Луганська область - одномандатний виборчий округ №114

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Щастинської РДА

45

Відділ ведення ДРВ апарату Старобільської РДА

99

Відділ ведення ДРВ Стахановської міської ради

3

Відділ ведення ДРВ у Артемівському районі м.Луганська управління справами Луганської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ у Жовтневому районі м.Луганська управління справами Луганської міської ради

1

Відділ ведення ДРВ у Кам'янобрідському районі м.Луганська управління справами Луганської міської ради

7

Відділ ведення ДРВ Алчевської РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Сєвєродонецької РДА

2

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
440035 смт Біловодськ – вул.Вишнева, вул.імені Героїв Чорнобиля, вул.ім.Кузоятова, вул.ім.Торосяна, вул.ім.Чехова, вул.ім.41-ї стрілецької дивізії, вул.Комишна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Об’їздна, вул.Сільська, вул.Сонячна, вул.Третяківська, вул.Урожайна, вул.Шахтарська, пров.Глиняний, пров.Колгоспний, пров.Комишний, пров.Лиманний, пров.Мельнічний, пров.Південний, пров.Сільський, пров.Танковий, пров.Тупіковий вул.ім.Торосяна, 11, смт Біловодськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92800 (будівля магазину, торгівельна зала) Середня

440036 смт Біловодськ – вул.Аграрна, вул.Бараниківська, вул.Біловодська: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121А; вул.Донецька, вул.Дубівецька, вул.Зіркова, вул.ім.Богдана Хмельницького, вул.ім.Гагаріна, вул.ім.Горького, вул.ім.Зінченка, вул.ім.Косьміна: 2–12; вул.ім.Шевченка: 9, 11, 13, 15–89; вул.Квіткова, вул.Луганська: 1; вул.Східна, пров.Аграрний, пров.Бараниківський, пров.Деркульський, пров.ім.Косьміна, пров.Квітковий, пров.Луганський, пров.Механізації, пров.Спортивний вул.Аграрна, 32, смт Біловодськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92800 (ліцей, фойє) Середня

440037 смт Біловодськ – вул.Береговий тупік, вул.Виноградна, вул.Заливна, вул.ім.Гоголя, вул.ім.Жарінова, вул.ім.Коцюбинського, вул.ім.Мащенко, вул.ім.Нєкрасова, вул.ім.Новікова, вул.ім.П.Біливоди, вул.ім.Петровського, вул.ім.Попова, вул.ім.Філоненка, вул.ім.Шевченка: 3–8, 10, 12, 14; вул.Лінійна, вул.Набережна, вул.Підгорна, вул.Ракетна, вул.Садова, вул.Центральна: 3–142, 144–146, 148–150, 152, 158–158А, 160, 162, 164, 166, 168–168А, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184; вул.Шкільна, пров.Басейний, пров.Піщаний, пров.Шкільний вул.Центральна, 109, смт Біловодськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92800 (будинок культури, фойє) Середня

440038 смт Біловодськ – вул.Біловодська: 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–178; вул.Джерельна, вул.ім.Генерала Юрченка, вул.ім.Гуньяна: 1–19, 21–23, 25, 27–31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.ім.Козюменського, вул.Луганська: 1А–35; вул.Привокзальна, вул.Центральна: 143, 147, 151, 153–157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–183, 185–200, 202, 204, 208–208А, 210, 212, 214–214А, 222, 224, 226, 228; пров.Джерельний, пров.Дубівецький, пров.Прифермський вул.ім.Козюменського, 16, смт Біловодськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92800 (дитячо-юнацька спортивна школа, ігрова зала) Середня

440039 смт Біловодськ – вул.Друга лінія, вул.Зарічна, вул.ім.Гуньяна: 20А, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42–81; вул.ім.Косьміна: 14–34; вул.ім.Чкалова, вул.Луганська: 36–61А; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перша лінія, вул.Тракторна, вул.Третя лінія, вул.Центральна: 201, 203, 205–207, 209, 211, 213, 215–221, 223, 225, 227, 229–270; пров.ім.Шафрановського вул.ім.Гуньяна, 20, смт Біловодськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92800 (райавтодор, актова зала) Середня

440040 с.Бараниківка вул.Миру, 22, с.Бараниківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92830 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

440041 с.Зелеківка вул.ім.Єлісєєва, 55Б, с.Зелеківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92831 (сільський клуб, актова зала) Середня

440042 с.Брусівка вул.Степова, 7, с.Брусівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92814 (Адмінбудинок старостинського округу, зал засідань, фойє) мала

440043 с.Городище(Біловодська селищна територіальна громада), с.Ноздрівка вул.Покровська, 8, с.Городище, Старобільський р-н, Луганська обл., 92835 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

440044 с.Данилівка вул.Миру, 40, с.Данилівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92833 (дитячий садок, музична зала) Середня

440045 с.Вітрогон, с.Новодеркул вул.Паркова, 2, с.Новодеркул, Старобільський р-н, Луганська обл., 92833 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

440046 с.Городнє вул.Молодіжна, 12, с.Городнє, Старобільський р-н, Луганська обл., 92833 (танцювальна зала) мала

440047 с.Третяківка вул.Центральна, 99, с.Третяківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92833 (танцювальна зала) мала

440048 с.Первомайськ вул.Клубна, 1А, с.Первомайськ, Старобільський р-н, Луганська обл., 92834 (танцювальна зала) мала

440049 с.Євсуг – вул.Сільська, вул.Шевченка: 1–75; вул.Широка: 9–176; пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Піщаний вул.Шевченка, 3, с.Євсуг, Старобільський р-н, Луганська обл., 92820 (сільський клуб, фойє) мала

440050 с.Євсуг – вул.Булавіна, вул.Головченка, вул.Калинова, вул.Крейдяна, вул.Плоска, вул.Старобільська, вул.Шевченка: 77–85; вул.Широка: 177–234; пров.Луговий, пров.Тракторний, пров.Шкільний вул.Старобільська, 32, с.Євсуг, Старобільський р-н, Луганська обл., 92820 (будинок культури, фойє,глядацька зала, підсобне приміщення) Середня

440051 с.Гончарове, с.Копані, с.Парневе, с.Привільне вул.Центральна, 1, с.Парневе, Старобільський р-н, Луганська обл., 92822 (будівля Парневської філії Біловодського ОНЗЗСО, спортивна зала, класна кімната) мала

440052 с.Кононівка вул.Центральна, 18, с.Кононівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92810 (будинок культури, фойє) мала

440053 с.Гармашівка вул.Центральна, 35, с.Гармашівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92811 (сільський клуб, фойє) мала

440054 с.Лимарівка(Біловодська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Лимарівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92812 (сільський клуб, глядацька зала) мала

440055 с.Литвинівка вул.Центральна, 56, с.Литвинівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92815 (Адмінбудівля старостинського округу, актова зала) Середня

440056 с.Нижньобараниківка вул.Степ України, 1, с.Нижньобараниківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92832 (Адмінбудівля старостинського округу, фойє) мала

440057 с.Новоолександрівка вул.Шкільна, 10, с.Новоолександрівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92823 (будинок культури, фойє) Середня

440058 с.Степове, с.Тернове вул.Садова, 1, с.Степове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92824 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет керівника) мала

440059 с.Новолимарівка, с.Крейдяне(Біловодська селищна територіальна громада) вул.Миру, 48, с.Новолимарівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92813 (сільський будинок культури, фойє) Середня

440060 с.Плугатар вул.Комарова, 13, с.Плугатар, Старобільський р-н, Луганська обл., 92806 (школа, спортивна зала) мала

440061 с.Новоспасівка, с.Узлісся вул.Вишнева, 1, с.Новоспасівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92806 (фельдшерський пункт, кабінет) мала

440062 с.Семикозівка – вул.Артільна, вул.Гончарна, вул.Дружби, вул.Клубна, вул.Кооперативна, вул.Майська, вул.Набережна, вул.Овочева, вул.Старосільська, вул.Широка: 1–86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Яроватий вул.Широка, 24, с.Семикозівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92803 (сільський клуб, фойє) Середня

440063 с.Семикозівка – вул.Вишнева, вул.Сонячна, вул.Тополева, вул.Уманського, вул.Широка: 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–138; пров.Комунарський, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Польовий, пров.Садовий вул.Уманського, 77, с.Семикозівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92803 (будинок культури, фойє) мала

440064 с.Шуліківка вул.Мічуріна, 46, с.Шуліківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92816 (Приміщення дитячого садка) мала

440216 смт Марківка – вул.Виноградна, вул.Вишнева: 160–261; вул.Центральна: 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–114А, 116, 118, 120–311; с.Деркулове вул.Центральна, 228, смт Марківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92400 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

440217 смт Марківка – вул.Вишнева: 33–159; вул.Гагаріна, вул.Нова, вул.Степова, вул.Центральна: 22–101, 103, 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119; вул.40 років Перемоги, пров.Комарова, пров.Першотравневий, пров.Поштовий, пров.Шевченка, кв-л Молодіжний вул.Центральна, 29, смт Марківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92400 (районний будинок культури, хол) Середня

440218 смт Марківка – вул.Вишнева: 2–32; вул.Комунальна, вул.Матросова, вул.Центральна: 2–21; вул.20 років Перемоги, пл.Соборна, пров.Лермонтова, пров.Парковий, пров.Південний, пров.Східний пл.Соборна, 1, смт Марківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92400 (аграрний ліцей, спортивний зал) Середня

440219 смт Марківка – вул.Березова, вул.Дружби народів, вул.Задорожнього, вул.Кленова, вул.Лісна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна: 1–26, 28, 30, 32, 34–36, 38–78; вул.Рипала, вул.Роднікова, пл.Спортивна вул.Задорожнього, 9, смт Марківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92400 (школа №1, хол) Середня

440220 смт Марківка – вул.Єременка: 1–98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; вул.Калинова, вул.Миру, вул.Мічуріна: 1–15, 17–17А, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29; вул.Павлюченка, вул.Східна вул.Єременка, 24, смт Марківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92400 (філія "Марківський райавтодор", актова зала) Середня

440221 смт Марківка – вул.Єременка: 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–244; вул.Зарічна, вул.Мічуріна: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–134; вул.Підгірна: 27, 29, 31, 33–33А, 37, 82–110; пров.Залівний, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Єременка, 145, смт Марківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92400 (сільський будинок культури, хол) Середня

440222 с.Бондарівка(Марківська селищна територіальна громада) вул.Дружби, 53, с.Бондарівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92443 (гімназія, спортивний зал) Середня

440223 с.Курячівка(Марківська селищна територіальна громада), с.Нова Україна пл.Центральна, 1Б, с.Курячівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92444 (школа, хол) мала

440224 с.Кризьке вул.Миру, 12А, с.Кризьке, Старобільський р-н, Луганська обл., 92424 (школа, хол)
/
вул.Миру, 18А, с.Кризьке, Старобільський р-н, Луганська обл., 92424
Середня

440225 с.Сичівка вул.Гагаріна, 6, с.Сичівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92425 (сільський клуб, актова зала) мала

440226 с.Сичанське, с.Бондарне, с.Виноградне, с.Лобасове вул.Єременка, 1, с.Сичанське, Старобільський р-н, Луганська обл., 92440 (школа, коридор) Середня

440227 с.Городище(Марківська селищна територіальна громада), с.Караван-Солодкий, с.Крейдяне(Марківська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 18, с.Караван-Солодкий, Старобільський р-н, Луганська обл., 92441 (гімназія, спортивний зал) мала

440228 с.Лісна Поляна, с.Крупчанське, с.Фартуківка вул.Центральна, 13А, с.Лісна Поляна, Старобільський р-н, Луганська обл., 92430 (сільська рада, к.1) Середня

440229 с.Марківське вул.Пушкіна, 28А, с.Марківське, Старобільський р-н, Луганська обл., 92433 (сільський клуб, хол) мала

440230 с.Скородна, с.Тишківка вул.Мічуріна, 6, с.Тишківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92434 (сільський клуб, актова зала) мала

440231 с.Красне Поле, с.Гераськівське, с.Первомайське вул.Шкільна, 10, с.Красне Поле, Старобільський р-н, Луганська обл., 92410 (школа, спортивний зал) мала

440232 с.Височинівка, с.Каськівка вул.Шкільна, 58, с.Височинівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92411 (школа, спортивний зал) мала

440233 с.Гераськівка вул.Центральна, 13, с.Гераськівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92413 (сільська рада, к.3) мала

440234 с.Тернівка вул.Вишнева, 1Б, с.Тернівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92415 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

440235 с.Рудівка вул.Гагаріна, 17А, с.Рудівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92414 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

440236 с.Просяне, с.Лимарівка(Марківська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 9, с.Просяне, Старобільський р-н, Луганська обл., 92420 (школа, хол) мала

440237 с.Розсохувате вул.Матросова, 25, с.Розсохувате, Старобільський р-н, Луганська обл., 92421 (сільський будинок культури, хол) мала

440238 с.Кабичівка вул.Покровська, 118, с.Кабичівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92422 (школа, спортивний зал) Середня

440239 с.Веселе(Марківська селищна територіальна громада), с.Липове вул.40 років Перемоги, 50, с.Веселе, Старобільський р-н, Луганська обл., 92423 (школа, спортивний зал) мала

440240 смт Мілове – вул.Армійська, вул.Вербна, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Д.Народів: 3–141; вул.Желєзнодорожна, вул.ім. Баранова І.Ю., вул.Колхозна, вул.Красна, вул.Кузнечна, вул.Миру, вул.Міловська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Оборонна, вул.Первомайська: 1–10, 12; вул.Побєди, вул.Р.Зоря, вул.Робоча, вул.Центральна: 1–68; вул.Шкільна, пров.Пісчаний, пров.Почтовий, пров.Строітельний, пров.Транспортний, пров.Южний, тупик Вокзальний, тупик Восточний, тупик Комунальний, тупик Тихий вул.Миру, 1, смт Мілове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92500 (Міловська дитяча школа мистецтв, клас хореографії, 1-й поверх) Велика

440241 смт Мілове – вул.Дачна, вул.Д.Народів: 143–181; вул.Донецька, вул.Заовражна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Новоселівка, вул.Паркова, вул.Первомайська: 11–11А, 15–37; вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Степна, вул.Українська, вул.Федотова, вул.Харківська, вул.Центральна: 70–175; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.16 января, пров.Заводський, пров.Кар’єрний, пров.Кирпичний, пров.Коперативний, пров.Партизанський, пров.Полєвий, пров.Сєверний, пров.Торговий, тупик Елеваторний, тупик Нагорний, тупик Товарищеський, тупик Узький, в/ч А0523 вул.Первомайська, 16, смт Мілове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92500 (Міловський районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

440242 с.Бондарівка(Міловська селищна територіальна громада), с.Олексіївка, с.Травневе вул.Клубна, 1, с.Травневе, Старобільський р-н, Луганська обл., 92506 (сільський клуб, актовий зал) мала

440243 с.Великоцьк, с.Журавське, с.Криничне, с.Рання Зоря, с.Ярське, с.Яснопромінське вул.Красногорська, 1, с.Великоцьк, Старобільський р-н, Луганська обл., 92505 (Великоцька школа, фойє, 1-й поверх) Середня

440244 с.Зориківка вул.Центральна, 43, с.Зориківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92523 (Зориківська школа, спортивний зал, 1-й поверх) мала

440245 с.Півнівка вул.Миру, 123, с.Півнівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92524 (сільський клуб, фойє) мала

440246 с.Микільське – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Лісова: 2–12; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Травнева, пров.Вишневий, пров.Кар’єрний, пров.Лісний, пров.Степовий, пров.Шкільний, с.Водянолипове вул.Миру, 72А, с.Микільське, Старобільський р-н, Луганська обл., 92510 (Микільська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

440247 с.Микільське – вул.Лісова: 13–113; вул.Ювілейна, пров.Криничний, пров.Поштовий, с.Благодатне, с.Шелестівка(Міловська селищна територіальна громада) вул.Ювілейна, 41А, с.Микільське, Старобільський р-н, Луганська обл., 92511 (сільський клуб, фойє) мала

440248 с.Діброва, с.Хоминське вул.Українська, 6А, с.Діброва, Старобільський р-н, Луганська обл., 92513 (Дібровський сільський клуб, фойє) мала

440249 с.Морозівка вул.Центральна, 24А, с.Морозівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92520 (Морозівська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

440250 с.Зоринівка вул.Залізнодорожна, 2А, с.Зоринівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92522 (Зоринівський елеватор, адміністративний будинок, актовий зал, 1-й поверх) мала

440251 с.Шелестівка(Міловська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 25, с.Шелестівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92521 (Відділення зв’язку, приймальна зала відділення) мала

440252 с.Мусіївка, с.Кирносове вул.Центральна, 40, с.Мусіївка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92533 (Мусіївська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

440253 с.Новострільцівка, с.Березове(Міловська селищна територіальна громада), с.Зарічне пл.Центральна, 22, с.Новострільцівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92540 (сільський будинок культури, танцювальний зал, 1-й поверх) Середня

440254 с.Стрільцівка вул.Садова, 1, с.Стрільцівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92530 (Стрільцівська школа, коридор) мала

440255 с.Новомикільське вул.Степова, 10, с.Новомикільське, Старобільський р-н, Луганська обл., 92531 (сільський клуб, фойє) мала

440256 с.Калмиківка(Міловська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 23, с.Калмиківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92532 (Калмиківська школа, коридор) мала

440284 с.Березівка, с.Синельникове вул.Побєди, 29, с.Березівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92314 (школа, учбовий клас) мала

440285 с.Танюшівка вул.Центральна, 13, с.Танюшівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92312 (будинок культури, кабінет червоного куточка) мала

440286 с.Костянтинівка, с.Пелагіївка, с.Соснівка вул.Центральна, 1А, с.Соснівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92313 (адміністративна будівля Танюшівської сільської ради, каб.1) мала

440287 смт Білолуцьк – вул.Блінова, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Кольцова, вул.Миру, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Новостройна, вул.Панасенко: 1–28А; вул.Пархоменко, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тітова, вул.Українська, вул.Цегельна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Мирний вул.1 Травня, 5, смт Білолуцьк, Старобільський р-н, Луганська обл., 92322 (будинок культури, глядацький зал) Велика

440289 смт Білолуцьк – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Єлізарова, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Макаренко, вул.Молодіжна, вул.Панасенко: 30–82; вул.Партизанська, вул.Підгорна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Степна, вул.Чернишової, вул.Чкалова, вул.Шевченка, с.Кубань вул.Чернишової, 15А, смт Білолуцьк, Старобільський р-н, Луганська обл., 92322 (Білолуцька гімназія, приміщення їдальні) Середня

440290 с.Можняківка, с-ще Зелений Гай вул.Центральна, 81, с.Можняківка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92326 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

440292 с.Новобіла вул.Миру, 1А, с.Новобіла, Старобільський р-н, Луганська обл., 92310 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

440293 с.Козлове, с.Залісне, с.Литвинове, с.Світле(Білолуцька селищна територіальна громада), с.Шапран вул.Центральна, 8, с.Козлове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92311 (будинок культури, глядацька зала) мала

440295 с.Павленкове вул.Центральна, 4Б, с.Павленкове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92320 (адміністративна будівля Павленківського сільського будинку культури, глядацька зала) мала

440296 с.Трембачеве вул.Шкільна, 1А, с.Трембачеве, Старобільський р-н, Луганська обл., 92321 (будинок культури, глядацька зала) мала

440297 с.Рогове вул.Центральна, 2, с.Рогове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92341 (сільський клуб, фойє) мала

440298 с.Заайдарівка вул.Первомайська, 37, с.Заайдарівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92340 (будинок культури, фойє) Середня

440299 с.Осинове – вул.Вишнева, вул.Набережна, вул.Підгорна, вул.Приозерна, вул.Слобожанська: 1А–70, 74, 76, 78, 80, 84, 86–88, 90–90А, 92, 94–96, 98–102, 104, 106, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 120–126, 129–130, 132–134, 140; пров.Гагаріна, пров.Озерний, пров.Річний, с.Ікове, с.Хворостяне вул.Слобожанська, 3А, с.Осинове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92342 (адміністративна будівля Новопсковської селищної ради, фойє) Середня

440300 с.Осинове – вул.Айдарська, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.І. Капустіна, вул.Кольцева, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Пісчана, вул.Пришкільна, вул.Садова, вул.Слобожанська: 71–73, 75, 77, 79, 81–83, 85, 89, 91, 93, 97, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 127, 131–131А, 135–139, 141–264; вул.Шевченка, пров.Дружний, пров.Приайдарський, пров.Сонячний, пров.Тихий, с.Тев’яшеве вул.Лісна, 2А, с.Осинове, Старобільський р-н, Луганська обл., 92343 (школа №2, фойє) Середня

440301 с.Макартетине вул.Тихонівська, 42В, с.Макартетине, Старобільський р-н, Луганська обл., 92346 (школа, фойє) мала

440302 смт Новопсков – вул.Айдарська, вул.Весняна, вул.Декабристів, вул.Джерельна, вул.Жеребилова, вул.Закарпатська, вул.Луганська, вул.Магістральна: 1–133; вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Поштова, вул.Прикам’янська, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Українська: 1–78; вул.Шевченко, вул.8-Березня, пров.Айдарський, пров.Історичний, пров.Кошового, пров.Мельничний, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Сонячний, пров.Тихий, пров.Чкалова вул.Українська, 38, смт Новопсков, Старобільський р-н, Луганська обл., 92303 (районний центр культури та дозвілля, фойє) Велика

440303 смт Новопсков – вул.Б. Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кооперативна, вул.Магістральна: 134–196; вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Слобожанська: 1–51; вул.Українська: 79–155; вул.Шкільна, вул.Шморгуна, пров.Дружби вул.Шкільна, 15Б, смт Новопсков, Старобільський р-н, Луганська обл., 92302 (селищний будинок культури, дискотечна зала) Велика

440304 смт Новопсков – вул.Газопроводська, вул.Горького, вул.Закам’янська, вул.Зарічна, вул.Магістральна: 197–305; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новорозсошанська, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Слобожанська: 52–117; вул.Українська: 157–293; вул.Урожайна, вул.Ювілейна, пров.Водограйний, пров.Квітковий, пров.Луговий, пров.Сосновий, пров.Степний, кв-л Тепличний вул.Магістральна, 299, смт Новопсков, Старобільський р-н, Луганська обл., 92301 (будинок культури газівників, танцювальна зала) Велика

440305 с.Риб’янцеве вул.Миру, 14А, с.Риб’янцеве, Старобільський р-н, Луганська обл., 92350 (будинок культури, фойє) Середня

440306 с.Писарівка вул.Центральна, 23, с.Писарівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92351 (будинок культури, глядацька зала) Середня

440307 с.Закотне вул.Айдарська, 6, с.Закотне, Старобільський р-н, Луганська обл., 92352 (будинок культури, глядацька зала) Середня

440308 с.Лисогорівка вул.Братів Касяненко, 61А, с.Лисогорівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92353 (сільський клуб, глядацька зала) мала

440309 с.Піски вул.Центральна, 8, с.Піски, Старобільський р-н, Луганська обл., 92354 (будинок культури, глядацька зала) Середня

440310 с.Булавинівка вул.Айдарська, 9, с.Булавинівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92355 (будинок культури, фойє) Середня

440311 с.Новорозсош вул.Ювілейна, 35, с.Новорозсош, Старобільський р-н, Луганська обл., 92335 (будинок культури, фойє) Середня

440312 с.Донцівка вул.Слобожанська, 21, с.Донцівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92334 (будинок культури, фойє) Середня

440313 с.Кам’янка(Новопсковська селищна територіальна громада), с.Степне вул.Пульного, 1, с.Кам’янка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92332 (будинок культури, фойє) Середня

440314 с.Ганусівка, с.Пантюхине, с.Солоне вул.Центральна, 30А, с.Ганусівка, Старобільський р-н, Луганська обл., 92330 (сільський клуб, глядацька зала) мала

440462 с.Весела Гора, с.Світле, с.Цвітні Піски вул.Весняна, 21, с.Весела Гора, Луганський р-н, Луганська обл., 93730 (школа, фойє) Середня

440463 с.Привітне вул.Зелена, 84, с.Привітне, Луганський р-н, Луганська обл., 93730 (сільський клуб, фойє) мала

440464 с.Обозне, с.Паньківка, с.Христове вул.Новостройна, 14, с.Обозне, Луганський р-н, Луганська обл., 93731 (ТОВ "Луга-Райз-Агро", фойє адмінбудинку) мала

440465 с.Весняне, с.Бердянка, с.Богданівка, с.Зарічне, с.Червоний Лиман вул.Назаренка, 2, с.Весняне, Алчевський р-н, Луганська обл., 93723 (сільський клуб, актова зала) Середня

440466 с.Жовте, с.Крута Гора, с.Новоселівка пров.Комсомольський, 1, с.Жовте, Луганський р-н, Луганська обл., 93734 (будинок культури, актова зала) Середня

440467 с.Лопаскине, с.Лобачеве вул.Шевченка, 6, с.Лобачеве, Щастинський р-н, Луганська обл., 93734 (сільський клуб, актова зала) мала

440468 с.Сабівка вул.Садова, 38А, с.Сабівка, Луганський р-н, Луганська обл., 93735 (сільський клуб, актова зала) Середня

440469 м.Зимогір’я – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Петровського, вул.Сєвєрна, вул.Совхозна, вул.Степна, пров.Горького вул.Горького, 85Б, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

440470 м.Зимогір’я – вул.Володарського, вул.Ілліча, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Крупської, вул.Леніна: 80А, 84, 86–221; вул.Лермонтова, вул.Литвинова, вул.Луганська, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Тельмана, вул.1 Мая, пров.Леніна, пров.Лермонтова вул.Леніна, 94, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (філія Луганської автошколи, к.2) Середня

440471 м.Зимогір’я – вул.Ватутіна, вул.Карла Маркса: 16, 25, 103, 107, 109, 113–115, 117–188; вул.Кошевого, вул.Папаніна, вул.Садова, вул.Хмельницького, вул.20-го з’їзду, пров.Кошевого вул.Садова, 26А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (школа, фойє) Середня

440472 м.Зимогір’я – вул.Желєзнодорожна, вул.Карла Маркса: 1–15, 16А–23, 27–102, 104–106, 108, 110–112, 116; вул.Комсомольська, вул.Кутузова, вул.Маяковського, вул.Менделєєва: 20–75; вул.Панфілова, вул.Пролетарська: 1–40, 43А; вул.Шевченко, вул.2-а Вокзальна, пров.Вокзальний, пров.Садовий, пров.Южний вул.Садова, 26А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (школа, їдальня) Середня

440473 м.Зимогір’я – вул.Ворошилова, вул.Красноармійська, вул.Леніна: 1–79, 81, 85; вул.Луначарського: 15, 17, 19, 21, 23, 24Б–48; вул.Менделєєва: 12–12А, 16–19А; вул.Некрасова: 3, 5, 7, 10–61; вул.Октябрська: 7–68; вул.Пархоменко, вул.Пушкіна, вул.8 Марта, пров.Красноармійський, пров.Октябрський, пров.Пожарний, пров.Пушкіна, пров.Суворова вул.Побєди, 7А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (будинок культури, фойє, 2-й поверх) Середня

440474 м.Зимогір’я – вул.Зарічна, вул.Побєди, вул.Суворова вул.Побєди, 7А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (будинок культури, дискотечна зала) Середня

440475 м.Зимогір’я – вул.В.Інтернаціоналістів, вул.Гоголя, вул.Луначарського: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24–24А; вул.Менделєєва: 1–11, 13; вул.Некрасова: 2, 4, 6, 8; вул.Октябрська: 1–6; вул.Піонерська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Свободи, вул.Совєтов, вул.Толстого, вул.Чкалова, пров.Артема, пров.Зелений, пров.Спортивний вул.Совєтов, 2А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (комунальне підприємство "Мрія", фойє) Середня

440476 м.Зимогір’я – вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Піонерська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–22; вул.Шахтарська, вул.Ювілейна, вул.60 років Жовтня вул.Гоголя, 1А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 (гімназія, фойє) Середня

440477 с.Кримське вул.Затишна, 9, с.Кримське, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93713 (будинок культури, актова зала) Середня

440478 с.Сокільники вул.Горького, 108, с.Сокільники, Сєвєродонецький р-н, Луганська обл., 93714 (сільський клуб, актова зала) мала

440479 смт Лозівський – вул.Больничний тупик, вул.Горького, вул.Космонавтів, вул.Леніна: 1–10; вул.Цупова: 1–2, 3А–35; вул.Яковенко вул.Леніна, 1А, смт Лозівський, Алчевський р-н, Луганська обл., 93745 (будинок культури, фойє) Середня

440480 смт Лозівський – вул.Водобуд, вул.Доненерго, вул.Карла Маркса, вул.Київська, вул.Комсомольська, вул.Леніна: 11–37; вул.Ленінградська, вул.Ломоносова, вул.Московська, вул.Октябрська, вул.Підгірна, вул.Побєди, вул.Театральна, вул.Шахтарська, вул.1 Мая, пров.Кооперативний, пров.Садовий, пров.Степний, пров.Строітельний, пров.8 Марта, с-ще Криворіжжя вул.Октябрська, 7, смт Лозівський, Алчевський р-н, Луганська обл., 93745 (школа, фойє) Середня

440481 смт Лозівський – вул.Лермонтова, вул.Л.Шевцової, вул.Новостройна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.8 Марта, пров.Лермонтова вул.Садова, 19, смт Лозівський, Алчевський р-н, Луганська обл., 93745 (початкова школа, кл.2) мала

440482 смт Іванівське – вул.Воровського, вул.Громова, вул.Дімітрова, вул.Енгельса, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Котовського, вул.Кошевого, вул.Крупської, вул.Лазо, вул.Леніна, вул.Л.Чайкіної, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Орджонікідзе, вул.Папаніна, вул.Паркова, вул.Підгірна, вул.Серго, вул.Степна, вул.Толстого, вул.Тюленіна, вул.Фрунзе, вул.Харитонова, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.60 років СРСР, пров.Лазо, пров.Некрасова, пров.Серго вул.Леніна, 26, смт Іванівське, Алчевський р-н, Луганська обл., 93747 (будинок культури, фойє) Середня

440483 смт Іванівське – вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Щорса, вул.1 Мая, вул.30 років Жовтня вул.Чкалова, 1, смт Іванівське, Алчевський р-н, Луганська обл., 93747 (школа, фойє) Середня

440484 с-ще Металіст, с.Стукалова Балка вул.Октябрська, 58, с-ще Металіст, Луганський р-н, Луганська обл., 93733 (будинок культури, фойє) Велика

440485 с.Земляне, с.Лиман, с.Шишкове вул.Молодіжна, 30, с.Шишкове, Луганський р-н, Луганська обл., 93733 (сільський клуб, фойє) мала

440486 с.Раївка пл.Леніна, 2, с.Раївка, Луганський р-н, Луганська обл., 93732 (сільський клуб, актова зала) мала

440487 смт Родакове – вул.Вокзальна, вул.Ворошилова, квартал Шевченка, 61 км квартал Шевченка, 15А, смт Родакове, Алчевський р-н, Луганська обл., 93743 (дистанція колії, актова зала) Середня

440488 смт Родакове – вул.Автомобілістів, квартал Леніна, квартал Сонячний квартал Леніна, 14Г, смт Родакове, Алчевський р-н, Луганська обл., 93743 (адмінбудинок дільниці будівельно-монтажного експлуатаційного управління, фойє) Середня

440489 смт Родакове – вул.Виноградна: 1–151А; вул.Новостройна: 1–70; вул.Первомайська: 1–23; вул.Садова: 1–99; вул.Челюскіна: 3–148; пров.Желєзнодорожний, пров.Садовий, пров.Центральний, пров.1-а лінія, пров.2-а лінія, пров.3-я лінія, квартал Желєзнодорожний, квартал Молодіжний квартал Леніна, 15Б, смт Родакове, Алчевський р-н, Луганська обл., 93743 (гімназія, фойє) Середня

440490 смт Родакове – вул.Виноградна: 152–357; вул.Новостройна: 71–262; вул.Первомайська: 25–154; вул.Садова: 101–214; вул.Челюскіна: 151–375; пров.Деповський, пров.Новостройний, пров.4-та лінія, пров.5-та лінія, пров.6-та лінія, пров.7-ма лінія квартал Леніна, 17, смт Родакове, Алчевський р-н, Луганська обл., 93743 (гуртожиток локомотивного депо, фойє) Середня

440491 с.Говоруха, с.Замостя, с.Мамушеве, с.Новодачне, с.Суходіл вул.Новостройна, 1А, с.Мамушеве, Алчевський р-н, Луганська обл., 93744 (школа, фойє) Середня

440492 смт Слов’яносербськ – вул.Донецька: 1–27, 29, 31, 33, 35А, 37–39; вул.Комсомольська, вул.Первомайська, вул.Степна, вул.60 років Жовтня, пров.Горького, пров.Молодіжний, пров.Сонячний, пров.Южний, квартал Алексєєва вул.Комсомольська, 1, смт Слов’яносербськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93701 (райавтодор, актова зала) мала

440493 смт Слов’яносербськ – вул.Гагаріна: 1–30, 31–35А, 37; вул.Горького: 1–48, 52–70; вул.Кірова: 1–35А, 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53–55, 57; вул.Леніна: 1–60, 62; пров.Залуцького, пров.Партизанський, пров.Сурніна, пров.Центральний: 1, 3, 5, 7, 11–13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 25, 27; пров.Чернишевського, пров.Шестерень пров.Партизанський, 5, смт Слов’яносербськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93701 (районні енергетичні мережі ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання", зала засідань) Середня

440494 смт Слов’яносербськ – вул.Виноградна, вул.Гагаріна: 39; вул.Горького: 49–51, 72–78, 80, 106; вул.Кірова: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 61–61А, 63, 65–65Б, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79–81; вул.Леніна: 61, 66–71; вул.Теплична, вул.Цвіточна, пров.Героїв, пров.Дзержинського, пров.Центральний: 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30; вул.Горького, 88, смт Слов’яносербськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93701 (районний будинок культури, дискотечна зала) Середня

440495 смт Слов’яносербськ – вул.Гагаріна: 41–47А; вул.Горького: 79, 83–99, 108, 110, 116; вул.Донецька: 28, 30, 32, 34, 36, 41–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А; вул.Кірова: 56, 58–60, 62, 64–64А, 66, 68, 70, 83, 85А–85Б, 87А, 89, 91–91А, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 109, 111–111Б; вул.Леніна: 81–103А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126; пров.Дікалова: 2; пров.Космонавтів, пров.Октябрський вул.Горького, 90, смт Слов’яносербськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93701 (гімназія, їдальня) Середня

440496 смт Слов’яносербськ – вул.Гагаріна: 30 к.2, 36, 40, 49–83; вул.Горького: 101–105, 107, 109, 111–115, 117–145; вул.Донецька: 48–48А, 50, 52, 54А, 56, 58, 60, 62–131А; вул.Кірова: 74, 76, 78, 82, 84–85, 86–86А, 88, 90–90А, 92, 94, 96–98, 100, 102, 104, 106–108, 110–110А, 112–159; вул.Красноармійська, вул.Леніна: 105–105Б, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123–125, 127–170; вул.Лісова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Новостройна, вул.Ювілейна, пров.Больничний, пров.Гвардійський, пров.Дікалова: 1, 3А–10; пров.Донецький, пров.Заозерний, пров.Зелений, пров.Піонерський, пров.Садовий, с.Красний Лиман вул.Гагаріна, 34, смт Слов’яносербськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93701 (технікум, фойє) Велика

440497 с.Знам’янка, с.Пришиб вул.Центральна, 105А, с.Пришиб, Алчевський р-н, Луганська обл., 93705 (сільський клуб, актова зала) мала

440498 с.Довге вул.Центральна, 8А, с.Довге, Алчевський р-н, Луганська обл., 93707 (сільський клуб, актова зала) мала

440499 с.Сміле вул.Шкільна, 19, с.Сміле, Алчевський р-н, Луганська обл., 93706 (школа, фойє) Середня

440500 с.Новогригорівка, с.Степове вул.Шкільна, 10, с.Степове, Алчевський р-н, Луганська обл., 93724 (школа, фойє) Середня

440501 с.Трьохізбенка – вул.Булавіна, вул.Ватулянка, вул.Довга Балка, вул.Лісна, вул.Мамаєва, вул.Миру, вул.Низовка, вул.Разіна, вул.Смолянка, вул.Сотникова, вул.Тюленіна, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Булавінський, пров.Ватулянський, пров.Верхній, пров.Донецький, пров.Іваненко, пров.Кам’яний, пров.Красний, пров.Миру, пров.Огородній, пров.Підгірний, пров.Піщаний, пров.Продольний, пров.Садовий, пров.Центральний вул.Булавіна, 3, с.Трьохізбенка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93710 (будівля військово-цивільної адміністрації, методичний кабінет) Середня

440502 с.Трьохізбенка – вул.Больнична, вул.Гончарова, вул.Донецька, вул.Молодіжна, пров.Лісний, пров.Сосновий, с.Кряківка, с.Оріхове-Донецьке пров.Сосновий, 4, с.Трьохізбенка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93710 (сільська бібліотека, фойє) Середня

440504 смт Сентянівка – вул.Енгельса, вул.Зарічна, вул.Інтернаціональна: 1–41, 43, 45, 47, 49–53, 55, 57–97; вул.Карла Маркса, вул.Кірова: 2–22, 24А, 26А–30; вул.Кримська, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Папаніна, вул.Петровського, вул.Польова, вул.Привокзальна: 1–19; вул.Разіна, вул.Свердлова, вул.Севастопольська, вул.Совєтов: 1–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80; вул.Степна, вул.Толстого, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Ялтинська, вул.40 лєт Побєди: 1–10, 12; пров.Вокзальний: 2, 12–14, 16–18; пров.Гремучий, пров.Желєзнодорожний, пров.Кримський, пров.Петровського, с.Дачне вул.Привокзальна, 9А, смт Сентянівка, Алчевський р-н, Луганська обл., 93720 (будинок культури, фойє) Середня

440505 смт Сентянівка – вул.Бурки, вул.Гагаріна, вул.Інтернаціональна: 42А, 44, 46, 48, 54–54Б, 56, 103–211; вул.Калініна, вул.Карла Лібкнехта, вул.Кірова: 24, 26, 32; вул.Лермонтова, вул.Луначарського, вул.Мічуріна, вул.Надьярна, вул.Орджонікідзе, вул.Привокзальна: 21–48; вул.Пушкіна, вул.Совєтов: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81–216; вул.Челюскінцев, вул.1-го Мая, вул.40 лєт Побєди: 11, 13–41; пров.Вокзальний: 1, 3–5А, 15; пров.Горького, пров.Гудименко, пров.Клубний, пров.Кошевого, пров.Набережний, пров.Октябрський, пров.Садовий, пров.Совєтський, пров.Шкільний вул.Інтернаціональна, 151, смт Сентянівка, Алчевський р-н, Луганська обл., 93720 (школа, їдальня) Середня

440506 с.Хороше вул.Октябрська, 5, с.Хороше, Алчевський р-н, Луганська обл., 93721 (школа, фойє) Середня

440507 с.Пахалівка, с.Петровеньки вул.Леніна, 46, с.Петровеньки, Алчевський р-н, Луганська обл., 93722 (сільський клуб, актова зала) мала

440508 с-ще Яснодольськ вул.Стахановська, 9, с-ще Яснодольськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93892 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

440513 смт Станиця Луганська – вул.Барбашова, вул.Дубравна, вул.Індустріальна, вул.Лебединського, вул.Ломоносова, вул.Москва-Донбас, вул.Тюленіна, вул.Центральна, вул.1 Лінія, вул.1 Травня, вул.2 Лінія, вул.3 Лінія, вул.4 Лінія, вул.5 Лінія: 2–23Е; вул.6 Лінія, вул.7 Лінія, пров.Дубравний, пров.Зоряний, пров.Крилова, пров.Любові Шевцової, пров.Мирний, пров.Світлий, пров.Северний, пров.1 Малий, пров.2 Малий вул.Центральна, 26, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93600 (Станично-Луганський районний будинок культури, великий зал) Середня

440514 смт Станиця Луганська – вул.Букаєва, вул.Лісна, вул.Маяковського, вул.Ульяни Громової, вул.Шевченко, пров.Лісний, пров.Шевченко вул.Центральна, 26, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93600 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Середня

440515 смт Станиця Луганська – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Спортивна, вул.Чехова, вул.5 Лінія: 25–87; пров.Горького вул.Центральна, 26, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93600 (будинок культури, фойє) Середня

440516 смт Станиця Луганська – вул.Гоголя, вул.Донецька, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Комунальна, вул.Кринична, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Пісочна, вул.Світла, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, вул.Южна, вул.Юності, пров.Затишний, пров.Криничний, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Пісочний, пров.2 Пісочний, проїзд Молодіжний, квартал Молодіжний квартал Молодіжний, 19, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93601 (школа №1, фойє) Велика

440517 смт Станиця Луганська – вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Зоряна, вул.Магістральна, вул.майора Герасимова, пров.Бузковий, пров.Пісчаний, ПЧЛ-20 пров.Шкільний, 9А, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93602 (будинок культури, фойє) Середня

440518 смт Станиця Луганська – вул.будинки 977 км, вул.Деповська, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Рубіжна, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Шкільний, пров.1 Рубіжний, пров.2 Рубіжний, проїзд Деповський, проїзд Шкільний, казарма 977, мікрорайон Залізничий вул.Шкільна, 2, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93602 (школа, фойє) Велика

440519 смт Станиця Луганська – вул.Вільхівська, вул.Калинова, вул.Кіндрашівська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Тургенєва, вул.Широка, пров.Житловий, пров.Калиновий, казарма 976, квартал Казачий вул.Деповська, 36, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93602 (залізничний вокзал, фойє) Середня

440520 смт Станиця Луганська – вул.Добра, вул.Катаєва, вул.Клубна, вул.Липова, вул.Свободи, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Шосейна, пров.Катаєва, пров.Клубний, пров.1 Сосновий, пров.2 Сосновий, пров.3 Сосновий вул.Шкільна, 2, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93602 (школа, фойє №2) Середня

440521 с.Миколаївка, с.Бурчак-Михайлівка, с.Лобачеве вул.Радянська, 14, с.Миколаївка, Луганський р-н, Луганська обл., 93654 (школа, спортивний зал) Велика

440522 с.Суходіл вул.Донецька, 32А, с.Суходіл, Луганський р-н, Луганська обл., 93655 (будинок культури, фойє) мала

440523 с.Валуйське – вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Кутузова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Погорелівська, вул.Суворова, вул.Центральна: 1А–144; вул.Ювілейна, пров.Луганський, пров.Сєвєрний, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний вул.Миру, 67, с.Валуйське, Щастинський р-н, Луганська обл., 93651 (Валуйська ЗОШ №2, фойє) Середня

440524 с.Валуйське – вул.Весняна, вул.Горького, вул.Гусинівська, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.О.Кошевого, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 146–303; вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Вільний, пров.Комарова, пров.3-й Центральний, пров.4-й Центральний, пров.5-й Центральний, с-ще Вільхове – вул.Вишнева вул.Центральна, 274А, с.Валуйське, Щастинський р-н, Луганська обл., 93650 (Будинок культури, актова зала) Велика

440525 с.Макарове вул.Центральна, 305, с.Валуйське, Щастинський р-н, Луганська обл., 93650 (Валуйська ЗОШ №1, спортивна зала) Середня

440526 с-ще Вільхове – вул.Вокзальна, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Л.Толстого, вул.Некрасова, вул.Пісчане лісництво, вул.Райдужна, вул.Сонячна, вул.Шевченко, пров.Шевченко вул.Вокзальна, 1А, с-ще Вільхове, Щастинський р-н, Луганська обл., 93653 (Залізничний вокзал, фойє) Середня

440527 с-ще Вільхове – вул.Белінського, вул.Вільхівська, вул.Донецька, вул.Квітнева, вул.Лазурна, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.2 Донецька, пров.Вільхівський вул.Шкільна, 50, с-ще Вільхове, Щастинський р-н, Луганська обл., 93653 (Вільхівська ЗОШ, фойє) Середня

440528 с.Валуйське – вул.Будівельників, вул.Озерна, квартал Молодіжний, с.Болотене, с.Сизе вул.Миру, 67, с.Валуйське, Щастинський р-н, Луганська обл., 93651 (Валуйська ЗОШ №2, спортивна зала) мала

440529 с.Нижня Вільхова вул.Різдвяна, 53, с.Нижня Вільхова, Щастинський р-н, Луганська обл., 93641 (Нижньовільхівський сільський будинок культури, малий зал) Середня

440530 с.Верхня Вільхова, с.Пшеничне пл.Соборна, 2, с.Верхня Вільхова, Щастинський р-н, Луганська обл., 93642 (будинок культури, фойє) мала

440531 с.Малинове, с.Плотина вул.Івана Франка, 38А, с.Плотина, Щастинський р-н, Луганська обл., 93643 (Плотинський НВК, спортивний зал) мала

440532 с.Гарасимівка вул.Молодіжна, 5, с.Гарасимівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93640 (школа, спортивний зал) мала

440533 с.Комишне, с.Колесниківка, с.Юганівка вул.Дружби, 1, с.Комишне, Щастинський р-н, Луганська обл., 93644 (Будинок культури, великий зал) Середня

440534 с-ще Широкий вул.Водолазкіна, 13А, с-ще Широкий, Щастинський р-н, Луганська обл., 93624 (школа, фойє) Середня

440535 с-ще Козачий вул.Центральна, 43, с-ще Козачий, Щастинський р-н, Луганська обл., 93626 (будинок культури, великий зал) мала

440536 с-ще Степове вул.Мира, 34А, с-ще Степове, Щастинський р-н, Луганська обл., 93624 (будинок культури, великий зал) мала

440537 с.Чугинка вул.Шкільна, 1Б, с.Чугинка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93620 (школа, фойє) Середня

440538 с.Вільне, с.Деркульське, с.Золотарівка, с.Олександрівка вул.Набережна, 47А, с.Олександрівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93620 (будинок культури, малий зал) мала

440539 с-ще Розквіт вул.Шкільна, 2, с-ще Розквіт, Щастинський р-н, Луганська обл., 93625 (сільська рада, актова зала) мала

440540 с.Красна Талівка, с.Красний Деркул просп.Перемоги, 1, с.Красна Талівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93621 (школа, фойє) Середня

440541 с-ще Талове пров.Клубний, 3, с-ще Талове, Щастинський р-н, Луганська обл., 93623 (школа, спортивна зала) мала

440542 с.Благовіщенка вул.Центральна, будинок культури, с.Благовіщенка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93622 (будинок культури, великий зал) мала

440543 с.Тепле вул.Миру, 45, с.Тепле, Щастинський р-н, Луганська обл., 93630 (КОЗ "Теплівський НВК", фойє) Середня

440544 с.Верхній Мінченок, с.Крепи, с.Нижній Мінченок вул.Центральна, 41, с.Верхній Мінченок, Щастинський р-н, Луганська обл., 93631 (Верхнємінчеський сільський клуб, великий зал) мала

440545 с.Нижньотепле, с.Піщане, с.Середньотепле вул.Центральна, 1, с.Нижньотепле, Щастинський р-н, Луганська обл., 93632 (Нижньотеплівська ЗОШ, фойє) Середня

440546 с.Артема вул.Сонячна, 48А, с.Артема, Щастинський р-н, Луганська обл., 93632 (Артемівський НВК, фойє) Середня

440547 смт Петропавлівка – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Миру: 2А–54; вул.Мостового, вул.Петрівська: 1–90, 94, 96–98, 100, 102–102А, 106, 110–110А, 114, 118–118А, 122, 124, 126, 128; вул.Піщана, вул.Садова: 2–103, 105–107, 109, 111, 115–119, 121–123, 125, 127, 129, 131А; вул.Слобожанська, вул.Соснова, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1 Підгорна, вул.2 Підгорна, пл.Петропавлівська, пров.Зоряний, пров.Йовсугський, пров.Мирний перший, пров.Новосадовий, пров.Петрівський, пров.Поштовий, пров.1 Піщаний, пров.2 Піщаний вул.Зоряна, 4, смт Петропавлівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93613 (Петропавлівська ЗОШ №1, актова зала) Велика

440548 смт Петропавлівка – вул.Аграрна, вул.Больнична, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Коханця Антона, вул.Лугова, вул.Миру: 54А–197; вул.Набережна, вул.Новостройна, вул.Озерна, вул.Петрівська: 91, 95, 99, 101, 103–105, 107–109А, 111–113, 115–117, 119–121, 123, 125–125А, 127–127А, 128Б–198; вул.Садова: 104, 108, 110, 112–114, 120, 124А, 126, 128, 130, 132–329; вул.Слов’янська, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Ювілейна, пров.Київський, пров.Мирний другий, пров.Мирний третій, пров.Мирний четвертий, пров.Північний, пров.Східний, пров.1 Зарічний, пров.1 Садовий, пров.1 Степовий, пров.2 Зарічний, пров.2 Садовий, пров.2 Степовий, пров.3 Садовий, пров.4 Садовий, пров.5 Садовий, квартал Молодіжний вул.Миру, 64А, смт Петропавлівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93613 (Петропавлівська ЗОШ №2, фойє) Велика

440549 с.Войтове вул.Центральна, 31, с.Войтове, Щастинський р-н, Луганська обл., 93614 (Приміщення Войтівського ФАПа, каб.1) мала

440550 с.Передільське, с.Геївка вул.Центральна, 43Б, с.Передільське, Щастинський р-н, Луганська обл., 93615 (Будинок культури, великий зал) Середня

440551 с.Старий Айдар вул.Айдарська, 70Б, с.Старий Айдар, Щастинський р-н, Луганська обл., 93615 (Сільський клуб, актова зала) мала

440552 с.Сотенне вул.Центральна, 1Б, с.Сотенне, Щастинський р-н, Луганська обл., 93612 (будівля сільської ради, актова зала) Середня

440553 с.Михайлівка(Нижньотеплівська сільська територіальна громада) вул.Садова, 22Б, с.Михайлівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93612 (будинок Михайлівського ФАП, каб.1) мала

440554 с.Велика Чернігівка вул.Миру, 235, с.Велика Чернігівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93611 (Сільський будинок культури, великий зал) Середня

440555 с.Верхньобогданівка пл.Миру, 4, с.Верхньобогданівка, Щастинський р-н, Луганська обл., 93610 (Сільський будинок культури, великий зал) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
440510 Зимогір’ївська міська лікарня вул.В.Інтернаціоналістів, 11А, м.Зимогір’я, Алчевський р-н, Луганська обл., 93740 Мала
440511 Слов’яносербська центральна районна лікарня вул.Горького, 144, смт Слов’яносербськ, Алчевський р-н, Луганська обл., 93701 Мала
440512 Слов’яносербська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області (№60) вул.Цупова, 3, смт Лозівський, Алчевський р-н, Луганська обл., 93745 Мала
440556 Комунальне некомерційне підприємство "Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання" вул.5 Лінія, 39, смт Станиця Луганська, Щастинський р-н, Луганська обл., 93600 Мала