Вінницька область - одномандатний виборчий округ №15

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Мурованокуриловецької РДА

49

Відділ ведення ДРВ апарату Томашпільської РДА

34

Відділ ведення ДРВ апарату Тульчинської РДА

45

Відділ ведення ДРВ апарату Чернівецької РДА

35

Відділ ведення ДРВ апарату Шаргородської РДА

51

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
050721 с.Бахтин вул.40-річчя Перемоги, 22, с.Бахтин, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412 (сільський будинок культури, приміщення для засідань) мала

050722 с.Бахтинок вул.Кооперативна, 7, с.Бахтинок, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412 (бібліотека, каб.1) мала

050723 с.Воронівці вул.Яблунева, 9, с.Воронівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412 (сільський клуб-бібліотека, сцена, глядацька зала) мала

050724 с.Новосілка вул.Коцюбинського, 7, с.Новосілка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412 (сільський клуб, глядацька зала) мала

050725 с.Вербовець вул.Гагаріна, 9, с.Вербовець, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23420 (сільський будинок культури, обрядова кімната) мала

050726 с.Виноградне вул.Головна, 5, с.Виноградне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23421 (сільський клуб, глядацька зала) мала

050727 с.Вищеольчедаїв – вул.Вишнева, вул.Жовтнева: 1–40; вул.Івана Франка, вул.Ковальського, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Невідомого солдата, вул.Польова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, пров.Сонячний вул.Жовтнева, 4, с.Вищеольчедаїв, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23432 (школа, вестибюль) Середня

050728 с.Вищеольчедаїв – вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Жовтнева: 41–96; вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Романа Коваля, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.Ярова, пров.Жовтневий, пров.Молодіжний, пров.Український пров.Український, 3, с.Вищеольчедаїв, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23432 (лікарня, коридор, каб.1, каб.2) Середня

050729 с.Галайківці вул.Центральна, 2, с.Галайківці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23423 (дозвіллєвий центр, зал для дискотек) Середня

050730 с.Володимирівка вул.Головна, 25, с.Володимирівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23423 (сільський клуб, глядацька зала) мала

050731 с.Дерешова вул.Молодіжна, 3, с.Дерешова, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23414 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

050732 с.Долиняни вул.Вінницька, 1, с.Долиняни, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23415 (сільський клуб-бібліотека, кімната гурткової роботи) мала

050733 с.Кривохижинці вул.Т.Г.Шевченка, 14, с.Кривохижинці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23416 (сільський клуб-бібліотека, бібліотека) мала

050734 с.Жван, с.Кукурівка вул.Соборна, 1, с.Жван, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23424 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

050735 с.Конищів вул.Соборна, 23, с.Конищів, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23410 (сільська рада, зал засідань) Середня

050736 с.Знаменівка вул.Соборна, 18, с.Знаменівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23410 (сільський клуб-бібліотека, зал) мала

050737 с.Ягідне вул.Федора Коновалюка, 54, с.Ягідне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23410 (сільський клуб-бібліотека, бібліотека, зал) мала

050738 с.Котюжани, с.Блакитне, с.Вільшанка вул.Центральна, 32, с.Котюжани, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23440 (школа, вестибюль) Середня

050739 с.Курашівці вул.Миру, 82, с.Курашівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23430 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

050740 с.Балківка, с-ще Дігтярка, с.Посухів вул.Лесі Українки, 16, с.Посухів, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23431 (сільський клуб, сцена, глядацька зала) мала

050741 с.Лучинець вул.Соборна, 5, с.Лучинець, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23453 (сільська рада, зала засідань) мала

050742 с.Лучинчик, с.Глибока Долина вул.Шкільна, 1, с.Лучинчик, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23452 (сільський будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Соборна, 26, с.Лучинчик, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23452
Середня

050743 с.Михайлівці, с.Красне, с-ще Яр вул.Центральна, 36, с.Михайлівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23411 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

050744 с.Морозівка вул.Шкільна, 18, с.Морозівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23433 (школа, коридор) мала

050745 смт Муровані Курилівці – вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Вербна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Житня, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Мирна, вул.Невського, вул.Подільська, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Соборна: 2–52, 58, 60, 64; вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Тіниста, вул.Юності, вул.Ярова, вул.8-го Березня вул.Соборна, 72, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400 (школа №2, спортивний зал) Середня

050746 смт Муровані Курилівці – вул.Базарна, вул.Героїв Майдану, вул.Демократична, вул.Ентузіастів, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Польова, вул.Соборна: 53–55, 59, 61–63, 65–141, 144, 146, 148–150, 152–158; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.500-річчя селища, пров.Героїв Майдану вул.Соборна, 78, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400 (районний будинок культури, картинна галерея) Велика

050747 смт Муровані Курилівці – вул.Ветеранів війни, вул.Горенчука, вул.Жовтнева, вул.Молодіжна, вул.О.Кошового, вул.Пирогова, вул.Проектна, вул.Пушкіна, вул.Світанкова, вул.Соборна: 143, 145, 147, 151, 160–204; вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, пров.Жовтневий, пров.Тімірязєва вул.О.Кошового, 2, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400 (школа-гімназія №1, коридор) Середня

050748 с.Наддністрянське вул.Рачкевич, 91, с.Наддністрянське, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23422 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

050749 с.Немерче, с-ще Кукавка, с-ще Немерче, с.Струсове вул.Гагаріна, 28, с.Немерче, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23450 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

050750 с.Вінож, с.Кам’янецькі Хутори вул.Шевченка, 1, с.Вінож, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23450 (сільський клуб-бібліотека, хол) мала

050751 с.Обухів, с-ще Котюжани, с-ще Малий Обухів вул.Шкільна, 13, с.Обухів, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23441 (школа, актова зала) Середня

050752 с.Берлядка вул.Покровська, 31, с.Берлядка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23441 (сільський клуб, глядацька зала) мала

050753 с.Привітне вул.Соборна, 33, с.Привітне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23443 (ДНЗ "Сонечко" (колишня школа), їдальня) мала

050754 с.Петримани вул.40-річчя Перемоги, 1, с.Петримани, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23413 (сільський клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

050755 с.Житники вул.Шевченка, 25, с.Житники, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23413 (сільський клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

050756 с-ще Золотогірка, с-ще Свидова вул.Київська, 6, с-ще Свидова, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23413 (фельдшерсько-акушерський пункт, коридор) мала

050757 с.Плоске – вул.Ганни Чубач: 1–33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49–55; вул.Жовтнева, вул.Зарічна: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 68–88; вул.Затишна, вул.Київська: 1–4, 6–34; вул.Коцюбинського, вул.Сонячна вул.Коцюбинського, 4, с.Плоске, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23454 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

050758 с.Плоске – вул.Ганни Чубач: 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 57; вул.Зарічна: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–66; вул.Київська: 5, 36–40; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги вул.Шевченка, 2, с.Плоске, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23454 (сільський клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

050759 с.Попелюхи вул.Шевченка, 41, с.Попелюхи, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23434 (сільський клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

050760 с.Біляни вул.Михайлівська, 5, с.Біляни, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23434 (сільський клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

050761 с.Рівне вул.Ганни Чубач, 4, с.Рівне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23425 (сільський будинок культури, приміщення для засідань) Середня

050762 с.Нишівці вул.Каденюка, 1, с.Нишівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23426 (сільський клуб-бібліотека, бібліотека) мала

050763 с.Роздолівка вул.Центральна, 15, с.Роздолівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23406 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

050764 с.Дружба вул.Київська, 40, с.Дружба, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23407 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

050765 с.Перекоринці вул.Соборна, 14, с.Перекоринці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23406 (колишня школа, спортивний зал) мала

050766 с.Снітків, с.Рясне вул.Шевченка, 59, с.Снітків, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23417 (сільський будинок культури, вестибюль) мала

050767 с.Степанки вул.Миру, 4, с.Степанки, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23444 (сільський клуб-бібліотека, глядацька зала) мала

050768 с.Горай вул.Соборна, 6, с.Горай, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23444 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова) мала

051095 смт Томашпіль – вул.Андрія Малишка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Ігоря Гаврилюка: 2–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Квіткова, вул.Кирила Стеценка, вул.Криворучка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миколи Леонтовича, вул.Робітничо-Селянська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.1-Травня, пл.Тараса Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Лесі Українки, пров.Миколи Леонтовича, пров.Черняхівського, пров.1-Травня вул.Черняховського, 5, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200 (районний будинок культури, зал) Велика

051096 смт Томашпіль – вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Робітнича, пров.Івана Франка вул.Ігоря Гаврилюка, 6, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200 (районна дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал) Середня

051097 смт Томашпіль – вул.Білянська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Грушевського, вул.Ігоря Гаврилюка: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 104–166; вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Нагірна, вул.Солов’їна, вул.Томашпільська, вул.Хуторянського, вул.Щаслива, вул.40-річчя Перемоги, пров.Лермонтова, пров.Солов’їний, пров.Чапаєва, пров.Щасливий, с-ще Горишківське вул.Ігоря Гаврилюка, 105, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200 (районна санітарно-епідеміологічна станція, зал засідань) Середня

051098 смт Вапнярка – вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Кадука, вул.Кленова, вул.Косарєва, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Криворучка, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 142, 144, 146, 148–268; вул.Островського: 3–8, 12; вул.Пилипа Орлика, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Привокзальна: 22, 24–28, 30; вул.Садова, вул.Степова, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Лісовий, пров.Чехова вул.Островського, 2, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240 (школа №1, актовий зал) Велика

051099 смт Вапнярка – вул.Анатолія Колотія, вул.Барвінкова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вапнярська, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Каденюка, вул.Київська, вул.Кутузова, вул.Льва Толстого, вул.Молодіжна, вул.Островського: 9, 13–53; вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Пожарського, вул.Привокзальна: 32–34, 59; вул.Робітнича, вул.Стадіонна, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.Щаслива, підстанція вул.Гагаріна, 6, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240 (будинок культури, фойє) Середня

051100 смт Вапнярка – вул.Горького, вул.Дем’яна Бєдного, вул.Європейська, вул.Інтернаціональна, вул.Килавчука, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Небесної сотні, вул.Незалежності: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–141, 143, 145, 147; вул.Привокзальна: 3–20, 23, 29, 35; вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Суворова, пров.Чайковського, пров.Шевченка вул.Шевченка, 56, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240 (школа №2, актовий зал) Середня

051101 смт Вапнярка – вул.Авіаторів, вул.Дачна, вул.Житня, вул.Івана Кожедуба, вул.Лесі Українки, вул.Менделєєва, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Незалежності: 1, 3–3А, 5, 7, 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Переможців, вул.Соснова, вул.Терешкової, вул.Титова, вул.Ярова, пров.Лесі Українки, БОС вул.Авіаторів, 145, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240 (школа №3, фойє) Середня

051102 с.Антонівка вул.Миру, 60, с.Антонівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24213 (будинок культури, зал) Середня

051103 с.Велика Русава вул.Центральна, 13, с.Велика Русава, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24210 (будинок культури, фойє) Середня

051104 с.Вербова вул.Черняховського, 18, с.Вербова, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24246 (Будинок культури, зал) мала

051105 с.Вила вул.Молодіжна, 24, с.Вила, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24214 (будинок культури, зал) Середня

051106 с.Високе вул.Героїв Майдану, 47, с.Високе, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24247 (будинок культури, зал) Середня

051107 с.Гнатків, с.Русава вул.Лесі Українки, 13, с.Гнатків, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24232 (будинок культури, фойє) Середня

051108 с.Горишківка вул.Центральна, 75, с.Горишківка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24221 (вул. Центральна,75) мала

051109 с.Жолоби вул.Нагірняка, 2, с.Жолоби, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24224 (будинок культури, зал) мала

051110 с.Кислицьке вул.Центральна, 87, с.Кислицьке, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24226 (будинок культури, зал) мала

051111 с.Колоденка вул.Центральна, 56В, с.Колоденка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24245 (клуб-бібліотека, зал) мала

051112 с.Комаргород, с-ще Комаргородське вул.Соборна, 62, с.Комаргород, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24225 (будинок культури, зал) Середня

051113 с.Липівка вул.Героїв Майдану, 3, с.Липівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24205 (будинок культури, зал) Середня

051114 с.Яришівка вул.Івана Орлика, 1, с.Яришівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24206 (будинок культури, фойє) Середня

051115 с.Марківка вул.Шкільна, 45, с.Марківка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24248 (вул. Шкільна,45) мала

051116 с.Антопіль вул.Молодіжна, 6, с.Антопіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24249 (клуб-бібліотека, зал) мала

051117 с.Нетребівка вул.Миру, 1, с.Нетребівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24233 (будинок культури, зал) мала

051118 с.Олександрівка, с.Благодатне, с.Забіляни вул.Пшеничнюка, 11, с.Олександрівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24220 (будинок культури, зал) мала

051119 с.Паланка, с.Касянівка вул.Дребота, 11, с.Паланка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24222 (будинок культури, фойє) мала

051120 с.Вапнярки вул.Маяковського, 1, с.Вапнярки, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24227 (школа, фойє) мала

051121 с.Пеньківка вул.Комсомольська, 35, с.Пеньківка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24211 (будинок культури, зал) мала

051122 с.Пилипи-Борівські вул.Партизанська, 10, с.Пилипи-Борівські, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24215 (сільська рада, зал засідань) мала

051123 с.Калинка вул.Вадима Тарабанова, 82, с.Калинка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24216 (дитячий садок, актовий зал) мала

051124 с.Ракова вул.Центральна, 115, с.Ракова, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24262 (Будинок культури, фойє) Середня

051125 с.Рожнятівка вул.Миру, 102, с.Рожнятівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24212 (школа, актовий зал) Середня

051126 с.Стіна вул.Тараса Шевченка, 58, с.Стіна, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24231 (Будинок культури, зал) Середня

051127 с.Яланець вул.Соборна, 1, с.Яланець, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24234 (школа, хол) Середня

051165 м.Тульчин – вул.Академіка Малиновського, вул.Богдана Хмельницького, вул.Воз’єднання, вул.Воїна-афганця Олександра Подоляна, вул.Ганжі, вул.Декабристів, вул.Джерельна, вул.Добролюбова, вул.Жуковського, вул.Івана Богуна, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Каштанова, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Маланівська, вул.Мечнікова, вул.Миколи Лисенка, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Ольги Копайгородської, вул.Павла Тичини, вул.Перова, вул.Пестеля, вул.Петра Захарова, вул.Петра Калнишевського, вул.Південна, вул.Польова, вул.Романа Чайковського, вул.Торгова, вул.Черняховського, вул.Юліуша Словацького, пров.Кармелюка, пров.Льва Толстого, пров.Мечнікова, пров.Некрасова, пров.Олеся Гончара, пров.Павла Чубинського, пров.Рилєєва, пров.Робітничий, пров.Романа Чайковського, пров.1 Пестеля, пров.2 Пестеля вул.Воїна-афганця Олександра Подоляна, 19, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600 (школа №1, спортзал) Велика

051166 м.Тульчин – вул.Відродження: 1–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Воїна-афганця Ігоря Андріїшина, вул.Воїна-афганця Олега Степанюка, вул.Коцюбинського, вул.Максима Кривоноса: 1–137; вул.Миколи Леонтовича: 70, 76, 80, 82, 84, 90, 92, 96, 100; вул.Трембецького, вул.Чернишевського, пров.Нахімова, пров.Озерний вул.Трембецького, 2, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600 (школа №2, хол 2-й поверх) Велика

051167 м.Тульчин – вул.Академіка Заболотного, вул.Броварська, вул.Віктора Святелика, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Достоєвського, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Києво-Подільська, вул.Короленка, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Марка Вовчка, вул.Миколи Леонтовича: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 47; вул.Остапа Вишні, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Северина Наливайка, вул.Спартака, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Броварський, пров.Достоєвського, пров.Дружби, пров.Енергетиків, пров.Кирила Стеценка, пров.Макаренка, пров.Пушкіна, пров.Ринковий, пров.Тургенєва, пров.Успенський, пров.1 Глінки, пров.2 Глінки вул.Миколи Леонтовича, 43, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600 (школа-ліцей №3, спортивний зал) Велика

051168 м.Тульчин – вул.Визволення, вул.Європейська, вул.Желюка, вул.Лермонтова, вул.Максима Залізняка, вул.Максима Рильського, вул.Миколи Леонтовича: 4, 6, 8, 10, 12–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–36, 40, 66, 68, 106, 108, 110; вул.Незалежності, вул.Ольги Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Свідницького, вул.Суворова, вул.Халтуріна, пров.Брацлавський, пров.Леонтовича, пров.Максима Залізняка, пров.Свідницького, пров.Халтуріна вул.Миколи Леонтовича, 55, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600 (корпус технікуму ветмедицини, хол) Велика

051169 м.Тульчин – вул.Анатолія Грубого, вул.Відродження: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195–398; вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Максима Кривоноса: 139–233; вул.Менделєєва, вул.Миколи Леонтовича: 59, 67Г, 69, 71–75, 77–79, 81, 83, 85–89, 91, 93–95, 97–99, 101–105, 107, 109, 111–132, 133А–142, 144, 146–146А, 148, 150–150А, 152, 154–154А, 156–156А, 158–158А, 160, 162, 164, 168; вул.Небесної Сотні, вул.Павлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Пирогова, вул.Степана Руданського, пров.Артоболевського, пров.Бондарчука, пров.Дачний, пров.Зелений, пров.Лялі Ратушної, пров.Пирогова вул.Миколи Леонтовича, 65, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600 (приміщення біолабораторії, хол 1-й поверх) Велика

051170 м.Тульчин – вул.Армійська, вул.Артоболевського, вул.Вишнева, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Героїв Крут, вул.Гетьманська, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Леонтовича: 133, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165–167, 169–194; вул.П.Дорошенка, вул.Прорізна, вул.Скалецького, вул.Сонячна, вул.Тартачна, вул.Тімірязєва, вул.Я.Мудрого, вул.14 Березня, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Котляревського вул.Миколи Леонтовича, 133, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600 (Вище професійне училище №41, хол 1-й поверх) Велика

051171 смт Кирнасівка – вул.Зарічна, вул.І.Коваля, вул.І.Франка, вул.Першотравнева, вул.Пестеля, вул.Подільська, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 2–34; пров.В.Чорновола, пров.Грушевського, пров.Зарічний, пров.Лікарняний, пров.Пестеля, пров.Святковий, с-ще Маркове вул.Соборна, 19, смт Кирнасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23652 (будинок культури №2, хол) Середня

051172 смт Кирнасівка – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Соборна: 38–202; вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Весняний, пров.Космонавтів, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Незалежності, 2, смт Кирнасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23652 (селищна рада, 2-й поверх, зал засідань) Середня

051173 смт Кирнасівка – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Запорізьких козаків, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 54, 56, 58, 60, 62, 64–121; вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Терешкової, вул.50-річчя Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Гоголя вул.Спортивна, 1А, смт Кирнасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23652 (будинок культури №1, хол) Середня

051174 смт Шпиків – вул.Ватутіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Жарчинського, вул.Кагатна, вул.Кармелюка, вул.Каховка, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Медична, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Медичний, пров.Яблуневий, пров.1 Героїв Чорнобиля, пров.1 Набережний, пров.1 Садовий, пров.2 Героїв Чорнобиля, пров.2 Набережний, пров.2 Садовий, пров.3 Садовий, с.Винокурня, с-ще Соснівка, с.Шпиківка вул.Ліпіна, 5, смт Шпиків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23614 (школа, актовий зал) Середня

051175 смт Шпиків – вул.Базарна, вул.Бакайна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Качури, вул.Комарова, вул.Комунальна, вул.Корольова, вул.Ліпіна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Перше Травня, вул.Південна, вул.Стоянське шосе, вул.Чехова, пров.Молочний, пров.Парковий, пров.1 Вишневий, пров.1 Заводський, пров.1 Мічуріна, пров.2 Вишневий, пров.2 Заводський, пров.2 Мічуріна, с.Кленове вул.Незалежності, 64, смт Шпиків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23614 (будинок культури, хол) Середня

051176 с.Білоусівка вул.Центральна, 66, с.Білоусівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23663 (будинок культури, хол) мала

051177 с.Богданівка, с-ще Улянівка вул.Б. Хмельницького, 41А, с.Богданівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23662 (школа, спортзал) Середня

051178 с.Бортники вул.Шевченка, 46, с.Бортники, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23612 (сільська рада, хол)
/
вул.Шевченка, 59, с.Бортники, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23612
мала

051179 с.Ганнопіль вул.Соборна, 1А, с.Ганнопіль, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23655 (будинок культури, малий актовий зал) Середня

051180 с.Дранка вул.Молодіжна, 102А, с.Дранка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23650 (школа, коридор)
/
вул.Молодіжна, 104Б, с.Дранка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23650
мала

051181 с.Одаї вул.1 Травня, 42А, с.Одаї, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23651 (школа, коридор)
/
вул.1 Травня, 39А, с.Одаї, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23651
мала

051182 с.Журавлівка вул.Шевченка, 194, с.Журавлівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23641 (школа, актовий зал) Середня

051183 с.Маяки вул.Привокзальна, 41, с.Маяки, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23642 (хлібоприймальний пункт, їдальня) Середня

051184 с.Заозерне вул.Шкільна, 25А, с.Заозерне, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23664 (школа, спортивний зал) Середня

051185 с.Василівка вул.Лісова, 29, с.Василівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23665 (сільський клуб, актовий зал) мала

051186 с.Зарічне вул.Бондарчука, 2, с.Зарічне, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23624 (школа, спортивний зал)
/
вул.Лісова, 7, с.Зарічне, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23624
Середня

051187 с.Кинашів вул.Першотравнева, 161, с.Кинашів, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23607 (школа, хол) Велика

051188 с-ще Капки, с.Мазурівка, с.Марусине вул.Гагаріна, 68, с.Мазурівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23608 (школа, спортивний зал) Велика

051189 с.Нестерварка вул.Набережна, 13А, с.Нестерварка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23609 (школа, хол) Велика

051190 с.Клебань, с-ще Федьківка вул.Соборна, 16, с.Клебань, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23660 (школа, актовий зал) Середня

051191 с.Гути вул.Шевченка, 50А, с.Гути, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23661 (бібліотека, кімната для голосування) мала

051192 с.Копіївка, с-ще Гуральня, с-ще Щурі вул.Незалежності, 45, с.Копіївка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23623 (школа, спортивний зал)
/
вул.Незалежності, 33, с.Копіївка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23623
Середня

051193 с.Крищинці вул.Учительська, 32А, с.Крищинці, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23631 (будинок культури, малий зал) Середня

051194 с.Левківці, с.Бурдії вул.Миру, 28, с.Левківці, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23615 (будинок культури, глядацький зал) Середня

051195 с.Михайлівка вул.Незалежності, 30, с.Михайлівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23633 (будинок культури, малий зал) мала

051196 с.Маньківка вул.Шевченка, 44, с.Маньківка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23633 (сільський клуб, хол) мала

051197 с.Печера вул.Івана Кальницького, 26, с.Печера, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23610 (будинок культури, мала зала) Середня

051198 с.Даньківка вул.Центральна, 3, с.Даньківка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23610 (сільський клуб, велика зала) мала

051199 с.Петрашівка вул.Івана Кальницького, 7, с.Петрашівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23611 (сільський клуб, велика зала) мала

051200 с.Сільниця вул.Центральна, 32, с.Сільниця, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23621 (будинок культури, хол) мала

051201 с.Суворовське – вул.Верхова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Суворова: 1–72; вул.Центральна, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.Ярова, вул.Ясенова, вул.Ясна, вул.8-го Березня, пров.Набережний, пров.Центральний, пров.Шевченка, пров.2Центральний вул.Центральна, 12, с.Суворовське, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23643 (школа, актовий зал) Середня

051202 с.Суворовське – вул.Братів Сташків, вул.Ватутіна, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Леонтовича, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.М.Коцюбинського, вул.Першотравнева, вул.Суворова: 72В–136; вул.Шкільна, вул.Щаслива, с-ще Пестеля вул.Жовтнева, 8, с.Суворовське, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23643 (школа, актовий зал) Середня

051203 с.Тарасівка вул.Дружби, 80, с.Тарасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23630 (школа, хол)
/
вул.Дружби, 82, с.Тарасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23630
Середня

051204 с.Тиманівка – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желюка, вул.Заболотного, вул.Козацька, вул.Майора Орєхова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Свободи, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шестопалька, вул.Шкільна, вул.Ярмаркова, пров.Горянський вул.Соборна, 2, с.Тиманівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23644 (школа, спортивний зал) Середня

051205 с.Тиманівка – вул.Відродження, вул.Захара Дмитрика, вул.Івана Франка, вул.Лісова, вул.Подільська, вул.Якова Кокошка вул.Відродження, 49, с.Тиманівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23644 (приміщення магазину, зал) мала

051206 с.Торків вул.воїнів Визволителів, 1А, с.Торків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23613 (школа, спортивний зал)
/
вул.Мельника, 26, с.Торків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23613
Середня

051207 с.Холодівка вул.Жовтнева, 12А, с.Холодівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23632 (будинок культури, малий зал) Середня

051208 с.Шура-Копіївська, с.Калинівка вул.Шевченка, 102А, с.Шура-Копіївська, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23622 (будинок культури, хол)
/
вул.Шевченка, 70, с.Шура-Копіївська, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23622
Середня

051209 с.Юрківка, с.Станіславка вул.Незалежності, 58, с.Юрківка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23620 (будинок культури, зал) Середня

051285 смт Чернівці – вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Містечкова, вул.Набережна: 32–152; вул.Павлівська, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Святомиколаївська: 77, 81–83, 85, 87–87А, 95, 101, 105, 107, 109, 120–243; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Тімірязєва, вул.40 років Перемоги: 2, 4–6, 10, 12, 16–62; вул.600 - річчя Чернівців, пров.Садовий, пров.Святомиколаївський вул.Святомиколаївська, 198, смт Чернівці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100 (школа №1, спортзал) Середня

051286 смт Чернівці – вул.Волошкова, вул.Джерельна, вул.Зоряна, вул.Липнева, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–31; вул.Привітня, вул.Сагайдачного, вул.Святомиколаївська: 1–73/14, 80, 84, 86, 94, 98, 104, 106, 108, 110–118; вул.Селянина, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги: 3, 7–9, 11, 13, 66–82; пров.Джерельний, пров.40 років Перемоги вул.Святомиколаївська, 11, смт Чернівці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100 (школа №2, приміщення для засідань) Середня

051287 с.Йосипівка вул.Польова, 2/64, с.Йосипівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100 (сільський клуб, зал) мала

051288 с.Бабчинці – вул.Весняна, вул.Гірська, вул.Залізнодорожна, вул.Кузнєчна, вул.Лісова, вул.Мартинюка: 32–161; вул.Мирна, вул.Моївська, вул.Мостова, вул.Ново-Побутова, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Шевченка вул.Мостова, 12, с.Бабчинці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132 (школа, приміщення для засідань) мала

051289 с.Бабчинці – вул.Безводна: 13–78; вул.Гвардійська, вул.Кругова, вул.Мартинюка: 4–31; вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Покровська, вул.Поштова: 1–35, 55–73; вул.Селянина, вул.Соборна: 23–64; вул.Солдатська, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Чернівецька, вул.8 - Березня, пров.Безводний, пров.Чернівецький вул.Соборна, 12, с.Бабчинці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132 (будинок культури, приміщення для засідань) мала

051290 с.Бабчинці – вул.Авер’янова, вул.Безводна: 1–12; вул.Бушанка, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гамулівська, вул.Дзигівська, вул.Зарічна, вул.Зірка, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Поштова: 36–38, 77–83; вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Соборна: 1–22; вул.Стельмаха, вул.Шкільна, пров.Незалежності, с.Гамулівка вул.Незалежності, 38, с.Бабчинці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132 (будинок культури, зал) Середня

051291 с.Вазлуївка, с.Майорщина вул.Квітнева, 41, с.Вазлуївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132 (сільський клуб, зал) мала

051292 с.Нове Життя вул.Жовтнева, 55, с.Нове Життя, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132 (сільський клуб, зал) мала

051293 с.Березівка – вул.Величко, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Прибережна, вул.Селянська, вул.Сулейманова, вул.Центральна: 2, 9–66; вул.Чернявського, пров.Комарова, пров.Перемоги, пров.Центральний вул.Центральна, 11, с.Березівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24111 (будинок тваринника, їдальня) Середня

051294 с.Березівка – вул.Дружби, вул.Ільєнка, вул.Лесі Українки, вул.Михайлюка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Мочар, вул.Незалежності, вул.Піонерська, вул.Селянина, вул.Центральна: 3; вул.Червоноармійська, вул.Шевченко, пров.Ільєнко вул.Центральна, 7, с.Березівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24111 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня

051295 с.Лужок вул.Сонячна, 38А, с.Лужок, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24111 (сільський клуб, зал) мала

051296 с.Біляни – вул.Джерельна, вул.Івана Франка, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Сосновського, вул.Щаслива, пров.Гонти, пров.Квітковий, пров.Прибережний, пров.Сагайдачного вул.Щаслива, 2, с.Біляни, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24110 (школа, спортзал) мала

051297 с.Біляни – вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Пирогова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Богуна, пров.Миру, пров.Святковий пров.Миру, 2, с.Біляни, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24110 (сільський будинок культури, малий зал) мала

051298 с.Борівка – вул.Боженка, вул.Б.Хмельницького, вул.Визвольна, вул.Вітковського, вул.Герцена, вул.Дримченків, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Л. Українки, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Мороза, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Пивовара, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Соборна: 2/2–30; вул.Суворова, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Козацький, пров.Кутузова, пров.Незалежності, с-ще Степок вул.Перемоги, 23, с.Борівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24123 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня

051299 с.Борівка – вул.Безуглого, вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Затишна, вул.І. Франка, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Оксамитова, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свідри, вул.Соборна: 32–134; вул.Тиха, вул.Травнева, пров.Маяк вул.Дружби, 33, с.Борівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24123 (сільський клуб, зал) Середня

051300 с-ще Трактове вул.Радгоспна, 8, с-ще Трактове, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24123 (сільськогосподарське публічне акціонерне товариство "Моївське", їдальня) мала

051301 с.Вила-Ярузькі вул.Центральна, 29, с.Вила-Ярузькі, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24130 (будинок культури, приміщення для засідань) мала

051302 с.Букатинка вул.Варшка, 45, с.Букатинка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24131 (сільський клуб, зал) мала

051303 с.Володіївці, с-ще Ясне вул.Миру, 22, с.Володіївці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24120 (будинок культури, приміщення для засідань) мала

051304 с.Пелинівка вул.Перемоги, 1, с.Пелинівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24121 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала

051305 с.Гонтівка, с.Вишневе, с.Камінське вул.Гонти, 1, с.Гонтівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24112 (школа, приміщення для засідань)
/
вул.Миру, 68, с.Гонтівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24112
Середня

051306 с.Котлубаївка вул.Л.Українки, 42А, с.Котлубаївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24112 (сільський ФАП, оглядова зала) мала

051307 с.Лозове вул.Соборна, 4А, с.Лозове, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24114 (сільський будинок культури, зал) мала

051308 с.Коси вул.Весняна, 1, с.Коси, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24114 (сільський клуб, зал) мала

051309 с.Скалопіль вул.Набережна, 3, с.Скалопіль, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24114 (сільський клуб, зал) мала

051310 с.Мазурівка – вул.Героїв України, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Ліщинського, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–46; вул.40 років Перемоги, пров.Шевченка, с.Грабовець, с-ще Туліїв вул.Незалежності, 90, с.Мазурівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106 (Мазурівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Велика

051311 с.Мазурівка – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Їжаківського, вул.Коцюбинського, вул.Новоселів, вул.Тарасівка, вул.Шевченка: 47–99; вул.Шкільна вул.Шкільна, 10, с.Мазурівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106 (школа, спортзал) Середня

051312 с.Абрамівська Долина вул.Селянська, 37, с.Абрамівська Долина, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106 (школа, коридор) мала

051313 с.Весняне, с.Ромашка, с-ще Скорячий Яр вул.Кутузова, 112, с.Весняне, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106 (сільський клуб, зал) мала

051314 с.Моївка, с-ще Степне вул.Героїв України, 73В, с.Моївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24133 (сільський будинок культури, хол) Середня

051315 с.Саїнка, с.Вівчарня вул.Церковна, 1, с.Саїнка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24122 (будинок культури, приміщення для засідань) мала

051316 с.Сокіл вул.Незалежності, 86, с.Сокіл, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24124 (сільський будинок культури, зал) Середня

051317 с.Шендерівка вул.Перемоги, 19, с.Шендерівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24113 (сільський клуб, зал) мала

051318 с.Дубина вул.Партизанська, 5, с.Дубина, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24113 (приватна оселя, зал) мала

051344 с.Гибалівка вул.Комсомольська, 23, с.Гибалівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23507 (Гибалівська школа, спортивний зал) Велика

051345 с.Борівське, с.Дерев’янки, с.Кропивня, с-ще Лукашівка, с-ще Мишівське, с.Роля, с.Сурогатка вул.Щорса, 21, с.Дерев’янки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23508 (сільський будинок культури, зал) Середня

051346 с.Голинчинці, с-ще Синьожупанники вул.Шевченка, 8, с.Голинчинці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23552 (школа, коридор) Середня

051347 с.Деребчин – вул.Б.Хмельницького, вул.Василівська, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.ім.М.Пирогова, вул.І.Франка, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.30 річчя Перемоги, с.Аристівка, с.Володимирка вул.Шкільна, 4, с.Деребчин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532 (Деребчинська школа, спортивний зал) Середня

051348 с.Деребчин – вул.Виноградна, вул.Героїв Майдану, вул.Зарічна, вул.З.Космодем’янської, вул.Космонавтів, вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.М.Сабліна, вул.Нагірна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Шолохова, с.Мала Деребчинка вул.Героїв Майдану, 62, с.Деребчин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532 (сільський будинок культури, хол) Середня

051350 с.Семенівка вул.Коцюбинського, 105, с.Семенівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532 (сільський клуб, хол) мала

051351 с.Вербівка вул.Нова, 1, с.Вербівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532 (бібліотека, хол) мала

051352 с.Джурин – вул.Адамівська, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Мурафська, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Робоча, вул.Смавзюка, вул.Шевченка: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99–354; пров.ІІ-Північний, пров.І-Північний вул.Заводська, 3, с.Джурин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23545 (сільський будинок культури, хол) Середня

051353 с.Джурин – вул.Базарна, вул.Богуна, вул.Героїв Майдану, вул.Залізнична, вул.Залізнодорожня, вул.Колгоспна, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Очаківська, вул.Панаса Мирного, вул.Покутинська, вул.Польова, вул.Почтова, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92–94, 96, 98; вул.Шкільна, пров.Покутинський, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Смавзюка, 55, с.Джурин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23545 (школа, спортивна зала) Середня

051354 с.Зведенівка вул.Суворова, 1, с.Зведенівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23551 (школа, кабінет трудового виховання) Середня

051355 с.Івашківці вул.Центральна, 8, с.Івашківці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23516 (сільський будинок культури, обрядова кімната) Середня

051356 с.Калитинка вул.Л.Українки, 41, с.Калитинка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23553 (сільська рада, кабінет секретаря)
/
вул.Л.Українки, 43, с.Калитинка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23553
мала

051357 с.Покутине вул.Миру, 3, с.Покутине, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23554 (будинок культури, актовий зал) мала

051358 с.Козлівка, с.Мальовниче вул.Молодіжна, 2, с.Козлівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23514 (Козлівська школа, хол) Середня

051359 с.Конатківці вул.Центральна, 21, с.Конатківці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23517 (сільський будинок культури, хол) Середня

051360 с.Копистирин вул.Центральна, 67, с.Копистирин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23526 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня

051361 с.Клекотина – вул.Богуна, вул.Висоцького, вул.Вишнева: 1А–2А, 7–8, 12–12А, 13А–14, 15А–16А, 17А–20А, 24–28А, 29А–30, 34–35, 38, 40–42, 44, 45А–48А, 50, 52–52А, 53А–28А1; вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки: 6, 8, 10, 14, 16; вул.Лісова, вул.Павла Сайнецького, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Шкільна, вул.19-го березня вул.Вишнева, 88, с.Клекотина, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23525 (сільський будинок культури, хол) Велика

051362 с.Клекотина – вул.Березова, вул.Вишнева: 1, 3–6Б, 9, 13, 15, 17, 21–23, 29, 31–33, 37, 39, 43 к.2, 45, 49, 51, 53; вул.Вінніченка, вул.Гагаріна, вул.Івана Франка, вул.Кругова, вул.Лесі Українки: 1–5, 7, 9, 11–13, 15, 17–33; вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Черешнева, вул.Шевченка вул.Вишнева, 41, с.Клекотина, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23525 (Клекотинська школа, актовий зал) Середня

051363 с.Лозова вул.Миру, 165, с.Лозова, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23540 (Лозівський будинок культури, танцювальний зал) Середня

051364 с.Теклівка вул.Соборна, 6, с.Теклівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23541 (Теклівський будинок культури, хол) мала

051365 с.Мурафа вул.Коцюбинського, 32А, с.Мурафа, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23530 (Будинок культури, хол) Велика

051366 с.Довжок вул.Шевченка, 60Г, с.Довжок, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23531 (Довжанський будинок культури, хол) Середня

051367 с.Михайлівка вул.Центральна, 47, с.Михайлівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23523 (сільський будинок культури, актовий зал)
/
вул.Центральна, 42, с.Михайлівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23523
Середня

051368 с.Носиківка вул.Сонячна, 7, с.Носиківка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23513 (сільський будинок культури, зал) Середня

051369 с.Андріївка вул.Центральна, 16А, с.Андріївка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23513 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала

051370 с.Пасинки вул.Симонишеного, 50, с.Пасинки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23520 (сільський клуб, актовий зал) Середня

051371 с.Пеньківка вул.Жовтнева, 10, с.Пеньківка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23521 (будинок культури, актовий зал) Велика

051372 с.Бабина Долина вул.Олега Кошового, 31, с.Бабина Долина, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23521 (клуб-бібліотека, читацький зал) мала

051373 с.Перепільчинці вул.Героїв Майдану, 40, с.Перепільчинці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23511 (сільський будинок культури, хол) Середня

051374 с.Писарівка, с.Дубинки вул.Свято-Покровська, 4, с.Писарівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23543 (сільський будинок культури, хол) мала

051375 с.Плебанівка, с-ще Оліхи вул.1-Травня, 34, с.Плебанівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23510 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

051376 с.Калинівка вул.Шевченка, 30, с.Калинівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23512 (сільський клуб, зал)
/
вул.Шевченка, 26, с.Калинівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23512
мала

051377 с.Політанки, с-ще Лісничівка вул.Суворова, 34, с.Політанки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23542 (сільський будинок культури, обрядовий зал) мала

051378 с.Руданське вул.Центральна, 25А, с.Руданське, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23515 (сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня

051379 с.Рахни-Лісові – вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Г.Ніколайчука, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Макаренко, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 1–89; вул.Чапаєва, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.Щаслива, вул.Щорса, пров.Комарова вул.Центральна, 92/2, с.Рахни-Лісові, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23536 (сільський будинок культури, актовий зал) Велика

051380 с.Рахни-Лісові – вул.Богуна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Дружна, вул.Залізнична, вул.Карла Маркса, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна: 91–131; вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Робочий, пров.Чехова вул.Макаренко, 3, с.Рахни-Лісові, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23536 (школа №1, коридор) Велика

051381 с.Садківці вул.Горького, 13, с.Садківці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23555 (сільський будинок культури, хол) мала

051382 с.Сапіжанка вул.Центральна, 148, с.Сапіжанка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23556 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

051383 с.Слобода-Шаргородська вул.Аграрна, 45, с.Слобода-Шаргородська, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23505 (сільський будинок культури, фойє) Велика

051384 с.Будне, с.Грелівка вул.Шкільна, 1, с.Будне, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23506 (сільський клуб, фойє) мала

051385 с.Стрільники вул.Миру, 21, с.Стрільники, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23534 (сільський клуб, фойє) Середня

051386 с.Лопатинці вул.Коцюбинського, 40, с.Лопатинці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23534 (будинок культури, актовий зал) мала

051387 с.Федорівка вул.Соборна, 2, с.Федорівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23522 (сільський будинок культури, хол) Середня

051388 с.Хоменки, с.Нові Хоменки вул.Івана Цурканя, 25, с.Хоменки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23544 (сільський будинок культури, хол) Велика

051389 с.Юліямпіль, с-ще Юліямпільське вул.Незалежності, 34А, с.Юліямпіль, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23550 (сільська рада, зал) мала

051390 с.Ярове вул.Садова, 1А, с.Ярове, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23550 (сільський будинок культури, зал) мала

051391 с.Юхимівка вул.Миру, 1А, с.Юхимівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23524 (сільський будинок культури, хол) Середня

051392 м.Шаргород – вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану: 104–261, 270–270А; вул.Греля, вул.Івана Павла ІІ, вул.Княгині Ольги, вул.Копайгородського, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Маліванчука, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Поштова, вул.Свято Миколаївська, вул.Свято Флоріанівська, вул.Січових Стрільців, вул.С.Нігояна, вул.Шолом Алейхем вул.Героїв Майдану, 217, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500 (районний будинок культури, хол) Велика

051393 м.Шаргород – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Героїв Майдану: 263–269, 271–301, 303; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Леонтовича, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Соломії Крушельницької, вул.Шкільна, с.Поляна вул.Героїв Майдану, 272У, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500 (спортивний комплекс, спортивний зал) Велика

051394 м.Шаргород – вул.Адама Міцкевича, вул.Бевза, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Героїв Майдану: 302, 305–387; вул.Героїв Панфіловців, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Захандревича, вул.Івана Франка, вул.Інтернаціональна, вул.Корольова, вул.Лугова, вул.Малишка, вул.Миру, вул.М.Мандибури, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Небесної сотні, вул.Олега Кошового, вул.Подільська, вул.Пролетарська, вул.Сонячна, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Урожайна, вул.Ярослава Мудрого, вул.8-го Березня, вул.9-го Травня, шосе Жмеринське вул.Героїв Майдану, 373, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500 (Шаргородська школа №2, спортивний зал) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
050769 Комунальне некомерційне підприємство "Мурованокуриловецька центральна районна лікарня" вул.Жовтнева, 87, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400 Мала
051128 Томашпільська центральна районна лікарня вул.Ігоря Гаврилюка, 133, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200 Мала
051319 Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради" вул.Вінницька, 25, смт Чернівці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100 Мала
051395 Комунальне некомерційне підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області вул.В.Чорновола, 9, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500 Мала