Одеська область - Відділ ведення ДРВ апарату Ананьївської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
510001 м.Ананьїв – вул.Ватутіна, вул.Виноградова Вані, вул.Вольфковича, вул.Дворянська: 1–22, 26, 28–28А, 30–30А, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54–54А, 56; вул.Єврейська: 1–66, 68, 70–72А, 74–76; вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 2–37; вул.Пироженко Максима, вул.Тилігульська, пров.Буженка Васі, пров.Єрмоленка Володі, пров.Єсеніна, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Спортивний, пров.Шкільний вул.Незалежності, 20, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400 (міська рада, сесійна зала) Середня
510002 м.Ананьїв – вул.Героїв України: 2–34, 36, 38, 42–44, 46, 50; вул.Козака Ананія, вул.Маріїнського Євгена, вул.Ніщинського: 2–4А; вул.Одеська, вул.Соборна: 1–55; вул.Суворова, вул.Шевченко: 2–22, 25; вул.Соборна, 44, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400 (школа-інтернат, коридор, 1-й поверх) Середня
510003 м.Ананьїв – вул.Весняна, вул.Героїв України: 35, 37, 39–41А, 45, 47–49, 51–80; вул.Дворянська: 23–25, 27, 29, 31–33А, 35, 37–37Б, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57–120; вул.Затишна, вул.Лукашевича, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 42–137; вул.Пирогова: 1–2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14–14А, 16, 18; вул.Пролетарська: 1–38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Пушкіна: 1–53, 55, 57, 59, 61–63А, 65; вул.Ткаченко Валерія, вул.Чкалова, пров.Будівельний, пров.Кутузова, пров.Сонячний, пров.Франка Івана вул.Пушкіна, 36, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400 (гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика
510004 м.Ананьїв – вул.Заводська, вул.Ніщинського: 7–69; вул.Успенська, пров.Братський, пров.Каштановий, пров.Кошевого Олега, пров.Кузнєцова, пров.Нагорний вул.Ніщинського, 7, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400 (Ананьївський професійний ліцей, актовий зал клубу) Середня
510005 м.Ананьїв – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Пирогова: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–66; вул.Пролетарська: 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49–49А, 52–112; вул.Пушкіна: 54, 56, 58, 60, 64, 66–119; вул.Садова, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Малий, пров.Першого Травня, пров.Піддубного, пров.Столиці Євгена, пров.Чикаленко Євгена вул.Пушкіна, 52, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400 (ліцей, актова зала) Середня
510006 м.Ананьїв – вул.Берегова, вул.Горького, вул.Єврейська: 67, 69, 73, 77–150; вул.Соборна: 56–98; вул.Хмельницького Богдана, вул.Шевченко: 24–24А, 26–67; пров.Зелений, пров.Космодем’янської Зої, пров.Маяковського, пров.Мирний, пров.Непомнящого Ігоря, пров.Південний, пров.Східний вул.Гагаріна, 1, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400 (технікум, бібліотека нижнього корпусу) Середня
510007 с.Ананьїв – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Тилігульська, вул.Тіниста, вул.Успенська, вул.Челюскіна, вул.Шевченка, пров.Зарічний, пров.Подгорний, пров.Тихий вул.Успенська, 23, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66421 (сільська рада, к.5) Середня
510008 с.Ананьїв – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Франка вул.Лесі Українки, 20, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66424 (школа №6, спортивний зал) Середня
510009 с.Селиванівка вул.Центральна, 26, с.Селиванівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66427 (ФАП, робоча кімната) мала
510010 с.Ананьїв – вул.Абрикосова, вул.Безімянна, вул.Будівельна, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Водна, вул.Заовражна, вул.Западна, вул.Зарічна, вул.Колхозна, вул.Крилова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Мельнична, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Ніщинського, вул.Пастера, вул.Пірогова, вул.Поліщука, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тичини, вул.Фонтанна, вул.Франка, вул.Центральна, пров.Безводний, пров.Кузнечний, пров.Мельнічний, пров.Фонтанний вул.Вишнева, 2, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66422 (сільська рада, сесійний зал) Середня
510011 с.Ананьїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Зелена, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Тилігульська, вул.Шевченка: 121–278; вул.Шкільна вул.Шевченка, 211, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66423 (будинок культури, зал урочистих подій) мала
510012 с.Ананьїв – вул.Берегового, вул.Гагаріна, вул.Грушевська, вул.Дружби, вул.Красна, вул.Лермонтова, вул.Народна, вул.Некрасова, вул.Одеська, вул.Пушкіна, вул.Терешкової, вул.Толстого, вул.Фермерська, вул.Хеймана, вул.Шевченка: 1–117; вул.Юності, пров.Соборний вул.Шевченка, 68, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66423 (школа №5, к.1) мала
510013 с.Байтали вул.Тараса Шевченка, 51, с.Байтали, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66412 (школа, коридор, 1-й поверх) мала
510014 с.Гандрабури – вул.Валерія Стасюка, вул.Василя Кондратенка, вул.Верхня, вул.Зарічна, вул.Кольцова, вул.Короленко, вул.Павла Багни, вул.Пархоменко, пров.Богдана Ступки, пров.Больничний, пров.Гагаріна, пров.Євгена Доги, пров.Каштановий, пров.Крилова, пров.Купріна, пров.Некрасова, пров.Піщаний, пров.Садовий, пров.Толстого, пров.Франко, пров.Хліборобів вул.Зарічна, 128, с.Гандрабури, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66428 (школа І-ІІІ ст., навчальна кімната) Середня
510015 с.Гандрабури – вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Івана Мороза, вул.Лермонтова, вул.Липецька, вул.Львівська, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Орлова, вул.Павлова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Шкільна, пров.Весняний, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.Колхозний, пров.Короткий, пров.Кримський, пров.Крутий, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Луцький, пров.Малий, пров.Мельнічний, пров.Михайла Еменеску, пров.Мостовий, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Щедріна вул.Шкільна, 9, с.Гандрабури, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66428 (школа І-ІІ ст., ігровий зал) Середня
510016 с.Долинське – вул.Центральна: 63–219; пров.Данилевського, пров.Івана Франка вул.Центральна, 115А, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442 (школа №4, коридор, 1-й поверх) мала
510017 с.Долинське – вул.Виноградова, вул.Гагаріна, вул.Котляревського, вул.Макаренко, вул.Мечнікова, вул.Педагогічна, вул.Перемоги, вул.Свято-Успенська: 1–25; вул.Центральна: 1–62; пров.Водопровідний, пров.Дружби, пров.Молодіжний, пров.Шкільний вул.Перемоги, 10, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442 (будинок культури, глядацький зал) Середня
510018 с.Долинське – вул.Свято-Успенська: 26–308; пров.Вишневський, пров.Прифермерський вул.Свято-Успенська, 208А, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442 (колишня школа №5, спортивний зал) мала
510019 с.Долинське – вул.Шевченка: 82–327; пров.Дорожний, пров.Мирний, пров.Сонячний, пров.Степовий вул.Шевченка, 63А, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442 (колишня школа №3, навчальний кабінет) мала
510020 с.Долинське – вул.Грушевського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миронівська, вул.Шевченка: 1–81; вул.Яблунева, с.Красне вул.Грушевського, 5, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442 (Долинська НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", фойє) Середня
510021 с.Жеребкове – вул.Балкова, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Георгія Берегового, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Михайла Грушевського, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Пушкінська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Середня, вул.Степова, вул.Шевченко, пров.Будівельний, пров.Весняний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Зелений, пров.Зерновий, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Михайла Грушевського, пров.О.Довженко, пров.Осиповський, пров.Північний, пров.Шкільний, с.Струтинка вул.Михайла Грушевського, 43, с.Жеребкове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66410 (школа №1, фойє) Середня
510022 с.Жеребкове – вул.Арсенальна, вул.О.Довженко, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна вул.Пушкінська, 44, с.Жеребкове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66410 (школа №2, коридор, 1-й поверх) Середня
510023 с.Михайлівка вул.Ярослава Мудрого, 22, с.Михайлівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66411 (магазин, торговий зал) мала
510024 с.Коханівка, с.Боярка вул.Шкільна, 19, с.Коханівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66440 (сільська рада, зал засідань) Середня
510025 с.Кохівка, с.Великобоярка вул.Центральна, 1Б, с.Великобоярка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66430 (сільська рада, зал засідань) мала
510026 с.Шелехове вул.Л.Українки, 107Б, с.Шелехове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66431 (клуб, актовий зал) мала
510027 с.Новогеоргіївка вул.Богдана Хмельницького, 69Б, с.Новогеоргіївка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66420 (сільська рада, зал засідань) мала
510028 с.Новоселівка, с.Благодатне, с.Бондарі, с.Калини, с.Пасицели вул.Т.Г.Шевченка, 4/1, с.Новоселівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66441 (школа, коридор, 1-й поверх) мала
510029 с.Новоолександрівка, с.Козаче, с.Новоіванівка, с.Шевченкове вул.Миру, 67, с.Новоолександрівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66434 (будинок культури, кінозал) мала
510030 с.Точилове вул.Центральна, 3, с.Точилове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66413 (школа, навчальна кімната) Середня
510031 с.Романівка, с.Дружелюбівка, с.Новодачне вул.Центральна, 63, с.Романівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66433 (сільський клуб, глядацький зал) мала
510032 с.Шимкове, с.Амури, с.Вербове вул.Центральна, 21, с.Шимкове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66432 (сільська рада, фойє) мала