Вінницька область - одномандатний виборчий округ №14

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
050001 м.Бар – вул.Бони Сфорци: 1–39, 41–49, 51; вул.Буняковського, вул.В.Стуса, вул.Йолтуховського, вул.Леоніда Шаповалова, вул.Монастирська, вул.Плотинна, вул.Святого Миколая, вул.Соборна, пл.Пам’яті, пров.Горького пл.Майдан Святого Миколая, 4, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (будинок культури, фойє) Велика
050002 м.Бар – вул.А.Водзяновського, вул.А.Малишка, вул.Б.Претвича, вул.Вишнева, вул.Войни, вул.Галицьких вояків, вул.Г.Лободи, вул.Зарічна, вул.Злагоди, вул.Коцюбинського, вул.Максима Кривоноса, вул.Марка Вовчка, вул.Машинобудівників, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Твардовського, вул.Ф.Вітомського, вул.Чехова, вул.Юрія Телеги, вул.Ю.Словацького, пров.Коцюбинського, пров.Чехова, пров.Я.Гальчевського вул.Гагаріна, 15, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (школа №1, фойє) Велика
050003 м.Бар – вул.Врублевського, вул.Григоровичів-Барських, вул.І.Підкови, вул.Каштанова: 1–1/35, 7–7А, 9, 11, 19–19А, 21–29, 31, 64–76; вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Медвецького, вул.Пушкінська, вул.Сірка, вул.С.Руданського, вул.Чкалова, пров.Врублевського, пров.Довженка вул.Врублевського, 35/2, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (школа №2, фойє) Велика
050004 м.Бар – вул.Героїв Майдану: 17, 19–21, 23, 25–88-А; вул.Грушевського, вул.Делімарського, вул.І.Гонти, вул.Каштанова: 2–6, 8, 10–10А, 12–14, 20–20-1, 30, 32–60/1; вул.Курченка, вул.Лісова, вул.Мазура, вул.Миколи Туніка: 36–86А; вул.М.Леонтовича, вул.Першотравнева, вул.Сагайдачного вул.Героїв Майдану, 11, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (гуртожиток технікуму, актова зала) Велика
050005 м.Бар – вул.Арсенальна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бони Сфорци: 40, 50, 52–76; вул.В.Маняка, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Довбуша, вул.Є.Новолинника, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Кармелюка, вул.П.Мельника, вул.Стельмаха, вул.Трудова, вул.Цукрового заводу, вул.Шевченка, вул.Шпаковича, пров.Заводський, пров.Затишний, пров.Кармелюка, пров.Шевченка вул.Богдана Хмельницького, 23, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (спиртовий комбінат, клуб) Велика
050006 м.Бар – вул.Валентина Комарова, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 1–16А, 18, 22, 24; вул.Гончарна, вул.Кооперативна, вул.Миколи Туніка: 3–31; вул.Підвальна, вул.Руський вал, пров.Кооперативний пл.Майдан Святого Миколая, 2, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (районний кінотеатр, фойє) Велика
050007 м.Бар – вул.Ватутіна, вул.Виговського, вул.Визволителів, вул.Герасимчука, вул.Данила Нечая, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Європейська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Котова, вул.Лялі Ратушної, вул.М.Залізняка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Некрасова, вул.Новоселів, вул.Порика, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, пров.Мазепи вул.Григоровичів-Барських, 5, м.Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (будівельний ліцей, фойє) Велика
050008 с.Балки, с.Чемериси-Барські вул.Гідності, 34, с.Балки, Барський р-н, Вінницька обл., 23006 (школа, фойє) Велика
050009 с.Адамівка, с.Йосипівці, с.Окладне вул.Визволителів, 7, с.Окладне, Барський р-н, Вінницька обл., 23008 (сільський клуб, фойє) Середня
050010 с.Чемериське, с.Борщі, с.Регентівка, с.Стасюки вул.Б.Хмельницького, 25, с.Чемериське, Барський р-н, Вінницька обл., 23026 (школа, спортивна зала) Середня
050011 с.Шершні вул.Святого Миколая, 39, с.Шершні, Барський р-н, Вінницька обл., 23026 (сільський клуб, актова зала) мала
050012 с.Ходаки, с-ще Лугове вул.Дружби, 1, с.Ходаки, Барський р-н, Вінницька обл., 23020 (сільський клуб, фойє) мала
050013 с.Слобода-Ходацька вул.Кармелюка, 6, с.Слобода-Ходацька, Барський р-н, Вінницька обл., 23020 (сільський клуб, фойє) мала
050014 с-ще Слобода, с.Черешневе вул.Дружби, 6, с-ще Слобода, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (сільський клуб, актова зала) мала
050015 с.Бригидівка вул.Лесі Українки, 1, с.Бригидівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (сільський клуб, актова зала) мала
050016 с.Мигалівці вул.Миру, 14, с.Мигалівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23023 (будинок культури, актова зала) Середня
050017 с.Козарівка вул.Центральна, 5А, с.Козарівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (школа-сад, методична кімната) мала
050018 с.Ялтушків – вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Медвецького, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Фруктова, пров.Борців, пров.Лісовий вул.Соборна, 5А, с.Ялтушків, Барський р-н, Вінницька обл., 23021 (школа, актова зала) Середня
050019 с.Ялтушків – вул.Вишнева, вул.Миру, вул.Садова, вул.Селекційна, вул.Соборна, вул.Урожайна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Виноградний, пров.Дорожній, пров.Кільцевий, пров.Кінцевий, пров.Космонавтів, пров.Польовий, пров.Прогрес, пров.Садовий, пров.Селекційний, пров.Черешневий, пров.Шевченка вул.Соборна, 5А, с.Ялтушків, Барський р-н, Вінницька обл., 23021 (школа, зала символіки) Середня
050020 с.Ялтушків – пров.Дружби, с.Слобода-Ялтушківська вул.Степова, 42, с.Слобода-Ялтушківська, Барський р-н, Вінницька обл., 23022 (бібліотека, фойє) Середня
050021 с.Біличин вул.Центральна, 36, с.Біличин, Барський р-н, Вінницька обл., 23024 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
050022 с.Гармаки, с-ще Діброва вул.Соборна, 52В, с.Гармаки, Барський р-н, Вінницька обл., 23011 (будинок культури, фойє) Середня
050023 смт Копайгород вул.Центральна, 24, смт Копайгород, Барський р-н, Вінницька обл., 23053 (Будинок культури, зал) Середня
050024 с.Шипинки вул.Миру, 19, с.Шипинки, Барський р-н, Вінницька обл., 23056 (будинок культури, фойє) Середня
050025 с.Переліски, с.Шевченкове вул.Жовтнева, 44, с.Шевченкове, Барський р-н, Вінницька обл., 23055 (сільський клуб, актова зала) мала
050026 с.Українське вул.Жовтнева, 44, с.Українське, Барський р-н, Вінницька обл., 23053 (сільський клуб, фойє) мала
050027 с-ще Копай вул.Привокзальна, 9, с-ще Копай, Барський р-н, Вінницька обл., 23054 (селищний клуб, актова зала) мала
050028 с.Антонівка, с.Широке вул.Т.Шевченка, 32, с.Антонівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23014 (сільський клуб, актова зала) мала
050029 с.Глинянка вул.Волошкова, 48, с.Глинянка, Барський р-н, Вінницька обл., 23014 (школа, спортивна зала) мала
050030 с.Верхівка, с.Примощаниця вул.Святого Миколая, 23А, с.Верхівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23044 (будинок культури, актова зала) Середня
050031 с.Войнашівка, с.Пляцина вул.Привокзальна, 20, с-ще Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23007 (школа, спортивний зал) Середня
050032 с.Затоки, с.Каноницьке, с.Мирне вул.Соборна, 35, с.Мирне, Барський р-н, Вінницька обл., 23007 (будинок культури, актова зала) мала
050033 с.Міжлісся вул.Св.Михайла, 1, с.Міжлісся, Барський р-н, Вінницька обл., 23032 (будинок культури, актова зала) Середня
050034 с-ще Бар, с.Заможне вул.Привокзальна, 20, с-ще Бар, Барський р-н, Вінницька обл., 23007 (школа, їдальня) Середня
050035 с.Володіївці, с.Зелене вул.Центральна, 26, с.Володіївці, Барський р-н, Вінницька обл., 23054 (школа, фойє) мала
050036 с.Мар’янівка вул.Миру, 1, с.Мар’янівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23060 (будинок культури, актова зала) мала
050037 с.Гайове вул.Центральна, 20, с.Гайове, Барський р-н, Вінницька обл., 23012 (будинок культури, актова зала) мала
050038 с.Колосівка вул.Центральна, 38, с.Колосівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23012 (сільський клуб, актова зала) мала
050039 с-ще Івановецьке, с.Шпирки вул.Центральна, 2, с.Шпирки, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (сільський клуб, актова зала) мала
050040 с.Журавлівка вул.Шевченка, 1, с.Журавлівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23025 (будинок культури, актова зала) Середня
050041 с.Сеферівка вул.Шкільна, 16, с.Сеферівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23027 (школа, фойє) мала
050042 с.Буцні вул.Миру, 3, с.Буцні, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (сільський клуб, актова зала) мала
050043 с.Лядова, с.Пилипи вул.Зоряна, 12, с.Лядова, Барський р-н, Вінницька обл., 23043 (сільський клуб, актова зала) мала
050044 с.Іванівці, с.Шевченка вул.Центральна, 12, с.Іванівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23013 (будинок культури, актова зала) Середня
050045 с.Каришків вул.Центральна, 1В, с.Каришків, Барський р-н, Вінницька обл., 23062 (школа, спортивний зал) Середня
050046 с.Грабівці вул.Центральна, 19А, с.Грабівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23063 (сільський клуб, актова зала) мала
050047 с.Комарівці вул.Мирна, 5А, с.Комарівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23010 (будинок культури, актова зала) Середня
050048 с.Кузьминці вул.Івана Богослова, 7, с.Кузьминці, Барський р-н, Вінницька обл., 23040 (будинок культури, мала актова зала) мала
050049 с.Мартинівка вул.Центральна, 82, с.Мартинівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23000 (сільський клуб, актова зала) мала
050050 с.Голубівка вул.Тараса Шевченка, 29А, с.Голубівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23040 (сільський клуб, актова зала) мала
050051 с.Лісове вул.Центральна, 12, с.Лісове, Барський р-н, Вінницька обл., 23061 (сільський клуб, актова зала) мала
050052 с.Польове вул.Миру, 17, с.Польове, Барський р-н, Вінницька обл., 23061 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала
050053 с.Лука-Барська, с.Горяни, с.Зоряне, с.Квітка вул.Центральна, 13, с.Лука-Барська, Барський р-н, Вінницька обл., 23015 (будинок культури, малий зал) Середня
050054 с.Васютинці вул.Громадська, 21, с.Васютинці, Барський р-н, Вінницька обл., 23015 (сільський клуб, актова зала) мала
050055 с.Мальчівці вул.Соборна, 10, с.Мальчівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23034 (будинок культури, фойє) мала
050056 с.Степанки вул.Грушевського, 1А, с.Степанки, Барський р-н, Вінницька обл., 23035 (сільський клуб, актова зала) мала
050057 с.Маньківці, с.Мельники, с.Улянівка вул.Грушевського, 27А, с.Маньківці, Барський р-н, Вінницька обл., 23030 (будинок культури, фойє) Середня
050058 с.Матейків вул.Польова, 4, с.Матейків, Барський р-н, Вінницька обл., 23050 (школа, актова зала) Середня
050059 с.Мурашка, с.Павлівка, с.Трудолюбівка вул.Героїв, 2А, с.Трудолюбівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23050 (школа, актова зала) мала
050060 с.Митки вул.Привокзальна, 1, с.Митки, Барський р-н, Вінницька обл., 23036 (сільський клуб, фойє) Середня
050061 с.Киянівка вул.Травнева, 26Б, с.Киянівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23037 (сільський клуб, актова зала) мала
050062 с.Підлісний Ялтушків вул.Весняна, 3А, с.Підлісний Ялтушків, Барський р-н, Вінницька обл., 23043 (будинок культури, актова зала) мала
050063 с.Попівці вул.8 Березня, 7, с.Попівці, Барський р-н, Вінницька обл., 23051 (клуб консервного заводу, актова зала) Середня
050064 с.Верешки, с.Кошаринці вул.Центральна, 85, с.Кошаринці, Барський р-н, Вінницька обл., 23052 (будинок культури, актова зала) мала
050065 с.Супівка, с.Барок, с.Губачівка вул.Грушевського, 43, с.Супівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23045 (будинок культури,актова зала) мала
050066 с.Терешки вул.Шкільна, 7, с.Терешки, Барський р-н, Вінницька обл., 23027 (школа, фойє) Середня
050067 с.Гавришівка вул.Березина, 13А, с.Гавришівка, Барський р-н, Вінницька обл., 23027 (будинок культури, танцювальна зала) мала
050068 с.Семенки вул.Садова, 27, с.Семенки, Барський р-н, Вінницька обл., 23027 (сільський клуб, актова зала) мала
050069 с.Гулі вул.Центральна, 4, с.Гулі, Барський р-н, Вінницька обл., 23042 (будинок культури, малий зал) мала
050070 с.Слобода-Гулівська вул.Центральна, 23Б, с.Слобода-Гулівська, Барський р-н, Вінницька обл., 23042 (сільський клуб, актова зала) мала
050261 смт Браїлів – вул.Б.Хмельницького, вул.Івана Богуна, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.II Чайковського, пров.III Чайковського, пров.І Парковий, пров.ІІ Парковий, пров.ІІІ Парковий, пров.Кар’єрний, пров.Космонавтів, пров.Парковий, пров.Чайковського, тупик Верхній, тупик Івана Богуна, тупик Козацький, тупик Шкільний, блок-пост 1111 км, парк Чайковського, територія радгоспу вул.Чайковського, 18, смт Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
050262 смт Браїлів – вул.Гагаріна, вул.Гранітна, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Кільцева, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.М.Вовчок, вул.Миру, вул.Монастирська, вул.Ніколаєва, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Поповича, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Рівська, вул.Садова, вул.Симоненка, вул.Стуса, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–135; вул.Шевченка: 1–55; вул.8-Березня, пров.Гранітний, пров.І Гранітний, пров.ІІ Гранітний, пров.Кільцевий, пров.Л.Толстого, тупик I Центральний, тупик Лермонтова, тупик Партизанський, тупик Північний, тупик Толстого, тупик Юності, с-ще Володимирівка вул.Гагаріна, 4, смт Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130 (селищна рада, актовий зал, 2-й поверх) Середня
050263 смт Браїлів – вул.Будівельна, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Сковороди, вул.Цегельна, вул.Центральна: 136–342; вул.Шевченка: 56–178; пров.Заводський, пров.Л.Українки, пров.Шевченка, тупик II Центральний, тупик III Центральний, тупик Заводський, тупик Залізничний, тупик І Грушевського, тупик Молодіжний, тупик Робітничий, тупик Цегельний, територія цукрозаводу, с.Сьомаки – вул.Покровська: 1–15; вул.Юності вул.Островського, 1, смт Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
050264 с-ще Браїлів вул.Чайковського, 106, с-ще Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23130 (ТОВ "Кристал", актовий зал, 2-й поверх) мала
050265 с.Сьомаки – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Забаштанського, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Покровська: 16–175; вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Західний, пров.Сонячний, тупик Покровський, тупик Сонячний, тупик Шкільний вул.Покровська, 110, с.Сьомаки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23131 (сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх) мала
050266 с.Біликівці вул.Кругова, 20, с.Біликівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23133 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала
050267 с.Лопатинці вул.Кармелюківська, 15, с.Лопатинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23137 (сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх) мала
050268 с.Мартинівка вул.М.Яжука, 8, с.Мартинівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23134 (будинок культури МПД ДП "Укрспирт", обрядова зала, 1-й поверх) Середня
050269 с.Демидівка вул.Шкільна, 27, с.Демидівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23140 (сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх) Середня
050270 с.Могилівка пл.Перемоги, 1А, с.Могилівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23141 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050271 с.Дубова вул.Незалежності, 25, с.Дубова, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23110 (сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх) мала
050272 с.Жуківці, с.Петрівка вул.Центральна, 147, с.Жуківці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23143 (сільський будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх) Середня
050273 с.Сідава вул.Садова, 1А, с.Сідава, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23143 (сільський клуб, фойє, 2-й поверх) мала
050274 с.Щучинці вул.Одеська, 3, с.Щучинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23144 (сільський клуб, кімната зал, 1-й поверх) мала
050275 с.Ярошенка вул.Соборна, 38, с.Ярошенка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23144 (сільський клуб, кімната зал, 1-й поверх) мала
050276 с.Кам’яногірка вул.Кооперативна, 4, с.Кам’яногірка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23163 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала
050277 с.Олексіївка вул.Центральна, 66, с.Олексіївка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23163 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала
050278 с.Кармалюкове, с.Майдан-Головчинський вул.Центральна, 3, с.Кармалюкове, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23120 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх)
/
вул.Центральна, 5, с.Кармалюкове, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23120
Середня
050279 с.Петрані вул.Колгоспна, 4, с.Петрані, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23120 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала
050280 с.Кацмазів, с-ще Настасіївка вул.Миру, 1, с.Кацмазів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23153 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня
050281 с.Коростівці вул.Шевченка, 7, с.Коростівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23150 (сільська рада, зал засідань, 2-й поверх) мала
050282 с.Слобода-Носковецька вул.Б.Хмельницького, 11А, с.Слобода-Носковецька, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23151 (сільський клуб, танцювальний зал, 1-й поверх) мала
050283 с.Малі Коростівці вул.Лісова, 36, с.Малі Коростівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23150 (сільський клуб, танцювальний зал, 1-й поверх) мала
050284 с.Курилівці вул.Володимира Турця, 27, с.Курилівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23114 (школа, фойє, 1-й поверх) мала
050285 с-ще Василівка, с.Новоселиця вул.Вишнева, 30А, с.Новоселиця, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23114 (сільський клуб, танцювальний зал, 1-й поверх) мала
050286 с.Леляки вул.Центральна, 32, с.Леляки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23108 (сільська рада, зал засідань, 1-й поверх) Середня
050287 с.Мала Жмеринка вул.Леніна, 66, с.Мала Жмеринка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23109 (адмінбудинок ДП "Кастор", зал засідань, 1-й поверх) Середня
050288 с.Подільське вул.Зої Космодемянської, 44, с.Подільське, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23100 (сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх) мала
050289 с.Тартак вул.Вербівська, 1А, с.Тартак, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23100 (сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх) мала
050290 с.Лисогірка вул.Центральна, 7, с.Лисогірка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112 (сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх) мала
050291 с.Людавка вул.Шкільна, 5, с.Людавка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23132 (школа, актовий зал, 1-й поверх)
/
вул.Соборна, 60А, с.Людавка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23132
мала
050292 с.Лука-Мовчанська вул.Центральна, 5, с.Лука-Мовчанська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23155 (сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх) мала
050293 с.Гута-Мовчанська вул.Гагаріна, 13, с.Гута-Мовчанська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23155 (сільський клуб, зала клубу, 1-й поверх) мала
050294 с.Мовчани вул.Шевченка, 16, с.Мовчани, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23154 (сільська рада, фойє, 1-й поверх) мала
050295 с.Носківці, с.Демків вул.Центральна, 8, с.Носківці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23151 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050296 с.Олександрівка, с.Повал, с-ще Шевченкове просп.Шевченка, 9, с.Олександрівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23127 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050297 с.Кудіївці вул.Лесі Українки, 45, с.Кудіївці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23128 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050298 с.Потоки вул.Центральна, 13, с.Потоки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23142 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала
050299 с.Рижавка вул.Шевченка, 18, с.Рижавка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23142 (адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх) мала
050300 с.Почапинці, с.Слобода вул.Центральна, 2, с.Почапинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх)
/
вул.Садова, 1, с.Почапинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112
мала
050301 с.Зоринці вул.Травнева, 19, с.Зоринці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23112 (сільський клуб, зал клубу, 1-й поверх) мала
050302 с.Рів вул.Набережна, 78, с.Рів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23135 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050303 с.Межирів вул.Сербинівська, 60, с.Межирів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23136 (сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх) мала
050304 с.Северинівка, с-ще Матейкове вул.Грушевського, 31, с.Северинівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23126 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050305 с.Голубівка, с-ще Хатки вул.Центральна, 10, с.Голубівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23126 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала
050306 с.Сербинівці вул.Центральна, 60, с.Сербинівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23122 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
050307 с.Слобода-Межирівська вул.Центральна, 42, с.Слобода-Межирівська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23123 (сільський клуб, зал засідань, 1-й поверх) мала
050308 с.Станіславчик – вул.Горького, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Урицького, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Горького, пров.Калініна, пров.Шкільний, тупик Калініна вул.Центральна, 2, с.Станіславчик, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23160 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
050309 с.Станіславчик – вул.Жовтнева, вул.Комсомольська, вул.Космонавтів, вул.Крупської, вул.Мічуріна, вул.Островського, вул.Петровського, вул.Радянська, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, пров.Радянський, тупик Радянський, с-ще Травневе вул.Центральна, 4, с.Станіславчик, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23160 (сільський будинок культури, актовий зал, 1-й поверх) Середня
050310 с.Стодульці, с-ще Мельники вул.Залізнична, 3, с.Стодульці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23121 (сільський клуб, кімната клубу, 1-й поверх) мала
050311 с.Рожепи вул.Гагаріна, 6, с.Рожепи, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23121 (клуб-бібліотека, танцювальний зал, 1-й поверх) мала
050312 с.Тарасівка вул.Колгоспна, 109, с.Тарасівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23161 (сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх) мала
050313 с.Будьки вул.Центральна, 8, с.Будьки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23162 (школа, к. 1, 1-й поверх) мала
050314 с.Вознівці вул.Першотравнева, 20, с.Вознівці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23161 (сільський клуб-бібліотека, к.1, 1-й поверх) мала
050315 с.Телелинці, с.Варжинка вул.Центральна, 19, с.Телелинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23152 (сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх)
/
вул.Космонавтів, 1, с.Телелинці, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23152
мала
050316 с.Чернятин вул.Графа Львова, 14, с.Чернятин, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23124 (школа, актовий зал, 1-й поверх) Середня
050317 с.Слобода-Чернятинська вул.Лабоськіна, 24А, с.Слобода-Чернятинська, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23124 (сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх) мала
050318 с.Токарівка вул.Центральна, 36А, с.Токарівка, Жмеринський р-н, Вінницька обл., 23125 (сільський будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх) мала
050607 смт Літин – вул.Б.Хмельницького: 14–109; вул.Варави, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Героїв України, вул.Джерельна, вул.Дубовий Гай, вул.Калинова, вул.Кишинівська, вул.Красна, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Пирогова, вул.Привітна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Скали, вул.Сонячна, вул.Сосонське шосе, вул.Суворова, вул.Черняховського, пров.Вишневий, пров.Героїв України, пров.Калиновий, пров.Пирогова, пров.1-й Ватутіна, пров.2-й Б.Хмельницького: 2А–7, 13–79; пров.2-й Ватутіна вул.Б.Хмельницького, 17, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300 (школа №1, спортзал) Велика
050608 смт Літин – вул.Б.Хмельницького: 1–11; вул.Вінницька, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Д.Нечая, вул.Квіткова, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.О.Грабця, вул.Поштова, вул.Ринкова, вул.Соборна, вул.Чкалова, пров.Вінницький, пров.1-й Б.Хмельницького вул.Соборна, 44, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300 (школа №2, фойє) Середня
050609 смт Літин – вул.Волкова, вул.Дівоча, вул.Жовтнева, вул.І.Богуна, вул.Кармелюка, вул.Кобзаря, вул.Козацька, вул.Козачий вигін, вул.Колгоспна, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Яковчука, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Н.Курченко, вул.Новітня, вул.Паркова, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Пшеничного поля, вул.Світанкова, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Січових стрільців, вул.Суверена, вул.Трипільська, вул.Шевченка, пров.Водяний, пров.Зелений, пров.Кобзаря, пров.Л.Яковчука, пров.Трипільський вул.Кармелюка, 26, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300 (спорткомплекс, зал 2) Велика
050610 с.Багринівці – вул.Генерала Гандзюка, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка: 1–17; вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Стельмаха: 1–31; вул.Травнева, вул.Ушакова, вул.Центральна: 1–55; вул.Цимбалюка, пров.Сагайдачного, пров.Ушакова, пров.Ясний вул.Цимбалюка, 2, с.Багринівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22350 (будинок культури, зал) Середня
050611 с.Багринівці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Згарова, вул.Івана Франка: 18–22; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Набережна, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Стельмаха: 32–49; вул.Тичини, вул.Центральна: 57–140; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Тичини, пров.Чернишевського вул.Центральна, 102, с.Багринівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22350 (школа, зал) Середня
050612 с.Гончарівка вул.Щаслива, 13, с.Гончарівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22365 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
050613 с.Бірків вул.Гагаріна, 52, с.Бірків, Літинський р-н, Вінницька обл., 22352 (будинок культури, зал) мала
050614 с.Залужне, с.Кільянівка вул.Івана Богуна, 2А, с.Залужне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22356 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала
050615 с.Бруслинів вул.Миколи Короля, 26, с.Бруслинів, Літинський р-н, Вінницька обл., 22333 (школа, фойє) Середня
050616 с.Вербівка вул.Ювілейна, 29, с.Вербівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22334 (амбулаторія, к.1) мала
050617 с.Новоселиця вул.Першотравнева, 8, с.Новоселиця, Літинський р-н, Вінницька обл., 22335 (сільський клуб, фойє) мала
050618 с.Горбівці, с.Антонівка, с.Соколівка вул.Сонячна, 65, с.Горбівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22351 (сільська рада, зал) мала
050619 с.Вінниківці вул.Центральна, 12А, с.Вінниківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22355 (школа, фойє) мала
050621 с.Громадське вул.Центральна, 2А, с.Громадське, Літинський р-н, Вінницька обл., 22343 (школа, зал) мала
050622 с.Кусиківці вул.Шляхова, 3, с.Кусиківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22340 (сільський клуб, зал) мала
050623 с.Дашківці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 1–20; вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Центральна, вул.Ювілейна, пров.Василя Саїнчука, пров.Київський, пров.Комарова, пров.Пирогова, пров.Подільський, пров.Струміліна, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Центральна, 122, с.Дашківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22363 (школа, фойє) Середня
050624 с.Дашківці – вул.Грушевського: 23–108А; вул.Джерельна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Григоренка, вул.Кармелюка, вул.Набережна, вул.Стельмаха, вул.Урожайна, вул.Щаслива, пров.Вінницький, пров.Лермонтова, пров.Пушкіна, пров.Хліборобський вул.Центральна, 122, с.Дашківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22363 (школа, к.1) Середня
050625 с.Іскриня вул.Променева, 18А, с.Іскриня, Літинський р-н, Вінницька обл., 22366 (приміщення бібліотеки, фойє) мала
050626 с.Лукашівка вул.Хмельницьке шосе, 55Б, с.Лукашівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22364 (сільський клуб, фойє) Середня
050627 с.Дяківці вул.Центральна, 2, с.Дяківці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22341 (школа, спортзал) Середня
050628 с.Гавришівка вул.Богдана Хмельницького, 2, с.Гавришівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22339 (фельдшерський пункт, к.2) мала
050629 с.Журавне вул.Центральна, 32, с.Журавне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22325 (будинок культури, зал)
/
вул.Центральна, 27, с.Журавне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22325
Середня
050630 с.Олександрівка вул.Шкільна, 4, с.Олександрівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22326 (школа, к.2) мала
050631 с.Івча вул.Революційна, 33Б, с.Івча, Літинський р-н, Вінницька обл., 22332 (будинок культури, фойє) Середня
050632 с.Трибухи вул.Весняна, 13, с.Трибухи, Літинський р-н, Вінницька обл., 22368 (школа, фойє) мала
050633 с.Кожухів вул.Шляхова, 25, с.Кожухів, Літинський р-н, Вінницька обл., 22313 (будинок культури, фойє) Середня
050634 с-ще Красносілка, с.Лісне вул.Жовтнева, 30, с-ще Красносілка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22314 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
050635 с.Кулига вул.Шевченка, 81, с.Кулига, Літинський р-н, Вінницька обл., 22346 (сільський клуб, зал) мала
050636 с.Українка вул.Миру, 1Б, с.Українка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22348 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
050637 с.Літинка вул.Жовтнева, 20, с.Літинка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22342 (сільський клуб, зал) мала
050638 с.Яблунівка вул.Шевченка, 15, с.Яблунівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22349 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала
050639 с.Малинівка вул.Коцюбинського, 8А, с.Малинівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22360 (школа, зал) мала
050640 с.Балин вул.Шкільна, 1Б, с.Балин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22361 (сільський клуб, зал) мала
050641 с.Вишенька вул.Садова, 1, с.Вишенька, Літинський р-н, Вінницька обл., 22367 (сільський клуб, зал) мала
050642 с.Петрик вул.Центральна, 14А, с.Петрик, Літинський р-н, Вінницька обл., 22362 (школа, к.2) Середня
050643 с.Микулинці вул.Соборна, 21, с.Микулинці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22353 (сільський клуб, зал) мала
050644 с.Ріжок вул.Першотравнева, 28, с.Ріжок, Літинський р-н, Вінницька обл., 22370 (сільський клуб, зал) мала
050645 с.Осолинка вул.Шевченка, 1, с.Осолинка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22330 (сільський клуб, зал) мала
050646 с.Кам’янка вул.Трепова, 45, с.Кам’янка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22327 (фельдшерський пункт, к.2) мала
050647 с.Миколаївка вул.Хмельницького, 15, с.Миколаївка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22331 (сільський клуб, фойє) мала
050648 с.Пеньківка вул.Жовтнева, 81, с.Пеньківка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22336 (сільський клуб, фойє) Середня
050649 с.Бруслинівка вул.Згарська, 35, с.Бруслинівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22338 (школа, к.2) мала
050650 с.Підлісне вул.Лісна, 121А, с.Підлісне, Літинський р-н, Вінницька обл., 22337 (школа, к.2) мала
050651 с.Супрунів вул.Центральна, 77, с.Супрунів, Літинський р-н, Вінницька обл., 22324 (сільський клуб, зал) мала
050652 с.Селище вул.Центральна, 62/1, с.Селище, Літинський р-н, Вінницька обл., 22307 (сільська рада, к.2) Середня
050653 с.Садове вул.Івана Франка, 3, с.Садове, Літинський р-н, Вінницька обл., 22308 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Середня
050654 с.Сосни вул.Центральна, 1А, с.Сосни, Літинський р-н, Вінницька обл., 22344 (сільський клуб, актовий зал) Середня
050655 с.Городище вул.Подільська, 49, с.Городище, Літинський р-н, Вінницька обл., 22347 (сільський клуб,актовий зал) Середня
050656 с.Білозірка, с.Літинські Хутори вул.Молодіжна, 9, с.Літинські Хутори, Літинський р-н, Вінницька обл., 22345 (сільський клуб, зал) мала
050657 с.Теси вул.Першотравнева, 5, с.Теси, Літинський р-н, Вінницька обл., 22371 (сільська рада, зал) мала
050658 с.Іванівці вул.Садова, 30, с.Іванівці, Літинський р-н, Вінницька обл., 22311 (школа, фойє) мала
050659 с.Лука вул.Першотравнева, 9, с.Лука, Літинський р-н, Вінницька обл., 22359 (фельдшерський пункт, к.1) мала
050660 с.Осічок вул.Шевченка, 25, с.Осічок, Літинський р-н, Вінницька обл., 22318 (школа, к.1) мала
050661 с.Уладівка – вул.Березна, вул.Заводська, вул.Захисників Вітчизни, вул.Калинова, вул.Мала Поштова, вул.Миру, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Шкільна вул.Шкільна, 25, с.Уладівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22320 (школа, зал) Середня
050662 с.Уладівка – вул.Дорожна, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Шевченка вул.Миру, 2, с.Уладівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22320 (будинок культури, зал) Середня
050663 с.Уладівка – вул.Берегова, вул.Бугова, вул.Дубова, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Прибережна, вул.Юрія Поліщука вул.Юрія Поліщука, 3, с.Уладівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22320 (школа, к.2) мала
050664 с-ще Матяшівка вул.Ювілейна, 1, с-ще Матяшівка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22329 (контора лісництва, к.1) мала
050665 с.Уладівка – вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Першотравнева, с.Іванопіль вул.Каштанова, 15, с.Іванопіль, Літинський р-н, Вінницька обл., 22321 (школа, зал) Середня
050666 с.Пиківська Слобідка вул.Центральна, 6, с.Пиківська Слобідка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22328 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала
050667 с.Майдан-Бобрик вул.Корнійчука, 4, с.Майдан-Бобрик, Літинський р-н, Вінницька обл., 22309 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала
050668 с.Шевченка, с.Лисогірка, с.Медведівка вул.Шкільна, 1, с.Шевченка, Літинський р-н, Вінницька обл., 22312 (сільська рада, к.2) мала
051032 м.Гнівань – вул.Веселкова, вул.Витавська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Гулевич, вул.Довженка, вул.Загребельного, вул.Івана Богуна, вул.Клубна, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги: 1–177; вул.Пирогова, вул.Побузька: 1–22, 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 32, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 42–42А, 48, 50, 77–123; вул.Польова, вул.Рильського, вул.Садова, вул.Учительська, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Зв’язківців, пров.Маліновського, пров.Побузький, пров.1-й Перемоги вул.Витавська, 7, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (школа №3, спортивна зала) Середня
051033 м.Гнівань – вул.Перемоги: 178–219А; вул.Побузька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43–47, 49, 51–76; вул.Соборна: 1–30А; вул.Терешкової, пров.Соборний, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Геологічний, пров.2-й Геологічний вул.Терешкової, 43, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (дитячий навчальний заклад №2, група №1) Середня
051034 м.Гнівань – вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Подільська, вул.Соборна: 52, 54; вул.Яблунева вул.Подільська, 27, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (дитячий навчальний заклад №1, спортивна зала) Середня
051035 м.Гнівань – вул.Богдана Хмельницького, вул.Військова, вул.Гранітна, вул.Карпенка, вул.Комарова, вул.Курортна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Нечая, вул.Піддубного, вул.Соборна: 56, 58; вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Комарова, пров.Суворова, пров.2-й Комарова вул.Макаренка, 14, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (школа №1, хол) Велика
051036 м.Гнівань – вул.Академіка Корольова, вул.Григорія Сковороди, вул.Європейська: 1–34, 36, 38; вул.Затишна, вул.Квітнева, вул.Космонавтів, вул.Леонтовича, вул.Новобудов, вул.Слюсаренка, вул.Соборна: 32, 34, 36, 38–40, 44–46, 48, 50, 64–64А, 66, 74, 76–76А; вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Ярослава Мудрого: 1–21, 23, 25, 29; вул.Франка, 36, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (школа №2, хол) Середня
051037 м.Гнівань – вул.Вінницьке шосе, вул.Європейська: 35, 37, 39–87А; вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Привокзальна, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 31, 33, 35, 37, 41, 47, 49, 53, 55, 57, 59–63, 65, 67–73, 75, 78–102; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 22, 24–24А, 26–28А, 30–47; вул.1 Травня, пров.Сагайдачного вул.Соборна, 88, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (будинок культури, хол) Середня
051038 м.Гнівань – вул.Вапняра, вул.Винниченка, вул.Жмеринська, вул.Зоряна, вул.Марії Ковач, вул.Мічуріна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Телячука, вул.Цукровиків, вул.Ярошинського, пров.Зоряний вул.Марії Ковач, 1, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (Тиврівський РЦПМСП, зала засідань) Середня
051039 м.Гнівань – вул.Амосова, вул.Промислова, пров.Амосова вул.Промислова, 3, м.Гнівань, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23310 (клуб ВАТ"Гніванський завод спецзалізобетону", хол) Середня
051040 с.Грижинці вул.Подільська, 100, с.Грижинці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23315 (будинок культури, зал) Середня
051041 смт Сутиски – вул.Гейдена, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 1–32, 34, 36–40, 42–100; вул.Лесі Українки, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–102, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118, 124, 128, 130, 132, 134, 136–140, 142, 146; вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Соборна, 25, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320 (школа-інтернат, глядацька зала) Середня
051042 смт Сутиски – вул.Бугова, вул.Володимира Стеценка: 1–90, 92, 94, 96, 100, 102, 106, 108–110, 112, 114–116, 118, 122, 124, 126, 128–142; вул.Гагаріна: 4, 6, 8; вул.Леонтовича, вул.Маліновського, вул.Набережна, вул.Пирогова, пл.Перемоги, пров.Пирогова, просп.Перемоги просп.Перемоги, 21, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320 (селищна рада, зал засідань) Середня
051043 смт Сутиски – вул.Гагаріна: 3, 5, 7, 9; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Індустріальна, вул.Нагірна, вул.Садова вул.Єгоровича, 3, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320 (будинок культури, хол) Середня
051044 смт Сутиски – вул.Березнева, вул.Вінницька, вул.Володимира Стеценка: 91, 93, 95, 99, 101, 103–105, 107, 111, 113, 117, 119–121, 123, 125, 127, 144–210; вул.Жовтнева: 33, 35, 41, 102–116; вул.Зої Космодем’янської, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Робітнича, вул.Соборна: 103–105, 107, 109, 111, 113, 117, 119–121, 125–127, 129, 131, 133, 135, 141, 143–145, 147–312; просп.Перемоги, 2, смт Сутиски, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320 (Сутисківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, хол) Середня
051045 смт Тиврів – вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Злагоди: 2Г–24; вул.Кармелюка, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Тиверська: 42, 44–46, 48–48А, 52–60, 62, 64–107; вул.Щаслива, пров.Терешкової вул.Тиверська, 36, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300 (лікарня, хол) Середня
051046 смт Тиврів – вул.Благовіщенська, вул.Боголюбівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружня, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.К.Андрійчука, вул.Л.Ратушної, вул.Л.Українки, вул.Маліновського, вул.Мирна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Українська, пров.Маліновського вул.Тиверська, 49, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300 (будинок культури, хол) Середня
051047 смт Тиврів – вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Д.Нечая, вул.Забужжя, вул.Зоряна, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Леонтовича, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Стеценка, вул.Тиверська: 2–39, 43, 47, 51, 61, 63; вул.Чорногоранська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Тиверська, 20, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300 (школа, хол) Середня
051048 смт Тиврів – вул.Злагоди: 2; вул.Злагоди, 2, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300 (будинок-інтернат геріатричного профілю, клуб) мала
051049 с.Бушинка, с-ще Гута-Бушинська вул.Івана Богуна, 92, с.Бушинка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23345 (будинок культури, зал обрядових послуг) мала
051051 с.Василівка – вул.Вишнева, вул.Горянська, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Зарванка вул.Шкільна, 25, с.Василівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23303 (будинок культури, хол) мала
051052 с.Василівка – вул.Весняна, вул.Коцюбинського, с.Курники, с.Майдан вул.Шварцмана, 19, с.Курники, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23303 (сільський клуб, зал) мала
051053 с.Велика Вулига – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Соборна: 1–15, 19, 21, 23; вул.Терешкової, вул.Шевченка вул.Терешкової, 74, с.Велика Вулига, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23355 (будинок культури, хол) мала
051054 с.Велика Вулига – вул.Березівка, вул.Варшава, вул.Вишнева, вул.Коцюбинського, вул.Польова, вул.Соборна: 16–18, 20, 22, 24–40; вул.Травнева вул.Травнева, 2, с.Велика Вулига, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23355 (будинок культури, приміщення для засідань) мала
051055 с.Ворошилівка вул.Центральна, 26А, с.Ворошилівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23323 (сільський клуб, приміщення для засідань) Середня
051056 с.Борсків вул.Анатолія Пачевського, 23А, с.Борсків, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23320 (сільський клуб, глядацька зала) мала
051057 с.Маянів вул.Шкільна, 17А, с.Маянів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23324 (школа, каб.3) мала
051058 с.Гришівці вул.Центральна, 37, с.Гришівці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23327 (зала сільського клубу) мала
051059 с.Кобелецьке вул.Д.Нечая, 2, с.Кобелецьке, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23327 (сільський клуб, зала) мала
051060 с.Дзвониха вул.Маліновського, 7, с.Дзвониха, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23305 (будинок культури, приміщеня для засідань) мала
051061 с.Довгополівка вул.Першотравнева, 4А, с.Довгополівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23331 (школа, каб.2) мала
051062 с.Кліщів вул.П.Мирного, 2Б, с.Кліщів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23300 (фельдшерський пункт, зал) мала
051063 с.Жахнівка вул.Молодіжна, 22, с.Жахнівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23350 (будинок культури, мала зала) мала
051064 с.Івонівці вул.Сонячна, 22, с.Івонівці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23351 (сільський клуб, зала) мала
051065 с.Онитківці вул.Незалежності, 32, с.Онитківці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23350 (фельдшерський пункт, хол) мала
051066 с.Іванківці вул.Дружби, 1А, с.Іванківці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23326 (сільський клуб, зал) мала
051067 с.Колюхів вул.1 Травня, 24, с.Колюхів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23306 (сільський клуб, зал) мала
051068 с.Канава вул.Молодіжна, 42, с.Канава, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23306 (фельдшерський пункт, оглядовий кабінет) мала
051069 с.Соколинці вул.Миру, 28, с.Соколинці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23306 (фельдшерський пункт, оглядовий кабінет) мала
051070 с.Краснянка, с.Дубина, с.Круги вул.Миру, 46, с.Краснянка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23343 (школа, каб.3) мала
051072 с.Мала Вулига, с.Підлісівка, с.Польова Слобідка вул.Миру, 4, с.Мала Вулига, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23353 (сільський клуб, хол) мала
051073 с.Рогізна вул.Шевченка, 74, с.Рогізна, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23353 (сільський клуб, кабінет завідуючого) мала
051074 с.Марківка вул.Набережна, 4, с.Марківка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23333 (сільський клуб, хол) мала
051075 с.Кальнишівка вул.50-років Перемоги, 58, с.Кальнишівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23333 (фельдшерський пункт, зал) мала
051076 с.Федорівка вул.Шевченка, 38, с.Федорівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23333 (фельдшерський пункт, каб.2) мала
051077 с.Нове Місто, с.Іскрівка вул.Коцюбинського, 30А, с.Нове Місто, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23341 (бібліотека, зал) Середня
051078 с.Красне вул.Базарна, 49А, с.Красне, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23342 (школа, приміщення для засідань) Середня
051079 с.Пилява вул.Гоголя, 3, с.Пилява, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23330 (ЗОШ І-ІІ ст., спортивна зала) Середня
051080 с.Рахни-Польові вул.Лесі Українки, 6, с.Рахни-Польові, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23352 (будинок культури, зала) мала
051081 с.Пирогів вул.Грушевського, 1А, с.Пирогів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23352 (школа, каб.1) мала
051082 с.Селище вул.Дмитрівська, 41, с.Селище, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23316 (будинок культури, приміщення для засідань) Велика
051083 с.Урожайне вул.Шевченка, 43В, с.Урожайне, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23316 (сільський клуб, зал) мала
051084 с.Сліди вул.Молодіжна, 18, с.Сліди, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23346 (школа, спортивний зал) мала
051085 с.Строїнці вул.Мічуріна, 8, с.Строїнці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23340 (будинок культури, малий зал) Середня
051086 с.Тростянець – вул.Андрійчука, вул.Латанецька, вул.Перемоги вул.Андрійчука, 70, с.Тростянець, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23332 (будинок культури, зал) мала
051087 с.Тростянець – вул.Богуна, вул.Д.Нечая, вул.Жовтнева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Травнева, вул.Шевченка вул.Жовтнева, 73А, с.Тростянець, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23332 (сільський будинок культури, хол) Середня
051088 с.Уяринці вул.Миру, 1, с.Уяринці, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23344 (будинок культури, малий зал) мала
051089 с.Черемошне вул.Шкільна, 15А, с.Черемошне, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23325 (будинок культури, зал) мала
051090 с.Шендерів, с.Потуш вул.Жовтнева, 11, с.Шендерів, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23334 (сільський клуб, зал) мала
051092 с.Шершні, с.Гута-Шершнівська вул.Миру, 2, с.Шершні, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23304 (сільський клуб, зал) Середня
051093 с.Яришівка вул.Шкільна, 1, с.Яришівка, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23317 (школа, хол) Середня
051094 с.Лани, с.Студениця вул.Дружби, 28А, с.Лани, Тиврівський р-н, Вінницька обл., 23317 (сільський клуб, зала) мала
051591 м.Жмеринка – вул.Асмолова, вул.Горєлова, вул.Залізнична, вул.Квітнева, вул.Магістральна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Революції Гідності, вул.Різдвяна, вул.Червона, вул.Шекінська: 1–8А, 10, 12, 14, 16–16/2, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–50В, 52; вул.8-го Березня, пров.Мельника, пров.Орловський, пров.Червоний, тупик Заводський, тупик Лікарняний вул.Магістральна, 24, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (приміщення кафе "Круїз", банкетна зала) Велика
051592 м.Жмеринка – вул.Бабаджаняна, вул.Комарова, вул.Мечнікова, вул.Продовольча, вул.Тунельна, пров.Бабаджаняна, пров.Прийомний, пров.Травневий, тупик Бабаджаняна, тупик Прийомний, тупик Тунельний вул.Ударника, 3, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (школа № 6, спортивний зал) Велика
051593 м.Жмеринка – вул.Ватутіна, вул.Гавришко, вул.Злагоди, вул.Калинова, вул.Кобринця, вул.Крилова, вул.Перемоги, вул.Пестеля, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Рилєєва, вул.Ударника, вул.Урожайна, вул.Чайковського, вул.Черняхівського, вул.Шекінська: 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35В, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53–204; пров.Пестеля, пров.Ударника, тупик Західний, тупик Межирівська будка, тупик Межирівський вул.Ударника, 3, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (школа № 6, актова зала) Велика
051594 м.Жмеринка – вул.Барляєва, вул.Будівельників, вул.І.Богуна, вул.Левицького, вул.Л.Чайкіної, вул.М.Вовчка, вул.Михайла Вербицького, вул.Недєліна, вул.Подільська, вул.Пост-Подільський, вул.151-ї стрілецької дивізії, тупик КМС-79, тупик Левицького, тупик Подільський, тупик Пост-Подільський вул.Барляєва, 2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (ТОВ "Зернолія", актова зала) Велика
051595 м.Жмеринка – вул.Відродження, вул.З.Космодем’янської: 41–88; вул.Кармалюка: 40–82Б; вул.Кутузова: 60–149; вул.Миколи Леонтовича, вул.Миру: 33–110; вул.Незалежності, вул.Патріотична, вул.Свободи: 60–191; вул.Сільськогосподарська, вул.Солідарності: 60–145А; вул.Тичини, вул.Українського Козацтва, вул.Фестивальна, вул.Щаслива: 60–149; вул.40 років Перемоги, пров.Вербний, пров.Гончарова, пров.Достоєвського, пров.Камкамідзе, пров.Квітучий, пров.Корчовий, пров.Маслюка, пров.Миколаївський, пров.Стахановський, пров.Тургенєва вул.Свободи, 169, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (РП "Агромаш", кабінет керуючого) Велика
051596 м.Жмеринка – вул.Василя Хмелюка, вул.Генерала Заболотного, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гімназичний спуск, вул.Глінки, вул.Горіхова, вул.Долинська, вул.Західна, вул.З.Космодем’янської: 1–40; вул.Кармалюка: 1–39А; вул.Карпінського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова: 1–59; вул.Литвиненко, вул.Львівська, вул.Миру: 1–32; вул.Могилівська, вул.Примакова, вул.Птахіна, вул.Рибалко, вул.Рильського, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Свободи: 1–59; вул.Солідарності: 1–59; вул.Сосюри, вул.Чкалова, вул.Шевченко: 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88–131; вул.Щаслива: 1–59; вул.Ясна, пров.Артилерійський, пров.Батумський, пров.Військовий, пров.Долинський, пров.Карпінського, пров.К.Лібкнехта, пров.Коцюбинського, пров.Миру, пров.Птахіна, пров.Ромський, пров.Смолича, пров.Стрілецький, пров.Уральський, пров.Шевченко, пров.Щедріна, пров.Щорса, тупик Маяковського, тупик Мічуріна вул.Коцюбинського, 39, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (школа № 1, їдальня) Велика
051597 м.Жмеринка – вул.Героїв Афганістану, вул.Демократична, вул.Деповська, вул.Козицького, вул.Короленко, вул.Костьольна, вул.Лермонтова, вул.Л.Толстого, вул.Образцова, вул.Одеська: 7, 9–9А, 11, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37–45, 51–51А, 55–85А; вул.Січових Стрільців, вул.Спускна, вул.Старопоштова, вул.Франко: 2–64; вул.Шевченко: 4–71, 73, 75–75А, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85, 87; тупик Одеський вул.Б.Хмельницького, 1, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (будинок науки та техніки, танцювальний зал) Велика
051598 м.Жмеринка – вул.Гастелло, вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Івана Поліщука, вул.Кошового, вул.Кривоноса, вул.Медична, вул.Менделєєва, вул.Одеська: 8, 10, 12–16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 46, 52, 87–1125км; вул.Паркова, вул.Суворова, вул.Франко: 66–138; вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, пров.Франко, тупик Менделєєва вул.Добролюбова, 2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (поліклінніка, хол) Велика
051599 м.Жмеринка – вул.Анатолія Базилевича, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Коноваленко, вул.Котляревського, вул.Лісова, вул.Л.Ратушної, вул.Медова, вул.Москаленко, вул.Переяславська, вул.Профспілкова, вул.Цілинна, пров.Городній, пров.Москаленко, пров.Огородній, пров.Петрівський 1, пров.Петрівський 2, пров.Петрівський 3, пров.Петровського, пров.Санітарний, пров.Учбовий, пров.1-й Лісовий, пров.2-й Лісовий, проїзд Анатолія Базилевича вул.В’ячеслава Чорновола, 12, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (психоневрологічний інтернат, приміщення клубу) Середня
051600 м.Жмеринка – вул.Вітчизняна, вул.В.Мельнична, вул.В.Трудова, вул.Доватора: 60–125; вул.Зоряна, вул.Купріна, вул.Леоніда Полянського: 32–77; вул.Мельнична: 60–97; вул.Некрасова, вул.Н.Трудова, вул.Озерна, вул.Порика, вул.Проїзна, вул.Слав’янська, вул.Соборна: 13–108; вул.Стрілецька, пров.Богдана Ступки, пров.В. Сокирка, пров.Вінницький, пров.Вітчизняний, пров.Вузький, пров.Левченко, пров.Лютневий, пров.Молодогвардійський, пров.Партизанський, пров.Перекопський, пров.Польовий, тупик Кривий, тупик Молодогвардійський, тупик Овражний пров.Лютневий, 3, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (школа №3, спортивний зал) Велика
051601 м.Жмеринка – вул.Народна, вул.Павлова, вул.Соборна: 1–12; пров.Гвардійський, пров.Гоголя, пров.Народний вул.Центральна, 2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (школа-ліцей, спортивний зал) Велика
051602 м.Жмеринка – вул.Валерія Брезденюка, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Доватора: 1–59; вул.Єдності, вул.Зарічна, вул.Казкова, вул.Крайня, вул.Леляцька, вул.Леоніда Полянського: 1–31; вул.Мельнична: 1–59; вул.Михайла Грушевського: 1–41, 43; вул.Сідавська, вул.Сімонова, вул.Сонячна, вул.Транспортна, вул.Чехова, пров.Абрикосовий, пров.Вилинського, пров.Вишневий, пров.Кожевний, пров.Криничний, пров.Левадний, пров.Л.Українки, пров.Сідавський, пров.Цегельний вул.Михайла Грушевського, 7/2, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (центр позашкільної роботи,танцювальна зала) Велика
051603 м.Жмеринка – вул.Архітектора Журавського, вул.Базарна, вул.Б.Олійника, вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Київська: 1А–15, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32А, 34–44; вул.Національна, вул.Остапа Вишні, вул.Пушкіна, вул.Тімірязєва, вул.Центральна, пров.Базарний, пров.Затишний, пров.Хлібний вул.Київська, 1, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (школа №4, спортивний зал) Середня
051604 м.Жмеринка – вул.В.Базарна, вул.Володимира Вовкодава, вул.Володимира Забаштанського, вул.Кашевича, вул.Київська: 17, 19, 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58; вул.Ломоносова, вул.Михайла Грушевського: 42, 44–82; вул.Н.Базарна, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Українська, вул.Училищна, вул.22-го Січня, пл.Базарна, пров.В.Базарний, пров.Веселий, пров.Краснодонський, пров.Леваневського, пров.Мокрий, пров.Оборонний, пров.Орджонікідзе, пров.Садовий, пров.Училищний, пров.Шкільний, тупик Веселий, тупик Дарвіна, тупик Київський, тупик Леваневського, тупик Орджонікідзе вул.Училищна, 9, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (Приміщення центру надання адміністративних послуг, спортивний зал, 2 поверх) Середня
051605 м.Жмеринка – вул.Визволення, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гришина, вул.Декабристів, вул.Довженка, вул.Київська: 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55В, 60–284; вул.Матросова, вул.Миколи Борецького, вул.О.Кобилянської, вул.Осіпенко, вул.Плеханова, вул.Подвласова, вул.Степана Руданського, вул.Чигоріна, вул.Чумацька, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Довженко, пров.Матросова, пров.Осіпенко, пров.Подвласова, пров.Степана Руданського, проїзд Київський, тупик Кобилянської, тупик Матросова вул.Київська, 115, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (Жмеринське АТП-10512, зал для засідань) Велика
051606 м.Жмеринка – вул.Братерства, вул.Василя Стуса, вул.Вознесенська, вул.Героїв АТО, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби, вул.Єсеніна, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Кобзарів, вул.Космонавтів, вул.Механізаторів, вул.Нова, пров.Василя Стуса, пров.Героїв АТО, пров.Єсеніна, пров.Липневий, пров.Малиновий, тупик Василя Стуса, тупик Космонавтів, тупик Тихий вул.Космонавтів, 124, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 (приміщення колишньої бібліотеки, зал) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
050071 Комунальне некомерційне підприємство "Барська центральна районна лікарня" Барської районної ради вул.Каштанова, 34, м.Бар, Вінницька обл., 23000 Мала
050669 Літинська центральна районна лікарня вул.Пирогова, 17, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300 Мала
050670 Державна установа "Літинська виправна колонія (№123)" пров.2-й Б.Хмельницького, 9А, смт Літин, Літинський р-н, Вінницька обл., 22300 Мала
051607 Комунальна установа "Жмеринська центральна районна лікарня" вул.Київська, 288, м.Жмеринка, Вінницька обл., 23100 Мала