Кіровоградська область - Відділ ведення ДРВ Знам'янської міської ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
350718 м.Знам’янка – вул.Братів Лисенків, вул.Героїв Крут: 3; вул.Лісний масив, вул.Михайла Грушевського: 1–18; вул.Павлова, вул.Партизанська: 19, 21, 25, 27, 29, 31; вул.Сінний Пункт, вул.Станційна: 1–25; вул.Трудова, вул.Церковна, вул.295 км, вул.298 км, вул.299 км, пров.Павлова, пров.Станційний, просп.Шкільний вул.Михайла Грушевського, 13, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 (центр дитячої та юнацької творчості, танцювальна зала) Середня
350719 м.Знам’янка – вул.Гагаріна, вул.Глібка: 2–28, 32; вул.Матросова: 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 20–31; вул.Глібка, 28, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 (територіальний центр, зала засідань) Середня
350720 м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 48/1–97; вул.Глібка: 29–31, 33–62; вул.Дмитрівська: 21А–23, 25–29, 31, 33, 38/2, 44, 58–74; вул.Матросова: 2А–18, 33–81; вул.Михайла Грушевського: 33–53; вул.Михайла Лінніка: 55–77; вул.Мусоргського: 1; вул.Партизанська: 11; вул.Федора Горбунова: 39, 43–46, 48, 50–60, 62–76А; вул.Чайковського: 3–28, 30, 32, 34; вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 (міський Палац культури, мала зала, 2-й поверх) Середня
350721 м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 32, 34/4; вул.В’ячеслава Шкоди, вул.Генерала Дерев’янка, вул.Гладуна, вул.Глінки, вул.Дев’ятого Грудня, вул.Декабристів, вул.Дмитрівська: 35, 39–41, 56; вул.Ігоря Сікорського, вул.Козацька: 1–74; вул.Коцюбинського, вул.Максима Залізняка, вул.Мусоргського: 4–54/9; вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Партизанська: 1–10/20, 12–18, 20, 24, 26, 28, 30, 32–62; вул.Північна, вул.Проліскова, вул.Прохорової, вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Скирди, вул.Урожайна, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.50 років Перемоги, пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Локомотивний вул.Коцюбинського, 23, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 (управління з експлуатації газового господарства, актова зала) Середня
350722 м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 2–47; вул.Героїв Крут: 28–47; вул.Гетьмана Виговського, вул.Деповська, вул.Дмитрівська: 2–19А, 24, 30, 32–32/1, 34; вул.Кримська, вул.Матросова: 28; вул.Михайла Лінніка: 1–46; вул.Олега Малицького, вул.Станційна: 28–75; вул.Федора Горбунова: 1/55–33, 39/15–39/20, 47, 49, 61; вул.Шевченка вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 (міський Палац культури, зала "Камертон", 2-й поверх) Середня
350723 м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 24, 33, 39–53; вул.Єсеніна, вул.Козацька: 77; вул.Олександрійська, вул.Переможців, вул.Чайковського: 29, 31, 33, 35–158; пров.Гвардійський, пров.Левка Мацієвича: 22–47; пров.Олекси Гірника: 27–52; пров.Спортивний, пров.Тупий, пров.Чайковського, пров.1 Поперечний: 32/1–51; пров.2 Поперечний: 37–42; вул.Переможців, 41, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 (товариство "Колос", актова зала) Середня
350724 м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 75, 77, 79–81, 83, 85, 87; вул.В’ячеслава Чорновола: 2, 8–10, 18–20, 27; вул.Григорія Сковороди, вул.Київська, вул.Маяковського: 1–39, 40/8–41, 43–88; вул.Некрасова, пров.Григорія Сковороди, пров.Добролюбова, пров.Жасміновий, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Пилипа Орлика, пров.Толстого: 4–8, 19; пров.Чернишевського вул.Київська, 23, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (міський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, актова зала) Середня
350725 м.Знам’янка – вул.Василя Сухомлинського, вул.Віктора Голого: 1–74, 76, 78, 82, 84/29, 86, 88–90А, 92–94, 96–96А, 100–104; вул.В’ячеслава Чорновола: 3–7, 15, 21; вул.Дружби, вул.Калинова: 1–102, 105, 107; вул.Леваневського, вул.Станційна: 115–173; пров.Левка Мацієвича: 9–21; пров.Олекси Гірника: 5–24; пров.1 Поперечний: 8–30; пров.2 Поперечний: 5–30; вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, актова зала) Середня
350726 м.Знам’янка – вул.Привокзальна: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 17; вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, мала спортивна зала) Середня
350727 м.Знам’янка – вул.Калинова: 104, 106, 108–114; вул.Привокзальна: 5, 15; вул.Калинова, 113, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (музична школа, зала хореографії) Середня
350728 м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 116–122А; вул.Енергетиків: 19; вул.Привокзальна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18–22; вул.Привокзальна, 22, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (центр дитячої та юнацької творчості, кімната для занять) Велика
350729 м.Знам’янка – вул.Виноградна, вул.Віктора Голого: 91, 95, 97–99; вул.Волошкова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Енергетиків: 4–16, 20; вул.Каштанова, вул.Колійно-машина станція, вул.Маяковського: 40, 42; вул.Сагайдачного, вул.Тіниста, вул.Трояндова, вул.305 км, вул.306 км, вул.312 км, вул.314 км, пров.Толстого: 12/36; вул.Маяковського, 40, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (центральна бібліотека, хол) Середня
350730 м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 64, 67–141; вул.Комарова: 31–31/14, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–122; вул.Назарова: 25–94; вул.Осадчого: 43–95; вул.Свободи: 42–42/20, 44–109; вул.Шмідта: 28–56А; вул.8 Березня: 31–112; пров.Абрикосовий, пров.Лісний, пров.Транспортний, пров.1 Парковий, пров.2 Парковий вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27405 (школа №4, спортивна зала) Середня
350731 м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 1–63/2, 65; вул.Комарова: 1–30А, 32, 34, 36, 38, 40–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Назарова: 1–24А; вул.Олега Антонова, вул.Осадчого: 1–41; вул.Свободи: 1–41, 43; вул.Сергія Капелюхи, вул.Чумацький Шлях, вул.Шмідта: 2–27; вул.1 Робоча, вул.2 Робоча, вул.3 Робоча, вул.4 Робоча, вул.5 Робоча, вул.6 Робоча, вул.7 Робоча, вул.8 Березня: 2–30; вул.8 Робоча, пров.Квітковий, пров.Надії, пров.Назарова, пров.Прохідний вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27405 (школа №4, вестибюль) Середня
350732 м.Знам’янка – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Польова, вул.Соборна: 15–178; вул.Філоненка, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Дачний, пров.Макаренка, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний вул.Соборна, 155, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406 (Знам’янська дистанція захисних лісонасаджень, учбовий клас) Середня
350733 м.Знам’янка – вул.Василя Стуса, вул.Героїв Чорнобиля: 1А, 3–5, 7, 9, 12; вул.Гоголя, вул.Дмитра Єфремова, вул.Дмитра Яворницького, вул.Дніпровська, вул.Зоряна, вул.І Підлісна, вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1А–23; вул.Олексія Береста, вул.Олени Теліги: 1–35, 37, 39, 41–47/7; вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Селянська, вул.Соборна: 2/9–13/5; вул.Челюскіна: 1–25; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Шкільний вул.Олени Теліги, 6, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27403 (гуртожиток професійно-технічного училища №12, хол) Велика
350734 м.Знам’янка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Галочкіна, вул.Генерала Кульчицького, вул.Героїв Чорнобиля: 2, 5А–6А, 7А, 9А–11А; вул.Кленова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Набережна: 30–41; вул.Нижньонабережна, вул.Олени Теліги: 36, 38, 40, 50–98; вул.Осипенка, вул.Осіння, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Українська, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Челюскіна: 27–51/31; вул.Черняховського, вул.Яблунева, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гоголя, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Олени Теліги, пров.Український, пров.Херсонський вул.Олени Теліги, 69, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27403 (школа №1, спортивна зала) Велика
350735 смт Знам’янка Друга – вул.Бацанова, вул.Блок Пост Західний, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.1 Травня вул.1 Травня, 9, смт Знам’янка Друга, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27410 (школа №7, спортивна зала) Середня
350736 смт Знам’янка Друга – вул.Андреєва, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Козіна, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.296 км, вул.40 років Перемоги, пров.Вересневий вул.Шевченка, 11, смт Знам’янка Друга, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27410 (школа №6, спортивна зала) Велика
350737 смт Знам’янка Друга – вул.Ананьєва, вул.Будинок лісника, вул.Гоголя, вул.Друга Підводянська, вул.Колгоспна, вул.Панаріна, вул.Пасічна, вул.Перспективна, вул.Підводянська, вул.Підлісна, вул.Преображенська, вул.Пугачова, вул.Шмідта, пров.Київський, пров.Шмідта вул.Перспективна, 56, смт Знам’янка Друга, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27410 (селищний будинок культури, мала зала) Середня
350738 с.Водяне пров.Шкільний, 1, с.Водяне, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27413 (Чорноліська лісна школа) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
350739 Комунальний заклад "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка" вул.Михайла Грушевського, 15, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 Мала
350740 Комунальний заклад "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка" вул.Гагаріна, 27Т, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400 Мала