Кіровоградська область - одномандатний виборчий округ №102

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Кропивницької РДА

91

Відділ ведення ДРВ апарату Олександрійської РДА

33

Відділ ведення ДРВ Знам'янської міської ради

24

Відділ ведення ДРВ Світловодської міської ради

34

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
350214 с.Богданівка(Суботцівська сільська територіальна громада) – вул.Аксьонова, вул.Гагаріна, вул.Діброви, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Підгірного, вул.Трояндова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги, с.Кучерівка вул.Миру, 14, с.Богданівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27431 (школа №1, вестибюль) Велика

350215 с.Богданівка(Суботцівська сільська територіальна громада) – вул.Арсенальна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гончарна, вул.Джерельна, вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Кузнєцова, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Франка, вул.Чайковського вул.Перемоги, 1/1, с.Богданівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27432 (школа №2, вестибюль) Велика

350217 с.Володимирівка(Суботцівська сільська територіальна громада) вул.Незалежності, 2, с.Володимирівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27452 (школа, вестибюль) Середня

350218 с.Саблине вул.Мирна, 1, с.Саблине, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27415 (школа, їдальня) мала

350219 с.Новороманівка вул.Кооперативна, 14А, с.Новороманівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27414 (сільський клуб, глядацька зала) мала

350220 с.Диківка вул.Шкільна, 1, с.Диківка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27428 (школа, вестибюль молодших класів) Середня

350221 с.Дмитрівка – вул.Гагаріна, вул.Добровольського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нечаєва: 36–38, 40–43, 51–73; вул.Озерна, вул.Поштова, вул.Селищна, вул.Центральна: 197, 199–201, 203, 205, 207, 209, 211–217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233–235, 237, 239, 241, 243–243А, 245, 247, 253–496; пл.Перемоги, пров.Васильєва, пров.Гаражний, пров.Дамбовий, пров.Пчельнікова вул.Поштова, 8, с.Дмитрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27422 (школа №2, вестибюль) Середня

350222 с.Дмитрівка – вул.Кримська, вул.Нечаєва: 46–50А, 85–87; вул.Садова, вул.Центральна: 1–196, 198, 202, 204, 206, 208, 210, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 250–252; вул.Шкільна, пров.Дачний, пров.Євплова вул.Шкільна, 1, с.Дмитрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27422 (школа №1, вестибюль) Середня

350224 с.Дмитрівка – вул.Кавказька, вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нечаєва: 2–35, 39; вул.Нова, вул.Новоінгульська, вул.Новомиколаївська, вул.Партизанська, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Христофорівська, вул.Шамівська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Квітневий, пров.Левадний, пров.Луняченко, пров.Центральний, с.Гостинне, с.Долина, с.Калинівка(Дмитрівська сільська територіальна громада) пл.Перемоги, 12, с.Дмитрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27422 (сільський будинок культури, вестибюль) Середня

350226 с.Веселий Кут вул.Кооперативна, 1, с.Веселий Кут, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27425 (сільський клуб, глядацька зала) мала

350227 с.Плоске вул.Козацька, 56А, с.Плоске, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27426 (сільський клуб, вестибюль) мала

350228 с.Іванківці вул.Шевченка, 1, с.Іванківці, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27420 (сільська рада, зала засідань) Середня

350229 с.Заломи, с.Юхимове вул.Центральна, 29, с.Юхимове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27421 (фельдшерський пункт, вестибюль) мала

350230 с.Казарня, с.Барвінівка, с.Нововодяне вул.Миру, 41, с.Казарня, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27443 (сільський будинок культури, мала зала) мала

350231 с.Глибока Балка, с.Мілова Балка, с.Новополяна вул.Центральна, 60, с.Глибока Балка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27429 (фельдшерський пункт, вестибюль) мала

350232 с.Макариха, с.Новопокровка вул.Центральна, 31, с.Макариха, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27427 (сільський будинок культури, мала зала) мала

350233 с.Мошорине вул.Центральна, 1, с.Мошорине, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27453 (сільський будинок культури, мала зала) Середня

350234 с.Васине вул.Шкільна, 18А, с.Васине, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27454 (сільський клуб, глядацька зала) мала

350235 с.Пантазіївка, с.Веселка, с.Троянка вул.Центральна, 52, с.Пантазіївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27451 (сільський будинок культури, мала зала) Середня

350236 с.Петрове(Знам’янська міська територіальна громада), с.Новоолександрівка(Знам’янська міська територіальна громада), с.Сокільники вул.Викреста, 14, с.Петрове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27450 (школа, спортивна зала) Середня

350239 с.Суботці – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.8 березня, пров.Центральний вул.Центральна, 22, с.Суботці, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27444 (сільський будинок культури, мала зала) Середня

350240 с.Суботці – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Дерибасова, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізничників, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Перспективна, вул.Південна, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Шкільний вул.Шкільна, 1А, с.Суботці, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27444 (школа, вестибюль) Середня

350241 с.Костянтинівка(Суботцівська сільська територіальна громада), с.Коханівка вул.1-го Травня, 4, с.Костянтинівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27417 (фельдшерський пункт, кабінет 1) мала

350243 с.Трепівка, с.Новотрепівка вул.Центральна, 67, с.Трепівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27440 (школа, вестибюль) Середня

350244 с.Топило вул.Шкільна, 25А, с.Топило, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27423 (школа, вестибюль) мала

350245 с.Копані вул.Центральна, 19, с.Копані, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27418 (фельдшерський пункт, каб.2) мала

350246 с.Зелений Гай(Суботцівська сільська територіальна громада) вул.Прибережна, 4, с.Зелений Гай, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27441 (фельдшерський пункт, каб.1) мала

350247 с.Долино-Кам’янка вул.Центральна, 1А, с.Долино-Кам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27442 (фельдшерський пункт, кабінет 1) мала

350248 с.Цибулеве вул.Київська, 31, с.Цибулеве, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27430 (сільська рада, вестибюль) Середня

350364 с.Верблюжка – вул.Бєляєва: 4–62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; вул.Задніпряного, вул.Крайня, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Стрепетова, вул.Хутірська вул.Лесі Українки, 69, с.Верблюжка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28223 (адмінприміщення ПП "Гарант", актова зала) мала

350365 с.Верблюжка – вул.Бєляєва: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–200; вул.Гагаріна, вул.Дружна, вул.Калинова, вул.Кобилянського, вул.Набережна, вул.Погребняка, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.223-ї стрілецької дивізії, пров.Зарічний вул.Дружна, 58, с.Верблюжка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28223 (адмінприміщення ПП АФ"Престиж", актова зала) Середня

350366 с.Верблюжка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Генича, вул.Дачна, вул.Козацька, вул.Межова, вул.Новікова, вул.Самохіна, вул.Скопенка, вул.Степова, вул.Українська вул.Скопенка, 31, с.Верблюжка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28223 (сільський будинок культури, фойє) Середня

350367 смт Новгородка – вул.Авер’янова, вул.Вишнева: 1–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 57; вул.Дружби: 1–42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68–70; вул.Інгульська: 1–8; вул.Квітнева: 2–9, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39–39Б; вул.Комарова, вул.Криворізька, вул.Кришталева, вул.Маяковського, вул.Миру: 1–116, 118, 120, 122, 124–128; вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Пушкіна: 2–2Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Центральна, пров.Зоряний, пров.Новий, пров.Першотравневий, пров.Святковий, пров.Степовий, пров.Шевченка, пров.8-го Березня вул.Авер’янова, 2, смт Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28200 (школа №1, фойє)
/
вул.Центральна, 13, смт Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28200
Велика

350368 смт Новгородка – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби: 43, 47, 49–49А, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–67, 71–132; вул.Зарічна, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Прадуна, вул.Сергія Кіяшка, вул.Українська, пров.Дружби, с.Воронцівка вул.Дружби, 89, смт Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28200 (ПП ПА "МЮННТ",їдальня, 1-й поверх) Середня

350369 смт Новгородка – вул.Миру: 117, 119, 121, 123, 130–338; вул.Незалежна: 40А–42Б, 44, 48, 52А, 54–56, 58–58А, 64, 66–66А, 68–70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92–426; вул.Степова, пров.Івана Франка, пров.Коцюбинського, пров.Садовий вул.Миру, 199, смт Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28200 (школа №2, фойє) Середня

350370 смт Новгородка – вул.Інгульська: 10А–20; вул.Калинова, вул.Молодіжна, вул.Незалежна: 3–39, 43, 45–47, 49–52, 53, 57, 59–63, 65, 67–67А, 71–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; пров.Дорожний, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Пушкіна, пров.Тихий вул.Калинова, 14, корп.А, смт Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28200 (адмінприміщення ПП АФ "Перспектива", хол) мала

350371 смт Новгородка – вул.Берегова, вул.Вишнева: 40, 42–42А, 44, 46–46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58–187; вул.Грушевського, вул.Єсеніна, вул.Затишна, вул.Квітнева: 10–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–144; вул.Козацька, вул.Крилова, вул.Кропивницького, вул.О.Бельдемана, вул.Пушкіна: 1–1А, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–132; вул.Сергія Лашкула, вул.Тернова, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Добролюбова, пров.Тесленка вул.Квітнева, 74, смт Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28200 (школа №3, спортивна зала) Середня

350372 с.Новомиколаївка(Новгородківська селищна територіальна громада), с.Спільне вул.Степова, 5, с.Новомиколаївка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28216 (школа, обрядова зала) мала

350373 с.Петрокорбівка, с.Білопіль, с.Корбомиколаївка вул.Миру, 3, с.Петрокорбівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28220 (школа, фойє) мала

350374 с.Дубівка вул.Перемоги, 5, с.Дубівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28221 (фельдшерсько-акушерський пункт, коридор) мала

350375 с.Вершино-Кам’янка вул.Центральна, 7, с.Вершино-Кам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28211 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

350376 с.Інгуло-Кам’янка вул.Шевченка, 45, с.Інгуло-Кам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28215 (школа, фойє) мала

350377 с.Куцівка, с.Просторе вул.Привокзальна, 3А, с.Куцівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28227 (початкова школа, каб.3) Середня

350378 с.Білозерне, с.Ручайки вул.Миру, 8, с.Білозерне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28228 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

350379 с.Митрофанівка вул.Центральна, 9, с.Митрофанівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28210 (дитячий садок, актова зала) мала

350380 с.Новоандріївка, с.Бережинка(Новгородківська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 48, с.Новоандріївка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28212 (школа, фойє) мала

350381 с.Веселе(Новгородківська селищна територіальна громада), с.Перше Травня, с.Рибчине вул.Шевченка, 26, с.Рибчине, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28213 (дитячий садок, актова зала) мала

350382 с.Велика Чечеліївка вул.Перемоги, 4, с.Велика Чечеліївка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28205 (сільський клуб, концертна зала) мала

350383 с.Спасове вул.Зарубіна, 4, с.Спасове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28222 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

350384 с.Тарасівка(Новгородківська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 14, с.Тарасівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28214 (школа, фойє) мала

350385 с.Козирівка, с.Ольгівка вул.Набережна, 17А, с.Козирівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28214 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет лікаря) мала

350501 смт Олександрівка – вул.Волгоградська, вул.Волкова, вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Іскрянська, вул.Кам’янська, вул.Комарова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.О.Куценова, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Толстого, вул.Тясминська, вул.Холодноярська, вул.Чкалова: 1–90; вул.Щаслива, пров.Кам’янський, пров.Матросова, пров.Ринковий, пров.Тясминський вул.Кам’янська, 101А, смт Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27300 (міський будинок культури, зала) Велика

350502 смт Олександрівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Київська, вул.Незалежності України: 1–20, 26–74; вул.Ринкова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Героїв Крут, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Територія цукрозаводу, пров.Шевченка вул.Незалежності України, 42А, смт Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27300 (селищна рада, сесійна зала) Велика

350503 смт Олександрівка – вул.Адамівський, вул.Гагаріна, вул.Гната Юри, вул.Григорія Сковороди, вул.Зарічна, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Мацієвича, вул.Незалежності України: 76–142; вул.Павловського, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Раєвського, вул.Робітнича, вул.Свободи, вул.Сергія Єсеніна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Гагаріна, пров.Івана Сірка, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Космонавтів, пров.Лермонтова, пров.Мирний, пров.Незалежності України, пров.Перемоги, пров.Південний, пров.Свободи, пров.Степовий вул.Незалежності України, 89, смт Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27300 (школа №2, фойє) Велика

350504 смт Олександрівка – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Горького, вул.Івана Богуна, вул.Коцюбинського, вул.Курганна, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Чкалова: 91–195А; пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Кривий, пров.Набережний, пров.Некрасова, пров.Пушкіна, пров.Чкалова, пров.Шкільний вул.Коцюбинського, 2, смт Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27300 (будинок культури, фойє) Середня

350505 смт Олександрівка – вул.Вокзальна, вул.Володимира Винниченка, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Хутірська, вул.Чернишевського, вул.Чигиринська, пров.Вокзальний, пров.Дружби, пров.Івана Богуна, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Піщаний, пров.Хутірський вул.Залізнична, 3Б, смт Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27300 (філія КПЛПО, кабінет сільськогосподарської техніки) Середня

350506 с.Китайгород, с.Северинівка вул.В’ячеслава Чорновола, 1, с.Китайгород, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27309 (сільський клуб, фойє) мала

350507 смт Єлизаветградка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Партизанська: 2–69; вул.Погребняка: 1–50; вул.Ринкова, вул.Снісаренка, вул.Центральна: 1–107, 110–124; вул.Шевченка, вул.Шулима, пров.Банний, пров.Садовий вул.Центральна, 55, смт Єлизаветградка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27341 (Будинок культури, дискозал) мала

350508 смт Єлизаветградка – вул.Вишнева, вул.Глібка, вул.Горького, вул.Партизанська: 71–196; вул.Південна, вул.Погребняка: 52–139; вул.Степова, вул.Центральна: 108, 126–268; пров.Береговий, пров.Інгулецький, с.Плішки вул.Центральна, 106, смт Єлизаветградка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27341 (школа, фойє) мала

350509 с.Бовтишка вул.Центральна, 1, с.Бовтишка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27335 (сільська рада, сесійна зала) мала

350511 с.Бірки – вул.Берегова, вул.Ветеранів, вул.Визволення, вул.Горіхова, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Сагайдачного, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Береговий, пров.Калиновий, пров.Мостовий вул.Центральна, 47, с.Бірки, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27321 (будинок культури, фойє) Середня

350512 с.Бірки – вул.Горького, вул.Іванова, вул.Лесі Українки, вул.Миколаївська, вул.Набережна вул.Горького, 5А, с.Бірки, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27321 (сільський клуб, фойє) мала

350513 с.Букварка, с.Роздолля(Олександрівська селищна територіальна громада), с.Тарасівка(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 8, с.Букварка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27345 (сільська рада, сесійна зала) мала

350514 с.Веселе(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 1А, с.Веселе, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27307 (сільський клуб, зал) мала

350515 с.Польове вул.Центральна, 2А, с.Польове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27335 (магазин, торговий зал) мала

350516 с.Гайове вул.Миру, 6А, с.Гайове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27306 (Сільський клуб, актова зала) мала

350517 с.Вищі Верещаки вул.Шкільна, 1, с.Вищі Верещаки, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27315 (школа, фойє) мала

350518 с.Бурякове, с.Любомирка, с.Настине вул.Шкільна, 6, с.Любомирка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27316 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

350519 с.Голикове вул.Центральна, 13, с.Голикове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27333 (будинок культури, фойє) мала

350520 с.Кримки вул.Шевченка, 1, с.Кримки, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27334 (сільський клуб, фойє) мала

350521 с.Івангород вул.Шевченка, 99А, с.Івангород, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27324 (будинок культури, малий зал) Середня

350522 с.Стримівка вул.Шевченка, 1А, с.Стримівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27324 (сільський клуб, фойє) мала

350523 с.Красносілка вул.Анатолія Дейнека, 1, с.Красносілка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27330 (сільська рада, сесійна зала) мала

350524 с.Бандурове вул.Центральна, 1, с.Бандурове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27331 (сільський клуб, хол) мала

350525 с.Красносілля, с.Гутницька вул.Центральна, 75, с.Красносілля, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27326 (будинок культури, фойє) Середня

350527 с.Михайлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кравцівка, вул.Механізаторська, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Польова, вул.Романа Бойка, вул.Шевченка, пров.Біляївський, пров.Медовий, пров.Ясеновий вул.Пушкіна, 7, с.Михайлівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27340 (сільська рада, обрядовий кабінет) Середня

350528 с.Михайлівка – вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна, с.Григорівка(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Пушкіна, 8, с.Михайлівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27340 (школа, рекреаційний кабінет) мала

350529 с.Несваткове вул.Третя, 2, с.Несваткове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27308 (громадський центр, зал) Середня

350530 с.Підлісне вул.Лесі Українки, 47, с.Підлісне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27342 (будинок культури, фойє) Середня

350531 с.Родниківка, с.Липівка, с.Мар’янівка(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 12, с.Родниківка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27343 (будинок культури, зал) мала

350532 с.Могилів Курінь, с.Ясинуватка вул.Центральна, 27, с.Ясинуватка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27344 (сільський клуб, зал) мала

350533 с.Розумівка, с.Миколаївка(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Розумівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27336 (будинок культури, зал) мала

350534 с.Соснівка вул.Павловського, 5, с.Соснівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27322 (будинок культури, зал) мала

350535 с.Нижчі Верещаки вул.Перемоги, 81А, с.Нижчі Верещаки, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27323 (клуб-бібліотека, к. 1) мала

350536 с.Ставидла, с.Хайнівка пров.Першотравневий, 16, с.Ставидла, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27332 (сільська рада, актовий зал) мала

350537 с.Нова Осота вул.Центральна, 52, с.Нова Осота, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27314 (сільський клуб, фойє) Середня

350538 с.Стара Осота вул.Центральна, 96, с.Стара Осота, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27311 (будинок культури, фойє) мала

350539 с.Поселянівка вул.Центральна, 79, с.Поселянівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27338 (сільський клуб, фойє) мала

350540 с.Іванівка(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 4, с.Іванівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27312 (фельдшерсько-акушерський пункт, будинок лікаря) мала

350541 с.Триліси, с.Антонівка(Олександрівська селищна територіальна громада) вул.Партизанська, 29, с.Триліси, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27310 (сільський клуб, ігровий зал) мала

350543 с.Цвітне, с.Ружичеве вул.Семена Неживого, 2, с.Цвітне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27320 (будинок культури, фойє) Середня

350544 с.Ясинове, с.Біляївка, с.Омельгород вул.Гагаріна, 16А, с.Ясинове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27325 (сільський клуб, зал) мала

350545 смт Лісове вул.Тітова, 235, смт Лісове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27346 (школа, актовий зал) Середня

350595 с.Камбурліївка вул.Перемоги, 2, с.Камбурліївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28113 (будинок культури, хол)
/
вул.Перемоги, 4, с.Камбурліївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28113
Середня

350596 с.Вишнівці, с.Лозуватка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 27, с.Вишнівці, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28130 (будинок культури, актовий зал) мала

350597 с.Василівка вул.Центральна, 20, с.Василівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28115 (будинок культури, хол, 1-й поверх) мала

350598 с.Млинок, с.Морозівка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Гагаріна, 1, с.Млинок, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28123 (адмінбудинок СК "Україна", зал засідань) Середня

350599 с.Петрівка, с.П’ятомиколаївка вул.Лугова, 70, с.Петрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28123 (будинок культури, хол) мала

350600 смт Павлиш – вул.Горького, вул.Калинова, вул.Коцюбинського, вул.Озерна, вул.Перемоги: 1–106, 108, 110, 112, 114, 120, 122; вул.Поштова, вул.Рідодубська, вул.Сухомлинського: 1–16, 25–25А, 31; вул.Центральна, вул.Ягідна, пров.Вишневий, пров.Коцюбинського, пров.Поштовий, пров.Сухомлинського, пров.Центральний, с.Шевченка вул.Сухомлинського, 4, смт Павлиш, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (школа №1, хол) Середня

350601 смт Павлиш – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.генерала Калашника, вул.Калюжного, вул.Ковалівська, вул.Кості Омельяненка, вул.Котляревського, вул.Кохна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Павлика Морозова, вул.Садова, вул.Сухомлинського: 18–24, 26–30, 32–81; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1-го Травня, пров.Вокзальний, пров.Залізничний, пров.Новий, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.1-го Травня вул.Сухомлинського, 33Б, смт Павлиш, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (будинок культури, хол) Велика

350602 смт Павлиш – вул.Анатолія Комара, вул.Гагаріна, вул.Павла Носенка, вул.Перемоги: 107, 109, 111, 113, 115–119, 121, 125–351; вул.Тесленка вул.Перемоги, 188А, смт Павлиш, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (школа №2, спортзал) мала

350603 с.Браїлівка вул.Гагаріна, ФАП, с.Браїлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28110 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

350604 с.Зибкове вул.Шкільна, 70, с.Зибкове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28131 (школа, хол) Середня

350605 с.Успенка, с.Дача вул.Шкільна, 15, с.Успенка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28120 (школа, хол) Середня

350606 с.Куцеволівка – вул.Гагаріна, вул.Зайвого, вул.Зелена, вул.Козуба, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Сазонова, вул.Степова, вул.Центральна, с.Ясинуватка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 135, с.Куцеволівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28122 (сільський клуб №1, хол) Середня

350607 с.Куцеволівка – вул.Глухова, вул.Калашникова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Тітова, вул.Шашла, вул.Шевченка вул.Молодіжна, 22, с.Куцеволівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28122 (будинок культури №2, хол) мала

350608 с.Деріївка вул.Риндака, 1, с.Деріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28121 (школа, хол)
/
вул.Риндака, 8, с.Деріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28121
Середня

350609 с.Омельник, с.Байдакове вул.Перемоги, 2, с.Омельник, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28114 (будинок культури, хол) мала

350610 смт Онуфріївка – вул.А.Комара, вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Вільна, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Графа Толстого, вул.Грушевського, вул.Дерибасівська, вул.Жуланова, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Семирічна, вул.Соборна, вул.116 Дивізії, вул.40 років Перемоги вул.Центральна, 1, смт Онуфріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28100 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика

350611 смт Онуфріївка – вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Калюжного, вул.Козачий Шлях, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Магістральна, вул.Набережна, вул.Назаренка, вул.Новоселівка, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Скляра, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Центральна, 24, смт Онуфріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28100 (школа, хол, 1-й поверх) Середня

350612 с.Попівка, с.Калачівка, с.Любівка, с.Солдатське(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Петропавлівська, 63А, с.Попівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28104 (будинок культури, хол) мала

350613 с.Костянтинівка(Онуфріївська селищна територіальна громада), с.Павловолуйськ вул.Центральна, 11А, с.Костянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28104 (будинок культури, хол) мала

350614 с.Мар’ївка(Онуфріївська селищна територіальна громада), с.Федорівка(Онуфріївська селищна територіальна громада) вул.Утєва, 2, с.Мар’ївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28132 (школа, хол) мала

350649 с.Велика Андрусівка вул.Центральна, 42, с.Велика Андрусівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27520 (будинок культури, хол) Середня

350650 с.Калантаїв, с.Сніжкова Балка вул.Центральна, 37, с.Калантаїв, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27521 (сільський клуб, хол) мала

350651 с.Велика Скельова вул.1 Травня, 55А, с.Велика Скельова, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27541 (школа, хол) мала

350652 с.Глинськ, с.Арсенівка, с.Ганнівка(Великоандрусівська сільська територіальна громада), с.Семигір’я вул.Центральна, 14, с.Глинськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27532 (будинок культури, хол) Середня

350655 с.Григорівка(Великоандрусівська сільська територіальна громада), с.Кобзарівка, с.Оврагове, с.Перехрестівка, с.Яремівка вул.Центральна, 71, с.Григорівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27533 (будинок культури, хол) Середня

350656 с.Захарівка, с.Аудиторівка, с.Серебряне вул.Гагаріна, 99, с.Захарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27545 (будинок культури, хол) Середня

350657 с.Іванівка(Великоандрусівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 118, с.Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27544 (школа, хол)
/
вул.Центральна, 122, с.Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27544
мала

350658 с.Микільське вул.Паркова, 20, с.Микільське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27530 (адмінбудинок сільської ради, хол) Середня

350659 с.Бугруватка, с.Золотарівка вул.Українська, 78, с.Золотарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27531 (будинок культури, хол) мала

350660 с.Миронівка вул.Миру, 55В, с.Миронівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27540 (адмінбудинок сільської ради, хол) мала

350661 с.Озера, с.Олексіївка вул.Центральна, 34, с.Озера, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27542 (адмінбудинок сільської ради, хол) мала

350662 с.Талова Балка вул.Поштова, 2, с.Талова Балка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27543 (сільський клуб, хол) мала

350663 с.Павлівка вул.Центральна, 123, с.Павлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27519 (будинок культури, хол) Велика

350664 с.Вільне вул.Свердлівська, 108А, с.Вільне, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27524 (школа, хол) мала

350665 с.Подорожнє, с.Бабичівка вул.Миру, 2, с.Подорожнє, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27522 (сільський будинок культури, хол) Середня

350666 с.Нагірне вул.Буйна, 1А, с.Нагірне, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27523 (клуб, хол) мала

350667 с.Федірки, с.Сніжкове вул.Миру, 1А, с.Федірки, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27535 (школа, хол) мала

350718 м.Знам’янка – вул.Братів Лисенків, вул.Героїв Крут: 3; вул.Лісний масив, вул.Михайла Грушевського: 1–18; вул.Павлова, вул.Партизанська: 19, 21, 25, 27, 29, 31; вул.Сінний Пункт, вул.Станційна: 1–25; вул.Трудова, вул.Церковна, вул.295 км, вул.298 км, вул.299 км, пров.Павлова, пров.Станційний, просп.Шкільний вул.Михайла Грушевського, 13, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (центр дитячої та юнацької творчості, танцювальна зала) Середня

350719 м.Знам’янка – вул.Гагаріна, вул.Глібка: 2–28, 32; вул.Матросова: 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 20–31; вул.Глібка, 28, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (територіальний центр, зала засідань) Середня

350720 м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 48/1–97; вул.Глібка: 29–31, 33–62; вул.Дмитрівська: 21А–23, 25–29, 31, 33, 38/2, 44, 58–74; вул.Матросова: 2А–18, 33–81; вул.Михайла Грушевського: 33–53; вул.Михайла Лінніка: 55–77; вул.Мусоргського: 1; вул.Партизанська: 11; вул.Федора Горбунова: 39, 43–46, 48, 50–60, 62–76А; вул.Чайковського: 3–28, 30, 32, 34; вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (міський Палац культури, мала зала, 2-й поверх) Середня

350721 м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 32, 34/4; вул.В’ячеслава Шкоди, вул.Генерала Дерев’янка, вул.Гладуна, вул.Глінки, вул.Дев’ятого Грудня, вул.Декабристів, вул.Дмитрівська: 35, 39–41, 56; вул.Ігоря Сікорського, вул.Козацька: 1–74; вул.Коцюбинського, вул.Максима Залізняка, вул.Мусоргського: 4–54/9; вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Партизанська: 1–10/20, 12–18, 20, 24, 26, 28, 30, 32–62; вул.Північна, вул.Проліскова, вул.Прохорової, вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Скирди, вул.Урожайна, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.50 років Перемоги, пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Локомотивний вул.Коцюбинського, 23, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (управління з експлуатації газового господарства, актова зала) Середня

350722 м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 2–47; вул.Героїв Крут: 28–49/15; вул.Гетьмана Виговського, вул.Деповська, вул.Дмитрівська: 2–19А, 24, 30, 32–32/1, 34; вул.Кримська, вул.Матросова: 28; вул.Михайла Лінніка: 1–46; вул.Олега Малицького, вул.Станційна: 28–75; вул.Федора Горбунова: 1/55–33, 39/15–39/20, 47, 49, 61; вул.Шевченка вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (міський Палац культури, зала "Камертон", 2-й поверх) Середня

350723 м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 24, 33, 39–53; вул.Єсеніна, вул.Козацька: 77; вул.Олександрійська, вул.Переможців, вул.Чайковського: 29, 31, 33, 35–158; пров.Гвардійський, пров.Левка Мацієвича: 22–47; пров.Олекси Гірника: 27–52; пров.Спортивний, пров.Тупий, пров.Чайковського, пров.1 Поперечний: 32/1–51; пров.2 Поперечний: 37–42; вул.Переможців, 41, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 (товариство "Колос", актова зала) Середня

350724 м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 75, 77, 79–81, 83, 85, 87; вул.В’ячеслава Чорновола: 2, 8–10, 18–20, 27; вул.Григорія Сковороди, вул.Київська, вул.Маяковського: 1–39, 40/8–41, 43–88; вул.Некрасова, пров.Григорія Сковороди, пров.Добролюбова, пров.Жасміновий, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Пилипа Орлика, пров.Толстого: 4–8, 19; пров.Чернишевського вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, хол) Середня

350725 м.Знам’янка – вул.Василя Сухомлинського, вул.Віктора Голого: 1–74, 76, 78, 82, 84/29, 86, 88–90А, 92–94, 96–96А, 100–104; вул.В’ячеслава Чорновола: 3–7, 15, 21; вул.Дружби, вул.Калинова: 1–102, 105, 107; вул.Леваневського, вул.Станційна: 115–173; пров.Левка Мацієвича: 9–21; пров.Олекси Гірника: 5–24; пров.1 Поперечний: 8–30; пров.2 Поперечний: 5–33; вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, мала спортивна зала) Середня

350726 м.Знам’янка – вул.Привокзальна: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 17; вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (школа №3, актова зала) Середня

350727 м.Знам’янка – вул.Калинова: 104, 106, 108–114; вул.Привокзальна: 5, 15; вул.Калинова, 113, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (музична школа, зала хореографії) Середня

350728 м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 116–122А; вул.Енергетиків: 19; вул.Привокзальна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18–22; вул.Привокзальна, 22, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (центр дитячої та юнацької творчості, кімната для занять) Велика

350729 м.Знам’янка – вул.Виноградна, вул.Віктора Голого: 91, 95, 97–99; вул.Волошкова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Енергетиків: 4–16, 20; вул.Каштанова, вул.Колійно-машина станція, вул.Маяковського: 40, 42; вул.Сагайдачного, вул.Тіниста, вул.Трояндова, вул.305 км, вул.306 км, вул.312 км, вул.314 км, пров.Толстого: 12/36; вул.Маяковського, 40, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (центральна бібліотека, хол) Середня

350730 м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 64, 67–141; вул.Комарова: 31–31/14, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–122; вул.Назарова: 25–94; вул.Осадчого: 43–95; вул.Свободи: 42–42/20, 44–109; вул.Шмідта: 28–56А; вул.8 Березня: 31–112; пров.Абрикосовий, пров.Лісний, пров.Транспортний, пров.1 Парковий, пров.2 Парковий вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27405 (школа №4, спортивна зала) Середня

350731 м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 1–63/2, 65; вул.Комарова: 1–30А, 32, 34, 36, 38, 40–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Назарова: 1–24А; вул.Олега Антонова, вул.Осадчого: 1–41; вул.Свободи: 1–41, 43; вул.Сергія Капелюхи, вул.Чумацький Шлях, вул.Шмідта: 2–27; вул.1 Робоча, вул.2 Робоча, вул.3 Робоча, вул.4 Робоча, вул.5 Робоча, вул.6 Робоча, вул.7 Робоча, вул.8 Березня: 2–30; вул.8 Робоча, пров.Квітковий, пров.Надії, пров.Назарова, пров.Прохідний вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27405 (школа №4, вестибюль) Середня

350732 м.Знам’янка – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Польова, вул.Соборна: 15–178; вул.Філоненка, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Дачний, пров.Макаренка, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний вул.Соборна, 155, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27406 (Знам’янська дистанція захисних лісонасаджень, учбовий клас) Середня

350733 м.Знам’янка – вул.Василя Стуса, вул.Героїв Чорнобиля: 1А, 3–5, 7, 9, 12; вул.Гоголя, вул.Дмитра Єфремова, вул.Дмитра Яворницького, вул.Дніпровська, вул.Зоряна, вул.І Підлісна, вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1А–23; вул.Олексія Береста, вул.Олени Теліги: 1–35, 37, 39, 41–47/7; вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Селянська, вул.Соборна: 2/9–13/5; вул.Челюскіна: 1–25; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Шкільний вул.Олени Теліги, 6, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27403 (гуртожиток професійно-технічного училища №12, хол) Велика

350734 м.Знам’янка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Галочкіна, вул.Генерала Кульчицького, вул.Героїв Чорнобиля: 2, 5А–6А, 7А, 9А–11А; вул.Кленова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Набережна: 30–41; вул.Нижньонабережна, вул.Олени Теліги: 36, 38, 40, 50–98; вул.Осипенка, вул.Осіння, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Українська, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Челюскіна: 27–51/31; вул.Черняховського, вул.Яблунева, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гоголя, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Олени Теліги, пров.Український, пров.Херсонський вул.Олени Теліги, 69, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27403 (школа №1, спортивна зала) Велика

350735 смт Знам’янка Друга – вул.Бацанова, вул.Блок Пост Західний, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.1 Травня вул.1 Травня, 9, смт Знам’янка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27410 (школа №7, спортивна зала) Середня

350736 смт Знам’янка Друга – вул.Андреєва, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Козіна, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.296 км, вул.40 років Перемоги, пров.Вересневий вул.Шевченка, 11, смт Знам’янка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27410 (школа №6, спортивна зала) Середня

350737 смт Знам’янка Друга – вул.Ананьєва, вул.Будинок лісника, вул.Гоголя, вул.Друга Підводянська, вул.Колгоспна, вул.Панаріна, вул.Пасічна, вул.Перспективна, вул.Підводянська, вул.Підлісна, вул.Преображенська, вул.Пугачова, вул.Шмідта, пров.Київський, пров.Шмідта вул.Перспективна, 56, смт Знам’янка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27410 (селищний будинок культури, мала зала) Середня

350738 с.Водяне(Знам’янська міська територіальна громада) пров.Шкільний, 1, с.Водяне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27413 (Чорноліська лісна школа) мала

350785 м.Світловодськ – вул.Заводська: 1–61; вул.Захисників України: 1–58, 60–60А, 62; вул.Максима Залізняка, вул.Новогеоргіївська: 1–22; вул.Ревівська: 1–58, 60–62А; вул.Робітнича, вул.Соборності України: 2–17, 19; вул.Робітнича, 2, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27507 (школа №9, фойє, 2-й поверх) Середня

350786 м.Світловодськ – вул.Заводська: 63–85; вул.Закамінська, вул.Захисників України: 59, 61, 63–86А; вул.Новогеоргіївська: 24–42; вул.Новогеоргіївське лісництво, вул.Ревівська: 59, 63–86; вул.Скубіївська, вул.Соборності України: 18, 20–45; пров.Вітрівський вул.Захисників України, 83, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27507 (філія центру дитячої та юнацької творчості, кімната для занять, 1-й поверх) Середня

350787 м.Світловодськ – вул.Бондарівська, вул.Висоцького, вул.Гайдамацька: 14–20; вул.Гетьманська: 47–74; вул.Дмитра Чижевського, вул.Змитницька, вул.Золотарівська: 157, 159, 163, 165–179, 181–264; вул.Качанівська, вул.Клочківська, вул.Колобородська, вул.Коропівська, вул.Космонавтів, вул.Магдебурзького права: 48, 50, 52, 54–77А; вул.Миру: 95–234; вул.Набережна, вул.Незалежності: 208, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236–267; вул.Остапа Вишні, вул.Рибальська, вул.Січових Стрільців: 101, 103–271; вул.Тясьминська, вул.Чигиринська: 59, 61–92; вул.Чкалова, пров.Набережний, тупик Новогеоргіївський, тупик Новофедорівський вул.Робітнича, 2, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27507 (школа №9, спортивна зала, 2-й поверх) Середня

350788 м.Світловодськ – бульв.Молодіжний, бульв.Перемоги, вул.Віталія Кулікова, вул.Гайдамацька: 1–7; вул.Гвардійська, вул.Гетьманська: 1–46; вул.Гончарна, вул.Каширівська, вул.Магдебурзького права: 1–47, 49–49А, 51, 53; вул.Матросова: 33–52; вул.Миколи Кисельова, вул.Михайла Остроградського, вул.Незалежності: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142, 144, 146–207, 209, 211, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235; вул.Нінелі Бокій, вул.Павлівська, вул.Самусівська, вул.Толстого, вул.Чайковського: 1–5, 7; вул.Чигиринська: 1–58, 60; вул.2-а Проектна, вул.3-я Проектна, вул.4-а Проектна, вул.5-а Проектна, вул.6-а Проектна, вул.8-а Проектна, пров.Володимира Івасюка, пров.Польовий, пров.Проектний, пров.Слави, тупик Гірський вул.Миру, 47, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27502 (школа №5, к.5, 1-й поверх) Середня

350789 м.Світловодськ – вул.Воронівська, вул.Гайдамацька: 9–11; вул.Золотарівська: 1–156, 158, 160–162, 164, 180; вул.Кутузова, вул.Матросова: 1–32А; вул.Миру: 1–94; вул.Нахімова, вул.Незалежності: 1–119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139–141, 143, 145; вул.Нова, вул.Павла Бута, вул.Підлісна, вул.Січових Стрільців: 1–99А; вул.Сотника Михайла Майбороди: 1–50; вул.Чайковського: 6, 8–16, 18; вул.Миру, 47, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27502 (школа №5, к.6, 1-й поверх) Середня

350790 м.Світловодськ – вул.Лесі Українки, вул.Михайла Грушевського: 4–4Б, 6; вул.Сотника Михайла Майбороди: 51–73; вул.Ушакова, вул.Холодноярська: 8–8А, 10А; вул.Чайковського: 17, 19–26А; вул.8-го Березня: 1–87, 90–90А; вул.Чайковського, 19, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27502 (бібліотека-філія №3) Середня

350791 м.Світловодськ – вул.Віталія Куцевича, вул.Героїв України: 75, 77; вул.Михайла Грушевського: 3, 5, 7–19, 21, 23–29; вул.Слобідська, вул.Сотника Михайла Майбороди: 74–135; вул.Холодноярська: 1А–5А, 9; вул.Чаплищанська, вул.8-го Березня: 89, 91–148; вул.Будівельників, 10, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27502 (центр дитячої та юнацької творчості, клас вокального колективу, 1-й поверх) Середня

350792 м.Світловодськ – вул.Будівельників: 2–16; вул.Михайла Грушевського: 31А–37; вул.Приморська: 64–68; вул.Приморська, 70А, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика

350793 м.Світловодськ – вул.Будівельників: 18–20; вул.Приморська: 70–74; вул.Січових Стрільців: 100–100А, 102; вул.Приморська, 70А, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика

350794 м.Світловодськ – бульв.Дніпровський: 14–20; вул.Героїв України: 63, 65–67, 69, 71–73; вул.Михайла Грушевського: 20, 22; вул.Приморська: 56–62; бульв.Дніпровський, 20, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27502 (територіальний центр соціального обслуговування, актова зала, 1-й поверх) Велика

350795 м.Світловодськ – бульв.Дніпровський: 2–12; вул.Героїв України: 53–57, 59, 61; вул.Приморська: 46–54; вул.Героїв України, 55, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (школа №10, коридор (права сторона), 1-й поверх) Велика

350796 м.Світловодськ – вул.Богуна: 1, 3, 5; вул.Героїв України: 45, 47, 49, 74, 76, 78А–106; пров.Індустріальний вул.Героїв України, 55, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (школа №10, коридор (ліва сторона), 1-й поверх) Середня

350797 м.Світловодськ – вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Богуна: 2, 4–4А, 6–24; вул.Ватутіна, вул.Вільна, вул.Героїв України: 41, 58, 60, 62, 64–64А, 68, 70; вул.Григорія Сковороди, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Липівська, вул.Пушкіна, вул.3-го Грудня вул.Героїв України, 56, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (навчально-виховний комплекс №4, коридор, 1-й поверх) Середня

350798 м.Світловодськ – вул.Героїв України: 37, 39; вул.Приморська: 38–44; вул.Ювілейна вул.Ювілейна, 1, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (пансіонат "Славутич", фойє, 1-й поверх) Велика

350799 м.Світловодськ – вул.Вадима Бойка: 3, 5; вул.Героїв України: 13–15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 52; вул.Гоголя, вул.Приморська: 18–32; вул.Приморська, 16, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 (міський Палац культури, фойє, 1-й поверх) Середня

350800 м.Світловодськ – вул.Гагаріна: 3–10; вул.Героїв України: 1–12; вул.Городоцька: 1–9; вул.Миколи Лисенка: 1, 5; вул.Приморська: 6–14; вул.Чорноморівська: 4, 12; вул.Шевченка: 1, 3, 5, 7–11А; вул.Приморська, 12, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 (професійно-технічне училище №5, вестибюль, 1-й поверх) Середня

350801 м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 36–103, 107, 109–109А; вул.Вадима Бойка: 2А, 13, 17–25; вул.Героїв України: 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32–34; вул.Героїв Чорнобиля: 1, 3, 5, 7–7Б; вул.Гетьмана Марка Жмайла: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–14, 16, 18, 22–22А, 24, 26, 28, 30; вул.Конька: 2, 6, 10–12; вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Українська: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Червона, пров.Нагірний вул.Вадима Бойка, 2, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 (Палац спорту, вестибюль, 1-й поверх) Велика

350802 м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 21, 23, 25–27, 29–29А, 31, 33–35; вул.Вадима Бойка: 4, 10–12, 14, 27; вул.Володимира Сосюри: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Героїв Чорнобиля: 9, 13, 15, 17–23, 41; вул.Гетьмана Петра Сагайдачного, вул.Городоцька: 57–71; вул.Зелена: 1–83, 88, 92, 94, 96, 98; вул.Конька: 1, 3–5, 9, 18–31; вул.Лісозаводська, вул.Пам’яті Героїв, вул.Першотравнева: 1–44, 46, 50, 52, 54–54А, 58; вул.Правди, вул.Садова: 14–28А; вул.ТОВ "Аврора" Садова-9, вул.Шкільна, пров.Василя Стуса, пров.Пилипа Орлика вул.Вадима Бойка, 8, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 (школа №1, коридор, 1-й поверх) Велика

350803 м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 104–106, 108, 110–215; вул.Вишнева, вул.Віктора Соколова, вул.Володимира Сосюри: 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67–110; вул.Героїв Чорнобиля: 2, 4, 6, 8, 10–12, 14, 16, 30–30А, 34–36В; вул.Гетьмана Марка Жмайла: 3, 5–5А, 7, 9, 11–11Б, 15, 17–17А, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31–96; вул.Дмитра Яворницького: 1–19; вул.Зелена: 85–87, 89–91, 93, 95, 97–97А, 99–158А; вул.Івана Франка: 2–27, 29, 33, 35; вул.Комарова: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Конька: 33–63; вул.Котляревського: 1–22, 24, 26; вул.Крилівська, вул.Партизанська: 1–12; вул.Першотравнева: 45, 47–49, 51–51А, 53, 55–57, 59–132А, 137–137А; вул.Покровська, вул.Софіївська, вул.Сухомлинського, вул.Табурищанська: 2–42; вул.Тимірязєва: 1–30, 32, 34, 36, 38; вул.Українська: 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–106; пров.Ломоносова: 1–1А, 3–5; пров.Панаса Мирного, пров.Спортивний вул.Вадима Бойка, 8, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 (школа №1, коридор, 2-й поверх) Велика

350804 м.Світловодськ – вул.Героїв Чорнобиля: 33–33В; вул.Дмитра Яворницького: 21–105; вул.Дружби, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка: 28, 30–32, 34, 36–107; вул.Козацька, вул.Комарова: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–119В; вул.Котляревського: 23–23А, 25, 27–38; вул.Крилівське лісництво, вул.Макаренка, вул.Михайлівська, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Партизанська: 13–90; вул.Першотравнева: 133–136, 138–224; вул.Табурищанська: 43–82; вул.Тимірязєва: 31, 33, 35, 37, 39–106; вул.Тобілевича, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Комарова, пров.Кропивницького, пров.Ломоносова: 2–2А; пров.Луговий, пров.Некрасова, пров.Озерний, пров.Першотравневий, пров.Степовий вул.Героїв Чорнобиля, 36, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 (контора заводу "Спецзалізобетон", адміністративний корпус, фойє, 1-й поверх) Велика

350805 м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 1–20, 22, 24, 28, 30–30А, 32; вул.Вадима Бойка: 2Б–2В; вул.Гагаріна: 17–30; вул.Городоцька: 17–55А; вул.Київська, вул.Миколи Лисенка: 4А–4Б; вул.Мистецька, вул.Обсерваторна, вул.Садова: 1–13; вул.Чорноморівська: 1Б–3, 5–11А, 13–24; вул.Шевченка: 2, 4, 6; вул.Городоцька, 15, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 (політехнічний коледж, актова зала, 1-й поверх) Середня

350807 смт Власівка – вул.Березова, вул.Героїв Дніпра, вул.Грушевського, вул.Долинська, вул.Енергетична, вул.Ентузіастів, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Котельникова, вул.Лісна, вул.Молодіжна: 32–34, 36, 38–40, 59; вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Приморська, вул.Сонячна, вул.Труда: 1–32, 34–54; вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 1–41, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 59, 65; пров.Новий, пров.Робочий вул.Труда, 35, смт Власівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27552 (будинок культури, зал шлюбної реєстрації, 2-й поверх) Середня

350808 смт Власівка – вул.Будівельна, вул.Космонавтів, вул.Лівобережна, вул.Молодіжна: 1, 1/2–16, 22; вул.Піщана, вул.Східна: 4–4А, 6–10; вул.Труда: 33, 56–84; вул.Труда, 35, смт Власівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27552 (будинок культури, вестибюль, 1-й поверх) Велика

350809 смт Власівка – вул.Висоцького, вул.Жовтнева, вул.Кременчуцька, вул.Молодіжна: 17–19, 23–31, 35, 37, 41–55; вул.Степова, вул.Шевченка: 42–42А, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60–64, 66–97; пров.Сергія Даниленка вул.Молодіжна, 15, смт Власівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27552 (дитячий сектор, актова зала, 1-й поверх) Середня

350810 смт Власівка – вул.Дніпровська, вул.Молодіжна: 1А–1Г; вул.Приозерна, вул.Східна: 3, 5, 12; вул.Центральна вул.Східна, 3, смт Власівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27552 (лікарська амбулаторія, лікувально-фізкультурний кабінет, 2-й поверх) Середня

350811 смт Власівка – вул.Східна: 1; вул.Східна, 1, смт Власівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27552 (пансіонат для ветеранів війни та праці, вестибюль, 2-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
350546 Державна установа "Олександрівський виправний центр (№104)" вул.Незалежності України, 22А, смт Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27300 Мала
350739 Комунальне некомерційне підприємство "Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради вул.Михайла Грушевського, 15, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 Мала
350740 Комунальне некомерційне підприємство "Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради вул.Гагаріна, 27Т, м.Знам’янка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 27400 Мала
350812 Світловодська центральна районна лікарня вул.Павлова, 16, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27501 Мала
350813 Світловодська центральна районна лікарня вул.Героїв України, 110, м.Світловодськ, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 27500 Мала