Луганська область - одномандатний виборчий округ №113

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
440065 смт Білокуракине – вул.Базарна, вул.ім. 172 стрілецької дивізії, вул.ім.О.Рудяшка, вул.Історична, вул.Кленова, вул.Кринична, вул.Лугова, вул.Магістральна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Підгірна: 3–108, 110–111, 112, 114, 116, 118, 120–120Б, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140–140А, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178–178А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202–202А, 204–204Е, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238–298; вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Центральна: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; пров.Будівельний, пров.Жовтневий, пров.Затишний, пров.Мирний, пров.Молодіжний, пров.Робочий, квартал Перемоги пл.Шевченка, 8, смт Білокуракине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92200 (районний будинок культури, фойє) Велика
440066 смт Білокуракине – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Горбунова, вул.Енергетиків, вул.Зелена, вул.Переїзна, вул.Розкішна, вул.Українська, вул.Центральна: 1–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; пров.Залізничний, квартал Миру вул.Центральна, 2, смт Білокуракине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92200 (гідродільниця, актова зала) Середня
440067 смт Білокуракине – вул.Гагаріна, вул.Задорожня, вул.Квіткова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Мостова: 17, 19, 21–57; вул.Першотравнева, вул.Підгірна: 109, 111В, 113, 115, 117, 119, 121–121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161–161А, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 300–322; вул.Польова, вул.Сонячний шлях, вул.Центральна: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–321; вул.Шевченка, пров.Вокзальний, пров.Врожайний, пров.Заливний, пров.Колгоспний, пров.Новоселівський, пров.Огородній, пров.Сєвєродонецький, пров.Шкільний вул.Центральна, 222, смт Білокуракине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92200 (сільський будинок культури "Дружба", фойє) Велика
440068 смт Білокуракине – вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Крайня, вул.Мостова: 1–16, 18, 20; вул.Підгірна: 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235–235В, 237, 324Г–362Г; вул.Тимірязєва, пров.Степовий, пров.Ювілейний вул.Тимірязєва, 56, смт Білокуракине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92200 (сільський клуб "Рассвєт", фойє) мала
440069 с.Олексіївка школа, с.Олексіївка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92242 (школа, фойє) мала
440070 с.Заїківка сільський клуб, с.Заїківка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92243 (сільський клуб, фойє) мала
440071 с.Луб’янка школа, с.Луб’янка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92243 (школа, фойє) мала
440072 с.Нещеретове будинок культури, с.Нещеретове, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92252 (сільський будинок культури, фойє) Середня
440073 с.Паньківка сільський клуб, с.Паньківка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92253 (сільський клуб, фойє) мала
440074 с.Цілуйкове сільський клуб, с.Цілуйкове, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92253 (сільський клуб, фойє) мала
440075 с.Лизине будинок культури, с.Лизине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92250 (сільський будинок культури, фойє) мала
440076 с.Шапарівка сільський клуб, с.Шапарівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92251 (сільський клуб, фойє) мала
440077 с.Бунчуківка, с.Грицаївка будинок культури, с.Бунчуківка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92241 (сільський будинок культури, фойє) мала
440079 с.Дем’янівка, с.Шовкунівка сільський клуб, с.Дем’янівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92240 (сільський клуб, актова зала)
/
сільська рада, с.Дем’янівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92240
мала
440080 с.Коноплянівка школа, с.Коноплянівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92240 (школа, учбове приміщення) мала
440081 с.Павлівка будинок культури, с.Павлівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92222 (сільський будинок культури, фойє) Середня
440082 с.Заводянка, с.Стативчине, с.Хоменкове Друге сільський клуб, с.Стативчине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92223 (сільський клуб, фойє) мала
440083 с.Курячівка будинок культури, с.Курячівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92232 (сільський будинок культури, фойє) Середня
440084 с.Попівка, с.Рудове сільський клуб, с.Попівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92233 (сільський клуб, фойє) мала
440085 с.Просторе, с.Маньківка сільська рада, с.Просторе, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92230 (сільська рада, фойє) мала
440086 с.Плахо-Петрівка, с.Світленьке сільський клуб, с.Плахо-Петрівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92231 (сільський клуб, актова зала) мала
440087 с.Тимошине, с.Куплювате, с.Новоандріївка, с.Осикове, с.Чабанове школа, с.Тимошине, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92215 (школа, вестибюль) мала
440089 с.Олександропіль, с.Ляшківка школа, с.Олександропіль, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92220 (школа, фойє) мала
440090 с.Климівка, с.Приходьківка, с.Романівка школа-сад, с.Романівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92221 (школа-сад, фойє) мала
440091 с-ще Мирне, с.Кочине-Розпасіївка, с.Новопокровка, с.Нянчине, с.Попасне будинок культури, с-ще Мирне, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92212 (сільський будинок культури, фойє) Середня
440092 с.Солідарне сільський клуб, с.Солідарне, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92213 (сільський клуб, актова зала) мала
440093 с.Гладкове, с.Калинова Балка сільський клуб, с.Гладкове, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92214 (сільський клуб, актова зала) мала
440094 смт Лозно-Олександрівка, с.Олексапіль вул.Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92211 (сільський будинок культури, фойє) Середня
440095 с.Петрівка вул.Прикордонна, 14А, с.Петрівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92211 (сільський клуб, актова зала) мала
440096 с.Шарівка, с.Лозне сільська рада, с.Шарівка, Білокуракинський р-н, Луганська обл., 92210 (сільська рада, зал засідань) мала
440134 м.Кремінна – вул.Визволителів, вул.Декабристів, вул.Дубова Роща, вул.Зарічна, вул.Кутузова, вул.Мельнична, вул.Мілова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Обушенка, вул.Піддубна, вул.Полнова, вул.Родникова, вул.Санаторна, вул.Слобожанська: 101–101Г, 103А–105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117–244; вул.Хвойна, вул.Цвіточна, пл.Паркова, пров.Визволителів, пров.Декабристів, пров.Дубовий, пров.Міловий, пров.Піддубний, пров.Слобожанський, пров.Солов’їний, пров.Сонячний, пров.Сосновий вул.Хвойна, 1, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92902 (клуб ДП "Кремінське лісомисливське господарство", фойє) Велика
440135 м.Кремінна – вул.Березова, вул.Джерельна, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Комунальна, вул.Крайова, вул.Куленкова, вул.Курчатова, вул.Лиманська: 53–232; вул.Лозова, вул.Миру, вул.Пирогова, вул.Полярна, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Строїтелів, вул.Титова: 100–100А, 102, 104, 106, 110, 112, 125–147; вул.Трудова, вул.У. Громової, вул.Ф. Драньова, вул.Школьна, вул.8 Марта, пров.Зелений, пров.Кільцевий, пров.Комунальний, пров.Кочетова, пров.Лиманський, пров.Овражний: 2; пров.Промисловий, пров.Пушкіна, пров.Радищева: 18–60; пров.Річний, пров.Родниковий, пров.Сільський, пров.Трудовий, пров.Шкільний, пров.Яровий пров.Радищева, 69, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 (школа №4, фойє, 1-й поверх) Середня
440136 м.Кремінна – вул.Банкова: 7–156; вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лиманська: 2–52; вул.Лугова, вул.Спортивна, вул.Титова: 14–99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113–123; вул.Шевченко: 74–123, 125, 127, 129, 133, 135, 137; пров.Вересневий, пров.Вишневий, пров.Гиревий: 3–16; пров.Калиновий, пров.Ковпака, пров.Малиновий, пров.Нагорний, пров.Радищева: 1–13; пров.Спортивний, пров.Титова, пров.Шевченка вул.Вереснева, 18, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92903 (гімназія, спортивна зала) Середня
440137 м.Кремінна – вул.Банкова: 2; вул.Шевченко: 1–55; пров.Бульварний, пров.Дружби: 7–11, 16; просп.Дружби, 1А, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 (ліцей, фойє, 1-й поверх) Середня
440138 м.Кремінна – вул.Побєди, пров.Гастелло, пров.Дружби: 3–5, 13–14, 25–34; пров.І.І. Мечнікова, пров.Лермонтова вул.Титова, 18, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 (школа №2, актова зала) Середня
440139 м.Кремінна – вул.Автомобільна, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Овражна, вул.Ольхова, вул.Осипенка, вул.Осінняя, вул.Павлова, вул.Підвільшанська, вул.Сіточна, вул.Сіточна 1, вул.Сіточна 2, вул.Тополина, вул.Чкалова, вул.Шевченко: 124, 126, 128, 130–132, 134, 136, 139–171; вул.30 Января, пров.Березовий, пров.Веселий, пров.Горького, пров.Можайського, пров.Овражний: 5–10; пров.Ольховий, пров.Осипенка, пров.Підвільшанський, пров.Степний, пров.Український, пров.Чкалова вул.Центральна, 3, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 (спорткомплекс "Олімп", фойє) Середня
440140 м.Кремінна – вул.Гайова, вул.Дачна, вул.Дражевського, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.О. Кошового, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Слобожанська: 4–100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116; вул.Суворова, вул.Чайковського, пл.Кооперативна, пл.Красна, пров.Гайовий, пров.Гиревий: 23–36; пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Набережний, пров.О. Кошевого, пров.Підборний, пров.Підлісний, пров.Піщаний пл.Красна, 18, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 (районний будинок культури, фойє) Середня
440141 м.Кремінна – вул.Титова: 1–12; вул.Центральна, просп.Дружби пл.Красна, 4, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 (дитяча музична школа, фойє, 1-й поверх) Середня
440142 м.Кремінна – вул.Весняна, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.генерала Михайлова, вул.Донецька, вул.Желєзнодорожна, вул.Красна, вул.Привокзальна, вул.Соснова Роща, вул.Східна, пров.Абрикосовий, пров.Восточний, пров.Донецький, пров.Желєзнодорожний, пров.Кінцевий, пров.Коцюбинського, пров.Красний, пров.Крутенький, пров.Лісний, пров.Менделєєва, пров.Павлівський, пров.Сєдова, пров.Толстого, пров.Ушакова, пров.Шахтний, пров.Широкий вул.Донецька, 98, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92903 (школа №3, фойє, 1-й поверх) Велика
440143 м.Кремінна – вул.Басейна: 1–71, 74А–75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 87, 89, 91–95, 99, 101, 103, 105, 107, 109–111, 113, 115–117, 119–123, 127, 135–137А; вул.Клубна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нахімова, вул.Пєрвомайська, вул.Рилєєва, вул.Садова, вул.Харківська: 1–94, 96, 98, 100, 160; вул.Шахтна, пл.Шахтна, пров.Дєтський, пров.Достоєвського, пров.Клубний, пров.Ломоносова I, пров.Ломоносова II, пров.Маяковського, пров.Медовий, пров.Мельникова, пров.Нахімова, пров.Пєрвомайський, пров.Садовий, пров.Суржана, пров.Хрустальний, пров.Челюскіна, пров.Юний пров.Медовий, 2Б, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92901 (клуб шахти "Кремінна", фойє) Велика
440144 м.Кремінна – вул.Автопаркова, вул.Басейна: 72–74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–88А, 90, 96–98, 100, 102, 104, 106, 108, 112–112А, 114, 118, 126, 128–134, 139–221; вул.Волкова, вул.Гоголя, вул.Донбаська, вул.Затишна, вул.І. Франка, вул.Матросова, вул.Невського, вул.Парижської Комуни, вул.Тиха, вул.Харківська: 95, 97, 99, 101–159, 162–189; вул.Шахтобудівельників, пров.Басейний, пров.Гоголя, пров.Гребеннікова, пров.І. Франка, пров.Костянтина Запорожця, пров.Л. Чайкіної, пров.Матросова, пров.Польовий, пров.Сєвєрний пров.І. Франка, 2, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92901 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Середня
440145 с-ще Житлівка вул.Роз’їзна, 16, с-ще Житлівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92906 (клуб, зала) Середня
440146 с-ще Стара Краснянка вул.Шахтарська, 20, с-ще Стара Краснянка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92907 (школа, зала) Середня
440147 м.Кремінна – вул.Верігінська, вул.Серебрянська, вул.Серебрянська 2, с-ще Кузьмине, с-ще Діброва вул.Чкалова, 1А, с-ще Діброва, Кремінський р-н, Луганська обл., 92902 (вул.Чкалова, 1А, с-ще Діброва, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92902) мала
440148 смт Красноріченське – вул.Вишнева, вул.Гусарова, вул.Дальня, вул.Дачна, вул.Дружби: 2–19; вул.Заводська, вул.квартал Верстатобудівників, вул.Красна, вул.Красноріцька, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новососновська, вул.Озерна, вул.Первомайська, вул.Підгорна, вул.Привольна, вул.Пушкіна, вул.Ф.Т. Дачка, вул.Центральна: 1–88, 92, 94, 96; пл.Соборна, пров.Веселий, пров.Желєзнодорожний, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Новососновський, пров.Соборний, пров.Спортивний, пров.Ф.Т. Дачка, пров.Центральний, пров.Шкільний, с.Площанка вул.Центральна, 18, смт Красноріченське, Кремінський р-н, Луганська обл., 92913 (будинок культури, дискозала)
/
вул.Центральна, 20, смт Красноріченське, Кремінський р-н, Луганська обл., 92913
Велика
440149 смт Красноріченське – вул.Б. Хмельницького, вул.В. Головченка, вул.Дружби: 20–105; вул.Затишна, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Калинова, вул.Крайова, вул.Левадна, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Привітна, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Східна, вул.Трудова, вул.Центральна: 89, 93, 95, 97–249; вул.Шевченко, пров.Дружби, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.І. Франка, пров.Калиновий, пров.Левадний, пров.Луговий, пров.Набережний, пров.Привокзальний, пров.Садовий, пров.Степний вул.квартал Верстатобудівників, 5Б, смт Красноріченське, Кремінський р-н, Луганська обл., 92913 (школа, актова зала, 1-й поверх) Велика
440151 с.Залиман вул.Центральна, 1А, с.Залиман, Кремінський р-н, Луганська обл., 92916 (бібліотека, читальна зала) мала
440152 с.Макіївка, с.Греківка вул.Шкільна, 1, с.Макіївка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92911 (школа, фойє, 1-й поверх) мала
440153 с.Нововодяне вул.Центральна, 58, с.Нововодяне, Кремінський р-н, Луганська обл., 92912 (будинок культури, фойє) мала
440154 с.Невське, с.Новолюбівка вул.Центральна, 116, с.Невське, Кремінський р-н, Луганська обл., 92917 (школа, спортивна зала) мала
440155 с.Бараниківка вул.квартал Гагаріна, 22, с.Бараниківка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92922 (школа, актова зала)
/
вул.квартал Гагаріна, 3, с.Бараниківка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92922
Середня
440156 с.Голубівка, с.Климівка, с.Скаргівка вул.Шкільна, 14, с.Голубівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92920 (школа, каб.1, каб.2) мала
440158 с.Булгаківка, с.Прогрес, с.Шевченко вул.Центральна, 32А, с.Булгаківка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92930 (школа, спортивна зала) мала
440159 с.Нова Астрахань вул.Центральна, 45, с.Нова Астрахань, Кремінський р-н, Луганська обл., 92940 (школа, коридор, 1-й поверх) Середня
440160 с.Єпіфанівка вул.Джерельна, 1А, с.Єпіфанівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92942 (школа, спортивна зала)
/
вул.Жданова, 74, с.Єпіфанівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92942
Середня
440161 с.Боровеньки вул.Миру, 29А, с.Боровеньки, Кремінський р-н, Луганська обл., 92943 (школа, спортивна зала) Середня
440162 с.Михайлівка, с.Пристине вул.Центральна, 127, с.Михайлівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92941 (сільська рада, 2-й поверх) мала
440163 с.Варварівка, с.Затишне, с.Крутеньке вул.Соборна, 1, с.Варварівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92934 (школа, актова зала) Середня
440164 с.Новокраснянка, с.Пшеничне, с.Суровцівка вул.Центральна, 85А, с.Новокраснянка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92923 (сільська рада, обрядова кімната) Середня
440165 с.Червонопопівка, с.Голикове, с.Піщане вул.Центральна, 4, с.Червонопопівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92924 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 15, с.Червонопопівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92924
Середня
440166 с.Новомикільське вул.Центральна, 2А, с.Новомикільське, Кремінський р-н, Луганська обл., 92910 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 8, с.Новомикільське, Кремінський р-н, Луганська обл., 92910
Середня
440167 с.Новоолександрівка вул.Шкільна, 1Д, с.Новоолександрівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92910 (сільська рада, каб.1) мала
440168 с.Кудряшівка, с.Півневе вул.Центральна, 6, с.Кудряшівка, Кремінський р-н, Луганська обл., 92931 (будинок культури, фойє) Середня
440257 смт Новоайдар – вул.Айдарська: 1–82, 86, 88–88А, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Банківська, вул.Дружби: 2–109, 111; вул.Наберіжна, вул.Сонячна, вул.Центральна: 2–78, 82, 84, 86, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112; пров.Айдарський, пров.Дружби, пров.Медовий, пров.Незалежності, пров.Садовий, пров.Сілаєвський, пров.Сонячний, пров.Центральний, кв-л Мира вул.Центральна, 25, смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93500 (районний будинок культури, фойє) Велика
440258 смт Новоайдар – вул.Вишнева, вул.Коваленко, вул.Лісна, вул.Полубоярова: 1–41, 43; вул.Приблудного, вул.Прогонна, вул.Центральна: 79–81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 113–343; вул.Южна, пров.Сінний вул.Коваленко, 4, смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93500 (ДП "Новоайдарське лісо-мисливське господарство", зала засідань) Середня
440259 смт Новоайдар – вул.Великий шлях: 1–321А; вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Степовий, пров.Яблуневий, кв-л ім.Т.Г.Шевченка вул.Великий шлях, 42, смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93500 (ЗАТ СПФ "Агротон", зал засідань) Середня
440260 смт Новоайдар – вул.Айдарська: 83–85, 87, 89–91, 93, 95, 97, 99, 101–152; вул.Великий шлях: 323–363; вул.В.П’ятьоркіна, вул.Гагаріна, вул.Дружби: 110, 112–279; вул.Луганка, вул.Незалежності, вул.Пісчана, вул.Полубоярова: 42, 44–114; вул.Соснова, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Ювілейний, кв-л Молодіжний вул.Незалежності, 68А, смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93500 (аграрний ліцей, актовий зал) Велика
440261 смт Новоайдар – вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Сєвєрна, пров.Терновий вул.Зарічна, 36, смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93500 (народний дім, актовий зал) мала
440262 с.Айдар-Миколаївка, с.Маловенделівка вул.Центральна, 223А, с.Айдар-Миколаївка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93506 (сільський клуб, актовий зал) Середня
440263 с.Бахмутівка, с.Дубове вул.Центральна, 1, с.Бахмутівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93541 (школа, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 2, с.Бахмутівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93541
Середня
440264 с.Деменкове, с.Михайлівка, с.Царівка пров.Шкільний, 10, с.Царівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93541 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
440265 с.Гречишкине, с.Окнине, с.Путилине вул.Центральна, 1А, с.Гречишкине, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93533 (сільська рада, актовий зал) Середня
440266 с.Безгинове вул.Коваленка, 16, с.Безгинове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93500 (сільський клуб, актовий зал) мала
440267 с.Денежникове вул.Центральна, 27Б, с.Денежникове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93511 (школа, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 27В, с.Денежникове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93511
Середня
440268 с.Дмитрівка – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Центральна: 2–32, 33–165; вул.Шкільна, пров.Молодіжний, пров.Сонячний пл.Миру, 2, с.Дмитрівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93540 (будинок культури, фойє) Середня
440269 с.Колядівка вул.Центральна, 3А, с.Колядівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93520 (будинок культури, фойє) мала
440270 с.Вовкодаєве вул.Мостова, 6В, с.Вовкодаєве, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93521 (школа, фойє) мала
440271 с.Муратове вул.Центральна, 14А, с.Муратове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93535 (сільська рада, фойє) мала
440272 с.Капітанове вул.Поштова, 32, с.Капітанове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93536 (Капітанівське лісництво, к.1) мала
440273 с.Новоохтирка, с.Попасне, с.Степний Яр вул.Центральна, 27В, с.Новоохтирка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93530 (адміністративна будівля, кабінет сільського голови) Середня
440274 с.Олексіївка пл.Центральна, 2, с.Олексіївка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93522 (школа-гімназія, фойє) Середня
440275 с.Михайлюки вул.Центральна площа, 2, с.Михайлюки, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93524 (сільський клуб, бібліотека, фойє) мала
440276 с-ще Побєда, с.Чистопілля вул.Центральна, 39, с-ще Побєда, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93523 (сільська рада, актовий зал) мала
440277 с.Райгородка вул.Нова, 3А, с.Райгородка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93543 (ДНЗ "Топольок", к.1) Середня
440278 с.Смолянинове вул.Миру, 95, с.Смолянинове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93532 (школа, актовий зал) Середня
440279 с.Співаківка вул.Центральна Лінія, 16, с.Співаківка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93512 (сільська рада, бібліотека) мала
440280 с.Чабанівка, с.Гаврилівка, с.Нижній Суходіл вул.Мира, 26, с.Чабанівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93513 (школа, фойє) мала
440281 с.Олександрівка, с.Пурдівка вул.Миру, 20, с.Олександрівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93515 (Піщане лісництво, червоний куток) мала
440282 с.Штормове, с.Ковпаки, с.Переможне, с.Петренкове, с.Трудове вул.Лесі Українки, 36, с.Штормове, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93510 (будинок культури, танцзал) Середня
440283 с.Дмитрівка – вул.Центральна: 32А; вул.Центральна, 32А, с.Дмитрівка, Новоайдарський р-н, Луганська обл., 93540 (обласний психоневрологічний інтернат, приймальня) мала
440425 м.Сватове – роз’їзд Гончарівський, с.Зміївка, с-ще Сосновий кв. ім.С.П.Петрова, 6, с-ще Сосновий, Сватівський р-н, Луганська обл., 92606 (клуб, к.3) мала
440426 м.Сватове – вул.ім.Короленка, вул.ім.Маяковського, вул.ім.Толстого, вул.Кустарна, вул.Лісова, вул.Набережна: 71, 73, 75, 77–79, 83–85, 87, 89, 91–150; вул.Робоча, вул.Степова, вул.Трударів: 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82–173; пл.ім.Шевченка, пров.Гончарівський, пров.ім.Котляревського, пров.ім.Маяковського, пров.ім.Черданцева, пров.ім.Шевченка, пров.Робочий, пров.Степовий пл.ім.Шевченка, 28А, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (Сватівська школа №1, коридор) Середня
440427 м.Сватове – вул.ім.Горького, вул.ім.Крилова, вул.ім.Шевченка, вул.Набережна: 1–70, 72, 74, 76, 80–82, 86, 88, 90; вул.Озерна, вул.Трударів: 1–71, 73, 75, 77, 79, 81; пров.ім.Горького, пров.Кузнечний, пров.Парковий, пров.Театральний вул.ім.Шевченка, 10, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (Сватівська школа №6, коридор) Середня
440428 м.Сватове – вул.Ветеринарна: 38–38А, 40–42, 44, 46–46А, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–195; вул.Зоряна, вул.ім.Ватутіна, вул.ім.Розумного, вул.ім.Тітова, вул.Козацької Слави, вул.Конституції, вул.Слобожанська, вул.Широка, пров.Заводський, пров.Зоряний, пров.Козацький, пров.Слобожанський, кв. Незалежності, майдан Злагоди майдан Злагоди, 43, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (народний дім "Сватова-Лучка", фойє) Середня
440429 м.Сватове – вул.Державна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.ім.З.Космодем’янської, вул.ім.Калинова, вул.ім.Матросова, вул.ім.О.Кошового, вул.ім.О.Невського, вул.ім.П.Дябченка, вул.ім.Пушкіна, вул.ім.Столбового, вул.Першотравнева, вул.Першотравнева-Набережна, вул.Підсонячна, вул.Садова: 1А–149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171–201; вул.Садово-Набережна, пров.ім.Коцюбинського, пров.ім.Пушкіна, пров.ім.Тюленіна, пров.ім.У.Громової, пров.Промінь, пров.Проспектний, пров.Садовий, пров.Спартака, просп.будівельника Забурдаєва пл.50-річчя Перемоги, 25, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (школа мистецтв імені В.Зінкевича, к.8) Велика
440430 м.Сватове – вул.Заливна, вул.ім.Б. Хмельницького, вул.ім.Грушевського, вул.ім.Ліхачова, вул.ім.Мічуріна, вул.ім.Островського, вул.ім.Чкалова, вул.Красноріченська, вул.Куликовська, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Набережна-Водокачка, вул.Нежурянська, вул.Підгірна, пл.Волі, пл.Шкільна, пл.50-річчя Перемоги, пров.Вишневий, пров.Зелений кут, пров.ім.Некрасова, пров.ім.П.Корчагіна, пров.Куликовський, пров.Надії, пров.Польовий, пров.Райдужний, пров.Сніжний, пров.Шкільний, с.Дачне пл.50-річчя Перемоги, 35, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (гімназія імені В.Сосюри, к.3) Велика
440431 м.Сватове – вул.Весела: 1–93; вул.Ветеринарна: 1–37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А, 77; вул.ім.Коваленка, вул.ім.Л.Бикова, вул.ім.Л.Українки, вул.ім.Сосюри, вул.ім.Суворова, вул.ім.Чайковського, вул.ім.Чернишевського, вул.Куп’янська, вул.Малинова, вул.Миру, вул.8 Березня, пл.Привокзальна, пров.Базарний, пров.Каштановий, пров.Куп’янський, пров.Привокзальний, пров.Роз’їздний вул.Весела, 2, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (Сватівська школа №2, к.29) Велика
440432 м.Сватове – вул.Аграрна, вул.Весела: 95–204; вул.ім.Комарова, вул.ім.Кударя, вул.ім.Мащенка, вул.ім.Франка, вул.Квітуча, вул.Красна, вул.Роз’їздна, вул.Смальківка-Солонці, пров.Залізничний, пров.ім.Франка, пров.Красний, пров.Мостовий, пров.Южний, кв. ім.Докучаєва вул.Весела, 140, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (автоклас Сватівської школи №2, к.10) Середня
440433 м.Сватове – вул.Ново-Старобільська, вул.Просіна, вул.Стадіонна, вул.Успенська, вул.Челюскінців, пров.Промисловий, пров.Путієць, Барак НГЧ, кв. Мирний, кв. Мирний гурт.РДРСУ, кв-л Залізничників кв-л Залізничників, 12, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (клуб залізничників, к.2) Велика
440434 м.Сватове – вул.Дружби, вул.ім.Гагаріна, вул.ім.Гладкова, вул.ім.Гоголя, вул.ім.Карбишева, вул.ім.Макарова, вул.ім.Почтарьова, вул.ім.Смерчинської, вул.ім.Тельмана, вул.ім.Фурманова, вул.Молодіжна, вул.Новоселівка, вул.Покрови, вул.Польова, вул.Садова: 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164–164А, 166, 168–170А, 205–219; вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Трудова, вул.фотографа Фесенка, пров.ім.Тельмана, пров.ім.Фурманова, пров.Ковалівський, кв. Будівельників пров.Промисловий, 15, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92603 (Сватівська школа №8, коридор) Велика
440435 с.Коржове, с.Промінь вул.Шкільна, 10, с.Коржове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92652 (Петрівська школа, коридор) Середня
440436 с-ще Західний, с-ще Лагідне вул.Шевченка, 9, с-ще Лагідне, Сватівський р-н, Луганська обл., 92653 (Комсомольська школа, коридор, кл.2) мала
440437 с.Рудівка, с.Андріївка(Рудівська с/р) пл.Перемоги, 18, с.Рудівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92650 (Рудівська школа-дитсад, коридор) Середня
440438 с.Кругле вул.Центральна, 29, с.Кругле, Сватівський р-н, Луганська обл., 92651 (Круглівська школа, фойє) мала
440439 с.Травневе вул.Садова, 86, с.Травневе, Сватівський р-н, Луганська обл., 92643 (сільська рада, актова зала) мала
440440 с.Гончарівка вул.Центральна, 1, с.Гончарівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92631 (Гончарівський Центр дозвілля, актова зала, к.1) Середня
440441 с.Хомівка вул.Садова, 1А, с.Хомівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92632 (сільський будинок культури, фойє) мала
440442 с.Сторожівка, с.Кривошиївка, с.Підкуйчанськ вул.Гагаріна, 3, с.Кривошиївка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92637 (фельдшерський пункт, зала) мала
440443 с.Куземівка вул.Молодіжна, 14, с.Куземівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92620 (Куземівська школа, коридор) мала
440444 с-ще Новоселівське вул.Центральна, 9, с-ще Новоселівське, Сватівський р-н, Луганська обл., 92621 (сільський будинок культури, кімната №1) мала
440445 с.Володимирівка вул.Весела, 12/2, с.Володимирівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92621 (фельдшерський пункт, зала) мала
440446 с.Коломийчиха, с.Джерельне вул.Польова, 39, с.Коломийчиха, Сватівський р-н, Луганська обл., 92622 (сільський клуб, фойє) мала
440447 с.Стельмахівка, с.М’ясожарівка, с.Андріївка(Стельмахівська с/р) вул.Шкільна, 5, с.Стельмахівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92607 (Стельмахівська школа, фойє) мала
440448 с.Райгородка, с.Надія, с.Новоєгорівка(Коломийчиська сільська громада), с.Новоєгорівка(Коломийчиська сільська громада) вул.Конопліна, 4, с.Райгородка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92624 (Райгородська школа, спортзал) мала
440449 с.Ковалівка, с.Кармазинівка, с.Нежурине, с.Попівка вул.Жовтнева, 32, с.Ковалівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92607 (сільська рада, коридор) мала
440450 с.Мілуватка вул.Слобожанська, 45, с.Мілуватка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92633 (Мілуватська школа, спортзал) Велика
440451 с.Містки – вул.Андріївська, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Покровська, пров.Вишневий, пров.Климівський, пров.Лісний, пров.Малосадовий, пров.Травневий, пров.Шкільний, с.Барикине, с.Іванівка вул.Кооперативна, 32, с.Містки, Сватівський р-н, Луганська обл., 92654 (Містківська початкова школа, спортзал)
/
пров.Травневий, 1, с.Містки, Сватівський р-н, Луганська обл., 92654
Середня
440452 с.Містки – вул.Волочаївська, вул.Купчина, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перепелиці, вул.Підгорна, вул.Степова, вул.Українська, пров.Поштовий вул.Степова, 1А, с.Містки, Сватівський р-н, Луганська обл., 92654 (Містківська школа, спортзал) Середня
440453 с.Чепигівка вул.Центральна, 9/1, с.Чепигівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92655 (фельдшерський пункт Сватівського РТМО, кім.1) мала
440454 смт Нижня Дуванка вул.Каштанова, 65, смт Нижня Дуванка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92612 (Нижньодуванська школа, актова зала) Середня
440455 с.Куликівка, с.Новониканорівка, с.Олександрівка, с.Вестатівка, с.Твердохлібове вул.Центральна, 123, с.Новониканорівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92613 (колишня Новониканорівська школа, спортзал) мала
440456 с.Оборотнівка, с.Пилипівка, с.Софіївка вул.Михайлівська, 37, с.Оборотнівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92614 (будинок культури, фойє) мала
440457 с.Наугольне вул.Лугова, 55, с.Наугольне, Сватівський р-н, Луганська обл., 92615 (сільський клуб, фойє) мала
440458 с.Верхня Дуванка, с.Лебедівка, с.Полтава, с.Яблунівка вул.Шкільна, 1, с.Верхня Дуванка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92610 (Верхньодуванська школа, спортзал) мала
440459 с.Преображенне вул.Шевченка, 5, с.Преображенне, Сватівський р-н, Луганська обл., 92630 (Преображенська школа, спортзал)
/
вул.Шевченка, 5Б, с.Преображенне, Сватівський р-н, Луганська обл., 92630
Середня
440460 с.Свистунівка вул.Весела, 1А, с.Свистунівка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92642 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала
440461 с.Маньківка, с.Новопреображенне, с.Павлівка вул.Центральна, 29, с.Маньківка, Сватівський р-н, Луганська обл., 92640 (сільський клуб, актова зала) мала
440557 м.Старобільськ – вул.Айдарська, вул.Б.Гринченка, вул.В.Бурляя, вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.П. Анорова, вул.Тараса Рибаса, вул.Харківська, вул.Центральна: 1–55, 57, 59, 61, 63; вул.Червоне Містечко, вул.Шафрановського, пров.Партизанський, пров.Сотника Синельникова, пров.Челюскінців вул.Велика Садова, 2, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (учбовий центр підготовки та підвищення кваліфікації, бібліотека, 1-й поверх) Середня
440558 м.Старобільськ – вул.Гімназична, вул.Дойчева, вул.Кошевого, вул.Малосадова, вул.Пушкіна, вул.Червона, пл.Б. Хмельницького, пров.Ангеліни Булич, пров.Мирний, пров.Скоморохова вул.Руднєва, 25, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (гімназія, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
440559 м.Старобільськ – вул.Буткова, вул.Велика Садова: 3–65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81; вул.Діденка, вул.І.М.Світличного, вул.Монастирська: 1–51, 53; вул.Муранова, вул.П.Болота, вул.Руднєва, вул.Слобожанська: 1–68; пров.Театральний вул.Гімназична, 17, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (школа №3, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
440560 м.Старобільськ – вул.Кобиляцької, вул.Некрасова, вул.О.Зілотті, вул.Петруні, вул.Радищева, вул.Слобожанська: 71–182; вул.Східна, вул.Трудова, вул.Центральна: 56, 58, 60, 62, 64–132; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пл.Базарна, пл.Гоголя, пров.Будівельний, пров.Зелений, пров.Спортивний, пров.Ярмарковий пл.Гоголя, 1, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (профліцей Луганського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, актова зала, 2-й поверх) Середня
440561 м.Старобільськ – вул.Булавіна, вул.Горького, вул.Енергетична, вул.Короленка, вул.Магістральна, вул.Магонова, вул.Маяковського, вул.Мерцалова, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Павловського, вул.Потьомкіна, вул.Ромашко, вул.Стуса, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пл.Товарна, пров.Новий, пров.Транспортний вул.1 Травня, 4А, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (магазин ТОВ "Старобільський елеватор", торгова зала) Велика
440562 м.Старобільськ – вул.Аграрна, вул.Андрющенка, вул.Вокзальна, вул.В.Сосюри, вул.Генерала Стоянова, вул.Грушевського, вул.Комсомольська, вул.Кооперативна, вул.Курчатова, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова, вул.Молодогвардійська, вул.Обручева, вул.Перемоги, вул.Піонерська, вул.Повітрянофлотська, вул.Франка, вул.Чкалова вул.Андрющенка, 118, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (школа №1, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
440563 м.Старобільськ – вул.Геологічна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Індустріальна, вул.Кутузова, вул.Лангемака, вул.Новоайдарська, вул.Новорубіжна, вул.Піщана, вул.Рубіжна, вул.Стаханова, вул.Суворова, вул.Фабрична, пров.Амбулаторний вул.Лангемака, 78, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (адмінбудівля колишнього ремонтно-транспортного підприємства, актова зала, 2-й поверх) Велика
440564 м.Старобільськ – вул.Биковського, вул.Гаршина, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.М.Кожухова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Свободи, вул.Слов’янська, вул.Чернова, вул.Ювілейна, пров.Веселий, пров.Набережний вул.Центральна, 33, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (районний Будинок культури ім.Т.Г.Шевченка, фойє, 1-й поверх) Велика
440565 м.Старобільськ – вул.Луганська, вул.Південна, вул.Чайковського, кв-л Ватутіна: 1–29, 31, 33–35, 61–69; кв-л Дружби, кв-л Південний кв-л Ватутіна, 9, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (професійний ліцей, їдальня, 1-й поверх) Велика
440566 м.Старобільськ – кв-л Ватутіна: 30, 32, 40–60; кв-л І.Савича кв-л Ватутіна, школа №4, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (школа №4, актова зала, 2-й поверх) Середня
440567 м.Старобільськ – вул.Велика Садова: 66, 68–68А, 70, 72, 74–76, 78, 80, 83–228; вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Мала Садова, вул.Монастирська: 52, 54–268; вул.Озерна, вул.Старотаганрогська, вул.Толбухіна, вул.Чехова, пров.Бутівський, пров.Загородній, пров.Робочий, кв-л Воїнів Інтернаціоналістів вул.Старотаганрогська, 30, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 (медичне училище, актова зала, 1-й поверх) Велика
440568 с.Байдівка вул.Красна, 1В, с.Байдівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92763 (сільський клуб, фойє) Середня
440569 с.Бутове, с.Піщане вул.Шкільна, 1, с.Бутове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92762 (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, актова зала) Велика
440570 с.Верхня Покровка вул.Молодіжна, 12, с.Верхня Покровка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92713 (Верхньопокровська школа, спортивна зала) Середня
440571 с.Веселе, с.Петрівське, с.Роздольне, с.Тарабани вул.Молодіжна, 8, с.Веселе, Старобільський р-н, Луганська обл., 92733 (ВП Старобільський технікум ЛНАУ, фойє) Середня
440572 с.Вишневе, с.Новоомелькове, с.Оріхове вул.Центральна, 9, с.Вишневе, Старобільський р-н, Луганська обл., 92742 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
440573 с.Калмиківка, с.Кринички, с.Левадне, с.Новодонбаське вул.Аграрна, 25, с.Калмиківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92711 (Калмиківський сільський клуб, танцювальна зала) мала
440574 с.Караяшник, с.Березове, с.Бондареве вул.Зелена, 29, с.Караяшник, Старобільський р-н, Луганська обл., 92730 (сільська рада, зала засідань) мала
440575 с.Курячівка, с.Ганнівка, с.Дубовівка вул.Центральна, 91, с.Курячівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92724 (школа, хол)
/
вул.Миру, 1А, с.Курячівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92724
Середня
440576 с.Бутківка, с.Проїждже вул.Центральна, Будинок культури, с.Проїждже, Старобільський р-н, Луганська обл., 92722 (сільський будинок культури, фойє) Середня
440577 с.Лиман, с.Балакирівка, с.Проказине вул.Шкільна, 1, с.Лиман, Старобільський р-н, Луганська обл., 92720 (сільський клуб, актова зала) Велика
440578 с.Малохатка, с.Валуйки, с.Лозуватка, с.Новоастраханське, с.Орлівка, с.Федчине вул.Новостройна, 14, с.Малохатка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92755 (школа, спортивна зала) Середня
440579 с.Нижньопокровка, с.Маринівка, с.Суханівка вул.Чернишова, 1, с.Нижньопокровка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92714 (школа, фойє) Середня
440580 с.Новоборове вул.Миру, 91, с.Новоборове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92712 (сільський будинок культури, мала зала) мала
440582 с.Підгорівка – вул.Зарічна: 1–58; вул.Інтернаціональна, вул.Левадна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мілова, вул.Нагорна, вул.Озерна, вул.Підгірна: 1–109; вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Чкалова: 2–86, 88–90, 92, 98, 100, 102, 104, 106; вул.Шкільна, пров.Виноградний, пров.Водяний, пров.Забарний, пров.Заєрчанський, пров.Набережний, пров.Пригородний, пров.Шевченка, кв-л Войтенка вул.Чкалова, 82, с.Підгорівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92723 (школа, фойє) Велика
440583 с.Підгорівка – вул.Гагаріна, вул.Зарічна: 60–124А; вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Підгірна: 111–190; вул.Чайковського, вул.Чкалова: 87, 91, 93–97, 99, 101, 103, 105, 107–167; вул.Щемилова вул.Чкалова, 128, с.Підгорівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92723 (сільська рада, актова зала) Середня
440584 с.Половинкине вул.Центральна, 22, с.Половинкине, Старобільський р-н, Луганська обл., 92760 (будинок культури, дискотечна зала) Велика
440585 с.Садки, с.Антонівка, с.Західне, с.Лозове вул.Миру, 35А, с.Садки, Старобільський р-н, Луганська обл., 92732 (сільський клуб, фойє) мала
440586 с.Світле, с.Джемільне, с.Єгорівка вул.Шкільна, 5, с.Світле, Старобільський р-н, Луганська обл., 92710 (школа, коридор) мала
440587 с.Титарівка вул.Миру, 7А, с.Титарівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92750 (будинок культури, актова зала) мала
440588 с.Новоселівка вул.Горького, 19А, с.Новоселівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92751 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
440589 с.Хворостянівка вул.Миру, 17, с.Хворостянівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92752 (школа, спортивна зала) мала
440590 с.Лозовівка вул.Миру, 94, с.Лозовівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92753 (сільський клуб, актова зала) мала
440591 с.Кам’янка вул.Кринична, 1, с.Кам’янка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92754 (школа, спортивна зала) мала
440592 с.Чмирівка – вул.Айдарська, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Мисліченко, вул.Нафтовиків, вул.Овальна, вул.Повітрянофлотська, вул.Садова, вул.Східна, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Березовий, пров.Донецький, пров.Калиновий, пров.Каштановий, пров.Магістральний, пров.Маяк, пров.Ольховий, пров.Повітрянофлотський, кв-л Дружби, кв-л Молодіжний, с-ще Степове вул.Запорізька, 15, с.Чмирівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92740 (Чмирівський будинок культури, танцювальна зала) Велика
440593 с.Чмирівка – вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Нова, вул.Новоселівка, вул.Партизанська, вул.Сінна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Трояндова, вул.Шкільна, пров.Сінний, пров.Сосновий, с.Запорізьке вул.Запорізька, 15А, с.Чмирівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92740 (школа-гімназія, хол) Велика
440594 с.Шпотине, с.Сенькове, с.Тецьке вул.Центральна, 103, с.Шпотине, Старобільський р-н, Луганська обл., 92744 (школа, коридор, 1-й поверх) мала
440595 с.Шульгинка, с.Омелькове вул.Центральна, 12Н, с.Шульгинка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92764 (будинок культури, хол) Велика
440597 смт Троїцьке – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Єсеніна, вул.Зелена, вул.ім.газети ’Сельская новь’, вул.Калинова, вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Тітова, вул.Центральна: 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 61–123; вул.Шевченка, вул.411 Стрілкової дивізії, пров.Будівельників, пров.Дружби, пров.Західний, пров.Ювілейний, просп.Перемоги, кв-л Молодіжний, кв-л Новоселів просп.Перемоги, 10, смт Троїцьке, Троїцький р-н, Луганська обл., 92100 (Троїцький центральний будинок культури, танцювальна зала) Велика
440598 смт Троїцьке – вул.Базарна, вул.Вейделівська, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Ліхачова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Тиха, вул.Урожайна, вул.Успішна, вул.Центральна: 1–23, 25, 29, 31, 33, 35, 37–51; вул.Широка, вул.1 Травня, пров.Весняний вул.Паркова, 48, смт Троїцьке, Троїцький р-н, Луганська обл., 92100 (Троїцький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), актова зала)
/
вул.Паркова, 17, смт Троїцьке, Троїцький р-н, Луганська обл., 92100
Середня
440599 смт Троїцьке – вул.Висока, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Північна, вул.Східна, вул.Чкалова, пров.Підгорний, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Шкільний пров.Шкільний, 17А, смт Троїцьке, Троїцький р-н, Луганська обл., 92100 (Опорний заклад освіти "Троїцький ліцей Троїцького району Луганської області", актова зала) Середня
440600 смт Троїцьке – вул.Горицвітна, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Світанкова, пров.Городній, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Польовий, пров.Тополиний, пров.Тракторний вул.Пушкіна, 105, смт Троїцьке, Троїцький р-н, Луганська обл., 92100 (Троїцький селищний Будинок культури, глядацька зала) Середня
440601 с.Арапівка, с.Бараничеве, с.Кошелівка вул.Центральна, 5, с.Арапівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92136 (Арапівський сільський клуб Троїцької селищної ради, фойє) мала
440602 с.Багачка, с.Роднички вул.Шкільна, 35, с.Багачка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92112 (Багачанський сільський Будинок культури Троїцької селищної ради, фойє) мала
440603 с.Джерельне, с.Максимівка вул.Центральна, 28А, с.Максимівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92113 (Максимівський сільський клуб Троїцької селищної ради, к.3) мала
440604 с.Вівчарове, с.Дуванка, с.Маслакове, с.Трудродительське вул.Д.Р.Овчаренка, 10, с.Вівчарове, Троїцький р-н, Луганська обл., 92124 (Вівчарівський сільський клуб Привільської сільської ради, глядацька зала) мала
440605 с.Воєводське, с.Маслівка, с.Озеро, с.Полтавське, с.Судьбинка вул.Т.Г.Шевченка, 2А, с.Воєводське, Троїцький р-н, Луганська обл., 92121 (Воєводський сільський клуб Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440606 с.Загір’я, с.Зайцеве вул.Центральна, 7, с.Зайцеве, Троїцький р-н, Луганська обл., 92122 (Зайцевський сільський Будинок культури Троїцької селищної ради, к.16) мала
440607 с.Демино-Олександрівка пров.Річковий, 16, с.Демино-Олександрівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92110 (Демино-Олександрівський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району, спортзал) мала
440608 с.Сиротине вул.Садова, 1, с.Сиротине, Троїцький р-н, Луганська обл., 92111 (Сиротинська гімназія Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області, фойє) мала
440609 с.Лантратівка вул.Шкільна, 2, с.Лантратівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92114 (Лантратівський ліцей Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області, фойє)
/
вул.Центральна, 218, с.Лантратівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92114
Середня
440610 с.Бабичеве вул.Сонячна, 3А, с.Бабичеве, Троїцький р-н, Луганська обл., 92115 (Нежитлова будівля Троїцької селищної ради, к.3-4) мала
440611 с.Новоолександрівка, с.Глотівка, с.Іллінка вул.Центральна, 9, с.Новоолександрівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92134 (Новоолександрівський Будинок культури Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440612 с.Новочервоне вул.30 років Перемоги, 28, с.Новочервоне, Троїцький р-н, Луганська обл., 92145 (Новочервоненський заклад загальної середньої освіти Нижньодуванської селищної ради, фойє) Середня
440613 с.Новознам’янка, с.Кашкарне вул.Шкільна, 14, с.Новознам’янка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92131 (Новознам’янський сільський клуб Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440614 с.Солонці вул.Центральна, 13, с.Солонці, Троїцький р-н, Луганська обл., 92131 (Солончанський сільський клуб Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440615 с.Привілля, с.Березівка, с.Вільшани, с.Головкове, с.Чапліївка, с.Лугове, с.Шахове пров.Парковий, 15, с.Привілля, Троїцький р-н, Луганська обл., 92123 (Привільський сільський будинок культури Привільської сільської ради, вестибюль) Середня
440616 с.Покровське, с.Богородицьке, с.Давидівка вул.Слобожанська, 64, с.Покровське, Троїцький р-н, Луганська обл., 92135 (Будинок культури Покровської сільської ради, малий зал) Середня
440617 с.Розпасіївка, с.Федосіївка, с.Царівка вул.Центральна, 11, с.Розпасіївка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92140 (Розпасіївський сільський Будинок культури Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440618 с.Розсипне, с.Шатківка вул.ім.О.Г.Попугаєва, 2, с.Розсипне, Троїцький р-н, Луганська обл., 92120 (Нежитлова будівля Троїцької селищної ради, кім.8) мала
440619 с.Тарасівка вул.Центральна, 72, с.Тарасівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92144 (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради, коридор) мала
440620 с.Тимонове вул.Шкільна, 7А, с.Тимонове, Троїцький р-н, Луганська обл., 92142 (Тимонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради, спортивна зала) мала
440621 с.Красногригорівка, с.Малоолександрівка, с.Михайлівка пров.Центральний, 3, с.Малоолександрівка, Троїцький р-н, Луганська обл., 92143 (Малоолександрівський сільський клуб Тимонівської сільської ради, глядацька зала) мала
440622 с.Тополі вул.Центральна, 45, с.Тополі, Троїцький р-н, Луганська обл., 92130 (Адміністративна будівля Троїцької селищної ради, кім.1) мала
440623 с.Аношкине, с.Високе, с.Жовтневе, с.Козарик вул.Матросова, 10, с.Аношкине, Троїцький р-н, Луганська обл., 92133 (Аношкинський сільський клуб Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440624 с.Ями вул.Центральна, 27, с.Ями, Троїцький р-н, Луганська обл., 92141 (Яменський сільський Будинок культури Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440625 с.Коченове вул.Центральна, 24, с.Коченове, Троїцький р-н, Луганська обл., 92155 (Коченівський сільський клуб Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала
440626 с.Караїчне вул.Лісова, 34, с.Караїчне, Троїцький р-н, Луганська обл., 92154 (Караїчанський сільський клуб Троїцької селищної ради, глядацька зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
440169 Комунальна установа "Кремінське районне територіальне медичне об’єднання" вул.Побєди, 1А, м.Кремінна, Кремінський р-н, Луганська обл., 92900 Мала
440596 Комунальна установа "Старобільське районне територіальне медичне об’єднання" вул.Монастирська, 67, м.Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92700 Мала