Вінницька область - одномандатний виборчий округ №16

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
050510 с.Андріяшівка, с.Висока Гребля, с.Кринички вул.Небесної Сотні, 6, с.Висока Гребля, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24612 (школа, фойе) мала
050512 с.Вербка, с.Долинка, с.Шуми вул.Сонячна, 29, с.Вербка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24623 (будинок культури, фойє) Середня
050513 с.Вільшанка, с.Доярня, с-ще Рудник, с-ще Файгород вул.Шкільна, 13А, с.Вільшанка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24624 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
050515 с.Гарячківка, с.Одаї вул.Соборна, 15, с.Гарячківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24622 (будинок культури, актова зала) Середня
050517 с.Голубече вул.Фалаштинських, 6, с.Голубече, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24606 (будинок культури, фойє) Середня
050518 с.Красне, с.Княжа Криниця, с.Сонячне вул.Клубна, 6, с.Княжа Криниця, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24606 (сільський клуб, зала) мала
050519 с.Городківка – вул.Берегового, вул.Бичковського, вул.Благовіщенська: 11–104; вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дажицького: 2–10, 12, 14, 16; вул.Дерибасівська, вул.Жовтого, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Лєрмонтова, вул.Миру, вул.М’ястківська, вул.Островського, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Терешкової, вул.Трублаїні, вул.Тургенєва, вул.Чкалова, вул.Шумилівська: 86, 88–90, 96–108, 117–153; вул.Яворівська, пров.Жовтого, пров.Лєрмонтова, пров.Островського, пров.Яворівський, пров.1-й Благовіщенський, пров.1-й Грушевського, пров.1-й Трублаїні, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Благовіщенський, пров.2-й Грушевського, пров.2-й Трублаїні, пров.2-й Чкалова, пров.3-й Благовіщенський, пров.3-й Трублаїні, пров.4-й Благовіщенський, пров.5-й Благовіщенський вул.Благовіщенська, 62, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615 (будинок культури, зала) Велика
050521 с.Городківка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Грушева, вул.Дружби, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Незалежної України, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Яблунева, вул.1-го Грудня вул.Лесі Українки, 9, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615 (професійний будівельний ліцей, клас гуртожитку) Середня
050522 с.Городківка – вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Григорія Коваля, вул.Дабіжанська, вул.Дажицького: 11, 13, 15; вул.Джерельна, вул.Заболотного, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Мазуркевича, вул.Нахімова, вул.Панфілова, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Тіниста, вул.Учительська, вул.Хліборобська, вул.Чайковського, вул.Черешнева, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шумилівська: 3–83, 87, 91–95, 115; пров.Гоголя, пров.Григорія Коваля, пров.Джерельний, пров.Мазуркевича, пров.Тінистий, пров.Шевченка, пров.1-й Дабіжанський, пров.1-й Пушкіна, пров.2-й Дабіжанський, пров.2-й Пушкіна вул.Шкільна, 14, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615 (Школа №2 спортивна зала) Середня
050524 с.Дахталія вул.Миру, 44, с.Дахталія, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24614 (будинок культури, мала зала) мала
050525 с.Мар’янівка, с-ще Мар’янівське вул.Центральна, 11, с.Мар’янівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24614 (сільський клуб, фойє) мала
050526 с.Джугастра – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки: 96–132; вул.Шевченка: 86А–206; с-ще Суха Долина вул.Лесі Українки, 115А, с.Джугастра, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24620 (будинок культури, велика зала) мала
050527 с.Джугастра – вул.Лесі Українки: 4–84; вул.Чехова, вул.Шевченка: 11–80; вул.Шкільна вул.Шкільна, 28А, с.Джугастра, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24620 (школа, кабінет директора) мала
050528 с.Леонівка, с.Петрунівка вул.Шкільна, 10, с.Леонівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24621 (будинок культури, фойє) мала
050529 с.Жабокрич вул.Бортняка, 2, с.Жабокрич, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24640 (будинок культури, мала зала) Середня
050531 с.Заболотне вул.Чоботарська, 14, с.Заболотне, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24631 (будинок культури, фойє) Середня
050532 с.Кісниця вул.1-го Травня, 5, с.Кісниця, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24613 (сільський клуб, зала) мала
050533 с.Красносілка, с-ще Вигода, с.Залісся вул.Сонячна, 1Б, с.Красносілка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24625 (будинок культури, танцювальна зала) мала
050534 с.Зеленянка вул.Перемоги, 112, с.Зеленянка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24626 (сільський клуб, зала) мала
050535 с.Крикливець вул.Центральна, 61, с.Крикливець, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24641 (будинок культури, молодіжна зала) Середня
050536 с.Іллівка вул.Баденюка Мойсея, 46, с.Іллівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24642 (сільський клуб, зала) мала
050537 с.Куниче вул.Шевченка, 107, с.Куниче, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24632 (будинок культури, зала) мала
050538 с.Павлівка вул.Миру, 86, с.Павлівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24643 (будинок культури, зала) мала
050539 с.Савчине, с.Теклівка вул.Комарова, 11, с.Савчине, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24610 (Будинок культури, кабінет директора) мала
050540 с.Соколівка – вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Службова, вул.Терешкової, вул.Територія лікарні, вул.Територія підстанції Рем, вул.Територія цукрового заводу, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Івана Франка, пров.Руданського вул.Службова, 5, с.Соколівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24633 (школа, їдальня) Середня
050541 с.Соколівка – вул.Вишнева, вул.Дубини, вул.Заболотного, вул.Калабаліних, вул.Лісовий кордон, вул.Макаренка, вул.Подільська, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Соборна вул.Соборна, 2, с.Соколівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24633 (будинок культури, велика зала) Середня
050542 с.Левків вул.Толстого, 2, с.Левків, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24634 (школа, фойє) мала
050543 с.Тернівка – вул.Затишна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності України, вул.Перемоги, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Центральна: 1–130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 162, 164–166, 168, 170, 172, 174–186; вул.Шевченка: 1–122; пров.Соборний, пров.Центральний, пров.Шевченка, Лісовий кордон вул.Центральна, 91В, с.Тернівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24605 (будинок культури, фойє) Середня
050544 с.Тернівка – вул.Бичковського, вул.Заболотного, вул.І.Франка, вул.Кринична, вул.Л.Українки, вул.Центральна: 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159–161А, 163, 167–167А, 169, 171, 173–173А, 188–240; вул.Шевченка: 125–136; вул.8-го Березня, пров.Бичковського пров.Бичковського, 5А, с.Тернівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24605 (Тернівський сільский клуб, кімн. 2) Середня
050546 с.Шарапанівка вул.Центральна, 25, с.Шарапанівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24630 (будинок культури, фойє) Середня
050547 смт Крижопіль – вул.Анатолія Бортняка, вул.Андрія Долейка: 1, 8; вул.Андрія М’ястківського, вул.Б.Хмельницького, вул.Володимира Свідзінського, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гаврилюка, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв України: 34, 36А, 56, 58–66; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Євтихія Непийводи, вул.Залізної дивізії, вул.І.Богуна, вул.Івана Кожедуба, вул.Крижопільська, вул.Кульбачної, вул.Л.Толстого, вул.О.Вишні, вул.Павлова, вул.Південна, вул.П.Мирного, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Симиренків, вул.Сідора Беларського: 1–18; вул.Сміщука, вул.Сонячна, вул.Сотника Кантемира, вул.Степана Руданського, вул.Тургенєва, вул.Фалаштинських, вул.Чабанюка: 10, 12, 14–28; вул.Юрія Тютюнника, вул.8-го Березня, пров.Б.Хмельницького, пров.Євтихія Непийводи, пров.Південний, пров.Поштовий, пров.Сонячний, пров.Степана Руданського, пров.Фалаштинських, пров.1-й В’ячеслава Чорновола, пров.1-й Гаврилюка, пров.2-й В’ячеслава Чорновола, пров.2-й Гаврилюка, пров.3-й В’ячеслава Чорновола вул.Соборна, 1, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
050548 смт Крижопіль – вул.А.Малишка, вул.Андрія Долейка: 12–29; вул.Базарна, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Войцеха Дажицького, вул.Героїв України: 2–33, 36, 37–45, 57; вул.Горіхова, вул.Данила Нечая, вул.Докучаєва, вул.Ентузіастів, вул.І.Франка, вул.Кароля Вишневського, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нижня, вул.Олексія Береста, вул.Омельяновича-Павленка, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Подільська, вул.Сідора Беларського: 20–25; вул.Слов’янська, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тіниста, вул.Черняховського, вул.Чоботарська, вул.Ювілейна, вул.Яна Засідателя, вул.1-го Травня, пров.Андрія Долейка, пров.Данила Нечая, пров.Олексія Береста, пров.Перемоги, пров.Суворова вул.Героїв України, 55, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600 (кінотеатр "Мир", друге фойє) Велика
050549 смт Крижопіль – вул.Андрія Долейка: 2–7, 9–10А; вул.Берегового, вул.Бичковського, вул.Василя Стуса, вул.Героїв України: 48–54, 71–160; вул.Заболотного, вул.Залізнична будка 1230 км, вул.Затишна, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Маслія, вул.Мічуріна, вул.Одеська, вул.Олександра Савченка, вул.Олімпійська, вул.Полковника Зеленського, вул.Пушкіна, вул.Сергія Бойка, вул.Соборна, вул.Спорта, вул.Театральна, вул.Трублаїні, вул.Чабанюка: 2–9, 11, 13; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Олександра Савченка, пров.Полковника Зеленського, пров.Соборний, пров.Трублаїні, пров.1-й Чабанюка, пров.2-й Чабанюка вул.Чабанюка, 7, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600 (професійний будівельний ліцей, фойє) Велика
050671 смт Вендичани – вул.Березівська, вул.Боброва, вул.Б.Хмельницького, вул.Вендичанська, вул.Вишнева, вул.Гевка, вул.Гоголя, вул.Кільцева, вул.Л.Українки, вул.М.Демченка, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.О.Кошового, вул.Прикордонна, вул.Рибна, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Боброва, пров.Яровий вул.Соборна, 56, смт Вендичани, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24032 (будинок культури, зал) Середня
050672 смт Вендичани – вул.Відродження, вул.Вінницька, вул.Грушевського, вул.Дубініна, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.О.Леонової, вул.Поплавського, вул.Привокзальна, вул.Робітнича, вул.Семенюка, вул.Цукрова, вул.Юності, вул.28 Червня, вул.40-р Перемоги, пров.Дубиніна, пров.Юності, пров.1-й провулок Дубініна, пров.2-й провулок Дубініна вул.Соборна, 73, смт Вендичани, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24032 (середня школа, спортивний зал) Велика
050673 с.Тарасівка вул.Тарасівська, 51, с.Тарасівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24032 (сільський клуб, зал) мала
050674 с.Борщівці, с.Підлісне вул.Шевченка, 2/1, с.Борщівці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24033 (Борщівецький сільський клуб, зал) Середня
050675 с.Бернашівка вул.Левадівська, 3, с.Бернашівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24020 (сільський клуб, глядацький зал) мала
050676 с.Бандишівка вул.Центральна, 18, с.Бандишівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24054 (сільський клуб, зал для глядачів) мала
050677 с.Бронниця, с-ще Криштофівка вул.Зарічна, 11, с.Бронниця, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24052 (будинок культури, зал) Середня
050678 с.Григорівка, с-ще Нова Григорівка вул.Шкільна, 15, с.Григорівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24052 (Клуб, хол) мала
050679 с.Оленівка вул.Вишнева, 44, с.Оленівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24053 (школа, зал) мала
050680 с.Грушка вул.Базарна, 2, с.Грушка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24050 (будинок культури, фойє) мала
050681 с.Вільне, с.Садки вул.Сонячна, 21, с.Садки, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24050 (сільський клуб, глядацький зал) мала
050682 с.Слобода-Шлишковецька вул.Центральна, 29, с.Слобода-Шлишковецька, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24051 (школа, фойє) мала
050683 с.Жеребилівка вул.Центральна, 27, с.Жеребилівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24010 (сільська рада, актовий зал) мала
050684 с.Іракліївка вул.Шкільна, 26, с.Іракліївка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24010 (початкова школа, клас початкової школи) мала
050685 с.Карпівка вул.Старицького, 1, с.Карпівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24045 (дошкільний навчальний заклад, ігрова) Середня
050686 с.Козлів вул.Незалежності, 7, с.Козлів, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24021 (будинок культури, фойє) мала
050687 с.Липчани вул.М.Михайлюка, 71, с.Липчани, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24022 (сільський клуб, зал) мала
050688 с.Нагоряни вул.Шевченка, 37, с.Нагоряни, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24023 (фельдшерсько-акушерський пункт, зал) мала
050689 с.Конева вул.Шевченка, 46, с.Конева, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24042 (будинок культури, зал) мала
050690 с.Садова вул.М.Старицького, 1, корп.2, с.Садова, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24042 (сільський клуб, фойє) мала
050691 с.Кремінне вул.Овсяннікова, 2, с.Кремінне, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24027 (сільський клуб, глядацький зал) мала
050692 с.Кричанівка вул.Соборна, 15А, с.Кричанівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24034 (будинок культури, зал) мала
050693 с.Кукавка вул.Свободи, 46, с.Кукавка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24011 (будинок культури, зал) Середня
050694 с.Ломазів вул.Жовтнева, 1, с.Ломазів, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24013 (школа, спортивний зал) мала
050695 с.Нижчий Ольчедаїв вул.Піонерська, 47, с.Нижчий Ольчедаїв, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24013 (сільський клуб, коридор) мала
050696 с.Мервинці, с.Новомикільськ вул.Центральна, 8А, с.Мервинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24063 (школа, спортивний зал) мала
050697 с.Немія вул.Юності, 20, с.Немія, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24006 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
050698 с.Озаринці вул.Соборна, 17, с.Озаринці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24041 (будинок культури, фойє)
/
вул.Соборна, 10, с.Озаринці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24041
Середня
050699 с.Пилипи, с.Петрівка вул.Гагаріна, 7, с.Пилипи, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24046 (будинок культури, фойє) мала
050700 с.Шлишківці вул.Центральна, 4, с.Шлишківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24046 (початкова школа, зал) мала
050701 с.Серебринці вул.Срібна, 3, с.Серебринці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24014 (сільський клуб, зал)
/
вул.В.Ігнатьєва, 4, с.Серебринці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24014
Середня
050702 с.Грабарівка вул.Миру, 5/2, с.Грабарівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24015 (сільський клуб, зал) мала
050703 с.Серебрія вул.Соборна, 138, с.Серебрія, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24026 (будинок культури, зал) Велика
050704 с.Сказинці, с-ще Коштуля вул.Шевченка, 28, с.Сказинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24044 (будинок культури, зал) мала
050706 с.Воєводчинці – вул.В.Косіянчука, вул.Залісна, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Сонячна, вул.Шевченка вул.Шевченка, 117, с.Воєводчинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24043 (сільський будинок культури, зал) мала
050707 с.Сліди вул.Центральна, 7А, с.Сліди, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24035 (будинок культури, зал) мала
050708 с.Слобода-Яришівська вул.Марії Руденко, 135, с.Слобода-Яришівська, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24016 (будинок культури, зал) мала
050709 с.Яструбна вул.Лесі Українки, 24, с.Яструбна, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24016 (сільський клуб, зал) мала
050710 с.Суботівка вул.Наддністрянська, 2, с.Суботівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24060 (сільська рада, зал засідань) мала
050711 с.Садківці вул.Шкільна, 1, с.Садківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24061 (школа, коридор) мала
050712 с.Сугаки вул.Незалежності, 9, с.Сугаки, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24031 (будинок культури, фойє) Середня
050713 с.Тропове вул.Сонячна, 2, с.Тропове, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24030 (будинок культури, зал) Середня
050714 с.Хоньківці вул.1-го Травня, 4/59, с.Хоньківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24020 (будинок культури, фойє) Середня
050715 с.Юрківці вул.Миру, 217, с.Юрківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24040 (будинок культури, зал) Середня
050716 с.Яришів вул.Головна, 1, с.Яришів, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24024 (будинок культури, зал) Середня
050717 с.Лядова вул.Монастирська, 78, с.Лядова, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24025 (сільський клуб, зал) мала
050718 с.Яруга вул.Дністровська, 39, с.Яруга, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24062 (будинок культури, зал) мала
050719 с.Івонівка вул.Шевченка, 127, с.Івонівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24063 (сільський клуб, зал) мала
050892 смт Піщанка – вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Довженка, вул.Європейська, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Пирогова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чехова, пров.Фізкультурний, пров.Шевченка вул.Центральна, 46, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700 (школа №1-гімназія, спортзал) Середня
050893 смт Піщанка – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Муравського, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Травнева, вул.Шевченка, пров.Вербовий, пров.Виноградний, пров.Дружби, пров.Заболотного, пров.Комунальний, пров.Коцюбинського, пров.Криничний, пров.Подільський, пров.Садовий вул.Центральна, 38, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700 (районний будинок культури, приміщення для засідань) Середня
050894 смт Піщанка – вул.Барвінкова, вул.Богуна, вул.Ветеранська, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Назарія Яремчука, вул.Незалежності, вул.Підгаєцького, вул.Ранкова, вул.Рябчинської, вул.Сковороди, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Л.Українки, пров.Медовий, пров.Ранковий, пров.Рябчинської, пров.Тімірязєва, пров.Урожайний вул.Шкільна, 2, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700 (школа №2, спортзал) Середня
050895 с-ще Трудове вул.Центральна, 1, с-ще Трудове, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24703 (клуб ВК №59, приміщення для засідань) мала
050896 смт Рудниця вул.Шевченка, 12, смт Рудниця, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24723 (селищний клуб, великий зал) Середня
050897 с.Болган вул.Коцюбинського, 7, с.Болган, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24712 (Болганська ЗОШ I-III ст., актова зала) Середня
050898 с.Гонорівка, с-ще Козацьке вул.Андрія Добраня, 1, с.Гонорівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24736 (будинок культури, приміщення для засідань) мала
050899 с.Брохвичі вул.Шевченка, 35, с.Брохвичі, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050900 с.Городище вул.Центральна, 35, с.Городище, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24731 (будинок культури, приміщення для засідань) мала
050902 с.Грабарівка, с.Верхня Слобідка вул.Центральна, 15, с.Грабарівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24711 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050903 с.Дмитрашківка вул.Тараса Шевченка, 67, с.Дмитрашківка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24714 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
050904 с-ще Миколаївка вул.Лесі Українки, 26А, с-ще Миколаївка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24703 (приміщення адмінбудинку "Сад України", їдальня) мала
050905 с.Кукули вул.Центральна, 43, с.Кукули, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24713 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
050906 с.Миролюбівка вул.Центральна, 56, с.Миролюбівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24720 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
050907 с.Рудницьке вул.Центральна, 39, с.Рудницьке, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24730 (будинок культури, приміщення для засідань) мала
050908 с.Ставки вул.Миру, 26, с.Ставки, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24721 (будинок культури, актовий зал)
/
вул.Миру, 31, с.Ставки, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24721
мала
050909 с.Студена – вул.Барвінкова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Кармелюка, вул.Ковалевської, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Менделєєва, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Ранкова, вул.Соборна, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Урожайна, вул.Чехова, пров.Героїв Майдану, пров.Гоголя, пров.Кармелюка, пров.Л.Українки, пров.Макаренка, пров.Озерний, пров.Ранковий, пров.Соборний, пров.Урожайний вул.Соборна, 31, с.Студена, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24715 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
050910 с.Студена – вул.Героїв Льотчиків, вул.Героїв Майдану, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Климентія Домінчена, вул.Козацька, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Перемоги, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юлії Рябчинської, вул.Ярова, пров.Кутузова, пров.Перемоги, пров.Сергія Кічмаренка, пров.Український вул.Подільська, 31, с.Студена, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24715 (автогараж СВК "Прогрес", приміщення автогаражу) Середня
050911 с.Затишне, с-ще Червона Поляна вул.Марії Вакалюк-Дорошенко, 54, с-ще Червона Поляна, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24715 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050912 с-ще Палійове, с-ще П’ятихатка, с-ще Чабанове вул.Центральна, 4, с-ще Чабанове, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24716 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050913 с.Трибусівка, с.Калинівка вул.Центральна, 45, с.Трибусівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24710 (будинок культури, приміщення для засідань) мала
050914 с.Козлівка вул.Центральна, 20, с.Козлівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24734 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050915 с.Рибки вул.Тараса Шевченка, 11, с.Рибки, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24735 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050916 с.Чорномин вул.Перемоги, 1, с.Чорномин, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24732 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
050917 с-ще Попелюхи вул.Залізнична, 8, с-ще Попелюхи, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24733 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала
050918 с.Яворівка вул.Чкалова, 8, с.Яворівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24722 (будинок культури, приміщення для засідань) Середня
051320 с.Берізки-Чечельницькі вул.Молодіжна, 1, с.Берізки-Чечельницькі, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24834 (будинок культури, фойє) Середня
051321 с.Білий Камінь вул.Правобережна, 140, с.Білий Камінь, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24814 (будинок культури, зал)
/
вул.Правобережна, 141, с.Білий Камінь, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24814
Середня
051322 с.Бритавка вул.Шевченка, 1, с.Бритавка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24823 (сільська рада, кімната засідань) мала
051323 с.Бондурівка вул.Київська, 1Б, с.Бондурівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24810 (будинок культури, зал) мала
051324 с.Дохно вул.Лісова, 41, с.Дохно, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24811 (цех переробки деревини, кімната засідань) мала
051325 с.Вербка вул.Соборна, 125, с.Вербка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24821 (сільська школа, актовий зал) Середня
051326 с.Василівка вул.Гагаріна, 1, с.Василівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24821 (ФАП, кабінет фельдшера) мала
051327 с.Демівка вул.Вовча, 1, с.Демівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24832 (сільська бібліотека, зал) Середня
051328 с.Каташин вул.Центральна, 74А, с.Каташин, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24812 (будинок культури, зал) мала
051329 с.Жабокричка вул.Миру, 50, с.Жабокричка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24813 (будинок культури, зал) мала
051330 с.Куренівка вул.Центральна, 104, с.Куренівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24822 (будинок культури, зал) мала
051331 с.Луги вул.Миру, 48, с.Луги, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24820 (будинок культури, фойє) мала
051332 с.Любомирка вул.Володі Сліпенчука, 1, с.Любомирка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24833 (будинок культури, фойє) мала
051333 с.Ольгопіль – вул.Дружби, вул.Інтернаціональна, вул.Лесі Українки, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шляхова, пров.Інтернаціональний, пров.Центральний вул.Центральна, 133, с.Ольгопіль, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24830 (будинок культури, зал) Середня
051334 с.Ольгопіль – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Шевченка, вул.80 Гвардійська, пров.80 Гвардійської вул.Дружби, 15, с.Ольгопіль, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24830 (сільська школа, кімната відпочинку) Середня
051335 с.Рогізка вул.Центральна, 247, с.Рогізка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24815 (будинок культури, зал)
/
вул.Центральна, 225, с.Рогізка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24815
Середня
051336 с.Тарасівка вул.Шевченка, 15, с.Тарасівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24815 (медпункт, кабінет фельдшера)
/
вул.Центральна, 225, с.Рогізка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24815
мала
051337 с.Стратіївка вул.Мазурівка, 3, с.Стратіївка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24831 (будинок культури, зал) Середня
051338 с.Тартак – вул.Миру, вул.Набережна, вул.Парк Перемоги, вул.Підгаєцького: 126–221; вул.Фабрична, вул.Шевченка: 2–107; с.Анютине вул.Підгаєцького, 222, с.Тартак, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24805 (Тартацька сільська рада, кімната засідань) Середня
051339 с.Тартак – вул.Підгаєцького: 1–125А; вул.Покровська, вул.Шевченка: 110–225; вул.Підгаєцького, 100, с.Тартак, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24805 (школа, класна кімната) Середня
051340 с.Попова Гребля, с.Новоукраїнка вул.Борівка, 2, с.Попова Гребля, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24824 (школа, коридор)
/
вул.Слобода, 6, с.Попова Гребля, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24824
Середня
051341 смт Чечельник – вул.Антонішина, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Героїв Майдану, вул.Жовтнева, вул.Зарічна: 317–380; вул.Затишна, вул.Зелененького, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Мирна, вул.Нова, вул.Орлова, вул.Паркова, вул.Свято-Михайлівська, вул.Сонячна: 1–99; вул.Спортивна, вул.1 Травня, пров.1 провулок Орлова, пров.2 провулок Орлова, пров.3 провулок Орлова вул.Героїв Майдану, 29, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800 (будинок культури, хол) Велика
051342 смт Чечельник – вул.Біднюка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Васі Курки, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарічна: 1–315; вул.Ольшевського, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна: 100–335; вул.Циганська, вул.Шевченка, пров.1 провулок Шевченка, пров.2 провулок Шевченка вул.Сонячна, 199, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800 (школа №2, спортзал) Велика
051396 м.Ямпіль – вул.Богуна Івана, вул.Висоцького, вул.Вінницька, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Кульчицького, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Гетьманська, вул.Гонти, вул.Горіхова, вул.Д.Нечая, вул.Дорошенка, вул.Замостянська, вул.Київська, вул.Кібенка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Літова, вул.Ломоносова, вул.Мар’яни Зависної, вул.Нова Лісова, вул.Нова Яблунева, вул.Правика В., вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Камінського, вул.Старицького, вул.Стуса В., вул.Франка І., вул.Черешнева, пров.Виноградний, пров.Висоцького, пров.Гетьманський, пров.Д.Нечая, пров.Замостянський, пров.Кутузова, пров.Правика В., просіка Білянський ліс, просіка Урочище Карпова вул.Свободи, 154/2, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500 (школа №2, к.2) Велика
051397 м.Ямпіль – вул.Виноградна: 1–70, 72–102, 104–105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123–125А, 257; вул.Володимирська, вул.Героїв, вул.Гоголя, вул.Дністрянська, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Козацької слави, вул.Корольова, вул.Молодіжна, вул.Подолянка, вул.Свободи: 85, 89, 91, 93/22, 97–97/22, 99/2, 103, 127, 131–182; вул.Соборна, вул.Тичини, вул.Шевченка, вул.Яна Замойського, пров.Шкільний вул.Соборна, 40, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500 (спортивна школа, к.2) Велика
051398 м.Ямпіль – вул.Виноградна: 71, 103, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126–255, 259–411; вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Житня, вул.Затишна, вул.Кожухаря, вул.Коцюбинського, вул.Леонтовича: 1–20, 22, 26А, 28; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.М.Козачинського, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Свободи: 65, 69/2, 71, 73, 83, 124–126, 128; вул.Святомиколаївська, вул.Сонячна, вул.Хмельницького Б., вул.Щаслива, пров.Дружби, пров.Житній, пров.Кожухаря, пров.Мічуріна, пров.Незалежності, пров.Пирогова, пров.Почтовий вул.Свободи, 134, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500 (районний будинок культури, к.2) Велика
051399 м.Ямпіль – вул.Автотранспортна, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.І.Виговського, вул.Леонтовича: 21, 23–25, 27, 29–76; вул.Мистецька, вул.Набережна, вул.Наддністрянська, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Прикордонників, вул.Савіна, вул.Сарматська, вул.Свободи: 1–64, 66–68, 70, 72, 74–82/69, 84–84/68, 86, 90, 92–92А, 96, 98, 100–102, 104–118; вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.1 Травня, пров.Весняний, пров.Леонтовича, пров.Савіна вул.Незалежності, 1, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500 (школа №1, к.2) Велика
051400 с.Безводне, с.Прилужне вул.Молодіжна, 22, с.Безводне, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24530 (будинок культури, к.2) Середня
051401 с.Буша, с.Держанка вул.Мар’яни Зависної, 42, с.Буша, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24523 (будинок культури, к.2) Середня
051402 с.Дорошівка, с.Слобода-Бушанська вул.Б.Хмельницького, 66, с.Дорошівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24524 (будинок культури, к.2) мала
051403 с.Велика Кісниця – вул.Виноградна: 44, 50–52, 56, 58, 60–62, 66, 101–107; вул.В.Стуса, вул.Дністровська, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Кооперативна, вул.М.Вовчка, вул.М.Коцюбинського, вул.Морозова, вул.Наддністрянська, вул.Незалежності: 1–12, 16; вул.Перемоги, вул.Першотравнева: 5, 12, 18, 20, 22, 24; вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Прикордонна, вул.Рильського, вул.Ринкова, вул.Свободи, вул.Солідарності: 2–24, 26, 28–30; вул.Солов’я, вул.Сонячна, вул.Староміська: 10, 14–32; вул.Целіка, вул.Центральна: 1–162, 164, 166–209; вул.Шевченка: 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Шкільна, вул.Юності, вул.Ясинова, пров.Дністровський, пров.Незалежності, пров.Ринковий, пров.Юності вул.Центральна, 84, с.Велика Кісниця, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24546 (будинок культури, к.2) Середня
051404 с.Велика Кісниця – вул.Виноградна: 2/2–43, 45–49, 53, 57, 59, 63–65, 69–87; вул.Гагаріна, вул.Кремінна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Незалежності: 15, 17–291; вул.Першотравнева: 7–11, 15–17, 19, 21, 23, 25–97; вул.Солідарності: 25, 27, 32–56; вул.Староміська: 5–9, 13; вул.Харісова, вул.Центральна: 163, 165; вул.Шевченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–120; пров.Незалежності України, пров.Першотравневий, пров.Пушкіна, пров.Садовий вул.Шевченка, 89, с.Велика Кісниця, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24546 (школа, к.2) Середня
051405 с.Гальжбіївка вул.Урсола, 28, с.Гальжбіївка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24504 (будинок культури, к.2) Середня
051406 с.Біла, с.Улянівка вул.Шкільна, 16, с.Біла, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24505 (сільський клуб, к.2) Середня
051407 с.Оксанівка вул.Дністрова, 7, с.Оксанівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24505 (сільський клуб, к.2) мала
051408 с.Дзигівка – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького: 1–2, 5, 7, 9, 11, 27, 31–39, 45–47, 49–55, 57, 61, 63, 65–67, 77/2–84, 89–90; вул.Грушева, вул.Коритна, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Народна, вул.Першотравнева, вул.Свердлова, вул.Селянина, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–30, 123; вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Ярова вул.Центральна, 15, с.Дзигівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24531 (сільська рада, к.2) Середня
051409 с.Дзигівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Горького: 20–26, 30–30А, 44, 48, 56, 58, 62, 64, 68–76А; вул.Джерельна, вул.Добрянського, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Пирогова, вул.Сонячна, вул.Трофімова, вул.Українська, вул.Центральна: 33, 75–79, 81–83, 87, 91–97, 103–105, 107, 109, 113–121; вул.Шамури, с.Дзюброве вул.Центральна, 63, с.Дзигівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24531 (будинок культури, к.2) Середня
051410 с.Дзигівка – вул.Військова, вул.Військове містечко, вул.Горького: 4, 6, 8, 10, 14–16, 88; вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Олександра Кудими, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Центральна: 55–64, 80, 84–86, 90, 98–100, 106, 108, 110–112; вул.Шкільна вул.Центральна, 65, с.Дзигівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24531 (школа, к.2) Середня
051411 с.Довжок вул.Центральна, 87, с.Довжок, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24544 (будинок культури, к.2) Середня
051412 с.Качківка вул.Рутковського, 118, с.Качківка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24533 (сільська рада, к.2) Середня
051413 с.Клембівка – вул.Гагаріна, вул.Джерельна: 32, 44, 52, 54–145; вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Кошового: 20–179; вул.Лісова, вул.Млинна, вул.Перемоги: 15, 18–56; вул.Щаслива, пров.Лісовий, пров.Фабричний вул.Віктора Наконечного, 2, с.Клембівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24532 (амбулаторія, к.2) мала
051414 с.Клембівка – вул.Весняна, вул.Вилницька, вул.Виноградна, вул.Віктора Наконечного, вул.Господарська, вул.Джерельна: 1–31, 35–43, 45, 53; вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Кошового: 1–19; вул.Кринична: 1–31, 33–35, 38–43, 47; вул.Миру: 2–18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 86, 89; вул.Набережна, вул.Перемоги: 1–14, 16; вул.Петра Кравчика, вул.Правди, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 2–46, 52; вул.Шкільна, вул.Юності, вул.8 Березня: 1–30, 33, 37, 43; пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Віктора Наконечного, 36, с.Клембівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24532 (будинок культури, к2) Середня
051415 с.Клембівка – вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Захисників України, вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Кринична: 32, 36, 44–46, 49–69; вул.Ланова, вул.Ломоносова, вул.Миру: 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 37–39, 41–85, 87, 91–95; вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка: 51, 53–186; вул.8 Березня: 32, 34–36, 38–40, 44–182; пров.Вишневий, пров.Пірогова вул.Пирогова, 55, с.Клембівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24532 (початкова школа, к.2) Середня
051416 с.Михайлівка вул.Грушевського, 46, с.Михайлівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24527 (будинок культури, к.2) Середня
051417 с.Петрашівка вул.Соборна, 21, с.Петрашівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24525 (будинок культури, к.2) мала
051418 с.Миронівка, с.Хмелівщина вул.Шевченка, 32, с.Миронівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24526 (школа, к.2) мала
051419 с.Писарівка вул.Центральна, 25, с.Писарівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24535 (сільський клуб, к.2) Середня
051420 с.Пороги вул.Лесі Українки, 29, с.Пороги, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24512 (сільський клуб, к.2) Середня
051421 с.Добрянка, с.Франківка вул.Шевченка, 15, с.Добрянка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24513 (фельдшерський пункт, к.2) мала
051422 с.Ратуш вул.Незалежності, 55, с.Ратуш, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24534 (сільський клуб, к.2) мала
051423 с.Русава пл.Перемоги, 3, с.Русава, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24510 (сільський клуб, к.2) Середня
051424 с.Нечуївка вул.Центральна, 9, с.Нечуївка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24510 (сільський клуб, к.2) мала
051425 с.Северинівка вул.Вишнева, 8, с.Северинівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24540 (сільський клуб, к.2) Середня
051426 с.Іванків вул.Прикордонна, 56, с.Іванків, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24540 (фельдшерський пункт, к.2) мала
051427 с.Придністрянське вул.Привітна, 1А, с.Придністрянське, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24541 (сільський клуб, к.2) мала
051428 с.Слобода-Підлісівська вул.Шевченка, 35, с.Слобода-Підлісівська, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24541 (сільський клуб, к.2) мала
051429 с.Підлісівка вул.Соборна, 52, с.Підлісівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24541 (школа,к.2) мала
051430 с.Тростянець – вул.Виноградна, вул.Гагаріна: 29, 31–35, 37, 39–41, 43, 51, 66–102; вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Мостова, вул.Набережна: 53, 59, 63, 67–69, 73–124; вул.Подільська: 24–74; вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна: 28, 31–38, 41–100; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Виноградний, пров.Подільський, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Регляшинці вул.Центральна, 49А, с.Тростянець, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24520 (сільський клуб, к.2) Середня
051431 с.Тростянець – вул.Гагаріна: 1–28, 30, 36, 38, 42, 44–50, 52–60; вул.Горького, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–51, 54, 60–62, 64–66, 70–72; вул.Подільська: 1–19; вул.Центральна: 2–27, 29, 40; вул.Шкільна, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, с.Гонорівка вул.40 річчя Перемоги, 6А, с.Гонорівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24522 (будинок культури, к.2) Середня
051432 с.Вітрівка, с.Лаврівка вул.Миру, 14А, с.Вітрівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24521 (сільський клуб, к.2) мала
051433 с.Цекинівка вул.Центральна, 71, с.Цекинівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24545 (будинок культури, к.2) Середня
051638 м.Могилів-Подільський – вул.Верхня Вокзальна, вул.Вокзальна, вул.Завойського, вул.Івана Франка, пров.І Верхній Вокзальний: 1, 3–3 к.А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–59; пров.Івана Франка, пров.ІІ Верхній Вокзальний, пров.ІІІ Верхній Вокзальний вул.Полтавська, 23, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №5, хол) Середня
051639 м.Могилів-Подільський – вул.Ігоря Римара та Сергія Ковриги, вул.М.Гудзія, вул.Параскеївська, вул.Полтавська, пров.Параскеївський, пров.Полтавський вул.Полтавська, 23, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №5, хол зворотньої сторони) Середня
051640 м.Могилів-Подільський – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Гірна, вул.Заводська, вул.Івана Гонти, вул.Козацька, вул.Марії Руденко, вул.Текстильна, вул.Тропініна, вул.Устима Кармелюка, пров.Богдана Хмельницького, пров.І Верхній Вокзальний: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; пров.Пушкіна, пров.Тропініна, просп.Героїв: 45–45А, 49/2, 51, 55, 57, 59–59/3, 61, 63, 76–186/2; пров.Олени Пчілки, 11, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №1, коридор) Велика
051641 м.Могилів-Подільський – вул.Грецька, вул.Стависька: 75–77; вул.Василя Стуса, 58, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (монтажно-економічний коледж, гуртожиток, кімната відпочинку) Велика
051642 м.Могилів-Подільський – вул.Василя Стуса, вул.Стависька: 47–48, 50–73; вул.Ринкова, 33, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (гімназія, спортзал)
/
вул.Шолом Алейхема, 1А, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
Велика
051643 м.Могилів-Подільський – вул.Ринкова, вул.Руданського, вул.Стависька: 1А–46, 49; вул.Столярна, вул.Шолом Алейхема, вул.8 Березня, пл.Соборна, пров.І Столярний, пров.ІІ Столярний, пров.Соборний, пров.Стависький вул.Ринкова, 33, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (гімназія, хол) Велика
051644 м.Могилів-Подільський – вул.Вірменська, вул.Гоголя, вул.Сагайдачного, пл.Шевченка: 2–4; пров.Глинського, пров.І Сагайдачного, пров.ІІ Сагайдачного, пров.Сагайдачного вул.Київська, 36, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (клуб медичного коледжу, актовий зал) Велика
051645 м.Могилів-Подільський – вул.Володимирська, вул.Київська, вул.Покровська, пл.В’ячеслава Чорновола: 1, 4–4/52; пл.Шевченка: 5/14; вул.Київська, 38/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №4, спортзал) Велика
051646 м.Могилів-Подільський – вул.Верхня Карпівська, вул.Героїв Крут, вул.Озаринецька, вул.Олени Пчілки, вул.Симона Петлюри, вул.Січових Стрільців, пл.В’ячеслава Чорновола: 2–3; пров.Олени Пчілки, просп.Героїв: 2–44, 46, 50/2–50/55, 52/1–54, 56, 58, 60, 62, 64–72/2; тупик Героїв Крут, тупик І Озаринецький, тупик ІІ Озаринецький пров.Олени Пчілки, 11, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №1, їдальня) Велика
051647 м.Могилів-Подільський – вул.Академіка Заболотного, вул.Верхня Зарічна, вул.Зарічна, вул.Карпівська, вул.Ракова Шийка, вул.Садова, вул.Тельнюка: 3, 5–9, 11, 13, 15А–15/17, 17; вул.Шаргородська, пров.Заболотного, пров.І Шаргородський, пров.ІІ Шаргородський, пров.ІІІ Шаргородський вул.Київська, 38/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №4, актовий зал) Середня
051648 м.Могилів-Подільський – вул.Дорошенка, вул.Івана Мазепи, вул.Коцюбинського, вул.Тельнюка: 4–4/32, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Шевченка, пров.І Коцюбинського, пров.І Шевченка, пров.ІІ Коцюбинського, просп.Незалежності: 1–48/2; пров.І Коцюбинського, 35, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (ДЮСШ, Спортзал) Середня
051649 м.Могилів-Подільський – вул.Буянова, вул.Виноградна, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Полкова, вул.Старицького, вул.Фізкультурна, вул.Ярмаркова, пров.Виноградний, пров.Грушевського, пров.ІІ Шевченка, пров.Незалежності, пров.Шкільний, просп.Незалежності: 49–129/1А, 131/2, 141, 143, 145–145Б, 149, 151–167, 169–279; просп.Незалежності, 110/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (Школа №3, правий коридор) Велика
051650 м.Могилів-Подільський – вул.Дністровська, просп.Незалежності: 130–130А, 132–140, 142, 144, 146–148, 150, 168, 283–293; просп.Незалежності, 110/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (школа №3, лівий коридор) Велика
051651 м.Могилів-Подільський – вул.Спортивна, просп.Незалежності: 295–311; просп.Незалежності, 315, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (Приватне акціонерне товариство №Могилів-Подільське АТП-10508") Середня
051652 м.Могилів-Подільський – вул.Вишнева, вул.Острівська, пров.Острівський вул.Острівська, 296, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (МКП "ДСОТ "Подільська перлина"", їдальня) Велика
051653 с-ще Одая, с-ще Сонячне вул.Молодіжна, 14, с-ще Сонячне, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 (магазин "Фортуна 2", бенкетна зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
050550 Державна установа "Крижопільський виправний центр (№113)" вул.Благовіщенська, 106, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615 Мала
050720 Державна установа "Могилів-Подільська виправна колонія №114" вул.Миру, 49, с.Сказинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24044 Мала
050919 Піщанська лікарня планового лікування вул.Центральна, 42, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700 Мала
051343 Комунальне некомерційне підприємство "Чечельницька центральна районна лікарня" Чечельницької районної ради Вінницької області вул.Антонішина, 60, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800 Мала
051434 Ямпільська центральна районна лікарня вул.Пирогова, 1, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500 Мала
051654 Комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради вул.Полтавська, 89/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 Мала
051655 Комунальний заклад "Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих" просп.Незалежності, 62, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000 Мала