Кіровоградська область - одномандатний виборчий округ №103

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Кропивницької РДА

65

Відділ ведення ДРВ апарату Олександрійської РДА

74

Відділ ведення ДРВ Олександрійської міської ради

45

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
350172 м.Долинська – вул.Дружби народів: 24–32; вул.Нова: 92–108; вул.Ольгерда Бочковського, 13, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (школа №3, рекреація) Середня

350173 м.Долинська – вул.Дружби народів: 14–20; вул.Нова: 76–90; вул.Ольгерда Бочковського: 5, 7; вул.Нова, 80А, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (житлово-комунальне управління, зал засідань) Велика

350174 м.Долинська – вул.Богдана Хмельницького, вул.Відродження, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Надії, вул.Нова: 1–70; вул.Паркова, вул.Приморська, вул.Соборності України: 48; вул.Соснова, пров.Козацький, пров.Чумацький вул.Ольгерда Бочковського, 1, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (школа №4, рекреація) Велика

350175 м.Долинська – вул.Гоголя: 12, 14–64; вул.Івана Франка: 18А–47; вул.Івана Яковенка: 3–106; вул.Олексієнка, вул.Ольгерда Бочковського: 2–4А, 6, 8–66А; вул.Сичова: 17, 21–21А, 23–23А, 25–80; вул.Соборності України: 33–43, 53; вул.Сонячна: 2–11, 13, 15А–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55–57, 59–87; вул.Чкалова: 3–100; вул.8 Березня: 3–97; пров.Братів Клепачів: 16–24; пров.Євгена Коновальця: 2, 4А–7; пров.Костя Гордієнка: 16–18А, 27–31А; вул.Соборності України, 44, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (молодіжний центр "Червона калина", фойє) Середня

350176 м.Долинська – вул.Затишна: 160–205А; вул.Івана Яковенка: 107–170; вул.Сонячна: 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48–50, 52, 54, 58, 89–139; вул.Центральна: 155А, 157А, 159, 161А, 163А, 165А, 167, 169А, 171А, 173А, 175, 177, 179, 181–185, 187, 201, 268–294; вул.Чкалова: 104–164; вул.Шевченка: 40, 42, 44–46А, 48–48А, 52, 56, 58, 159–197; вул.8 Березня: 98–137; пров.Пилипа Орлика, пров.Транспортний: 14–23, 34–70; пров.8 Березня, с.Степове(Долинська міська територіальна громада) вул.Сонячна, 4А, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (школа №1, малий спортивний зал) Середня

350177 м.Долинська – вул.Затишна: 1–159; вул.Сергія Горячка, вул.Соборності України: 7–22; вул.Тесленка, вул.Центральна: 81, 85–155, 156–157, 158, 160–161, 162–163, 165, 166, 168–169, 170–171, 172–173, 174, 176, 178, 180, 186, 188–200, 202–266; пров.Братів Клепачів: 3–10; пров.Євгена Коновальця: 3–4, 8–14; пров.Костя Гордієнка: 4–13, 19–23; пров.Полтавський, пров.Шевченка вул.Центральна, 139, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (будинок дитячої творчості, фойє) Середня

350178 м.Долинська – вул.Лазарева, вул.Шевченка: 1–39, 41, 43, 47, 49, 55, 57–57А, 61–155; Жд будка 81 км вул.Лазарева, 8, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (культурно-дозвіллєвий комплекс, фойє) мала

350179 м.Долинська – вул.Берегова, вул.Волохінська: 49–96; вул.Гоголя: 1А–11, 13; вул.Заводська, вул.Залізнична: 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 54–93; вул.Зелена, вул.Івана Франка: 1–18; вул.Перемоги, вул.Сичова: 1–16А, 18–20А, 22, 24; вул.Центральна: 80А, 84; пров.Гоголя, пров.Заводський, пров.Петра Калнишевського вул.Центральна, 84, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (стадіон "Колос", спортивний зал) Середня

350180 м.Долинська – вул.Бойка, вул.Волохінська: 1–48; вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Дмитра Донцова, вул.Залізнична: 1–33, 35, 37, 39–39А, 43, 45, 47, 49, 51–53; вул.Київської Русі, вул.Олександра Козьми, вул.Попова, вул.Центральна: 1–80; пров.Васильченка, пров.Знам’янський, пров.Симона Петлюри вул.Центральна, 2Б, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (міський клуб, зала) Середня

350181 м.Долинська – вул.В’ячеслава Чорновола: 2–4, 6, 10А, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28–32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 72, 74, 76–114; вул.Героїв Крут: 217, 219–221, 223–350; вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Івана Богуна: 1–2, 3–4, 5–6, 7, 9, 11–12, 15–16, 17–18, 19, 23–24, 25–30, 31–32, 33–34, 35–36, 37–38, 39–40, 41–42, 43–44, 45–48, 49–50, 51, 52, 53–54, 56; вул.Корольова, вул.Макаренка: 181, 183, 185, 187–298А; вул.Мирна: 67–69А, 71, 73, 75, 77, 79, 83–160; вул.Мічуріна: 219–343; вул.Ольги Долинської, вул.Садова, вул.Чумацький Шлях: 168–260; вул.Широка, вул.Яра Славутича: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–164; пров.Південий, пров.Транспортний: 2–6, 24–28; Жд будка 164 км вул.Чумацький Шлях, 35, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (адміністративний будинок дистанції колії, актова зала) Середня

350182 м.Долинська – вул.В’ячеслава Чорновола: 5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69–71, 73, 75; вул.Героїв Крут: 119–216, 218, 222; вул.Івана Богуна: 2А, 4А, 6А, 8А, 10А, 12А–14А, 16А, 18А, 20А–22А, 24А, 30А, 32А, 34А, 36А, 38А, 40А, 42А, 44А, 48А, 50А, 51А, 52А, 54А, 56А–70А; вул.Макаренка: 95, 97, 99, 101, 107–107А, 109, 111–180, 182, 184, 186; вул.Мирна: 1–66, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82; вул.Мічуріна: 117–217; вул.Польова: 129, 133–247; вул.Пушкіна, вул.Чумацький Шлях: 66–162; вул.Яра Славутича: 1–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; пров.Залізничний, пров.Козака Мамая, пров.Мічуріна вул.Мічуріна, 174, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (навчально-учбовий комбінат, учбовий кл.2) Середня

350183 м.Долинська – вул.Вишневецького, вул.Героїв Крут: 1–118; вул.Макаренка: 1–93А, 96, 98, 100, 102–106, 108, 110–110А; вул.Мічуріна: 1–116; вул.Польова: 1–127, 131; вул.Чумацький Шлях: 1А–64А; пров.Василя Стуса, пров.Вокзальний, пров.Добровольчих Батальйонів, пров.Івана Карпенка Карого, пров.Миколи Міхновського, пров.Петра Косенка, Жд будка 74 км, Жд будка 77 км вул.Чумацький Шлях, 20, м.Долинська, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28500 (комунальне підприємство, каб.6) Середня

350184 смт Молодіжне вул.Шкільна, 5, смт Молодіжне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28524 (будинок культури, зала) Середня

350185 с.Антонівка(Долинська міська територіальна громада) вул.Мирна, 18, с.Антонівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28524 (сільський клуб, зала) мала

350186 с.Березівка(Долинська міська територіальна громада) вул.Центральна, 38А, с.Березівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28524 (сільський клуб, фойє) мала

350187 с.Катеринівка(Долинська міська територіальна громада), с.Очеретяне, с.Фалькове вул.Кушніра, 52, с.Катеринівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28544 (школа, кл.1) мала

350188 с.Богданівка(Долинська міська територіальна громада), с.Славне вул.Будівельна, 44, с.Богданівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28543 (початкова школа, канцелярія) мала

350189 с.Братський Посад, с.Вишневе, с.Гординівка, с.Згода, с.Марфівка, с.Новоданилівка вул.Нова, 4, с.Марфівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28545 (сільський клуб, вестибюль) Середня

350190 с.Братолюбівка, с.Дубровине вул.Миру, 10, с.Братолюбівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28512 (будинок культури, дискозал) мала

350191 с.Варварівка, с.Ситаєве вул.Садова, 4, с.Варварівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28510 (будинок культури, зала) мала

350192 с.Василівка(Гурівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 70, с.Василівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28511 (будинок культури, фойє) мала

350193 с.Гурівка вул.Новосвітська, 9В, с.Гурівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28540 (будинок культури, зала) Середня

350194 с.Благодатне(Гурівська сільська територіальна громада) вул.8 Березня, 11, с.Благодатне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28540 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала

350195 с.Іванівка(Гурівська сільська територіальна громада), с.Веселі Боковеньки, с.Зелений Гай(Гурівська сільська територіальна громада), с.Нагірне, с.Никифорівка вул.Давидова, 19, с.Іванівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28513 (сільська рада, актовий зал) мала

350196 с.Ганнівка вул.Гоголя, 34, с.Ганнівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28514 (школа, їдальня) мала

350197 с.Бокове – вул.Зарічна, вул.Миркаленка, вул.Нова, вул.Покровська, вул.Шкільна, пл.Миру, пров.Береговий, пров.Вербний, пров.Верхній, пров.Вишневий, пров.Кооперативний, пров.Лєрмонтова, пров.Пісочний, пров.Тімірязєва, пров.Тополиний пл.Миру, 3, с.Бокове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28516 (будинок культури, актовий зал) Середня

350198 с.Бокове – вул.Берегова, вул.Козацька, вул.Кринична, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, пров.Боківський, пров.Профирівський вул.Козацька, 68, с.Бокове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28516 (сільський клуб, кабінет директора) мала

350199 с.Лаврівка вул.Молодіжна, 7, с.Лаврівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28523 (сільська рада, зал засідань) мала

350200 с.Маловодяне пров.Транспортний, 1А, с.Маловодяне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28505 (школа, вестибюль) Середня

350201 с.Писанка, с.Червоне Озеро вул.Шкільна, 8, с.Червоне Озеро, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28505 (школа, кл.1) мала

350202 с.Новогригорівка Друга вул.Садова, 57, с.Новогригорівка Друга, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28541 (сільський клуб, зала) мала

350203 с.Новогригорівка Перша вул.30-річчя Перемоги, 72, с.Новогригорівка Перша, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28522 (будинок культури, фойє) Середня

350204 с.Широка Балка пров.Космонавтів, 6, с.Широка Балка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28524 (сільський клуб, фойє) мала

350205 с.Новоолександрівка(Долинська міська територіальна громада) вул.Степова, 48А, с.Новоолександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28533 (сільський клуб, зала) мала

350206 с.Федоро-Шулічине вул.Степова, 107, с.Федоро-Шулічине, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28533 (школа, вестибюль) мала

350207 с.Олександрівка(Долинська міська територіальна громада) вул.Лісова, 2, с.Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28531 (будинок культури, актова зала) мала

350208 с.Новомихайлівка, с.Новошевченкове вул.Замули, 2А, с.Новошевченкове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28532 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала

350209 с-ще Першотравневе вул.Шкільна, 33, с-ще Першотравневе, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28530 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет фельдшера) мала

350210 с.Мирне вул.Шкільна, 8, с.Мирне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28530 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала) мала

350211 с.Пишне, с.Червоне вул.Шкільна, 1, с.Пишне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28542 (сільський будинок культури, фойє) мала

350212 с.Суходільське вул.Олексієнка, 51, с.Суходільське, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28520 (сільський будинок культури, зала) мала

350213 с.Новосавицьке вул.Ляшенка, 67, с.Новосавицьке, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28521 (сільський клуб, зала) мала

350548 смт Нова Прага – вул.Волошкова, вул.Джерельна, вул.Кленова, вул.Короленка, вул.Курганна, вул.Кутузова, вул.Миру: 153–153Г, 155–155А; вул.Салтикова-Щедрина, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Шевченка, с.Олександро-Пащенкове вул.Миру, 153Д, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (будинок культури №1, фойє) мала

350549 смт Нова Прага – вул.Золотий Яр, вул.Левадна: 36–139; вул.Миру: 42–152, 154; вул.Радісна, вул.Срібний Яр, вул.Степова: 1–13, 21–21А, 23, 25, 29, 31, 33, 37А–43; вул.Тімірязєва: 1–5, 9–9А; вул.Федора Плотніра, вул.Шолохова, пров.Новопразький, пров.Озерний, пров.Перемоги, пров.Сонячний, пров.8-го Березня вул.Миру, 99А, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (школа, фойє) Середня

350550 смт Нова Прага – вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Козацька: 1–124, 126–130, 132; вул.Левадна: 1–35А; вул.Лермонтова, вул.Миру: 1–41; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Підкопая, вул.Пушкіна, вул.П’ятихатки, вул.Сапіна, вул.Степова: 14–20, 22–22Г, 24, 26–28А, 30, 32, 34–36, 45–95; вул.Тімірязєва: 6–8Б, 10–45; вул.Тітаренка, вул.Успішна, вул.Центральна: 1–45, 49, 51, 53, 55, 57, 61; пров.Лисенка, с.Лозуватка(Новопразька селищна територіальна громада) вул.Козацька, 44, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (будинок дитячої та юнацької творчості, фойє) Середня

350551 смт Нова Прага – вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Григорівська, вул.Коцюбинського, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Лозова, вул.Маяковського, вул.Нагірна, вул.Некрасова, вул.Нижче-Садова, вул.Садова: 1–57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 75, 77, 81, 83, 85, 87–89, 93; вул.Соборна: 2–31, 35, 37–41, 43, 45, 47А–47Б, 49; вул.Тихомирова: 1–59; вул.Ткачова, вул.Тургенєва, вул.Центральна: 46, 50, 52, 54, 56, 58–60, 62–125А; вул.Чехова, вул.7 Грудня, пров.Дружній, пров.Дубровського, пров.Комарова, пров.Привітний, пров.Торговий, пров.Шкільний, с.Григорівка(Новопразька селищна територіальна громада) вул.Соборна, 21А, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

350552 смт Нова Прага – вул.Вишнева, вул.Гончарна, вул.Горького, вул.Долинна, вул.Козацька: 125, 131, 133–165; вул.Польова, вул.Садова: 58, 62, 64, 66, 68, 70–74, 76, 78–80, 82, 84, 86, 90–92, 94–189; вул.Соборна: 34, 36, 42, 44, 46, 48, 52–166; вул.Спартака, вул.Тихомирова: 62–94; вул.Чкалова, вул.Шмідта, вул.Шовкова, вул.1-го Травня вул.Садова, 116, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042 (школа, фойє) Середня

350553 смт Приютівка – вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Межева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Олександрійська, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Шкільна: 5–21, 23, 25, 27, 29, 31–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–61; пров.Клубний, пров.Межевий, пров.Набережний, пров.Надії, пров.Олександрійський, пров.Привокзальний, Залізнична казарма 316 км, Залізнична казарма 339 км, Залізничний будинок ПД-1 вул.Шкільна, 2, смт Приютівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (школа, актова зала) Середня

350554 смт Приютівка – вул.Березівська, вул.Вільна, вул.Войнівське шосе, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Інгулецька, вул.Кожедуба, вул.Користівське шосе, вул.Садова, вул.Тітова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шкільна: 22, 24, 26, 28–28А, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 63–95; вул.Шосейна, вул.1 Травня, пров.Береговий, пров.Вілиний, пров.Гагаріна, пров.Спортивний, просп.Дружби, Залізнична казарма 340 км вул.Центральна, 10, смт Приютівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (школа, актова зала) Середня

350555 с.Андріївка, с.Мала Березівка, с.Рожеве, с.Степанівка, с.Сургани вул.Набережна, 2, с.Андріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28053 (школа, актова зала) Середня

350556 с.Бандурівка, с.Морозівка(Пантаївська селищна територіальна громада), с.Оліївка вул.Інгулецька, 5, с.Бандурівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28036 (будинок культури, фойє)
/
вул.Інгулецька, 2, с.Бандурівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28036
мала

350558 с.Ясинуватка(Пантаївська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 61, с.Ясинуватка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28037 (школа, актова зала) мала

350559 с.Войнівка – вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вище Польова, вул.Войнівське шосе, вул.Гагаріна, вул.Діброви, вул.Інгулецька, вул.Культурна, вул.Нижче Набережна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Уютна, вул.Фруктова, вул.Центральна: 1–133, 135–159А; вул.Чкалова, пров.Набережний, пров.Польовий, Гуртожиток Райагробуду вул.Центральна, 117А, с.Войнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28021 (школа, спортивний зал) Середня

350560 с.Войнівка – вул.Аграрна, вул.Верхня, вул.Квітнева, вул.Користівська, вул.Кошового, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Центральна: 134А, 161–192; вул.Чалого, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Мічуріна, пров.Паромний, Гуртожиток КСП, урочище Пристін вул.Центральна, 169В, с.Войнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28021 (будинок культури, фойє) Середня

350561 с.Головківка – вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Железнодорожна, вул.Затишна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.1 Травня, вул.8 Березня, с.Іванівка(Олександрійська міська територіальна громада) вул.Соборна, 42, с.Головківка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28043 (школа, фойє) Середня

350562 с.Головківка – вул.Бузкова, вул.Кленова, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Осіння, вул.Тімірязева, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Центральний вул.Центральна, 114А, с.Головківка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28043 (будинок культури, актова зала) Середня

350563 с.Дівоче Поле, с.Новозолотарівка, с.Петрозагір’я, с.Трудівка вул.Чкалова, 19, с.Дівоче Поле, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28050 (сільська рада, зал засідань) мала

350564 с.Добронадіївка, с.Зелений Барвінок, с.Зелений Гай(Попельнастівська сільська територіальна громада), с.Катеринівка, с.Медове вул.Шкільна, 25, с.Добронадіївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28054 (школа, фойє) Середня

350565 с.Долинське вул.Горобця, 91, с.Долинське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28060 (сільський клуб, зал) мала

350566 с.Ізмайлівка, с.Видне, с.Гайок, с.Пустельникове вул.Центральна, 59А, с.Ізмайлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28056 (школа, спортивний зал) мала

350567 с.Королівка, с.Піщаний Брід вул.Шевченка, 2, с.Піщаний Брід, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28056 (сільський клуб, зал) мала

350568 с-ще Новоселівка, с-ще Веселе вул.Шкільна, 2А, с-ще Новоселівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28022 (будинок культури, фойє) Середня

350569 с.Косівка вул.Культури, 29, с.Косівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28030 (будинок культури, актова зала) Середня

350570 с.Костянтинівка(Приютівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 30, с.Костянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28031 (будинок культури, актова зала) мала

350571 с.Бутівське, с.Занфірівка вул.Шевченка, 19, с.Бутівське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28031 (школа, спортивний зал) мала

350572 с.Куколівка, с.Гулевичі, с.Солов’ївка вул.Центральна, 4, с.Куколівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28052 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

350573 с.Лікарівка, с.Запоріжжя, с.Новоолексіївка вул.Кооперативна, 5, с.Лікарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28032 (школа, актова зала) Середня

350574 с.Пахарівка вул.Попова, 1, с.Пахарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) мала

350575 с.Михайлівка вул.Центральна, 5, с.Михайлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064 (будинок культури, фойє) мала

350576 с.Тарасівка вул.Гагаріна, 28А, с.Тарасівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) мала

350577 с.Недогарки, с.Вільний Посад, с.Новоулянівка, с.Глибоке, с.Мар’ївка(Приютівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 26, с.Недогарки, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28033 (школа, кабінет четвертого класу) Середня

350578 с.Олександрівка(Попельнастівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 1Б, с.Олександрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28051 (будинок культури, фойє) мала

350579 с.Сонине вул.Весела, 1А, с.Сонине, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28051 (сільський клуб, зал) мала

350580 с.Попельнасте вул.Красна, 18, с.Попельнасте, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28062 (будинок культури, фойє) Середня

350582 с.Травневе, с.Братське(Попельнастівська сільська територіальна громада), с.Зелена Балка, с.Зелене(Попельнастівська сільська територіальна громада) вул.Садова, 4, с.Травневе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28061 (будинок культури, актова зала) мала

350583 с.Протопопівка – вул.Інгульська, вул.Клубна, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Степова, вул.Фермерська, вул.Шкільна, пров.Інгульський, пров.Клубний, пров.Луговий, пров.Набережний, пров.Озерний, пров.Степовий, пров.Фермерський, пров.Шевченка вул.Клубна, 10А, с.Протопопівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (будинок культури, актова зала) Середня

350584 с.Протопопівка – вул.Водокачна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Кононова, вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.3-го Грудня, пров.Водокачний, пров.Зелений, пров.Козацький, пров.Мисливський, пров.Садовий, с.Діброви вул.Кононова, 18, с.Протопопівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034 (школа, спортивний зал) Середня

350585 с.Березівка, с.Ягідне вул.Ольховського, 70, с.Березівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28035 (будинок культури, актова зала) мала

350586 с.Світлопіль вул.Центральна, 34, с.Світлопіль, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28041 (сільська рада, зал засідань) мала

350587 с.Улянівка, с.Першотравневе, с.Червоний Поділ вул.Шкільна, 1А, с.Улянівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28065 (сільський клуб, фойє) мала

350588 с.Тарасово-Шевченкове вул.Діброви, 10, с.Тарасово-Шевченкове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28065 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) мала

350589 с.Червона Кам’янка вул.Сухинова, 7, с.Червона Кам’янка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28063 (сільськогосподарський виробничий кооператив ім.Фрунзе, зал засідань) Середня

350590 с.Ялинівка вул.Гвоздьова, 39, с.Ялинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28063 (сільський клуб, зал) мала

350591 с.Шарівка вул.Пушкіна, 7, с.Шарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044 (будинок культури, фоє) мала

350592 с-ще Гайове вул.Шкільна, 28, с-ще Гайове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044 (сільський клуб, зал) мала

350593 с-ще Квітневе вул.Миру, 3, с-ще Квітневе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044 (сільський клуб, зал) мала

350594 с.Щасливе вул.Центральна, 12А, с.Щасливе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28055 (сільська рада, зал засідань) мала

350615 смт Петрове – вул.Вереснева, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Злагоди, вул.Зустрічна, вул.Медова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Семеренка, вул.Степняка Кравчинського, вул.Степова, вул.Філатова, вул.Ювілейна, пров.Весняний, пров.Волкова, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Парковий, пров.Підгірний вул.Центральна, 38, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (музична школа, спортзал) Середня

350616 смт Петрове – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Зарічна, вул.Засядька, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Літвінова: 1–4, 19–22; вул.Ломоносова, вул.Піщана, вул.Центральна: 2–39; вул.Яблунева, вул.50 років Перемоги вул.Центральна, 38, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (музична школа, фойє) Велика

350617 смт Петрове – вул.Березніговатська, вул.Ватутіна, вул.Каштанова, вул.Літвінова: 5–12; вул.Олексія Лисенка: 1–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–73А; вул.Паркова вул.Літвінова, 18, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (гімназія, коридор) Велика

350618 смт Петрове – вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Інгулецька, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Першого Травня, вул.Петровського, вул.Трудова, вул.Центральна: 49–114; вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Горовий, пров.Затишний, пров.Західний, пров.Зоряний, пров.Козацький, пров.Народний, пров.Перемоги, пров.Тихий, с.Новомануйлівка, с.Олександродар, с.Покровка вул.Інгулецька, 48, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня

350619 смт Петрове – вул.Декабристів, вул.Олексія Лисенка: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–274; вул.Устимівська вул.Олексія Лисенка, 174, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 (сільський клуб, малий зал) мала

350620 смт Балахівка вул.Шкільна, 3, смт Балахівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28314 (будинок культури, фойє) Середня

350621 с.Богданівка, с.Мала Ганнівка, с.Солдатське(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Квітнева, 9, с.Солдатське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28332 (дитячий садок, ігрова кімната) мала

350622 с.Водяне, с.Маловодяне, с.Сабадашеве вул.Засядько, 2, с.Водяне, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28330 (сільський будинок культури, фойє) мала

350623 с.Ганнівка(Петрівська селищна територіальна громада) – вул.Вереснева, вул.Гоголя, вул.Горова, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Олександра Хруля, вул.Онищенка, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тернова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Жовтий, пров.Зелений, пров.Лісовий, пров.Тихий, пров.Тінистий вул.Олександра Хруля, 26, с.Ганнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28325 (сільський клуб, велика зала) Середня

350624 с.Володимирівка вул.Центральна, 19, с.Володимирівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28326 (сільський будинок культури, великий зал) Середня

350625 с.Ганнівка(Петрівська селищна територіальна громада) – вул.Довбуша, вул.Іскрівська, вул.Молодіжна, вул.Стефаника, вул.Франка вул.Іскрівська, 26, с.Ганнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28325 (сільський будинок культури, великий зал) мала

350626 с.Рядове вул.Дружби, 31, с.Рядове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28327 (сільський клуб, великий зал) мала

350627 с.Зелене(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Чкалова, 6, с.Зелене, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28320 (сільський будинок культури, фойє) мала

350628 с.Іванівка(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 19, с.Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28321 (сільський будинок культури, великий зал) мала

350629 с.Іскрівка, с.Новофедорівка вул.Інгулецька, 18, с.Іскрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28337 (сільський будинок культури, фойє) Середня

350630 с.Йосипівка вул.Шкільна, 3, с.Йосипівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28323 (сільська рада, зал засідань) мала

350631 с.Луганка вул.Шкільна, 31А, с.Луганка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28335 (школа, фойє) Середня

350632 с.Братське(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Небесної Сотні, 1, с.Братське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28338 (СВК "Агрофірма Маріампольська", їдальня)
/
вул.Горького, 11, с.Братське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28338
мала

350633 с.Малинівка вул.Т.Г.Шевченка, 33, с.Малинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28317 (ТОВ "Малинівське", обрядовий зал)
/
вул.Т.Г.Шевченка, 25, с.Малинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28317
мала

350634 с.Новий Стародуб – вул.Богдана Хмельницького: 104–104А, 108–299; вул.Гагаріна, вул.Лівобережна, вул.Набережна, вул.Степняка Кравчинського вул.Степняка Кравчинського, 1, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (сільська рада, зал засідань) Середня

350635 с.Новий Стародуб – вул.Богдана Хмельницького: 1А–103, 105; вул.Гвардійська, вул.Гранітна, вул.Козацька, вул.Лесі Українки: 1–73, 75; вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Шкільна вул.Шкільна, 5, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (дошкільний навчальний заклад №1, к.1) Середня

350636 с.Новий Стародуб – вул.Володимира Ткаченка, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Лесі Українки: 74, 76–131; вул.Нова, вул.Погорілого вул.Лесі Українки, 91, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня

350637 с.Новий Стародуб – вул.Зарічна, вул.Петровського, вул.Садова, вул.Шевченка, с.Федорівка(Петрівська селищна територіальна громада), с.Червоносілля вул.Садова, 15, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 (амбулаторія, фойє) Середня

350640 с.Мар’янівка, с.Олімпіадівка вул.Івана Франка, 21, с.Олімпіадівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28313 (сільський клуб, глядацький зал) мала

350641 с.Олександро-Мар’ївка вул.Миру, 2, с.Олександро-Мар’ївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28324 (колишній дитячий садок, музичний зал) мала

350642 с.Козацьке, с.Зелений Гай(Петрівська селищна територіальна громада), с.Лани вул.Молодіжна, 55, с.Козацьке, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28322 (школа, фойє)
/
вул.Терешкової, 13, с.Козацьке, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28322
Середня

350643 с.Червонокостянтинівка, с.Краснопілля, с.Лелеківка вул.Перемоги, 11, с.Червонокостянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28333 (школа, спортзал)
/
вул.Київська, 1А, с.Червонокостянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28333
мала

350644 с.Баштине, с.Новопетрівка вул.Галугана, 80, с.Баштине, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28334 (сільська бібліотека, фойє) мала

350645 с.Чечеліївка вул.Шкільна, 10, с.Чечеліївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28315 (сільський будинок культури, малий зал) мала

350646 с.Олександрівка(Петрівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 9, с.Олександрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28316 (будинок культури, фойє) мала

350694 смт Устинівка – вул.Берегова, вул.Благодатна, вул.Вербова, вул.Гастелло, вул.Грушевського, вул.Миру: 1–45А; вул.Нахімова: 1–20; вул.Об’їзна, вул.О.Мазуренка, вул.П.Мирного, вул.Поштова, вул.Тітова, вул.Шаталова, вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Ювілейний вул.О.Мазуренка, 46, смт Устинівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28600 (районний будинок культури, фоє) Середня

350695 смт Устинівка – вул.Вишнева, вул.Говорова, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Миру: 46–94; вул.Нахімова: 21–39; вул.Першотравнева, вул.Степова, вул.Чкалова вул.Кошового, 8, смт Устинівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28600 (школа №2, фоє) Середня

350696 смт Устинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.В.Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зелені Луки, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.О.Вишні, вул.Орловська, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.П’ятої сотні, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Зелений вул.Об’їзна, 20, смт Устинівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28600 (будинок дитячої та юнацької творчості, фоє) Середня

350697 с.Березівка(Устинівська селищна територіальна громада) вул.Поштова, 11, с.Березівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28625 (сільська рада, обрядова зала) мала

350698 с.Брусівка вул.Петрівська, 2, с.Брусівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28611 (контора підприємства ПСП "Деметра", фоє)
/
вул.Центральна, 2, с.Брусівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28611
мала

350699 с.Ганно-Леонтовичеве, с.Мала Ганнівка, с.Новочигиринка вул.Молодіжна, 6, с.Ганно-Леонтовичеве, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28620 (школа, актова зала) мала

350700 с.Ганно-Требинівка, с.Костянтинівка(Устинівська селищна територіальна громада) вул.Медова, 1, с.Ганно-Требинівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28622 (сільська рада, обрядова зала) мала

350701 с.Новоігорівка, с.Третє вул.Центральна, 28, с.Новоігорівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28610 (центр дозвілля та відпочинку молоді, глядацька зала) Середня

350702 с.Мар’янівка(Устинівська селищна територіальна громада) пров.Медичний, 2, с.Мар’янівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28641 (фельдшерсько-акушерський пункт, фоє) мала

350703 с.Тирлова Балка вул.Лесі Українки, 1А, с.Тирлова Балка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28610 (дошкільний навчальний заклад, ігрова кімната) мала

350704 с.Докучаєве, с.Медове вул.Віталія Федитника, 3В, с.Докучаєве, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28631 (будинок культури, фоє) Середня

350705 с.Мальчевське вул.Сонячна, 2, с.Мальчевське, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28632 (школа, фоє) мала

350706 с.Лебедине, с.Новокиївка(Устинівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 2, с.Лебедине, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28613 (будинок культури, фоє) мала

350707 с.Інгульське вул.Центральна, 1, с.Інгульське, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28624 (сільська рада, обрядова зала) мала

350708 с.Завтурове, с.Любовичка, с.Медвежа Балка вул.Зелена, 13, с.Завтурове, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28624 (будинок культури, глядацька зала) мала

350709 с.Криничне, с.Новоустинівка вул.Паші Ангеліної, 3, с.Криничне, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28630 (будинок культури, фоє) Середня

350710 с.Нариманівка, с.Садки вул.Миру, 1, с.Садки, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28630 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала

350711 с.Криничуватка вул.Шкільна, 22, с.Криничуватка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28612 (Навчально-виховний комплекс, фоє) мала

350712 с.Березуватка вул.Осипова М.І., 50, с.Березуватка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28614 (будинок культури, глядацька зала) мала

350713 с.Олександрівка(Устинівська селищна територіальна громада), с.Козлівське вул.Гаркавого, 23, с.Олександрівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28621 (будинок культури, глядацька зала) мала

350714 с.Седнівка, с.Переможне, с.Селіванове вул.Шкільна, 2, с.Седнівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28620 (школа, фоє) мала

350715 с.Сонцеве вул.Центральна, 38, с.Сонцеве, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28623 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 61, с.Сонцеве, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28623
мала

350716 с.Степанівка(Устинівська селищна територіальна громада), с.Степове(Устинівська селищна територіальна громада), с.Орлова Балка вул.Шкільна, 1, с.Степанівка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., 28611 (будинок культури, мала зала) мала

350741 м.Олександрія – вул.Гоголя, вул.Зарічна: 20–26; вул.Кременчуцька: 131–384; вул.Культурна: 41–133; вул.Максима Бендерова: 163–347; вул.Матросова, вул.Надії, вул.Некрасова: 2–2А, 4, 6; вул.Полтавська, вул.Росинська, вул.Світловодська, вул.Сонячна, вул.Степова: 1–1Д, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37–142; вул.Хасанська: 1, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15–101; вул.Холодноярська: 39, 41–140; вул.Чонгарська: 62–163А; вул.Шкільна, вул.Юрія Карлюка, пров.Віктора Голуба, пров.Кармелюка: 8, 10, 14–14Б, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38–127; пров.Лермонтова, пров.Мусоргського, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Ярославського вул.Культурна, 86, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28001 (школа №8, спортивна зала) Велика

350743 м.Олександрія – вул.Авіаційна, вул.Березівська, вул.Григорія Сокальського: 1–15, 21, 23, 25, 27; вул.Єфремова, вул.Залізнична, вул.Запорізька, вул.Зарічна: 2–18, 27–41А; вул.Захисників України: 1–39, 41–50; вул.Максима Бендерова: 17, 19, 21–161; вул.Марії Заньковецької, вул.Орловська, вул.Осипенко: 18, 20, 22, 24–121; вул.Пантаївська, вул.Першотравнева: 40, 42–44, 61А–130; вул.Пушкіна, вул.Скіфська: 1, 11–44; вул.Студентська: 47–49, 51–53, 55, 57–59, 61, 63, 67, 69, 73, 75, 77–85; вул.Телевізійна, пров.Герцена, пров.Григорія Грузина, пров.Довженка, пров.Копиленка, пров.Костянтина Заслонова, пров.Краснодонців, пров.Маршала Конєва, пров.Михайла Гризана, пров.Олександра Горського, пров.Транспортний вул.Студентська, 88, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (ясла-садок №20, ігрова кімната) Велика

350744 м.Олександрія – вул.Василя Никифорова, вул.Декабристів: 40, 42–132; вул.Кременчуцька: 47–130; вул.Культурна: 1–40; вул.Некрасова: 1, 3, 5–5А, 7; вул.Північна, вул.Степова: 2–8, 10–14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30–32, 34, 36; вул.Студентська: 45; вул.Хасанська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Холодноярська: 1–38, 40; вул.Чонгарська: 3–60; пл.Покровська: 2, 4, 6–6А, 12А, 14А, 20, 22, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 64–64 к.1, 66, 68, 70, 72, 74; пров.Білоруський, пров.Василя Пащенка, пров.Кармелюка: 1–6, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37–37А; пров.Користівський, пров.Якова Яковенка, просп.Соборний: 3, 5; пров.Білоруський, 2, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (дитячий садок №35, ігрова кімната) Велика

350745 м.Олександрія – вул.Берегова, вул.Бессарабська: 12, 14–119; вул.Вугільна, вул.Кам’яна, вул.Партизанська: 44, 46–46 к.1, 48–50, 52–133; вул.Патріотів України, вул.Рікова, пл.Покровська: 7, 9, 11, 13–14, 15–19, 21, 23–25, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57–59, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73; пров.Внутрішній, пров.Володимира Скринника, пров.Гвардійський, пров.Івана Піянзіна, пров.Іванівський, пров.Кримський, пров.Мар’ївський, пров.Маршала Ворошилова, пров.Мурманський, пров.Огарьова, пров.Олександра Шакала: 2, 4, 10–12, 14, 16, 20–46; пров.Партизанський, пров.Раскової, пров.Толстого, пров.Челюскінців, пров.Чигринський, шосе Войнівське, шосе Користівське пл.Покровська, 18, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28001 (професійний ліцей, хол, 1-й поверх) Середня

350746 м.Олександрія – вул.Декабристів: 1–39, 41; вул.Івана Чиркіна: 9, 15, 17; вул.Кременчуцька: 13, 15, 17–46; вул.Партизанська: 2–2А, 4, 6, 8–10, 12–14, 16, 18, 22, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Студентська: 25, 27, 29–44, 46, 50; пл.Покровська: 1, 3, 4А–5, 7Б, 10А, 77–79; пров.Михайла Олефіренка, просп.Соборний: 2, 4, 7–21; вул.Івана Чиркіна, 19, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28001 (гімназія-школа мистецтв, хол) Велика

350747 м.Олександрія – вул.Бессарабська: 1–11, 13; вул.Івана Чиркіна: 1–8 к.2, 10–14 к.2, 16, 18–20; вул.Кременчуцька: 1–12, 14, 16; вул.Партизанська: 1, 3, 5–5 к.1, 7, 11, 15, 17, 19–21, 23–25, 29, 31–33, 35–35А, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 51; вул.Санітарна, вул.Студентська: 1–24, 26, 28; вул.Шевченка: 2–61А, 63, 65; пров.Мічуріна, пров.Олександра Шакала: 1, 3, 5–9, 13, 15, 17–19А; просп.Соборний: 23–34; вул.Івана Чиркіна, 6, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28001 (спеціальна школа №4, спортивна зала) Велика

350748 м.Олександрія – вул.Анатолія Кохана, вул.Веселкова, вул.Григорія Усика: 1–28; вул.Діброви: 3–11, 13–17; вул.Інгулецька, вул.Козацька: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19–37; вул.Набережна, вул.Перспективна: 1–7А; вул.Святомиколаївська: 24–24А, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–48; вул.Софіївська: 2–4; вул.Таврійська: 16–49 к.2, 52, 54, 56; вул.Українська, вул.Шевченка: 62, 64, 66–72, 78, 80, 82, 84, 90, 94–130, 140, 142; вул.6-го Грудня: 1–87А, 90, 92, 94, 96–104; пров.Гната Юри, пров.Зелений, пров.Івана Гороновича, пров.Інгулецький, пров.Кіммерійський, пров.Родини Пищевичів вул.6-го Грудня, 2, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (палац культури, фойє, 1-й поверх) Велика

350749 м.Олександрія – вул.Братська: 24, 30; вул.Бульварна: 1–18А; вул.Григорія Усика: 31–33, 35, 40–47; вул.Діброви: 12, 19–32; вул.Першотравнева: 4–21; вул.Святомиколаївська: 3–22; вул.Таврійська: 2–15; вул.Чижевського, вул.Шевченка: 73–77, 79, 81–81А, 83, 85–89, 91–93; пл.Соборна: 3, 17, 21–28; просп.Соборний: 36–63; просп.Соборний, 62, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (політехнічний коледж, 1-й поверх, хол) Середня

350750 м.Олександрія – вул.Братська: 32, 48–50, 52–54, 56А–58; вул.Григорія Усика: 34, 36–38; вул.Перспективна: 9, 15, 16, 18–20, 22, 26–28; вул.Святомиколаївська: 23, 25, 29, 31, 33, 35; пл.Соборна: 4–14, 18–20; пров.Учительський, пров.Ярослава Гороховатського: 3, 5–7, 9, 11–21; просп.Соборний: 67; пл.Соборна, 6, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (дитяча музична школа, фойє, 1-й поверх) Середня

350751 м.Олександрія – вул.Братська: 1–23, 25–29, 31, 33–45, 51; вул.Бульварна: 19–40; вул.Григорія Сокальського: 16–20, 22–22А, 24, 26, 32А, 34, 38–40 к.1; вул.Григорія Усика: 69–71; вул.Діброви: 39–59, 61, 63, 65; вул.Комунальна, вул.Максима Бендерова: 1 к.2–16, 18, 20; вул.Осипенко: 1–17, 19, 21, 23; вул.Першотравнева: 22–39А, 41, 45–53, 57А; вул.Студентська: 54, 56, 60, 62, 64–66, 68, 70–72, 74–74А, 76–76А; вул.Юрія Осмоловського, вул.Ярмаркова: 1–21, 25; пров.Вікторії Білаківської, пров.Надовражний, пров.Петра Дегтяря, пров.Семена Апостолова, пров.Сєрова, пров.Якова Шахунянца вул.Діброви, 47, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (Олександрійське училище культури, танцювальна зала, клуб) Велика

350752 м.Олександрія – вул.Бульварна: 41–62; вул.Григорія Сокальського: 31, 33–33А, 35, 42–65, 71, 75, 77; вул.Григорія Усика: 83–89, 91, 93–95, 97; вул.Діброви: 72–95; вул.Заводська, вул.Захисників України: 40; вул.Першотравнева: 55; вул.Пилипа Гриценка, вул.Скіфська: 2; вул.Червнева, пров.Бориса Йогансона, пров.Кіндрата Рожнова, пров.Кропивницького, пров.Привокзальний, шосе Куколівське вул.Діброви, 91, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (школа №19, спортивна зала) Велика

350753 м.Олександрія – вул.Козацька: 39–47; вул.Олександра Козенка, вул.Перспективна: 8–8А, 12–14; вул.Святомиколаївська: 37–37А, 39–39А, 41, 43, 116; вул.Софіївська: 8, 11–17; вул.Шевченка: 137, 141, 143–147/1; пров.Перемоги просп.Соборний, 82, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (школа №9, актова зала) Велика

350754 м.Олександрія – вул.Братська: 60, 64, 66, 68, 70, 78–88А; вул.Дніпровська, вул.Козацька: 51–55; вул.Софіївська: 10, 18–35, 37; пров.Ярослава Гороховатського: 2, 4, 8, 10, 40; просп.Соборний: 79–94, 96, 100; просп.Соборний, 89, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (палац культури "Світлопільський", фойє, 2-й поверх) Велика

350755 м.Олександрія – вул.Братська: 55, 63, 65, 67, 69, 71–73; вул.Григорія Усика: 51–60; вул.Перспективна: 15А, 17, 30–34; вул.Петра Сагайдачного: 3–15; вул.Софіївська: 39, 43; вул.Ярмаркова: 22, 46, 54–58, 60, 62; пров.Гастелло вул.Софіївська, 41, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (Кіровоградський обласний лабораторний центр, актова зала, 2 поверх) Велика

350756 м.Олександрія – вул.Артилеристів, вул.Братська: 75–77; вул.Григорія Сокальського: 66–70, 72–74, 76, 78–111; вул.Григорія Усика: 62, 76А, 90, 92, 96, 98–104; вул.Діброви: 60, 62, 64; вул.Козацька: 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85–87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119–135; вул.Лесі Українки, вул.Перспективна: 21, 23–25, 36–52; вул.Петра Сагайдачного: 24–47; вул.Садова: 2–8, 12, 14–16, 24–26, 32, 34; вул.Софіївська: 36, 38, 40–42, 44–64; вул.Східна, вул.Титова: 1–5, 7; вул.Ярмаркова: 27–45, 47, 59, 61, 63–67; пров.Аграрний вул.Ярмаркова, 63А, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (школа №15, фойє, 2-й поверх) Велика

350757 м.Олександрія – вул.Козацька: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18; вул.6-го Грудня: 89, 93; просп.Соборний: 98, 102, 104, 118–126; просп.Соборний, 89, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (палац культури "Світлопільський", фойє, 1-й поверх) Велика

350758 м.Олександрія – вул.Братська: 96–125; вул.Військова, вул.Гагаріна, вул.Козацька: 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 88; вул.Миколи Зерваницького, вул.Михайла Грушевського, вул.Міліцейська: 55–79, 81–83, 85, 87, 89, 91, 93–95, 97–97А, 99, 103, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Садова: 36, 38, 40, 42, 46–48; вул.Титова: 6–6А, 8–17; вул.Шахтарська, пров.Леонтовича, пров.Никифора Луценка, пров.Профспілковий, пров.Станіслава Лазаревича, просп.Соборний: 95, 97, 99; вул.Козацька, 86, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (дитяча міська лікарня, великий зал) Велика

350759 м.Олександрія – вул.Бережна, вул.Козацька: 2–2Б; вул.Міліцейська: 1–16; вул.Таврійська: 51, 53, 55, 59–119; вул.6-го Грудня: 91, 95, 110–135, 138, 140–140А, 142, 143 к.1–143 к.2, 143 к.4–143 к.5, 144, 146, 148, 162 к.1, 174–176, 178, 180, 182–184, 186, 188, 190, 192, 196; просп.Соборний, 130, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (школа №17, вестибюль, 1-й поверх) Велика

350760 м.Олександрія – вул.Айвазовського, вул.Героїв Сталінграда: 17–19А; вул.Шевченка: 158; вул.6-го Грудня: 143, 143 к.3, 143А, 145, 147, 149–150; просп.Соборний: 136–162 к.1; вул.6-го Грудня, 97, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (Олександрійський колегіум, фойє, 2-й поверх) Велика

350761 м.Олександрія – вул.6-го Грудня: 137, 139–139А, 141–141А; просп.Соборний: 132–134; просп.Соборний, 126А, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (міськрайонний центр зайнятості, 1-й поверх, фойє) Велика

350762 м.Олександрія – вул.Героїв Сталінграда: 21–23Б; просп.Соборний: 103, 107–117; вул.Героїв Сталінграда, 25, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28009 (училище №17, актова зала) Велика

350763 м.Олександрія – вул.Весняна: 1–47; вул.Елеваторна, вул.Зоряна, вул.Липнева, вул.Михайла Бачинського, вул.Міліцейська: 80, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100–102, 104–106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132–142; вул.Садова: 50–58; вул.Сидоренка, пров.Верхній, пров.Весняний, пров.Можайського, пров.Нижній, пров.Середній вул.Героїв Сталінграда, 23А, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (ясла-садок №42, спортивний зал) Велика

350764 м.Олександрія – вул.Героїв Сталінграда: 27–44; вул.ЖД казарма 351 км, вул.Садова: 39, 41, 43, 62–84; просп.Соборний: 101, 105; вул.Героїв Сталінграда, 25, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28009 (училище №17, хол) Велика

350765 м.Олександрія – вул.Весняна: 51–57; вул.Карбишева, вул.Козацька: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118; вул.Леоніда Пиженка, вул.Міліцейська: 119, 121–123, 125, 127, 129–129А, 131, 144–158; вул.Садова: 9–11, 13, 19–23, 27–31, 33–33А, 35, 37–37А; вул.Ушинського, пров.Індустріальний вул.Садова, 56, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28009 (ясла-садок №2, групова кімната) Велика

350766 м.Олександрія – вул.Вишнева, вул.Вільхова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Курчатова, вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Львівська, вул.Макаренка, вул.Металістів, вул.Нестерова, вул.Південна, вул.Радищева, вул.Свободи, вул.Сосюри, вул.Трапезонська, вул.6-го Грудня: 151–155, 163–173, 177–177А, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193–195, 197–334; пров.Брюллова, пров.Волховський, пров.Нахімова, пров.Рильського, просп.Соборний: 164–194; шосе Звенигородське просп.Соборний, 138, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 (Дошкільний навчальний заклад № 43, ігрова кімната) Середня

350768 м.Олександрія – вул.Андрія Демченка, вул.Багратіона, вул.Василя Вибрика, вул.Ватутіна, вул.Джерельна, вул.Дружби народів, вул.Квіткова, вул.Крилова, вул.Леоніда Коваленка, вул.Малиновського, вул.Марії Козинець, вул.Миколаївська, вул.Невського, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Олександра Козьми, вул.Пожарського, вул.Робітнича, вул.Сторожівська, вул.Трудових Резервів, вул.Ушакова, вул.Фабрична, вул.Чайковського, вул.Черкаська, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Івана Кожемякіна, пров.Молодіжний, пров.Озерний, пров.Попова, проїзд Поліграфістів вул.Трудових Резервів, 4, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28006 (школа №7, їдальня) Середня

350769 м.Олександрія – вул.Бойківська, вул.Вище-Празька: 23–110; вул.Знам’янська: 29, 31–35, 37–41; вул.Козацький шлях: 1–5, 7, 9, 11–11А, 13, 15Б, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 31, 33–98; вул.Ольги Березняк, вул.Польова: 1–16, 18–22, 24, 26, 28; вул.Ровенська, вул.Франка, вул.Червона, вул.Яблунева, пров.Володимира Груші, пров.Західний, пров.Курганський, пров.Леоніда Чернова, пров.Миколи Герасюти, пров.Михайла Іванова, пров.Польовий, пров.Пугачова, пров.Разіна, пров.Сергія Солопа, пров.Сергія Тюленіна, пров.Степняка-Кравчинського, пров.Суворова, пров.Таврійський, просп.Будівельників: 34–34А; вул.Козацький шлях, 89, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28002 (автомобільна школа, клас ПДР для занять) Середня

350770 м.Олександрія – вул.Верхньо-Головківська, вул.Виноградна, вул.Вище-Празька: 1–22; вул.Войнівська, вул.Григорія Волкова, вул.Грігорія Сковороди, вул.Знам’янська: 1–28, 30, 36; вул.Іванівська, вул.Козацький шлях: 6, 8–8 к.2, 10, 12, 14, 16, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; вул.Леоніда Чернова, вул.Нижче-Польова, вул.Олександрійська, вул.Олексія Скічка, вул.Осіння, вул.Петра Маркова, вул.Польова: 17, 23, 25, 27, 30–74А; вул.Тургенєва, вул.Ярочинська, вул.2-го Українського Фронту, пров.Академіка Павлова, пров.Вересневий, пров.Знам’янський, пров.Івана Богуна, пров.Ломоносова, пров.Маяковського, пров.Олени Журливої, пров.Павла Дацуги, пров.Цеглянокаменярський вул.Знам’янська, 1, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28002 (школа №6, вестибюль) Велика

350771 м.Олександрія – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Сухомлинського, вул.Григорія Логвина, вул.Знам’янська: 47–181; вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Маршала Рибалка, вул.Миру: 60–62, 64, 66–66 к.1, 68, 70, 72, 74, 76–109; вул.Нагорна: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–145; вул.Театральна, вул.Тимірязєва, вул.Флотська, вул.Ціолковського, вул.Чорноліська, вул.70 років Перемоги, пл.Знам’янська, пров.Івана Головка, пров.Нагорний, пров.Поштовий, просп.Будівельників: 36, 81; просп.Будівельників, 39А, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28006 (Педагогічний коледж, фойє, 1-й поверх) Велика

350772 м.Олександрія – вул.Бєлінського, вул.Говорова: 25–48; вул.Жуковського: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Іллі Звєрєва: 6, 8–10; вул.Лісова, вул.Миру: 3–59, 63–63В, 65, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Нагорна: 11–67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Рєпіна: 7–7А, 9–30; вул.Руднєва, вул.Толбухіна: 9, 17–48; вул.8-го Березня, пров.Вавілова, пров.Івана Сухинова, пров.Карпа Хазана, пров.Ноя Морозовського, пров.Пирогова, пров.Рилєєва, пров.Чернишевського, просп.Будівельників: 7, 9, 11–15, 17, 19, 21, 23, 27–31, 35, 37–37А; вул.40 років Перемоги, 8, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28006 (школа №10, спортивний зал) Велика

350773 м.Олександрія – вул.Бориса Нечерди, вул.Говорова: 3–21; вул.Жуковського: 21, 23, 25, 27–42; вул.Іллі Звєрєва: 3, 7; вул.Кленова, вул.Котляревського, вул.Толбухіна: 4, 6, 10–12, 14; вул.40 років Перемоги, пров.Банний, пров.Борі Бєлого, пров.Серпневий, просп.Будівельників: 4А–6А, 8, 10, 16А, 18, 20, 22, 24–26, 32–32А; шосе Новопразьке: 111–143; вул.Бориса Нечерди, 2, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28006 (школа №10, класна кімната) Середня

350774 м.Олександрія – вул.Аджамська, вул.Верболозівська, вул.Вінницька, вул.Гвардійська, вул.Гірнича, вул.Жуковського: 2, 4, 6, 8, 10, 12–20, 22, 24, 26; вул.Зої Космодем’янської, вул.Корнійчука, вул.Короленка, вул.Лізи Чайкіної, вул.Лугова, вул.Любові Шевцової, вул.Менделєєва, вул.Миру: 1–2; вул.Нагорна: 1–10; вул.Новоселів, вул.Олега Кошового, вул.Промислова, вул.Рєпіна: 1А–6, 8; вул.Селищна, вул.Тихомирова, вул.Толбухіна: 1–3, 5, 13; вул.Уляни Громової, вул.Філатова, пров.Виборзький, пров.Грабовського, пров.Григорія Марченка, пров.Івана Горовецького, пров.Миколи Стрельцова, пров.Новопетрівський, пров.Тихий, просп.Будівельників: 1–4; шосе Новопразьке: 1–109, 145; вул.Жуковського, 13, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28006 (гірничорятувальний загін, каб 8) Середня

350775 смт Олександрійське – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Дружби: 8, 10–58; вул.Клубна, вул.Красна, вул.Курганна, вул.Кутузова, вул.Миру: 7, 9, 11, 13, 14–15, 16–17, 18–19, 20–21, 22–23, 24–25, 26–80; вул.Павла Кравченка: 11, 13–19, 21, 23, 25, 27–122; вул.Паркова, вул.Садова: 11, 13, 15, 17–50; вул.Сонячна: 4, 6–8; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Будівельників, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Квітневий, пров.Культурний, пров.Курганний, пров.Мирний, пров.Парковий, пров.Цегельний, пров.Шкільний вул.Клубна, 9, смт Олександрійське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28040 (будинок культури, відеозал) Середня

350776 смт Олександрійське – вул.Андрія Ковтуна, вул.Бєляєва, вул.Дачна, вул.Довіри, вул.Дружби: 1–7, 9; вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Любові Шевцової, вул.Матросова, вул.Миру: 1–6, 7А–8, 9А–10, 11А–12, 13А, 15А, 17А, 19А, 21А, 23А, 25А; вул.Олега Кошового, вул.Павла Кравченка: 1–10, 12, 20, 22, 24, 26; вул.Панфілова, вул.Садова: 1–10, 12, 14, 16; вул.Сонячна: 3, 5; вул.Ціолковського вул.Дружби, 4, смт Олександрійське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28040 (школа №12, фойє, 1-й поверх) Середня

350777 смт Олександрійське – вул.Першотравнева, вул.Промислова, вул.Степова, вул.Транспортна, вул.Трудових резервів, вул.Фабрична, вул.Чарівна, вул.Шахтарська, вул.8-го Березня, пров.Промисловий вул.Павла Кравченка, 4, смт Олександрійське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28040 (дитяча музична школа, актова зала) мала

350778 с.Звенигородка, с.Олександро-Степанівка вул.Братів Петриченків, 53, с.Звенигородка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28025 (школа, спортивний зал) Середня

350779 с.Головківське, с.Марто-Іванівка вул.Самохвалова, 22, с.Марто-Іванівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28024 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

350780 смт Пантаївка вул.Магістральна, 47, смт Пантаївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28023 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

350781 м.Олександрія – вул.Героїв Сталінграда: 10; вул.Героїв Сталінграда, 10, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28008 (геріатричний пансіонат, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
350647 Комунальний заклад "Петрівська центральна районна лікарня" вул.Центральна, 1, смт Петрове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28300 Мала
350648 Державна установа Петрівська виправна колонія (№49) вул.Польова, 1, с.Новий Стародуб, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28310 Мала
350782 Міський комунальний лікувально-профілактичний заклад - міська лікарня №1 м.Олександрії вул.Ярмаркова, 15, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 Мала
350783 Олександрійська центральна районна лікарня вул.Анатолія Кохана, 12, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28000 Мала
350784 Комунальний заклад "Олександрійська психіатрична лікарня" вул.Дружби народів, 10, м.Олександрія, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28006 Мала