Львівська область - одномандатний виборчий округ №125

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Самбірської РДА

3

Відділ ведення ДРВ апарату Сколівської РДА

57

Відділ ведення ДРВ апарату Старосамбірської РДА

114

Відділ ведення ДРВ апарату Турківської РДА

66

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Самбірської міської ради

19

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
461137 с.Ваньовичі вул.Сонячна, 144, с.Ваньовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81461 (Народний дім, актова зала) Середня

461138 с.Дубрівка вул.Центральна, 30, с.Дубрівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81462 (Народний дім, актова зала) Середня

461139 с.Стрілковичі вул.Самбірська, 42, с.Стрілковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81460 (Стрілковицька сільська рада, зала засідань) Середня

461148 с.Орів – вул.Шевченка: 1–425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 467, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 489, 491–491А, 493, 495, 497, 499, 501, 503, 505, 507, 509, 511, 513, 515, 517, 519, 521, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541, 543, 545, 547, 549, 551, 553, 555, 557, 559, 561, 563, 565, 567, 569–569А, 571, 573, 575; вул.Шевченка, 174, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610 (Народний дім "Орів-1", зала зібрань) Середня

461149 с.Орів – вул.Шевченка: 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 448, 450, 452, 454, 456–456А, 458, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492, 494, 496–496А, 498, 500, 502, 504, 506, 508, 510, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 546, 548, 550, 552, 554, 556, 558, 560, 562, 564, 566, 568, 570, 572, 574, 576–859; вул.Шевченка, 677, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610 (школа №2, їдальня) мала

461150 с.Зимівки вул.Шевченка, 75, с.Зимівки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610 (Народний дім, актова зала) мала

461151 с.Ямельниця вул.Нижній Кінець, 64, с.Ямельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82611 (Народний дім "Просвіта", актова зала) мала

461152 с.Урич вул.Шевченка, 216, с.Урич, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612 (Народний дім, кімната гуртків) мала

461153 с.Підгородці вул.Степана Бандери, 98, с.Підгородці, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612 (Народний дім, актова зала) Велика

461154 с.Сопіт вул.Т.Шевченка, 59, с.Сопіт, Сколівський р-н, Львівська обл., 82666 (школа, кабінет української мови і літератури) мала

461155 с.Крушельниця вул.Б.Хмельницького, 8, с.Крушельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82617 (Народний дім, актова зала) Середня

461156 с.Корчин вул.Т.Г.Шевченка, 25, с.Корчин, Сколівський р-н, Львівська обл., 82616 (Народний дім "Просвіта", актова зала) Середня

461157 смт Верхнє Синьовидне – вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, с.Межиброди вул.Лепкого, 12, с.Межиброди, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613 (Народний дім, актовий зал) мала

461158 смт Верхнє Синьовидне – вул.А.Углик, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.В.Коваля, вул.Гайдамацька, вул.Гірка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Золотий Потік, вул.І.Франка, вул.Левинського, вул.Лисенка, вул.Мицика, вул.Надбереги, вул.Н.Левицького, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пласту, вул.П.Мирного, вул.Святкова, вул.Січових Стрільців: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Сонячна, вул.Шептицького, вул.22-го Січня, пров.Гіркий, пров.Грушевського, пров.І.Франка, пров.Леонтовича, пров.Шептицького вул.Січових Стрільців, 104, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613 (Народний дім, актова зала) Середня

461159 смт Верхнє Синьовидне – вул.Василя Стуса, вул.Данила Галицького, вул.Запорізького козацтва, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лікарська, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.П.Орлика, вул.Рильського, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41–290; вул.С.Петлюри, вул.УПА, вул.Шевченка, пров.Запорізького Козацтва, пров.Шевченка, с.Дубина вул.Січових Стрільців, 77, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613 (школа мистецтв, танцювальна зала) Середня

461160 с.Нижнє Синьовидне, с.Тишівниця вул.Д.Галицького, 18, с.Нижнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615 (Народний дім, актова зала) Середня

461161 с.Побук вул.Л.Українки, 31, с.Побук, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615 (сільський клуб, актова зала) мала

461162 с.Труханів вул.Січових Стрільців, 3, с.Труханів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82618 (Народний дім, актова зала) Середня

461163 с.Кам’янка вул.І.Франка, 37, с.Кам’янка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600 (Народний дім, актова зала) мала

461164 м.Сколе – вул.А.Волошина, вул.братів Вільшинських, вул.В.Івасюка, вул.В.Сербина, вул.Героя Олега Ушневича, вул.Гірка, вул.І.Гонти, вул.ім.Р.Шухевича, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.М.Вовчка, вул.М.Черемшини, вул.М.Шашкевича, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Олекси Гасина, вул.отця М.Мосори, вул.П.Калнишевського, вул.Сагайдачного, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Стрийська, вул.Чайківського, пров.Довбуша, майдан Незалежності вул.Степана Бандери, 2, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600 (Академічна гімназія, спортивна зала) Велика

461165 м.Сколе – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Маківки, вул.Гоголя, вул.Д.Галицького, вул.Івана Франка, вул.ім.Стефанії Вітрук, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мазепи, вул.М.Грушевського, вул.Охрімовича, вул.Пекарська, вул.Січових Стрільців, вул.С.Крушельницької, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, пров.Стефаника, пров.Топольницького вул.Д.Галицького, 56, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600 (РНД "Бескид", фойє) Велика

461166 м.Сколе – вул.Зарічна, вул.князя Святослава вул.князя Святослава, 40, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600 (школа-інтернат, спальний корпус №1, актова зала) Середня

461167 с.Коростів вул.Л. Українки, 44, с.Коростів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82630 (Народний дім, актова зала) Середня

461168 с.Мита, с.Сухий Потік вул.І.Франка, 25, с.Мита, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622 (Народний дім, актова зала) мала

461169 с.Росохач вул.Шевченка, 96А, с.Росохач, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622 (сільська рада, фойє) мала

461170 с.Завадка вул.Шевченка, 69, с.Завадка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82620 (Школа, спортивна зала) мала

461171 с.Задільське вул.Ів.Франка, 67, с.Задільське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82621 (школа, спортивна зала) мала

461172 с.Довжки вул.Шевченка, 51, с.Довжки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623 (школа, кабінет хімії) мала

461173 с.Криве вул.І.Франка, 1, с.Криве, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623 (Народний дім, актова зала) мала

461174 с.Орявчик, с.Тисовець вул.Перша Ростока, 48, с.Орявчик, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631 (Народний дім, актова зала) мала

461175 с.Козьова вул.Європейська, 29, с.Козьова, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631 (Народний дім, хол)
/
вул.Європейська, 46, с.Козьова, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631
Середня

461176 с.Гребенів вул.Т.Шевченка, 18, с.Гребенів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82634 (Народний дім, актова зала) мала

461177 с.Тухля вул.Ів.Франка, 109, с.Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл., 82632 (Народний дім "Просвіта", актова зала) Середня

461178 с.Пшонець вул.Зелена, 6, с.Пшонець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641 (Народний дім, актова зала) мала

461179 с.Головецько вул.Шевченка, 50, с.Головецько, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641 (Народний дім, актова зала) мала

461180 с.Риків вул.Ів.Франка, 15, с.Риків, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643 (Народний дім "Просвіта", актова зала) мала

461181 с.Орява вул.Карпатська, 4, с.Орява, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640 (Народний дім, актова зала) мала

461182 с.Погар вул.Котляревського, 44, с.Погар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640 (Народний дім, актова зала) мала

461183 с.Сможе вул.Т.Шевченка, 111, с.Сможе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642 (сільська рада, актова зала) мала

461184 с.Долинівка, с.Нагірне вул.Л.Українки, 78, с.Долинівка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642 (школа, кабінет української мови і літератури) мала

461185 с.Тухолька вул.Шевченка, 32, с.Тухолька, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644 (Народний дім, актова зала) Середня

461186 с.Плав’я вул.Вадрусівка, 8, с.Плав’я, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643 (сільська рада, актова зала) Середня

461187 с.Либохора вул.Шевченка, 2, с.Либохора, Сколівський р-н, Львівська обл., 82633 (Народний дім, актова зала) Середня

461188 с.Грабовець вул.Грабовецька, 14А, с.Грабовець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82660 (Народний дім, актова зала) мала

461189 смт Славське – вул.Архангельського, вул.Бойківська, вул.Волошина, вул.Довбуша, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Карпатська, вул.Крушельницької, вул.Наливайка, вул.Опришків, вул.О.Степанівни, вул.Підкови, вул.Привокзальна, вул.Рожаночка, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Шашкевича, вул.Шептицького вул.Шептицького, 3, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661 (Народний дім, актова зала) Середня

461190 смт Славське – вул.В.Стуса, вул.Галицького, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Сагайдачного, вул.Устияновича, вул.Шевченка, вул.Шухевича, пров.Устияновича вул.Івасюка, 10, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661 (селищна рада, зала урочистих подій) Середня

461191 с.Кальне вул.Шевченка, 28, с.Кальне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652 (Народний дім, актова зала) мала

461192 с.Хітар вул.Шевченка, 75, с.Хітар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644 (школа, актова зала) мала

461193 с.Климець вул.Л. Українки, 54, с.Климець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82650 (Народний дім, актова зала) мала

461194 с.Жупани вул.Галицька, 77, с.Жупани, Сколівський р-н, Львівська обл., 82651 (Народний дім, актова зала) Середня

461195 с.Лавочне вул.Шевченка, 115, с.Лавочне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652 (Народний дім, актова зала) Середня

461196 с.Тернавка вул.Івана Франка, 82, с.Тернавка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82653 (Народний дім, актова зала) Середня

461197 с.Нижня Рожанка вул.Устияновича, 123, с.Нижня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82662 (Народний дім, актова зала) Середня

461198 с.Верхня Рожанка вул.Т.Г.Шевченка, 54, с.Верхня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82665 (Народний дім, актова зала) Середня

461199 с.Волосянка вул.Шевченка, 33, с.Волосянка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663 (Сільська рада, актова зала) Середня

461200 с.Ялинкувате вул.Л.Українки, 40, с.Ялинкувате, Сколівський р-н, Львівська обл., 82664 (школа, кабінет першого класу) мала

461201 с.Хащованя вул.О. Кобилянської, 58, с.Хащованя, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663 (Народний дім, актова зала) мала

461202 с.Опорець вул.Шевченка, 112, с.Опорець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82655 (Народний дім "Просвіта", актова зала) Середня

461203 с.Верхнячка вул.Шевченка, 121, с.Верхнячка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82654 (Народний дім "Просвіта", актова зала) Середня

461317 м.Добромиль – вул.А.Шептицького, вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Глухого, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зелена бічна, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Листопадова, вул.Пасічна, вул.Салінарна, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Торгова, вул.Чехова, пл.Ринок вул.Лесі Українки, 8, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (Народний дім, актова зала) Велика

461318 м.Добромиль – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки бічна, вул.Мазепи, вул.Міцкевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Хирівська, вул.Шевченка вул.Галицька, 36, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (школа №1, спортивна зала) Середня

461319 м.Старий Самбір – вул.Вітовського, вул.Героїв Берестечка, вул.Героя України Богдана Сольчаника, вул.Замківська, вул.Заньковецької, вул.Козацька, вул.Крута, вул.Л.Галицького: 1–82; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Орла, вул.Промислова, вул.Ровдича, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Святомиколаївська, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Чайківського, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Яблунева вул.Шевченка, 14, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 (школа №1, їдальня) Велика

461320 м.Старий Самбір – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Вишневий провулок, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Дашо, вул.Дністрова, вул.Довбуша, вул.Дрогобицька, вул.Дрогобицька бічна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зиблікевича, вул.Івана Франка, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коновальця бічна, вул.Коцюбинського, вул.Л.Галицького: 83–234; вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Мазепи, вул.О.Ольжича, вул.Помаранчевої революції, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Шептицького, пл.Ринок вул.Листопадова, 9, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 (Народний дім, актова зала) Велика

461321 м.Хирів – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Добромильська, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Підгірна, вул.Сачека Володимира, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шухевича, пл.Галицька вул.Стуса, 22, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 (Народний дім, хол) Велика

461322 м.Хирів – вул.Берези, вул.Давниця, вул.Дем’яна Гладиловича, вул.Дорошенка, вул.Злуки, вул.Лесі Українки, вул.Н.Левицького, вул.Полковника Коника, вул.Полуботка, вул.Садова, вул.Самбірська, вул.Самбірська бічна, вул.Стадіонна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шевченка бічна, вул.Шептицького, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярослава Пастернака вул.Самбірська, 123, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 (Читальня, актова зала) Середня

461323 смт Нижанковичі пл.Площа Свободи, 11, смт Нижанковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (Народний дім, актова зала) Середня

461324 смт Стара Сіль пл.Миру, 14, смт Стара Сіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82066 (Народний дім, фойє) Середня

461325 с.Стара Ропа, с.Тварі вул.Шевченка, 122, с.Стара Ропа, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82068 (Народний дім, актова зала) Середня

461326 с.Біличі вул.Центральна, 62, с.Біличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82070 (сільська рада, актова зала) Середня

461327 с.Болозів вул.Шевченка, 67, с.Болозів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82024 (Народний дім, актова зала) мала

461328 с.Нижня Вовча вул.Топольна, 137, с.Нижня Вовча, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82026 (Народний дім, актова зала) мала

461329 с.Боршевичі вул.Зелена, 5, с.Боршевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (Народний дім, актова зала) мала

461330 с.Библо вул.Центральна, 142, с.Библо, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (Народний дім, актова зала) мала

461331 с.Велика Лінина вул.Шевченка, 73, с.Велика Лінина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82075 (школа, спортивна зала) Середня

461332 с.Лаврів вул.Шевченка, 6, с.Лаврів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82076 (дитячий будинок, спортивна зала) мала

461333 с.Великосілля, с.Потік вул.Лесі Українки, 104, с.Великосілля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074 (школа, спортивна зала) мала

461334 с.Соснівка, с.Тиха вул.Центральна, 23, с.Соснівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82074 (Народний дім, актова зала) мала

461335 с.Велика Сушиця вул.Центральна, 87, с.Велика Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82064 (Народний дім, фойє) Середня

461336 с.Буньковичі вул.Хирівська, 62, с.Буньковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82065 (школа, к.2) Середня

461337 с.Заріччя вул.Зарічна, 34, с.Заріччя, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 (Народний дім, актова зала) мала

461338 с.Верхній Лужок вул.Центральна, 27, с.Верхній Лужок, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82084 (сільська рада, актова зала) Середня

461339 с.Бусовисько вул.Придністрянська, 270, с.Бусовисько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82085 (школа, спортивна зала) Середня

461340 с.Волошиново вул.Галицька, 52, с.Волошиново, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072 (Народний дім, актова зала) мала

461341 с.Росохи вул.Зелена, 98, с.Росохи, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82072 (Народний дім, актова зала) мала

461342 с.Воля вул.Центральна, 70А, с.Воля, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82083 (школа, актова зала.) Середня

461343 с.Головецько, с.Гвоздець вул.Івана Франка, 40, с.Головецько, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82094 (сільська рада, актова зала) Середня

461344 с.Бабино вул.Підгірна, 1А, с.Бабино, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82095 (школа, актова зала) мала

461345 с.Грозьово вул.Центральна, 88Б, с.Грозьово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82093 (Народний дім, актова зала) мала

461346 с.Виців вул.Січових Стрільців, 18А, с.Виців, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (Народний дім, актова зала) мала

461347 с.Грушатичі вул.Центральна, 44, с.Грушатичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82020 (Народний дім, актова зала) мала

461348 с.Дешичі вул.Центральна, 72, с.Дешичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021 (школа, актова зала) мала

461349 с.Саночани вул.Саночанська, 37, с.Саночани, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021 (Народний дім, актова зала) мала

461350 с.Чижки вул.Центральна, 21А, с.Чижки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82021 (школа, спортивна зала) мала

461351 с.Дроздовичі вул.Центральна, 55, с.Дроздовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010 (сільська рада, актова зала) мала

461352 с.Вілюничі вул.Центральна, 19, с.Вілюничі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82010 (ФАП, к.3) мала

461353 с.Пацьковичі вул.Центральна, 54, с.Пацьковичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82011 (ФАП, к.3) мала

461354 с.Княжпіль вул.Центральна, 68, с.Княжпіль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82044 (Народний дім, актовий зала) мала

461355 с.Кропивник вул.Центральна, 56, с.Кропивник, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (школа, к.3) мала

461356 с.Велике, с.Мігово вул.Івана Франка, 28, с.Мігово, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82045 (Народний дім, актова зала) мала

461357 с.Конів вул.Стефаника, 1, с.Конів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025 (Народний дім, актова зала) мала

461358 с.Товарна вул.Центральна, 45, с.Товарна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82025 (Народний дім, актова зала) мала

461359 с.Лютовиська вул.Центральна, 45, с.Лютовиська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82030 (початкова школа, к.3) мала

461360 с.Биличі вул.Центральна, 168, с.Биличі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82033 (школа, спортивна зала) Середня

461361 с.Букова вул.Центральна, 127, с.Букова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82031 (школа, спортивний зал.) Середня

461362 с.Ракова вул.Зелена, 5, с.Ракова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82032 (школа, к.3) мала

461363 с.Міженець вул.Миру, 4, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013 (Народний дім, фойє) Середня

461364 с.Зоротовичі вул.Ягідна, 2, с.Зоротовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82014 (Народний дім, актова зала) мала

461365 с.Стороневичі вул.Миру, 18Б, с.Стороневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013 (Народний дім, актова зала) мала

461366 с.Муроване вул.Шевченка, 17, с.Муроване, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (Народний дім) мала

461367 с.Березів вул.Шевченка, 7, с.Березів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (Народний дім, актова зала) мала

461368 с.Тарнавка вул.Зелена, 20, с.Тарнавка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (Народний дім, актова зала) мала

461369 с.Шумина вул.Зелена, 48, с.Шумина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82055 (школа, к.3) мала

461370 с.Мшанець вул.Центральна, 168А, с.Мшанець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (сільська рада, актова зала) мала

461371 с.Галівка вул.Центральна, 49А, с.Галівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (Народний дім, актова зала) мала

461372 с.Плоске вул.Центральна, 71А, с.Плоске, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82090 (Народний дім, актова зала) мала

461373 с.Нове Місто, с.Городисько вул.Центральна, 75, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (школа, актова зала) Середня

461374 с.Боневичі вул.Лесі Українки, 115, с.Боневичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82023 (Народний дім, актова зала) мала

461375 с.Грабівниця вул.Центральна, 6, с.Грабівниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (Народний дім, актова зала) мала

461376 с.Комаровичі вул.Головна, 12, с.Комаровичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (Народний дім, актова зала) мала

461377 с.Посада-Новоміська вул.Головна, 200, с.Посада-Новоміська, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 (Народний дім, актова зала) мала

461378 с.Ріп’яна вул.Сільська, 96А, с.Ріп’яна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096 (Народний дім, актова зала) мала

461379 с.Дністрик вул.Сільська, 42, с.Дністрик, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096 (Народний дім, актова зала) мала

461380 с.Смеречка вул.Сільська, 41, с.Смеречка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82096 (Народний дім, актова зала) мала

461381 с.Скелівка, с.Глибока вул.Центральна, 150А, с.Скелівка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052 (школа, актова зала) Середня

461382 с.Засадки вул.Засадки, 26, с.Засадки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82052 (Народний дім, актова зала) мала

461383 с.Слохині вул.Самбірська, 80А, с.Слохині, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050 (Народний дім, актова зала) мала

461384 с.Городовичі вул.Самбірська, 39Б, с.Городовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82051 (школа, актова зала) Середня

461385 с.Поляна(Слохинівська с/р), с.Сливниця вул.Вишнева, 53А, с.Поляна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82050 (Народний дім, актова зала) мала

461387 с.Солянуватка вул.Центральна, 164, с.Солянуватка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82040 (Народний дім, актова зала) мала

461388 с.Губичі вул.Центральна, 34, с.Губичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82041 (Народний дім, актова зала) мала

461389 с.Старява вул.Івана Франка, 113, с.Старява, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062 (Народний дім, актова зала) Середня

461390 с.Катина вул.Івана Франка, 64А, с.Катина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82062 (Народний дім, актова зала) мала

461391 с.Лопушниця вул.Івана Франка, 94А, с.Лопушниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82063 (Народний дім, актова зала) мала

461392 с.Страшевичі вул.Центральна, 15, с.Страшевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081 (Народний дім, фойє) Середня

461393 с.Кобло вул.Центральна, 115, с.Кобло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82082 (Народний дім, актова зала) мала

461394 с.Созань вул.Зелена, 44, с.Созань, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82081 (Народний дім, актова зала) Середня

461395 с.Стрілки вул.Вербицького, 10, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092 (школа, спортивна зала) Велика

461396 с.Лопушанка-Хомина вул.Центральна, 33, с.Лопушанка-Хомина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092 (школа, фойє) мала

461397 с.Стрільбичі вул.Яблунева, 164, с.Стрільбичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82071 (школа, спортивна зала) Середня

461398 с.Сусідовичі вул.Центральна, 9А, с.Сусідовичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82053 (Народний дім, фойє) Середня

461399 с.Надиби вул.Центральна, 1В, с.Надиби, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82054 (Народний дім, актова зала) Середня

461400 с.Терло вул.Центральна, 130, с.Терло, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069 (Народний дім, фойє) Середня

461401 с.Лібухова вул.Центральна, 59, с.Лібухова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82069 (Народний дім, актова зала) мала

461402 с.Тернава, с.Поляна(Тернавська с/р) вул.Замкова, 47А, с.Тернава, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82046 (Народний дім, актова зала) Середня

461403 с.П’ятниця, с.Рожеве вул.Центральна, 101А, с.П’ятниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 (Народний дім, актова зала) Середня

461404 с.Тершів вул.Вокзальна, 45, с.Тершів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (Народний дім, актова зала) Середня

461405 с.Завадка вул.Надністрянська, 23, с.Завадка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (Народний дім, актова зала) мала

461406 с.Спас вул.Лесі Українки, 12А, с.Спас, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (школа, спортивна зала) мала

461407 с.Сушиця вул.Копача, 75, с.Сушиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82073 (Народний дім, к.2.) мала

461408 с.Тисовиця вул.Центральна, 74, с.Тисовиця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82091 (Народний дім, актова зала) мала

461409 с.Топільниця вул.Монастирська, 5, с.Топільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086 (школа, спортивна зала) Середня

461410 с.Недільна вул.Сотника УПА Бурлаки, 27, с.Недільна, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82086 (Народний дім, актова зала) мала

461411 с.Торчиновичі вул.Центральна, 190, с.Торчиновичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080 (Народний дім, актова зала) Середня

461412 с.Бачина вул.Центральна, 14, с.Бачина, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080 (Народний дім, актова зала) мала

461414 с.Морозовичі, с.Торгановичі вул.Центральна, 27, с.Торгановичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82080 (школа, актова зала) Середня

461415 с.Трушевичі вул.Демократична, 35, с.Трушевичі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82016 (Народний дім, актова зала) мала

461416 с.Передільниця, с.Підмостичі вул.Галицька, 29А, с.Передільниця, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82015 (Народний дім, актова зала) мала

461418 с.Тур’є – вул.Горянка, вул.Центральна вул.Центральна, 86А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087 (Народний дім, актова зала) Середня

461419 с.Тур’є – вул.Тур’є горішнє вул.Тур’є горішнє, 482А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087 (початкова школа, актова зала) мала

461420 с.Тур’є – вул.Заділок, вул.Річна вул.Заділок, 354А, с.Тур’є, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82087 (Народний дім, актова зала) мала

461421 с.Чаплі вул.Центральна, 41, с.Чаплі, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056 (Народний дім, актова зала) Середня

461422 с.Гуманець, с.Павлівка вул.Івана Франка, 53, с.Гуманець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82057 (Народний дім, актова зала) мала

461423 с.Іванів вул.Іванів, 27, с.Іванів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056 (Народний дім, актова зала) мала

461424 с.Райнова вул.Шашкевича, 56, с.Райнова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82056 (Народний дім, актова зала) мала

461425 с.Ясениця-Замкова – вул.Центральна, вул.Центральна бічна: 65–385; вул.Центральна, 179А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097 (Народний дім, актова зала) Середня

461426 с.Ясениця-Замкова – вул.Центральна бічна: 386–560; вул.Центральна бічна, 433А, с.Ясениця-Замкова, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097 (школа, к.3) мала

461427 с.Велика Волосянка вул.Центральна, 61А, с.Велика Волосянка, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82097 (Народний дім, актова зала) мала

461505 м.Турка – вул.Бойківська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.І.Богуна, вул.Л.Українки, вул.Майдан Шевченка, вул.Міцкевича, вул.Поляна, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців: 3–27, 36, 42А, 44–44А, 48, 50, 52–54, 58–58А, 60, 66, 72, 103; вул.Спадиста, вул.Травнева, вул.Т.Шевченка, пл.Ринок вул.Майдан Шевченка, 1, м.Турка, Турківський р-н, Львівська обл., 82500 (культурний центр "Україна", глядацька зала) Велика

461506 м.Турка – вул.Андрія Шептицького, вул.Данила Галицького, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Круг Городище, вул.Молодіжна, вул.Потік, вул.Самбірська вул.Молодіжна, 68, м.Турка, Турківський р-н, Львівська обл., 82500 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) Велика

461507 м.Турка – вул.Горішня, вул.Звір, вул.О.Довбуша, вул.професора І.Герича, вул.Сагайдачного, вул.Середня, вул.Січових Стрільців: 29–35, 37–41, 43, 45–47, 49, 51, 55–57, 59, 63–65, 67–70, 74–102, 104–310; вул.Стельмаха вул.Середня, 1, м.Турка, Турківський р-н, Львівська обл., 82500 (школа, актова зала) Середня

461508 с.Нижня Яблунька – вул.Боринський верх, вул.Загатці, вул.Заребро, вул.Зелена: 719–725; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Федьковича, вул.Центральна, вул.Шкільна вул.Молодіжна, 153, с.Нижня Яблунька, Турківський р-н, Львівська обл., 82532 (народний дім, актова зала) Середня

461509 с.Нижня Яблунька – вул.Адамівський горб, вул.Заповідник, вул.Заріччя, вул.Зелена: 651–717, 726; вул.Квичівський горб, вул.Опшар, вул.Свята Гора, вул.Щомаківський горб вул.Опшар, 560, с.Нижня Яблунька, Турківський р-н, Львівська обл., 82532 (школа, к.2) Середня

461510 с.Верхня Яблунька вул.Шкільна, 44, с.Верхня Яблунька, Турківський р-н, Львівська обл., 82530 (народний дім, актова зала) Середня

461511 с.Шандровець вул.Центральна, 155, с.Шандровець, Турківський р-н, Львівська обл., 82531 (народний дім, актова зала) Середня

461512 с.Боберка вул.Центральна, 200А, с.Боберка, Турківський р-н, Львівська обл., 82514 (школа, спортивна зала) Середня

461513 с.Дністрик-Дубовий вул.Монастирська, 25, с.Дністрик-Дубовий, Турківський р-н, Львівська обл., 82514 (народний дім, актова зала) мала

461514 с.Лопушанка вул.Горбок, 84, с.Лопушанка, Турківський р-н, Львівська обл., 82510 (школа, к.3) мала

461515 с.Хащів вул.Середня, 105, с.Хащів, Турківський р-н, Львівська обл., 82510 (народний дім, актова зала) мала

461516 с.Лімна вул.Центральна, 103А, с.Лімна, Турківський р-н, Львівська обл., 82511 (народний дім, актова зала) Середня

461517 с.Бережок, с.Жукотин вул.Центральна, 123, с.Жукотин, Турківський р-н, Львівська обл., 82566 (школа, к.2) Середня

461518 с.Вовче вул.Центральна, 202, с.Вовче, Турківський р-н, Львівська обл., 82513 (школа, вестибюль) Середня

461519 с.Присліп вул.Зарічанська, 145А, с.Присліп, Турківський р-н, Львівська обл., 82515 (школа, к.2) Середня

461520 с.Шум’яч вул.Молодіжна, 15, с.Шум’яч, Турківський р-н, Львівська обл., 82516 (народний дім, актова зала) мала

461521 с.Розлуч вул.Лесі Українки, 108А, с.Розлуч, Турківський р-н, Львівська обл., 82512 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

461522 с.Явора вул.Центральна, 135А, с.Явора, Турківський р-н, Львівська обл., 82522 (народний дім, актова зала) Середня

461523 с.Мала Волосянка вул.Центральна, 57А, с.Мала Волосянка, Турківський р-н, Львівська обл., 82522 (народний дім, актова зала) мала

461524 с.Стоділка вул.Центральна, 68, с.Стоділка, Турківський р-н, Львівська обл., 82522 (народний дім, актова зала) мала

461525 с.Ісаї вул.Центральна, 23, с.Ісаї, Турківський р-н, Львівська обл., 82520 (народний дім, актова зала) Середня

461526 с.Ластівка вул.Т.Шевченка, 55, с.Ластівка, Турківський р-н, Львівська обл., 82521 (народний дім, актова зала) Середня

461527 с.Свидник вул.В.Чорновола, 28, с.Свидник, Турківський р-н, Львівська обл., 82521 (народний дім, актова зала) мала

461528 с.Коритище вул.І.Франка, 12, с.Коритище, Турківський р-н, Львівська обл., 82521 (народний дім, актова зала) мала

461529 с.Ясениця вул.Шевченка, 57А, с.Ясениця, Турківський р-н, Львівська обл., 82523 (народний дім, актова зала) Середня

461530 с.Кіндратів вул.Шевченка, 26А, с.Кіндратів, Турківський р-н, Львівська обл., 82523 (народний дім, актова зала) мала

461531 с.Головське, с.Кринтята вул.Тараса Шевченка, 9, с.Головське, Турківський р-н, Львівська обл., 82543 (народний дім, актова зала) мала

461532 с.Зубриця вул.Олекси Довбуша, 49, с.Зубриця, Турківський р-н, Львівська обл., 82543 (народний дім, актова зала) мала

461533 с.Риків, с.Межигір’я вул.Зарічна, 9А, с.Риків, Турківський р-н, Львівська обл., 82549 (народний дім, актова зала) мала

461534 с.Багнувате вул.Центральна, 23, с.Багнувате, Турківський р-н, Львівська обл., 82549 (народний дім, актова зала) мала

461535 с.Закіпці вул.Центральна, 162, с.Закіпці, Турківський р-н, Львівська обл., 82546 (народний дім, актова зала) мала

461536 с.Радич вул.Потік, 39А, с.Радич, Турківський р-н, Львівська обл., 82545 (народний дім, актова зала) мала

461537 с.Ліктів вул.Центральна, 11, с.Ліктів, Турківський р-н, Львівська обл., 82544 (ФАП, к.2) мала

461538 с.Ільник вул.Ляцьки, 6А, с.Ільник, Турківський р-н, Львівська обл., 82544 (народний дім, актова зала) Середня

461539 с.Завадівка вул.Центральна, 2, с.Завадівка, Турківський р-н, Львівська обл., 82540 (народний дім, актова зала) Середня

461540 с.Ясенка-Стецьова вул.Погар, 1, с.Ясенка-Стецьова, Турківський р-н, Львівська обл., 82540 (народний дім, актова зала) мала

461541 с.Лосинець – вул.Горбок, вул.Горішня, вул.Кичерка, вул.Потік, вул.Ростока, вул.Центральна вул.Центральна, 23А, с.Лосинець, Турківський р-н, Львівська обл., 82541 (народний дім, актова зала) мала

461542 с.Лосинець – вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Павлівська, вул.Ріка вул.Ріка, 13А, с.Лосинець, Турківський р-н, Львівська обл., 82541 (громадська будівля, актова зала) мала

461543 с.Мельничне вул.Центральна, 13А, с.Мельничне, Турківський р-н, Львівська обл., 82542 (народний дім, актова зала) мала

461544 смт Бориня вул.І.Франка, 8, смт Бориня, Турківський р-н, Львівська обл., 82547 (народний дім, актова зала) Середня

461545 с.Нижнє Висоцьке, с.Заріччя вул.Центральна, 133Б, с.Нижнє Висоцьке, Турківський р-н, Львівська обл., 82560 (народний дім, актова зала) Середня

461546 с.Яблунів вул.Потік, 488А, с.Яблунів, Турківський р-н, Львівська обл., 82560 (народний дім, актова зала) мала

461547 с.Ропавське вул.Перший потік, 605Б, с.Ропавське, Турківський р-н, Львівська обл., 82560 (народний дім, актова зала) мала

461548 с.Штуковець вул.Окапці, 63А, с.Штуковець, Турківський р-н, Львівська обл., 82560 (ветеринарна дільниця, актова зала) мала

461549 с.Нижній Турів вул.Дорошенка, 2, с.Нижній Турів, Турківський р-н, Львівська обл., 82533 (сільська рада, зала урочистих подій) мала

461550 с.Верхній Турів вул.Л.Українки, 59, с.Верхній Турів, Турківський р-н, Львівська обл., 82533 (школа, вестибюль) мала

461551 с.Сянки, с.Беньова вул.Шкільна, 3, с.Сянки, Турківський р-н, Львівська обл., 82537 (Народний дім, актова зала) мала

461552 с.Верхнє вул.Центральна, 57, с.Верхнє, Турківський р-н, Львівська обл., 82534 (народний дім, актова зала) Середня

461553 с.Яворів вул.І.Франка, 127, с.Яворів, Турківський р-н, Львівська обл., 82536 (школа, к.1) Середня

461554 с.Нижнє вул.Центральна, 49, с.Нижнє, Турківський р-н, Львівська обл., 82535 (народний дім, актова зала) мала

461555 с.Комарники, с.Зворець – вул.Зворець: 352–417А; вул.Центральна, 102, с.Комарники, Турківський р-н, Львівська обл., 82550 (народний дім, актова зала) Середня

461556 с.Буковинка, с.Закичера, с.Зворець – вул.Береговець, вул.Зворець: 418–451; вул.Буковинка, 1, с.Буковинка, Турківський р-н, Львівська обл., 82550 (народний дім, актова зала) мала

461557 с.Бітля вул.Центральна, 1, с.Бітля, Турківський р-н, Львівська обл., 82551 (народний дім, актова зала) Середня

461558 с.Карпатське вул.Шевченка, 108А, с.Карпатське, Турківський р-н, Львівська обл., 82553 (Народний дім, актова зала) Середня

461559 с.Либохора – вул.Центральна: 1–362, 364; вул.Центральна, 164, с.Либохора, Турківський р-н, Львівська обл., 82555 (народний дім, актова зала) Середня

461560 с.Либохора – вул.Центральна: 363, 365–647; вул.Центральна, 495А, с.Либохора, Турківський р-н, Львівська обл., 82555 (гімназія, актова зала) Середня

461561 с.Верхнє Висоцьке – вул.Березова, вул.Бічна, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Історична, вул.І.Франка: 1–62А; вул.Карпатська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Т.Шевченка вул.І.Франка, 2, с.Верхнє Висоцьке, Турківський р-н, Львівська обл., 82554 (народний дім, актова зала) Середня

461562 с.Верхнє Висоцьке – вул.Загірна, вул.Зарічна, вул.І.Ляха, вул.І.Франка: 65–312; вул.Л.Українки, вул.Мельниковича, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Соснова вул.І.Франка, 107, с.Верхнє Висоцьке, Турківський р-н, Львівська обл., 82554 (школа, спортивна зала) Середня

461563 с.Красне вул.Л.Українки, 3, с.Красне, Турківський р-н, Львівська обл., 82562 (школа, к.2) мала

461564 с.Мохнате вул.Шевченка, 9, с.Мохнате, Турківський р-н, Львівська обл., 82561 (народний дім, актова зала) мала

461565 с.Матків вул.Пукеци, 6, с.Матків, Турківський р-н, Львівська обл., 82563 (народний дім, актова зала) мала

461566 с.Верхнє Гусне, с.Нижнє Гусне вул.Центральна, 156, с.Верхнє Гусне, Турківський р-н, Львівська обл., 82564 (народний дім, актова зала) Середня

461567 с.Кривка, с.Івашківці вул.І.Франка, 117, с.Кривка, Турківський р-н, Львівська обл., 82565 (народний дім, актова зала) мала

461759 м.Самбір – вул.Виговського: 60–116А, 118, 120–122, 124–126А, 130–130Б; вул.Героїв Крут: 9–11; вул.Гранична: 1–59; вул.Чубинського, вул.Шухевича: 2–36; вул.Шухевича, 1, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Самбірське управління житлово-комунального господарства, актова зала, 1-й поверх) Середня

461760 м.Самбір – вул.Героїв Крут: 2–7; вул.Пластунів, вул.Шухевича: 37–81; вул.Шухевича, 45Б, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (школа №9, актова зала, 1-й поверх) Середня

461761 м.Самбір – вул.Багряного, вул.І.Білозіра, вул.Короленка, вул.Крушельницької, вул.Листопадового Чину, вул.Промислова, вул.Стецька, вул.Шухевича: 82–195; вул.Крушельницької, 7, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Самбірський технікум економіки та інформатики, актова зала, 1-й поверх) Велика

461762 м.Самбір – вул.Вагилевича, вул.Головацького, вул.Північна, вул.Руданського, вул.Середня: 82, 84, 86, 88–88Б, 90, 94, 102А, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 145–511; вул.Середня-бічна, вул.Снігурського, вул.Устіяновича, вул.Шашкевича вул.Середня, 78, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (школа №4, актова зала, 1-й поверх) Велика

461763 м.Самбір – вул.Корольова, вул.Кубяка, вул.Лугова, вул.Огієнка, вул.Степова, вул.Східна: 101–427А; вул.УГВР, вул.Федуско, вул.Федуско-бічна, вул.Чорновола: 39Б–161; вул.Чорновола-бічна, вул.Ясенева вул.Чорновола, 36, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (ТзОВ "Ембавуд-Україна", їдальня, 1-й поверх) Велика

461764 м.Самбір – вул.Виговського: 123, 127–129Д, 131–414; вул.Головка, вул.Грабовського, вул.Гранична: 71–163; вул.Калнишевського: 116, 118–118А, 120, 122–122Б, 124–126, 128, 130, 132, 134А, 140–140А, 142, 144, 146–146А, 148, 150–489; вул.Лисенка, вул.Рильського, вул.Тичини вул.Володимира Юричка, 1, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (школа №3, актова зала, 1-й поверх) Велика

461765 м.Самбір – вул.Виговського: 2–59, 117, 119; вул.Генерала Кука, вул.Грінченка, вул.Заводська, вул.Івасюка, вул.Калнишевського: 1–115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 137–139, 141, 143, 145, 147–147А, 149; вул.Крижова, вул.О.Гасина, вул.Ольжича, вул.Поперечна, вул.Шевченка: 39–39В, 41–41Б, 49, 51–84; вул.Шевченка, 14, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Самбірський медичний коледж, актова зала, 1-й поверх) Велика

461766 м.Самбір – вул.А.Чайковського, вул.Заміська, вул.Котляревського, вул.Филипчака вул.Филипчака, 14, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Самбірський педагогічний коледж, актова зала, 1-й поверх) Середня

461767 м.Самбір – вул.Вербицького, вул.Енергетична, вул.Клинівка, вул.Окружна, вул.Осьмака, вул.Проектна, вул.Середня: 1–81, 83, 85, 87–87В, 89–89А, 91–93, 95–101, 103–103А, 105, 107, 109, 111–113, 115, 117, 119, 121–123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–137, 139, 141, 143; вул.Симоненка, вул.Східна: 1–100; вул.Федьковича, вул.Чорновола: 1–39А; вул.Чорновола, 2А, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Польський дім, актова зала , 1-й поверх) Середня

461768 м.Самбір – вул.Бачинських, вул.Валова, вул.Вітовського, вул.Гоголя, вул.Княжинського, вул.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.о.Рисея, вул.Перемишльська, вул.Сімї Колесси, вул.Слюсарська, вул.Спадиста, вул.Шевченка: 3–37, 40А–40Б, 42–48, 50; вул.Січ.Стрільців, 18, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (школа №8, актова зала, 1-й поверх) Середня

461769 м.Самбір – вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Міцкевича, вул.Різницька, вул.Руська, вул.Сагайдачного, вул.Самбірчика, вул.Січ.Стрільців, вул.Шептицького, пл.Замкова, пл.Ринок, пл.Церковна вул.Січ.Стрільців, 10, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (гімназія, актова зала, 2-й поверх) Середня

461770 м.Самбір – вул.Бойківська, вул.Коперніка, пл.Чайковського вул.Коперніка, 6, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Народний дім, актова зала, 1-й поверх) Середня

461771 м.Самбір – вул.Децика, вул.Кобільника, вул.Колійова, вул.Мазепи, вул.Ст.Бандери, вул.Ст.Бандери-бічна, вул.Стебельського вул.Коперніка, 12, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Середня школа №7, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

461772 м.Самбір – вул.В.Великого, вул.Водна, вул.Затишшя, вул.Ів.Франка: 1–29А; вул.Музейна, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Торгова вул.Ів.Франка, 15, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Середня школа №1, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

461773 м.Самбір – вул.Бр.Бережницьких, вул.Бр.Бережницьких-бічна, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Дорошенка-бічна, вул.Купилева, вул.Лепкого, вул.Некрасова, вул.О.Пчілки, вул.Стуса, вул.Тургенєва, вул.Шпитальна, вул.Я.Мудрого вул.Стуса, 8, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (школа №10, актова зала, 2-й поверх) Середня

461774 м.Самбір – вул.Галицька, вул.Глінки, вул.Грушевського, вул.Грушевського-бічна, вул.Зелена, вул.Зелена-бічна, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Кривоноса, вул.Милярська, вул.Рівна, вул.Річна, вул.Роксолани, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Ясна вул.Козацька, 16, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (ВАТ "АТП-14608", зала засідань, 2-й поверх) Велика

461775 м.Самбір – вул.Богуна, вул.Вокзальна, вул.Довбуша, вул.Ів.Франка: 30–122; вул.Кармелюка, вул.Лемківська, вул.Сінна вул.Ів.Франка, 31, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (Будинок офіцерів, фойє, 1-й поверх) Велика

461776 м.Самбір – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Заньковецької, вул.К.Карого, вул.Коновальця, вул.Коновальця-бічна, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Надністрянська, вул.Нова, вул.Петлюри, вул.Сніжна, вул.Ціолковського, пров.Лісний, пров.Південний вул.Коновальця, 15, м.Самбір, Львівська обл., 81400 (ДП "Самбірський лісгосп", їдальня, 1-й поверх) Середня

462163 с.Сигловате вул.Ровенська, 406А, с.Сигловате, Турківський р-н, Львівська обл., 82552 (Народний дім, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
461204 Комунальне некомерційне підприємство "Сколівська центральна районна лікарня" Сколівської районної ради Львівської області вул.Героя Олега Ушневича, 29, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600 Мала
461428 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" вул.Л.Галицького, 140, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 Мала
461429 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня". вул.Міцкевича, 3, м.Добромиль, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82042 Мала
461430 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня" Хирівська міська лікарня вул.Б.Хмельницького, 12, м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82060 Мала
461432 Комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради "Старосамбірська центральна районна лікарня" вул.Шевченка, 8, с.Стрілки, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82092 Мала
461433 Терапевтичне віддлення №2 комунального некомерційного підприємства Старосамбірської районної ради "Добромильська районна лікарня". вул.Зарічна, 2, с.Нове Місто, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82022 Мала
461435 Старосамбірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відділення стаціонарного догляду с.Міженець вул.Газовиків, 14Б, с.Міженець, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82013 Мала
461569 Комунальне некомерційне підприємство "Турківська центральна районна лікарня" Турківської районної ради вул.Військове містечко, 8А, с.Завадівка, Турківський р-н, Львівська обл., 82540 Мала
461570 Комунальне некомерційне підприємство "Боринська районна лікарня" Турківської районної ради вул.Миколайчука, 90, смт Бориня, Турківський р-н, Львівська обл., 82547 Мала
461777 Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради та Самбірської районної ради "Самбірська районна лікарня" вул.Шпитальна, 14А, м.Самбір, Львівська обл., 81400 Мала