Львівська область - одномандатний виборчий округ №126

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Жидачівської РДА

119

Відділ ведення ДРВ апарату Стрийської РДА

67

Відділ ведення ДРВ Моршинської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Стрийської міської ради

29

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
460298 с.Вибранівка вул.Шкільна, 119, с.Вибранівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81710 (Народний дім, актовий зал) мала

460299 с.Березина, с.Бринці-Загірні вул.Зелена, 26, с.Бринці-Загірні, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81710 (Народний дім, актовий зал) мала

460300 с.Бринці-Церковні вул.Зарічна, 22, с.Бринці-Церковні, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81710 (Адмінбудинок сільської ради, зал засідань) мала

460301 с.Борусів вул.Шевченка, 9, с.Борусів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81710 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната для прийому хворих) мала

460302 с.Чижичі вул.І.Франка, 21, с.Чижичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81710 (Народний дім, актовий зал) мала

460303 с.Ходорківці вул.Л.Українки, 9, с.Ходорківці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81713 (Народний дім "Просвіта", актовий зал) мала

460304 с.Соколівка вул.Миру, 36, с.Соколівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81713 (школа, кабінет фізики) мала

460305 с.Кологори вул.Січових Стрільців, 8, с.Кологори, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81713 (Народний дім "Просвіта", актовий зал) мала

460306 с.П’ятничани вул.Першотравнева, 3, с.П’ятничани, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81713 (Народний дім "Просвіта", актовий зал) мала

460307 с.Сенів вул.Воз’єднання, 7, с.Сенів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81713 (житловий будинок, к.1) мала

460308 с.Квітневе вул.1 Травня, 33, с.Квітневе, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81714 (Народний дім, актовий зал) мала

460309 с.Трибоківці вул.Джерельна, 35А, с.Трибоківці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81712 (Народний дім, актовий зал) мала

460310 с.Репехів вул.Львівська, 47, с.Репехів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81712 (Народний дім, актовий зал) мала

460311 с.Баківці вул.Миру, 8, с.Баківці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81712 (Народний дім, актовий зал) мала

460312 с.Дев’ятники вул.Івана Франка, 14, с.Дев’ятники, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81711 (Народний дім, актовий зал) мала

460313 с.Юшківці вул.Шевченка, 21, с.Юшківці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81711 (Народний дім, актовий зал) мала

460314 с.Ятвяги вул.Героїв Небесної сотні, 3, с.Ятвяги, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81711 (Народний дім, актовий зал) мала

460315 с.Калинівка вул.Лесі Українки, 39, с.Калинівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81711 (Народний дім, актовий зал) мала

460316 с.Бертишів вул.Гагаріна, 1, с.Бертишів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81712 (Народний дім, актовий зал) мала

460317 с.Орішківці вул.Мороза, 1, с.Орішківці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81714 (Народний дім, актовий зал) мала

460318 с.Кнісело вул.Михайла Гориня, 5, с.Кнісело, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81716 (школа, кл.9) мала

460319 смт Нові Стрілища вул.Шевченка, 7, смт Нові Стрілища, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81714 (школа, актовий зал) Середня

460320 с.Старі Стрілища вул.Космонавтів, 12, с.Старі Стрілища, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81714 (Народний дім, актовий зал) мала

460321 с.Бориничі вул.Коновальця, 4, с.Бориничі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81721 (школа, кл.7) Середня

460322 с.Дроховичі вул.Л.Українки, 32, с.Дроховичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81721 (Народний дім, актовий зал) мала

460323 с.Чорний Острів вул.Галицька, 84, с.Чорний Острів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81720 (школа, актовий зал) Середня

460324 с.Голдовичі вул.Галицька, 25, с.Голдовичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81720 (магазин, торговий зал) мала

460325 с.Лучани вул.І.Франка, 18, с.Лучани, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81720 (Народний дім, актовий зал) мала

460326 с.Ліщини вул.Зелена, 6, с.Ліщини, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81718 (школа, спортзал) мала

460327 с.Грусятичі вул.Центральна, 53, с.Грусятичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81717 (школа, актовий зал) Середня

460328 с.Рудківці вул.Просвіти, 53, с.Рудківці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81722 (школа, актовий зал) мала

460329 с.Піддністряни вул.Ходорівська, 50А, с.Піддністряни, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81722 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) Середня

460330 с.Кам’яне вул.Ходорівська, 54А, с.Кам’яне, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81723 (навчально-виховний комплекс, кабінет математики) мала

460331 с.Городищенське вул.Шкільна, 42, с.Городищенське, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81724 (школа, кл.1-4) мала

460332 с.Отиневичі пл.Свободи, 8, с.Отиневичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81724 (школа, спортзал) Середня

460333 с.Дуліби вул.Центральна, 4, с.Дуліби, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81725 (школа, актовий зал) Середня

460334 с.Дем’янка-Лісна вул.Шевченка, 81, с.Дем’янка-Лісна, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81731 (Дем’янко-Ліснянська ЗОШ, хол) мала

460335 с.Дем’янка-Наддністрянська вул.Львівська, 44, с.Дем’янка-Наддністрянська, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81730 (Народний дім "Просвіта", актовий зал) мала

460336 с.Заріччя вул.Січових Стрільців, 9, с.Заріччя, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81730 (Зарічанська ЗОШ І-ІІ ст., спортзал) Середня

460337 с.Межиріччя вул.Шевченка, 87, с.Межиріччя, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81732 (Межирічанська ЗОШ І-ІІ ст., спортзал) мала

460338 с.Городище вул.Перемоги, 18, с.Городище, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81727 (школа, к.1) мала

460339 с.Жирова вул.Січових Стрільців, 14, с.Жирова, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81726 (Адмінбудинок сільської ради, кімната урочистих подій) Середня

460340 с.Заліски вул.Л.Українки, 23, с.Заліски, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81728 (школа, кабінет трудового навчання) мала

460341 с.Бородчиці вул.Центральна, 23, с.Бородчиці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81726 (Народний дім, актовий зал) мала

460342 м.Ходорів – вул.Героя Майдану Романа Точина, вул.Глибока, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Курбаса, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Петлюри, вул.С.Бандери, вул.Стрийська, вул.Стрілецька, вул.Тарнавського, вул.Шевченка: 51А, 53, 55, 57–57А, 59–61, 63, 65, 67–69, 71–73Б, 77, 83–83Б, 85–85А, 87, 89–91, 93, 95, 97–99, 103, 105–163; вул.Шептицького, пров.Івасюка, пров.С.Бандери вул.Грушевського, 3, м.Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 (Технічний коледж, кабінет спецдисциплін) Середня

460343 м.Ходорів – вул.Б.Хмельницького: 1–55; вул.Верещинського, вул.Вінницького, вул.Вітовського, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Гонти, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Вільде, вул.Кармелюка, вул.Кривоноса, вул.Кропивницького, вул.Кутузова, вул.Людкевича, вул.О.Степанів, вул.Рильського, вул.Січова, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–50А, 52А, 54–54Б, 56–56А, 58–58А, 62–62А, 64–64А, 66, 70, 74–76, 78–82, 84–84А, 86–86А, 88, 92–92Б, 94, 96, 100, 104; пл.Злуки, пров.Галицький, пров.Гоголя, пров.Зарічний, пров.Кропивницького, пров.Шевченка вул.Шевченка, 30, м.Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 (школа №1, актовий зал) Велика

460344 м.Ходорів – вул.В.Великого, вул.Гайдамацька, вул.Гончара, вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Львівська, вул.М.Вовчка, вул.Поповича, вул.Сагайдачного, вул.Сірка, вул.Сковороди, вул.С.Стрільців, вул.Тернопільська, вул.Шашкевича, вул.Шухевича, вул.Я.Мудрого, пров.Львівський, пров.Тернопільський вул.Шевченка, 21, м.Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 (Ходорівський центр дитячої та юнацької творчості,зал хореографії) Середня

460345 м.Ходорів – вул.Бортнянського, вул.Б.Хмельницького: 56–94; вул.Винниченка, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Галечко, вул.Грінченка, вул.Грушевського, вул.Долгого, вул.імені Героїв Євромайдану, вул.І.Підкови, вул.І.Франка, вул.Мазепи, вул.Підкови, вул.Привокзальна, вул.Роксолани, вул.Симоненка, вул.С.Калинця, вул.Стефаника, пров.І.Франка, пров.Підкови, пров.Стуса вул.Грушевського, 29, м.Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 (Народний дім, актовий зал) Велика

460346 м.Ходорів – вул.Богуна, вул.Вербицького, вул.Волошина, вул.Кн.Ольги, вул.Кобринської Н., вул.Л.Українки, вул.М.Чурай, вул.О.Вишні, вул.О.Кобилянської, вул.Полуботка, вул.Поперечна, вул.Федьковича, вул.16 Липня вул.Грушевського, 2, м.Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 (школа №3, актовий зал) Велика

460347 с.Садки вул.Шевченка, 5, с.Садки, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81751 (Народний дім, актовий зал) мала

460348 с.Вовчатичі вул.Б.Хмельницького, 17, с.Вовчатичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81761 (школа, спортзал) Середня

460349 с.Сугрів вул.І.Франка, 9, с.Сугрів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81762 (школа, кл.5-9) мала

460350 с.Вербиця вул.Шкільна, 2, с.Вербиця, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81760 (школа, спортзал) мала

460351 с.Тейсарів вул.Коновальця, 1, с.Тейсарів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81736 (Тейсарівська ЗОШ І-ІІ ст.,класна кімната, к.3) Середня

460352 с.Пчани вул.Церковна, 5, с.Пчани, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81734 (Пчанська ЗОШ І ст.,класна кімната, к. 2) Середня

460353 с.Вільхівці вул.Шашкевича, 13, с.Вільхівці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81733 (Народний дім, актовий зал) мала

460354 с.Волиця-Гніздичівська вул.Шевченка, 93А, с.Волиця-Гніздичівська, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81733 (школа, спортзал) мала

460355 с.Туради вул.Л.Українки, 4, с.Туради, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81735 (Народний дім, актовий зал) мала

460356 с.Іванівці вул.Героя Козака, 7А, с.Іванівці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81733 (Народний дім, актовий зал) мала

460357 м.Жидачів – вул.Вишнева, вул.Грушевського: 1–22; вул.Довбуша, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.І.Франка: 23, 25, 27, 29, 31, 38–42; вул.Клубна, вул.Княжий Брід, вул.Л.Українки, вул.М.Коцюбинського, вул.Симоненка, вул.Стефаника, пров.М.Коцюбинського вул.Шевченка, 1, м.Жидачів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 (будинок культури "Папірник", фойє) Велика

460358 м.Жидачів – вул.Богуна, вул.Боярники, вул.В.Івасюка, вул.Вокзальна, вул.Грушевського: 41–51, 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 78–102; вул.Друкарська, вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Заньковецької, вул.Кобилянської, вул.Коновальця, вул.Костомарова М., вул.О.Партицького, вул.Петлюри, вул.Полуботка, вул.П.Чубинського, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Тернопільська, вул.Тобілевича, вул.Фабрична, вул.Шептицького, вул.Шухевича, вул.22 Січня вул.Грушевського, 69, м.Жидачів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 (Жидачівська ДЮСШ, спортзал) Середня

460359 м.Жидачів – вул.Б.Лепкого, вул.Грушевського: 23–34, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66–74; вул.Грюнвальдська, вул.Д.Галицького, вул.Кобзарева, вул.Мазепи: 1–43, 45, 47, 49–51, 53; вул.Грушевського, 38, м.Жидачів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 (школа №2, фойє) Велика

460360 м.Жидачів – вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Мазепи: 44, 46–46А, 48, 52, 54–80; вул.Пушкіна, вул.Стрийська, вул.Шашкевича: 31, 33, 35, 41, 43, 45, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73–73А, 75–109А; вул.Шкільна, пров.Стрийський вул.Шкільна, 8, м.Жидачів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) Середня

460361 м.Жидачів – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Валова, вул.Виговського, вул.Вузька, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Крут, вул.Запречистська, вул.Зарічна, вул.І.Франка: 5–22, 24, 26, 28, 30, 32; вул.Котляревського, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Надбережна, вул.Озерна, вул.Опришківська, вул.Підвальна, вул.Рильського, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Сковороди, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Шашкевича: 5–29, 32, 34–34А, 36–40, 42, 44–44А, 48–48А, 52–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–72, 74; вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, пл.Свободи, пров.Міцкевича вул.І.Франка, 7, м.Жидачів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 (гімназія ім.О.Партицького, актовий зал) Велика

460362 с.Загірочко вул.Центральна, 2, с.Загірочко, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81754 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

460363 с.Добрівляни вул.Грушевського, 7, с.Добрівляни, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 (школа, к.2) мала

460364 смт Гніздичів – вул.В.Великого, вул.Винниченка, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 2–68, 70; вул.Дорошенка, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Коновальця, вул.Крива, вул.Крушельницької, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Наливайка, вул.Полуботка, вул.Привокзальна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Шашкевича, вул.Шухевича, вул.Я.Мудрого, вул.1 Травня, вул.22 Січня, пров.Коновальця вул.Грушевського, 3, смт Гніздичів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81740 (адмінбудинок Гніздичівської селищної ради, зал засідань) Середня

460365 смт Гніздичів – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Виговського, вул.Відродження, вул.Грушевського: 69, 71–274; вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Долуди, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Надбережна, вул.Руданського, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Шевченка, пров.Б.Хмельницького, пров.І.Франка вул.Грушевського, 198, смт Гніздичів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81740 (Центр культури і дозвілля Народний дім смт Гніздичів, актовий зал) Велика

460366 с.Покрівці вул.І.Франка, 96, с.Покрівці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81742 (Покрівецька ЗОШ І-ІІ ст., спортивний зал) мала

460367 с.Рогізно вул.Л.Українки, 74А, с.Рогізно, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81745 (школа, актовий зал) мала

460368 с.Загурщина вул.Зелена, 1, с.Загурщина, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 (житловий будинок, к.1) мала

460369 с.Бережниця вул.Дорошенка, 21А, с.Бережниця, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81743 (школа, актовий зал) Середня

460370 с.Журавків вул.Лісна, 37А, с.Журавків, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81743 (школа, кл.1) мала

460371 с.Заболотівці вул.Миру, 93А, с.Заболотівці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81744 (школа, спортзал) Середня

460372 с.Демидів, с.Молотів вул.Шевченка, 55, с.Демидів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81763 (школа, кл.1-3) мала

460374 с.Буковина вул.Л.Українки, 48, с.Буковина, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81764 (Народний дім, актовий зал) мала

460375 с.Бортники вул.І.Франка, 51, с.Бортники, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81763 (школа, їдальня) Середня

460376 с.Підліски вул.Миру, 30, с.Підліски, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81765 (Народний дім, актовий зал) мала

460377 с.Молодинче вул.Шевченка, 11, с.Молодинче, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81765 (школа, кабінет фізики) мала

460378 с.Черемхів вул.Грушевського, 31, с.Черемхів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81765 (Народний дім, актовий зал) мала

460379 с.Новосільці вул.С.Бандери, 3, с.Новосільці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81765 (Народний дім, актовий зал) мала

460380 с.Руда вул.Центральна, 27, с.Руда, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81770 (Філія центру культури і дозвілля Народний дім с.Руда, актовий зал) мала

460381 с.Ганнівці вул.І.Франка, 44, с.Ганнівці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81770 (Адмінбудинок закладу культури, к.1) мала

460382 с.Лівчиці вул.Шевченка, 84, с.Лівчиці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81771 (Філія центру культури і дозвілля Народний дім с.Лівчиці, актовий зал) Середня

460383 с.Млиниська вул.І.Франка, 36, с.Млиниська, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81772 (школа, актовий зал) Середня

460384 с.Голешів, с.Лапшин вул.Л.Українки, 11, с.Голешів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81772 (Народний дім, актовий зал) мала

460385 с.Смогів вул.І.Франка, 42, с.Млиниська, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81772 (адмінбудинок сільської ради, зал урочистий подій) мала

460386 с.Корнелівка вул.В.Чорновола, 4, с.Корнелівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81774 (магазин, торговий зал) мала

460387 с.Нове Село вул.Шевченка, 58, с.Нове Село, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81774 (Народний дім, актовий зал) мала

460388 с.Облазниця, с.Воля-Облазницька вул.Стрийська, 25, с.Облазниця, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81773 (Народний дім, актовий зал) мала

460389 с.Дунаєць, с.Жирівське вул.Стрийська, 24, с.Жирівське, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81776 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

460390 с.Махлинець вул.І.Франка, 33, с.Махлинець, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81774 (Народний дім, актовий зал) мала

460391 с.Любша вул.Жовтнева, 42, с.Любша, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81775 (школа, к.1) мала

460392 с.Антонівка вул.І.Франка, 75, с.Антонівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81776 (навчально-виховний комплекс, к.1) мала

460393 с.Мазурівка вул.Жовтнева, 1А, с.Любша, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81775 (адмінбудинок сільської ради, кабінет секретаря) мала

460394 смт Журавно – вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Януша, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галечко, вул.Діброва, вул.Жидачівська, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Івана Виговського, вул.Коротка, вул.Крехівська, вул.Л.Українки, вул.Мазепи: 2–4, 6, 28; вул.Миру, вул.Надбережна, вул.Олени Степанів, вул.Паламара, вул.Пекарська, вул.Перевізна, вул.Перемоги, вул.Побережна, вул.Рея, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Слобідка, вул.Сонячна, вул.Стрийська, вул.Стуса, вул.Чубинського, вул.Шептицького, пл.Бандери пл.Бандери, 23, смт Журавно, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81780 (Народний дім, актовий зал) Середня

460395 смт Журавно – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Мазепи: 5, 9–27; вул.Свободи, вул.С.Стрільців, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Я.Мудрого вул.Валова, 13, смт Журавно, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81780 (Журавнівський НВК "СЗШ-ліцей", фойє) Середня

460396 с.Новошини вул.Шевченка, 45, с.Новошини, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81782 (Новошинський НВК "ЗОНЗ-ДНЗ", актовий зал) мала

460397 с.Маринка вул.Л.Українки, 1, с.Маринка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81784 (Народний дім, актовий зал) мала

460398 с.Володимирці вул.Шкільна, 15, с.Володимирці, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81783 (школа, актовий зал) Середня

460399 с.Подорожнє вул.Головатого, 1, с.Подорожнє, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81784 (школа, актовий зал) мала

460400 с.Крехів вул.Зелена, 29, с.Крехів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81791 (Народний дім, актовий зал) мала

460401 с.Сидорівка вул.Шевченка, 5, с.Сидорівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81790 (Народний дім, актовий зал) мала

460402 с.Сулятичі вул.Шевченка, 31, с.Сулятичі, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81791 (школа, спортзал) мала

460403 с.Мельнич вул.Смердова, 15, с.Мельнич, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81785 (школа, актовий зал) мала

460404 с.Лютинка вул.Шкільна, 13А, с.Лютинка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81785 (магазин, торговий зал) мала

460405 с.Буянів вул.Л.Українки, 4, с.Буянів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81792 (школа, к.2) мала

460406 с.Старе Село вул.Б.Хмельницького, 10, с.Старе Село, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81794 (школа, к.1) мала

460407 с.Монастирець вул.Центральна, 1, с.Монастирець, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81792 (школа, фойє) Середня

460408 с.Которини вул.Зелена, 1, с.Которини, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81792 (школа, к.1) мала

460409 с.Протеси вул.Садова, 40, с.Протеси, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81793 (школа, к.1) мала

460410 с.Зарічне вул.Першотравнева, 27, с.Зарічне, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81795 (Народний дім, актовий зал) мала

460412 с.Демівка, с.Корчівка вул.Довга, 8, с.Корчівка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81797 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому хворих) мала

460413 с.Лисків вул.Й.Ключика, 17, с.Лисків, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81796 (школа, спортзал) мала

460414 с.Дубравка вул.В.Чорновола, 24, с.Дубравка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81795 (Народний дім, актовий зал) мала

460415 с.Тернавка вул.Центральна, 11А, с.Тернавка, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81798 (Народний дім, актовий зал) мала

460416 с.Чертіж вул.Центральна, 97А, с.Чертіж, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81798 (Народний дім, актовий зал) мала

461436 смт Дашава вул.Шевченка, 7, смт Дашава, Стрийський р-н, Львівська обл., 82443 (будинок культури, актовий зал, к.2) Велика

461437 с.Гайдучина вул.Стрийська, 33, с.Гайдучина, Стрийський р-н, Львівська обл., 82443 (приватний житловий будинок, к.2) мала

461438 с.Олексичі вул.І.Франка, 65, с.Олексичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82442 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461439 с.Братківці пл.Незалежності, 4, с.Братківці, Стрийський р-н, Львівська обл., 82465 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461440 с.Вівня вул.Незалежності, 28, с.Вівня, Стрийський р-н, Львівська обл., 82425 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461441 с.Воля-Задеревацька вул.І.Франка, 26, с.Воля-Задеревацька, Стрийський р-н, Львівська обл., 82489 (школа, спортивний зал, к.2) Середня

461442 с.Задеревач вул.Л.Українки, 10, с.Задеревач, Стрийський р-н, Львівська обл., 82487 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461443 с.Гірне вул.Шевченка, 227, с.Гірне, Стрийський р-н, Львівська обл., 82468 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461444 с.Голобутів вул.Зарічна, 2, с.Голобутів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82432 (школа, спортивний зал) Середня

461445 с.Грабовець вул.Лопатинського, 119Б, с.Грабовець, Стрийський р-н, Львівська обл., 82435 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461446 с.Великі Дідушичі вул.Гошівська, 73, с.Великі Дідушичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82484 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461447 с.Малі Дідушичі вул.Шевченка, 96, с.Малі Дідушичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82485 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461448 с.Угільня вул.Осипенка, 2, с.Угільня, Стрийський р-н, Львівська обл., 82484 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461449 с.Добрівляни вул.Довга, 99, с.Добрівляни, Стрийський р-н, Львівська обл., 82426 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461450 с.Добряни вул.Шевченка, 32, с.Добряни, Стрийський р-н, Львівська обл., 82427 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461451 с.Воля-Довголуцька вул.Миру, 97, с.Воля-Довголуцька, Стрийський р-н, Львівська обл., 82453 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461452 с.Довголука пл.Перемоги, 7, с.Довголука, Стрийський р-н, Львівська обл., 82453 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461453 с.Верхня Лукавиця вул.Стрийська, 4, с.Верхня Лукавиця, Стрийський р-н, Львівська обл., 82481 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461454 с.Горішнє вул.Болехівська, 14, с.Горішнє, Стрийський р-н, Львівська обл., 82481 (школа, спортивний зал, к.2) мала

461455 с.Долішнє пров.Багнянський, 2, с.Долішнє, Стрийський р-н, Львівська обл., 82480 (сільська рада, зал засідань, к.2) мала

461456 с.Нижня Лукавиця вул.Л.Українки, 45, с.Нижня Лукавиця, Стрийський р-н, Львівська обл., 82480 (школа, спортивний зал, к.2) мала

461457 с.Дуліби – вул.Грабовецька, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Ів.Франка, вул.Каспра, вул.Мазепи, вул.Петрушевича, вул.Польова, вул.Річна, вул.Січових Стрільців, вул.Шанковських, вул.Шашкевича, вул.Шевченка: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–121, 129, 131, 135, 137–137А, 139, 141, 145, 147–155, 157, 159, 161, 163, 165, 167–416; вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Шевченка, 127, с.Дуліби, Стрийський р-н, Львівська обл., 82434 (школа-сад, спортивний зал, к.2) Середня

461458 с.Дуліби – вул.Будівельна, вул.Заводська, вул.Кар’єрна, вул.Кн.Ольги, вул.Робітнича, вул.Стрийська, вул.Церковна, вул.Шевченка: 2–88, 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–100А, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–118А, 122–128А, 130, 132–134, 136, 138, 140, 142–144А, 146–146А, 156, 158, 160, 162, 164, 166; вул.Шухевича вул.Заводська, 24, с.Дуліби, Стрийський р-н, Львівська обл., 82434 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461459 с.Жулин вул.Миру, 12, с.Жулин, Стрийський р-н, Львівська обл., 82470 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461460 с.Завадів вул.Шевченка, 38, с.Завадів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82433 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461461 с.Загірне вул.Шевченка, 2, с.Загірне, Стрийський р-н, Львівська обл., 82446 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461463 с.Заплатин, с.Діброва вул.Нова, 16, с.Заплатин, Стрийський р-н, Львівська обл., 82400 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461464 с.Йосиповичі вул.Шевченка, 113, с.Йосиповичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82445 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461465 с.Кавське вул.Стрийська, 5, с.Кавське, Стрийський р-н, Львівська обл., 82420 (сільська рада, зал засідань, к.2) Середня

461466 с.Колодниця вул.Медична, 3, с.Колодниця, Стрийський р-н, Львівська обл., 82436 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461467 с.Конюхів вул.Гасина, 108, с.Конюхів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82436 (школа, к.2) Середня

461468 с.Ланівка вул.Миру, 11, с.Ланівка, Стрийський р-н, Львівська обл., 82430 (школа, спортивний зал, к.2) Середня

461469 с.Баня Лисовицька вул.Шкільна, 15, с.Баня Лисовицька, Стрийський р-н, Львівська обл., 82488 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461470 с.Лисовичі вул.Івана Франка, 34, с.Лисовичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82486 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461471 с.Кути вул.Зелена, 17, с.Кути, Стрийський р-н, Львівська обл., 82421 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461472 с.Лисятичі пл.40-річчя Перемоги, 4, с.Лисятичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82421 (сільська рада, зал засідань, к.2) Середня

461473 с.Луг вул.Л.Українки, 3, с.Луг, Стрийський р-н, Львівська обл., 82421 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461474 с.Пукеничі вул.Грушевського, 15, с.Пукеничі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82422 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461475 с.Любинці, с.Хромогорб вул.Шевченка, 13, с.Любинці, Стрийський р-н, Львівська обл., 82456 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461477 с.Миртюки вул.Шевченка, 6, с.Миртюки, Стрийський р-н, Львівська обл., 82463 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461478 с.Слобідка вул.Колесси, 17, с.Слобідка, Стрийський р-н, Львівська обл., 82462 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461479 с.Монастирець вул.Стрийська, 16, с.Монастирець, Стрийський р-н, Львівська обл., 82453 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461480 с.Нежухів вул.Івана Франка, 41А, с.Нежухів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82431 (будинок культури, актовий зал, к.2) Велика

461481 с.Райлів вул.Миру, 42, с.Райлів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82430 (цегельний завод, к.2) мала

461482 с.Нижня Стинава вул.Зарічна, 2, с.Нижня Стинава, Стрийський р-н, Львівська обл., 82455 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461483 с.Верчани вул.Стрийська, 64, с.Верчани, Стрийський р-н, Львівська обл., 82441 (школа, к.3) Середня

461484 с.Комарів вул.І.Франка, 103, с.Комарів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82440 (школа, к.2) мала

461485 с.Підгірці вул.Стрийська, 8А, с.Підгірці, Стрийський р-н, Львівська обл., 82440 (школа, актовий зал, к.2) Середня

461486 с.Ярушичі вул.Сонячна, 20, с.Ярушичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82440 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461487 с.Зарічне вул.Шевченка, 16, с.Зарічне, Стрийський р-н, Львівська обл., 82451 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461488 с.Лани-Соколівські вул.Шевченка, 73, с.Лани-Соколівські, Стрийський р-н, Львівська обл., 82452 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461489 с.Подорожнє вул.8-го Березня, 1, с.Подорожнє, Стрийський р-н, Львівська обл., 82450 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461490 с.П’ятничани вул.Шевченка, 22, с.П’ятничани, Стрийський р-н, Львівська обл., 82423 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461491 с.Розгірче вул.Стрийська, 61, с.Розгірче, Стрийський р-н, Львівська обл., 82472 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461492 с.Семигинів вул.І.Франка, 67, с.Семигинів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82471 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461493 с.Сихів вул.Івана Франка, 106, с.Сихів, Стрийський р-н, Львівська обл., 82447 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461494 с.Довге вул.І.Франка, 4, с.Довге, Стрийський р-н, Львівська обл., 82466 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461495 с.Станків вул.Володимира Великого, 2, с.Станків, Стрийський р-н, Львівська обл., 82464 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461496 с.Фалиш вул.І.Франка, 2, с.Фалиш, Стрийський р-н, Львівська обл., 82467 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461497 с.Верхня Стинава вул.І.Франка, 70, с.Верхня Стинава, Стрийський р-н, Львівська обл., 82454 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461498 с.Стриганці вул.Миру, 65, с.Стриганці, Стрийський р-н, Львівська обл., 82429 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461499 с.Бережниця вул.Січових Стрільців, 26, с.Бережниця, Стрийський р-н, Львівська обл., 82461 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461500 с.Лотатники вул.Шевченка, 1, с.Лотатники, Стрийський р-н, Львівська обл., 82460 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461501 с.Стрілків вул.І.Франка, 75, с.Стрілків, Стрийський р-н, Львівська обл., 82460 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461502 с.Угерсько вул.Ів.Франка, 35, с.Угерсько, Стрийський р-н, Львівська обл., 82424 (будинок культури, актовий зал, к.2) Середня

461503 с.Піщани вул.Колесси, 5, с.Піщани, Стрийський р-н, Львівська обл., 82428 (будинок культури, актовий зал, к.2) мала

461504 с.Ходовичі вул.Миру, 5, с.Ходовичі, Стрийський р-н, Львівська обл., 82428 (сільська рада, зал засідань, к.2) Середня

461744 м.Моршин – вул.Богдара Кирчіва, вул.Б.Хмельницького, вул.Володимира Івасюка, вул.Гайдамацька, вул.Геологів, вул.Данила Галицького, вул.І.Франка: 1–36; вул.Л.Українки, вул.Наталії Кобринської, вул.Олекси Довбуша, вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Т.Шевченка: 3–33; вул.Л.Українки, 36, м.Моршин, Львівська обл., 82482 (школа-ліцей, актова зала, 1-й поверх) Велика

461745 м.Моршин – вул.Вокзальна, вул.Зелена, вул.Зіновія Красівського, вул.І.Франка: 38А–74; вул.Озерна, вул.Привокзальна, вул.Северина Яминського, вул.Січових Стрільців, вул.Скорубської, вул.Т.Шевченка: 1, 34–81; вул.50-річчя УПА вул.І.Франка, 52, м.Моршин, Львівська обл., 82482 (Палац культури, мала зала, 1-й поверх) Велика

461779 м.Стрий – вул.Багряного, вул.Галицька, вул.Героїв Берестечка, вул.Зваричі, вул.Набережна, вул.О.Басараб, вул.О.Олеся, вул.Савури, вул.Сонячна, пров.Зваричі вул.Галицька, 9, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету, корпус №3, к.5) Велика

461780 м.Стрий – вул.Коссака: 4–11А; вул.Лани, вул.Лесіва, вул.Львівська: 54А–54Д, 58А–58В, 60–60Г, 62–62В, 64, 68А, 70, 72, 74, 76, 78А–80А, 84, 86–169; вул.Полуботка вул.Львівська, 141, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (вище професійне училище №35, актова зала) Велика

461781 м.Стрий – вул.Коссака: 11Б–15; вул.Січових Стрільців: 6А–6Б, 10В; вул.50-річчя УПА вул.50-річчя УПА, 13, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Бібліотека-філія №3, к.1) Велика

461782 м.Стрий – вул.Коссака: 17–19; вул.Ленкавського: 2–2А, 4–4Б, 6–8А; вул.Новаківського, вул.Сковороди вул.Сковороди, 6В, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (філія Центру творчості дітей та юнацтва, актова зала) Велика

461783 м.Стрий – вул.Ленкавського: 1–1Б, 3–3А, 5–5А; вул.Січових Стрільців: 14, 16–16Б, 18–18Б, 20–22; вул.50-річчя УПА, 2, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №3, актова зала) Велика

461784 м.Стрий – вул.Коссака: 1–3; вул.Красівського, вул.О.Бачинської, вул.Січових Стрільців: 2А–5; вул.Красівського, 31, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №10, фойє) Велика

461785 м.Стрий – вул.Івасюка, вул.Січових Стрільців: 6, 8, 9–9А, 11–11А, 13–13А, 15–15А, 17–17А, 19, 23–25А; вул.Красівського, 28, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Будинок учнівської творчості, танцювальна зала) Середня

461786 м.Стрий – вул.Грабця, вул.Добрівлянська: 41А–72Б; вул.Донцова, вул.Січових Стрільців: 31; вул.Стефаника, вул.Стефаника (залізнична будка), вул.Федьковича вул.Добрівлянська, 41, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Стрийська дорожно-експлуатаційна дільниця, к.1) Велика

461787 м.Стрий – вул.Січових Стрільців: 8А–8Б, 10–10Б, 12–12А; вул.Січових Стрільців, 12Б, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №11, к.20-21) Середня

461788 м.Стрий – вул.Базарна, вул.Дубравського, вул.Львівська: 1–53Г, 55–57В, 59, 61–61Б, 63, 65, 69–69А, 71–71А, 73–73А, 75–75А, 77–77В, 81А–83А, 85–85Б; вул.Млинарська, вул.Хмельницького, вул.Я.Мудрого, пров.Йосафата Каваціва, майдан Йосипа Сліпого вул.Хмельницького, 27, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (хорова школа "Щедрик", актова зала) Велика

461789 м.Стрий – вул.Андрія Корчака, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гоголя, вул.Гонти, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Кравецька, вул.Мазепи, вул.Міхновського, вул.Папи Івана Павла ІІ, вул.Поштова, вул.Торговиця, вул.Ю.Липи вул.Мазепи, 7, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №1, приміщення початкових класів, к.1) Середня

461790 м.Стрий – вул.Грушевського, вул.Івана Сірка, вул.Котляревського, вул.Лисенка, вул.Опришків, вул.Петрушевича, вул.Шевченка: 48, 50–50Б, 54, 56–64, 66, 68–74, 76–76А, 78–231; вул.Шухевича вул.Шевченка, 70, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

461791 м.Стрий – вул.Винниченка, вул.Вокзальна: 120А–222; вул.Добрівлянська: 3–37Б; вул.Лемика, вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Нижанківського, вул.Обаля, вул.Сагайдачного, вул.Стуса, пров.Лесі Українки, пров.Рафальського, проїзд Колійовий вул.Бандери, 51, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, клас безпеки дорожнього руху) Велика

461792 м.Стрий – вул.Бандери, вул.Бобикевича, вул.Марка Вовчка, вул.Матейка, вул.Олесницького, вул.Тарнавського, вул.Чайківського, вул.1-го Листопада вул.Бобикевича, 5, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (будинок працівників освіти м.Стрия, актова зала) Велика

461793 м.Стрий – вул.Болехівська, вул.Валова, вул.Драгоманова, вул.Колесси, вул.Коновальця, вул.Крива, вул.Людкевича, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Я.Стецька, вул.22-го Січня, пров.Устияновича вул.Колесси, 12, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №7, спортивна зала) Велика

461794 м.Стрий – вул.Андрусяка, вул.Володимира Великого, вул.Д.Нечая, вул.Заньковецької, вул.Іванни Біберович, вул.Ігоря Білозіра, вул.Княгині Ольги, вул.Кобилянської, вул.Олени Теліги, вул.Панаса Мирного, вул.Успенська, вул.Шашкевича, майдан Ринок вул.Валова, 11, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (дитяча музична школа ім.О.Нижанківського, актова зала) Велика

461795 м.Стрий – вул.Вокзальна: 2–114; вул.Вузька, вул.Довбуша, вул.Кармелюка, вул.Коперніка, вул.Крушельницької, вул.Нестора Літописця, вул.О.Степанівни, вул.Руська, вул.Франка, вул.Шептицького, вул.Шумлявщина, пров.О.Степанівни, просп.Чорновола вул.Крушельницької, 18, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (міський Будинок культури, глядацька зала) Велика

461796 м.Стрий – вул.Вільхова, вул.Гайдамацька, вул.Дрогобицька: 2–51, 53–57Б, 59; вул.Охримовича, вул.Підзамче, вул.Шевченка: 2–47, 49, 53, 55–55А, 65, 67, 75, 77; вул.Вузька, 9, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №8, фойє) Середня

461797 м.Стрий – вул.Байди Вишневецького, вул.Біласа і Данилишина, вул.Вербицького, вул.Виговського, вул.Гасина, вул.Героїв Крут, вул.Головінського, вул.Колодзінського, вул.Лопатинського, вул.Марцинівка, вул.Сколівська, вул.Чубинського вул.Сколівська, 3, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Стрийське управління підземного зберігання газу УМГ "Львівтрансгаз", актова зала, 2-й поверх) Велика

461798 м.Стрий – вул.Саксаганського, вул.Сидора, вул.Харкова вул.Харкова, 6, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (ЖЕК №4, актова зала) Середня

461799 м.Стрий – вул.Грабовецька: 106–119, 122–258; вул.Ліщинських вул.Грабовецька, 23, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (школа №9, спортивна зала) Середня

461800 м.Стрий – вул.Грабовецька: 4А–73А, 120–121; вул.Кардинала Любачівського вул.Виговського, 8, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Будинок просвіти Храму Всіх Святих Українського Народу, їдальня) Середня

461801 м.Стрий – вул.Богдана Веселовського, вул.братів Кирчівих, вул.братів Яворівих, вул.Вахнянина, вул.Вітовського, вул.Габрусевича, вул.Генерала Григоренка, вул.Грінченка, вул.Дрогобицька: 52, 58, 61–193; вул.Дуброва, вул.Запорізької Січі, вул.Івана Підкови, вул.Катерини Зарицької, вул.Кирила Осьмака, вул.Курбаса, вул.Лемківська, вул.Промислова, вул.Стельмаха, вул.Тадея Швеця, вул.Тураша, вул.Ярослава Рудницького, вул.Ярослава Старуха вул.Дрогобицька, 68, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (філія Стрийського "Райавтодору", актова зала, 2-й поверх) Середня

461802 м.Стрий – вул.Богомольця, вул.Волошина, вул.Грицая, вул.Дмитра Багалія, вул.Дорошенка, вул.Калнишевського, вул.Карпенка-Карого, вул.Кобринської, вул.Крип’якевича, вул.Лева Шанковського, вул.Орлика, вул.Паращівця, вул.Петлюри: 2–59; вул.Петра Мірчука, вул.П.Могили, вул.Рильського, вул.Старицького вул.Петлюри, 3, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (ЕЧ-8, актова зала, 2-й поверх) Середня

461803 м.Стрий – вул.Вагилевича, вул.Вишнева, вул.Головацького, вул.Зубенка, вул.Коцюбинського, вул.Морозенка, вул.Петлюри: 63–108; вул.Яворницького, пров.Ленкавського вул.Зубенка, 2, м.Стрий, Львівська обл., 82400 (Державне підприємство "Стрийський вагоноремонтний завод", адмінкорпус, актова зала) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
460417 Комунальне некомерційне підприємство "Жидачівська центральна районна лікарня" Жидачівської районної ради Львівської області вул.Я.Мудрого, 29, м.Жидачів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81700 Мала
460418 Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня Ходорівської міської ради Львівської області вул.Б.Хмельницького, 63, м.Ходорів, Жидачівський р-н, Львівська обл., 81750 Мала
461804 Комунальне некомерційне підприємство Стрийської районної ради "Стрийська центральна районна лікарня" вул.О.Басараб, 15, м.Стрий, Львівська обл., 82400 Мала
461805 Комунальне некомерційне підприємство "Стрийський пологовий будинок" вул.Шашкевича, 17, м.Стрий, Львівська обл., 82400 Мала
461806 Комунальне підприємство Стрийської районної ради Львівської області "Стрийська районна лікарня" вул.Петлюри, 72, м.Стрий, Львівська обл., 82400 Мала
461807 Комунальне некомерційне підприємство "Стрийська центральна міська лікарня" вул.Дрогобицька, 50, м.Стрий, Львівська обл., 82400 Мала