Львівська область - одномандатний виборчий округ №119

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бродівської РДА

86

Відділ ведення ДРВ апарату Буської РДА

62

Відділ ведення ДРВ апарату Кам'янка-Бузької РДА

43

Відділ ведення ДРВ апарату Радехівської РДА

56

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
460001 м.Броди – вул.А 2595, вул.А 3595, вул.Домбровського, вул.Зелена, вул.Костюшка, вул.Лісорозсадник, вул.Миру, вул.Рота Й., вул.Храпая вул.Рота Й., 6Б, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (відокремлений підрозділ"Бродівська дистанція колії" ДТГО " Львівська залізниця", актова зала) Велика

460002 м.Броди – вул.Березова, вул.Данила Галицького, вул.Заставки, вул.Ковальська, вул.Коженівського, вул.Конопницької, вул.Коперніка, вул.Лисенка Миколи, вул.Львівська, вул.Низька, вул.Перемоги, вул.Перемоги бічна, вул.Підберезна, вул.Полуботка гетьмана, вул.Рильського Максима, вул.Садова, вул.Слюсарська, вул.Старобрідська, вул.Тарнавського Мирона, вул.Тернопільська, вул.Цегельна, вул.22 Січня: 52–101; вул.8 Березня вул.Старобрідська, 11, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (школа №4, актова зала) Велика

460003 м.Броди – вул.Балканська, вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Виговського гетьмана, вул.Вірменська, вул.Дитяча, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Замкнена, вул.Золота, вул.Ломана, вул.Мазепи І., вул.майдан Свободи, вул.Роздольського, вул.Романа Скаковського, вул.Січових Стрільців, вул.Столяр Галини, вул.Стуса Василя, вул.Хмельницького Б., вул.Чубинського, вул.Шевченка Т., вул.22 Січня: 1–50; вул.22 Січня, 62, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (будинок учнівської творчості, актова зала) Велика

460004 м.Броди – вул.Бандери Степана: 66–74; вул.Єврейська, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса М., вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Об’єкт 580, вул.Пластунів, вул.Полтави П., вул.Просвіти, вул.Пушкіна, вул.Сірка І., вул.Стефаника Василя, вул.Хроновича, вул.Щурата академіка, вул.Юридика, вул.Юридика бічна вул.Коцюбинського, 7, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (народний дім " Просвіта", мала зала) Велика

460005 м.Броди – вул.Будівельна, вул.Веста Ф., вул.Героїв-авіаторів, вул.Гончарська, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Пекарська, вул.Проектна, вул.Сизова Ю., вул.Труша І., вул.Шевська вул.Залізнична, 44, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (КП " Броди", актова зала) Велика

460006 м.Броди – вул.Бляхарська, вул.Вишневецького Д., вул.Головацького Якова, вул.Грушевського Михайла, вул.Калліра аптекаря, вул.Калнишевського П., вул.Млинська, вул.Островчик, вул.Петлюри Симона, вул.Польна, вул.Руська, вул.Сонячна, вул.Торфяна, вул.Франка Івана: 2–9; вул.Шухевича Романа, вул.Юріївська, пл.Ринок вул.Шкільна, 1, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (школа №3,актова зала) Велика

460007 м.Броди – вул.А 0508, вул.А 3786, вул.Богуна І.: 1–1А; вул.Валова, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Короленка, вул.Франка Івана: 12–102; вул.900-річчя Бродів вул.Бузова, 5, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (школа №2,актова зала) Велика

460008 м.Броди – вул.Богуна І.: 11–76; вул.Бордуляка Т., вул.Вагилевича І., вул.Героїв УПА, вул.Городецька, вул.Городова, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацької Слави, вул.Конюшківська, вул.Кропивницького М., вул.Петрушевича Є., вул.Пилипа Орлика, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди Григорія, вул.Чупринки М., вул.Шептицького А., вул.Яворницького Д., вул.Ярослава Мудрого вул.Шептицького А., 46, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (Бродівський райавтодор, актова зала) Велика

460009 м.Броди – вул.Бандери Степана: 76–82; вул.Бузова, вул.Великі Фільварки, вул.Коновальця Є., вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Набережна, вул.Осадца О., вул.Підгородня, вул.Східна, вул.Тудора Степана, вул.Шашкевича Маркіяна вул.Великі Фільварки, 13, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 (школа естетичного виховання, актова зала) Велика

460010 с.Батьків вул.Центральна, 10, с.Батьків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460011 с.Звижень вул.Центральна, 6, с.Звижень, Бродівський р-н, Львівська обл., 80666 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460012 с.Лукавець вул.Центральна, 52, с.Лукавець, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460013 с.Межигори вул.Межигірська, 33, с.Межигори, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460014 с.Вербівчик вул.Колгоспна, 3, с.Вербівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673 (школа,спортивна зала) мала

460015 с.Орихівчик вул.Шкільна, 2, с.Орихівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673 (школа,спортивна зала) мала

460016 с.Стиборівка вул.Річна, 20, с.Стиборівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673 (школа,спортивна зала) мала

460017 с.Гаї вул.Центральна, 30, с.Гаї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460018 с.Гаї-Дітковецькі вул.Центральна, 61А, с.Гаї-Дітковецькі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80651 (школа, фойє) мала

460019 с.Гаї-Смоленські вул.Казьмірі, 7, с.Гаї-Смоленські, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460020 с.Дітківці вул.Центральна, 96, с.Дітківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460021 с.Голубиця вул.Центральна, 76, с.Голубиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80663 (народний дім " Просвіта", актова зала) Середня

460022 с.Жарків вул.Кутова, 1, с.Жарків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80663 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460023 с.Заболотці, с.Великі Переліски, с.Малі Переліски вул.Шевченка, 12, с.Заболотці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630 (сільська рада, актова зала) Середня

460024 с.Висоцько вул.Проста, 40, с.Висоцько, Бродівський р-н, Львівська обл., 80632 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460025 с.Лугове вул.Центральна, 86, с.Лугове, Бродівський р-н, Львівська обл., 80631 (дитячий садок, ігрова кімната) мала

460026 с.Комарівка, с.Антося вул.Центральна, 26, с.Комарівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460027 с.Кіз’я, с.Корсів вул.Головна, 108, с.Корсів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80611 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460028 с.Митниця вул.Центральна, 27, с.Митниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460029 с.Лешнів вул.Гримайлівська, 2, с.Лешнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613 (народний дім " Просвіта", актова зала) Середня

460030 с.Грималівка вул.Колгоспна, 24, с.Грималівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460031 с.Королівка вул.Молодіжна, 17, с.Королівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460032 с.Лісове, с.Піски вул.Довга, 54, с.Піски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80614 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460033 с.Маркопіль вул.Центральна, 7, с.Маркопіль, Бродівський р-н, Львівська обл., 80674 (сільська рада, фойє) мала

460034 с.Шишківці вул.Центральна, 33, с.Шишківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80674 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460035 с.Накваша вул.Шкільна, 5, с.Накваша, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654 (школа,спортивна зала) мала

460036 с.Лукаші вул.Нова, 2, с.Лукаші, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654 (Народний дім " Просвіта", танцювальний зала) мала

460037 с.Микити вул.Весела, 3, с.Микити, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460038 с.Тетильківці вул.Головна, 4, с.Тетильківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460039 с.Паликорови вул.Центральна, 102, с.Паликорови, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460040 с.Кутище вул.Молодіжна, 5, с.Кутище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460041 с.Яснище вул.Центральна, 3, с.Яснище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460042 с.Пеняки вул.Центральна, 10, с.Пеняки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664 (сільська рада, актова зала) мала

460043 с.Літовище, с.Малинище вул.Центральна, 40, с.Літовище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460044 с.Чепелі вул.Набережна, 3, с.Чепелі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460045 с.Підгірці – вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Замкнена, вул.Замкова, вул.Л. Українки, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Монастир, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.1 Грудня вул.Л. Українки, Народний дім, с.Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660 (народний дім (верх) " Просвіта", актова зала) мала

460046 с.Підгірці – вул.Бічна, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Галана, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Пасічна, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Східна, вул.Тарнавського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, с.Загірці вул.Гагаріна, Народний дім, с.Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660 (народний дім (низ) " Просвіта", актова зала) мала

460047 смт Підкамінь, с.Стрихалюки вул.Незалежності, 67, смт Підкамінь, Бродівський р-н, Львівська обл., 80670 (народний дім " Просвіта", актова зала) Велика

460048 с.Паньківці, с.Яблунівка вул.Шкільна, 4, с.Паньківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80670 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460049 с.Пониква, с.Липина, с.Орани вул.Центральна, 10, с.Пониква, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644 (школа,с.Пониква, фойє) Середня

460050 с.Боратин вул.Сонячна, 14, с.Боратин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80645 (школа, фойє) мала

460051 с.Видра, с.Переліски вул.Центральна, 2А, с.Переліски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460052 с.Горбалі, с.Підгір’я вул.Центральна, 57, с.Підгір’я, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644 (школа, фойє) мала

460053 с.Гаї-Суходільські, с.Сухота вул.Окружна, 28, с.Сухота, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460054 с.Пониковиця, с.Косарщина вул.Кутова, 4А, с.Пониковиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640 (народний дім " Просвіта", актова зала) Середня

460055 с.Глушин вул.Головна, 15А, с.Глушин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460056 с.Голосковичі вул.Центральна, 37А, с.Голосковичі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80642 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460057 с.Ковпин Ставок вул.Поперечна, 1А, с.Ковпин Ставок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460058 с.Суходоли вул.Шкільна, 1А, с.Суходоли, Бродівський р-н, Львівська обл., 80641 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460059 с.Попівці, с.Горбанівка, с.Шпаки вул.Ринок, 9, с.Попівці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80655 (народний дім " Просвіта", актова зала) Середня

460060 с.Дудин вул.Дружня, 18, с.Дудин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80655 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460061 с.Нем’яч вул.Центральна, 29, с.Нем’яч, Бродівський р-н, Львівська обл., 80656 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460062 с.Ражнів, с.Мамчурі, с.Руда-Брідська вул.Шкільна, 2, с.Ражнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630 (школа, актова зала) мала

460063 с.Велин, с.Вовковатиця вул.Центральна, 20, с.Вовковатиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460064 с.Сидинівка вул.Зелена, 12, с.Сидинівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643 (ТзОВ "Сидинівка", актова зала) мала

460065 с.Смільне вул.Центральна, 38, с.Смільне, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643 (ДП "Галсільліс", актова зала) Середня

460066 с.Станіславчик, с.Панькова вул.Сонячна, 10А, с.Станіславчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460067 с.Бордуляки вул.Центральна, 2, с.Бордуляки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460068 с.Збруї вул.Сонячна, 1, с.Збруї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460069 с.Кути, с.Монастирок вул.Окружна, 8, с.Монастирок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460070 с.Суховоля вул.Долинка, 20, с.Суховоля, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652 (народний дім " Просвіта", актова зала) Середня

460071 с.Бучина вул.Центральна, 6, с.Бучина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460072 с.Салашка вул.Центральна, 14, с.Салашка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460073 с.Черниця, с.Залісся вул.Шевченка, 20, с.Черниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80653 (медичний пункт, фойє) Середня

460074 с.Шнирів вул.Колгоспна, 32, с.Шнирів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

460075 с.Білявці вул.Головна, 17, с.Білявці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80621 (школа,актова зала) мала

460076 с.Бовдури вул.Центральна, 34, с.Бовдури, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620 (школа, фойє) мала

460077 с.Клекотів вул.Центральна, 14, с.Клекотів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620 (народний дім " Просвіта", фойє) мала

460078 с.Язлівчик вул.Конюшківська, 19, с.Язлівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

460079 с.Берлин, с.Мідне вул.Новоставці, 24, с.Берлин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80612 (школа,спортивна зала) Середня

460080 с.Конюшків вул.Застирця Йосипа, 9, с.Конюшків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80624 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460081 с.Лагодів вул.Довга, 72, с.Лагодів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623 (народний дім " Просвіта", актова зала) мала

460082 с.Ясенів, с.Теребежі вул.Бродівська, 1, с.Ясенів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661 (сільська рада, актова зала) Середня

460083 с.Дуб’є вул.Центральна, 5, с.Дуб’є, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661 (школа,спортивна зала) мала

460084 с.Дубина, с.Новичина, с.Тріщуки вул.Шкільна, 1, с.Дубина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661 (школа,спортивна зала) мала

460085 с.Лучківці вул.Центральна, 103, с.Лучківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80662 (школа,спортивна зала) Середня

460087 с.Мармузовичі вул.Центральна, 82, с.Мармузовичі, Буський р-н, Львівська обл., 80563 (школа, кабінет №3) Середня

460088 с.Острівчик-Пильний вул.Центральна, 634, с.Острівчик-Пильний, Буський р-н, Львівська обл., 80563 (школа, кабінет №3) мала

460089 с.Петричі вул.Зелена, 452, с.Петричі, Буський р-н, Львівська обл., 80563 (школа, кабінет №8) Середня

460090 с.Балучин вул.Головна, 37, с.Балучин, Буський р-н, Львівська обл., 80565 (школа, кабінет №11) мала

460091 с.Русилів вул.Сонячна, 3, с.Русилів, Буський р-н, Львівська обл., 80565 (народний дім, актова зала) мала

460092 с.Боложинів, с.Заболотне, с.Підставки вул.Центральна, 50А, с.Боложинів, Буський р-н, Львівська обл., 80527 (народний дім, фойє) Середня

460093 с.Вербляни вул.Л.Українки, 38, с.Вербляни, Буський р-н, Львівська обл., 80527 (народний дім, актова зала) мала

460094 с.Чучмани вул.Незалежності, 40, с.Чучмани, Буський р-н, Львівська обл., 80527 (народний дім, актова зала) мала

460095 м.Буськ – вул.Буського Братства, вул.Б.Хмельницького, вул.Воляни, вул.Вороновського, вул.Давида Ігоровича, вул.Замкнена, вул.Затишна, вул.І.Пулюя, вул.Калинова, вул.Київська, вул.майдан Незалежності, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Свенціцького, вул.Січових Стрільців, вул.Технічна, вул.Чачковського, пл.Ринок вул.Київська, 13, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 (спорткомлекс, фойє) Велика

460096 м.Буськ – вул.Бічна Івана Франка, вул.Бічна Шевченка, вул.Довбуша, вул.Є.Петрушевича: 1–51; вул.І.Франка, вул.Каменярів, вул.Кінцева, вул.Солотвина, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Федоровича, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ниви вул.Шкільна, 26, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 (музична школа,актова зала) Велика

460097 м.Буськ – вул.Валова, вул.Володимирська, вул.Галицька, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Є.Петрушевича: 53–73; вул.Зелена, вул.Злуки, вул.Іванки Мигаль, вул.Кленова, вул.Княгині Ольги, вул.Княжа, вул.Козацька, вул.Корнєєва, вул.Коцюбинського, вул.Куліша, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Л.Курбаса, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Над Бугом, вул.Наливайка, вул.Папірня, вул.Південна, вул.Польна, вул.Поповича, вул.Проектна, вул.Садова, вул.Св.Миколая, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Стефаника, вул.Східна, вул.Троянд, вул.Хвильового вул.Грушевського, 5, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 (народний дім, конференцзала) Велика

460098 м.Буськ – вул.Будівельників, вул.Володимира Івасюка, вул.Заводська, вул.Львівська, вул.Надсяння, вул.Підзамче, вул.Терешкової, вул.Шпитальна вул.Львівська, 6, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 (міське комунальне підприємство, зала засідань) Середня

460099 с.Гумниська вул.Шашкевича, 1, с.Гумниська, Буський р-н, Львівська обл., 80531 (школа, спортивна зала) мала

460100 с.Заводське, с.Гаївське вул.Центральна, 5, с.Заводське, Буський р-н, Львівська обл., 80522 (народний дім, актова зала) Середня

460101 с.Задвір’я вул.Героїв Майдану, 38, с.Задвір’я, Буський р-н, Львівська обл., 80552 (школа, спортивна зала) Середня

460102 с.Полоничі вул.50-річчя Воз’єднання, 5, с.Полоничі, Буський р-н, Львівська обл., 80553 (школа, спортивна зала) мала

460103 с.Богданівка вул.І.Франка, 24, с.Богданівка, Буський р-н, Львівська обл., 80552 (народний дім, актова зала) мала

460104 с.Кізлів, с.Думниця вул.Київська, 54, с.Кізлів, Буський р-н, Львівська обл., 80543 (школа, спортивна зала) Середня

460105 с.Журатин вул.Шевченка, 66, с.Журатин, Буський р-н, Львівська обл., 80543 (школа, кабінет №3) мала

460106 смт Красне – вул.Бічна В.Стуса, вул.Бічна Л.Українки, вул.Бічна Нова, вул.Бічна Пригородна, вул.Бічна Пророка Іллі, вул.Бічна Симоненка, вул.Бічна Шевченка, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Данила Галицького, вул.Джерельна, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Електрична, вул.Зелена, вул.Золочівська, вул.І.Крип’якевича, вул.І.Мазепи, вул.І.Нечуя-Левицького, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Куткірська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Над Лугом, вул.Надбережна, вул.Нова, вул.Острівецька, вул.Підлісся, вул.Підрічна, вул.П.Мирного, вул.Пригородна, вул.Пророка Іллі, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свенціцкого, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Тиктора, вул.Тракт Глинянський, вул.Червоної Калини, вул.Шевченка, вул.Яворницького вул.Золочівська, 5, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560 (школа №1, спортивна зала) Велика

460107 смт Красне – вул.Бічна В.Стефаника, вул.Бічна Залізнична, вул.Бічна І.Франка, вул.Бічна Польова, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Відродження, вул.В.Стефаника, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Галицький проїзд, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Засядька, вул.Здолбунівський парк, вул.Золотий Лан, вул.І.Франка, вул.Колесси, вул.Крушельницької, вул.Л.Мартовича, вул.Низова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Сагайдачного, вул.Тернопільський парк, вул.Тесленка, вул.Черемшини, вул.Ярослава Мудрого вул.І.Франка, 24, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560 (народний дім, актова зала) Середня

460108 смт Красне – вул.Бічна Миру, вул.В.Івасюка, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Злуки, вул.Куліша, вул.Л.Курбаса, вул.Маковея, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.М.Хвильового, вул.О.Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пилипа Орлика, вул.Сонячна, вул.С.Тудора, вул.Федьковича, вул.Шашкевича, вул.16 Липня, вул.22 Січня, вул.50-річчя Воз’єднання вул.Заводська, 12, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560 (школа №2, актова зала) Середня

460109 смт Красне – вул.Гайдамацька, вул.Гонти, вул.Молодіжна, вул.Попова, вул.Шкільна вул.Попова, 7, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560 (ЛОРТПЦ, зала засідань) мала

460110 с.Купче вул.Б. Хмельницького, 65, с.Купче, Буський р-н, Львівська обл., 80514 (народний дім, актова зала) мала

460111 с.Ракобовти вул.Нова, 1, с.Ракобовти, Буський р-н, Львівська обл., 80514 (народний дім, актова зала) мала

460112 с.Кути вул.Довга, 1А, с.Кути, Буський р-н, Львівська обл., 80532 (школа, спортивна зала) мала

460113 с.Брахівка вул.Кіпрани, 425А, с.Брахівка, Буський р-н, Львівська обл., 80532 (школа, фойє) мала

460114 с.Чішки вул.Широка, 295А, с.Чішки, Буський р-н, Львівська обл., 80532 (народний дім, актова зала) мала

460115 с.Хватів вул.Центральна, 516А, с.Хватів, Буський р-н, Львівська обл., 80532 (народний дім, актова зала) мала

460116 с.Куткір вул.Софії Караффи-Корбут, 7, с.Куткір, Буський р-н, Львівська обл., 80550 (народний дім, актова зала) Середня

460117 с.Безброди вул.В. Великого, 28, с.Безброди, Буський р-н, Львівська обл., 80551 (школа, спортивна зала) мала

460118 с.Острів вул.Шевченка, 21А, с.Острів, Буський р-н, Львівська обл., 80550 (народний дім, фойє) мала

460119 с.Новий Ріпнів, с.Ріпнів вул.Івана Франка, 40А, с.Ріпнів, Буський р-н, Львівська обл., 80542 (народний дім, актова зала) Середня

460120 с.Старий Милятин вул.Гребля, 1, с.Старий Милятин, Буський р-н, Львівська обл., 80541 (народний дім, фойє) мала

460121 с.Новий Милятин вул.Центральна, 2, с.Новий Милятин, Буський р-н, Львівська обл., 80540 (народний дім, актова зала) мала

460122 с.Новосілки вул.Шашкевича, 93, с.Новосілки, Буський р-н, Львівська обл., 80544 (народний дім, актова зала) мала

460123 с.Лісок вул.І.Франка, 68, с.Лісок, Буський р-н, Львівська обл., 80544 (народний дім, актова зала) мала

460124 с.Дунів, с.Кудирявці вул.Шевченка, 29, с.Кудирявці, Буський р-н, Львівська обл., 80544 (народний дім, актова зала) мала

460125 с.Ожидів, с.Янгелівка вул.Головна, 31, с.Ожидів, Буський р-н, Львівська обл., 80530 (народний дім, зала засідань) Велика

460126 с.Застав’є, с.Йосипівка, с.Павлики, с.Сидори вул.Шкільна, 1, с.Йосипівка, Буський р-н, Львівська обл., 80530 (школа, кабінет №3) мала

460127 с.Закомар’я вул.Головна, 70А, с.Закомар’я, Буський р-н, Львівська обл., 80530 (народний дім, актова зала) мала

460128 смт Олесько вул.Просвіти, 1, смт Олесько, Буський р-н, Львівська обл., 80533 (народний дім, фойє) Середня

460129 с.Волуйки, с.Теребежі вул.Клубна, 25, с.Теребежі, Буський р-н, Львівська обл., 80533 (народний дім, актова зала) мала

460130 с.Циків вул.Довга, 2, с.Циків, Буський р-н, Львівська обл., 80533 (народний дім, актова зала) мала

460131 с.Переволочна вул.500-річчя с.Переволочна, 8, с.Переволочна, Буський р-н, Львівська обл., 80526 (народний дім, фойє) мала

460132 с.Побужани, с.Ланерівка вул.Шкільна, 128, с.Побужани, Буський р-н, Львівська обл., 80513 (школа, спортивна зала) Середня

460133 с.Полтва вул.Шевченка, 101А, с.Полтва, Буський р-н, Львівська обл., 80554 (народний дім, актова зала) Середня

460134 с.Соколівка, с.Баймаки, с.Грабина, с.Лабач, с.Рижани вул.Бродівська, 7, с.Соколівка, Буський р-н, Львівська обл., 80525 (школа, спортивна зала) Середня

460135 с.Соколя, с.Забрід вул.Л. Українки, 40В, с.Соколя, Буський р-н, Львівська обл., 80510 (народний дім, фойє) мала

460136 с.Волиця-Деревлянська, с.Маращанка вул.І. Франка, 283А, с.Волиця-Деревлянська, Буський р-н, Львівська обл., 80510 (народний дім ,вестибюль) мала

460137 с.Будиголош, с.Грабова вул.Шевченка, 416А, с.Грабова, Буський р-н, Львівська обл., 80511 (народний дім, фойє) мала

460138 с.Сторонибаби вул.Нова, 3, с.Сторонибаби, Буський р-н, Львівська обл., 80562 (сільська рада, сесійна зала) Середня

460139 с.Топорів, с.Заболото, с.Леньків вул.Вузька, 1, с.Топорів, Буський р-н, Львівська обл., 80520 (народний дім, фойє) Середня

460140 с.Гута вул.Осичина, 661, с.Гута, Буський р-н, Львівська обл., 80520 (школа, актова зала) мала

460141 с.Горбачі, с.Лісове(Топорівська с/р) вул.Ковальчуки, 679, с.Лісове, Буський р-н, Львівська обл., 80520 (бібліотека, читальна зала) мала

460142 с.Тур’я, с.Бажани, с.Бачка, с.Лісове(Тур’янська с/р) вул.Центральна, 1А, с.Тур’я, Буський р-н, Львівська обл., 80523 (сільська рада, сесійна зала) мала

460143 с.Гутисько-Тур’янське вул.Центральна, 3А, с.Гутисько-Тур’янське, Буський р-н, Львівська обл., 80524 (народний дім, фойє) мала

460144 с.Утішків вул.Головна, 79, с.Утішків, Буський р-н, Львівська обл., 80561 (школа, спортивна зала) Середня

460145 с.Чаниж вул.Центральна, 4, с.Чаниж, Буський р-н, Львівська обл., 80521 (сільська рада, сесійна зала) мала

460146 с.Лісове(Чанизька с/р), с.Стовпин вул.Центральна, 4, с.Стовпин, Буський р-н, Львівська обл., 80521 (школа, спортивна зала) мала

460147 с.Яблунівка, с.Рокитне вул.Шевченка, 221, с.Яблунівка, Буський р-н, Львівська обл., 80512 (народний дім, фойє) Середня

460614 м.Кам’янка-Бузька – вул.Березнева, вул.Б.Хмельницького, вул.Валова, вул.В.Стуса, вул.Гаватовича, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Львівська, вул.Людкевича, вул.М.Вербицького, вул.М.Грушевського, вул.М.Тарнавського, вул.М.Цегельського, вул.Незалежності, вул.Підгір’я, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Скітна, вул.Тютюнника, вул.Чайковського, вул.Шопена, вул.Ю.Струмила, вул.Я.Мудрого вул.Я.Мудрого, 8, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400 (школа естетичного виховання, актова зала) Велика

460615 м.Кам’янка-Бузька – вул.В.Щурата, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Д.Галицького, вул.Кам’яна Гора, вул.Марка Вовчка, вул.М.Заньковецької, вул.О.Кобилянської, вул.Окружна вул.Героїв Небесної Сотні, 12А, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400 (адмінбудинок КП Кам’янкаводоканал, актова зала) Велика

460616 м.Кам’янка-Бузька – вул.Бічна Вишнева, вул.Бічна Шкільна, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Ген.Чупринки, вул.Героїв УПА, вул.Гетьмана Мазепи, вул.І.Виговського, вул.Ігора Сирка, вул.Ліцейна, вул.М.Дорошенка, вул.Миру, вул.М.Шашкевича, вул.М.Шухевича, вул.Озерна, вул.Оранжерейна, вул.Рибацька, вул.Ст.Бандери, вул.Торгова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Горіховий вул.Шевченка, 11, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400 (Народний дім, мала глядацька зала) Велика

460617 м.Кам’янка-Бузька – вул.В.Симоненка, вул.Драгоманова, вул.І.Богуна, вул.Карпенка-Карого, вул.Купчинського, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.М.Садовського, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.П.Саксаганського, вул.Пушкіна, вул.П.Чубинського, вул.Род.Цегельських, вул.С.Руданського, вул.Федьковича, с.Забужжя вул.Незалежності, 66, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400 (школа, їдальня) Велика

460618 с.Тадані вул.Київська, 37, с.Тадані, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80450 (початкова школа, актова зала) мала

460622 смт Запитів вул.Київська, 119, смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80461 (школа, спортивна зала) Велика

460623 смт Новий Яричів вул.Незалежності, 6, смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80465 (Народний дім, к. 1) Велика

460625 с.Банюнин вул.Комарова, 12, с.Банюнин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80454 (Народний дім, к. 2) Середня

460626 с.Велике Колодно вул.Є.Козака, 4, с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80434 (Народний дім, актова зала) Середня

460627 с.Печихвости вул.Зелена, 19, с.Печихвости, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80436 (Народний дім, актова зала) Середня

460628 с.Новий Став вул.Грабовського, 30, с.Новий Став, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80435 (НВК, хол) Середня

460629 с.Честині вул.Космонавтів, 10В, с.Честині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80440 (Народний дім, хол) мала

460630 с.Великосілки пл.Центральна, 8, с.Великосілки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453 (школа, хол) Середня

460631 с.Малі Нагірці, с.Нова Лодина вул.І.Франка, 40, с.Малі Нагірці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453 (Народний дім, хол) мала

460633 с.Соколів вул.Б.Хмельницького, 1, с.Соколів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441 (Народний дім, хол) мала

460634 с.Вирів вул.Центральна, 3, с.Вирів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441 (школа, актова зала) мала

460635 с.Якимів вул.Центральна, 30, с.Якимів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441 (Народний дім, хол) мала

460636 с.Горпин вул.Центральна, 19, с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80442 (школа, хол) мала

460637 с.Дідилів вул.Київська, 4, с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462 (Народний дім, танцювальна зала) Середня

460638 с.Хренів вул.Б.Хмельницького, 17, с.Хренів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462 (бібліотека, хол) мала

460639 с.Великі Підліски вул.І.Франка, 1, с.Великі Підліски, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462 (Народний дім, глядацька зала) мала

460640 с.Дернів вул.Л.Українки, 2, с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80430 (Народний дім, каб. 3) Середня

460641 с.Дальнич вул.А.Шептицького, 22Б, с.Дальнич, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406 (Народний дім, к. 3) мала

460642 с.Сапіжанка вул.В.Великого, 92, с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406 (адмінбудинок, каб. 14) мала

460643 с.Товмач вул.П.Сагайдачного, 1, с.Товмач, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406 (магазин, к. 2) мала

460649 с.Жовтанці – вул.Бічна Космонавтів, вул.Загаївська: 61–65, 69–224; вул.Космонавтів, вул.Куликівська: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 118–166; вул.Механізаторів, вул.Річна: 49, 51–123; вул.Шкільна, с.Ставники вул.Загаївська, 145, с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431 (НВК, спортивна зала) Середня

460650 с.Жовтанці – вул.Бічна Куликівська, вул.Василя Стуса, вул.Великий Кут, вул.Вишнева, вул.Загаївська: 1–60, 66–68; вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Куликівська: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–116; вул.Львівська, вул.Малий Кут, вул.Пекарська, вул.Річна: 1–48, 50–50А; вул.Спортивна, вул.Срібна, вул.Шевченка, вул.30-річчя Перемоги вул.30-річчя Перемоги, 1, с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431 (школа, актова зала) Велика

460651 с.Вихопні вул.Грабовецька, 4, с.Вихопні, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80432 (школа, к.1) мала

460652 с.Грабовець вул.Підлісна, 31, с.Грабовець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431 (школа, к.1) мала

460653 с.Колоденці вул.Шевченка, 11Б, с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80433 (Народний дім, актова зала) Середня

460658 с.Неслухів вул.Наукова, 9, с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80455 (народний дім, зала для голосування) Середня

460663 с.Ременів вул.Незалежності, 23, с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80460 (школа, спортивна зала) Велика

460664 с.Вислобоки вул.С.Стрільців, 15, с.Вислобоки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80460 (Народний дім, глядацька зала) мала

460670 с.Старий Яричів вул.Галицька, 81, с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80463 (школа, клас дошкільної групи) Середня

460671 с.Кукезів вул.Ів.Франка, 1, с.Кукезів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80465 (бібліотека, бібліотечна зала) мала

460672 с.Руданці вул.Галицька, 6, с.Руданці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80464 (Народний дім, актова зала) мала

460673 с.Цеперів вул.Шевченка, 2, с.Цеперів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80463 (Народний дім, актова зала) мала

460674 с.Стрептів вул.1 Грудня, 30, с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451 (Народний дім, хол) Середня

460675 с.Деревляни вул.Шевченка, 27, с.Деревляни, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80452 (НВК, спортивна зала) мала

460676 с.Спас вул.Незалежності, 22, с.Спас, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451 (Народний дім, актова зала) мала

460677 с.Ямне вул.Л.Українки, 21, с.Ямне, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451 (Народний дім, актова зала) мала

460678 с.Убині вул.Шкільна, 7, с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80454 (адмінбудинок, к. 2) мала

461003 м.Радехів – вул.Б.Хмельницького, вул.Витківська, вул.Вишнева, вул.Героїв УПА, вул.І.Франка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Коновальця, вул.Лукова, вул.Л.Українки, вул.Нечуя-Левицького, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Смаль-Стоцького, вул.Тарнавського, вул.Федьковича, вул.Шептицького, просп.Відродження пл.В.Стуса, 3, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 (Районний народний дім, паркетний зал) Велика

461004 м.Радехів – вул.Броварська, вул.Вагилевича, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Курбаса, вул.Леонтовича, вул.Лисенка, вул.Лопатинська, вул.Мишуги, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Поповича, вул.Просвітянська, вул.Р.Мандрики, вул.Садова, вул.Селезінків, вул.Симоненка, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Транзитна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Кути вул.Селезінків, 1, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 (Школа №2, фойє) Велика

461005 м.Радехів – вул.Березовий Гай, вул.Бічна Львівська, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Гонти, вул.Данила Галицького, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Кармелюка, вул.Князя Святослава, вул.Корчунок, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Марії Заньковецької, вул.Марка Вовчка, вул.Миколаєвича, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Об’їздна, вул.Патона, вул.Підгай, вул.Піскова, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Стоянівська, вул.Турянського, вул.Шухевича, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.500-річчя Радехова вул.Шептицького, 4, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 (Школа №1, фоє) Велика

461006 смт Лопатин вул.Центральна, 24А, смт Лопатин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80261 (народний дім, фоє) Велика

461007 с.Барилів вул.Зелена, 1, с.Барилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80231 (Народний дім, актова зала) мала

461008 с.Березівка, с.Бебехи, с.Новоставці вул.Центральна, 18, с.Березівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260 (Народний дім, фоє) Середня

461009 с.Грицеволя, с.Підмонастирок вул.Гайдамацька, 29, с.Грицеволя, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260 (Народний дім, фоє) мала

461010 с.Бишів вул.Гостинна, 72, с.Бишів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) Середня

461011 с.Торки вул.Миру, 72, с.Торки, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) мала

461012 с.Забава вул.Зелена, 15, с.Забава, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) мала

461013 с.Ордів вул.Б.Хмельницького, 27, с.Ордів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210 (народний дім, актова зала) мала

461014 с.Вузлове, с.Раковище вул.Львівська, 14А, с.Вузлове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252 (народний дім, фойє) Середня

461015 с.Нестаничі вул.Шашкевича, 96, с.Нестаничі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252 (навчально-виховний комплекс, спортзал) мала

461016 с.Бабичі вул.Шкільна, 15, с.Бабичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253 (школа, класна кімната) Середня

461017 с.Шайноги вул.Б.Хмельницького, 13, с.Шайноги, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253 (народний дім, глядацька зала) мала

461018 с.Дмитрів вул.Шевченка, 75, с.Дмитрів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80254 (школа, фойє) Середня

461019 с.Завидче вул.Центральна, 101, с.Завидче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80233 (народний дім, фоє) мала

461020 с.Корчин вул.Воз’єднання, 65, с.Корчин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271 (Народний дім, паркетний зал) Середня

461021 с.Гоголів вул.І.Франка, 3, с.Гоголів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80212 (Школа, спортзал) мала

461022 с.Волиця, с.Радванці вул.Л.Українки, 40, с.Радванці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271 (Народний дім, глядацька зала) мала

461023 с.Криве вул.Першотравнева, 5, с.Криве, Радехівський р-н, Львівська обл., 80255 (Народний дім, актова зала) мала

461024 с.Куликів вул.Зелена, 2, с.Куликів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224 (Школа, спортивна зала) мала

461025 с.Волиця-Барилова, с.Корчівка вул.І.Франка, 19, с.Волиця-Барилова, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224 (Народний дім, актова зала) мала

461026 с.Кустин, с.Батиїв вул.Центральна, 27, с.Кустин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242 (Кустинська ЗОШ, спортивна зала) мала

461027 с.Руденко вул.Б.Хмельницького, 64, с.Руденко, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242 (Народний дім, фоє) мала

461028 с.Миколаїв, с.Адамівка, с.Стирківці вул.Зарічна, 2, с.Миколаїв, Радехівський р-н, Львівська обл., 80232 (школа, спортивна зала) Середня

461029 с.Немилів вул.Центральна, 36, с.Немилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80241 (Школа, спортивна зала) мала

461030 с.Нивиці, с.Пустельники, с.Старий Майдан вул.Центральна, 1, с.Нивиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263 (Адмінбудинок Нивицького с/о, актова зала) Середня

461031 с.Трійця вул.Центральна, 34, с.Трійця, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263 (народний дім, актова зала) мала

461032 с.Новий Витків вул.Корчинська, 1, с.Новий Витків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80217 (школа, фойє) Середня

461033 с.Оглядів, с.Дубини вул.Зелена, 4, с.Оглядів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256 (Школа, фоє) Середня

461034 с.Монастирок-Оглядівський вул.Діброва, 1, с.Монастирок-Оглядівський, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256 (Народний дім, актова зала) мала

461035 с.Гута-Скляна, с.Опліцько вул.Лопатинська, 2, с.Опліцько, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256 (Народний дім, актова зала) мала

461036 с.Павлів – вул.Гайворони, вул.Джерельна: 6; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Лугова, вул.Сніжна, вул.Сонячна, вул.Чайковського, просп.Юності: 1–21; вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250 (школа, їдальня) Велика

461037 с.Павлів – вул.Джерельна: 8–32; вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Помаранчевої революції, пров.Л.Українки, просп.Юності: 23–37; вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250 (школа, фоє) Середня

461038 с.Пиратин вул.І.Франка, 21, с.Пиратин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80223 (Народний дім, актова зала) мала

461039 с.Поздимир вул.Б.Хмельницького, 27, с.Поздимир, Радехівський р-н, Львівська обл., 80216 (школа, фоє) Середня

461040 с.Йосипівка, с.Полове вул.І.Набережного, 5А, с.Полове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80218 (народний дім, танцювальна зала) Середня

461041 с.Розжалів вул.Л.Українки, 30, с.Розжалів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211 (народний дім, актова зала) мала

461042 с.Андріївка вул.Піскова, 95, с.Андріївка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211 (народний дім, актова зала) мала

461043 с.Синьків вул.Центральна, 11, с.Синьків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80222 (народний дім, танцювальна зала) мала

461044 с.Середпільці вул.Підлісна, 2А, с.Середпільці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240 (Школа, спортивна зала) мала

461045 с.Мукані вул.Садова, 43, с.Мукані, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240 (Народний дім, актова зала) мала

461046 с.Сморжів вул.Зелена, 3, с.Сморжів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80234 (Школа, їдальня) Середня

461047 с.Романівка, с.Щуровичі вул.Лопатинська, 3, с.Щуровичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80236 (Школа, приміщення початкових класів) мала

461048 с.Станин вул.Миру, 69, с.Станин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80251 (народний дім, фоє) мала

461049 с.Стоянів вул.Стуса В, 12, с.Стоянів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220 (народний дім, фоє) Велика

461050 с.Збоївська вул.Шевченка, 18, с.Збоївська, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220 (народний дім, фоє) мала

461051 с.Загатка, с.Стремільче вул.Центральна, 8, с.Стремільче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80235 (народний дім, фойє) мала

461052 с.Сушно, с.Обортів, с.Тоболів вул.Шевченка, 2, с.Сушно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80214 (Народний дім, фоє) мала

461053 с.Тетевчиці вул.Шевченка, 1А, с.Тетевчиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221 (Народний дім, танцювальна зала) Середня

461054 с.Сабанівка вул.Польова, 1, с.Сабанівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221 (Дім дослідного господарства, к.2) мала

461055 с.Увин вул.І.Франка, 9, с.Увин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80230 (сільська рада, актова зала) мала

461056 с.Хмільно вул.Центральна, 31, с.Хмільно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80243 (Адмінбудинок Хмільнівського с/о, актова зала) Середня

461057 с.Яструбичі вул.Зелена, 93, с.Яструбичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80215 (школа, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
460086 Комунальне некомерційне підприємство "Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області" вул.Лесі Українки, 21, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600 Мала
460148 Комунальне некомерційне підприємство Буської районної ради "Буська центральна районна лікарня" вул.Львівська, 77, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500 Мала
460679 Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня" вул.Героїв Небесної Сотні, 29А, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400 Мала
461058 Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської районної ради вул.Львівська, 8, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200 Мала