Луганська область - одномандатний виборчий округ №112

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
440738 м.Брянка – вул.Будьонного, вул.Дворцова, вул.Клавдії Прядко, вул.Ново-Артема: 20–23А; пл.Леніна: 1, 4–6; Мікрорайон Тополя: 1–11; вул.Дворцова, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94100 (Палац культури імені Жовтневої революції, к.50, 2-й поверх) Велика
440739 м.Брянка – Мікрорайон Тополя: 21–43; вул.Дворцова, 1А, м.Брянка, Луганська обл., 94100 (школа №1, фойє) Велика
440740 м.Брянка – вул.Артема, вул.Донбасівська: 1–1А, 37–56; вул.Московська: 1–4, 11; вул.Ново-Артема: 1–18; вул.Пирогова, вул.Пролетарська, вул.Сибірська, вул.Ферганська, вул.Шахтарської дивізії: 1–23А; пл.Леніна: 2–3, 11–12; пров.Пирогова вул.Артема, 8, м.Брянка, Луганська обл., 94100 (Будинок дитячої та юнацької творчості, хол) Велика
440741 м.Брянка – вул.Білоруська, вул.Володимирська, вул.Воронезька, вул.Короленка, вул.Смоленська, вул.Українська, вул.Чукотська, вул.Шкільна, вул.14 поселення, вул.8 поселення, пров.Авдаківський, пров.Білоруський, пров.Володимирський, пров.Донбасівський, пров.Короленка, пров.Смоленський вул.Смоленська, 3, м.Брянка, Луганська обл., 94100 (гімназія №3, хол) Середня
440742 м.Брянка – вул.Глінки, вул.Іркутська, вул.Ленінського комсомолу, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Нова, вул.Олеко Дундича, вул.Осоавіахіма, вул.Північна, вул.Чернишевського, вул.12 поселення, пров.Ленінського комсомолу, пров.Радянський вул.Олеко Дундича, 1А, м.Брянка, Луганська обл., 94100 (ТОВ "Флагман", хол) Середня
440743 м.Брянка – вул.Академіка Корольова, вул.Барбюса, вул.Берінга, вул.Бехтерєва, вул.Володі Дубініна, вул.Гагаріна, вул.Гарібальді, вул.Джапарідзе, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Індустріальна, вул.Кам’янка, вул.Карельська, вул.Красна, вул.Майколони, вул.Московська: 5–9, 26–50; вул.Ново-Московська, вул.Поповича, вул.Поштова, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Соцзмагання, вул.Старо-Московська, вул.Юліуса Фучіка, вул.13 поселення, пров.Берінга, пров.Гагаріна вул.Майколони, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94100 (комбінат комунальних послуг, їдальня) Середня
440744 м.Брянка – вул.Більшовик, вул.Васнецова, вул.Грибоїдова, вул.Динамо, вул.Докучаєвська, вул.Донбасівська: 30; вул.Залізняка: 1–6, 7–46; вул.Земнухова: 19–22, 30, 38А–39А, 41–45, 47, 51–53, 62–78; вул.Левітана, вул.Литовська, вул.Міуська, вул.Новобудова, вул.Павленка, вул.Павліка Морозова, вул.Полярна, вул.Рудникова, вул.Телеграфна, вул.Тітова, вул.Трамвайна, вул.Фадєєва, вул.Челюскіна, вул.Червона Зірка, вул.Чернігівська, вул.Щепкіна, вул.Югославська, вул.1 поселення: 2–5, 8–17; вул.1-а Литовська, вул.10 поселення, вул.2-а Литовська, вул.9 поселення, пров.Динамо, пров.Залізняка, пров.Рудниковий, пров.Телеграфний, пров.Тітова, пров.Трамвайний, пров.Червона зірка, пров.Чернігівський, пров.Югославський вул.Грибоїдова, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94106 (школа №2, хол) Середня
440745 м.Брянка – вул.Балтійська: 2А–3, 5, 6–9, 11, 13–14, 16–17, 21, 23А, 70–97; вул.Богдана Хмельницького, вул.Братська, вул.Будівельна, вул.Володарського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Оборонна, вул.Павлова, вул.Ціолковського, вул.Ювілейна, пров.Ціолковського, смт Глибокий вул.Балтійська, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94102 (офіс ГТОВ "Практик", актова зала) Середня
440746 м.Брянка – Мікрорайон-4: 1–23, 27; Мікрорайон-4, 23, м.Брянка, Луганська обл., 94113 (центральна бібліотека, читальний зал) Середня
440747 м.Брянка – вул.Балтійська: 1–2, 4–4А, 5А, 10, 12, 15–15А, 17А–20, 21А–23, 24–69А; вул.Папаніна, Мікрорайон-4: 24–26, 30–32, 52–54, 56–62; Мікрорайон-4, 28, м.Брянка, Луганська обл., 94113 (школа №23, хол) Велика
440748 м.Брянка – Мікрорайон-4: 33–51, 55; Мікрорайон-4, 41, м.Брянка, Луганська обл., 94113 (школа №9, хол) Велика
440749 м.Брянка – вул.Саксаганського: 2–39; Мікрорайон Молодіжний Мікрорайон Молодіжний, 2, м.Брянка, Луганська обл., 94113 (станція юних техніків, зал клубу "Аміго")
/
Мікрорайон Молодіжний, 5, м.Брянка, Луганська обл., 94113
Велика
440750 м.Брянка – вул.Геологів, вул.Дорожників, вул.Ілліча, вул.Клари Цеткін, вул.Котовського, вул.Латвійська, вул.Льотчика Попова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Народна, вул.Нікітінська, вул.Ризька, вул.Ростовська, вул.Сєдова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Фурманова, вул.Харківська, вул.Чайковського, пров.Вуглерозвідки, пров.Ілліча, пров.Матросова, пров.Мічуріна, пров.Полтавський, пров.Ростовський, пров.Сєдова, пров.Суворова, пров.Фурманова, пров.Харківський вул.Шахтарської дивізії, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94105 (школа №10, хол) Велика
440751 м.Брянка – вул.Брянський роз’їзд, вул.Горобинова, вул.Івана Кудрі, вул.Курська, вул.Орловська, вул.Рудоремонтна, вул.Сумська, вул.Тіниста, вул.Шахтарської дивізії: 24–78; вул.Щетиніна, вул.Яблунева, вул.21 з’їзду КПРС, пров.Курський, пров.Шосейний, пров.Щетиніна, Квартал ім. 30-річчя Перемоги вул.Шахтарської дивізії, 27, м.Брянка, Луганська обл., 94105 (дитяча школа мистецтв №1, хол) Велика
440752 м.Брянка – вул.Водопровідна, вул.Доватора, вул.Залізнична, вул.Карла Маркса, вул.Львівська, вул.Нахімова, вул.Одоєвського, вул.Південна, вул.Пожарського, вул.Потьомкіна, вул.Серафимовича, вул.Сурікова, вул.Фрунзе, вул.Шолохова, пров.Залізничний, пров.Південний, пров.Серафимовича вул.Карла Маркса, 21, м.Брянка, Луганська обл., 94101 (технікум, хол) Середня
440753 м.Брянка – вул.Ангарська, вул.Бєлінського, вул.Виноградна, вул.Героя Соцпраці Димитрова, вул.Громової, вул.Декабристів, вул.Добролюбова, вул.Довженка, вул.Інтернаціональна, вул.Казахстанська, вул.Кам’янська, вул.Космічна, вул.Кузіна, вул.Кутузова, вул.Леніна, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Магнітогорська, вул.Ніколаєва, вул.Одеська, вул.Островського, вул.Полюсна, вул.Рятувальна, вул.Свердлова, вул.Сталінградська, вул.Ушакова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.1 поселення: 6; вул.5 поселення, вул.6 поселення, вул.8-е Березня, пров.Виноградний, пров.Героя Соцпраці Димитрова, пров.Горького, пров.Громової, пров.Декабристів, пров.Казахстанський, пров.Кам’янський, пров.Орловський, пров.Польовий, пров.Рятувальний вул.Леніна, 17, м.Брянка, Луганська обл., 94101 (клуб імені Леніна, фойє) Середня
440754 м.Брянка – вул.Братів Кобенків, вул.Гоголя, вул.Достоєвського, вул.Єгорова, вул.Єрмака, вул.Калініна, вул.Кільцева, вул.Кристальна, вул.Курганна, вул.Мінська, вул.Подольська, вул.Празька, вул.Тельмана, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Чапаєва, вул.2 поселення, вул.4 поселення, пров.Брянський, пров.Кільцевий, пров.Празький, пров.Чапаєва, Квартал ім. Лєвтєрова вул.Мінська, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94101 (школа №4, 2-й поверх) Середня
440755 м.Брянка – вул.Байкальська, вул.Донецька, вул.Загородня, вул.Карла Лібкнехта, вул.Красногорська, вул.Радгоспна, вул.Степова, пров.Красногорський, пров.Східний вул.Красногорська, 15, м.Брянка, Луганська обл., 94101 (клуб імені Шевченка, фойє) мала
440756 м.Брянка – вул.Ветеринарна, вул.Дзержинського, вул.Енгельса, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Кар’єрна, вул.Комінтерна, вул.Комунарська, вул.Криворізька, вул.Крилова, вул.Кубинська, вул.Куйбишева, вул.Луганська, вул.Мавкшеєвка, вул.Менделєєва, вул.Московська: 51–109; вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Онезька, вул.Оренбурзька, вул.Панфілова, вул.Паризької Комуни, вул.Піонерська, вул.Пригородня, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Серп і Молот, вул.Туполєва, вул.Урицького, вул.Червоний прапор, вул.Шишкіна, вул.20 років Жовтня, пров.Дзержинського, пров.Достоєвського, пров.Зарічний, пров.Красний, пров.Куйбишева, пров.Лізи Чайкіної, пров.Лозовий, пров.Некрасова, пров.Павловський, пров.Північний, пров.Піонерський, пров.Садовий, пров.Урицького, пров.Червоний прапор, пров.Шкільний, пров.20 років Жовтня вул.Енгельса, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94103 (школа №19, хол) Велика
440757 м.Брянка – вул.Академіка Курчатова, вул.Бацева, вул.Горького, вул.Замківська, вул.Івана Франка, вул.Кавказька, вул.Карнавальна, вул.Комарова, вул.Ладозька, вул.Луначарського, вул.Менжинського, вул.Осипенка, вул.Переїзна, вул.Переяславська, вул.Полтавська, вул.Попова, вул.Станіславського, вул.Суходол, вул.Терешкової, вул.Челябінська, вул.Черкаська, вул.Якубовського, вул.12 років Жовтня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Терешкової вул.Замківська, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94107 (Замківський клуб, фойє) Середня
440758 м.Брянка – вул.Азовська, вул.Аненська, вул.Аненська 1-а лінія, вул.Аненська 2-а лінія, вул.Аненська 3-я лінія, вул.Аненська 4-а лінія, вул.Аненська 5-а лінія, вул.Аненська 6-а лінія, вул.Аненська 7-а лінія, вул.Арсентьєва, вул.Волоколамська, вул.Гірничорятувальна, вул.Дніпровська, вул.Зелена, вул.Земнухова: 2–11, 25–29, 31–32, 40, 46, 48, 54; вул.Каспійська, вул.Комуністична, вул.Корчагіна, вул.Красіна, вул.Краснопіллівська, вул.Крупської, вул.Ленська, вул.Литвинова, вул.Лісна, вул.Партизанська, вул.Повітрянофлотська, вул.Пржевальського, вул.Рудя, вул.Серпуховська, вул.Сормовська, вул.Філатова, вул.Шаумяна, вул.Шахтарська, вул.Щербакова, вул.40 років Жовтня, пров.Гірничорятувальний, пров.Партизанський вул.Аненська, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94104 (школа №17, вестибюль) Велика
440759 м.Брянка – вул.Андрєєва, вул.Гайдара, вул.Гастелло, вул.Дарницька, вул.Калінінградська, вул.Коцюбинського, вул.Ленінградська, вул.Лозова, вул.Мініна, вул.Орджонікідзе, вул.Орлова, вул.Петровського, вул.Підгірна, вул.Пугачова, вул.Сідельникова, вул.Соціалістична, вул.Травнева, вул.Червоноармійська, вул.Шаляпіна, вул.Шахтна, вул.Шекспіра, вул.Яблочкіна, вул.1-го Травня, пров.Шекспіра вул.Пугачова, 20, м.Брянка, Луганська обл., 94108 (Сабівський клуб, к.11) Середня
440760 м.Брянка – вул.Амурська, вул.Жуковського, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Лева Толстого, вул.Маяковського, вул.Молодогвардійська: 1–50; вул.Олега Кошового, вул.Свободи, вул.Святогорська, вул.Смирнова: 5–44; вул.Червонофлотська вул.Маяковського, 23, м.Брянка, Луганська обл., 94102 (клуб імені Кірова, к.27) Середня
440761 м.Брянка – вул.Алмазна, вул.Молодогвардійська: 51–74; вул.Олімпійська, вул.Пархоменка, вул.Переїзд 3-й км, вул.Саксаганського: 40–112; вул.Смирнова: 46–104; вул.Чичеріна, пров.Пархоменка вул.Молодогвардійська, 65, м.Брянка, Луганська обл., 94102 (школа №5, хол) Середня
440762 смт Южна Ломуватка вул.Ульянових, 1, смт Южна Ломуватка, м.Брянка, Луганська обл., 94194 (клуб, фойє) Велика
440763 смт Ломуватка вул.Залізнична, 4, смт Ломуватка, м.Брянка, Луганська обл., 94193 (школа №13, хол) Середня
440764 смт Вергулівка вул.Центральна, 1, смт Вергулівка, м.Брянка, Луганська обл., 94195 (клуб шахти Вергулівська, фойє) Середня
440765 смт Ганнівка вул.Бабушкіна, клуб, смт Ганнівка, м.Брянка, Луганська обл., 94191 (клуб, фойє) мала
440771 м.Кіровськ – вул.Баумана, вул.Восточна, вул.Гоголя, вул.Горноспасательна, вул.Горняцька, вул.Д.Бєдного, вул.Комарова, вул.Красний Горняк, вул.Миру, вул.Недєліна, вул.Октября, вул.Островського, вул.Севастопольська, вул.Філатова, вул.Чапаєва, вул.Черняховського, вул.23 партз’їзду: 31, 33, 35, 40–44; пров.Гоголя, пров.Горноспасательний, пров.Совхозний, пров.Черняховського вул.Філатова, 5, м.Кіровськ, Луганська обл., 93805 (школа №5, каб.1, 1-й поверх) Велика
440772 м.Кіровськ – вул.Бєлякова, вул.Володарського, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Димитрова, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціональна, вул.Кільцева, вул.Комсомольська, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лобачевського, вул.Л.Чайкіної, вул.Менделєєва, вул.Молодої Гвардії, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Нахімова, вул.Орджонікідзе, вул.Пирогова, вул.Разіна, вул.Раскової, вул.Репіна, вул.Річна, вул.Стаханова, вул.Суворова, вул.Урицького, вул.Чкалова, пров.Дарвіна, пров.Жуковського, пров.Менделєєва, пров.Орджонікідзе, пров.Сєдова, кв. 30-лєт Побєди вул.Лермонтова, 16А, м.Кіровськ, Луганська обл., 93806 (школа №6, коридор, 1-й поверх) Велика
440773 м.Кіровськ – вул.Гризодубової, вул.Дзержинського, вул.Кар’єрна, вул.Ленінградська, вул.Мічуріна, вул.Осипенко, вул.Пархоменка, вул.Перова, вул.Щорса, пров.Кар’єрний, пров.Мічуріна, пров.Шкільний, кв. 50-лєт Піонерської організації вул.Войкова, 66, м.Кіровськ, Луганська обл., 93808 (школа №1, їдальня, 1-й поверх) Середня
440774 м.Кіровськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Волгоградська, вул.Гастелла, вул.Готвальда, вул.Достоєвського, вул.Заводська, вул.Коваленка, вул.Крилова, вул.Куйбишева, вул.Матросова, вул.Петровського, вул.Рибалко, вул.Франка, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська вул.Войкова, 66, м.Кіровськ, Луганська обл., 93808 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) Середня
440775 м.Кіровськ – вул.Войкова: 19–66; вул.Луначарського, вул.Павлова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Строітельна, вул.Театральна, вул.Шевченка, пров.Пушкіна, кв. 60 лєт Октября: 12–16; вул.Театральна, 1Б, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (міський палац, фойє, 1-й поверх) Середня
440776 м.Кіровськ – кв. 60 лєт Октября: 6–11, 17–22; квартал 60 лєт Октября, 23, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
440777 м.Кіровськ – вул.Борисова: 1; вул.Погуляєва: 3А, 5–5А; вул.23 партз’їзду: 1; кв. 60 лєт Октября: 3–5; квартал 60 лєт Октября, 3А, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (міський музей, виставочна зала, 1-й поверх) Середня
440778 м.Кіровськ – вул.Войкова: 1–14; вул.Красноармійська, вул.Ольхова, вул.Семашка, вул.Чайковського, пров.Чайковського, кв. 50-лєт СССР вул.Правди, 10, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (транспортний технікум, їдальня, 1-й поверх) Велика
440779 м.Кіровськ – вул.Белінського, вул.Волочаївська, вул.Декабристів, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Макаренка, вул.Менжинського, вул.Правди, вул.С.Лазо, вул.Совєтська: 8–68; вул.Толбухіна, вул.23 партз’їзду: 3А, 5, 16–30, 32, 34, 36–38; пров.Калініна, пров.Макаренка, пров.Менжинського, кв. Центральний: 1, 3–4, 6–7, 9; вул.Макаренка, 26, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (школа №3, вчительська, 1-й поверх) Велика
440780 м.Кіровськ – вул.Борисова: 3–35; вул.Красний Забойщик, вул.Леніна: 10–19; вул.Металістів, вул.Партизанська, вул.Совєтська: 1–7; вул.23 партз’їзду: 4, 10; кв. Центральний: 2, 5, 8; вул.Леніна, 1, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (центр позашкільної роботи, фойє, 1-й поверх) Велика
440781 м.Кіровськ – вул.Артема, вул.Батаршина, вул.Ватутіна, вул.Добролюбова, вул.Дубініна, вул.Індустріальна, вул.Карташова, вул.Короленка, вул.К.Цеткін, вул.Леніна: 2А–9; вул.Маяковського, вул.П.Морозова, вул.Погуляєва: 3Б; вул.Путілова, вул.Свободи, вул.Тельмана, вул.Транспортна, вул.Фурманова, вул.Ціолковського, вул.Челюскінців, вул.Чехова, пров.Чехова вул.Леніна, 8, м.Кіровськ, Луганська обл., 93801 (гімназія, спортзала, 1-й поверх) Велика
440782 м.Кіровськ – вул.Аеродромна, вул.Воровського, вул.Гончарова, вул.Грибоєдова, вул.Желєзнодорожна, вул.Крупської, вул.Леніна: 21–74; вул.Л.Українки, вул.О.Кошового, вул.Панфілова, вул.Паризької Комуни, вул.Піонерська, вул.Пугачова, вул.Тургєнєва, пров.Л.Українки, пров.О.Кошового вул.Пугачова, 2, м.Кіровськ, Луганська обл., 93805 (професійний ліцей, фойє, 1-й поверх) мала
440783 м.Кіровськ – вул.Горького, вул.З.Космодем’янської, вул.К.Лібкнехта, вул.Кольцова, вул.Котовського, вул.Ломоносова, вул.Л.Толстого, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Пестеля, вул.Побєди, вул.Радищева, вул.Рилєєва, вул.Р.Люксембург, вул.Руднєва, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Северна, вул.Спартака, вул.Сурикова, вул.Тимірязєва, вул.Шкільна, вул.Южна, вул.Ярославського, пров.Комунальний, пров.Л.Толстого, пров.Радищева, пров.Ушакова, пров.8-го Марта вул.Некрасова, 2, м.Кіровськ, Луганська обл., 93803 (навчально-виховний комплекс №16, гардеробна, 1-й поверх) Велика
440784 смт Червоногвардійське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське вул.Московська, 1, смт Червоногвардійське, м.Кіровськ, Луганська обл., 93892 (навчально-виховний комплекс №18, коридор, 2-й поверх) Середня
440785 смт Донецький – вул.Водопровідна, вул.Воровського, вул.Горького, вул.Димитрова, вул.Желєзнодорожна, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Кринична, вул.Леніна, вул.Лісна, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Севастопольська, вул.Сіфонна, вул.Совєтів, вул.Степова, вул.Чапаєва, вул.Шахтарської дивізії, пров.Горького, пров.Кірова, пров.Московський, пров.Севастопольський вул.Московська, 23, смт Донецький, м.Кіровськ, Луганська обл., 93890 (школа №21, каб.1, 1-й поверх) Середня
440786 смт Донецький – вул.Ватутіна, вул.Електровозна, вул.Комсомольська, вул.Мілова, вул.Новостройка, вул.Октябрьська, вул.Осипенка, вул.Пархоменка, вул.Совєтська, вул.Фурманова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Легендарний, пров.Пархоменка 1, пров.Пархоменка 3, пров.Чкалова, пров.Шевченка, кв. 30 лєт Побєди вул.Московська, 23, смт Донецький, м.Кіровськ, Луганська обл., 93890 (школа №21, актова зала, 1-й поверх) Велика
440787 смт Новотошківське вул.Олега Ватажка, 10, смт Новотошківське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93891 (навчально-виховний комплекс №10, фойє, 1-й поверх) Велика
440981 м.Первомайськ – вул.Бахмутського, вул.Київська: 1–21, 23; вул.Крупська, вул.Лисичанська, вул.Макаренка: 1–14; вул.Петровського, вул.Польова, вул.19 Партз’їзду, квартал 40 років Победи: 10–11; вул.Бахмутського, 1, м.Первомайськ, Луганська обл., 93200 (Первомайський професійний гірничий ліцей імені О.І.Бахмутського, актовий зал, 1-й поверх) Велика
440982 м.Первомайськ – вул.КІМ, вул.Островського: 4–7; вул.Свердлова: 18–26; вул.Київська, 7, м.Первомайськ, Луганська обл., 93200 (спеціалізована школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Велика
440983 м.Первомайськ – вул.Островського: 1–3; квартал 40 років Победи: 2, 18–19; вул.Воровського, 22, м.Первомайськ, Луганська обл., 93200 (ПАТ "Первомайське ШПУ по бурінню стволів і свердловин", кабінет нарядної) Середня
440984 м.Первомайськ – вул.Воровського, вул.Ілліча: 7–15; вул.Щорса: 2–9; квартал 40 років Победи: 3–9, 12, 15–16; вул.Ілліча, 1А, м.Первомайськ, Луганська обл., 93200 (КУ "Територіальний центр соціального обслуговування", музичний зал, 2-й поверх) Велика
440985 м.Первомайськ – вул.Деповська, вул.Кінна, вул.Кооперативна, вул.Краснодарська, вул.Л. Толстого, вул.Леваневського, вул.М. Гвардії, вул.Матросова, вул.Менжинського, вул.Некрасова, вул.Переїзна, вул.Пожарна, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Связі, вул.Семафорна, вул.Фадєєва, вул.Чапаєва, вул.Штольна, вул.1 Мая, пров.Севастопольський вул.Кооперативна, 6, м.Первомайськ, Луганська обл., 93203 (спортивний зал дитячо-юнацької спортивної школи, спортивний зал) Середня
440986 м.Первомайськ – вул.Брянська, вул.Гоголя, вул.Жуковського, вул.Красна, вул.Лермонтова, вул.Панфілова, вул.Паркова, вул.Партизан, вул.Р. Люксембург, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Рубєжна, вул.Сєнна, вул.Совхозна, вул.Строітельна, вул.Технічна, вул.Трудова, вул.Южна вул.Партизан, 1А, м.Первомайськ, Луганська обл., 93203 (ВП "Спецуправління", фойє, 2-й поверх) Середня
440989 м.Первомайськ – вул.Базарна, вул.І. Франка, вул.Курська, вул.Кутузова, вул.Леніна: 27, 29, 35–37, 39, 41–47, 49, 51; вул.Ломоносова, вул.Нахімова, вул.Спортивна, вул.Ст. Разіна, вул.Тимошенка, вул.Тухачевського, вул.Ушакова, вул.Федоричева вул.Тельмана, 9, м.Первомайськ, Луганська обл., 93205 (ДП "Первомайськпогрузтранс", кімната красний уголок) Середня
440990 м.Первомайськ – вул.Байдукова, вул.Воронова, вул.Динамітна, вул.Динамо, вул.Енгельса, вул.Ентузіастів, вул.Западна, вул.Зелена, вул.К. Маркса, вул.Кавказька, вул.Ліхачова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Піонерська: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–91; вул.Потьомкіна, вул.Совєтська: 45–140; вул.Чкалова, вул.Шаум’яна, вул.20 Партз’їзду, пров.Заводський, пров.Сквозний вул.Совєтська, 162, м.Первомайськ, Луганська обл., 93205 (ТДВ "Первомайський електромеханічний завод імені К.Маркса", приміщення клубу) Середня
440991 м.Первомайськ – вул.Гаражна, вул.Герцена, вул.Д. Бєдного, вул.Депутатська, вул.Донбаська, вул.Кар’єрна, вул.Коваленка, вул.Комунар, вул.Кубанська, вул.Леніна: 1–21, 23; вул.Литвінова, вул.Луганка, вул.Нагорна, вул.Піонерська: 1–11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Пригородна, вул.Серго, вул.Совєтська: 1–44; вул.Тіниста вул.Коваленка, 9, м.Первомайськ, Луганська обл., 93205 (ВП "Ремонтно-механічний завод імені Бахмутського", кімната красний уголок, 1-й поверх) Середня
440992 м.Первомайськ – вул.Аніченка, вул.Висока, вул.Глінки, вул.Гражданська, вул.Дачна, вул.Донська, вул.Інтернаціональна, вул.Комсомольська, вул.Севастопольська, вул.Степана Месечко, вул.Степна: 1–63, 68–89А, 91, 93, 95, 99–99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121–123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 147–151, 153, 155, 157, 159; вул.Чехова вул.Аніченка, 5А, м.Первомайськ, Луганська обл., 93205 (залізничний вокзал, зал очікування) Середня
440993 м.Первомайськ – вул.Артема, вул.Вишнева, вул.Ізвєсткова, вул.Клименка, вул.Кольцева, вул.Комінтерна, вул.Ольхова, вул.Первомайська, вул.Піщана, вул.Профсоюзна, вул.Садова, вул.Складова, вул.Степна: 64, 90, 92, 94, 96–98, 100, 102–102Б, 104, 106, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118–120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–138А, 140, 142–146, 152–152Б, 154, 156, 158, 160–267; вул.Терьошина, вул.Тичини, вул.Труда, вул.Тургенєва, вул.Урицького, вул.Фрунзе, вул.Часів Яр, вул.Шахтарська вул.Садова, 28А, м.Первомайськ, Луганська обл., 93207 (спортивний зал с-ща Сокологорівка, спортивний зал, 1-й поверх) Середня
440994 м.Первомайськ – вул.Б. Хмельницького, вул.Верхня, вул.Волгоградська, вул.Врубівка, вул.Говорова, вул.Донецька, вул.Зарєчна, вул.Калініна, вул.Красіна, вул.Красноармійська, вул.Кринична, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Октябрська, вул.Орджонікідзе, вул.Пархоменка, вул.Полтавська, вул.Пролетарська, вул.Стаханова вул.Терьошина, 15, м.Первомайськ, Луганська обл., 93207 (школа №8, їдальня, 1-й поверх) Середня
440995 м.Золоте – вул.Войкова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Миру, вул.Олека Дундича вул.Миру, 1А, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93297 (Палац культури імені Островського, фойє, 2-й поверх) Велика
440996 м.Золоте – вул.Артема, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Забійщик, вул.Інтернаціональна, вул.Комунальна, вул.Корчагіна, вул.Котляревського, вул.Котовського, вул.Крилова, вул.Крупська, вул.Кутузова, вул.Первомайська, вул.Пирогова, вул.Поштова, вул.Поштова 1007км, вул.Проізводствєнна, вул.Пушкіна, вул.Свердлова, вул.Стаханова, вул.Торгова, вул.Тургенєва, вул.Філатова, вул.Чапаєва, вул.Челюскіна, вул.1007 км, пров.Корчагіна вул.Войкова, 3А, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93299 (школа №4, коридор, 1-й поверх) Середня
440997 м.Золоте – вул.Верхньо Дачна, вул.Довженка, вул.Друга Вільна, вул.Друга Райдужна, вул.Експериментальна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кленова, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Надєжда, вул.Нахімова, вул.Оріхова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Тичини, вул.Перша Вільна, вул.Перша Райдужна, вул.Підстанція, вул.Польова, вул.Романенка, вул.Стандартна, вул.Студенська, вул.Хуторна, вул.Широка вул.Кленова, 14, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93298 (клуб імені Дзержинського, зал) Середня
440998 м.Золоте – вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Нєкрасова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Театральна, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Шахтарська вул.Театральна, 2, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93297 (школа №14, спортивний зал, 1-й поверх) Середня
440999 м.Золоте – вул.Базарна, вул.Больнична, вул.Верхньо Гірська, вул.Верхньо Електрична, вул.Видна, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Вісімнадцята, вул.Водокачка, вул.Вугільна, вул.Горняцька, вул.Електрична, вул.Жуковського, вул.Клубна, вул.Кузнечна, вул.Лємєщенка, вул.Мирна, вул.Нижньо Дачна, вул.Нижньо Електрична, вул.Нижньо Центральна, вул.Підлісна, вул.Попова, вул.Прирічна, вул.Прудова, вул.Річна, вул.Центральна, вул.Яблунева, вул.8 Марта вул.Центральна, 51А, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93294 (клуб "Шахтар", фойє) Середня
441000 м.Золоте – вул.Менделєєва: 1–7; вул.Цвіточна, квартал Сонячний квартал Сонячний, 12, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295 (Золотовська багатопрофільна гімназія, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
441001 м.Золоте – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Джерельна, вул.Дубровка, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Привокзальна, вул.Сєвєрна, вул.Травнева вул.Медична, 18, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295 (Палац культури "Красний Октябрь", фойє) Середня
441002 м.Золоте – вул.Гайова, вул.Герцена, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.Льва Толстого, вул.Малишки, вул.Менделєєва: 8–31; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новий Зубок, вул.Футбольна, вул.Чайковського, вул.Шкільна вул.Михайла Коцюбинського, 28, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295 (школа №5, їдальня) Середня
441003 м.Золоте – вул.Абрикосова, вул.Бахмутського, вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дружби, вул.Железнодорожна, вул.Заводська, вул.Ігнатьєва, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Московська, вул.Народна, вул.Павлова, вул.Привольнянська, вул.Рєпіна, вул.Рудченка, вул.Соборна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Шевченка вул.Молодіжна, 1, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295 (АПК шахти "Карбоніт", хол) Середня
441005 м.Гірське – вул.Больнична, вул.Вавілова, вул.Віктора Дмитренко, вул.Восточна, вул.Донецька, вул.Енгельса, вул.Євгена Петренко, вул.Желєзнодоріжна, вул.К. Маркса, вул.Квіткова, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Л. Шевцової, вул.Мала, вул.Михайла Грушевського, вул.Нахімова, вул.Осипенко, вул.Польова, вул.Путева, вул.С. Тюленіна, вул.Совхозна, вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Ушакова, вул.Центральна, вул.Чехова вул.Центральна, 26, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292 (Гірська школа мистецтв, навчальний клас, 1-й поверх) Середня
441006 м.Гірське – вул.Анастасії Трощілової, вул.Бєлінського, вул.Василя Стуса, вул.Гоголя, вул.Горноспасательна, вул.Зелена, вул.Івана Ревенко, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Петра Малєєва, вул.Підлісна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Станціонна, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Хмари, вул.Чайковського, вул.Чернопятко, вул.Шахтарської слави, вул.Шевченко, пров.Мічуріна, пров.Островського, пров.Садовий вул.Івана Данькова, 21, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292 (АПК шахти "Гірська", 1-й поверх) Середня
441007 м.Гірське – вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Донбаська, вул.Достоєвського, вул.Западна, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.О. Кошового, вул.Олександра Гаруса, вул.П. Болото, вул.Поштова, вул.Прудна, вул.Радіщева, вул.Свердлова, вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Фестивальна, вул.Філатова, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шахтаря, вул.Ювілейна, пров.Прудний вул.Гагаріна, 13А, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292 (Палац культури "Україна", фойє) Середня
441008 м.Гірське – вул.Дружби, вул.І. Франко, вул.Калинова, вул.Мира, вул.Стадіонна вул.Гагаріна, 19, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292 (Гірська багатопрофільна гімназія, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
441009 м.Гірське – вул.Благодатна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Добролюбова, вул.Кільцева, вул.Л. Українки, вул.Л. Чайкіної, вул.Лісна, вул.Мелова, вул.Незалежності, вул.Первомайська, вул.Пирогова, вул.Підгірна, вул.Пригородна, вул.Пушкіна, вул.Свободна, вул.Соборна, вул.Степна, вул.8-го Марта, пров.Вугільний, пров.Гірський, пров.Лісний, пров.Первомайський, пров.Пригородний, пров.Пушкіна, пров.Шкільний, пров.8-го Марта вул.Первомайська, 88, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93293 (школа №15, хол, 1-й поверх) Середня
441010 смт Тошківка – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Желізнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кольцева, вул.Кринична, вул.Мічуріна, вул.Підгорна, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Челюскіна, вул.Шевченка, вул.8 Марта, квартал Цуприка вул.Челюскіна, 2, смт Тошківка, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93281 (клуб "Маяк", фойє) Велика
441011 смт Тошківка – вул.Артема, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Гоголя, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шахтарська, вул.Шкільна вул.Шкільна, 1А, смт Тошківка, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93280 (школа, хол, 1-й поверх) Середня
441012 смт Нижнє – вул.Барбарисова, вул.Березнева, вул.Вишнева, вул.Волохська, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дороніна, вул.Клубна, вул.Колхозна, вул.Міокова, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Підгорна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слободська, вул.Тернова, вул.Торгова, вул.Тридцята, вул.Центральна, вул.Чорноп’ятко, вул.Шевченко, пров.І. Франка, пров.Калиновий, пров.Красний, пров.Меловий, пров.Мостовий, пров.Пригородний, пров.Шахтний, пров.Шкільний вул.Слободська, 6Б, смт Нижнє, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93290 (клуб "Супутник", хол, 1-й поверх) Середня
441013 с.Жолобок, смт Нижнє – вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Миру, вул.Нова, вул.Пригородна, вул.Шкільна, вул.1-а Заярська, вул.2-га Заярська, вул.3-тя Заярська вул.Шкільна, 16, смт Нижнє, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93291 (Нижнєнський навчально-виховний комплекс, спортивна кімната, 1-й поверх) Середня
441069 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 34–34А; просп.Московський: 21–23А, 25, 29А; вул.Будівельників, 32, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012 (Державний заклад "Луганський державний медичний університет", актова зала, 2-й поверх) Велика
441070 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 30Б; вул.Володимирська: 45Б–45В, 47, 49–51; просп.Московський: 19, 27–27А; вул.Будівельників, 32, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012 (Державний заклад "Луганський державний медичний університет", спортивна зала, 2-й поверх) Велика
441071 м.Рубіжне – вул.Володимирська: 44, 46, 48; просп.Московський: 8, 12–14, 24А, 26; вул.Володимирська, 51, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012 (Центральна міська бібліотека, хол) Велика
441072 м.Рубіжне – вул.Визволителів: 73–73Б, 75–75А, 77–77А, 116; вул.30 років Перемоги: 2–4; просп.Московський: 1–5А; просп.Переможців, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93011 (школа №2, хол, 1-й поверх) Велика
441073 м.Рубіжне – вул.Биченкова, вул.Б.Хмельницького: 102, 104, 106–150; вул.Героїв Чорнобиля: 85–124; вул.Енергетиків, вул.Іванова: 109–182; вул.Колгоспна, вул.Мєндєлєєва: 56–63; вул.Некрасова, вул.Парківська: 31, 33–37А, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79; вул.Східна, вул.Тургєнєва: 18, 20, 22, 24–87; вул.Українська: 29–69; пров.Б.Хмельницького, пров.Енергетиків, пров.Лермонтова, пров.Л.Чайкіної, пров.Некрасова, пров.О. Тєплова, пров.О.Кошового, пров.Трикотажників, пров.Український, пров.Чайковського, пров.Шмідта вул.Мєндєлєєва, 49, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010 (комунальне підприємство "РВУВКГ", червоний куточок, 2-й поверх) Велика
441074 м.Рубіжне – вул.Визволителів: 61, 63, 67–67А, 102–104В; вул.Мєндєлєєва: 37Б–37В, 39, 41–45А, 47–47А; вул.Миру: 44; вул.Мєндєлєєва, 47В, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010 (клуб боксу "Ринг" ДЮСШ №1, хол) Велика
441075 м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 99–101А, 103–103Б, 105; вул.Визволителів: 51–51А, 55–55А, 84–88; вул.Мєндєлєєва: 32, 34–36Б, 38, 40, 46; вул.О. Тєплова: 3–20; вул.Парківська: 3–30; вул.Українська: 4–27; пров.М. Чумак, просп.Переможців: 6, 8–8Б, 10–10Б, 12; вул.Визволителів, 53, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010 (школа №7, фойє, 1-й поверх) Велика
441076 м.Рубіжне – вул.В. Даля, вул.Ватутіна: 1–21, 23, 25, 27; вул.Визволителів: 9, 11, 13, 15, 40, 42, 44; вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля: 1–80; вул.І. Богуна, вул.І. Котляревського: 8–47; вул.Іванова: 9, 11–108; вул.К.Маркса, вул.Краснікова, вул.Лазутіна: 24, 26, 28, 30–91; вул.Матросова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.О. Тєплова: 21–90; вул.Парківська: 32, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–78, 80–84; вул.Радіщева: 64–99; вул.Смирнова, вул.Степова, вул.Тургєнєва: 1–17, 19, 21, 23; вул.Фрунзе, вул.Шевченка: 40–85А; пров.Абрикосовий, пров.Бузковий, пров.В. Алєксєєва, пров.В. Даля, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Заводський, пров.І. Богуна, пров.І. Котляревського, пров.К.Маркса, пров.Монтажників, пров.Нахімова: 13–30; пров.Невського, пров.Партизанський, пров.Слободський: 41–74; пров.Суворова, пров.Толстого, пров.Шкільний вул.Смирнова, 27, м.Рубіжне, Луганська обл., 93003 (школа №1, їдальня, 1-й поверх) Велика
441077 м.Рубіжне – вул.В. Сосюри, вул.Ватутіна: 22, 24, 26, 28–100; вул.Визволителів: 2–8, 10, 12, 14, 16–18; вул.Висока, вул.Гоголя, вул.З.Космодем’янської, вул.І. Котляревського: 1–6; вул.Іванова: 1–8, 10; вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Л. Українки, вул.Матросова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–56; вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Радіщева: 8–60; вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Харківська, вул.Хлібозаводська, вул.Чорнопащенка, вул.Шевченка: 1–35; вул.Шкільна, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Київський, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Матросова, пров.Нахімова: 1–10; пров.Слободський: 4–36; пров.Слов’янський, пров.Транспортний, пров.Харківський, пров.Хлібозаводський, пров.Шевченка вул.В. Сосюри, 9, м.Рубіжне, Луганська обл., 93008 (школа №5, фойє, 1-й поверх) Велика
441078 м.Рубіжне – вул.Горького, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Кутузова: 3–9; вул.Озерна: 1–57; вул.Почаївська: 13, 15, 17–19, 32–42; вул.Тимірязєва, вул.Хіміків: 11–21; вул.Чехова: 13–22; вул.Чкалова: 1–7, 14, 16–20, 22, 27–60; вул.Южная, пров.Дачний, пров.Тимірязєва, пров.Чкалова вул.Южная, 2, м.Рубіжне, Луганська обл., 93001 (КП "Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс", хол, 1-й поверх) Середня
441079 м.Рубіжне – вул.Забіркіно, вул.Кутузова: 2–2А; вул.Озерна: 58–151; вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Почаївська: 3–10, 14, 16, 20–28А; вул.Соснова, вул.Франка, вул.Хіміків: 2А–5; вул.Чехова: 5–9; вул.Чкалова: 9–13, 15–15А, 21, 23–25; пров.В. Бишенка, пров.Виноградний, пров.Озерний, пров.Підлісний, пров.Світанковий вул.Чехова, 11, м.Рубіжне, Луганська обл., 93001 (Філія МКУ "Палац культури", вестибюль, 1-й поверх.) Середня
441080 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 30–30А; вул.Володимирська: 39А–39Г, 43, 45–45А; вул.30 років Перемоги: 12А; вул.Будівельників, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012 (школа №10, фойє, 1-й поверх, праве крило) Велика
441081 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 26, 55; вул.Володимирська: 42; вул.30 років Перемоги: 10–12, 14–16; квартал Сонячний вул.Будівельників, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012 (школа №10, фойє, 1-й поверх, ліве крило) Велика
441082 м.Рубіжне – вул.Миру: 28–30, 36–38; просп.Московський: 7–7Б, 9–11Б; просп.Переможців: 20, 20Б; пл.Володимирська, 1, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010 (МКУ "Палац культури", мала зала, 2-й поверх) Велика
441083 м.Рубіжне – вул.Миру: 24–26, 34А; вул.30 років Перемоги: 4Б–6; просп.Переможців: 16А, 20А, 20В, 26, 30–30А, 32–41; пл.Володимирська, 1, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010 (МКУ "Палац культури", фойє, 2-й поверх) Велика
441084 м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 91–93; вул.Визволителів: 67Б–67В; вул.Володимирська: 30–32А; вул.Мєндєлєєва: 20–30; просп.Переможців: 16, 25–25А, 27–29А, 31–31А; вул.Мєндєлєєва, 35, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010 (школа №8, вестибюль, 1-й поверх) Велика
441085 м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 88–90А, 94–96; вул.Визволителів: 19–39, 41, 43, 45–50, 52–54, 56–60, 62, 64–66, 68–72, 74, 76, 78–82; вул.Володимирська: 2, 10, 11/13–12, 14–16, 18–20, 24–24А, 26, 28–28А; вул.Д. Береста, вул.Дойчева, вул.Лазутіна: 3–23, 25, 27, 29; вул.містечко ІТР, вул.О. Бондаренка, вул.Померанчука: 3–22; вул.Пушкіна: 4–6А; вул.Руденка, пров.Клубний, пров.Рубіжанський, просп.Переможців: 1–5, 7, 9, 11, 13–15, 17–19, 23; пров.Клубний, 12, м.Рубіжне, Луганська обл., 93003 (Рубіжанський політехнічний коледж, хол, 1-й поверх) Велика
441086 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 2–9, 15, 27–29; вул.Б.Хмельницького: 4–69, 71, 73; вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Ліньовська, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Мєндєлєєва: 8А, 10А; вул.Першотравнева, вул.Померанчука: 26–155; вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Студентська: 4, 23; вул.Трудова, вул.Фестивальна, пров.Залізничний, пров.Західний, пров.Кінцевий, пров.Ліньовський, пров.Лісний, пров.Першотравневий, пров.Пісчаний, пров.Футбольний вул.Померанчука, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009 (Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум, вестибюль, 1-й поверх) Велика
441087 м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 70, 72, 74–85; вул.Володимирська: 7–9, 11, 13, 17, 21–23, 25–25В, 27А–27В; вул.Короленка, вул.Мєндєлєєва: 14В, 18; вул.Пушкіна: 15–28; вул.Студентська: 10–22, 24–28А, 32Б; вул.Червоноармійська, пров.Червоноармійський вул.Володимирська, 19, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009 (школа №6, їдальня, 2-й поверх) Велика
441088 м.Рубіжне – вул.Володимирська: 27, 29, 34–36А; вул.Мєндєлєєва: 32А–33В, 37–37А; вул.Миру: 22–22В; вул.Володимирська, 31, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009 (Інститут хімічних технологій СНУ імені В.Даля, хол, 1-й поверх) Велика
441089 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 18–22, 39 к.1–39 к.2; вул.Мєндєлєєва: 3–3А; вул.Студентська: 33–33Б, 35; пров.Зелений, пров.Робочий вул.Будівельників, 39, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009 (Державний заклад "Луганський державний медичний університет", їдальня, 1-й поверх.) Велика
441090 м.Рубіжне – вул.Будівельників: 12–14; вул.Мєндєлєєва: 2, 4–8, 9–10, 12–14А, 16–16А; вул.Студентська: 29–32А, 34; вул.Будівельників, 39, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009 (Державний заклад "Луганський державний медичний університет", хол, 1-й поверх.) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
440766 Центральна міська лікарня вул.Доватора, 1, м.Брянка, Луганська обл., 94101 Мала
440768 Міська лікарня №5 вул.Аненська, 11А, м.Брянка, Луганська обл., 94104 Мала
440769 Міська лікарня №3 вул.Цілинна, 7А, смт Южна Ломуватка, м.Брянка, Луганська обл., 94194 Мала
440770 Брянківська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області (№11) вул.Залізняка, 6А, м.Брянка, Луганська обл., 94106 Середня
441014 Первомайська багатопрофільна міська лікарня вул.Тимошенко, 13, м.Первомайськ, Луганська обл., 93205 Мала
441015 Первомайський перинатальний центр зі стаціонаром вул.Тимошенко, 15, м.Первомайськ, Луганська обл., 93205 Мала
441091 Комунальна установа "Рубіжанська центральна міська лікарня" вул.Студентська, 19, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009 Мала
441487 Луганський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області (№134) вул.Залізняка, 6Б, м.Брянка, Луганська обл., 94106 Мала