Вінницька область - одномандатний виборчий округ №13

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Хмільницької РДА

161

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Козятинської міської ради

31

Відділ ведення ДРВ Хмільницької міської ради

40

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
050375 с.Байківка вул.Центральна, 16, с.Байківка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22430 (будинок культури, зал) мала

050376 с.Грушківці вул.Перемоги, 32, с.Грушківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22431 (школа, актова зала) мала

050377 с.Глинськ вул.Миру, 8А, с.Глинськ, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22425 (Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивний зал) Середня

050378 с.Панасівка(Калинівська міська територіальна громада) вул.Весела, 1, с.Панасівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22425 (будинок культури, зал) мала

050379 с.Голубівка, с.Гарасимівка вул.Центральна, 40, с.Голубівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22442 (будинок культури, зал) мала

050380 с.Голендри, с.Червоний Степ(Калинівська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Червоний Степ, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22441 (школа, актова зала) Середня

050381 с.Гущинці вул.Шевченка, 100, с.Гущинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22434 (сільський клуб) Велика

050382 с.Кам’яногірка вул.Шкільна, 50, с.Кам’яногірка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22435 (сільський клуб, зал) мала

050383 с.Дружелюбівка вул.Центральна, 54, с.Дружелюбівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22450 (школа, спортивний зал) Середня

050384 с.Дружне вул.Першотравнева, 1А, с.Дружне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22453 (будинок культури, зал) мала

050385 с.Жигалівка вул.Миру, 28, с.Жигалівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22423 (будинок культури, зал) мала

050386 с.Заливанщина, с.Весела, с-ще Первомайське вул.Миру, 15, с.Заливанщина, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22440 (будинок культури, хол) Середня

050387 с.Іванів – вул.Вишнева, вул.Депівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Лялі Ратушної, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Орсівська, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свинаря: 10–114; вул.Українська, вул.Учительська, вул.Холоневська, вул.Шкільна, пров.Депівський, пров.Космонавтів, пров.Миру, пров.Привокзальний, пров.Холоневський, пров.2-й Свинаря, пров.3-й Свинаря вул.Свинаря, 17, с.Іванів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22432 (сільська рада, зал засідань) Велика

050388 с.Іванів – вул.Весела, вул.В.І.Кривенка, вул.Гагаріна, вул.Гонти, вул.Гранітна, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Прибузька, вул.Свинаря: 1–9; вул.Соборна, вул.Спартаківська, вул.Царська Гора, вул.Шевченка, пров.Зарічний, пров.Незалежності, пров.Прибузький, пров.Шевченка, пров.1-й Поштовий, пров.1-й Свинаря, пров.1-й Соборний, пров.2-й Поштовий, пров.2-й Соборний, пров.3-й Поштовий, пров.3-й Соборний, тупик Прибузький вул.Гагаріна, 26, с.Іванів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22432 (СВК "Іванівський", хол) Велика

050389 с.Слобідка вул.Руданського, 95А, с.Слобідка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22433 (школа, спортивний зал) Середня

050390 с.Мирне вул.Миру, 3А, с.Мирне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22451 (будинок культури, зал засідань) мала

050391 с.Польова Лисіївка вул.Незалежності, 6, с.Польова Лисіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22451 (будинок культури, зал) мала

050392 с.Забара вул.Лісова, 13, с.Забара, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22451 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

050393 с.Корделівка вул.Київська, 4, с.Корделівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22445 (школа, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

050394 с.Загребельня вул.Перемоги, Сільський клуб, с.Загребельня, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22446 (сільський клуб, зал) мала

050395 с.Бережани вул.Миру, 16, с.Бережани, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22426 (будинок культури, зал) Середня

050396 с.Котюжинці вул.Центральна, 16А, с.Котюжинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22447 (будинок культури, зал) мала

050397 с-ще Гулівці, с.Тарасівка вул.Пушкіна, 60, с-ще Гулівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22447 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

050398 с.Лемешівка вул.Шкільна, 14А, с.Лемешівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22410 (школа, хол) мала

050399 с.Адамівка, с.Райки вул.Перемоги, 1, с.Райки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22410 (сільський клуб, зал) мала

050400 с.Малі Кутища вул.Віктора Ліпського, 11А, с.Малі Кутища, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22410 (сільський клуб, зал) мала

050401 с.Лісова Лисіївка вул.Шкільна, 2, с.Лісова Лисіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22461 (школа,спортивний зал)
/
вул.Вінницька, 2А, с.Лісова Лисіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22461
Середня

050402 с.Люлинці, с.Великі Кутища вул.Сонячна, 25, с.Люлинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22411 (будинок культури, зал) Середня

050403 с.Мізяків, с.Павленки вул.Гагаріна, 1, с.Мізяків, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22437 (сільська рада, зал засідань) мала

050404 с.Мізяківська Слобідка вул.Білецької, 40Б, с.Мізяківська Слобідка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22437 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

050405 с.Нападівка вул.Першотравнева, 4, с.Нападівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22413 (будинок культури, зал) мала

050406 с.Мончинці вул.Садова, 12, с.Мончинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22413 (сільський клуб, зал) мала

050407 с.Нова Гребля вул.Шкільна, 15, с.Нова Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22452 (будинок культури, глядацька зала) Середня

050408 с.Пиків – вул.Валігури, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Медична, вул.Миру, вул.Надрічна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Трудова, вул.Шевченка, вул.Яблунева вул.Соборна, 15, с.Пиків, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22420 (сільський клуб, зал) Середня

050409 с.Пиків – вул.Горького, вул.Кармалюка, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Маліновського, вул.Миколи Олійника, вул.Некрасова, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Чумака, вул.Шкільна, вул.Шкорби вул.Сонячна, 1А, с.Пиків, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22420 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

050410 с.Шепіївка вул.8-го Березня, 15, с.Шепіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22421 (сільський клуб, зал) мала

050411 с.Павлівка – вул.Бабка Юрія, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру: 74, 92, 96, 98, 100–102, 106, 108–110А, 112, 114, 116, 118, 120, 132, 134, 136, 138, 142, 146–315; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна: 29, 31, 33, 35–92; вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Кам’яний, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.1-й Лесі Українки, пров.1-й Миру, пров.2-й Лесі Українки, пров.2-й Миру, пров.3-й Миру вул.Миру, 211, с.Павлівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22436 (будинок культури, зал) Середня

050412 с.Павлівка – вул.Водоп’янова, вул.Івасюка, вул.Калинівська, вул.Ковальчука Івана, вул.Космонавтів, вул.Кундзіча, вул.Лісова, вул.Миру: 1А–73, 75–91А, 93–95, 97, 99, 103–105А, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121–131, 133, 135, 137, 139–141, 143–145; вул.Мізяківська, вул.Новоселів, вул.Петра Волинця, вул.Пушкіна: 1–28, 30, 32, 34; вул.Садова, вул.Стельмаха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ковальчука Івана, пров.Кундзіча, пров.Лісовий, пров.Мізяківський, пров.Стельмаха, пров.Шевченка, пров.1-й Калинівський, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Калинівський, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Шкільний вул.Шкільна, 10, с.Павлівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22436 (школа, спортивний зал) Середня

050413 с.Писарівка вул.Шкільна, 7, с.Писарівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22407 (сільський клуб, зал) Середня

050414 с.Радівка, с.Софіївка(Калинівська міська територіальна громада) вул.Центральна, 1, с.Радівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22415 (ПП "Радівське", зал засідань) Середня

050415 с.Сальник вул.Сонячна, 7А, с.Сальник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22460 (школа, спортивний зал) Середня

050416 с.Уладівське, с-ще Яблуневе вул.Семполовського, 16, с.Уладівське, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22422 (будинок культури, хол) Середня

050417 с.Вишневе вул.Садова, 84А, с.Вишневе, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22412 (сільський клуб, хол) мала

050418 с.Антонопіль вул.Шкільна, 1А, с.Антонопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22422 (сільський клуб, фойє) мала

050419 с.Хомутинці вул.Першотравнева, 2, с.Хомутинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22424 (будинок культури, зал) мала

050420 с.Чернятин – вул.Гагаріна, вул.Героїв, вул.Київська, вул.Кругова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Шкільна вул.Миру, 16А, с.Чернятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22444 (школа, хол) мала

050421 с.Чернятин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Тичини, вул.Центральна вул.Лермонтова, 18, с.Чернятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22444 (будинок культури, зал) мала

050422 с.Черепашинці вул.Центральна, 5А, с.Черепашинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22443 (будинок культури, хол) Середня

050423 м.Калинівка – вул.Авіаційна, вул.Боженка, вул.Василя Порика, вул.В’ячеслава Катрича, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Івана Мазепи, вул.Крилова, вул.Левадна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Піонерська, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Суворова, вул.Устима Кармелюка, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 40, 42–44, 46, 48, 53–67; пров.Європейський, пров.Піонерський, пров.Пушкіна, пров.Устима Кармелюка, пров.1-й Суворова, пров.2-й Суворова вул.Івана Мазепи, 45, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (ВАТ "Вінніфрут", зал засідань, 1-й поверх) Велика

050424 м.Калинівка – вул.Вишнева, вул.Возз’єднання: 10; вул.Машинобудівників, вул.Миколи Леонтовича, вул.Незалежності: 30А–30Б, 37–70; вул.Нова, вул.О.Довженка, вул.Робоча, лінія Залізнична будка 1052 км, пров.Робочий вул.Незалежності, 52, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (будинок культури, хол) Велика

050425 м.Калинівка – вул.Возз’єднання: 1–9, 11–34; вул.Князя Володимира, вул.Макаренка, вул.Сєдова вул.Маяковського, 27, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа-гімназія №2, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

050426 м.Калинівка – вул.Анатолія Обухова, вул.Гоголя, вул.Маяковського, вул.Промислова, вул.Чкалова: 2–2Б; пров.Промисловий, пров.1-й Маяковського, пров.2-й Маяковського вул.Промислова, 8, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (ЗАТ "Калина", їдальня, 1-й поверх) Велика

050427 м.Калинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.В.Івасюка, вул.Водоп’янова, вул.Гагаріна, вул.Данила Нечая, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Новоселів, вул.Н.Яремчука, вул.Олени Теліги, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Руданського, пров.Пархоменка вул.Михайла Грушевського, 58, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа №3, хол, 2-й поверх) Велика

050428 м.Калинівка – вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кузнечна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Підгорна, вул.Сонячна, вул.Степового, вул.Тімірязєва, лінія 1050км, лінія 1051км, пл.Шкільна, пров.Некрасова, пров.Островського пл.Шкільна, 1, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа №4, актова зала) Велика

050429 м.Калинівка – вул.Арсенальна, вул.Вінницька, вул.Волинця, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Сальницька, вул.Стельмаха, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Ціолковського, лінія Залізнична будка 1055 км, лінія 107 км, пров.1-й Механізаторів, пров.2-й Механізаторів вул.Українська, 35, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (клуб Ремонтно-механічного заводу, зал, 2-й поверх) Велика

050430 с-ще Калинівка Друга ТОВ "Калинівкаміжрайагротехсервіс", Адмінбудівля, с-ще Калинівка Друга, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22402 (хол, 1-й поверх) мала

050431 с.Прилуцьке, с-ще Рівнинне вул.Механізаторів, 25, с-ще Рівнинне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (ДП "Артеміда", зал засідань) мала

050432 м.Калинівка – вул.Андрея Шептицького, вул.Берегова, вул.Вадима Нестерчука, вул.Громова, вул.Євгена Гуцала, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 1–30, 31–33; вул.Першутова, вул.Покришкіна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Саксаганського, вул.Чкалова: 1, 2В–35; вул.Шевченка: 1–39, 41, 45, 47, 49–51; вул.1-го Травня, пров.Вадима Нестерчука, пров.Лермонтова, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Незалежності, 22, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 (школа №1, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

050434 с.Безіменне вул.Перемоги, 2А, с.Безіменне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (будинок культури) мала

050435 с.Молодіжне вул.Весела, 1Б, с.Молодіжне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (сільський клуб, актовий зал) мала

050436 с.Молотківці вул.Перемоги, 1Б, с.Молотківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (сільський клуб, актовий зал) мала

050437 с.Хліборобне вул.Сонячна, 1А, с.Хліборобне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (столова, зал) мала

050438 с.Чернички вул.Шевченка, 14, с.Чернички, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22114 (сільський ФАП) мала

050439 с.Білопілля вул.Шкільна, 7А, с.Білопілля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22120 (культурно-спортивний комплекс, вестибюль) мала

050440 с.Селище вул.Центральна, 21А, с.Селище, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22120 (сільський клуб, зал) мала

050441 смт Бродецьке – вул.Весела, вул.Гірська, вул.Гуральня, вул.Заріччя, вул.Лугова, вул.О.Ткачук, вул.Перемоги: 98, 100, 102–204; вул.Першотравнева: 82–88; вул.Польова: 34, 36, 38, 40, 67–79; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Ясенівська, с-ще Дубина вул.Перемоги, 134, смт Бродецьке, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22115 (селищна рада) Середня

050442 смт Бродецьке – вул.Білляр, вул.Новоселів, вул.Перемоги: 1–97, 99, 101; вул.Першотравнева: 1–80; вул.Польова: 1–33А, 35, 37, 39, 41–65; вул.Робітнича вул.Робітнича, 19, смт Бродецьке, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22115 (будинок культури) Середня

050444 с.Вернигородок вул.Шкільна, 20Б, с.Вернигородок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22125 (школа, фойє) Середня

050445 с.Велике вул.Сонячна, 9, с.Велике, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22125 (Приміщення клубу, зал) мала

050446 с.Верболози вул.Шевченка, 60А, с.Верболози, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22125 (ФАП, приймальна) мала

050447 с.Вовчинець вул.Миру, 53, с.Вовчинець, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22113 (сільська рада, кабінет голови) мала

050448 смт Глухівці – вул.Бузкова, вул.Василя Стуса, вул.Верхня Садова, вул.Вишнева: 33, 35–36; вул.Героїв Майдану, вул.Гречна, вул.Зарічна, вул.Кар’єрна: 41; вул.Нижня Садова, вул.Подільська, вул.Прибережна, вул.Робітнича, вул.Шкільна, пров.Автобусний, пров.Робітничий вул.Шкільна, 4, смт Глухівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22130 (школа, хол) Велика

050449 смт Глухівці – вул.Вишнева: 32, 34, 39–39А; вул.Джерельна, вул.ім.К.Г.Богачука, вул.Кар’єрна: 40, 42–49; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, вул.Шляхова вул.Шкільна, 4, смт Глухівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22130 (школа, хол) Середня

050450 с.Жежелів вул.Кар’єрна, 1Б, с.Жежелів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22116 (будинок культури, актовий зал) Середня

050451 с.Кашперівка вул.Лісова, 1В, с.Кашперівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22121 (приміщення сільського клубу) мала

050452 с.Махнівка – вул.Антоновича, вул.І.Данилюка, вул.Камянка, вул.Київська: 76–80, 82–86, 88, 109–133; вул.Козятинська, вул.Любарська, заїзд Пляхівський, пров.І.Данилюка, пров.Любарський вул.Нікольського, 15, с.Махнівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (сільська рада) Середня

050453 с.Махнівка – вул.Безіменна, вул.Грушевського, вул.Заріччя, вул.Квітнева, вул.Київська: 38, 40, 42, 44, 48–49, 51–74, 81, 87, 89–107; вул.Корольова, вул.Мазурівка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нікольського, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Лікарняний, пров.Лозовий, пров.Механізаторів, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний, пров.Шевченка, пров.1 Травня вул.Шкільна, 3, с.Махнівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (школа) Середня

050454 с.Махнівка – вул.Березівка, вул.Дружби, вул.Єдинача, вул.Кемпа, вул.Київська: 1–37, 39, 41, 43, 45–45Б, 50; вул.Кулака, вул.Нова, вул.Пушкіна, пров.Київський, пров.Мельники пров.Київський, 1, с.Махнівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (СТОВ "Мрія") Середня

050455 с.Марківці вул.Колгоспна, 19, с.Марківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (сільський клуб, зал) мала

050456 с.Медведівка(Махнівська сільська територіальна громада) вул.Набережна, 42, с.Медведівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (сільський клуб, зал) мала

050457 с.Мшанець вул.Центральна, 1А, с.Мшанець, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22133 (приміщення бригади, кімната відпочинку) мала

050458 с-ще Садове вул.Центральна, 6, с-ще Садове, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22132 (сільський клуб, зал) мала

050459 с.Непедівка вул.Гагаріна, 31, с.Непедівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22123 (сільський клуб, зал) Середня

050460 с.Гурівці вул.Перемоги, 12, с.Гурівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22124 (будинок культури, зал) мала

050461 с.Перемога вул.Олександра Лобжина, 29, с.Перемога, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22134 (Сільський клуб, зал) мала

050462 с.Немиринці вул.Володимира Чорноуса, 49А, с.Немиринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22134 (сільський клуб, актовий зал) мала

050463 с.Пляхова вул.Подільська, 1А, с.Пляхова, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22132 (сільська рада, актовий зал) мала

050464 с.Поличинці вул.Дружби, 40, с.Поличинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22110 (сільський будинок культури, фойє) мала

050465 с.Мала Клітинка вул.Аграрна, 1, с.Мала Клітинка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22110 (сільський будинок культури, зал) мала

050466 с.Пузирки вул.Шкільна, 14, с.Пузирки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22122 (Будинок культури, актовий зал) мала

050467 с.Держанівка(Глуховецька селищна територіальна громада) вул.Садова, 12, с.Держанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22122 (клуб, актовий зал) мала

050468 с.Панасівка(Глуховецька селищна територіальна громада) вул.Білопільська, 43, с.Панасівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22122 (сільський клуб, актовий зал) мала

050469 с.Тернівка вул.Шевченка, 2, с.Тернівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22111 (Сільський клуб, зал) мала

050470 с.Юрівка вул.Миру, 23, с.Юрівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22112 (школа) мала

050471 с.Листопадівка вул.Шевченка, 11, с.Листопадівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22112 (фельдшерський пункт) мала

050472 с.Вівсяники, с.Мухувата вул.Центральна, 75, с.Вівсяники, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22164 (будинок культури, актовий зал) Середня

050474 с.Воскодавинці вул.Миру, 22, с.Воскодавинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22155 (приміщення сільської ради) мала

050475 с.Дубові Махаринці вул.Центральна, 1А, с.Дубові Махаринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22150 (будинок культури)
/
вул.Центральна, 1, с.Дубові Махаринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22150
мала

050476 с.Блажіївка вул.Червоноармійська, 24А, с.Блажіївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22152 (сільський клуб) мала

050477 с.Журбинці вул.Центральна, 78, с.Журбинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22151 (школа, спортзал) мала

050478 с.Збараж вул.Васільєва, 4, с.Збараж, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22165 (будинок культури) мала

050479 с.Зозулинці(Самгородоцька сільська територіальна громада) вул.Захисників Вітчизни, 23А, с.Зозулинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22155 (школа) мала

050480 с.Сошанське вул.Центральна, 22А, с.Сошанське, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22171 (спортивний зал) мала

050481 с.Йосипівка, с.Малишівка вул.Т.Г.Шевченка, 89, с.Йосипівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22154 (будинок культури)
/
вул.Т.Г.Шевченка, 88, с.Йосипівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22154
Середня

050482 с.Козятин – вул.Водокачна, вул.Гайдара, вул.Горіхова, вул.Грабовського, вул.Депутатська, вул.Дубініна, вул.Заозерна, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Миру: 1–28, 30, 34–36, 38, 40, 44–46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 68; вул.О.Кобилянської, вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Терешкової, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щаслива, пров.Абрикосовий, пров.Заозерний, пров.Кондрацького, пров.Райський, пров.Щасливий, пров.Яблуневий вул.Центральна, 96, с.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22109 (Будинок культури, актовий зал.) Велика

050483 с.Козятин – вул.Вінницька, вул.Гончарова, вул.Миру: 29, 31–33, 37, 39, 41–43, 47, 49, 51, 53, 55–59, 61, 63–65, 67, 69–95; вул.Поповича, вул.Репіна, вул.Чайковського, вул.8-го Березня, пров.Миру, ст. Сестринівка вул.Миру, 84, с.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22109 (приміщення Козятинського ЗНВК 1-2 СТ. "Школа-дитячий" №9) мала

050484 с.Іванківці вул.Шкільна, 21А, с.Іванківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22109 (школа, коридор) Середня

050485 с.Кордишівка вул.Героїв Майдану, 1, с.Кордишівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22146 (школа, фойє) Середня

050486 с.Королівка, с.Прушинка вул.Чапаєва, 7, с.Прушинка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22146 (сільський клуб, фойє) мала

050487 с.Куманівка вул.Центральна, 30, с.Куманівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22135 (будинок культури) мала

050488 с.Туча вул.Л.Чайкіної, 20, с.Туча, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22135 (ФАП, приймальна кімната) мала

050489 с.Махаринці – вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Лікарняна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Центральна: 1–17; вул.Шевченка, пров.Лікарняний, пров.Набережний вул.Садова, 5, с.Махаринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22141 (дитячий садок "Сонечко", актовий зал) мала

050490 с.Махаринці – вул.Берегова, вул.Березова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Крушельницької, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Трудова, вул.Центральна: 17А–75; вул.Чкалова, вул.1 Гагаріна, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Дружній, пров.Колгоспний, пров.Лісовий, пров.Миру вул.Центральна, 50, с.Махаринці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22141 (школа) Середня

050491 с.Миколаївка вул.Миру, 51Б, с.Миколаївка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22160 (школа, кімната початкового класу 2) мала

050492 с.Великий Степ вул.Миру, 1А, с.Великий Степ, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22160 (ФАП, кабінет завідуючого ФАП) мала

050493 с.Лопатин вул.Космонавтів, 6, с.Лопатин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22161 (ФАП, кабінет завідуючого ФАП) мала

050494 с.Михайлин вул.Шкільна, 1Б, с.Михайлин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22162 (сільський клуб)
/
вул.Кооперативна, 13, с.Михайлин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22162
мала

050495 с.Широка Гребля(Самгородоцька сільська територіальна громада) вул.Заводська, 7, с.Широка Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22172 (сільський клуб) Середня

050496 с.Пиковець вул.Незалежності, 37, с.Пиковець, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22144 (школа-дитячий сад, фойє) мала

050497 с.Пустоха вул.Івана Богуна, 3, с.Пустоха, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22144 (Фельдшерський пункт, коридор) мала

050498 с.Самгородок, с.Коритувата вул.Миру, 52, с.Самгородок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22163 (будинок культури, хол) Середня

050500 с.Красне вул.Центральна, 58, с.Красне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22163 (ФАП, кабінет фельдшера) мала

050501 с.Лозівка вул.братів Тихонюків, 12, с.Лозівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22163 (сільський клуб, зал) мала

050502 с.Сестринівка вул.Грушевського, 23, с.Сестринівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22140 (школа-дитячий садок, спортзал) Середня

050503 с.Сокілець вул.Білоцерківська, 16, с.Сокілець, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22142 (приміщення школи) мала

050504 с.Сигнал вул.Космонавтів, 37, с.Сигнал, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22145 (приміщення будинку культури) Середня

050505 с.Титусівка вул.Героїв, 36, с.Титусівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22143 (приміщення магазину, торговий зал) мала

050506 с.Флоріанівка вул.Центральна, 20, с.Флоріанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22153 (школа, фойє)
/
вул.Йосипівська, 1, с.Флоріанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22153
мала

050507 с.Рубанка вул.Колгоспна, 9, с.Рубанка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22153 (сільський клуб, зал) мала

051210 с.Березна вул.Івана Богуна, 2А, с.Березна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22052 (будинок культури, хол) мала

051211 с.Крупин вул.Першотравнева, 32А, с.Крупин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22052 (сільський клуб, зал) мала

051212 с.Чудинівці вул.Першотравнева, 42А, с.Чудинівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22052 (сільський клуб, зал) мала

051213 с.Великий Митник пл.Перемоги, 2, с.Великий Митник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22060 (будинок культури, зал) Середня

051214 с.Філіопіль вул.Центральна, 17А, с.Філіопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22063 (сільський клуб, зал) мала

051215 с.Будків, с.Малий Митник вул.Центральна, 15, с.Малий Митник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22061 (сільський клуб, зал) Середня

051216 с.Кушелівка вул.Степова, 30, с.Кушелівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22060 (школа - сад, зал) мала

051217 с.Великий Острожок вул.8 Березня, 1А, с.Великий Острожок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22040 (зал, сілький клуб) мала

051218 с.Вишенька, с.Червоний Степ(Уланівська сільська територіальна громада) вул.Поштова, 12, с.Вишенька, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22041 (сільський клуб, зал) мала

051219 с.Малий Острожок вул.Польська, 3, с.Малий Острожок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22041 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

051220 с.Голодьки вул.Миру, 50А, с.Голодьки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22064 (школа, хол) Середня

051221 с.Стара Гута вул.Шевченка, 55А, с.Стара Гута, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22084 (сільський клуб, зал) мала

051222 с.Війтівці, с.Ольгине вул.Заводська, 2А, с.Війтівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22050 (будинок культури, зал) Середня

051223 с.Дібрівка вул.Шкільна, 10, с.Дібрівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22051 (ФАП, кабінет прийому) мала

051224 с.Качанівка вул.Миру, 16, с.Качанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22015 (будинок культури, зал) Середня

051225 с.Семки вул.Франка, 11, с.Семки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22016 (школа, хол) мала

051226 с.Кривошиї вул.Гагаріна, 45А, с.Кривошиї, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22073 (молодіжний центр, зал) мала

051227 с.Колибабинці вул.Поштова, 1А, с.Колибабинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22072 (школа, зал) мала

051228 с.Крижанівка вул.Привокзальна, 1, с.Крижанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042 (Прат "Зернопродукт", зал) мала

051229 с.Слобода-Кустовецька вул.Крамнична, 11А, с.Слобода-Кустовецька, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042 (сільський клуб, зал) мала

051230 с.Осична вул.Шкільна, 2, с.Осична, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042 (школа, хол, зал) мала

051231 с.Кропивна вул.Гагаріна, 6, с.Кропивна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026 (школа, хол, зал) мала

051232 с.Ступник вул.1-гоТравня, 55, с.Ступник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026 (обрядова зала, зал) мала

051233 с.Клітенка вул.Стельмаха, 1, с.Клітенка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026 (школа, хол, зал) мала

051234 с.Куманівці вул.Кошового, 1, с.Куманівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22053 (сільський клуб, зал) мала

051235 с.Кустівці, с-ще Кустовецьке вул.Коцюбинського, 2, с.Кустівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22081 (сільський клуб, зал) мала

051236 с.Рогинці вул.Миру, 2, с.Рогинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22044 (сільський клуб, зал) мала

051237 с.Лелітка, с.Вербівка, с.Крутнів вул.Лесі Українки, 23Б, с.Лелітка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22008 (школа, хол, клас 1) Середня

051238 с.Лип’ятин вул.Лесі Українки, 2, с.Лип’ятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22020 (школа, зал) мала

051239 с.Чеснівка вул.Радісна, 34А, с.Чеснівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22020 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол, кабінет медсестри) мала

051240 с.Морозівка вул.Шевченка, 25, с.Морозівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22021 (сільський клуб, хол) мала

051241 с.Лозова вул.Дачна, 5А, с.Лозова, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22054 (школа, хол) мала

051242 с.Вугли вул.Чкалова, 10А, с.Вугли, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22054 (школа, зал) мала

051243 с.Педоси вул.Стуса В, 25А, с.Педоси, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22054 (сільський клуб, зал) мала

051244 с.Гулі, с.Думенки вул.Шевченка, 3А, с.Думенки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22055 (сільський клуб, зал) мала

051245 с.Лозна, с.Дубина вул.Шкільна, 4, с.Лозна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22045 (школа, зал) мала

051246 с.Хутори-Кривошиїнецькі вул.Шкільна, 1, с.Хутори-Кривошиїнецькі, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22046 (сільський клуб, зал) мала

051247 с.Маркуші вул.Богдана Хмельницького, 14, с.Маркуші, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22030 (сільський клуб, зал) мала

051248 с.Митинці вул.Лесі Українки, 1, с.Митинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22030 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

051249 с.Мар’янівка вул.Центральна, 48, с.Мар’янівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010 (сільський клуб, зал) мала

051250 с.Лісогірка вул.Щорса, 15, с.Лісогірка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010 (сільський клуб, зал) мала

051251 с.Володимирівка вул.Першотравнева, 55, с.Володимирівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010 (сільський клуб, зал) мала

051252 с.Петриківці вул.Незалежності, 33, с.Петриківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22023 (сільський клуб, зал) мала

051253 с.Подорожня вул.Шевченка, 7, с.Подорожня, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22024 (школа, зал) мала

051254 с.Сміла вул.Шевченка, 15, с.Сміла, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22023 (школа, хол) мала

051255 с.Порик – вул.Ватутіна, вул.Івана Свідерського, вул.Лугова, вул.Свободи, вул.Шкільна, пров.Свободи вул.Свободи, 70А, с.Порик, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22066 (будинок культури, зал) мала

051256 с.Порик – вул.Гагаріна, вул.Космонавтів, вул.Надбужна, вул.Польова, вул.Чкалова, вул.Ювілейна вул.Гагаріна, 67Б, с.Порик, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22066 (сільський клуб, зал) мала

051257 с.Курилівка вул.О.Кошового, 131В, с.Курилівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22068 (сільський клуб, зал) мала

051258 с.Томашпіль вул.Івана Богуна, 16, с.Томашпіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22067 (школа, хол) мала

051259 с.Пустовійти вул.Центральна, 152Б, с.Пустовійти, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22036 (сільський клуб, зал) мала

051260 с.Зозулинці(Уланівська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 141А, с.Зозулинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22036 (школа, хол) мала

051261 с.Чернятинці вул.Шкільна, 79, с.Чернятинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22037 (школа, хол) мала

051262 с.Рибчинці – вул.Козацька, пров.Козацький, пров.Шкільний, Виселок Гишківка вул.Козацька, 89, с.Рибчинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22031 (школа, хол, зал) мала

051263 с.Рибчинці – вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.1-го Травня, Виселок Писарівка вул.Колгоспна, 1А, с.Рибчинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22031 (центр дозвілля, зал) мала

051264 с.Сальниця – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Перемоги, вул.Плахотнюка, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна: 2–11; вул.Столярчука, вул.Шевченка, вул.Шпильова, вул.Янківського, вул.8 Березня, пров.Перемоги, пров.8 Березня вул.Соборна, 38, с.Сальниця, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22022 (сільська рада, зал) Середня

051265 с.Сальниця – вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Павленків, вул.Ватутіна, вул.Гриньова, вул.Гузенка, вул.Європейська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Миру, вул.Соборна: 12–105; вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Травнева, вул.Ярослава Шпорти, пров.Соборний вул.Соборна, 52, с.Сальниця, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22022 (школа, зал) Середня

051266 с.Гнатівка вул.Лесі Українки, 13, с.Гнатівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22082 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

051267 с.Скаржинці вул.Парсяка, 10, с.Скаржинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22011 (будинок культури, зал) мала

051268 с.Соколова вул.Грушевського, 44, с.Соколова, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22009 (сільський клуб, зал) Середня

051269 с.Сулківка, с.Нова Сулківка вул.Лесі Українки, 27, с.Сулківка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22013 (сільська рада, зал) мала

051270 с.Торчин вул.Коцюбинського, 8, с.Торчин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22013 (школа, хол, зал) мала

051271 с.Сьомаки вул.Шкільна, 2, с.Сьомаки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22070 (сільський клуб, зал) мала

051272 с.Сербанівка пров.Шкільний, 6, с.Сербанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22070 (сільський клуб, зал) мала

051273 с.Білий Рукав вул.Шевченка, 39А, с.Білий Рукав, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22071 (сільський клуб, зал) мала

051274 с.Терешпіль, с.Держанівка(Жданівська сільська територіальна громада), с.Софіївка(Жданівська сільська територіальна громада), с.Українське вул.Миру, 1, с.Терешпіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22014 (сільська рада, зал) Середня

051276 с.Уланів – вул.Березнянська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Тарноградського, вул.Героїв праці, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Єдності, вул.Замостянська, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 1–1А, 3, 5, 7, 13, 15, 23, 29–37, 41, 43, 45, 49; вул.Незалежності, вул.Острозького, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сиротюка, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Юності, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги вул.Миру, 7, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032 (будинок культури, зал) Середня

051277 с.Уланів – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Колибня, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Миру: 2, 4, 6, 8–12, 14, 16–22, 24–26, 40, 42, 44, 46; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Поліщука, вул.Синьоводська, вул.Столярчука, вул.Тимощука, вул.Шевченка вул.Соборна, 51, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032 (школа естетичного виховання, зал) Середня

051278 с.Воронівці вул.Шкільна, 2, с.Воронівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22034 (сільський клуб, зал) мала

051279 с.Пагурці вул.Миру, 17, с.Пагурці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22035 (сільський клуб, зал) мала

051280 с.Тараски вул.Шкільна, 24, с.Тараски, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22033 (школа, зал) мала

051281 с.Чепелі вул.Коцюбинського, 2А, с.Чепелі, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22040 (магазин ССТ, торгівельний зал) мала

051282 с.Широка Гребля(Хмільницька міська територіальна громада) – вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Квіткова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Прибузька, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.ГЕС, пров.Сонячний вул.Центральна, 75, с.Широка Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22065 (школа, зал) Середня

051283 с.Широка Гребля(Хмільницька міська територіальна громада) – вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Низова, вул.Першотравнева, вул.Порика, вул.Чкалова, вул.Ярова, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Глибокий, пров.Сандрацький вул.Першотравнева, 80, с.Широка Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22065 (сільська рада, зал) Середня

051608 м.Козятин – вул.Бойка, вул.Винниченка, вул.Вінниченка-Підгорбунського, вул.Данила Галицького: 3–4; вул.Д.Нечая, вул.І.Виговського, вул.Князів Острозьких, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.П. Орлика: 1–3, 6, 8; вул.Підгорбунського: 1–7; вул.Січових Стрільців: 1–8; вул.Склярова: 1–6, 8; вул.Толстого, вул.Червоної Калини, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шмідта: 1–7, 12–16; пров.Аптечний, пров.Грушевського: 3–17; пров.Партизанський: 1–12, 18, 20–22, 139; пров.Степовий, пров.Толстого, пров.Червоної Калини, пров.Шевченка вул.Винниченка, 29, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (школа №1, хол) Велика

051609 м.Козятин – вул.Героїв Майдану: 15–131; вул.Данила Галицького: 6–30; вул.П. Орлика: 5, 7, 14; вул.Підгорбунського: 9–34; вул.Шмідта: 11, 19–60; пров.Грушевського: 21–25; пров.Крайній, пров.Партизанський: 15, 19, 26–44; пров.Шмідта вул.Героїв Майдану, 22, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (міський будинок культури, хол) Велика

051610 м.Козятин – вул.В.Антоновича, вул.В.Земляка, вул.В.Стуса, вул.Грушевського: 31, 35–35А, 37, 39–163; вул.Лисенка, вул.Незалежності: 34, 36–94; вул.П. Орлика: 18–22; вул.Пушкіна: 28, 37–39; вул.Склярова: 7, 9–41; пров.Веселий, пров.В.Наумова, пров.Лікарняний, пров.Лікувальний вул.Незалежності, 75, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 ("Козятинський міський центр первинної медико - санітарної допомоги", хол) Середня

051611 м.Козятин – вул.ак.Павлова: 11–62; вул.Бесарабова, вул.Володимира Великого, вул.Куликовського: 22–102; вул.Мічуріна: 12, 13А–59; вул.Незалежності: 1–33, 35; вул.Січових Стрільців: 9–38Б; пров.ак.Павлова, пров.Мічуріна вул.Володимира Великого, 20, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 ("НВК І-ІІІ ст. "ліцей-школа" Козятинської міської ради Вінницької області", хол) Велика

051612 м.Козятин – вул.ак.Павлова: 1–10; вул.Героїв Майдану: 1–14; вул.Грушевського: 1–30, 32–32А, 36, 38; вул.Куликовського: 1–12; вул.Мічуріна: 2–9, 13; вул.Пушкіна: 1–26, 30–35; вул.Героїв Майдану, 2, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (школа №2, фойє) Велика

051613 смт Залізничне вул.Дружби, 55, смт Залізничне, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22131 (школа №6, хол) Середня

051614 м.Козятин – вул.А.Шептицького, вул.Ватутіна, вул.Г.Сковороди, вул.Зоряна: 49, 51, 53, 55–152; вул.І.Мазепи, вул.Козацька, вул.Космонавтів: 54, 56, 61–93; вул.Суворова: 49, 51–159; вул.Ярослава Мудрого: 61–172; вул.8 Гвардійська: 61–61А, 63, 65, 69, 71, 73–116; пров.Ватутіна, пров.Г.Сковороди, пров.І.Мазепи, пров.Інтернатський вул.Г.Сковороди, 4, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (школа №5, коридор) Велика

051615 м.Козятин – вул.Білоцерківська, вул.Валдаєвська: 19, 21–50; вул.Горького, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лятошинського, вул.Матросова: 1–72, 74, 76, 78; вул.Московська, вул.Павленка, вул.Поліни Осипенко, вул.Пролетарська: 62–64А, 66–66А, 70–139; вул.Сєдова, вул.Харківська, вул.Черняховського, пров.Пролетарський вул.Матросова, 41, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (школа №3, фойе) Середня

051616 м.Козятин – вул.Б. Хмельницького, вул.Валдаєвська: 1–18А, 20; вул.Васьковського, вул.Гоголя, вул.Грибальова, вул.Джерельна: 1–40; вул.Матросова: 73, 75, 77, 79–140; вул.Некрасова, вул.Пролетарська: 1–61, 65, 67–69; вул.Сагайдачного, вул.Сербіна, вул.Сокілецька, вул.Чкалова, вул.9 Січня, пров.Береговий, пров.Валдаєвський, пров.Вишневий, пров.Водопровідний, пров.Гоголя, пров.Клубний, пров.Луговий, пров.Матросова, пров.Сербіна, пров.Сокілецький, пров.9 Січня вул.Васьковського, 8, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (дирекція залізничних перевезень, зал засідань) Велика

051618 м.Козятин – вул.Баженова, вул.Вишневецького, вул.Гагаріна, вул.Грибна, вул.Джерельна: 44–166; вул.І.Сікорського, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Леонтовича, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Матросова: 141–303; вул.Менделєєва, вул.Трудова, вул.Українська, пров.Богуна, пров.Вишневецького, пров.Деповський, пров.Джерельний, пров.І.Сікорського, пров.Лісовий, пров.Некрасова, пров.Таращанський, пров.Тихий, пров.Тупіковий вул.І.Франка, 2, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (спортивний клуб "Молодіжний", зал для занять) Середня

051619 м.Козятин – вул.Довженка: 37–105А; вул.Кондрацького, пров.Заводський, пров.Кондрацького, пров.Микояна пров.Кондрацького, 2, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (управління газового господарства, кабінет) Середня

051620 м.Козятин – вул.Бабаджаняна, вул.Вишнева, вул.Дачна, вул.Депутатська, вул.Зелена, вул.Зої Космодемянської, вул.Катукова, вул.Космонавтів: 1–53, 55, 57–59; вул.Кривошеїна, вул.Миру, вул.Перемоги, пров.А.Шептицького, пров.Катукова, пров.Новий, пров.Перемоги вул.Катукова, 44, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, хол) Велика

051621 м.Козятин – вул.Довженка: 1–33; вул.Зоряна: 1–48, 50, 52, 54; вул.Олега Кошового, вул.Суворова: 1–48, 50; вул.Ярослава Мудрого: 1–60; вул.1 травня, вул.8 Гвардійська: 1–60, 62, 64, 66–68, 70, 72; пров.Довженка, пров.Зоряний, пров.Кузнечний, пров.1 Травня вул.Олега Кошового, 42, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 (гуртожиток Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, хол) Велика

051656 м.Хмільник – вул.Василя Порика, вул.Вишнева, вул.Вінницька, вул.Волошкова, вул.Вузькоколійна: 9–36А; вул.Гагаріна, вул.Давида Копиці, вул.Елеваторна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 62–90; вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Набережна, вул.Олега Кошового, вул.Ольги Кобилянської, вул.Панаса Мирного, вул.Привокзальна, вул.Робітнича, вул.Ростислава Панченка, вул.Руданського, вул.Сидориська, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.9Січня, пров.Івана Франка, пров.Лермонтова, пров.2Івана Богуна вул.Столярчука, 23, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика

051657 м.Хмільник – вул.Вузькоколійна: 1–6; вул.Кармелюка: 2–36А, 38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Котляревського: 55–55А, 57, 59–84; вул.Маяковського, вул.Михайла Рачка, вул.Нахімова, вул.Сергія Муравського: 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Соборності: 57, 59, 61, 63, 65–67, 69, 71, 73, 75–93; вул.Старосидориська, вул.Столярчука: 29, 31, 33, 35–56; пров.Маяковського, пров.Столярчука, пров.1Івана Богуна, пров.1Старосидориський, пров.2Старосидориський вул.Столярчука, 23, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (КЗ"Загальноосвітня школа І-ІІІ супенів №2", їдальня, 1-й поверх) Велика

051658 м.Хмільник – вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Комарова: 1–15, 17–17А, 19–19А; вул.Котляревського: 3–54, 56, 58; вул.Коцюбинського: 1–58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82–106Е; вул.Меморіальна: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Небесної Сотні, вул.Новоміська: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Пушкіна: 1–35, 38–40, 42, 44; вул.Сергія Муравського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–23; вул.Станційна, вул.Столярчука: 5–26, 30, 32, 34; пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.1Пушкіна, пров.2Пушкіна, проїзд Коцюбинського, просп.Свободи: 13–33; вул.Небесної Сотні, 12, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

051659 м.Хмільник – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Гайдамацька, вул.Герасимчука, вул.Героїв Крут, вул.Електриків, вул.Затишна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Сірка, вул.Індустріальна, вул.Калинова, вул.Кар’єрна, вул.Колійна, вул.Комарова: 16, 18, 20–93; вул.Коцюбинського: 59, 61, 63, 65, 67–67Б, 69–69А, 71, 73, 75–77, 79, 81, 108–148; вул.Лесі Українки, вул.Меморіальна: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39–57; вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Озерянська, вул.Олійника, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Пушкіна: 37, 41, 43, 45–161; вул.Ринкова, вул.Трипільська, вул.18Армії, вул.71 стрілецької дивізії, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гайдамацький, пров.Героїв Крут, пров.Калиновий, пров.Некрасова, пров.Пирогова, пров.Ринковий, пров.Трипільський вул.Некрасова, 3, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3", вестибюль, 1-й поверх) Велика

051660 м.Хмільник – вул.Валі Котика, вул.Василя Стуса, вул.Висоцького, вул.Ентузіастів, вул.Запорізького козацтва, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Мазепи, вул.Ігоря Сікорського, вул.Карпатська, вул.Карпенка-Карого, вул.Літописна, вул.Мазурівська, вул.Маліновського, вул.Меморіальна: 3–12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Миру, вул.Михайла Вербицького, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Новоміська: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–52; вул.Новоселів, вул.Олеся Гончара, вул.Павла Чубинського, вул.Південнобузька, вул.Польова, вул.Свято-Троїцька, вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Соколівська, вул.Черешнева, вул.Юрія Збанацького, пров.Магістральний, пров.Свято-Троїцький, просп.Свободи: 7–11; вул.Літописна, 7, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (Комунальний позашкільний навчальний заклад Хмільницька школа мистецтв, концертно-виставковий зал) Велика

051661 м.Хмільник – вул.Волочаївська, вул.Декабристів, вул.Лугова, вул.Свято-Покровська, вул.Сиротюка, вул.Слобідська, вул.Соборності: 3–56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74; вул.Староміська, вул.Тургенєва, вул.Шевченка, вул.Шолом Алейхема, вул.1Травня: 6, 14, 16, 18; пл.Перемоги, пров.Декабристів, пров.Слобідський, пров.Соборності просп.Свободи, 12, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (КЗ "Хмільницький районний будинок культури", вестибюль) Велика

051662 м.Хмільник – вул.Автодромна, вул.Бистрицького, вул.Виноградна, вул.Кутузова, вул.Лелітська, вул.Лисенка, вул.Садовського, вул.Стельмаха, вул.Суворова, вул.1Травня: 22–38; вул.276 стрілецької дивізії, пров.Кутузова, пров.Лисенка, пров.2Садовського вул.Кутузова, 5А, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (дошкільний навчальний заклад №5, спортивний зал) Велика

051663 м.Хмільник – вул.Вугринівська: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Монастирська: 1–40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56–62; вул.Чкалова, вул.1Травня: 9–13, 15, 17; пров.1Монастирський, пров.1Травня, пров.2Монастирський, пров.3Монастирський вул.1Травня, 39, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4", вестибюль) Велика

051664 м.Хмільник – вул.Абрикосова, вул.Вавілова, вул.Ватутіна, вул.Вербівська, вул.Визволення, вул.Гарнізонна, вул.Глібова, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Крутнівська, вул.Левадна, вул.Липова, вул.Молодіжна, вул.Неспосудного, вул.Освіти, вул.Паркова: 3–32; вул.Подільська, вул.Полтавська, вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сьомака, вул.Цицурова, вул.Щусєва, вул.1Травня: 39–108; вул.50-річчя Перемоги, пров.Травневий, просп.Вернадського вул.1Травня, 39, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник", клуб) Велика

051665 м.Хмільник – вул.Бондарчука, вул.Володимира Івасюка, вул.Вугринівська: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–127; вул.Гоголя, вул.Лялі Ратушної, вул.Марка Вовчка, вул.Монастирська: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 79–81; вул.Озерна, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, пров.Володимира Івасюка, пров.Марка Вовчка, пров.Тімірязєва, пров.1Вугринівський, пров.1Чайковського, пров.2Вугринівський, пров.2Чайковського, пров.3Вугринівський, пров.4Вугринівський вул.Монастирська, 59, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 (Хмільницька технічна школа ТСОУ, хол, 2-й поверх) Середня

051666 м.Хмільник – вул.Вишневецького, вул.Глушкова, вул.Гонти, вул.Данила Нечая, вул.Квітнева, вул.Курортна, вул.Нагірна, вул.Остапа Вишні, вул.Паркова: 36–52; вул.Поліна, вул.Соснова вул.Курортна, 2, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22003 (ДП Клінічний санаторій "Хмільник", Палац культури, танцювальний зал, 2-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
050433 Калинівська центральна районна лікарня вул.Чкалова, 6, м.Калинівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22400 Мала
050508 Комунальний заклад "Козятинська обласна туберкульозна лікарня" вул.Планова, 1, с.Сестринівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22140 Мала
051622 "Міська лікарня" Козятинської міської ради" вул.Незалежності, 75, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 Мала
051623 Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради". вул.Винниченка, 9, м.Козятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22100 Мала
051667 Хмільницька обласна фізіотерапевтична лікарня вул.Шолом Алейхема, 8, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 Мала
051668 Комунальна установа "Хмільницька центральна районна лікарня" вул.Монастирська, 71, м.Хмільник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22000 Мала