Миколаївська область - одномандатний виборчий округ №132

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Арбузинської РДА

27

Відділ ведення ДРВ апарату Братської РДА

27

Відділ ведення ДРВ апарату Врадіївської РДА

23

Відділ ведення ДРВ апарату Кривоозерської РДА

30

Відділ ведення ДРВ апарату Первомайської РДА

41

Відділ ведення ДРВ апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради

36

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
480001 смт Арбузинка – вул.Гоголя, вул.Садова: 1–6; вул.Степова: 1–14, 16, 18; вул.Хліборобна: 2, 4–6; вул.Центральна: 4–25, 27; вул.Шевченко: 1–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Далекий, пров.Котляревського, пров.Крайній, пров.Кузнечний, пров.Л.Українки, пров.Матросова, пров.Рибний, пров.Широкий вул.Шевченко, 91, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301 (РК ТСОУ, к.2А, 1-й поверх) Середня

480002 смт Арбузинка – вул.Зарічна, вул.Молодіжна: 1–23, 25; вул.Садова: 7–87, 89, 91; вул.Степова: 15, 17, 19–104, 106; вул.Східна, вул.Хліборобна: 1, 3–3А, 8–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Центральна: 26, 28–95, 97, 99, 101, 103; вул.Шевченко: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–198, 202, 206, 210, 212, 214; пров.Артилерійський, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Каштановий: 3–14; пров.Комарова, пров.Короткий, пров.Сонячний, пров.Торговий, пров.Травневий вул.Шевченко, 203, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301 (школа №2, спортивний зал, 1-й поверх) Середня

480003 смт Арбузинка – вул.Будівельна, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 24, 26–67; вул.Садова: 88, 90, 92–201; вул.Степова: 105, 107–210; вул.Хліборобна: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–156; вул.Центральна: 96, 98, 100, 102, 104–163; вул.Шевченко: 199–201, 203–205, 207–209, 211, 213, 215–330; вул.Яблунева, пров.Дружби, пров.Новий, пров.Новокрасненський, пров.Піщаний, пров.Тихий вул.Шевченко, 219, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301 (Арбузинський аграрний ліцей, фойє, 2-й поверх) Середня

480004 смт Арбузинка – вул.Бондаренко: 1; вул.Верхня: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Набережна, вул.Олега Ольжича, вул.Пушкіна, вул.Шкільна: 1–90, 92, 94; пров.Виноградний, пров.Квітневий, пров.Костянтинівський, пров.Криничний вул.Шкільна, 96, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301 (школа №1, к.1, 1-й поверх) Середня

480005 смт Арбузинка – вул.Бондаренко: 2–89; вул.Верхня: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–123; вул.Жовтнева: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72Б, 74, 76, 78; вул.О.Закерничного, вул.Учительська: 1–56; вул.Шкільна: 91, 93, 95–158; вул.Ясна, пров.Калиновий, пров.Каштановий: 1–2; пров.Редакційний, пров.Фестивальний вул.Шевченко, 203, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Середня

480006 смт Арбузинка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Жовтнева: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–150; вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Мостова, вул.Низова, вул.Учительська: 57–199; вул.Учительська, 138, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301 (міський будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх) Середня

480007 с.Вишневе, с.Полянка вул.Центральна, 47, с.Полянка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55311 (будинок культури, зал, 1-й поверх) мала

480008 смт Костянтинівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Гідробудівників, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.І.Франко, вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 11А–78; вул.Михайла Грушевського, вул.Набережна: 1–71, 73, 75, 76А–77, 79, 81–83, 85–85В; вул.Небесної сотні, вул.Нікітіна, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Поспєлова, вул.Прибузька, вул.Привільна, вул.Приміська, вул.Промислова, вул.Рибальська, вул.Синявського, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Учительська, вул.Чехмистренко: 1–53; вул.Шевченко, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, пл.Соборна, пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Пушкінський, пров.Рибальський, пров.Слобідський, пров.Тихий, пров.Фонтанний, пров.Чумацький пл.Соборна, 20, смт Костянтинівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55340 (селищна рада, зал засідань, 1-й поверх) Середня

480009 смт Костянтинівка – вул.Антіпіна, вул.Виноградна, вул.Володимирська: 1/1–10; вул.Горбенко, вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Кузнечна, вул.Л.Українки, вул.Маяковського: 80–126; вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86–201; вул.Новоселів, вул.Огородня, вул.Островського, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спаська, вул.Степова, вул.Чехмистренко: 54–99; вул.Шкільна, вул.93 Стрілецької дивізії, вул.96 Танкової бригади, пров.Бузький, пров.Криничний, пров.Пересипський вул.Садова, 2, смт Костянтинівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55340 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

480010 с.Бузьке вул.Шкільна, 31, с.Бузьке, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55347 (школа, к.10, 1-й поверх) мала

480011 с-ще Кавуни вул.Шкільна, 62, с-ще Кавуни, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55310 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) Середня

480012 с.Агрономія, с.Новий Ставок пров.Парковий, 2, с.Агрономія, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55353 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

480013 с.Благодатне вул.Дяченка, 7, с.Благодатне, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55325 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

480014 с.Воєводське вул.Лісова, 1, с.Воєводське, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55320 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

480015 с.Іванівка вул.Вишнева, 16, с.Іванівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55332 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

480016 с.Панкратове вул.Шкільна, 22, с.Панкратове, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55333 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) мала

480017 с.Любоіванівка вул.Центральна, 28, с.Любоіванівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55324 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) мала

480018 с.Новогригорівка вул.Шкільна, 14, с.Новогригорівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55321 (інформаційно-культурний центр, фойє, 1-й поверх) мала

480019 с.Новокрасне вул.Миру, 153, с.Новокрасне, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55323 (сільський будинок культури, актовий зал, 1-й поверх) Середня

480020 с.Новоселівка вул.Шкільна, 7, с.Новоселівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55350 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

480021 с.Мар’янівка пров.Шкільний, 1, с.Мар’янівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55352 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) мала

480022 с.Воля вул.Молодіжна, 2, с.Воля, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55351 (Вольський ФАП, к.1, 1-й поверх) мала

480023 с.Рябоконеве вул.Набережна, 56, с.Рябоконеве, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55322 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала

480024 с.Садове, с.Виноградний Яр, с.Зелена Поляна, с.Новомихайлівка вул.Миру, 6, с.Садове, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55312 (будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх) Середня

480025 с.Семенівка вул.Шкільна, 46, с.Семенівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55330 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

480026 с.Булацелове, с.Остапівка вул.Шкільна, 1, с.Остапівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55326 (сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх) мала

480130 смт Братське – вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Миру: 92–211; вул.Сухомлинського, вул.Тобілевича, вул.Толстого, вул.Тургєнєва, вул.Франка, вул.Шкільна, пров.Європейський, пров.Комарова, пров.Лікарняний, пров.Північний, пров.Сінний, пров.Сонячний, пров.Шкільний, с.Висока Гора вул.Сухомлинського, 30, смт Братське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55401 (гімназія, фойє) Велика

480131 смт Братське – вул.Бенардоса, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Кушнікова, вул.Лермонтова, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Садовського, вул.Чернишевського, пров.Некрасова, с.Антонове вул.Вороніна, 35, смт Братське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55401 (приміщення кінотеатру "Дружба", фойє) Велика

480132 смт Братське – вул.Виноградна, вул.Вороніна, вул.Гоголя, вул.Живковича, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Карпенка Карого, вул.Ковпака, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру: 1–91; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Перемоги, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Саксаганського, вул.Сергія Параджанова, вул.Фархутдінова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Вороніна, пров.Кооперативний, пров.Парковий, с.Зелений Яр, с.Новоолексіївка, с.Озеринівка вул.Миру, 116, смт Братське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55401 (Братський районний будинок культури, танцювальний зал) Велика

480134 с.Кам’януватка вул.Шкільна, 12, с.Кам’януватка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55411 (школа, фойє) мала

480136 с.Ганнівка, с.Дарниця, с.Єлизаветівка вул.Шкільна, 8, с.Ганнівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55430 (школа, фойє) мала

480137 с.Воронине, с.Мостове, с.Новофедорівка вул.Вороніна, 4, с.Мостове, Братський р-н, Миколаївська обл., 55432 (школа, фойє) мала

480138 с.Григорівка, с.Орлове Поле вул.Першотравнева, 61В, с.Григорівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55420 (будинок культури, фойє) мала

480139 с.Антонівка, с.Тимофіївка вул.Садова, 89, с.Антонівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55420 (сільський клуб, глядачевий зал) мала

480140 с-ще Людмилівка, с.Степове вул.Привокзальна, 1, с-ще Людмилівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55423 (сільський клуб, глядачевий зал) мала

480141 с.Михайло-Жукове вул.Набережна, 65, с.Михайло-Жукове, Братський р-н, Миколаївська обл., 55423 (школа, актова зала) мала

480142 с.Іванівка вул.Набережна, 26, с.Іванівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55472 (школа, фойє) мала

480143 с.Микільське вул.Шкільна, 18, с.Микільське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55472 (школа, фойє) мала

480144 с.Кам’яно-Костувате, с.Кам’янопіль, с.Прищепівка, с.П’ятихатки вул.Шкільна, 17, с.Кам’яно-Костувате, Братський р-н, Миколаївська обл., 55442 (школа, фойє) мала

480145 с.Костувате, с.Петрівка Перша вул.Шкільна, 48, с.Костувате, Братський р-н, Миколаївська обл., 55434 (школа, фойє) мала

480146 с.Крива Пустош, с.Антонопіль, с.Кудрявське вул.Хмеленка, 27, с.Крива Пустош, Братський р-н, Миколаївська обл., 55450 (Кривопустоський сільський Будинок культури, фойє) мала

480147 с.Миколаївка, с.Єгорівка, с.Красноярка, с.Павлодарівка вул.Гамазіна, 2, с.Миколаївка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55460 (сільський клуб, глядачевий зал) мала

480148 с.Миролюбівка, с.Лісове, с.Юр’ївка вул.Центральна, 35, с.Миролюбівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55444 (Будинок культури, фойє) мала

480149 с.Новокостянтинівка, с.Новопетрівка, с.Трудолюбівка вул.Миру, 42, с.Новокостянтинівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55482 (Будинок творчості, обрядовий зал) Середня

480150 с.Надеждівка вул.Жовтнева, 3А, с.Надеждівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55485 (бібліотека, читальний зал) мала

480151 с.Новомар’ївка пров.Шкільний, 8, с.Новомар’ївка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55424 (школа, фойє) мала

480152 с.Обухівка вул.Горького, 8А, с.Обухівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55425 (сільський клуб, глядачевий зал) мала

480153 с.Новоолександрівка, с.Мирне вул.Шкільна, 1А, с.Новоолександрівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55480 (Будинок культури, фойє) мала

480154 с.Петропавлівка, с.Українець вул.Шкільна, 2, с.Петропавлівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55462 (школа, фойє)
/
вул.Аграрна, 1, с.Петропавлівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55462
мала

480155 с.Сергіївка, с.Михайлівка, с.Сергіївське вул.Шкільна, 1, с.Сергіївка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55440 (Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє) Середня

480156 с.Улянівка, с.Макарове вул.Гагаріна, 10, с.Улянівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55452 (школа, актова зала) мала

480157 с.Соколівка вул.Шмадченко, 3, с.Соколівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55453 (школа, фойє) мала

480158 с.Шевченко, с.Веселий Роздол, с.Вікторівка, с.Ясна Поляна вул.Шевченка, 26, с.Шевченко, Братський р-н, Миколаївська обл., 55470 (будинок культури, фойє) мала

480222 смт Врадіївка – вул.Героїв Врадіївщини: 1–38, 39, 41–43, 45, 47–47А, 49, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75–75А, 77, 79, 85–87, 91–93, 99, 103, 105–109, 111, 115, 117, 121, 131; вул.Грушевського: 47–146; вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Івана Врадія: 1–84А; вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олександра Невського: 1–74, 77, 79А, 81, 83, 85, 87–89, 91–91А, 93, 95, 97, 99–99А, 101; вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Шевченка вул.Героїв Врадіївщини, 61, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301 (СТОВ АФ "Україна", актова зала) Велика

480223 смт Врадіївка – вул.Аграрна, вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Влада Лістьєва, вул.Героїв Врадіївщини: 38А, 40, 44, 46, 48, 50–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 74, 76, 78, 82, 90, 94–98, 100–102, 104; вул.Гросула, вул.Грушевського: 147–290; вул.Затишна, вул.Івана Врадія: 85–118; вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Нова, вул.Олександра Невського: 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 103–209А; вул.Рожка, вул.Суворова, вул.Травнева вул.Івана Врадія, 112, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301 (районна гімназія, фойє) Велика

480224 смт Врадіївка – вул.Берліяна, вул.Визволення: 1–53, 55; вул.Героїв Врадіївщини: 110, 112–114, 116, 120, 124–130, 132–164; вул.Гоголя, вул.Даші Дяченко: 1–26; вул.Заводська: 1–76, 78, 80, 82–84, 86–88, 92, 94, 96; вул.Котляревського: 87, 91–117; вул.Магістральна: 3–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; вул.Незалежності: 1–177, 179, 181, 183–185, 187; вул.Паркова: 1–87, 93–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 115; вул.Радісна, вул.Торгова, вул.Української Армії: 1–36, 38; вул.Незалежності, 94, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301 (районний будинок культури, танцювальний зал) Велика

480225 смт Врадіївка – вул.Грушевського: 1А–46; вул.Даші Дяченко: 28–91А; вул.Козацька, вул.Котляревського: 1–86, 90; вул.Правди, вул.Садова, вул.Української Армії: 37, 40–199; Хутір Яблуневий вул.Правди, 46, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301 (ДП "Врадіївський лісгосп", актова зала) Середня

480226 смт Врадіївка – вул.Визволення: 54, 56–122; вул.Заводська: 77, 79, 81, 85, 89–91, 93–93А, 95, 97–188; вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Магістральна: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–177; вул.Набережна, вул.Незалежності: 178, 180, 182, 186, 188–238; вул.Паркова: 88–92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112–114, 116–129; вул.Сонячна, вул.Шкільна вул.Магістральна, 145, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301 (селищний будинок культури, глядацький зал) Середня

480227 с.Адамівка, с.Новогригорівка вул.Центральна, 27, с.Адамівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56316 (сільський клуб, фойє) мала

480228 с.Великовеселе, с.Бобрик, с.Макієве вул.Шкільна, 29, с.Великовеселе, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56317 (будинок культури, фойє) мала

480229 с.Новоолексіївка вул.Шкільна, 1, с.Новоолексіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56336 (початкова школа, другий клас) мала

480230 с.Покровське, с.Капітанка, с.Тарасівка, с.Юр’ївка вул.Центральна, 34, с.Покровське, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56323 (сільський будинок культури, фоє) Середня

480231 с.Йосипівка, с.Филимонівка вул.Лесі Українки, 19, с.Йосипівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56325 (сільский клуб, глядацкий зал) мала

480232 с.Доброжанівка, с.Мар’янівка вул.Шкільна, 2А, с.Доброжанівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56312 (школа, фойє) мала

480233 с.Богемка вул.Миру, 40, с.Богемка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56314 (сільський будинок культури, фойє) мала

480234 с.Михайлівка, с.Новомиколаївське вул.Новоселів, 13В, с.Новомиколаївське, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56335 (сільський будинок культури, фойє) мала

480235 с.Новомихайлівське, с.Мала Врадіївка вул.Центральна, 4, с.Новомихайлівське, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56315 (школа, фойє) мала

480236 с.Іванівка вул.Миру, 7, с.Іванівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56330 (школа, їдальня) мала

480237 с.Захарівка вул.Центральна, 7, с.Захарівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56318 (школа, фойє) мала

480238 с.Кумарі вул.Миру, 134, с.Кумарі, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56309 (будинок культури, фойє) мала

480239 с.Краснопіль, с.Веселий Лан, с.Зимницьке, с.Краснівка вул.Молодіжна, 2, с.Краснопіль, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56326 (школа, фойє) мала

480240 с.Федорівка, с.Шевченко вул.Центральна, 17А, с.Федорівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56322 (сільський будинок культури, фоє) мала

480241 с.Нововасилівка, с.Гражданівка вул.Шкільна, 1А, с.Нововасилівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56332 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

480242 с.Новопавлівка, с.Біляєве, с.Ковалівка, с.Острогірське вул.Центральна, 31В, с.Новопавлівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56341 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

480243 с.Сирове, с.Болгарка вул.Центральна, 109Г, с.Сирове, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56310 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня

480377 с.Багачівка, с.Мала Багачівка вул.Горького, 22, с.Багачівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55152 (будинок культури, актова зала) мала

480378 с-ще Климівка, с.Миколаївка вул.Садова, 28, с.Миколаївка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55152 (будинок культури, фойє) мала

480379 с.Берізки вул.45 років Перемоги, 1, с.Берізки, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55114 (школа, спортивна зала) Середня

480380 с.Бурилове вул.Молодіжна, 144, с.Бурилове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55150 (будинок культури, фойє) Середня

480381 с.Велика Мечетня, с-ще Купріянівка вул.Голембієвського, 68, с.Велика Мечетня, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55130 (будинок культури, актова зала) Середня

480382 с.Тернувате вул.Центральна, 39, с.Тернувате, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55131 (будинок культури, фойє) мала

480383 с-ще Іванівка, с.Токарівка вул.Берегова, 51, с.Токарівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55130 (будинок культури, актова зала) мала

480384 с.Красненьке вул.Центральна, 7А, с.Красненьке, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55121 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

480385 смт Криве Озеро – вул.Академіка Корольова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Кобзаря, вул.Лікарняна, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Набережна: 1–19, 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43–43А, 45, 47, 49–49Б; вул.Озерна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Центральна: 44, 46, 48, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62Б, 64, 66, 68, 70–105, 107, 111–111А, 113, 115, 117, 119; вул.Шевченка: 35–82; пров.Академіка Філатова, пров.Артезіанський, пров.Базарний: 1–5Б; пров.Будівельників, пров.Виноградний, пров.Лікарняний, пров.Набережний, пров.Шевченка майдан Незалежності, 1А, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (районний будинок культури, фойє) Середня

480386 смт Криве Озеро – вул.Калантирська: 1–44А; вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Свободи: 2–18, 20, 22, 24–24А; вул.Степова, вул.Шевченка: 1–34; вул.1 Травня, пров.Базарний: 6–19; пров.1 Травня вул.Калантирська, 11, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (аграрний ліцей, фойє, 2-й поверх) Середня

480387 смт Криве Озеро – вул.Гуртового, вул.Зоряна, вул.Калантирська: 45–133; вул.Мирна, вул.Свободи: 19–19Б, 21, 23, 25–45А; вул.Слов’янська, вул.Українська, вул.Урожайна: 3Б; вул.Центральна: 1–43, 45, 47, 49–49Б, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Широка, пров.Весняний, пров.Господарський, пров.Осипенка вул.Зоряна, 42, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (початкова школа, актова зала) Середня

480388 смт Криве Озеро – вул.Артезіанська, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Ентузіастів, вул.Індустріальна, вул.Кирила Байди, вул.Набережна: 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46–46А, 48, 51–51А, 53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83Б; вул.Нахімова, вул.Пролетарська, вул.Соборна, вул.Стефаника, вул.Урожайна: 1–3, 4–59, 61, 63, 65, 67, 69–77; вул.Фестивальна, вул.Центральна: 106, 108–110, 112–112А, 114, 116–116А, 118, 120–143А, 145–145А, 147–147А, 149–149А, 151, 153–169; вул.40 років Перемоги, пров.Гуртового, пров.Урожайний, пров.Шкільний вул.Центральна, 153А, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (школа №1, фойє) Середня

480389 смт Криве Озеро – вул.Аеродромна, вул.Верхня, вул.Гетьманська, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Осипенка, вул.Павла Чубинського, вул.Пархоменка, вул.Первомайська, вул.Поштова, вул.Пшенична, вул.Радісна, вул.Світанкова, вул.Середня, вул.Скабіна, вул.Сонячна, вул.Стрельнікова, вул.Хіміків, вул.Чайковського, пров.Дорожний, пров.Каштановий, пров.Лисенка, пров.Миру вул.Поштова, 45, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (адмінбудинок "Райавтодор", фойє) Середня

480390 смт Криве Озеро – вул.Волощанська: 1–74; вул.Довбуша, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Набережна: 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–96; вул.Незалежна, вул.Нижньо-Устрікська, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Скородненська, вул.Урожайна: 60, 62, 64, 66, 68, 81–93; вул.Центральна: 144, 146, 148, 150, 152–152А, 171–181; вул.Чкалова, вул.Янтарна, пров.Івана Франка, пров.Чкалова вул.Центральна, 153А, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (школа, спортивна зала) Середня

480391 смт Криве Озеро – вул.Волощанська: 75–140; вул.Гедвілівська, вул.Кільцева, вул.Нижня, вул.Олександра Невського, вул.Партизанська, вул.8 Березня, пров.Лісний вул.Волощанська, 121, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 (сільський будинок культури, фойє) мала

480392 с.Секретарка вул.Гагаріна, 87Є, с.Секретарка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55142 (Секретарський будинок культури, обрядова зала) Середня

480393 с.Криве Озеро Друге – вул.Горького: 2–231, 233–233А, 235, 237, 239, 241, 243, 245–245Б, 247, 251, 253, 255, 257–257Б; вул.Медична, вул.Петровського, вул.Підгірна, вул.Садова, пров.Кодимський вул.Садова, 24, с.Криве Озеро Друге, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55103 (сільський будинок культури, фоє) Середня

480394 с.Криве Озеро Друге – вул.Виноградна, вул.Горького: 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244–244А, 246, 248–250, 252–252А, 254, 256, 258–466А; вул.Кодимська, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Новобудова, вул.Пушкіна, вул.Сінна, пров.Торговий вул.Горького, 311А, с.Криве Озеро Друге, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55103 (будинок культури, фойє) Середня

480395 с-ще Семенівка вул.Шкільна, 15, с-ще Семенівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55101 (будинок культури, фойє) мала

480396 с.Курячі Лози вул.Центральна, 60А, с.Курячі Лози, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55120 (школа,актова зала) Середня

480397 с.Гойдаї вул.1 Травня, 7, с.Гойдаї, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55151 (будинок культури, фойє) мала

480398 с.Луканівка вул.Набережна, 72А, с.Луканівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55113 (будинок культури, фойє)
/
вул.Героя Бодні, 127Б, с.Луканівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55113
Середня

480399 с.Мазурове вул.Щербатого, 40, с.Мазурове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55110 (будинок культури, фойє) мала

480400 с.Михалкове вул.Ткачова, 22, с.Михалкове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55110 (школа, фойє) мала

480401 с.Мала Мечетня вул.Шкільна, 1, с.Мала Мечетня, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55122 (школа, спортивна зала) мала

480402 с.Ониськове, с.Голоскове вул.Центральна, 34, с.Ониськове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55123 (будинок культури, хол) Середня

480403 с.Очеретня вул.Космонавтів, 28, с.Очеретня, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55111 (будинок культури, фойє) мала

480404 с.Тридуби – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Лесі Українки, вул.Партизанська, вул.Поштова: 16–18, 20, 22–26, 28–30, 32, 34–53; вул.Садова: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 109–153; вул.Свято-Михайлівська, вул.Соборності: 60, 62, 64, 66, 68, 70–117; вул.Урожайна, вул.Центральна: 86, 89, 91, 93, 95, 97–198; вул.Шевченка: 9, 11, 13, 28–46; вул.8 Березня, пров.Вишневий, с.Сорочинка вул.Центральна, 103, с.Тридуби, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55140 (будинок культури, фойє) Середня

480405 с.Тридуби – вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Поштова: 1–15, 19, 21, 27, 31, 33; вул.Садова: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–107; вул.Соборності: 1–59, 61, 63–63А, 65, 67, 69; вул.Центральна: 1–85, 87–88, 90, 92, 94, 96; вул.Шевченка: 1–8, 10, 12, 14–26; вул.Шкільна, вул.1Травня, пров.Мічуріна, пров.Садовий вул.1Травня, 47, с.Тридуби, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55140 (школа, їдальня) Середня

480553 смт Підгородна, с.Вербова Балка вул.Соборна, 12А, смт Підгородна, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55222 (селищна рада, фойє) Велика

480554 с.Болеславчик вул.Центральна, 16, с.Болеславчик, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55220 (сільська рада, фойє) мала

480555 с.Станіславчик вул.Шкільна, 6, с.Станіславчик, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55221 (школа, фойє) мала

480556 с.Грушівка вул.Центральна, 34, с.Грушівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55225 (школа, спортивна зала) Середня

480557 с.Кінецьпіль – вул.Виноградна, вул.Забарська, вул.Залізнична, вул.Зоря, вул.Квіткова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Учительська, вул.Центральна: 1–60; вул.Юності, пров.Забарський, пров.Зарічний, пров.Зоря, пров.ім. Шевченка, пров.Кодимський, пров.Новий, пров.Щасливий вул.Шкільна, 4, с.Кінецьпіль, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55230 (школа, фойє) Середня

480558 с.Кінецьпіль – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.ім. Шевченка, вул.Миру, вул.Польова, вул.Просьолочна, вул.Центральна: 61–183; вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Вишневий, пров.Кузнєчний, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шкільний, пров.Ягідний вул.Шкільна, 4, с.Кінецьпіль, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55230 (школа, перше крило, фойє) Середня

480559 с.Кам’яний Міст вул.Т.Г. Шевченка, 45, с.Кам’яний Міст, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55232 (школа, фойє)
/
вул.Т.Г. Шевченка, 98, с.Кам’яний Міст, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55232
Середня

480560 с.Кримка, с.Коломіївка вул.П.Гречаного, 21, с.Кримка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55261 (сільський клуб, актова зала) Середня

480561 с.Кумарі вул.Центральна, 116, с.Кумарі, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55260 (обрядова зала - зал) Середня

480562 с.Лиса Гора – вул.Абрикосова, вул.Велика: 1–52А; вул.Гвардійська, вул.Д.Бідного, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Козацька: 2, 4–6, 8, 12, 18, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36; вул.Котляревського, вул.Кузнєчна, вул.Кутянська, вул.Молодіжна, вул.Отаманська, вул.Полтавська, вул.Пушкіна, вул.Рибальська, вул.Співдружності, пров.Зелений, пров.Івана Франка, пров.Пасічний вул.Велика, 55, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250 (дитячий садок, актова зала) Середня

480563 с.Лиса Гора – вул.Вахненко, вул.В.Садова, вул.Гірська, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Заливна, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Леванівського, вул.М.Молдавська, вул.Молдавська, вул.Н.Левицького, вул.Поперечна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Черняхівського вул.Вахненко, 7, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250 (школа №3, фойє) Середня

480564 с.Лиса Гора – вул.Велика: 54–121; вул.Вороб’ївська: 1, 3, 5, 7–9, 11, 13, 15, 19, 21, 29–33, 35, 37, 39, 41, 43–47, 53; вул.Гагаріна, вул.Дорошенка, вул.Козацька: 1, 3, 7, 9–11, 13–17, 19–21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37–47; вул.Кустарна: 1–36; вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Маслозаводська, вул.Мельнична, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Сонячна, вул.Ташлична, вул.Церковна, вул.Чкалова, пров.Верхній, пров.Вузький, пров.Гірський, пров.Гоголя, пров.Лєрмонтова: 1, 3; пров.Мельничний, пров.Парковий, пров.Шкільний: 2, 4, 6, 8; пров.Парковий, 2, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250 (будинок культури, актова зала) Середня

480565 с.Лиса Гора – вул.Велика: 122–177; вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вороб’ївська: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16–18, 20, 24–28, 34, 36, 38, 40, 42, 48–52, 54–58; вул.Кармелюка, вул.Кустарна: 37–66; вул.Північна, вул.Степова, вул.Тобілевича, вул.Трудова, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шовковична, пров.Варварівський, пров.Іванівського, пров.Лєрмонтова: 2; пров.Шкільний: 1, 3, 5, 7, 11; с.Новопавлівка вул.Шевченка, 45/1, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250 (будинок культури, актова зала) Середня

480566 с.Лукашівка, с-ще Єрмолаївка вул.Садова, 4, с.Лукашівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55242 (навчально-виховний комплекс, актова зала) мала

480567 с.Чаусове Друге вул.Миру, 1А, с.Чаусове Друге, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55235 (сільський клуб, глядацька зала) мала

480568 с.Мигія, с.Гаївське вул.Первомайська, 41, с.Мигія, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55223 (сільський клуб, фойє) Велика

480569 с.Куріпчине вул.Лісова, 6, с.Куріпчине, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55223 (сільський клуб, фойє) мала

480570 с.Підгір’я вул.Набережна, 66, с.Підгір’я, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55236 (Клуб, глядацький зал) мала

480571 с.Мічуріне вул.Центральна, 14, с.Мічуріне, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55237 (ПрАТ "Підгур’ївське", актова зала) мала

480572 с.Полтавка вул.Шевченка, 19, с.Полтавка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55264 (сільський клуб, фойє) мала

480573 с.Новоандріївка, с.Старі Кошари вул.Шевченка, 35, с.Старі Кошари, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55264 (сільський клуб, фойє) мала

480574 с.Романова Балка, с.Львів вул.Генерала Богданова, 28, с.Романова Балка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55270 (Клуб, фойє) Середня

480575 с-ще Іванівка вул.Трудової Слави, 26, с-ще Іванівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55272 (сільський клуб, глядацька зала) мала

480576 с.Соколівка вул.Первомайська, 1, с.Соколівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55270 (сільський клуб, фойє) мала

480577 с.Генівка вул.Садова, 10, с.Генівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55271 (сільський клуб, фойє) мала

480578 с.Синюхин Брід вул.Шкільна, 13А, с.Синюхин Брід, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55243 (школа, актова зала) Середня

480579 с.Степківка вул.Первомайська, 5, с.Степківка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55274 (школа, фойє) Середня

480580 с.Зоряне, с.Степове вул.Центральна, 13, с.Зоряне, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55275 (сільський клуб, фойє) мала

480581 с.Зелені Кошари, с-ще Садибне вул.Ювілейна, 20, с.Зелені Кошари, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55276 (школа, фойє) мала

480582 с.Софіївка, с.Богословка вул.Центральна, 21, с.Софіївка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55253 (сільський клуб, актова зала) Середня

480583 с-ще Бандурка вул.Шкільна, 1, с-ще Бандурка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55247 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

480584 с.Довга Пристань вул.Центральна, 44, с.Довга Пристань, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55240 (школа, спортивна зала) Середня

480585 с.Брід, с.Зелена Левада вул.Центральна, 34, с.Брід, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55241 (сільський клуб, фойє) мала

480586 с.Кам’яна Балка вул.Центральна, 13, с.Кам’яна Балка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55233 (школа, фойє) мала

480587 с-ще Кам’яний Міст вул.Шевченка, 22А, с-ще Кам’яний Міст, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55231 (школа, спортивна зала) Середня

480588 с.Катеринка, с.Петрівка вул.Центральна, 1, с.Катеринка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55263 (школа, актова зала) Середня

480589 с.Тарасівка, с.Світоч, с.Шевченко вул.Центральна, 10, с.Тарасівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55244 (сільський клуб, фойє) мала

480590 с.Лозуватка вул.Степова, 3А, с.Лозуватка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55244 (сільський клуб, фойє) мала

480591 с.Бандурка вул.Київська, 86, с.Бандурка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55247 (сільський клуб, фойє) мала

480592 с-ще Новоолександрівка вул.Вишнева, 50, с-ще Новоолександрівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55244 (сільський клуб, фойє) мала

480593 с.Чаусове вул.Антонова, 9, с.Чаусове, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55234 (сільський клуб, фойє) мала

480674 м.Первомайськ – вул.Берегова, вул.Вадима Яновича, вул.Війська Запорозького, вул.Вокзальна: 2–2 к.А, 4–12, 14–32; вул.Івана Ґонти, вул.Тараса Шевченка: 6–14, 16, 20–22; вул.Театральна, пров.Мостовий, пров.Новорічний вул.Театральна, 26, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (Гімназія, фойє) Велика

480675 м.Первомайськ – вул.Вокзальна: 1, 3–3 к.А, 13, 38–58; вул.Івана Виговського, вул.Льва Толстого, вул.Михайла Грушевського, вул.Тараса Шевченка: 15, 17; вул.Юрка Тютюнника, пл.Тараса Григоровича Шевченка, пров.Бебюш Капон вул.Михайла Грушевського, 1, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (Будинок культури, фойє) Велика

480676 м.Первомайськ – вул.Авангардна: 1–30, 32; вул.Будівельна: 1, 3, 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15–15 к.А, 17, 19–19 к.А, 21–23, 25–25 к.А, 27, 29, 31–36 к.А, 38–40; вул.Василя Молокова: 1–24, 26; вул.Волонтерська, вул.Дмитра Менделєєва, вул.Залізнична: 1 к.1–5 к.2; вул.Івана Мічуріна, вул.Лізи Чайкіної: 1–21 к.А; вул.Миколи Гуцаленка: 2–19; вул.Одеська: 2–2 к.1, 4–4 к.А, 6–6 к.А, 8, 10, 12, 18, 20–20 к.2, 22, 24, 28, 30, 32 к.А, 34, 36–36 к.А, 38, 40, 42, 44–44 к.2, 46 к.А, 50, 52, 54–54 к.2, 56, 58, 60, 62, 66; вул.Петра Грищенка, вул.Польова: 1, 3, 5, 7, 9–11; вул.Правди, вул.Херсонська: 14–40; вул.Якова Лобова: 1–20, 22, 24; пров.Володимира Комарова: 1–3, 5, 7–7 к.А, 9, 11–15; пров.Миколи Лобачевського вул.Михайла Грушевського, 50, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (Медичний коледж, ауд. 12) Середня

480677 м.Первомайськ – вул.Авангардна: 31, 33–50; вул.Антона Чехова, вул.Брянська: 1, 3, 5–5 к.2, 9–9 к.А, 11, 13, 15, 19; вул.Будівельна: 2, 4, 6 к.А, 8, 10, 12–12 к.А, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28–28 к.А, 30; вул.Василькова, вул.Володимира Коккінакі, вул.Володимира Маяковського, вул.Залізнична: 6–144; вул.Крива: 1–31; вул.Лізи Чайкіної: 22–35; вул.Миколи Гуцаленка: 20–51 к.1, 53, 55, 57, 59–59 к.А, 61; вул.Олександра Карпінського, вул.Олександра Пушкіна, вул.Польова: 2, 4, 6, 8, 12–20 к.2, 22, 24–24 к.А, 28, 30, 32, 34; вул.Терези Марголіс, вул.Херсонська: 1 к.А–13; пров.Академіка Володимира Вернадського, пров.Володимира Комарова: 4–4 к.3, 6–6 к.3, 8–8 к.А, 10–10 к.1; пров.Вузький, пров.Карпатський, пров.Кодимський, пров.Софії Ковалевської, пров.Щасливий вул.Олександра Пушкіна, 5, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (Первомайський РЕМ, актова зала) Середня

480678 м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Володарського, вул.Андрія Юмашева: 1–21, 23, 25, 27–27 к.А, 29–29 к.А, 31, 33 к.А; вул.Василя Молокова: 25–25 к.А, 27–36, 37 к.А–38 к.А, 40–42, 44–44 к.А, 46, 48, 50; вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Машинобудівна: 2–2 к.А, 4, 6, 8–8 к.2, 10, 12–12 к.А, 14–14 к.1, 16–16 к.А, 18–22; вул.Одеська: 1 к.2, 3–3 к.7, 5–5 к.2, 7, 9, 11, 13–17, 19, 21–21 к.4, 23–23 к.2, 25–27, 29–29 к.А, 31–31 к.1, 33, 35, 37, 39–39 к.А, 41, 43–43 к.А, 45–45 к.А, 47–49 к.А, 51–51 к.А, 53, 55, 57, 59–59 к.3, 61, 63–65, 69, 71, 73, 75, 79–97; вул.Олександра Матросова, вул.Павла Нахімова, вул.Туган-Барановського, вул.Успенська, вул.Харківська, вул.Якова Лобова: 21, 23–23 к.А, 25–66; пров.Костянтина Станіславського, пров.Леоніда Собінова, пров.Шкільний вул.Лейтенанта Шмідта, 25, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №1, актова зала) Середня

480679 м.Первомайськ – вул.Андрія Юмашева: 98 к.1–98 к.2, 102–102 к.1, 106 к.1–106 к.4, 108 к.1–108 к.4, 110–110 к.3; вул.Василя Жуковського, вул.Гвардійська, вул.Космонавтів: 1–20; вул.40 років Перемоги вул.Одеська, 109, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №16, мала спортивна зала) Велика

480680 м.Первомайськ – вул.Андрія Юмашева: 22–22 к.3, 24–24 к.А, 26–26 к.А, 28 к.А, 30, 32, 36–97; вул.Базарна, вул.Василя Молокова: 37, 39–39 к.А, 43–43 к.1, 45–45 к.А, 47–47 к.1, 49, 51–94; вул.Василя Стуса: 1–46, 50–50 к.А; вул.Декабристів, вул.Індустріальна, вул.Машинобудівна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15 к.1, 17; вул.Миколи Вавілова: 1–25, 27, 29, 31, 33; вул.Надії: 1 к.А–55, 57; вул.Олекси Гірника: 1–46 к.2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72 к.2, 74, 76 к.2, 78–78 к.5, 80, 82, 84, 86, 88–88 к.А, 90; вул.Олексія Некрасова: 1–30, 32, 34; вул.Олени Пчілки: 1–47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75–75 к.1, 77, 79, 81–81 к.1, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113–113 к.1, 115, 117, 119, 121; вул.Пролетарська: 2, 4, 6, 8, 10–12, 14 к.А, 16, 20, 22, 24, 26, 28–28 к.2; вул.Федора Медвєдєва, вул.Юрія Гагаріна, пров.Володимира Чехівського, пров.Гранітний, пров.Молодіжний: 1, 3, 5–7, 9–13; пров.Олександра Бородіна, пров.Олексія Некрасова, пров.Прибузький, пров.Ярослава Гашека вул.Юрія Гагаріна, 17, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ТДВ "Первомайськдизельмаш", їдальня) Велика

480681 м.Первомайськ – вул.Андрія Юмашева: 99–101, 103–105 к.2, 107, 109, 111–135; вул.Василя Стуса: 47–49, 52–90; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Космонавтів: 21–49; вул.Кубанська, вул.Лесі Українки: 1–12, 14, 16; вул.Миколи Вавілова: 26, 28, 30, 32, 34–95; вул.Миколи Плав’юка, вул.Надії: 56, 58–131; вул.Овражна, вул.Олекси Гірника: 47, 49, 51, 53, 55–55 к.А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 92–198; вул.Олексія Некрасова: 31, 33, 35–66; вул.Олени Пчілки: 48, 50, 52–54, 56, 58, 60–60 к.А, 62, 64–64 к.А, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–137, 139, 141–141 к.2, 143, 145–147, 153, 155, 157, 159–161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181–183, 187, 189, 191, 195, 197, 199; вул.Пролетарська: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15–15 к.А, 17–19, 21, 23, 25, 27; вул.Селянська, вул.Семена Дежньова, вул.Широка, вул.1-го Травня: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; пров.Василя Перова, пров.Дальній, пров.Євгена Патона, пров.Карла Брюллова, пров.Красний, пров.Літній, пров.Львівський, пров.Лютневий, пров.Молодіжний: 2, 4, 8; пров.Олександра Довженка, пров.Отрадний, пров.Полтавський, пров.Просвіти, пров.Чернігівський вул.Олени Пчілки, 155, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №3, спортивна зала) Велика

480682 м.Первомайськ – вул.Балтська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузького козацтва, вул.Володимира Короленка, вул.Івана Тобілевича, вул.Костянтина Ціолковського, вул.Кримська, вул.Лесі Українки: 13, 15, 17–104; вул.Миколи Добролюбова, вул.Михайла Кутузова, вул.Олександра Невського, вул.Олександра Радищева, вул.Олени Пчілки: 138, 140, 142, 144, 148–152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176, 178, 180, 184–186, 188, 190, 192–194, 196, 198, 200–323 к.3; вул.Омеляновича-Павленка, вул.Острівна Набережна, вул.Панаса Саксаганського, вул.Семена Руднєва, вул.1-го Травня: 1, 3, 5, 7, 9 к.А–9 к.2, 11, 13, 15–76; пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Грушівський, пров.Каштановий, пров.Миколи Огарьова, пров.Нестора Літописця, пров.Отамана Бондарука вул.1-го Травня, 62, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №7, спортивна зала) Велика

480683 м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Амосова: 30–35; вул.Дніпровська, вул.Івана Черняховського, вул.Парфентія Гречаного, вул.Первомайська, вул.Південна, вул.Тиха: 3, 5–9, 11; вул.8-ої Повітряно-Десантної Дивізії вул.Одеська, 109, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №16, спортивна зала) Велика

480684 м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Зелінського, вул.Будівельна: 37–37 к.А, 42–56; вул.Дунайська, вул.Ернста Кренкеля, вул.Кам’яномостівська, вул.Нова: 2–41 к.А, 43, 45, 47 к.А, 49, 53–53 к.А, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–99; вул.Одеська: 70, 72, 74, 76–76 к.А, 113–119; вул.Польова: 21; вул.Тиха: 1–2, 4, 10–10 к.2, 12–50; вул.Одеська, 109, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №16, спортивна зала) Велика

480685 м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Амосова: 1–28; вул.Андрія Красіна, вул.Брянська: 2–2 к.А, 4–4 к.А, 6, 10, 12, 14, 16–18, 20–30 к.1; вул.Волгоградська, вул.Володимира Головченка, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Тургенєва, вул.Івана Франка, вул.Іллі Рєпіна, вул.Кам’яноломна, вул.Крива: 32–51; вул.Маршала Костянтина Рокоссовського, вул.Миколи Гастелло, вул.Миколи Гуцаленка: 52, 54 к.2, 56, 58, 60, 61 к.А–158; вул.Нова: 42, 44, 46, 48, 50–52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72, 74–76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; вул.Олега Кошового, вул.Омеляна Пугачова, вул.Польова: 23, 25–27, 29, 31, 33, 35–166; вул.Просьолочна, вул.Січових Стрільців, вул.Чарльза Дарвіна, вул.Челюскінців, пров.Благодатний, пров.Весняний, пров.Віктора Лягіна, пров.Геннадія Гладкова, пров.Крайній, пров.Марії Єрмолової, пров.Миколи Кузнєцова, пров.Михайла Бутенка, пров.Московський, пров.Сергія Аксакова, пров.Смоленський, пров.Янки Купали вул.Миколи Гуцаленка, 103, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (школа №8, спортивна зала) Велика

480686 м.Первомайськ – бульв.Миру, вул.Заводська, вул.Маршала Павла Рибалка, вул.Миколи Пржевальського, вул.Перемоги, пров.Водопровідний, пров.Павла Глазового, пров.Річковий, пров.Романа Слободянюка, пров.Студентський вул.Юності, 7, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №9, фойє) Середня

480687 м.Первомайськ – вул.Академіка Ігоря Курчатова, вул.Василя Вишиваного, вул.Гуртожиток ’Мрія’, вул.Кодимська, вул.Миколи Міхновського, вул.общ.Менжхозоткорм, вул.общ.Откормсохоза, вул.Промислова, вул.Юності, пров.Мирний, просп.Праці вул.Юності, 7, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №9, актова зала) Середня

480688 м.Первомайськ – вул.Богопільська: 2–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 к.А–43 к.Д; вул.Дмитра Абриньби, вул.Кузнєчна, вул.Максима Кривоноса, вул.Марії Демченко, вул.Маршала Родіона Малиновського, вул.Миколи Вінграновського: 1–1 к.А, 5–7Б, 9 к.А–11, 13, 15–17, 23–29, 31–33 к.3, 35, 37, 41 к.1–43 к.4, 45 к.1–45 к.4, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–77; вул.Набережна, вул.Олександра Грибоєдова, вул.Покровська, пров.Виборзький, пров.Віссаріона Бєлінського, пров.Любові Шевцової, пров.Олекси Довбуша, пров.Райдужний, пров.Різдвяний, пров.Спортивний, пров.Уманський вул.Богопільська, 25, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (Первомайська спеціальна ЗОШ-інтернат Миколаївської обласної ради, актова зала) Велика

480689 м.Первомайськ – вул.Антона Макаренка, вул.Зої Космодем’янської, вул.Князя Святослава, вул.Михайла Глінки, вул.Михайла Ломоносова, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанської Іскри, вул.Сидора Ковпака, пров.Віктора Талаліхіна, пров.Івана Карпенка-Карого, пров.Івана Пулюя, пров.Миколи Пирогова, пров.Модеста Мусоргського, пров.Сонячний, пров.Фестивальний вул.Князя Святослава, 43, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (приватний будинок, кімната 2) Середня

480690 м.Первомайськ – вул.Академіка Сергія Корольова, вул.Андрія Антонюка, вул.Андрія Суліми, вул.Богопільська: 28 к.1–28 к.4, 30–30 к.4, 32 к.1–32 к.3, 34, 36, 38, 40, 42–42 к.1, 44–100; вул.Больнічна, вул.Гвардійців Родимцева, вул.Зарічна, вул.Каховська, вул.Климента Тимірязєва, вул.Лугова, вул.Миколи Вінграновського: 2 к.Б–4, 8 к.1, 12–12 к.А, 14, 18–22, 30, 34, 36–36 к.2, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Назарія Яремчука, вул.Олексія Зінов’єва, вул.Петра Чайковського, вул.Приміська, вул.Свободи, вул.Спартака, вул.Шолом Алейхема, пров.Генерала Павла Батова, пров.Івана Крилова, пров.Миколи Бурденка, пров.Олександра Волкова, пров.Тараса Мазура вул.Шолом Алейхема, 56, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ № 17, спортивна зала) Велика

480691 м.Первомайськ – вул.Валентини Гризодубової, вул.Марії Раскової, вул.Миколи Гоголя, вул.Михайла Водоп’янова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Поповича, вул.Поліни Осипенко, пров.Лісний вул.Павла Поповича, 60, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ДНЗ №14, актова зала) Середня

480692 м.Первомайськ – вул.Автодорівська: 43, 45–45 к.А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–59 к.В, 61, 63–71 к.А, 77, 130–186 к.А; вул.Армійська: 18–45; вул.Михайла Бакуніна: 1, 3, 5, 7–7 к.А, 9, 11, 15, 17, 19–19 к.Б, 21, 25, 27, 29, 31–37, 39–45; вул.Пилипа Орлика: 35–37, 39 к.А, 43, 46–76; вул.Січнева: 33, 35, 37, 39, 41 к.А–76; вул.Степана Разіна: 24–34; вул.Степова: 16 к.А, 18–18 к.А, 22–22 к.А, 24–24 к.А, 26, 28, 30, 34, 36 к.А–77; вул.Шовковична: 29 к.А, 31–31 к.Б, 33, 35–86; пров.Березовий, пров.Водопійний, пров.Волзький, пров.Володимира Моргуненка, пров.Георгія Добровольського, пров.Дем’яна Бєдного, пров.Ентузіастів, пров.Запорізький, пров.Каспійський, пров.Миколая Коперника, пров.Новоселів, пров.Офіцерський, пров.Патриса Лумумби, пров.Травневий, пров.Уральський, пров.Шахтарський вул.Січнева, 78, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ТОВ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ПМК-226", актова зала) Середня

480693 м.Первомайськ – вул.Автодорівська: 1–42 к.А, 44, 46–46 к.А, 48, 50–50 к.А, 52, 54, 56, 58–58 к.А, 60, 62, 74–76, 78–128; вул.Армійська: 1–17; вул.Жовтнева, вул.Івана Багряного, вул.Костя Гордієнка, вул.Кустарна, вул.Михайла Бакуніна: 2–2 к.А, 4, 6, 8–8 к.Б, 10–10 к.Б, 14, 16, 18, 20–20 к.Б, 22 к.А–24, 26–26 к.А, 28, 30, 38; вул.Ніла Хасевича, вул.Олександра Бестужева, вул.Павла Пестеля, вул.Пилипа Орлика: 1–33 к.А, 38, 40–42, 44; вул.Сакко і Ванцетті, вул.Севастопольська, вул.Сидора Білого: 3, 5–5 к.2, 7, 9, 11–11 к.2, 13–13 к.А, 17–17 к.2, 21, 23–23 к.А, 25–27, 29, 31 к.А–31 к.3, 33, 35, 37, 41–41 к.А, 43, 45–45 к.2, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Січнева: 2–32 к.А, 34–34 к.2, 36, 38, 40; вул.Степана Разіна: 1 к.А–23; вул.Степова: 1–15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31–33 к.А, 35; вул.Шовковична: 1–29, 30, 32–32 к.А, 34–34 к.А; пров.Амурський, пров.Антіна Головатого, пров.Арсенальський, пров.Кондратія Рилєєва, пров.Листопадний, пров.Михайла Тухачевського вул.Валерія Чкалова, 19, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №12, спортивна зала) Середня

480694 м.Первомайськ – вул.Валерія Чкалова: 1 к.1–61, 64, 66, 68; вул.Генерала Івана Турунова: 2–2 к.А, 4–4 к.Б; вул.Дмитра Вишневецького: 1–39, 41–45, 47; вул.Єврейська, вул.Київська: 1–3, 13, 15–15 к.А, 17, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–51, 53–55; вул.Олександра Герцена: 1–30 к.А, 32–32 к.2, 34, 36, 38; вул.Романа Шухевича: 42, 46, 48, 50, 52–52 к.А, 56, 58, 60–60 к.А, 62, 64, 66–66 к.А; вул.Сидора Білого: 2, 4–4 к.2, 6, 8–8 к.1, 10–10 к.2, 12–12 к.4, 14–16, 18–20, 22–22 к.2, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42–42 к.2, 44–44 к.А, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–124; пров.Братський, пров.Василя Сурикова, пров.Героїв Крут: 1–17; пров.Данила Галицького, пров.Керченський, пров.Робочий вул.Валерія Чкалова, 19, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №12, фойє) Середня

480695 м.Первомайськ – вул.Академіка Івана Павлова, вул.Валерія Чкалова: 63, 65 к.А, 67, 69–90; вул.Вознесенська: 1–22; вул.Гайдамацька, вул.Генерала Івана Турунова: 1, 3, 5–87 к.А; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дмитра Вишневецького: 40 к.А, 46–46 к.А, 48–93; вул.Дружби, вул.Жана-Поля Марата: 1–21, 23–23 к.2, 25; вул.Загородня: 1–36; вул.Івана Панфілова, вул.Київська: 57, 59, 61, 63 к.2, 65–65 к.А, 67–69 к.5, 71, 73, 75–79, 81 к.2, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107–119, 121–131 к.2; вул.Леоніда Федорова: 1–2, 3, 5, 7, 9, 11–13, 15–15 к.А, 17, 19, 21, 23, 25 к.А, 27, 29, 31–31 к.Б, 33; вул.Михайла Громова, вул.Олександра Бєлякова, вул.Олександра Герцена: 31–31 к.А, 33–33 к.А, 35, 37–37 к.4, 39–55; вул.Олександра Суворова, вул.Підгороднянське Шосе, вул.Романа Шухевича: 1–41, 43–45, 47, 49–49 к.А, 51–51 к.А, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65–65 к.2, 67, 69, 71; вул.Трудової Слави: 1–22, 24, 26–30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44–44 к.4, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62–62 к.2, 64; вул.Устима Кармелюка, пров.Балтійський, пров.Героїв Крут: 19–33; пров.Дніпрової Чайки, пров.Зоряний, пров.Книжний, пров.Маршала Семена Тимошенка, пров.Мисливський вул.Трудової Слави, 13, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (КНП "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня", актова зала) Велика

480696 м.Первомайськ – вул.Андрія Чернецького: 2–44, 46, 48, 50; вул.Вознесенська: 26; вул.Генріха Бебеля: 1–32 к.А; вул.Жана-Поля Марата: 22 к.А, 24, 26–51; вул.Загородня: 37–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Зелена: 13–28; вул.Івана Папаніна: 2–53 к.Б, 59, 61–63, 65; вул.Київська: 4–12 к.3, 14–14 к.2, 16–16 к.2, 18–22, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74–74 к.А, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106 к.А, 120; вул.Леоніда Федорова: 2 к.В, 4 к.А, 35–35 к.3, 37–39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Максиміліана Робесп’єра: 1–21 к.2, 23, 25–25 к.А, 27; вул.Олександріївська, вул.Олексія Стаханова: 1, 3, 5, 7, 9–9 к.А, 11, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29–29 к.А; вул.Романа Шухевича: 68, 70, 72–93, 95, 97, 99–103 к.1; вул.Столярна, вул.Тракторна, вул.Трудової Слави: 23 к.А–23 к.Б, 66, 68, 70–70/72, 72 к.1–72 к.2, 74–74 к.А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; пров.Маршала Андрія Єрьоменка: 1–7; пров.Маршала Кирила Мерецкова, пров.Миколи Загубелюка, пров.Олександра Копиленка, пров.Поштовий, пров.Сергія Білоуса, пров.Чистий, пров.Шота Руставелі вул.Київська, 76, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №4, актова зала) Велика

480697 м.Первомайськ – вул.Андрія Чернецького: 45, 47–47 к.А, 49, 52–59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 77–79, 83, 85, 89, 91, 93, 95–97, 99–99 к.А; вул.Вознесенська: 23–25, 27–93; вул.Генріха Бебеля: 33–80; вул.Гетьмана Мазепи: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19–21, 23, 25, 27–29, 31, 33, 35–37, 39–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–102, 104, 106, 108, 110; вул.Загородня: 50, 52, 54, 56, 58, 60–60 к.А, 64–123; вул.Зелена: 1–12 к.А; вул.Знам’янська: 67, 69–69 к.Б, 71 к.А, 73–91; вул.Івана Папаніна: 54–58, 60, 64, 66–84; вул.Івана Сєченова, вул.Кришталева, вул.Леоніда Федорова: 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26 к.А, 28, 30, 32, 34, 36–36 к.А, 40, 42, 44, 46 к.А, 48, 50–109; вул.Максиміліана Робесп’єра: 22, 24, 26, 28–37; вул.Миколи Чернишевського: 1–3, 5, 7, 9–11; вул.Олександра Островського, вул.Олексія Стаханова: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14 к.А, 16–16 к.А, 18, 22, 24–24 к.А, 26, 28–28 к.А, 30–46; вул.Романа Шухевича: 94 к.А–94 к.1, 96, 98, 107–121; вул.Трудова: 1–12, 16–16 к.А, 18; вул.Трудової Слави: 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–87 к.Б, 89–122; вул.Трудшкільна, вул.Українська, пров.Василя Стасова, пров.Восточний, пров.Гірський, пров.Григорія Сковороди, пров.Грудневий, пров.Дмитра Писарєва, пров.Івана Крип’якевича, пров.Квітковий, пров.Костянтина Ольшанського, пров.Луцький, пров.Маршала Андрія Єрьоменка: 8–17; пров.Молодогвардійців, пров.Олексія Леонова, пров.Петра Холодного, пров.Підпільників ОУН, пров.Радісний, пров.Сальвадора Альєнде, пров.Самуїла Маршака, пров.Саші Чекаліна, пров.Ювілейний вул.Загородня, 48, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ТДВ "Первомайськавтотранс", актова зала) Велика

480698 м.Первомайськ – вул.Андрія Чернецького: 60–60 к.1, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74–76, 82, 84, 86–88, 90, 92, 94, 98, 100–109, 113–191; вул.Василя Недайкаші, вул.Гетьмана Мазепи: 2, 4, 6 к.1–6 к.4, 8, 10, 12–12 к.2, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38 к.А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72 к.А, 74; вул.Затишна, вул.Знам’янська: 1–66 к.А, 68, 70, 72; вул.Маршала Івана Конєва, вул.Миколи Чернишевського: 4–4 к.А, 6, 8, 11 к.А–39; вул.Михайла Лермонтова, вул.Орєхова, вул.Павла Тичини: 1–12, 14; вул.Сергія Даниліна, вул.Трудова: 13–15, 17, 20–42; вул.Трудової Слави: 128–142 к.А; вул.Фабрична: 1–21, 23–25; пров.Авіації, пров.Білоруський: 1, 3, 5–5 к.А, 7; пров.Ботанічний, пров.Володимира Сальського, пров.Генерала Дмитра Карбишева, пров.Захарія Чепіги, пров.Івана Сусаніна, пров.Ірини Сеник, пров.Малий, пров.Олександра Бєляєва: 2–10; пров.Очаківський, пров.Профспілковий, пров.П’ятигорський, пров.Ризький, пров.Ростовський, пров.Сергія Єсеніна, пров.Ягідний вул.Андрія Чернецького, 108, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (АТЗТ "Санта-Україна", будинок культури) Середня

480699 м.Первомайськ – вул.Академіка Слабченка, вул.Андрія Андрєєва: 33–94; вул.Андрія Чернецького: 112 к.Б–112 к.Г, 193–227; вул.Дачна, вул.Катерини Білокур, вул.Кооперативна: 1–28, 30, 32; вул.Максима Рильського: 2–14, 16; вул.Михайла Коцюбинського: 1–14; вул.Павла Тичини: 13–13 к.А, 15–60 к.В; вул.Садова, вул.Трояндова: 1–15; вул.Федора Толбухіна: 1–18 к.А, 20, 22, 24, 26, 28–28 к.А, 32–32 к.А, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Чорноморців: 1–18; вул.8-го Березня, пров.Академіка Мориса Семашка, пров.Білоруський: 2 к.А, 4, 6, 8–12; пров.Василя Симоненка, пров.Володі Дубініна, пров.Костянтина Ушинського, пров.Леоніда Філатова, пров.Олександра Бєляєва: 12–48; вул.Павла Тичини, 50, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №6, спортивна зала) Середня

480700 м.Первомайськ – бульв.Незалежності, вул.Абрикосова, вул.Андрія Андрєєва: 1–32; вул.Відродження, вул.Жасминова, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Кооперативна: 29, 31, 33–99; вул.Максима Рильського: 15, 17–92; вул.Михайла Булгакова, вул.Михайла Коцюбинського: 15–123 к.А; вул.Трояндова: 16–108; вул.Фабрична: 22, 27–59; вул.Федора Толбухіна: 19, 21–21 к.А, 23, 25, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–98, 100–102, 104–126; вул.Чорноморців: 19–105; вул.Яблунева, пров.Віталія Севастьянова, пров.Молдавський, пров.Світлий вул.Фабрична, 26, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ДНЗ ясла-садок №13, актова зала) Середня

480701 м.Первомайськ – вул.Гетьмана Мазепи: 103–103 к.А, 105, 107, 109, 112–120; вул.Корабельна: 19, 20; вул.Михайла Зощенка, вул.Федора Толбухіна: 99, 103; вул.Корабельна, 20, корп.2, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ДНЗ "ПППЛ", їдальня) Велика

480702 м.Первомайськ – вул.Корабельна: 1–15, 19 к.А; вул.Корабельна, 4, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №5, фойє) Велика

480703 м.Первомайськ – вул.Корабельна: 16–18, 21–46 к.А; вул.Корабельна, 30, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (Будинок культури і техніки "Фрегат", дискозал) Велика

480704 м.Первомайськ – вул.Одеська: 127–147; вул.Олександра Коротченка: 24–33; вул.Федора Достоєвського: 2–10, 32; вул.Олександра Коротченка, 18, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №15, актова зала) Велика

480705 м.Первомайськ – вул.Олександра Коротченка: 1–22; вул.Олександра Коротченка, 18, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ЗОШ №15, спортивна зала) Велика

480706 м.Первомайськ – вул.Жамбила Тулаєва, вул.Маршала Миколи Крилова, вул.Митрофана Недєліна, вул.Нижньодніпровська, вул.Рожева, вул.Федора Достоєвського: 12–31; вул.Федора Чегодаєва, вул.Якова Устюжаніна вул.Федора Достоєвського, 14, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 (ТОВ "Комунтехбудсервіс", актова зала) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
480027 Державна установа "Арбузинська виправна колонія (№83)" вул.Володимирська, 1, смт Костянтинівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55340 Мала
480244 Врадіївська центральна районна лікарня вул.Аграрна, 2, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301 Мала
480406 Кривоозерська центральна районна лікарня вул.Шевченка, 59, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104 Мала
480707 Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня вул.Федора Толбухіна, 105, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 Мала
480708 Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня акушерсько-гінекологічний стаціонар вул.Богопільська, 43, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 Мала
480709 Первомайська центральна районна лікарня вул.Академіка Миколи Амосова, 28А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200 Мала