Львівська область - одномандатний виборчий округ №123

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Золочівської РДА

104

Відділ ведення ДРВ апарату Миколаївської РДА

60

Відділ ведення ДРВ апарату Перемишлянської РДА

73

Відділ ведення ДРВ Новороздільської міської ради

13

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
460510 м.Золочів – вул.Базарна, вул.Бандери Ст. Героя України, вул.Безпалька О., вул.Бенівська, вул.Валова, вул.Ваня Т., вул.Варівна, вул.Героїв Крут, вул.Глинна, вул.Дурбака Р., вул.Зарічна, вул.Зелений Луг, вул.Козацька, вул.Котляревського І., вул.Кривоноса М., вул.Кука В., вул.Лазенна, вул.Лазенна бічна, вул.Молодіжна, вул.Неціла, вул.Новий світ, вул.Паркова, вул.Передмістя, вул.Підгородненська, вул.Руставелі Ш., вул.Сірка І., вул.Спадиста, вул.Стефаніва Г., вул.Шухевича Р. Героя України вул.Чорновола В., 1, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (районний Народний дім, фойє) Велика

460511 м.Золочів – вул.Болгарська, вул.Івасюка В., вул.Кармелюка У., вул.Ковалевської С., вул.Крилова І., вул.Міцкевича А., вул.Нестора Літописця, вул.Партизанська, вул.Пелеха Б., вул.Польна, вул.Франка Ів., пров.Франка Ів. вул.Пушкіна О., 11, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (Центральна районна лікарня, актова зала, к.1) Велика

460512 м.Золочів – вул.Будівельна, вул.Вокзальна, вул.Вороняцька, вул.Гайдамацька, вул.Джерельна, вул.Крута, вул.Промислова, вул.Січових Стрільців: 26–53; вул.Павлова академіка, 72, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (професійний ліцей, фойє) Велика

460513 м.Золочів – бульв.Сковороди Г., вул.Героїв Небесної сотні, вул.Героїв УПА, вул.Замкова, вул.Коперніка М., вул.Лермонтова М., вул.Мазепи І., вул.Пачовського В., вул.Перемоги, вул.Підзамче, вул.Пушкіна О., вул.Репіна І., вул.Січових Стрільців: 1–1Б, 2А–14Б; вул.Спортивна, вул.Тернопільська, вул.Тімірязєва К., вул.Труша І., вул.Феньвеші М., пров.Феньвеші М. вул.Героїв Небесної сотні, 4А, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (шола №1, актова зала) Велика

460514 м.Золочів – вул.Вишнева, вул.Довбуша О., вул.Електрична, вул.Залізняка М.: 12–41; вул.Львівська, вул.Хмельницького Б. вул.Львівська, 50, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (управління по експлуатації газового господарства, актова зала) Велика

460515 м.Золочів – вул.Домбровського В., вул.Симоненка В., вул.Січових Стрільців: 15–25А; вул.Тарнавського генерала, вул.Шашкевича М. вул.Шашкевича М., 24, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (Золочівська райспоживспілка, актова зала) Велика

460516 м.Золочів – вул.Барвінського В., вул.Бродівська, вул.Бродівська бічна, вул.Вітрова, вул.Галицька, вул.Закарпатська, вул.Заріччя, вул.Крушельницької С., вул.Лесі Українки, вул.Олега Ольжича, вул.Олени Пчілки, вул.Покрови, вул.Сагайдачного П., вул.Шмигельського А., вул.Щитова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Барвінського В. вул.Закарпатська, 1, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (управління водного господарства, актова зала) Велика

460517 м.Золочів – вул.Богуна І., вул.Гонти І., вул.Дачна, вул.Дорошенка П., вул.Залізняка М.: 1–10; вул.Зелена, вул.Кобилянської О., вул.Лідіце, вул.Марка Черемшини, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Панаса Мирного, вул.Польна бічна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стуса В., вул.Шевченка Т., вул.Шевченка Т. - бічна, вул.Шевченка Т. - дольна, вул.Шевченка Т. - луг вул.Шевченка Т., 112, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (станція юних техніків, кабінет гурткової роботи) Велика

460518 м.Золочів – вул.Гастелло М., вул.Огієнка І., вул.Павлова академіка, вул.Січових Стрільців: 2–2 к.45; вул.Тиха, вул.Яворницького Д. вул.Січових Стрільців, 7, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 (Золочівський економічний ліцей, актова зала) Середня

460519 с.Бібщани вул.Зелена, 13, с.Бібщани, Золочівський р-н, Львівська обл., 80762 (Народний дім, актова зала) мала

460520 с.Нестюки вул.Зелена, 24, с.Нестюки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80762 (Народний дім, актова зала) мала

460521 с.Білий Камінь вул.Шашкевича, 14, с.Білий Камінь, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня

460522 с.Бужок вул.Особи Д., 19, с.Бужок, Золочівський р-н, Львівська обл., 80711 (Народний дім, актова зала) мала

460523 с.Розваж вул.Шевченка, 13, с.Розваж, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710 (Народний дім, актова зала) мала

460524 с.Підлисся вул.Шашкевича, 11А, с.Підлисся, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710 (Народний дім, актова зала) мала

460525 с.Гавареччина вул.Центральна, 13, с.Гавареччина, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

460526 с.Черемошня вул.Лесі Українки, 20, с.Черемошня, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710 (Народний дім, актова зала) мала

460527 с.Бортків вул.Головна, 57, с.Бортків, Золочівський р-н, Львівська обл., 80730 (Народний дім, актова зала) Середня

460528 с.Скнилів вул.Головна, 2, с.Скнилів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80730 (Народний дім, фойє) мала

460529 с.Мала Вільшанка вул.Довга, 30Б, с.Мала Вільшанка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80731 (Народний дім, фойє, 1-й поверх) мала

460530 с.Велика Вільшаниця вул.Незалежності, 78А, с.Велика Вільшаниця, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732 (Народний дім, актова зала) Середня

460531 с.Гологірки вул.Гологірська, 36А, с.Гологірки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732 (Народний дім, актова зала) мала

460532 с.Стінка вул.Головна, 12А, с.Стінка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732 (Народний дім, актова зала) мала

460533 с.Трудовач вул.Серпнева, 18, с.Трудовач, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732 (Народний дім, актова зала) мала

460534 с.Великий Полюхів вул.Шевченка, 52, с.Великий Полюхів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80724 (адмінбудинок сільської ради, бібліотека) мала

460535 с.Вороняки – вул.Боднарська: 17, 23, 26–104; вул.Будівельна, вул.Вишнева: 1–12; вул.Галицька, вул.Гнучка: 1–47, 53, 55, 57–57А, 59, 63, 65, 67, 69, 73, 75–169; вул.Гориста, вул.Золочівська: 1–48, 51, 53, 57, 60, 63, 65, 67А, 69, 71–73, 77, 79, 81, 83, 85–86; вул.Польна, вул.Привокзальна, вул.Прикарпатська: 1–45А, 50–54; вул.Тиха, вул.Широка, вул.Шкільна: 1–35, 39, 41, 43, 45; вул.Золочівська, 52, с.Вороняки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80751 (Народний дім, актова зала) Середня

460536 с.Вороняки – вул.Боднарська: 1–16, 18–22, 24; вул.Вишнева: 13–55; вул.Гайова, вул.Героїв УПА, вул.Гнучка: 48–52, 54, 56, 58, 60–61А, 64, 66, 68, 72, 74, 171–181; вул.Зелена, вул.Золочівська: 50, 52, 54–56А, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 74–76, 78, 80, 82–82А, 84, 88–103; вул.Лісова, вул.Медова, вул.Прикарпатська: 47–49, 58–62; вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Шкільна: 36–38А, 40, 42, 44, 46–55; вул.Зелена, 3, с.Вороняки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80751 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) Середня

460537 м.Глиняни – вул.Андрея Шептицького, вул.Балтаровича, вул.В.Стуса, вул.Гетьмана Ів.Мазепи, вул.Грушевського, вул.Зафоса, вул.Зафоса І, вул.Зафоса ІІ, вул.І.Підкови, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Міцкевича, вул.Мічуріна, вул.Перемишлянська, вул.Сагайдачного, вул.Св.Миколая, вул.Сонячна, вул.Супроновського, вул.Філатова, вул.Шашкевича, вул.Шевченка вул.Св.Миколая, 33, м.Глиняни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80720 (Народний дім, актова зала) Середня

460538 м.Глиняни – вул.Бічна Львівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Мельники, вул.Мирна, вул.Розворянська, вул.Св.Анни, вул.Січових Стрільців, вул.Степова, вул.Тарасова, вул.Торгова, пров.Степовий вул.Шевченка, 36, м.Глиняни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80720 (школа, спортивна зала) Середня

460539 м.Глиняни – вул.Некрасова, вул.П.Полуботка, вул.Стефаника, с.Женів вул.Л.Українки, 17, с.Женів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80720 (Народний дім, актова зала) мала

460540 с.Гологори вул.Головна, 12А, с.Гологори, Золочівський р-н, Львівська обл., 80736 (Народний дім, актова зала) мала

460541 с.Зашків, с.Лісові вул.Головна, 7А, с.Зашків, Золочівський р-н, Львівська обл., 80736 (бібліотека, к.1) мала

460542 с.Майдан-Гологірський вул.Головна, 70А, с.Майдан-Гологірський, Золочівський р-н, Львівська обл., 80736 (Народний дім, фойє) мала

460543 с.Гончарівка вул.М.Шашкевича, 4, с.Гончарівка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80715 (Народний дім, фойє) Середня

460544 с.Єлиховичі вул.Ім.Галана, 54, с.Єлиховичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716 (Народний дім, актова зала) Середня

460545 с.Зозулі, с.Луг вул.Перемоги, 2А, с.Зозулі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80717 (Народний дім, актова зала) Середня

460546 с.Городилів вул.Весела, 14, с.Городилів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716 (Народний дім, актова зала) мала

460547 с.Копані вул.Центральна, 13, с.Копані, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716 (Народний дім, актова зала) мала

460548 с.Монастирок вул.Шевченка, 25, с.Монастирок, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716 (Народний дім, актова зала) мала

460549 с.Обертасів вул.Шевченка, 18, с.Обертасів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716 (Народний дім, актова зала) мала

460550 с.Жуків, с.Роздоріжне вул.Центральна, 3, с.Жуків, Золочівський р-н, Львівська обл., 80754 (Народний дім, актова зала) мала

460551 с.Кропивна вул.Липова, 1, с.Кропивна, Золочівський р-н, Львівська обл., 80754 (Будівля апарату управління, к.1) мала

460552 с.Заставне вул.Головна, 7, с.Заставне, Золочівський р-н, Львівська обл., 80724 (Заставненський НВК, актова зала) Середня

460553 с.Вижняни вул.Головна, 79, с.Вижняни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80723 (Народний дім, актова зала) мала

460554 с.Розворяни вул.Головна, 21, с.Розворяни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80724 (Народний дім, актова зала) мала

460555 с.Княже вул.Івана Франка, 1, с.Княже, Золочівський р-н, Львівська обл., 80733 (Народний дім, актова зала) мала

460556 с.Колтів вул.Головна, 30, с.Колтів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741 (школа, спортивний зал) мала

460557 с.Кругів вул.Головна, 10А, с.Кругів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741 (Народний дім, актова зала) мала

460558 с.Верхобуж вул.Комарівка, 20А, с.Верхобуж, Золочівський р-н, Львівська обл., 80742 (Народний дім, актова зала) мала

460559 с.Коропець вул.Сонячна, 17, с.Коропець, Золочівський р-н, Львівська обл., 80762 (школа, клас фізики) мала

460560 с.Куровичі вул.Т.Шевченка, 11Б, с.Куровичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725 (ЗОШ І-ІІІ ст., актова зала) Середня

460561 с.Печенія вул.Галицька, 30А, с.Печенія, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

460562 с.Солова вул.Лисенка, 7А, с.Солова, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725 (Народний дім, актова зала) мала

460563 с.Новосілки вул.Головна, 50, с.Новосілки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80734 (адмінбудинок сільської ради, актова зала) мала

460564 с.Митулин вул.Водна, 1, с.Митулин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735 (Народний дім, актова зала) мала

460565 с.Перегноїв вул.Шевченка, 1, с.Перегноїв, Золочівський р-н, Львівська обл., 80722 (Народний дім, актова зала) Середня

460566 с.Кривичі вул.Шевченка, 27, с.Кривичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735 (Народний дім, актова зала) мала

460567 с.Підгайчики, с.Косичі, с.Шопки вул.Підлісна, 55, с.Підгайчики, Золочівський р-н, Львівська обл., 80726 (Народний дім, фойє) мала

460568 с.Погорільці вул.Центральна, 15, с.Погорільці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80726 (школа, к.1) мала

460569 с.Туркотин вул.Сонячна, 20, с.Туркотин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725 (Народний дім, актова зала) мала

460570 с.Підгородне вул.Тернопільська, 61, с.Підгородне, Золочівський р-н, Львівська обл., 80743 (Підгородненська ЗОШ - І ст., класи 3, 4) Середня

460571 с.Підлипці вул.Панаси, 3, с.Підлипці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80744 (Народний дім, актова зала) Середня

460572 с.Плугів вул.Підлипецька, 8, с.Плугів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746 (Народний дім, актова зала) Середня

460573 с.Тростянець вул.Лісок, 4, с.Тростянець, Золочівський р-н, Львівська обл., 80745 (Народний дім, актова зала) мала

460574 с.Дерев’янки, с.Новоселище, с.Осовиця вул.Шашкевича, 45, с.Новоселище, Золочівський р-н, Львівська обл., 80745 (Народний дім, актова зала) мала

460575 с.Кам’янисте, с.Руда вул.1 Травня, 10, с.Кам’янисте, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746 (Народний дім, актова зала) мала

460576 с.Поляни вул.Шевченка, 36А, с.Поляни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752 (Народний дім, актова зала) мала

460577 с.Красносільці вул.Незалежності, 33А, с.Красносільці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752 (школа, актова зала) мала

460578 с.Махнівці вул.Воїнів УПА, 10, с.Махнівці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752 (церковне приборство, к.1) мала

460579 с.Чижів вул.Зелена, 12, с.Чижів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752 (Народний дім, актова зала) мала

460580 смт Поморяни, с.Загора, с.Кульби, с.Надільне вул.Верхній Підгай, 3А, смт Поморяни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80761 (школа, коридор) Середня

460581 с.Богутин вул.Шевченка, 295А, с.Богутин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80760 (Народний дім, актова зала) мала

460582 с.Торгів вул.Б.Хмельницького, 33, с.Торгів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80760 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

460583 с.Почапи вул.Головна, 29А, с.Почапи, Золочівський р-н, Львівська обл., 80714 (Народний дім, актова зала) мала

460584 с.Жуличі вул.Шевченка, 60, с.Жуличі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80714 (Народний дім, актова зала) мала

460585 с.Ремезівці вул.Шкільна, 1, с.Ремезівці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80755 (Ремезівцівський НВК, актова зала) Середня

460586 с.Підгір’я вул.Головна, 1, с.Підгір’я, Золочівський р-н, Львівська обл., 80755 (Народний дім, актова зала) мала

460587 с.Руда-Колтівська вул.Піщана, 46, с.Руда-Колтівська, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741 (Народний дім, актова зала) мала

460588 с.Опаки вул.Верхобужська, 8, с.Опаки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80740 (Народний дім, актова зала) мала

460589 с.Хмелева вул.Зелена, 35, с.Хмелева, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741 (Народний дім, актова зала) мала

460590 с.Сасів, с.Бір, с.Папірня, с.Пісок вул.Бродівська, 4А, с.Сасів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713 (Народний дім, актова зала) Середня

460591 с.Ушня вул.Головна, 29, с.Ушня, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713 (Народний дім, фойє) мала

460592 с.Гутище вул.Гора, 14, с.Гутище, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

460593 с.Грабово, с.Побіч, с.Хомець вул.Головна, 17, с.Побіч, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713 (Народний дім, актова зала) мала

460594 с.Скварява вул.Січових Стрільців, 48, с.Скварява, Золочівський р-н, Львівська обл., 80712 (Народний дім, велика актова зала) Середня

460595 с.Стадня вул.Шевченка, 9, с.Стадня, Золочівський р-н, Львівська обл., 80712 (Народний дім, актова зала) мала

460596 с.Словіта вул.Івана Богуслова, 1А, с.Словіта, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735 (Народний дім, актова зала) Середня

460597 с.Мазів, с.Якторів – вул.Будинкова: 1–28; вул.Лісова, вул.Млинівська, вул.Монастирська, вул.Нова, вул.Панська, вул.Перемишлянська, вул.Унівська, вул.Чумацька вул.Унівська, 24Б, с.Якторів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735 (Народний дім, актова зала) мала

460598 с.Сновичі, с.Коропчик вул.Шевченка, 42А, с.Сновичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80753 (Народний дім, актова зала) Середня

460599 с.Струтин, с.Кийків, с.Кобилеччина вул.Зарицького Олексія Бл. свщмч., 9, с.Струтин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80743 (Народний дім, актова зала) Середня

460600 с.Зарваниця вул.Шевченка, 2, с.Зарваниця, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746 (Народний дім, актова зала) мала

460601 с.Золочівка вул.Б.Хмельницького, 35, с.Золочівка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80743 (Народний дім, актова зала) мала

460602 с.Козаки вул.Л.Українки, 8А, с.Козаки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

460603 с.Лука вул.Шашкевича, 16, с.Лука, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746 (Народний дім, актова зала) мала

460604 с.Червоне вул.Львівська, 27, с.Червоне, Золочівський р-н, Львівська обл., 80733 (Народний дім, фойє) Середня

460605 с.Шпиколоси вул.Центральна, 1, с.Шпиколоси, Золочівський р-н, Львівська обл., 80756 (Народний дім, актова зала) Середня

460606 с.Ясенівці вул.Миру, 2, с.Ясенівці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80750 (школа, актова зала) Середня

460607 с.Бонишин вул.Головна, 32В, с.Бонишин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80750 (Народний дім, актова зала) мала

460608 с.Залісся вул.Л.Українки, 27, с.Залісся, Золочівський р-н, Львівська обл., 80750 (Народний дім, актова зала) мала

460609 с.Хильчиці вул.Головна, 51А, с.Хильчиці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80714 (Народний дім, актова зала) мала

460610 с.Якторів – вул.Будинкова: 30; вул.Будинкова, 30, с.Якторів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735 (Грушківський психоневрологічний інтернат, актова зала) мала

460680 с.Добряни вул.Івана Франка, 26, с.Добряни, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81610 (народний дім, зала) мала

460681 с.Тернопілля вул.Т.Шевченка, 18, с.Тернопілля, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81610 (народний дім, зала) мала

460682 с.Красів вул.Шевченка, 21, с.Красів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81611 (колишнє приміщення ТзОВ "Нива", актова зала) мала

460683 с.Поляна вул.Стрілецька, 81, с.Поляна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81611 (народний дім, фойє) мала

460684 с.Луб’яна вул.Шевченка, 11, с.Луб’яна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612 (народний дім, зала) мала

460685 с.Бродки вул.Зарічна, 6, с.Бродки, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612 (народний дім, зала) мала

460687 с.Тростянець вул.Івана Франка, 78, с.Тростянець, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612 (народний дім, зала) Середня

460688 с.Глухівець, с.Суха Долина вул.Центральна, 38, с.Суха Долина, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612 (народний дім, зала) мала

460689 с.Велика Горожанна, с.Підлісся, с.Трудове вул.Шевченка, 59, с.Велика Горожанна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81620 (народний дім, зала) Середня

460690 с.Павуки, с.Ричагів вул.Лесі Українки, 6, с.Ричагів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81623 (народний дім, актова зала) мала

460691 с.Кагуїв вул.Шевченка, 4, с.Кагуїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81630 (народний дім, актова зала) мала

460692 с.Вербіж вул.24 серпня, 5, с.Вербіж, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81631 (Вербізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, спортивна зала) Середня

460693 с.Гонятичі вул.Шевченка, 7, с.Гонятичі, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81630 (народний дім, актова зала) мала

460694 с.Демня вул.Шкільна, 43, с.Демня, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81613 (Демнянський навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

460695 с.Новосілки-Опарські, с.Листв’яний вул.Шевченка, 141, с.Новосілки-Опарські, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81621 (народний дім, актова зала) Середня

460696 с.Мала Горожанна вул.Тиха, 1, с.Мала Горожанна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81622 (народний дім, актова зала) мала

460697 с.Сайків вул.Івана Франка, 12, с.Сайків, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81623 (громадська будівля, зала) мала

460698 с.Дроговиж вул.Шкільна, 30, с.Дроговиж, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81632 (Дроговизький навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Велика

460699 с.Устя вул.Шевченка, 7, с.Устя, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81633 (Устянська загально-освітня школа І-ІІ ступенів, спортивна зала) Середня

460700 с.Заклад – вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Скарбека, вул.Стуса: 1, 3–14; вул.Стуса, 5А, с.Заклад, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81606 (народний дім, мала актова зала) мала

460701 м.Миколаїв – вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вузька, вул.Данила Галицького: 19; вул.Загуменна, вул.Зелена, вул.Зелена Бічна, вул.Лисенка, вул.Львівська, вул.Миколи Тарла, вул.Міцкевича, вул.Наливайка, вул.Олімпійська, вул.Просвіти, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спаська, вул.Стасіва, вул.Стефаника, вул.Чорновола, пров.Зеленої, пров.Наливайка, пров.Новий, просп.Грушевського: 10–12, 18–20; вул.Львівська, 15, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600 (Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, актова зала) Велика

460702 м.Миколаїв – вул.Бічна Шевченка, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Гончарів, вул.Заньковецької, вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Копачів, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.Михайла Палідовича-Карпатського, вул.Мочульського, вул.Олександра Олеся, вул.Південна, вул.Підлісся, вул.Ринок, вул.Степана Бандери, вул.Устияновича, вул.Федусевичів, вул.Фільварки, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, вул.400-річчя Миколаєва, пров.Степана Бандери пл.Ринок, 23, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600 (Миколаївська гімназія, спортивна зала) Велика

460703 м.Миколаїв – вул.Болоня, вул.Дорошенка, вул.Дроговизька: 10–18; вул.Завалля, вул.Івана Франка, вул.Кіндрацького Василя, вул.Лесі Українки, вул.М.Вороного, вул.Пилипа Орлика, вул.Повстанців, вул.Прийма, вул.Пришляків, вул.Радів, вул.Сагайдачного, вул.Уляни Кравченко, вул.Чешека, вул.Шептицького, пл.Ринок, пров.Радівський пл.Ринок, 24, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600 (Миколаївська дитяча школа мистецтв, актова зала) Велика

460704 м.Миколаїв – бульв.Проектний, вул.Біласа і Данилишина, вул.Возз’єднання, вул.Володимира Великого, вул.Данила Галицького: 1–7, 8–11, 12–13, 15, 17; вул.Дроговизька: 2–9А, 20–24; вул.Дружби, вул.Куліша, вул.Мазепи: 1–19, 63; вул.Миру, вул.Привокзальна, вул.П’ятихатки, вул.Романа Шухевича, вул.Тарнавського, вул.Федьковича: 1, 3–30; вул.Чайковського, вул.Шашкевича, пров.Возз’єднання Майдан Незалежності, 4, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600 (Миколаївський міський Палац культури, І-й поверх, мала актова зала) Велика

460705 м.Миколаїв – вул.Данила Галицького: 7В, 11А, 13А–13Б, 15А–15Б; вул.Мазепи: 21–23, 63А; вул.Федьковича: 2; вул.Ярослава Мудрого Майдан Незалежності, 4, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600 (Миколаївський міський Палац культури, ІІ-й поверх, виставкова зала) Середня

460706 м.Миколаїв – вул.Виговського, вул.Винниченка, вул.Каденюка, вул.Калнишевського, вул.Мазепи: 25–35; вул.Полуботка, вул.Сахарова, просп.Грушевського: 2–8, 14–16; вул.Мазепи, 15, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600 (Миколаївський навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Велика

460707 с-ще Липівка вул.Шевченка, 20, с-ще Липівка, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81605 (народний дім, фойє) Середня

460709 с.Велика Воля вул.Зелена, 63, с.Велика Воля, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615 (Народний дім, коридор) мала

460710 с.Стільсько, с.Мала Воля вул.Шевченка, 129, с.Стільсько, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615 (народний дім, зала) Середня

460711 с.Дуброва вул.Роздільська, 7, с.Дуброва, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615 (народний дім, зала) мала

460712 с.Ілів вул.Дубова, 60, с.Ілів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615 (народний дім, зала) мала

460713 с.Повергів вул.Б.Хмельницького, 8, с.Повергів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81624 (народний дім, зала) мала

460714 с.Колодруби вул.Івана Франка, 11, с.Колодруби, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81624 (народний дім, зала) Середня

460715 с.Липиці вул.Гірська, 26, с.Липиці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81625 (народний дім, зала) мала

460716 с.Гірське вул.Козловського, 17, с.Гірське, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81625 (народний дім, зала) Велика

460717 с.Раделичі вул.Шевченка, 24, с.Раделичі, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81626 (Раделицький навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

460718 с.Розвадів вул.Біласа і Данилишина, 149, с.Розвадів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81634 (народний дім, зала) Велика

460719 с.Верин вул.Коновальця, 14, с.Верин, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81635 (колишнє приміщення адмінбудинку сільської ради, фойє) Середня

460720 с.Надітичі вул.Івана Франка, 28, с.Надітичі, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81640 (народний дім, зала) мала

460721 с.Пісочна вул.Шевченка, 114, с.Пісочна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81640 (колишнє приміщення адмінбудинку сільської ради, зала) Велика

460722 с.Черниця вул.Майдан УСС, 2, с.Черниця, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81641 (народний дім, зала) Середня

460723 с.Крупське вул.Володимира Великого, 164А, с.Крупське, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81636 (народний дім, зала) Середня

460724 смт Розділ вул.Лісна, 5, смт Розділ, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81650 (народний дім, зала) Велика

460725 с.Березина вул.Січових Стрільців, 94, с.Березина, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81616 (Березинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені А.Марунчака, спортивна зала) Середня

460726 с.Криниця вул.Дрогобицька, 105, с.Криниця, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81643 (народний дім, зала) Середня

460727 с.Більче вул.Івана Франка, 14, с.Більче, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81644 (Більченський навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

460728 с.Болоня вул.Богдана Хмельницького, 51, с.Болоня, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81644 (народний дім, зала) мала

460729 с.Рудники вул.Рибгоспна, 4, с.Рудники, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81642 (народний дім, зала) Велика

460730 с.Держів, с.Острів вул.Лесі Українки, 44, с.Держів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81645 (народний дім, танцювальна зала) Середня

460731 с.Київець вул.Наддністрянська, 1, с.Київець, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81646 (народний дім, зала) Середня

460732 с.Горішнє вул.Шевченка, 53, с.Горішнє, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81656 (Горішненська сільська рада, актова зала) Середня

460733 с.Долішнє вул.Шевченка, 12, с.Долішнє, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81656 (народний дім, концертна зала) мала

460734 с.Берездівці вул.Травнева, 2, с.Берездівці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81657 (народний дім, мала зала) Середня

460735 с.Гранки-Кути вул.Шкільна, 2, с.Гранки-Кути, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81658 (народний дім, зала) Середня

460736 с.Станківці вул.Наддністрянська, 23, с.Тужанівці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81659 (Тужанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, спортивна зала) Середня

460737 с.Підгірці вул.Заводська, 21, с.Підгірці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81659 (народний дім, актова зала) мала

460738 с.Тужанівці вул.Наддністрянська, 1, с.Тужанівці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81659 (народний дім, зала) мала

460831 с.Лагодів вул.Шевченка, 20, с.Лагодів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81212 (Школа, фойє, 1-й поверх) мала

460832 с.Під’ярків вул.Стрімка, 29, с.Під’ярків, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81213 (Народний дім, актова зала) мала

460833 с.Романів вул.Центральна, 3, с.Романів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81213 (Народний дім, актова зала) Середня

460834 с.Селиська вул.Центральна, 6, с.Селиська, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81213 (Народний дім, актова зала) мала

460835 с.Підгородище вул.Центральна, 1, с.Підгородище, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81214 (Народний дім, актова зала) мала

460836 с.Станимир вул.П.Колодія, 52А, с.Станимир, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81210 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460837 с.Ганачівка вул.Г.Кузневича, 38, с.Ганачівка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81211 (Народний дім, фойє, 1-й поверх) мала

460838 с.Лоні вул.о.Горчинського, 28, с.Лоні, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81230 (Народний дім, актова зала) мала

460839 с.Липівці вул.Миру, 10, с.Липівці, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81230 (Народний дім, актова зала) Середня

460840 с.Вишнівчик вул.Центральна, 4, с.Вишнівчик, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81231 (Народний дім, каб.1) мала

460841 с.Плеників вул.Миру, 39Б, с.Плеників, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81231 (Приміщення школи, каб.1) мала

460842 с.Затемне вул.Садова, 4Г, с.Затемне, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215 (Народний дім, каб.1) мала

460843 с.Унів вул.Центральна, 85, с.Унів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215 (Народний дім, актова зала) мала

460844 с.Сивороги вул.Весела, 14А, с.Сивороги, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215 (Народний дім, актова зала) мала

460845 с.Коросне вул.Центральна, 83, с.Коросне, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

460846 с.Підмонастир вул.Зелена, 59А, с.Підмонастир, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81228 (Народний дім, актова зала) мала

460847 с.Волощина вул.Шевченка Т., 59, с.Волощина, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81229 (Народний дім, актова зала) мала

460848 с.Великі Глібовичі – вул.Бібрська, вул.Залізнична, вул.Привокзальна, вул.Тимошенка, вул.Шевченка: 1–86; вул.Шкільна, 1, с.Великі Глібовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81228 (Школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460849 с.Великі Глібовичі – вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Шевченка: 87–128А; вул.Шевченка, 129А, с.Великі Глібовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81228 (Початкова школа, каб.1) Середня

460850 с.Шпильчина вул.Львівська, 76, с.Шпильчина, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81222 (Адмінбудинок, фойє) мала

460851 м.Бібрка – вул.Андрія Париса, вул.Василя Стуса, вул.Весела, вул.Вузька, вул.Галицька, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Глібовецька, вул.Грушевського, вул.Дмитра Вітовського, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кобзаревий Майдан, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мельнична, вул.Нова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Піддовге, вул.Птахівнича, вул.Сонячна, вул.Торгова, вул.Церковна, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Ясна, пл.Національного Відродження вул.Торгова, 2, м.Бібрка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81220 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Велика

460852 м.Бібрка – вул.Бічна Львівська, вул.Бічна Шевченка, вул.Богдана Лепкого, вул.Винниченка, вул.Генерала Тарнавського, вул.Котляревського, вул.Крива, вул.Леся Курбаса, вул.Лисенка, вул.Львівська, вул.Марії Заньковецької, вул.Молодіжна, вул.Обширна, вул.Пекарська, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Робітнича, вул.Слюсарська, вул.Соломії Крушельницької, вул.Уляни Кравченко, вул.Фестинна, вул.Цехова, вул.Шевченка, вул.22 січня вул.Уляни Кравченко, 2, м.Бібрка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81220 (Бібрський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко) Велика

460853 с.Волове, с.Мостище вул.Шевченка, 40, с.Волове, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223 (Адмінбудинок, актова зала) мала

460854 с.Стрілки вул.Галицька, 1, с.Стрілки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223 (Народний дім, актова зала) мала

460855 с.Стоки вул.Івана Франка, 4, с.Стоки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81224 (Народний дім, актова зала) мала

460856 с.Малі Ланки вул.Івана Франка, 85А, с.Малі Ланки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223 (Народний дім, актова зала) мала

460857 с.Вілявче вул.Галицька, 16А, с.Вілявче, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223 (Народний дім, актова зала) мала

460859 с.Свірж, с.Копань вул.Перша, 82, с.Свірж, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81225 (Народний дім, актова зала) Середня

460860 с.Глібовичі вул.Гора, 64, с.Глібовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81226 (Народний дім, актова зала) мала

460861 с.Кимир вул.Галицька, 80А, с.Кимир, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240 (Народний дім, актова зала) мала

460862 с.Чуперносів вул.Шкільна, 2, с.Чуперносів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240 (Дошкільний навчальний заклад "Соняшник", зала) мала

460863 с.Неділиська вул.Джерельна, 1А, с.Неділиська, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240 (Народний дім, каб.1) мала

460864 с.Ушковичі вул.Шевченка, 16, с.Ушковичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240 (Адмінбудинок сільської ради, актова зала, 1-й поверх) мала

460865 м.Перемишляни – вул.А.Шептицького, вул.Б. Хмельницького, вул.Бічна Липова Алея, вул.Бічна Топольна, вул.Винниченка, вул.І. Сірка, вул.І.Федорова, вул.Калнишевського, вул.Липова Алея, вул.Надрічна, вул.Новаківського, вул.Привокзальна, вул.П.Чубинського, вул.Тиха, вул.Топольна вул.Привокзальна, 1, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200 (Народний дім, фойє, 2-й поверх) Велика

460866 м.Перемишляни – вул.Б. Лісна, вул.Базарна, вул.Бічна І. Франка, вул.Бічна Л. Українки, вул.Богуна, вул.Боршівська, вул.Братів Трофим’яків, вул.Галицька: 2–48; вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.І. Гонти, вул.І. Мазепи, вул.І. Франка, вул.Івахова, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.М. Залізняка, вул.Миру, вул.Міжгірська, вул.О. Ковча, вул.Пекарська, вул.Петлюри, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Стефаника, вул.Толстого, вул.Шашкевича, вул.Шкільна, вул.Шухевича вул.Галицька, 32, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200 (ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. О.Ковча", спортивна зала, 1-й поверх) Велика

460867 м.Перемишляни – вул.Бічна Над Липою, вул.Бічна Підвальна, вул.Бічна Польова, вул.Бічна Чуперносівська, вул.В. Івасюка, вул.В.Сікори, вул.Галицька: 49–182; вул.Д. Вітовського, вул.Дорошенка, вул.Є. Коновальця, вул.Залипська, вул.Карпенка, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Над Липою, вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Січових Стрільців, вул.Терешкова, вул.Хутір Залип’я, вул.Чуперносівська, вул.Шевченка вул.Галицька, 71, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200 (Перемишлянський Центр "Дозвілля", зала, 1-й поверх) Велика

460868 с.Борщів вул.отця Боднара, 87, с.Борщів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232 (Школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

460869 с.Виписки вул.Шкільна, 2, с.Виписки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232 (Школа, каб.1) мала

460870 с.Ладанці вул.Коновальця, 9, с.Ладанці, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232 (Народний дім, актова зала) мала

460871 с.Пнятин вул.Івана Франка, 29, с.Пнятин, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232 (Народний дім, актова зала) мала

460872 с.Чемеринці вул.Центр, 7, с.Чемеринці, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81233 (Народний дім, актова зала) Середня

460873 с.Смереківка вул.Підлісна, 2, с.Смереківка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81234 (Народний дім, актова зала) мала

460874 с.Дунаїв пл.Шевченка, 7А, с.Дунаїв, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81234 (Народний дім, актова зала) мала

460875 с.Лопушна вул.Лесі Українки, 13А, с.Лопушна, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81227 (Народний дім, актова зала) мала

460876 с.Вільховець вул.Івана Габрусевича, 2, с.Вільховець, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81227 (Школа, каб.1) мала

460877 с.Суходіл вул.Тараса Шевченка, 1, с.Суходіл, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81227 (Народний дім, актова зала) мала

460878 с.Лани вул.Шевченка, 82, с.Лани, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81250 (Адмінбудинок, актова зала) Середня

460879 с.Серники вул.Зелена, 64, с.Серники, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81250 (Школа, фойє, 1-й поверх) мала

460880 с.Любешка вул.Шевченка, 23, с.Любешка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81251 (Народний дім, актова зала) мала

460881 с.Розсохи вул.Підгірна, 12А, с.Розсохи, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81243 (Народний дім, фойє) мала

460882 с.Осталовичі вул.Центральна бічна, 1А, с.Осталовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81243 (Адмінбудинок сільської ради, зала для засідань, 1-й поверх) Середня

460883 с.Утіховичі вул.Шкільна, 6, с.Утіховичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81243 (Приміщення школи, фойє) мала

460884 с.Мерещів вул.Івана Франка, 54, с.Мерещів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81242 (Народний дім, фойє) мала

460885 с.Вовків, с.Брикун вул.Зелена, 47, с.Вовків, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81241 (Народний дім, зала) мала

460886 с.Плетеничі вул.Шкільна, 1, с.Плетеничі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81241 (Будівля школи, каб.3) мала

460887 с.Малий Полюхів вул.Зелена, 26, с.Малий Полюхів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81241 (Народний дім, каб.1) мала

460888 с.Біле вул.Батьківщина, 3А, с.Біле, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81235 (Народний дім, актова зала) мала

460889 с.Новосілки вул.Садова, 58А, с.Новосілки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81235 (Народний дім, каб.1) мала

460890 с.Плоска, с.Тучне вул.Лісна, 1, с.Тучне, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81253 (Школа, фойє, 1-ий поверх) мала

460891 с.Добряничі вул.Шевченка, 35, с.Добряничі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81252 (Адмінбудинок сільської ради, зала засідань, 1-й поверх) мала

460892 с.Брюховичі вул.Зелена, 20, с.Брюховичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81244 (Народний дім, фойє) мала

460893 с.Костенів вул.Галицька, 60А, с.Костенів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81245 (Народний дім, актова зала) мала

460894 с.Білка вул.Галицька, 40А, с.Білка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81244 (Народний дім, актова зала) мала

460895 с.Подусів вул.Володимира, 80, с.Подусів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81260 (Народний дім, каб.1) мала

460896 с.Іванівка вул.Львівська, 79, с.Іванівка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81262 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460897 с.Болотня вул.Шевченка, 5А, с.Болотня, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81261 (Адмінбудинок сільської ради, зала для засідань, 2-й поверх) мала

460898 с.Прибинь вул.Шевченка, 26, с.Прибинь, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81254 (Народний Дім, актова зала) мала

460899 с.Кореличі вул.Перемоги, 93, с.Кореличі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81254 (Школа, фойє, 1-й поверх) Середня

460900 с.Дусанів вул.М.Бунта, 4, с.Дусанів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81263 (Народний дім, світлиця, 1-й поверх) мала

460901 с.Бачів вул.Нова, 18, с.Бачів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81264 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) мала

460902 с.Подусільна вул.Зелена, 19, с.Подусільна, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81261 (Адмінбудинок сільської ради, актова зала)
/
вул.Зелена, 6, с.Подусільна, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81261
мала

461746 м.Новий Розділ – вул.Вас.Барвінського, вул.Героя України Романа Шухевича, вул.Є.Коновальця, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.І.Котляревського, вул.Малехівська, вул.М.Грушевського: 3–13, 25–29, 31; вул.Миколаївська, вул.М.Кривоноса, вул.Наддністрянська, вул.О.Довбуша, вул.Пряма, вул.Січових Стрільців, вул.Уляни Кравченко, вул.Чорновола: 7–9; вул.Шевченка, пров.Малехівський, пров.Придорожний вул.Зелена, 18, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Будинок дитячої та юнацької творчості, актова зала) Середня

461747 м.Новий Розділ – вул.В.Винниченка: 1–9; вул.Гетьмана Мазепи: 9; вул.М.Грушевського: 35, 39; вул.Чорновола: 1–6, 12–14, 16, 18, 20–22; просп.Шевченка: 1–4, 6, 8; вул.Чорновола, 9, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Гуртожиток професійного ліцею,1-й поверх, актова зала) Велика

461748 м.Новий Розділ – вул.В.Винниченка: 11–19; вул.Гетьмана Мазепи: 3–8, 10; вул.Д.Яворницького: 3, 7–9; вул.М.Грушевського: 20–22, 30, 32, 41–47; вул.Чорновола: 14А, 16А, 18А, 22А; просп.Шевченка: 5–5Б, 7А, 9–9А, 11–11Б; просп.Шевченка, 11В, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (школа №2, 1-й поверх ліве крило, коридор) Велика

461749 м.Новий Розділ – вул.М.Шашкевича, просп.Шевченка: 10, 12–18, 19; просп.Шевченка, 13, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (КУ МБК "Молодість", 1-й поверх, зал для голосування) Велика

461750 м.Новий Розділ – вул.В.Винниченка: 21–33; вул.Д.Яворницького: 4; вул.М.Грушевського: 34, 36; вул.Ходорівська, просп.Шевченка: 18А, 20–20А, 22А; вул.В.Винниченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (школа №3, 1-й поверх, ліве крило) Середня

461751 м.Новий Розділ – просп.Шевченка: 21–22, 23–29; вул.В.Винниченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Школа №3, 1-й поверх, праве крило) Середня

461752 м.Новий Розділ – бульв.О.Довженка: 2–6; вул.Героя України Степана Бандери: 7–14; вул.Гетьмана Сагайдачного вул.Гетьмана Сагайдачного, 15А, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Професійний ліцей будівництва та побуту, коридор, 2-й поверх) Середня

461753 м.Новий Розділ – вул.Лесі Українки, просп.Шевченка: 40Б; вул.Героя України Степана Бандери, 8, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Політехнічний коледж,1-й поверх, актова зала) Середня

461754 м.Новий Розділ – бульв.О.Довженка: 8–14; вул.Героя України Степана Бандери: 3–3Б; просп.Шевченка: 32–32А, 34–36А; вул.Героя України Степана Бандери, 5, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Школа №4, 2-й поверх, фойє) Середня

461755 м.Новий Розділ – просп.Шевченка: 31, 33, 38–38Б, 40–40А, 41–44; вул.Героя України Степана Бандери, 5, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Школа №4, ліве крило, 2-й поверх) Середня

461756 м.Новий Розділ – вул.Вас.Стуса, просп.Шевченка: 31А, 33А; просп.Шевченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Школа №5, 1-й поверх, ліве крило) Велика

461757 м.Новий Розділ – вул.А.Шептицького, просп.Шевченка: 37, 39–39Б; просп.Шевченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 (Школа №5, 1-й поверх, праве крило) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
460611 Комунальне некомерційне підприємство "Золочівська центральна районна лікарня" Золочівської районної ради Львівської області вул.Павлова академіка, 48, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 Мала
460612 Військовий госпіталь Національної гвардії України (військова частина 3080) вул.Січових Стрільців, 2, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700 Мала
460613 Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Новоселище Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вул.Зелена, 35, с.Новоселище, Золочівський р-н, Львівська обл., 80745 Мала
460739 Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська центральна районна лікарня" Миколаївської районної ради Львівської області вул.Федьковича, 1А, с.Дроговиж, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81632 Мала
460740 Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна психіатрична лікарня "Заклад" вул.Січинського, 1Б, с.Заклад, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81606 Мала
460741 Державна установа "Миколаївська виправна колонія (№50)" вул.Стуса, 2, с.Заклад, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81606 Мала
460903 Комунальне підприємство Перемишлянська центральна районна лікарня вул.Галицька, 12, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200 Мала
461758 Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради вул.В.Винниченка, 37, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652 Мала
462155 Бібрська районна лікарня вул.Галицька, 144, м.Бібрка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81220 Мала