Миколаївська область - одномандатний виборчий округ №130

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Баштанської РДА

186

Відділ ведення ДРВ апарату Миколаївської РДА

47

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
480028 м.Баштанка – вул.Баштанської республіки: 1–45; вул.Вишнева, вул.Генерала Плієва, вул.Головського, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Олега Кошового, вул.Привільненська, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Шевченка, вул.Яновського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Імені Кобзаря, пров.Перемоги вул.Баштанської республіки, 40, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (міський будинок культури, хол) Велика

480029 м.Баштанка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бондаренко, вул.Василя Єрешка, вул.Васляєва, вул.Героїв, вул.Гребенюка, вул.Грушевського, вул.Дружби народів, вул.Івана Франка, вул.Космонавтів, вул.Миру, вул.Полтавська: 18–97; вул.Східна, вул.Чкалова, вул.1 Травня, вул.8 Березня вул.Семена Бойченка, 53, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (гімназія, фойє) Велика

480030 м.Баштанка – вул.Августини Півень, вул.Гагаріна: 1–71А, 73–73А; вул.Желєзного, вул.Захисників Вітчизни: 1–73; вул.Миколи Аркаса: 3–61А, 64, 66; вул.Молодіжна: 1–48; вул.Набережна: 1–17; вул.Олександра Сизоненка: 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 71, 75, 77А, 79, 81А, 83, 85, 87–89А, 91, 93, 95, 97, 99–164; вул.Промислова: 17–17А, 21–72; вул.Реца: 54–115; вул.Соборна: 1–39, 41–42, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55–57А, 59, 61, 63, 67, 71, 73; вул.Українська: 80, 82, 84, 86, 88, 92–125; вул.Шкільна: 1–19, 21–23, 25, 27; вул.Ювілейна: 88–104; вул.1 Поперечна, вул.1 Продольна, вул.2 Поперечна, вул.2 Продольна, вул.3 Поперечна, вул.3 Продольна, вул.4 Поперечна, вул.4 Продольна вул.Ювілейна, 102, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (школа №2, спортзал, 1-й поверх) Велика

480031 м.Баштанка – вул.Берегового, вул.Гагаріна: 72–72А, 74–109; вул.Олександра Сизоненка: 1–48, 52, 54, 56–56А, 58–58А, 60, 62, 64–66, 68–70, 72–74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86, 90–90А, 92–92А, 94, 96, 98–98А; вул.Промислова: 3–16, 18; вул.Реца: 1–52; вул.Спеціалістів, вул.Українська: 2–79, 81, 83, 85, 87, 89–91; вул.Олександра Сизоненка, 1Б, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (міський культурний центр, к.1, 1-й поверх) Середня

480032 м.Баштанка – вул.Ватутіна, вул.Волошкова, вул.Генерала Пушкіна, вул.Грушева, вул.Енергетиків, вул.Захисників Вітчизни: 74–106; вул.Інгульська, вул.Лугова, вул.Миколи Аркаса: 63, 65, 67–92; вул.Молодіжна: 50–88; вул.Набережна: 18–38А; вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 58, 60, 62, 64–66, 68–70, 72, 74–125; вул.Шкільна: 20–20А, 24–24А, 26, 28–67; вул.Яблунева, вул.40 років Перемоги, вул.5 Поперечна, вул.6 Поперечна, вул.7 Поперечна, вул.8 Поперечна, вул.9 Поперечна, вул.9 Травня вул.Соборна, 100, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (Шосте відділення управління каналів річки Інгул(БУВГ), актова зала) Середня

480033 м.Баштанка – вул.Андрія Гладкова, вул.Баштанської республіки: 47–129; вул.Гідності, вул.Європейська, вул.Квітнева, вул.Леоніда Агеєва, вул.Олексія Гапішка, вул.Полтавська: 1–16; вул.Свободи, вул.Семена Бойченка, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Ювілейна: 2–76; пров.Пожежний вул.Полтавська, 41, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (відділ освіти райдержадміністрації, хол) Велика

480034 с.Шевченко вул.Центральна, 21, с.Шевченко, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480035 с.Зелений Яр, с.Трудове вул.Малиновського, 18, с.Зелений Яр, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480036 с-ще Андріївка вул.Перемоги, 21, с-ще Андріївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 (Гуртожиток СПТУ-42, актовий зал) мала

480037 с.Добре вул.Командовського, 115, с.Добре, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56156 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

480038 с.Новоєгорівка вул.Лесі Українки, 40А, с.Новоєгорівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56157 (сільський будинок культури, хол) Середня

480039 с.Добра Криниця, с.Родники вул.Центральна, 3, с.Добра Криниця, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56172 (будинок культури, фойє) Середня

480040 с.Мар’янівка(Інгульська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 3, с.Мар’янівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56172 (школа, фойє) мала

480041 с.Єрмолівка, с.Новоолександрівка(Привільненська сільська територіальна громада) вул.Молодіжна, 2А, с.Єрмолівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56120 (школа, кабінет трудового навчання) мала

480042 с.Вільна Поляна, с.Новоукраїнка(Привільненська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 36, с.Новоукраїнка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56121 (школа, вестибюль) мала

480043 с.Інгулка, с.Степанівка вул.Травнева, 41, с.Інгулка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56170 (сільська рада, обрядовий зал) Середня

480044 с.Кашперо-Миколаївка, с.Зелений Гай(Привільненська сільська територіальна громада), с.Катеринівка, с.Любарка, с.Свобода вул.Центральна, 1, с.Кашперо-Миколаївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56140 (сільський будинок культури, фоє) мала

480045 с.Новопетрівка(Привільненська сільська територіальна громада), с.Новофонтанка вул.Спортивна, 21, с.Новопетрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56140 (Новопетрівський сільський клуб, вестибюль) мала

480046 с.Костичі вул.Івана Франка, 7, с.Костичі, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56160 (школа, вестибюль) Середня

480047 с.Доброкам’янка, с.Лобріївка вул.Драгунова, 43, с.Лобріївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56160 (сільський клуб, вестибюль) мала

480048 с.Лук’янівка, с.Архангельське, с.Лисянка, с.Михайлівка(Привільненська сільська територіальна громада) вул.Щербака, 13, с.Лук’янівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56123 (школа, вестибюль) Середня

480050 с-ще Лоцкине вул.Шкільна, 2, с-ще Лоцкине, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56180 (школа, спортзал) Середня

480051 с-ще Перемога вул.Митрофанова, 1Г, с-ще Перемога, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56181 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480052 с.Мар’ївка, с.Нове Життя, с.Новомар’ївка вул.Миру, 9, с.Мар’ївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56174 (СТОВ"Авангард", к. бухгалтерії) Середня

480053 с.Виноградівка вул.Миру, 49А, с.Виноградівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56175 (їдальня ПАТ "Виноградівський", зал їдальні) Середня

480054 с.Новоіванівка, с.Київське, с.Старосолдатське вул.Одеська, 6, с.Новоіванівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56153 (сільський будинок культури, ігрова зала) мала

480055 с.Новоолександрівка(Інгульська сільська територіальна громада) вул.Олександра Сизоненка, 56А, с.Новоолександрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56182 (школа, спортзал) Середня

480056 с.Новопавлівка, с.Зелений Клин вул.Шкільна, 42, с.Новопавлівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56137 (школа, вестибюль) Середня

480058 с.Новосергіївка(Баштанська міська територіальна громада), с.Горожене, с.Зелений Гай(Баштанська міська територіальна громада), с.Новогорожене, с.Тарасівка(Баштанська міська територіальна громада) вул.Центральна, 35, с.Новосергіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56134 (школа, спортзал) мала

480060 с.Піски вул.Центральна, 44, с.Піски, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56150 (школа, вестибюль) Середня

480061 с.Костянтинівка вул.Інгульська, 62А, с.Костянтинівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56150 (магазин райспоживспілки, к.1) мала

480062 с.Плющівка, с.Одрадне(Баштанська міська територіальна громада), с.Шляхове вул.Шкільна, 2, с.Плющівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56143 (школа, фоє) Середня

480063 с.Новогеоргіївка вул.Українська, 37А, с.Новогеоргіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56144 (сільський клуб, фойє) мала

480064 с.Привільне вул.Перемоги, 244, с.Привільне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56130 (будинок культури, диско-зал) Середня

480065 с.Новобірзулівка вул.Мальцева, 41, с.Новобірзулівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56143 (будинок культури, глядацький зал) мала

480066 с.Старогорожене вул.Вишнева, 2Б, с.Старогорожене, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56132 (дитячий навчальний заклад "Малятко", к.1) Середня

480067 с.Христофорівка вул.Приінгульська, 94, с.Христофорівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56162 (школа, актова зала) Середня

480068 с.Явкине, с.Червоний Став(Баштанська міська територіальна громада) вул.Грушевського, 30, с.Явкине, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56165 (школа, спортзал) Середня

480097 смт Березнегувате – вул.Антона Присовки, вул.Армійська: 1–60, 62; вул.Берегова: 1–40; вул.В.Лободи, вул.Гагаріна, вул.Дюміна, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.Колачевського, вул.Кузьменка: 1–65, 67, 69, 71; вул.Маяковського, вул.Миру: 1–32, 34, 36, 38, 40; вул.Набережна: 1–65, 67, 69, 73, 77; вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Симона Петлюри, вул.Старієнка, вул.Шляховиків: 1–5; вул.Шмідта: 2, 4, 6, 8, 10–16, 18–20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–54; вул.14 Березня, пров.Запорізький, пров.Зоряний, пров.Мельничний, пров.Сонячний, пров.Схід, пров.Тургенєва, с.Калачеве, с.Маломихайлівське вул.Миру, 24, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 (школа №1, кабінет фізики) Середня

480098 смт Березнегувате – вул.А. Головка, вул.Берегова: 42–44; вул.В. Слісаренко: 2–30, 32; вул.В.Букача: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33–35; вул.В.Пастушенко, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Калініча, вул.Козацька: 1, 3, 5, 7; вул.Кузьменка: 66, 68, 70, 72–99; вул.Мєчнікова, вул.Миру: 33, 35, 37, 39, 41–127; вул.Набережна: 66, 68, 70–72, 74–76, 78–115; вул.Поштова: 2; вул.Сєдова, вул.скульптора Кравченка, вул.Спартака: 1–18; вул.Спортивна: 1–26, 28, 30; вул.Франка, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шляховиків: 6–14; вул.Шмідта: 1, 3, 5, 7–7А, 9, 17, 21, 23, 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.1-ше Травня: 42–119; пл.Соборно-Миколаївська, пров.Башкірова, пров.Гранітний, пров.Дарвіна, пров.Покровський, пров.Степовий пл.Соборно-Миколаївська, 6, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 (районний будинок культури, "зелений зал") Середня

480099 смт Березнегувате – вул.В.Букача: 46–50, 52, 54, 56, 58, 60–105; вул.І. Лауди, вул.Колективна, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Поповича, вул.Скорого, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–83; пров.Спаський вул.В.Букача, 85, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 (професійний ліцей, фойє) Середня

480100 смт Березнегувате – вул.Армійська: 61, 63–113, 114, 116–142; вул.В. Слісаренко: 31, 33–36; вул.В.Букача: 24, 26, 28, 30, 32, 36–45, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Жиляєва, вул.Кузьменка: 100–140; вул.Мисіна, вул.Партизанська: 1–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 48–52; вул.Поштова: 1, 3–28; вул.Спартака: 20–23; вул.Спортивна: 27, 29, 31–41; пров.Леваневського, пров.Піщаний, пров.Толстого вул.Партизанська, 18, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 (середня школа, молодший корпус, спортзал) Середня

480101 смт Березнегувате – вул.Армійська: 113А, 115, 144–150; вул.Артилерійська, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Дружби, вул.Київська, вул.Клочанська, вул.Козацька: 2, 4, 6, 11–35; вул.Комарова, вул.Миру: 128–146; вул.Нахімова, вул.Партизанська: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 54–70; вул.Полтавська, вул.Севастопольська, вул.Херсонська, вул.Шевченка: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.9 Січня, пров.Кузнечний, пров.Московський, пров.Прибузький, пров.Чернігівський, пров.Шкільний вул.Нахімова, 19, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 (управління експлуатації газового господарства, актовий зал) Середня

480102 смт Березнегувате – вул.В. Корчаки, вул.Добра, вул.І.Борщака, вул.Картави, вул.Космонавтів, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Лозановича, вул.Малиновського, вул.Медична, вул.Нагартавська, вул.Павлова, вул.Свободи, вул.Толбухіна, вул.Чепурного, вул.1-ше Травня: 1–41; пров.Мирний, пров.Некрасова вул.1-ше Травня, 12, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 (школа №2, клас) Середня

480103 с.Червонопілля вул.Шевченка, 48, с.Червонопілля, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56200 (школа, 1 клас) мала

480104 с.Біла Криниця, с.Новогригорівка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Ф.М. Кузьменка, 48, с.Біла Криниця, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56254 (сільська рада, зал засідань) мала

480105 с.Висунськ – вул.Джерельна, вул.Єсєніна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Ковтюха: 1, 26, 31, 35–41; вул.Крайова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Мурляна: 2; вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Привітна, вул.Садова, вул.Сонячна: 1–15, 17; вул.Спортивна, вул.Шевченка, вул.Широка: 1–38, 42, 44, 48, 54, 56; вул.Юхименка: 1–19, 21, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37, 39–45А; вул.Ярошенка: 1–15А; вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Чкалова, с.Василівка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Широка, 33, с.Висунськ, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56240 (будинок культури, фойє) Середня

480106 с.Висунськ – вул.Веденка, вул.Виноградна, вул.Горіхова, вул.Дружби, вул.Жукова, вул.Завгороднього, вул.Ковтюха: 5–25, 27–30, 32; вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мурляна: 1, 3–34; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Сонячна: 16, 19–40; вул.Франка, вул.Широка: 41, 43, 47, 49–51, 55, 57–148; вул.Юхименка: 20–20А, 22–24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 51–67; вул.Ярошенка: 16–35; пров.Поперечний, с.Одрадне(Березнегуватська селищна територіальна громада), с.Семенівка вул.Ковтюха, 3, с.Висунськ, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56240 (сільська рада, актовий зал) Середня

480107 с.Пришиб вул.Шевченка, 39, с.Пришиб, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56240 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480108 с.Калуга, с.Соколівка вул.Центральна, 9, с.Калуга, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56232 (будинок культури, фойє) Середня

480109 с.Лепетиха вул.Центральна, 3, с.Лепетиха, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56234 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

480110 с.Веселе вул.Ентузіастів, 44, с.Веселе, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56234 (сільський клуб, фойє) мала

480111 с.Червоний Яр вул.Степанова, 45, с.Червоний Яр, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56234 (школа, фойє) мала

480112 с.Кавказ, с.Новоросійське вул.Шкільна, 4, с.Кавказ, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56234 (школа, фойє) мала

480113 с.Любомирівка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 64, с.Любомирівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56250 (будинок культури, кімната урочистостей) мала

480114 с.Веселий Кут(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Трасківська, 32, с.Веселий Кут, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56250 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480115 с.Яковлівка вул.Щербини, 24, с.Яковлівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56250 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480116 с.Маліївка, с.Червоний Став(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.ім. В.М. Філоненко, 7, с.Маліївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56214 (сільська рада, кабінет сільського голови) Середня

480117 с.Мурахівка вул.Центральна, 40А, с.Мурахівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56243 (школа, спортивний зал) Середня

480118 с.Велике Артакове вул.Центральна, 12, с.Велике Артакове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56243 (фельдшерський пункт, маніпуляційний кабінет) мала

480119 с-ще Березнегувате, с.Калинівка(Березнегуватська селищна територіальна громада), с.Тернівка вул.Березнегуватська, 16, с-ще Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56209 (елеватор, актовий зал) мала

480120 с.Нововолодимирівка(Березнегуватська селищна територіальна громада), с.Новосергіївка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 8, с.Нововолодимирівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56217 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

480121 с.Новоочаків вул.Дружби, 27, с.Новоочаків, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56212 (сільська рада, актовий зал) мала

480122 с.Петропавлівка вул.Затишна, 2, с.Петропавлівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56212 (школа, фойє) мала

480123 с-ще Добре, с.Тетянівка вул.Центральна, 9, с.Тетянівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56231 (сільський клуб, актовий зал) мала

480124 с.Новосевастополь вул.Центральна, 7А, с.Новосевастополь, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56230 (сільський клуб, актовий зал) мала

480125 с.Новоукраїнка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Миру, 10, с.Новоукраїнка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56220 (сільський будинок культури, фоє) Середня

480126 с.Озерівка, с.Новоолександрівка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Озерівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56224 (школа, кабінет математики) мала

480127 с.Сергіївка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Миру, 24, с.Сергіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56223 (будинок культури, фойє) мала

480128 с.Федорівка, с.Романівка(Березнегуватська селищна територіальна громада) вул.Ім. Кузіна, 16, с.Федорівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56221 (сільський клуб, коридор) мала

480349 смт Казанка – вул.Агрономічна, вул.Баранчука, вул.Василя Стуса: 1–22, 26; вул.Вишнева: 1–22, 24; вул.Гагаріна: 1–12, 14, 16; вул.Енергетиків, вул.Зої Космодем’янської: 1–23, 27, 29; вул.Коптєва, вул.Маяковського, вул.Миру: 129, 131, 133–232, 234, 236, 238; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 80, 84–142, 146, 150, 152, 154, 156, 158–232; вул.Павла Глазового, вул.Перемоги: 3–5, 6, 8–8А; вул.Пушкіна: 74–126; вул.Ресівська, вул.Робітнича, вул.Сергія Алхімова, вул.Сільська, вул.Українська: 137–139, 141–199; вул.Центральна, вул.Юрія Тимошенка: 137–180; вул.8 Березня: 1–3, 5; пров.Базарний вул.Миру, 197, смт Казанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56000 (районний будинок культури, фойє) Велика

480350 смт Казанка – вул.Водопровідна, вул.Героїв України, вул.Гончарна, вул.Затишна, вул.Казена, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 2–128, 130, 132; вул.Набережна: 1–78А, 81–83; вул.Нова, вул.Пушкіна: 1–72; вул.Степова, вул.Українська: 1–136, 140; вул.Шевченка, вул.Юрія Тимошенка: 1–136; вул.1 Травня, садиба Сільська, с.Лазарівка вул.Миру, 30, смт Казанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56000 (міський клуб №1, глядацький зал) Середня

480351 смт Казанка – вул.Артилеристів, вул.Благовісна, вул.Василя Стуса: 23–25, 27–97; вул.Васляєва: 57, 59–78; вул.Вишнева: 23, 25–72; вул.Гагаріна: 13, 15, 17–68; вул.Зої Космодем’янської: 24–26, 28, 30–70; вул.Іллі Калини, вул.Кармелюка, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Медиків, вул.Миру: 233, 235, 237, 239–372; вул.Михайла Грушевського, вул.Набережна: 143–145, 149, 151, 153, 155, 157, 234–254; вул.Партизанська, вул.Покровська, вул.Послушняка, вул.Садова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.8 Березня: 4, 6–39; пров.Річковий, пров.Танкістів вул.Миру, 245, смт Казанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56000 (школа №2, фойє) Середня

480352 смт Казанка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Васляєва: 1–55, 58; вул.Горіхова, вул.Зарічна, вул.Кривцова, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Перемоги: 5А, 7, 9–20; вул.Південна, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Успішна, вул.Червона Балка, вул.Чкалова, вул.Шкільна вул.Шкільна, 33, смт Казанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56000 (гуманітарна гімназія, спортзал) Середня

480353 с.Великоолександрівка, с.Андріївка, с-ще Добровільське, с.Романівка(Казанківська селищна територіальна громада) вул.Гагаріна, 33, с.Великоолександрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56040 (адмінбудівля сільської ради, актовий зал) Середня

480354 с.Весела Балка, с.Любомирівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Новоолександрівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Пищевиця вул.Ювілейна, 3, с.Весела Балка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56030 (будинок культури, глядацький зал) мала

480355 с-ще Казанка вул.Залізнична, 62А, с-ще Казанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56002 (сільський клуб, глядацький зал) мала

480356 с.Володимирівка(Володимирівська сільська територіальна громада) – вул.Богдана Хмельницького, вул.Марії Павлової, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–57; вул.Нагорна, вул.Осипенко, вул.Сєднєва: 1–90, 92–92А, 94; вул.Центральна: 1–124; пров.Артилерійський, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Гвардійський, пров.Поштовий, пров.Торговий, пров.Український, с.Новосілля(Володимирівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 101, с.Володимирівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56065 (будинок культури, малий зал) Середня

480357 с.Володимирівка(Володимирівська сільська територіальна громада) – вул.Лікарняна, вул.Набережна: 58–190; вул.Сєднєва: 91, 93, 95–210; вул.Центральна: 125–284; вул.Шкільна, пров.Висунський, пров.Мирний, пров.Спортивний, с-ще Лісове вул.Центральна, 161, с.Володимирівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56065 (сільський клуб №2, фойє) Середня

480358 с.Дмитрівка, с.Нововасилівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Сергіївка(Казанківська селищна територіальна громада) вул.Святкова, 103, с.Дмитрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56021 (дошкільний навчальний заклад, спортзал) мала

480359 с.Дмитро-Білівка, с.Білівка, с.Нова Висунь, с.Новоданилівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Новоукраїнка(Казанківська селищна територіальна громада) вул.Миру, 26, с.Дмитро-Білівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56015 (школа, актовий зал) мала

480360 с.Каширівка, с.Великофедорівка, с-ще Висунь, с.Малофедорівка, с.Неудачне, с.Новоскелюватка, с.Слобідка вул.Приозерна, 2, с.Каширівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56010 (будинок культури, глядацький зал) мала

480361 с.Лагодівка, с.Бурячки, с.Мар’янівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Петрово-Висунське, с.Червона Новоселівка вул.Шкільна, 16, с.Лагодівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56027 (школа, спортзал) мала

480362 с.Миколаївка вул.Героїв УПА, 37, с.Миколаївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56009 (адмінбудівля сільської ради, зал засідань) Середня

480363 с.Миколо-Гулак, с.Вербове, с.Тарасівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Тернове, с.Утішне вул.Лікарняна, 1, с.Миколо-Гулак, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56023 (адмінбудівля сільської ради, актовий зал) Середня

480364 с.Михайлівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Козлівка, с.Кротівка вул.Клубна, 2А, с.Михайлівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56035 (адмінбудівля сільської ради, зал засідань) мала

480365 с.Нововолодимирівка(Казанківська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 21, с.Нововолодимирівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56003 (сільський клуб, фойє) мала

480366 с-ще Новоданилівка – вул.Вишнивецького, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Станційна, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Шкільна, с-ще Гранітне вул.Центральна, 4, с-ще Новоданилівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56022 (сільський клуб, малий зал) мала

480367 с.Новолазарівка, с-ще Копані, с.Покровка вул.Миру, 1, с.Новолазарівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56042 (будинок культури, малий зал) мала

480368 с.Новофедорівка, с.Нове, с.Новогригорівка(Казанківська селищна територіальна громада), с.Троянка, с-ще Утішне вул.Шкільна, 30, с.Новофедорівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56032 (школа, актовий зал) мала

480369 с.Олександрівка(Володимирівська сільська територіальна громада), с.Волна, с.Матроно-Василівка вул.Космонавтів, 26, с.Олександрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56062 (адмінбудівля сільської ради, фойє) мала

480370 с.Зоря, с.Новоблакитне, с.Привілля вул.Привільна, 2А, с.Привілля, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56062 (фельдшерський пункт, к.1) мала

480371 с.Скобелеве, с.Веселий Кут(Володимирівська сільська територіальна громада), с.Воля вул.Центральна, 7, с.Скобелеве, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56054 (адмінбудівля сільської ради, малий зал) мала

480372 с.Ропове, с.Суходілля вул.Набережна, 12, с.Суходілля, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56054 (сільський клуб, актовий зал) мала

480373 с.Троїцько-Сафонове, с.Лозове, с.Павлівка(Казанківська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 2, с.Троїцько-Сафонове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56050 (будинок культури, малий зал) Середня

480374 с.Шевченкове(Володимирівська сільська територіальна громада), с.Новочудневе, с.Панасівка вул.Пігарьова, 36, с.Шевченкове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56052 (школа, спортзал) мала

480455 с.Станційне – вул.Залізнична, вул.Московська, вул.Ольшанського, вул.Прикордонна вул.Визволителів, 1А, с.Станційне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55611 (адмінприміщення ПОП "Вікторія", актовий зал) Середня

480456 с.Станційне – вул.Визволителів, вул.Вокзальна, вул.Воронова, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Ірини Сеник, вул.Кошового, вул.Осипенко, вул.Садова вул.Кошового, 2, с.Станційне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55611 (Жовтнева школа, кабінет основ здоров’я, 1-й поверх) мала

480457 м.Новий Буг – вул.Армійська: 81, 83, 85, 87–156; вул.Ахалциська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гребеннікова: 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–191; вул.Одеська, вул.Олени Теліги: 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–131; вул.Щербакова: 58, 60, 62, 64–113; вул.8-го Березня вул.Гребеннікова, 130, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (адмінприміщення агробуду, фойє) Середня

480458 м.Новий Буг – вул.Болдусєва, вул.Володимира Мельникова, вул.Волонтерів, вул.Героїв Небесної Сотні: 107, 109–202; вул.Головського, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського: 107, 109, 111, 113, 115–115А, 117, 119–236; вул.Зубкова: 86–155; вул.Новопавлівська, вул.Романа Шухевича, вул.Хліборобів, вул.Чкалова, вул.Якова Куцого: 61–61Б, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–98; вул.Романа Шухевича, 1, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (школа №10, їдальня, 1-й поверх) Середня

480459 м.Новий Буг – вул.Армійська: 1–80, 82, 84, 86; вул.Героїв Небесної Сотні: 21, 23, 25, 27, 29–106, 108; вул.Гребеннікова: 14–14А, 16, 18, 20–24, 26, 30, 32, 34, 36, 38–97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113; вул.Грушевського: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 44–106, 108–108А, 110, 112, 114, 116, 118; вул.Зубкова: 1–85; вул.Сальвадора Альєнде, вул.Харчука: 1–23; вул.Щербакова: 1–57, 59, 61, 63; вул.Ювілейна, вул.Якова Куцого: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; пл.Свободи, 33, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (музична школа, фоє) Велика

480460 м.Новий Буг – вул.Вернадського, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні: 3–20, 22, 24А, 26, 28–28 к.2; вул.Гребеннікова: 3–13, 15, 17, 19, 25, 29, 31, 33, 35–35/2, 37–37А; вул.Грушевського: 6–28, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Доброти, вул.Заозерна, вул.Комарова, вул.Олени Теліги: 1–37А, 39–39А, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Руденко, вул.Тіниста, вул.Тополина, пл.Свободи, пров.Молодіжний, пров.Театральний пл.Свободи, 61, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (районний будинок культури, дискозал) Середня

480461 м.Новий Буг – вул.Бєляєва, вул.Гагаріна, вул.Івана Огієнка: 4; вул.Інгульська, вул.Лесі Українки, вул.Миколаївська, вул.Набережна, вул.Радісна, вул.Софіївська: 1–18Б; вул.Тичини, вул.Шевченко, вул.Ярослава Мудрого вул.Івана Огієнка, 4, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (навчальний корпус КВНЗ, спортивний зал) Середня

480462 м.Новий Буг – вул.Василя Кука, вул.Героїв Трипілля, вул.Івана Огієнка: 1–3, 5–41; вул.Харчука: 23А–55; пров.Лікарняний пл.Свободи, 46, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (навчальний корпус МДАУ, фойє) Середня

480463 м.Новий Буг – вул.Генерала Плієва, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Південна, вул.Федченко, вул.Херсонська, вул.Шепеля вул.Київська, 1, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (БК ПОСП "Золота Нива", фойє) Середня

480464 м.Новий Буг – вул.Ганни Дівіної, вул.Єгорова, вул.Заводська, вул.Максима Залізняка, вул.Малиновського, вул.Москаленко, вул.Новобузька, вул.Панфілова вул.Малиновського, 65, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (школа №4, спортивний зал) Середня

480465 м.Новий Буг – вул.Валерія Бойченка, вул.Ковпака, вул.Коцюбинського: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–128А; вул.Лугова, вул.Платона Черненка, вул.Поволі, вул.Пушкіна, вул.Сахарова вул.Валерія Бойченка, 1, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (ПОП "Лан", приміщення клубу, фойє) Середня

480466 м.Новий Буг – вул.Бузького полку, вул.Євгена Маланюка, вул.Зелена, вул.Коцюбинського: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 71–78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; вул.Крайова, вул.Маяковського: 25–53Б; вул.Миколи Міхновського, вул.Новоселів, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 74–74А, 76, 78–125; вул.Пилипа Орлика, вул.Софіївська: 19–62; вул.Широка Площа вул.Широка Площа, 10, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (школа №7, спортивний зал) Середня

480467 м.Новий Буг – вул.Водопровідна, вул.імені Бориса Петровича Калініна, вул.Карбишева, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського: 1–42, 44, 46–46А, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70; вул.Матросова, вул.Маяковського: 1–24; вул.Миколи Аркаса, вул.Молодої Гвардії, вул.Олега Ольжича, вул.Панаса Мирного, вул.Першотравнева: 1–73, 75, 77; вул.Повстяна, вул.Спиридона Черкасенка, вул.Степана Крижанівського, вул.Терешкової, вул.Франко: 1–42; вул.Цибулько вул.Цибулько, 29, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (школа мистецтв, приміщення бібліотеки) Середня

480468 м.Новий Буг – вул.Водороздільна, вул.Євдокії Завалій, вул.Польова, вул.Разіна, вул.Франко: 43–163; вул.Шмідта вул.Польова, 17, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (Новобузька ЗОШ І-ІІ ступенів №9, спортивний зал) Середня

480469 с.Новосілля(Новобузька міська територіальна громада) вул.Молодіжна, 8А, с.Новосілля, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55610 (приміщення ФАПу, каб.2) мала

480470 с.Загальна Користь вул.Верхня, 1, с.Загальна Користь, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (сільський клуб, фойє) мала

480471 с.Добра Воля, с.Петрівка вул.Першотравнева, 64, с.Петрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 (Першотравнева ЗОШ, каб.2) мала

480472 с.Баратівка(Софіївська сільська територіальна громада), с.Антонівка вул.Центральна, 6, с.Баратівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55634 (Баратівська сільська рада, актовий зал) Середня

480473 с.Вівсянівка вул.Центральна, 17, с.Вівсянівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55634 (Приміщення сільського клубу, фоє) мала

480474 с.Ганнівка, с.Мала Ганнівка вул.Центральна, 53, с.Ганнівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55637 (Ганнівський сільський клуб, фойє) мала

480475 с.Майорівка, с.Новопетрівка(Софіївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 5, с.Майорівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55636 (сільський клуб, фойє) мала

480476 с.Березнегуватське, с.Веселий Поділ(Софіївська сільська територіальна громада) пров.Березнегуватський, 1, с.Березнегуватське, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55620 (Березнегуватська сільська рада, сесійний зал) Середня

480477 с.Вільне Запоріжжя, с.Діброва, с.Степове, с.Нововасилівка(Вільнозапорізька сільська територіальна громада), с.Новоданилівка(Вільнозапорізька сільська територіальна громада), с.Новоселівка вул.Москаленко, 30, с.Вільне Запоріжжя, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55650 (Вільнозапорізька школа, фойє) Середня

480478 с.Показне, с.Симонівка вул.Центральна, 3, с.Показне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55650 (ФАП, фойє) мала

480479 с.Кам’яне, с.Новорозанівка, с.Пелагіївка вул.Молодіжна, 1А, с.Кам’яне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55622 (сільська рада, обрядова кімната) мала

480480 с.Миролюбівка, с.Новогригорівка(Софіївська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 27, с.Миролюбівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55622 (сільський клуб, фойє) мала

480481 с.Новомиколаївка, с.Павлівка(Софіївська сільська територіальна громада), с.Майське, с.Привільнянське вул.Центральна, 27, с.Новомиколаївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55630 (Будинок культури, глядацький зал) мала

480482 с.Веселий Поділ(Софіївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 24, с.Веселий Поділ, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55630 (ФАП, каб.1) мала

480483 с.Новомихайлівка, с.Григорівка вул.Центральна, 5, с.Новомихайлівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55623 (сільська рада, актовий зал) мала

480484 с.Анастасівка, с.Новодмитрівка вул.Шкільна, 22, с.Новодмитрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55625 (сільський клуб, каб.2) мала

480485 с.Новополтавка, с-ще Полтавка, с.Трояни вул.Мельнична, 64А, с.Новополтавка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55642 (Сільський клуб, актовий зал) Середня

480486 с.Єфремівка вул.Центральна, 32А, с.Єфремівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55643 (Сільський клуб, актовий зал) мала

480487 с.Новохристофорівка, с.Лоцкине, с.Пархомівка, с.Чернігівка вул.Центральна, 49, с.Новохристофорівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55654 (Новохристофорівська сільська рада, зал урочистих подій) мала

480488 с.Новоюр’ївка, с.Максимівка вул.Шкільна, 4А, с.Новоюр’ївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55640 (Новоюр’ївська школа, фойє) Середня

480489 с.Білоцерківка, с.Новокостянтинівка вул.Миру, 15/2А, с.Білоцерківка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55640 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

480490 с.Розанівка, с.Новоантонівка вул.Центральна, 3, с.Розанівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55614 (Розанівський ФАП, зал засідань) мала

480491 с.Софіївка, с-ще Щасливе вул.Софіївська, 24А, с.Софіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55632 (Софіївський будинок культури, фойє) Середня

480492 с.Володимирівка(Софіївська сільська територіальна громада), с.Володимиро-Павлівка, с.Улянівка вул.Центральна, 1, с.Улянівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55633 (Будинок культури, фойє) мала

480493 с.Шевченкове(Вільнозапорізька сільська територіальна громада), с.Богомази – вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шкільна: 3–16; вул.Тєрєхова, 15, с.Шевченкове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55644 (будинок культури, танц.зал) Середня

480496 м.Нова Одеса – вул.Амосова, вул.Грибна, вул.Дачна, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Соснова, вул.Спиридонівська, вул.Ювілейна вул.Лермонтова, 93, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56601 (лісгосп, фойє, 2-й поверх) Середня

480497 м.Нова Одеса – вул.Зої Космодем’янської, вул.Малиновського, вул.Маяковського, вул.Прибузька, вул.Торгова, вул.Трунова вул.Малиновського, 17, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56601 (дитяча юнацька спортивна школа, к.2) Середня

480498 м.Нова Одеса – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Кашперівська, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Поштова, вул.Решетєєва, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.40 років Перемоги, пров.Макарова, пров.Матросова вул.Гайдамацька, 7, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56601 (школа №3, їдальня, 1-й поверх) Середня

480499 м.Нова Одеса – вул.Абрикосова, вул.Авангардна, вул.Будівельників, вул.Елеваторна, вул.Зелена, вул.Камневата, вул.Репіна, вул.Сеславинського, вул.Хліборобів, вул.Центральна: 1–49, 56, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70; вул.Малиновського, 2, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56601 (Новоодеський міський будинок культури, к.3) Середня

480500 м.Нова Одеса – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Героїв України, вул.Данила Лимаренка, вул.Декабристів, вул.Іпатенка, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Аркаса, вул.Перемоги, вул.Радистів, вул.Райдужна, вул.Ракетна, вул.Сіваченка, вул.Слов’янська, вул.Українська, вул.Центральна: 53–55, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71–115; вул.Шкільна, вул.17-го Березня вул.Іпатенка, 1, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56602 (МНВК, к.2) Середня

480501 м.Нова Одеса – вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Каманіна, вул.Ковалівська, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Молокова, вул.Новоодеська, вул.Одеська, вул.Першотравнева: 1–44, 46; вул.Петровська, вул.Піщана, вул.Федора Осадчого, вул.Центральна: 116–178; вул.Черниша вул.Центральна, 174, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56602 (Будинок дитячої та юнацької творчості, к.2) Середня

480502 м.Нова Одеса – вул.Армійська, вул.Бузька, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Миколи Хвильового, вул.Першотравнева: 45, 47–118; вул.Пушкіна, вул.Соборна, пров.Верхній, пров.Дальній, пров.Заводський, пров.Новий вул.Центральна, 198, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56602 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

480503 м.Нова Одеса – вул.Весняна: 1–14, 16, 18; вул.Кухарева, вул.Маслозаводська, вул.Набережна: 1–127, 129, 131–131А, 133, 135, 139–139А, 141, 143, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159; вул.Незалежності: 1–22, 24–26; вул.Підгорна: 2–120; вул.Романчука, вул.Сапроненка, вул.Спаська, вул.Центральна: 180–249, 251, 253, 257, 259, 261, 263–265, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297; вул.Шевченка, вул.Шмідта, пров.Миколаївський, пров.Новосільський, пров.Рибний вул.Центральна, 223, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56602 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Велика

480504 м.Нова Одеса – вул.Аеродромна, вул.Весняна: 15, 17, 19–81; вул.Квіткова, вул.Леваневського, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 128, 130, 132, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160–297; вул.Незалежності: 23, 27–166; вул.Некрасова, вул.Підгорна: 122–174; вул.Свободи, вул.Селянська, вул.Степова, вул.Центральна: 250, 252, 254–254А, 258, 260, 262, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298–419; вул.Чехова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Дружби вул.Центральна, 369, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56602 ("Міськводоканал", актова зала, 1-й поверх) Велика

480505 с.Криворіжжя вул.Рвачова, 18, с.Криворіжжя, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (будинок культури, актова зала) мала

480506 с.Антонівка, с.Веселе, с.Карлівка, с.Київське, с.Олександрівка, с.Остапівка вул.Степана Бандери, 1А, с.Антонівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54105 (сільський клуб, актова зала) мала

480507 с.Баловне вул.Миру, 93Б, с.Баловне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56664 (сільська школа, к.1)
/
вул.Миру, 93, с.Баловне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56664
Велика

480508 с.Бузьке вул.Центральна, 1, с.Бузьке, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56636 (сільська рада, актова зала) Середня

480509 с.Воронцівка, с.Островське вул.Сухацького, 15, с.Воронцівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54103 (сільська рада, актова зала) мала

480510 с.Улянівка вул.Виноградна, 1А, с.Улянівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54103 (школа, фойє) мала

480511 с.Червоноволодимирівка вул.Першотравнева, 5, с.Червоноволодимирівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54103 (школа, к.2) мала

480512 с.Гур’ївка вул.Набережна, 21, с.Гур’ївка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56660 (будинок культури, актова зала) Середня

480513 с.Піски вул.Набережна, 56, с.Піски, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56660 (сільський клуб, актова зала) мала

480514 с.Озерне, с.Ясна Поляна вул.Миру, 70А, с.Озерне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (школа, к.2, 1-й поверх) мала

480515 с.Димівське, с.Новоолександрівське вул.Шкільна, 1, с.Димівське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (школа, їдальня, 1-й поверх) мала

480516 с-ще Дільниче вул.Лесі Українки, 16, с-ще Дільниче, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54105 (сільський клуб, актова зала) мала

480517 с.Гребеники вул.Соборна, 16, с.Гребеники, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54105 (сільський клуб, актова зала) мала

480518 с.Новоінгулка вул.Степова, 1Б, с.Новоінгулка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56655 (школа, к.2, 1-й поверх) мала

480519 с.Кандибине, с.Сільвестрівське вул.Горького, 22, с.Кандибине, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54103 (сільська рада, к.2) мала

480520 с.Новоматвіївське вул.Центральна, 21, с.Новоматвіївське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54103 (сільський клуб, актова зала) мала

480521 с.Костянтинівка вул.Гагаріна, 29А, с.Костянтинівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (сільський клуб, актова зала) Середня

480522 с.Михайлівка вул.Хомченко, 98, с.Михайлівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54123 (сільська шола, к.2) мала

480523 с.Новопетрівське, с.Зайве вул.Центральна, 42В, с.Новопетрівське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56650 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 44В, с.Новопетрівське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56650
Велика

480524 с.Новосафронівка вул.Христина, 21, с.Новосафронівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (сільський клуб, актова зала) мала

480525 с.Зарічне, с.Кам’янка вул.Перемоги, 55А, с.Зарічне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (сільський клуб, актова зала) мала

480526 с.Новошмідтівка вул.Центральна, 26, с.Новошмідтівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54103 (сільський клуб, актова зала) мала

480527 с.Степове вул.Квіткова, 54, с.Степове, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56643 (сільський клуб, актова зала) мала

480528 с.Підлісне вул.Центральна, 27, с.Підлісне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56633 (сільський клуб, актова зала) Середня

480529 с.Новомиколаївка, с.Новопавлівка вул.Центральна, 15, с.Новопавлівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54104 (сільський клуб, актова зала) мала

480530 с.Себине вул.Соборна, 16, с.Себине, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54123 (сільський клуб, актова зала) Середня

480531 с.Сухий Єланець вул.Каганова, 34, с.Сухий Єланець, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54105 (школа, музична зала, 1-й поверх) Середня

480532 с.Суворовка вул.Шкільна, 1, с.Суворовка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54105 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) мала

480533 с.Троїцьке пров.Шкільний, 2, с.Троїцьке, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 54123 (сільський будинок культури, к.2) Середня

480594 с.Афанасіївка вул.Афанасія Сковороди, 13, с.Афанасіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57342 (сільська рада, актовий зал) мала

480595 с.Юр’ївка вул.Молодіжна, 24, с.Юр’ївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57341 (школа, зал їдальні) Середня

480596 с.Баратівка(Горохівська сільська територіальна громада), с-ще Галаганівка, с.Гречанівка вул.капітана Агеєнка, 7, с.Баратівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57370 (сільський клуб, вестибюль) Середня

480597 с.Романово-Булгакове вул.Зелена, 21А, с.Романово-Булгакове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57371 (дитячий навчальний заклад, вестибюль) мала

480598 с.Новософіївка, с.Петропавлівське вул.Кооперативна, 13А, с.Новософіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57374 (сільський клуб, вестибюль) мала

480599 с.Промінь вул.Центральна, 26В, с.Промінь, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57375 (сільський клуб, вестибюль) мала

480600 с.Василівка(Снігурівська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 57, с.Василівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57310 (будинок культури, фойє) Середня

480601 с.Євгенівка вул.Центральна, 8А, с.Євгенівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57311 (сільський клуб, вестибюль) Середня

480602 с.Павло-Мар’янівка вул.Довженка, 4А, с.Павло-Мар’янівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57327 (сільський клуб, вестибюль) мала

480603 с.Горохівське вул.Шкільна, 8, с.Горохівське, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57356 (будинок культури, фойє) Середня

480604 с-ще Садове вул.Паркова, 3, с-ще Садове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57359 (сільський клуб, вестибюль) Середня

480605 с.Новий Шлях вул.Травнева, 24, с.Новий Шлях, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57356 (сільський клуб, вестибюль) мала

480606 с.Виноградне вул.Молодіжна, 2, с.Виноградне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57356 (сільський клуб, вестибюль) мала

480607 с.Великопілля вул.Степова, 3, с.Великопілля, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57356 (сільський клуб, вестибюль) мала

480608 с.Киселівка вул.Нова, 14, с.Киселівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57334 (сільська рада, актовий зал) Середня

480609 с.Максимівка вул.Перемоги, 27, с.Максимівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57335 (колишня школа-сад, їдальня) мала

480610 с.Кобзарці вул.Центральна, 6, с.Кобзарці, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57325 (будинок культури, вестибюль) Середня

480611 с.Новопавлівське вул.Шевченко, 20, с.Новопавлівське, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57327 (сільський клуб, вестибюль) мала

480612 с-ще Любомирівка, с-ще Тернові Поди вул.Шевченко, 10, с-ще Любомирівка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57360 (школа, вестибюль) мала

480613 с.Калинівка(Снігурівська міська територіальна громада), с.Любимівка вул.Центральна, 11А, с.Калинівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57332 (будинок культури, фойє) мала

480614 с.Бурханівка вул.Центральна, 21Б, с.Бурханівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57332 (сільський клуб, вестибюль) мала

480615 с.Нововасилівка(Снігурівська міська територіальна громада), с-ще Ясна Поляна вул.Центральна, 51, с.Нововасилівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57340 (будинок культури, фойє) мала

480616 с.Новокондакове вул.Набережна, 36, с.Новокондакове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57343 (сільський клуб, вестибюль) мала

480617 с.Єлизаветівка вул.Молодіжна, 45, с.Єлизаветівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57370 (сільський клуб, вестибюль) мала

480618 с.Галаганівка вул.Центральна, 36, с.Галаганівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57356 (сільський клуб, вестибюль) мала

480619 с.Новокиївка, с.Богородицьке вул.Степова, 22, с.Новокиївка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57364 (школа, вестибюль) мала

480620 с.Новопетрівка(Широківська сільська територіальна громада), с.Любине вул.Центральна, 99А, с.Новопетрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57330 (будинок культури, фойє) Середня

480621 с.Новотимофіївка, с.Лиманці вул.Садова, 37, с.Новотимофіївка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57378 (школа, вестибюль) Середня

480622 с.Олександрівка(Горохівська сільська територіальна громада), с.Михайлівка(Горохівська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 3, с.Олександрівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57375 (школа, вестибюль) Середня

480623 с.Павлівка(Снігурівська міська територіальна громада) вул.Ярослава Мудрого, 45, с.Павлівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57313 (будинок культури, фойє) Середня

480624 с.Івано-Кепине вул.Центральна, 13, с.Івано-Кепине, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57315 (сільський клуб, вестибюль) мала

480625 с.Першотравневе вул.Миру, 39, с.Першотравневе, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57350 (будинок культури, фойє) мала

480626 с-ще Васильки, с.Трудолюбівка вул.Квіткова, 28, с.Трудолюбівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57352 (дитячий садок, к.2) мала

480627 с.Тамарине вул.Центральна, 11, с.Тамарине, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57316 (будинок культури, вестибюль) мала

480628 с.Безіменне вул.Молодіжна, 60, с.Безіменне, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57316 (їдальня, вестибюль) мала

480629 с-ще Центральне – вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Суворова: 2–49; вул.Чапаєва, вул.Шаталова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, с.Шмідтове вул.Суворова, 55, с-ще Центральне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57361 (будинок культури, вестибюль) Середня

480630 с-ще Знам’янка вул.Суворова, 25, с-ще Знам’янка, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57362 (сільський клуб, вестибюль) мала

480631 с.Вавилове вул.Миру, 14, с.Вавилове, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57336 (сільський клуб, вестибюль) мала

480632 с.Червона Долина вул.Миру, 26, с.Червона Долина, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57320 (сільська рада, к.2) Середня

480633 с-ще Поляна вул.Бригадна, 14, с-ще Поляна, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57320 (сільський клуб, фойє) мала

480634 с.Покровське, с-ще Степове вул.Центральна, 26, с-ще Степове, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57320 (школа, вестибюль) мала

480635 с-ще Широке вул.Шкільна, 15, с-ще Широке, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57324 (будинок культури, вестибюль) мала

480636 с.Суворе вул.Центральна, 40, с.Суворе, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57355 (сільський клуб, вестибюль) мала

480637 с-ще Світла Дача вул.Молодіжна, 2, с-ще Світла Дача, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57353 (дитячий садок, к.2) мала

480638 с.Гуляйгородок вул.Центральна, 32, с.Гуляйгородок, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57354 (бібліотека, к.2) мала

480639 м.Снігурівка – вул.Абрикосова, вул.Азовська, вул.Будівельників, вул.Гагаріна: 1–102, 104–108, 110, 112–114, 116, 118; вул.Генерала Плієва, вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–100, 104, 106; вул.Грушевського, вул.Дмитра Донцова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Дніпровська, вул.Жовтнева: 2–24, 26–30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Зелена, вул.Іди Лауди, вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Каштанова, вул.Котляревського, вул.Кутова, вул.Лікарняна, вул.Лугова, вул.Мєчнікова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 1–81; вул.О.Кошевого, вул.Південна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тіниста, вул.Українська, вул.Центральна: 95, 97, 99, 103–107, 109, 111, 113, 115; вул.Червона Гірка, вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.1-го Травня, вул.9 січня, пров.Гагаріна, пров.Гетьмана Мазепи, пров.Горького, пров.Лікарняний, пров.Першотравневий, роз’їзд пост 246 вул.Дмитра Дорошенка, 22, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 (автошкола, вестибюль) Велика

480640 м.Снігурівка – вул.Жовтнева: 25, 31, 33, 35, 37, 39, 41–106, 108, 110–114; вул.Забалка, вул.Зарічна, вул.ім.лікаря Горбурова, вул.Мельнична, вул.Набережна, вул.Сергія Єфремова, вул.Снігурівська, вул.Спартака, вул.Ставкова, вул.Тиха, вул.Центральна: 117, 119, 123, 125, 127–129, 131, 133, 137–143А, 149, 153, 155–157, 163, 165, 167, 169–171, 183; вул.Чайковського: 1–62; вул.Шевченко: 1–52, 54, 56, 60, 64; вул.Янтарна, пров.Дитячий, пров.Мельничний, пров.Шевченко, пров.Янтарний вул.Чайковського, 55, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 (школа №3, вестибюль) Середня

480641 м.Снігурівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Валерія Бойченка: 1–75, 77; вул.Веселкова: 1–69, 71, 75–77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Весняна, вул.Горіхова, вул.Жовтнева: 107, 109, 115–232; вул.ім.Михайла Коцюбинського, вул.Маресьєва, вул.Маяковського: 3–68; вул.Миколаївська, вул.Новонабережна, вул.Північна, вул.Центральна: 144, 152, 154, 158–162, 164, 166, 168, 174–182; вул.Чайковського: 65–145; вул.Шевченко: 53, 55, 57–59, 61–63, 65–124; вул.8-го Березня, пров.Новий, пров.Пилипа Орлика, роз’їзд Залізничний пост 468, роз’їзд ст.Євгенівка вул.Жовтнева, 97, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 (колишній торгівельний зал) Середня

480642 м.Снігурівка – вул.Базарна, вул.Валерія Бойченка: 76, 78–130; вул.Веселкова: 70, 72–74, 78–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–132; вул.Волошкова, вул.Гагаріна: 103, 109, 111, 115, 117, 119–170; вул.Гетьмана Сагайдачного: 103, 105, 107–156; вул.Жуковського, вул.Зоряна, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського: 69–137; вул.Мічуріна, вул.Некрасова: 82–146; вул.Остапа Вишні, вул.Паркова, вул.Потьомкіна, вул.Расветівська, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Фабрична, вул.Центральна: 80, 82, 84, 86–94, 96, 98, 100–102, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 130, 132, 134; вул.Черкаська, вул.Шполянська, вул.30 років Перемоги, вул.412 Дивізії, пров.Остапа Вишні, пров.Черняховського, пров.30 років Перемоги вул.Центральна, 138, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 (школа №1, вестибюль) Велика

480643 м.Снігурівка – вул.Белінського, вул.Бульварна: 13, 15; вул.Виноградна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Інгулецька, вул.Локомотивна, вул.Паровозна, вул.Суворова: 88–110; вул.Центральна: 12, 16, 18, 20, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62–66, 68, 70; вул.475 км, пров.Шкільний, пров.1-й Виноградний, пров.2-й Виноградний, роз’їзд 348 км, роз’їзд 471 км, роз’їзд 473 км вул.Суворова, 61, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 (будинок культури, вестибюль) Велика

480644 м.Снігурівка – вул.Братня, вул.Бульварна: 1–12, 14, 20; вул.Вишнева, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Олеся Гончара, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Суворова: 8–84; вул.Центральна: 1–11, 13–15, 17, 19, 21–25, 31, 33, 35, 39, 41, 43–45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 69, 71–79, 81, 83, 85; вул.Чкалова, пров.Братній, пров.Миру, пров.Суворова вул.Центральна, 87, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 (Снігурівський БТДЮ, вестибюль) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
480069 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня Баштанського району" вул.Ювілейна, 3, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 Мала
480129 Комунальне некомерційне підприємство "Березнегуватська центральна районна лікарня" Березнегуватської районної ради. вул.Лермонтова, 1, смт Березнегувате, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56203 Мала
480375 Казанківська центральна районна лікарня вул.Центральна, 36, смт Казанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56000 Мала
480376 Державна установа "Казанківська виправна колонія (№93)" вул.Індустріальна, 4, с-ще Новоданилівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56022 Мала
480494 Новобузька центральна районна лікарня вул.Івана Огієнка, 14, м.Новий Буг, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55600 Мала
480495 Державна установа "Новобузький виправний центр (№103)" вул.Шкільна, 1, с.Богомази, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 55644 Мала
480534 Новоодеська центральна районна лікарня вул.Шкільна, 38, м.Нова Одеса, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 56602 Мала
480645 Снігурівська центральна районна лікарня вул.Жовтнева, 1, м.Снігурівка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 57300 Мала
480646 Державна установа "Снігурівська виправна колонія (№5)" вул.Суворова, 1, с-ще Центральне, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57361 Мала