Луганська область - одномандатний виборчий округ №110

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
440009 смт Іванівка – вул.В.Лютої, вул.Володарського, вул.Воровського, вул.Восточна, вул.Калініна, вул.Колхозна, вул.Котовського, вул.Октябрьська, вул.Первомайська, вул.Плодосовхозна, вул.Почтова, вул.Свердлова, вул.Совхозна, вул.Таганрогська, вул.Фурманова, вул.Чернишевського, вул.70 років Октября, пров.Первомайський, пров.Фурманова вул.Октябрьська, 5, смт Іванівка, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94643 (будинок культури, фойє) Велика
440010 смт Іванівка – вул.Артема, вул.Гагарина, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Западна, вул.Інтернаціональна, вул.І.Пацюка, вул.Кірова, вул.Космонавтів, вул.Красноармєйська, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.М.Сєвєрна, вул.Підгірна, вул.Полянка, вул.Пушкіна, вул.Сєвєрна, вул.Степна, вул.Толстого, вул.Хрустальна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шосейна, вул.Щорса, вул.40 років Побєди, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Шевченко вул.Інтернаціональна, 65, смт Іванівка, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94643 (гімназія, хол) Велика
440011 смт Іванівка – вул.Авіаційна, вул.Ворошилова, вул.Дачна, вул.Дзержинського, вул.З.Космодем’янської, вул.Крупської, вул.лейтенанта Хробуста, вул.Лєрмонтова, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Майська, вул.Матросова, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Морська, вул.Набережна: 3–60; вул.Осовіахіма, вул.Островського, вул.Піонерська, вул.Проектна, вул.Садова, вул.С.Тюлєніна, вул.Тургенєва, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Школьна, пров.Дачний, пров.Широкий вул.Шкільна, 1А, смт Іванівка, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94644 (школа, хол, 1-й поверх) Середня
440012 смт Іванівка – вул.Братська, вул.будинки живзахисту, вул.будка-51 км., вул.будка-53 км., вул.Вокзальна, вул.Грейдерна, вул.Еротейдівка, вул.Комсомольська, вул.Кошевого, вул.Леніна, вул.Лісхоззаг, вул.Набережна: 66–69; вул.Нєкрасова, вул.Партизанська, вул.Петровського, вул.С.Лазо, вул.Совєтська, вул.Суворова, вул.Чехова, вул.Юбілейна, вул.Южна, пров.Грейдерний вул.Вокзальна, 88, смт Іванівка, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94644 (Штерівський клуб, хол) Середня
440013 с-ще Ковильне, с-ще Степове вул.Дзержинського, фельдшерський пункт, с-ще Степове, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94622 (фельдшерський пункт, хол) мала
440015 смт Красний Кут – вул.Задорожніх, вул.Западна, вул.Красноармійська, вул.Лівобережна, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Новоселівка, вул.Панкова, вул.Свердлова, вул.Степова, вул.Школьна, вул.1-а Радянська, вул.2-га Радянська вул.Свердлова, 46, смт Красний Кут, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94653 (школа, хол, 1-й поверх) Середня
440016 смт Красний Кут – вул.Алмазна, вул.Горняцька, вул.Калініна, вул.Морозова, вул.Октябрська, вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Середня, вул.Чапаєва, вул.Шевченко, с-ще Тамара, с-ще Урожайне вул.Октябрська, 13, смт Красний Кут, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94653 (будинок культури, фойє) Середня
440017 с-ще Індустрія вул.Совхозна, 7, с-ще Індустрія, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94655 (будинок культури, фойє) мала
440018 с-ще Краснолуцький, с.Зелений Гай, с-ще Курган вул.Радянська, 17, с-ще Краснолуцький, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94670 (сільська рада, актовий зал) мала
440019 с-ще Козаківка, с-ще Орлівське вул.Космонавтів, сільський клуб, с-ще Орлівське, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94644 (сільський клуб, фойє) мала
440020 смт Маломиколаївка, с.Єлизаветівка, с.Західне вул.Радянська, 11А, смт Маломиколаївка, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94641 (селищний клуб, актовий зал) Велика
440028 смт Фащівка вул.Радянська, 5, смт Фащівка, Антрацитівський р-н, Луганська обл., 94650 (будинок культури, актовий зал) Велика
440179 смт Біле – вул.Березова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Калініна, вул.Колгоспна, вул.Леніна, вул.Луганська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Ново-Садова, вул.Островського, вул.Панфіловців, вул.Партизана Антоненка, вул.Партизана Головка, вул.Пархоменко, вул.Південна, вул.Підгірна, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Чапаєва, вул.Червоних Партизан, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, вул.40 років Перемоги, пров.Ковальський, пров.Леніна, пров.Мельничний, пров.Огородній, пров.Пархоменко, пров.Північний, пров.Радянський, тупик Залізничний вул.Леніна, 1, смт Біле, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92014 (будинок культури, хол) Велика
440180 смт Біле – вул.Дружби, вул.Карла Маркса, вул.Матросова, вул.Новобудівельна, вул.Північна, вул.Площа Культури, вул.Театральна, вул.Ульяни Громової, вул.Фабрична, вул.Фрунзе, вул.Шкільна: 26, 28–43; вул.50 років Жовтня, вул.8-го Березня, пров.Шахтарський, квартал Степовий, квартал Шахтарський вул.Площа Культури, клуб "Шахтар", смт Біле, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92015 (клуб "Шахтар", актова зала) Велика
440181 смт Біле – вул.Гагаріна, вул.Єсеніна, вул.Залізнична, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Крупської, вул.Маяковського, вул.Миколаєва, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Орджонікідзе, вул.Папаніна, вул.Політаєва, вул.Польова, вул.Праці, вул.Проїздна, вул.Пушкіна, вул.Радгоспна, вул.Степова, вул.Терешкової, вул.Тітова, вул.Тюлєніна, вул.Челюскінців, вул.Чкалова, вул.Шкільна: 1–25, 27; вул.Юних Піонерів, пров.Масляний, пров.Річний вул.Кірова, 63, смт Біле, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92015 (адміністративно-битовий комплекс шахти ХІХ з’їзду КПРС, хол) Середня
440182 смт Білоріченський – вул.Горького, вул.Інтернаціональна, вул.ІТР, вул.Калініна, вул.Леніна: 2, 4, 6–8, 10, 14–14Б, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–48; вул.Миру, вул.Октябрьська, вул.Петровського, вул.Піонерів, вул.Ціолковського, вул.Чапаєва: 2, 4, 6–23; вул.Шахтарська, вул.Шевченко: 7–30; вул.21 з’їзду КПРС, пров.Мирний, пров.Тупик вул.Леніна, 12, смт Білоріченський, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92016 (будинок культури ДВАТ шахта Білоріченська "Луганськвугілля", хол, 2-й поверх) Середня
440183 смт Білоріченський – вул.Леніна: 1, 3, 5, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Пархоменко, вул.Фабрична, вул.Чапаєва: 1, 3, 5; вул.Шевченко: 1–6; пров.Дружби, пров.Шкільний, квартал Ювілейний вул.Чапаєва, 1А, смт Білоріченський, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92016 (школа, хол) Середня
440184 смт Білоріченський – вул.Шкільна, с-ще Комишуваха, с-ще Комсомолець, с-ще Шимшинівка вул.Тупик, 3, с-ще Комсомолець, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92017 (будинок культури "Комсомолець", хол) Середня
440185 с-ще Збірне вул.Вокзальна, залізнична станція, с-ще Збірне, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92018 (залізнична станція, червоний куточок) мала
440199 смт Юр’ївка – вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Шкільний вул.Леніна, 3, смт Юр’ївка, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92012 (будинок культури, хол) Середня
440200 смт Юр’ївка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Залізничний тупік, вул.Зелена, вул.Комсомольська, вул.Кулешова, вул.Максимчука, вул.Миру, вул.Нова, вул.Підгірна, вул.Проїздна, вул.Р. Люксембург, вул.Радянська, вул.Робоча, вул.Спортивна, вул.Тельмана, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська, вул.Шкільна, Шкільний тупік вул.Шкільна, 17, смт Юр’ївка, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92012 (школа, спортивна зала) Велика
440204 с.Західне, с-ще Ясне вул.Гагаріна, 24, с.Західне, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92022 (сільський клуб, актова зала) мала
440205 с.Іллірія, с.Велика Мартинівка, с.Мала Мартинівка, с.Мала Юр’ївка, с.Ушаківка вул.Першотравнева, 122, с.Іллірія, Лутугинський р-н, Луганська обл., 92018 (бібліотека, актова зала) Середня
440627 м.Алчевськ – вул.Адміністративна, вул.Вишнева, вул.Войкова, вул.Заславського, вул.Ломоносова, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Пржевальського, вул.Пролетарська, вул.Свободи, вул.Степова, вул.Челюскіна, пров.Адміністративний, пров.Польовий вул.Піонерська, 2, м.Алчевськ, Луганська обл., 94202 (дитячий садок №28 "Буратіно", музична зала) Середня
440628 м.Алчевськ – вул.Артема: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–110; вул.Брянська, вул.Володарського, вул.Воровського: 19–23А, 27, 33, 41–94; вул.Енгельса: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–106; вул.К. Лібкнехта: 15, 19, 23, 25, 31А–45; вул.Комсомольська: 27–76; вул.Котовського: 12, 14–16, 22–28, 32–58; вул.Красноармійська, вул.Крупської: 66–150; вул.Курська, вул.Літейна, вул.Октябрьська: 41–56; вул.Орджонікідзе: 66, 68–70, 72–141; вул.Осоавіахіма, вул.Пархоменка, вул.Рилєєва, вул.Серго, вул.Фабрична, вул.Чкалова: 53, 57, 60–112; вул.Якубовського, вул.9 Січня, пров.Димитрова, пров.Електричний, пров.Енгельса, пров.Літейний, пров.Пархоменка, пров.Серго, пров.Урицького вул.Центральна, 15А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94202 (навчально-виховний комплекс "Злагода", спортивна зала) Середня
440629 м.Алчевськ – вул.Артема: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; вул.Воровського: 1–16, 24, 28–32, 34–40; вул.Дарвіна, вул.Енгельса: 1Б–17, 24, 26А, 28–28А, 30, 32, 34; вул.Заводська, вул.К. Лібкнехта: 2–12, 18, 20–22, 24, 26–28; вул.Комсомольська: 2–26; вул.Котовського: 2–8, 13, 19, 29; вул.Крупської: 1–63; вул.Лісова, вул.Лобачевського, вул.Октябрьська: 1–31; вул.Орджонікідзе: 1–65, 67, 71; вул.Паризької комуни, вул.Північна, вул.Підсобне господарство, вул.Р. Люксембург, вул.Свердлова, вул.Транзитна, вул.Урицького, вул.Центральна, вул.Чкалова: 1–52, 54, 58; пров.Котовського, пров.Красіна, пров.Красноармійський, пров.Лісовий, пров.Октябрьський, пров.Р. Люксембург вул.Центральна, 15А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94202 (навчально-виховний комплекс "Злагода", актова зала) Середня
440630 м.Алчевськ – вул.Гоголя, вул.Зашкільна, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Краснооктябрьська: 4–11, 13, 15, 17–23; вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Нагорна, вул.Підгірна, вул.Пугачова, вул.Собінова, вул.Совєтська, вул.Чайкіної, вул.Чайковського: 2А–5; пров.Гоголя, пров.Зашкільний: 1–43; пров.Нагорний, пров.Осипенка: 1–22; пров.Пугачова, пров.Разіна, пров.Собінова, пров.Тюленіна, пров.1-й Мічуріна, пров.2-й Мічуріна вул.Чайковського, 6, м.Алчевськ, Луганська обл., 94203 (навчально-виховний комплекс "Світанок", спортивна зала) Велика
440631 м.Алчевськ – вул.Айвазовського, вул.Грибоєдова, вул.Краснооктябрьська: 12, 14, 16, 25–45; вул.Матросова: 10–20, 27–36А; вул.Мценська, вул.Орлова, вул.Тверська, вул.Чайковського: 8–41; вул.Шевцової, вул.Ямська, пров.Громової, пров.Зашкільний: 44–84; пров.Краснооктябрьський, пров.Матросова, пров.Осипенка: 23–26Б; пров.Чайкіної вул.Чайковського, 6, м.Алчевськ, Луганська обл., 94203 (навчально-виховний комплекс "Світанок", фойє) Велика
440632 м.Алчевськ – вул.Горького: 49–49А; вул.Московська: 6–6А, 8, 11; вул.Фрунзе: 29–29А, 31; просп.Леніна: 6, 8, 10–12, 15; вул.Московська, 3, м.Алчевськ, Луганська обл., 94204 (музична школа №1, фойє, 2-й поверх) Середня
440633 м.Алчевськ – вул.Горького: 43, 45; вул.Ленінградська: 35, 37–44, 48, 50; вул.Московська: 2–2А, 4–5А; вул.Набережна, вул.Спортивна: 1, 3, 5, 7; просп.Леніна: 5, 7–7А, 9; вул.Набережна, 10, м.Алчевськ, Луганська обл., 94204 (Донбаський державний технічний університет, 6-й корпус, фойє, 2-й поверх) Середня
440634 м.Алчевськ – вул.Брестська: 19–23; вул.Горького: 32, 36–38, 40, 42, 44; вул.Інтернаціональна: 32–38; вул.Калініна: 1, 3, 9, 11, 15; вул.Ленінградська: 30, 34, 36; вул.Фрунзе: 19, 21, 23; просп.Леніна: 1–4; вул.Горького, 24, м.Алчевськ, Луганська обл., 94201 (школа №3, вестибюль) Середня
440635 м.Алчевськ – вул.Брестська: 17; вул.Горького: 26–30А, 35, 39, 41; вул.К. Маркса, вул.Калініна: 2, 8; вул.Кірова: 1–5, 7, 9, 11–11В, 13, 17; вул.Ленінградська: 17, 19–29, 31–33; вул.Луганська, вул.Менжинського, вул.Садова, вул.Спортивна: 2, 4, 6, 8; вул.Тимірязєва, вул.2 Вересня, пров.Горького вул.Набережна, 2, м.Алчевськ, Луганська обл., 94201 (навчально-виховний комплекс "Дипломат", фойє) Велика
440636 м.Алчевськ – вул.Брестська: 1–9; вул.Донецька: 10; вул.Ентузіастів: 1–48, 52; вул.Західна, вул.Інтернаціональна: 1–2, 4, 10А–24; вул.Кірова: 18; вул.Куйбишева: 1–19, 21, 25–35; вул.Ленінградська: 4, 6–8; вул.Некрасова, вул.Сєдашова: 58–82; вул.Фрунзе: 1–13, 15–15А; вул.Херсонська, вул.Чапаєва: 1, 3, 5, 7, 9, 11–21, 25; вул.Чернишевського: 1–10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46–50, 52, 54; вул.Чехова: 1–42А, 44–46, 48, 50, 52; вул.9 Травня: 3–34, 36, 38; пров.Чернишевського вул.Кірова, 19, м.Алчевськ, Луганська обл., 94201 (палац культури "Хімік", фойє) Середня
440637 м.Алчевськ – вул.Брестська: 10–16А; вул.Донецька: 7; вул.Інтернаціональна: 3–3А, 7–9, 26–30; вул.Кірова: 6, 8, 10, 12, 14–16, 21; вул.Куйбишева: 20, 22–22А, 39–47; вул.Ленінградська: 5, 9–16, 18; вул.Сєдашова: 3–52; вул.Фрунзе: 17–17А; пров.Больничний, пров.Кірова, пров.Сєдашова, пров.Сєченова вул.Кірова, 19, м.Алчевськ, Луганська обл., 94201 (палац культури "Хімік", танцювальна зала) Велика
440638 м.Алчевськ – вул.Будівельників, вул.Дніпропетровська, вул.Донецька: 13–48; вул.Достоєвського, вул.Ентузіастів: 49, 52А–63, 65, 67–67А, 69, 71–75; вул.Запорізька: 1–94Б, 96, 98, 100, 102, 104–110А, 112; вул.Кірова: 24, 26–30, 32–32А, 34, 38, 40, 42, 44–64, 68–70; вул.Лозова, вул.Нахімова, вул.Панфілова, вул.Пирогова, вул.Полтавська, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Успенського, вул.Франка: 1–82, 85, 87, 89, 91; вул.Фрунзе: 14, 16, 18–18А, 20, 22; вул.Чапаєва: 2, 4, 6, 8, 10, 22–23, 26–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56–58, 62–112; вул.Чернишевського: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 56, 58–74; вул.Чехова: 43, 47, 49, 56–80; вул.Чуйкова, вул.9 Травня: 35, 37, 39–60; пров.Алмазний, пров.Будівельників, пров.Калініна, пров.Франка, пров.Чуйкова вул.Франка, 76, м.Алчевськ, Луганська обл., 94201 (школа №24, фойє) Велика
440639 м.Алчевськ – вул.Алмазна, вул.Горького: 75–75А, 77, 79; вул.Донецька: 49–58; вул.Ентузіастів: 64, 66–66А, 68, 70, 79–85; вул.Жуковського, вул.Заслонова, вул.Зелена, вул.Калініна: 52, 54, 56, 60, 62–79; вул.Кірова: 67, 71–87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Крилова, вул.Курчатова, вул.Кутузова: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Лазо, вул.Лихачова: 2А, 8–10, 12–22; вул.Луначарського, вул.Менделєєва, вул.Тельмана: 1–6, 8, 10–10А; вул.Толстого: 1–90, 92А–93, 95; вул.Ударників, вул.Чернишевського: 51, 53, 55, 57, 76–82; вул.Чехова: 51, 55; пров.Жуковського, пров.Заслонова, пров.Лазо, пров.Лихачова, пров.Менделєєва, пров.Толстого вул.Кірова, 72, м.Алчевськ, Луганська обл., 94222 (колишнє тролейбусне управління, червоний куток) Велика
440640 м.Алчевськ – вул.Баумана, вул.Волочаєвська, вул.Горького: 72–74, 76, 78, 80–133; вул.Калініна: 83–133; вул.Кірова: 88, 90, 92, 94, 96, 98–139; вул.Кутузова: 2, 4, 6, 8, 10–46; вул.Лихачова: 1, 3–7, 11; вул.Петровського, вул.Південна, вул.Рєпіна, вул.Тельмана: 7, 9, 12–26; вул.Толстого: 92, 94, 96–102; вул.Філатова, вул.Шахтарська, пров.Луначарського, пров.Тельмана вул.Філатова, 19, м.Алчевськ, Луганська обл., 94217 (Алчевське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, зала засідань) Велика
440641 м.Алчевськ – вул.Горького: 46–48, 50, 52, 54–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; вул.Запорізька: 95, 97–97А, 99, 101–101А, 103; вул.Калініна: 10, 12–14, 16–37, 39–39А, 43; вул.Кірова: 23–23В, 25, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43; вул.Павлова, вул.Соціалістична, вул.Франка: 84, 86, 88–88А, 90, 92–99; вул.Фрунзе: 24–28, 30; вул.Чапаєва: 33, 35, 114–132; пров.Красний вул.Горького, 55, м.Алчевськ, Луганська обл., 94204 (центр дитячо-юнацької творчості, фойє, 2-й поверх) Середня
440642 м.Алчевськ – вул.Горького: 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69А; вул.Запорізька: 111, 113–113А, 115–115А, 117–117А, 119, 121, 123, 125–127, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147; вул.Калініна: 38, 40–42, 44–51, 53, 55, 57–59, 61; вул.Московська: 18, 21–35; вул.Харківська, вул.Чапаєва: 37, 39, 41, 43, 47–47А, 49, 138–156; пров.Харківський, пров.Чапаєва вул.Горького, 55А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94204 (спортивна школа №2, спортивна зала) Велика
440643 м.Алчевськ – вул.Бєлінського: 14–16; вул.Горького: 51, 53–53А, 57–57А; вул.Московська: 10, 12–15, 19; вул.Фрунзе: 32–34, 36, 40–42, 44–44А; вул.Чапаєва: 45А, 51А, 53–53А; вул.Московська, 17, м.Алчевськ, Луганська обл., 94213 (спеціалізована школа №22, вестибюль) Середня
440644 м.Алчевськ – вул.Бєлінського: 2, 4, 6–11; вул.Московська: 3А, 7; вул.Фрунзе: 35, 37, 43, 45; вул.Чапаєва: 55, 59–61; просп.Леніна: 14, 18–22, 26, 28; пр.Леніна, 16, м.Алчевськ, Луганська обл., 94204 (Донбаський державний технічний університет, головний корпус, зала слави) Велика
440645 м.Алчевськ – вул.Бєлінського: 1–1А, 3–3А, 5; вул.Ленінградська: 45–47, 49–49Б, 54–72; просп.Леніна: 23–23А, 27, 29–29А; вул.Набережна, 10, м.Алчевськ, Луганська обл., 94204 (Донбаський державний технічний університет, 6-й корпус, хол, 1-й поверх) Велика
440646 м.Алчевськ – вул.Липовенка: 1–6, 8–12, 14, 16–16В; вул.Чапаєва: 170–170А; вул.Липовенка, 20, м.Алчевськ, Луганська обл., 94213 (Алчевський дитячо-юнацький центр туризму, екскурсій і краєзнавства, фойє) Велика
440647 м.Алчевськ – вул.Гагаріна: 31, 35А–35Д, 37–37А; вул.Липовенка: 7А; вул.Чапаєва: 162–168В; вул.Гагаріна, 35, м.Алчевськ, Луганська обл., 94213 (Алчевська українська гуманітарна гімназія, вестибюль) Велика
440648 м.Алчевськ – вул.Гагаріна: 30А, 36–36А, 38–38А; вул.Леніна: 21, 23–25, 27, 31; вул.Липовенка: 13, 15, 18–19А; вул.Попова: 75, 77, 79–79А, 81–81Б, 83, 85, 89, 91–93; вул.Гагаріна, 34, м.Алчевськ, Луганська обл., 94213 (школа №17, вестибюль) Велика
440649 м.Алчевськ – вул.Гагаріна: 19–24А, 25–30, 33А; вул.Запорізька: 153; вул.Леніна: 1–18, 20, 22, 26; вул.Чапаєва: 160; вул.Гагаріна, 35, м.Алчевськ, Луганська обл., 94213 (Алчевська українська гуманітарна гімназія, спортивна зала) Велика
440650 м.Алчевськ – вул.Волгоградська: 1–68А; вул.Володимирська: 1–9, 11, 13А; вул.Гагаріна: 1–17, 24Б; вул.Герцена: 1–13, 15, 15Б; вул.Глинки: 1–20А; вул.Запорізька: 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 132, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 150–150Б, 159–161А; вул.Кругова, вул.Леніна: 19, 28–29, 32–34; вул.Лиманська: 1, 3, 5, 7А, 9, 11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25; вул.Литвинова, вул.Плеханова: 1–13; вул.Попова: 1–60А, 62, 64, 68–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–88, 90; вул.Радищева: 1–9; вул.Сінна: 1–15, 18, 20; вул.Станіславського: 2, 4, 8–10; вул.Суворова: 1–14, 16; вул.Східна: 1–18, 20, 22, 24–24В; вул.Ушакова: 1–25; вул.8 Березня, пров.Волгоградський, пров.Гагаріна, пров.Запорізький вул.Запорізька, 161, м.Алчевськ, Луганська обл., 94200 (будівля колишньої школи №23, хол, 1-й поверх) Велика
440651 м.Алчевськ – вул.Запорізька: 163–167; вул.Леніна: 36, 38, 40, 46, 48; вул.Попова: 61, 63, 65–67, 71, 73, 94–102; вул.Станіславського: 1; вул.Ушакова: 27–41; пров.Ушакова вул.Запорізька, 161, м.Алчевськ, Луганська обл., 94200 (будівля колишньої школи №23, хол, 2-й поверх) Велика
440652 м.Алчевськ – вул.Ватутіна, вул.Волгоградська: 69–131; вул.Володимирська: 10, 12, 14–84; вул.Герцена: 14–14В, 15А, 16–50; вул.Глинки: 21–91; вул.Гмирі: 38–38А, 40, 44; вул.Київська, вул.Лиманська: 2, 4, 6, 8, 10–10Б, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–74; вул.Плеханова: 15–88; вул.Потьомкіна, вул.Радищева: 10–67; вул.Сінна: 16–17, 19, 21–94; вул.Станіславського: 3, 12–68; вул.Суворова: 15, 17–88; вул.Східна: 19, 21, 23, 25–102; пров.Ватутіна, пров.Володимирський, пров.Герцена, пров.Радищева вул.Станіславського, 7, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (школа №7, хол, 1-й поверх молодшої школи) Велика
440653 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 34А, 36А; вул.Леніна: 50, 52, 54, 56–58; вул.Станіславського: 3А–3Б, 5–5А; вул.Станіславського, 7, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (школа №7, хол, 1-й поверх старшої школи) Велика
440654 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 26–26А, 28–28Д, 30–30Г; вул.Леніна: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Гмирі, 32А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (дитячий садок №7 "Золота рибка", музична зала)
/
вул.Станіславського, 7, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214
Велика
440655 м.Алчевськ – вул.Волгоградська: 147–149; вул.Гмирі: 32, 34, 36, 53–63, 69–73; вул.Леніна, 122А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська інформаційно-технологічна гімназія, рекреація, 2-й поверх, ліворуч) Велика
440656 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 39, 41–43, 45–51; вул.Леніна: 82, 84, 86, 90–90А, 100–104; вул.Леніна, 89, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (школа-ліцей №11, хол, 1-й поверх) Велика
440657 м.Алчевськ – вул.Волгоградська: 157–175; вул.Леніна: 94–96, 106–124; вул.Леніна, 114, м.Алчевськ, Луганська обл., 94220 (Алчевський міський центр зайнятості, коридор) Велика
440658 м.Алчевськ – вул.Волгоградська: 133–145, 199; вул.Гмирі: 65–67; вул.Сарматська: 46–48; вул.61 квартал вул.Леніна, 122А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська інформаційно-технологічна гімназія, рекреація, 2-й поверх, праворуч) Велика
440659 м.Алчевськ – вул.Сарматська: 22–44; вул.Леніна, 85А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська соціально-економічна гімназія, вестибюль) Велика
440660 м.Алчевськ – вул.Леніна: 79, 83, 85, 87; вул.Сад-город, вул.Сарматська: 18; просп.Металургів: 48, 50, 54, 56, 58, 60; вул.Леніна, 89, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (школа-ліцей №11, хол, 1-й поверх, ліворуч) Велика
440661 м.Алчевськ – просп.Металургів: 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46–46А, 52–52А; вул.Леніна, 85А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська соціально-економічна гімназія, вестибюль) Велика
440662 м.Алчевськ – вул.Леніна: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; вул.Леніна, 89, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (школа-ліцей №11, хол, 1-й поверх, праворуч) Велика
440663 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 23–25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37–37А; просп.Металургів: 22, 24; вул.Леніна, 85А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська соціально-економічна гімназія, вестибюль початкової школи, 1-й поверх) Велика
440664 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 18–18А, 20–20А, 22–22А; вул.Леніна: 53, 55; просп.Металургів: 16, 18–20; вул.Леніна, 41А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська гімназія, вестибюль) Велика
440665 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 16; просп.Металургів: 5, 11–11А, 13, 15, 17; пр.Металургів, 3, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (спортивна школа №1, тенісна зала) Середня
440666 м.Алчевськ – вул.Леніна: 37, 39, 41–45, 47, 49, 51; просп.Металургів: 6, 8, 10, 12, 14; вул.Леніна, 41А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 (Алчевська гімназія, спортивна зала) Велика
440667 м.Алчевськ – вул.Дунауйвароська: 2–7, 8–9; вул.Паркова, просп.Металургів: 7, 9–9В; пр.Металургів, 13В, м.Алчевськ, Луганська обл., 94222 (школа №12, вестибюль) Середня
440668 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 2, 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14; вул.Дунауйвароська: 10–11; пр.Металургів, 19, м.Алчевськ, Луганська обл., 94206 (вище професійне училище №40, фойє, 2-й поверх) Середня
440669 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 19, 21; просп.Металургів: 21, 23, 31; вул.Гмирі, 17, м.Алчевськ, Луганська обл., 94206 (школа №6, центральний вестибюль) Середня
440670 м.Алчевськ – вул.Гмирі: 1, 3, 5–5А, 7, 9–9А, 11, 13–13А, 15, 19А, 21А; вул.Дунауйвароська: 7Г, 14А–40; вул.Орлова балка, просп.Металургів: 25; вул.Дунауйвароська, 14, м.Алчевськ, Луганська обл., 94222 (індустріальний технікум Донбаського державного технічного університету, фойє) Середня
440671 м.Алчевськ – вул.Даля, вул.Курганна, вул.Сарматська: 2; вул.Федорова, просп.Металургів: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–65; вул.Гмирі, 17, м.Алчевськ, Луганська обл., 94206 (школа №6, вестибюль) Середня
440672 м.Алчевськ – просп.Металургів: 25А–25В, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Дунауйвароська, 16, м.Алчевськ, Луганська обл., 94222 (Алчевський професійний металургійний ліцей, 1-й корпус, фойє) Середня
440679 м.Антрацит – вул.Автомобілістів, вул.Ватутіна, вул.Володарського, вул.Київська, вул.Кожедуба, вул.Котовського, вул.Крупської, вул.Осипенка, вул.Покришкіна, вул.Садова, вул.Сімонова, вул.Степова, вул.Тимірязєва, вул.Тімошенка, вул.Харьковська, вул.Циолковського, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Чуйкова, вул.Шолохова, вул.Щорса, пров.Автомобілістів, пров.Ростовський, пров.Садовий, пров.Степовий, пров.Харьковський вул.Ростовська, 42Б, м.Антрацит, Луганська обл., 94601 (адміністративний корпус ДХК "Луганськвуглеремонт", актова зала) Середня
440680 м.Антрацит – вул.Будівельна, вул.Вугільна, вул.Гірничорятувальна, вул.Глінки, вул.Дружби, вул.Енгельса, вул.Львівська, вул.Малютіна, вул.Молодіжна, вул.Пархоменка, вул.Переверзєва, вул.Підлісна, вул.Ростовська: 29–31, 33–39, 41, 43–65; вул.Свердлова, вул.Тельмана, вул.Ушинського, пров.Енгельса, пров.Пархоменка, пров.Переверзєва, пров.Ушинського вул.Молодіжна, 18, м.Антрацит, Луганська обл., 94601 (школа №4, їдальня) Середня
440682 м.Антрацит – вул.Заводська, вул.Кірова: 14–31; вул.Комунарська, вул.Олега Кошового, вул.Ростовська: 9, 17–19, 21–25, 32, 40, 42–42А; вул.Ростовська, 38, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (ДП "Антрацит", фойє) Середня
440683 м.Антрацит – вул.Петровського: 43, 45, 47, 49–55В, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 100; вул.Петровського, 41, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (школа №2, актова зала, 2-й поверх) Середня
440684 м.Антрацит – вул.Петровського: 57, 59, 74–88, 102, 110–112, 118; вул.Петровського, 51А, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (кінотеатр ім.Шевченка, фойє) Середня
440685 м.Антрацит – вул.Ілліча: 2–4, 6, 8, 10–14, 16, 21–27; вул.Петровського: 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 90–94, 138; вул.Ілліча, 34, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (плавальний басейн, фойє) Середня
440686 м.Антрацит – вул.Ілліча: 1, 5, 7, 9, 15, 17–19, 29; вул.Петровського: 126–128, 132; вул.Ілліча, ліцей №1, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (ліцей №1, фойє) Середня
440687 м.Антрацит – вул.Петровського: 106–108, 114–116, 120–124, 130, 134–136А, 140–142; вул.Петровського, 142А, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (школа №3, фойє) Середня
440688 м.Антрацит – вул.Зелений Гай: 15–32, 34–99; вул.Комінтерна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Петровського: 35–42, 44, 46–46А, 48–48А; вул.Пушкіна, вул.Радянська: 1, 8, 10, 12–61; вул.Ростовська: 2–8, 9 (приватний)–15, 20–20А; вул.Чехова, пров.Перемоги, пров.Чехова, пров.1-й Комінтерна, пров.1-й Пушкіна, пров.2-й Комінтерна, пров.2-й Пушкіна, пров.2-й Радянський, пров.3-й Комінтерна, пров.3-й Пушкіна вул.Петровського, 34, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (будинок побуту, фойє, 2-й поверх)
/
вул.Петровсьського, 34, м.Антрацит, Луганська обл., 94613
Середня
440689 м.Антрацит – вул.Калініна: 1; вул.Петровського: 19–28; вул.Радянська: 2–7, 9, 11; вул.Леніна, 12, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (палац культури ім.Леніна, фойє) Середня
440690 м.Антрацит – вул.Кірова: 1–5; вул.Менжинського: 3, 5; вул.Молодогвардійська: 1–4А; вул.Паркова: 2–8; вул.Леніна, 10, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (школа №1, їдальня) Середня
440691 м.Антрацит – вул.Леніна: 16, 18, 32; вул.Менжинського: 1–2, 4, 23; вул.Петровського: 29; вул.Ростовська: 27; вул.Урицького вул.Леніна, 26, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (технікум, фойє) Середня
440692 м.Антрацит – вул.Леніна: 5–15, 17, 19–23; вул.Паркова: 17–29; вул.Паркова, 15, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (будівельний ліцей, актова зала) Середня
440693 м.Антрацит – вул.Калініна: 2; вул.Петровського: 9, 11, 13, 15–18; вул.Паркова, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 (школа №5, вестибюль) Середня
440694 м.Антрацит – вул.Вокзальна, вул.Молодогвардійська: 6–14; вул.Петровського: 10, 12–12А, 14; вул.Молодогвардійська, 9, м.Антрацит, Луганська обл., 94611 (дитячий дошкільний заклад №9, спальна кімната) Велика
440695 м.Антрацит – вул.Калініна: 3–7, 9, 11, 13; вул.9 Травня: 7; вул.Калініна, 6, м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (школа №19, фойє) Середня
440696 м.Антрацит – вул.9 Травня: 1, 3–5; вул.Калініна, 10А, м.Антрацит, Луганська обл., 94611 (приватний клуб "Плутон", фойє) Середня
440697 м.Антрацит – вул.Калініна: 10; вул.Лермонтова, вул.Петраковського: 1–3, 5, 19; вул.Шахтна, вул.9 Травня: 2; вул.Калініна, 6, м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (школа №19, каб.16) Середня
440698 м.Антрацит – вул.Ветеринарна, вул.Калініна: 8; вул.Некрасова, вул.Петраковського: 6, 8, 13–17, 21; вул.Пролетарська, вул.Ушакова, пров.Некрасова вул.Калініна, 16, м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (дошкільний дитячий заклад №13, медичний кабінет) Середня
440699 м.Антрацит – вул.Калініна: 12, 14; вул.Петраковського: 4, 7, 9–11; вул.Калініна, 8А, м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (дитячий дошкільний заклад №12, кабінет екології) Середня
440700 м.Антрацит – вул.Кальницької вул.Кальницької, ДП "Злагода", м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (ДП "Злагода", актова зала) Середня
440701 м.Антрацит – вул.Ткаленка: 6–9; вул.Ткаленка, гімназія №1, м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (гімназія №1, фойє, 1-й поверх) Середня
440702 м.Антрацит – вул.Ткаленка: 1–4, 10–12; вул.Ткаленка, прибудова гімназії №1, м.Антрацит, Луганська обл., 94612 (прибудова гімназії №1, танцювальний зал, 2-й поверх) Середня
440704 м.Антрацит – вул.Будьонного, вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Комсомольська, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Куйбишева, вул.Нагольчанська, вул.Суворова, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка вул.Тургенєва, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94611 (дільниця "Теплокомуненерго", фойє) Середня
440705 м.Антрацит – вул.Артема, вул.Геологічна, вул.Донська, вул.Загородня, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Крилова, вул.Луганська, вул.Перепелиці, вул.Підгірна, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Фрунзе, вул.Шахтарська, вул.30 років Жовтня, пров.Перепелиці вул.Толстого, Антрацитміжрайгаз, м.Антрацит, Луганська обл., 94611 (Антрацитміжрайгаз, токарний цех) Середня
440706 м.Антрацит – вул.Грибоєдова, вул.Зелений Гай: 1–14, 33; вул.Івана Франка, вул.Кіровоградська, вул.Корольова, вул.Косіора, вул.Космонавтів, вул.Кржижановського, вул.Кутузова, вул.Павлика Морозова, вул.Павлова, вул.Панфілова, вул.Репіна, вул.Смирнова, вул.Студентська, вул.Тичини, вул.Фурманова, вул.Черкаська, вул.Шишкіна, пров.Зелений Гай, пров.Косіора, пров.Павлика Морозова, пров.Павлова вул.Івана Франка, 56, м.Антрацит, Луганська обл., 94610 (Вуглеавтоматика, актова зала) Середня
440707 м.Антрацит – вул.Бабушкіна, вул.Волгоградська, вул.Гагаріна, вул.Задорожня, вул.Ковпака, вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Ляхова, вул.Орджонікідзе, вул.Руднична, вул.Севастопольська, вул.Титова, вул.Фадєєва, вул.Федорова, вул.Шкільна, вул.7 Листопада, пров.Волгоградський, пров.Рудничний, пров.Севастопольський вул.Фадєєва, школа №15, м.Антрацит, Луганська обл., 94608 (школа №15, кл.1) Середня
440708 м.Антрацит – вул.Водоп’янова, вул.Говорова, вул.Димитрова, вул.Дорожня, вул.Клари Цеткин, вул.Лесі Українки, вул.Менделєєва, вул.Нахімова, вул.Оборонна, вул.Пирогова, вул.Пожарського, вул.Рильського, вул.Сумська, вул.Тореза, вул.ХХ Партз’їзду, вул.Шмідта, вул.20 років Жовтня вул.Говорова, 5, м.Антрацит, Луганська обл., 94605 (гірничий ліцей, фойє) Середня
440709 м.Антрацит – вул.Байдукова, вул.Гончара, вул.Дарвіна, вул.Донецька, вул.Жуковського, вул.Карла Лібкнехта, вул.Корчагіна, вул.Котельникова, вул.Лісна, вул.Маршака, вул.Плеханова, вул.Приміська, вул.Сонячна, вул.Уляни Громової, вул.Часова, вул.Щаденка вул.Говорова, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94605 (школа №6, вестибюль) Середня
440710 м.Антрацит – вул.Заслонова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Карла Маркса, вул.Курчатова, вул.Луначарського, вул.Мечникова, вул.Островського, вул.Паризької Комуни, вул.Паши Ангеліної, вул.Сімферопольська, вул.Тюленіна, вул.Урожайна, вул.Фучика, вул.Шота Руставеллі, вул.Якубовського, пров.Чкалова вул.Урожайна, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94604 (професійний ліцей, актова зала) Середня
440711 м.Антрацит – вул.Бакинських Комісарів, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Достоєвського, вул.Дубиніна, вул.Дубова, вул.Карбишева, вул.Одеська, вул.Піонерська, вул.Полєтаєва, вул.Попова, вул.Раскової, вул.Стаханова, вул.Трудова, вул.Тухачевського, вул.Чаадаєва, вул.Чернишевського, вул.Якіра, пров.Попова вул.Стаханова, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94606 (школа №8, фойє, 2-й поверх) Середня
440712 м.Антрацит – вул.Миру, вул.Рози Люксембург, вул.Станціонна, вул.Техколона, вул.Філатова, вул.12-й квартал, вул.25-й квартал, вул.40 років Жовтня, пров.Капітанський, пров.Першотравневий, пров.40 років Жовтня вул.Миру, 20А, м.Антрацит, Луганська обл., 94607 (навчально-виховний комплекс №1, фойє, 2-й поверх) Середня
440713 м.Антрацит – вул.Антрацитівська, вул.Ветеранів, вул.Гірнича, вул.Жовтнева, вул.Інтернаціональна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Невського, вул.Олімпійська, вул.Партизанська, вул.Пугачова, вул.Санюка, вул.Старокам’яна, вул.Шахтарської дивізії, вул.8 Березня, пров.Жовтневий вул.Миру, 22А, м.Антрацит, Луганська обл., 94607 (палац культури, фойє) Середня
440716 смт Боково-Платове – вул.Адаменка, вул.Артема, вул.Водна, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Карбишева, вул.Карла Маркса, вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Некрасова, вул.Панченка, вул.Переверзєва, вул.Першотравнева, вул.Петренка, вул.Пушкіна, вул.Рози Люксембург, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Чайковського, вул.Чехова, вул.8 Березня, пров.Жовтневий, пров.Кіровський, пров.1-й Переверзєва, пров.2-й Переверзєва вул.Переверзєва, 6, смт Боково-Платове, м.Антрацит, Луганська обл., 94625 (будинок культури, зала для глядачів) Середня
440717 смт Боково-Платове – вул.Бр. Усових, вул.Будьонного, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Пархоменка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Шахтна, вул.Шевченка, вул.Шосейна, пров.1-й Молодіжний, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Молодіжний, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка, с-ще Садовий вул.Шевченка, 26, смт Боково-Платове, м.Антрацит, Луганська обл., 94625 (школа №13, фойє) Середня
440718 с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Христофорівка вул.Лісна, 1, с-ще Христофорівка Боково-Платівської селищної ради, м.Антрацит, Луганська обл., 94628 (школа №20, фойє, 1-й поверх) мала
440719 смт Щотове – вул.Верхня-Садова, вул.Гагаріна, вул.Енгельса, вул.Леніна, вул.Лермонтова, вул.Менжинського, вул.Нижня-Садова, вул.Островського, вул.Пархоменка, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Стаханова, пров.Верхнє-Садовий, пров.Енгельса, пров.Стаханова вул.Леніна, 5, смт Щотове, м.Антрацит, Луганська обл., 94620 (Щотівська селищна рада, фойє) Середня
440720 смт Щотове – вул.Базарна, вул.Будьонного, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Кірова, вул.Кривоносова, вул.Леваневського, вул.Московська, вул.Папаніна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, пров.Вокзальний, пров.Партизанський вул.Леніна, 10, смт Щотове, м.Антрацит, Луганська обл., 94620 (клуб смт Щотове, танцювальна зала) Середня
440721 смт Щотове – вул.Поштова, вул.Пришкільна, вул.Суворова, вул.Тельмана, вул.Техколони, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, вул.1-Степова, вул.2-Степова, вул.40 років Жовтня, пров.Техколони, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Зелений Курган, с-ще Степове вул.Першотравнева, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94620 (школа № 12, фойє) Середня
440722 смт Кам’яне – вул.Гагаріна, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Радгоспна, вул.С.Лазо, вул.Суворова, вул.Сухий Хутір, вул.Шахтарська, вул.Щорса, пров.Калініна, пров.С.Лазо, пров.Шахтарський, пров.Шкільний вул.Шахтарська, 158, смт Кам’яне, м.Антрацит, Луганська обл., 94623 (клуб смт Кам’яне, зала для глядачів) Середня
440723 смт Кам’яне – вул.Будівельна, вул.В.Терешкової, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.З.Космодем’янської, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Петровського, вул.Піонерська, вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Семенівська, вул.Стаханова, вул.Чапаєва, вул.Червоних партизан, вул.Червонопрапорна, вул.Шевченка, пров.Горького вул.Шахтарська, 160, смт Кам’яне, м.Антрацит, Луганська обл., 94623 (Кам’янська селищна рада, обрядова зала, 1-й поверх) Середня
440724 смт Кріпенський – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Івана Франка, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Рози Люксембург, вул.Тельмана, вул.Чкалова, вул.Шевченка вул.40 років Жовтня, 11Б, смт Кріпенський, м.Антрацит, Луганська обл., 94632 (медичне училище, актова зала) Середня
440725 смт Кріпенський – вул.Будьонного, вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Молодої Гвардії, вул.Нахимова, вул.Орджонікідзе, вул.Переверзєва, вул.Стаханова, вул.Східно-Степова, вул.Техколона, вул.Чайковського, вул.Шахтна, вул.Щорса, вул.40 років Жовтня: 1–26, 28, 30, 32, 34; пров.Парковий вул.40 років Жовтня, палац культури ім.Горького, смт Кріпенський, м.Антрацит, Луганська обл., 94632 (палац культури ім.Горького, танцювальна зала) Середня
440726 смт Кріпенський – вул.Гастелло, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Леніна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Пархоменка, вул.Пушкіна, вул.Роз’їзд, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Химіча вул.Леніна, 8, смт Кріпенський, м.Антрацит, Луганська обл., 94632 (школа №9, фойє) Середня
440727 смт Кріпенський – вул.Західно-Степова, вул.Карла Маркса, вул.Лагєрева, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Попова, вул.40 років Жовтня: 27, 29–29А, 31, 33, 35–66, гуртожиток №3; пров.Підгірний, пров.Радянський, пров.Степовий вул.40 років Жовтня, 25А, смт Кріпенський, м.Антрацит, Луганська обл., 94632 (школа №17, фойє, 2-й поверх) Середня
440728 смт Кріпенський – вул.Артема, вул.Баумана, вул.Більшовик, вул.Кочубєя, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Новобудова, вул.Олега Кошового, вул.Сергія Лазо, вул.Слав’янка, вул.Фурманова, вул.Чапаєва, вул.Шкільна, вул.8 Березня вул.Більшовик, адміністративно-побутовий комбінат шахти "Кріпенська", смт Кріпенський, м.Антрацит, Луганська обл., 94632 (адміністративно-побутовий комбінат шахти "Кріпенська", актова зала) Середня
440729 смт Верхній Нагольчик вул.Леніна, 1, смт Верхній Нагольчик, м.Антрацит, Луганська обл., 94630 (Верхньонагольчицька селищна рада, актова зала) Середня
440730 смт Дубівський – вул.Будьонного, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Громівка, вул.Жовтнева, вул.Молодіжна, вул.Московська: 1А–4, 6, 8–20; вул.Олімпійська, вул.Пушкіна, вул.Стругова, вул.Тимірязєва: 1–12, 14, 16, 18; вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Пролетарський, пров.Шахтарський вул.Московська, 10, смт Дубівський, м.Антрацит, Луганська обл., 94637 (школа №10, фойє) Середня
440731 смт Дубівський – вул.Зелена, вул.Київська, вул.Комсомольська, вул.Лермонтова, вул.Лобінського, вул.Миру, вул.Московська: 5, 7, 22–26; вул.Паркова, вул.Севастопольська, вул.Тимірязєва: 13, 15, 17, 19–60; вул.Шкільна, вул.8 Березня, квартал Ювілейний вул.Миру, 10А, смт Дубівський, м.Антрацит, Луганська обл., 94637 (будинок культури "Дубівський", фойє) Середня
440732 смт Дубівський – вул.Дубова, вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Ломоносова, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Пролетарська, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Трудова, вул.Чапаєва вул.Кірова, 17, смт Дубівський, м.Антрацит, Луганська обл., 94636 (клуб шахти "Дружба", актова зала) Середня
440733 смт Дубівський – вул.Александрова, вул.Кутузова, вул.Мічуріна, вул.Олега Кошового, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Урожайна вул.Мічуріна, 5, смт Дубівський, м.Антрацит, Луганська обл., 94608 (колишня школа №30, актова зала) мала
440734 с.Оріхове вул.Горького, 72, с.Оріхове, м.Антрацит, Луганська обл., 94683 (школа №22, спортивна зала) мала
441488 м.Антрацит – вул.Боківська лікарня, вул.Госпспособом, вул.Ленінградська, вул.Маресьєва, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Мусоргського, вул.Нова Колона, вул.Папаніна, вул.Постишева, вул.Свободи, вул.Талалихіна, вул.Транспортна, вул.Трофимова, вул.Хасанова, вул.Чайковського, вул.Челюскіна вул.Будівельна, 15, м.Антрацит, Луганська обл., 94601 (учбово-курсовий комбінат ДП "Антрацит", фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
440673 Комунальний заклад "Алчевська центральна міська лікарня" вул.Леніна, 4А, м.Алчевськ, Луганська обл., 94207 Мала
440674 Комунальний заклад "Алчевський перинатальний центр зі стаціонаром" вул.Дунауйвароська, 20, м.Алчевськ, Луганська обл., 94220 Мала
440675 Комунальний заклад "Алчевський обласний протитуберкульозний диспансер" вул.Дунауйвароська, 22, м.Алчевськ, Луганська обл., 94220 Мала
440676 Комунальний заклад "Алчевський обласний онкологічний диспансер" вул.Гагаріна, 23Б, м.Алчевськ, Луганська обл., 94207 Мала
440677 Комунальний заклад "Алчевська обласна психіатрична лікарня" вул.Запорізька, 109, м.Алчевськ, Луганська обл., 94201 Мала
440678 Алчевська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області (№13) вул.Матросова, 23, м.Алчевськ, Луганська обл., 94203 Мала
440735 Комунальна установа "1-а міська лікарня" Антрацитівської міської ради вул.Толстоусова, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94613 Мала
440736 Комунальна установа "2-а міська лікарня" Антрацитівської міської ради вул.Суворова, 2, смт Кріпенський, м.Антрацит, Луганська обл., 94632 Мала
440737 Антрацитівська центральна районна лікарня вул.Говорова, 1, м.Антрацит, Луганська обл., 94605 Мала