.Топіхи, вул.Тургенєва, вул.Чкалова, вул.Чубинського, вул.Чупринки, пров.Ватутіна, пров.Винарського, пров.Володимирський, пров.Європейський, пров.Київський, пров.Покровський, пров.Русановича, пров.Стасюка, пров.Франка, пров.Чкалова вул.Київська, 168, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452 (будинок культури, актова зала) Велика

320235 с.Гоголів – вул.Ватутіна: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55–133; вул.Воз’єднання, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Жердовська, вул.Жовтухи, вул.Зоряна, вул.Калюка, вул.Квітнева, вул.Кольцова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лєрмонтова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.О.Вишні, вул.Панфілова: 1–15, 17–19, 21, 23–39; вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Сковороди, вул.Толстого, вул.Хутірська, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Зоряний, пров.Кольцова, пров.Лєрмонтова, пров.Пушкіна, пров.Черняхівського вул.Шевченка, 13, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452 (школа, спортзал) Середня

320236 с.Гоголів – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербицького: 1–27; вул.Войтовська, вул.Єсеніна, вул.Жовтнева, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Київська: 1–161, 163, 165; вул.Красилівська, вул.Красовського, вул.Л.Українки, вул.М.Заньковецької, вул.М.Лагунової, вул.Молодіжна, вул.Мороза, вул.Сагайдачного, вул.Снігурова, вул.Требухівська, вул.Франка, вул.Яблунева, вул.Яшника, пров.Вербицького, «Електрон» садове товариство, вул.Південна, «Ескулап» садове товариство, вул.Квітнева, «Ескулап» садове товариство, вул.Травнева, «Мрія» садове товариство, вул.Східна вул.Київська, 167, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452 (школа, фойє) Середня

320237 с.Зоря вул.Соборності, 35А, с.Зоря, Броварський р-н, Київська обл., 07452 (фельдшерський пункт, кім.3) мала

320238 с.Вільне, с.Тарасівка вул.9 Січня, 1Б, с.Тарасівка, Броварський р-н, Київська обл., 07441 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

320239 с.Жердова, с.Захарівка, с.Покровське вул.Марії Заньковецької, 35, с.Жердова, Броварський р-н, Київська обл., 07440 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

320240 с.Михайлівка вул.Центральна, 39, с.Михайлівка, Броварський р-н, Київська обл., 07440 (сільський клуб, фойє) мала

320241 с.Підлісся пров.Козацький, 1, с.Підлісся, Броварський р-н, Київська обл., 07440 (сільський клуб, фойє) мала

320242 с.Заворичі – вул.Грінченка, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Каштанова: 1–48; вул.Молодіжна, вул.Парникова, вул.Пляжна, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Теплична, вул.Тітова, вул.Травнева, вул.Широка, вул.Шкільна: 21–110; пров.Калиновий, пров.Пляжний, пров.Шкільний вул.Шкільна, 88, с.Заворичі, Броварський р-н, Київська обл., 07424 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

320243 с.Заворичі – вул.Будівельників, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.Каштанова: 49–54; вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Культури, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Полярна, вул.Привокзальна, вул.Радна, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Суворова, вул.Трубіжська, вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–20; пров.Вишневий, пров.Вокзальний, пров.Замковий, пров.Шевченка, «Металіст» садівниче товариство громадської організації садівничого товариства «Заворичі» вул.Садова, «Троянда» садівниче товариство, вул.Лінія 8 вул.Шкільна, 11, с.Заворичі, Броварський р-н, Київська обл., 07424 (Заворицький НВК-дитячий садок, приміщення групи) Середня

320244 с.Зазим’я вул.Гагаріна, 5, с.Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415 (сільський клуб, фойє) Велика

320245 смт Калинівка – вул.Антоненка, вул.Гагаріна, вул.Ігорєва, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Північна: 6–24; вул.Садова, вул.Тітова, вул.Чернігівська, вул.Шкільна: 1–5, 9–25; пров.Новий, с.Скибин вул.Шкільна, 8, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл., 07443 (школа, спортзал) Велика

320246 смт Калинівка – вул.Жовтнева, вул.Північна: 2–4; вул.Травнева, вул.Шкільна: 6, 31; пров.Травневий вул.Травнева, 10, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл., 07443 (будинок культури, фойє) Велика

320247 с.Квітневе, с.Перемога пров.Залізничний, 11, с.Квітневе, Броварський р-н, Київська обл., 07443 (сільський клуб, фойє) Середня

320248 смт Калита – вул.Миру: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 47–63; вул.Піщана: 14, 16; вул.Шевченка: 19–21, 23; пров.Молодіжний, пров.Ювілейний пров.Ювілейний, 4, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл., 07420 (будинок культури, музичний салон) Велика

320249 смт Калита – вул.Бредака, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зернова, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Кругова, вул.Левицького, вул.Лесі Українки, вул.Луценка, вул.Малинова, вул.Миру: 1–23, 24А–25, 26А–27А, 28А–29, 30А–31, 33, 34Б–35, 37, 38А–43, 67–101; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Пінчука, вул.Піонерська, вул.Піщана: 1–13, 14А–15, 17–39; вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Скока, вул.Сонячна, вул.Турчиновського, вул.Франка, вул.Чернігівська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–18, 22, 24–46; пров.Бредака, пров.Першотравневий, пров.Шкільний пров.Ювілейний, 2, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл., 07420 (школа, фойє) Велика

320250 с.Опанасів вул.Калинова, 21, с.Опанасів, Броварський р-н, Київська обл., 07420 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

320253 с.Красилівка – вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.Березова, вул.Благодатна, вул.Броварська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горошкова, вул.Грушева, вул.Дружби, вул.Дяченка, вул.Європейська, вул.Заболотна, вул.Заплавна, вул.Зарічна, вул.І.Кожедуба, вул.Калинова, вул.Конєва, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Старошулявська, вул.Травнева, вул.Троїцька, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шереметівська, вул.Шулявська, вул.Яблунева, пров.Героя, пров.Димерський, пров.Дружний, пров.Зоряний, пров.Кругленький, пров.Луговий, пров.Мирний, пров.Мічуріна, пров.Святковий, пров.Сонячний, пров.Ставковий, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Чкалова вул.Л.Українки, 30, с.Красилівка, Броварський р-н, Київська обл., 07451 (школа, актова зала) Середня

320254 с.Красилівка – вул.А.Малишка, вул.Бажана, вул.Березнева, вул.Б.Олійника, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Гутора, вул.Володимирська, вул.Волошкова, вул.В.Симоненка, вул.Гоголівська, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Дібровна, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетиків, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.І.Марченка, вул.І.Радченка, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кільцева, вул.Ковальська, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Ладанська, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Механізаторів, вул.М.Павленка, вул.Незалежності, вул.Новосадова, вул.О.Гончара, вул.П.Мирного, вул.Привітна, вул.П.Тичини, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Роздольна, вул.Сагайдачного, вул.С.Басова, вул.Світанкова, вул.Солов’їна, вул.Суворова, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Шовковична, вул.Щастя, пров.Вишневий, пров.Гоголя, пров.Квітневий, пров.Механізаторів, пров.Островського, пров.Перемоги, пров.Польовий, квартал Британський, квартал Голландський, квартал Парковий, квартал Скандинавський вул.Л.Українки, 30, с.Красилівка, Броварський р-н, Київська обл., 07451 (школа, спортзал) Велика

320255 с.Кулажинці вул.Партизана Стригуна, 3, с.Кулажинці, Броварський р-н, Київська обл., 07445 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

320256 с.Літки – вул.Армійська, вул.Буслівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.В.Садова, вул.Гончарівська, вул.Грушевського, вул.Дарницька, вул.Деснянська, вул.Деснянське лісництво, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Музиченка, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Північна, вул.Прилісна, вул.Приозерна, вул.Ранкова, вул.Савченка, вул.Соболівська, вул.Стельмаха, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Харченка: 29, 31–98; вул.Челюскіна, вул.Шевченка: 31–178; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Бузковий, пров.Буслівський, пров.Виноградний, пров.Грушевий, пров.Дарницький, пров.Козацький, пров.Луговий, пров.Мельника, пров.Молодіжний, пров.Озерний, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Сосновий вул.Шевченка, 65, с.Літки, Броварський р-н, Київська обл., 07411 (будинок культури, фойє) Середня

320257 с.Літки – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Костенка, вул.Літківська, вул.Л.Українки, вул.Можилевського, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Ткачів, вул.Т.Короля, вул.Франка, вул.Харченка: 1–28, 30; вул.Хутірська, вул.Чехова, вул.Чоповського, вул.Шевченка: 1–30; пл.Перемоги, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Вишневий, пров.Городній, пров.Дачний, пров.Житній, пров.Зелений, пров.Квітневий, пров.Кузнєчний, пров.Літківський, пров.Почаївський, пров.Рибальський, пров.Річковий, пров.Ягідний пл.Перемоги, 2, с.Літки, Броварський р-н, Київська обл., 07411 (контора споживчого товариства, актова зала) Середня

320258 с.Літочки вул.Каштанова, 11А, с.Літочки, Броварський р-н, Київська обл., 07410 (будинок культури, святкова зала) мала

320259 с.Соболівка вул.Шевченка, 4А, с.Соболівка, Броварський р-н, Київська обл., 07410 (сільський клуб, фойє) мала

320260 с.Мокрець вул.Нова, 2А, с.Мокрець, Броварський р-н, Київська обл., 07425 (школа, фойє) Середня

320261 с.Бервиця вул.Грушевського, 17, с.Бервиця, Броварський р-н, Київська обл., 07425 (будинок культури, фойє) мала

320262 с.Плоске, с.Першотравневе вул.Київська, 2, с.Плоске, Броварський р-н, Київська обл., 07450 (школа, фойє) Велика

320263 с.Погреби вул.Соборна, 7, с.Погреби, Броварський р-н, Київська обл., 07416 (школа, фойє) Велика

320264 с.Пухівка вул.Деснянська, 2, с.Пухівка, Броварський р-н, Київська обл., 07413 (школа, актова зала) Середня

320265 с.Рожівка вул.Паркова, 10, с.Рожівка, Броварський р-н, Київська обл., 07414 (будинок культури, актова зала) мала

320266 с.Рожни вул.Свободи, 41Г, с.Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412 (будинок культури, фойє) Середня

320267 с.Рудня вул.Шкільна, 22, с.Рудня, Броварський р-н, Київська обл., 07430 (будинок культури, фойє) Велика

320268 с.Русанів, с.Перше Травня вул.Київська, 105, с.Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453 (школа, спортзал)
/
вул.Київська, 74, с.Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453
Середня

320269 с.Світильня, с.Гребельки вул.Макаренка, 16А, с.Світильня, Броварський р-н, Київська обл., 07444 (Світильнянський навчально-виховний комплекс, спортивна зала)
/
вул.Корольова, 2, с.Світильня, Броварський р-н, Київська обл., 07444
Середня

320270 с.Семиполки – вул.Богінська, вул.Дніпровська, вул.Єсеніна, вул.Житня, вул.Зої Космодем’янської, вул.Коцюбинського, вул.Красуцького, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Літківська, вул.Медова, вул.Озерна, вул.Остерське шосе, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Приозерна, вул.Редьківка, вул.Старий Шлях: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–160; вул.Уланська, вул.Франка, вул.Шабаліна, вул.Шкільна: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–91; пров.Красуцького, пров.Остерський, ДО «Резиденція «Залісся», Літківське лісництво вул.Шкільна, 77, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423 (навчально-виховний комплекс, дошкільний навчальний заклад, фойє) Середня

320271 с.Семиполки – вул.Вишнева, вул.В.Кудренка, вул.Гайова, вул.Героїв партизан, вул.Київське шосе, вул.Княгині Хованської, вул.Козацька, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Обузна, вул.Панська, вул.Паркова, вул.Парникова, вул.Печурівська, вул.Райдужна, вул.Рильського, вул.Старий Шлях: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.1 Травня, пров.Гагаріна, пров.Мічуріна, пров.Пушкіна, пров.Смоловика, пров.Трубіжський вул.Київське шосе, 113, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423 (будинок культури, фойє) Середня

320272 с.Семиполки – військове містечко Семиполки, військова частина А0415, військове містечко Семиполки, вул.Гвардійська військове містечко Семиполки, вул.Гвардійська, 40, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423 (будинок культури, глядацька зала) Середня

320276 с.Шевченкове – вул.Бобрицька, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гіталова, вул.Глібова, вул.Довженка, вул.Докучаєва, вул.Друга Кільцева, вул.Київська, вул.Кирпоноса, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кукси Миколи, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Окунинівська, вул.П.Ангеліної, вул.Перша Кільцева, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Теплична, вул.Учительська, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Глібова, пров.Михайлівський вул.Шкільна, 23, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434 (школа, спортзал) Середня

320277 с.Шевченкове – вул.Вокзальна, вул.Гвардійська, вул.Гілляче, вул.Гоголівська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Ковпака, вул.Кошового, вул.Кругла, вул.Матросова, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, урочище Гілляче вул.Вокзальна, 40, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

321086 м.Березань – вул.Героїв АТО, вул.Героїв Небесної Сотні: 11–23, 30–37, 39, 41–41А, 43–45, 47, 51, 53, 55, 57–59, 61, 65, 67, 69–71, 73, 75–77, 79, 81, 91, 95; вул.Зарічна, вул.Зінченка, вул.ім.В’ячеслава Чорновола, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Парникова, вул.Чехова, вул.Ювілейна, пров.Березовий, пров.Богатирський, пров.Братів Охріменків, пров.Кленовий, пров.Кудрявського, пров.Максютівський, пров.Озеряний, пров.Островського, пров.Павлова, пров.Слобідка вул.Комарова, 5, м.Березань, Київська обл., 07541 (ясла-садок "Ромашка", актовий зал) Велика

321087 м.Березань – вул.Білоглинна, вул.Волошкова, вул.Героїв Небесної Сотні: 24–28, 38, 40, 42, 46, 48–50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82–88, 92–94, 96–122; вул.Горького, вул.Кузнєцова, вул.Медична, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Філатова, вул.Чайковського, пров.Білоглинний, пров.Братський, пров.Володимирський, пров.Гоголя, пров.Зенітний, пров.Коцюбинського, пров.Медичний, пров.Партизанський, пров.Пітомний, пров.Романівський, пров.Фермовський, пров.Франка вул.Горького, 3, м.Березань, Київська обл., 07541 (школа №2, фойє) Середня

321088 м.Березань – вул.Будівельників, вул.Жовтнева, вул.Переяславська, вул.Поліська, вул.Сумська, пров.Залізничний, пров.Миру, пров.Поліський, пров.Сумський вул.Медична, 1, м.Березань, Київська обл., 07541 (пересувна механізована колона-35, їдальня) Середня

321089 м.Березань – вул.Героїв Небесної Сотні: 2–8; вул.Набережна: 1–59, 61, 63, 65, 67–67А, 69–69А, 71–73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 97–99; вул.Паркова, вул.Шевченків шлях: 70–72, 74, 76–78, 82, 86–112, 113, 117, 119, 121, 125, 145, 147, 149, 151, 153–188, 190–194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214–214А, 222–222А, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 244, 250–254, 256, 260–266; пров.Базарний, пров.Жовтневий вул.Шевченків шлях, 131, м.Березань, Київська обл., 07541 (будинок культури, фойє) Середня

321090 м.Березань – вул.Шевченків шлях: 112А, 114–116, 118, 120, 122–124, 130–140, 146, 148, 150, 152; вул.Шевченків шлях, 135, м.Березань, Київська обл., 07541 (школа №1, фойє) Середня

321091 м.Березань – вул.Горова, вул.Колоска, вул.Новоселиця, вул.Перемоги, вул.Пісчаний Круг, вул.Семенівська, вул.Шевченка, вул.Шевченків шлях: 1–67, 73, 75, 79–81, 83–85; пров.Гайовий, пров.Пасічний, пров.Семенівський, пров.Сосновий, пров.Тополиний, пров.Шевченка вул.Шевченків шлях, 34, м.Березань, Київська обл., 07541 (аграний ліцей, фойє) Середня

321092 м.Березань – вул.Київський шлях, вул.Космонавтів, вул.Переяславський шлях, вул.Поштова, вул.Ціолковського вул.Поштова, 1, м.Березань, Київська обл., 07542 (дитячий будинок, фойє) Середня

321093 м.Березань – вул.Академіка Дородніцина, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Роговців, вул.Волошина, вул.Зої Космодемянської, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світлична, вул.Святкова, вул.Толстого, вул.Чкалова, вул.Шевченків шлях: 189, 195, 197, 199, 201–201А, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215–221, 223, 225, 227, 229, 231–235, 237, 239–243, 245–249, 255, 259, 272А–348; пров.Богдана Хмельницького, пров.Вишневий, пров.Дружби, пров.Луговий, пров.Незалежний, пров.Панаса Мирного, пров.Садовий, пров.Шкільний, пров.Яблуневий, жилмасив Садовий вул.Академіка Дородніцина, 8, м.Березань, Київська обл., 07541 (школа №4, фойє) Велика

321094 м.Березань – вул.Героїв Крут, вул.Журавлина, вул.Загайного, вул.ім.Гетьмана Сагайдачного, вул.ім.Григорія Сковороди, вул.ім.Павла Чубинського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Набережна: 60/1, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90, 92–96, 100–217; вул.Пархоменка, вул.Першого Травня, вул.Привокзальна, вул.Світанкова, вул.Торфяна, вул.Цегельна, вул.Яготинська, пров.Журавлиний, пров.Новий, пров.Першого Травня, пров.Чайковського вул.Набережна, 118, м.Березань, Київська обл., 07543 (навчально-виховний комплекс, фойє) Велика

321095 м.Березань – вул.Березанський шлях, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.ім.Адама Міцкевича, вул.ім.Василя Стуса, вул.ім.Іллі Турчиновського, вул.Маяковського, вул.Механізаторів, вул.Мирна, вул.Недрянська, вул.Прорізна, вул.Софроніївська, вул.Трубізька, вул.Чернишевського, пров.Недрянський, пров.Чаленка вул.Березанський шлях, 32, м.Березань, Київська обл., 07543 (дитячо-юнацька спортивна школа "Старт", спортивний зал) Велика

321218 м.Бровари – вул.Білана Олександра, вул.Білодібровна, вул.Благодатна: 1–122/1; вул.Геологів, вул.Некрасова, вул.Полуботка Павла, вул.Пушкіна, вул.Українки Лесі, вул.Фіалковського, пров.Парковий, пров.Симиренка Платона, пров.Удовиченка Олександра вул.Благодатна, 80, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №3, фойє) Велика

321219 м.Бровари – вул.Биківнянська, вул.Богомольця академіка, вул.Гайдамацька, вул.Єсеніна, вул.Запорізької Січі, вул.Зеленського Євгенія, вул.Київська: 2–120; вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Орлика Пилипа, вул.Остряниці Якова, вул.Пластунська, вул.Ремонтників, вул.Сірка Івана, вул.Стельмаха Михайла, вул.Франка Івана, вул.Янченка Дмитра: 1–70; вул.Ярмаркова, пров.Барбона Миколи, пров.Білокур Катерини, пров.Благодатний, пров.Єсеніна, пров.Піщаний, пров.Філатова вул.Благодатна, 80, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №3, актова зала) Велика

321220 м.Бровари – вул.Амосова академіка: 1–50А; вул.Благодатна: 123–155; вул.Гонти Івана, вул.Зазимський шлях, вул.Київська: 121–202; вул.Київської Русі, вул.Княгині Ольги, вул.Лисенка Миколи, вул.Могили Петра, вул.Оболонська: 1–58/2; вул.Петропавлівська, вул.Тургенєва, вул.Чепурного, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема: 1–34; вул.Юрія Шевельова, пров.Деснянський, пров.Озерний, пров.Пирогова, пров.Староміський, пров.Тихий вул.Київська, 153, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №1, спортзал) Велика

321221 м.Бровари – вул.Анатолія Луценка, вул.Армії УНР, вул.Батечка Івана, вул.Білоконя Павла, вул.Бориспольця Платона, вул.Галагана Миколи, вул.Героїв Крут, вул.Гордієнка Костя, вул.Дорошенка Петра, вул.Дубовика Михайла, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Івана Пулюя, вул.Калинова, вул.Квятковського, вул.Княжа, вул.Козловського Івана, вул.Корсакова Юрія, вул.Крушельницької Соломії, вул.Леонтовича, вул.Лідіце, вул.Мальовнича, вул.Маяковського, вул.Огієнка Івана, вул.Оксамитова, вул.Освіти, вул.Осьмака Василя, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Разіна Степана, вул.Ромашкова, вул.Сагайдачного Петра, вул.Саксаганського, вул.Світловщинська, вул.Сєрова, вул.Старотроїцька: 1–60/1; вул.Теліги Олени, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Юності, вул.Янченка Дмитра: 71–132; вул.Ярослава Мудрого: 1–19/1; пл.Шевченка, пров.Дарвіна, пров.Зоряний, пров.Поштовий, пров.Старотроїцький, пров.Щасливий вул.Київська, 153, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №1, актова зала) Велика

321222 м.Бровари – вул.Довженка Олександра, вул.Кобзарська, вул.Мічуріна, вул.Сверстюка Євгена, вул.Сєдова, вул.Старотроїцька: 61–146; вул.Ярослава Мудрого: 21–70/2; пров.Болбочана Петра, пров.Василя Кричевського, пров.Онезький вул.Герцена, 3А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №6, спортзал) Велика

321223 м.Бровари – вул.Герцена, вул.Глібова Леоніда, вул.Гоголя, вул.Голуба Аркадія, вул.Гончара Олеся, вул.Дворянець Антоніни, вул.Електриків, вул.Завірюхіна Ігоря, вул.Кириченка Василя, вул.Княжицька, вул.Лугова, вул.Переяславський шлях, вул.Перонна, вул.Слуцька, вул.Ступака Григорія, вул.Тичини Павла вул.Герцена, 3А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №6, фойє) Велика

321224 м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 1–1А, 3А–5; вул.Ярослава Мудрого: 72–90А; вул.Гагаріна, 30, м.Бровари, Київська обл., 07400 (легкоатлетичний манеж, ліва частина спортивної зали) Велика

321225 м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 7–15Б, 19, 23–27; вул.Героїв Небесної Сотні, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №9, спортзал) Велика

321226 м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 3, 21; вул.Київська: 284–292; вул.Шолом-Алейхема: 63–63А, 65–87А; пров.Корольова вул.Героїв Небесної Сотні, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №9, фойє молодшої ланки) Велика

321227 м.Бровари – вул.Героїв Небесної Сотні вул.Героїв Небесної Сотні, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №9, фойє старшої ланки) Велика

321228 м.Бровари – вул.Абрикосова, вул.Березнева, вул.Березова, вул.Большеченка Олексія, вул.Бузкова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Гамалія Дмитра, вул.Грінченка, вул.Драгоманова Михайла, вул.Заньковецької Марії, вул.Зіркова, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацька, вул.Куліша Пантелеймона, вул.Майбороди Платона, вул.Михайла Вербицького, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Підлісна, вул.Проліскова, вул.Росяна, вул.Русановича Дмитра, вул.Симоненка Василя: 6А/2–117/2; вул.Сковороди Григорія, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Стефаника Василя, вул.Стуса Василя, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Фельдмана, вул.Чубинського Павла: 21А–128А; вул.Чупринки Грицька, вул.Шевченка: 10А, 12А, 26–60; вул.Яблунева, вул.Ялинкова, пров.Березневий, пров.Вишні Остапа, пров.Драгоманова Михайла, пров.Підлісний, пров.Соборний, пров.Чубинського Павла, військове містечко 251 вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400 (Броварське вище училище фізичної культури, актова зала) Велика

321229 м.Бровари – вул.Амосова академіка: 51–137/1; вул.Вербна, вул.Винниченка Володимира, вул.Коновальця Євгена, вул.Костомарова Миколи, вул.Мельника Михайла, вул.Миколаївка, вул.Молодіжна, вул.Оболонська: 60–76; вул.Приймаченко Марії, вул.Шевченка: 1–9, 11–11А, 13–21, 127; вул.Шухевича Романа, пров.Винниченка Володимира, пров.Оболонський вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400 (Броварське вище училище фізичної культури, фойє) Велика

321230 м.Бровари – вул.Київська: 203–242/7, 244–244А, 246, 248, 250–260/1, 262–264/2, 268–280; вул.Кутового Володимира, вул.Симоненка Василя: 1–4/5; вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Шолом-Алейхема: 35–62, 64; пров.Івана Сокура вул.Шевченка, 23, м.Бровари, Київська обл., 07400 (Броварське вище училище фізичної культури, спортивна зала) Велика

321231 м.Бровари – вул.Гагаріна: 8–10А, 12–16; вул.Лагунової Марії: 1, 3, 5; вул.Шолом-Алейхема: 93–96; вул.Гагаріна, 12А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (гуртожиток ВАТ "Броварський завод будівельних конструкцій", актова зала) Велика

321232 м.Бровари – вул.Гагаріна: 1–7; вул.Київська: 294–298А; вул.Гагаріна, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400 (міський клуб, хореографічна зала) Велика

321233 м.Бровари – бульв.Незалежності: 2–2Б; вул.Гагаріна: 19–23; вул.Героїв УПА: 1–4, 6, 10, 12–12/1, 14, 16, 18–20/2, 22–30/1; вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №7, фойє старшого корпусу) Велика

321234 м.Бровари – бульв.Незалежності: 6–6В; вул.Блока Олександра: 19–21; вул.Героїв УПА: 5–5Б, 7А; вул.Рокосовського: 20–24/2; вул.Центральної Ради: 13–24; вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №7, фойє молодшого корпусу) Велика

321235 м.Бровари – бульв.Незалежності: 3–3Б; вул.Блока Олександра: 3–17; вул.Гагаріна: 11; вул.Лагунової Марії: 2, 4–4Б, 8/1–8/2; вул.Львівська: 1–15; вул.Рокосовського: 3–18/3; вул.Центральної Ради: 1–11/2; вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №7, спортзал) Велика

321236 м.Бровари – бульв.Незалежності: 4А–5, 7–8Б, 11, 13; бульв.Незалежності, 4, м.Бровари, Київська обл., 07400 (міський культурний центр "Прометей", ліва частина фойє) Велика

321237 м.Бровари – бульв.Незалежності: 10–10Б; вул.Героїв УПА: 11–11-11А, 13–13А, 15–15Г, 17–17В, 21, 31–80; вул.Львівська: 23–25/1; вул.Савченка Володимира: 19–37; вул.Чернігівська бульв.Незалежності, 4, м.Бровари, Київська обл., 07400 (міський культурний центр "Прометей", права частина фойє) Велика

321238 м.Бровари – вул.Лагунової Марії: 10–20; вул.Лагунової Марії, 11А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (навчально-виховний комплекс, фойє) Велика

321239 м.Бровари – бульв.Незалежності: 9–9А, 11А; вул.Короленка: 47, 49, 51, 53–53А, 54А, 56–56А; вул.Савченка Володимира: 3–17; пров.Короленка вул.Лагунової Марії, 11А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (навчально-виховний комплекс, спортзал) Велика

321240 м.Бровари – вул.Київська: 243–243А, 245, 247, 249–249Б, 302–312; вул.Малокиївська вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №5, спортзал, новий корпус) Велика

321241 м.Бровари – вул.Короленка: 55, 57–59, 61–63, 65, 67–68, 70; вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №5, фойє) Велика

321242 м.Бровари – вул.Київська: 261, 265–265/3, 300–300В; вул.Лагунової Марії: 7–7А, 9–9А; вул.Чубинського Павла: 3–16; вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №5, актова зала) Велика

321243 м.Бровари – вул.Петлюри Симона: 19–19Б, 23А–23В; вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №10, фойє, центральний вхід) Велика

321244 м.Бровари – вул.Петлюри Симона: 13–13А, 15–15А, 17–17А, 36–36Б; вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №10, спортзал) Велика

321245 м.Бровари – вул.Короленка: 60А–60Б, 64–64Б, 66–66А, 68А; вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №10, фойє початкової школи) Велика

321246 м.Бровари – вул.Короленка: 68Б, 70Б–74; вул.Петлюри Симона: 21–21В/5, 25–25Б; вул.Петлюри Симона, 17Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №10, фойє, 2-й поверх) Велика

321247 м.Бровари – вул.Бандери Степана: 45–115; вул.Воїнів-афганців, вул.Декабристів, вул.Залізнична, вул.Кармелюка Устима, вул.Костири Софронія, вул.Лісова, вул.Металургів, вул.Петлюри Симона: 1–12/1, 14, 16–16Г, 18–18/2, 20; вул.Січових Стрільців, вул.Старченка, вул.Чайковського, пров.Механізаторів, пров.Тракторний бульв.Незалежності, 14Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (Броварський професійний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика

321248 м.Бровари – бульв.Незалежності: 14Б–14/1, 17–21А; бульв.Незалежності, 14Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (Броварський професійний ліцей, їдальня) Велика

321249 м.Бровари – бульв.Незалежності: 15–15А; вул.Короленка: 1–46, 48–48/1, 50, 52, 54, 54Б; бульв.Незалежності, 12Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа мистецтв, фойє) Велика

321250 м.Бровари – бульв.Незалежності: 12–12В, 16А–16В; бульв.Незалежності, 12Б, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа мистецтв, хореографічна зала) Велика

321251 м.Бровари – вул.Бандери Степана: 1–43; вул.Гагаріна: 27–29; вул.Глинки, вул.Гончаренка Аверкія, вул.Дніпровська, вул.Кооперативна, вул.Мирного Панаса, вул.Сушка Романа, вул.Фонтене-су-Буа, вул.Холодноярська, пров.Глинки, пров.Сушка Романа вул.Гагаріна, 30, м.Бровари, Київська обл., 07400 (легкоатлетичний манеж, права частина спортивної зали) Велика

321252 м.Бровари – вул.Лермонтова: 1–20/2; вул.Москаленка Сергія, вул.Підприємницька, вул.Поповича, пров.Вавилова, пров.Холодильний вул.Москаленка Сергія, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400 (гімназія імені С.Олійника, актова зала) Велика

321253 м.Бровари – вул.Батуринська, вул.Боголюбова академіка, вул.Виговського Івана, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого: 1, 2, 4; вул.Гасин Ольги, вул.Гетьманська, вул.Ольжича Олега, вул.Онікієнка Олега: 1–75; вул.Радистів, пров.Вокзальний вул.Москаленка Сергія, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400 (гімназія імені С.Олійника, спортзал) Велика

321254 м.Бровари – вул.Олімпійська: 1–1Б, 3, 7–8Б; вул.Володимира Великого, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №2, фойє, права частина) Велика

321255 м.Бровари – вул.Олімпійська: 2–2А, 4–6А; вул.Володимира Великого, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400 (школа №2, фойє, ліва частина) Велика

321256 м.Бровари – вул.Базова, вул.Броварської сотні, вул.Виробнича, вул.Володимира Великого: 1А, 3–3Б, 5–35/1; вул.Гельсінської групи, вул.Конощенка Володимира, вул.Красилівська, вул.Лермонтова: 21–54; вул.Мазепи Івана, вул.Міхновського Миколи, вул.Олександровича Митрофана, вул.Онікієнка Олега: 76–242; вул.Павлова, вул.Ружного Михайла, пров.Виробничий вул.Броварської сотні, 7, м.Бровари, Київська обл., 07400 (спорткомплекс "Світлотехнік", спортзал) Велика

321257 м.Бровари – вул.Авіаційна, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воробйова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калнишевського Петра, вул.Космонавтів, вул.Левадівська, вул.Максимовича Михайла, вул.Мейса Джеймса, вул.Миру, вул.Олійника Степана, вул.Олімпійська: 9–10А; вул.Покровська, вул.Прилуцька, вул.Русанівська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана вул.Броварської сотні, 7, м.Бровари, Київська обл., 07400 (спорткомплекс "Світлотехнік", спортзал) Велика

321419 м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 17–17/1; вул.Грушевського Михайла, 21А, м.Бровари, Київська обл., 07400 (Палац творчості дітей та юнацтва, фойє, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
321258 Комунальне некомерційне підприємство "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області вул.Шевченка, 14, м.Бровари, Київська обл., 07400 Середня