Львівська область - одномандатний виборчий округ №120

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Самбірської РДА

87

Відділ ведення ДРВ апарату Яворівської РДА

85

Відділ ведення ДРВ Львівської РДА

71

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
460149 с.Андріянів вул.Окружна, 104, с.Андріянів, Львівський р-н, Львівська обл., 81564 (школа, к.2, 1-й поверх) мала

460150 с.Бартатів, с.Воля-Бартатівська вул.Шкільна, 70, с.Бартатів, Львівський р-н, Львівська обл., 81551 (школа, к.1, 1-й поверх) Середня

460151 с.Братковичі вул.Шкільна, 15, с.Братковичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81524 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460152 с.Березець вул.Театральна, 169В, с.Березець, Львівський р-н, Львівська обл., 81570 (школа, к.4, 1-й поверх) Середня

460153 с.Бірче, с.Піски(Великолюбінська селищна територіальна громада) вул.Митрополита Йова Борецького, 39, с.Бірче, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (школа, к.3, 1-й поверх) мала

460154 с.Бучали вул.Миру, 22, с.Бучали, Львівський р-н, Львівська обл., 81560 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460155 с.Вишня, с.Яремків вул.Центральна, 3, с.Вишня, Самбірський р-н, Львівська обл., 81540 (Народний дім, к.2, 1-й поверх) Середня

460156 смт Великий Любінь – вул.А.Шептицького, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Джерельна, вул.Є.Коновальця, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Курортна, вул.Лугова, вул.Львівська: 3–62, 65, 67, 69, 71–71 к.А, 73–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–103, 105, 107–109 к.А, 111, 113, 115, 117–121, 123, 125, 127, 129–129 к.А, 131, 133, 135, 137, 139; вул.М.Грушевського, вул.Мельничука, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Сонячна, вул.Тебенщина, вул.У.Кармелюка, вул.Червоної Калини, вул.22-го Січня вул.Львівська, 16, смт Великий Любінь, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (санаторій "Любінь Великий", бібліотека, 1-й поверх) Середня

460157 смт Великий Любінь – вул.Бічна О.Довбуша, вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Івасюка, вул.Волинська, вул.Вчительська, вул.Галицька, вул.Городоцька, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Кудрява, вул.Липова, вул.Л.Українки, вул.Львівська: 122, 124, 126–126 к.А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144 к.А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–174 к.А, 176–176 к.А, 178, 180, 182, 184, 281–440; вул.О.Довбуша: 1–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Олімпійська, вул.Подільська, вул.Сільськогосподарська, вул.Січових Стрільців вул.Січових Стрільців, 2, смт Великий Любінь, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

460158 смт Великий Любінь – вул.В.Стефаника, вул.І.Багряного, вул.Кам’янка, вул.Коротка, вул.Львівська: 64, 66–66 к.А, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–279; вул.М.Заньковецької, вул.Оболонь, вул.О.Довбуша: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–80 к.А, 82–82 к.А, 84, 86–86 к.А, 88, 90, 92, 94, 96, 98–261; вул.О.Олеся, вул.С.Крушельницької, вул.Т.Шевченка вул.Львівська, 173, смт Великий Любінь, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (школа мистецтв, дзеркальна зала, 1-й поверх) Середня

460159 с.Вовчухи вул.Зелена, 41А, с.Вовчухи, Львівський р-н, Львівська обл., 81507 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460160 с.Галичани вул.Шкільна, 2, с.Галичани, Львівський р-н, Львівська обл., 81523 (школа, к.2, 4, 1-й поверх) Середня

460161 с.Годвишня вул.Джерельна, 59А, с.Годвишня, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460162 м.Городок – вул.А.Шептицького, вул.Виговського, вул.Горішня, вул.Д.Галицького, вул.Заводська, вул.Заставська, вул.І.Сірка, вул.Перемишльська: 17–102; вул.П.Калнишевського, вул.Св.Миколая, вул.Скітник, вул.У.Кармелюка вул.Перемишльська, 28, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (школа №3, фойє, 1-й поверх) Велика

460163 м.Городок – вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Запорізької Січі, вул.Комарнівська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.М.Менцинського, вул.М.Павлика, вул.П.Мирного, вул.Промислова, вул.Соборна вул.Комарнівська, 66, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (АПП "Львівське", к.3, 1-й поверх) Велика

460164 м.Городок – вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Джерельна, вул.Д.Яворницького, вул.Є.Коновальця, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Л.Мартовича, вул.майдан Гайдамаків, вул.М.Гоголя, вул.М.Коцюбинського, вул.Незалежності, вул.Нижні Пасіки, вул.Паркова, вул.Перемишльська: 3 к.Б–15; вул.Підгай, вул.Шкільна, вул.Я.Мудрого вул.майдан Гайдамаків, 5, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (Народний дім "Просвіта", велика зала, 1-й поверх) Велика

460165 м.Городок – вул.Біласа, вул.Верхні Пасіки, вул.В.Стефаника, вул.Галицька, вул.Г.Григоренка, вул.Г.Хоткевича, вул.Данилишина, вул.Зарицького, вул.І.Крип’якевича, вул.Княгині Ольги, вул.М.Кривоноса, вул.М.Чурай, вул.М.Шашкевича, вул.Нова, вул.П.Дорошенка, вул.Підгір’я, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.С.Крушельницької, вул.Т.Шевченка, вул.Українська вул.П.Сагайдачного, 27, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (філія Городоцького райавтодору, актова зала, 1-й поверх) Велика

460166 м.Городок – вул.Будзановського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.Г.Кірпи, вул.І.Вишенського, вул.І.Котляревського, вул.Львівська: 3–95, 97, 99, 101, 103–105, 113–115, 117, 119–121, 123–123 к.А, 125–129, 131–133, 135, 141–145, 150; вул.М.Лисенка, вул.Огієнка, вул.Озаркевича, вул.П.Андрусіва, вул.Р.Шухевича, вул.Стасюка, вул.Тарнавського, вул.Чайківського вул.Л.Мартовича, 1, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (Городоцька районна Мала академія мистецтв ім.П.Андрусіва, к.3, 1-й поверх) Середня

460167 м.Городок – вул.Артищівська, вул.Б.Антонича, вул.Володимира Великого, вул.В.Симоненка, вул.В.Чорновола, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Д.Вітовського, вул.Д.Воробкевича, вул.І.Богуна, вул.І.Вергуна, вул.І.Мазепи, вул.К.Левицького, вул.Кульчицької, вул.Львівська: 96, 98, 100, 102–102А, 106–110 к.А, 116, 118–118А, 122, 124, 130, 134, 136–138, 147, 151–281 к.А, 285, 287, 291–293, 303–465; вул.Маковея, вул.М.Заньковецької, вул.М.Черемшини, вул.Н.Кобринської, вул.О.Басараб, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.С.Бандери, вул.Січинського, вул.С.Людкевича, вул.Сонячна, вул.С.Петлюри, вул.Яворівська вул.В.Чорновола, 8А, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (школа №5, фойє, 1-й поверх) Велика

460168 м.Городок – вул.Львівська: 284–284 к.Б, 286, 290–290 к.Б, 296–302, 469–798; вул.Львівська, 729, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460169 м.Городок – вул.Авіаційна вул.Авіаційна, 122, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (школа №4, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

460170 с.Градівка вул.Козацька, 1, с.Градівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81532 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460171 с.Грімне вул.Нова, 17, с.Грімне, Львівський р-н, Львівська обл., 81565 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460172 с.Добряни, с.Підмогилка вул.Зелена, 15, с.Добряни, Львівський р-н, Львівська обл., 81530 (школа, коридор, 1-й поверх) Середня

460173 с.Долиняни вул.Сонячна, 87А, с.Долиняни, Львівський р-н, Львівська обл., 81506 (школа, кабінет української мови, 1-й поверх) мала

460174 с.Дроздовичі вул.Сонячна, 61, с.Дроздовичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81501 (Школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460175 с.Дубаневичі вул.Передміська, 93, с.Дубаневичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81541 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460176 с.Заверешиця, с.Зушиці вул.Січових Стрільців, 17, с.Заверешиця, Львівський р-н, Львівська обл., 81511 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

460177 с.Завидовичі, с.Залужани вул.Підгірна, 54, с.Завидовичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81533 (Завидовицький НВК, к.3, 1-й поверх) Середня

460178 с.Зашковичі вул.Підгайська, 20, с.Зашковичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81534 (школа, їдальня, 1-й поверх) мала

460179 с.Зелений Гай вул.Гайова, 57, с.Зелений Гай, Львівський р-н, Львівська обл., 81531 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460180 с.Катериничі, с.Литовка вул.Зелена, 62, с.Катериничі, Львівський р-н, Львівська обл., 81562 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460181 с.Керниця, с.Велика Калинка, с.Любовичі вул.Т.Г.Шевченка, 108, с.Керниця, Львівський р-н, Львівська обл., 81550 (Керницький НВК, фойє, 1-й поверх) Середня

460182 с.Кліцько, с.Заболоття, с.Якимчиці вул.Річна, 38, с.Кліцько, Львівський р-н, Львівська обл., 81564 (школа, кабінет математики, 1-й поверх) мала

460183 м.Комарно – вул.Башта, вул.Гайдамацька, вул.Гора: 1–15, 18–172; вул.Городоцька: 1–27, 29 к.А, 31–31 к.Б, 35, 39–93; вул.Діброва, вул.Зелена, вул.Зелена Бічна, вул.Злуки, вул.І.Богуна, вул.Кос-Анатольського, вул.Лип’я, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Львівська Бічна, вул.М.Коса, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Ольхового, вул.Петрика, вул.Розливка, вул.Сонячна, вул.Тершаківця, вул.Т.Шевченка, вул.Черника, вул.Щирецька вул.Львівська, 2, м.Комарно, Львівський р-н, Львівська обл., 81562 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

460184 м.Комарно – вул.Галицька, вул.Гончарська, вул.Гора: 17; вул.Городоцька: 28–28 к.Б, 30, 32, 36; вул.Замкова, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.О.Утриска, вул.Полева, вул.Річкова, вул.Самбірська, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Троїцька, вул.Шевська, вул.Ю.Дрогобича, пл.І.Франка вул.Січових Стрільців, 40, м.Комарно, Львівський р-н, Львівська обл., 81562 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460185 с.Коропуж вул.Центральна, 2, с.Коропуж, Львівський р-н, Львівська обл., 81542 (Школа, спортивна зала, 1-й поверх) мала

460186 с.Косівець вул.Польова, 4, с.Косівець, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460187 с.Лівчиці вул.Центральна, 19, с.Лівчиці, Львівський р-н, Львівська обл., 81574 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460188 с.Лісновичі вул.Морозівка, 8А, с.Лісновичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81520 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460189 с.Малий Любінь вул.Кринична, 9, с.Малий Любінь, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460190 с.Артищів, с.Мавковичі вул.Лугова, 183, с.Мавковичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81552 (Мавковицький НВК, фойє, 1-й поверх) Середня

460191 с.Мальованка, с.Поріччя, с.Поріччя-Грунтове вул.Черлянська, 1А, с.Мальованка, Львівський р-н, Львівська обл., 81555 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460192 с.Бар, с.Милятин вул.Зелена, 6, с.Милятин, Львівський р-н, Львівська обл., 81530 (Народний Дім, зала, 1-й поверх) мала

460193 с.Мильчиці вул.Шкільна, 15, с.Мильчиці, Львівський р-н, Львівська обл., 81531 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460194 с.Монастирець, с.Поляна, с.Тершаків вул.Головна, 102, с.Монастирець, Львівський р-н, Львівська обл., 81557 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460195 с.Мости вул.Жовтнева, 315, с.Мости, Львівський р-н, Львівська обл., 81557 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460196 с.Мшана вул.Січових Стрільців, 25А, с.Мшана, Львівський р-н, Львівська обл., 81512 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

460197 с.Нове Село(Комарнівська міська територіальна громада) вул.Дрогобицька, 1А, с.Нове Село, Львівський р-н, Львівська обл., 81573 (адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх) Середня

460198 с.Переможне – вул.Зелена: 64–288; вул.Центральна: 77–652; вул.Т.Шевченка, 2А, с.Переможне, Львівський р-н, Львівська обл., 81561 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460199 с.Переможне – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Двохрядна, вул.Зелена: 1–63; вул.Лесі Українки, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.П.Сагайдачного, вул.Т.Шевченка, вул.Центральна: 1–76; вул.Шкільна вул.Т.Шевченка, 3, с.Переможне, Львівський р-н, Львівська обл., 81561 (Переможненської ЗОШ І-ІІІ ст., спортзал, 1-й поверх) Середня

460200 с.Підзвіринець, с.Грабине вул.Центральна, 1, с.Підзвіринець, Львівський р-н, Львівська обл., 81574 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460201 с.Побережне вул.Зарічна, 33, с.Побережне, Львівський р-н, Львівська обл., 81531 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460202 с.Повітно, с.Залужжя вул.Шевченка, 110, с.Повітно, Львівський р-н, Львівська обл., 81510 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460203 с.Поріччя Задвірне вул.Садова, 20, с.Поріччя Задвірне, Львівський р-н, Львівська обл., 81535 (школа, коридор, 1-й поверх) мала

460204 с.Путятичі вул.Весела, 47, с.Путятичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81531 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460205 с.Речичани вул.Центральна, 50Б, с.Речичани, Львівський р-н, Львівська обл., 81520 (адмінбудинок сільської ради, актова зала, 1-й поверх) мала

460206 с.Родатичі, с.Молошки вул.Т.Шевченка, 42, с.Родатичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81521 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

460207 с.Романівка вул.Жовтнева, 11, с.Романівка, Львівський р-н, Львівська обл., 81542 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460208 с.Стоділки вул.Оріхова, 42А, с.Стоділки, Львівський р-н, Львівська обл., 81553 (школа, к.1, 1-й поверх) мала

460209 с.Суховоля – вул.Бічна Зелена, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Залізняка, вул.Залуг, вул.Зелена, вул.Зимноводська, вул.І.Гонти, вул.І.Сірка, вул.І.Франка, вул.Кобилянської, вул.Липова, вул.Львівська, вул.Н.Яремчука, вул.Огородня, вул.Окружна, вул.Підлісна, вул.С.Бандери, вул.Соборна, вул.Тарнавського, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шкільна Бічна, вул.Явірна вул.Огородня, 3Б, с.Суховоля, Львівський р-н, Львівська обл., 81513 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Велика

460210 с.Суховоля – вул.Архипенка, вул.Броварі, вул.Броварі Бічна, вул.Виноградна, вул.В.Івасюка, вул.Відродження України, вул.Вітовського, вул.Вітовського Бічна, вул.Гайдамацька, вул.Гайова, вул.Галицька, вул.Головних Інженерів, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Є.Коновальця, вул.Залізнична, вул.Коротка, вул.Кошара, вул.Кругова, вул.Лісна, вул.Локомотив, вул.Л.Українки, вул.Мисливська, вул.Мисливська Бічна, вул.М.Приймаченко, вул.Озерна, вул.Південна, вул.Плановик, вул.Поетична, вул.Полуботка, вул.Рибальська, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Східна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Ягідна вул.Шкільна, 1А, с.Суховоля, Львівський р-н, Львівська обл., 81513 (школа, коридор, 2-й поверх) Велика

460211 с.Татаринів, с.Паланики вул.Повстанців, 49, с.Татаринів, Львівський р-н, Львівська обл., 81571 (Навчально-виховний комплекс, каб.3, 1-й поверх) мала

460213 с.Тулиголове вул.Весела, 11А, с.Тулиголове, Львівський р-н, Львівська обл., 81572 (Школа, каб. фізики, 1-й поверх) мала

460214 с.Тучапи вул.Вишнева, 198, с.Тучапи, Львівський р-н, Львівська обл., 81522 (школа, кабінет молодших класів, 1-й поверх) мала

460215 с.Угри вул.Піддублянська, 31, с.Угри, Львівський р-н, Львівська обл., 81553 (Угрівський НВК, кабінет української мови, 1-й поверх) Середня

460216 с.Хишевичі вул.Тараса Шевченка, 8, с.Хишевичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81543 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460217 с.Черляни вул.9-го Травня, 2А, с.Черляни, Львівський р-н, Львівська обл., 81554 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх)
/
вул.8-го Березня, 72, с.Черляни, Львівський р-н, Львівська обл., 81554
мала

460218 с.Черлянське Передмістя вул.Вербицького, 25А, с.Черлянське Передмістя, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460219 с.Чуловичі вул.Солонична, 61, с.Чуловичі, Львівський р-н, Львівська обл., 81562 (школа, к.1, 1-й поверх) мала

460220 с.Шоломиничі вул.Шкільна, 10, с.Шоломиничі, Львівський р-н, Львівська обл., 81532 (Народний дім, к.2, актова зала, 1-й поверх) мала

460743 м.Мостиська – вул.А.Сахарова, вул.Б.Лепкого, вул.Виговського, вул.В.Івасюка, вул.Дорошенка, вул.Є.Гребінки, вул.З.Скварка, вул.І. Миколайчука, вул.І.Богуна, вул.І.Вишенського, вул.Княгині Ольги, вул.Конотопської битви, вул.М.Вербицького, вул.М.Гоголя, вул.М.Грушевського: 4А–10, 12–14А, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–44, 46; вул.М.Заньковецької, вул.М.Хвильового, вул.Незалежності, вул.Н.Левицького, вул.О.Маковея, вул.П.Грабовського, вул.П.Орлика, вул.П.Панча, вул.Р.Шухевича, вул.Словацького, вул.Яворницького, вул.Я.Мудрого: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81, 83, 85, 89–89Д, 91–91А, 93, 95–95Б, 97–97А, 99, 101, 103–105, 113–113В, 417; вул.Я.Яреми вул.М.Грушевського, 18, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 (народний дім -танцювальна зала) Велика

460744 м.Мостиська – вул.Академіка Крип’якевича, вул.А.Міцкевича, вул.Білозіра, вул.Валова, вул.Галицька: 3, 7, 9–11, 13–19, 21, 23, 25, 27–29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51–53, 55–91; вул.Є.Патона, вул.Завада, вул.Загороди, вул.І.Мазепи, вул.І.Павла ІІ, вул.І.Підкови, вул.І.Франка, вул.Л.Курбаса, вул.О.Довбуша, вул.Пекарська, вул.Поповича, вул.Січова, вул.Т.Костюшка, вул.16 Липня, пл.Ринок: 8–46; вул.А.Міцкевича, 7, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 (школа №1 - спортивна зала, 2*й поверх) Велика

460745 м.Мостиська – вул.А.Чайковського, вул.А.Шептицького, вул.Б.Антонича, вул.Будзиновського, вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.Галицька: 2, 4–4/2, 8, 12, 20, 22, 24, 26, 30–30А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 54–54А; вул.Глібова, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського: 11–11А, 19–23, 25, 27, 29, 31, 33–33Б, 35, 37, 39, 45, 47; вул.М.Менцинського, вул.Перемишльська, вул.Перемишльська бічна, вул.П.Мирного, вул.Полуботка, вул.Промислова, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Людкевича, вул.Т.Шевченка: 1–34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; вул.Федьковича, пл.Ринок: 2–5; вул.Т.Шевченка, 2, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 (школа №2 коридор, 1-й поверх) Середня

460746 м.Мостиська – вул.В.Великого, вул.В.Липинського, вул.В.Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Г.Сковороди, вул.І.Багряного, вул.Коновальця, вул.М.Аркаса, вул.М.Коперніка, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Н.Кобринської, вул.О.Кобилянської, вул.Олени Теліги, вул.О.Фредра, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької, вул.С.Наливайка, вул.Стрілецька, вул.Т.Шевченка: 35А, 37–39, 41, 43, 45–45А, 47, 51–249; вул.У.Кравченко, вул.1 Грудня, пров.Новий, автодорога Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич вул.П.Сагайдачного, 9, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 (школа№ 3 -їдальня) Середня

460747 м.Мостиська – вул.Вишнева, вул.Годинівська, вул.Залізнична, вул.М.Бажана, вул.М.Шашкевича, вул.Огієнка, вул.Петрушевича, вул.Польова, вул.Рудниківська, вул.Садова, вул.С.Байдали, вул.Східна, вул.Я.Мудрого: 48, 50, 52, 54–54А, 56–56Г, 58–60А, 62А, 64, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92А, 94, 96–96А, 98–98А, 100–100В, 102, 106–112, 114–408, 419–493; вул.22 Січня вул.Рудниківська, 52, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 (школа -к.5В) Середня

460748 м.Судова Вишня – вул.Вишнева, вул.Глиняна, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Д.Галицького бічна, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Заводська-бічна, вул.І.Вишенського, вул.Квітнева, вул.Кільцева, вул.Кути, вул.Лермонтова, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Садова бічна: 1–2, 4; вул.Яворницького, пл.Івана Франка, пров.Банний, пров.Спаський пл.Івана Франка, 4, м.Судова Вишня, Яворівський р-н, Львівська обл., 81340 (народний дім -актова зала) Велика

460749 м.Судова Вишня – вул.Б.Антонича, вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Г. Хоткевича, вул.Гончара, вул.Д.Вітовського, вул.Дмитрасевича, вул.Є.Коновальця, вул.Загороди: 1–41, 43–43А, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Зелена, вул.Зелена-бічна, вул.Івасюка, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Нова, вул.О.Довбуша, вул.Пекарська, вул.Симоненка, вул.Сірка, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.1 Грудня, вул.1 Листопада: 37, 39, 41; вул.Гончара, 1, м.Судова Вишня, Яворівський р-н, Львівська обл., 81340 (школа - спортивна зала) Середня

460750 м.Судова Вишня – вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Грабовського, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лісозаводська, вул.Л.Українки, вул.М.Шашкевича, вул.Польова, вул.Садова бічна: 3; вул.С.Бандери, вул.Станційна, вул.Я. Мудрого, вул.1 Листопада: 1–36А, 38–38А, 40–40А, 42–94; вул.1 Листопада-бічна, пров.Поштовий вул.В.Стуса, 12, м.Судова Вишня, Яворівський р-н, Львівська обл., 81340 (Дитячий виховний заклад - спортивна зала) Середня

460751 м.Судова Вишня – вул.Загороди: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56Б, 58–58А, 60, 62–290; вул.Передмістя, пров.Сонячний вул.Передмістя, 78А, м.Судова Вишня, Яворівський р-н, Львівська обл., 81340 (народний дім -актова зала) Середня

460752 с.Арламівська Воля вул.Центральна, 74, с.Арламівська Воля, Яворівський р-н, Львівська обл., 81315 (Народний дім- танцювальна зала) Середня

460753 с.Баличі, с.Хатки(Шегинівська сільська територіальна громада) вул.Зелена, 48, с.Баличі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81325 (народний дім -актова зала) Середня

460754 с.Великі Новосілки, с.Малі Новосілки вул.М.Менцинського, 130, с.Великі Новосілки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81309 (школа -к.2) мала

460755 с.Королин вул.Зелена, 64, с.Королин, Яворівський р-н, Львівська обл., 81348 (народний дім -танцювальна зала) мала

460756 с.Берегове, с.Пісок вул.Миру, 118, с.Берегове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81334 (сільська рада - зал засідань) Середня

460757 с.Заріччя(Мостиська міська територіальна громада) вул.Лісова, 94А, с.Заріччя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81335 (народний дім -актова зала) мала

460758 с.Годині вул.В.Івасюка, 46, с.Годині, Яворівський р-н, Львівська обл., 81307 (Школа - коридор) Середня

460759 с.Гостинцеве вул.Центральна, 4, с.Гостинцеве, Яворівський р-н, Львівська обл., 81332 (кабінет сільської ради) Середня

460760 с.Завада вул.М.Грушевського, 18, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 (Народний дім-фойє) Середня

460761 с.Підгать вул.Бережанська, 8, с.Підгать, Яворівський р-н, Львівська обл., 81317 (Школа - к.4) мала

460762 с.Гусаків, с.Боєвичі вул.Т.Шевченка, 3А, с.Гусаків, Яворівський р-н, Львівська обл., 81353 (Школа - спортивна зала) мала

460763 с.Гориславичі вул.М.Рильського, 20, с.Гориславичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81319 (Народний дім-танцювальна зала) мала

460764 с.Радохинці вул.Б.Хмельницького, 42, с.Радохинці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81354 (Народний дім-танцювальна зала) мала

460765 с.Дидятичі, с.Кульматичі вул.Шкільна, 22, с.Дидятичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81380 (Народний дім-актова зала) мала

460766 с.Велика Діброва, с.Вовчищовичі, с.Мала Діброва вул.Центральна, 12А, с.Вовчищовичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81381 (Народний дім-танцювальна зала) мала

460767 с.Дмитровичі, с.Загороди, с.Заріччя(Судововишнянська міська територіальна громада) вул.Центральна, 34, с.Дмитровичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81383 (народний дім -актова зала) мала

460768 с.Волостків вул.Центральна, 31, с.Волостків, Яворівський р-н, Львівська обл., 81382 (народний дім -актова зала) мала

460769 с.Бортятин вул.Зелена, 7, с.Бортятин, Яворівський р-н, Львівська обл., 81343 (народний дім -актова зала) Середня

460770 с.Довгомостиська вул.Вишнева, 47, с.Довгомостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81342 (народний дім -актова зала) Середня

460771 с.Княжий Міст, с.Новосільці вул.Шкільна, 6, с.Княжий Міст, Яворівський р-н, Львівська обл., 81344 (школа -ігрова кімната) Середня

460772 с.Зав’язанці, с.Топільниця вул.Центральна, 69А, с.Зав’язанці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81384 (школа - спортивна зала) мала

460773 с.Кропильники, с.Ніговичі, с.Солтиси вул.Східна, 16А, с.Ніговичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81395 (народний дім -актова зала) мала

460774 с.Княгиничі вул.Східна, 15В, с.Княгиничі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81345 (народний дім -актова зала) мала

460775 с.Костильники вул.Сонячна, 14А, с.Костильники, Яворівський р-н, Львівська обл., 81357 (народний дім -актова зала) мала

460776 с.Золотковичі вул.Центральна, 55, с.Золотковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81355 (Народний дім - актова зала) мала

460777 с.Боляновичі вул.Вербова, 8А, с.Боляновичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81356 (Народний дім-актова зала) мала

460778 с.Мочеради вул.Миру, 58, с.Мочеради, Яворівський р-н, Львівська обл., 81349 (Приватний житловий будинок - кімната 1) мала

460779 с.Іорданівка вул.Лісова, 48, с.Іорданівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81339 (Народний дім-танцювальна зала) мала

460780 с.Крисовичі вул.Л.Українки, 18, с.Крисовичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81360 (сільська рада - актова зала) Середня

460781 с.Нагірне вул.І.Франка, 50, с.Нагірне, Яворівський р-н, Львівська обл., 81376 (народний дім -актова зала) мала

460782 с.Чишки вул.Грабовського, 30, с.Чишки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81361 (народний дім -актова зала) мала

460783 с.Крукеничі вул.Шевченка, 5, с.Крукеничі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81364 (народний дім -мала зала) Середня

460784 с.Острожець вул.22 Січня, 13, с.Острожець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81394 (народний дім -актова зала) мала

460785 с.Воля-Садківська вул.Центральна, 20, с.Воля-Садківська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81316 (школа -к.1) мала

460786 с.Липники, с.Добощівка вул.Т.Шевченка, 113, с.Липники, Яворівський р-н, Львівська обл., 81371 (школа -к.1) мала

460787 с.Стрілецьке вул.Зелена, 4, с.Стрілецьке, Яворівський р-н, Львівська обл., 81390 (школа -к.1) мала

460788 с.Малнів, с.Дубинки, с.Загорби – вул.Вишнева вул.Центральна, 4, с.Малнів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81310 (Народний дім -актова зала) Середня

460789 с.Загорби – вул.Липова, с.Мазури, с.Мелешки вул.Широка, 14, с.Мелешки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81388 (Народний дім - актова зала) мала

460790 с.Малнівська Воля, с.Мартини, с.Петики, с.Пихи, с.Рожаки вул.отця Дуцька, 94, с.Малнівська Воля, Яворівський р-н, Львівська обл., 81311 (танцювальна зала) мала

460791 с.Берці, с.Макунів вул.Центральна, 13, с.Макунів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81377 (ФАП- каб.1) мала

460792 с.Малі Мокряни, с.Великі Мокряни, с.Шишоровичі вул.Погулянка, 8, с.Малі Мокряни, Яворівський р-н, Львівська обл., 81385 (народний дім -танцювальна зала) мала

460793 с.Мишлятичі, с.Конюшки, с.Липки вул.Центральна, 2, с.Мишлятичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81352 (школа - спортивна зала) Середня

460794 с.Ганьковичі, с.Толуковичі вул.Центральна, 6, с.Ганьковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81318 (народний дім -актова зала) мала

460796 с.Тамановичі вул.Перемоги, 17, с.Тамановичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81398 (народний дім -актова зала) мала

460797 с.Мостиська Другі вул.Зелена, 3, с.Мостиська Другі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81320 (школа, коридор) Середня

460798 с.Підліски вул.Окружна, 1, с.Підліски, Яворівський р-н, Львівська обл., 81373 (школа - вестибюль) мала

460799 с.Вишенька вул.Центральна, 5, с.Вишенька, Яворівський р-н, Львівська обл., 81374 (народний дім -каб.2) мала

460800 с.Пнікут вул.Миру, 125, с.Пнікут, Яворівський р-н, Львівська обл., 81362 (школа - спортивна зала) Середня

460801 с.Буховичі вул.Тарасівка, 6, с.Буховичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81363 (народний дім -актова зала) Середня

460802 с.Поповичі вул.Т.Шевченка, 33, с.Поповичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81350 (школа -к.2) мала

460803 с.Плешевичі вул.Центральна, 38, с.Плешевичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81378 (народний дім -актова зала) мала

460804 с.Циків вул.Т.Шевченка, 2, с.Циків, Яворівський р-н, Львівська обл., 81391 (народний дім -актова зала) мала

460805 с.Раденичі, с.Хатки(Мостиська міська територіальна громада) вул.Сонячна, 75, с.Раденичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81372 (школа, вестибюль) Середня

460806 с.Чижевичі вул.Шкільна, 29, с.Чижевичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81392 (школа, кл.2) мала

460807 с.Соколя, с.Качмарі(Мостиська міська територіальна громада), с.Колодка, с.Корчунок, с.Максимці вул.Центральна, 103, с.Соколя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81314 (Школа - вестибюль) Середня

460808 с.Крив’яки вул.Бойки, 11, с.Крив’яки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81358 (Народний дім-актова зала) мала

460809 с.Стоянці вул.Зелена бічна, 2, с.Стоянці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81370 (сільська рада - зал урочистих подій) мала

460810 с.Санники вул.Майданова, 48А, с.Санники, Яворівський р-н, Львівська обл., 81387 ( танцювальна зала) мала

460811 с.Мистичі вул.Мостова, 117А, с.Мистичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81389 (школа -к.8) мала

460812 с.Твіржа вул.Центральна, 54, с.Твіржа, Яворівський р-н, Львівська обл., 81330 (сільська рада - зал урочистих подій) мала

460813 с.Хоросниця вул.Центральна, 1, с.Хоросниця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81331 (школа -коридор) мала

460814 с.Вуйковичі, с.Завадів(Мостиська міська територіальна громада), с.Слабаш вул.Садова, 32, с.Вуйковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81327 (народний дім -актова зала) мала

460815 с.Тщенець вул.Миру, 65, с.Тщенець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81323 (Народний дім - актова зала) мала

460816 с.Волиця вул.Дружби, 33, с.Волиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81324 (Народний дім - актова зала) Середня

460817 с.Хідновичі вул.І.Франка, 18, с.Хідновичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81351 (школа - кабінет біології)
/
вул.І.Франка, 23, с.Хідновичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81351
мала

460818 с.Боратичі вул.Л.Українки, 58, с.Боратичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81305 (Народний дім - танцювально - глядацька зала) мала

460819 с.Тишковичі вул.Центральна, 21, с.Тишковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81396 (Народний дім - танцювально - глядацька зала) мала

460820 с.Судковичі вул.Центральна, 8, с.Судковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81386 (школа -кабінет історії) мала

460821 с.Хлиплі вул.Центральна, 11, с.Хлиплі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81366 (народний дім -актова зала) мала

460822 с.Ятвяги вул.Сонячна, 2, с.Ятвяги, Яворівський р-н, Львівська обл., 81365 (народний дім -актова зала) мала

460823 с.Черневе вул.М.Шашкевича, 9, с.Черневе, Яворівський р-н, Львівська обл., 81312 (Школа - кабінет математики) Середня

460824 с.Заверхи, с.Старява вул.М.Шашкевича, 4, с.Старява, Яворівський р-н, Львівська обл., 81313 (школа, кл.2) Середня

460825 с.Шегині вул.Дружби, 59, с.Шегині, Яворівський р-н, Львівська обл., 81321 (школа - коридор) Середня

460826 с.Биків вул.М.Шашкевича, 1, с.Биків, Яворівський р-н, Львівська обл., 81326 (народний дім -актова зала) мала

460827 с.Буців вул.Т.Шевченка, 7, с.Буців, Яворівський р-н, Львівська обл., 81322 (народний дім -актова зала) мала

461059 с.Бабина вул.Самбірська, 9, с.Бабина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81455 (Народний дім, актова зала) Середня

461060 с.Береги вул.Миру, 1, с.Береги, Самбірський р-н, Львівська обл., 81455 (Народний дім, актова зала) мала

461061 с.Пиняни вул.Миру, 14, с.Пиняни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81456 (Народний дім, актова зала) Середня

461062 с.Бісковичі, с.Заріччя(Бісковицька сільська територіальна громада), с.Рудня вул.Ярослава Мудрого, 3, с.Бісковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81457 (Народний дім, актова зала) Велика

461063 с.Блажів вул.Карпатська, 15А, с.Блажів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81482 (Народний дім, актова зала) Середня

461064 с.Воля-Блажівська вул.Карпатська, 68А, с.Воля-Блажівська, Самбірський р-н, Львівська обл., 81483 (Народний дім, актова зала) мала

461065 с.Звір вул.Загірна, 41А, с.Звір, Самбірський р-н, Львівська обл., 81484 (Народний дім, актова зала) мала

461066 с.Велика Білина, с.Велика Хвороща вул.Ів. Франка, 75, с.Велика Білина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81467 (Народний дім, актова зала) мала

461067 с.Мала Білина вул.Шевченка, 44, с.Мала Білина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81468 (Школа, фойє) мала

461068 с.Велика Озимина вул.Дублянська, 24, с.Велика Озимина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81478 (Школа, фойє) мала

461069 с.Мала Озимина вул.В.Федика, 12, с.Мала Озимина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81478 (Народний дім, актова зала) мала

461070 с.Верхівці вул.Шевченка, 18, с.Верхівці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81421 (Народний дім, актова зала) Середня

461071 с.Рогізно вул.Сонячна, 5, с.Рогізно, Самбірський р-н, Львівська обл., 81421 (Народний дім, актова зала) мала

461072 с.Викоти вул.Шевченка, 77, с.Викоти, Самбірський р-н, Львівська обл., 81454 (Народний дім, актова зала) Середня

461073 с.Вільшаник, с.Глибоч, с.Трояни вул.Л. Українки, 1А, с.Вільшаник, Самбірський р-н, Львівська обл., 81481 (Народний дім, актова зала) Середня

461074 с.Черхава вул.І. Франка, 36, с.Черхава, Самбірський р-н, Львівська обл., 81481 (Народний дім, актова зала) мала

461075 с.Баранівці, с.Малі Баранівці вул.Василенко, 82, с.Баранівці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81424 (Народний дім, актова зала) Середня

461076 с.Берестяни вул.М. Шашкевича, 61, с.Берестяни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81423 (Народний дім, актова зала) мала

461077 с.Воля-Баранецька, с.Волиця, с.Копань вул.В. Цимбрили, 24, с.Воля-Баранецька, Самбірський р-н, Львівська обл., 81422 (Народний дім, актова зала) Середня

461078 с.Красниця, с.Міжгайці вул.Сонячна, 29, с.Міжгайці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81424 (Народний дім, актова зала) мала

461079 с.Вощанці вул.Центральна, 55, с.Вощанці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81432 (Народний дім, актова зала) мала

461080 с.Канафости вул.Пасічна, 3, с.Канафости, Самбірський р-н, Львівська обл., 81432 (Народний дім, актова зала) мала

461081 с.Воютичі, с.Заріччя(Бісковицька сільська територіальна громада), с.Язи вул.Шкільна, 21, с.Воютичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81453 (Народний дім, актова зала)
/
вул.Шкільна, 19, с.Воютичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81453
Велика

461082 с.Гординя вул.Ів.Франка, 99, с.Гординя, Самбірський р-н, Львівська обл., 81466 (Народний дім, актова зала) Середня

461083 с.Городище вул.Самбірська, 31, с.Городище, Самбірський р-н, Львівська обл., 81477 (Народний дім, актова зала) мала

461084 с.Сіде вул.Заставна, 1, с.Сіде, Самбірський р-н, Львівська обл., 81478 (Школа, фойє) мала

461085 смт Дубляни – вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Завадка, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Коновальця, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Маслозаводська, вул.Молодіжна, вул.Пекарська, вул.Почтова, вул.Сагайдачного, вул.Січ.Стрільців, вул.Сонячна, вул.Ст. Бандери, вул.Тиха, вул.Чорновола, вул.Шевченка вул.Шевченка, 29, смт Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81470 (Народний дім №1, актова зала) Середня

461086 смт Дубляни – вул.Ів.Франка, вул.Шухевича вул.Ів.Франка, 58, смт Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81470 (Народний дім №2, актова зала) мала

461087 с.Калинів вул.Самбірська, 2, с.Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81464 (Народний дім, актова зала) мала

461088 с.Кружики вул.Сагайдачного, 1, с.Кружики, Самбірський р-н, Львівська обл., 81464 (Народний дім, актова зала) мала

461089 с.Корналовичі вул.Грушевського, 12, с.Корналовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81463 (комунальний заклад "Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Рідний дім", спортивна зала) Середня

461090 с.Бірчиці, с.Нові Бірчиці вул.Центральна, 27, с.Бірчиці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81425 (Народний дім, актова зала) мала

461091 с.Корничі вул.Шкільна, 1А, с.Корничі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81425 (Школа, фойє) мала

461092 с.Кульчиці вул.Д.Поливки, 196, с.Кульчиці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81476 (Навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня

461093 с.Ваньковичі вул.Стрілецька, 9, с.Ваньковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81433 (Народний дім, актова зала) мала

461094 с.Купновичі вул.Стрілецька, 2, с.Купновичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81433 (Народний дім, актова зала) мала

461095 с.Нижнє(Рудківська міська територіальна громада) вул.Зелена, 3, с.Нижнє, Самбірський р-н, Львівська обл., 81433 (Народний дім, актова зала) мала

461096 с.Залужани вул.Січових стрільців, 2, с.Залужани, Самбірський р-н, Львівська обл., 81472 (Школа, фойє) мала

461097 с.Лука вул.Шкільна, 12, с.Лука, Самбірський р-н, Львівська обл., 81472 (Школа, фойє) мала

461098 с.Майнич вул.Шевченка, 30, с.Майнич, Самбірський р-н, Львівська обл., 81472 (Народний дім, актова зала) мала

461099 с.Загір’я(Рудківська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 13, с.Луки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435 (Народний дім, актова зала) Середня

461100 с.Луки вул.Шкільна, 11, с.Луки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435 (Навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня

461101 с.Острів вул.Шкільна, 9, с.Острів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435 (Народний дім, актова зала) мала

461102 с.Чернихів вул.Ів.Франка, 47, с.Чернихів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435 (Народний дім, актова зала) мала

461103 с.Вістовичі вул.Шевченка, 49, с.Вістовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81444 (Народний дім, актова зала) мала

461104 с.Михайлевичі вул.Нова, 2, с.Михайлевичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81434 (Школа, фойє) Середня

461105 с.Шептичі вул.Весела, 16, с.Шептичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81434 (Народний дім, актова зала) мала

461106 с.Зарайське, с.Климівщина вул.Центральна, 38А, с.Зарайське, Самбірський р-н, Львівська обл., 81426 (Народний дім, актова зала) мала

461107 с.Ковиничі вул.Центральна, 13, с.Ковиничі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81426 (Народний дім, актова зала) мала

461108 с.Містковичі вул.Садова, 3, с.Містковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81426 (Адмінбудинок с.Містковичі, фойє) мала

461109 с.Лопушно вул.Підгір’я, 6, с.Лопушно, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485 (Народний дім, актова зала) мала

461110 с.Лукавиця вул.Центральна, 21, с.Лукавиця, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485 (Народний дім, актова зала) мала

461111 с.Монастирець вул.Центральна, 22А, с.Монастирець, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485 (Народний дім, актова зала) мала

461112 с.Сприня вул.Центральна, 62, с.Сприня, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485 (Народний дім, актова зала) мала

461113 с.Никловичі вул.Центральна, 2, с.Никловичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81430 (Никловицька сільська рада, актова зала) мала

461114 с.Загір’я(Рудківська міська територіальна громада), с.Орховичі вул.Центральна, 77, с.Орховичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81430 (Народний дім, актова зала) мала

461115 м.Новий Калинів пл.Авіації, 1А, м.Новий Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81464 (Народний дім, танцювальна зала) Велика

461116 с.Долобів вул.Шевченка, 69, с.Долобів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81437 (Школа, фойє) Середня

461117 с.Новосілки-Гостинні вул.Головна, 72, с.Новосілки-Гостинні, Самбірський р-н, Львівська обл., 81438 (Народний дім, актова зала) Середня

461118 с.Хлопчиці вул.Весела, 35, с.Хлопчиці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81436 (Школа, фойє) Середня

461119 с.Лановичі вул.Шкільна, 19, с.Лановичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81452 (Школа, фойє) мала

461120 с.Максимовичі вул.І.Франка, 144, с.Максимовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81451 (Народний дім, актова зала) мала

461121 с.П’яновичі, с.Тарава вул.Центральна, 8, с.П’яновичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81450 (Народний дім, актова зала) мала

461122 с.Підгайчики вул.Шкільна, 69, с.Підгайчики, Самбірський р-н, Львівська обл., 81444 (Народний дім, актова зала) Велика

461123 с.Конюшки-Королівські, с.Конюшки-Тулиголівські, с.Круковець вул.Центральна, 26, с.Конюшки-Королівські, Самбірський р-н, Львівська обл., 81446 (Народний дім, актова зала) Середня

461124 с.Новий Острів вул.Центральна, 47, с.Новий Острів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81474 (Народний дім, актова зала) мала

461125 с.Погірці вул.Сонячна, 2, с.Погірці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81445 (Школа, актова зала) Середня

461126 с.Задністря вул.Галицька, 17А, с.Задністря, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473 (ФАП, фойє) мала

461127 с.Нагірне вул.Шевченка, 1, с.Нагірне, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473 (Народний дім, актова зала) Середня

461128 с.Ралівка – вул.Галицька: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 33, 35–35А, 37, 39, 41–270; вул.Грушевського, вул.Живущого, вул.Закрита, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кульчицька, вул.Кульчицька-бічна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Ставкова, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, с.Хатки вул.Галицька, 143, с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473 (Народний дім, актова зала) Середня

461129 с.Ралівка – вул.Бандрівського, вул.В.Великого, вул.Відродження, вул.Галицька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30–32, 34, 36, 38, 40–40А; вул.Галицька бічна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Заводська бічна, вул.І.Франка, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Павлика, вул.Розділена, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шевчука вул.І.Франка, 27, с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473 (Школа, фойє) Середня

461130 с.Ралівка – вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Драгоманова, вул.Дружби, вул.Заньковецької, вул.Коротка, вул.Л.Українки, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Придністрянська, вул.Церковна, вул.Ясна, пров.Відкритий вул.І.Франка, 28, с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473 (Ралівська сільська рада, актова зала) Середня

461131 с.Роздільне вул.Шкільна, 34, с.Роздільне, Самбірський р-н, Львівська обл., 81432 (Школа, фойє) мала

461132 м.Рудки – вул.Банкова, вул.Гайдамацька, вул.Ів.Франка, вул.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Молочарська, вул.Онишкевича, вул.Пекарська, вул.Польова, вул.П.Орлика, вул.Садова: 26–26А, 28, 30, 32А, 35–59; вул.Стрілецька, вул.Стуса, вул.Східна, вул.Чайковського, вул.Чорновола, пл.Відродження пл.Відродження, 22, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440 (Народний дім, фойє, 1-й поверх) Середня

461133 м.Рудки – вул.Весела, вул.Весела бічна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Паркова бічна, вул.Садова: 1–25, 27–27А, 29, 31, 33–33Б; вул.Самбірська, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Топольна, вул.Фредро, вул.Церковна пл.Відродження, 22, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440 (Народний дім, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

461134 м.Рудки – вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Весняна, вул.Вишнянська, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Данилишина, вул.Довженка, вул.Електрична, вул.Зарічна, вул.Зарічна бічна, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Січ.Стрільців, вул.Ст.Бандери, вул.Ст.Бандери бічна, вул.Тиха, вул.Торгова, вул.Торгова бічна, вул.Шашкевича, вул.Шашкевича бічна, вул.Шевченка пл.Відродження, 22, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

461135 с.Вербівка, с.Колонія, с.Мала Вербівка вул.І. Франка, 59, с.Вербівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81420 (Народний дім, актова зала) мала

461136 с.Садковичі, с.Владипіль вул.Л. Українки, 8, с.Садковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81420 (Народний дім, актова зала) Середня

461140 с.Задністряни, с.Малинів вул.Миру, 1, с.Задністряни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81474 (Народний дім, актова зала) мала

461141 с.Подільці вул.Рудківська, 11, с.Подільці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81445 (Народний дім, актова зала) мала

461142 с.Сусолів вул.Центральна, 3, с.Сусолів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81448 (Народний дім, глядацька зала) Середня

461143 с.Колбаєвичі вул.Шевченка, 1, с.Колбаєвичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81443 (Народний дім, актова зала) мала

461144 с.Чайковичі вул.Січових Стрільців, 20, с.Чайковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81442 (Народний дім, актова зала) Середня

461145 с.Бережниця, с.Млин вул.Вишнева, 151, с.Бережниця, Самбірський р-н, Львівська обл., 81480 (Народний дім, актова зала) мала

461146 с.Чуква вул.Шкільна, 45, с.Чуква, Самбірський р-н, Львівська обл., 81480 (Народний дім, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
460221 Комунальне некомерційне підприємство "Городоцька центральна районна лікарня" Городоцької районної ради Львівської області вул.М.Коцюбинського, 18, м.Городок, Львівський р-н, Львівська обл., 81500 Мала
460830 Комунальне некомерційне підприємство "Мостиська центральна районна лікарня" Мостиської районної ради Львівської області вул.Перемишльська, 9, м.Мостиська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81300 Мала
461147 Комунальне некомерційне підприємство "Рудківська лікарня" вул.Шевченка, 15А, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440 Мала