Львівська область - одномандатний виборчий округ №122

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Яворівської РДА

113

Відділ ведення ДРВ Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради

1

Відділ ведення ДРВ Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради

14

Відділ ведення ДРВ Львівської РДА

75

Відділ ведення ДРВ апарату Червоноградської РДА

2

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
460419 с.Річки вул.Шевченка, 16, с.Річки, Львівський р-н, Львівська обл., 80310 (сільська рада, зала урочистих подій, 1-й поверх) Середня

460420 с.Рата вул.П.Ратенського, 8А, с.Рата, Львівський р-н, Львівська обл., 80310 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460421 с.Шабельня вул.Моріна, 54, с.Шабельня, Львівський р-н, Львівська обл., 80311 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460422 с.Забір’я вул.Центральна, 67, с.Забір’я, Львівський р-н, Львівська обл., 80313 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

460423 с.Синьковичі вул.Клубна, 17, с.Синьковичі, Львівський р-н, Львівська обл., 80314 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) мала

460424 с.Гійче вул.Шкільна, 1, с.Гійче, Львівський р-н, Львівська обл., 80314 (школа, актова зала, 1-й поверх) Велика

460425 с.Волиця вул.академіка Возняка, 239, с.Волиця, Львівський р-н, Львівська обл., 80315 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика

460426 с.Дев’ятир вул.Центральна, народний дім, с.Дев’ятир, Львівський р-н, Львівська обл., 80321 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460427 с.Потелич – вул.Прикордонна, Застава ’Борове’ вул.Прикордонна, 24А, с.Борове, Львівський р-н, Львівська обл., 80320 (народний дім, актова зала, 1-й повер) мала

460428 с.Потелич – вул.В.Стуса, вул.Гірська, вул.Грушевського, вул.Дев’ятирська, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.К.Саковича, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миколи Федуса, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні, вул.Нова, вул.Проектна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, с.Гута Обединська вул.Центральна, 111А, с.Потелич, Львівський р-н, Львівська обл., 80320 (школа, актова зала, 2-й поверх) Велика

460429 с.Потелич – вул.Шевченка вул.Шевченка, 55А, с.Клебани, Львівський р-н, Львівська обл., 80320 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460430 м.Рава-Руська – вул.А.Твердохліба, вул.Галицька, вул.Д.Галицького, вул.Електрична, вул.Залізної Дивізії, вул.Зелена, вул.І.Гонти, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Княжа, вул.Козацька, вул.Лещуків, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Люблінська, вул.М.Грушевського, вул.Медова, вул.Митна, вул.М.Леонтовича, вул.Молодіжна, вул.М.Тарнавського, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Полкова, вул.Проектна, вул.Проїздна, вул.Промислова, вул.Стрілецька, вул.Торгова, вул.У.Кармелюка, вул.Я.Мудрого вул.Я.Мудрого, 8, м.Рава-Руська, Львівський р-н, Львівська обл., 80316 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Велика

460431 м.Рава-Руська – вул.Березовського композитора, вул.Бічна Володимира Великого, вул.Бічна Львівська, вул.Бічна Ратенського, вул.Богачевської, вул.В.Великого, вул.Великомостівська, вул.Вокзальна, вул.Г.Сковороди, вул.Двірцева, вул.Довга, вул.Драгоманова, вул.Єви Косоноцької, вул.Є.Коновальця, вул.Залізнична, вул.Замкнута, вул.Заньковецької, вул.Зоряна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.М.Коцюбинського, вул.Могильницького, вул.М.Чурай, вул.О.Кобилянської, вул.Підлісна, вул.Піскова, вул.Польова, вул.Ратенська, вул.Руська, вул.С.Наливайка, вул.Соснова, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Широка вул.В.Великого, 85, м.Рава-Руська, Львівський р-н, Львівська обл., 80316 (лісгосп, приміщення для зборів, 1-й поверх) Велика

460432 м.Рава-Руська – вул.Березова, вул.Б.Лепкого, вул.Бортнянського, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербицького, вул.В.Івасюка, вул.Вовковицька, вул.Воїнів УПА, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Дніпра, вул.Героїв Крут, вул.гетьмана Полуботка, вул.Григоренка, вул.Грінченка, вул.Гуцульська, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Залізняка, вул.І.Багряного, вул.І.Білозіра, вул.І.Богуна, вул.І.Мазепи, вул.І.Сірка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Калинова, вул.Калнишевського, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Романа, вул.Коротка, вул.Липник, вул.Л.Мартовича, вул.Л.Ревуцького, вул.М.Хвильового, вул.Набережна, вул.Немирівська, вул.Н.Яремчука, вул.Огородова, вул.Озерна, вул.О.Новаківського, вул.Опришків, вул.О.Пчілки, вул.Оріхова, вул.О.Теліги, вул.Пекарська, вул.Перемоги, вул.П.Куліша, вул.Потелицька, вул.Просвіти, вул.Пушкіна, вул.Розточчя, вул.Роксолани, вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Святої Трійці, вул.Селянська, вул.Січових Стрільців, вул.Сніжна, вул.Сонячна, вул.Сотника Еми, вул.Союзу Українок, вул.С.Руданського, вул.Тернопільська, вул.Тиха, вул.Ю.Кондратюка, вул.1-го Грудня, вул.1-го Листопада, вул.22-го Січня, вул.41-ї Стрілецької Дивізії, вул.91-го Прикордонного загону вул.1-го Листопада, 2, м.Рава-Руська, Львівський р-н, Львівська обл., 80316 (гуртожиток ліцею, актова зала, 1-й поверх) Велика

460433 с.Лужки, с.Равське вул.Равське, 90, с.Равське, Львівський р-н, Львівська обл., 80318 (народний дім, зала для глядачів, 1-й поверх) мала

460434 с.Голокам’янка, с.Малий вул.Голокам’янка, 41, с.Голокам’янка, Львівський р-н, Львівська обл., 80318 (народний дім, зала для глядачів, 1-й поверх) мала

460435 с.Дубрівка, с.Йоничі вул.Дубрівка, 102, с.Дубрівка, Львівський р-н, Львівська обл., 80326 (народний дім, зала для глядачів, 1-й поверх) мала

460436 с.Луцики, с.Старе Село вул.Гончарі, 40, с.Старе Село, Львівський р-н, Львівська обл., 80318 (народний дім, зала для глядачів, 1-й поверх) мала

460437 с.Липник, с.Загір’я вул.Гайові, 75, с.Липник, Львівський р-н, Львівська обл., 80318 (народний дім, зала для глядачів, 1-й поверх) Середня

460438 с.Помлинів вул.Помлинів, 54, с.Помлинів, Львівський р-н, Львівська обл., 80318 (народний дім, зала для глядачів, 1-й поверх) мала

460439 с.Нова Кам’янка, с.Березина, с.Думи, с.Мощана пл.Лесі Українки, 3, с.Нова Кам’янка, Львівський р-н, Львівська обл., 80330 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460440 с.Миляво, с.Пирятин вул.Повстанська, 25, с.Пирятин, Львівський р-н, Львівська обл., 80333 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460441 с.Бишків, с.Бучми, с.Лущики вул.Центральна, 18, с.Бишків, Львівський р-н, Львівська обл., 80333 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460442 с.Боброїди, с.Кулиничі вул.М.Грушевського, 3, с.Боброїди, Львівський р-н, Львівська обл., 80334 (школа, каб.5, 1-й поверх) мала

460443 с.Любеля вул.Шевченка, 55Б, с.Любеля, Львівський р-н, Львівська обл., 80331 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460444 с.Боянець, с.Верини вул.Ів.Франка, 3В, с.Боянець, Червоноградський р-н, Львівська обл., 80340 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460445 с.Купичволя вул.Підлісна, 1, с.Купичволя, Червоноградський р-н, Львівська обл., 80341 (народний дім, актова зала, 1-й поверх)
/
вул.Свободи, 40, с.Купичволя, Червоноградський р-н, Львівська обл., 80341
Середня

460446 с.Монастирок вул.Л.Мартовича, 4А, с.Монастирок, Львівський р-н, Львівська обл., 80326 (школа, кабінет початкового класу, 1-й поверх) Середня

460447 с.Замок вул.Шевченка, 61А, с.Замок, Львівський р-н, Львівська обл., 80322 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460448 с.Кам’яна Гора вул.Богдана Хмельницького, 58А, с.Кам’яна Гора, Львівський р-н, Львівська обл., 80324 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

460449 с.Погарисько вул.Івана Франка, 33Б, с.Погарисько, Львівський р-н, Львівська обл., 80322 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460450 с.Думичі(Магерівська селищна громада) вул.Лесі Українки, 35А, с.Думичі, Львівський р-н, Львівська обл., 80323 (школа, кабінет початкових класів, 1-й поверх) мала

460451 с.Підлісся, с.Думичі(Магерівська селищна громада) вул.Підліссянська, 63А, с.Підлісся, Львівський р-н, Львівська обл., 80327 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460452 с.Зубейки вул.Л.Мартовича, 46А, с.Зубейки, Львівський р-н, Львівська обл., 80335 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460453 с.Лавриків, с.Бабії, с.Віхті, с.Кіпті, с.Мавдрики, с.Окопи, с.Панчищини вул.Клубна, 2Б, с.Лавриків, Львівський р-н, Львівська обл., 80335 (народний дім, зала урочистих подій, 1-й поверх) Середня

460454 с.Городжів вул.Центральна, 54В, с.Городжів, Львівський р-н, Львівська обл., 80336 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460455 с.Добросин, с.Зарище пл.40-річчя Перемоги, 3, с.Добросин, Львівський р-н, Львівська обл., 80337 (сільська рада, зала урочистих подій, 1-й поверх) Велика

460456 с.Пили вул.Шкільна, 59Б, с.Пили, Львівський р-н, Львівська обл., 80337 (школа, клас початкового навчання, 1-й поверх) мала

460457 с.Замочок, с.Галасі, с.Діброва, с.Сороки, с.Школярі вул.Шевченка, 113А, с.Замочок, Львівський р-н, Львівська обл., 80338 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460458 с.Кулява вул.1 Травня, 1А, с.Кулява, Львівський р-н, Львівська обл., 80342 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460459 с.Деревня вул.Т.Г.Шевченка, 52, с.Деревня, Львівський р-н, Львівська обл., 80342 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460460 с.Туринка вул.Б.Хмельницького, 44, с.Туринка, Львівський р-н, Львівська обл., 80342 (школа, актова зала, 2-й поверх) Велика

460461 с.В’язова вул.Л.Українки, 27, с.В’язова, Львівський р-н, Львівська обл., 80344 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460462 смт Магерів, с.Бірки, с.Велике Передмістя вул.Жовківська, 34, смт Магерів, Львівський р-н, Львівська обл., 80327 (школа, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

460463 с.Хитрейки, с.Цитуля вул.Шкільна, 52, с.Хитрейки, Львівський р-н, Львівська обл., 80339 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460464 с.Кунин, с.Бір-Кунинський, с.Гринчуки вул.Богдана Хмельницького, 76, с.Кунин, Львівський р-н, Львівська обл., 80339 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460465 с.Воля-Висоцька вул.Сонячна, 19, с.Воля-Висоцька, Львівський р-н, Львівська обл., 80350 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460466 с.Крехів, с.Крута Долина, с.Руда-Крехівська вул.Б.Хмельницького, 54, с.Крехів, Львівський р-н, Львівська обл., 80352 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460467 с.Козулька, с.Майдан, с.Папірня, с.Фійна вул.Т.Шевченка, 54, с.Фійна, Львівський р-н, Львівська обл., 80352 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460468 с.Завади, с.Глинськ вул.Л.Українки, 2, с.Глинськ, Львівський р-н, Львівська обл., 80351 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460469 м.Жовква – вул.Бічна Дорошенка, вул.Василіанська, вул.Винниківська, вул.Возняка, вул.Воїнів УПА, вул.Вокзальна, вул.Воробкевича, вул.В.Стуса, вул.Гонти, вул.Данила Галицького, вул.Дорошенка, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коротка, вул.Крип’якевича, вул.Крута, вул.Курбаса, вул.Ломоносова, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Підкови, вул.Помаранчової Революції, вул.П.Орлика, вул.Розточчя, вул.Роксолани, вул.Рутковича, вул.С.Бандери, вул.Скрипника, вул.Труша, вул.Шпитальна, вул.22-го Січня, вул.8-го Березня, пл.Вічева, пл.Є.Коновальця вул.Набережна, 2, м.Жовква, Львівський р-н, Львівська обл., 80300 (школа №3, актова зала, 1-й поврх) Велика

460470 м.Жовква – вул.Аркаса, вул.Бічна Лісна, вул.Богдана Ступки, вул.Богуна, вул.Буцманюка, вул.Визволення, вул.Воїнів Афганців, вул.Гайдара, вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Грінченка, вул.Грушевського, вул.Д.Вітовського, вул.Є.Козака, вул.І.Білозіра, вул.І.Виговського, вул.Калнишевського, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Ігоря, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Людкевича, вул.Павла Щасливого, вул.Південна, вул.Полтавська, вул.Полуботка, вул.Равська, вул.С.Ковалевської, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Тарнавського, вул.Тесленка, вул.Ціолковського, вул.Чайковського, вул.Шашкевича, вул.Яворницького вул.Лісна, 3, м.Жовква, Львівський р-н, Львівська обл., 80300 (лісгосп, актова зала, 1-й поверх) Велика

460471 м.Жовква – вул.Вербицького, вул.Гагаріна: 9–42; вул.Львівська, вул.Святої Трійці, вул.С.Петлюри, вул.Чубинського вул.Львівська, 37, м.Жовква, Львівський р-н, Львівська обл., 80300 (районний народний дім, мала зала, 1-й поверх) Велика

460472 м.Жовква – вул.Бічна Б.Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.В.Касараба, вул.Володимира Великого, вул.Гагаріна: 1–8; вул.Гасина, вул.Джерельна, вул.Добробут, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Івана Сірка, вул.Квіткова, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Крушельницької, вул.Лебедина, вул.Липова, вул.О.Кобилянської, вул.Пільна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Наливайка, вул.Срібна, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Львівська, 25, м.Жовква, Львівський р-н, Львівська обл., 80300 (школа мистецтв, актова зала, 2-й поверх) Велика

460473 м.Жовква – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Чорновола, вул.Довженка, вул.Заньковецької, вул.І.Мазепи, вул.І.Франка, вул.Й.Сліпого, вул.Кармелюка, вул.Левицького, вул.Миру, вул.О.Довбуша, вул.Січових Стрільців, вул.Хвильового, вул.Шевченка вул.Львівська, 7, м.Жовква, Львівський р-н, Львівська обл., 80300 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

460474 с.Блищиводи, с.Малі Передримихи, с.Чистопілля вул.Гагаріна, 2, с.Блищиводи, Львівський р-н, Львівська обл., 80360 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460475 с.Зіболки, с.Гори, с.Дернівка вул.Шевченка, 2, с.Зіболки, Львівський р-н, Львівська обл., 80360 (школа, актова зала, 2-й поверх) Середня

460476 с.Великі Передримихи, с.Нагірці вул.Незалежності, 62, с.Великі Передримихи, Львівський р-н, Львівська обл., 80361 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460477 с.Нова Скварява, с.Липники вул.Дорошенка, 9, с.Нова Скварява, Львівський р-н, Львівська обл., 80353 (сільська рада, зала урочистих подій, 1-й поверх) Середня

460478 с.Стара Скварява вул.Шевченка, 4А, с.Стара Скварява, Львівський р-н, Львівська обл., 80354 (народний дім, фойє, 1-й поверх) Середня

460479 с.Сопошин вул.Василя Стуса, 13, с.Сопошин, Львівський р-н, Львівська обл., 80356 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460480 с.Мацошин вул.Центральна, 94, с.Мацошин, Львівський р-н, Львівська обл., 80357 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

460481 с.Смереків, с.Перемивки вул.Центральна, 20, с.Смереків, Львівський р-н, Львівська обл., 80358 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

460482 с.Мокротин, с.Відродження, с.Копанка, с.Поляни, с.Тернів вул.Кут-1, 12А, с.Мокротин, Львівський р-н, Львівська обл., 80355 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460483 с.Могиляни вул.Б.Хмельницького, 22, с.Могиляни, Львівський р-н, Львівська обл., 80361 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460484 с.Артасів вул.Яремчука, 1, с.Артасів, Львівський р-н, Львівська обл., 80361 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460485 с.Зарудці вул.І.Франка, 72, с.Зарудці, Львівський р-н, Львівська обл., 80376 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460486 с.Зашків вул.Є.Коновальця, 165, с.Зашків, Львівський р-н, Львівська обл., 80375 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460487 с.Завадів вул.Т.Шевченка, 52, с.Завадів, Львівський р-н, Львівська обл., 80375 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460488 с.Мервичі вул.Залізнична, 1, с.Мервичі, Львівський р-н, Львівська обл., 80370 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460489 с.Костеїв вул.Городня, 2, с.Костеїв, Львівський р-н, Львівська обл., 80370 (народний дім, актова зала, 2-й поверх) мала

460490 смт Куликів – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Бр.Диких, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Гагаріна, вул.Жовківська, вул.Загорода, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Калнишевського, вул.Крушельницької, вул.Л.Курбаса, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Миколайчука, вул.М.Чурай, вул.Нечая, вул.Проектна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Стуса, вул.Тениста, вул.Тімірязєва, вул.Хвильового, вул.Чайковського, вул.Шашкевича, вул.Яворницького пл.Незалежності, 24, смт Куликів, Львівський р-н, Львівська обл., 80362 (народний дім, зала урочистих подій, 1-й поверх) Велика

460491 смт Куликів – вул.А.Турчинської, вул.Воїнів УПА, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Ж.Ісаханяна, вул.Затишна, вул.І.Гонти, вул.Коновальця, вул.Костеївська, вул.Костюка, вул.Львівська, вул.Людкевича, вул.Мазепи, вул.Пушкіна, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.Шептицького, пл.Незалежності, пров.Польовий вул.Винниченка, 1, смт Куликів, Львівський р-н, Львівська обл., 80362 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

460492 с.Звертів вул.УПА, 98, с.Звертів, Львівський р-н, Львівська обл., 80374 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460493 с.Надичі, с.Гребінці вул.Шевченка, 39, с.Гребінці, Львівський р-н, Львівська обл., 80362 (школа, кабінет української мови і літератури, 1-й поверх) Середня

460494 с.Кошелів, с.Нове Село вул.Шевченка, 26, с.Нове Село, Львівський р-н, Львівська обл., 80362 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460495 с.Віднів вул.Батівка, 16, с.Віднів, Львівський р-н, Львівська обл., 80374 (дошкільний навчальний заклад, фойє, 1-й поверх) мала

460496 с.Сулимів вул.Центральна, 9А, с.Сулимів, Львівський р-н, Львівська обл., 80374 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460497 с.Стронятин вул.Незалежності, 43, с.Стронятин, Львівський р-н, Львівська обл., 80362 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460498 с.Великий Дорошів, с.Малий Дорошів вул.Лисенка, 1Б, с.Великий Дорошів, Львівський р-н, Львівська обл., 80364 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

460499 с.Гряда, с.Воля-Гомулецька вул.Т.Шевченка, 40, с.Гряда, Львівський р-н, Львівська обл., 80380 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460500 с.Збиранка, с.Малі Грибовичі вул.Зелена, 5, с.Малі Грибовичі, Львівський р-н, Львівська обл., 80380 (школа, клас початкового навчання, 1-й поверх) мала

460501 с.Великі Грибовичі вул.В.Стуса, 1А, с.Великі Грибовичі, Львівський р-н, Львівська обл., 80380 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

460502 м.Дубляни – вул.Володимира Великого, вул.Данила Галицького, вул.Дачна, вул.Олекси Довбуша, вул.Тараса Шевченка: 1–3А, 7, 9, 11–11А, 13, 17–36; вул.Тараса Шевченка, 21, м.Дубляни, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 80381 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

460503 м.Дубляни – вул.Тараса Шевченка: 6, 8, 10, 12, 14–16; вул.Тараса Шевченка, 8, м.Дубляни, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 80381 (Гуртожиток ЛДАУ, читальна зала, 1-й поверх) Середня

460504 м.Дубляни – вул.Андрея Шептицького, вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стефаника, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Миколайчука, вул.Івана Підкови, вул.Івана Франка, вул.Коротка, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Маркіяна Шашкевича, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Незалежності, вул.Олени Пчілки, вул.Ольги Кобилянської, вул.Панаса Мирного, вул.Петра Сагайдачного, вул.Романа Шухевича, вул.Січових Стрільців, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери, вул.Степана Турчака, вул.Тиха, вул.Ярослава Мудрого вул.Богдана Хмельницького, 1, м.Дубляни, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 80381 (народний дім, глядацька зала, 1-й поверх) Велика

460505 м.Дубляни – вул.Барвінського, вул.Бічна Інститутська, вул.Богдана Лепкого, вул.Ботанічна, вул.Б.Ступки, вул.Василя Стуса, вул.Весела, вул.Володимира Івасюка, вул.Волошкова, вул.В.Симоненка, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Кияка, вул.Європейська, вул.Жовківська, вул.Зелена, вул.Івана Сірка, вул.Інститутська, вул.Квітки Цісик, вул.Київська, вул.Княжа, вул.Козацька, вул.Куліша, вул.Л.Мартовича, вул.Львівська, вул.Малехівська, вул.Малинова, вул.Мужня, вул.М.Хвильового, вул.Назарія Яремчука, вул.О.Басараб, вул.Олександра Довженка, вул.О.Теліги, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.П.Орлика, вул.Роксолани, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Скала-Старицького, вул.Сміливих, вул.Сонячна, вул.Студентська, вул.Чумацька, вул.Ю.Іллєнка, вул.Ю.Липи вул.Студентська, 5, м.Дубляни, м.Львів, Львівський р-н, Львівська обл., 80381 (Дублянська міська рада, зала урочистих подій, 1-й поверх) Середня

460506 с.Ситихів вул.Ситихівська, 45, с.Ситихів, Львівський р-н, Львівська обл., 80382 (народний дім, глядацька зала, 1-й поверх) мала

460507 с.Малі Підліски вул.Вячеслава Чорновола, 2А, с.Малі Підліски, Львівський р-н, Львівська обл., 80382 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

460508 с.Малехів – вул.Андрея Шептицького, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галицька, вул.Героїв Крут, вул.гетьмана Мазепи, вул.Івана Гонти, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.княгині Ольги, вул.Л.Українки, вул.Миколи Хвильового, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Січових Стрільців, вул.Тараса Дороша, вул.Ярослава Мудрого вул.Шевченка, 1, с.Малехів, Львівський р-н, Львівська обл., 80383 (народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460509 с.Малехів – вул.Барвінського, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Жовківська, вул.І.Богуна, вул.ім.ген.Чупринки, вул.І.Підкови, вул.Калнишевського, вул.кн. Данила Галицького, вул.Кобилянської, вул.Крип’якевича, вул.Лісова, вул.М.Залізняка, вул.Наливайка, вул.о.Володимира Коновальця, вул.Озерна, вул.Поліська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької, вул.С.Петлюри, вул.Стуса, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Яблунева, просп.750-річчя Магдебурського права вул.о.Володимира Коновальця, 7, с.Малехів, Львівський р-н, Львівська обл., 80383 (школа, каб.1, 1-й поверх) Середня

461571 м.Яворів – вул.А.Шептицького, вул.Бічна Паркова, вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Валова Бічна, вул.Возз’єднання, вул.В.Яворського, вул.І.Загаєвича, вул.І.Котляревського, вул.І.Турянського, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Львівська: 1–47; вул.М.Лисенка, вул.М.Рильського, вул.М.Шашкевича, вул.Паркова, вул.Пилипа Орлика, вул.Північна, вул.П.Тичини, вул.Святоюрська: 2–29; вул.С.Стрільців, вул.Т.Шевченка, вул.9-го Травня, пл.Ринок вул.І.Франка, 10, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (будинок культури "Сокіл", актова зала) Велика

461572 м.Яворів – вул.Бортнянського, вул.Будівельна, вул.Героїв Крут, вул.Дружби, вул.Є.Коновальця, вул.Західна, вул.Зелена, вул.І.Севери, вул.Левада, вул.Марченка, вул.М.Залізняка, вул.О.Маковея, вул.Садова, пров.Краковецький, пров.Паара вул.Львівська, 18, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (гімназія, їдальня) Середня

461573 м.Яворів – вул.А.Леськіва, вул.Б.Хмельницького, вул.Видова, вул.В.Івасюка, вул.Волонтерська, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Героїв АТО, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гронського, вул.Г.Саса, вул.Є.Смука, вул.Заводська, вул.Загороди, вул.І.Виговського, вул.Ів.Хрестителя: 1–53; вул.І.Лехмінка, вул.І.Ляшенка, вул.Йосифа Сліпого, вул.Квітнева, вул.Кур’явка, вул.Лісна, вул.Майдан, вул.М.Вархоляка, вул.М.Вербицького, вул.Миру, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Н.Кобринської, вул.о.Андрія Пшепюрського, вул.о.Богдана Гнатиська, вул.О.Вишні, вул.О.Довженка, вул.о.Омеляна Ковча, вул.Польова, вул.П.Сагайдачного, вул.Ю.Липи, вул.Я.Мудрого, пров.Озерний, пров.Риболовецький, пров.Світлий вул.Святоюрська, 28, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (школа № 3, актова зала) Середня

461574 м.Яворів – вул.А.Міцкевича, вул.В.Великого, вул.В.Винниченка, вул.Вокзальна, вул.В.Стефаника, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Галицького, вул.Завадівська, вул.І.Богуна, вул.І.Мазепи, вул.І.Сірка, вул.К.Основ’яненко, вул.Кушпіта, вул.Львівська: 48–245; вул.М.Грушевського, вул.П.Гребінки, вул.Промислова, вул.С.Бандери, вул.С.Бриттана, вул.С.Наливайка, вул.Хімічна, пров.Залізничний, пров.Немирівський вул.Львівська, 98, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (клуб, зала) Велика

461575 м.Яворів – вул.Бічна Греблі, вул.В.Передмістя, вул.Гамалії, вул.Гребля, вул.І.Гонти, вул.І.Підкови, вул.Й.Лозинського, вул.Козацька, вул.Липнева, вул.Л.Курбаса, вул.М.Гоголя, вул.М.Заньковецької, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Кривоноса, вул.Монастирська, вул.М.Старицького, вул.О.Довбуша, вул.О.Пушкіна, вул.Партизанська, вул.Пасічна, вул.П.Беринди, вул.П.Дорошенка, вул.Річна, вул.Р.Шухевича, вул.Святоюрська: 30–109; вул.С.Руданського, вул.У.Кармелюка, вул.Шкільна, вул.Ю.Федьковича, пров.Затишний, пров.Річний вул.Святоюрська, 28, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (школа № 3, спортивна зала) Велика

461576 м.Яворів – вул.Ів.Хрестителя: 78–98; вул.Ів.Хрестителя, 54, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (школа, актова зала) Середня

461577 м.Яворів – вул.Військова частина А0998, вул.Ів.Хрестителя: 55–76, ОФ.ГУРТ №2; вул.Підсоснина, вул.хут. Полусини вул.Ів.Хрестителя, 54, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 (школа, спортивна зала) Середня

461578 м.Новояворівськ – вул.І.Франка, вул.Львівська: 19–53; вул.С.Бандери: 28–34; вул.С.Стрільців: 13; вул.С.Стрільців, 9, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (школа № 1, їдальня, 1-й поверх.) Велика

461579 м.Новояворівськ – вул.Львівська: 9–17; вул.С.Бандери: 14, 16, 20–26; вул.С.Стрільців: 11, 20; вул.С.Стрільців, 9, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (школа №1, актова зала, 2-й поверх.) Велика

461580 м.Новояворівськ – вул.А.Шептицького, вул.С.Стрільців: 2–4, 6–10; вул.С.Стрільців, 7, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (школа №2, фойє, 1-й поверх.) Велика

461581 м.Новояворівськ – вул.Зелена, вул.С.Бандери: 2, 4–6, 8; с.Когути, с.Стені вул.С.Стрільців, 7, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (школа№2, їдальня, 1-й поверх.) Середня

461582 м.Новояворівськ – вул.С.Бандери: 10, 12, 18; вул.С.Стрільців: 1, 5; вул.С.Стрільців, 3, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (школа мистецтв, актова зала, 1-й поверх.) Середня

461583 м.Новояворівськ – вул.КСТ"Монтажник", вул.КСТ"Приміський садівник", вул.Львівська: 1–7; вул.С.Стрільців: 12, 16–18; вул.С.Стрільців, 14, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (ліцей, актова зала, 2-й поверх) Середня

461584 м.Новояворівськ – вул.Героїв Майдану, вул.Приозерна: 3В; вул.Садова, вул.Т.Шевченка: 15–26; вул.Шклівська, вул.Ю.Липи: 2, 4; вул.50-річчя УПА вул.Т.Шевченка, 1, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (ПК"Кристал", фойє, 1-й поверх) Велика

461585 м.Новояворівськ – вул.І.Мазепи: 1–5; вул.С.Бандери: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Т.Шевченка, 1, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (ПК "Кристал", виставковий зал, 1-й поверх.) Велика

461586 м.Новояворівськ – вул.Приозерна: 3А–3Б, 3Г–5; вул.Т.Шевченка: 2–14; вул.Т.Шевченка, 2, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 (міська рада, сесійна зала, 2-й поверх) Середня

461587 м.Новояворівськ – вул.М.Вербицького: 3, 12, 24; вул.Р.Шухевича, вул.С.Бандери: 1; вул.Р.Шухевича, 3, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81054 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

461588 м.Новояворівськ – вул.М.Вербицького: 6–11, 13–20, 97–99; вул.Ю.Липи: 1–1А, 3, 5–16; вул.Р.Шухевича, 5, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81054 (школа, реакреація, 1-й поверх.) Велика

461589 м.Новояворівськ – вул.І.Мазепи: 7–9А; вул.М.Вербицького: 1–1А, 11А, 22; вул.Р.Шухевича, 5, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81054 (школа №3, шкільна їдальня, 1-й поверх) Середня

461590 смт Івано-Франкове – вул.Бічна Великопільська, вул.Бічна Залісся, вул.В.Великого, вул.Великопільська, вул.Визволення, вул.Залісся, вул.Івано Франкове, вул.І.Франка, вул.Кн.Ольги, вул.Князя Романа, вул.Космонавтів, вул.Костюшко, вул.Крута, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.М.Грушевського, вул.М.Лисенка, вул.Наукова, вул.Нова, вул.О.Маковея, вул.Перемоги, вул.П.Полуботка, вул.П.Сагайдачного, вул.Р.Шухевича, вул.С.Стрільців, вул.Ю.Липи, пров.Підкови вул.І.Франка, 2, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070 (опорний заклад Івано-Франківської ЗОШ ім.Івана Франка, їдальня) Велика

461591 смт Івано-Франкове – вул.А.Міцкевича, вул.А.Шептицького, вул.Березовського, вул.Бічна Садова, вул.Богунська, вул.Булава, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Є.Коновальця, вул.Залізнична, вул.І.Гонти, вул.І.Мазепи, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Коротка, вул.Лісна, вул.Миру, вул.М.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.О.Довженка, вул.Озерна, вул.П.Дорошенка, вул.Садова, вул.Симиренка, вул.Т.Шевченка, вул.Хмелюка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Яворівська: 1–30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46–46Б, 48; вул.Янівська, пл.Ринок, пров.Бічний Юності, пров.Юності пл.Ринок, 13, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070 (1-й поверх ДНЗ "ХПТУ ім.Йосипа Станька", їдальня, 1-й поверх) Велика

461592 смт Івано-Франкове – вул.В.Стефаника, вул.В.Терешкова, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.І.Підкови, вул.Квітнева, вул.Коліївщини, вул.Крушельницької, вул.Лелехівська, вул.М.Вербицького, вул.Молодіжна, вул.М.Шашкевича, вул.Новицького, вул.О.Довбуша, вул.П.Тичини, вул.Романівка, вул.С.Бандери, вул.Світла, вул.Сірка І., вул.Сонячна, вул.Яворівська: 31–31 к.7, 33–35А, 37–37А, 39, 41, 43, 45–45 к.12, 47–47 к.10, 49; вул.Яворницького, вул.Я.Мудрого, вул.1-го Грудня, вул.24-го Серпня, пров.Лісовий, пров.Я.Мудрого вул.Зелена, 23, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070 (адмінбудинок націлнального парку, виставкова зала) Середня

461593 с.Лелехівка вул.8-го Березня, 46, с.Лелехівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81071 (шеола, актова зала) мала

461594 с.Верещиця вул.Лісна, 1А, с.Верещиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81046 (школа, фойє) мала

461595 смт Краковець пл.Р.Шухевича, 1, смт Краковець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81033 (Народний дім, зала) Середня

461596 с.Брожки, с.Передвір’я пл.Ринок, 5, с.Передвір’я, Яворівський р-н, Львівська обл., 81033 (клуб, зала) мала

461597 с.Мор’янці вул.Т.Шевченка, 71, с.Мор’янці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81036 (клуб, зала) мала

461598 с.Глиниці – вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Садова, вул.Т.Шевченка: 2–99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 117, 121–123, 127, 131, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 151, 157, 159, 161–167, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 193, 195, 197; вул.б/н вул.Т.Шевченка, 14, с.Глиниці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81035 (народний дім №1, зала) Середня

461599 с.Глиниці – вул.М.Вербицького, вул.Сарнівська, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка: 100, 102, 104, 106, 108, 110–112, 114–116, 118, 124–126, 128–130, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148–150, 152–156, 158, 160, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182–190, 194, 196, 198–347; вул.Церковна, вул.Шкільна вул.Т.Шевченка, 166, с.Глиниці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81035 (народний дім №2, зала) мала

461600 смт Немирів – вул.А.Шептицького, вул.Бічна Т.Шевченка, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.Воля, вул.В.Стуса, вул.Джерельна, вул.Д.Яворницького, вул.Жовтнева, вул.Зах.Вали, вул.Зелена, вул.Ісаєва, вул.І.Франка: 2–18; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Магерівська, вул.Мартиновича, вул.Мартовича, вул.М.Вербицького, вул.М.Грушевського, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Довженка, вул.Парипси, вул.Польова, вул.Природна, вул.Промислова, вул.П.Сагайдачного, вул.П.Чубинського, вул.Равська, вул.Р.Шухевича, вул.С.Бандери, вул.Середина, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Стрілецька, вул.Східні Вали, вул.Т.Шевченка, вул.Яворівська, вул.Я.Галана, вул.Я.Мудрого, вул.1-го Грудня, пл.Ринок, вул.б/н, с.Середина вул.Т.Шевченка, 5, смт Немирів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81013 (народний дім, зала) Середня

461601 смт Немирів – вул.І.Франка: 1, 20–100; вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Слободяки, с.Воля, с.Руда, с.Слободяки вул.І.Франка, 75, смт Немирів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81013 (відділення відновлювального лікування "Яворівська центральна районна лікарня", фойє) Середня

461602 с.Великі Макари, с.Салаші, с.Шаварі вул.Перебудова, 35, с.Салаші, Яворівський р-н, Львівська обл., 81013 (народний дім, зала) мала

461603 смт Шкло – вул.А.Шептицького, вул.Бічна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І.Білозіра, вул.І.Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Корчака Мар’яна, вул.Лісна, вул.М.Вербицького, вул.Медова, вул.М.Заньковецької, вул.Миру, вул.Модеста Горницького, вул.Молодіжна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довженка, вул.О.Маковея, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.П.Сагайдачного: 13–13А, 15А, 17–17 к.2, 19–53; вул.Р.Кириченко, вул.Садова, вул.Слободи Богдана, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.С.Стрільців, вул.Т.Шевченка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Липи, вул.8-го Березня, пров.А.Міцкевича, пров.В.Великого, пров.Вільховий, пров.В.Стефаника, пров.В.Стуса, пров.В.Терешкової, пров.В.Чорновола, пров.Є.Коновальця, пров.І.Мазепи, пров.Й.Левицького, пров.Корольова, пров.Л.Курбаса, пров.Л.Українки, пров.М.Вовчка, пров.М.Глінки, пров.М.Грушевського, пров.М.Коцюбинського, пров.М.Лисенка, пров.М.Рильського, пров.О.Вишні, пров.Озерний, пров.О.Кобилянської, пров.О.Матвіїва, пров.О.Чайковського, пров.П.Андрусіва, пров.Пирогова, пров.П.Мирного, пров.П.Орлика, пров.П.Тичини, пров.Саксаганського, пров.С.Крушельницької, пров.Сонячний, пров.Старицького, пров.Ціалковського, пров.Червоної Калини, пров.Черемшини, пров.Чернишевського, пров.Шкільний, пров.Шкло, пров.9-го Травня вул.П.Сагайдачного, 1А, смт Шкло, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050 (школа, актова зала) Велика

461604 смт Шкло – вул.А.Гординського: 1–87; вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.В.Івасюка, вул.І.Котляревського, вул.Корончевського, вул.Л.Каденюка, вул.Львівська, вул.Мальовнича, вул.М.Гоголя, вул.О.Корончевського, вул.Параскевії, вул.П.Сагайдачного: 2–12, 14–15, 16, 18; вул.Сапилова Гора, вул.Хуторна, вул.Церковна, вул.Яблунева, вул.Я.Мудрого, пров.Д.Галицького, пров.Короткий, пров.Широкий вул.П.Сагайдачного, 75, смт Шкло, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050 (народний дім, зала) Середня

461605 смт Шкло – вул.А.Гординського: 87А–134; вул.А.Чехова, вул.Героїв Майдану, вул.Героїв УПА, вул.Європейська, вул.Золота, вул.Козача, вул.Курортна, вул.Незалежності, вул.Обслуговуючий кооператив "Синєочко", вул.Р.Шухевича, вул.Санаторська, вул.Срібна, вул.У.Кармелюка, пров.Вишневий, пров.Дачний, пров.Новий вул.Курортна, 1, смт Шкло, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050 (санаторій "Шкло", актова зала) Середня

461606 смт Шкло – Стадники, с.Солиги, с.Стадники 1А, с.Солиги, Яворівський р-н, Львівська обл., 81050 (адмінбудинок водоканалу, фойє) мала

461607 с.Бердихів вул.С.Бандери, 37, с.Бердихів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81064 (сільська рада, зал урочистих подій) Середня

461608 с.Підлуби вул.Шкільна, 27, с.Підлуби, Яворівський р-н, Львівська обл., 81066 (школа, актова зала) Середня

461609 с.Молошковичі вул.С.Бандери, 113, с.Молошковичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81065 (народний дім, зала) мала

461610 с.Бірки вул.Польова, 8А, с.Бірки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81092 (школа, актова зала) Велика

461611 с.Рокитне вул.Центральна, 1, с.Рокитне, Яворівський р-н, Львівська обл., 81092 (народний дім, зала) мала

461612 с.Бунів вул.Шкільна, 22, с.Бунів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81040 (школа, зала) Середня

461613 с.Іваники вул.С.Бандери, 3, с.Іваники, Яворівський р-н, Львівська обл., 81040 (народний дім, зал.) мала

461614 с.Великополе вул.Садова, 29, с.Великополе, Яворівський р-н, Львівська обл., 81075 (школа, актова зала.) мала

461615 с.Затока вул.Джерельна, 17, с.Затока, Яворівський р-н, Львівська обл., 81075 (народний дім, зал.) мала

461616 с.Вербляни, с.Калитяки вул.Центральна, 10, с.Вербляни, Яворівський р-н, Львівська обл., 81017 (народний дім, зала) Середня

461617 с.Гораєць, с.Дацьки, с.Пазиняки, с.Пісоцький, с.Ціпівки вул.Шкільна, 9, с.Пазиняки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81017 (школа, актова зала) Середня

461618 с.Дебрі, с.Коти, с.Хляни вул.Центральна, 54, с.Коти, Яворівський р-н, Львівська обл., 81019 (школа, фойє) Середня

461619 с.Віжомля вул.Д.Галицького, 42, с.Віжомля, Яворівський р-н, Львівська обл., 81067 (школа, актова зала) Середня

461620 с.Новосілки, с.Щиглі вул.Лісова, 18, с.Новосілки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81067 (народний дім, зала) мала

461621 с.Глинець, с.Чорнокунці вул.Червоної Калини, 70, с.Глинець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81067 (народний дім, зала) мала

461622 с.Вороців вул.Миру, 11А, с.Вороців, Яворівський р-н, Львівська обл., 81086 (народний дім, актова зала) Середня

461623 с.Карачинів вул.Т.Шевченка, 45А, с.Карачинів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81087 (школа, актова зала) мала

461624 с.Паланки, с.Солуки вул.Польова, 10А, с.Паланки, Яворівський р-н, Львівська обл., 81086 (школа, фойє.) мала

461625 с.Добростани, с.Кертинів вул.Т.Шевченка, 67А, с.Добростани, Яворівський р-н, Львівська обл., 81091 (клуб, зала) Середня

461626 с.Воля-Добростанська, с.Качмарі вул.Пилипи, 31, с.Воля-Добростанська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81073 (школа, актова зала) мала

461627 с.Домажир вул.Центральна, 1А, с.Домажир, Яворівський р-н, Львівська обл., 81083 (школа, актова зала) Середня

461628 с.Жорниська вул.Центральна, 1А, с.Жорниська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81083 (клуб, зала) мала

461629 с.Зелів вул.Центральна, 1А, с.Зелів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81083 (клуб, зала) мала

461630 с.Кожичі вул.Центральна, 1А, с.Кожичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81084 (клуб, зал.) мала

461631 с.Дрогомишль вул.Незалежності, 7, с.Дрогомишль, Яворівський р-н, Львівська обл., 81022 (народний дім, зала) Середня

461632 с.Липовець вул.Старецька, 20А, с.Липовець, Яворівський р-н, Львівська обл., 81022 (ФАП, фойє) мала

461633 с.Грушів, с.Лужки вул.Прикордонна, 86, с.Грушів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81016 (народний дім, зала) мала

461634 с.Завадів вул.Молодіжна, 2, с.Завадів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020 (народний дім, зала) Середня

461635 с.Колониці вул.Зелена, 9, с.Колониці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81015 (школа, фойє) мала

461636 с.Щеплоти вул.С.Бандери, 84, с.Щеплоти, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020 (народний дім, зала) мала

461637 с.Поруби вул.І.Хрестителя, 40, с.Поруби, Яворівський р-н, Львівська обл., 81020 (народний дім, зала) мала

461638 с.Залужжя вул.М.Вербицького, 116, с.Залужжя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81023 (клуб, зал.) Середня

461639 с.Старий Яр вул.Незалежності, 80, с.Старий Яр, Яворівський р-н, Львівська обл., 81025 (народний дім, зал) Середня

461640 с.Бориси, с.Вахули, с.Ковалі, с.Новини вул.Володимира Великого, 26, с.Новини, Яворівський р-н, Львівська обл., 81024 (клуб, зал.) Середня

461641 с.Новий Яр, с.Цетуля вул.Героїв УПА, 45, с.Цетуля, Яворівський р-н, Львівська обл., 81023 (ФАП, фойє.) мала

461642 с.Калинівка вул.П.Дорошенка, 3, с.Калинівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81042 (школа, їдальня) мала

461643 с.Поруденко вул.Т.Шевченка, 7, с.Поруденко, Яворівський р-н, Львівська обл., 81041 (клуб, зала) мала

461644 с.Шутова вул.Львівська, 76, с.Шутова, Яворівський р-н, Львівська обл., 81042 (клуб, зала) мала

461645 с.Кам’янобрід вул.П.Андрусіва, 1А, с.Кам’янобрід, Яворівський р-н, Львівська обл., 81074 (школа, актова зала) Середня

461646 с.Любині вул.Центральна, 1, с.Любині, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037 (клуб, зала) Середня

461647 с.Воля Любинська вул.Червоної Калини, 39, с.Воля Любинська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037 (школа, фойє) мала

461648 с.Роснівка вул.Вільхова, 8, с.Роснівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037 (народний дім, зала) мала

461649 с.Сарни, с.Мельники вул.Т.Шевченка, 2, с.Сарни, Яворівський р-н, Львівська обл., 81037 (школа, актова зала) мала

461650 с.Лозино, с.Великі Гори, с.Верхутка, с.Середній Горб, с.Ставки, с.Турича вул.Горбок, 1, с.Лозино, Яворівський р-н, Львівська обл., 81080 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня

461651 с.Дубровиця вул.Середина, 1А, с.Дубровиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81081 (народний дім, зала) мала

461652 с.Мальчиці – вул.Центральна вул.Центральна, 220, с.Мальчиці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81077 (народний дім №1, зала) мала

461653 с.Мальчиці – вул.Городоцька, вул.Л.Українки, вул.Річкова, вул.Т.Шевченка вул.Т.Шевченка, 52, с.Мальчиці, Яворівський р-н, Львівська обл., 81077 (народний дім №2, зала) мала

461654 с.Мужиловичі вул.Центральна, 3А, с.Мужиловичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81063 (народний дім, актова зала) Середня

461655 с.Нагачів вул.Л.Українки, 8/2, с.Нагачів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81021 (школа, актова зала) Велика

461656 с.Семирівка вул.Івана Богослова, 71, с.Семирівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81021 (народний дім, зала) мала

461657 с.Липина вул.Княгині Ольги, 80, с.Липина, Яворівський р-н, Львівська обл., 81021 (школа, актова зала) мала

461658 с.Наконечне Перше вул.Яворівська, 19, с.Наконечне Перше, Яворівський р-н, Львівська обл., 81032 (клуб, зала) Середня

461659 с.Наконечне Друге вул.І.Франка, 208, с.Наконечне Друге, Яворівський р-н, Львівська обл., 81031 (клуб, зала) Середня

461660 с.Поріччя вул.Т.Шевченка, 1А, с.Поріччя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070 (сільська рада, сесійна зала) мала

461661 с.Ямельня вул.Зелена, 1, с.Ямельня, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070 (школа, фойє) мала

461662 с.Страдч вул.А.Калитки, 17, с.Страдч, Яворівський р-н, Львівська обл., 81076 (школа, актова зала) Середня

461663 с.Прилбичі вул.А.Шептицького, 22, с.Прилбичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81062 (народний дім, зала) Велика

461664 с.Рогізно вул.Центральна, 9, с.Рогізно, Яворівський р-н, Львівська обл., 81043 (школа, їдальня) Середня

461665 с.Черчик вул.Воля, 1, с.Черчик, Яворівський р-н, Львівська обл., 81045 (школа, фойє) Середня

461666 с.Дернаки, с.Оселя вул.М.Мариновича, 65, с.Оселя, Яворівський р-н, Львівська обл., 81044 (школа, спотривна зала) Середня

461667 с.Рясне-Руське, с.Підрясне пл.Незалежності, 1, с.Рясне-Руське, Львівський р-н, Львівська обл., 81085 (народний дім, актова зала) Велика

461668 с.Свидниця – вул.Молодіжна, с.Руда-Краковецька вул.Сонячна, 12, с.Руда-Краковецька, Яворівський р-н, Львівська обл., 81008 (клуб, зала) мала

461669 с.Свидниця – вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.М.Вербицького, вул.Тарасівчанська, вул.Т.Шевченка, вул.Церковна, вул.Шкільна, с.Божа Воля вул.Шкільна, 2, с.Свидниця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81006 (школа, фойє) мала

461670 с.Вовча Гора, с.Коханівка вул.Церковна, 11, с.Коханівка, Яворівський р-н, Львівська обл., 81007 (народний дім, актова зала) Середня

461671 с.Смолин, с.Війтівщина, с.Карпи, с.Луг, с.Рішин, с.Сопіт вул.Т.Шевченка, 11, с.Смолин, Яворівський р-н, Львівська обл., 81010 (народний дім, зала) Середня

461672 с.Вороблячин вул.І.Франка, 12, с.Вороблячин, Яворівський р-н, Львівська обл., 81011 (школа, фойє) мала

461673 с.Середкевичі, с.Висіч, с.Зарубани, с.Принада вул.Центральна, 3, с.Середкевичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81012 (школа, спортивна зала) Середня

461674 с.Старичі – вул.А.Шептицького: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 35–91А; вул.Бічна, вул.Виговського, вул.Військова частина А2615, вул.Військова частина А3211, вул.Військова частина А3618, вул.Військова частина А4138, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Спортивна, вул.С.Стрільців, вул.Старичі, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолтиси, вул.Ю.Липи, вул.Яворівська, вул.1-го Травня, пров.Бічний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Садовий вул.Т.Шевченка, 23, с.Старичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81052 (сільська рада, сесійна зала) Велика

461675 с.Старичі – вул.А.Шептицького: 1, 5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–33, 100; вул.БОС, вул.Військова частина А4150, вул.Гуртожиток, вул.Дорошенка, вул.О.Маковея, лінія Полігон вул.О.Маковея, 1, с.Старичі, Яворівський р-н, Львівська обл., 81052 (школа, спортивна зала) Велика

461676 с.Воля-Старицька вул.Центральна, 11, с.Воля-Старицька, Яворівський р-н, Львівська обл., 81052 (школа, к.1) мала

461677 с.Терновиця пров.Свободи, 34, с.Терновиця, Яворівський р-н, Львівська обл., 81060 (народний дім, актова зала) Середня

461678 с.Ліс, с.Чолгині вул.Центральна, 98, с.Чолгині, Яворівський р-н, Львівська обл., 81061 (школа, спортивна зала) Середня

461679 с.Рулево вул.Л.Українки, 1А, с.Рулево, Яворівський р-н, Львівська обл., 81060 (адмінбудинок споживчої кооперації, фойє) мала

461680 с.Чернилява, с.Лісок вул.Перемоги, 2А, с.Чернилява, Яворівський р-н, Львівська обл., 81030 (школа, спортивна зала) Середня

461681 с.Ясниська, с.Буда, с.Діброва, с.Задебрі, с.Лісопотік, с.Озерське вул.Т.Шевченка, 3, с.Ясниська, Яворівський р-н, Львівська обл., 81082 (школа, зала.) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
461682 Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області "Яворівська центральна районна лікарня" вул.Й.Лозинського, 4, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 Мала
461683 Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області "Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи". вул.Т.Шевченка, 18, м.Новояворівськ, Яворівський р-н, Львівська обл., 81053 Мала
461684 Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області "Івано-Франківська районна лікарня". вул.Львівська, 52А, смт Івано-Франкове, Яворівський р-н, Львівська обл., 81070 Мала