Київська область - одномандатний виборчий округ №98

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бориспільської РДА

102

Відділ ведення ДРВ апарату Броварської РДА

29

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Бориспільської міської ради

43

Відділ ведення ДРВ Броварської міської ради Броварського району

5

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Переяславської міської ради

7

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
320137 с.Велика Олександрівка вул.Гагаріна, 11А, с.Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08320 (школа, фойє) Велика

320138 с.Безуглівка, с.Мала Олександрівка вул.Гагаріна, 11А, с.Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08320 (школа, спортивний зал) Середня

320139 с.Чубинське вул.Погребняка, 1, с.Чубинське, Бориспільський р-н, Київська обл., 08321 (Інститут розведення та генетики тварин імені В.М. Зубця НААН України, фойє) Велика

320140 с.Вишеньки – вул.Багринівська, вул.Бажана, вул.Берегова, вул.Березняківська, вул.Ботанічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Велика Набережна, вул.Вербицького, вул.Вишеньківська, вул.Вишнева, вул.В.Сосюри, вул.Героїв Космосу, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дубова, вул.Дубова 1, вул.Дубова 2, вул.Дубова 3, вул.Дубова 4, вул.Жертв Революції, вул.Житомирська, вул.Заплавна, вул.Золочівська, вул.Зоряна, вул.Івана Некрашевича, вул.Інформаційна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Київський шлях, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Колоскова, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Лан, вул.Лозова, вул.Ломоносова, вул.Медова, вул.Мисливська, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ожинна, вул.Пасічна, вул.Придніпровська, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.Русанівська, вул.Тороківська, вул.Урожайна, вул.Франка, вул.Щаслива, вул.Ясенева, пров.Золочівський, пров.Квітковий, пров.Пушкіна, Садівницьке товариство ГО «Веселка плюс», вулиця Західна, Садівницьке товариство ГО "Веселка плюс", вул.Щастя вул.Центральна, 87, с.Вишеньки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08341 (будинок культури, зала) Середня

320141 с.Вишеньки – вул.Братів Ганжів, вул.Вербова, вул.Веселкова, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Дружби народів, вул.Європейська, вул.Кар’єрна, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мостова, вул.М.Рильського, вул.Набережно-Лугова, вул.Оболонська, вул.Очеретна, вул.Очеретна 1, вул.Очеретна 2, вул.Очеретна 3, вул.Панаса Мирного, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Прорізна, вул.П.Тичини, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Софіївська, вул.Срібнокільська, вул.Театральна, вул.Травнева, вул.Фестивальна, вул.Храмова, вул.Центральна, вул.Чорновола, вул.Чубинського, вул.Шалімова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шовковична, вул.Юності, вул.Ялинкова, вул.Ялтинська, вул.Ярослава Мудрого, пров.Гайовий, пров.Затишний, пров.Лозовий, пров.Троянд, Дачне товариство «Русин», вулиця Русанівська, Кийлівське лісництво, Садівницьке товариство "Острів", вулиця Вишнева, Садівницьке товариство "Острів", вулиця Зоряна, Садівницьке товариство "Острів", вулиця Квіткова, Садівницьке товариство «Острів», вулиця Північна, Садівницьке товариство "Острів", вулиця Полярна, Садівницьке товариство "Острів", вулиця Райдужна, Садівниче товариство "Жолудь", вулиця Квіткова, СТ «Жолудь», вулиця Вишнева, СТ «Жолудь», вулиця Полунична, СТ "Жолудь", вулиця Травнева вул.Центральна, 87, с.Вишеньки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08341 (будинок культури, дискотечна зала) Середня

320142 с.Петропавлівське вул.Переселенців, 17, с.Петропавлівське, Бориспільський р-н, Київська обл., 08316 (будинок дитячої юнацької творчості, к.2) Середня

320143 с.Вороньків – вул.Берегова, вул.Бориса Мамайсура, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Горова, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.І.Мазепи, вул.Кутовська, вул.Миколи Карпенка, вул.Миру, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Осовиця, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Ясна, пров.Гагаріна, пров.Миру, пров.Парковий, пров.Романківський, пров.Шевченка, пров.Щасливий вул.Київська, 1, с.Вороньків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08352 (школа, рекреація, 1-й поверх) Середня

320144 с.Вороньків – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Заборного, вул.Зарічна, вул.І.Коновала, вул.Київська, вул.Кийлівська, вул.Кільцева, вул.Красна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Слобідська, вул.Українська, вул.Якова Ручко, пров.Київський, пров.Кийлівський, пров.Польовий, пров.Слобідський вул.Паркова, 2А, с.Вороньків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08352 (будинок культури, зала) Велика

320145 с.Жереб’ятин вул.Лісова, 1, с.Жереб’ятин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08355 (сільський клуб, зала) мала

320146 с.Гора – вул.Аеропортівська, вул.Басейна, вул.Бориспільська: 1–80; вул.Верни, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Жовтнева, вул.Західна, вул.І.Франка, вул.Калинова: 1–33; вул.Лесі Українки: 1–14; вул.Мічуріна: 1–78; вул.Мостова, вул.Покровська: 1–63А; вул.Пушкіна, вул.Ромашкова, вул.Садова, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Гірський, пров.Європейський, пров.Івана Котляревського вул.Центральна, 3, с.Гора, Бориспільський р-н, Київська обл., 08324 (школа, спортивний зал) Велика

320147 с.Гора – вул.Басюли, вул.Бориспільська: 81–143; вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Мазепи, вул.Інститутська, вул.Калинова: 34–57; вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лесі Українки: 15–65; вул.Лєрмонтова, вул.Липова, вул.Лісова, вул.Мисливська, вул.Михайла Грушевського, вул.Мічуріна: 79–137; вул.Молодіжна, вул.Науки, вул.Покровська: 64–94; вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тургєнєва, вул.Чубинського, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Лютневий, пров.Мирний, пров.Ошитківський, пров.Прорізний, пров.Чубинського вул.Науки, 1, с.Гора, Бориспільський р-н, Київська обл., 08324 (ДП "Центральна лабораторія якості води та грунтів" ІВПМ НААН, актова зала) Велика

320148 с.Глибоке вул.Центральна, 33, с.Глибоке, Бориспільський р-н, Київська обл., 08350 (будинок культури, зала обрядових подій) Велика

320149 с.Городище вул.Центральна, 18А, с.Городище, Бориспільський р-н, Київська обл., 08314 (сільський клуб, зала) мала

320150 с.Гнідин вул.Нова, 1, с.Гнідин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08340 (сільська рада, зала) Велика

320151 с.Головурів вул.Героя Радянського Союзу Гарфункіна, 15, с.Головурів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08353 (будинок культури, актова зала) Середня

320152 с.Кийлів вул.Дніпровська, 91, с.Кийлів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08354 (Кийлівське навчально-виховне об’єднання, їдальня) мала

320153 с.Дударків, с.Займище вул.Гоголя, 39, с.Дударків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08330 (будинок культури, глядацька зала) Велика

320154 с.Іванків – вул.Амосова, вул.Бориса Іванова, вул.Бориспільська, вул.Бродівська, вул.Вишнева, вул.В.Швеця, вул.Гагаріна, вул.Городищенська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.І.Сулими, вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Кобзаря, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лозова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Пінської Флотилії, вул.Польова, вул.Садова, вул.Ф.Петруся, вул.Харківська, вул.Центральна: 3А, 5А–7, 9–13А, 16–22; вул.Чубинського, вул.Шевченка, пров.Амосова, пров.Гагаріна, пров.Джерельний, пров.Комарова, пров.Набережний, пров.Народний, пров.Польовий, пров.Ф.Петруся, пров.Харківський, пров.Шевченка вул.Центральна, 2, с.Іванків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08335 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) Середня

320155 с.Іванків – вул.Березова, вул.Братуся, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Жовтнева, вул.Кагатська, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Любарецька, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О.Пчілки, вул.Піщана, вул.П.Орлика, вул.Прорізна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Центральна: 4–5, 8–8Б, 14–15; вул.Яблунева, пров.Незалежності, пров.Суворова, пров.Центральний вул.Центральна, 1, с.Іванків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08335 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

320156 с.Кучаків вул.Гетьмана Івана Сулими, 69А, с.Кучаків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08333 (школа, фойє) Середня

320157 с.Артемівка вул.Гетьмана Івана Сулими, 4Б, с.Артемівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08336 (сільський клуб, зала) мала

320158 с.Лебедин вул.Гетьмана Івана Сулими, 61, с.Лебедин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08338 (будівля спортивного залу, ігровий зал) Середня

320159 с.Сулимівка(Бориспільська міська територіальна громада) вул.Гетьмана Івана Сулими, 1А, с.Сулимівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08334 (сільський клуб, глядацька зала) мала

320160 с.Мала Стариця вул.Михайлівська, 38Б, с.Мала Стариця, Бориспільський р-н, Київська обл., 08339 (сільський клуб, глядацька зала) мала

320161 с.Любарці вул.Центральна, 62, с.Любарці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08360 (школа, фойє) Велика

320162 с.Тарасівка(Бориспільська міська територіальна громада) вул.Лесі Українки, 12А, с.Тарасівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08365 (торговий заклад, фойє) мала

320163 с.Мартусівка – вул.Бориспільська: 2–50А; вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Миколи Логвина, вул.Мойсєєва, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Чубинського, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Весняний, пров.Київський, пров.Кооперативний, пров.Котляревського, пров.Новий, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Шкільна, 1, с.Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08343 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

320164 с.Мирне вул.Центральна, 5В, с.Мирне, Бориспільський р-н, Київська обл., 08361 (будинок культури, фойє) Середня

320165 с.Малі Єрківці вул.Центральна, 8, с.Малі Єрківці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08312 (сільський клуб, глядацька зала) мала

320166 с.Проців вул.Дружби, 1К, с.Проців, Бориспільський р-н, Київська обл., 08344 (сільський клуб, зала) Середня

320167 с.Ревне вул.Шкільна, 24, с.Ревне, Бориспільський р-н, Київська обл., 08342 (школа, фойє) Середня

320168 с.Затишне вул.Центральна, 7, с.Затишне, Бориспільський р-н, Київська обл., 08345 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

320169 с.Рогозів вул.Центральна, 101, с.Рогозів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08351 (школа, фойє) Велика

320170 с.Кириївщина вул.Пушкіна, 2А, с.Кириївщина, Бориспільський р-н, Київська обл., 08326 (сільський клуб, зала) мала

320171 с.Сеньківка, с.Андріївка вул.Миру, 7, с.Сеньківка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08371 (будинок культури, зала) Середня

320172 с.Велика Стариця, с.Григорівка(Бориспільська міська територіальна громада) вул.Стасюка, 41А, с.Велика Стариця, Бориспільський р-н, Київська обл., 08317 (торговий центр, фойє) Середня

320173 с.Перегуди вул.Центральна, 47А, с.Перегуди, Бориспільський р-н, Київська обл., 08311 (сільський клуб, зала) мала

320174 с.Горобіївка вул.Центральна, 30А, с.Горобіївка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08315 (сільський клуб, зала) мала

320175 с.Сошників вул.Іванова, 2, с.Сошників, Бориспільський р-н, Київська обл., 08363 (сільський клуб, зала) Середня

320176 с.Старе – вул.Берегова, вул.Будівельників, вул.Дніпрова, вул.Заводська, вул.Загатка: 1–64; вул.Заповідна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Сріблянська, вул.Східна, вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Прорізний, пров.Садовий, пров.Сріблянський, пров.Шкільний вул.Перемоги, 1А, с.Старе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08362 (школа, спортивний зал) Велика

320177 с.Васильки вул.Центральна, 4А, с.Васильки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08364 (сільський клуб, зала) мала

320178 с.Щасливе – вул.Абрикосова, вул.Благовісна, вул.Богуславська, вул.Вереснева, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Врожайна, вул.Вукаловича, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–21, 24–92; вул.Гоголівська, вул.Давидова, вул.Демидівська, вул.Довженка, вул.Єдності України, вул.Житомирська, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Костянтинівська, вул.Лєрмонтова, вул.Липовий гай, вул.Лисенка: 2–7, 10; вул.Ліквідаторів ЧАЕС, вул.Лісова, вул.Л.Костенко, вул.Лугова, вул.Л.Українки: 1А–13, 15; вул.Львівська, вул.Мальовнича, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Мисливська, вул.Місячна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Вишні, вул.Олімпійська, вул.Перспективна, вул.П.Загребельного, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Фермерська, вул.Фестивальна: 2–23, 35; вул.Франка, вул.Чарівна, вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Чубинського, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Аріпей, пров.Лісний, пров.Надії, пров.Ювілейний вул.Героїв Майдану, 22, с.Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08325 (будинок культури, актова зала) Велика

320179 с.Щасливе – вул.Бориспільська, вул.Вишнева, вул.Героїв Майдану: 23; вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Лисенка: 9, 15; вул.Л.Українки: 14, 16–24; вул.Озерна, вул.Спортивна, вул.Фестивальна: 26–33, 37 гурт; вул.Шкільна, пров.Малиновий, пров.Фестивальний вул.Фестивальна, 37, с.Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08325 (школа, фойє) Велика

320180 с.Проліски вул.Соборна, 16, с.Проліски, Бориспільський р-н, Київська обл., 08322 (школа, актова зала) Велика

320251 с.Княжичі – вул.Бориспільська, вул.Броварська, вул.Вереснева, вул.Гагаріна, вул.Глибока, вул.Гороб’я, вул.Грушевського, вул.Дарницька, вул.І.Франка, вул.Кінна, вул.Корольова, вул.Кутузова, вул.Куценка, вул.Лисенка, вул.Л.Українки, вул.Майська, вул.Максименка, вул.Мандаринова, вул.Марії Лагунової, вул.Медова, вул.Мирна, вул.Незалежності, вул.Новосьолова, вул.Осинкова, вул.Перемоги, вул.Петренка, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Слави, вул.Сонячна, вул.Стельмаха, вул.Стуса, вул.Травнева, вул.Требухівська, вул.Урожайна, вул.Ф.Тетянича, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Бориспільський, пров.Кутузова вул.Шкільна, 8, с.Княжичі, Броварський р-н, Київська обл., 07455 (школа, фойє) Велика

320252 с.Княжичі – вул.Абрикосова, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Крут, вул.Гузара, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Ентузіастів, вул.Залозного, вул.Зелена, вул.Кагатна, вул.Київська, вул.Княжа, вул.Лісна, вул.Маляренка, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Піщана, вул.Преображенська, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Соборності, вул.Стогнія, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, вул.Ялинкова, вул.Ясна, пров.Гузара, пров.Залозного, пров.Київський, пров.Княжий, пров.Ясний, "Берізка-1" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 2, "Берізка-1" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 3, "Берізка-2" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 10, "Геолог" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 11, "Дніпро" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Дніпровська, "Дніпро" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Яблунева, "Дружба" садове товариство, вул.Лінія 7, "Енергія" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 2, "Журналіст" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 4, "Княжичі" садове товариство, вул.Лінія 6, Масив Садових Товариств "Ялинка", вул.Садова 10, Масив Садових Товариств "Ялинка", вул.Садова 2, Масив ’Ялинка’, вул.Лінія, Масив ’Ялинка’, вул.Садова 1, Масив ’Ялинка’, вул.Центральна, Масив ’Ялинка’, вул.Черешнева, "Нейрохірург" садове товариство масиву садівничих товарств "Ялинка", вул.Садова 6, "Облагропром" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 7, "Пролісок" садове товариство масиву садових товариств "Ялинка-2", вул.Лінія 9, «Райдуга» садове товариство масиву садівничих товариств «Ялинка», вул.Садова 4, "Райдуга" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 6, садове товариство ’Ялинка’, вул.Дніпровська, садове товариство ’Ялинка’, вул.Калинова, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 11, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 12, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 3, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 6, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 7, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 8, садове товариство ’Ялинка’, вул.Садова 9, садове товариство ’Ялинка-2’, вул.Лінія 8, "Світанок" садівниче товариство, вул.Лінія 11, "Світанок-2" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Княжицька, "Факел" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 2, "Ялинка-2" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Лінія 12, "Ялинка-2" садове товариство масиву садівничих товариств "Ялинка", вул.Садова 11, "Ялинка-3" садове товариство, вул.Лінія 3 вул.Слави, 9, с.Княжичі, Броварський р-н, Київська обл., 07455 (будинок культури, спортзал) Велика

320273 с.Требухів – вул.Амбулаторна, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Горобинова, вул.І.Ковбасинського, вул.Княжицька, вул.Ковпака, вул.Крайова, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.М.Галагана, вул.М.Грушевського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.О.Холод, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Амбулаторний, пров.Ватутіна, пров.Городчанський, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Броварська, 16, с.Требухів, Броварський р-н, Київська обл., 07454 (школа, фойє) Велика

320274 с.Требухів – вул.Березова, вул.Броварська, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Городня, вул.Горького, вул.Г.Сковороди, вул.Дударківська, вул.Жукова, вул.Жулянівська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Липнева, вул.Малинова, вул.Н.Буяло, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Старий Шлях, вул.Тиха, вул.Торгмашівська, вул.Центральна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Вокзальний, пров.Городній, пров.Горького, пров.Квітневий, пров.Покровський, пров.Польовий, пров.Старий Шлях, пров.Тихий вул.Броварська, 16, с.Требухів, Броварський р-н, Київська обл., 07454 (школа, спортзал) Велика

320275 с.Требухів – вул.Бабича, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербна, вул.Вільна, вул.Володимирська, вул.Гайова, вул.Гоголівська, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Єсєніна, вул.Жовтнева, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Кучанська, вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.Миколи Сома, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.П’ятниці, вул.Світанкова, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шереметова, вул.Яблунева, пров.Матросова, пров.Суворова, "Переможець" садівниче товариство, вул.Заозерна 6, "Переможець" садівниче товариство, вул.Придорожна, «Переможець» садівниче товариство, вул.Центральна, садове товариство "Переможець", вул.1 Приозерна, садове товариство "Переможець", вул.4 Приозерна, садове товариство "Переможець", вул.6 Приозерна, с.Переможець вул.Горького, 2, с.Требухів, Броварський р-н, Київська обл., 07454 (будинок культури, фойє) Велика

320431 смт Згурівка – вул.Б.Бригінських, вул.Будівельників, вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заможна, вул.Іванківська, вул.Корольова, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Лохвицька, вул.Лубенська, вул.Л.Українки, вул.Миргородська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морянська, вул.Московська, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Петровського, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Хорольська, вул.Чернігівська, вул.Чкалова, пров.Гоголя, пров.Заможний, пров.Зоряний, пров.Молодіжний, пров.Новий, пров.Садовий, пров.Слов’янський, пров.Чкалова вул.Кошового, 34, смт Згурівка, Броварський р-н, Київська обл., 07600 (відділ культури, молоді і спорту, фойє) Велика

320432 смт Згурівка – вул.Берегова, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Кирія, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Свободи, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юності, пл.І.Кирія, пров.Набережний, пров.Шевченка вул.Героїв Майдану, 1, смт Згурівка, Броварський р-н, Київська обл., 07600 (школа, фойє) Велика

320433 смт Згурівка – вул.Большака, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.І.Франка, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Переяславська, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Сумська, вул.Центральна, пров.Незалежності, пров.Український вул.Українська, 10, смт Згурівка, Броварський р-н, Київська обл., 07600 (селищна рада, актова зала) Середня

320434 смт Згурівка – вул.Поповича, вул.Урожайна, вул.Яблунева, пров.Весняний, пров.Польовий вул.Садова, 1, смт Згурівка, Броварський р-н, Київська обл., 07600 (адмінбудинок ФГ "Родина 2007", зала засідань) мала

320435 с.Щасливе вул.Шевченка, 2, с.Щасливе, Броварський р-н, Київська обл., 07605 (сільський клуб, актова зала) мала

320436 с.Аркадіївка, с.Терлещина вул.Миру, 2, с.Аркадіївка, Броварський р-н, Київська обл., 07611 (школа, актова зала) Середня

320437 с.Безуглівка вул.Большака, 11, с.Безуглівка, Броварський р-н, Київська обл., 07640 (будинок культури, фойє) мала

320438 с.Свобода вул.Космонавтів, 5, с.Свобода, Броварський р-н, Київська обл., 07640 (сільський клуб, актова зала) мала

320439 с.Великий Крупіль вул.Шкільна, 2, с.Великий Крупіль, Броварський р-н, Київська обл., 07620 (школа, спортзал) мала

320440 с.Малий Крупіль вул.Незалежності, 10, с.Малий Крупіль, Броварський р-н, Київська обл., 07620 (сільський клуб, актова зала) мала

320441 с.Войтове вул.Чкалова, 1, с.Войтове, Броварський р-н, Київська обл., 07621 (сільська рада, актова зала) Середня

320442 с.Софіївка вул.Гагаріна, 20, с.Софіївка, Броварський р-н, Київська обл., 07622 (школа, спортзал) мала

320443 с.Вознесенське, с.Вишневе, с.Гречана Гребля вул.Українська, 141, с.Вознесенське, Броварський р-н, Київська обл., 07652 (школа, спортзал) мала

320444 с.Жуківка вул.Каштанова, 69, с.Жуківка, Броварський р-н, Київська обл., 07643 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Каштанова, 72, с.Жуківка, Броварський р-н, Київська обл., 07643
Середня

320445 с.Красне вул.Семенова, 19А, с.Красне, Броварський р-н, Київська обл., 07612 (школа, фойє) мала

320446 с.Олександринівка вул.Першотравнева, 2, с.Олександринівка, Броварський р-н, Київська обл., 07612 (сільський клуб, фойє) мала

320447 с.Лизогубова Слобода вул.Шкільна, 1, с.Лизогубова Слобода, Броварський р-н, Київська обл., 07650 (школа, каб.9) мала

320448 с.Мала Березанка, с.Левченкове вул.Козацька, 22, с.Мала Березанка, Броварський р-н, Київська обл., 07642 (школа, фойє) мала

320449 с.Мала Супоївка вул.Роговця, 4А, с.Мала Супоївка, Броварський р-н, Київська обл., 07644 (сільська рада, фойє)
/
вул.Роговця, 4Б, с.Мала Супоївка, Броварський р-н, Київська обл., 07644
мала

320450 с.Нова Олександрівка, с.Вільне(Згурівська селищна територіальна громада), с.Старе вул.Українська, 16, с.Нова Олександрівка, Броварський р-н, Київська обл., 07623 (будинок культури, актова зала) Середня

320451 с.Нова Оржиця, с.Зелене вул.Молодіжна, 39, с.Нова Оржиця, Броварський р-н, Київська обл., 07653 (сільський клуб, актова зала) мала

320452 с.Пасківщина вул.Центральна, 22, с.Пасківщина, Броварський р-н, Київська обл., 07630 (будинок культури, фойє) мала

320453 с.Любомирівка, с.Горбачівка, с.Пайки вул.Шевченка, 35, с.Любомирівка, Броварський р-н, Київська обл., 07651 (сільська рада, актова зала)
/
вул.Шевченка, 33, с.Любомирівка, Броварський р-н, Київська обл., 07651
Середня

320454 с.Середівка, с.Олексіївка вул.Дідика, 30, с.Середівка, Броварський р-н, Київська обл., 07610 (школа, спортзал) мала

320455 с.Стара Оржиця вул.Центральна, 83, с.Стара Оржиця, Броварський р-н, Київська обл., 07632 (школа, спортзал) Середня

320456 с.Іллінське, с.Турівка, с.Урсалівка вул.Київська, 11, с.Турівка, Броварський р-н, Київська обл., 07631 (школа, спортзал) мала

320457 с.Усівка вул.Центральна, 20, с.Усівка, Броварський р-н, Київська обл., 07613 (сільська рада, актова зала) Середня

320458 с.Черевки вул.Українська, 21, с.Черевки, Броварський р-н, Київська обл., 07624 (сільська рада, бібліотека) мала

320459 с.Шевченкове(Згурівська селищна територіальна громада), с.Володимирське, с.Майське вул.Шевченка, 28, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07641 (школа, каб.1) мала

320775 с.Велика Каратуль, с.Мар’янівка, с.Плескачі вул.Сахна, 25В, с.Велика Каратуль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08440 (будинок культури, зал) Середня

320776 с.Виповзки вул.Перемоги, 2Б, с.Виповзки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08443 (сільський клуб, зал великий) мала

320777 с.Вовчків вул.Лесі Українки, 33, с.Вовчків, Бориспільський р-н, Київська обл., 08411 (будинок культури, фойє) мала

320778 с.Гайшин, с.Гребля, с.Чирське вул.Покровська, 14, с.Гайшин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08412 (будинок культури, зал) Середня

320779 с.Гланишів, с.Довга Гребля вул.Покровська, 20В, с.Гланишів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08413 (будинок культури, зал) Середня

320780 с.Горбані вул.Центральна, 31, с.Горбані, Бориспільський р-н, Київська обл., 08464 (будинок культури, кімната для артистів) мала

320781 с.Чопилки вул.Шевченка, 57А, с.Чопилки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08464 (фельшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

320782 с.Дем’янці вул.Центральна, 52Б, с.Дем’янці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08431 (будинок культури, зал) Середня

320783 с.Харківці вул.Альтицька, 32/1, с.Харківці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08433 (сільський клуб, зал) мала

320784 с.Дениси вул.Центральна, 51Б, с.Дениси, Бориспільський р-н, Київська обл., 08444 (адмінбудинок, зал) мала

320785 с.Дівички – вул.Алтуф’єва, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Космонавтів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Трубіжська вул.Гагаріна, 10/1, с.Дівички, Бориспільський р-н, Київська обл., 08434 (будинок культури, зал) Середня

320786 с.Дівички – вул.Артилеристів вул.Артилеристів, в/ч А3085, с.Дівички, Бориспільський р-н, Київська обл., 08457 (військова частина А3085, зал) Середня

320787 с.Єрківці вул.Молодіжна, 1В, с.Єрківці, Бориспільський р-н, Київська обл., 08430 (навчально-виховне об'єднання, фойє) Середня

320788 с.Студеники – вул.Діагональна, вул.Корзуна, вул.Кравченка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Переяславська, вул.Польова, вул.Пономаренка, вул.Садова-1, вул.Садова-2, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.Діагональний-1, пров.Діагональний-2, пров.Кравченка, пров.Пономаренка-1, пров.Пономаренка-2 вул.Переяславська, 17, с.Студеники, Бориспільський р-н, Київська обл., 08421 (будинок культури, зал) Середня

320789 с.Студеники – вул.Акаційова, вул.Вишнева, вул.Кільцева, вул.Козелецька, вул.Лісова, вул.Мохорівка, вул.Озерна, вул.Переяславське шосе, вул.Студениківська, вул.Якушева, пров.Козелецький, пров.Лісовий, пров.Переяславське шосе-1, пров.Переяславське шосе-2, пров.Якушева вул.Якушева, 30А, с.Студеники, Бориспільський р-н, Київська обл., 08421 (цех переробки деревини, фойє) мала

320790 с.Ковалин вул.Центральна, 20, с.Ковалин, Бориспільський р-н, Київська обл., 08435 (будинок культури, фойє) Середня

320791 с.Козлів вул.Шляхова, 65, с.Козлів, Бориспільський р-н, Київська обл., 08422 (будинок культури, зал) мала

320792 с.Лецьки, с.Вінинці вул.Мостового, 1В, с.Лецьки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08451 (будинок культури, фойє) Середня

320793 с.Пологи-Чобітки вул.Переяславська, 30Б, с.Пологи-Чобітки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08453 (сільський клуб, зал) мала

320794 с.Мазінки вул.Миру, 35, с.Мазінки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08432 (сільська рада, зал) Середня

320795 с.Мала Каратуль вул.Переяславська, 2Б, с.Мала Каратуль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08450 (будинок культури, зал) мала

320796 с.Воскресенське, с.Травневе вул.Центральна, 24А, с.Воскресенське, Бориспільський р-н, Київська обл., 08450 (сільський клуб, зал) мала

320797 с.Переяславське вул.Переяславська, 2, с.Переяславське, Бориспільський р-н, Київська обл., 08420 (будинок культури, зал) Середня

320798 с.Пологи-Вергуни – вул.Луки, вул.Макаренка, вул.Миколаєнка, вул.Миру, вул.Одинця, вул.Підгірна, вул.Шевченка, с.Натягайлівка, с.Перше Травня вул.Макаренка, 15, с.Пологи-Вергуни, Бориспільський р-н, Київська обл., 08463 (будинок культури, зал) Середня

320799 с.Пологи-Вергуни – вул.Жовтнева, вул.Польова вул.Жовтнева, 17, с.Пологи-Вергуни, Бориспільський р-н, Київська обл., 08463 (будинок механізаторів, фойє) мала

320800 с.Пологи-Яненки вул.Миру, 60А, с.Пологи-Яненки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08470 (будинок культури, зал) мала

320801 с.Помоклі вул.Покровська, 22, с.Помоклі, Бориспільський р-н, Київська обл., 08442 (будинок культури, зал) Середня

320802 с.Пристроми, с.Заострів вул.Черняховського, 69/1, с.Пристроми, Бориспільський р-н, Київська обл., 08410 (сільський клуб, зал) Середня

320803 с.Світанок вул.Київська, 25, с.Світанок, Бориспільський р-н, Київська обл., 08472 (будинок культури, фойє) мала

320804 с.Сомкова Долина, с.Соснівка вул.Якима Сомка, 70, с.Сомкова Долина, Бориспільський р-н, Київська обл., 08424 (сільський клуб, зал) мала

320805 с.Соснова вул.Центральна, 6, с.Соснова, Бориспільський р-н, Київська обл., 08423 (будинок культури, зал) Середня

320806 с.Стовп’яги вул.Шевченка, 78, с.Стовп’яги, Бориспільський р-н, Київська обл., 08436 (будинок культури, зал) Середня

320807 с.Веселе, с.Гречаники, с.Кавказ вул.Миру, 2, с.Веселе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08436 (колишній дитсадок, зал) Середня

320808 с.Строкова вул.Центральна, 3, с.Строкова, Бориспільський р-н, Київська обл., 08441 (сільський клуб, зал) мала

320809 с.Ташань вул.Центральна, 11А, с.Ташань, Бориспільський р-н, Київська обл., 08460 (будинок культури, зал) мала

320810 с.Положаї вул.Космонавтів, 20А, с.Положаї, Бориспільський р-н, Київська обл., 08461 (клуб села, зал) мала

320811 с.Улянівка вул.Шкільна, 47, с.Улянівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08471 (будинок культури, фоє) мала

320812 с.Тарасівка(Ташанська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 37, с.Тарасівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08471 (сільський клуб, фоє) мала

320813 с.Хоцьки вул.Старий Шлях, 50, с.Хоцьки, Бориспільський р-н, Київська обл., 08473 (будинок культури, зал) Середня

320814 с.Циблі вул.Шевченка, 41, с.Циблі, Бориспільський р-н, Київська обл., 08454 (будинок культури, малий зал) Велика

320815 с.Шевченкове(Ташанська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 24, с.Шевченкове, Бориспільський р-н, Київська обл., 08462 (школа, зал) мала

321048 м.Яготин – вул.Ветеранів, вул.Визволителів, вул.Гоголя, вул.Крилова, вул.Леонтовича, вул.Переяслівська: 63–63А, 65–69, 71–141; вул.Робітнича, вул.Чехова, пров.Гоголя, с.Червоне Заріччя, с.Соколівщина вул.Ветеранів, 5, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (Яготинський районний інклюзивно-ресурсний центр, к.3) Середня

321049 м.Яготин – вул.Бранця, вул.Гирича, вул.Декабристів, вул.Дмитрівська, вул.Драгоманова, вул.Макаренка, вул.Максима Рильського, вул.Незалежності: 91, 93, 95, 97–103, 107–119, 121–121В, 123, 125–125Б, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171; вул.Некрасова, вул.Переяслівська: 2, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70; вул.Роговця, вул.Тургенєва, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, пров.Алєксєєвої Ніни, пров.Вороного, пров.Глінки, пров.Макаренка, пров.Некрасова, пров.Сагайдачного, пров.Сонячний, пров.Шкільний, пров.Яблуневий вул.Незалежності, 105, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (школа №3, фойє, 1-й поверх) Середня

321050 м.Яготин – вул.Антонова Олега, вул.Васнецова, вул.Героїв Танкістів, вул.Зоряна, вул.Катерини Білокур, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 166, 168, 170, 172–192; вул.Озерна, вул.Патона Євгена, вул.Петлюри, вул.Розумівська, вул.Розумовського, вул.Рокитнянська, вул.Сікорського Ігоря, вул.Чубинського, вул.Шевченка: 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357–357А, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375–375А, 377, 379, 381, 383, 385, 414–456; вул.Ярослава Мудрого, вул.Ясногірська, вул.24 Серпня, пров.Аптечний, пров.Гайдамацький, пров.Данила Галицького, пров.Зв’язківців, пров.Лобановського Валерія: 1–13, 15, 17, 19, 21; пров.Мисливський, пров.Незалежності, пров.Озерний, пров.Пчілки Олени вул.Шевченка, 422, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (філія по експлуатації газового господарства, актова зала, 2-й поверх) Середня

321051 м.Яготин – вул.Незалежності: 89, 104, 120–120/1, 122, 124, 126–128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 150, 152А–152Б, 154, 156, 158, 160, 164; вул.Переяслівська: 1, 3–9, 11, 13–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Пирогова, вул.Шевченка: 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 305, 307, 309, 311, 313, 318–326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362–362/1, 364, 366–366А, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386–412А; пров.Лобановського Валерія: 14, 16, 18, 20–20Б, 22–32; пров.Нахімова, пров.Офіцерський, пров.Переяславський, пров.Пирятинський, пров.Шевченка, пров.Шмідта вул.Незалежності, 87, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (районний будинок культури, фойє) Середня

321052 м.Яготин – вул.Бондаренка, вул.Грінченка, вул.Дарницька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–78; вул.Козацька, вул.Кравченка, вул.Незалежності: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–49, 51, 53–57, 59; вул.Паркова: 27, 29, 31–81; вул.Студентська, вул.Тесленка, вул.Шевченка: 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–122, 124–124А, 126, 128, 141, 143–143А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157А, 159, 161, 163; вул.Незалежності, 30А, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (дитячий садок "Пролісок", фойє, 1-й поверх) Середня

321053 м.Яготин – вул.Василя Большака, вул.Винниченка, вул.Дарницька: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Лермонтова, вул.Лихачова, вул.Незалежності: 2, 4, 6–6А, 8, 10–12, 14–14Б, 16, 18–18Б, 20, 22, 24–24А; вул.Паркова: 1–26, 28, 30; вул.Стуса Василя, вул.Червоного Хреста, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137; пров.Гастелло, пров.Непорожнього, пров.Симоненка Василя, пров.Чкалова вул.Незалежності, 30А, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (Дитячий садок "Пролісок", спортивна зала, 2-й поверх) Середня

321054 м.Яготин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна: 32–68А; вул.Заводська, вул.Заслонова, вул.Івана Мазепи: 1–25, 27; вул.Кузнєцова Олександра, вул.Лисенка Миколи, вул.Незалежності: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Комарова, пров.Сковороди вул.Богдана Хмельницького, 1, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Середня

321055 м.Яготин – вул.Ватутіна, вул.Київська, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Трудових Резервів, вул.Черняховського, пров.Говорова: 27, 29; пров.Черкаський вул.Київська, 6, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (Яготинський центр професійно-технічної освіти, актова зала) Середня

321056 м.Яготин – вул.Відродження, вул.Говорова, вул.Грушевського, вул.Достоєвського, вул.Кутузова, вул.Панаса Мирного, вул.Привокзальна, вул.Сінна, вул.Сірка Івана, вул.Старицького, вул.Толбухіна: 1–56, 58, 60, 62, 64–64В, 66, 68–68А; вул.Франка, вул.Чайковського, пров.Вільний, пров.Вузький, пров.Говорова: 1–26, 28, 38–50; пров.Залізничний, пров.Сінний, пров.Франка вул.Привокзальна, 21, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (хлібоприймальне підприємство, актова зала) Середня

321057 м.Яготин – вул.Дорошенка, вул.Інженерна, вул.Карпенка-Карого, вул.Маркевича, вул.Наливайка, вул.Орлика Пилипа, вул.Рєпніних, вул.Соборна, вул.Толбухіна: 57, 59А, 61, 63, 65, 67, 69–182; вул.Ціолковського, пров.Запорізький, пров.Карпенка-Карого, пров.Толбухіна, пров.Ціолковського вул.Ціолковського, 82, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (підсобне господарство цукрозаводу, актова зала) Середня

321058 м.Яготин – вул.Вокзальна: 2–22; вул.Згурівська, вул.Івана Мазепи: 26, 28–127; вул.Короленка, вул.Котляревського: 1–78; вул.Олеся Олександра: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–127; вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Радіщева, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 2–53, 55, 57, 59; пров.Вокзальний, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Сільгосптехніки, пров.Супійський вул.Шевченка, 21, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (дитячий садок "Дюймовочка", музична зала, 1-й поверх) Середня

321059 м.Яготин – вул.Будівельна, вул.Грабовського, вул.Добролюбова, вул.Клубна, вул.Котляревського: 79–128; вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лейтенанта Посітка, вул.Маяковського, вул.Мирська, вул.Миру, вул.Мономаха, вул.Набережна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Олеся Олександра: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Рєпіна, вул.Філатова, вул.Шевченка: 54, 56, 58, 60–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119; вул.Шкільна Площа, пров.Лісняківський, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Філатова вул.Шевченка, 86, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

321060 м.Яготин – вул.Глібова, вул.Гордієнка Дмитра, вул.Дарвіна, вул.Ліснянська, вул.Мічуріна, вул.Пасічна, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Шляховиків, пров.Мічуріна, пров.Пасічний, пров.Степовий, пров.Стрілецький, пров.Толстого вул.Мічуріна, 71, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (дитячий садок "Волошка", групова кімната, 1-й поверх) Середня

321061 м.Яготин – вул.Богуна Івана, вул.Гагаріна, вул.Інтернаціоналістів, вул.Кільцева, вул.Косяченка, вул.Мініна, вул.Мінська, вул.Олімпійська, вул.Пирятинська, вул.Чорновола В’ячеслава вул.Кільцева, 6, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (філія Яготинське районне дорожнє управління, актова зала) Середня

321062 м.Яготин – вул.Бабія Павла, вул.Каштанова Алея: 2, 4; вул.Ломоносова, вул.Незалежності: 50, 52–52А; вул.Річна, вул.Футбольна, вул.Шевченка: 130, 132, 134, 136, 138–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164–221, 223; пров.Ломоносова, пров.Футбольний вул.Шевченка, 202, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (житлово-експлуатаційна контора, актова зала) Середня

321063 м.Яготин – вул.Каштанова Алея: 1, 3, 7; вул.Незалежності: 58, 60–88, 90, 92, 94–94А, 96; вул.Шевченка: 222, 224–266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302–304, 306, 308, 310, 312, 314–316; пров.Довженка вул.Шевченка, 235, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Середня

321064 с.Богданівка, с.Коптевичівка вул.Бондаренка, 95, с.Богданівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07742 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

321065 с.Годунівка вул.Перемоги, 81, с.Годунівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07732 (сільський будинок культури, фойє) мала

321066 с.Двірківщина, с.Воронівщина, с.Кайнари, с-ще Черняхівка вул.Центральна, 8, с.Двірківщина, Бориспільський р-н, Київська обл., 07740 (Двірківщинська ЗОШ, спортивний зал) мала

321067 с.Лебедівка, с.Жоравка вул.Шкільна, 4А, с.Жоравка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07733 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

321068 с.Засупоївка, с.Григорівка(Яготинська міська територіальна громада), с.Федорівка вул.Центральна, 86, с.Засупоївка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07714 (сільський будинок культури, кінозала) Середня

321069 с.Капустинці вул.Миру, 18А, с.Капустинці, Бориспільський р-н, Київська обл., 07754 (будинок культури, фойє) Середня

321070 с.Добраничівка, с.Плужники вул.Музейна, 19, с.Добраничівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07755 (сільський клуб, глядацька зала) мала

321071 с.Кулябівка, с.Тужилів, с.Шевченкове(Яготинська міська територіальна громада) вул.Миру, 181, с.Кулябівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07712 (сільський будинок культури, кінозала) мала

321072 с.Лемешівка вул.Центральна, 203, с.Лемешівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07730 (Лемешівська ЗОШ, фойє) Середня

321073 с.Гензерівка, с.Лукомщина вул.Шкільна, 67, с.Гензерівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07731 (Гензерівський сільський клуб, глядацька зала) мала

321074 с.Лозовий Яр вул.Шевченка, 98, с.Лозовий Яр, Бориспільський р-н, Київська обл., 07720 (сільський будинок культури, фойє) мала

321075 с.Ничипорівка вул.Андрія Бобира, 14, с.Ничипорівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07751 (сільський будинок культури, хол) Середня

321076 с.Трубівщина вул.Денисовецька, 18, с.Трубівщина, Бориспільський р-н, Київська обл., 07752 (філія Ничипорівського сільського будинку культури в с.Трубівщина, дискозал) мала

321077 с.Панфили вул.Центральна, 34, с.Панфили, Бориспільський р-н, Київська обл., 07750 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

321078 с.Райківщина, с.Розумівка, с.Рокитне вул.Освіти, 2, с.Райківщина, Бориспільський р-н, Київська обл., 07713 (дитячий садок, фойє) мала

321079 с.Сотниківка вул.Миру, 56, с.Сотниківка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07711 (сільський будинок культури, фойє) Середня

321080 с.Сулимівка(Яготинська міська територіальна громада), с.Божки вул.Кравченка, 134, с.Сулимівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07722 (сільський клуб, актовий зал)
/
вул.Кравченка, 122, с.Сулимівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07722
Середня

321081 с.Супоївка, с.Дзюбівка, с.Озерне, с.Черкасівка вул.Вітовецька, 100, с.Супоївка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07710 (Супоївський навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

321082 с.Фарбоване вул.Молодіжна, 1А, с.Фарбоване, Бориспільський р-н, Київська обл., 07753 (сільський будинок культури, фойє) Середня

321083 с.Червоне вул.Шевченка, 2, с.Червоне, Бориспільський р-н, Київська обл., 07721 (сільський клуб, дискозал) мала

321084 с.Черняхівка, с-ще Гречанівка вул.Шкільна, 1, с.Черняхівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 07741 (сільський будинок культури, дискозал) Середня

321193 м.Бориспіль – вул.Аеродромна, вул.Бабкіна, вул.Дарвіна, вул.Євгена Горбатюка, вул.Єсеніна, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Київський Шлях: 1–1К, 2А–3, 5, 11; вул.Кринична, вул.Павловського, вул.Чумацька, пров.Аеродромний, пров.Бабкіна вул.Київський Шлях, 2, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (клуб аеропорту "Бориспіль", фойє) Велика

321194 м.Бориспіль – вул.Авіаторів, вул.Академіка Френкеля, вул.Глібова, вул.Київський Шлях: 1/24–1/52, 13, 17, 19; вул.Панаса Мирного, вул.Соборна вул.Соборна, 3, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08303 (школа №8, фойє) Велика

321195 м.Бориспіль – вул.Байди-Вишневецького, вул.Броварська, вул.Георгія Тороповського, вул.Київський Шлях: 27–29, 31; вул.Миру, вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Сергія Камінського, вул.Толстого, пров.Соборний, пров.Толстого вул.Полтавська, 28, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (дошкільний навчальний заклад "Журавонька", музична зала) Велика

321196 м.Бориспіль – вул.Головатого: 76–76Б; вул.Дружби: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39–60; вул.Залізнична, вул.Карла Маркса, вул.Назарія Яремчука, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Скіфська, пров.Залізничний, пров.Привокзальний вул.Скіфська, 21, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (дошкільний навчальний заклад "Берегиня", актова зала, 2-й поверх) Велика

321197 м.Бориспіль – вул.Антона Калити, вул.Бажана, вул.Бориспільська, вул.Василя Швеця, вул.Великопромінська, вул.Весняна, вул.Визволителів, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимира Мономаха, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Гостинна, вул.Григорія Верьовки, вул.Декабристів, вул.Євгена Гребінки, вул.Завокзальна, вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Княжицька, вул.Космонавтів, вул.Лозова, вул.Максима Рильського, вул.Мальовнича, вул.Марії Приймаченко, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Вербицького, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Олександра Невського, вул.Олександрівська, вул.Олеся Бердника, вул.Отамана Зеленого, вул.Павла Тичини, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Партизанів, вул.Патріотів, вул.Петропавлівська, вул.Північна, вул.Прип’ятська, вул.Промінська, вул.Профспілкова, вул.Райдужна, вул.Світлична, вул.Софії Ковалевської, вул.Східна, вул.Тисячоліття Борисполя, вул.Урожайна, вул.Чибісова, вул.Чорнобильська, вул.Шолохова, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Юрія Кондратюка, вул.Ялинкова, пров.Василя Швеця, пров.Декабристів, пров.Княжицький, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Олександра Невського, пров.Олександрівський, пров.Павла Тичини, пров.Петропавлівський, пров.Прип’ятський, пров.Профспілковий, пров.Світличний, пров.Східний, пров.Чибісова, пров.Шолохова, пров.Ювілейний, пров.1 Шолохова вул.Михайла Калмикова, 7, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08304 (школа №7, фойє) Велика

321198 м.Бориспіль – вул.Бандуристів, вул.Вокзальна, вул.Екскаваторна, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Калмикова, вул.Поповича, вул.Старовокзальна, вул.Трипільська, вул.Ушакова, вул.Шевченка: 94–94А, 96, 102–102/2, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–118А, 120–120А, 122, 124, 165–181; вул.Юрія Гагаріна, пров.Старовокзальний, ОКПП "Київ" вул.Ушакова, 17, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08304 (державний професійно-технічний навчальний заклад "Бориспільський професійний ліцей", фойє) Велика

321199 м.Бориспіль – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Віктора Йови, вул.Головатого: 15–18, 23А–75, 77–89; вул.Дружби: 1–20, 22, 24, 26–26/1, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Маяковського, вул.Миколи Березового, вул.Михайлівська, вул.Сорочинська, пров.Богдана Хмельницького, пров.Будівельний, пров.Головатого, пров.Дружби, пров.Маяковського, пров.Шкільний вул.Головатого, 19, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (школа №6, фойє,1-й поверх) Велика

321200 м.Бориспіль – вул.Ганни Берло, вул.Головатого: 7; вул.Лютнева, вул.Марії Заньковецької, вул.Філатова, пров.Лютневий вул.Головатого, 32А, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені П.Чубинського, актова зала) Велика

321201 м.Бориспіль – вул.Головатого: 1–3; вул.Київський Шлях: 4, 6–8, 16, 18–18Б, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45; вул.Лютнева, 14, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (дошкільний навчальний заклад "Росинка", музична зала) Велика

321202 м.Бориспіль – вул.Володимира Момота: 1–39, 40Б–42, 46–48, 172А; вул.Захисників Вітчизни, вул.Січнева, Соцмістечко: 9, 12–367; вул.Володимира Момота, 16А, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст." ім.К. Могилка, їдальня) Велика

321203 м.Бориспіль – вул.Бориса Дробинського, вул.Головатого: 4–6, 8; вул.Київський Шлях: 20–24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–70; вул.Новопрорізна: 2; вул.Головатого, 19, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (школа №6, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

321204 м.Бориспіль – вул.Ботанічна, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Новопрорізна: 1, 2А–25; вул.Олеся Гончара, вул.Садова, вул.Чубинського, пров.Ботанічний, пров.Гоголя, пров.Новопрорізний, пров.Олеся Гончара вул.Лермонтова, 22А, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (дошкільний навчальний заклад "Веселка", музична зала) Велика

321205 м.Бориспіль – вул.Митрополита Шептицького, вул.Нова 2, вул.Стадіонна, вул.Шевченка: 4, 6; вул.1 Травня, пров.Кооперативний, пров.1 Травня вул.1 Травня, 4, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа, фойє, 1-й поверх) Велика

321206 м.Бориспіль – вул.Європейська: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Нова, вул.Тараса Трясила, вул.Франка: 2–9В; пров.Новий вул.Ватутіна, 1, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (Будинок дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт", хореографічний клас №1, 1-й поверх) Велика

321207 м.Бориспіль – вул.Академіка Глушка, вул.Бориса Гмирі, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Матросова, вул.Микити Стасюка, вул.Михайла Врубеля, вул.Тургенєва, вул.Черешнева, вул.Чернігівська, вул.Шевченка: 2, 4А–5, 7–74А, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 100/1, 117, 119–119А, 121, 123, 125–163А; пров.Гетьмана Дорошенка, пров.Матросова, пров.Микити Стасюка, пров.Мирний, пров.Тарасівський, пров.Тургенєва, пров.Черешневий вул.Шевченка, 2А, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (дошкільний навчальний заклад "Сонечко", музична зала) Велика

321208 м.Бориспіль – вул.Верхній Вал, вул.Європейська: 2, 4, 6; вул.Київський Шлях: 73–81; вул.Кошового, вул.Нижній Вал, вул.Шевченка: 1, 6А–6Г; пров.Кошового, пров.Нижній Вал вул.Героїв Небесної Сотні, 1, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (школа №1 ім.Юрія Головатого, їдальня, 1-й поверх) Велика

321209 м.Бориспіль – вул.Айвазовського, вул.Андрія Малишка, вул.Богдана Ступки, вул.Борисоглібська, вул.Братів Шило, вул.Галицька, вул.Ганни Каленченко, вул.Голосіївська, вул.Городня, вул.Деснянська, вул.Дніпровська, вул.Довженка, вул.Європейська: 8, 10, 12–118; вул.Івана Богуна, вул.Івана Піддубного, вул.Кибальчича, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Космонавта Комарова, вул.Крилова, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Карпенка, вул.Миколи Прудкого, вул.Мусоргського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Паторжинського, вул.Почаївська, вул.Преображенська, вул.Приозерна, вул.Різдвяна, вул.Салютна, вул.Січових Стрільців, вул.Слов’янська, вул.Фізкультурна, вул.Франка: 13А–169; вул.Чкалова, вул.Широка, вул.Юрія Збанацького, вул.Ярослава Гашека, вул.Ярославська, пров.Андрія Малишка, пров.Богдана Ступки, пров.Ганни Каленченко, пров.Городній, пров.Максима Залізняка, пров.Нечуя-Левицького, пров.Фізкультурний вул.Глибоцька, 4, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (Бориспільська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості, фойє, 1-й поверх) Велика

321210 м.Бориспіль – вул.Антона Яцюти, вул.Бежівка, вул.Вєтрова, вул.Вікентія Хвойки, вул.Віри Онацької, вул.Грушевського, вул.Івана Черпака, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Крашенівка, вул.Стеценка, вул.Туполєва, пров.Бежівський, пров.Грушевського, пров.Квітки-Основ’яненка вул.Бежівка, 1, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР "БЕРЕЗІЛЬ", глядацька зала, 1-й поверх) Велика

321211 м.Бориспіль – вул.Академіка Амосова, вул.Академіка Богомольця, вул.Академіка Вернадського, вул.Академіка Заболотного, вул.Академіка Патона, вул.Академіка Стражеска, вул.Анни Ахматової, вул.Антона Макаренка, вул.Білоозерська, вул.Булгакова, вул.Джерельна, вул.Дмитра Волошка, вул.Драгоманова, вул.Дружби Народів, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Катерини Бранки, вул.Київський Шлях: 87–89, 93, 97, 99–103, 105, 107–109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 153, 155–157, 159–159Б, 161, 163, 165, 167–167А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–201, 203, 205, 207, 209, 213; вул.Кирила Розумовського, вул.Князя Володимира, вул.Князя Святослава, вул.Коцюбинського, вул.Краєвидна, вул.Левадна, вул.Липова, вул.Лікаря Бахницького, вул.Лобановського, вул.Магістральна, вул.Марини Цвєтаєвої, вул.Мендєлєєва, вул.Мечникова, вул.Мистецька, вул.Мілютенка, вул.Наталії Ужвій, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Олександра Сенька, вул.Олесницька, вул.Остапа Вересая, вул.Павла Полуботка, вул.Перемоги, вул.Петра Верни, вул.Пирогова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Раїси Окіпної, вул.Саксаганського, вул.Сєрова, вул.Сім’ї Сосніних, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Харківська, вул.Челюскінців, вул.Юрія Максюти, вул.Яблунева, вул.Яцютівка, вул.8 Березня, пров.Березневий, пров.Джерельний, пров.Коцюбинського, пров.Левадний, пров.Липовий, пров.Магістральний, пров.Максима Березовського, пров.Нахімова, пров.Остапа Вересая, пров.Пушкіна, пров.Раїси Окіпної, пров.Саксаганського, пров.Сєрова, пров.Сім’ї Сосніних, пров.Спортивний, пров.Челюскінців, пров.Яблуневий вул.Київський Шлях, 97А, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (НВК "Гімназія "Перспектива"-ЗОШ І-ІІ ст." ім.Володимира Мономаха, фойє, 1-й поверх) Велика

321212 м.Бориспіль – вул.Академіка Шульги, вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Василя Лукашевича, вул.Вознесенська, вул.Герцена, вул.Григорія Сковороди, вул.Зодчих, вул.Каховська, вул.Київський Шлях: 95, 104, 106, 110, 112, 114, 116–116/2, 118, 120–120А, 122, 124А, 126, 128–152А, 154, 158, 160–160Д, 162–162А, 164–164А, 166, 168–168А, 170–170А, 172, 174, 176, 178–178/2, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190Б, 192, 194, 196–196А, 198, 202–202А, 204–204Б, 206, 208–208Б, 210–212, 214; вул.Корнія Косогона, вул.Короленка, вул.Кравченка, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Островського, вул.Переяславська, вул.Покровська, вул.Пречистенська, вул.Рибальська, вул.Свободи, вул.Святомиколаївська, вул.Сергія Жигалка, вул.Симона Петлюри, вул.Сосюри, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Шкіля, пров.Академіка Шульги, пров.Береговий, пров.Володимирський, пров.Герцена, пров.Каховський, пров.Корнія Косогона, пров.Короленка, пров.Кутузова, пров.Переяславський, пров.Свободи, пров.Ціолковського вул.Київський Шлях, 108, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства, каб.1) Велика

321213 м.Бориспіль – вул.Архітектора Городецького, вул.Валентина Лисиці, вул.Ветеринарна, вул.Глибоцька: 6–184; вул.Зарічна, вул.Івана Миколайчука, вул.Леся Курбаса, вул.Либідська, вул.Лісова, вул.Максима Березовського, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Степана Криворученка, вул.Устима Кармелюка, вул.Юрія Яновського, пров.Гаражний, пров.Леся Курбаса, пров.Лісовий, пров.Меблевий, пров.Польовий, пров.Польовий 2, пров.Степана Криворученка, пров.Юрія Яновського вул.Глибоцька, 122, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08306 (школа №3, актова зала, 1-й поверх) Велика

321214 м.Бориспіль – вул.Бориса Іванова, вул.Василя Симиренка, вул.Василя Стуса, вул.Гліба Успенського, вул.Глінки, вул.Григора Тютюнника, вул.Данила Амеліна, вул.Данила Галицького, вул.Дубечанська, вул.Івана Багряного, вул.Івана Сулими, вул.Князя Бориса, вул.Марка Кропивницького, вул.Молодіжна, вул.Олени Пчілки, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Грабовського, вул.Паркова, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Плеханова, вул.Сагайдачного, вул.Севастьяна, вул.Сергія Оврашка, вул.Спаська, вул.Степова, вул.Теплична, вул.Тиха, вул.Тополева, вул.Черняховського, вул.Ясна, пров.Василя Стуса, пров.Дубечанський, пров.Південний, пров.Сагайдачного, пров.Севастьяна вул.Сергія Оврашка, 1, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08306 (Міський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

321215 м.Бориспіль – вул.Володимира Момота: 40, 44, 50–52; вул.Дачна, вул.Євгена Коновальця, вул.Чайковського, в/ч А2215, Соцмістечко: 10; вул.Володимира Момота, 16А, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08302 (НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст." ім.К. Могилка, каб.7, 1-й поверх) Велика

321216 м.Бориспіль – вул.Братуся, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Глибоцька: 1–5; вул.Гришинська, вул.Дем’яна Кошмана, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Некрашевича, вул.Карпенка-Карого, вул.Київський Шлях: 90, 98; вул.Котляревського, вул.Марка Вовчка, вул.Олексія Потапенка, вул.Павла Дришлюка, вул.Рєпіна, вул.Сонячна, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема, пров.Весняний, пров.Гришинський, пров.Дем’яна Кошмана, пров.Івана Некрашевича, пров.Квітневий, пров.Котляревського, пров.Павла Дришлюка вул.Гришинська, 1, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (дошкільний навчальний заклад №3, музична зала) Велика

321425 с.Старе – вул.Гагаріна, вул.Герасименка, вул.Загатка: 65; вул.Левадна, вул.Садова, пров.Шевченка вул.Садова, 7, с.Старе, Бориспільський р-н, Київська обл., 08362 (будинок культури, глядацька зала) Середня

321431 м.Бориспіль – вул.Банківська, вул.Володимира Івасюка, вул.Головатого: 9–13, 20; вул.Петра Волянюка, вул.Робітнича, вул.Шевченка: 75, 77, 79–79А, 81–81А, 83, 85, 87, 89, 91–91А, 93, 95, 97–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; пров.Робітничий вул.Робітнича, 30, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 (Бориспільський академічний ліцей, фойє, підвищення першого поверху) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
320181 Державна установа "Бориспільська виправна колонія (№119)" вул.Бориспільська, 1, с.Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл., 08343 Середня
320816 Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни вул.Лісова, 2, с.Циблі, Бориспільський р-н, Київська обл., 08454 Середня
321085 Комунальне некомерційне підприємство "Яготинська центральна районна лікарня" Яготинської районної ради вул.Незалежності, 71, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 Мала
321217 Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" вул.Котляревського, 1, м.Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., 08301 Мала