Миколаївська область - одномандатний виборчий округ №127

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
480407 смт Ольшанське – вул.Костянтина Ольшанського: 1–8, 13–20; вул.Шкільна: 26–33; вул.Костянтина Ольшанського, 20А, смт Ольшанське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57113 (Ольшанський будинок культури, танцювальний зал) Велика
480408 смт Ольшанське – вул.Гагаріна, вул.Костянтина Ольшанського: 9; вул.Шкільна: 1–15А, 34–35; вул.Шкільна, 35, смт Ольшанське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57113 (Колишня Ольшанська міська лікарня, хол відділення соціального захисту міської лікарні) Середня
480409 с.Тернувате вул.Комарова, 56, с.Тернувате, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57115 (ФАП, приймальний кабінет) мала
480410 с.Сапетня вул.Севєрна, 14, с.Сапетня, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57114 (МОПЛ №2, актовий зал) мала
480411 с-ще Ясна Зоря вул.Привокзальна, 14, с-ще Ясна Зоря, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57113 (залізничний вокзал, зал очікування) мала
480412 с.Безводне, с.Новомихайлівка вул.Черкаська, 3, с.Безводне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57171 (Безводнянський ФАП, приймальний кабінет) мала
480413 с.Зелене вул.Миру, 2, с.Зелене, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57150 (сільський клуб, зал) мала
480414 с-ще Чумаки вул.Садова, 9, с-ще Чумаки, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57171 (колишня школа, навчальний клас) мала
480415 с.Шурине вул.Шкільна, 49, с.Шурине, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57171 (школа, кабінет світової літератури) мала
480416 с-ще Весняне вул.Центральна, 6, с-ще Весняне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57134 (сільська рада, актовий зал) Середня
480417 с.Зарічне вул.Шкільна, 1, с.Зарічне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57164 (сільська рада, актовий зал) мала
480418 с.Стара Богданівка вул.Бузька, 8/2, с.Стара Богданівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57165 (ФАП, приймальний кабінет) мала
480419 с.Кир’яківка, с.Кам’яна Балка вул.Центральна, 6, с.Кир’яківка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57125 (Кир’яківська школа, спортивний зал) Середня
480420 с.Петрово-Солониха вул.Набережна, 18А, с.Петрово-Солониха, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57127 (сільський клуб, зал) мала
480421 с.Ковалівка – вул.Перемоги: 1–54; вул.Першотравнева: 1–79; вул.Супутників, вул.Шевченка, пров.Першотравневий, пров.Супутників вул.Першотравнева, 5, с.Ковалівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57101 (Ковалівський сільський клуб, зал) Середня
480422 с.Ковалівка – вул.Гайдара, вул.Громадянська, вул.Грузинська, вул.Миру, вул.Перемоги: 55–108; вул.Першотравнева: 80–125; вул.Садова, вул.Тиха, вул.Фонтанна, вул.Шкільна, пров.Грузинський, пров.Рибний вул.Перемоги, 87А, с.Ковалівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57101 (Ковалівська амбулаторія, приймальний кабінет) мала
480423 с.Ковалівка – вул.Нова, вул.Перемоги: 109–204; вул.Першотравнева: 126–199; вул.Райдуги, вул.Степова, вул.Урожайна: 1–65; вул.8 Березня, пров.Солов’їний вул.Перемоги, 81, с.Ковалівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57101 (Будинок побуту, зала) мала
480424 с.Ковалівка – вул.Виноградна, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Перемоги: 205–302; вул.Піщана, вул.Урожайна: 66–97; пров.Піщаний вул.Перемоги, 229А, с.Ковалівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57101 (Авдотіївський сільський клуб, зал) мала
480425 с-ще Благодарівка вул.Молодіжна, 40А, с-ще Благодарівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57150 (школа, зала рекреації) Середня
480426 с-ще Маловарварівка, с.Сеньчине вул.Миру, 1А, с-ще Маловарварівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57150 (сільський клуб, хол) мала
480427 с.Крива Балка, с.Подимове, с.Половинки вул.Одеська, 8, с.Крива Балка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57154 (сільська рада, зал засідань) Середня
480428 с.Кринички вул.Перемоги, 2Б, с.Кринички, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57121 (сільська рада, актовий зал) Середня
480429 с.Новоселівка, с.Трихатське вул.Миру, 32, с.Новоселівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57121 (Новоселівський сільський клуб, актовий зал) мала
480430 с.Новогригорівка вул.Гагаріна, 27, с.Новогригорівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57121 (сільський клуб, великий зал) мала
480431 с-ще Надбузьке вул.Павла Глазового, 18, с-ще Надбузьке, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57130 (гуртожиток професійного аграрного ліцею, актовий зал) Середня
480432 с.Сливине вул.Південна, 8, с.Сливине, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57133 (дитячий садок, зал) Середня
480433 с.Нечаяне, с.Лук’янівка вул.Шкільна, 15, с.Нечаяне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57140 (Нечаянський будинок культури, зал) Середня
480434 с.Іванівка, с.Мефодіївка, с.П’ятихатки вул.Миру, 30, с.Іванівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57145 (Іванівський сільський клуб, зал) мала
480435 с-ще Мирне вул.Гагаріна, 11, с-ще Мирне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57140 (ФАП, приймальний кабінет) мала
480436 с-ще Чемерлієве вул.Миру, 20, с-ще Чемерлієве, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57141 (сільський клуб, зал) мала
480437 с.Петрівка, с.Карликівка вул.В.Бондаренко, 6, с.Петрівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57135 (Петрівська школа, спортивний зал) Середня
480438 с-ще Зелений Яр вул.Шкільна, 1А, с-ще Зелений Яр, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57136 (школа, вестибюль) Середня
480439 с-ще Радісний Сад вул.Миру, 1Б, с-ще Радісний Сад, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57160 (будинок культури, зал) Середня
480440 с.Новобогданівка вул.Шевченка, 22А, с.Новобогданівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57162 (будинок культури, зал) Середня
480441 с.Степове вул.Козацька, 1А, с.Степове, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57107 (сільська рада, обрядова зала) Середня
480442 с.Зелений Гай вул.Центральна, 14, с.Зелений Гай, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57108 (сільський клуб, зал) мала
480443 с.Трихати вул.Гагаріна, 40, с.Трихати, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57120 (будинок культури, зал) Середня
480444 с.Михайлівка вул.Андрія Шептицького, 9, с.Михайлівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57116 (сільська рада, зал засідань) Середня
480445 с.Червоне Поле вул.Клубна, 11, с.Червоне Поле, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57116 (Червонополянський сільський клуб, актовий зал) мала
480446 с.Шостакове вул.Центральна, 45, с.Шостакове, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57110 (сільська рада, актовий зал) мала
480447 с.Корчине вул.50 років Перемоги, 1, с.Корчине, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57112 (сільський клуб, зал) мала
480448 с.Новоюр’ївка вул.Середня, 15, с.Новоюр’ївка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57115 (сільський клуб, актовий зал) мала
480449 с.Ясна Поляна, с.Суха Балка вул.Центральна, 16А, с.Ясна Поляна, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57104 (сільський клуб, зал) мала
480450 с.Андріївка вул.Набережна, 15Б, с.Андріївка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57104 (сільський клуб, зал) мала
480451 с.Новоандріївка вул.Шкільна, 13, с.Новоандріївка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57104 (школа, спортивний зал) мала
480535 с.Дмитрівка вул.Очаківська, 40, с.Дмитрівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57545 (сільська рада, актова зала) Середня
480536 с.Іванівка, с.Яселка вул.Дніпробузька, 9, с.Іванівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57552 (сільський клуб, диско зала) Середня
480537 с.Кам’янка, с.Нове вул.Очаківська, 36/1, с.Кам’янка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57520 (сільська рада, обрядова зала, 1-й поверх) Середня
480538 с.Володимирівка вул.Нова, 25/1, с.Володимирівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57520 (сільський клуб, глядацька зала) мала
480539 с.Баланове, с.Сонячне, с.Лиманне вул.Набережна, 18, с.Сонячне, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57520 (сільський клуб, глядацька зала) мала
480540 с.Шевченко вул.Центральна, 12, с.Шевченко, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57520 (сільський клуб, глядацька зала) мала
480541 с.Козирка, с.Михайлівка вул.Шкільна, 1В, с.Козирка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57525 (школа, фойє)
/
вул.Очаківська, 35А, с.Козирка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57525
Середня
480542 с.Куцуруб вул.Очаківська, 126, с.Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550 (сільський клуб, актова зала) Велика
480543 с.Острівка, с.Матросівка вул.Москаленка, 21, с.Острівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57546 (школа, спортивна зала) мала
480544 с.Червоне Парутине вул.Степова, 6, с.Червоне Парутине, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57546 (дитячий садок "Перлинка", молодша група) мала
480545 с.Парутине, с.Каталине, с.Прибузьке вул.Героя України Іванова, 19, с.Парутине, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57540 (будинок культури, фойє) Велика
480546 с.Покровка вул.Морозівська, 29, с.Покровка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57555 (школа, спортивна зала) мала
480547 с.Василівка вул.Шкільна, 16, с.Василівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57555 (школа, спортивна зала) мала
480548 с.Покровське вул.Хуторська, 61, с.Покровське, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57555 (сільський клуб, глядацька зала) мала
480549 с.Рівне, с.Березань, с.Їжицьке, с.Осетрівка вул.Центральна, 43, с.Рівне, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57530 (школа, спортивна зала)
/
вул.Ювілейна, 16, с.Рівне, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57530
Середня
480550 с.Благодатне вул.Молодіжна, 1, с.Благодатне, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57530 (навчальний заклад, спортзал) мала
480551 с.Солончаки, с.Дніпровське вул.Очаківська, 25, с.Солончаки, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57543 (школа, фойє) Середня
480552 с.Чорноморка вул.Суворова, 109/1, с.Чорноморка, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57515 (сільський клуб, фойє) Велика
480667 м.Очаків – вул.Бориса Фармаковського, вул.Ізугенєва, вул.Курортна, вул.Миру, вул.Соборна, вул.Суворова, вул.Таврійська, вул.Хетагурова, вул.Шевченко вул.Суворова, 41, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (школа №1, спортивний зал, 1-й поверх.) Велика
480668 м.Очаків – вул.Балкова, вул.Левадійська, вул.Нікольська, вул.Приморський узвіз, вул.Рибацька, вул.Слобідська, вул.Спаська, вул.Торгова, вул.Турецький вал вул.Нікольська, 7, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (музична школа, актовий зал, 1-й поверх.) Середня
480669 м.Очаків – вул.Гетьманська, вул.Кутузова, вул.Лоцманська, вул.Старофортечна, вул.Шмідта, військова частина А-2637 вул.Шевченко, 4, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (школа №2, спортивний зал, 1-й поверх.) Велика
480670 м.Очаків – вул.Зінченка Олексія, вул.Шамборського, вул.8-го Березня, військова частина А-0898, військова частина А-1228, військова частина А-1594, військова частина А-2138, військова частина А-2899, військова частина А-3210, військова частина А-3882, військова частина 31299, військова частина 34391, військова частина 42802 вул.Миру, 30, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал, 1-й поверх.) Велика
480671 м.Очаків – вул.Бузька, вул.Дніпровська, вул.Кінбурнська, вул.Лиманна, вул.Ольвійська, вул.Південна, вул.Садова, вул.Степова, ПМК - 147, ПМК - 155, ПМК - 214, ПМК - 228, ПМК - 88, ПМК-1 вул.Зінченка Олексія, 137, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (філія "Очаківський райавтодор", кабінет тренінгів, 1-й поверх.) Середня
480672 м.Очаків – вул.Кобзаря, вул.Короткова, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Олексія Галкина, вул.Першотравнева, вул.Петра Холодного, вул.Пилипа Морачевського, вул.Піонерська, вул.Покровська, вул.Потьомкіна, вул.Судковського, вул.Троїцька, вул.Ювілейна, вул.Юрасова, пров.Морський вул.Першотравнева, 46, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (Очаківська СЕС, актовий зал, 1-й поверх.) Велика
480673 м.Очаків – вул.Бейкушська, вул.Будівельників, вул.Дегтярьова, вул.Миколаївська, вул.Молодіжна, вул.Фанагорійська, вул.Чорноморська, мікрорайон Західний вул.Будівельників, 8, м.Очаків, Миколаївська обл., 57508 (школа №4, спортивний зал, 1- поверх.) Велика
480728 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 2Б–4В, 6–10А, 10В, 14Б; вул.Лазурна, 1, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (Головне управління Держсанепідслужби у Миколаївській області, актова зала) Велика
480729 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 4Г, 14, 18; вул.Озерна: 1–1А, 3–3А, 9А–9Б, 17, 31; вул.Лазурна, 18В, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (Миколаївська обласна комунальна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика
480730 м.Миколаїв – вул.Озерна: 11–11В, 13–15Б; вул.Лазурна, 18В, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (Миколаївська обласна комунальна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика
480731 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 5 к.10, 10Б, 14А, 16–16Г, 18А–18Б, 38А–38Б, 42В; вул.Лазурна, 48, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (гімназія №4, фойє) Велика
480732 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 5 к.11, 5 к.15, 26–26А, 28А, 30–32А, 36–38; вул.Лазурна, 48, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (школа №65, фойє) Велика
480733 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 5 к.12–5 к.14, 5 к.16, 40–42Б, 52–52Б; вул.Лазурна, 46, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (школа №57, фойє, праве крило) Велика
480734 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 20–24Б, 28, 28Б, 34, 50–50А; вул.Озерна: 8; вул.Лазурна, 46, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (школа №57, фойє, ліве крило) Велика
480735 м.Миколаїв – вул.Лазурна: 5 к.17; вул.Озерна: 25–29, 33–47А; вул.Озерна, 21, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (бібліотека для дітей №6, читацька зала) Велика
480736 м.Миколаїв – вул.Озерна: 2–2А, 4–6, 10, 12, 15В, 17А–21; вул.Київська, 1, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 (Миколаївська обласна лікарня – заклад комунальної власності області, актова зала) Велика
480737 м.Миколаїв – вул.Біла: 67, 82; вул.Генерала Карпенка: 2–2А, 4; вул.Київська вул.Курортна, 2А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (школа №6, фойє, ліве крило) Велика
480738 м.Миколаїв – вул.Генерала Карпенка: 2/1–2/2, 7–7/1, 9–11, 13–15, 17, 19–19Г, 21–21/2, 23; вул.Дачна: 1–3, 5; вул.Курортна: 2–2Б, 4; вул.Курортна, 2А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (школа №6, фойє, праве крило) Середня
480739 м.Миколаїв – вул.Біла: 59–65, 68–70; вул.Генерала Карпенка: 6, 8, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37–37Б; вул.Крилова: 1, 3–3А, 5–5А, 9; вул.Світла, пров.Білий, пров.Дачний, пров.Світлий вул.Дачна, 2, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (школа №18, фойє) Велика
480740 м.Миколаїв – вул.Генерала Карпенка: 1А, 3, 5; вул.Крилова: 19А–19Г, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Крилова, 17А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54040 (Миколаївський національний аграрний університет, спортивна зала) Велика
480741 м.Миколаїв – вул.Крилова: 11–11/1, 13–13/1, 15–15А, 17, 19Д, 21; вул.Курортна: 3–3В, 7, 17–19А; вул.Крилова, 17А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54040 (Миколаївський національний аграрний університет, фойє) Велика
480742 м.Миколаїв – вул.Крилова: 50–56; Залізничне селище вул.Крилова, 42, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54040 (школа №52, їдальня) Велика
480743 м.Миколаїв – вул.Крилова: 19, 19/1, 23, 38–48; вул.Крилова, 42, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54040 (школа №52, фойє, праве крило) Велика
480744 м.Миколаїв – вул.Біла: 36, 38, 40–40А, 42, 50А/1–50/2, 52, 54; вул.Дачна: 4, 6–14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 84-86; вул.Курортна: 5–6А, 8–15/9; вул.Курортна, 14А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (школа-інтернат №7, фойє) Велика
480745 м.Миколаїв – вул.Абрикосова: 4–5, 7, 10–14А; вул.Біла: 1–33А/1, 37–37/1, 39, 41, 43–47, 51–51/1, 53, 57; вул.Дачна: 15–15/1, 17, 19, 21, 23, 25–27, 29–29/1, 31, 33, 35, 37, 40–82, 88–96; вул.Крилова: 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26Б, 28–28А, 30, 32–32/2, 34, 36; вул.Курортна: 16, 20–87; вул.Привокзальна, пров.Курортний, пров.Парниковий, пров.Привокзальний, пров.1 Парниковий, пров.2 Парниковий, пров.3 Парниковий, Старий інвалідний хутір вул.Курортна, 14А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 7, фойе) Середня
480746 м.Миколаїв – вул.Абрикосова: 2–3, 6, 8; вул.Генерала Карпенка: 57–59А; вул.Крилова: 2, 4, 6–8/1, 12/1–12/5; пров.4 Парниковий, пров.5 Парниковий, Новий інвалідний хутір вул.Крилова, 12/6, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (школа №17, фойє) Велика
480747 м.Миколаїв – вул.Генерала Карпенка: 12А–12В, 16, 18, 20, 22, 36, 39–39А, 41–41А, 43–55, 61–67; пров.Авіаційний вул.Генерала Карпенка, 18, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (Інститут права Національного університету "Одеська юридична академія", їдальня) Велика
480748 м.Миколаїв – вул.Генерала Карпенка: 24, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 77; вул.Леваневців, вул.Спортивна вул.Генерала Карпенка, 40А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54038 (Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №4, фойє) Велика
480749 м.Миколаїв – вул.Генерала Карпенка: 26, 75; вул.Морехідна: 2–2/2; пров.Транспортний вул.Морехідна, 2, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54010 (ВПКДАВТ професійно-технічне училище "Морехідна школа", спортивна зала) Велика
480750 м.Миколаїв – вул.Бузника: 2–8; вул.Водопровідна: 3–18; вул.2 Поперечна: 17–30А; вул.3 Поперечна, просп.Центральний: 2, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 9, 11, 15, 15А, 15В; просп.Центральний, 3, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54029 (Національний університет кораблебудування імені адмірала С.О.Макарова, фойє) Велика
480751 м.Миколаїв – вул.Бузника: 10–26; вул.Георгія Гонгадзе: 28–38А; вул.Морехідна: 1, 3–10; просп.Центральний: 8, 8А, 8Б, 10, 10А, 12, 16; вул.Морехідна, 10А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54010 (школа №35, актова зала) Велика
480752 м.Миколаїв – вул.Водопровідна: 19–50; вул.Георгія Гонгадзе: 5–26/4; вул.Морехідна: 11–28; вул.Шосейна: 67, 69–69А, 71–73; вул.Январьова, вул.4 Поперечна: 17–21; вул.6 Поперечна: 1–26, 28–28/1, 30; вул.7 Поперечна, вул.8 Березня: 69–71; вул.Георгія Гонгадзе, 9, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54020 (Миколаївський національний аграрний університет, навчальна аудиторія) Велика
480753 м.Миколаїв – вул.Шосейна: 18, 27–60; вул.4 Поперечна: 30–30А; вул.8 Березня: 45–59; просп.Центральний: 22, 22А, 22Б, 22В, 24, 24А; вул.8 Березня, 53, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54029 (спеціальна загальноосвітня школа, спортивна зала) Велика
480754 м.Миколаїв – вул.Галини Петрової: 2, 4, 6А–17; вул.Нікольська: 2, 4, 4А, 4Б; вул.Олега Григор’єва, вул.8 Березня: 1–9/2, 13–13А, 15–21, 23, 25, 27–27/1, 29–29/1, 31–31Б, 33/1, 39; Спаський спуск, 13, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54030 (будинок культури будівельників, фойє) Велика
480755 м.Миколаїв – бульв.Бузький: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Б/1, 1Б/3, 3, 3А, 3Б, 5, 5А, 5Б, 9, 11; вул.Нікольська: 8 к.1, 8 к.2, 8 к.3, 8 к.4, 8 к.5, 8 к.6, 8 к.7; вул.Терасна: 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 7А, 9А, 11; вул.Шосейна: 1–11, 26–26/1; вул.Нікольська, 6, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54030 (школа №39, актова зала) Велика
480756 м.Миколаїв – вул.Галини Петрової: 1, 3–3А, 5, 20–39; вул.Гвардійська, вул.Робоча: 10–26; вул.Трудова, вул.Шосейна: 12, 14–14А; вул.8 Березня: 10А–12, 14–14А, 22–22А, 24, 26, 28, 30–30/2, 32–32Б, 34; пров.Радіо: 1, 4/6; вул.Робоча, 8, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54029 (школа №22, велике фойє) Велика
480757 м.Миколаїв – вул.Галини Петрової: 18; вул.Обсерваторна: 1 к.5, 1 к.7, 1 к.8, 1 к.9; вул.Робоча: 1–9; вул.Шосейна: 13, 15; вул.2 Поперечна: 31–54; пров.Радіо: 1А; вул.Робоча, 8, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54029 (школа №22, мале фойє) Середня
480758 м.Миколаїв – вул.Адмірала Макарова: 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 13, 13А, 15; вул.Наваринська: 15, 15А, 17, 17А, 21, 23, 25, 25Б, 27, 29; вул.Рюміна: 1–15; вул.Фалєєвська: 28, 30, 30А, 30Б, 30Б/1, 32, 34, 36, 38, 38/1, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/2, 53/3; вул.Чкалова: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21А, 21/1, 23, 25, 25А, 25/1, 29, 31, 31А; пров.Кур’єрський, просп.Центральний: 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 48, 48/50, 52, 54, 56, 56/1, 58, 58А, 58/1, 62, 64, 64А, 64/66; пров.Кур’єрський, 5, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54029 (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, актова зала) Велика
480759 м.Миколаїв – вул.Рюміна: 19; вул.Шосейна: 68, 70, 73А–82, 84–84А, 86–88, 90, 92, 94, 96, 98–104, 106–106/4, 108; вул.6 Поперечна: 27–27/3, 29, 31–33; вул.8 Березня: 81/1–105А; вул.8 Поперечна, просп.Центральний: 21, 23, 27, 29, 31, 31/5, 33, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51; вул.Защука, 2А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54020 (школа №25, спортивна зала) Велика
480760 м.Миколаїв – вул.Андреєва-Палагнюка, вул.Декабристів: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Дунаєва: 1–33, 35–35/2, 37; вул.Защука: 1–24, 26–26В, 28–30, 32; вул.Погранична: 4, 4А, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Пушкінська: 38, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 47А, 47/3, 47/9, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55Б, 55/1, 55/3, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Сінна: 1–34/1, 36, 38, 40–42; вул.Фалєєвська: 40, 40А, 42, 42/3, 44, 44/1, 44/2, 46, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71/2, 73А; вул.Пушкінська, 71, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54020 (Миколаївський коледж залізничного транспорту, фойє) Велика
480761 м.Миколаїв – вул.Водопровідна: 54–70В; вул.Образцова: 2А–2Б; вул.Пушкінська: 66, 66А; вул.Фалєєвська: 77, 77/1, 79, 79/1, 81, 83, 85, 85А, 91; вул.Шосейна: 83, 85, 89, 91–91/2, 93–93/4, 95–95/5, 97, 105, 107, 109–124/12; вул.9 Поперечна вул.Пушкінська, 73, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54020 (будинок науки і техніки Миколаївського колежду залізничного транспорту, фойє) Середня
480762 м.Миколаїв – вул.Декабристів: 50, 50/1, 52, 54, 54/2, 56, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Дмитрієва: 1–8, 10; вул.Комкова, вул.Лягіна: 40, 42, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67/1; вул.Новосільська: 1А; вул.Образцова: 1, 3–16; вул.Погранична: 1, 3, 20; пров.Корабелів, пров.Промисловий вул.Корабелів, 18, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54002 (будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, фойє) Велика
480763 м.Миколаїв – вул.Декабристів: 40; вул.Дунаєва: 39–39Б, 45; вул.Защука: 25, 27, 31, 33–40А; вул.Корабелів: 1–12; вул.Лягіна: 30, 32, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 38А, 41; вул.Московська: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Погранична: 22, 28, 30, 32, 32/3, 34, 36, 38, 38А, 38/2, 40, 42, 44; вул.Сінна: 35, 37, 39, 44–53; вул.Лягіна, 28, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54017 (школа №34, актова зала) Велика
480764 м.Миколаїв – вул.Даля: 1–10/8, 12, 14, 16, 18–18/1, 20; вул.Дунаєва: 34А–34В, 36, 38, 40–44, 46–69; вул.Мала Морська: 41, 43, 45, 45/7, 47, 49; вул.Московська: 54, 54А, 56, 58, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 63, 63/2, 64, 64/9, 65, 67, 67/2, 69, 69А, 71, 71А, 71/2; вул.Погранична: 46, 46/1, 48, 50, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А; вул.Сінна: 54–86; вул.Соборна: 40, 40А; вул.Чкалова: 33, 35, 35А, 37, 39, 39/7, 41, 43, 43А, 43А/1, 43/20, 43/21, 45, 45Б, 45/1, 47; пл.Суднобудівників, 3, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54017 (Обласний палац культури, фойє) Велика
480765 м.Миколаїв – вул.Даля: 11, 13, 15, 17, 19–19/1, 21–22, 24, 26–26А, 28, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 48; вул.Дмитрієва: 12, 14, 16–16/1, 18, 20, 22, 24–42, 44, 46; вул.Корабелів: 15–27; вул.Левадівська: 1–14; вул.Новосільська: 4–43А; вул.Погранична: 13, 13В, 15А, 17, 17/3, 25, 25/1, 27; вул.Радісна: 1–23Б; вул.Сидорчука: 1–8; вул.Даля, 11А, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54002 (школа №37, спортивна зала) Велика
480766 м.Миколаїв – вул.Богородична: 4–22, 24–24А, 26, 28; вул.Громадянська: 42, 42Б, 44, 44А, 46, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56, 58, 58Б, 58/1, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63/3, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 79А, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 101Б, 103, 103А, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 105, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Дмитрієва: 43–43/3, 45, 47–54А; вул.Кузнецька: 44, 44А, 45, 45А, 45/1, 47, 49, 49/2, 49/3, 49/5, 51Б/1, 53, 55, 57, 57/1, 59, 61; вул.Мала Морська: 54, 55, 56, 56А, 56Б, 57, 58, 58Б, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76/1, 80, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 92А, 94, 96, 98, 100, 100/4, 102, 102/1, 104, 106; вул.Погранична: 31, 31/4, 31/5, 33, 35, 37, 37А, 37Б; вул.Радісна: 25–27; пров.1 Ковальський: 2–2/1, 4, 6, 8–8А, 10–10/1; пров.2 Ковальський: 1, 3, 5, 7, 9–9/1, 11, 13; вул.Мала Морська, 78, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54002 (школа №4, спортивна зала) Середня
480767 м.Миколаїв – вул.Богородична: 23, 25, 27, 29–39; вул.Даля: 23, 25, 27, 29–31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45–47/1, 49–69; вул.Дмитрієва: 9, 11, 13, 15–15/2, 17, 19, 21, 23; вул.Кузнецька: 1, 1/1, 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19/3, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34/6, 35, 35А, 36, 38, 40, 42; вул.Левадівська: 15–32; вул.Лєскова, вул.Нова, вул.Сидорчука: 9–27; пров.Суднобудівний вул.Кузнецька, 5, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54002 (Національний університет кораблебудування імені адмірала С.О.Макарова, ауд.57) Середня
480768 м.Миколаїв – вул.Громадянська: 28, 28А, 30, 30/1, 32, 33, 34А, 34Б, 35, 35А, 37, 38, 39, 41, 41А, 43, 45, 45/1, 45/2, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Мала Морська: 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 42А, 44, 44А, 44/1, 48, 48/1, 50, 51, 52, 52А; вул.Погранична: 41, 43, 43А, 61, 61/6, 61/7А, 61/8, 61/9, 63, 65, 65А, 68, 69, 69А, 70, 72, 74А, 78, 78А, 78Б, 78В, 78Г, 80, 80А, 82; вул.Садова: 29А; вул.Чкалова: 47/3, 49, 49/1, 51, 51А, 51Б, 51/1, 53, 57, 57А, 57/1, 59, 63, 65, 67, 67/1, 69, 71, 73, 75Б, 75В, 75Г, 75/1, 77; вул.Погранична, 41, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54055 (Вище училище фізичної культури, спортивна зала) Велика
480769 м.Миколаїв – вул.Кузнецька: 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 58А, 58Б, 64, 64А, 64Б, 64В, 66, 68А, 70, 72, 72/1, 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 92/1Б, 94, 96; вул.Погранична: 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Садова: 31А, 31/2, 33, 35, 37, 39, 39/2, 41, 43, 45, 45А, 46 к.1, 46 к.2, 46 к.3, 46 к.4, 46 к.5, 46 к.6, 47, 47А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 66/2, 66/3, 68, 70, 72, 74, 78, 78/1; вул.1 Слобідська: 51, 53, 55, 57, 57/7, 59, 61, 63, 64, 64А, 66, 67, 68, 69, 69/6, 70, 71, 72, 72А, 72/2, 72/4, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77/1, 77/2, 78, 78Б, 79, 79/1, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 90/1, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104; пров.1 Ковальський: 1, 3, 5, 7–7/1, 9, 11–26; пров.2 Ковальський: 2–2/3, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14–22; вул.Садова, 31/2, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54055 (Вище професійне училище №21, фойє) Велика
480770 м.Миколаїв – вул.Погранична: 90, 92, 96, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120/1, 122, 124, 126, 128, 128А, 128Б, 130, 132, 132/1, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 150, 150 к.1, 150 к.2, 150 к.3, 150 к.4, 150 к.5, 150 к.6, 150 к.7, 150 к.8, 150 к.9, 150 к.10, 152, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 166; вул.Садова: 26, 28, 34, 36, 42А; вул.Чкалова: 79, 81, 83, 83А, 85, 89, 91, 91А, 97, 97/1, 97/2, 99, 99А, 101, 101А, 103, 107, 109, 113, 113А, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 127Б, 127/1, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 143/3; вул.1 Слобідська: 31, 33, 35, 35А, 35Б, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 54Б, 54/1, 54/2, 56, 58, 60; вул.2 Слобідська: 49, 49А, 49/1, 51, 53, 53/1, 53/2, 55, 55А, 57, 57А, 59, 59А, 61, 61А, 62, 62А, 62В, 62/1, 63, 64, 64А, 65, 65А, 65Б, 65/1, 66, 66А, 68, 70, 70Б, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 82, 82Б, 84; вул.3 Слобідська: 69, 69А, 71, 71А, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 76/1, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 102, 104; вул.4 Слобідська: 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 77, 77/1, 79, 81, 81/1, 81/2, 81/3, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 105; вул.1 Слобідська, 42, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54055 (школа №31, спортивна зала) Велика
480771 м.Миколаїв – вул.Заводська, вул.Кузнецька: 63, 65, 65А, 67, 67А, 69, 71, 71А, 73, 75, 79, 85, 87, 89, 89/1, 91, 93, 93/1, 97, 97А, 97/1, 99, 99А, 101, 101А, 103, 103А, 121, 123, 125; вул.Млинна, вул.1 Слобідська: 97, 99, 101, 103, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 115/1, 119А, 119Б, 120, 121А, 122 к.2, 122 к.3; вул.1 Слобідська, 74, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54055 (Загальноосвітня школа-інтернат №3, спортивна зала) Середня
480772 м.Миколаїв – вул.Кузнецька: 98, 98А, 98/1, 98/2, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/1, 114/2, 116, 118, 120, 120/1, 122, 124, 126, 128, 129, 130, 130 к.2, 130 к.13, 130/3, 130/8, 130/9, 130/10, 130/13, 130/15, 131, 131А, 131В, 132, 133, 134, 134А, 135, 135А, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 151, 152, 152А, 152А/1, 152Б, 152Б/2, 152В, 152Г, 153, 155А, 155/1, 159, 161, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 173А, 175, 175А, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197; вул.2 Слобідська: 71, 73, 73/3, 75, 86, 87, 87/2, 88, 89, 89/1, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 97Б, 98, 98/1, 98/2, 99, 100, 100/1, 101, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 104/1, 106, 106А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 126А, 128, 128/1, 132, 136; вул.3 Слобідська: 101, 101/1, 103, 105, 107 к.1, 107 к.2, 107 к.3, 107 к.4, 107 к.5, 107А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 133/1, 135, 139, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 163/2, 163/3, 163/4, 164, 165, 165/2, 165/3, 165/6, 165/7, 165/8, 166, 167, 167/1, 169, 170, 170/1, 171, 171/1, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 186А, 188, 190, 192, 194, 194/1, 196; вул.4 Слобідська: 105А, 105Б, 107, 109, 109/2, 111, 113, 113А, 115, 117, 117А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141/1, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 163А, 165, 165/1, 165/2, 167, 169, 171, 173, 173А, 175, 176, 176/2, 177, 178, 180, 182, 184, 184/1, 186, 188, 188А, 190, 190/1, 190/2, 192, 194, 196, 198, 200, 202А, 204, 204А, 218, 220; вул.6 Слобідська: 81Л; вул.1 Слобідська, 74, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54055 (школа-інтернат №3, спортивна зала) Велика
480773 м.Миколаїв – вул.Кузнецька: 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 176, 178, 180, 182; вул.Наскрізна, вул.Погранична: 77, 77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111/1, 113, 115, 115/1, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 129А, 129Б, 131А, 133, 135, 145, 147, 147А, 168, 168А, 170, 172, 174, 174/1, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 188А, 190, 192, 194, 196, 196/1, 198, 198А, 200, 202, 204, 204/1, 206, 206А, 208, 208/3; вул.Чкалова: 145, 145/3, 145/4, 147, 147/1, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169, 171, 171А, 171/1, 173, 175, 177, 179, 179А, 183; вул.1 Наскрізна, вул.1 Ялтинська, вул.2 Наскрізна, вул.2 Ялтинська, вул.3 Наскрізна, вул.3 Ялтинська, вул.4 Слобідська: 82, 84, 84/8, 86, 88 к.3, 88 к.4, 88 к.5, 90, 90/2, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 104/1, 106, 108, 110, 110/1, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 120/1, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 138А, 138/1, 140, 142, 142/1, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 152/1, 154, 156, 158, 158/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172/1, 174, 174/1; вул.4 Ялтинська, вул.5 Слобідська: 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 94А, 94Б, 94Б/1, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 99Б, 99/2, 100, 101, 101А, 101Б, 101/3, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 124А, 124/1, 125, 125/1, 125/2, 126, 126/1, 127, 128, 129, 129/1, 130, 131, 132, 133, 133/1, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 139-141, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 152, 152А, 153, 154, 154А, 155, 156, 157, 158, 159; вул.5 Ялтинська, вул.6 Слобідська: 59, 61, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/1, 81К, 81/4, 83, 85, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 97Б, 99, 99А, 105, 109, 109/8, 111, 115, 117, 119, 119/2, 121; вул.6 Ялтинська, вул.7 Ялтинська, пров.1 Ялтинський, пров.2 Ялтинський, пров.3 Ялтинський, Робітниче селище Ялти вул.Погранична, 143, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54055 (Загальноосвітня школа №36, фойє) Велика
480774 м.Миколаїв – вул.Антична (Велика Корениха), вул.Бориса Фармаковського (Велика Корениха), вул.Геологів (Велика Корениха), вул.Громадянська (Велика Корениха), вул.Ізмаїльська (Велика Корениха), вул.Клубна (Велика Корениха), вул.Ковпака (Велика Корениха), вул.Комунальна (Велика Корениха), вул.Левадна (Велика Корениха), вул.Максима Залізняка (Велика Корениха), вул.Набережна (Велика Корениха), вул.Нова (Велика Корениха), вул.Очаківська (Велика Корениха), вул.Партизанська (Велика Корениха), вул.Піщана (Велика Корениха), вул.Покровська (Велика Корениха), вул.8 Березня (Велика Корениха), пров.Очаківський (Велика Корениха), пров.Ренівський (Велика Корениха) вул.Гарнізонна (Велика Корениха), 10, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 57156 (школа №23, фойє, праве крило) Середня
480775 м.Миколаїв – вул.Бугогардівська (Велика Корениха), вул.Бузька (Велика Корениха), вул.Веселкова (Велика Корениха), вул.Вороніна (Велика Корениха), вул.Гарнізонна (Велика Корениха), вул.Декабристів (Велика Корениха), вул.Лікаря Ніколенка (Велика Корениха), вул.Миколаївських десантників (Велика Корениха), вул.Млинна (Велика Корениха), вул.Ольвійська (Велика Корениха), вул.Першотравнева (Велика Корениха), вул.Поліни Осипенко, вул.Садова (Велика Корениха), вул.Сонячна (Велика Корениха), вул.Українська (Велика Корениха), вул.Учительська (Велика Корениха), вул.Чкалова (Велика Корениха), вул.Шмідта (Велика Корениха), вул.Ясна Поляна (Велика Корениха), пров.Ольвійський (Велика Корениха), пров.Першотравневий (Велика Корениха), пров.Татарський (Велика Корениха) вул.Гарнізонна (Велика Корениха), 10, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 57156 (школа №23, фойє, ліве крило) Середня
480776 м.Миколаїв – вул.Батарейна (Мала Корениха), вул.Бориса Мозолевського (Мала Корениха), вул.Бузька (Мала Корениха), вул.Віктора Скаржинського (Мала Корениха), вул.Зодчих (Мала Корениха), вул.Миру (Мала Корениха), вул.Молдавська (Мала Корениха), вул.Молодіжна (Мала Корениха), вул.Набережна (Мала Корениха), вул.Ольшанського (Мала Корениха), вул.Парутинська (Мала Корениха), вул.Правобережна (Мала Корениха), вул.Садова (Мала Корениха), вул.Сонячна (Мала Корениха), вул.Спортивна (Мала Корениха), вул.8 Березня (Мала Корениха), пров.А (Мала Корениха), пров.Б (Мала Корениха), пров.Григорія Ґе, пров.Рибацький (Мала Корениха), Дідова Хата (Мала Корениха) вул.Молдавська (Мала Корениха), 7, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 57157 (школа №21, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
480453 Миколаївський обласний протитуберкульозний диспансер Миколаївської обласної ради вул.Веселинівська, 4, с-ще Надбузьке, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57130 Мала
480777 Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної ради вул.Київська, 1, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 Мала
480778 Миколаївська обласна клінічна лікарня Миколаївської обласної ради вул.Київська, 1, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 Середня
480779 Миколаївський пологовий будинок №3 вул.Київська, 3, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54058 Мала
480780 Міська лікарня швидкої медичної допомоги м.Миколаєва вул.Корабелів, 14, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54020 Мала