Львівська область - одномандатний виборчий округ №118

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради

18

Відділ ведення ДРВ Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради

23

Відділ ведення ДРВ Львівської РДА

98

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
460904 с.Зимна Вода – вул.бічна Галицька, вул.бічна Заньковецької, вул.бічна І.Франка, вул.бічна О.Кобилянської, вул.Бічна Тичини, вул.бічна Шухевича, вул.Богуна, вул.Винниченка, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Городоцька, вул.Дорошенка, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Князя Святослава, вул.Конопницька, вул.Куліша, вул.М.Заньковецької, вул.Миколи Хвильового, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нова, вул.О.Кобилянської, вул.Олеся, вул.Опільського, вул.Палія, вул.Південна, вул.Підгір’янки, вул.Полуботка, вул.Свободи, вул.Суховільська: 1–22А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Тичини, вул.Чорновола, вул.Чупринки, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Шухевича вул.Шухевича, 81, с.Зимна Вода, Львівський р-н, Львівська обл., 81110 (народний дім, актова зала) Велика

460905 с.Зимна Вода – вул.бічна Глібова, вул.бічна Мазепи, вул.бічна Суховільська, вул.В.Великого, вул.Виговського, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька: 10, 12, 14, 16, 18, 22, 31–37; вул.Глібова, вул.Довбуша, вул.Західна бічна, вул.Івасюка, вул.І.Підкови, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Коцюбинського, вул.Крип’якевича, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Львівська: 31, 33, 35–59, 86–104; вул.Мазепи, вул.Наливайка, вул.О.Барановського, вул.Озерна, вул.Скоропадського, вул.Суховільська: 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38–67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–105; вул.Тесленка, вул.Тихого, вул.Тютюнника, вул.Чубинського, вул.Шашкевича, вул.Яворницького вул.Мазепи, 2, с.Зимна Вода, Львівський р-н, Львівська обл., 81110 (Ліцей №1, фойє) Велика

460906 с.Зимна Вода – вул.бічна Гонти, вул.Вітовського, вул.Гайдамацька: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23–29; вул.Гонти, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Залізняка, вул.Калнишевського, вул.Кравченко, вул.Курбаса, вул.Лисенка, вул.Львівська: 1–30, 32, 34, 60–84; вул.Людкевича, вул.Мартовича, вул.Миру: 1–49; вул.Морозенка, вул.Орлика, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садівницька, вул.С.Бандери, вул.Сірка: 1–13, 15, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33–33А, 35, 37, 39, 41, 45–45А, 47, 49–49А, 51, 53; вул.Суховільська: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 107–129; вул.Федьковича, вул.Я.Мудрого, вул.Ярова вул.М.Вовчка, 1, с.Зимна Вода, Львівський р-н, Львівська обл., 81110 (Комунальне неприбуткове підприємство "ЦПМСД", фойє) Велика

460907 с.Зимна Вода – вул.Берегова, вул.бічна Б.Хмельницького, вул.бічна Котляревського, вул.бічна Лісова, вул.бічна Миколайчука, вул.бічна Миру, вул.бічна Сонячна, вул.Б.Хмельницького, вул.Волошина, вул.Журавлина, вул.Княгині Ольги, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Кропивницького, вул.Крушельницької, вул.Купчинського, вул.Леонтовича, вул.Лесі Українки, вул.М.Вовчка, вул.Миколайчука, вул.Миру: 51–105; вул.Мисливська, вул.О.Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Петлюри, вул.Роксолани, вул.Світла, вул.Сірка: 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52, 54–109; вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Теліги, вул.Тиха, вул.Чайковського вул.Сірка, 75, с.Зимна Вода, Львівський р-н, Львівська обл., 81110 (Ліцей №2, фойє) Велика

460908 с.Конопниця вул.Городоцька, 2, с.Конопниця, Львівський р-н, Львівська обл., 81111 (народний дім, актова зала) Середня

460909 с.Лапаївка вул.Геофізиків, 25, с.Лапаївка, Львівський р-н, Львівська обл., 81113 (Ліцей ім.Героя України Г.Кірпи, фойє) Велика

460910 с.Холодновідка вул.П.Тичини, 1, с.Холодновідка, Львівський р-н, Львівська обл., 81112 (школа мистецтв, актова зала) Середня

460911 с.Оброшине – вул.Бічна Здоров’я, вул.Бічна Коцюбинського, вул.Бічна Миру, вул.Бічна Шкільна, вул.Богуна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Грушевського, вул.Довга, вул.Залізнична, вул.Здоров’я, вул.Ів.Франка, вул.Карпенка-Карого, вул.Кн.Ольги, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Олеся, вул.Паркова, вул.Пароха Левицького, вул.Переїзд, вул.Польова, вул.Садова, вул.Самбірська: 3, 5, 11, 13–13А, 17–19, 21, 25, 27–27А, 29, 31, 35, 37; вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева вул.Шевченка, 5, с.Оброшине, Львівський р-н, Львівська обл., 81115 (народний дім, фойє) Велика

460912 с.Оброшине – вул.Бузкова, вул.Буковина, вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Крута, вул.Морози, вул.Південна, вул.П.Мирного, вул.Повітряна, вул.Пришляки, вул.Самбірська: 1–2А, 4, 6–10, 12, 14–16, 20, 22–24, 26–26А, 28, 30, 32–34, 36, 38–80; вул.С.Бандери, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Східна, вул.Чорновола, просп.Вольського, с.Пришляки вул.Грушевського, 5, с.Оброшине, Львівський р-н, Львівська обл., 81115 (адміністративний корпус інституту сільського господарства, актова зала) Велика

460913 с.Ставчани, с.Дібрівки, с.Підгайці вул.Шашкевича, 44, с.Ставчани, Львівський р-н, Львівська обл., 81118 (народний дім, актова зала) Велика

460914 с.Годовиця вул.Шевченка, 2, с.Годовиця, Львівський р-н, Львівська обл., 81117 (школа, каб.2) Середня

460915 с.Басівка вул.Зелена, 127, с.Басівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81115 (школа, каб.3) Середня

460916 с.Скнилів вул.Івана Франка, 27, с.Скнилів, Львівський р-н, Львівська обл., 81114 (народний дім, актова зала) Середня

460917 с.Сокільники – вул.Антоновича, вул.Березнева, вул.Бічна Садова, вул.Бічна Успенська, вул.Бузкова, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Винниченка, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Головатого Ю., вул.Гонти, вул.Грінченка, вул.Діброва, вул.Довбуша, вул.Дубівка, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.І. Сірка: 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58А, 60, 62, 64–105; вул.І.Білозіра, вул.Івана Мазепи, вул.І.Вільде, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Романа, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лемківська, вул.Медова, вул.Миру, вул.М.Павлика, вул.Озерна, вул.Орлика, вул.Панська Гора, вул.Пасічна, вул.Підковальська, вул.Підкови, вул.Полуботка, вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Салютна, вул.С.Бандери, вул.Свободи, вул.Святкова, вул.Спокійна, вул.Сяйво, вул.У.Кравченко, вул.Успенська, вул.Художня, вул.Черемшини, вул.Чупринки, вул.Яремчука, вул.Ярослава Мудрого вул.Д.Галицького, 16, с.Сокільники, Львівський р-н, Львівська обл., 81130 (школа, історичний клас) Велика

460918 с.Сокільники – вул.А.Шептицького, вул.Бічна І.Франка, вул.Д.Галицького, вул.І. Сірка: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63; вул.І. Франка, вул.Кобелянської, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Стрийська вул.Д.Галицького, 16, с.Сокільники, Львівський р-н, Львівська обл., 81130 (школа, спортивна зала) Велика

460919 м.Пустомити – вул.Гончара, вул.Грушевського, вул.Кандиби, вул.Козацька, вул.Мазепи, вул.Спортивна вул.Паркова, 2, м.Пустомити, Львівський р-н, Львівська обл., 81100 (школа №1, актова зала) Велика

460920 м.Пустомити – вул.Бабія, вул.Відродження, вул.Вознесіння, вул.Володимира Великого, вул.Дністрова, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Новий Світ, вул.Оксамитова, вул.Пасічна, вул.Піщанка, вул.Полуботка, вул.Поршнянська, вул.Радоцинська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Франка, вул.Хвильового, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.Юність, пров.Газовий, пров.Тихий, пров.Тихий-1, квартал Новий вул.Вознесіння, 17, м.Пустомити, Львівський р-н, Львівська обл., 81100 (школа №2, фойє) Велика

460921 м.Пустомити – вул.Андрія Дигдаловича, вул.Антоновича, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Лисенка, вул.Ліста, вул.Миру, вул.Нижанківського, вул.Рильського, вул.Фабрична, вул.Футбольна, вул.Шевченка вул.Шептицького, 22, м.Пустомити, Львівський р-н, Львівська обл., 81100 (Пустомитівське УЕГГ, зала) Велика

460922 м.Пустомити – вул.Бічна Лугова, вул.Винниченка, вул.Гайдамацька, вул.Глинська, вул.Грінченка, вул.Залізнична, вул.Коновальця, вул.Конституції, вул.Короленка, вул.Космічна, вул.Крип’якевича, вул.Куліша, вул.Кучабського, вул.Лесі Українки, вул.Лісневицька: 2, 6А, 8; вул.Лісневицька-Лугова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Марченка, вул.Озерна, вул.Побутова, вул.Привокзальна, вул.Симоненка, вул.Філатова, вул.Хмельницького, пров.Замкнений вул.Глинська, 42, м.Пустомити, Львівський р-н, Львівська обл., 81100 (народний дім, актова зала) Велика

460923 с.Наварія вул.Львівська, 10, с.Наварія, Львівський р-н, Львівська обл., 81105 (народний дім, актова зала) Середня

460924 м.Пустомити – вул.Бориславська, вул.Вигадівка, вул.Грабина, вул.Данила Галицького, вул.Дрогобицька, вул.Забудівська, вул.Заньковецької, вул.Зелена, вул.Лісневицька: 1, 3–5, 7, 9–25; вул.Людкевича, вул.Польова, вул.Пустомитівська, вул.Ставкова, вул.Стуса, вул.Тичини, вул.Чайковського вул.Лісневицька, 21, м.Пустомити, Львівський р-н, Львівська обл., 81100 (Народний дім, актова зала) Середня

460925 с.Містки, с.Диб’янки, с.Малинівка вул.Центральна, 29А, с.Містки, Львівський р-н, Львівська обл., 81119 (народний дім, актова зала) Середня

460926 с.Полянка вул.Центральна, 39А, с.Полянка, Львівський р-н, Львівська обл., 81119 (народний дім, актова зала) мала

460927 с.Семенівка вул.Т.Шевченка, 1, с.Семенівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81162 (школа, їдальня) Велика

460928 с.Береги, с.Віняви, с.Милошевичі вул.І.Мазепи, 1А, с.Милошевичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81162 (народний дім, актова зала) мала

460929 смт Щирець – вул.Богуна, вул.Вокзальна, вул.Гайдамацька: 2–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38; вул.Д.Галицького, вул.Залізнична, вул.Залізнична-Бічна, вул.Княжа, вул.О.Куриласа, вул.Острівська: 1–31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95–101, 105, 107; вул.П.Адермаха, вул.Сагайдачного: 1–45; вул.С.Бандери, вул.Спортивна, пл.Ринок вул.Острівська, 2, смт Щирець, Львівський р-н, Львівська обл., 81160 (заклад дошкільної освіти №1, актовий зал) Середня

460930 смт Щирець – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Весела, вул.В.Івасюка, вул.В.Стуса, вул.Г.Мацейка, вул.Загородки, вул.Зелена, вул.Золотогірська, вул.Кобилянської, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лепкого, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.П.Мирного, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Стрілецька, вул.Тибінки, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шевченка вул.П.Адермаха, 22, смт Щирець, Львівський р-н, Львівська обл., 81160 (школа №2, фойє)
/
вул.П.Адермаха, 20, смт Щирець, Львівський р-н, Львівська обл., 81160
Велика

460931 смт Щирець – вул.Вишнева, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39–80; вул.Грушевського, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Острівська: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86–88А, 90, 92, 94, 102–104, 106, 108–211; вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного: 48–94; вул.Фізкультурна, вул.Шашкевича, вул.900-річчя Щирця вул.Сагайдачного, 47, смт Щирець, Львівський р-н, Львівська обл., 81160 (Щирецька ЗОШ №1, фойє) Середня

460932 с.Сердиця вул.М.Кураха, 46, с.Сердиця, Львівський р-н, Львівська обл., 81160 (Навчально виховний комплекс, спортзал) мала

460933 с.Соколівка, с.Сороки вул.Ів. Франка, 38, с.Соколівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81171 (актова зала) мала

460934 с.Никонковичі вул.Соняшна, 67, с.Никонковичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81170 (школа, каб.1) мала

460936 с.Льопи, с.Яструбків вул.Львівська, 9А, с.Яструбків, Львівський р-н, Львівська обл., 81171 (народний дім, актовий зал) мала

460937 с.Гуменець 19А, с.Гуменець, Львівський р-н, Львівська обл., 81173 (народний дім, актовий зал) мала

460938 с.Лани вул.Шевченка, 89, с.Лани, Львівський р-н, Львівська обл., 81173 (народний дім, актовий зал) Середня

460939 с.Дмитре 317, с.Дмитре, Львівський р-н, Львівська обл., 81174 (народний дім, актова зала) мала

460940 с.Попеляни 914, с.Попеляни, Львівський р-н, Львівська обл., 81174 (бібліотека, каб.3) мала

460941 с.Черкаси 472, с.Черкаси, Львівський р-н, Львівська обл., 81176 (народний дім, актова зала) мала

460942 с.Горбачі 716, с.Горбачі, Львівський р-н, Львівська обл., 81175 (народний дім, актова зала) Середня

460943 с.Піски 228, с.Піски, Львівський р-н, Львівська обл., 81163 (адміністративна будівля Пісківського старостинського округу, каб.1) мала

460944 с.Поршна вул.Шевченка, 47А, с.Поршна, Львівський р-н, Львівська обл., 81133 (народний дім, актовий зал) Середня

460945 с.Підсадки вул.Довбуша, 3, с.Підсадки, Львівський р-н, Львівська обл., 81133 (народний дім, актовий зал) мала

460946 с.Липники вул.Поршнянська, 7, с.Липники, Львівський р-н, Львівська обл., 81134 (народний дім, актовий зал) Середня

460947 с.Солонка – вул.Винниченка, вул.Волошкова, вул.В.Стуса, вул.Городнича, вул.Дорошенка, вул.Електрична С.т. "Електрик", вул.Зелена, вул.Зерова, вул.Івасюка, вул.Квіткова С.т."Сокіл-1", вул.Кільцева, вул.К.с.т. "Автобусобудівник", вул.К.с.т. "Мрія", вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Людкевича, вул.О.Олеся, вул.Польова, вул.П.Орлика, вул.Сагайдачного, вул.Садова СТ "Сокіл-1", вул.Салютна, вул.С.г.к. "Верховина", вул.С.г.т. "Мрія", вул.Січових Стрільців, вул.С.к.в. "Газета", вул.С.к.в. "Салют", вул.С.к.в."Ветеран", вул.Сонячна, вул.С.т. "Айстра", вул.С.т. "Ватра", вул.С.т. "Веселка", вул.С.т. "Достаток", вул.С.т. "Електрик", вул.С.т ."Зв’язківець", вул.С.т. "Калина Червона", вул.С.т. "Керамік", вул.С.т. "Лаванда", вул.С.т. "Медик", вул.С.т. "Пегас", вул.С.т. "Ремонтник", вул.С.т."Берізка", вул.С.т."Монтажник", вул.С.т."Ратний ветеран", вул.С.Т.С. "Троянда", вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Червоної Калини, вул.б/н: 1; вул.Центральна, 1, с.Солонка, Львівський р-н, Львівська обл., 81131 (народний дім, актовий зал) Велика

460948 с.Солонка – вул.Бажана, вул.Бічна Наварійська, вул.Б.Лепкого, вул.Бузкова, вул.Вербицького Михайла, вул.Вечірня, вул.Володимира Великого, вул.Володимира Мономаха, вул.Генерала Сергія Кульчицького, вул.Гоголя, вул.Гонти, вул.Григора Тютюнника, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Демократична, вул.Довженка Олександра, вул.Долинна, вул.Жирівська, вул.Залізняка, вул.Зубрицьких, вул.І.Сірка, вул.І.Франка, вул.Карпатська, вул.Карпенка Карого, вул.Квітнева, вул.Кн.Ольги, вул.Князя Романа, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Костюшка, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Л.Курбаса, вул.М.Вовчка, вул.Наварійська, вул.Назарія Яремчука, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Олени Пчілки, вул.О.Тихого, вул.Павла Апостола, вул.П.Мирного, вул.Роксолани, вул.Ромашкова, вул.Рубчака, вул.Руданського, вул.Сахарова, вул.Симоненка, вул.Смерекова, вул.Спортивна, вул.Ст.Бандери, вул.Стрийська, вул.Тараса Шевченка, вул.Хвильового, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шухевича, вул.1-го Листопада, вул.б/н: 7; вул.Людкевича, 2, с.Солонка, Львівський р-н, Львівська обл., 81131 (школа, спортзал) Велика

460949 с.Солонка – вул.в/ч А2166, вул.в/ч А2556, вул.в/ч А4324, вул.Повітряна вул.Повітряна, в/м Липники, с.Солонка, Львівський р-н, Львівська обл., 81131 (пошта в/м Липники, каб.2) Середня

460950 с.Малечковичі, с.Нагоряни вул.Нова, 10, с.Малечковичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81132 (народний дім, актовий зал) Середня

460951 с.Раковець, с.Деревач, с.Новосілка, с.Підтемне вул.Центральна, 61А, с.Раковець, Львівський р-н, Львівська обл., 81164 (народний дім, актовий зал) мала

460952 с.Хоросно вул.Шкільна, 32А, с.Хоросно, Львівський р-н, Львівська обл., 81164 (Хороснянський навчально виховний комплекс І-ІІ ступенів, каб.5) мала

460953 с.Вовків 145, с.Вовків, Львівський р-н, Львівська обл., 81139 (сільська рада, актова зала) мала

460954 с.Загір’я 202, с.Загір’я, Львівський р-н, Львівська обл., 81139 (народний дім, актова зала) мала

460955 с.Грабник, с.Кугаїв 93, с.Кугаїв, Львівський р-н, Львівська обл., 81139 (фельшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала

460956 с.Товщів 25А, с.Товщів, Львівський р-н, Львівська обл., 81139 (народний дім, актова зала) мала

460957 с.Селисько 105, с.Селисько, Львівський р-н, Львівська обл., 81139 (фельшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала

460958 с.Жирівка, с.Ков’ярі вул.Центральна, 28, с.Жирівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81138 (сільська рада, актова зала) Середня

460959 с.Милятичі вул.К.Устияновича, 36, с.Милятичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81138 (народний дім, актова зала) мала

460960 с.Зубра – вул.Б.Хмельницького, вул.Гонти, вул.Дорошенка, вул.Л.Українки, вул.Підлісна, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Шевченка вул.Ів.Франка, 6Б, с.Зубра, Львівський р-н, Львівська обл., 81135 (народний дім, актовий зал) Велика

460961 с.Горішній, с.Пасіки-Зубрицькі вул.Лесі Українки, 70, с.Пасіки-Зубрицькі, Львівський р-н, Львівська обл., 81137 (школа, спортзал) Середня

460962 с.Кротошин вул.Княгині Ольги, 50А, с.Кротошин, Львівський р-н, Львівська обл., 81136 (народний дім, актова зала) Середня

460963 с.Давидів – вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Вітряна, вул.В.Чорновола, вул.Галицька: 7, 8А, 11А, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 29–127; вул.Героїв Крут, вул.Гр.Сковороди, вул.Д.Галицького, вул.Зелена, вул.Ів.Франка: 48, 50, 53–54, 56, 58–60, 62, 64–162; вул.І.Мазепи, вул.Карпатська, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Сонячна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17–17А, 19, 23, 27, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 59–63, 65, 67–69, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89–91, 93, 95, 101–103, 105, 111, 115–117, 119–121, 123, 127, 131, 133, 135, 137–137А, 139А, 143, 145–147, 149, 151, 155–155А, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–183, 185, 187–328; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.б/н: 60; вул.Галицька, 4Б, с.Давидів, Львівський р-н, Львівська обл., 81151 (школа, вестибюль) Велика

460964 с.Давидів – вул.Вербова, вул.Галицька: 1–6, 8, 9–11, 12–18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Ів.Франка: 1–47, 49, 51–51А, 55, 57, 61, 63; вул.Коновальця, вул.Львівська, вул.Львівська бічна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Олега Ольжича, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14Б, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56–58, 64–64А, 66, 70–72, 74, 76, 78, 80–82, 84, 86–88, 92, 94, 98–100, 104, 108–110, 112–114, 118, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 148, 150, 152, 156, 158–160, 162, 164, 166–166А, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186; вул.б/н: 1; вул.Незалежності, 1А, с.Давидів, Львівський р-н, Львівська обл., 81151 (народний дім, фойє) Велика

460965 с.Давидів – вул.в/ч А2166, с.Черепин 102, с.Черепин, Львівський р-н, Львівська обл., 81151 (народний дім, актова зала) мала

460966 с.Старе Село – вул.Возз’єднання, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Зелена: 95, 104–255А; вул.Лісна, вул.Львівська: 7–118, 120, 152Б; вул.Підзамче вул.Львівська, 19, с.Старе Село, Львівський р-н, Львівська обл., 81154 (народний дім №1, актова зала) Середня

460967 с.Старе Село – вул.Зелена: 1–91, 97–102; вул.Львівська: 119, 122–152А, 153–469; вул.Львівська, 169А, с.Старе Село, Львівський р-н, Львівська обл., 81154 (народний дім №2, актова зала) мала

460968 с.Будьків вул.Незалежності, 97, с.Будьків, Львівський р-н, Львівська обл., 81155 (КЗ ПРР "Будківський ЗЗСО І-ІІст.", каб.1) мала

460969 с.Звенигород пл.Звенигородська, 1441А, с.Звенигород, Львівський р-н, Львівська обл., 81156 (народний дім, мала зала) Середня

460970 с.Шоломинь вул.Т.Г. Шевченка, 514А, с.Шоломинь, Львівський р-н, Львівська обл., 81158 (народний дім, зала) Середня

460971 с.Відники вул.Шкільна, 1, с.Відники, Львівський р-н, Львівська обл., 81157 (школа, каб.1) Середня

460972 с.Гринів вул.Ангеловича, 1130А, с.Гринів, Львівський р-н, Львівська обл., 81156 (народний дім, головна зала) мала

460973 с.Коцурів вул.Центральна, 1373А, с.Коцурів, Львівський р-н, Львівська обл., 81156 (народний дім, зала) мала

460974 с.Виннички вул.Шкільна, 3, с.Виннички, Львівський р-н, Львівська обл., 81150 (школа, спортзал) Середня

460975 с.Дмитровичі вул.Львівська, 15, с.Дмитровичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81150 (Народний дім, актова зала) мала

460976 с.Гончари вул.Центральна, 2, с.Гончари, Львівський р-н, Львівська обл., 81150 (школа, каб.1) мала

460977 с.Чишки – вул.В.Чорновола, вул.Г.Сковороди, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Шевченка, вул.б/н вул.Шевченка, 84, с.Чишки, Львівський р-н, Львівська обл., 81144 (народний дім, актова зала) Середня

460978 с.Чишки – вул.Бічна Шептицьких, вул.Д.Галицького, вул.І.Боберського, вул.І.Котляревького, вул.Шептицьких, с.Бережани, с.Волиця, с.Соснівка вул.Бічна Шептицьких, 15, с.Чишки, Львівський р-н, Львівська обл., 81144 (адміністративний корпус ПАФ, каб.2) Середня

460979 с.Чижиків вул.Шевченка, 41, с.Чижиків, Львівський р-н, Львівська обл., 81145 (народний дім, актова зала) Середня

460980 с.Глуховичі вул.Центральна, 4, с.Глуховичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81145 (народний дім, актова зала) мала

460981 с.Миколаїв, с.Підсоснів вул.Дучимінської Ольги, 58, с.Миколаїв, Львівський р-н, Львівська обл., 81153 (школа, актова зала) мала

460982 с.Городиславичі вул.Шевченка Тараса, 67, с.Городиславичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81153 (школа, каб.1) мала

460983 с.Гаї вул.Бандери Степана, 56, с.Гаї, Львівський р-н, Львівська обл., 81153 (народний дім, актова зала) мала

460984 с.Підберізці вул.Шевченка, 27А, с.Підберізці, Львівський р-н, Львівська обл., 81146 (народний дім, актова зала) Середня

460985 с.Миклашів вул.Т.Шевченка, 32, с.Миклашів, Львівський р-н, Львівська обл., 81140 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

460986 с.Підгірне вул.Наукова, 1, с.Підгірне, Львівський р-н, Львівська обл., 81153 (адміністративний корпус інституту, актова зала) мала

460987 с.Лисиничі вул.Винниківська, 2А, с.Лисиничі, Львівський р-н, Львівська обл., 81126 (народний дім, актова зала) Велика

460988 с.Підбірці вул.Митрополита Яхимовича, 149А, с.Підбірці, Львівський р-н, Львівська обл., 81127 (народний дім, актова зала) Велика

460989 с.Ямпіль вул.І.Франка, 71А, с.Ямпіль, Львівський р-н, Львівська обл., 81122 (школа, хол) Велика

460990 с.Кам’янопіль вул.Старе Село, 95А, с.Кам’янопіль, Львівський р-н, Львівська обл., 81122 (народний дім, актовий зал)
/
вул.Старе Село, 95, с.Кам’янопіль, Львівський р-н, Львівська обл., 81122
мала

460991 с.Сороки-Львівські вул.Лукашевичів, 40, с.Сороки-Львівські, Львівський р-н, Львівська обл., 81120 (Народний дім, актова зала) Середня

460992 с.Муроване – вул.Бічна Будівельна, вул.Бічна Індустріальна, вул.Бічна Молодіжна, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Господарська, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Житня, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Квітнева, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нижня, вул.Партизанська, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 1–6; вул.б/н вул.Січових Стрільців, 43, с.Муроване, Львівський р-н, Львівська обл., 81121 (школа, вестибюль) Велика

460993 с.Муроване – вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Меліоративна, вул.Шевченка: 7–17; вул.Січових Стрільців, 43, с.Муроване, Львівський р-н, Львівська обл., 81121 (школа, фойє) Велика

460994 с.Пикуловичі вул.М.Булеци, 255, с.Пикуловичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81125 (навчально-виховний комплекс, зала) Середня

460995 с.Борщовичі вул.С.Бандери, 96, с.Борщовичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81124 (народний дім, концертна зала) Велика

460996 с.Верхня Білка вул.Івана Франка, 16, с.Верхня Білка, Львівський р-н, Львівська обл., 81141 (народний дім, фойє) Середня

460997 с.Нижня Білка вул.Тракт Глинянський, 3, с.Нижня Білка, Львівський р-н, Львівська обл., 81142 (школа, каб.1) мала

460998 с.Сухоріччя вул.Івана Франка, 36А, с.Сухоріччя, Львівський р-н, Львівська обл., 81141 (фельшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала

460999 с.Гамаліївка вул.М.Грушевського, 160, с.Гамаліївка, Львівський р-н, Львівська обл., 81123 (народний дім, актовий зал) Середня

461000 с.Чорнушовичі вул.Річкова, 1, с.Чорнушовичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81143 (народний дім, актова зала) мала

461001 с.Журавники вул.Музейна, 23, с.Журавники, Львівський р-н, Львівська обл., 81143 (Народний дім. актова зала) мала

461002 с.Тарасівка вул.Місячна, 1, с.Тарасівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81143 (Народний дім, актова зала) мала

461929 м.Львів – вул.Бігова, вул.Глинянський Тракт: 61, 67–67А, 69, 75, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85–87, 89–89А, 89В, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101–103, 105, 107, 109, 111, 113–113А, 115, 117–119, 121А, 123–123А, 125, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 135, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147–147Б, 149–159, 161А; вул.Переможна, вул.Поетична, Дачний кооператив "УТОС", Садово-городній кооператив "Ягідка" вул.Глинянський Тракт, 151Б, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79067 (Гімназія "Провесінь", музична зала, 1-й поверх) Велика

461930 м.Львів – вул.Глинянський Тракт: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–60, 62–66, 68, 70–72, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96–96Б, 98, 100–100А, 104–104Б, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 161, 161Б–165; вул.Дубова, вул.Залісна, вул.Кравса А., ген., вул.Курінна, вул.Лебедина, вул.Лодія П., вул.Навколишня, вул.Над’ярна, вул.Наступальна, вул.Січова, Споживче товариство "Пролісок" вул.Глинянський Тракт, 152, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79067 (ПрАТ "Агрофірма "Провесінь", актова зала, 1-й поверх) Велика

461933 м.Львів – вул.Каштанова, вул.Садівнича, вул.Симиренків, вул.Ярошинської Є. вул.Каштанова, 9, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (школа №42, їдальня, 2-й поверх) Середня

461934 м.Львів – вул.Китайська вул.Каштанова, 9, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (школа №42, коридор, 1-й поверх) Велика

461937 м.Львів – вул.Вільде І., вул.Глинянський Тракт: 9–32; вул.Голинського М., вул.Грушева, вул.Долішня, вул.Казахська, вул.Козацька, вул.Козика М., вул.Козланюка П., вул.Колумба Х., вул.Копальна, вул.Коцка А., вул.Кошова, вул.Кривчицька Дорога: 1–52; вул.Личаківська: 157, 159, 161, 165, 167, 169, 169А, 171А, 175, 183, 185, 187, 189; вул.Міжгірна, вул.Мучна: 2–24; вул.На Сторожі, вул.Низова, вул.Ніщинського П., вул.Ромоданівська, вул.Станція Личаків, вул.Табірна, вул.Чарнецького М., єписк., вул.Чернеча Гора, вул.Чумацька, вул.Шишманова І., вул.Ялтинська, вул.Яричівська, Садівничий кооператив "Дружба-3", Садівничий кооператив "Мир" вул.Кривчицька Дорога, 1, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79014 (Ліцей №70 Львівської міської ради, спортзал, 1-й поверх) Велика

461938 м.Львів – вул.Березова, вул.Бескидська, вул.Богданівська, вул.Визвольна, вул.Вовка Ф., вул.Втіха, вул.Глиняна, вул.Горліса-Горського Ю., вул.Духновича О., вул.Зрубова, вул.Корпанюків, вул.Краснянська, вул.Кривчицька Дорога: 53–117; вул.Лотоцького А., вул.Малі Кривчиці, вул.Марунька, вул.Монгольська, вул.На Копані, вул.Над Джерелом, вул.Подолинського С., вул.Приязна, вул.Прогулкова, вул.Розкіш, вул.Самокиша М., вул.Старознесенська: 121, 123, 125–127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–145Б, 147–200А; вул.Тарасівська, Садівниче товариство "Вишенька" вул.Кривчицька Дорога, 92, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79067 (СЗШ №71, спортзал, 1-й поверх) Велика

461939 м.Львів – вул.Лисеницька: 1, 4–64; вул.Пасічна: 75, 77, 79; Дачний кооператив "Сигнал-люкс" вул.Лисеницька, 3, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79032 (Ліцей "Львівський", Спортивний зал) Велика

461943 м.Львів – вул.Базальтова, вул.Бахматюка О., вул.Букова, вул.Винниківська, вул.Глинянський Тракт: 33–41, 43, 45, 47–47В, 49–49А, 51, 53, 55, 89Б; вул.Голубця М.: 7–11А, 21, 23–23А, 25–25А, 27, 29–29А, 31–31А, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 69–75, 77, 79, 87, 89, 91–93А, 95, 97, 99, 101, 103–103А, 105, 107, 109–109А; вул.Горівська, вул.Гранітна, вул.Дріжджова, вул.Запольської Г., вул.Зборівська, вул.Іванова Гора, вул.Кінцева, вул.Кобзарська, вул.Личаківська: 150, 152, 162, 162А, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 184А, 184Б, 188, 190, 190А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206А, 207, 208, 208А, 211, 212, 212А, 212Б, 213, 214, 215, 216, 217, 219А, 221, 222, 222А, 223, 224, 228, 228А, 237, 239, 240, 241, 243, 245, 245А, 253, 257, 257А, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 273, 275, 277, 279, 281; вул.Милорадович Є., вул.Пасічна: 3, 5А, 11; вул.Полуднева, вул.Поморянська, вул.Россі К., вул.Січнева, вул.Цетнерівка, вул.Яловець, вул.Ярова вул.Личаківська, 171, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79014 (Школа №63, Кабінет географії №13, 1-й поверх) Велика

461944 м.Львів – вул.Медової Печери: 2–37; вул.Пасічна: 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84; вул.Медової Печери, 39, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (Гуртожиток №3 ЛНУ ім.І.Франка, спортзал, 1-й поверх) Велика

461945 м.Львів – вул.Медової Печери: 39–39А; вул.Медової Печери, 39А, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (Гуртожиток ЛНУ ім.І.Франка, спортивна кімната, 1-й поверх) Середня

461946 м.Львів – вул.Кленова, вул.Кузьми О., вул.Латвійська, вул.Майорівка, вул.Медової Печери: 38–38А, 39В–77-3; вул.Соколина, вул.Стешенка І., Дачний кооператив "Відпочинок" вул.Медової Печери, 53, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (Факультетет управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. І.Франка, хол, 1-й поверх) Велика

461951 м.Львів – вул.Пасічна: 42, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 62Б, 62В, 64, 64А, 66, 68, 71, 71А, 73; вул.Пасічна, 62, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (Гуртожиток №8 ЛНУ ім.І.Франка, їдальня, 1-й поверх) Велика

461952 м.Львів – вул.Боровиковського Л., вул.Голубця М.: 2–6А, 14–20, 22, 24–24А, 26, 28–28Б, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–68В, 76, 78–78А, 80–86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102–102Б, 104, 106, 108, 110–122А; вул.Грибова, вул.Пасічна: 8, 21, 22, 25, 25А, 27, 27А, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 33Г, 34, 36, 37, 38, 39В, 40, 45, 47, 49, 49Б, 51, 53; вул.Таджицька вул.Пасічна, 64А, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79038 (Гуртожиток №1 університету фізкультури, хол, 1-й поверх) Велика

461953 м.Львів – вул.Лисеницька: 2–2А; вул.Пасічна: 81, 84Б, 84В, 84Д, 85, 86А, 86Б, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 92А, 94А, 96, 98, 98А, 102, 104, 121, 121А, 123Б; вул.Пасічна, 87, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79032 (Техніко-економічний коледж ЛНУ "Львівська політехніка", хол, 1-й поверх) Велика

461960 м.Львів – вул.Бодянського О., вул.Бринського М., вул.Бродівська, вул.Васильченка С., вул.Врізана, вул.Гнатевича Б., вул.Горіхова, вул.Золочівська, вул.Ковельська, вул.Металістів, вул.Падури Т., вул.Польова: 13, 15–86; вул.Помірки, вул.Черкаська, вул.Черника Ф., вул.Юнацька вул.Хмельницького Б., 132, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79024 (Львівська середня загальноосвітня школа №7 1-3 ст., спортзал, 1-й поверх) Велика

461961 м.Львів – вул.Белзька, вул.Галечко С., вул.Гамалії М., вул.Грядкова, вул.Дніпрової Чайки, вул.Земельна, вул.Зубрицького Д., вул.Ігорева, вул.Ковальська, вул.Корейська, вул.Корецька, вул.Крайня, вул.Кукурудзяна, вул.Механічна, вул.Милятинська, вул.Миргородська, вул.Молочна, вул.Новознесенська, вул.Перехід, вул.Петрусенко О., вул.Пинська, вул.Пластова, вул.Поворотна, вул.Потелицька, вул.Радехівська, вул.Ратича О., вул.Ребета Л., вул.Саковича К., вул.Сушкевича К., вул.Таращанська, вул.Тарнавка, вул.Теребовлянська, вул.Трависта, вул.Хмельницького Б.: 116, 140, 144, 148, 150, 158, 160, 162, 164, 164А, 192, 194, 194Б, 196, 196А, 196Б, 198, 216, 220, 222, 224, 226, 230А, 284, 284А, 284Б, 286, 286А, 286Б, 286Г; вул.Шатківського О., вул.Щоголева Я. вул.Хмельницького Б., 132, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79024 (Львівська середня загальноосвітня школа №7 1-3 ст., коридор, 2-й поверх) Велика

462095 м.Львів – вул.Гайдамацька, вул.Долинського Л., вул.Замарстинівська: 11, 11А, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 36, 38, 47, 50, 52, 54, 58; вул.Ковалевської С., вул.Кушевича С., вул.Лемківська, вул.Лобачевського М., вул.Тесленка А., вул.Хмельницького Б.: 42, 44, 46, 48, 50А, 73; вул.Замарстинівська, 11, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (СЗШ №87, актовий зал, 2-й поверх) Велика

462096 м.Львів – вул.Бальзака О., вул.Доступна, вул.Оглоблина О., вул.Сорочинська, вул.Ставова, вул.Угнівська, вул.Хімічна, просп.Чорновола В.: 43, 45, 47, 49, 55; вул.Хімічна, 7, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (школа №22, хол, 2-й поверх) Велика

462097 м.Львів – вул.Баронча С., вул.Городницька, вул.Замарстинівська: 51, 55А, 55Б, 55В, 55Е, 55Є, 55Ж, 55З, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 79, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 106, 106А, 107, 108; вул.Квітова, вул.Колодійська, вул.Корінна, вул.Крута, вул.Купали Я., вул.Малинова, вул.Мельничука С., вул.Перекопська, вул.Підрічна, вул.Половинна, вул.Реміснича, вул.Східна, вул.Узбецька, вул.Фіалкова, вул.Циганівка, вул.Чучмана І., вул.Януша Б., просп.Чорновола В.: 16А, 16Б, 16В, 16Г, 16Д, 16Е, 16Є, 16Ж, 16З; вул.Хімічна, 7, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (школа №22, хол, 3-й поверх) Велика

462098 м.Львів – вул.Кошиця О.: 1; вул.Липинського В.: 3–6; вул.Могильницького А., вул.Окуневського Т., вул.Петровського Г., вул.Плетенецького Є., вул.Пожежників, просп.Чорновола В.: 67Ж, 69А, 75; просп.Чорновола В., 61, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (Львівський інститут банківської справи, ауд.108, 1-й поверх) Велика

462099 м.Львів – вул.Донецька, вул.Караїмська, вул.Огіркова, вул.Остряниці Я., вул.Підзамче, вул.Скидана К., вул.Стрімка, вул.Хмельницького Б.: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 74, 76, 83, 85, 87, 95, 97, 105, 105А, 109А, 113; вул.Шкільна вул.Скидана К., 18, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (школа №20, спортзал, 1-й поверх) Велика

462100 м.Львів – вул.Бобинського В., вул.Вилітна, вул.Волинська, вул.Діаманда Г., вул.Дублянська, вул.Зустрічна, вул.Нафтова, вул.Погідна, вул.Промислова, вул.Равська, вул.Сміла, вул.Хмельницького Б.: 82, 88, 94, 96, 100, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155А, 159, 161, 163, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 187, 187А, 187Б, 189, 191, 195, 199, 201, 203, 203А, 205, 213А, 215, 219А, 221, 223, 225; вул.Скидана К., 18, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (школа №20, кабінет №5, 1-й поверх) Велика

462101 м.Львів – вул.Біляшівського М., вул.Дашкевича Р., вул.Жовківська, вул.Заводська, вул.Ткацька вул.Жовківська, 6, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (Ліцей №57 ім.Короля Данила Львівської міської ради, актовий зал, 1-й поверх) Середня

462102 м.Львів – вул.Варшавська: 73, 77–120, 123–123А, 125–135А, 137–141; вул.Винниця: 1А–42, 52–90; вул.Випасова, вул.Ждахи М., вул.Загула Д., вул.Зимова горішня, вул.Зимова долішня, вул.Ланова, вул.Млинова, вул.Плужника Є., вул.Рільнича, вул.Тунельна вул.Плужника Є., 6, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (Ставропігійський ліцей, їдальня, 1-й поверх) Велика

462103 м.Львів – вул.Буковинська, вул.Варшавська: 122, 124, 136, 143А–193; вул.Возняка М., акад., вул.Жнивна, вул.Коверка А., вул.Липи Ю.: 45; вул.На Нивах, вул.Орна, вул.Під Голоском: 1–13; вул.Теслярська, просп.Чорновола В.: 95, 99, 101, 103; вул.Варшавська, 126, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (школа №23, спортзал, 1-й поверх) Велика

462104 м.Львів – вул.Липи Ю.: 10–43; вул.Щепова вул.Варшавська, 126, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (школа №23, їдальня, 2-й поверх) Велика

462105 м.Львів – вул.Акацієва, вул.Алчевської Х., вул.Варшавська: 19А–68; вул.Вишнева, вул.Дивізійна, вул.Кедрова, вул.Купчинського Р., вул.Мови В., вул.Молодіжна, вул.Петрицького А., вул.Поштова, вул.Соснова, вул.Холмська, вул.Чубинського П. вул.Варшавська, 58, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (школа №91, хол, 1-й поверх) Велика

462106 м.Львів – вул.Варшавська: 69–70, 76А; вул.Зимова, вул.Панча П.: 8, 10, 12–26; вул.Яблунева вул.Варшавська, 58, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (школа №91, спортзал, 1-й поверх) Велика

462107 м.Львів – вул.Кошиця О.: 4–9; вул.Масарика Т.: 8–18; вул.Панча П.: 5; просп.Чорновола В.: 67Б, 67В, 73; вул.Масарика Т., 9, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (школа №43, фойє, 1-й поверх) Велика

462108 м.Львів – вул.Білоруська, вул.Варшавська: 2–18; вул.Горбкова, вул.Гранична, вул.Масарика Т.: 2–6, 26; вул.Панча П.: 7, 9, 11; вул.Ручай, вул.Сосюри В., вул.Струмок, вул.Тисова, вул.Черемхова вул.Масарика Т., 9, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (школа №43, їдальня, 1-й поверх) Велика

462114 м.Львів – вул.Бетховена Л., вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Грабова, вул.Замарстинівська: 109, 109А, 113, 115, 115А, 117, 118А, 118Б, 118В, 120, 132, 133, 133А, 134, 134А, 139, 139А, 141, 147, 147А, 149, 151А, 153, 157А; вул.Липинського В.: 13–50; вул.Лінкольна А.: 1–3, 11–23А; вул.Мурашка О., вул.Пачовського В., вул.Покутська, вул.Ржегоржа Ф., вул.Сінна, вул.Стеблиста, вул.Тена Б., вул.Торф’яна, вул.Тучапського П., вул.Шеремети П. вул.Замарстинівська, 132, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (школа №78, хол, 1-й поверх) Велика

462115 м.Львів – вул.Господарська, вул.Лінкольна А.: 10А, 29, 43А, 45А; вул.Польна, вул.Тичини П.: 9–17; вул.Хвильового М.: 14; вул.Лінкольна А., 23, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79068 (ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва, хол, 1-й поверх) Велика

462116 м.Львів – вул.Льняна, вул.Селянська, вул.Тичини П.: 18–23; вул.Хвильового М.: 7, 9–9А, 11А–11Б, 14А–19А, 23А, 25А, 30; вул.Лінкольна А., 23, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79068 (ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва, хол, 2-й поверх) Велика

462117 м.Львів – вул.Кревецького І., вул.Лінкольна А.: 37–43, 47; вул.Хвильового М.: 23, 23Б–25, 29, 31–36, 38; вул.Хвильового М., 16, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79068 (школа №54, хол, 1-й поверх) Велика

462118 м.Львів – вул.Липинського В.: 58–65; вул.Лінкольна А.: 45, 51–57; вул.Миколайчука І.: 1–1Б, 3; вул.Хвильового М.: 42–62; вул.Хвильового М., 16, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79068 (школа №54, актова зала, 2-й поверх) Велика

462157 с.Сокільники – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Івасюка, вул.Куліша, вул.Львівська, вул.Нова, вул.О.Вишні, вул.Південна, вул.Стуса, вул.Трускавецька, вул.Хвильового, вул.Чорновола, вул.Шевченка вул.Д.Галицького, 16, с.Сокільники, Львівський р-н, Львівська обл., 81130 (початкова школа, каб.3) Велика

462160 с.Зубра – вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Залізняка, вул.Івана Богуна, вул.Ів.Франка, вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Шкільна вул.Шкільна, 1А, с.Зубра, Львівський р-н, Львівська обл., 81135 (навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів, спортзал) Середня

462162 м.Львів – вул.Малоголосківська вул.Плужника Є., 6, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79020 (Ставропігійський ліцей, фойє актової зали, 2-й поверх) Середня

462166 м.Львів – вул.Лінкольна А.: 5–6Б; вул.Замарстинівська, 132, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79019 (школа №78, каб.5, 2-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
462151 Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова" вул.Миколайчука І., 9, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79059 Середня
462152 Державна установа "Личаківська виправна колонія (№30)" вул.Шевченка Т., 156, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 79039 Середня